مهاجرت به اتریش - بررسی شرایط و هزینه ها در سال 2021

22 مهر 1400 57 نظر
 • ویدئوی موسسه ملک پور در مورد روش های مهاجرت به اتریش

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد روش های مهاجرت به اتریش

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد روش های مهاجرت به اتریش

مهاجرت به اتریش، شرایط کلی اخذ پاسپورت و شهروندی کشور اتریش و به طور کلی شرایط و هزینه مهاجرت به اتریش در مقاله پیش رو مورد تحلیل و بررسی علمی قرار خواهد گرفت. انواع روش های مهاجرت به اتریش کدامند؟ شرایط اخذ اقامت دائم و پاسپورت اتریش چیست؟ میزان درآمد و هزینه ها در اتریش به چه صورت است؟ شرایط اقتصادی و کار در این کشور چگونه می باشد؟ هزینه مهاجرت به اتریش چقدر است؟ آیا به صورت کلی مهاجرت به اتریش می تواند تصمیم مناسبی برای مهاجرت باشد؟ در این مقاله سعی شده است به تمامی پرسش های مطرح شده و دیگر سوالات در خصوص مهاجرت به اتریش پاسخ علمی و کاربردی داده شود و تمام شش دسته بندی اصلی مهاجرت به اتریش، به صورت مجزا مورد بررسی قرار گیرد. توصیه می شود در حین مطالعه مقاله به فایل ها و لینک های ارائه شده مراجعه فرمایید تا در خصوص موضوعات مطرح شده در مقاله، اطلاعات بیشتری به دست آورید. در صورت تصمیم به مهاجرت به اتریش می توانید با موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان توسط مشاورین مجرب بهره مند گردید. چنانچه اطلاعات خود را در فرم تماس وارد نمایید، مشاوران کارآزموده موسسه ملک پور با شما تماس خواهند گرفت و مشاوره تلفنی رایگان عرضه می دارند. در ادامه این مقاله زیر عنوان های زیر مورد بررسی قرار می گیرد:

تماس با ما

مهاجرت به اتریش

 

زندگی در اتریش و شرایط مهاجرت به اتریش

شرایط مهاجرت به اتریش و شرایط عمومی کشور اتریش در این زیر عنوان مورد بررسی قرار می گیرد. کشور اتریش به عنوان کشوری ثروتمند و مرفه محسوب شده و از لحاظ کیفیت زندگی همواره در رتبه های بسیار بالای جهانی قرار داشته است.

 

این کشور از سمت شمال با کشورهایی چون آلمان و چک همسایه می باشد و کشورهای مجارستان، اسلوونی، ایتالیا، سوییس و لیختن اشتاین از دیگر همسایه های این کشور هستند. این کشور با توجه به محل قرارگیری خود در اروپا، شرایط بسیار مناسبی داشته و دسترسی بسیار عالی با بسیاری از کشورهای مطرح اروپایی دارد. طبق آمارهای اعلام شده کشور اتریش تا اکتبر 2018، دارای جمعیتی معادل 8857960 نفر بوده است. مساحت این کشور برابر 83879 کیلومتر مربع است و زبان رسمی آن نیز آلمانی می باشد. 

 • وین:

شهر وین به عنوان پایتخت و بزرگترین شهر این کشور با توجه به آمارهای جهانی در بررسی کیفیت زندگی، بیش از 11 سال به عنوان برترین شهر جهان از نظر کیفیت زندگی انتخاب شده است.

 • گراتس:

گراتس دومین شهر بزرگ اتریش پس از وین می باشد. جمعیت این شهر حدود 330,000 نفر می باشد. گراتس یکی از شهرهای دانشجویی اتریش می باشد که با وجود 4 دانشگاه و 4 کالج، حدود 60,000 دانشجو در این شهر مشغول به تحصیل هستند.

مهاجرت به اتریش

با توجه به جمعیت کم و مساحت نه چندان وسیع اتریش، این کشور بر اساس آمار بانک جهانی جزو ثروتمندترین کشورهای جهان محسوب می شود.

 

 • ویدئوی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به اتریش

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد  مهاجرت به اتریش

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد  مهاجرت به اتریش

 

با توجه به رشد اقتصادی بسیار مناسب این کشور، نرخ بیکاری 4.8 درصدی این کشور، کیفیت بالای زندگی و آموزش در این کشور و... می توان گفت که اتریش یکی از بهترین مقاصد مهاجرتی جهت کار، تحصیل، سرمایه گذاری و کسب درآمد ارزی می باشد. شش روش اصلی مهاجرت اتریش و شرایط مهاجرت به اتریش در ادامه این مقاله مورد بررسی و تحلیل قرار خواهد گرفت.

 

مهاجرت به اتریش از طریق کار

یکی از روش های اصلی مهاجرت اتریش، اقدام از طریق کار می باشد. روش های کاری همواره مورد علاقه متقاضیان مهاجرت بوده و به دلیل مزایای اقامتی و کم ریسک بودن پروسه، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. متقاضیان مهاجرت به اتریش از طریق کار در صورت احراز شرایط خاصی می توانند برای ویزای کار در این کشور اقدام نمایند.

 

 • ویدئوی موسسه ملک پور در مورد اقامت کاری یا بدون کار در اتریش

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد اقامت کاری یا بدون کار در اتریش

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد اقامت کاری یا بدون کار در اتریش

 

به صورت کلی دو روش اصلی برای مهاجرت به اتریش از طریق کار پیش روی شما بزرگواران می باشد که در ادامه این بخش، به این دو روش به صورت اجمالی اشاره می گردد. لازم به ذکر است که دارندگان ویزای کاری اتریش کارت قرمز سفید قرمز اتریش و همچنین کارت آبی اروپا را می توانند دریافت نمایند.

 • مهاجرت کاری با پیشنهاد شغلی (Job offer)

یکی از اصلی ترین طرق مهاجرت کاری به کشور اتریش، اخذ ویزای کاری با داشتن پیشنهاد کاری یا جاب آفر می باشد. در کشور اتریش نیز مشابه بسیاری از کشورهای اروپایی، زمانی که یک شرکت تصمیم به ارسال دعوتنامه و پیشنهاد شغلی برای فردی خارج از اتحادیه اروپا بگیرد، ابتدا باید موقعیت شغلی مورد نظر را به مدت سه ماه در کشور اتریش و سپس به مدت سه ماه در اتحادیه اروپا آگهی کند. چنانچه در اتحادیه اروپا فردی متقاضی انتصاب در این موقعیت کاری نباشد، شرکت مورد نظر می تواند پیشنهاد شغلی خود را برای فرد مورد نظر در خارج از اتحادیه اروپا ارسال نماید. به صورت کلی پروسه ارسال جاب آفر، پروسه آسانی برای کارفرما نمی باشد و بسیاری از کارفرمایان در خصوص انجام این پروسه علاقه چندانی نشان نمی دهند. در کشور اتریش شرایط خاصی وجود دارد که بر اساس آن، در صورتی که افراد خارجی متقاضی کار در کشور اتریش بتوانند بیش از 70 امتیاز از سیستم امتیازبندی کار اتریش دریافت نمایند، می توانند بدون نیاز به آگهی کارفرما در منصب مورد نظر مشغول به کار شوند. شرایط محاسبه امتیاز برای افراد متقاضی در بخش بعدی در جدول مربوطه ارائه شده است.

 • مهاجرت کاری به اتریش برای کارگرهای ماهر در شغل های کم درآمد

دولت اتریش شرایط و سیستم امتیازبندی را فراهم آورده است تا کارگر های ماهر در شغل های کم درآمد بتوانند برای کار در اتریش اقدام نمایند. این در صورتی است که شخص پیشنهاد کاری از یک کارفرما در اتریش داشته باشد که کارفرمای مورد نظر، مایل باشد فرد را با حداقل حقوق قانونی استخدام کند. در این صورت شخص باید از 90 امتیاز سیستم امتیازبندی تعیین شده 55 امتیاز کسب کند. به همین منظور برای مدت 2 سال ویزای کار دریافت خواهد کرد و امکان کار در اتریش برای شخص فراهم می شود. برای دریافت اقامت قرمز سفید قرمز برای مدت 2 سال در این زمینه اشخاص باید بتوانند مدارک لازم برای اثبات مهارت و توانایی خود را ارائه دهند. بر اساس قوانین کشور اتریش در صورتی که کارفرمای مربوطه به کارکنان خود پاداش یا اضافه پرداختی بدهد، موظف است به افرادی که از این طریق استخدام کرده است نیز مبلغ مربوطه را پرداخت نماید.

 

امتیازها معیارهای واجد شرایط بودن برای کارگرهای ماهر
حداکثر امتیاز 30 شرایط لازم
20 تحصیلات فنی و حرفه ای در زمینه شغل های کم درآمد
25 واجد شرایط پذیرش در دانشگاه
30 تکمیل برنامه مطالعاتی 3 ساله در موسسات آموزش عالی
حداکثر امتیاز 20 تجربه کاری در زمینه شغل کم درآمد
2 به ازای هر سال
4 کار در اتریش به ازای هر سال
حداکثر امتیاز 15 مهارت زبانی آلمانی
5 آلمانی در سطح A1
10 آلمانی در سطح A2
15 آلمانی در سطح B2
حداکثر امتیاز 10 مهارت زبان انگلیسی
5 انگلیسی در سطح A2
10 انگلیسی در سطح B1
حداکثر امتیاز 15 سن
15 تا 30 سال
10 تا 40 سال
90 مجموع امتیازات حداکثر مجاز
55 حداقل امتیاز مورد نیاز

کار در اتریش

🔺کار در اتریش🔺

 • مهاجرت کاری با استفاده از ویزای جست و جو کار (Job seeker)

برای مهاجرت به اتریش از طریق کار، روش دیگری نیز وجود دارد که بسیار محتمل تر بوده و درصد موفقیت بالایی دارد. این روش، ویزای جست و جو کار می باشد. ویزای جست و جو کار در کشور اتریش یک ویزای شش ماهه می باشد که با استفاده از آن، فرد می تواند وارد کشور اتریش شده و به کاریابی در این کشور بپردازد. اخذ این ویزا دارای شرایط خاصی می باشد و فرد متقاضی باید بتواند حداقل 70 امتیاز از جدول زیر را کسب کرده و مدارک اثبات آن را برای اخذ ویزا به سفارت ارائه نماید. مواردی چون سن، تحصیلات، سابقه کاری و سطح زبان از اصلی ترین موارد اخذ امتیاز در این جدول می باشند. در این نوع ویزا، اجازه ورود همراه وجود ندارد و برای ورود همراهان فرد باید ابتدا کار پیدا کرده و اقامت خود را به اقامت کاری تبدیل نماید،، سپس برای الحاق خانواده خود اقدام کند.

