مهاجرت به اتریش- شرایط روش ها 2024

202 نظر

مهاجرت به اتریش دارای 7 مسیر اصلی است که برای مهاجرت به اتریش می توان از طریق آنها اقدام داشت عبارتند از روش های: تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد، پناهندگی و مهاجرت افراد موفق که در این مقاله به بررسی آنها می پردازیم. پر طرفدار ترین و کم هزینه ترین روش ها برای مهاجرت به اتریش روش کاری و تحصیلی می باشد.

قبل از اقدام به مهاجرت باید در ذهن خودتان به این موضوع که هدف شما از مهاجرت چیست پاسخ دهید، و دلیل شما یک دلیل منطقی و محکم باشد. به طور کلی شرایط لازم برای اخذ تابعیت اتریش 10 سال اقامت قانونی و مستمر در اتریش، با حداقل 5 سال اقامت قانونی، مورد نیاز است. موسسه ملک پور با کمک وکلای محلی و تحقیق در سایت دولت اتریش تهیه این نوشتار را جهت افزایش آگاهی شما انجام داده. برای اطلاع از نحوه خدمات ما و مشاوره رایگان تلفنی برای مهاجرت اتریش با ما در تماس باشید. همچنین می توانید کلید واژه "مهاجرت به اتریش ملک پور" را در گوگل سرچ کرده تا کامل ترین اطلاعات مهاجرتی را کسب کنید.

 

مهاجرت کاری به اتریش

مهاجرت کاری به اتریش از طریق جاب آفر و جاب سیکر می باشد. در روش جاب آفر فرد نیاز به پیشنهاد شغلی دارد و در روش جاب سیکر متقاضی اجازه دارد 6 ماه در اتریش به دنبال شغل مناسب باشد. داشتن سابقه کاری مناسب و تسلط به زبان آلمانی بسیار مهم می باشد.

 

مهاجرت تحصیلی به اتریش

مهاجرت تحصیلی به اتریش، از پر تقاضاترین روش های مهاجرتی است که نیاز به تسلط به زبان انگلیسی در حد آیلتس 6 و یا b2 آلمانی دارد، همچنین داشتن پذیرش تحصیلی از دانشگاه مقصد ضروری است.

 

 

مهاجرت با سرمایه‌ گذاری در اتریش

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری با روش های ثبت شرکت، کارآفرینی، خودحمایتی و یا استارتاپ ممکن است. حداقل مبلغ سرمایه گذاری 22 هزار یورو است.

 

 

 

مهاجرت با تولد فرزند در اتریش

اخد اقامت اتریش در صورتی برای فرزند ممکن است که پدر یا مادر اقامت دائم اتریش داشته باشند و یا تبعه اتریش باشند.

 

 

مهاجرت با ازدواج در اتریش

از اصلی ترین نکات برای مهاجرت از طریق ازدواج اثبات واقعی بودن ازدواج می باشد. اگر فرد در حدود 5 سال با فرد شهروند یا دارای اقامت دائم زندگی مشترک نماید می تواند برای دریافت پاسپورت اقدام نماید.

 

پناهندگی در اتریش

اگر فردی از نظر مذهبی، جنسی، سیاسی و غیره بیم این داشته باشد که اگر به کشورش بازگردد مورد آزار، اذیت شکنجه و یا مرگ قرار گیرد. می تواند از این روش برای مهاجرت اقدام کند.

 

 

ویدیو موسسه MIE در مورد روش های مهاجرت به اتریش


 

روش های مهاجرت به اتریش در 30 ثانیه

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

مهاجرت به اتریش

راه های مهاجرت به اتریش

اگر قصد دارید به کشور اتریش بروید، باید از طریق یکی از راه های مهاجرت به اتریش ویزا دریافت کنید. اتریش انواع مختلفی از مسیرهای مهاجرتی را ارائه می دهد تا مهاجران با هر شرایطی وارد این کشور شوند:

 • مهاجرت به اتریش از طریق کار
 • مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل
 • مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج
 • مهاجرت به اتریش و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به اتریش برای هنرمندان و افراد فوق موفق

 

ویدئو موسسه MIE در مورد فلسفه مهاجرت( چرا مهاجرت کردم)


بهترین راه های مهاجرت به اتریش

 

کشور اتریش برای مهاجرت

جدول زیر به بررسی کلی کشور اتریش برای مهاجرت می پردازد:

ویژگی

توضیحات

آب و هوا

اتریش دارای آب و هوای معتدل با تغییرات فصلی متناسب است. زمستان‌ها سرد و تابستان‌ها معتدل است.

جمعیت

جمعیت اتریش در حدود ۹ میلیون نفر است و جمعیت شهری زیادی دارد.

موقعیت مکانی

اتریش در قلب اروپا واقع شده است و با کشورهای مانند آلمان، سوئیس و ایتالیا هم‌مرز است.

امکانات

اتریش دارای زیرساخت‌های عالی، خدمات بهداشتی و آموزشی بسیار خوب، و فرهنگ غنی و تاریخی متنوعی است.

شرایط ویزه

برای ورود به اتریش نیاز به ویزا دارید. شرایط ویژه بر اساس هدف و مدت زمان اقامت متفاوت است.

مزیت نسبت به بقیه کشورها

اتریش به عنوان یک کشور با سبک زندگی بالا و امکانات فراوان، همچنین مناظرهای طبیعی زیبا مشهور است. و شهر وین به عنوان بهترین شهر برای زندگی انتخاب شده است.

مهاجرپذیری

مهاجر پذیری در بین افراد بومی در اتریش بالا نیست.

هزینه زندگی

هزینه زندگی در اتریش بسته به سبک زندگی هر فرد بین 700 الی 1200 یورو در ماه است.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد راه‌های اخذ اقامت در 10 دقیقه


نحوه مهاجرت به اتریش

مهاجرت به اتریش شامل مراحل مختلفی می باشد. در ادامه به بررسی کلی مراحل مهاجرت به اتریش می پردازیم:

 1. انتخاب روش مهاجرتی متناسب با شرایط: مناسب ترین دسته مهاجرت را برای شرایط خود، چه برای کار، تحصیل، الحاق خانواده یا اهداف دیگر، شناسایی کنید و برای درخواست ویزای مهاجرت اقدام نماید.
 2. جمع آوری مدارک: کلیه مدارک لازم مانند گذرنامه معتبر، شناسنامه، گواهی ازدواج (در صورت وجود)، مدارک تحصیلی و سایر گواهی های مربوطه را جمع آوری کنید. مدارک شما باید به زبان آلمانی یا انگلیسی ترجمه شده باشند.
 3. درخواست ویزای خود را ارسال کنید: درخواست ویزا یا اجازه اقامت خود را به سفارت یا کنسولگری اتریش در کشور خود ارسال کنید.
 4. شرکت در مصاحبه: ممکن است از برخی متقاضیان ویزا و اجازه اقامت خواسته شود تا در مصاحبه ای در سفارت یا کنسولگری اتریش شرکت کنند همچنین باید مرحله انگشت نگاری را نیز پشت سر بگذارد.
 5. ورود به اتریش: پس از تایید ویزا یا اجازه اقامت از طرف اداره مهاجرت و شهروندی اتریش، می توانید به اتریش سفر کنید. اگر برای اجازه اقامت درخواست داده اید، باید ظرف سه روز پس از ورود، آدرس خود را در مقامات محلی ثبت کنید.
 6. ثبت کامل اقامتگاه: در اداره ثبت محلی (Meldeamt) در اتریش ثبت نام کنید، جایی که گواهی ثبت اقامت (Meldebescheinigung) را دریافت خواهید کرد.
 7. پرداخت هزینه های سفر: برای مهاجرت لازم است هزینه های مربوط به سفر مانند بلیط و... را پرداخت نمایید.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد بهترین کشور ها برای مهاجرت


قوانین مهاجرت به اتریش

مهاجرت به اتریش شامل  مجموعه ای از قوانین و رویه های مهاجرت است که بسته به ملیت، هدف مهاجرت و شرایط شما می تواند متفاوت باشد. در اینجا یک مرور کلی از قوانین اتریش برای مهاجرت در دسته های مختلف آورده شده است:

 • مدت زمان اقامت مجاز: برای اقامت تا شش ماه، اتباع کشورهایخارج از اتحادیه اروپا نیازی به اجازه اقامت ندارند اما آنها نیاز به ویزا دارند. برای اقامت بیش از 180 روز به اجازه اقامت برای اتریش نیاز دارند.
 • کارت قرمز-سفید-قرمز: این مجوز برای گارگران با صلاحیت بالا، ارآفرینان خوداشتغال و تازه کار اجازه کار و اقامت در اتریش را می دهد.
 • اقامت دائم: پس از 10 سال اقامت قانونی و مستمر در اتریش، با حداقل 5 سال با مجوز اقامت، می توانید برای اقامت دائم اقدام کنید. سایر قوانین آن عبارتنداز: صداقت، عدم صدور حکم اخراج در 12 ماه گذشته، نداشتن رابطه نزدیک با هر گروه افراطی یا تروریستی، از دست دادن شهروندی قبلی، و عدم تأثیر ملموس بر روابط بین المللی کشور اتریش
 • شهروندی اتریش: شهروندی اتریش مستلزم یک پروسه طولانی است که به طور معمول نیازمند چندین سال اقامت قانونی، مهارت در زبان آلمانی و درک فرهنگ و جامعه اتریش است. تابعیت مضاعف به طور کلی در اتریش مجاز نیست، مگر در موارد خاص.

برای کسب بروز ترین اطلاعات به وب سایت رسمی دولت اتریش مراجعه کنید و یا با سفارت یا کنسولگری اتریش در کشور خود تماس بگیرید.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد ویزای جستجوی کار اتریش


مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل

مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل به عنوان یکی از اصلی ترین روش های مهاجرت به این کشور در این زیر عنوان مورد بررسی قرار می گیرد. تحصیل در اتریش در مدارس و دانشگاه های دولتی و خصوصی اتریش امکان پذیر است که در مدارس و دانشگاه های دولتی به صورت رایگان و در مدارس و دانشگاه های خصوصی با پرداخت شهریه و ارائه مدارک تحصیلی امکان پذیر است. فرد متقاضی با داشتن ویزای تحصیلی اتریش اجازه کار دانشجویی داشته و بعد از اتمام تحصیل نیز به مدت شش ماه تا یکسال اجازه خواهد داشت که در این کشور حضور داشته و با مدرک اخذ شده و دیگر مدارک و رزومه خویش به کاریابی بپردازد. فرد با یافتن کار پس از تحصیل و حتی حین تحصیل می تواند جهت اخذ ویزای کاری اتریش اقدام نموده و مسیر رسیدن به اقامت دائم و دریافت تابعیت این کشور را طی نماید. مزایایی چون نظام آموزشی فوق العاده باکیفیت و همچنین کم بودن هزینه تحصیل در این کشور باعث محبوبیت کشور اتریش به عنوان مقصد تحصیلی برای بسیاری از مردم جهان به خصوص ایرانیان شده است. دیگر مزیت مهم تحصیل در اتریش، امکان تحصیل در مقطع فوق لیسانس تا سن 45 سال و دکتری تا سن 50 سال و همچنین امکان شرکت در دوره های یادگیری زبان (همانند کشور هلند) نام برد. دارندگان ویزای تحصیلی اتریش می توانند همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را با ویزای همراه بیاورند. تحصیل فرزندان دانشجو در کشور اتریش رایگان خواهد بود.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد مقایسه کانادا و اروپا


تحصیل در مدارس اتریش

تحصیل در مدارس اتریش در مقطع ابتدایی از سن شش سالگی آغاز می شود و به صورت اجباری می باشد. تحصیل در مدارس اتریش برای فرزندان افرادی که به نحوی اقامت این کشور را داشته باشند، رایگان خواهد بود. تحصیل در مدارس اینترنشنال (بین المللی) کشور اتریش سالیانه هزینه ای در حدود 20 – 30 هزار یورو خواهد داشت. برای تحصیل در مدارس کشور اتریش دانش آموز باید در مدارس شبانه روزی ثبت نام نموده و یا یک ضامن و قیم قانونی در اتریش داشته باشد.

تحصیل رایگان در مدارس اتریش

گرچه امکان تحصیل رایگان در مدارس اتریش و در مدرسه یاد شده وجود دارد، اما میزان مناسب تمکن مالی خانواده دانش آموز، تأثیر چشمگیری بر امنیت روانی و آرامش ذهنی دانش آموز به هنگام تحصیل و حضور در خارج از کشور دارد. البته تمهیداتی جهت تحصیل رایگان در مدارس اتریش برای دانش آموزانی که دارای معدل عالی و بالای 19 بوده و نسبت به زبان این کشور نیز آشنایی دارند و در واقع نابغه محسوب می شوند اما از تمکن مالی مناسبی برخوردار نیستند، در نظر گرفته شده است.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد مقایسه کانادا و اتریش


تحصیل در دانشگاه های اتریش

بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اتریش، از طریق تحصیل در مقطع کارشناسی و یا تحصیلات تکمیلی در دانشگاه های این کشور اقدام می نمایند. دو دسته اصلی دانشگاه در این کشور وجود دارند. دانشگاه های دولتی که اکثراً تدریس در آنها به زبان آلمانی انجام می گیرد و دانشگاه های خصوصی یا اینترنشنال که اکثراً به زبان انگلیسی در آنها تدریس می شود. تحصیل در دانشگاه های دولتی اتریش در تمامی مقاطع دارای هزینه سالانه اما یکی از شروط اصلی آن، قبولی در دانشگاه های سراسری ایران و معتبر ایران می باشد.

شرایط لازم برای تحصیل در دانشگاه های دولتی اتریش

 • اخذ پذیرش با مدرک زبان آلمانی در حد A2
 • ارائه مدرک زبان آلمانی سطح C1
 • قبولی در آزمون قبل از ورود به دانشگاه برای رشته های مانند پزشکی، حقوق و...
 • برای پذیرش در مقطع دکتری اصلی ترین آیتم مورد نیاز تایید داشتن استاد راهنما یا همان سوپروایزر است.
 • برای پذیرشش در مقطغ دکتری حداقل آیلتس 7 است. 
 • ارائه تمکن مالی

هزینه تحصیل دکترا در اتریش بسیار اندک بوده و تقریباً رایگان می باشد. ضمن اینکه با توجه به اجازه ساعت کار بیشتر نسبت به سایر دوره های دانشگاهی و حتی تأیید استاد راهنما، امکان دریافت حقوق و دستمزد برای دانشجویان دکتری نیز وجود دارد.

 

ویدئو موسسه MIE در مورد مهاجرت به اتریش


تحصیل در دانشگاه های خصوصی اتریش

برخی دیگر از دانشگاه های این کشور خصوصی و اینتر نشنال می باشند و تحصیل در آنها به زبان انگلیسی بوده و جهت ورود نیاز به آزمون ورودی ندارند. هزینه های تحصیل در دانشگاه های خصوصی این کشور بسیار متغیر بوده و می تواند در رنجی بین 8 الی 20 هزار یورو در سال باشد. شرایط اخذ بورسیه و کمک هزینه های تحصیلی در دانشگاه های اتریش وجود داشته ولی دارای پروسه سخت و بسیار رقابتی می باشد و اکثراً به دانشجوهای اتریشی و یا عضو اتحادیه اروپا تعلق می گیرد. از دیگر نکات قابل توجه، امکان پرداختن به کار ضمن تحصیل در اتریش در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می باشد.

مهاجرت به اتریش از طریق کار

به صورت کلی دو روش اصلی برای مهاجرت به اتریش از طریق کار پیش روی شما بزرگواران می باشد که در ادامه این بخش، به این دو روش به صورت اجمالی اشاره می گردد. لازم به ذکر است که دارندگان ویزای کاری اتریش کارت قرمز سفید قرمز اتریش و همچنین کارت آبی اروپا را می توانند دریافت نمایند.

 

ویدئو موسسه MIE در مورد اقامت کاری یا بدون کار در اتریش


کارت قرمز-سفید-قرمز اتریش

این مجوز منعطف است و مسیرهایی را برای افراد با پیشینه ها و مقاصد مختلف ارائه می دهد. کارت قرمز-سفید-قرمز به دسته های مختلفی تقسیم می شود که هر کدام برای گروه های خاصی از افراد با صلاحیت ها و مهارت های مختلف ارائه می شود. این دسته ها شامل کارگران ماهر، کارگران کلیدی، فارغ التحصیلان دانشگاه های اتریش و افراد خوداشتغال می شود. همچنین اتریش بخشی از توافقنامه شینگن است که به دارندگان کارت قرمز-سفید-قرمز اجازه می دهد آزادانه در منطقه شنگن که شامل بسیاری از کشورهای اروپایی است، سفر کنند.

شرایط اخذ کارت قرمز- سفید - قرمز اتریش شامل:

 • رسیدن به امتیازات مورد نیاز برای پذیرش
 • داشتن پیشنهاد شغلی با یک کارفرمای اتریشی
 • ارائه مدارک تحصیلی و سوابق شغلی متناسب
 • ارائه مدارک مالی کافی (تمکن مالی مناسب)
 • مهارت زبان

 

ویدئو موسسه MIE در مورد روش های مهاجرت


مهاجرت کاری با پیشنهاد شغلی (Job offer)

یکی از اصلی ترین طرق مهاجرت کاری به کشور اتریش، اخذ ویزای کاری با داشتن پیشنهاد کاری یا جاب آفر می باشد. در کشور اتریش نیز مشابه بسیاری از کشورهای اروپایی، زمانی که یک شرکت تصمیم به ارسال دعوتنامه و پیشنهاد شغلی برای فردی خارج از اتحادیه اروپا بگیرد، ابتدا باید موقعیت شغلی مورد نظر را به مدت سه ماه در کشور اتریش و سپس به مدت سه ماه در اتحادیه اروپا آگهی کند. چنانچه در اتحادیه اروپا فردی متقاضی انتصاب در این موقعیت کاری نباشد، شرکت مورد نظر می تواند پیشنهاد شغلی خود را برای فرد مورد نظر در خارج از اتحادیه اروپا ارسال نماید. در کشور اتریش شرایط خاصی وجود دارد که بر اساس آن، در صورتی که افراد خارجی متقاضی کار در اتریش بتوانند بیش از 70 امتیاز از سیستم امتیازبندی مهاجرت به اتریش برای کار دریافت نمایند، می توانند بدون نیاز به آگهی کارفرما در منصب مورد نظر مشغول به کار شوند. شرایط محاسبه امتیاز برای افراد متقاضی در بخش بعدی در جدول مربوطه ارائه شده است.

مهاجرت کاری به اتریش برای کارگرهای ماهر در شغل های کم درآمد

دولت اتریش شرایط و سیستم امتیازبندی را فراهم آورده است تا کارگر های ماهر در شغل های کم درآمد بتوانند برای کار در اتریش اقدام نمایند. این در صورتی است که شخص:

 • پیشنهاد کاری از یک کارفرما در اتریش داشته باشد و سوابق شغلی مناسب ارائه نماید.
 • کارفرمای مورد نظر، مایل باشد فرد را با حداقل حقوق قانونی استخدام کند.
 • شخص باید از 90 امتیاز سیستم امتیازبندی تعیین شده 55 امتیاز کسب کند.

