بررسی راه های مهاجرت به انگلیس

11 خرداد 1402 187 نظر

مهاجرت به انگلیس از طریق 7 مسیر تحصیل، کار، زیرمجموعه های سرمایه گذاری، تولد، ازدواج، افراد دارای استعداد خاص و پناهندگی میسر می باشد. افراد برای ورود به این کشور از طرق مختلف باید ویزا داشته باشند. از جمله شرایط مهاجرت به انگلیس که در تمامی ویزاها لازم است، داشتن تمکن مالی تامین هزینه زندگی و مدرک زبان با سطوح متفاوت بسته به روش، بیمه سلامت می باشد. راحت ترین روش های کشور انگلیس برای مهاجرت را می توان در دسته بندی های تحصیل، سرمایه گذاری معرفی کرد. در این محتوا شرایط و هزینه مهاجرت به انگلستان در تمام راه ها و جزئیات تمام مسیر ها می پردازیم. به منظور دریافت مشاوره تلفنی رایگان در مورد شرایط مهاجرت به انگلستان و اطلاع از خدمات می توانید با شماره تلفن های موسسه تماس حاصل فرمایید. 

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد راه های اقامت کشور انگلیس برای مهاجرت


 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

مهاجرت به انگلستان

کشور انگلیس برای مهاجرت

کشور انگلستان، یکی از کشورهای اروپایی است که پایتخت آن، شهر لندن می باشد و در عین حال پر جمعیت ترین شهر این کشور نیز می باشد. کشور انگلستان در سال 2021 از اتحادیه اروپا خارج شد و همین موضوع Brexit پیامدهای بسیار در زمینه های بین المللی، اقتصادی و مهاجرتی داشت. کشور انگلستان برای مهاجرت به علت انگلیسی زبان بودن، آب و هوای مناسب، نزدیکی به ایران و... متقاضیان زیادی برای اخذ ویزای انگلیس دارد.

کشور انگلستان با جمعیت 67 میلیون نفر، از نظر جمعیت، در جهان رتبه بیست و دوم را در اختیار دارد. مهاجرت به بریتانیا جزو محبوب ترین مقاصد برای مهاجرت می باشد. این کشور، پیشرفت فوق العاده ای در زمینه های تکنولوژی و آموزشی و بهداشتی در سالهای اخیر داشته است. البته با خروج این کشور از اتحادیه اروپا، رشد اقتصادی انگلستان در آخرین آمار، منفی بوده و از بسیاری از جهات افت کرده است. اما هنوز با این شرایط، جزو برترین و قدرتمندترین کشورهای جهان می باشد.

 

چارت اطلاعات کلی کشور انگلستان

 

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد روش های مهاجرت و اقامت انگلیس


مهاجرت به انگلستان از طریق کار

یکی از پر تقاضاترین روش های مهاجرت به انگلستان از طریق کار می باشد. زندگی در انگلستان و شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق کار در سالهای اخیر بسیار دشوار و سخت بوده است و تنها افراد خاصی می توانند در این کشور ویزای کار دریافت نمایند که این مراحل سخت و پیچیده را پشت سر گذاشته باشند. جهت کار در انگلستان، ویزاهای کار مختلفی نظیر ویزای کار موقت، ویزای کار فصلی، ویزای کار ورزشکاران و هنرمندان و... وجود دارد؛ اما معمول ترین روش کار در انگلستان از طریق ویزای کار عادی می باشد. برای درخواست این ویزا شرایط زیر مورد نیاز است:

 • متقاضی توسط یک اسپانسر ثبت شده در انگلستان استخدام شود.
 • متقاضی خارج از اتحادیه اروپا باشد.

اسپانسر مورد نظر برخی شرکت های بین المللی، دارای مجوز برای استخدام نیروی خارجی در انگلستان می باشند. تنها این شرکت ها و اسپانسرهای ثبت شده، اجازه و تأیید اداره کار انگلستان را جهت استخدام نیروی خارجی دارند و برای این موضوع نیز باید مدارک دال بر کار تخصصی نیروی کار خارجی و کمبود نیروی بومی کشور انگلستان در زمینه و رشته تخصصی مورد نظر ارائه شود.

یکی از دلایلی که در حال حاضر مهاجرت به بریتانیا از طریق کار را به امری بسیار دشوار و سخت تبدیل کرده است، همین قوانین محدود کننده کارفرما جهت استخدام نیروی خارجی می باشد. البته با توجه به نرخ پایین بیکاری در کشور انگلستان، افرادی که اقامت این کشور را از روش هایی مثل تحصیل و ازدواج به دست می آورند، دشواری زیادی جهت کاریابی در انگلستان نخواهند داشت. در نمودار زیر نرخ بیکاری در کشور انگلستان به تصویر کشیده شده است.

نمودار نرخ بیکاری انگلستان در سال 2023

مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل

قطعاً وقتی بحث از تحصیل و کیفیت نظام آموزشی در میان باشد، کشور انگلستان جزو 3 کشور برتر دنیا می باشد. بدون شک دانشگاه ها، مدارس، مؤسسات آموزشی در انگلستان از نظر تحصیل شرایط فوق العاده ایده آلی دارند. حضور دانشمندان بزرگی نظیر استفن هاکینگ، چارلز داروین، رابرت هوک و جان دالتون و.... نشانگر شرایط و کیفیت دانشگاه ها و کیفیت آموزش در این کشور می باشد. تحصیل، یکی از بهترین روش های مهاجرتی انگلیس در شرایط فعلی می باشد و افرادی که در این کشور تحصیل می نمایند، در شرایط رقابتی کار در این کشور می توانند بسیار موفق عمل کرده و از مزایای مدرک خود در انگلستان استفاده نمایند.

امروزه یکی از راه های مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل است که محبوب و سریع و مقرون به صرفه برای متقاضیان است. به طور مثال در دوره های کار تحصیل انگلیس، شما از طریق ویزای تحصیلی انگلستان وارد شده و کار شما گارانتی می باشد. پس از تحصیل مشغول به کار می شوید و هزینه ای که صرف تحصیل خود نیز کرده اید را از طریق کار پس از تحصیل خود مجدد به دست می آورید. اگر کارفرما از شما رضایت داشته باشد وتمایل به ادامه همکاری با شما داشته باشد نیز می توانید از طریق ویزای کار با اقامت انگلیس و ویزای تحصیلی انگلستان دست پیدا کنید. روش کار تحصیل نیز یکی از جذاب ترین و سریع ترین و مقرون به صرفه ترین روش های برای علاقمندان مهاجرت انگلیس است.

تحصیل در کشور انگلستان از سن 3 سالگی در مهد کودک ها شروع شده و تا 18 سالگی نظام آموزشی با تکمیل دوره دبیرستان تکمیل می شود. برای تحصیل در کشور انگلستان از سنین قبل از دانشگاه نیز می توان برای دانش آموزان اقدام کرد تا متقاضیان در مدارس برتر کشور انگلستان مشغول به تحصیل شوند. اتمام تحصیلات در دبیرستان های انگلستان و دریافت مدرک A level شانس دانش آموز را برای اخذ پذیرش در تمامی دانشگاه های برتر دنیا افزایش می دهد.

هزینه های تحصیل در انگلستان در مدارس و ویزای تحصیلی انگلستان از 30 الی 60 هزار پوند متغیر می باشد. همینطور تحصیل در دانشگاه ها و دوره های آکادمیک نیز امکان پذیر است که برای سنین بالاتر از 18 سال، نیازمند مدرک زبان انگلیسی می باشد. باید توجه داشت که تحصیل در انگلستان موجب اخذ اقامت نمی شود و جهت دریافت اقامت دائم، متقاضی باید بتواند پس از اتمام تحصیلات خود در کشور انگلستان مشغول به کار شود. البته در کشور انگلستان، چنانچه شخصی 10 سال در این کشور تحصیل نماید می تواند درخواست اقامت دائم دهد که این قانون، به نحوی در کشور انگلستان منحصر به فرد می باشد. تحصیل در دانشگاه های انگلستان در مقاطع مختلف امکان پذیر است. از برترین دانشگاه های انگلستان می توان به لیست زیر اشاره کرد.

برترین دانشگاه های انگلستان

دانشگاه آکسفورد

دانشگاه کمبریج

دانشگاه کالج لندن

دانشگاه سلطنتی لندن

کالج کینگ

دانشگاه دورهام

دانشکده اقتصاد لندن

دانشگاه اکستر

دانشگاه منچستر

دانشگاه ساسکس

دانشگاه کوینز

دانشگاه ادینبرگ

 

یکی از دلایلی که علاوه بر کوتاه تر بودن طول مدت تحصیل به نسبت سایر کشورهای مطرح جهان، تحصیل در انگلستان را متمایز می کند دوره های کار تحصیل انگلستان هستند که در مقطع لیسانس و فوق لیسانس ارائه می شوند. در دوره کار تحصیل شما در بخشی از دوره به تحصیل می پردازید و در بخش دیگر به کار مشغول می شوید و حقوق دریافت می کنید. در مقطع لیسانس 3 سال تحصیل می کنید و 1 سال به صورت گارانتی به کار مشغول می شوید. در دوره های فوق لیسانس 1 سال تحصیل می کنید و 1 سال مشغول به کار می شوید. در یک سالی که به کار مشغول هستید 17 تا 18 هزار پوند حقوق دریافت خواهید کرد. 

مهاجرت به انگلیس از طریق تحصیل فرزند

افرادی که علاقه مند به زندگی در کشور انگلستان می باشند این هدف در شرایط گوناگونی در دسترس آنها قرار دارد. یکی از آنها در قالب ویزای همراه انگلستان معنا پیدا می کند. ویزای همراه دارای زیر مجموعه های بسیاری می باشد که در این بخش به یکی از آنها یعنی مهاجرت به انگلیس از طریق تحصیل فرزند می پردازیم.

همه افرادی که وارد سیستم آموزشی کشور انگلستان شده‌اند قادر خواهند بود در زمان تحصیل از وجود خانواده خود در کشور انگلستان نیز بهره مند شود که از طریق ویزای همراه این امکان به وجود آمده است. گرفتن ویزای همراه نیازمند رعایت شرایطی بوده که دولت بریتانیا وضع کرده است که قدم به قدم آن را توضیح می دهیم.

ویزای همراه دانش آموزان انگلستان

متقاضیانی که فرزندان آنها به تحصیل در مدارس کشور انگلستان مشغول هستند، زمانی می توانند برای اخذ ویزای همراه دارای اعتبار ۶ ماه تا یک سال یا همان ویزای والدین دانش آموزان انگلستان اقدام کنند که شرایطی همچون زمان درخواست ویزا که باید سه ماه قبل از شروع تحصیل فرزند باشند، پرداخت هزینه ها، اثبات تمکن مالی، ارائه مدارک مورد نظر و غیره را رعایت کنند. لازم به ذکر است که در صورت اتمام اعتبار ویزا والدین می توانند یک بار دیگر به مدت یک سال آن را تمدید کنند.

ویزای خانواده انگلستان

نوع دیگری از ویزای همراه که این اجازه را می دهد یک خانواده در کنار هم به کشور انگلستان مهاجرت کنند ویزای اعضای خانواده است. این ویزا در صورتی به افراد اعطا می شود که دیگر اعضای خانواده متقاضی دارای اقامت تحصیلی انگلیس پس از برآورده سازی شرایط تمکن مالی، ارائه مدارک مورد نیاز و... اقدام به درخواست پیوستن به فرزند خود کنند.

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

یکی دیگر از روش های پر تقاضا جهت مهاجرت به انگلستان، روش های سرمایه گذاری در انگلستان می باشد. در کشور انگلستان چند روش جهت سرمایه گذاری وجود دارد که مهمترین این روش ها مطابق 3 قانون زیر می باشد:

ویزای Innovator: در روش اقامت نوآفرینی انگلیس، شخص باید حداقل 50 هزار پوند در کشور انگلستان سرمایه گذاری کند و در کنار این سرمایه گذاری، ایده ای خلاقانه، اختراع خاصی در زمینه های مختلف ارائه دهد. بدون ارائه یک ایده خلاقانه، امکان اخذ این اقامت وجود ندارد. 