 

سیستم امتیاز بندی برای نیروی کار مورد نیاز

امتیاز

مدارک تحصیلی

حداکثر 40 امتیاز

مدرک تحصیلی کارشناسی

20 امتیاز

مدرک کارشناسی در رشته های فنی و مهندسی، کامپیوتر، علوم طبیعی و کشاورزی

30 امتیاز

مدرک تحصیلی دکترا

40 امتیاز

ثبت اختراع و کارهای تحقیقاتی

20 امتیاز

حقوق دریافتی در سال اخیر

حداکثر 30 امتیاز

50000 تا 60000 یورو

20 امتیاز

60000 تا 70000 یورو

25 امتیاز

بالاتر از 70000 یورو

30 امتیاز

سن

حداکثر 20 امتیاز

تا 35 سال

20 امتیاز

از 35 تا 40 سال

15 امتیاز

از 40 تا 45 سال

10 امتیاز

سطح زبان

حداکثر 10 امتیاز

زبان انگلیسی و یا زبان آلمانی در سطح A1

5 امتیاز

زبان انگلیسی یا آلمانی در سطح A2

10 امتیاز

سوابق کاری

حداکثر 20 امتیاز

هر سال سابقه کار

2 امتیاز

هر شش ماه سابقه کار در اتریش

10 امتیاز

ویزای جستجوی کار اتریش

🔺ویزای جستجوی کار اتریش🔺

 

مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل

مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل به عنوان یکی از اصلی ترین روش های مهاجرت به این کشور در این زیر عنوان مورد بررسی قرار می گیرد. تحصیل در اتریش در مدارس و دانشگاه های دولتی و خصوصی اتریش امکان پذیر است که در مدارس و دانشگاه های دولتی به صورت رایگان و در مدارس و دانشگاه های خصوصی با پرداخت شهریه امکان پذیر است. فرد متقاضی با داشتن ویزای تحصیلی اتریش اجازه کار دانشجویی داشته و بعد از اتمام تحصیل نیز به مدت شش ماه تا یکسال اجازه خواهد داشت که در این کشور حضور داشته و با مدرک اخذ شده و دیگر مدارک و رزومه خویش به کاریابی بپردازد. فرد با یافتن کار پس از تحصیل و حتی حین تحصیل می تواند جهت اخذ ویزای کاری اتریش اقدام نموده و مسیر رسیدن به اقامت دائم در اتریش و دریافت تابعیت این کشور را طی نماید. مزایایی چون نظام آموزشی فوق العاده باکیفیت و همچنین کم بودن هزینه تحصیل در این کشور باعث محبوبیت کشور اتریش به عنوان مقصد تحصیلی برای بسیاری از مردم جهان به خصوص ایرانیان شده است. دیگر مزیت مهم تحصیل در اتریش، امکان تحصیل در مقطع فوق لیسانس تا سن 45 سال و دکتری تا سن 50 سال و همچنین امکان شرکت در دوره های یادگیری زبان (همانند کشور هلند) نام برد. دارندگان ویزای تحصیلی اتریش می توانند همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به عنوان همراه به کشور اتریش بیاورند. تحصیل فرزندان دانشجو در کشور اتریش رایگان خواهد بود.

 • تحصیل در مدارس اتریش

تحصیل در مدارس اتریش در مقطع ابتدایی از سن شش سالگی آغاز می شود و به صورت اجباری می باشد. تحصیل در مدارس این کشور برای فرزندان افرادی که به نحوی اقامت این کشور را داشته باشند، رایگان خواهد بود. تحصیل در مدارس اینترنشنال (بین المللی) کشور اتریش سالیانه هزینه ای در حدود 20 – 30 هزار یورو خواهد داشت. برای تحصیل در مدارس کشور اتریش دانش آموز باید در مدارس شبانه روزی ثبت نام نموده و یا یک ضامن و قیم قانونی در اتریش داشته باشد.

  • تحصیل رایگان در مدارس اتریش

با توجه به حضور دفتر مرکزی موسسه حقوقی ملک پور در کشور اتریش و اعتبار این موسسه در بین مدارس اتریش، شما متقاضیان عزیز می توانید از طریق این موسسه شرایط تحصیل رایگان در مدارس اتریش را جهت حضور در یکی از بهترین و با کیفیت ترین مدارس اتریش بدون هزینه تحصیل فراهم آورید. با توجه به تعداد بالای متقاضیان و ظرفیت محدود تعداد پذیرش دانش آموز توسط موسسه حقوقی ملک پور (20-50 نفر) این موسسه فیلترهایی را جهت مصاحبه با مدیریت موسسه و اقدام برای اخذ پذیرش دانش آموزان و متقاضیان در نظر گرفته است. از جمله این مشخصات می توان به بالای 14 سال سن، معدل بالای 17، سطح مناسبی از دانش زبان آلمانی و میزان تمکن مالی خانواده اشاره کرد. گرچه امکان تحصیل رایگان در مدارس اتریش و در مدرسه یاد شده وجود دارد، اما میزان مناسب تمکن مالی خانواده دانش آموز، تأثیر چشمگیری بر امنیت روانی و آرامش ذهنی دانش آموز به هنگام تحصیل و حضور در خارج از کشور دارد. البته تمهیداتی جهت تحصیل رایگان در مدارس اتریش برای دانش آموزانی که دارای معدل عالی و بالای 19 بوده و نسبت به زبان این کشور نیز آشنایی دارند و در واقع نابغه محسوب می شوند اما از تمکن مالی مناسبی برخوردار نیستند، در نظر گرفته شده است.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل می توانید مقاله ذیل را مطالعه نمایید:

تحصیل در مدارس اتریش

🔺تحصیل در مدارس اتریش🔺

 • تحصیل در دانشگاه های اتریش

بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اتریش، از طریق تحصیل در مقطع کارشناسی و یا تحصیلات تکمیلی در دانشگاه های این کشور اقدام می نمایند. دو دسته اصلی دانشگاه در این کشور وجود دارند. دانشگاه های دولتی که اکثراً تدریس در آنها به زبان آلمانی انجام می گیرد و دانشگاه های خصوصی یا اینترنشنال که اکثراً به زبان انگلیسی در آنها تدریس می شود. تحصیل در دانشگاه های دولتی اتریش در تمامی مقاطع دارای هزینه سالانه بسیار جزیی بوده و می توان گفت تقریباً رایگان است. اما یکی از شروط اصلی آن، قبولی در دانشگاه های سراسری ایران و معتبر ایران می باشد. جهت تحصیل در دانشگاه های دولتی کشور اتریش نیاز است که در حد سطح C1 به زبان آلمانی مسلط باشید و اخذ پذیرش، حداقل باید مدرک زبان آلمانی در حد A2 داشته باشید. برای ورود به دانشگاه های دولتی این کشور در بسیاری از رشته ها مانند پزشکی و حقوق و غیره نیاز به قبولی در آزمون دانشگاه های این کشور می باشد. دانشجویان پس از اخذ پذیرش در دانشگاه های دولتی اتریش و اخذ کارت دانشجویی 2 سال زمان دارند تا سطح زبان خود را به لول مورد نظر برسانند. دانشگاه دانشجویان را به موسسه های زبانی که مورد تایید خود دانشگاه است معرفی نموده و دانشجو باید در کلاس های زبان به صورت مستمر و اجباری شرکت نماید.

دانشگاه های اتریش

🔺دانشگاه های اتریش🔺

برخی دیگر از دانشگاه های این کشور خصوصی و اینتر نشنال می باشند و تحصیل در آنها به زبان انگلیسی بوده و جهت ورود نیاز به آزمون ورودی ندارند. هزینه های تحصیل در دانشگاه های خصوصی این کشور بسیار متغیر بوده و می تواند در رنجی بین 8-20 هزار یورو در سال باشد. برای پذیرش در مقطع دکتری اصلی ترین آیتم مورد نیاز تایید داشتن استاد راهنما یا همان سوپروایزر و تایید ایشان می باشد و معمولاً نیاز به آیلتس حداقل 7 دارد. نکته بسیار حائز اهمیت این است که در مقطع دکترا فرد دانشجو در اکثر موارد حقوق دریافت کرده و دوران تحصیل وی جزو دوران کاری و سوابق کاری فرد محاسبه می گردد. به صورت کلی شرایط اخذ بورسیه و کمک هزینه های تحصیلی در دانشگاه های اتریش وجود داشته ولی دارای پروسه سخت و بسیار رقابتی می باشد و اکثراً به دانشجوهای اتریشی و یا عضو اتحادیه اروپا تعلق می گیرد. از دیگر نکات قابل توجه، امکان پرداختن به کار ضمن تحصیل در اتریش در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. همچنین دانشجویان تا یک سال پس از پایان تحصیل خود می توانند در این کشور حضور داشته و به جستجوی کار بپردازند.

  • تحصیل دکترا در اتریش

در جدیدترین اقدام موسسه حقوقی ملک پور، شرایط و مدارک متقاضیان به ویژه رشته های فنی- مهندسی برای اخذ پذیرش در مقطع دکترای دانشگاه های اتریش با هزینه بسیار اندک بررسی می شود و با کمک یکی از اساتید برجسته و مطرح این کشور، پروسه انتخاب سوپروایزر و فرآیندهای آن مانند چگونگی نگارش پروپوزال، ایمیل به استاد و... آموزش داده می شود. هزینه تحصیل دکترا در اتریش بسیار اندک بوده و تقریباً رایگان می باشد. ضمن اینکه با توجه به اجازه ساعت کار بیشتر نسبت به سایر دوره های دانشگاهی و حتی تأیید استاد راهنما، امکان دریافت حقوق و دستمزد برای دانشجویان دکتری نیز وجود دارد. برای استفاده از این خدمات ارزنده موسسه MIE، دانشجویان دانشگاه های سراسری نیاز به بررسی شرایط دارند. لازم به ذکر است که برخورداری از تمکن مالی مناسب و پشتوانه مالی کافی و قوی، حتی در صورت پذیرش و تحصیل رایگان دکتری، از شروط اصلی موسسه حقوقی ملک پور برای اقدام به اخذ پذیرش و ویزای تحصیل دکتری برای دانشجویان می باشد. همچنین نیاز است تا دانشجو سطح زبان خوبی برای اخذ پذیرش دکترا داشته باشد.

تحصیل در اتریش

🔺تحصیل در اتریش🔺

 

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری دارای روش ها ی متفاوتی بوده و در ادامه این زیر عنوان به صورت خلاصه مورد بررسی قرار خواهد گرفت. اتریش به دلیل ثبات اقتصادی مناسب، شرایط رو به رشد و رفتار بسیار عالی با سرمایه گذار خارجی و تفاوت قائل نشدن بین سرمایه گذاران خارجی و داخلی مقصد بسیار امن و مناسبی برای سرمایه گذاری می باشددر ادامه اصلی ترین روش های سرمایه گذاری در این کشور بررسی می گردند.

 • مهاجرت به اتریش و سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

با توجه به نوسانات قیمت ملک در سالهای اخیر در اتریش مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک سرمایه گذاری سود آوری بوده است. نکته حائز اهمیت این است که در این کشور برخلاف برخی دیگر از کشور های اروپایی همچون یونان، اسپانیا و پرتغال صرف خرید ملک باعث اخذ اقامت در این کشور نمی گردد. در بازه سال های بین 2010 تا 2017 قیمت ملک در اتریش 51 درصد افزایش داشته است و این امر موجب رونق این صنعت گردیده است. ایرانیان بر خلاف اتباع بسیاری از کشور ها حق خرید ملک در اتریش را دارند و این املاک می تواند نسل به نسل منتقل گردد ولی تاکید مجدد بر این نکته الزامی است که خرید ملک در اتریش نمی تواند روشی برای مهاجرت به اتریش باشد و تنها میتواند روش مناسبی جهت کسب درآمد ارزی و سرمایه گذاری سود ده باشد. این مقاله توسط تیم پژوهشی موسسه حقوقی ملک پور تهیه و گرد آوری شده و هرگونه کپی برداری و یا استفاده از محتوای آن بدون اجازه و ذکر منبع کاملا غیر قانونی و خلاف قانون و شرع می باشد. بیشترین قیمت ملک در مرکز پایتخت این کشور یعنی وین می باشد هرچه که از مرکز دورتر می شویم از قیمت ملک در وین کاسته می شود. موسسه حقوقی ملک پور در تمامی مراحل خرید ملک در اتریش و انتخاب محل مناسب سرمایه گذاری در املاک شما را یاری نموده و با بهره گیری از وکلای مطرح اتریشی در تمامی مراحل ساخت و خرید و فروش املاکمی تواند راهنمای شما عزیزان باشد.

مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک

🔺مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک🔺

 • مهاجرت به اتریش و سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی

از اصلی ترین روش های مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری روشی است که فرد متقاضی در آن یک بیزینس جدید با هدف کارآفرینی و ایده خلاقانه را شروع می نماید و یا بیزینس موجود را خریداری کرده و آن را با دادن ایده و تزریق سرمایه مجدداً راه اندازی نموده و به سود دهی و در انتها به اتریش مهاجرت کند. در این روش های سرمایه گذاری که زیر مجموعه روش های کارآفرینی هستند و در آنها بیزینس پلان نقش بسیار پر اهمیتی در اخذ اقامت این کشور دارد حداقل سرمایه گذاری مورد نیاز مبلغ 100 هزاز یورو می باشد. سرمایه گذاری و شروع بیزینس در این کشور با هزینه های کمتر نزدیک به 35 هزار یورو نیز امکان پذیر می باشد ولی مستقیماً منجر به اقامت نمی گردد. ثبت شرکت و استارت بیزینس انواع متفاوتی در این کشور دارد. در ثبت شرکت با مسئولیت محدود که از انواع بسیار محبوب شرکت های تجاری می باشد، فرد متقاضی باید حداقل 35 هزار یورو به حساب شرکت به عنوان سرمایه اولیه واریز نماید. صرف هزینه های ثبت شرکت با مسئولیت محدود در حدود 2-4 هزار یورو است و 35 هزار یورو برای مخارج شرکت در حساب شرکت قرار خواهد گرفت. نوع دیگری ازثبت شرکت نوع سهامی عام است که نیاز به حداقل 100 هزار یورو سرمایه اولیه دارد. البته در این نوع از شرکت ها سرمایه را می توان از فروش سهام به سرمایه گذاران تهیه نمود. ثبت شرکت با مشارکت عمومی روش دیگری از ثبت شرکت می باشد که در آن همکاری و مشارکت 2 یا چند فرد حقیقی یا حقوقی مورد نیاز می باشد. یکی از راه های غیر مستقیم مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت استخدام فرد در شرکت همسر وی می باشد. در این روش فردی که استخدام به استخدام شرکت در می آید باید از جدول امتیازی که در بخش جاب سیکر (Job seeker) ارائه گردید امتیاز مناسبی را اخذ نماید تا بتوان وی را به راحتی در شرکت استخدام نمود. در این روش فردی که استخدام یک شرکت اتریشی که مالک آن همسرش می باشد می شود از همان ابتدا کارت اقامت کاری دوساله اخذ می نماید. در موسسه حقوقی ملک پور که تنها شرکتی در خاور میانه می باشد که این روش را انجام می دهد و تا کنون پرونده نا موفق در این روش نداشته است، این پروسه به روش قرمز سفید قرمز معروف می باشد. برای اخذ اطلاعات تکمیلی در خصوص این روش فوق العاده مهاجرت اتریش و آشنایی با مزایای اقامتی این روش می توانید به مقاله زیر مراجعه بفرمایید.

ثبت شرکت در اتریش

🔺ثبت شرکت در اتریش🔺

 • مهاجرت به اتریش از طریق استارت آپ

افراد دارای ایده های نو آورانه و خلاقانه نیز می توانند با ارائه بیزنس پلن و سرمایه گذاری به مبلغ حدقل 50 هزار یورو اقامت استارت آپ اتریش را اخذ نمایند.

 • مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری در رستوران و هتل

متقاضیان سرمایه گذاری در اتریش علاوه بر روش های ذکر شده، می توانند در زمینه رستوران و هتل و هاستل نیز سرمایه گذاری داشته باشند. مبلغ این سرمایه گذاری می بایست بیشتر از 100 هزار یورو باشد تا به اقامت اتریش منجر شود.

 • مهاجرت به اتریش از طریق خود حمایتی

مهاجرت به اتریش از طریق روش خودحمایتی یا تمکن مالی یکی از محبوب ترین روش های مهاجرت به اتریش می باشد. در این روش مهاجرتی بسیار پر طرفدار که سالانه تعداد محدودی کارت اقامتی از این روش توسط اداره مهاجرت اتریش ارائه می گردد نیاز به هیچ گونه سرمایه گذاری وجود ندارد. در مهاجرت به اتریش از روش خود حمایتی تنها کافی است که فرد نشان دهد در کشور خود شرایط مالی مناسبی داشته و درآمد ماهانه در حدود 2000 تا 3500 یورو به ازای هر فرد دارد و بتواند به مدت حداقل 3- 4 ماه به ازای هر فرد خانواده 22 هزار یورو در حساب کوتاه مدت شخصی نشان دهد. در ایران این مبلغ می تواند به ارز دولتی باشد. در این نوع اقامت اگر فرد شش ماه از سال را در این کشور حضور داشته و زندگی نماید اقامت وی برای سال بعد تمدید می گردد و پس از پنج سال فرد می تواند به اقامت دائم این کشور دست یابد. یکی از نکات بسیار مهم در روش خودحمایتی اتریش این است که فرد اجازه کار در این کشور در این پنج سال ندارد و پس از اخذ اقامت دائم اجازه کار به وی باز خواهد گشت. در مهاجرت به اتریش از طریق خود حمایتی همانطور که گفته شد فرد نمی تواند به عنوان کارمند یا کارگر در یک شرکت یا موسسه کار نماید ولی می تواند خود صاحب بیزینس بوده و با تاسیس یک شرکت و استارت یک بیزینس و یا خرید ملک و اجاره دادن آن کسب درآمد ارزی نماید.

خود حمایتی اتریش

🔺خودحمایتی اتریش🔺

مهاجرت به اتریش از روش تمکن مالی یا خود حمایتی یکی از تخصص های اصلی موسسه حقوقی ملک پور می باشد و شما نمونه کارت های اقامتی در این روش را که توسط این موسسه اخذ شده است می توانید به راحتی در لینک زیر که گالری ویزاهای این موسسه است مشاهده بفرمایید.

انتخاب دفتر مهاجرتی

🔺گالری ویزاها🔺 

انتخاب دفتر مهاجرتی

🔺نظرات موکلین🔺

 

مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج

مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج در این بند مورد بررسی قرار می گیرد. یکی از روش های اصلی مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج با فرد شهروند اتریشی یا فردی که اقامت اتریش دارد می باشد. ازدواج با شهروند اتریشی در زمانی که فرد متقاضی شرایط لازمه را رعایت نماید می تواند منجر به اخذ اقامت اتریش گردد. یکی از اصلی ترین نکات جهت مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج اثبات واقعی بودن ازدواج می باشد. پس از اثبات واقعی بودن ازدواج فرد مستقیماً اقامت دائم را دریافت نمی نماید و شرایطی که فرد در حدود 5 سال با فرد شهروند یا دارای اقامت دائم اتریش زندگی مشترک نماید می تواند برای دریافت اقامت دائم و پاسپورت اقدام نماید. برای اخذ تابعیت اتریش همانند بسیاری از کشور ها نیاز به احراز شرایط خاصی دارد. شرایط برای اخذ پاسپورت نیاز به داشتن مدرک زبان آلمانی، پیروی از قوانین اتریش و آشنایی با تاریخ و فرهنگ این کشور و عدم ارتکاب جرم و جنایت در طی سال های اقامت در این کشور، می باشد. برای اخذ اطلاعات تکمیلی در خصوص پاسپورت اتریش می توانید به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

پاسپورت اتریش

🔺پاسپورت اتریش🔺

 

مهاجرت به اتریش و اخذ تابعیت از طریق تولد

مهاجرت به اتریش از طریق تولد موضوع بحث در زیر عنوان پیش رو می باشد. قانون حاکم در تولد در اتریش مانند اکثر کشور های اروپایی قانون خون می باشد. قانون خون به صورت کلی به این مفهوم است که تابعیت و شهروندی وابسته به تابعیت پدر و مادر فرد می باشد و ارتباطی به کشوری که کودک در آن متولد می شود نخواهد داشت. اگر پدر یا مادر فرد تابعیت اتریش داشته باشند فرزند متولد شده نیز تابعیت این کشور را اخذ خواهد نمود. همچنین اگر در شرایط خاصی کودکی که در خاک کشور اتریش به دنیا بیاید که پدر و مادر وی نا معلوم بوده یا تابعیتشان نامعلوم باشد فرزند کودک می تواند اقامت اتریش را اخذ نماید. در کشور هایی مانند آمریکا، کانادا و برزیل که از قانون خاک پیروی می نمایند بدون توجه به تابعیت پدر و مادر، کودکی که در خاک این کشو ها متولد گردد تابعیت دریافت می نماید. البته شایان ذکر است که این تابعیت در بسیاری از موارد به جز موارد خاصی همچون برزیل تاثیری در اقامت والدین نخواهد داشت. در کشور برزیل علاوه بر اینکه فرزند تابعیت برزیل را اخذ می نماید پدر و مادر نیز می توانند تابعیت این کشور را بدست آورند.

 

مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی

روش مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی یکی از روش های اخذ اقامت این کشور است که برای کیس های غیر واقعی به هیچ عنوان توصیه نمی شود. با توجه به سختی خا و خطرات روش های پناهندگی و بلا تکلیفی های بدون اجازه کار و همچنین سخت گیری هایی که در سال های اخیر بر روی پرونده ها به خصوص پرونده های ایرانیان اعمال می گردد به عنوان روش مناسبی برای مهاجرت به اتریش نمی تواند گزینه مناسبی باشد. از نظر کلی کشور اتریش عضو کنوانسیون ژنو و حمایت از پناهندگان می باشد. از نظر حقوق بین الملل پناهنده شخصی است که به کشور دیگری سفر کرده و به دلایل خاصی همچون دلایل مذهبی، جنسی، سیاسی و غیره بیم این می رود که اگر به کشورش بازگردد مورد آزار، اذیت شکنجه و یا مرگ قرار گیرد. بر اساس قانون دوبلین فرد متقاضی در هریک از کشور های عضو شنگن که انگشت نگاری انجام داده باشد می تواند اعلام پناهندگی نماید و در غیر این صورت به کشوری که ابتدا از طریق آن وارد شده است بازگردانده می شود و باید حتماً در آنجا اعلام پناهندگی نماید.

 

 • ویدئوی موسسه ملک پور در مورد پناهندگی

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد پناهندگی

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد پناهندگی

 

مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی دارای مراحل و شرایط خاصی می باشد. متقاضیانی که از روش پناهندگی برای اخذ اقامت اتری اقدام می نمایند باید این نکته را بدانند بسته به نوع کیس آنها شرایط بررسی و مدت زمان بررسی پرونده آنها متفاوت خواهد بود و در برخی موارد ممکن است چندین سال به طول بیانجامد. در صورتی که طی بررسی پرونده رای منفی برای فرد داده شود و کیس ارائه شده در دادگاه مورد قبول قرار نگیرد فرد پناهجو موظف خواهد بود طی بازه زمانی بسیار کوتاهی خاک اتریش را ترک نماید. موسسه حقوقی ملک پور، روش های پناهندگی را چه در اتریش در دیگر کشور ها توصیه نمی نماید و هیچگونه خدماتی در موضوع پناهندگی ارائه نمی نماید.

پناهندگی اتریش

🔺پناهندگی اتریش🔺

 

مهاجرت به اتریش برای هنرمندان و افراد فوق موفق

برای هنرمندان و افراد موفق و ورزشکاران موفق در سطح بین المللی با داشتن اسپانسر و احراز شرایط خاصی مهاجرت اتریش امکان پذیر نیست. شهروندان خارج از اتحادیه اروپا اگر در یک شرکت اتریشی به عنوان یک نیروی کار کلیدی و پر اهمیت با احراز بند ها و شرایط جدول زیر می تواند برای اقامت کاری 2 ساله اتریش یا همان کارت قرمز-سفید-قرمز اقدام نماید.