به همین منظور برای مدت 2 سال ویزای کار دریافت خواهد کرد و امکان کار برای شخص فراهم می شود. برای دریافت کارت قرمز سفید قرمز برای مدت 2 سال در این زمینه اشخاص باید بتوانند مدارک لازم برای اثبات مهارت و توانایی خود را ارائه دهند. بر اساس قوانین کشور اتریش در صورتی که کارفرمای مربوطه به کارکنان خود پاداش یا اضافه پرداختی بدهد، موظف است به افرادی که از این طریق استخدام کرده است نیز مبلغ مربوطه را پرداخت نماید.

امتیازها معیارهای واجد شرایط بودن برای کارگرهای ماهر
حداکثر امتیاز 30 شرایط لازم
20 تحصیلات فنی و حرفه ای در زمینه شغل های کم درآمد
25 واجد شرایط پذیرش در دانشگاه
30 تکمیل برنامه مطالعاتی 3 ساله در موسسات آموزش عالی
حداکثر امتیاز 20 تجربه کاری در زمینه شغل کم درآمد
2 به ازای هر سال
4 کار در اتریش به ازای هر سال
حداکثر امتیاز 15 مهارت زبانی آلمانی
5 آلمانی در سطح A1
10 آلمانی در سطح A2
15 آلمانی در سطح B2
حداکثر امتیاز 10 مهارت زبان انگلیسی
5 انگلیسی در سطح A2
10 انگلیسی در سطح B1
حداکثر امتیاز 15 سن
15 تا 30 سال
10 تا 40 سال
90 مجموع امتیازات حداکثر مجاز
55 حداقل امتیاز مورد نیاز

مهاجرت کاری با استفاده از ویزای جست و جو کار (Job seeker)

برای مهاجرت به اتریش از طریق کار، روش دیگری به نام ویزای جست و جو کار در کشور اتریش وجود دارد که:

 • یک ویزای شش ماهه می باشد.
 • با استفاده از آن، فرد می تواند وارد کشور اتریش شده و به کاریابی در این کشور بپردازد. 
 • فرد متقاضی باید بتواند حداقل 70 امتیاز از جدول زیر را کسب کند.
 • مدارک اثبات اخذ امتیاز را برای اخذ ویزا به سفارت ارائه نماید.
 • در این نوع ویزا، اجازه ورود همراه وجود ندارد و برای ورود همراهان فرد باید ابتدا کار پیدا کرده و مجوز اسکان خود را به کاری تبدیل نماید،، سپس برای الحاق خانواده خود اقدام کند.

مواردی چون سن، تحصیلات، سابقه کاری و سطح زبان از اصلی ترین موارد اخذ امتیاز در این جدول می باشند. 

سیستم امتیاز بندی برای نیروی کار مورد نیاز

امتیاز

مدارک تحصیلی

حداکثر 40 امتیاز

مدرک تحصیلی کارشناسی

20 امتیاز

مدرک کارشناسی در رشته های فنی و مهندسی، کامپیوتر، علوم طبیعی و کشاورزی

30 امتیاز

مدرک تحصیلی دکترا

40 امتیاز

ثبت اختراع و کارهای تحقیقاتی

20 امتیاز

حقوق دریافتی در سال اخیر

حداکثر 30 امتیاز

50000 تا 60000 یورو

20 امتیاز

60000 تا 70000 یورو

25 امتیاز

بالاتر از 70000 یورو

30 امتیاز

سن

حداکثر 20 امتیاز

تا 35 سال

20 امتیاز

از 35 تا 40 سال

15 امتیاز

از 40 تا 45 سال

10 امتیاز

سطح زبان

حداکثر 10 امتیاز

زبان انگلیسی و یا زبان آلمانی در سطح A1

5 امتیاز

زبان انگلیسی یا آلمانی در سطح A2

10 امتیاز

سوابق کاری

حداکثر 20 امتیاز

هر سال سابقه کار

2 امتیاز

هر شش ماه سابقه کار در اتریش

10 امتیاز

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری دارای روش ها ی متفاوتی بوده و در ادامه این زیر عنوان به صورت خلاصه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

مهاجرت به اتریش از طریق خود حمایتی

مهاجرت به اتریش از طریق روش خودحمایتی یا تمکن مالی یکی از محبوب ترین روش های مهاجرت اتریش می باشد. در کشور اتریش برای مهاجرت از روش خود حمایتی تنها کافی است که:

 • فرد نشان دهد در کشور خود شرایط مالی مناسبی داشته.
 • درآمد ماهانه در حدود 2000 تا 3500 یورو به ازای هر فرد دارد.
 • به مدت حداقل 3- 4 ماه به ازای هر فرد خانواده 22 هزار یورو در حساب کوتاه مدت شخصی نشان دهد.

در این نوع اقامت اگر فرد شش ماه از سال را در این کشور حضور داشته و زندگی نماید مجوز اسکان وی برای سال بعد تمدید می گردد و پس از پنج سال فرد می تواند به اقامت دائم این کشور دست یابد. یکی از نکات بسیار مهم در روش خودحمایتی اتریش این است که فرد اجازه کار در این کشور در این پنج سال ندارد و پس از اخذ مجوز دائم اجازه کار به وی باز خواهد گشت. در مهاجرت به اتریش از طریق خود حمایتی می تواند خود صاحب بیزینس بوده و با تاسیس یک شرکت و استارت یک بیزینس و یا خرید ملک و اجاره دادن آن کسب درآمد ارزی نماید.

 

مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای اتریشی


مهاجرت به اتریش و سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

با توجه به نوسانات قیمت ملک در سالهای اخیر در اتریش مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک سرمایه گذاری سود آوری بوده است. نکته حائز اهمیت این است که در این کشور برخلاف برخی دیگر از کشور های اروپایی همچون یونان، اسپانیا و پرتغال صرف خرید ملک باعث اخذ اقامت در این کشور نمی گردد. در بازه سال های گذشته (بین 2010 تا )2017 قیمت ملک در اتریش 51 درصد افزایش داشته است و این امر موجب رونق این صنعت گردیده است. ایرانیان بر خلاف اتباع بسیاری از کشور ها حق خرید ملک در اتریش را دارند و این املاک می تواند نسل به نسل منتقل گردد ولی تاکید مجدد بر این نکته الزامی است که خرید ملک در اتریش نمی تواند روشی برای مهاجرت باشد و تنها میتواند روش مناسبی جهت کسب درآمد ارزی و سرمایه گذاری سود ده باشد.

 

مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای اتریشی در رابطه با اقامت بدون اجازه کار - قسمت دوم


مهاجرت به اتریش و سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی

از اصلی ترین روش های مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری روشی است که فرد متقاضی در آن یک بیزینس جدید با هدف کارآفرینی و ایده خلاقانه را شروع می نماید و یا بیزینس موجود را خریداری کرده و آن را با دادن ایده و تزریق سرمایه مجدداً راه اندازی نموده و به سود دهی و در انتها به اتریش مهاجرت کند. در این روش های سرمایه گذاری که زیر مجموعه روش های کارآفرینی هستند و در آنها بیزینس پلان نقش بسیار پر اهمیتی در اخذ مجوز اسکان این کشور دارد حداقل سرمایه گذاری مورد نیاز مبلغ 100 هزار یورو می باشد. سرمایه گذاری و شروع بیزینس در این کشور با هزینه های کمتر نزدیک به 35 هزار یورو نیز امکان پذیر می باشد ولی مستقیماً منجر به اقامت نمی گردد. ثبت شرکت در اتریش و استارت بیزینس انواع متفاوتی در این کشور دارد.

شرکت

مبلغ سرمایه گذاری

هزینه ثبت شرکت

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

حداقل 35 هزار یورو

2-4 هزار یورو

شرکت نوع سهامی عام

100 هزار یورو

 -

 

ثبت شرکت با مشارکت عمومی روش دیگری از ثبت شرکت می باشد که در آن همکاری و مشارکت 2 یا چند فرد حقیقی یا حقوقی مورد نیاز می باشد. یکی از راه های غیر مستقیم کشور اتریش برای مهاجرت از طریق ثبت شرکت استخدام فرد در شرکت همسر وی می باشد. در این روش فردی که استخدام به استخدام شرکت در می آید باید از جدول امتیازی که در بخش جاب سیکر (Job seeker) ارائه گردید امتیاز مناسبی را اخذ نماید تا بتوان وی را به راحتی در شرکت استخدام نمود. در این روش فردی که استخدام یک شرکت اتریشی که مالک آن همسرش می باشد می شود از همان ابتدا کارت اقامت کاری دوساله اخذ می نماید.

مهاجرت به اتریش از طریق استارت آپ

افراد دارای ایده های نو آورانه و خلاقانه نیز می توانند با ارائه بیزنس پلن و سرمایه گذاری به مبلغ حدقل 50 هزار یورو ویزای استارت آپ اتریش را اخذ نمایند.

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری در رستوران و هتل

متقاضیان سرمایه گذاری در اتریش علاوه بر روش های ذکر شده، می توانند در زمینه رستوران و هتل و هاستل نیز سرمایه گذاری داشته باشند. مبلغ این سرمایه گذاری می بایست بیشتر از 100 هزار یورو باشد تا به اقامت منجر شود.

مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج

مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج با فرد شهروند اتریشی یا فردی که اقامت دائم این کشور را دارد می باشد. ازدواج با شهروند اتریشی در زمانی که فرد متقاضی شرایط لازمه را رعایت نماید می تواند منجر به اخذ اقامت گردد. یکی از اصلی ترین نکات جهت کشور اتریش برای مهاجرت از طریق ازدواج اثبات واقعی بودن ازدواج می باشد. پس از اثبات واقعی بودن ازدواج فرد مستقیماً مجوز اسکان دائم را دریافت نمی نماید و شرایطی که فرد در حدود 5 سال با فرد شهروند یا دارای اقامت دائم زندگی مشترک نماید می تواند برای دریافت پاسپورت اقدام نماید.

مهاجرت به اتریش و اخذ تابعیت از طریق تولد

قانون حاکم در تولد در اتریش مانند اکثر کشور های اروپایی قانون خون می باشد. قانون خون به صورت کلی به این مفهوم است که تابعیت و شهروندی وابسته به تابعیت پدر و مادر فرد می باشد و ارتباطی به کشوری که کودک در آن متولد می شود نخواهد داشت. اگر پدر یا مادر فرد تابعیت اتریش داشته باشند فرزند متولد شده نیز تابعیت این کشور را اخذ خواهد نمود. همچنین اگر در شرایط خاصی کودکی که در خاک کشور اتریش به دنیا بیاید که پدر و مادر وی نا معلوم بوده یا تابعیتشان نامعلوم باشد فرزند کودک می تواند اقامت این کشور را اخذ نماید.

مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی

روش مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی یکی از روش های اخذ اقامت این کشور است که برای کیس های غیر واقعی به هیچ عنوان توصیه نمی شود. با توجه به سختی ها و خطرات روش های پناهندگی و بلا تکلیفی های بدون اجازه کار و همچنین سخت گیری هایی که در سال های اخیر بر روی پرونده ها به خصوص پرونده های ایرانیان اعمال می گردد به عنوان روش مناسبی برای مهاجرت به اتریش نمی تواند گزینه مناسبی باشد. از نظر کلی کشور اتریش عضو کنوانسیون ژنو و حمایت از پناهندگان می باشد. از نظر حقوق بین الملل پناهنده شخصی است که به کشور دیگری سفر کرده و به دلایل خاصی همچون دلایل مذهبی، جنسی، سیاسی و غیره بیم این می رود که اگر به کشورش بازگردد مورد آزار، اذیت شکنجه و یا مرگ قرار گیرد. بر اساس قانون دوبلین فرد متقاضی در هریک از کشور های عضو شنگن که انگشت نگاری انجام داده باشد می تواند اعلام پناهندگی نماید و در غیر این صورت به کشوری که ابتدا از طریق آن وارد شده است بازگردانده می شود و باید حتماً در آنجا اعلام پناهندگی نماید.

موسسه ملک پور، روش های پناهندگی اتریش و در دیگر کشور ها توصیه نمی نماید و هیچگونه خدماتی در موضوع پناهندگی ارائه نمی نماید.

متقاضیانی که از روش پناهندگی برای مهاجرت اقدام می نمایند باید این نکته را بدانند بسته به نوع کیس آنها شرایط بررسی و مدت زمان بررسی پرونده آنها متفاوت خواهد بود و در برخی موارد ممکن است چندین سال به طول بیانجامد. در صورتی که طی بررسی پرونده رای منفی برای فرد داده شود و کیس ارائه شده در دادگاه مورد قبول قرار نگیرد فرد پناهجو موظف خواهد بود طی بازه زمانی بسیار کوتاهی خاک اتریش را ترک نماید.

مهاجرت به اتریش برای هنرمندان و افراد فوق موفق

برای هنرمندان و افراد موفق و ورزشکاران موفق در سطح بین المللی با داشتن اسپانسر و احراز شرایط خاصی مهاجرت اتریش امکان پذیر نیست. شهروندان خارج از اتحادیه اروپا اگر در یک شرکت اتریشی به عنوان یک نیروی کار کلیدی و پر اهمیت با احراز بند ها و شرایط جدول زیر می تواند برای اقامت کاری 2 ساله اتریش یا همان کارت قرمز-سفید-قرمز اقدام نماید.

 • برای نیروی کار کلیدی بالای 30 سال حقوق دریافتی حداقل مبلغ دریافتی ماهانه باید 3،132 یورو باشد
 • برای نیروی کار کلیدی زیر 30 سال حقوق دریافتی حداقل مبلغ دریافتی ماهانه باید 2،610 یورو باشد.

لیستی از معیارهای زیر با حداقل 55 امتیاز:

امتیازات

معیارهای واجد شرایط برای نیروهای کار کلیدی

حداکثر امتیاز: 30

واجد شرایط بودن

20

آموزش حرفه ای یا مهارت خاص در شغل مورد نظر

30

تکمیل یک برنامه مطالعاتی با حداقل مدت سه سال در موسسه آموزش عالی

25

واجد شرایط برای پذیرش در دانشگاه

حداکثر امتیاز: 20

تجربه کاری

2

هر سال تجربه کاری

4

هر سال تجربه کاری در اتریش

حداکثر امتیاز: 15

مهارت زبان آلمانی

5

در سطح A1

10

در سطحA2

15

در سطحB1

حداکثر امتیاز: 10

مهارت زبان انگلیسی

5

مهارت زبان انگلیسی در سطح A1 آلمانی

10

مهارت زبان انگلیسی در سطح A2 آلمانی

حداکثر امتیاز: 15

سن

15

تا 30 سالگی

10

تا 40 سالگی

90

مجموع امتیازات مجاز

20

امتیاز اضافی برای ورزشکاران و مربیان ورزشی حرفه ای

 

*از جدول فوق باید حداقل 55 امتیاز کسب نمایند.

کشور اتریش با اعطای ویزای هنرمندان، شرایط را برای مهاجرت این افراد فراهم نموده است و افراد باید:

 • از شهرت و سابقه هنری کافی برخوردار باشند.
 • برپایی نمایشگاه و یا شرکت در جشنواره های مطرح، سابقه هنری خود را به اثبات برسانند.
 • تمکن مالی لازم و درآمد ثابت ماهیانه، برای مهاجرت از طریق ویزای هنرمندان داشته باشند.

چنانچه از طریق ویزای هنرمندان به اتریش مهاجرت کرده و 5 سال بیمه و مالیات خود را پرداخت نمایید می توانید اقامت دائم این کشور را در پایان سال پنجم دریافت کرده و سپس برای اخذ پاسپورت اتریش درخواست نمایید. با دریافت ویزای هنرمندان اتریش می توانند همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را نیز به عنوان همراه در این طرح اقامتی به کشور اتریش بیاورند.

هزینه مهاجرت به اتریش

 پروسه مهاجرت به طور کلی با پرداخت هزینه های مختلف همراه بوده و به سرانجام می رسد. در کنار زندگی، هزینه مهاجرت به اتریش برای افرادی که قصد و مهاجرت به این کشور را دارند، هزینه‌های مربوط به صدور ویزای اتریش می باشد. به طور کلی اینکه برای مهاجرت به اتریش چقدر پول لازم است از طریق روش های مختلف در جداول زیر برای شما عزیزان آن را لیست کرده ایم:

 

نوع ویزا

هزینه (یورو)

ویزای شینگن افراد بالغ

80

ویزای شینگن برای بچه های که سن آنها 6 تا 12 است.

40

ویزای کوتاه مدت (ترانزیت)

80

ویزای کوتاه مدت برای متقاضیان 6 تا 12 سال

40

ویزای کوتاه مدت برای متقاضیان زیر 6 سال

رایگان

ویزای نوع D متقاضیان (کمتر 6 سال)

75

ویزای D برای متقاضیان بیشتر 6 سال سن

150

ویزا پناهندگی برای متقاضیان بیشتر از 6 سال و کمتر از 35 سال

200

ویزا برای درخواست پناهندگی فردی که کمتر از 6 سال سن دارد

100

هزینه مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل

دانشجویانی که نه شهروند اتحادیه اروپا هستند و نه اتریشی، برای تحصیل در اتریش باید ویزا بگیرند و هزینه هایی مانند هزینه ترجمه مدارک، هزینه ویزا واقامت و هزینه های تحصیل در دانشگاه مثصد را پرداخت کنند. هزینه تحصیل در اتریش به دانشگاهی که دانشجو پذیرش می شود بستگی دارد. برای اطلاع از هزینه ها به جدول نگاه کنید.

دسته بندی

هزبنه ها (یورو)

صدور ویزا

ویزای دانشجویی (بزرگسالان) 150

ویزای دانشجویی (کودک 6-12 سال) 75

شهریه دانشگاه دولتی

726.72

شهریه دانشگاه خصوصی

کارشناسی: 3000 الی 23000

کارشناسی ارشد: 3000 الی 35000

هزینه ماهیانه زندگی در اتریش

950

تمکن مالی

دانشجویان 24 سال و کمتر: 515.30

دانشجویان بالای 24 سال: 993.06

هزینه مهاجرت به اتریش از طریق کار

روند درخواست ویزای کار اتریش هم مانند هر ویزای دیگری پیچیدگی ها و هزینه های خودش را دارد. اگر قصد دارید برای کار به اتریش مهاجرت کنید، باید هزینه بابت صدور ویزا، هزینه هایی برای زندگی روزمره و همینطور مبلغی برای تمکن مالی ارائه دهید. برای اطلاع از این هزینه ها به جدول زیر نگاه کنید.

دسته بندی

هزینه (یورو)

صدور ویزا

150

تمکن مالی

بیش از 20000 با درآمد ماهیانه 2500 الی 3500

میانگین هزینه ماهیانه

950

هزینه مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

همانطور که می دانید دولت اتریش مجاز است به سرمایه گذارانی که شایستگی فوق العاده ای در این کشور دارند، تابعیت اعطا کند. همین امر سبب شده افراد اندکی به فکر رفتن به اتریش از طریق سرمایه گذاری باشند که این مهاجرت هزینه هایی به همراه دارد، هزینه صدور ویزا، حداقل موجودی حساب برای ارائه تمکن مالی و مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری. برای اطلاع از این هزینه ها به جدول زیر نگاه کنید.

دسته بندی

هزینه (یورو)

صدور ویزا

278

تمکن مالی

80000

سرمایه مورد نیاز

3 تا 10 میلیون یورو برای اخذ اقامت دائم مستقیم

حداقل 35 تا 100 هزار، برای اقامت موقت

آسان ترین راه مهاجرت به اتریش

اگر بخواهیم به طور قطع به یقین، راهی را به عنوان آسان ترین راه مهاجرت به اتریش بیان کنیم، اقدام نادرستی را انجام داده ایم. چرا که انتخاب راه آسان برای هر متقاضی متفاوت است و بستگی به نوع زندگی، شرایط و توانایی وی دارد.

