دانشگاه گوتنبرگ سوئد

10 بهمن 1401 بدون نظر

دانشگاه گوتنبرگ سوئد (Gothenburg University) یکی از دانشگاه های معتبر در شمال اروپا که در دسته بزرگترین دانشگاه های اروپایی نیز قرار گرفته است، می باشد. این دانشگاه مقاطع مختلف تحصیلی شامل لیسانس، فوق لیسانس و دکترا را به دانشجویان خود ارائه می کند. این دانشگاه سالانه دامنه رشته های تحصیلی خود را افزایش می دهد تا محدودیت انتخاب برای دانشجویان کاهش یابد. تاسیس دانشگاه در سال 1891 میلادی در شهر گوتنبرگ سوئد بوده و در حال حاضر حدود 36000 دانشجو و 6000 کارمند در آن مشغول به تحصیل و فعالیت می باشند. انتخاب دانشگاه های کشور سوئد برای تحصیل جزء بهترین انتخاب ها در میان کشورهای اروپایی است زیرا در کنار سطح علمی بالای دانشگاه های این کشور، فرد می تواند با هزینه کمتر تحصیلات خود را به پایان رساند. دانشجویان اروپایی جهت تحصیل در این دانشگاه سوئدی نیازی به پرداخت هزینه ندارند اما دانشجویان بین المللی باید به ازای تحصیل در این دانشگاه شهریه پرداخت کنند. متقاضیان تحصیل در این دانشگاه سوئدی باید اطلاعات کاملی را در زمینه این دانشگاه به دست آورند و در صورت امکان با یک کارشناس آگاه و با تجربه در این زمینه مشورت کنند تا مسیر مهاجرت برای آن ها آسان تر شود. مقاله زیر تحت نظر کارشناسان موسسه ملک پور از سایت دانشگاه گوتنبرگ سوئد به همراه دریافت مشاوره از وکلای محلی حاضر در این کشور نگارش شده است که در آن اطلاعاتی از قبیل شرایط تحصیل در مقاطع مختلف دانشگاه گوتنبرگ سوئد، دانشکده ها و رشته های دانشگاه، هزینه های مورد نیاز برای تحصیل در این دانشگاه، مدارک مورد نیاز جهت هر مقطع و بسیاری از موارد دیگر توضیح داده شده است که برای متقاضیان این دانشگاه بسیار موثر می باشد. تمامی این اطلاعات جهت افزایش آگاهی شما در این زمینه بوده و فعالیت موسسه ملک پور را بیان نمی کند. جهت دریافت پاسخ سوالات و ابهامات خود و همچنین گستردگی خدمات موسسه MIE می توانید با مشاوران ما در این موسسه تماس بگیرید و به صورت کاملا رایگان مشاوره اولیه دریافت کنید.

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

نمایی از پردیس دانشگاه گوتنبرگ سوئد

معرفی دانشگاه گوتنبرگ سوئد (Gothenburg University)

در نخستین مرحله جهت آشنایی بیشتر متقاضیان به معرفی دانشگاه گوتنبرگ سوئد (Gothenburg University) می پردازیم. تاسیس این دانشگاه به 132 سال قبل یعنی در سال 1891 در شهر گوتنبرگ سوئد باز می گردد. این دانشگاه از 8 دانشکده و 14 پردیس مختلف ساخته شده است که تمامی این پردیس ها در گوتنبرگ واقع شده اند. Gothenburg University در بین دانشگاه های اروپایی جزء دانشگاه هایی است که از بیشترین تعداد رشته های تحصیلی برخوردار است و تنوع رشته تحصیلی بالایی برای انتخاب دانشجویان دارد. زبان تحصیل در این دانشگاه دو زبان سوئدی و انگلیسی است یعنی با توجه به مقاطع و رشته تحصیلی می توان در یکی از این دو زبان به تحصیل پرداخت.