روش نوآوری، نوآفرینی و ابتکار انگلیس: این روش برای نوآوران اقتصادی و افرادی با ایده های پول ساز و سود آور مناسب می باشد. برای این روش، حداقل سرمایه 50 تا 100 هزار پوند در نظر گرفته شده است؛ اما در صورتی که شخص، ایده تجاری جدید و نوینی داشته باشد که بتواند سود و درآمد در انگلستان به مقدار زیادی ایجاد کند، امکان اقدام این روش وجود دارد. برای ارائه طرح تجاری یا بیزینس پلن، ما افرادی در این کشور داریم که در طراحی این طرح تخصص دارند و با درخواست طرح تجاری از آنها و پس از تایید طرح تجاری توسط سازمان های مربوط، می توانید اقامت انگلیس را دریافت کنید. این روش در حال حاضر یکی از جذاب ترین و سریع ترین روش های اخذ اقامت در انگلستان است. شما می توانید در صورت نیاز برای ارزیابی شرایط خود با مشاورین موسسه ملک پور مشاوره رایگان دریافت کنید.

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت نوآفرینی


 

ویزای سرمایه گذاری: درروش مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری شخص با سرمایه در حد 2 میلیون پوند، امکان درخواست اقامت برای کشور انگلستان را دارد. برای این کار، نیاز به داشتن حساب در کشور انگلستان و اثبات کسب و دارایی به صورت قانونی می باشد.

مهاجرت به انگلستان از طریق استارت آپ

دارا بودن یک ایده و یا پلن فکر شده و البته کارآمد ممکن است زندگی شخصی یا گروهی را زیر و رو کند چرا که اگر فکر و ایده آنها مورد تایید کشور انگلستان قرار گیرد که این تاییدیه با بررسی مواردی همچون میزان نوآوری طرح، مزیت آن برای بریتانیا، توجیه اقتصادی و... صورت می گیرد. راه اندازی یک بیزینس سودآور در کشور انگلستان که منافع این کشور را برآورده سازد، می تواند ویزای استارتاپ انگلیس را به متقاضی هدیه دهد اما در صورت داشتن شرایط اولیه زیر:

 • دارا بودن حداقل ۱۸ سال سن
 • گرفتن تاییدیه بیزینس پلن از سوی انگلستان: ۲۵ امتیاز دارد.
 • تسلط به زبان انگلیسی در حد مورد نیاز و تعیین شده از سوی انگلیس(سطحB2): حداکثر ۱۰ امتیاز
 • تمکن مالی (۱۲۷۰ پوند): ۱۰ امتیاز
 • نداشتن سابقه های ایجاد کسب و کار در انگلیس: ۲۵ امتیاز
 • نداشتن سوء سابقه

نکته قابل توجه در مهاجرت به انگلستان از طریق استارت آپ این است که داوطلبان این طرح تنها مجوز دو سال اقامت در این کشور را دارند که البته جای نگرانی ندارد زیرا که می توان به ویزای Innovator تغییر مسیر داد و پس از سه سال دیگر برای درخواست اقامت دائم اقدام نمود.

روش های سرمایه گذاری در انگلستان

شرایط

اقامت

میزان سرمایه لازم (پوند)

روش

ارائه طرح تجاری مناسب برای اقتصاد انگلیس

3  الی 5 سال (بسته به میزان سرمایه)

200 هزار

کارآفرینی

ایجاد اشتغال برای افراد مقیم انگلیس

ارائه طرح تجاری جدید و نوآورانه با قابلیت ایجاد شغل

3 ساله

50 هزار

نوآوری یا نوآفرینی

ارائه طرح تجاری جدید و نوآورانه

2 ساله

حداقل ندارد

استارتاپ

سرمایه گذار خارجی مجار به ثبت شرکت های خاصی هستند

5 سال

حداقل 50 هزار

ثبت شرکت

راه اندازی شرکت و اشتغال در آن شرکت

5 ساله

60 الی 70 هزار

کارشرکت

کار در شرکت ثبت شده

دریافت حقوق از شرکت خود

خرید اوراق قرضه دولتی

2 الی 5 سال (بسته به میزان سرمایه)

2 الی 10 میلیون

اوراق قرضه دولتی و سهام

ویدیو موسسه MIE در مورد سرمایه گذاری در انگلستان


مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج

ازدواج امری مقدس است و اکثر کشورهای دنیا این امر را پذیرفته اند. اهمیت خانواده و ازدواج در کشور انگلستان به حدی است که یکی از راه های مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج می باشد. ازدواج با یک شخص مقیم یا تبعه انگلستان موجب دریافت اقامت و امکان زندگی در کشور انگلستان می شود. برای این کار شخصی که همسر وی در انگلستان دارای اقامت و شغل ثابت بوده و درآمد ثابت و منابع مالی کافی جهت ساپورت خود و خانواده را دارد، می تواند از طریق دریافت ویزای ازدواج، در کشور انگلستان زندگی کند. دریافت ویزای ازدواج در انگلستان، نیاز به دانش زبان انگلیسی داشته و بدون برخورداری از دانش و سطح متوسط زبان انگلیسی، شانس دریافت این ویزا بسیار پایین می باشد. برای مهاجرت از طریق ازدواج باید توجه شود که این ازدواج و رابطه باید واقعی باشد و ممکن است بررسی هایی نیز در این زمینه توسط دولت انگلستان انجام شود. در صورتی که مشخص شود ازدواج صوری بوده و هدف، تنها اخذ اقامت می باشد این موضوع ممکن است برای هر دو شخص، مشکلات و مسائلی را ایجاد کند.

اگر با روش ازدواج یا نامزدی می خواهید اقدام کنید باید:

 • ازدواج شما در انگلستان به رسمیت شناخته شود.
 •  ازدواج قبلی شما پایان یافته باشد.
 •  ظرف مدت شش ماه پس از ورود به انگلستان ازدواج کنید.
 •  اگر دو سال از ازدواج شما بگذرد و به زبان انگلیسی تسلط خوبی داشته باشید می توانید برای درخواست اقامت اقدام کنید.

مهاجرت به انگلستان و اخذ تابعیت از طریق تولد

یکی دیگر از روش های مهاجرت به انگلستان و اخذ تابعیت و اقامت، روش تولد می باشد. در نظام حقوقی کشورهای مختلف، اعطای تابعیت بر اساس دو اصل خون و خاک است. در کشورهایی که تابعیت والدین مبنای تابعیت فرزندان می باشد قانون بر اساس خون و در کشورهایی که محل تولد مبنای اخذ تابعیت می باشد قانون خاک مطرح است.

کشور انگلستان پیش از سال 1983 بر اساس سیستم خاک بود و بر این اساس، فرزندی که در خاک انگلستان متولد می شد دارای تابعیت انگلیسی می شد. اما پس از سال 1983 سیستم و قانون خون مانند سایر کشورهای اروپایی جایگزین شد و در پی آن، کشور انگلستان در صورتی به فرزندی اعطای تابعیت می کرد که حداقل یکی از والدین وی دارای تابعیت انگلیس باشند. به علت حمایت از کودکانی که والدین آنها نامشخص است و شامل حمایت های دولت قرار گیرند، کشور انگلستان به کودکان متولد شده در این کشور که والدین آن ها مجهول است، تابعیت اعطا می نماید.

 • اگر زیر 18 سال باشید و پدر یا مادر شما شهروندی و یا اقامت دائم را داشته باشد به طور خودکار شهروند خواهید بود. برای درخواست مبلغ ۱۰۱۲ پوند و اگر بالای ۱۸ سال دارید باید ۸۰ پوند برای حق شهروندی نیاز است.
 • اگر در ۱۰ سال اول زندگی خود نباید بیش از ۹۰ روز از انگلستان خارج نشده باشید و در زمان تولد هیچ یک از والدین شما شهروند نبوده و اقامت را نداشته، می توانید برای اخذ تابعیت اقدام کنید.

مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی

در ابتدای این بخش از مقاله مهاجرت به انگستان می بایست خاطر نشان کنیم که موسسه ملک پور در زمینه پناهندگی، خدمات نداشته و در این بخش، تنها به صرف ارائه اطلاعات کلی در این زمینه می پردازد.

یکی از روش های مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی می باشد. در سالهای اخیر به حدی میزان پناهندگان در کشور انگلستان افزایش یافته است که صدور ویزا توسط این کشور برای کشورهای جهان سومی با دردسرهای بسیاری روبرو شده است. پناهنده به شخصی گفته می شود که از نظر دین، جنسیت، عقاید اجتماعی، نژاد و... در کشور خود مورد آزار و اذیت جسمی و روحی و محاکمه قرار گرفته است و در صورت بازگشت به کشور خود محاکمه خواهد شد؛ بنابراین امکان بازگشت به کشور مبدأ وجود ندارد. طبق قوانین و معاهدات پناهندگی، کشورهای عضو کنوانسیون پناهندگی، به این افراد اقامت اعطا کرده و تا حدودی در تأمین هزینه های لازم و ابتدایی زندگی به آن ها کمک خواهند کرد. کشور میزبان موظف است در حد بهداشت، خوراک و پوشاک امکانات لازم در اختیار پناهندگان قرار دهد. با توجه به این امکانات و شرایط، بسیاری از افراد با سوء استفاده از این قانون و ساختن کیس های دروغین و معرفی خود به عنوان محکومین سیاسی و یا فردی که تغییر دین داده است، درخواست پناهندگی و اقامت می دهند تا از مزایای کشور مقصد استفاده نمایند.

پناهندگی یک روش غیرقانونی و اشتباه است که موسسه ملک پور به شدت با آن مخالف بوده و تنها افرادی که واجد شرایط واقعی این روش هستند بهتر است از این روش اقدام نمایند. بسیاری از افراد با رزومه ها و شرایط مناسب و عالی به علت تحقیقات کم و عدم اطلاع از شرایط روش های مهاجرت، روش پناهندگی را پیش می گیرند که ممکن است در این مسیر، خطرات و دردسرهای بسیاری را تجربه کنند.

مهاجرت به انگلستان برای هنرمندان و افراد فوق موفق

برخی کشورها برای افراد موفق، هنرمند، ورزشکار و امثال این، روش های مهاجرتی خاصی را مشخص کرده اند که بتوانند افراد موفق را ساده تر جذب کرده و این افراد نیز از استعداد ها و توانایی های خود در زمینه مهاجرت بهره ببرند. جهت مهاجرت به انگلستان برای افراد هنرمند و موفق نیز شرایطی مهیا می باشد که می توانند از این طریق، شانس خود را جهت مهاجرت بیازمایند. در کشور انگلستان، ویزای خاصی برای هنرمندان مشخص نشده است، اما برای ورزشکاران، ویزای بلند مدت اقامتی به عنوان ویزای ورزشکاری در قوانین مهاجرتی انگلستان مشخص شده است که افراد ورزشکار حرفه ای می توانند نسبت به دریافت آن درخواست دهند. شرایط مورد نیاز جهت درخواست ویزای ورزشکاری انگلستان:

 • شخص ورزشکار باید در کشور خود، در بالاترین سطح ورزشی، فعالیت ورزشی و یا مربی گری کرده باشد و در جوامع بین المللی شناخته شده باشد.
 • وزارت ورزش کشور خود، او را تأیید کند.
 • استخدام شخص در انگلستان موجب پیشرفت ورزشی کشور انگلستان در آن رشته شود.
 • شخص خارج از اتحادیه اروپا باشد.
 • دانش زبان انگلیسی
 • مدرک اسپانسری از طرف یک موسسه ورزشی
 • تمکن مالی مناسب

مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه

مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه، راه آسانی برای رسیدن به کشور انگلیس می باشد. نحوه بهره مندی از این روش مهاجرتی به این گونه است که فردی در انگلستان باید از طریق نوشتن نامه ای برایتان درخواست ویزا بدهد. در متن نامه، میزبان میبایست تضمین دهد که معضل اقامت و یا هزینه های زندگیتان را تا زمانی که در کشور انگلستان سکونت دارید، برعهده خواهد گرفت. دعوتنامه یا باید به شخص شما نوشته شود و یا کنسولگری انگلستان را مخاطب قرار دهد. از مواردی که میزبان را واجد شرایط برای چنین درخواستی می کند، تمکن مالی می باشد. دعوتنامه انگلستان دارای انواع مختلفی از جمله موارد زیر است:

 • دعوتنامه خانوادگی
 • دعوتنامه کاری
 • دعوتنامه تحصیلی
 • دعوتنامه تجاری
 • دعوتنامه تفریحی و گردشگری
 • دعوتنامه نمایشگاهی

از جمله شرایط برای به رسمیت شناختن دعوتنامه انگلستان

 • میزبان شهروند قانونی انگلستان باشد
 • میزبان یکی از آشنایان متقاضی بلشد
 • سکونت میزبان در انگلستان مشخص باشد
 • شرایط میزبانی از شما برای فرد میزبان وجود داشته باشد

مهاجرت افراد زیر 18 سال به انگلستان

مهاجرت در سن کودکی و نوجوانی با پیچیدگی بیشتری همراه است. در پاسخ به این سوال که آیا مهاجرت به انگلستان خوب است؟ باید گفت، راه های مهاجرت به انگلستان به چند بخش تقسیم می شود اما برای افراد زیر 18 سال با محدودیت روبرو است. اگر نتوانند از طریق خانواده و موقعیتی که والدین دارند، به کشور انگلیس مهاجرت کنند، بهترین راه برای افراد زیر 18 سال، مهاجرت تحصیلی می باشد. این دسته از افراد با ثبت نام در مدارس و کالج های انگلستان، مجوز مهاجرت خود را اخذ و قدم به خاک این کشور می گذارند. عده ای ناآگاه راه پناهندگی را به این افراد پیشنهاد می کنند که با توجه به عواقب جبران ناپذیر و تهدیدات و خطرهای بزرگی که در این روش وجود دارد، موسسه ملک پور به هیچ عنوان آن را پیشنهاد نداده و باید مهاجرت تحصیلی را بهترین روش برای مهاجرت افراد زیر 18 سال به انگلستان دانست که آینده ای درخشان همراه با موفقیت را هم برای افراد به دنبال دارد.

راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان

راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان را میبایست در شرایط و موقعیت متقاضی یافت. راه های مهاجرت انگلستان، هرکدام دارای ویژگی های منحصربه فردی می باشد. یکی از پرطرفدارترین راه های مهاجرت به انگلیس از طریق تحصیل است که برای ادعای خود نیز دلایل بسیاری داریم. بزرگترین دلیل برای اثبات این موضوع، وجود دانشگاه های به نام و معتبر در این کشور می باشد. در رده های بعدی راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان که از طریق آمار و ارقام به دست آمده، مهاجرت کاری، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت از طریق ازدواج، جای گرفته است. در این بین راه دیگری نیز مدتی است که به متقاضیان پیشنهاد می شود که همان راه سخت و دشوار پناهندگی می باشد. مهاجرت از طریق پناهندگی نه تنها راحت نبوده بلکه در این راه، خطرات جانی و مالی بسیاری در کمین افراد خواهد و به همین دلیل موسسه ملک پور این روش را تایید نکرده وافراد را از آن برحذر می دارد.

⬅️ چنانچه علاقمند به اطلاعات بیشتر درباره راه های مهاجرت به انگلستان هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت

بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت، عمده ترین سوالی است که همه متقاضیان از دوست و آشنایی که به این کشور مهاجرت کرده و یا آشنایی دارند، می پرسند. می توان گفت که طرح این سوال به صورت کلی، اشتباه است زیرا صفت بهترین، خوب ترین و... برای هرکسی متفاوت بوده و دارای معنای ویژه ای می باشد. برای مثال شاید فردی که علاقه مند به تحصیل در بهترین دانشگاه های یک کشور است، شهری که دارای دانشگاه های معتبر است، در لیست بهترین شهر برای وی قرار بگیرد. این در حالی است که شاید شهری دیگر برای کسی که به قصد سرمایه گذاری به کشور انگلیس مهاجرت کرده، لقب بهترین را به خود بگیرد. با این وجود بعضی از شهرهای انگلیس هستند که از استاندارهای بهتری برای زندگی برخوردار می باشند و برای افراد زیادی به عنوان بهترین شهرهای انگلیس برای مهاجرت، شناخته شده اند. در ادامه نام این شهرهارا ذکر کرده ایم:

 • لندن
 • بیرمنگام
 • منچستر
 • ردینگ
 • ساوتهمپتون
 • بریستول
 • لیورپول
 • لیدز
 • آکسفورد
 • کمبریج

مهاجرت به لندن

برای بسیاری از افراد، مهاجرت انگلستان تنها با زندگی در پایتخت این کشور یعنی لندن معنا پیدا می کند. اگر به دنبال تکاپو و شلوغی هستید، لندن بهترین انتخاب برایتان خواهد بود. انواع نژادها و ملیت ها را می توان در این شهر یافت و فرصت های شغلی بینظیری در انتظار متقاضیان جویای کار خواهد بود. از دیگر ویژگی هایی که محرک افراد برای مهاجرت به لندن است، می توان به حمل و نقل گسترده، وجود دانشگاه های معتبر، درآمد ایده آل و... اشاره نمود.

مهاجرت به بیرمنگام

بیرمنگام یا شهر دوم انگلیس، می تواند بهترین مقصد در زمان مهاجرت به بریتانیا باشد. مهاجرت به بیرمنگام به معنای زندگی در شهری بزرگ با فرهنگ و ملیت های مختلف می باشد. بزرگترین نقطه قوت این کلانشهر را باید در اقتصاد قوی آن و قیمت های پایین، مشاهده نمود. دستمزد و درآمد این شهر همچون شهرهای دیگر انگلیس بوده اما میزان خرج و مخارج به مراتب کمتر از شهرهای دیگر انگلیس می باشد.

مهاجرت به منچستر

در زمانی نه چندان دور، انگلیس هویت خود را مدیون شهر منچستر بوده است. اگر شما نیز قصد مهاچرت به بریتانیا را دارید و اگر زندگی برایتان در شب معنا پیدا می کند و هیچان جز اصلی زندگیتان است، شهر منجستر را انتخاب نمایید. هزینه های زندگی کمتر از لندن و وجود شغل های متعدد، موجب محبوبیت این شهر در بین متقاضیان شده است.

هزینه مهاجرت به انگلستان

هزینه مهاجرت به انگلستان، شامل هزینه های سفر می شود و هزینه های مربوط به زندگی، تحصیل و... را باید جدا از هزینه های مهاجرت دانست. که در این بخش مقاله هزینه های مربوط به ویزا را در جدول زیر شرح داده ایم:

نوع ویزا

هزینه(پوند)

شرح

ویزای بازدید 6 ماهه

93

 

ویزای بازدید 2 ساله

350

 

ویزای بازدید 5 ساله

636

 

ویزای بازدید 10 سال

350

 

بازدید آکادمیک

186

6 تا 12 ماه اعتبار دارد

ویزای درمانی

186

6 تا 11 ماه اعتبار دارد

ویزای کوتاه مدت دانشجویی

97

برای 6 ماه

اسکان

1523

 

ویزای عبور یا ترانزیت

35

 

هزینه های زندگی در انگلستان

یکی دیگر از مواردی که در خصوص شرایط مهاجرت به انگلیس باید مورد بررسی و تحقیق کامل قرار گیرد، هزینه های زندگی در این کشور می باشد. انگلستان جزو کشورهای ارزان جهت مهاجرت نیست و هزینه های زندگی در انگلستان در مقایسه با بسیاری از کشورها بالاتر می باشد. همان طور که گفته شد، واحد پولی این کشور پوند است و همین امر باعث می شود که هزینه مهاجرت به انگلستان، نیاز به بررسی با دقت بیشتری داشته باشد. هزینه های زندگی در انگلستان مانند سایر کشورهای اروپایی با کار در این کشور و دریافت حداقل حقوق قانونی متناسب است و با کار در کشور انگلستان به راحتی می توان هزینه های زندگی در این کشور را مدیریت کرد. اما برای افرادی که نیاز است مدتی با هزینه های خود در این کشور زندگی کنند، شرایط متفاوت می باشد. در کشور انگلستان نیز هزینه ها در قسمت ها و شهرهای مختلف این کشور متفاوت است؛ به طور معمول می توان برای زندگی متوسط دانشجویی در خارج از لندن، 900 پوند در ماه و در داخل شهر لندن، 1200 پوند در ماه هزینه زندگی را در نظر داشت.

اقلام و کالا

هزینه به یورو

یک وعده مک دونالد

6.63

کاپوچینو در رستوران

3.26

یک لیتر شیر

1.09

500 گرم نان

1.18

1 کیلو برنج

1.07

تخم مرغ (12 عدد)

2.23

1 کیلو سیب زمینی

2.09

رفت و آمد

هزینه ها به یورو

بلیط یک طرفه

3.01

1 کیلومتر تاکسی

2.25

1 لیتر بنزین

1.53

 

هزینه اجاره ملک در شهرهای مختلف لندن با یکدیگر تفاوت دارد. به طور قطع، هزینه اجاره در پایتخت و شهرهای بزرگ این کشور نسبت به سایر نقاط بیشتر است. در جدول زیر، میانگین هزینه اجاره و خرید ملک در کشور انگلستان در نظر گرفته شده است:

اجاره و خرید آپارتمان در انگلستان

هزینه به یورو

اجاره آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر

873.18

اجاره آپارتمان یک خوابه در خارج شهر

699.43

اجاره آپارتمان 3 خوابه مرکز شهر

1،472.75

اجاره آپارتمان 3 خوابه حومه شهر

1،120.28

خرید هر مترمربع آپارتمان در مرکز شهر

5،184.09

خرید هر مترمربع آپارتمان در حومه شهر

3،560.45

مدارک لازم برای مهاجرت به انگلستان

اگر شخصی بپرسد مهاجرت انگلیس چگونه ممکن است؟ در جواب وی باید بگوییم در قدم اول هیچ افدامی مانند تکمیل مدارک مورد نیاز برای مهاجرت مهم نمی باشد. مدارک مورد نیاز در انواع روش های مهاجرتی انگلستان، متفاوت است. مدارک خواسته شده باید در ساز A4 و ترجمه شده باشد و تنها در این قالب و فرمت است که مورد قبول سفارت انگلیس قرار خواهد گرفت. بخشی از پرتکرار ترین و کلی ترین مدارک لازم برای مهاجرت به انگلستان، که باید آماده و به سفارت این کشور ارسال شود، به شرح زیر است:

 • پاسپورت
 • فرم درخواست مهاجرت
 • اخذ برگه تاییدیه
 • دو قطعه عکس پرسنلی با پشت زمینه سفید
 • داشتن دعوتنامه در صورت مهاجرت از طریق دعوتنامه
 • سند ازدواج در صورت متاهل بودن
 • اصل مدارک هویتی از جمله شناسنامه و کارت ملی
 • کارت پایان خدمت
 • رزومه شغلی
 • گواهی برای اثبات تمکن مالی

امتیاز بندی مهاجرت به انگلیس

طبق قوانین جدید مهاجرت به انگلستان، امتیاز بندی مهاجرت به انگلیس در نهایت مشخص می کند که متقاضی قادر به مهاجرت و اخذ اقامت این کشور می باشد یا خیر. این سیستم امتیاز بندی برای کشورهایی به وجود آمده که عضو اتحادیه اروپا نمی باشند. در واقع کشور انگلستان یا پادشاهی بریتانیا پنج فیلتر بررسی را برای علاقمندان ورود به این کشور گذاشته است که هر کدام از این فیلتر ها دارای شرایط و قوانین خاص خود می باشند. افراد پس از کسب امتیاز لازم از هر فیلتر، در نهایت سرنوشت خود را برای مهاجرت انگلستان مشخص می کنند. اصلی‌ترین پارامترهای تاثیرگذار در این 6 مرحله امتیازدهی شامل موارد زیر است:

فاکتورهای امتیاز بندی مهاجرت به انگلیس

 • سن
 • رزومه تحصیلی
 • مدرک زبان
 • تمکن مالی
 • سفر به انگلستان
 • گواهی اسپانسرشیپ

هر کدام از موارد ذکر شده، دارای امتیاز با اولویت های متفاوتی هستند که با توجه به ردیف ویزای درخواستی اهمیت هر کدام از آنها ممکن است کم و یا زیاد شود. در ادامه هر کدام از این مولفه ها را با جزئیات دقیق تری برای تان بیان خواهیم نمود:

 • سن: حداقل و حداکثر امتیاز مربوط به سن بین ۵ تا ۲۰ امتیاز است. بازه سنی بین ۱۸ تا ۴۵ سال، بیشترین امتیاز را کسب خواهد نمود.
 • مدرک زبان: تسلط به زبان انگلیسی نیز شانس افراد را برای مهاجرت به کشور انگلستان افزایش می دهد. امتیاز قابل کسب از این مرحله، 10 است. متقاضیانی که زبان رسمی کشورشان انگلیسی می باشد، به طور خودکار از همان ابتدا در امتیاز را بدون ارائه مدارک و یا آزمون به دست خواهند آورد.
 • رزومه و مدرک تحصیلی: تحصیلات و رزومه علمی افراد می‌تواند امتیازهای بالایی را برای آنها به ارمغان بیاورد. متقاضیان از این طریق می‌توانند از رقبای خود بسیار جلو بیفتند. چراکه امکان اخذ ۵ تا ۵۰ امتیاز از فیلتر مدرک تحصیلی وجود دارد.
 • توانایی مالی: میزان سرمایه و منابع مالی متقاضیان، تا 50 امتیاز را در بر می گیرد.
 • تجربه سفر و حضور در انگلستان: اینکه افراد قبلاً به بریتانیا سفر کرده باشند نیز می تواند یک مزیتی با ۵ امتیاز برایشان تلقی شود.
 • گواهی اسپانسرشیپ: متقاضیانی که دارای گواهی اسپانسرشیپ هستند، 35 امتیاز را کسب خواهند کرد.

شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت انگلستان

معمولاً هدف از مهاجرت به انگلستان، زندگی یک دو ساله و یا موقت در این کشور نیست و بسیاری از افرادی که به این کشور مهاجرت می کنند، قصد اخذ اقامت و دریافت حقوق شهروندی انگلستان دارند. این مقاله توسط موسسه ملک پور تهیه و گردآوری شده است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع، شرعاً و قانوناً حرام بوده و قابل پیگیری قانونی می باشد. شاید کشور انگلستان، قوانین مهاجرت سختی داشته باشد؛ اما اخذ اقامت دائم برای افرادی که در این کشور زندگی کرده اند را امکان پذیر کرده است. در این بخش، دو مبحث باید بررسی شود.

مراحل دریافت اقامت دائم: هر شخصی که 5 سال در کشور انگلستان زندگی کرده است می تواند درخواست کارت اقامت دائم این کشور را بدهد. همچنین فردی که 10 سال را در انگلستان به تحصیل مشغول بوده باشد می تواند درخواست اقامت دائم را داشته باشد.

شرایط دریافت تابعیت انگلستان: دریافت تابعیت انگلستان از طرق مختلفی امکان پذیر است که با توجه به شرایط اقامتی افراد، متفاوت می باشد. شخصی که با یک تبعه انگلستان ازدواج کرده است، در صورت 3 سال زندگی در کشور انگلستان می تواند درخواست تابعیت بدهد. سایر افراد در صورتی که برای 5 سال در کشور انگلستان زندگی کرده و کارت اقامت دائم دریافت کرده اند می توانند درخواست دریافت پاسپورت و تابعیت انگلستان را بدهند. همچنین فردی که 10 سال را در انگلستان به تحصیل مشغول بوده در شروع سال یازدهم می تواند درخواست اخذ پاسپورت انگلستان را ارائه دهد.به علت اینکه گستردگی روش های مهاجرت به انگلیس و اخذ اقامت و تابعیت این کشور، توصیه می شود که قبل از هر گونه اقدام، حتماً با قوانین مهاجرتی و بین المللی آشنایی کافی داشته باشید.

مزایای مهاجرت به انگلستان

مزایای مهاجرت به انگلستان، دارای جوانب گوناگونی است که تقریبا همه جنبه های زندگی را دربر گرفته است. انگلستان یکی از کشورهای سطح اول جهان است که شرایط خوبی را برای افرادی که در این کشور زندگی می کنند در همه زمینه ها به وجود آورده و ساز و کار مناسبی برای رشد هر کدام از ساکنین را در پیش گرفته است. افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند و دائما این سوال را مطرح می کنند که آیا مهاجرت به انگلستان خوب است؟ باید در جواب آنها گفت اگر موارد زیر جزء دغدغه ها و استاندارهای اصلی زندگیشان است، جواب سوالشان مثبت می باشد.

مزایای مهاجرت به انگلیس

 • خدمات پزشکی و درمانی بسیار پیشرفته و تقریبا رایگان
 • امکان آموزش به صورت رایگان
 • به روز ترین سیستم آموزشی
 • زندگی در کشور با پیشینه فرهنگی غنی
 • امکان رشد در زمینه های مختلف از جمله ورزشی
 • مهاجر پذیری
 • درآمد مناسب
 • بازارکار نامحدود
 • دسترسی به همه امکانات

مشاوره رایگان مهاجرت به انگلستان

قطعا شروع زندگی در کشوری مانند انگلستان کار آسانی نخواهد بود و نیازمند کسب آگاهی، مشاوره و... می باشد. چه مرجع معتبر و با تجربه ای در این زمینه قادر به ارائه مشاوره های اصولی و انتقال تجربه خود می باشد. مشاوره رایگان مهاجرت به انگلستان، یکی از ادعاهایی است که فاصله بسیاری از حرف تا عمل دارد اما این فاصله با مشاوران موسسه ملک پور برداشته شده و افراد از طریق راه های ارتباطی موجود، قادر به طرح سوال، ابهامات و دغدغه های خود می باشند تا کارشناسان باحوصله، اطلاعات کارسازی را به آنان ارائه داده و تا رسیدن به هدف که همان مهاجرت به انگلیس می باشد، با متقاضیان همراه و هم قدم خواهند شد. مهم ترین هدف موسسه ملک پور، آگاه سازی متقاضیان در امر مهاجرت در راه های خدماتی موسسه می باشد که هدف خود را با ارائه مشاوره های رایگان؛ عملی و اجرا کرده اند.

ویدیو موسسه MIE در مورد مهاجرت انگلستان با 800 میلیونپادکست پرسش و پاسخ با موسسه MIE

پرسش: سلام؛ من کارشناسی ارشد روانشناسی دارم و مدرک زبان آیلتس هم دارم ومیزان سرمایه ام 600 میلیون تومان هست. ولی سابقه کار تنها پنج سال دارم که اون پنج سال هم خودم مطب زدم. بنظرتون من از چه راهی برای مهاجرت اقدام کنم؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که با توجه به این میزان سرمایه، امکان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری نمی باشد. از طرفی کار در رشته روانشناسی در خارج از کشور نیز نیاز به تسلط بالا بر زبان آن کشور دارد. در صورتی که سن شخص مناسب بوده و از شرایط مناسبی مانند مدرک آیلتس با نمره مورد قبول برخوردار باشد، مهاجرت از طریق تحصیل، بهترین گزینه می باشد. چرا که پذیرش در مقطع دکتری انگلستان با توجه به شرایط گفته شده، دشوار نیست. به ویژه که با پذیرش مدرک معادل دکتری، می توان به مدت 2 الی 3 سال به تحصیل دکتری پرداخته و سپس به مدت 2 سال، فرصت برای جستجوی کار در این کشور دارید. با توجه به شرایط حال حاضر کشور انگلستان و جدا شدن از اتحادیه اروپا، تأمین نیروی کار برای این کشور دشوار شده و به همین دلیل، فرصت های شغلی مناسبی برای تحصیلکرده ها فراهم است. بنابراین بهترین روش مهاجرت برای افرادی با چنین شرایط، مهاجرت تحصیلی می باشد.

 

⬅️ چنانچه علاقمند به سایت اداره مهاجرت به انگلستان هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


سوالات متداول

✔️ مهاجرت به انگلستان از چه روش هایی امکان پذیر است؟

افراد متناسب با شرایط خود می توانند از روش هایی مانند کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد، پناهندگی و گروه های خاص برای مهاجرت اقدام نمایند.

✔️ برای مهاجرت به انگلیس چقدر پول لازم است؟

پاسخ به سوال "برای مهاجرت به انگلیس چقدر پول لازم است" زمانی میسر است که افراد بتوانند راه مهاجرت را مشخص نمایند چرا که هر روش انتخابی با توجه به شرایط متفاوتش، طبعا هزینه های متغیری را برای مهاجرت رقم می زند.

✔️ راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان چه روشی است؟

اینکه یک روش مهاجرتی را بدون در نظر گرفتن شرایط افراد به عنوان راحت ترین روش مهاجرت به لندن پایتخت انگلستان معرفی کنیم، عملی غیر منطقی می باشد.

✔️ چگونه به انگلیس مهاجرت کنیم؟

برای اینکه دقیقا مشخص کرد که چگونه می توان به انگلستان مهاجرت کرد، ضروری است که علاقه مندان ابتدا وضعیت خود را بررسی کرده و پس از کسب اطلاعات کافی و مشورت با افراد دارای تجربه و با دانش در این زمینه، مناسب ترین روش که منطبق با شرایط آنان هست را انتخاب و براساس آن ادامه مراحل مهاجرت را تا حصول نتیجه با دقت پشت سر بگذارند.

✔️ مسیر ایران به انگلیس از چه کشورهایی است؟

مهاجرت یا از مسیر مستقیم تهران- لندن صورت می پذیرد و یا ممکن است به صورت غیر مستقیم، توقفی چند ساعته در کشورهایی همچون: ترکیه، سوییس، قطر، دبی، آلمان، اتریش، ایرلند، اسپانیا، عمان و یا روسیه داشته باشد.

✔️ بهترین مسیر برای رفتن به انگلیس کدام است؟

قطعا انتخاب روش مستقیم برای رفتن به انگلیس می تواند تصمیمی درست تر باشد.

✔️ چگونه مهاجرت افراد زیر 18 سال به انگلستان محقق می گردد؟

راه های مهاجرت این دسته از افراد به انگلستان از طریق ویزای همراه و یا تحصیل امکان پذیر است.

✔️ هزینه مهاجرت به انگلستان چه مقدار است؟

به طور کلی کشور انگلستان، کشور ارزانی برای مهاجرت نیست و هزینه زندگی در آن نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی، بالاست.

✔️ آیا کشور انگلستان از مهاجرت افراد موفق حمایت می کند؟

کشور انگلستان از مهاجرت قهرمانان و افراد موفق در حوزه ورزشی حمایت کرده و برای آنان ویزا صادر می نماید.

✔️ متداول ترین روش های مهاجرت به انگلستان کدامند؟

مهاجرت از طریق تحصیل، متداول ترین روش مهاجرت می باشد.

سخن پایانی

شرایط مهاجرت به انگلیس، هزینه مهاجرت به انگلستان، مهاجرت به لندن و روش های اخذ اقامت و تابعیت انگلستان در این مقاله به طور کامل مورد تحلیل علمی و بررسی قرار گرفت. در شرایط فعلی، روش های مختلف مهاجرت به انگلیس برای هر شخص متفاوت است. در سال های اخیر، با توجه به خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، این کشور تغییرات قوانین بسیار زیادی داشته است و در زمان تهیه همین مقاله نیز قوانین و لایحه های زیادی در خصوص مهاجرت به انگلیس در حال بررسی می باشد که ممکن است تغییر و تحولات زیادی را در قوانین مهاجرتی این کشور به وجود آورد. قوانین جدید مهاجرتی انگلستان در صورت تصویب، در کانال تلگرام و اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی گسترده خواهد شد. بدین منظور توصیه می شود برای دسترسی به بروز ترین قوانین مهاجرت به انگلستان و اطلاع از هزینه و راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان، در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام موسسه ملک پور عضو باشید. همینطور شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان، با شماره تماس ما ارتباط برقرار کرده و یا فرم تماس را کامل نمایید. همچنین می توانید سوالات خود را در بخش "ثبت پرسش" مطرح کنید تا کارشناسان به آن ها پاسخگو باشند.