 • افرادی که در بازه سنی 18 تا 30 سال قرار داشته، و سرمایه زیادی برای مهاجرت ندارند، بهترین و آسان ترین راه برای آنان، مهاجرت تحصیلی است.
 • برای افراد دارای سرمایه که بالای 45 سال سن دارند، روش تحصیلی راه آسانی نبوده، بلکه راه‌های دیگری همچون خودحمایتی مناسب است.
 • برای افراد دارای مهارت بالا و جوان با سابقه کاری نیز مهاجرت کاری مناسب است.

ارزانترین راه مهاجرت به اتریش

ارزانترین راه مهاجرت به اتریش همان روشی است که نیازمند اثبات توانایی های دیگری غیر از تمکن مالی می باشد. تحصیل در کشور اتریش به دلیل وجود دانشگاه‌های با شهریه بسیار پایین و عدم سختگیری های اخذ پذیرش، می تواند ارزانترین راه مهاجرت به اتریش باشد. اما این در حالی است که افراد دارای رزومه قوی تحصیلی و شرایط ورود به دانشگاه های این کشور را داشته باشند و در این صورت است که ارزانترین راه مهاجرت برای آنها مهاجرت تحصیلی و ورود به دانشگاه های کشور اتریش می باشد.

هزینه های زندگی در اتریش

مهاجرت اتریش و هزینه های زندگی در اتریش در این زیر عنوان مورد بررسی قرار می گیرد. هزینه های زندگی در اتریش با توجه به محل زندگی، سبک زندگی می تواند بسیار متفاوت باشد. در جدول زیر برخی از اصلی ترین هزینه های زندگی در شهر وین پایتخت این کشور ارائه شده است.

بازار ها

قیمت (یورو )

یک وعده غذا در رستوران معمولی

10.00

یک لیتر شیر

1.03

تخم مرغ

3.15

پنیر

10.63

یک کیلوگرم پیاز

1.36

یک کیلوگرم برنج

1.60

یک قرص نان

1.73

یک کیلوگرم گوجه فرنگی

2.16

حمل و نقل

قیمت (یورو)

تاکسی (1 کیلومتر)

1.50

بنزین(1لیتر)

1.24

بلیط یک طرفه مترو

2.40

در جدول زیر میانگین هزینه های اجاره و خرید ملک در شهر وین نمایش داده شده است.

اجاره خانه در هرماه

میانگین قیمت (یورو)

آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر

724.65

آپارتمان یک خوابه خارج از مرکز

577.29

آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر

1،326.04

آپارتمان سه خوابه خارج از مرکز

1،028.50

خرید آپارتمان

میانگین قیمت (یورو)

خرید هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر

4،638.73

خرید هر متر مربع آپارتمان در خارج از مرکز

3،213.09

 
 • وین

شهر وین به عنوان پایخت و بزرگترین شهر این کشور با توجه به آمارهای جهانی در بررسی کیفیت زندگی، بیش از 11 سال به عنوان برترین شهر جهان از نظر کیفیت زندگی انتخاب شده است.

 • گراتس

گراتس دومین شهر بزرگ اتریش پس از وین می باشد. جمعیت این شهر حدود 330,000 نفر می باشد. گراتس یکی از شهرهای دانشجویی اتریش می باشد که با وجود 4 دانشگاه و 4 کالج، حدود 60,000 دانشجو در این شهر مشغول به تحصیل هستند.

بهترین شهر های اتریش برای مهاجرت

اتریش دارای شهرهای زیبا و پویا است که برخی از بهترین شهرهای برای مهاجرت به آن عبارتند از:

 • وین (Vienna): به‌ عنوان پایتخت اتریش، وین یکی از زیباترین شهرها با فرهنگ غنی، هنر، و زندگی شبانه پرانرژی است از این رو مهاجرت به وین یکی از مقاصد مطلوب برای مهاجرین معرفی می گردد.
 • گراتس (Graz): گراتس شهری با معماری تاریخی، فضاهای سبز زیبا و محیط دانشگاهی پویا است.
 • سالزبورگ (Salzburg): شهر موسیقی و تولد موتزارت، با مناظر طبیعی خیره‌کننده و فعالیت‌های هنری فراوان.
 • لینتس (Linz): یکی از شهرهای صنعتی و فرهنگی اتریش با موزه‌ها، تئاترها و زندگی شبانه پویا.
 • اینسبروک (Innsbruck): در کوهستان‌های زیبای آلپ واقع شده و از امکانات ورزشی برخوردار است.

برای مهاجرت به اتریش باید در نظر داشته باشید که هدف اصلی شما برای مهاجرت به این کشور چیست و با توجه به اهداف خود شهر مقصد را انتخاب کنید.

شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت کشور اتریش برای مهاجرت

مهاجرت به اتریش و اخذ تابعیت از بعضی طرق مهاجرت مانند تولد، ازدواج، ثبت شرکت، خودحمایتی، تحصیل و کار به همان شکل که در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت امکان پذیر است و در تمامی موارد فرد در ابتدا اقامت موقت، سپس بعد از 5 سال زندگی اقامت خود را تمدید اقامت دائم دریافت نماید و پس از مدت مشخصی زندگی در این کشور و احراز شرایط خاصی می تواند برای پاسپورت اتریش اقدام نماید.

برای گرفتن مجوز زندگی دائم باید شرایط زیر را لحاظ کنید:

 •  در ۵ سال گذشته اتریش را ترک نکرده و در این کشور زندگی کرده باشید.
 • باید از طریق روش های کاری یا سرمایه گذاری خود اشتغالی در این کشور زندگی کرده باشید.
 • در پنج سال گذشته بیمه درمانی دریافت کرده باشید.
 • در سالهای زندگی خود کمک های دولتی دریافت نکرده باشید.
 • از لحاظ کیفیت و سطح زندگی محل زندگی مناسبی داشته باشید
 • نباید مرتکب هیچ گونه جرم و خلافی در اتریش شده باشید
 • به زبان آلمانی در حد B1 تسلط داشته باشید.
 • در امتحان شهروندی اتریش پذیرش شوید.

مقایسه روش های اخذ اقامت اتریش و کانادا

برای مقایسه روش های اخذ اقامت اتریش و کانادا می توان بیان داشت که:

 • روش تحصیلی برای هر دو کشور کانادا و اتریش متناسب است، اما هزینه های تحصیل دانشگاه های دولتی اتریش رایگان است و هزینه تحصیل دانشگاه های خصوی بین 10 الی 15 هزار دلار است اما برای کشور کانادا بین 25 الی 30 هزار دلار است دوره اقامت پس از تحصیل اتریش 1 ساله و برای کانادا سه ساله است.
 • برای روش سرمایه گذاری انتقال پول به کانادا بسیار راحت تر از اتریش می باشد پس کانادا گزینه مناسب تری برای سرمایه گذاری است.
 • برای روش کاری ویزای جستجوی کار اتریش اجازه می دهد که فرد وارد محیط شده و به دنبال کار مناسب با توجه به حرفه و تخصص خود باشد که این موضوع باعث می شود پیدا کردن کارنسبت به روش اسکیل ورکر کانادا راحت تر باشد.

مزایا و معایب مهاجرت به اتریش

اخذ اقامت اتریش همانگونه که بیان شد، از روش های مختلفی امکان پذیر است که در بخش های قبلی این مقاله توضیح داده شد. مزایای مهاجرت به اتریش به شرح زیر است.

مزایای مهاجرت به اتریش

 • تحصیل تقریباً رایگان 
 • نرخ بیکاری پایین
 • امکان اخذ اقامت با 100 هزار یورو
 • جمعیت کم و رفاه بالا
 • نظام مردم سالاری
 • لقب گرفتن شهر وین به دفعات به عنوان بهترین شهر جهان برای زندگی
 • بهترین نظام درمانی جهان
 • تحصیل رایگان فرزندان دارنده اقامت

معایب مهاجرت به اتریش

در خصوص معایب مهاجرت به اتریش می توان به بیان چالش های زیر پرداخت:

 • زبان: زبان آلمانی به عنوان زبان رسمی اتریش استفاده می‌شود و یادگیری زبان ممکن است چالشی برای مهاجران باشد.
 • هزینه زندگی: هزینه زندگی در اتریش به طور کلی بالاست.
 • رقابت در بازار کار:برای پیشرفت بهتر در بازار بومی اتریش داشتن آشنا و رابطه بسیار موثر است.
 • سیستم مالیاتی : سیستم مالیاتی اتریش ممکن است برای مهاجران پیچیده و جدید باشد.
 • شرایط ویزا: برخی از مسائل مرتبط با درخواست ویزا و مجوز اقامت ممکن است برای مهاجرین چالش بر انگیر باشد و اخذ ویزا و اقامت را با سختی همراه کند، در این زمینه اتریش از کشور های سختگیر می باشد.
 • رفتار ضد مهاجر مردم اتریش: عموما مردم اروپا رفتاری ضد مهاجر دارند و ارتباط با آنها سخت است.
 • شب های خاموش: یکی از معایب اتریش و شهر وین این است که مغازه ها در 6 عصر بسته و در روزهای تعطیل هم کاملا بسته است و شهر زندگی شبانه فعال نیست.

مشاوره مهاجرت به اتریش موسسه ملک پور

مشاور مهاجرت به اتریش برای ارائه خدمات حرفه‌ای و موثر به مهاجران باید از ویژگی‌ها و مهارت‌های خاصی برخوردار باشد. در زیر ویژگی‌های مهمی که یک مشاور مهاجرت به اتریش باید داشته باشد آورده شده است:

 • تخصص حقوقی و قوانین مهاجرت: شناخت دقیق از قوانین مهاجرت اتریش و فرآیندهای ویزا. توانایی تفسیر و تبیین قوانین به مهاجران به زبان ساده.
 • آشنایی با فرهنگ و زندگی در اتریش: درک عمیق از فرهنگ، ساختار اجتماعی و زندگی روزمره در اتریش. توانایی راهنمایی مهاجران در تطابق با محیط جدید.
 • زبان‌ها: مهارت در زبان آلمانی به عنوان زبان رسمی اتریش. توانایی ارتباط برقرار کردن با مهاجران در زبانهای مختلف.
 • مهارت‌های ارتباطی: توانایی گوش دادن به نیازها و مشکلات مهاجران. توانایی ارائه اطلاعات به شیوه‌های واضح و دلسوزانه.
  مهارت‌های تحلیلی و تصمیم‌گیری: توانایی تحلیل و ارزیابی موارد مختلف مهاجران. توانایی کمک به مهاجران در تصمیم‌گیری‌های مهم
 • تجربه کاری: تجربه کاری در زمینه مشاوره مهاجرت به اتریش یا کشورهای اروپایی دیگر.
 • پیشینه موفقیت: ارائه مطالب و مدارک موفقیت در موارد پیشین مهاجرانی که تحت مشاوره او بوده‌اند. همچنین، مهاجران باید در انتخاب مشاور مهاجرت به اتریش دقت داشته باشند و مشاور با لایسنس مربوطه و مجوزهای قانونی مورد نیاز را داشته باشد.
 • به روز بودن اطلاعات فردی
 • آگاهی کامل از  شرایط و توانایی های فرد و بازار کار در اتریش

موسسه مهاجرتی mie با سالها تجربه در زمینه مهاجرت و داشتن دفتر مهاجرتی در اتریش و ارتباط با وکلای محلی در این کشور، می تواند

یک مشاوره مهاجرت به اتریش مناسب برای علاقه مندان به مهاجرت به این کشور باشد. هزینه مشاوره حقوقی با توجه به شرایط و روش انتخابی هر فرد با یکدیگر متفاوت می باشد.

⬅️ چنانچه علاقمند به اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به اتریش هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


سوالات متداول 

✔️ انواع روش های مهاجرت به اتریش در سال 2024 کدامند؟

مهاجرت اتریش از روش های مختلفی امکان پذیر است که می توان آن ها را در 7 گروه تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد، پناهندگی و افراد خاص دسته بندی کرد.

✔️ بهترین روش های مهاجرت به اتریش چیست؟

مهاجرت از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری و مهاجرت برای هنرمندان و افراد خاص، از جمله بهترین روش های رفتن به اتریش می باشند.

✔️ هزینه مهاجرت به اتریش چه مبلغی است؟

بسته به روش متفاوت است اما برای تحصیل در دانشگاه های دولتی 750 یورو شهریه و ماهانه 950 یورو تمکن مالی، برای سرمایه گذاری حداقل 35 هزار یورو به همراه هزینه های جانبی لازم است.

✔️ اخذ تابعیت پس از ارزانترین راه مهاجرت به اتریش با دیگر روش ها متفاوت است؟

خیر در اکثر روش ها برای اخذ تابعیت نیاز به زندگی و اسکان 5 ساله به همراه پرداخت مالیات و اشتغال به کار در این حین دارید.

سخن پایانی

همان طور که در مقاله توضیح داده شد اصلی ترین روش های مهاجرت به اتریش، تحصیل، کار و سرمایه گذاری می باشد که در بین روش های مهاجرتی روش کاری و تحصیلی هزینه پایین تری دارند و مورد استقبال بیشتر واقع می گردند. برای مهاجرت به اتریش باید با توجه به روش انتخابی، تمکن مالی کافی نشان داده و سابقه کاری مرتبط برای روش کار و سرمایه گذاری در اتریش از اهمیت بالایی برخوردار است. در روش تحصیلی نیز داشتن سوابق تحصیلی مرتبط و تسلط به زبان آلمانی و یا انگلیسی و داشتن پذیرش از دانشگاه مقصد الزامی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس های موسسه در ارتباط بوده و از مشاوره اولیه رایگان بهره مند گردید.

نویسنده این مطلب

نام : فرشاد عسکری (askari)

مشاور ارشد موسسه MIE

بیش از 6 سال سابقه درخشان فعالیت در موسسه MIE

ارائه دهنده مشاوره های موفق در زمینه تحصیل، کار، سرمایه گذاری، مهاجرت هنرمندان و ورزشکاران