ویدیو موسسه MIE در مورد مقایسه تحصیل در سوئد، فنلاند و نروژ


رنکینگ دانشگاه گوتنبرگ سوئد در سازمان های رده بندی

دانشگاه گوتنبرگ (Gothenburg University) از جمله دانشگاه های بزرگ و برتر در اروپا و جهان به شمار می رود که سالانه دانشجویان زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب می کند. در جدول زیر رنکینگ دانشگاه گوتنبرگ سوئد در سازمان های رده بندی را بررسی کنیم:

عنوان سازمان رتبه بندی

رنکینگ

سازمان QS

202

سازمان شانگهای

141

سازمان تایمز

191

رنکینگ توسط ایالات متحده و گزارش جهانی

135

معرفی دانشکده های Gothenburg University

دانشگاه گوتنبرگ سوئد (Gothenburg University) از 8 دانشکده مختلف تشکیل شده است که هر کدام از این دانشکده ها تعداد زیادی رشته های تحصیلی را به دانشجویان ارائه می دهند. در زیر به معرفی دانشکده های Gothenburg University می پردازیم:

 • علوم اجتماعی
 • آموزش
 • آکادمی SAHLGRENSKA
 • هنر
 • هنرهای زیبا
 • IT
 • علوم
 • تجارت، اقتصاد و حقوق

دانشگاه KTH سوئد

این مقاله را از دست ندهید: دانشگاه KTH سوئد

در این مقاله ما جوانب تحصیل در دانشگاه KTH سوئد را به شما خواهیم آموخت.

لیست مهمترین رشته های تحصیلی دانشگاه گوتنبرگ سوئد در مقاطع مختلف

Gothenburg University یکی از دانشگاه های شمال اروپا است که تنوع رشته های تحصیلی در آن بسیار بالا می باشد، این امر انتخاب را برای دانشجویان متقاضی راحت تر خواهد کرد. لیست مهمترین رشته های تحصیلی دانشگاه گوتنبرگ سوئد در مقاطع مختلف تحصیلی به صورت زیر می باشد:

انسان شناسی

حسابداری

تجارت بین الملل

ادبیات سوئدی

روانشناسی

امور مالی

دین

روزنامه نگاری

جامعه شناسی

زبان های مدرن

هنرهای زیبا و موسیقی

فیزیک

علوم سیاسی

فلسفه

مطالعات فیلم

علوم زمین

مراحل اپلای در دانشگاه گوتنبرگ سوئد

افرادی که تحصیلات دوران کالج خود را به اتمام رسانده اند، آماده ورود به دانشگاه های شهر گوتنبرگ می باشند. آگاهی از مراحل اپلای در دانشگاه گوتنبرگ سوئد می تواند به شما را در اخذ پذیرش این دانشگاه کمک کند. در ابتدا باید رشته تحصیلی مورد نظر خود را در این دانشگاه انتخاب کنید و پس از آن درخواست خود را به سایت دانشگاه گوتنبرگ سوئد ارسال نمایید. درخواست پذیرش این دانشگاه به صورت آنلاین می باشد. پس از ارسال درخواست متقاضی موظف به جمع آوری تمامی مدارک خواسته شده از سوی دانشگاه برای تحصیل در سوئد می باشد. پس از ارسال مدارک و کارهای مربوطه فرد متقاضی در انتظار پاسخ از سوی دانشگاه می ماند و در آخر نیز پس از اخذ پذیرش از دانشگاه می تواند برای دریافت ویزا اقدام کند.

شرایط تحصیل در دانشگاه گوتنبرگ سوئد در دوره لیسانس

شرایط تحصیل در دانشگاه گوتنبرگ در دوره لیسانس به گونه ای است که فرد باید به زبان سوئدی مسلط باشد زیرا تعداد محدودی از رشته های تحصیلی در این دانشگاه به زبان انگلیسی تدریس می شوند. طول دوره تحصیل لیسانس در سوئد و دانشگاه گوتنبرگ در این مقطع بین 3 سال تا 4 سال می باشد.

لیست مدارک جهت پذیرش در مقطع کارشناسی

 • نمرات آزمون زبان انگلیسی حداقل در سطح آیلتس 5.5
 • رزومه تحصیلی به همراه نمرات و معدل دوره های گذشته
 • مدرک دیپلم دوازده ساله
 • ترجمه رسمی تمامی مدارک به زبان انگلیسی
 • مدارک شناسایی و هویتی به همراه عکس
 • پاسپورت دارای اعتبار
 • ویزای تحصیلی
 • مدارک تمکن مالی
 • انگیزه نامه
 • پرداخت مبلغ 900 کرون نیز برای درخواست پذیرش

شرایط پذیرش در دانشگاه گوتنبرگ سوئد در مقطع کارشناسی ارشد

آگاهی از شرایط پذیرش در دانشگاه گوتنبرگ در مقطع کارشناسی ارشد به دانشجویان کمک می کند راحت تر بتوانند در این مقطع تحصیل خود را آغاز کنند. رشته های تحصیلی که در این مقطع به دانشجویان ارائه می شوند بیشتر به زبان انگلیسی هستند که برای دانشجویان بین المللی کار را آسان تر می کند. افراد در نهایت با دو سال تحصیل کارشناسی ارشد در سوئد می توانند مدرک فوق لیسانس خود را به دست آورند.