امتیاز 4.75 از 5 ( 56 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
سیمین شعیبی
سلاام ،وقت بخیر من 53 سال دارم با 20 سال سابق پرستاری (استخدام کشوری و در حال بازنشستگی)و 5 سال سابقه در بیمارستانهای خصوصی.تا بحال 2 ویزای شینگن (ایتالیا ،یونان،اتریش) 2 بار به کانادا و یک بار به آمریکا سفر کردم.ویزای مولتیپل کانادا دارم که 3 سال آن مانده است . والدین من و خواهرم در کانادا اقامت دارند . چطور میتوانم در انگلیس مهاجرت کنم .
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به شرایطی که می فرمایید اقامت های تمکن مالی و سرمایه گذاری مناسب شما می باشد. برای راهنمایی بهتر شما نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
داراب خاکی
اخذ اقامت از طريق سرمايه گذاری و يا تحصيلی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم لطفا اطلاعات عمومی اعم از سن، مدرک تحصیلی، سطح زبان انگلیسی، وضعیت تجرد و میزان دارایی بفرمایید. یا اینکه با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
میثم مقیمی
سلام من میخواستم سرمایه گذاری کنم توی انگلستان، خیلی ها میگن دیگه نمیشه میخواستم ببینم با 200 هزار پوند میشه سرمایه گذاری کنم؟ زبان در حد آیلتس 7 هستم و می تونم تا این حدود سرمایه بذارم مدرک تحصیلیم هم از دانشگاه مدیترانه شرقی در قبرس شمالی دریافت کردم. ممنونم از مقاله بسیار خوب و کاملتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای سرمایه گذاری در کشور انگلستان بلی در حال حاضر شما با سرمایه گذاری حداقل 2 میلیون پوندی می توان موفق به دریافت اقامت شوید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
آلا
سلام من دانشجوی پرستاریم و میخوام فعلا برای تحصیل پزشکی و بعدها برای زندگی به انگلستان برم 20سالمه دارم مدرک زبانمو میگیرم و معدل دبیرستانم19ست با معادل 96 سابقه پژوهش و فعالیت های زیادی دارم ولی نه در حد بین المللی خواهش میکنم بهم بگین ک برای گرفتن فول فاند چ کارهای دیگه ای لازمه ک انجام بدم ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای دریافت بورسیه و فول فاند شما باید در رقابتی که بین بچه هایی که مثل شما هستند برنده شوید. کشور انگلستان بورس های زیادی دارد و اگر بتوانید سال اول را در این کشور پذیرش بگیرید و شاگرد اول باشید از سال دوم راحتر می توانید بورس بگیرید. موفق باشید.
حامی
سلام خسته نباشید امکانش هست که به یکی از دفات شما مراجعه کنیم جهت مشاوره حضوری
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز موسسه مشاوره ای MIE در ایران دفتر فیزیکی ندارد و شما می توانید خدمات مشاوره ای را بصورت آنلاین دریافت نمایید. پیشنهاد می کنم با یکی از طرق زیر حتما با موسسه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. موفق باشید. https://officialmalekpour.com/contact
حامی
سلام میخواستم بدونم هزینه تحصیل پزشکی در دانشگاه های انگلیس تقریبا چقدره و با 400میلیون سالی میشه تحصیل کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل در دانشگاه های پزشکی ابتدا باید دوره 1.5 تا 2 ساله A level را بگذرانید و بعد از ان آزمون ورودی گرفته می شود. هزینه تحصیل در دوره A level به همراه زندگی سالیانه از 28 تا 45 هزار پوند متغییر می باشد. باتوجه به پشتوانه مالی که می فرمایید کشورهایی مثل ایرلند، اسپانیا، فرانسه و مجارستان می توانند گزینه های خوبی باشند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
اسلانی
سلام خسته نباشید هزینه کل دوره alevelدر انگلیس تقریبا بین چند تا چند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بسته شهر و کیفیت کالج ها متفاوت است اما میانگین هزینه زندگی و تحصیل را سالیانه 28 تا 45 هزار پوند در نظر بگیرید. موفق باشید.
شهرام عزیزی
درود بر شما مقاله جالب و کاملی در خصوص مهاجرت به انگلستان بود. ممنون از شما سوالی داشتم، خواستم بپرسم آیا من با سن 34 سال شانسی برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته IT در انگلستان دارم؟ اگر نه کدوم کشور رو شما پیشنهاد می کنید که بتونم با هزینه پایین تر تحصیل کنم. مرسی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب در صورتیکه گپ تحصیلی زیادی نداشته باشید می توانید اقدام کنید ، برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس نروژ هم می توانید اقدام کنید تحصیل شما رایگان است.
محمد سجاد فریدونی
با سلام بنده لیسانس مهندسی مکانیک دارم و در گرایش تاسیسات و تهویه مطبوع کار کردم میخواستم ببینم میتونم ویزای کار بگیرم راحت یا نه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب باید یک جاب آفر( پیشنهاد شغلی) از یک شرکت یا کارفرما معتبر داشته باشید .
خدیجه دستورنژاد
سلام من ۵۳ ساله هستم باز نشسته اموزش و پرورش متوسط دوم ودختر ساله سوم رشته سلولی ملکولی می خونه آیا روشی هست که با هم بتونیم بریم اسکاتلند البته دختراولم ازدواج کرده وی ساله اسکاتلند هس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دختر شما اگر در اسکاتلند حضور دارند و به صورت قانونی اقامت دارند شما از طریق دعوتنامه توریستی می توانید اقدام کنید .برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .
مهرشاد دهقان
سلام، خسته نباشید من دانشجوی پزشکی شهرکرد هستم. دوساله دارم ایران درس میخونم و نمرات دبیرستان و دانشگاهم بالا بوده(البته غیر از ترم یک دانشگاه). میخواستم انصراف بزنم از ایران و با توجه به تمکن مالی خودم انگلستان رو انتخاب کردم. سوال من اینه که آیا باید حتما دوره اِی لول رو تو انگِستان بگذرونم بعدش برای ورود به رشته ی پزشکی اقدام کنم؟ یا همینطور میتونم آزمون ورودی دانشگاه مورد علاقم رو شرکت کنم و شروع به تحصیل کنم؟ چون با انصراف زدن از ایران به اندازه کافی عقب میفتم دوست ندارم برگردم به دوران قبل از دانشگاه. ممنون اگه جواب بدید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله مستقیم هم میتوانید آزمون ورودی داتشگاه را بدهید اما توصیه میکنیم حتما دوره A level را سپری کنید و بعد آزمون بدهید. برای کسب اطلاعات کامل و دقیقتر با توجه به رزومه شما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
محمدرضا پوتاری
سلام من می خواستم بدونم برای تحصیل در رشته پزشکی به زبان انگلیسی در خارج با هزینه ارزان کجا هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله برای خیلی از کشورها امکان اقدام دارید. برای بررسی دقیق تر با مشاورین ما تماس بگیرید
بهار محمدی
سلام وقت بخیر . من ۲۴ شهریور در تهران انگشتنگاری برا ویزای الحاق ب همسر انجام دادم . الان ۲ ماه شده ولی هیچ جوابی نیومده . چقدر زمان میبره ک ویزا صادر بشه ؟ ممنونم از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام باید در انگلستان پیگیری کنن همسرتون
anahita31
سلام و عرض ادب وقت بخیر من 20 ساله هستم و فوق دیپلم میخوام برای تحصیل به انگلستان برم هزینه تحصیل و زندگی حدودا در سال چقدر میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بطور متوسط ۱۰ تا ۱۵ هزار پوند در سال برای بررسی شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
رضا
سلام و عرض ادب...من میخام برای کارشناسی رشته بیوتکنولوژی اقدام کنم واز لحاظ مالی مشکلی ندارم و ۲۲ سالمه و معدل کتبی دیپلمم۱۴و معدل کل دیپلمم ۱۷هست..میخاستم بپرسم برای کشور انگلیس شانس دارم یا نه? سوال دوم اینکه چه کشور هایی به طور کلی با این شرایط شانس پذیرس دارم? مدرک زبان هم دارم... ممنون میشم جواب بدین...
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت در صورت داشتن نمره زبان مناسب و سایر شرایط لازم امکان اقدام برای این کشور را دارید. بسته به نمره زبان و رشته تحصیلی مد نظرتان و همچنین تمکن مالی شما می بایست در خصوص باقی گزینه ها مشاوره دریافت کنید. توصیه می کنم برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان با کارشناسان مجرب ما با موسسه تماس تلفنی برقرار نمایید. موفق باشید.
سارا
سلام وقت بخیر ممنون از مقالات خوبتون من دو تا سوال دارم امکان گرفتن بورسیه از دانشگاه های انگلستان توی مقطع لیسانس هست؟ اگر اره شرایط و مقدارش تا چه حدیه؟ سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت متشکریم از همراهی شما دوست گرامی عموما دریافت بورسیه در مقاطع فوق لیسانس و دکترا راحت تر است اما این امکان در صورت داشتن رزومه خوب تحصیلی، مدرک زبان بالا و کسب نمرات خوب در حین تحصیل برای دانشجویان در مقطع لیسانس نیز امکان پذیر است و مقدار آن بسته به نوع بورسیه و شرایط دانشجو متغیر است.
وحید
سلام ایا می توانم با تجارت یا سرمایه گذاری مبلغ 300000 دلار امریکایی برای خودم و فامیل ویزای انگلستان را اخذ نمایم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز شما برای سرمایه گذاری و دریافت اقامت از این طریق حداقل مبلغ 2 میلیون پوند باید سرمایه گذاری نمایید و با اینباید شرایط ، شما برای سایر روش های مهاجرتی و یا سایر کشورها مورد بررسی قرار بگرید.
فاطمه
سلام،من ۲۴سالم هست،مدرک زبان دارم،لیسانس معماری ،و مدرک سه بعدی سازی از کمپانی کی اس گروپ،میخواستم ببینم میتونم بااین شرایط برای اقامت تحصیلی در انگلیس اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در صورتی که شما مدرک زبان در حد آیلتس 6.5 داشته باشید و بتوانید شهریه های دانشگاه و هزینه های زندگی خود را پرداخت نمایید شانس خوبی برای تحصیل در دوره فوق لیسانس خواهید داشت.
Venus
سلام، وقتتون بخیر خواهر من دارن با ویزای ازدواج به انگلیس مهاجرت میکنن و برادرم با جاب آفر. میخواستم بپرسم این امکان وجود داره که بعد از اینکه اونجا مستقر شدن برای من دعوتنامه بفرستن؟ اگر هم بفرمائید چقدر زمان میبره و چه هزینه هائی دربرداره ممنون میشم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله می توانید دعوتنامه دریافت کنید و به صورت توریستی و به مدت کوتاه در کشور انگلستان حضور داشته باشید اما امکان دریافت اقامت ندارید.
کاوان
سلام ببخشید من 14 سال سن دارم و در درس و ورزش بسیار موفقم خواستم بگویم چجوری میتونم به انگلیس مهاجرت کنم و ورزش و تحصیلم رو در آنجا ادامه دهم؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز شما برای تحصیل می توانید در مدارس انگلستان پذیرش دریافت نموده و وارد این کشور شوید و بعد از ورود خود در زمینه ورزشی مد نظر فعالیت داشته باشید. البته اگر قصد دارید تا در ورزش فوتبال کار کنید می توانید در آکادمی های فوتبال این کشور نیز ثبت نام نمایید.
S . N
سلام ، روزتون بخیر ، من ۴۰ سال سن دارم همسرم ۴۳ سال و فرزندمون ۱۲سال سن دارند ، بنده دیپلم خیاطی و لیسانس : مشاوره خانواده ، روانشناسی و نقاشی دارم و فوق لیسانس مشاوره خانواده و روانشناسی و نقاشی دارم و دوره های آزاد مشاوره و روانشانسی هم رفتم و چند مدرک بین‌المللی دارم ، فرزندمون هم چند دوره بازیگری و مجری گری و طراحی مد و لباس رفته است و از این دوره ها مدرک بین‌المللی دارد ، کار همسرم هم آزاد هست ، همگی تقریبا به زبان انگلیسی مسلط هستیم ، حدودا ۴ تا ۷میلیارد تومن بودجه داریم برای مهاجرت ، بنظر شما چه راه هایی برای مهاجرت ما بهتر هست ؟ و اینکه یا بودجه کافی برای مهاجرت داریم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. روش های متعددی برای مهاجرت به انگلستان می تواند پیش روی شما باشد. از جمله این روش ها می توانیم به استارت آپ، اسکیلدورکر و کارآفرینی اشاره داشته باشیم که در آنها همه اعضای خانواده می توانید با هم اقدام داشته باشید و مهاجرت نمایید. اما برای بررسی دقیق شرایط خود برای هرکدام از این طرح ها باید شرایط خود را با کارشناسان موسسه در میان بگذارید. برای این امر می توانید از مشاوره رایگان تلفنی با مشاورین استفاده نمایید.