ایدی اینستاگرام: Mie_askari

این مقاله توسط مشاور رسمی جناب آقای حمید عزیزی تایید شده است. (مشاهده صفحه تایید کننده)
امتیاز 4.48 از 5 ( 97 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
رضا علی خانی
با عرض سلام ... تکنیسین اتاق عمل قادر به پیدا کردن کار در اروپا هست ... اگه هست کدام کشورها .... مدرک اخذ شده من از دانشگاه سراسری هست آیا معتبر هست و میشود تطبیق بدهیم ...
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بصورت کلی رشته های پزشکی و پیراپزشکی باید معادلسازی شوند و مستقیم دارای اعتبار نیستند. البته کشورهایی مثل سوئد و دانمارک مستقیم برای معادلسازی دوره زبان پذیرش می دهند که پس از معادلسازی تقریبا کاریابی شما تضمین شده است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
بهاره عراقی
عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر ملک پور . همسر من در ایران سردفتر اسناد رسمی است و با16 سال سابقه ی کار . خودم هم دفتریار دفترخانه هستم . با توجه به اینکه همسر من نمیخواد در ایران کارش رو از دست بده و گردش حساب بالایی هم که داره تقریبا هفتاد میلیون تومن در ماه ، و یک ملک هم دلریم تقریبا به ارزش یک میلیون یورو . میخواستم ببینم میشه از طریق خودحمایتی اتریش اقدام کنیم و همسرم برای یادگیری دوره ی زبان از یه دانشگاه پذیرش بگیره و اینحا در ایران یک مرخصی تحصیلی چهارساله بهش میدن ، و در این مدت دفترخانه کار میکنه و هر ماه درآمد خودشو داره . میخواستم منو راهنمایی کنید که ببینم بهترین روش چیه ؟ درضمن پسرم چهارده سالشه و دخترم یازده سال. خیلی خیلی ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادبدوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما بصورت کلی با رزومه مالی که می فرمایید بله شرایط خودحماتی اتریش را دارید ولی باید دقیق تر بررسی شود که آیا واقعا به صلاح هست این روش برای خانواده شما یا خیر. چون الان روش هایی وجود دارد که شرط حضور ندارند و شما به راحتی می توانید در ایران کار خود را داشته باشید به همراه یک اقامت ارزشمند از اروپا. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید
پوریا
جناب آقای دکتر ملک پور با سلام و عرض ادب احتراماً، اینجانب پس از مطالعه مطالب مندرج در سایت خوب شما، دیدن ویدیوهای مضبوط توسط شما و امعان نظر به گفته‌های جنابعالی درخصوص "مشاوره و مواردی که می‌بایست در این زمینه رعایت گردد"، اقدام به درخواست وقت مشاوره از مشاورین شما نمودم. سپس در وقت تعیین شده توسط نرم افزار اسکایپ اقدام به مشاوره با یکی از مشاورین دفتر وین نموده و در خاتمه پیشنهاد مشاور به من به دو راه ذیل ختم گردید: 1- اخذ اقامت هلند از طریق ویزای تحصیلی. 2- اخذ اقامت از طریق کار در آلمان. در این راستا، با توجه به اینکه اینجانب خود بیشتر مایل به کار در اتریش می‌باشم از ایشان در رابطه با کار در اتریش سوال کردم و نظرشان این بود که خود اتریشی ها برای کار به آلمان می‌روند. تا آنجا که من تحقیق کرده ام مردم اتریش نسبت به مردم آلمان خوی گرم‌تری دارند و گفته‌های مشاور مرا مردد نموده است. البته من می‌دانم که ایشان با توجه به شرایط من این پاسخ را داده و بسیار در اینباره متبحر هستند. اما جناب دکتر ملک پور همانطور که مستحضرید؛ برای فردی که قصد مهاجرت دارد رفتار مردم اطراف و اینکه چطور با او برخورد داشته باشند بسیار مهم و حائز اهمیت است. آنچه که در ایران مرسوم و مروج است آلمان‌ها آنچنان گرم با مهاجران برخورد نمی‌کنند و این را نمی‌توان انکار نمود. علی هذا؛ علی رغم توضیحات مبسوط شما درمورد مهاجرت به آلمان یا اتریش در حیطه کاری اگر مراد از مهاجرت من صرفاً مسیر کاری باشد کدام کشور را پیشنهاد می‌فرمایید؟ بر این اساس، با توجه به اینکه زبان آلمانی را نمی‌دانم و در حال حاضر سن من 37 سال است و در رشته IT هم در مقطع فوق دیپلم فارغ التحصیل هستم و دانشجوی کارشناسی این رشته می‌باشم آیا شما با اینکار که من آلمانی را شروع کنم و تا قبل از 39 سالگی آلمانی را تا حد خوبی یاد بگیرم و همچنین مدرک لیسانس خود در فیلد IT را اخذ کنم موافق هستید یا خیر؟ میل من علی رغم گفته‌های مشاور شما مهاجرت کاری به اتریش است. در اینخصوص نظر جنابعالی چیست؟ با تجدید احترام
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با عث افتخار هست که در خدمتتان هستیم شرایط شما باید کامل بررسی شود تا بتوان یک راهنمایی درست انجام داد و حتی گاهاً بخاطر نوع روحیه افراد هم نوع کشور خیلی مهم است. باتوجه به شرایط عمومی شما و مقطعی که الان هستیم شرایط مهاجرت برای ما ایرانی ها روز به روز سخت تر می شود. اگر خیلی به اتریش علاقه دارید و منابع مالی تان مناسب است از طریق ویزای زبان وین اقدام کنید. یا برای کشور مجارستان دوره فاندیش که اموزش ها را در محیط ببینید هرچقدر بیشتر در محیط حضور داشته باشید و اموزش ببینید شانس کاریابی شما بالاتر می رود. پیشنهاد می کنم حتما با مشاورتان ارتباط بگیرید و دوباره یک مشورتی داشته باشید. موفق باشید.
Masoume yekeshenas
اگر الان بخایم برای ویزای تحصیلی یا کاری اتریش اقدام کنیم ، سفارت کی وقت مصاحبه میده؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، وقت سفارت اتریش حدوداً بین 4 تا 6 ماه می باشد. * مانا باشید *
masoume
سلام و عرض ادب. ممنون از پاسخگوییتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
خواهش می کنیم. انجام وظیفه است.
Sahand.moradi
سلام من سهند مرادی هستم ۱۶سالمه رشته تحصیلی ام تجربی هستش با معدل بالا دارم درس میخونم و در زبان انگلیسی سطح متوسط به بالا هستم سوال من این هستش که آیا می تونم بدون قبولی کنکور وارد دانشگاه پزشکی اتریش بشم و بوجه کلی ام ۱۵۰ میلیون هستش خواهش میکنم هرچه زود تر به من جواب دهید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل پزشکی در دانشگاه های ملی اتریش نیاز به قبولی در کنکور سراسری ایران دارید. اما اگر مد نظر شما تحصیل در کشورهایی است که نظام تحصیلی رایگان دارند کشور فرانسه هم مناسب می باشد پیشنهاد می کنم با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی نمایند. موفق باشید.
هادی قمری
با سلام وقتتون بخیر میخواستم بپرسم ک ایا من میتونم برای تمکن مالی سند ملک ب اسم همسرم باشه ومن در اتریش بلکا بتونم حق کار داشته باشم و پروسه تمکن مالی چند ماه طول میکشد با تشکر از اقای ملک پور
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب خدمت شما همراه گرامی، در پرونده های خودحمایتی اتریش، تمکن مالی توسط شخص اصلی نشان داده می شود و کل اعضای خانواده اجازه کار نداشته و صرفاً فعالیت به عنوان کارفرما میسر می باشد، مگر اینکه طی فرایندی نوع اقامت خود را تغییر داده و ویزای کاری دریافت کنند. * مانا باشید *
پاک سرشت
سلام عرض می کنم خدمت شما. خسته نباشید و خداقوت. من 32 سال سن دارم. مدرک کارشناسی ارشد معماری دارم ، تجربه زیادی در کارم ندارم و حدود 1 سال سابقه بیمه در این زمینه دارم. سرمایه زیادی ندارم که بخوام از روش های سرمایه گذاری اقدام کنم. آیا شرایط من برای مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل مناسب هست؟ یا به نظرتون با این سابقه کاری، امکانش هست که ویزای جستجوی کار اتریش بگیرم؟ در ضمن من مدرک ارشدم رو حدود 2 سال پیش گرفتم و دارم خودم را برای آزمون آیلتس آماده می کنم. اگر منو یاری کنید خیلی ازتون ممنون میشم. بسیار سپاسگذارم از وقت و انرژی که برای کمک به ما صرف می کنید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، در صورت تحصیل در دانشگاه های دولتی ایران، شما به راحتی می توانید با سوپروایزر مرتبط شده و جهت ادامه تحصیل در دانشگاه های ملی اتریش با هزینه ناچیز اقدام فرمایید. در صورت تمایل به تحصیل به زبان انگلیسی نیز می توانید با پرداخت شهریه در دانشگاه های اینترنشنال اقدام نمایید. جهت اخذ ویزای جست و جوی کار باید شرایط شخص به طور دقیق تر سنجیده شود و اطمینان حاصل شود که شرایط کاری شما در کشور مقصد مناسب بوده باشد. * مانا باشید *
محمد هادی رحیم زاده
سلام. ممنون از مقاله. بسیار مفید بود. بنده فوق لیسانس برق دارم 28 سالم هست. سطح زبان المانی هم در حد a2 هستش. سابقه کار هم دارم به مدت 3 سال. به نظر شما مهاجرت به اتریش برای بنده بهتر هست یا مهاجرت به المان. هزینه مهاجرت به اتریش چه مقدار هست. ممنون می شم اکه جواب بنده رو بدید. ممنون از سایت خوبتون.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به رزومه ای که می فرمایید شرایط عمومی شما خوب است. اما برای اینکه شما را بیشتر و بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. درخصوص هزینه ها شما اگر هزینه 6 تا 1 سال را برای مهاجرت کاری داشته باشید مناسب است. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
هومن مومني
سلام. خدمت شما . مهاجرت به اتريش از طريق جستوجوي كار چقدر زمان بر هست و اينكه ايا با فوق ديپلم ميشه براي اين پروسه اقدام مرد. من ٣٣ سالمه فوق ديپلم برق دارم و ١١ سال سابقه كار دارم با بيمه كه مرتبط با رشتم هست. نزديك به ٥٠٠ ميليون هم پول دارم .كلاس زبان الماني هم دارم ميرم و الان مدرك a2 رو دارم و دارم براي b1 ميخونم. به نظر شما من شرايط مهاجرت به اتريش از طريق كار رو دارم؟ شما پيشنهاد كاري هم انجام ميدين
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از پیامتان برای اینکه بهتر شما را راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما بصورت کلی با مدرک فوق دیپلم اقدام برای مهاجرت کاری به اتریش و اخذ ویزای جستجوی کار ریسک بالایی دارد. با توجه به شرایطی که می فرمایید از طریق تحصیل اقدام نمایید شانس موفقیت شما بالاست. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
محمدجواد پوراقبالی
سلام و عرض ارادت. من 42 سال سن دارم. متاهل هستم و دو دختر دوقلوی شش ساله دارم. سال 75 از دانشگاه شهیدبهشتی در رشته اقتصاد پول و بانکداری فارغ التحصیل شدم. 14 سال سابقه کار در شرکت همراه اول تو معاونت فروش و بازاریابی ت بیزنس شرکتی دارم. دو سند آپارتمان تو تهران به نام دارم و 200 میلیون پول نقد. دیدم که دانشگاه وین همون رشته تحصیلی من تو مقطع فوق لیسانس رو ارائه میده. مالی و بانکداری. . نیاز به آیلتس 7 و GRE امتیاز 150 داره. می خوام بدونم after meet requirements من میتونم پذیرش دانشگاه و ویزا بگیرم؟ شم میتونید کمک کنید و اصولا شانسم با گپ تحصیلی من چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهت راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاهات بیشتری هستیم. اما باتوجه با شرایطی که می فرمایید می توانید ادقام کنید برای دانشگاه ملی ولی مد نظر داشته باشید شانس موفقیت شما 30 درثد می باشد و بیشترین ریسک هم روی ویزای شماست شما شانس پذیرش دوره زبان وین را هم دارید که میتوانید از طریق آن مهاجرت کنید که در حل حاضر روی این دوره ویزا هم صادر می شود. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
احسان عشقی نور
سلام و عرض ادب خدمت موسسه ام آی ای من خیلی خرسند هستم که با موسسه ام آی ای در ارتباط هستم من 17 سال سن دارم ، زبانهای انگلیسی ، فرانسوی ، ترکی استانبولی و آلمانی رو هم بلدم . در رشته تجربی و سال یازدهم هستم و با معدل سال دهم 20 و یازدهم نیمسال اول 19.88 میباشم قصد تحصیل در رشته دندانپزشکی در کشور هایی مثل فرانسه ، اتریش و یا سوئیس و انگلیس و مرتبط با زبانهایی که میدانم بجز ترکیه و البته میخواهم از مدارس یکی از این کشور ها وارد دانشگاه شوم یعنی اول در مدارسشون تحصیل کنم و بعد به دانشگاه وارد شوم با هزینه کم . خیلی ممنون خواهم شد در صورت پاسخگویی سریع موسسه بزرگ ام آی ای با
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز ما هم بسیار خوشحالیم که در خدمت دوست باسوادی مثل شما هستیم با توجه به اینکه می فرمایید از دبیرستان می خواهید مهاجرتتان را شروع کنید، کشورهایی چون انگلستان، اتریش و کانادا را که تحصیل در انها به زبان انگلیسی و المانی است را به شما پیشنهاد می کنم. اما برای اینکه بهتر راهنمایی تان کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم، پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
محمدرضا
با سلام و عرض ادب من ۳۴ سال دارم و لیسانس عمران از دانشگاه آزاد هستم. تو رشته خودم سابقه کاری ندارم ولی تقریبا ۴ سال پیش پدرم با سابقه بیمه کار میکنم. شغل پدرم فروشگاه لوله های مسی مربوط به تهویه و تاسیسات هست در بازار تهران. من هم به عنوان مدیر فروش آنجا کار میکنم(کارت مباشرت هم دارم).به مدت ۳ سال کافه داشتم و با کار باریستا آشنا هستم. همسرم ۳۳ سالشون هست و لیسانس میکروبیولوژی دارن ولی سابقه کاری تو رشتشون ندارن. هنرمند هستن و نقاشی میکشن، سابقه شرکت تو یکی دوتا از آرت گالری ها رو هم دارن و خیلی علاقه به نقاشی دارن. سرمایه اولیه ما حدود ۲ میلیارد تون هست ولی قابل افزایش تا ۶ میلیارد تومن هست، ولی یکم زمان میبره تا بخواد به پول تبدیل بشه. هدفمون هم مهاجرت به اتریش هست. ما طی یکی دو باری که با مشاوراتون حرف زدیم به ما پیشنهاد ثبت شرکت دادن. در حال حاظر داریم زبان آلمانی میخونیم که بتونیم هرچه سریع تر مدرک زبانمونو بگیریم. من الان سوالم از جناب ملکپور عزیز اینه که یکم بیشتر برامون توضیح بدن، و اینکه با ثبت شرکت چه بیزینسی قراره راه اندازی بشه؟ سوال بعدیم در مورد سرمایه گذاری تو مک دونالد هستش، با توجه به این موضوع که فرموده بودین مک دونالد وام میده. و یا سرمایه گذاری تو فرنچایز هایی مثل لی برگر و ... در ضمن ما سمینار هم ثبت نام کردیم، امیدوام به زودی از نزدیک ببینیمتون. دوستون داریم بسیار زیاد و همیشه از حرفاتون انرژی مثبت میگیریم. ارادتمند.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بهترین کمکی که می توان در یک پیام برای داشت این است که حتما ویدیوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را تهیه کنید. باتوجه به رزومه که می فرمایید اساسه نامه شرکت شما می تواند تجاری باشد در زمینه ی کار خودتان، یک روش دیگر اخذ ویزای هنرمندان اتریش و استفاده از هنر همسرتان است، پیشنهاد می کنم حتما با مشاورتان ارتباط بگیرید اول راهنمای گام به گام را ببینید و سپس با خود استاد ملکپور وقت مشاوره بگیرید. موفق باشید.
سعید جلیلی
سلام و عرض ادب خدمت دکتر ملک پور عزیز من دانشجوی ترم یک مهندسی برق قدرت دانشگاه آزاد هستم مربی شنا و نجات غریق درجه 2 هم هستم برای بورسیه تحصیلی ارشد در کشور اتریش بخوام تحصیل رایگان کنم میشه ؟ زبان هم بلدم اما از اردیبهشت کلاس میرم تا برسک به سطح آیلتس . عذرخواهی میکنم وقت شریفتون رو گرفتم . مستدام باشید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما در حال حاضر با توجه به شرایطی که می فرمایید کشورهایی چون اتریش، فرانسه، المان و نروژ نظام تحصیلی رایگان دارند اما هرکدام شرایط خاص خود را دارند. برای نروژ اگر آیلتس 6.5 دریافت کنید شانس شما را برای پذیرش در مقطع فوق لیسانس بسیار افزایش می دهد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
سعید جلیلی
ممنون سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
خواهش می کنم.
احسان عشقی نور
سلام و عرض ادب خدمت موسسه ام آی ای من خیلی خرسند هستم که با موسسه ام آی ای در ارتباط هستم من 17 سال سن دارم ، زبانهای انگلیسی ، فرانسوی ، ترکی استانبولی و آلمانی رو هم بلدم . در رشته تجربی و سال یازدهم هستم و با معدل سال دهم 20 و یازدهم نیمسال اول 19.88 میباشم قصد تحصیل در رشته دندانپزشکی در کشور هایی مثل فرانسه ، اتریش و یا سوئیس و انگلیس و مرتبط با زبانهایی که میدانم بجز ترکیه و البته میخواهم از مدارس یکی از این کشور ها وارد دانشگاه شوم یعنی اول در مدارسشون تحصیل کنم و بعد به دانشگاه وارد شوم با هزینه کم . خیلی ممنون خواهم شد در صورت پاسخگویی سریع موسسه بزرگ ام آی ای با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل پزشکی در اکثر کشورها شما باید در آزمون ورودی آن کشور قبول شوید. با توجه شرایطی که می فرمایید و درخواست خودتان که از دبیرستان مهاجرت را شروع کنید کشورهایی چون اتریش، سوئیس، انگلستان و کانادا گزینه های خیلی خوبی هستند پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
سحر اصغری
سلام، وقت شما بخیر. در مورد مهاجرت به اتریش می خواستم بدونم که شرایط من مناسب هست یا نه. من 25 ساله هستم و مدیریت خوندم ، مدرک از دانشگاه امیر کبیر دارم. 600 میلیون هم سرمایه دارم. می خواستم برای ارشد اقدام کنم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط مطلوب شما از نظر تحصیلی و اینکه در سن مناسبی جهت مهاجرت از طریق تحصیل اقدام نموده اید، شانس بالایی برای اخذ ویزای تحصیلی اتریش دارید. شما می توانید با تکمیل فرم تماس از مشاوره های تخصصی مؤسسه جهت راهنمایی بیشتر و شروع پرونده خود، بهره مند شوید. * مانا باشید *
محمد بندری
سلام و عرض ادب خدمت شما بزرگواران ، سال نو شما مبارک باشه ، امیدوارم سال خوشی داشته باشید. بنده ۳۰ ساله و در حال اتمام کارشناسی ارشد در رشته شبکه های کامپیوتری هستم ، انگلیسیم خوبه و دارم آلمانی هم می خونم. الان مشغول به کار در زمینه درسی خودم به مدت ۳ سال هستم . در حال حاضر حدود ۱۰۰ میلیون پس اندازم هست و مایل به مهاجرت به اتریش از طریق ویزای کار هستم . لطفا بفرمائید شرایط من مناسب هست ؟ آیا نیاز به موارد دیگری هست یا نه؟ البته بنا دارم تا دو سال آینده اقدام کنم! سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایطی که می فرمایید شما در حال حاضر هم شانس خوبی دارید ولی از الان برای دوسال دیگه راهنمایی بخواهید باتوجه به رزومه ای که فرمودید روی گرفتن مدرک زبان، سابقه کاری مرتبط و افزایش پشتوانه مالی تان با توجه نواسانات نرخ ارز تمرکز کنید. موفق باشید.
آیناز حسینی
سلام و وقت بخیر من ۲۷ساله هستم دارای مدرک کارشناسی ابتیک و لیزر و کارشناسی ارشد پرتو پزشکی و ۴سال سابقه کاری در زمینه لیزر ممنون میشم درمورد مهاجرت به اتریش و شغل در رابطه با مدرک من راهنمایی کنید سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط عمومی شما خوب است اما رشته شما جزو رشته هایی است که قل ورود به بازار کار نیازمند به آزمون یا معادلسازی است. بعد از معادلسازی می توانید حرفه ای با اخذ مجوز مثل ایران وارد بازار کار ایران شوید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
ناهید صودابی