لیست مدارکی که برای پذیرش در این مقطع نیاز می باشد

 • انگیزه نامه دانشجو
 • مدارک شناسایی به همراه عکس
 • رزومه تحصیلی و ریز نمرات
 • توصیه نامه حداقل از دو استاد در مقطع قبل
 • مدرک اتمام تحصیلات در مقطع کارشناسی
 • نمرات مربوط به مهارت زبان انگلیسی حداقل در سطح آیلتس 6.5
 • نمرات GMAT یا GRE در سطح تعیین شده
 • پاسپورت
 • ویزای تحصیلی
 • مدارک تمکن مالی برای اقامت و تحصیل در این شهر در حدود 16000 یورو
 • پرداخت مبلغ 900 کرون نیز برای درخواست پذیرش

شرایط تحصیل دکترا در دانشگاه گوتنبرگ سوئد

شرایط تحصیل دکترا در دانشگاه گوتنبرگ سوئد به گونه ای است که دانشجویان باید طول دوره چهار ساله را بگذرانند تا مدرک فارغ التحصیلی خود را دریافت کنند. از ابتدای ورود به این مقطع دانشجویان حقوق دریافت می کنند که این مورد هزینه تحصیل دکترا در سوئد را به صورت قابل توجهی کاهش خواهد داد.

لیست مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش در مقطع دکتری

 • مدرک فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد
 • مدارک زبان مورد نیاز در این مقطع حداقل آیلتس 6.5
 • توصیه نامه
 • انگیزه نامه
 • مدارک شناسایی و هویتی
 • پاسپورت
 • ارائه پژوهش ها و تحقیقات انجام شده
 • ویزای تحصیلی
 • مدارک تمکن مالی
 • پرداخت مبلغ 900 کرون نیز برای درخواست پذیرش

 

دانشگاه چالمرز سوئد

این مقاله را از دست ندهید: دانشگاه چالمرز سوئد

در این مقاله ما جوانب تحصیل در دانشگاه چالمرز سوئد را به شما خواهیم آموخت.

نمرات مدارک زبان مورد نیاز اپلای در دانشگاه گوتنبرگ

تحصیل در دانشگاه گوتنبرگ سوئد (Gothenburg University) به دو زبان سوئدی و انگلیسی امکان پذیر است. اگر قصد تحصیل در مقطع لیسانس این دانشگاه را دارید باید به زبان سوئدی آشنایی داشته باشید زیرا 90 درصد رشته های تحصیلی در این مقطع به زبان سوئدی تدریس می شوند. تسلط به این زبان برای درک مفاهیم درسی الزامی است. در مقاطع بالاتر اکثر رشته به زبان انگلیسی تدریس خواهند شد که این امر دانشجو را موظف به یادگیری این زبان همراه با داشتن مدرک زبان انگلیسی در سطح تعیین شده خواهد کرد. توجه داشته باشید با وجودی که زبان اصلی مردم این کشور، سوئدی است اما اکثریت آن ها به زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم تسلط دارند که این امر اجازه برقراری ارتباط با آن ها را به شما با زبان انگلیسی خواهد داد. تحصیل در سوئد بدون مدرک زبان با دوره های زبان قبلا امکان پذیر بود. نمرات مدارک زبان مورد نیاز اپلای در دانشگاه گوتنبرگ به صورت زیر می باشد:

مدرک زبان مورد نیاز برای مقطع کارشناسی

نام مدرک مورد نظر

سطح مورد نیاز

آیلتس

حداقل 5.5

مدارک زبان نیاز برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا

تافل IBT

90

تافل PBT

575

آیلتس

6.5

 

دانشگاه یوله

این مقاله را از دست ندهید: دانشگاه یوله سوئد

در این مقاله ما جوانب دانشگاه یوله سوئد را به شما خواهیم آموخت.

ددلاین ترم های تحصیلی دانشگاه گوتنبرگ سوئد برای دانشجویان بین المللی

Gothenburg University نیز مانند تمامی دانشگاه ها تقویم آموزشی مخصوص به خود را دارا می باشد که بهتر است این تاریخ ها را در سایت دانشگاه گوتنبرگ سوئد مشاهده کنید زیرا به روزترین و معتبرترین اطلاعات هر دانشگاه درون وبسایت آن قرار دارد. ددلاین ترم های تحصیلی دانشگاه گوتنبرگ سوئد برای دانشجویان بین المللی در جدول زیر بیان شده است.