افسانه معظمی
سلام وقت بخیر من ۳۰ ساله هستم و لیسانس حقوق سطح زبانم خوبه اما آیلتس ندارم امکان اخذ پذیرش تو گرایشات حقوق در انگلیس رو دارم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز داشتن ایلتس ۶/۵ الزامی می باشد.
امین
سلام وقت شما بخیر میخواستم بپرسم که میشه با ویزای توریستی بریم انگلستان بعد ویزامون رو اونجا تغییر بدیم به کاری و اقامت انگلیس رو بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وقت شما هم بخیر خیر دوست عزیز این امکان وجود ندارد در صورتی که قصد مهاجرت از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری در انگلستان داشته باشید لازم است از ابتدا برای نوع اقامتی که در نظر دارید اقدام نمایید.
hashemai
سلام و خواستم بدونم که برای مهاجرت به کشور انگلستان امکان بودن همراه هم وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بهتون پیشنهاد می کنیم که اقله فوق رومطالعه بفرمایید تا به صورت کامل از این موارد با خبر شوید.
روشا
هزینه مهاجرت به انگلستان چه مقداره؟ می شه از طریق تحصیل به این کشور مهاجرت کرد و اقامت دائم گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وقتتون بخیر. به صورت کلی هزینه های کشور انگلستان بسیار بالا بوده و برای کسب اطلاعات بیشتر بهتونپیشنهاد می کنم که مقاله فوق رو مطالعه کنید.
محسن
سلام وقتتون بخیر می خواستم بدونم که در روش های ذکر شده چه روشی برای مهاجرت به انگلیس راحتتر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
هر روش می تواند نسبت به نیاز شما متفاوت و راحتتتر باشد
راحبیان
سلام میشه بفرمایید که متداول و معقول ترین روش مهاجرتی به کشور انگلیس چه روشیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
مناسب ترین راه مهاجرتی به کشور انگلستان، مهاجرت از طریق تحصیل می باشد.
resg
از نظر شما معقول ترین و مناسب ترین روش مهاجرتی به کشور انگلستان چطوریه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
مهاجرت از طریق تحصیل یکی از مناسب ترین روش هاست
اشک
سلام و عرض ادب. میشه بفرمایید برای مهاجرت به کشور انگلستان باید چه اقداماتی رو انجام بدیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
شما برای مهاجرت به کشور انگلستان باید یکی از شرایطی که در این مقاله به آن ها اشاره شد را داشته باشید
مرادیاننی
سلام میشه بفرمایید چه پروسه ای رو باید پشت سر بزاریم برای دریافت اقامت دائم این کشور؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
هر شخصی که 5 سال در کشور انگلستان زندگی کرده است می تواند درخواست کارت اقامت دائم این کشور را بدهد. همچنین فردی که 10 سال را در انگلستان به تحصیل مشغول بوده باشد می تواند درخواست اقامت دائم انگلستان را داشته باشد.
razy
سلام دریافت اقامت دائم برای درخواستش باید چندسال در این کشور بود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هر شخصی که 5 سال در کشور انگلستان زندگی کرده است می تواند درخواست کارت اقامت دائم این کشور را بدهد. همچنین فردی که 10 سال را در انگلستان به تحصیل مشغول بوده باشد می تواند درخواست اقامت دائم انگلستان را داشته باشد.
اصغری
سلام و عرض ادب. چطوری می تونیم اقامت دائم کشور انگلستان را دریافت کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
هر شخصی که 5 سال در کشور انگلستان زندگی کرده است می تواند درخواست کارت اقامت دائم این کشور را بدهد. همچنین فردی که 10 سال را در انگلستان به تحصیل مشغول بوده باشد می تواند درخواست اقامت دائم انگلستان را داشته باشد.
محبیان
سلام. اصلی ترین نیاز، برای درخواست ویزای کار کشور انگلستان به چه صورت است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
برای درخواست این ویزا شرایط زیر مورد نیاز است: متقاضی توسط یک اسپانسر ثبت شده در انگلستان استخدام شود. متقاضی خارج از اتحادیه اروپا باشد.
سارا
سلام می شه به صورت حدودی مبلغ تحصیل در کشور انگلستان را بفرمایید.؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
هزینه های تحصیل در انگلستان در مدارس و ویزای تحصیلی انگلستان از 30 الی 60 هزار پوند متغیر می باشد
راحبی
سلام و عرض ادب. هزینه های زندگی در کشور آلمان به چه صورت است ؟ چطوری می تونیم به این کشور مهاجرت کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
انگلستان جزو کشورهای ارزان جهت مهاجرت نیست و هزینه های زندگی در این کشور در مقایسه با بسیاری از کشورها بالاتر می باشد.
رضاضی
پرتقاضیا ترین روش مهاجرتی به کشور انگلستان به چه صورت است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب.جهت کار در کشور انگلستان، ویزاهای کار مختلفی نظیر ویزای کار موقت، ویزای کار فصلی، ویزای کار ورزشکاران و هنرمندان و... وجود دارد؛ اما معمول ترین روش کار در انگلستان از طریق ویزای کار عادی می باشد.
اکبری
تحصیل در مدارس انگلستان از چه سنی شروع میشود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
تحصیل در کشور انگلستان از سن 3 سالگی در مهد کودک ها شروع شده و تا 18 سالگی نظام آموزشی با تکمیل دوره دبیرستان تکمیل می شود.
رضایی
سلام درخواست ویزای کاری انگلستان به چه مواردی امکان پذیر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
متقاضی توسط یک اسپانسر ثبت شده در انگلستان استخدام شود. متقاضی خارج از اتحادیه اروپا باشد.
اعتمادیانی
اسپانسر هایی که کارگران خارجی را استخدام می کنند، مجوز دارند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
اسپانسر مورد نظر برخی شرکت های بین المللی، دارای مجوز برای استخدام نیروی خارجی در انگلستان می باشند.
امیر
آیا به صورت کلی برای کار و کاریابی در کشور انگلستان با مشکل روبرو میشیم؟ یا سخته؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
البته با توجه به نرخ پایین بیکاری در کشور انگلستان، افرادی که اقامت این کشور را از روش هایی مثل تحصیل و ازدواج به دست می آورند، دشواری زیادی جهت کاریابی در انگلستان نخواهند داشت.
مرادی
سلام و عرض ادب. به صورت معمول چقدر باید هزینه کنیم برای یک زندگی معمولی در کشور انگلستان/
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
به طور معمول می توان برای زندگی متوسط دانشجویی در خارج از لندن، 900 پوند در ماه و در داخل شهر لندن، 1200 پوند در ماه هزینه زندگی را در نظر داشت.
عماد نائینی نژاد
سلام من ۱۶ سالمه برای فوتبال میخوام به انگلستان مهاجرت کنم چطوری میتونم اینکارو کنم و هزینه اش چقدر میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط سنی شما مناسب می باشد پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط شما را به صورت کامل بررسی کنند
علیرضا ناصری
با سلام درود خدمت شما دوستان گرامی . من تبعه افغانی هستم .ساکن ایران .چند سالی هست که میخوام برای مهاجرت اقدام کنم ولی شرایط مالی تو ایران برای من کارگر با همسر و دو فرزند اصلان محیا نمیشه . سواد تا راهنمایی دارم .ولی مدرکش ندارم .۳۰ سالمه .به کامپیوتر علاقه دارم . کار های فنی انجام میدم.در فروشگاه فروش بجای ۳ نفر کار کردم . دارم زبانم میخونم .شغل فعلیم بنایی هست توش مهارت خوبی دارم .چرا که کمال گرام .کارم باید بی عیب و نقص باشه .ولی خب برای مهاجرت سرمایه ندارم .خیلی علاقه به تحصیل هم دارم .سروران عزیزان .منو راهنمایی کنید .چرا که من هم مانند توضیحات مخالف راه های مهاجرت غیر قانونی هستم .مثل من هستن که مشکل مشابه من دارن ولی راهی برای مهاجرت ندارن . خواهش میکنم که اگه راهی هست منو راهنمایی کنید .سپاس فراوان از شما سروران گرامی.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر بود شرایط سنی همسر و... را میفرمودین شما میتوانید با تقویت زبان و میزان پشتوانه مالی با روشهای کم هزینه اقدام به مهاجرت نمایید پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط شما را به صورت کامل بررسی کنند با تشکر
احمد
سلام وقتتون بخیر در انگلستان میشه ضمن تحصیل کار کرد؟ امکانش هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام بله. در مقطع لیسانس 3 سال تحصیل می کنید و به مدت 1 سال و در دوره فوق لیسانس 1 سال تحصیل می کنید و 1 سال مشغول به کار می شوید.
جواد
سلام آقا ملک پور اولاً تشکر میکنم بابت سایت خوبتون که خیلی از موارد رو روشن کرده برامون من فوق لیسانس مکانیک گرایش تبدیل انرژی دارم ۵سال به عنوان کارشناس فنی مهندسی در شرکت میهن و پگاه کار کردم و حدودا ۵۰۰ ملیون سرمایه دارم مدرک زبان تولیمو دارم که سازمان سنجش برگزار میکنند میخاستم برای کیس مهاجرت کاری به انگلستان ازتون با توجه به شرایط گفته شدم بپرسم تشکر 🙏🙏
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر بود شرایط سنی هم میفرمودین با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط شما را بررسی کرده و به صورت کامل راهنمایی کنند
ارمان
سلام و خسته نباشید برای دریافت ویزای ورزشکاری باید حتما اسپانسر داشت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام بر شما بله باید مدرک اسپانسری از طرف یک موسسه ورزشی داشته باشید
مقداد
سلام. ممکنه بفرمایید هزینه زندگی دانشجویی برای مهاجرت به انگلستان چقدره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام. وقت شما بخیر با توجه به محل زندگی شما هزینه‌ها کمی متفاوته. ولی به طور کلی برای یک زندگی متوسط در خارج از لندن، 900 پوند در ماه و در داخل شهر لندن 1200 پوند در ماه را باید در نظر بگیرید.
مراد
سلام. در چه صورتی میشه درخواست اقامت دائم انگلستان رو داد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام. وقت بخیر. هر فردی بعد از 5 سال زندگی در انگلستان همچنین 10 سال تحصیل می‌تواند درخواست اقامت دائم این کشور را بدهد.
سمیرا
سلام. وقت بخیر. آیا با ویزای تحصیلی انگلستان می تونم اقامت دائم این کشور را دریافت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام. وقت شما هم بخیر خیر. با ویزای تحصیلی امکان دریافت اقامت انگلستان وجود ندارد مگر اینکه بعد از فراغت از تحصیل در این کشور مشغول به کار شوید.
sahel
سلام و خسته نباشید هزینه تحصیل در مدارس انگلستان رو میشه بفرمایید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام هزینه های تحصیل در انگلستان در مدارس و ویزای تحصیلی انگلستان بین 30هزار تا 60 هزار پوند متغیر است
نسترن عزیز
سلام سوال من اینه که ی زندگی دانشجویی توی لندن چقدر هزینه بر میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام بر شما و وقتتون بخیر به طور معمول زندگی متوسط دانشجویی در خارج از لندن، 900 پوند در ماه و در داخل شهر لندن، 1200 پوند در ماه هزینه خواهد شد.
داوود
سلام و خسته نباشید ممنون از پاسخگویی خوبتون عذرمیخوام هزینه های تحصیل وویزای تحصیلی توی مدارس انگلستان را میخواستم از حضورتون سوال کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام از لطف شما سپاسگزاریم هزینه های تحصیل در انگلستان در مدارس و ویزای تحصیلی انگلستان از 30 الی 60 هزار پوند متغیر می باشد.
susanabid
سلام. حدود هزینه تحصیل در انگلستان برای مدارس رو میخواستم از حضورتون سوال کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام بر شما و وقتتون بخیر هزینه های تحصیل در انگلستان در مدارس و ویزای تحصیلی انگلستان از 30 الی 60 هزار پوند متغیر می باشد.
ارام نورالهی