سلام ممنون بابت مقاله خوبتون از اینکه مقاله را به طور خلاصه در قالب ویدئو برای ما گذاشتید متشکرم⚘ چه حس خوبی ویدئو بهم داد😃 من بخواهم مهاجرت به اتریش داشته باشم از طریق بلو کارت هم میتوانم اقدام کنم؟ چه شرایطی دارد؟ من مهندس مکانیک هستم و ۲۹ سالمه و ۳ سال سابقه کار، دارم زبان میخوانم .ممنون میشم راهنماییم کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزارم از الطافتان مهاجرت به اتریش از طریق بلو کارت از روش های ثبت شرکت و سرمایه گذاری است و حداقل باید یک پشتوانه 150 تا 200 هزار یورویی داشته باشید. باتوجه به سن و رزومه تان روش های ارزانتری هم برای مهاجرت شما وجود دارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
مهسا توفیقی
با عرض سلام و احترام، من ۱۹ سال دارم و دانشجوی کارشناسی دانشگاه علوم و تحقیقات هستم رشته ام مهندسی پلیمر هست و معدل دیپلمم ۱۹ هست میخواستم بپرسم میتونم با آیلتس 4.5 یا ۵ به کشور اتریش یا دیگر کشورهای اروپایی مهاجرت کنم و ادامه تحصیل بدم؟ با سپاس از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای مهاجرت تحصیلی شرایط عمومی شما خوب است هم از شرایط سنی مناسبی برخوردار هستید هم سطح زبان شما خوب است و کشورهایی چون اتریش، مجارستان، سوئیس، فنلاند هلند و انگلستان در اروپا مقصد مناسبی برای شما می تواند باشد. کشورهایی چون فنلاند و مجارستان نیاز به ارائه مدرک زبان هم ندارند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بیشتر و بهتر بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
حسین فتحی
سلام و عرض ادب من دانشجوی ترم آخر رشته گرافیک هستم در مقطع لیسانس. من اکثر ویدئوهای آقای دکتر رو دیدم و ایشون فوق العاده هستن. توی ویدئوهای اتریش ایشون فرمودن به هنرمندان ویزا داده میشه. خواستم بدونم که این روش هزینه هایی هم داره برای من؟ و اینکه چطور میتونم براش اقدام کنم و یا اینکه مقدماتش رو فراهم کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز ویزای هنرمندان اتریش نیازمند به سابقه کار و تمکن مالی می باشد و باید ثابت کنید که درآمد شما از طریق همین هنر شما می باشد و بدین صورت نیست که صرفاً با تحصیل در رشته های هنری این ویزا را بدهند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
وحید عسگری
سلام من برای مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل سوال داشتم. آیا می شه بدون مدرک زبان برای دوره مستر اقدام کرد؟ و همون جا مدرک زبان بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی برای کشور اتریش دانشگاه هایی وجود دارد که شما با مصاحبه و بدون ارائه مدرک زبان هم می توانید پذیرش بگیرید و زبانتان را در این کشور تکمیل نمایید. موفق باشید.
Aminali
سلام میخواستم بپرسم ایا با مدرک زبان تافل میشه به اتریش مهاجرت کرد بعد اونجا ادامه زبان بدیم؟؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بصورت کلی جواب مثبت است ولی این بسته دانشگاه شماست که ایا نمره زبان آیلتس را قبول دارد یا مدارک مشابهی مثل تافل. البته برای کشور اتریش شما بدون مدرک زبان هم با دوره های زبان اتریش می توانید اقدام کنید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی. موفق باشید.
امیرپارسا مناف زاده
سلام اقای دکتر عرض ارادت میخواستم سوالی رو مطرح کنم . من ۱۴ سالمه امسال می رم کلاس ۹ و همه مقاطع معدلم ۲۰ بوده و ۵ سال هم هست که به کلاس زبان میرم و میخواستم برای مدارس رایگان اتریش اقدام کنم میخواستم بدونم میتونم پذیرش بشم ؟ و پدرم هم تمکن مالی انچنانی هم نداره میخواستم بدونم میتونم پذیرش بشم اگه جواب سوال منو بدید ممنون میشم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایط سنی و معدلی که دارید بلی شانس پذیرش شما بسیار بالاست ولی مد نظر داشته باشید در مدارس رایگان هم شما باید هزینه زندگی در اتریش را داشته باشید کخ سالیانه بطور میانگین 8 تا 10 هزار یورو برای دانش آموزان می باشد. موفق باشید.
سامان سهیلی
سلام و وقت بخیر من 29 ساله و دیپلم هستم، سابقه کاری در زمینه نجاری و همچنین لوله کشی ساختمان دارم. کلا آدم فنی هستم. می تونم برای مهاجرت به اتریش از طریق کار اقدام کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز مهاجرت کاری به کشور اتریش نیازمند به داشتن مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی است با مدرک دیپلم و سنی که دارید بهتر است ابتدا با دوره های تحصیلی اقدام نمایید و در محط به دنبال کار باشید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
حسام عرفان زاده
سلام و متشکر از مقاله واقعاً کاملتون من تمامی روش ها را مطالعه کردم بین روش تحصیل و یا کاری نیاز به راهنمایی دارم. من 35 ساله هستم و فوق لیسانس برق از دانشگاه سراسری دارم. شما روش تحصیل در دانشگاه های دولتی را پیشنهاد می کنید یا روش جست و جو کار؟ زبان المانی در حد A2 و آیلتس 6 دارم. بسیار سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب اگر سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی داشته باشید روش کاری برای شما مناسبتر و کم هزینه تر می باشد.
سید مهرداد
درود بر شما و روز عالی بخیر من مهندس برق با حدود 18 سال سابقه کاری مرتبط و 40 سال سن، دارای دو فرزند 10و1 ساله قصد مهاجرت کاری به یکی از کشور های اتریش یا آلمان را دارم. ولی متاسفانه مشاوره های صورت گرفته از همکاران عموما من رو به سمت مهاجرت از نوع تحصیلی سوق می دهد. خواستم خواهش کنم در صورت امکان مورد من با دقت بیشتری با رویکرد مهاجرت کاری بررسی و نتیجه اعلام بشه تا در صورت امکان نسبت به شروع فرایند مهاجرت اقدام کنم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب با توجه به سن شما ممکن است ریسک ویزا داشته باشید از طریق جاب سیکر اما تحصیل می تواند ورود شما به کشور باشد تا فرصت داشته باشید با توجه به رزومه قوی که دارید کار پیدا کنید برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
بهزاد نصری
عرض سلام و ادب من ۳۶ سالمه متاهل هستم مدرک لیسانس روابط عمومی و کاردانی گرافیک دارم ۱۲ سال سابقه کار مرتبط در سازمان دولتی در زمینه گرافیک و روابط عمومی رو دارم در سطح کشوری در زمینه گرافیک رتبه کسب کردم بصورت حرفه ای کار گرافیک انجام میدم مدرک زبان ندارم در زمینه موسیقی گیتار و سه تار را بصورت نیمه حرفه ای کار میکنم میخواستم ببینم شانسی برای مهاجرت به اتریش دارم ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب شما هم می توانید از طریق تحصیل و هم از طریق اقامت هنرمندان برای کشور اتریش اقدام نمایید . برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
ریحانه رضایی
سلام پدر من 45 سال دارد و مادرم 33 سال من 15 سال دارم و یک برادر 8 ساله دارم پدرم 27 سال سابقه تربیت معلم دارد و دارای لیسانس اتی هستش شما چه راهی و چه کشوری رو برای ما پیشنهاد میدید ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام برای خیلی از کشورها امکان اقدام دارید. برای بررسی دقیق تر با مشاورین ما تماس بگیرید
محیا صداقت
با سلام جهت اقامت تحصیلی در رشته تجارت بین الملل اتریش راهنمایی میخواستم . 28 سالمه با مدرک فوق لیسانس حسابداری و دارای 7 سال سابقه کار مرتبط همراه با بیمه - در حال یادگیری زبان آلمانی هستم . چه سطحی از مدرک زبان آلمانی نیازه ؟؟؟ چه مدارکی رو بایستی ترجمه و به دانشگاه بفرستم ؟ کلا این پروسه چه مقدار زمان میبره ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام میتونید برای دانشگاه های رایگان اقدام کنید و زبان رو اونجا تکمیل کنید. برای هلند سوئد دانمارک و نروژ هم میتونید اقدام کنید. برای بررسی تخصصی با مشاورین تماس بگیرید
طاهر جعفر نزاد
سلام خسته نباشید من مدرک کارشناسی تربیت بدنی ومدرک فنی حرفه ای کاشت زعفران وقارچ گلخانه ای دارم وسابقه 6سال بیمه غیر مرتبت با رشته و پروانه کسب نان روغنی دارم ونزدیک به 500ملیون تومان هم پول و 35 سال هم سن دارم من میتوانم در اتریش یا کانادا کشت زعفران یا قارچ ویزا بگیرم یا از طریق تحصیل لطفا راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام برای اقدام حداقل باید ۳۰ هزاریورو تمکن مالی داشته باشید برای مشاوره رایگان با مشاورین تماس بگیرید
محمدرضا
با سلام خدمت جناب ملك پور و تمامي دست اندر كاران موسسه بنده تقريبا 16 سال دارم اما كلاس يازدهم هستم و معدل تمامي دوره هاي متوسطه من تا به الان بالاتر از 19 بوده. با زبان انگليسي هم آشنايي متوسط به بالا دارم براي تحصيل در اتريش ميخواستم ببينم كه با بودجه 100 الي 150 ميليون تومان قادر به اين كار هستم يا خير در ضمن سوال ديگه اي كه داشتم در رابطه با هزينه هاست. هزينه شركت در وبينار ها و كلا قرار داد هاتون رو لطفا و خواهشا بگيد كه وقتي ما ميخوايم اقدام كنيم ، ببينيم چقدر بايد بيشتر پول روي بودجه بزاريم كه هزينه قرار داد با شما رو هم پوشش بده.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام برای تحصیل در اتریش باید حداقل ۲۰ هزار یورو تمکن مالی داشته باشید
محمد طاها پاک سر شت
سلام وخسته نباشید ببخشید یه سوال دارم میخاستم بگم آیا اقامت اتریش از طریق دوره های زبان امکان پذیر است یعنی ما در اتریش زبان انگلیسی رو یاد میگیریم بهمون یاد میدن
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت بله به واسطه دریافت پذیرش دوره زبان در اتریش و ویزا شدن، شما اقامت تحصیلی اتریش رو به دست خواهید آورد. در صورتی که برای دوره زبان انگلیسی اقدام بفرمایید بله زبان انگلیسی رو آموزش خواهید دید.توصیه می کنم برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان و بررسی شرایط خود و خانواده محترمتان با موسسه تماس تلفنی داشته باشید و از راهنمایی کارشناسان مجرب مجموعه بهره ببرید.
محمد طاها پاک سر شت
سلام وخسته نباشید ببخشید یه سوال دارم میخاستم بگم آیا اقامت اتریش از طریق دوره های زبان امکان پذیر است یعنی ما در اتریش زبان انگلیسی رو یاد میگیریم بهمون یاد میدن
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت به واسطه گرفتن پذیرش دوره زبان و ویزا شدن ؛ شما اقامت تحصیلی خواهید داشت.بله مهاجرت از طریق دوره زبان به اتریش امکان پذیر است. برای این که در این زمینه اطلاعات بیشتری دریافت کنید پیشنهاد می کنم با موسسه تماس بگیرید و مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید.
محمد طاها پاک سر شت
سلام وخسته نباشید ببخشید یه سوال دارم میخاستم بگم آیا اقامت اتریش از طریق دوره های زبان امکان پذیر است یعنی ما در اتریش زبان انگلیسی رو یاد میگیریم بهمون یاد میدن
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت به واسطه دوره زبان در اتریش و ویزا شدن؛ شما اقامت تحصیلی در اتریش را به دست خواهید آورد. موسسه ملک پور در اتریش هم در خصوص دوره زبان انگلیسی و هم آلمانی خدمات ارائه خواهد داد. برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و همچنین بررسی شرایط مهاجرت خود به صورت تخصصی پیشنهاد میکنیم با موسسه تماس بگیرید
نازلی قدیری
سلام نازلی قدیری هستم می خواستم بدونم با معدل 10 بیست ونیم ترم امسالم 19.81 و سطح زبان متوسط رو به بالا دررشته ریاضی چقدر شانس قبولی در دبیرستان های اتریشو دارم با تمکن مالی بین 100 تا 200 ملیون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت برای تحصیل حتی در مدارس رایگان در کشور اتریش نیازمند تمکن مالی مناسبی می باشید هرچند که هزینه ای بابت تحصیل نخواهید داشت اما می بایست بتوانید از پس هزینه های زندگی برآیید. برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایط خود به صورت تخصصی با موسسه ارتباط تلفنی برقرار نمایید.موفق باشید
افروز
سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما. بنده فوق لیسانس ریاضی محض گرایش جبر از دانشگاه گیلان هستم ۴۲ ساله و متاهل. سابقه تدریس در دانشگاه و مدارس غیرانتفاعی رو به مدت ۱۴ سال دارم و به صورت خصوصی هم تدریس میکنم در تمامی پایه ها. میخواستم بنده رو راهنمایی بفرمائید که چطور میتونم برای ادامه تحصیل در اتریش اقدام کنم و کدام کشور رو شما پیشنهاد می فرمائید چون بنده برام برخورد اطرافیان برام مهم هست. ممنون اگر لطف بفرمائید و بنده رو راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت با توجه به شرایطی که فرمودید شما شانس دارید تا در صورت پیدا کردن یک استادراهنما برای مقطع دکترا در بسیاری از کشورهای دنیا اقدام نمایید. البته برای این منظور سوابق تحصیلی و تحقیقاتی شما بسیار تاثیرگذار است و باید سطح زبان خوبی نیز داشته باشید. شما می توانید شرایط خود را به صورت رایگان با کارشناسان موسسه در میان بگذارید تا ضمن بررسی تمامی جوانب کار راهنمای شما در امر مهاجرت باشند و تمام روش های مهاجرتی را برای شما بررسی نمایند.
علی نوذری
با سلام وعرض ادب ، بنده 46 ساله هستم معلم بازنشسته هستم 16 سال مجسمه سازی کار کردم نمایشگاه مجسمه سازی محلی برپا کردم همچنین نشان ملی مجسمه سازی با سنگ دارم با انواع متریال چوب ،سنگ ، گلاس ،سفال مجسمه میسازم فایبرگلاس میسازم مربی تیر اندازی با کمان هستم عضو تیم ملی تیر اندازی با کمان بودم و مدارک مربوطه را می توانم عرضه کنم وهمسر ویک فرزند دارم اگه جهت ویزای هنرمندان اتریش اقدام کنم میتونم اقامت بگیرم. سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما به صورت کلی شرایط اثبات هنرمندی خود را خواهید داشت و در صورتی که نشان دهید درآمد خوبی از این طریق کسب می کنید شانس شما برای دریافت ویزای هنرمندان کشور اتریش بسیار بالا خواهد بود. برای بررسی دقیق شرایطتان باید توسط وکیل اتریشی بررسی گردد و برای شروع کار میتوانید از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه استفاده نمایید.
سعید بهشنو
ببخشید برای خانواده چهارنفر چطور راهی برای مهاجرت به اتریش سراغ دارید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز برای مهاجرت شرایط سن، تحصیلات، سطح زبان، میزان سرمایه، سابقه کار و ... شما باید دقیقا بررسی شود تا بهترین روش ها به شما پیشنهاد شود. می توانید این موضوعات را با کارشناسان ما از طریق مشاوره رایگان تلفنی در میان بگذارید و راهنمایی دریافت کنید.
مرتضی محممدی
سلام و عرض ادب به تیم قوی و همیشه پاسخگو دکتر ملک پور من خیلی وقته موسسه شمارو میشناسم و بعد از 5 سال از گذشت این آشنایی می خواستم اقدام کنم برای مهاجرت و بحث مکدونالد علاقمند هستم انجام بدم. می خواستم بدونم اگر با دوره مدیریتی اقدام کنم این همون موضوع آموزش که لازمه برای مک دونالد رو پوشش میده؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. متشکریم از همراهی و محبت شما دوست گرامی. به صورت کلی این دوره ها می تواند راهنما و تسهیل کننده کار شما باشد اما برای هرگونه اقدام جدی شما باید مشاوره تخصصی با آقای دکتر ملکپور داشته باشید تا راهنمای دقیق شما در این مسیر باشند.
رضا میر محمدی
سلام و عرض ارادت برای بحث فرانچایز ممنون میشم اطلاعات بیشتری را در اختیارمان قرار دهید. من با موسسه تماس گرفتم و گفتن به صورت مسقیم نمی توانیم جهت راه اندازی مک دونالد اقدام کنیم و می بایست از طریق روش های دگر ورود کنیم، می خواستم بدوونم از طریق روش خودحمایتی برای خودم و خانوادم اقدام کنم آیا می توانم مک دونالد راه اندازی کنم؟ ممنونم از پاسخگوییتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز ویدئوهایی در این خصوص توسط آقای دکتر ملکپور تهیه شده است که می تواند راهنمای شما باشد. ضمن اینکه در صورتی که شما از طریق خودحمایتی وارد کشور اتریش شوید امکان راه اندازی مک دونالد یا سایر فرنچایزها را خواهید داشت.
سیما
سلام وقت بخیر همسرم کاردانی برق هستند و برق‌کار هستند و خودم دانشجوی ارشد زبان انگلیسی هستم و مدرس زبان انگلیسی. قصد مهاجرت به اتریش رو داریم میخواستم از شرایط کار مرتبط با رشتمون اطلاع داشته باشم و چطوری میتونیم اقامت دائم بگیریم و من چطوری میتونم در مقطع دکتری ادامه تحصیل بدم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. رشته همسر شما بسیار عالی و کاربردی است و در صورت داشتن مدرک کارشناسی شانس کار ایشان بالاتر خواهد بود. شما می توانید از طریق تحصیل وارد کشور اتریش شوید و پس از ورود همسرتان وارد بازار کار شده و جاب آفر دریافت نماید. شما نیز می توانید در مقطع دکتری به ادامه تحصیل بپردازید.
محسن
سلام وقت بخیر خدمت آقای دکتر ملک پور ارشد علوم سیاسی، 37 ساله و مجرد هستم و دویست میلیون هم سرمایه دارم(اگر بشه گفت سرمایه)، با توجه به شرایط بنده. آیا راهی برای مهاجرت هست و اگر هست شما چه روشی و برای من مناسب می دونید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، شما اشاره ای به سطح زبان خود نداشتید اما به طور کلی رشته شما به صورتی است که نمی توان به راحتی مهاجرت کاری داشت که هزینه های شما را به کمترین حالت ممکن برساند و برای ادامه تحصیل نیز شما به بودجه بیشتری نیاز دارید. اما به طور کلی در صورت افزایش سرمایه و البته داشتن سطح زبان خوب، در سال های آینده می توانید مهاجرت داشته باشید.
سیامک
با عرض سلام و خسته نباشید من 35 سال سن دارم. مدرک کارشناسی باستان شناسی دارم، سطح زبان انگلیسی خوبه و 12 سال سابقه کار دارم البته غیر مرتبط. آیا با مدرک باستان شناسی میشه از طریق مهاجرت کاری اقدام کرد. باتشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، برای کار شما باید کارفرما پیدا کنید و با توجه به اینکه در زمینه مرتبط کار نکردید، احتمالا شانس شما برای کار نیز کمتر باشد. شاید بهترین راه برای شما این باشد که از طریق تحصیل به بعضی کشورها ورود پیدا کنید و بعد از آن وارد بازار کار شوید.
Banafsheh Azarban
سلام و خسته نباشید آیا شما میتونین برای اتباع افغانستان ویزای تحصیلی یا کاری در کشور اتریش بگیرید؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست گرامی، برای بررسی شرایط خود می توانید از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان مجموعه استفاده نمایید یا رزومه خود را روی سایت موسسه به منظور کاریابی آپلود نمایید.
جهانبخش
با سلام دختری هستم ۱۸ ساله مدرک دیپلم معدل کل ۱۶ و کتبی ۱۴ و امسال پیام نور مهندسی کامپیوتر قبول شدم از نظر مالی خانواده حمایت میکنه تا بتونم اونجا سال اول رو بگذرونم و کار نیم وقتی در کنار درس پیدا کنم ایا میتونم ویزای تحصیلی انریش رو بگیرم.مادرم هم خانه اش را ضمانت بگذاره برای اون پشتوانه ی مالی و میلغ ۳۰۰ میلیونم تو حساب ایرانم گذاشتن.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، در صورتی که مدرک زبان حداقل آیلتس 6 داشته باشید می توانید برای مقطع لیسانس اقدام داشته باشید ولی توجه داشته باشید که حداقل حدود 25 تا 30 هزار یورو برای این امر در نظر داشته باشید.
آهو احمدی
سلام ممنونم از توضیحاتتون من به خاطر پیشرفت ورزشی پسرم تصمیم به مهاجرت به اتریش را دارم لطفا توضیح بدید ورزش بسکتبال اتریش در چه وضعیتی هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، در این زمینه خودتان باید تحقیق داشته باشید زیرا ما می توانیم برای ایشان پذیرش در مدارس و دانشگاه ها بدست آوریم اما ضامن موفقیت ایشان در رشته خاصی نخواهیم بود.