 • برای نیروی کار کلیدی بالای 30 سال حقوق دریافتی حداقل مبلغ دریافتی ماهانه باید 3،132 یورو باشد
 • برای نیروی کار کلیدی زیر 30 سال حقوق دریافتی حداقل مبلغ دریافتی ماهانه باید 2،610 یورو باشد.

لیستی از معیارهای زیر با حداقل 55 امتیاز:

 

امتیازات

معیارهای واجد شرایط برای نیروهای کار کلیدی

حداکثر امتیاز: 30

واجد شرایط بودن

20

آموزش حرفه ای یا مهارت خاص در شغل مورد نظر

30

تکمیل یک برنامه مطالعاتی با حداقل مدت سه سال در موسسه آموزش عالی

25

واجد شرایط برای پذیرش در دانشگاه

حداکثر امتیاز: 20

تجربه کاری

2

هر سال تجربه کاری

4

هر سال تجربه کاری در اتریش

حداکثر امتیاز: 15

مهارت زبان آلمانی

5

در سطح A1

10

در سطحA2

15

در سطحB1

حداکثر امتیاز: 10

مهارت زبان انگلیسی

5

مهارت زبان انگلیسی در سطح A1آلمانی

10

مهارت زبان انگلیسی در سطح A2آلمانی

حداکثر امتیاز: 15

سن

15

تا 30 سالگی

10

تا 40 سالگی

90

مجموع امتیازات مجاز

20

امتیاز اضافی برای ورزشکاران و مربیان ورزشی حرفه ای

 

*از جدول فوق باید حداقل 55 امتیاز کسب نمایند.

کشور اتریش با اعطای ویزای هنرمندان، شرایط را برای مهاجرت این افراد فراهم نموده است. هنرمندانی که از شهرت و سابقه هنری کافی برخوردار بوده و با برپایی نمایشگاه و یا شرکت در جشنواره های مطرح، سابقه هنری خود را به اثبات برسانند می توانند با ارائه تمکن مالی لازم و درآمد ثابت ماهیانه، برای مهاجرت به اتریش از طریق ویزای هنرمندان اقدام نمایند. در واقع هنرمندانی واجد شرایط هستند که پس از مهاجرت به اتریش، نیازمند دریافت کمک هزینه زندگی از دولت و یا کار برای دیگری نبوده می توانند با اتکا به هنر خود کسب درآمد کنند. چنانچه از طریق ویزای هنرمندان به اتریش مهاجرت کرده و 5 سال بیمه و مالیات خود را پرداخت نمایید می توانید اقامت دائم این کشور را در پایان سال پنجم دریافت کرده و سپس برای اخذ پاسپورت اتریش درخواست نمایید. لازم به ذکر است که افراد می توانند همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را نیز به عنوان همراه در این طرح اقامتی به کشور اتریش بیاورند. در صورت تمایل می توانید مقاله زیر را مطالعه کرده و اطلاعات بیشتر را در این زمینه به دست آورید.

اقامت هنرمندان در اتریش

🔺اقامت هنرمندان در اتریش🔺

 

هزینه های زندگی در اتریش

مهاجرت اتریش و هزینه های زندگی در این کشور در این زیر عنوان مورد بررسی قرار می گیرد. هزینه های زندگی یکی از مسائل بسیار مهم و تاثیر گذار در انتخاب مقصد مهاجرت می باشد. با اینکه کشور اتریش یکی از ثروتمند ترین کشور های اروپایی با کیفیت زندگی بسیار بالا می باشد اما هزینه های زندگی در آن نسبت به بسیاری از کشور ها بسیار مناسب می باشد و ساکنان آن می توانند با حقوق متوسط زندگی خوبی داشته باشند. هزینه های زندگی در این کشور با توجه به محل زندگی، سبک زندگی می تواند بسیار متفاوت باشد. در جدول زیر برخی از اصلی ترین هزینه های زندگی در شهر وین پایتخت این کشور ارائه شده است.

 

بازار ها

قیمت

یک وعده غذا در رستوران معمولی

10.00 €

یک لیتر شیر

1.03 €

تخم مرغ

3.15 €

پنیر

10.63 €

یک کیلوگرم پیاز

1.36 €

یک کیلوگرم برنج

1.60 €

یک قرص نان

1.73 €

یک کیلوگرم گوجه فرنگی

2.16 €

حمل و نقل

قیمت

تاکسی (1 کیلومتر)

1.50 €

بنزین(1لیتر)

1.24 €

بلیط یک طرفه مترو

2.40 €

 

در جدول زیر میانگین هزینه های اجاره و خرید ملک در شهر وین نمایش داده شده است.

 

اجاره خانه در هرماه

میانگین قیمت

آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر

724.65 €

آپارتمان یک خوابه خارج از مرکز

577.29 €

آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر

1،326.04 €

آپارتمان سه خوابه خارج از مرکز

1،028.50 €

خرید آپارتمان

میانگین قیمت

خرید هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر

4،638.73 €

خرید هر متر مربع آپارتمان در خارج از مرکز

3،213.09 €

 

هزینه زندگی در اتریش

🔺هزینه زندگی در اتریش🔺

 

اخذ اقامت دائم و تابعیت اتریش

مهاجرت به اتریش و اخذ تابعیت و پاسپورت اتریش در این زیر عنوان بررسی می گردد. همانطور که در متن مقاله ارائه گردید کشور اتریش یکی از امن ترین و ثروتمند ترین کشور های اروپایی بوده و کیفیت زندگی در این کشور بسیار بالا می باشد. مزایای ذکر شده در این کشور به علاوه اینکه پاسپورت اتریش دارای اعتبار بسیار بالایی در جهان می باشد، باعث شده که شهروندی این کشور در میان مردم جهان بسیار مورد علاقه قرار گیرد. مهاجرت به اتریش از بعضی طرق مهاجرت مانند تولد، ازدواج، ثبت شرکت، خودحمایتی و کار به همان شکل که در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت امکان پذیر است و در تمامی موارد فرد در ابتدا اقامت موقت، سپس بعد از 5 سال زندگی اقامت دائم اخذ نموده و پس از مدت مشخصی زندگی در این کشور و احراز شرایط خاصی می تواند برای پاسپورت این کشور اقدام نماید. پاسپورت اتریش در میان دیگر کشور های جهان اعتبار بسیار بالایی است. اعتبار پاسپورت به معنی این است که دارنده پاسپورت این کشور به چه تعداد از کشور های جهان بدون اخذ ویزا و یا اخذ ویزا در مقصد می تواند سفر نماید. پاسپورت اتریش با توجه به آخرین آمار سایت پاسپورت ایندکس در سال 2019 به همراه 10 کشور دیگر از جمله سنگاپور، ژاپن و ایتالیا در رتبه سوم جهان قرار دارد و دارندگان آن به 169 کشور جهان می توانند آزادانه سفر نمایند.

اقامت اتریش

🔺اقامت اتریش🔺

 

مزایای مهاجرت به اتریش

اخذ اقامت اتریش همانگونه که بیان شد، از روش های مختلفی امکان پذیر است که در بخش های قبلی این مقاله توضیح داده شد. در این بخش از مقاله قصد داریم تا شما را با مزیت های اخذ اقامت اتریش آشنا کنیم. مزایای اقامت اتریش به شرح زیر است:

 • تحصیل تقریباً رایگان سرمایه گذاری در استرالیا
 • نرخ بیکاری پایین
 • امکان اخذ اقامت با 100 هزار یورو
 • جمعیت کم و رفاه بالا
 • نظام مردم سالاری
 • لقب گرفتن شهر وین به دفعات به عنوان بهترین شهر جهان برای زندگی
 • بهترین نظام درمانی جهان
 • تحصیل رایگان فرزندان دارنده اقامت اتریش

 

⬅️ چنانچه علاقمند به اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به اتریش هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

 

مهاجرت به اتریش ملک پور

برای مهاجرت به اتریش ملک پور نیاز به تصمیم گیری در پروسه مهاجرت و انتخاب بهترین روش برای هر فرد و خانواده وی می تواند بسیار پر اهمیت و دارای نکات بسیاری باشد. فرد برای انتخاب بهترین روش مهاجرتی باید اطلاعات مهاجرتی در خصوص تمامی روش های پیش روی خود داشته تا بتواند با سنجش شرایط بهترین راه را برای مهاجرت خود و خانوادشان انتخاب نماید. موسسه حقوقی ملک پور ویدئویی را تحت عنوان راهنمای گام به گام اخذ اقامت در راستای آشنایی با انواع روش های مهاجرتی تهیه نموده و آن را در اختیار شما بزرگواران قرار داده است. برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت به اتریش ملک پور و در خصوص این سری ویدئویی و تهیه آن می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت


 

سوالات متداول راجع به مهاجرت به اتریش

✅انواع روش های مهاجرت به اتریش کدامند؟

مهاجرت به اتریش از روش های مختلفی امکان پذیر است که می توان آن ها را در 7 گروه تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد، پناهندگی و افراد خاص دسته بندی کرد.

✅بهترین روش های مهاجرت به اتریش چیست؟

مهاجرت از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری و مهاجرت برای هنرمندان و افراد خاص، از جمله بهترین روش های مهاجرت به اتریش می باشند.

✅شرایط زندگی و کار در کشور اتریش چگونه است؟

کشور اتریش از کیفیت بالای زندگی، نرخ پایین بیکاری و سطح بالای خدمات و آموزش برخوردار است و پایتخت آن سال ها به عنوان برترین شهر جهان شناخته شده است.

✅آیا هزینه زندگی در اتریش بالاست؟

علی رغم سطح بالای کیفیت زندگی و ثروتمندی این کشور در سطح جهان، هزینه زندگی و مهاجرت به اتریش نسبت به بسیاری از کشورها مناسب است.


 

____________سخن پایانی  در زمینه مهاجرت به اتریش____________

مهاجرت به اتریش، شرایط و هزینه مهاجرت به اتریش، اقامت اتریش و شرایط اخذ تابعیت و پاسپورت اتریش در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی و تخصصی قرار گرفت. در این مقاله سعی شد به تمامی پرسش های مطرح شده در ابتدای مقاله و بسیاری از دیگر پرسش های احتمالی پیرامون مهاجرت به اتریش پاسخ کاربردی داده شود. از سوی دیگر تمامی شش روش اصلی مهاجرت به اتریش در این مقاله به صورت اجمالی مورد بررسی قرار گرفت و برای کسب اطلاعات تکمیلی در این زمینه، مقالات مفید و متعددی معرفی گردید. موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با بهره گیری هوشمندانه از تکنولوژی و اینترنت، به کارگیری اپلیکیشن های روز دنیا و استفاده از برترین مشاورین و وکلای مجرب بین المللی در سرتاسر جهان، با کمال افتخار آمادگی خود را در ارائه انواع خدمات مهاجرتی اعلام می نماید. گواه کیفیت عملکرد این موسسه را می توانید در تعدد ویزاها و کارت های اقامتی اخذ شده توسط موسسه حقوقی ملک پور مشاهده نمایید و سابقه 15 ساله آن را بررسی کنید. شما بزرگواران همواره قادر هستید با تلفن های موسسه حقوقی ملک پور در سرتاسر جهان تماس بگیرید. در این صورت ضمن دریافت مشاوره تلفنی رایگان، می توانید اطلاعات شرایط خود را جهت اقدام به مهاجرت به اتریش بررسی نمایید. همچنین چنانچه فرم تماس را تکمیل نمایید، مشاوران ما در موسسه ملک پور با شما تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان به شما بزرگواران ارائه می دهند. اگر طی مطالعه و بررسی این مقاله در باب مهاجرت به اتریش، پرسش یا ابهامی برای شما بزرگواران ایجاد شد، به سادگی می توانید آن ها را در بخش "ثبت پرسش" در پایان این مقاله طرح نمایید. مشاورین مهاجرتی این موسسه در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی پرسش های شما خواهند بود.