ثبت نام ترم پاییز

تا اواسط سپتامبر

ثبت نام ترم بهار

تا اواسط ژانویه

طول ترم تحصیلی اول

سپتامبر تا ژانویه

طول ترم تحصیلی دوم

ژانویه تا ژوئن

هزینه تحصیل در دانشگاه گوتنبرگ سوئد در دوره های مختلف

دانشجویان بین المللی متقاضی باید میزان هزینه تحصیل در دانشگاه گوتنبرگ سوئد در دوره های مختلف را در نظر بگیرند تا برای پرداخت آن ها با مشکل مواجه نشوند. رشته تحصیلی همراه با مقاطع مختلف میزان هزینه متفاوتی را نیز برای دانشجو به همراه خواهد داشت اما به طور میانگین برای هزینه تحصیل در سوئد و این دانشگاه در طول یک سال باید بین 80000 کرون تا 270000 کرون را پرداخت کرد. غیر از هزینه شهریه دانشگاه، 900 کرون نیز برای درخواست پذیرش در این دانشگاه نیاز می باشد.

هزینه زندگی دانشجویان Gothenburg University

سبک زندگی هر فرد در هر کجای دنیا هزینه های او را مشخص می کند. هزینه زندگی در سوئد برای دانشجویان Gothenburg University شامل خوراک، پوشاک، اجاره و ... خواهد شد که قبل از هر چیزی باید آن ها را نیز در نظر گرفت. اگر چه با کار پاره وقت در کنار تحصیل می توان اکثر این هزینه ها را جبران کرد اما در برخی موارد دانشجو بدون در نظر گرفتن هزینه ها با مشکل مواجه خواهد شد. در جدول زیر هزینه های زندگی دانشجویی در این دانشگاه به صورت مختصر بیان شده است:

میانگین هزینه خوراک

ماهیانه 2000 کرون

میانگین هزینه تلفن و اینترنت

ماهیانه 300 کرون

میانگین هزینه بیمه

ماهیانه 300 کرون

هزینه خرید کتاب و لوازم تحریر

1000 کرون

میانگین هزینه اسکان

ماهیانه 2500 تا 5500 کرون

میانگین هزینه رفت وآمد باوسایل نقلیه عمومی

ماهیانه 440 تا 580 کرون

نمایی از کتابخانه دانشگاه گوتنبرگ سوئد

بورسیه های تحصیلی دانشگاه گوتنبرگ سوئد

بورسیه های تحصیلی یکی از بهترین امکانات و مزایایی است که برخی از دانشگاه ها در اختیار دانشجویان قرار می دهند تا دانشجویان با استفاده از آن ها بتوانند بدون دغدغه مالی به تحصیل خود ادامه دهند. این بورسیه تحصیلی در سوئد در مقاطع مختلف به صورت گوناگون به دانشجویان متقاضی و واجد شرایط تعلق می گیرد. دانشگاه گوتنبرگ نیز به دانشجویان خود این مهم را ارائه می کند. لیست بورسیه های تحصیلی دانشگاه گوتنبرگ سوئد:

 • بورسیه بنیاد یاد بود ریچارد سی مالموستن: این بورسیه تحصیلی مخصوص دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد می باشد که در رشته های اقتصاد، تجارت و حقوق تحصیل می کنند.
 • بورسیه آکسل آدلر: افرادی که در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مشغول تحصیل هستند با داشتن شرایط لازم می توانند از این بورسیه استفاده کنند و بدون پرداخت هزینه شهریه به تحصیل خود ادامه دهند. دانشجویان در رشته مهندسی نرم افزار امکان استفاده از این بورسیه را خواهند داشت.