حامد
با سلام.بنده چند ماه پيش يه سوال پرسيدم اما جوابمو متأسفانه ندادين .بنده مهندس عمرانم با ٧سال سابقه مرتبط ٣٤سالمه .زبان انگليسي آيلتس٦دارم يه دوست صميمي دارم تو وين كه شهروند اونجاست و آمادگي ارسال دعوتنامه به هر سازماني جهت حمايت مالي و اسكان محل زندگي .آيا راهي براي مهاجرت بنده وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
ساام دوست عزیز شما میتوانید از طریق ویزای تحصیلی اقدام نمایید و یا حتی اگر بتوانید جاب آفر معرفی نمایید شرایط خوبی خواهید داشت پیشنهاد میدهم با مشاوران موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید تا شما را کامل راهنمایی کنند. با تشکر
صبا مصلحی
سلام وقتتون بخیر میخواستم بپرسم که آسان ترین راه مهاجرت به اتریش کدام راه میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام دوست عزیز آسان ترین راه مهاجرت به اتریش بسته به شرایط شما تعیین می گردد. برای مهاجرت به این کشور راه های بسیاری وجود دارد به عنوان یکی از ساده ترین راه ها می توان تحصیل در اتریش را نام برد. یا به طور مثال کار در اتریش نیز اگر مدرک تحصیلی خوب و سابقه کاری خوبی داشته باشید امکان پذیر است.
متین
به نظر شما راحت ترین روش مهاجرت به اتریش چی می تونه باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
راحت ترین روش مهاجرتی به کشور اتریش می تونه نسبت به نیاز و سرمایه شما متفاوت باشه
mahshdi
سلام وقت شما بخیر . می خواستم بدونم برای مهاجرت به کشور اتریش حداقل به چه مدرک تحصیلی ای نیاز دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
برای این مهم می تونید از مقاله فوق هم استفاده کنید. در غیر این صورت مشاورین ما به صورت رایگان در خدمت شما هستند.
حسین
سلام و عرض ادب. می خواستم بدونم که برای مهاجرت به اتریش باید چه مدارکی داشته باشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام شما میتونید این مقاله رو مطالعه بفرمایید و از اطلاعات آن بخ صورت کامل استفاده کنید.
محسن
سلام برای مهاجرت به اتریش حداقل باید چقدر هزینه کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام بهتون پیشنهاد می کنم که مقاله فوق را به صورت کامل مطالعه بفرمایید
محمدی
سلام می خواستم بدونم که آیا زندگی تواتریش پر هزینست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
بله تا حدودی هزینه های هزینه های زندگی در این کشور زیاده ولی می تونه بهترین کشوری باشه که در در اروپا میتونید به آن سفر کنید
جمشید
میشه بفرمایید که آیا هنرمندان و یا افراد خاص هم میتوننبه اتریش مهاجرت کن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
عرض ادب بله این امکان برای مهاجرت به کشور اتریش برای هنرمندان مقدوره
محمدی
سلام و عرض ادب میشه مزایا مهاجرت به کشور اتریش رو بفرمایید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
نرخ بیکاری پایین، امکان اخذ اقامت با 100 هزار یورو، جمعیت کم و رفاه بالا، نظام مردم سالاری لقب گرفتن شهر وین به دفعات به عنوان بهترین شهر جهان برای زندگی، بهترین نظام درمانی جهان تحصیل رایگان فرزندان دارنده اقامت اتریش از مزایای مهاجرت به این کشور است
مجید
سلام لطفا مناسب ترین روش مهاجرت به کشور اتریش رو بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
یکی از روش های اصلی مهاجرت اتریش، اقدام از طریق کار می باشد. روش های کاری همواره مورد علاقه متقاضیان مهاجرت بوده و به دلیل مزایای اقامتی و کم ریسک بودن پروسه، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.
مرتضی
شرایط ازدواج در کشور اتریش چطوریه ؟ میشه بیشتر توصیح بدید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
پس از اثبات واقعی بودن ازدواج فرد مستقیماً اقامت دائم را دریافت نمی نماید و شرایطی که فرد در حدود 5 سال با فرد شهروند یا دارای اقامت دائم اتریش زندگی مشترک نماید می تواند برای دریافت اقامت دائم و پاسپورت اقدام نماید.
احمد
سلام آیا کشور اتریش شرایط مناسبی برای زندگی دارد؟ نظرتون چیه در مورد این کشور؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
کشور اتریش به عنوان کشوری ثروتمند و مرفه محسوب شده و از لحاظ کیفیت زندگی همواره در رتبه های بسیار بالای جهانی قرار داشته است.
احمدی
سلام وقتتون بخیر . میشه بفرمایید که سییستم امتیاز بندی کار در کشور اتریش به چه صورت است ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در کشور اتریش شرایط خاصی وجود دارد که بر اساس آن، در صورتی که افراد خارجی متقاضی کار در کشور اتریش بتوانند بیش از 70 امتیاز از سیستم امتیازبندی کار اتریش دریافت نمایند، می توانند بدون نیاز به آگهی کارفرما در منصب مورد نظر مشغول به کار شوند.
کیان
سلام میشه هزینه های زندگی را در کشور اتریش بگید!؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. برای کسب اطلاعات بشیتر ر مورد هزینه های این کشور لطفا مقاله فوق را مطالعه بفرمایید
حسین زارعی
سلام ویزای توریستی می خوام برای خانواده سه نفره چکار باید کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط شما را به صورت کامل بررسی کنند با تشکر
محد
سلام آیا مهاجرت به کشور اتریش برای کارفرمایان اتریشی راحت است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
عرض ادب به صورت کلی پروسه ارسال جاب آفر، پروسه آسانی برای کارفرما نمی باشد و بسیاری از کارفرمایان در خصوص انجام این پروسه علاقه چندانی نشان نمی دهند.
محمدرضا
سلام وقت تون بخیر،واقعا می خوام بدونم تفاوت اقامت دائم و پاسپورت(تابعیت)چیه؟ از کدوم چه مزایایی داره؟و اینکه آیا پس از دریافت اقامت دائم می توان بلافاصله تابعیت گرفت و درخواست پاسپورت کرد؟ اگه میشه در یک فایل صوتی یا نوشتار توضیح بدید/
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز تابعیت همان شهروندی می باشد و شما زمانی که تابعیت دریافت کنید یک اروپایی محسوب می شوید پیشنهاد میکنم مقالات موسسه را در باب تابعیت و پاسپورت مطالعه نمایید و با مشاوران موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید تا شرایط شما را بررسی کرده و کامل راهنمایی کنند با تشکر
احمد
از مسائل مهم و تاثیر گذار در مهاجرت چه موردی است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
هزینه های زندگی یکی از مسائل بسیار مهم و تاثیر گذار در انتخاب مقصد مهاجرت می باشد.
طاهری
سلام و عرض ادب. می شه بفرمایید که آیا افراد کم درآمد هم می توانند برای ویزای کار اتریش درخواست دهند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دولت اتریش شرایط و سیستم امتیازبندی را فراهم آورده است تا کارگر های ماهر در شغل های کم درآمد بتوانند برای کار در اتریش اقدام نمایند
مستشاری
سلام و عرض ادب. آیایدر حینتحصیل می توانیم برای دریافت ویزای کاری کشور اتریش اقدام کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام شما با یافتن کار پس از تحصیل و حتی حین تحصیل می توانید جهت اخذ ویزای کاری اتریش اقدام نموده و مسیر رسیدن به اقامت دائم در اتریش و دریافت تابعیت این کشور را طی نماید.
مبین
سلام . ویزای جستجوی کار در اتریش چند سالست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
ویزای جست و جو کار در کشور اتریش یک ویزای شش ماهه می باشد که با استفاده از آن، فرد می تواند وارد کشور اتریش شده و به کاریابی در این کشور بپردازد
امید
سلام می خواستم بدونم که هزینه زندگی در کشور اتریش چطوریه؟ آیا به راحتی میتونیم از پس این هزینه ها بر بیایم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وقت بخیر. به صورت کلی کشور اتریش کشور ثروتمندی بوده و هزینه های زندگی تقزیبا در این کشور مناسب بوده ولی باید به این نکته توجه داشته باشید که هزینه های زندگی در این کشور نسبت به سبک زندگی شما می تواند متفاوت باشد.
مینا
سلام. من به دنبال مقضدی برای مهاجرت کاری هستم. میخواستم بدونم اتریش برای مهاجرت کاری مناسب هست و میشه درامد خوبی از کار توی این کشور داشت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام بر شما نرخ بیکاری در اتریش 4.8 درصد بوده و یک مقصد بسیار خوب برای کار، تحصیل، سرمایه گذاری و کسب درآمد ارزی هست.
نگین براهیمی
سلام من ۳۸سال دارم فوق دیپلم گرافیک دانشگاه دولتی لیسانس علوم تربیتی .۳سال پیج کاری هنری تابلوهای نقاشی و فروش به نسبت خوبی دارم و در۴نمایشگاه گروهی شرکت کردم و درمدرسه راهنمایی ۴سال هست دبیرهنرهستم .قصد مهاجرت دارم .راهنمایی میخوام که برای اتریش چطور باید ثابت کرد هنرمند هستم وشرایط اثبات چی هست؟چه کارهایی باید انجام بدم.ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر بود وضعیت تاهل هم میفرمودین این روش شرایط خاصی دارد با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط شما را بررسی کرده و به صورت کامل راهنمایی کنند
سنا
سلام وقتتون بخیر ویزای جستحوی کار یعنی توی خود اتریش باشیم و به دنبال کار باشیم چطوریه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام واحترام ویزایjobseeker یک ویزای شش ماهه است که شما می توانید وارد کشور اتریش شده وبه دنبال کار مورد نظر خود باشید. کسب حداقل 70 امتیاز ضروری بوده و مواردی مثل سن، تحصیلات، سابقه کاری و سطح زبان از اصلی ترین موارد اخذ امتیاز است.
حافظ
سلام برای کارگر ماهر سن30 سال چن امتیاز محسوب میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و درود بر شما تا سن 30 سال 15 امتیاز محسوب میشود
مریم
سلام؛ وقت بخیر. میخواستم بدونم چه شرایطی لازمه که بتونم از طریق استارت آپ مهاجرت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام، وقت شما هم بخیر. همانطور که مطمئنا مطلع هستید از شروط اولیه ایجاد استارت آپ خلاق بودن و داشتن نوآوری در انجام کار است. در درجه اول بعد از اینکه شما توانایی ایجاد استارآپ رو در خودتو مشاهده کردید با داشتن بیزنس پلن و حداقل سرمایه 50 هزار یورو می‌توانید برای مهاجرت از طریق استارت آپ اتریش اقدام کنید.
مهری
سلام. ممکنه بدونم در صورت داشتن فرزند محصل برای مهاجرت به اتریش باید هزینه بابت تحصیل فرزندم پرداخت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وعرض ادب. تحصیل فرزند شما تنها در صورت داشتن اقامت رایگانه خواهد بود.
مهدی خالقی
سلام. روز بخیر. برای مهاجرت از روش سرمایه گذاری در چه مواردی میشه در اتریش سرمایه گذاری کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام. روزتون بخیر برای مهاجرت از روش سرمایه گذاری مواردی مانند خرید ملک، ثبت شرکت و کارآفرینی، استارت آپ، رستوران و هتل و خودحمایتی وجود دارد که هر مورد داراری شرایط متفاوتی هستند.
مهرانه احمدی
تحصیل در دانشگاه های اتریش به چه زبان هایی است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب تدریس در دانشگاه های اتریش به دو زبان آلمانی و انگلیسی انجام می‌شود. در دانشگاه های دولتی تدریس اکثراً به زبان آلمانی و در دانشگاه های خصوصی یا بین المللی تدریس به زبان انگلیسی انجام می شود.
سعیده
سلام و عرض احترام. ممکنه بدونم مهاجرت به کشور اتریش از چه راه هایی امکان پذیره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای مهاجرت به کشور اتریش شما می‌توانید از روش‌هایی مانند کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد فرزند، هنرمندان و افراد فوق موفق و در نهایت هم پناهندگی که مورد توصیه ما نیست اقدام کنید. هر کدام از روش ها شرایط خاص خود را دارند.
محمود
سلام. بهترین روش های مهاجرت به اتریش رو ممکنه بدونم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز وضعیت خوب اقتصادی، کیفیت بالای زندگی، نرخ پایین بیکاری و سیستم آموزشی خوب و ارزان این کشور را گزینه خوبی برای مهاجرت از روش های کار، تحصیل، سرمایه گذاری و کسب درآمد ارزی کرده است.
ساسان
سلام . وقت بخیر چه روشهایی برای مهاجرت به اتریش از طریق کار وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام. وقتتون بخیر مهاجرت کاری به اتریش از روش ای مانند مهاجرت کاری به اتریش برای کارگرهای ماهر در شغل های کم درآمد، مهاجرت با ویزای جستجوی کار و پیشنهاد شغلی امکان پذیر است.
مهشید دلاوری
سلام روز بخیر . ممکنه راهنماییم بفرمایید که آیا مهاجرت به اتریش از طریق کار انتخاب خوبی برای مهاجرت به این کشوره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام خدمت شما دوست گرامی اقدم به مهاجرت از طریق کار از روش های اصلی برای ماجرت به کشو اتریشه. به دلایلی مانند دریافت اقامت به این روش و ریسک کمی که به همراه دارد مواه مورد استقبال متقضاین مهاجرت بوده است.
سهیل فلاح
سلام من ۱ میلیارد و ۱۰۰ یا ۲۰۰ سرمایمه کدوم کشور اروپایی پیشنهاد میکنین که مهاجرت کنم لطفا سوال اولی بگین من رو هم با سرمایه کلی خانواده ۲ تا ۲ میلیارد و ۵۰۰ سرمایه دارم کجا بریم برای زندگی؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز رزومه شما بایستی با جزییات بیشتری توسط کارشناسان بررسی گردد. پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره رایگان با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
رضا فاضلی نژاد
سلام خدمت استاد ملکپور عزیز من چند ساله که سایت ها و پادکست ها و محصولات و ویدیوهای شمارو دنبال میکنم و کلی اطلاعات مفید توی امور مهاجرتی مخصوصا به آلمان و اتریش از طریق اشنایی با شما بدست اووردم و از این بابت از شما سپاسگزارم تعدادی سوال داشتم که اگر مقدور هست به صورت پادکست برایم توضیح دهید ممنون می شوم. ابتدا شرایط خودم را کامل خدمتتون عرض میکنم: ۲۵ ساله. مدرک لیسانس مهندسی مکانیک بیوسیستم(ماشین الات کشاورزی) فارغ التحصیل سال ۱۳۹۸. البته رزومه تحصیلی قوی ندارم و مقاله یا تحقیق معتبری انجام ندادم و لیسانسم را با معدل ۱۶.۱۶ از دانشگاه دولتی ایلام گرفته ام. دارای پایان خدمت.فعلا دارای یک سال سابقه کار بر روی کمپرسورهای شرکت زیمنس در شرکت فولاد شادگان هستم که قصد دارم سابقه کار خود را به سه سال برسانم و سپس از طریق پذیرش تحصیلی به کشورهای اتریش یا آلمان و سپس کاری اقامت خود را در یکی از این دو کشور حتمی کنم. در حال حاضر سرمایه حدودی ۵۰۰ میلیون تومان. مدرک A2 زبان آلمانی دارم و انشالله حتما تا گرفتن مدرک B2 پیش خواهم رفت. زبان انگلیسی در سطح upper intermediate اما مدرک معتبر ندارم. حالا سوال های بنده: ۱-با توجه به این که من مهندسی مکانیک بیوسیستم دارم و نه مهندسی مکانیک، ایا در سال ۲۰۲۲ مدرک کارشناسی من برای ویزای کاری امتیاز ۲۰ میگیرد یا که ۳۰. چون با در نظر گرفتن ۲۰ امتیاز کارشناسی، ۶ امتیاز برای ۳ سال سابقه کار، ۱۰ امتیاز زبان، ۲۰ امتیاز سن، ۱۰ امتیاز تحصیل در اتریش, مجموعا ۶۶ امتیاز می شود و به ۷۰ نمیرسد.البته گفته بودید برای کستنی که رشته تحصیلیشون جز مشاغل موردنیاز هست ۶۵ امتیاز کافیه. خواستم بدونم رشته من هم موردنیاز هست امسال یا که خیر. ۲- نظر شخص شما بهتر است که من در ایران لیسانس مهندس مکانیک را بگیرم و برای ویزای کار در آلمان یا اتریش با سه سال سابقه کار فنی مرتبط با رشته اقدام کنم یا که مستقیما برای ارشد مهندسی مکانیک مثلا ماشین های دوار در یکی از کشورهای اتریش یا آلمان اقدام کنم ۳- شما با توجه به شرایط من، اصلا تحصیل را صلاح میدانید یا که نظرتان این است که مستقیما برای ویزای کاری اقدام کنم؟ ۴-من کلیه هزینه ها را با اطلاعات سایت شما براورد کردم و با درنظر گرفتن هزینه خوابگاه، خوراک و پوشاک، حمل و نقل، بیمه، تفریحات، شهریه دانشگاه، اینترنت و قبض گوشی و ... به عددی حدود ۹۰۰ یورو در ماه رسیدم. در مورد کار دانشجویی ۲۰ ساعت در هفته و ساعتی ۹ یورو که جمعا می شود ماهی ۸۰۰ یورو نمیدانم چه قدر به عنوان مالیات از آن کم می شود. و این که روزهای تعطیل هفته یا به طور کلی در سال(شنبه یکشنبه یا روزهای تعطیل رسمی) ایا اجازه کار به صورت جداگانه از ۲۰ ساعت در هفته داریم یا که خیر.اگر ممکن است توضیح کوچکی در این مورد نیز بدهید. ممنون ۵- اگر در اتریش ارشد را گرفته و به سراغ کار در آلمان بروم، تاثیری در پروسه ویزای کارم دارد و شانس مرا برای کاریابی در آلمان افزایش می دهد یا که شانس فارغ التحصیلی کسی که در آلمان فارغ التحصیل شده با من که در اتریش فارغ التحصیل شده ام تفاوت زیادی دارد. ۶-اگر قرار بر تحصیل و کار در آلمان شد، به نظر شما شرایط ویزای تحصیلی و سپس کاری آلمان را دارم و امتیازات مربوطه را کسب میکنم؟ ببخشید که خیلی طولانی شد و وقت زیادی از شما گرفتم اما این مساله شدیدا برایم مهم است و ذهنم شدیدا درگیر این قضیه است و شب و روز ندارم. باید مطمئن شوم که با شرایطم میتوانم موفق به مهاجرت شوم. که اگر نه حداقل تکلیف خودم را بدانم.ممنون میشوم شخصا به سوالاتم پاسخ کاملی بدهید چون مطمعئنا پاسخ سوالات بسیاری از دوستان هم در سوالاتم گنجانده شده است.با تشکر از زحمات فراوان شما استاد عزیز و گرانقدر و علم و سخاوتتون.خدا یار و نگهدارتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی با توجه به تعدد سوالها امکان پاسخگویی به اینصورت نمیباشد. شما می توانید در تمامی روز های هفته با شماره های موجود در سایت تماس گرفته تا کارشناسان موسسه اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند.
خانم صفری
با سلام، اینجانب دارای لیسانس حسابداری و 31 سال سن می باشم، دارای مدرک متوسط زبان انگلیسی هستم ، دارای مدرک فنی حرفه ایی ICDL می باشم، حول و حوشه 6 سال هست در رشته خودم مشغول به فعالیت می باشم و علاقمندم همچنان در رشته حسابداری به فعالیت بپردازم، بهترین راه برای مهاجرت برای من چیست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
گودرزی
سلام وقت شما بخیر.آیا موسسه ملک پور در اصفهان نمایندگی دارد ؟ اگر هست شماره تماس لطفاً
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام مخاطب گرامی کلیه مشاوره های موسسه به صورت آنلاین انجام می گیرد شما می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید  .
نازنین بیاتی
سلام من لیسانس مهندسی شیمی دارم با 5 سال سابقه کار توی پتروشیمی میخواستم بدونم برای مهاجرت انتخاب کشور اتریش برای من مناسب تر هست یا آلمان چه از لحاظ کاری چه مهاجر پذیری؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و درود با توجه به شرایط بیان شده کشور آلمان برای مهاجرت شما مناسب تر می باشد و فرصت های شغلی بیشتری برای شما فراهم خواهد بود.
Ale reza saie