امتیاز 4.52 از 5 ( 63 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
رضا علی خانی
با عرض سلام ... تکنیسین اتاق عمل قادر به پیدا کردن کار در اروپا هست ... اگه هست کدام کشورها .... مدرک اخذ شده من از دانشگاه سراسری هست آیا معتبر هست و میشود تطبیق بدهیم ...
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بصورت کلی رشته های پزشکی و پیراپزشکی باید معادلسازی شوند و مستقیم دارای اعتبار نیستند. البته کشورهایی مثل سوئد و دانمارک مستقیم برای معادلسازی دوره زبان پذیرش می دهند که پس از معادلسازی تقریبا کاریابی شما تضمین شده است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
بهاره عراقی
عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر ملک پور . همسر من در ایران سردفتر اسناد رسمی است و با16 سال سابقه ی کار . خودم هم دفتریار دفترخانه هستم . با توجه به اینکه همسر من نمیخواد در ایران کارش رو از دست بده و گردش حساب بالایی هم که داره تقریبا هفتاد میلیون تومن در ماه ، و یک ملک هم دلریم تقریبا به ارزش یک میلیون یورو . میخواستم ببینم میشه از طریق خودحمایتی اتریش اقدام کنیم و همسرم برای یادگیری دوره ی زبان از یه دانشگاه پذیرش بگیره و اینحا در ایران یک مرخصی تحصیلی چهارساله بهش میدن ، و در این مدت دفترخانه کار میکنه و هر ماه درآمد خودشو داره . میخواستم منو راهنمایی کنید که ببینم بهترین روش چیه ؟ درضمن پسرم چهارده سالشه و دخترم یازده سال. خیلی خیلی ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادبدوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما بصورت کلی با رزومه مالی که می فرمایید بله شرایط خودحماتی اتریش را دارید ولی باید دقیق تر بررسی شود که آیا واقعا به صلاح هست این روش برای خانواده شما یا خیر. چون الان روش هایی وجود دارد که شرط حضور ندارند و شما به راحتی می توانید در ایران کار خود را داشته باشید به همراه یک اقامت ارزشمند از اروپا. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید
پوریا
جناب آقای دکتر ملک پور با سلام و عرض ادب احتراماً، اینجانب پس از مطالعه مطالب مندرج در سایت خوب شما، دیدن ویدیوهای مضبوط توسط شما و امعان نظر به گفته‌های جنابعالی درخصوص "مشاوره و مواردی که می‌بایست در این زمینه رعایت گردد"، اقدام به درخواست وقت مشاوره از مشاورین شما نمودم. سپس در وقت تعیین شده توسط نرم افزار اسکایپ اقدام به مشاوره با یکی از مشاورین دفتر وین نموده و در خاتمه پیشنهاد مشاور به من به دو راه ذیل ختم گردید: 1- اخذ اقامت هلند از طریق ویزای تحصیلی. 2- اخذ اقامت از طریق کار در آلمان. در این راستا، با توجه به اینکه اینجانب خود بیشتر مایل به کار در اتریش می‌باشم از ایشان در رابطه با کار در اتریش سوال کردم و نظرشان این بود که خود اتریشی ها برای کار به آلمان می‌روند. تا آنجا که من تحقیق کرده ام مردم اتریش نسبت به مردم آلمان خوی گرم‌تری دارند و گفته‌های مشاور مرا مردد نموده است. البته من می‌دانم که ایشان با توجه به شرایط من این پاسخ را داده و بسیار در اینباره متبحر هستند. اما جناب دکتر ملک پور همانطور که مستحضرید؛ برای فردی که قصد مهاجرت دارد رفتار مردم اطراف و اینکه چطور با او برخورد داشته باشند بسیار مهم و حائز اهمیت است. آنچه که در ایران مرسوم و مروج است آلمان‌ها آنچنان گرم با مهاجران برخورد نمی‌کنند و این را نمی‌توان انکار نمود. علی هذا؛ علی رغم توضیحات مبسوط شما درمورد مهاجرت به آلمان یا اتریش در حیطه کاری اگر مراد از مهاجرت من صرفاً مسیر کاری باشد کدام کشور را پیشنهاد می‌فرمایید؟ بر این اساس، با توجه به اینکه زبان آلمانی را نمی‌دانم و در حال حاضر سن من 37 سال است و در رشته IT هم در مقطع فوق دیپلم فارغ التحصیل هستم و دانشجوی کارشناسی این رشته می‌باشم آیا شما با اینکار که من آلمانی را شروع کنم و تا قبل از 39 سالگی آلمانی را تا حد خوبی یاد بگیرم و همچنین مدرک لیسانس خود در فیلد IT را اخذ کنم موافق هستید یا خیر؟ میل من علی رغم گفته‌های مشاور شما مهاجرت کاری به اتریش است. در اینخصوص نظر جنابعالی چیست؟ با تجدید احترام
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با عث افتخار هست که در خدمتتان هستیم شرایط شما باید کامل بررسی شود تا بتوان یک راهنمایی درست انجام داد و حتی گاهاً بخاطر نوع روحیه افراد هم نوع کشور خیلی مهم است. باتوجه به شرایط عمومی شما و مقطعی که الان هستیم شرایط مهاجرت برای ما ایرانی ها روز به روز سخت تر می شود. اگر خیلی به اتریش علاقه دارید و منابع مالی تان مناسب است از طریق ویزای زبان وین اقدام کنید. یا برای کشور مجارستان دوره فاندیش که اموزش ها را در محیط ببینید هرچقدر بیشتر در محیط حضور داشته باشید و اموزش ببینید شانس کاریابی شما بالاتر می رود. پیشنهاد می کنم حتما با مشاورتان ارتباط بگیرید و دوباره یک مشورتی داشته باشید. موفق باشید.
Masoume yekeshenas
اگر الان بخایم برای ویزای تحصیلی یا کاری اتریش اقدام کنیم ، سفارت کی وقت مصاحبه میده؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، وقت سفارت اتریش حدوداً بین 4 تا 6 ماه می باشد. * مانا باشید *
masoume
سلام و عرض ادب. ممنون از پاسخگوییتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
خواهش می کنیم. انجام وظیفه است.
Sahand.moradi
سلام من سهند مرادی هستم ۱۶سالمه رشته تحصیلی ام تجربی هستش با معدل بالا دارم درس میخونم و در زبان انگلیسی سطح متوسط به بالا هستم سوال من این هستش که آیا می تونم بدون قبولی کنکور وارد دانشگاه پزشکی اتریش بشم و بوجه کلی ام ۱۵۰ میلیون هستش خواهش میکنم هرچه زود تر به من جواب دهید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل پزشکی در دانشگاه های ملی اتریش نیاز به قبولی در کنکور سراسری ایران دارید. اما اگر مد نظر شما تحصیل در کشورهایی است که نظام تحصیلی رایگان دارند کشور فرانسه هم مناسب می باشد پیشنهاد می کنم با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی نمایند. موفق باشید.
هادی قمری
با سلام وقتتون بخیر میخواستم بپرسم ک ایا من میتونم برای تمکن مالی سند ملک ب اسم همسرم باشه ومن در اتریش بلکا بتونم حق کار داشته باشم و پروسه تمکن مالی چند ماه طول میکشد با تشکر از اقای ملک پور
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب خدمت شما همراه گرامی، در پرونده های خودحمایتی اتریش، تمکن مالی توسط شخص اصلی نشان داده می شود و کل اعضای خانواده اجازه کار نداشته و صرفاً فعالیت به عنوان کارفرما میسر می باشد، مگر اینکه طی فرایندی نوع اقامت خود را تغییر داده و ویزای کاری دریافت کنند. * مانا باشید *
پاک سرشت
سلام عرض می کنم خدمت شما. خسته نباشید و خداقوت. من 32 سال سن دارم. مدرک کارشناسی ارشد معماری دارم ، تجربه زیادی در کارم ندارم و حدود 1 سال سابقه بیمه در این زمینه دارم. سرمایه زیادی ندارم که بخوام از روش های سرمایه گذاری اقدام کنم. آیا شرایط من برای مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل مناسب هست؟ یا به نظرتون با این سابقه کاری، امکانش هست که ویزای جستجوی کار اتریش بگیرم؟ در ضمن من مدرک ارشدم رو حدود 2 سال پیش گرفتم و دارم خودم را برای آزمون آیلتس آماده می کنم. اگر منو یاری کنید خیلی ازتون ممنون میشم. بسیار سپاسگذارم از وقت و انرژی که برای کمک به ما صرف می کنید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، در صورت تحصیل در دانشگاه های دولتی ایران، شما به راحتی می توانید با سوپروایزر مرتبط شده و جهت ادامه تحصیل در دانشگاه های ملی اتریش با هزینه ناچیز اقدام فرمایید. در صورت تمایل به تحصیل به زبان انگلیسی نیز می توانید با پرداخت شهریه در دانشگاه های اینترنشنال اقدام نمایید. جهت اخذ ویزای جست و جوی کار باید شرایط شخص به طور دقیق تر سنجیده شود و اطمینان حاصل شود که شرایط کاری شما در کشور مقصد مناسب بوده باشد. * مانا باشید *
محمد هادی رحیم زاده
سلام. ممنون از مقاله. بسیار مفید بود. بنده فوق لیسانس برق دارم 28 سالم هست. سطح زبان المانی هم در حد a2 هستش. سابقه کار هم دارم به مدت 3 سال. به نظر شما مهاجرت به اتریش برای بنده بهتر هست یا مهاجرت به المان. هزینه مهاجرت به اتریش چه مقدار هست. ممنون می شم اکه جواب بنده رو بدید. ممنون از سایت خوبتون.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به رزومه ای که می فرمایید شرایط عمومی شما خوب است. اما برای اینکه شما را بیشتر و بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. درخصوص هزینه ها شما اگر هزینه 6 تا 1 سال را برای مهاجرت کاری داشته باشید مناسب است. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
هومن مومني
سلام. خدمت شما . مهاجرت به اتريش از طريق جستوجوي كار چقدر زمان بر هست و اينكه ايا با فوق ديپلم ميشه براي اين پروسه اقدام مرد. من ٣٣ سالمه فوق ديپلم برق دارم و ١١ سال سابقه كار دارم با بيمه كه مرتبط با رشتم هست. نزديك به ٥٠٠ ميليون هم پول دارم .كلاس زبان الماني هم دارم ميرم و الان مدرك a2 رو دارم و دارم براي b1 ميخونم. به نظر شما من شرايط مهاجرت به اتريش از طريق كار رو دارم؟ شما پيشنهاد كاري هم انجام ميدين
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از پیامتان برای اینکه بهتر شما را راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما بصورت کلی با مدرک فوق دیپلم اقدام برای مهاجرت کاری به اتریش و اخذ ویزای جستجوی کار ریسک بالایی دارد. با توجه به شرایطی که می فرمایید از طریق تحصیل اقدام نمایید شانس موفقیت شما بالاست. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
محمدجواد پوراقبالی