پردیس های دانشگاه Gothenburg و امکانات آن ها

دانشگاه گوتنبرگ سوئد خدمات تحصیلی خود را به دانشجویان این دانشگاه در 14 پردیس مختلف ارائه می کند. پردیس های دانشگاه Gothenburg و امکانات آن ها شامل:

 • پردیس Campus haga: این پردیس در محله گاها در شهر گوتنبرگ تاسیس شده است و ساختمان های علوم سیاسی، مددکاری و علوم اجتماعی در آن قرار گرفته است.
 • پردیس Campus linne: این پردیس خدمات خود را در زمینه روزنامه نگاری، خبرنگاری، روانشناسی و ... به دانشجویان ارائه می کند.
 • پردیس HDK and valand: این پردیس به دانشجویان در زمینه هنر خدمات ارائه می کند و دانشجویان دانشکده هنر گوتنبرگ می توانند از آن استفاده کنند. خدمات این پردیس در زمینه صنایع دستی، طراحی، عکاسی و ... می باشد.
 • پردیس handelshogskolan: پردیس نام برده شده خدمات خود را در زمینه تجارت، علم اقتصاد، حقوق، مالی و ... به تمام دانشجویان دانشگاه گوتنبرگ ارائه می کند.
 • پردیس johanneberg: در این پردیس آموزش های پایه فیزیک، شیمی و ریاضی مورد تدریس قرار می گیرد.
 • پردیس Lindholmen: این پردیس به دانشجویان دانشکده IT خدمات ارائه می کنند و با دانشگاه چالمرز ارتباط خوبی دارد.
 • پردیس geovetarcenter: این پردیس به دانشجویان در زمینه علوم دریایی و علوم زمین شناسی خدمات ارائه می کند.
 • پردیس medicineareberget: پردیس نام برده شده یکی از بهترین پردیس های دانشگاه می باشد که در زمینه های مختلف پزشکی، درمانی، بهداشتی به دانشجویان خدمات ارائه می کند.
 • پردیس steneby: این پردیس به دانشجویان در زمینه هنرهای فلزی، طراحی چوب، نساجی و ... خدمات ارائه می کند.
 • پردیس mariestad: این پردیس خدمات مربوط به محیط زیست و باغداری را به دانشجویان خود ارائه می کند. ساختمان اداره حفاظت از محیط زیست نیز در این پردیس قرار دارد.
 • پردیس bostanical building: این پردیس در نزدیکی باغ گیاه شناسی شهر گوتنبرگ واقع شده است و در آن کارهای تحقیقاتی در مورد گل و گیاه شناسی صورت می گیرد.
 • پردیس sven loven centre: پردیس sven loven centre به دانشجویان در زمینه علوم دریایی خدمات ارائه می کند.
 • پردیس pedagogen: یکی دیگر از پردیس های معروف دانشگاه که در مرکز شهر واقع شده و دانشکده آموزش را در خود جای داده است این پردیس می باشد.
 • پردیس Humanisten: این پردیس نیز در زمینه هنرهای بازیگری و تئاتر، موسیقی و ... می باشد و دانشجویان علاقمند به این رشته ها باید از این پردیس بهره ببرند.

امکانات رفاهی و خوابگاه های دانشگاه گوتنبرگ سوئد

امکانات رفاهی و خوابگاه های دانشگاه گوتنبرگ سوئد این امکان را به دانشجویان این دانشگاه می دهد تا با شرایطی مناسب برای تحصیل در آن اقدام کنند. این دانشگاه یکی از بهترین کتابخانه های شهر گوتنبرگ را در اختیار دانشجویان خود قرار داده است تا با استفاده از آن به تحقیقات و مطالعه بپردازند. دانشجویان می توانند در این کتابخانه از سالن مطالعه یا پژوهش خانه بهره مند شوند. کافه های بسیار متنوع و شیک در این دانشگاه شما را شگفت زده خواهند کرد زیرا از امکانات بسیار جالبی برخوردار هستند. رستوران ها و سلف های غذا خوری به دانشجویان خدمات غذایی متنوعی را ارائه می کنند. امکانات ورزشی دانشگاه از دیگر مواردی است که دارای شرایط بسیار مناسبی می باشد که با دارا بودن تجهیزات پیشرفته در اختیار دانشجویان و کارکنان دانشگاه قرار می گیرد. یکی از مهمترین امکاناتی که این دانشگاه سوئدی در اختیار دانشجویان قرار می دهد، خوابگاه های دانشجویی می باشد. این دانشگاه با ارائه خوابگاه های مجهز تک نفره یا چند نفره به دانشجویان امکان اسکان می دهد تا آن ها با خیالی آسوده و به دور از دغدغه اسکان به تحصیل در گوتنبرگ بپردازند. این خوابگاه ها با توجه به نوع و میزان ارائه خدمات، هزینه ای بین 2500 کرون تا 5500 کرون نیاز دارند.