موسسه محترم ملک پور من سنم ۲۹ و خانمم نیز ۲۹ ساله هستیم سه ساله در ترکیه بصورت قانونی با کارت اقامت دو ساله ساکن هستیم خودم دارای مدرک مهندس عمران از دانشگاه آزاد و خانمم دارای مدرک فوق لیسانس معماری از همین دانشگاه هستش و امکان اینکه توانی و تمکن مالی نیز به ارزش ۱۵۰۰۰۰ یورو داریم آیا امکان مهاجرت به اتریش برای ما وجود داره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بره دوست عزیز شما شرایط مهاجرت را دارید شماره واتساپ خود را ثبت نمایید تا مشاوران مجرب با شما تماس بگیرند
فریده آقابابابزرگ
سلام می خواستم درمورد ویزای هنرمندان سوال کنم همسر من در ضمینه ضرب به صورت آکادمیک کار می کند وشاگرد دارد آیا می تواند در اطریش فعالیت داشته باشد با فراهم کردن مکان مناسب اقامت بگبیریم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز ویزای کار هنرمندان اتریش زیرشاخه ویزاهای سرمایه گذاری و باید ایشون یکجورهایی خود اشتغالی بکنند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما و همسر محترمتان بصورت رایگان بررسی شود.
امیرمحمد
سلام من دانش اموز مقطع پیش دانشگاهی رشته ریاضی هستم و زبانمم خوبه. بهترین راه مهاجرت برای من کدوم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب با توجه به شرایطی که ذکر کردید، بهترین و راحت ترین راه برای شما مهاجرت تحصیلی هست.
حامد
کشور اتریش کشور خوبی برای مهاجرت هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
از لحاظ شاخص های استاندارد تورم بیکاری و... در شرایط بسیار خوبی دارد همچنین شرایط آب و هوایی خوبی دارد.
افسانه
آسون ترین روش مهاجرت برای کسی که سرمایه زیاد نداره و سن 25 سال هست چه روشی است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با توجه به شرایط شما مهاجرت تحصیلی پیشنهاد می شود اما لازم است برای بررسی دقیق تر با موسسه تماس حاصل فرمایید.
شادی
سلام من 17سالمه دانش آموز مقطع پیش دانشگاهی رشته ریاضی هستم با معدل 18 میخواستم ببینم بهترین راه مهاجرت برای کشور اتریش برای من چی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب با توجه به وضعیت شما، آسان ترین و بهترین راه برایتان مهاجرت تحصیلی می باشد.
اعظم
برای اینکه بتوانیم مهاجرت از طریق کار به اتریش داشته باشیم شرایط کلی به چه صورت هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
از طریق یکی از روش های: جاب آفر، ویزای جست و جو کاری یل مهاجرت کارگرهای ماهر در شغل های کم درآمد می توان به این کشور مهاجرت کرد که شرایط آن به طور کامل در مقاله بازگو شده است.
فرهاد فرهمندخو
سلام اقای ملک پور من ۴۷ سال سن دارم و مدرکم هم دیپلم هست و سه تا بچه هم دارم زبانمم اصلا خوب نیست ولی همسرم ۳۰ سالشه ایا میشه از طریق ویزای تحصیلی برای زبان انگلیسی یا المانی برای همسر اقدام به مهاجرت به اتریش کرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز الان روی دوره های زبان ریسک ویزا خیلی بالاست اگر خودتان مدرک زبان نداشته باشید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact
مینا محمدی
آیا با ازدواج با یکی از شهروندان اتریش می‌توان مستقیما به اقامت دائم اتریش رسید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله با ازدواج با یک شهروند اتریشی و اثبات واقعی بودن این ازدواج می توانید مستقیما بع ویزای این کشور دست یابید.
رضا
سلام،وقت بخیر .اگر کسی مدرک فوق تخصص یکی از رشته های پزشکی داشته باشد و سابقه کار در دانشگاه‌های برتر ایران بیش از ۱۰ سال داشته باشد ،چگونه می‌تواند اقامت دائم اتریش رو اخذ کند ؟با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید به روشهایی که کشور اتریش مهاجر می پذیرد نگاه بکنید یا باید شما معادلسازی کنید در رشته خودتان، یا یک کسب و کاری راه اندازی نمایید و یا اینکه خودحمایتی اقدام کنید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
وحید
سلام، من ۳۵ ساله هستم آیا میتونم برای مقطع لیسانس مجدد در اتریش اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی کشور اتریش برای تحصیل شرط سن خاصی ندارد.
پوریا
آیا برای اخذ اقامت این کشور حتما باید به زبان آلمانی تسلط داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای برخی از روش ها بلی داشتن مدرک زبان آلمانی A2 خیلی کمک کننده است.
مریم نظری
کشور اتریش از نظر مسافتی و فاصله زمانی با ایران خیلی فاصله داره رفت و آمد از اتریش به ایران سخت هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام اتریش از بعد مسافت هوایی با ایران حدود4 ساعت و45 دقیقه فاصله دارد اما برای رفتن به این کشور خوشبختانه پرواز مستقیم نیز وجود دارد.
Nahidbidar
سلام وقت بخیر. برای مهاجرت پرستاری به اتریش ،محدویت سنی دارد؟ من مدرک کارشناسی ارشد پرستاری با سابقه کار ۲۷ سال در رشته پرستاری و ۵۵ سال سن،مجرد هستم.لطفا راهنمایی فرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی باتوجه به شرایط سنی که می فرمایید کار سختی در پیش دارید و در نظر بگیرید که شما ابتدا مدرک ایرانتان باید معادلسازی شود و سپس وارد بازار کار شوید.
مرادی
بین آلمان و اتریش اگر بخوایم یکیش رو برای مهاجرت انتخاب کنیم کدوم کشور رو بیشتر پیشنهاد می‌کنید که بهتر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
بستگی به روش انتخابی شما برای مهاجرت دارد اگر روش انتخابی شما مهاجرت کاری است المان دارای موقعیت های کاری بیشتری می باشد برای راهنمایی های دقیق تر با موسسه تماس حاصل فرمایید.
عادل فاطمی
سلام برای مهاجرت دارم کشور ها و شهر های مختلف رو رصد میکنم دنبال یک کشوری هستم که هم امکانات رفاهی مناسبی داشته باشه و هم. از نظر هزینه متعادل باشه آیا کشور اتریش این ویژگی ها رو داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام کشور اتریش کشوری است که پایتخت آن به عنوان بهترین شهر جهان برای زندگی معرفی شد از لحاظ هزینه های زندگی می توان کفت که هزینه زندگی در این کشور نسبت به بسیاری از کشور های پیشرفته همرده اش کمتر می باشد.
محدثه
بین کشور آلمان و اتریش شما کدوم کشور رو برای مهاجرت پیشنهاد می‌کنید؟ برای کار کردن کدومش شرایط مناسب تری داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام اینکه کدام کشور مناسب تر هست بستگی به شرایط روحی و شرایط کلی فرد دارد در آلمان شرایط کار برای مهندسین و پزشکان بسیار مناسب می باشد.
مونا ایرانلو
سلام شما پیشنهاد می‌کنید بین المان و اتریش کدوم کشور رو آدم برای مهاجرت انتخاب کنه؟ کدوم کشور مهاجر پذیر تر هست و موقعیت شغلی بهتره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام روزتون بخیر با توجه به اینکه آلمان بزرگ تر هست و جمعیت بیشتری دارد و بسیاری از شرکت های بزرگ در این کشور می باشند نسبت به اتریش مهاجر پذیر تر می باشد.
امیر حسین باقری
سلام و عرض ادب و احترام بنده ۲۰سالمه مدرک دیپلم دارم و دوسال سابقه بازاریابی مواد غذایی شرکت معتبر دارم پایان خدمت معافیت دارم حدود ۲۰۰ملیون سرمایه دارم زبان انگلیسیم زیاد خوب نیست چه گزینه ای رو پیشنهاد میکنید .
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز با توجه به اینکه در حال حاضر در سن تحصیل هستید می بایست پذیرش تحصیلی اخذ نمایید و نیاز به پشتوانه مالی بالاتری می باشد.
امیر باقری
ببخشید حدودا چقدر پول لازمه خیلی ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
حداقل 20 تا 25 هزار یورو تمکن مالی لازم است.
سعید
سلام میخواستم بدونم چطور میتونیم با خرید بیزنس و فرنچایز در کشور اتریش اقامت بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما مستقیما با خرید بیزنس و فرنچایز امکان دریافت اقامت نخواهید داشت ولی در صورتی که برخی از انواع اقامت ها را داشته باشید میتوانید اقدام به خرید فرنچایز و ایجاد بیزنس نمایید.
ماریا
سلام، برای اقدام کاری در اتریش میتوان مدرک زبان انگلیسی ارائه داد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز برای دریافت جاب افر شما مب توانید مدرک زبان انگلیسی ارائه دهید البته داشتن مدرک A2 المانی شانس شما را افزایش می دهد.
خیریه موسوی
سلام وقتتون کسی که فوق لیسانس داشته باشه و همه مدارکش اوکی باشه اما سابقه کاری نداشته باشه میتونه شانسش رو امتحان کنه ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. متوجه منظورتون نشدیم، شانستون رو برای چه موضوعی امتحان بفرمایید؟!
سمر شیبانی
ایا همراه شخصی که در حال تحصیل در اتریش است اجازه کار به صورت باز دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. همراه شما می توانند بعد از کاریابی در اتریش، با مراجعه به اداره مهاجرت این کشور اجازه کار دریافت نمایند.
پدرام صمدی
سلام. امکان مهاجرت ما به همراه پسرمون که دانشجو هست به اتریش وجود داره؟ ایشون بره دانشگاه و ما باهاش بریم کار کنیم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض اردت. خیر دوست گرامی امکان همراهی شما با فرزندتان وجود ندارد و شما باید به صورت مجزا اقدام داشته باشید.
محدثه
سلام آیا اگر مدرک تحصیلی از دانشگاه دولتی در ایران داشته باشیم میتونیم برای دانشگاه های رایگان کشور اتریش درخواست بدیم؟؟ و مدرک زبان برای پذیرش این دانشگاه ها معمولا باید در چه سطحی رسونده بشه؟؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز این امکان وجود دارد. داشتن حداقل مدرک زبان b1 لازم می باشد.
ماریا
سلام، من قصد دارم برای تحصیل در اتریش اقدام کنم، آیا با آیلتس 6 شانس پذیرش دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز بله امکان اقدام وجود دارد.
زهره ابراهیمی نژاد
سلام و وقت بخیر. آیا الان امکان مهاجرت کاری برای پرستاران فراهم هست؟ ممنون از راهنماییتون.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله، شما با داشتن حداقل مدرک زبان ب 1 آلمانی امکان اقدام برای معادلسازی را خواهید داشت و پس از آن امکان کار خواهید داشت.
کوثر سواری
سلام ممنون از سایت خوبتون من 41 سالمه و لیسانس مهندسی الکترونیک دارم و متاهل هستم زبانم متوسطه ولی گپ تحصیلیم بالاست به نظرتون شانس اقدام برای تحصیل در مقطع ارشد در اتریش را دارم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. بله شما با سطح زبان مناسب می توانید برای تحصیل اقدام داشته باشید و حتی با مدرک زبان متوسط برای تحصیل اقدام داشته باشید.
علیزاده
سلام. من بازنشسته بانک هستم و همسرم هم سهامدار یک شرکت هستند. بچه هامون اروپا درس میخونن. خودمون هم چند بار رفتیم پیششون و کشورای مختلف رو دیدیم و از اتریش خوشمون اومده. خواستم بدونم با داشتن 3 تا ملک و درآمد بازنشستگی و یکم درآمدهای دیگه میشه خودحمایتی بگیریم و اونجا زندگی کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. به شرایط شما برای روش خودحمایتی مناسب به نظر می رسد اما میزان درآمد و سرمایه شما باید توسط کارشناسان به صورت دقیق تری بررسی شود تا بهترین گزینه انتخاب شود.
نیما
سلام من ۳۴ ساله هستم و دانشجوی دکترا مهندسی عمران سازه برای مهاجرت به اتریش از چه راهی میتونم اقدام کنم ؟ برای ویزای کار شانس دارم ؟ یا میتونم برای دکترا مجدد اقدام کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شرایط شما برای دریافت ویزای کاری دشوار است زیرا رشته شما نیاز به معادلسازی دارد اما می توانید برای پذیرش دکترا اقدام داشته باشید.
بردیا
سلام و عرض ارادت من 45 سالمه و دارای مدرک لیسانس علوم اجتماعی دارم و در حدود 3.5 میلیارد سرمایه دارم. بر حسب شرایطی ک دارم شما چه مسیری را برای گرفتن اقامت اتریش پیشنهاد میدید. ضمنا من مجرد هستم و یک فرزند 9 ساله دارم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، می توانید برای تحصیل در اتریش اقدام داشته باشید و فرزند خود را به همراه خود ببرید.
Keyhan
سلام وقت بخیر برای ویزای جاب سیکر اتریش، حتما باید سابقه کاری به صورت بیمه ای نشون داده بشه یا اینکه نامه کاری هم باشه امتیازات لازم دریافت میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز، نیاز به سابقه کار با بیمه نمی باشد و نامه کاری معتبر نیز منجر به دریافت امتیاز می شود.
ساناز عبیات
سلام خسته نباشید اطلاعات بسیار کافی و کامل بود سوالی که داشتم این هست که از طریق خودحمایتی اگر قصد اقدام داشته باشیم بعد از چند سال پاسپورت دریافت می کنیم وآیا نیاز به حضور درکشور هست یا خیر با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. ممنونم از محبت شما دوست عزیز. شما پس از 5 سال می توانید اقامت دائم دریافت کنید و پس از آن نیز درخواست پاسپورت دهید. برای تمدید اقامت و دریافت اقامت دائم و پاسپورت حداقل سالیانه 6 ماه باید در این کشور حضور داشته باشید.
Raana
سلام وقت بخیر برای ویزای جاب سیکر اتریش داشتن جاب افر هم کمک کننده هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز، در صورت داشتن جاب آفر شما می توانید با ویزای کاری وارد شوید و نیازی به جاب سیکر نخواهید داشت.
حسین
سلام، من 37 سالم هست و لیسانس دارم، آیا شانسم خوبه که برای ویزا تحصیلی اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله، امکان اقدام برای تحصیل فوق لیسانس برای شما وجود دارد. برای این امر باید سطح زبان مناسبی ارائه نمایید.
مینا موسوی
سلام .برای مهاجرت کاری میخواستم بدونم چه شغل هایی با کمبود نیروی کار مواجه هستند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلتم دوست عزیز بستگی به کشور مقصد دارد. پیشنهاد می شود لیست کشورها و رشته ها را در کانال تلگرام موسسه مشاهده نمایید.
ساجده غیوری
سلام ماما هستم 44 ساله و 16 سال سابقه کار، مطب دارم در ایران و 7 سال عمان کار کردم، مجرد هستم و تمکن خوبی دارم چطور میتونم اقامت اتریش رو به دست بیارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با یلام دوست عزیز شما می توانید از روش های تحصیلی و یا کاری اقامت این کشور را دریافت نمایید.
Farzan
آیا مهاجرت به اتریش از طریق خودحمایتی نیاز به مدرک زبان آلمانی داره ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام خیر نیازی به ارائه مدرک زبان نمی‌باشد
سمانه
سلام وقت بخیر. برای مهاجرت تحصیلی هزینه تحصیل اتریش چقدره و تکمن مالی چقدر باید باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. تحصیل در برخی دانشگاه های اتریش رایگان بوده و برخی دیگر به صورت میانگین حدود 12 الی 15 هزار یورو هزینه خواهند داشت. ضمنا باید کمتر از 15 هزار یورو تمکن مالی ارائه نمایید.
سامیار
سلام و وقت بخیر من 33 ساله دارای فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر هستم و قصد دارم برای اقامت اتریش اقدام کنم. میخواستم بپرسم که چه مسیری برای من از نظر هزینه مناسب تر هست. مدرک آیلتس 6 و دارای 7 سال سابقه کار می باشم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما می‌توانید روش تحصیلی و یا روش جاب سیکر اقدام نمایید که برای انتخاب بهترین مسیر بایستی مشاوره تخصصی دریافت نمایید
طاهره
برای مهاجرت به اتریش حداقل مدرک زبانی که باید ارائه بدیم باید در چه سطحی باشه؟ اگه بخوایم با روش کاری بریم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. برای روش کاری شما با حداق مدرک A1 یا A2 نیز میتوانید اقدام نمایید.
زهرا کرمی
سلام میشه در ایران آلمانی خوند بعد برای رشته ی IT به اتریش مهاجرت کرد؟ چطور میتونم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله، در صورتی که پذیرش از دانشگاه های دولتی ایران را داشته باشید شانس خوبی برای دریافت پذیرش از دانشگاه های دولتی و آلمانی زبان اتریش را نیز خواهید داشت.
Gohar
من سنم ٤٢ أست ليسانس حسابداري دارم ايا ميتونم امتياز ويزا دريافت كنم با اين شرايط
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. اگر منظورتان ویزای جستجوری کار اتریش است باید شرایط سوابق کاری و سطح زبان شما نیز بررسی گردد.
Ahmad
سلام وقت بخیر برای مهاجرت به اتریش برای همه مسیر ها می‌شود همراه برد ؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. خیر، در برخی از روشها مانند جاب سیکر امکان بردن همراه وجود ندارد.
روشا
سلام، وقت شما بخیر. در مورد مهاجرت به اتریش می خواستم بدونم که شرایط من مناسب هست یا نه. من ۳۰ساله هستم و فوق لیسانس برق دارم ، می خواستم برای ارشد مجدد اقدام کنم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما میتوانید برای ارشد مجدد و یا حتی دکترا اقدام داشته باشید. اگر سابقه کار مناسبی هم داشته باشید میتوانید برای ویزای جستجوی کار اقدام کنید.
Hasti
سلام خسته نباشید برای مهاجرت به اتریش بهتره زبان آلمانی یاد بگیریم یا انگلیسی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. این موضوع به روشی که برای ورود پیش رو دارید بستگی دارد.
روشنا فرید
سلام من C1آلمانی دارم و از کودکی ساز میزدم، الان مربی موسیقی هستم و 5 سال سابقه کار در آموزشگاه را دارم و دیپلم موسیقی. دانشگاه تهران رشته موسیقی هم قبول شدم و نرفتم. امکان خوندن در رشته موسقی در دانشگاه ملی وین را دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز سطح زبان شما بسیار خوب می باشد و امکان اقدام خواهید داشت.
محمد
سلام و درود بنده 37سال دارم دکترای شیمی وسطح زبان ایلتس 5.5هستش شغلم باتحصیلم ارتباط داره 7 سال سابقه کار دارم ایا میتونم برای جاب سیکر اتریش اقدام کنم وچه مقدار تمکن مالی لازم هست چون بنده فقط ملک دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله دوست عزیز، میتوانید برای جستجوی کار اتریش اقدام کنید و باید حدود 7 الی 8 هزار یورو بابت هزینه های زندگی دوره 6 ماهه خود در اتریش تمکن مالی نشان دهید.
علی
سلام، من 57 سالم هست، آیا میتونم برای خودحمایتی اقدام کنم. توان مالی خوبی هم دارم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، به شرط داشتن شرایط مالی و درآمدی مناسب میتوانید برای خودحمایتی اقدام نمایید.
جعفری
سلام خسته نباشید بنده ۳۰ سالمه لیسانس مکانیک دارم و توی همین حیطه کار کردم به مدت ۵سال سطح زبانم ور حد b2 هست تمکن مالیم حدود ۱۰۰هزاریورو هستش ممنون میشم بفرمایید ازکدوم روش میتونم اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما می توانید از طریق ویزای تحصیلی یا کاری اقدام نمایید.
ساحل پناهی
سلام وقت بخیر من 52 سالمه ارشد آی تی هستم با حدودا 20 سال سابقه کار و ب 1 آلمانی و انگلیسی در حد آیلتس 5 و نیم همسرم لیسانس عمران و 20 سابقه در ساخت و ساز و ایلتس 7 برای جاب سیکر اتریش می تونیم اقدام کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. متاسفانه با توجه به شرایط سنی، شما امتیاز کافی را بدست نمی آورید و باید برای روش های دیگری اقدام داشته باشید.
بابک چهرازی
سلام با 37 سال سن و 14سال سابقه کار در زمینه فروش و ایا شانس کاریابی در اتریش هست؟ البته همسرم پرستار هستند و فکر میکنم که بشه از طریق ایشون هم اقدام کرد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز از طریق همسرتان که پرستار هستند میتوانید اقدام نمایید.