سلام و عرض ارادت. من 42 سال سن دارم. متاهل هستم و دو دختر دوقلوی شش ساله دارم. سال 75 از دانشگاه شهیدبهشتی در رشته اقتصاد پول و بانکداری فارغ التحصیل شدم. 14 سال سابقه کار در شرکت همراه اول تو معاونت فروش و بازاریابی ت بیزنس شرکتی دارم. دو سند آپارتمان تو تهران به نام دارم و 200 میلیون پول نقد. دیدم که دانشگاه وین همون رشته تحصیلی من تو مقطع فوق لیسانس رو ارائه میده. مالی و بانکداری. . نیاز به آیلتس 7 و GRE امتیاز 150 داره. می خوام بدونم after meet requirements من میتونم پذیرش دانشگاه و ویزا بگیرم؟ شم میتونید کمک کنید و اصولا شانسم با گپ تحصیلی من چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهت راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاهات بیشتری هستیم. اما باتوجه با شرایطی که می فرمایید می توانید ادقام کنید برای دانشگاه ملی ولی مد نظر داشته باشید شانس موفقیت شما 30 درثد می باشد و بیشترین ریسک هم روی ویزای شماست شما شانس پذیرش دوره زبان وین را هم دارید که میتوانید از طریق آن مهاجرت کنید که در حل حاضر روی این دوره ویزا هم صادر می شود. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
احسان عشقی نور
سلام و عرض ادب خدمت موسسه ام آی ای من خیلی خرسند هستم که با موسسه ام آی ای در ارتباط هستم من 17 سال سن دارم ، زبانهای انگلیسی ، فرانسوی ، ترکی استانبولی و آلمانی رو هم بلدم . در رشته تجربی و سال یازدهم هستم و با معدل سال دهم 20 و یازدهم نیمسال اول 19.88 میباشم قصد تحصیل در رشته دندانپزشکی در کشور هایی مثل فرانسه ، اتریش و یا سوئیس و انگلیس و مرتبط با زبانهایی که میدانم بجز ترکیه و البته میخواهم از مدارس یکی از این کشور ها وارد دانشگاه شوم یعنی اول در مدارسشون تحصیل کنم و بعد به دانشگاه وارد شوم با هزینه کم . خیلی ممنون خواهم شد در صورت پاسخگویی سریع موسسه بزرگ ام آی ای با
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز ما هم بسیار خوشحالیم که در خدمت دوست باسوادی مثل شما هستیم با توجه به اینکه می فرمایید از دبیرستان می خواهید مهاجرتتان را شروع کنید، کشورهایی چون انگلستان، اتریش و کانادا را که تحصیل در انها به زبان انگلیسی و المانی است را به شما پیشنهاد می کنم. اما برای اینکه بهتر راهنمایی تان کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم، پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
محمدرضا
با سلام و عرض ادب من ۳۴ سال دارم و لیسانس عمران از دانشگاه آزاد هستم. تو رشته خودم سابقه کاری ندارم ولی تقریبا ۴ سال پیش پدرم با سابقه بیمه کار میکنم. شغل پدرم فروشگاه لوله های مسی مربوط به تهویه و تاسیسات هست در بازار تهران. من هم به عنوان مدیر فروش آنجا کار میکنم(کارت مباشرت هم دارم).به مدت ۳ سال کافه داشتم و با کار باریستا آشنا هستم. همسرم ۳۳ سالشون هست و لیسانس میکروبیولوژی دارن ولی سابقه کاری تو رشتشون ندارن. هنرمند هستن و نقاشی میکشن، سابقه شرکت تو یکی دوتا از آرت گالری ها رو هم دارن و خیلی علاقه به نقاشی دارن. سرمایه اولیه ما حدود ۲ میلیارد تون هست ولی قابل افزایش تا ۶ میلیارد تومن هست، ولی یکم زمان میبره تا بخواد به پول تبدیل بشه. هدفمون هم مهاجرت به اتریش هست. ما طی یکی دو باری که با مشاوراتون حرف زدیم به ما پیشنهاد ثبت شرکت دادن. در حال حاظر داریم زبان آلمانی میخونیم که بتونیم هرچه سریع تر مدرک زبانمونو بگیریم. من الان سوالم از جناب ملکپور عزیز اینه که یکم بیشتر برامون توضیح بدن، و اینکه با ثبت شرکت چه بیزینسی قراره راه اندازی بشه؟ سوال بعدیم در مورد سرمایه گذاری تو مک دونالد هستش، با توجه به این موضوع که فرموده بودین مک دونالد وام میده. و یا سرمایه گذاری تو فرنچایز هایی مثل لی برگر و ... در ضمن ما سمینار هم ثبت نام کردیم، امیدوام به زودی از نزدیک ببینیمتون. دوستون داریم بسیار زیاد و همیشه از حرفاتون انرژی مثبت میگیریم. ارادتمند.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بهترین کمکی که می توان در یک پیام برای داشت این است که حتما ویدیوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را تهیه کنید. باتوجه به رزومه که می فرمایید اساسه نامه شرکت شما می تواند تجاری باشد در زمینه ی کار خودتان، یک روش دیگر اخذ ویزای هنرمندان اتریش و استفاده از هنر همسرتان است، پیشنهاد می کنم حتما با مشاورتان ارتباط بگیرید اول راهنمای گام به گام را ببینید و سپس با خود استاد ملکپور وقت مشاوره بگیرید. موفق باشید.
سعید جلیلی
سلام و عرض ادب خدمت دکتر ملک پور عزیز من دانشجوی ترم یک مهندسی برق قدرت دانشگاه آزاد هستم مربی شنا و نجات غریق درجه 2 هم هستم برای بورسیه تحصیلی ارشد در کشور اتریش بخوام تحصیل رایگان کنم میشه ؟ زبان هم بلدم اما از اردیبهشت کلاس میرم تا برسک به سطح آیلتس . عذرخواهی میکنم وقت شریفتون رو گرفتم . مستدام باشید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما در حال حاضر با توجه به شرایطی که می فرمایید کشورهایی چون اتریش، فرانسه، المان و نروژ نظام تحصیلی رایگان دارند اما هرکدام شرایط خاص خود را دارند. برای نروژ اگر آیلتس 6.5 دریافت کنید شانس شما را برای پذیرش در مقطع فوق لیسانس بسیار افزایش می دهد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
سعید جلیلی
ممنون سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
خواهش می کنم.
احسان عشقی نور
سلام و عرض ادب خدمت موسسه ام آی ای من خیلی خرسند هستم که با موسسه ام آی ای در ارتباط هستم من 17 سال سن دارم ، زبانهای انگلیسی ، فرانسوی ، ترکی استانبولی و آلمانی رو هم بلدم . در رشته تجربی و سال یازدهم هستم و با معدل سال دهم 20 و یازدهم نیمسال اول 19.88 میباشم قصد تحصیل در رشته دندانپزشکی در کشور هایی مثل فرانسه ، اتریش و یا سوئیس و انگلیس و مرتبط با زبانهایی که میدانم بجز ترکیه و البته میخواهم از مدارس یکی از این کشور ها وارد دانشگاه شوم یعنی اول در مدارسشون تحصیل کنم و بعد به دانشگاه وارد شوم با هزینه کم . خیلی ممنون خواهم شد در صورت پاسخگویی سریع موسسه بزرگ ام آی ای با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل پزشکی در اکثر کشورها شما باید در آزمون ورودی آن کشور قبول شوید. با توجه شرایطی که می فرمایید و درخواست خودتان که از دبیرستان مهاجرت را شروع کنید کشورهایی چون اتریش، سوئیس، انگلستان و کانادا گزینه های خیلی خوبی هستند پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
سحر اصغری
سلام، وقت شما بخیر. در مورد مهاجرت به اتریش می خواستم بدونم که شرایط من مناسب هست یا نه. من 25 ساله هستم و مدیریت خوندم ، مدرک از دانشگاه امیر کبیر دارم. 600 میلیون هم سرمایه دارم. می خواستم برای ارشد اقدام کنم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط مطلوب شما از نظر تحصیلی و اینکه در سن مناسبی جهت مهاجرت از طریق تحصیل اقدام نموده اید، شانس بالایی برای اخذ ویزای تحصیلی اتریش دارید. شما می توانید با تکمیل فرم تماس از مشاوره های تخصصی مؤسسه جهت راهنمایی بیشتر و شروع پرونده خود، بهره مند شوید. * مانا باشید *
محمد بندری
سلام و عرض ادب خدمت شما بزرگواران ، سال نو شما مبارک باشه ، امیدوارم سال خوشی داشته باشید. بنده ۳۰ ساله و در حال اتمام کارشناسی ارشد در رشته شبکه های کامپیوتری هستم ، انگلیسیم خوبه و دارم آلمانی هم می خونم. الان مشغول به کار در زمینه درسی خودم به مدت ۳ سال هستم . در حال حاضر حدود ۱۰۰ میلیون پس اندازم هست و مایل به مهاجرت به اتریش از طریق ویزای کار هستم . لطفا بفرمائید شرایط من مناسب هست ؟ آیا نیاز به موارد دیگری هست یا نه؟ البته بنا دارم تا دو سال آینده اقدام کنم! سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایطی که می فرمایید شما در حال حاضر هم شانس خوبی دارید ولی از الان برای دوسال دیگه راهنمایی بخواهید باتوجه به رزومه ای که فرمودید روی گرفتن مدرک زبان، سابقه کاری مرتبط و افزایش پشتوانه مالی تان با توجه نواسانات نرخ ارز تمرکز کنید. موفق باشید.
آیناز حسینی
سلام و وقت بخیر من ۲۷ساله هستم دارای مدرک کارشناسی ابتیک و لیزر و کارشناسی ارشد پرتو پزشکی و ۴سال سابقه کاری در زمینه لیزر ممنون میشم درمورد مهاجرت به اتریش و شغل در رابطه با مدرک من راهنمایی کنید سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط عمومی شما خوب است اما رشته شما جزو رشته هایی است که قل ورود به بازار کار نیازمند به آزمون یا معادلسازی است. بعد از معادلسازی می توانید حرفه ای با اخذ مجوز مثل ایران وارد بازار کار ایران شوید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
ناهید صودابی
سلام ممنون بابت مقاله خوبتون از اینکه مقاله را به طور خلاصه در قالب ویدئو برای ما گذاشتید متشکرم⚘ چه حس خوبی ویدئو بهم داد😃 من بخواهم مهاجرت به اتریش داشته باشم از طریق بلو کارت هم میتوانم اقدام کنم؟ چه شرایطی دارد؟ من مهندس مکانیک هستم و ۲۹ سالمه و ۳ سال سابقه کار، دارم زبان میخوانم .ممنون میشم راهنماییم کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزارم از الطافتان مهاجرت به اتریش از طریق بلو کارت از روش های ثبت شرکت و سرمایه گذاری است و حداقل باید یک پشتوانه 150 تا 200 هزار یورویی داشته باشید. باتوجه به سن و رزومه تان روش های ارزانتری هم برای مهاجرت شما وجود دارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
مهسا توفیقی
با عرض سلام و احترام، من ۱۹ سال دارم و دانشجوی کارشناسی دانشگاه علوم و تحقیقات هستم رشته ام مهندسی پلیمر هست و معدل دیپلمم ۱۹ هست میخواستم بپرسم میتونم با آیلتس 4.5 یا ۵ به کشور اتریش یا دیگر کشورهای اروپایی مهاجرت کنم و ادامه تحصیل بدم؟ با سپاس از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای مهاجرت تحصیلی شرایط عمومی شما خوب است هم از شرایط سنی مناسبی برخوردار هستید هم سطح زبان شما خوب است و کشورهایی چون اتریش، مجارستان، سوئیس، فنلاند هلند و انگلستان در اروپا مقصد مناسبی برای شما می تواند باشد. کشورهایی چون فنلاند و مجارستان نیاز به ارائه مدرک زبان هم ندارند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بیشتر و بهتر بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
حسین فتحی
سلام و عرض ادب من دانشجوی ترم آخر رشته گرافیک هستم در مقطع لیسانس. من اکثر ویدئوهای آقای دکتر رو دیدم و ایشون فوق العاده هستن. توی ویدئوهای اتریش ایشون فرمودن به هنرمندان ویزا داده میشه. خواستم بدونم که این روش هزینه هایی هم داره برای من؟ و اینکه چطور میتونم براش اقدام کنم و یا اینکه مقدماتش رو فراهم کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز ویزای هنرمندان اتریش نیازمند به سابقه کار و تمکن مالی می باشد و باید ثابت کنید که درآمد شما از طریق همین هنر شما می باشد و بدین صورت نیست که صرفاً با تحصیل در رشته های هنری این ویزا را بدهند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