شرایط اخذ ویزا و اقامت پس از تحصیل در سوئد در دانشگاه گوتنبرگ

برای تحصیل در کشور سوئد باید از ویزای تحصیلی سوئد استفاده نمایید که مدت آن در پایان فارغ التحصیلی از دانشگاه به اتمام می رسد. در صورتی که دانشجو مایل به اقامت و ماندن در این کشور باشد ملزم به تمدید ویزای خود است که به مدت 6 ماه ویزای وی تمدید می شود. شرایط اخذ ویزا و اقامت پس از تحصیل در سوئد در دانشگاه گوتنبرگ وجود دارد به شرطی که دانشجویان موفق شوند برای خود در طی 6 ماه که ویزای خود را تمدید کرده اند، شغلی بیابند و در آن مشغول به کار شوند. در این صورت با تغییر ویزای تحصیلی به ویزای کاری می توانند در سوئد اقامت داشته باشند و پس از 4 سال رعایت قوانین این کشور اقامت دائم سوئد را نیز به دست آورند. با توجه به نمودار نرخ بیکاری و نرخ بیکاری اعلام شده در سوئد توسط سازمان های جهانی می توان نتیجه گرفت که این کشور از شرایط مناسبی برای اقامت و جست و جوی کار برخوردار است. طبق آخرین اعلام از سایت tradingeconomics نرخ بیکاری در کشور سوئد 6.4 می باشد که نشان دهنده نرخ بیکاری پایین این کشور برای افراد متقاضی کار در این کشور است. در زیر نمودار نرخ بیکاری در کشور سوئد را می توانید مشاهده نمایید:

نمودار نرخ بیکاری در سوئد

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر درباره دانشگاه گوتنبرگ سوئد هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


سوالات متداول

✅ زبان تحصیل در دانشگاه گوتنبرگ سوئد چیست؟

به دو زبان انگلیسی و سوئدی می توان در دانشگاه گوتنبرگ به تحصیل مشغول شد.

✅ نمرات مدارک زبان انگلیسی مورد نیاز برای تحصیل در دانشگاه گوتنبرگ سوئد در مقاطع مختلف را نام ببرید؟

برای تحصیل در دانشگاه گوتنبرگ سوئد در مقطع کارشناسی به آیلتس 5.5 و جهت تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا به آیلتس حداقل 6.5، تافل IBT با حداقل نمره 90 و تافل PBT با حداقل نمره 575 نیاز دارید.

✅ چند مورد از مزایای تحصیل در دانشگاه گوتنبرگ سوئد را نام ببرید؟

ارائه بورسیه های تحصیلی، امکان تحصیل در تمامی مقاطع تحصیلی، تحصیل به دو زبان سوئدی و انگلیسی، امکان اقامت پس از فارغ التحصیلی، ارائه خوابگاه های دانشجویی و...

✅ شهریه دانشگاه گوتنبرگ سوئد برای یک سال چقدر است؟

متقاضیان برای تحصیل در دانشگاه گوتنبرگ باید سالانه مبلغ 80000 کرون تا 270000 کرون پرداخت کنند.

سخن پایانی

تحصیل در بهترین دانشگاه های دنیا می تواند آینده افراد را از لحاظ شغلی و مالی تضمین نماید. یکی از این دانشگاه ها، دانشگاه گوتنبرگ سوئد (Gothenburg University) است که شرایط بسیار مناسبی را برای دانشجویان خود فراهم کرده است. این دانشگاه با ارائه بورسیه های تحصیلی مختلف و همچنین خوابگاه های دانشجویی به آن ها کمک می کند تا بتوانند با شرایط بهتری به تحصیل در این دانشگاه بپردازند. در مقاله ای که مطالعه کردید با اطلاعاتی از قبیل شرایط تحصیل در مقاطع مختلف دانشگاه گوتنبرگ سوئد، هزینه تحصیل در این دانشگاه، بورسیه ها و امکانات دانشگاه و... آشنا شدید. این اطلاعات از سایت اصلی دانشگاه گوتنبرگ سوئد توسط موسسه ملک پور در اختیار علاقمندان به این دانشگاه قرار گرفته است. موسسه MIE با سال ها تجربه در زمینه های مختلف مهاجرتی می تواند به شما در این زمینه کمک کند. در صورتی که پس از مطالعه مقاله فوق سوال و ابهامی برای شما در این زمینه به وجود آمد می توانید با همکاران و مشاوران ما در موسسه ملک پور تماس حاصل نموده و ضمن دریافت پاسخ سوالات خود از مشاوره اولیه ای که همکاران ما در اختیار شما قرار می دهند نیز بهره مند شوید.

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
مشاوره رایگان