سلام هزینه های تحصیل در انگلستان در مدارس و ویزای تحصیلی انگلستان حدودا چه میزان هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتو بخیر هزینه های تحصیل در انگلستان در مدارس و ویزای تحصیلی انگلستان از 30 الی 60 هزار پوند متغیر می باشد
shahroq
سلام اقامت دائم رو چه افرادی می تونن بگیرن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و درود بر شما هر شخصی که 5 سال در کشور انگلستان زندگی کرده است می تواند درخواست کارت اقامت دائم این کشور را بدهد. همچنین فردی که 10 سال را در انگلستان به تحصیل مشغول بوده باشد می تواند درخواست اقامت دائم انگلستان را داشته باشد.
حنانه
سلام خسته نباشید ویزای سرمایه گذاری توی انگلستان میشه راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
درود بر شما برای ویزای سرمایه گذاری، شخص با سرمایه در حد 2 میلیون پوند، امکان درخواست اقامت برای کشور انگلستان را دارد. برای این کار، نیاز به داشتن حساب در کشور انگلستان و اثبات کسب و دارایی به صورت قانونی می باشد.
سنایی
سلام چطور میشه اقامت دائم این کشور رو گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام هر شخصی که 5 سال در کشور انگلستان زندگی کرده است می تواند درخواست کارت اقامت دائم این کشور را بدهد. همچنین فردی که 10 سال را در انگلستان به تحصیل مشغول بوده باشد می تواند درخواست اقامت دائم انگلستان را داشته باشد.
tavakoli
سلام ویزای Innovator دقیقا چطوریه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وقت شما بخیر در روش ویزای Innovator، شخص باید حداقل 50 هزار پوند در کشور انگلستان سرمایه گذاری کند و در کنار این سرمایه گذاری، ایده ای خلاقانه، اختراع خاصی در زمینه های پزشکی، تکنولوژی و... ارائه دهد. بدون ارائه یک ایده خلاقانه، امکان اخذ این اقامت وجود ندارد.
مروارید
سلام ایا مدرک زبان برای کودکان و نوجوانان زیر 18 سال الزامی است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام وقتتون بخیر خیر، تحصیل در دانشگاه ها و دوره های آکادمیک برای سنین بالاتر از 18 سال، نیازمند مدرک زبان انگلیسی می باشد.
دنیا
سلام هزینه ی زندگی دانشجویی توی لندن حدودا چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب و قتتون بخیر به طور معمول می توان برای زندگی متوسط دانشجویی در خارج از لندن، 900 پوند در ماه و در داخل شهر لندن، 1200 پوند در ماه هزینه زندگی را در نظر داشت.
سپیده
سلام برای لیسانس و فوق لیسانس طول دوره تحصیل و دوره کار به چه صورت هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر در مقطع لیسانس 3 سال تحصیل می کنید و 1 سال به صورت گارانتی به کار مشغول می شوید. در دوره های فوق لیسانس 1 سال تحصیل می کنید و 1 سال مشغول به کار می شوید.
nima
سلام هزینه و سرمایه لازم برای نوافرینی و نواوری در انگلیس چه میزان هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای نوآوران اقتصادی و افرادی با ایده های پول ساز و سود آور ، حداقل سرمایه 50 تا 100 هزار پوند در نظر گرفته شده است.
شایان
سلام شرایط ویزای ورزشکاری انگلستان رو میخواستم بدونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای دریافت ئیزای ورزشکاری باید شرایط عمومی زیر را دارا باشید: *شخص ورزشکار باید در کشور خود، در بالاترین سطح ورزشی، فعالیت ورزشی و یا مربی گری کرده باشد و در جوامع بین المللی شناخته شده باشد. *وزارت ورزش کشور خود، او را تأیید کند. *استخدام شخص در انگلستان موجب پیشرفت ورزشی کشور انگلستان در آن رشته شود. *شخص خارج از اتحادیه اروپا باشد. *دانش زبان انگلیسی *مدرک اسپانسری از طرف یک موسسه ورزشی *تمکن مالی مناسب
بهاره
سلام حدوn هزینه های تحصیل توی مدارس چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه های تحصیل در انگلستان در مدارس و ویزای تحصیلی انگلستان از 30 الی 60 هزار پوند متغیر می باشد.
صدرا
سلام ایا این درسته که کسی که 10 سال توی انگلستان تحصیل کنه می تونه اقامت بگیره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام وقتتون بخیر بله، در کشور انگلستان، چنانچه شخصی 10 سال در این کشور تحصیل نماید می تواند درخواست اقامت دائم دهد که این قانون، به نحوی در کشور انگلستان منحصر به فرد می باشد. تحصیل در دانشگاه های انگلستان در مقاطع مختلف امکان پذیر است.
فرهادیان
سلام معمولا در یافت اقامت دائم از چه راه های امکان پذیره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر مراحل دریافت اقامت دائم به این صورت است که هر شخصی که 5 سال در کشور انگلستان زندگی کرده است می تواند درخواست کارت اقامت دائم این کشور را بدهد. همچنین فردی که 10 سال را در انگلستان به تحصیل مشغول بوده باشد می تواند درخواست اقامت دائم انگلستان را داشته باشد.
faryani
سلام هزینه معمول یک زندگی دانشجویی در لندن چند پوند هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر به طور معمول می توان برای زندگی متوسط دانشجویی در خارج از لندن، 900 پوند در ماه و در داخل شهر لندن، 1200 پوند در ماه هزینه زندگی را در نظر داشت.
مهدیاری
سلام برای ویزای سرمایه گذاری از حضورتون سوال داشتم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر در این روش شخص با سرمایه در حد 2 میلیون پوند، امکان درخواست اقامت برای کشور انگلستان را دارد. برای این کار، نیاز به داشتن حساب در کشور انگلستان و اثبات کسب و دارایی به صورت قانونی می باشد.
فدوی
سلام ویزای Innovator چیست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای ویزای Innovator، شخص باید حداقل 50 هزار پوند در کشور انگلستان سرمایه گذاری کند و در کنار این سرمایه گذاری، ایده ای خلاقانه، اختراع خاصی در زمینه های مختلف ارائه دهد. بدون ارائه یک ایده خلاقانه، امکان اخذ این اقامت وجود ندارد.
مهدیه
سلام ویزای ورزشگاری شرایطش رو میخواستم بدونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر شخص ورزشکار باید در کشور خود، در بالاترین سطح ورزشی، فعالیت ورزشی و یا مربی گری کرده باشد و در جوامع بین المللی شناخته شده باشد. وزارت ورزش کشور خود، او را تأیید کند. استخدام شخص در انگلستان موجب پیشرفت ورزشی کشور انگلستان در آن رشته شود. شخص خارج از اتحادیه اروپا باشد. دانش زبان انگلیسی مدرک اسپانسری از طرف یک موسسه ورزشی تمکن مالی مناسب
Omid Rezaie
سلام خسته نباشید من 20 سال دارم و حدود 1میلیارد تومان سرمایه میخوام به کشور انگلستان مهاجرت کنم شما میتونید کمکم کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای دریافت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.
زهره خلیلی
ویزای تحصیلی برای فرزندم که ۱۷سال دارد ودیپلم ومدرک آیلتس هم دترد.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز امکان اخذ پذیرش در مقطع لیسانس وجود دارد. برای دریافت مشاوره با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
علی صالحی
سلام یه سوال داشتم از خدمتتون... من قصد تحصیل در انگلیس دارم.. از این طریق میتونم اقدام به گرفتن اقامت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وقت بخیر بله بعد از 10 سال تحصیل در این کشور قادر به درخواست اخذ اقامت خواهید بود.
karimi
درود. هزینه های انگلستان رو میخواستم بدونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر در کشور انگلستان نیز هزینه ها در قسمت ها و شهرهای مختلف این کشور متفاوت است؛ به طور معمول می توان برای زندگی متوسط دانشجویی در خارج از لندن، 900 پوند در ماه و در داخل شهر لندن، 1200 پوند در ماه هزینه زندگی را در نظر داشت.
نوابپور
سلام هزینه ویزای تحصیلی برای انگلیستان چقذر می باشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه های تحصیل در انگلستان در مدارس و ویزای تحصیلی انگلستان از 30 الی 60 هزار پوند متغیر می باشد.
sadiani
سلام واقعا 900 تا در ماه برای زندگی دانشجویی هزینه میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر به طور معمول می توان برای زندگی متوسط دانشجویی در خارج از لندن، 900 پوند در ماه و در داخل شهر لندن، 1200 پوند در ماه هزینه زندگی را در نظر داشت.
husini
سلام ایا در رابطه با هزینه های انگلستان شما میتونید راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر در کشور انگلستان نیز هزینه ها در قسمت ها و شهرهای مختلف این کشور متفاوت است؛ به طور معمول می توان برای زندگی متوسط دانشجویی در خارج از لندن، 900 پوند در ماه و در داخل شهر لندن، 1200 پوند در ماه هزینه زندگی را در نظر داشت.
لیلا
سلام درصورتیکه فردی با یک تبعه ازدواج کرده باشد چه زمانی می تواند برای تابعبت درخواست دهد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر شخصی که با یک تبعه انگلستان ازدواج کرده است، در صورت 3 سال زندگی در کشور انگلستان می تواند درخواست تابعیت بدهد
سلیمی
سلام وقتتون بخیر میشه راجع به ویزای Innovator توضیح بدین؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وعرض ادب وقتتن بخیر در این روش، شخص باید حداقل 50 هزار پوند در کشور انگلستان سرمایه گذاری کند و در کنار این سرمایه گذاری، ایده ای خلاقانه، اختراع خاصی در زمینه های مختلف ارائه دهد. بدون ارائه یک ایده خلاقانه، امکان اخذ این اقامت وجود ندارد.
رویا
سلام در صورت ازدواج با یک فرد نگلیسی می توان تابعیت گرفت
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر شخصی که با یک تبعه انگلستان ازدواج کرده است، در صورت 3 سال زندگی در کشور انگلستان می تواند درخواست تابعیت بدهد.
شیوا
سلام موفق و پیروز باشید هزینه زندگی نهایتا توی این کشور چقدر میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر نهایتا 1200 پوند در ماه هزینه زندگی است که این میزان بسته به سبک زندگی هر فرد می تواند متغیر باشد.
امید
سلام دوره فوق لیسانس توی انگلستان به چه شکل هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب در دوره های فوق لیسانس 1 سال تحصیل می کنید و 1 سال مشغول به کار می شوید. در یک سالی که به کار مشغول هستید 17 تا 18 هزار پوند حقوق دریافت خواهید کرد.
سامان
سلام هزینه ویزا و مدارس این کشور حدودا میشه بفرمایید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه های تحصیل در انگلستان در مدارس و ویزای تحصیلی انگلستان از 30 الی 60 هزار پوند متغیر می باشد.
ماهان
سلام شرایط ویطای ورزشگاری رو میشه بفرمایید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر با ارزوی موفقیت برای شما شرایط مورد نیاز جهت درخواست ویزای ورزشکاری انگلستان: شخص ورزشکار باید در کشور خود، در بالاترین سطح ورزشی، فعالیت ورزشی و یا مربی گری کرده باشد و در جوامع بین المللی شناخته شده باشد. وزارت ورزش کشور خود، او را تأیید کند. استخدام شخص در انگلستان موجب پیشرفت ورزشی کشور انگلستان در آن رشته شود. شخص خارج از اتحادیه اروپا باشد. دانش زبان انگلیسی مدرک اسپانسری از طرف یک موسسه ورزشی تمکن مالی مناسب
متین رحیمی
سلام من الان یه ۱ماهی میشه اومدم انگلیس و الان منصرف شدم و میخوام برگردم ایران وقتی من برگردم ایران اونجا چه اتفاقی برام میوفته فقط با پاسپورت از ایران رفتم ترکیه و از ترکیه تا اینجارو قاچاقی اومدم لطفا جواب بدین خیلی برام مهمه مرسی؟؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز موسسه ملک پور در زمینه پناهندگی ارائه خدمات و مشاوره ندارد
toryan
سلام در زمینه پناه هم مشاوره میدین؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر خیر در زمینه پناهندگی موسسه ام ای ای هیچونه راهنمایی و همکاری و مشاوره انجام نمی دهد.
شیلا