وحید عسگری
سلام من برای مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل سوال داشتم. آیا می شه بدون مدرک زبان برای دوره مستر اقدام کرد؟ و همون جا مدرک زبان بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی برای کشور اتریش دانشگاه هایی وجود دارد که شما با مصاحبه و بدون ارائه مدرک زبان هم می توانید پذیرش بگیرید و زبانتان را در این کشور تکمیل نمایید. موفق باشید.
Aminali
سلام میخواستم بپرسم ایا با مدرک زبان تافل میشه به اتریش مهاجرت کرد بعد اونجا ادامه زبان بدیم؟؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بصورت کلی جواب مثبت است ولی این بسته دانشگاه شماست که ایا نمره زبان آیلتس را قبول دارد یا مدارک مشابهی مثل تافل. البته برای کشور اتریش شما بدون مدرک زبان هم با دوره های زبان اتریش می توانید اقدام کنید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی. موفق باشید.
امیرپارسا مناف زاده
سلام اقای دکتر عرض ارادت میخواستم سوالی رو مطرح کنم . من ۱۴ سالمه امسال می رم کلاس ۹ و همه مقاطع معدلم ۲۰ بوده و ۵ سال هم هست که به کلاس زبان میرم و میخواستم برای مدارس رایگان اتریش اقدام کنم میخواستم بدونم میتونم پذیرش بشم ؟ و پدرم هم تمکن مالی انچنانی هم نداره میخواستم بدونم میتونم پذیرش بشم اگه جواب سوال منو بدید ممنون میشم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایط سنی و معدلی که دارید بلی شانس پذیرش شما بسیار بالاست ولی مد نظر داشته باشید در مدارس رایگان هم شما باید هزینه زندگی در اتریش را داشته باشید کخ سالیانه بطور میانگین 8 تا 10 هزار یورو برای دانش آموزان می باشد. موفق باشید.
سامان سهیلی
سلام و وقت بخیر من 29 ساله و دیپلم هستم، سابقه کاری در زمینه نجاری و همچنین لوله کشی ساختمان دارم. کلا آدم فنی هستم. می تونم برای مهاجرت به اتریش از طریق کار اقدام کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز مهاجرت کاری به کشور اتریش نیازمند به داشتن مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی است با مدرک دیپلم و سنی که دارید بهتر است ابتدا با دوره های تحصیلی اقدام نمایید و در محط به دنبال کار باشید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
حسام عرفان زاده
سلام و متشکر از مقاله واقعاً کاملتون من تمامی روش ها را مطالعه کردم بین روش تحصیل و یا کاری نیاز به راهنمایی دارم. من 35 ساله هستم و فوق لیسانس برق از دانشگاه سراسری دارم. شما روش تحصیل در دانشگاه های دولتی را پیشنهاد می کنید یا روش جست و جو کار؟ زبان المانی در حد A2 و آیلتس 6 دارم. بسیار سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب اگر سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی داشته باشید روش کاری برای شما مناسبتر و کم هزینه تر می باشد.
سید مهرداد
درود بر شما و روز عالی بخیر من مهندس برق با حدود 18 سال سابقه کاری مرتبط و 40 سال سن، دارای دو فرزند 10و1 ساله قصد مهاجرت کاری به یکی از کشور های اتریش یا آلمان را دارم. ولی متاسفانه مشاوره های صورت گرفته از همکاران عموما من رو به سمت مهاجرت از نوع تحصیلی سوق می دهد. خواستم خواهش کنم در صورت امکان مورد من با دقت بیشتری با رویکرد مهاجرت کاری بررسی و نتیجه اعلام بشه تا در صورت امکان نسبت به شروع فرایند مهاجرت اقدام کنم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب با توجه به سن شما ممکن است ریسک ویزا داشته باشید از طریق جاب سیکر اما تحصیل می تواند ورود شما به کشور باشد تا فرصت داشته باشید با توجه به رزومه قوی که دارید کار پیدا کنید برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
بهزاد نصری
عرض سلام و ادب من ۳۶ سالمه متاهل هستم مدرک لیسانس روابط عمومی و کاردانی گرافیک دارم ۱۲ سال سابقه کار مرتبط در سازمان دولتی در زمینه گرافیک و روابط عمومی رو دارم در سطح کشوری در زمینه گرافیک رتبه کسب کردم بصورت حرفه ای کار گرافیک انجام میدم مدرک زبان ندارم در زمینه موسیقی گیتار و سه تار را بصورت نیمه حرفه ای کار میکنم میخواستم ببینم شانسی برای مهاجرت به اتریش دارم ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب شما هم می توانید از طریق تحصیل و هم از طریق اقامت هنرمندان برای کشور اتریش اقدام نمایید . برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
ریحانه رضایی
سلام پدر من 45 سال دارد و مادرم 33 سال من 15 سال دارم و یک برادر 8 ساله دارم پدرم 27 سال سابقه تربیت معلم دارد و دارای لیسانس اتی هستش شما چه راهی و چه کشوری رو برای ما پیشنهاد میدید ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام برای خیلی از کشورها امکان اقدام دارید. برای بررسی دقیق تر با مشاورین ما تماس بگیرید
محیا صداقت
با سلام جهت اقامت تحصیلی در رشته تجارت بین الملل اتریش راهنمایی میخواستم . 28 سالمه با مدرک فوق لیسانس حسابداری و دارای 7 سال سابقه کار مرتبط همراه با بیمه - در حال یادگیری زبان آلمانی هستم . چه سطحی از مدرک زبان آلمانی نیازه ؟؟؟ چه مدارکی رو بایستی ترجمه و به دانشگاه بفرستم ؟ کلا این پروسه چه مقدار زمان میبره ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام میتونید برای دانشگاه های رایگان اقدام کنید و زبان رو اونجا تکمیل کنید. برای هلند سوئد دانمارک و نروژ هم میتونید اقدام کنید. برای بررسی تخصصی با مشاورین تماس بگیرید
طاهر جعفر نزاد
سلام خسته نباشید من مدرک کارشناسی تربیت بدنی ومدرک فنی حرفه ای کاشت زعفران وقارچ گلخانه ای دارم وسابقه 6سال بیمه غیر مرتبت با رشته و پروانه کسب نان روغنی دارم ونزدیک به 500ملیون تومان هم پول و 35 سال هم سن دارم من میتوانم در اتریش یا کانادا کشت زعفران یا قارچ ویزا بگیرم یا از طریق تحصیل لطفا راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام برای اقدام حداقل باید ۳۰ هزاریورو تمکن مالی داشته باشید برای مشاوره رایگان با مشاورین تماس بگیرید
محمدرضا
با سلام خدمت جناب ملك پور و تمامي دست اندر كاران موسسه بنده تقريبا 16 سال دارم اما كلاس يازدهم هستم و معدل تمامي دوره هاي متوسطه من تا به الان بالاتر از 19 بوده. با زبان انگليسي هم آشنايي متوسط به بالا دارم براي تحصيل در اتريش ميخواستم ببينم كه با بودجه 100 الي 150 ميليون تومان قادر به اين كار هستم يا خير در ضمن سوال ديگه اي كه داشتم در رابطه با هزينه هاست. هزينه شركت در وبينار ها و كلا قرار داد هاتون رو لطفا و خواهشا بگيد كه وقتي ما ميخوايم اقدام كنيم ، ببينيم چقدر بايد بيشتر پول روي بودجه بزاريم كه هزينه قرار داد با شما رو هم پوشش بده.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام برای تحصیل در اتریش باید حداقل ۲۰ هزار یورو تمکن مالی داشته باشید
محمد طاها پاک سر شت
سلام وخسته نباشید ببخشید یه سوال دارم میخاستم بگم آیا اقامت اتریش از طریق دوره های زبان امکان پذیر است یعنی ما در اتریش زبان انگلیسی رو یاد میگیریم بهمون یاد میدن
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت بله به واسطه دریافت پذیرش دوره زبان در اتریش و ویزا شدن، شما اقامت تحصیلی اتریش رو به دست خواهید آورد. در صورتی که برای دوره زبان انگلیسی اقدام بفرمایید بله زبان انگلیسی رو آموزش خواهید دید.توصیه می کنم برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان و بررسی شرایط خود و خانواده محترمتان با موسسه تماس تلفنی داشته باشید و از راهنمایی کارشناسان مجرب مجموعه بهره ببرید.
محمد طاها پاک سر شت
سلام وخسته نباشید ببخشید یه سوال دارم میخاستم بگم آیا اقامت اتریش از طریق دوره های زبان امکان پذیر است یعنی ما در اتریش زبان انگلیسی رو یاد میگیریم بهمون یاد میدن
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت به واسطه گرفتن پذیرش دوره زبان و ویزا شدن ؛ شما اقامت تحصیلی خواهید داشت.بله مهاجرت از طریق دوره زبان به اتریش امکان پذیر است. برای این که در این زمینه اطلاعات بیشتری دریافت کنید پیشنهاد می کنم با موسسه تماس بگیرید و مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید.
محمد طاها پاک سر شت
سلام وخسته نباشید ببخشید یه سوال دارم میخاستم بگم آیا اقامت اتریش از طریق دوره های زبان امکان پذیر است یعنی ما در اتریش زبان انگلیسی رو یاد میگیریم بهمون یاد میدن
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت به واسطه دوره زبان در اتریش و ویزا شدن؛ شما اقامت تحصیلی در اتریش را به دست خواهید آورد. موسسه حقوقی ملک پور در اتریش هم در خصوص دوره زبان انگلیسی و هم آلمانی خدمات ارائه خواهد داد. برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و همچنین بررسی شرایط مهاجرت خود به صورت تخصصی پیشنهاد میکنیم با موسسه تماس بگیرید
نازلی قدیری
سلام نازلی قدیری هستم می خواستم بدونم با معدل 10 بیست ونیم ترم امسالم 19.81 و سطح زبان متوسط رو به بالا دررشته ریاضی چقدر شانس قبولی در دبیرستان های اتریشو دارم با تمکن مالی بین 100 تا 200 ملیون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت برای تحصیل حتی در مدارس رایگان در کشور اتریش نیازمند تمکن مالی مناسبی می باشید هرچند که هزینه ای بابت تحصیل نخواهید داشت اما می بایست بتوانید از پس هزینه های زندگی برآیید. برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایط خود به صورت تخصصی با موسسه ارتباط تلفنی برقرار نمایید.موفق باشید
افروز
سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما. بنده فوق لیسانس ریاضی محض گرایش جبر از دانشگاه گیلان هستم ۴۲ ساله و متاهل. سابقه تدریس در دانشگاه و مدارس غیرانتفاعی رو به مدت ۱۴ سال دارم و به صورت خصوصی هم تدریس میکنم در تمامی پایه ها. میخواستم بنده رو راهنمایی بفرمائید که چطور میتونم برای ادامه تحصیل در اتریش اقدام کنم و کدام کشور رو شما پیشنهاد می فرمائید چون بنده برام برخورد اطرافیان برام مهم هست. ممنون اگر لطف بفرمائید و بنده رو راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت با توجه به شرایطی که فرمودید شما شانس دارید تا در صورت پیدا کردن یک استادراهنما برای مقطع دکترا در بسیاری از کشورهای دنیا اقدام نمایید. البته برای این منظور سوابق تحصیلی و تحقیقاتی شما بسیار تاثیرگذار است و باید سطح زبان خوبی نیز داشته باشید. شما می توانید شرایط خود را به صورت رایگان با کارشناسان موسسه در میان بگذارید تا ضمن بررسی تمامی جوانب کار راهنمای شما در امر مهاجرت باشند و تمام روش های مهاجرتی را برای شما بررسی نمایند.
علی نوذری
با سلام وعرض ادب ، بنده 46 ساله هستم معلم بازنشسته هستم 16 سال مجسمه سازی کار کردم نمایشگاه مجسمه سازی محلی برپا کردم همچنین نشان ملی مجسمه سازی با سنگ دارم با انواع متریال چوب ،سنگ ، گلاس ،سفال مجسمه میسازم فایبرگلاس میسازم مربی تیر اندازی با کمان هستم عضو تیم ملی تیر اندازی با کمان بودم و مدارک مربوطه را می توانم عرضه کنم وهمسر ویک فرزند دارم اگه جهت ویزای هنرمندان اتریش اقدام کنم میتونم اقامت بگیرم. سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما به صورت کلی شرایط اثبات هنرمندی خود را خواهید داشت و در صورتی که نشان دهید درآمد خوبی از این طریق کسب می کنید شانس شما برای دریافت ویزای هنرمندان کشور اتریش بسیار بالا خواهد بود. برای بررسی دقیق شرایطتان باید توسط وکیل اتریشی بررسی گردد و برای شروع کار میتوانید از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه استفاده نمایید.
سعید بهشنو
ببخشید برای خانواده چهارنفر چطور راهی برای مهاجرت به اتریش سراغ دارید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز برای مهاجرت شرایط سن، تحصیلات، سطح زبان، میزان سرمایه، سابقه کار و ... شما باید دقیقا بررسی شود تا بهترین روش ها به شما پیشنهاد شود. می توانید این موضوعات را با کارشناسان ما از طریق مشاوره رایگان تلفنی در میان بگذارید و راهنمایی دریافت کنید.
مرتضی محممدی
سلام و عرض ادب به تیم قوی و همیشه پاسخگو دکتر ملک پور من خیلی وقته موسسه شمارو میشناسم و بعد از 5 سال از گذشت این آشنایی می خواستم اقدام کنم برای مهاجرت و بحث مکدونالد علاقمند هستم انجام بدم. می خواستم بدونم اگر با دوره مدیریتی اقدام کنم این همون موضوع آموزش که لازمه برای مک دونالد رو پوشش میده؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. متشکریم از همراهی و محبت شما دوست گرامی. به صورت کلی این دوره ها می تواند راهنما و تسهیل کننده کار شما باشد اما برای هرگونه اقدام جدی شما باید مشاوره تخصصی با آقای دکتر ملکپور داشته باشید تا راهنمای دقیق شما در این مسیر باشند.
رضا میر محمدی
سلام و عرض ارادت برای بحث فرانچایز ممنون میشم اطلاعات بیشتری را در اختیارمان قرار دهید. من با موسسه تماس گرفتم و گفتن به صورت مسقیم نمی توانیم جهت راه اندازی مک دونالد اقدام کنیم و می بایست از طریق روش های دگر ورود کنیم، می خواستم بدوونم از طریق روش خودحمایتی برای خودم و خانوادم اقدام کنم آیا می توانم مک دونالد راه اندازی کنم؟ ممنونم از پاسخگوییتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز ویدئوهایی در این خصوص توسط آقای دکتر ملکپور تهیه شده است که می تواند راهنمای شما باشد. ضمن اینکه در صورتی که شما از طریق خودحمایتی وارد کشور اتریش شوید امکان راه اندازی مک دونالد یا سایر فرنچایزها را خواهید داشت.
سیما
سلام وقت بخیر همسرم کاردانی برق هستند و برق‌کار هستند و خودم دانشجوی ارشد زبان انگلیسی هستم و مدرس زبان انگلیسی. قصد مهاجرت به اتریش رو داریم میخواستم از شرایط کار مرتبط با رشتمون اطلاع داشته باشم و چطوری میتونیم اقامت دائم بگیریم و من چطوری میتونم در مقطع دکتری ادامه تحصیل بدم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. رشته همسر شما بسیار عالی و کاربردی است و در صورت داشتن مدرک کارشناسی شانس کار ایشان بالاتر خواهد بود. شما می توانید از طریق تحصیل وارد کشور اتریش شوید و پس از ورود همسرتان وارد بازار کار شده و جاب آفر دریافت نماید. شما نیز می توانید در مقطع دکتری به ادامه تحصیل بپردازید.
محسن
سلام وقت بخیر خدمت آقای دکتر ملک پور ارشد علوم سیاسی، 37 ساله و مجرد هستم و دویست میلیون هم سرمایه دارم(اگر بشه گفت سرمایه)، با توجه به شرایط بنده. آیا راهی برای مهاجرت هست و اگر هست شما چه روشی و برای من مناسب می دونید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، شما اشاره ای به سطح زبان خود نداشتید اما به طور کلی رشته شما به صورتی است که نمی توان به راحتی مهاجرت کاری داشت که هزینه های شما را به کمترین حالت ممکن برساند و برای ادامه تحصیل نیز شما به بودجه بیشتری نیاز دارید. اما به طور کلی در صورت افزایش سرمایه و البته داشتن سطح زبان خوب، در سال های آینده می توانید مهاجرت داشته باشید.
سیامک
با عرض سلام و خسته نباشید من 35 سال سن دارم. مدرک کارشناسی باستان شناسی دارم، سطح زبان انگلیسی خوبه و 12 سال سابقه کار دارم البته غیر مرتبط. آیا با مدرک باستان شناسی میشه از طریق مهاجرت کاری اقدام کرد. باتشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، برای کار شما باید کارفرما پیدا کنید و با توجه به اینکه در زمینه مرتبط کار نکردید، احتمالا شانس شما برای کار نیز کمتر باشد. شاید بهترین راه برای شما این باشد که از طریق تحصیل به بعضی کشورها ورود پیدا کنید و بعد از آن وارد بازار کار شوید.
Banafsheh Azarban
سلام و خسته نباشید آیا شما میتونین برای اتباع افغانستان ویزای تحصیلی یا کاری در کشور اتریش بگیرید؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست گرامی، برای بررسی شرایط خود می توانید از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان مجموعه استفاده نمایید یا رزومه خود را روی سایت موسسه به منظور کاریابی آپلود نمایید.
جهانبخش
با سلام دختری هستم ۱۸ ساله مدرک دیپلم معدل کل ۱۶ و کتبی ۱۴ و امسال پیام نور مهندسی کامپیوتر قبول شدم از نظر مالی خانواده حمایت میکنه تا بتونم اونجا سال اول رو بگذرونم و کار نیم وقتی در کنار درس پیدا کنم ایا میتونم ویزای تحصیلی انریش رو بگیرم.مادرم هم خانه اش را ضمانت بگذاره برای اون پشتوانه ی مالی و میلغ ۳۰۰ میلیونم تو حساب ایرانم گذاشتن.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، در صورتی که مدرک زبان حداقل آیلتس 6 داشته باشید می توانید برای مقطع لیسانس اقدام داشته باشید ولی توجه داشته باشید که حداقل حدود 25 تا 30 هزار یورو برای این امر در نظر داشته باشید.
آهو احمدی
سلام ممنونم از توضیحاتتون من به خاطر پیشرفت ورزشی پسرم تصمیم به مهاجرت به اتریش را دارم لطفا توضیح بدید ورزش بسکتبال اتریش در چه وضعیتی هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، در این زمینه خودتان باید تحقیق داشته باشید زیرا ما می توانیم برای ایشان پذیرش در مدارس و دانشگاه ها بدست آوریم اما ضامن موفقیت ایشان در رشته خاصی نخواهیم بود.
حامد
با سلام.بنده چند ماه پيش يه سوال پرسيدم اما جوابمو متأسفانه ندادين .بنده مهندس عمرانم با ٧سال سابقه مرتبط ٣٤سالمه .زبان انگليسي آيلتس٦دارم يه دوست صميمي دارم تو وين كه شهروند اونجاست و آمادگي ارسال دعوتنامه به هر سازماني جهت حمايت مالي و اسكان محل زندگي .آيا راهي براي مهاجرت بنده وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
ساام دوست عزیز شما میتوانید از طریق ویزای تحصیلی اقدام نمایید و یا حتی اگر بتوانید جاب آفر معرفی نمایید شرایط خوبی خواهید داشت پیشنهاد میدهم با مشاوران موسسه حقوقی ملکپور تماس حاصل نمایید تا شما را کامل راهنمایی کنند. با تشکر
صبا مصلحی
سلام وقتتون بخیر میخواستم بپرسم که آسان ترین راه مهاجرت به اتریش کدام راه میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام دوست عزیز آسان ترین راه مهاجرت به اتریش بسته به شرایط شما تعیین می گردد. برای مهاجرت به این کشور راه های بسیاری وجود دارد به عنوان یکی از ساده ترین راه ها می توان تحصیل در اتریش را نام برد. یا به طور مثال کار در اتریش نیز اگر مدرک تحصیلی خوب و سابقه کاری خوبی داشته باشید امکان پذیر است.
متین
به نظر شما راحت ترین روش مهاجرت به اتریش چی می تونه باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
راحت ترین روش مهاجرتی به کشور اتریش می تونه نسبت به نیاز و سرمایه شما متفاوت باشه
mahshdi
سلام وقت شما بخیر . می خواستم بدونم برای مهاجرت به کشور اتریش حداقل به چه مدرک تحصیلی ای نیاز دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
برای این مهم می تونید از مقاله فوق هم استفاده کنید. در غیر این صورت مشاورین ما به صورت رایگان در خدمت شما هستند.
حسین
سلام و عرض ادب. می خواستم بدونم که برای مهاجرت به اتریش باید چه مدارکی داشته باشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام شما میتونید این مقاله رو مطالعه بفرمایید و از اطلاعات آن بخ صورت کامل استفاده کنید.
محسن
سلام برای مهاجرت به اتریش حداقل باید چقدر هزینه کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام بهتون پیشنهاد می کنم که مقاله فوق را به صورت کامل مطالعه بفرمایید
محمدی
سلام می خواستم بدونم که آیا زندگی تواتریش پر هزینست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
بله تا حدودی هزینه های هزینه های زندگی در این کشور زیاده ولی می تونه بهترین کشوری باشه که در در اروپا میتونید به آن سفر کنید
جمشید
میشه بفرمایید که آیا هنرمندان و یا افراد خاص هم میتوننبه اتریش مهاجرت کن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
عرض ادب بله این امکان برای مهاجرت به کشور اتریش برای هنرمندان مقدوره
محمدی
سلام و عرض ادب میشه مزایا مهاجرت به کشور اتریش رو بفرمایید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
نرخ بیکاری پایین، امکان اخذ اقامت با 100 هزار یورو، جمعیت کم و رفاه بالا، نظام مردم سالاری لقب گرفتن شهر وین به دفعات به عنوان بهترین شهر جهان برای زندگی، بهترین نظام درمانی جهان تحصیل رایگان فرزندان دارنده اقامت اتریش از مزایای مهاجرت به این کشور است