Gohar
سلام خسته نباشيد ايا روش سرمايه گذاري براي مهاجرت به اتريش خوبه با خريد ملك ميشه اقامت دريافت كرد حداقل سرمايه لازم چقدر بايد باشه؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز اتریش در حال حاضر از طریق خرید ملک اقامت نمی دهد. شرایطتان برای سایر روش ها بایستی بررسی گردد. پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید‌‌
موسی زاده
سلام من ۳۳ ساله هستم برای ارشد می خواستم اقدام کنم برای آیلتس نمره چقدر میخاد ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام ایلتس ۶/۵
سحر
سلام من قصد مهاجرت به اتریش رو دارم اما شرایط مهاجرت به اتریش رو نمیدونم از چه روشی بهتره که اقدام کنم ؟ ۲۹ ساله هستم و فوق لیسانس حقوق بین الملل و زبانم متوسط رو به خوب هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط کلی که ذکر فرمودید احتمالا مسیر تحصیل گزینه مناسبی برای شما باشد اما برای بررسی دقیق تر باید با کارشناسان ارشد موسسه صحبت داشته باشید.
آتنا مرادی
سلام من 27 سالمه و مهندس برق هستم لیسانس دارم و سابقه کاری مرتبط چند ساله دارم از نظرشما باتوجه به شرایطم بهترین روش اقامت اتریش کدومه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز روش تحصیلی و ویزای جاب سیکر مناسب شما می باشد.
سمیه حقوردی
سلام. بنده ارکستر هستم و ساز تخصصی من ویولن سل (Cello) هست. سابقه کار زیادی هم دارم. آیا برای من شانس پیدا کردن کار در کشور موسیقی وجود داره؟ سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما برای کاریابی در اتریش میتوانید از محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور استفاده نمایید و ضمن تنظیم یک رزومه استاندارد، برای ارتباط با کارفرما در اتریش اقدام داشته باشید. در خصوص امور ویزا نیز میتوانیم با وکیل اتریش در خدمت شما باشیم.
شیدا سمیعی
سلام شرایط مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل تو رشته موسیقی چجوریه ؟ ۱۹ سالمه و دیپلم هنر دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. باید پرتفولیو و سوابق خوبی داشته باشید و در مصاحبه دانشگاه قبول شوید تا پذیرش دریافت نموده و پس از آن برای ویزا اقدام داشته باشید.
Darya
سلام وقت بخیر برای ویزای جاب سیکر اتریش کدوم مشاغل شانس بیشتری دارند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام رشته های مهندسی و علوم پایه
شیرین
سلام آیا امکان گرفتن جاب آفر مستقیم از کشور اتریش وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله امکان این امر وجود دارد ولی این امر به رزومه و سوابق کاری و تحصیلی شما بستگی دارد.
خیراللهی
سلام، وقت شما بخیر. در مورد مهاجرت به اتریش می خواستم بدونم که شرایط من مناسب هست یا نه. من ۳۳ ساله هستم و رشته کارشناسی ادبیات خوندم . 600 میلیون هم سرمایه دارم. می خواستم برای ارشد اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز. به طور معمول پیشنهاد ما این است که حداقل سرمایه شما برای مهاجرت 20 هزار یورو باشد تا بتوانید هزینه های زندگی خود را تامین نمایید و با سرمایه 600 میلیون پیشنهاد مهاجرت به اتریش را نخواهیم داد مگر اینکه بتوانید برای تحصیل فول فاند دریافت کنید.
ناصری
سلام و عرض ادب من جاب افر دارم از کارفرمایی در اتریش. ایا سالهای کار کردن من با این کارفرما با حداقل حقوق ۳۰۰۰ یورو میتونه جزو سالهای اقامتم در اتریش محسوب شه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله دوست عزیز، این سال ها در اقامت شما محسوب شده و پس از 5 سال میتوانید اقامت دائم اتریش را دریافت نمایید.
Mina
حداقل سن کار در اتریش چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
افراد پس از رسیدن به سن قانونی 18 سال میتوانند برای کار در اتریش اقدام داشته باشند.
سمیرا خانی
سلام من 40 سالمه متاهلم و یک فرزند 10 ساله داریم لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و همسرم مهندس برقن خواستم بپرسم از چه طریقی میتونیم برای اقامت اتریش اقدام کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای مهاجرت به اتریش روش های مختلفی وجود دارد که نیازمند بررسی دقیق تر رزومه تان می باشد. پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید.
Shadi
سلام وقت بخیر برای معادلسازی پرستاران اتریش چه مدرک زبانی نیاز هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. حداقل مدرک زبان آلمانی B1 مورد نیاز است.
Gohar
سلام خسته نباشید هزینه های مهاجرت به اتریش از طریق ویزای جاب سیکر چقدر است باید برای مدتی که در اونجا دنبال کار میگردیم تمکن مالی داشته باشیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله تمکن مالی ۷تا ۸ هزار یورویی لارم است.
ساره موسوی
سلام من به همراه خانواده ام قصد مهاجرت به اتریش رو داشتیم میخواستم بدونم مهاجرت به اتریش برای ایرانیان قوانین خاصی داره ؟ امکان همراه همزمان هست ؟ همسر اجازه کار داره ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با یلام دوست عزیز شرایط شما برای انتخاب مسیر بایستی بررسی گردد.
بهرامی پور
سلام و عرض ادب. من میخواستم برای مهاجرت به اتریش اقدام کنم، 36 سالمه و فوق لیسانس کامپیوتر دارم و دارای مدرک زبان آلمانی b1 هستم. ولی سرمایم در حدود 600 میلون هست. چه مسیری برای من مناسب تر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما می‌توانید از روش جاب سیکر اقدام نمایید
غلامی
سلام. برای روش خودحمایتی هنوز هم میشه اقدام کرد برای اتریش؟ اگر الان اقدام کنیم به ژانویه 2025 میرسیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله دوست عزیز، امکان اقدام وجود دارد و زمان مناسبی برای آماده سازی پرونده برای ژانویه 2025 دارید.
صادقی
سلام خسته نباشید بنده 30 سالمه ارشد مکانیک دارم و تو همین حیطه 4 سال کار کردم پشتوانه مالیم حدودا 5میلیارده ممنون میشم بفرمایید از چه روشی میتونم به اتریش مهاجرت کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما میتوانید برای روش جای سیکر و یا تحصیلی اقدام داشته باشید.
جعفری
سلام باتوجه به اینکه کشور اتریش روی شرایط سن حساسیت داره آیا با 56 سال سن هم شانس پذیرش تحصیلی داریم؟ و اگر فرزند 26ساله معلول داشته باشیم در پرونده ما قرار میگیره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز اتریش روی سن حساس نیست اما فرزند شما در پرونده تان قرار نمیگیرند.
حمیدی
سلام وقت بخیر شرایط دریافت اقامت از طریق خرید ملک در اتریش به چه صورت است ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. امکان دریافت اقامت اتریش از طریق خرید ملک وجود ندارد.
حمید دانافر
درود. من 33 سالم هست و کارشناسی ارشد زبان انگلیسی دارم. سابقه کاری هم دارم و میتونم نامه کاری ارائه بدم بنابراین از لحاظ گپ تحصیلی مشکل خاصی ندارم. اما سرمایه چندانی ندارم به نظر شما کدام مسیر برای من مناسب هست؟ سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما میتوانید برای مسیر تحصیلی و یا کاری اقدام داشته باشید.
جهانی
برای پسرم میخواستم مدرسه اتریش اقدام کنم. خواستم ببینم میشه مادرش هم باهاش اقدام کنه و در کنارش باشه و در واقع اتریش هم ویزای گاردین داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر، کشور اتریش ویزای گاردین ندارد و پدر و مادر نمیتوانند اقامت دریافت کنند.
Mina
سلام خسته نباشید من ۳۶ سالمه و همسرم ۴۲ الان اگر بخوایم برای کاری اقدام کنیم بخاطر سنمون آیا امکان داره بتونیم ویزا بگیریم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله امکان اقدام وجود دارد
روشن
سلام پدر من ۴۳سال دارد و مادرم ۳۵ سال من 15 سال دارم و یک خواهر ۷ ساله دارم برای تحصیل در اتریش مادرم شرایط داره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شرایط سنی ایشان محدودیتی ایجاد نمیکند ولی شرایط تحصیلی، سطح زبان و ... ایشان نیز باید بررسی شود.
شاپور
در حال حاضر امکان مهاجرت کاری به اتریش وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، در صورتی که شرایط داشته باشید میتوانید برای کار اتریش اقدام نمایید.
رها
سلام وقت بخیر بنده 41ساله دارم میخوام با پارتنرم مهاجرت کنم ایشون 34سال دارن و فوق دیپلم معماری هستن یه پسر 22ساله هم دارم ازچه طریقی میشه وارد اتریش شد و ایا با اوردن فرزند میتونم اقامت بگیرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز رزومه شما بایستی بررسی گردد.‌ پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید.
مانا فوادی
سلام وقت شما بخیر من ۳۱ سالمه ارشد اقتصاد دارم با ایلتس ۵ بهترین روش برای شرایط من چیه؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در صورتی که سطح زبان خود را تقویت نمایید میتوانید برای تحصیل اقدام داشته باشید.
دلوین هاشمی
سلام بازار کار رشته های پزشکی در اتریش بهتره یا پرستاری؟ و اگر بخواهیم تحصیل پزشکی داشته باشیم میشه به زبان انگلیسی در دانشگاه های خصوصی اقدام کرد و اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. هر دو از بهترین رشته ها بوده و موقعیت شغلی مناسبی میتوانند داشته باشند. برای تحصیل رشته پزشکی باید به زبان آلمانی مسلط باشید.
پوررحیمی
سلام من پرستار هستم و 42 سالمه و زبان آلمانی هم مسلط هستم آیا راهی برای مهاجرت به اتریش وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله شما میتوانید برای کار در کشور اتریش اقدام داشته باشید.
پگاهی
سلام و عرض ارادات ممنون از اطلاعات خوبتون، من اگر بخوام برای ویزای جستجو کار اتریش اقدام کنم چه مدرک زبانی را نیاز دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز ویزای جستجوی کار اتریش امتیازبندی می‌باشد و شما از چهار فاکتور تحصیلات سن سابقه کاری مرتبط و مدرک زبان امتیاز کسب می‌کنید بیشترین امتیازی که می‌توانید از مدرک زبان بگیرید در سطح a۲ می‌باشد‌
سارا
سلام من ۳۷ سالم هست و معماری خوندم و سابقه کارم هم در همین رشته است. آیا برای رشته من اگر از طریق ویزای جستجو کار بیام شانس کاریابی وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز رشته شما ممکن است نیاز به معادلسازی داشته باشد.
سمر
برای سرمایه گذاری در اتریش محدودیت سنی وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز، محدودیت سنی ندارد.
زهرا
سلام، وقت شما بخیر. در مورد مهاجرت به اتریش می خواستم بدونم که شرایط من مناسب هست یا نه. من 25 ساله هستم و مدیریت خوندم ، مدرک از دانشگاه دولتی دارم. ۵ میلیارد هم سرمایه دارم. می خواستم برای ارشد اقدام کنم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، در صورتی که سطح زبان خوبی داشته باشید میتوانید اقدام داشته باشید.
شیرین
سلام وقتتون بخیر امکان دریافت ویزای اتریش برای دوره زبان وجود داره ؟ پاسخ
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله امکان پذیر است.
عفری
سلام و عرض ادب من میخام از طریق خود حمایتی اتریش اقدام کنم یه دختر 22 ساله دارم از چه روشی به من میتونه ملحق بشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام ایشان می توانند پذیرش تحصیلی بگیرند.
میرزایی
سلام وقت بخیر برای پیداکردن کاردراتریش بعدازچندسال میتونم اقامت دایم رو دریافت کنم وایا درحین کارمیتونم خانواده ام بهم جوین بشن
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما بعد از 5 سال میتوانید برای اقامت دائم در این کشور اقدام داشته باشید.
کوثر سواری
سلام من 43 سالمه و ارشد مدیریت مالی دارم خواستم بپرسم شرایط سنی من برای ویزای تحصیلی اتریش مناسب هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام بله دوست عزیز امکان اقدام وجود دارد.
بهاره
سلام بهترین روش مهاجرت به اتریش برای ایرانیان چه روشی هست ؟ از چه طریقی میشه زودتر به اقامت و تابعیت اتریش رسید ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط شما بایستی با جزئیات بیشتری بررسی گردد. پیشنهاد میشود برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید
مهشید
من فوق لیسانس روانشناسی با معدل ۱۴ هستم.میتونم برای دانشگاه های دولتی اتریش اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله این امکان وجود دارد.
مرجان
من هفده ساله هستم و به اتفاق پدرو مادرم میخوام اقامت اتریش رو دریافت کنم.بهترین راه برای من اقدام از طریق مدارس هست با روش‌های دیگر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط کلی خانواده بایستی بررسی گردد.بهتر است از طریق پدر یا مادر اقدام شود که شما بتوانید در مدارس رایگان تحصیل نمایید.
کاظمی
سلام. خواستم بدونم اگه الان پرونده خودحمایتی اتریش رو استارت بزنم شانس دارم برای ژانویه 2025 اقدام بشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز شانس خواهید داشت.
Mina
سلام خسته نباشید آیا با خرید ملک در اتریش میشه اقامت دریافت کرد؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز، امکان دریافت اقامت از طریق خرید ملک در کشور اتریش وجود ندارد.
مرجان
من مهندس الکترونیک هستم و ۳۶ ساله با سابقه کاری ۱۰ ساله.اگر برای ویرای کاری اتریش اقدام کنم نیاز به ارائه تمکن مالی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز جاب افر نیازی به ارائه تمکن مالی ندارد.
مهسا
من دکترای اقتصاد دارم و قصد اقدام تحصیلی رایگان در اتریش دارم.۵۰ ساله هستم و فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور امکان پذیر من در دانشگاه دولتی اتریش هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، شانس اقدام خواهید داشت و برای این امر باید مدرک زبان مناسب ارائه نمایید.
باران همتی
سلام همسر من 38 ساله هستند و آخرین مدرکشون لیسانس برق هست و در زمینه برق 4 سال سابقه کار مرتبط با بیمه دارند و در حال حاضر یک شرکت کامپیوتری دارند و در زمینه برنامه نویسی کار میکنند زبان انگلیسیشون خوبه و قبلا تافل داشتند آیا میتونن برای جاب سیکر اتریش درخواست بدن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. باید امتیازاتشان بررسی شود و در صورت اخذ حداقل 70 امتیاز میتوانید برای جاب سیکر اقدام داشته باشید.
samin
برای سرمایه گذاری در اتریش محدودیت سنی وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر محدودیت سنی برای سرمایه گذاری وجود ندارد.
سعید
سلام روزتون بخیر ایا اتریش بهترین شهر اروپایی برای مهاجرت هست؟ من با ویزای هنری میخواستم به این کشور برم میشه راهنماییم کنید اگر سابقه شرکت نمایشگاه داشته باشیم میشه ویزا گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام دوست عزیز بهترین کشور با توجه به شرایط شما مشخص می گردد. پیشنهاد میکنینم با موسسه تماس حاصل نمایید تا کارشناسان شما را راهنمایی نمایند.
soheil
روش های مهاجرت به اتریش از طریق جاب سیکر به چه صورت است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
دوست عزیز برای دریافت جاب سیکر بایستی امتیاز لازم را دریافت نمایید.
جهان
سلام بنده ۴۵سالمه و۴میلیارد دارایی دارم ایا امکان سرمایه گذاری در اتریش رودارم ومیشه روش اقامت گرفت ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز، با مبلغ 4 میلیارد تومان ما توصیه میکنیم برای روش سرمایه گذاری اقدام نداشته باشید و برای روش های کاری و یا تحصیل اقدام نمایید.
Mina
سلام خسته نباشید من ۲۷ ساله هستم لیسانس مهندسی نرم افزار با ۴ سال سابقه کار برای مهاجرت به اتریش روش کاری بهتره اقدام کنم یا تحصیلی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز رزومه شما بایستی با جزئیات بیشتری توسط کارشناسان بررسی گردد. پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید.
کیوان جلیلی
سلام و درود برای تحصیل تو دانشگاه های دولتی اتریش، من که کنکور ندادم تو ایران هم با مدرک زبان المانی میتونم اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. داشتن قبولی دانشگاه های ایران برای پذیرش در دانشگاه های دولتی اتریش الزامی است.
مسعود مرتضوی
با عرض ارادت آیا برای اتریش تو روش های تحصیلی بدون محدودیت سنی میشه اقدام کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز محدودیت سن وجود ندارد‌
سروش
سلام وقت بخیر بنده شرایط جاب سیکراتریش رو دارم امتیاز هاروهم محاسبه کردم ۷۵امتیاز رو اوردم چجوری میشه برای این روش اقدام کنم وچقدرهزینه لازمه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بسیاری عالی، با امتیاز 75 شما واجد شرایط خواهید بود و میتوانید کار را به صورت مستقیم خودتان انجام دهید و یا با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید و با کمک وکیل اتریشی این امر را پیش ببرید.
صابر اکبری
سلام من مهندس برق هستم با 6 سال سابقه کاری مرتبط و ایلتس 6 دارم 37 سالمه از نظر شما برای اتریش یا سایرکشورهای اروپایی میتونم درخواست ویزای کار بدم باتوجه به شرایطم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز بنظر میرسد رزومه خوبی جهت کاریابی دارید اما پیشنهاد می شود برای بررسی شرایطتان با جزئیات بیشتر با موسسه تماس بگیرید.
hossein
سلام وقت بخیر راه هایی برای مهاجرت به اتریش از طریق ورزش وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بایستی رزومه شما بررسی گردد.
نصری
سلام ایا با مدرک زبان تافل میشه به اتریش مهاجرت کرد ؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، تحت شرایطی میتوان اقدام انجام داد و پذیرش و ویزا دریافت کرد.
علی سواری
سلام من 43 سالمه از لحاظ سنی میتونم برای تحصیل در اتریش درخواست بدم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، محدودیتی در این خصوص برای تحصیل در کشور اتریش وجود ندارد.
شهاب
اگر از طریق ویزای کاری بیایم اتریش میتونیم پاسپورت بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله میتوانید برای پاسپورت این کشور اقدام داشته باشید.
کوثر سواری
سلام وقتتون بخیر من 43 سالمه لیسانس برق دارم برای ویزای تحصیلی اتریش میتونم اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله دوست عزیز، محدودیت سنی برای تحصیل در اتریش وجود ندارد.
محمد دفتری
سلام وقت بخیر. من ۳۹ ساله هستم با ۲فرزند ۵ و ۱۲ ساله. مهندس امیمنی اچ اس ای. مدرک دکترا دارم از دانشگاه آزاد ایا میتونم در درجه اول کاری و یا تحصیلی اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، شانس اقدام برای گزینه های کاری و تحصیلی برای شما وجود دارد.
حسینی زاده
سلام و وقت بخیر آیا با خرید ملک در اتریش امکان دریافت اقامت این کشور وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر این روش در اتریش منجر به دریافت اقامت نمی شود.
مشاوره رایگان