سلام برای اجاره اپاتمان یک خوابه در مرکز شهر معمولا چه میزان هزینه لازمه ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر اجاره آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر حدود 873.18 یورو است.
tanin
سلام برای نوافرینی چند یورو باید سرمایه اولیه داشته باشیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای این روش، حداقل سرمایه 50 تا 100 هزار پوند در نظر گرفته شده است.
امید
سلام حدود هزینه ویزای تحصیلی رو میفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه های تحصیل در انگلستان در مدارس و ویزای تحصیلی انگلستان از 30 الی 60 هزار پوند متغیر می باشد
صابری
سلام و احترام هزینه زندگی در این کشور برای دانشجویان به چه صورت است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر به طور معمول می توان برای زندگی متوسط دانشجویی در خارج از لندن، 900 پوند در ماه و در داخل شهر لندن، 1200 پوند در ماه هزینه زندگی را در نظر داشت.
سارا
سلام با چه شرطی میشه اقامت دائم گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هر شخصی که 5 سال در کشور انگلستان زندگی کرده است می تواند درخواست کارت اقامت دائم این کشور را بدهد. همچنین فردی که 10 سال را در انگلستان به تحصیل مشغول بوده باشد می تواند درخواست اقامت دائم انگلستان را داشته باشد.
فراهانپور
سلام و خسته نباشید هزینه زندگی دانشجویی در این کشور حدودی می تونید راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر به طور معمول می توان برای زندگی متوسط دانشجویی در خارج از لندن، 900 پوند در ماه و در داخل شهر لندن، 1200 پوند در ماه هزینه زندگی را در نظر داشت.
عارف
سلام در رابطه با ویزای Innovator می خواستم بدونم چطور هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر در این روش، شخص باید حداقل 50 هزار پوند در کشور انگلستان سرمایه گذاری کند و در کنار این سرمایه گذاری، ایده ای خلاقانه، اختراع خاصی در زمینه های مختلف ارائه دهد. بدون ارائه یک ایده خلاقانه، امکان اخذ این اقامت وجود ندارد.
احدی
سلام برای ورزشکاری باید چه میزان اعتبار داشت
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر شخص ورزشکار باید در کشور خود، در بالاترین سطح ورزشی، فعالیت ورزشی و یا مربی گری کرده باشد و در جوامع بین المللی شناخته شده باشد.
فرنوش
سلام برای مدارس و ویزا چند پوند هزینه لازم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اقدام باید هزینه یکسال تحصیل و یکسال زندگی در کشور انگلستان را در حساب خود نشان دهید با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط سما اا کامل بررسی کنند
بهرامی
سلام هزینه زندگی و تحصیل د راین کشور رو میشه بفرمایید چند پوند هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر در کشور انگلستان نیز هزینه ها در قسمت ها و شهرهای مختلف این کشور متفاوت است؛ به طور معمول می توان برای زندگی متوسط دانشجویی در خارج از لندن، 900 پوند در ماه و در داخل شهر لندن، 1200 پوند در ماه هزینه زندگی را در نظر داشت.
اکبر
سلام مخارج تحصیل و ویزای مدارس رو امکانش هست بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله هزینه های تحصیل در انگلستان در مدارس و ویزای تحصیلی انگلستان از 30 الی 60 هزار پوند متغیر می باشد
پریسان
سلام و خسته نباشید روش ویزای سرمایه گذاری به چه شکلی هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر در ویزای سرمایه گذاری شخص با سرمایه در حد 2 میلیون پوند، امکان درخواست اقامت برای کشور انگلستان را دارد. برای این کار، نیاز به داشتن حساب در کشور انگلستان و اثبات کسب و دارایی به صورت قانونی می باشد.
سمیه
سلام و با ارزوی موفقیت برای موسسه شما برای ویزای کار چه شرطی لازم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر جهت کار در کشور انگلستان، ویزاهای کار مختلفی نظیر ویزای کار موقت، ویزای کار فصلی، ویزای کار ورزشکاران و هنرمندان و... وجود دارد؛ اما معمول ترین روش کار در انگلستان از طریق ویزای کار عادی می باشد. برای درخواست این ویزا شرایط زیر مورد نیاز است: متقاضی توسط یک اسپانسر ثبت شده در انگلستان استخدام شود. متقاضی خارج از اتحادیه اروپا باشد.
فدوی
سلام هزینه زندگی برای دانشجو در این کشور حدودا چند یوروهست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر به طور معمول می توان برای زندگی متوسط دانشجویی در خارج از لندن، 900 پوند در ماه و در داخل شهر لندن، 1200 پوند در ماه هزینه زندگی را در نظر داشت.
فریمانی
سلام ویزای تحصیلی حدود 300 پونده؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر ویزای تحصیلی انگلستان از 30 الی 60 هزار پوند متغیر می باشد
اذر
سلام ایا در فوق لیسانس کارباید کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله، در دوره های فوق لیسانس 1 سال تحصیل می کنید و 1 سال مشغول به کار می شوید. در یک سالی که به کار مشغول هستید 17 تا 18 هزار پوند حقوق دریافت خواهید کرد.
اکبری پور
سلام و خسته نباشید نوافرنس باعث اقامت میشه و چه میزان سرمایه میخواد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر روش نوآوری، نوآفرینی و ابتکار انگلیس روشی برای نوآوران اقتصادی و افرادی با ایده های پول ساز و سود آور مناسب می باشد. برای این روش، حداقل سرمایه 50 تا 100 هزار پوند در نظر گرفته شده است و منجر به اخذ اقامت نیز می گردد
کیانوش
سلام حدود هزینه ویزای تحصیلی مدرسه چند پونده؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر حدود هزینه های تحصیل در انگلستان در مدارس و ویزای تحصیلی انگلستان از 30 الی 60 هزار پوند متغیر می باشد.
مستانه
سلام یکی از استرس های من هزنیه هاست. هزینه ها به طور معمول برای دانشجو چند پوند هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر در کشور انگلستان نیز هزینه ها در قسمت ها و شهرهای مختلف این کشور متفاوت است؛ به طور معمول می توان برای زندگی متوسط دانشجویی در خارج از لندن، 900 پوند در ماه و در داخل شهر لندن، 1200 پوند در ماه هزینه زندگی را در نظر داشت.
قربانی
سلام و احترام برای ویزای کار چه مدارکی لازم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای درخواست این ویزا شرایط زیر مورد نیاز است: متقاضی توسط یک اسپانسر ثبت شده در انگلستان استخدام شود. متقاضی خارج از اتحادیه اروپا باشد.
ارمان
سلام من دوستدارم که به این کشور مهاجرت کنم ایا این کشور مزایایی دارد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله،از مزایای این کشور خدمات پزشکی و درمانی بسیار پیشرفته و تقریبا رایگان امکان آموزش به صورت رایگان به روز ترین سیستم آموزشی زندگی در کشور با پیشینه فرهنگی غنی امکان رشد در زمینه های مختلف از جمله ورزشی مهاجر پذیری درآمد مناسب بازارکار نامحدود دسترسی به همه امکانات
علیمی
یلاک برای تحصیل توی مدرسه انگلستان حدودا چند پوند هزینه لازم داره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه های تحصیل در انگلستان در مدارس و ویزای تحصیلی انگلستان از 30 الی 60 هزار پوند متغیر می باشد.
گلابتون
سلام تابعیت از طریق تولد در انگلستان ایا امکان دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر کشور انگلستان پیش از سال 1983 بر اساس سیستم خاک بود و بر این اساس، فرزندی که در خاک انگلستان متولد می شد دارای تابعیت انگلیسی می شد. اما پس از سال 1983 سیستم و قانون خون مانند سایر کشورهای اروپایی جایگزین شد و در پی آن، کشور انگلستان در صورتی به فرزندی اعطای تابعیت می کرد که حداقل یکی از والدین وی دارای تابعیت انگلیس باشند. به علت حمایت از کودکانی که والدین آنها نامشخص است و شامل حمایت های دولت قرار گیرند، کشور انگلستان به کودکان متولد شده در این کشور که والدین آن ها مجهول است، تابعیت اعطا می نماید.
معافی
سلام تیم خوب ام ای ای. من ی سوال داشتم و اینه که متداول ترین روش های مهاجرت به انگلستان چه راهی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر مهاجرت از طریق تحصیل، متداول ترین روش مهاجرتی این کشور می باشد.
فدوی
سلام و درود. برای ویزای کار چه شروطی الزامی هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای درخواست این ویزا شرایط زیر مورد نیاز است: متقاضی توسط یک اسپانسر ثبت شده در انگلستان استخدام شود. متقاضی خارج از اتحادیه اروپا باشد.
شفیعیان
سلام و خسته نباشید مقالات کاربردی و مفیدی دارید . درود بر شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر از لطف شما بسیار سپاسگزاریم خوشحالیم که مورد پسند شما واقع شده است.
afaggh
سلام خسته نباشید اوضاع هزینه ها توی این گشور چطوره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر در کشور انگلستان هزینه ها در قسمت ها و شهرهای مختلف متفاوت است؛ به طور معمول می توان برای زندگی متوسط دانشجویی در خارج از لندن، 900 پوند در ماه و در داخل شهر لندن، 1200 پوند در ماه هزینه زندگی را در نظر داشت.
فریدان
سلام و خسته نباشید دعوتنامه برای مهاجرت از چه طریقی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر دعوتنامه انگلستان دارای انواع مختلفی از جمله موارد زیر است: دعوتنامه خانوادگی دعوتنامه کاری دعوتنامه تحصیلی دعوتنامه تجاری دعوتنامه تفریحی و گردشگری دعوتنامه نمایشگاهی
ضیا
سلام دکتری چقدر زمان بر هست و چه مدت بعد میشه جستجوی کار کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر با پذیرش مدرک معادل دکتری، می توان به مدت 2 الی 3 سال به تحصیل دکتری پرداخته و سپس به مدت 2 سال، فرصت برای جستجوی کار در این کشور دارید.
پناه
سلام هزنیه زندگی برای یک دانشجو چقدر تمام میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر به طور معمول می توان برای زندگی متوسط دانشجویی در خارج از لندن، 900 پوند در ماه و در داخل شهر لندن، 1200 پوند در ماه هزینه زندگی را در نظر داشت.
کاتبی
سلام دریافت دعوت نامه از چه راههایی امکان پذیره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلان و عرض ادب وقتتون بخیر دعوتنامه انگلستان دارای انواع مختلفی از جمله موارد زیر است: دعوتنامه خانوادگی دعوتنامه کاری دعوتنامه تحصیلی دعوتنامه تجاری دعوتنامه تفریحی و گردشگری دعوتنامه نمایشگاهی
ghonoti
سلام حدود هزینه ویزا و تحصیل چند پونده؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه های تحصیل در انگلستان در مدارس و ویزای تحصیلی انگلستان از 30 الی 60 هزار پوند متغیر می باشد.
الهه حیدری
سلام ببخشید من سوال داشتم من می‌خوام به همراه خانواده ام برای تحصیل اقدام کنم هزینه برای یک خانواده چهار نفره برای اقامت دائم و هزینه هواپیما و زندگی چقدر است خودم 13 ساله خواهرم 10 ساله مادرم 30 ساله پدرم 38 ساله
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز مادر شما سن مناسبی دارند میتوانند از طریق ویزای تحصیلی اقدام کنند و شما به عنوان همراه اقدام نمایید با مشاوران موسسه ملکپور تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند
قدوری
سلام ازچه طریق هایی میشه مهاجرت به انگلیس کرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر روش هایی مانند کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و...
غیوری
سلام حدود هزینه برای مدرسه و ویزای تحصیلی رو میخوام بدونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه های تحصیل در انگلستان در مدارس و ویزای تحصیلی انگلستان از 30 الی 60 هزار پوند متغیر می باشد.
احسین
سلام و خسته نباشید نحوه مشغول به کار شدن در مقطع های تحصیلی به چه شکل هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر در مقطع لیسانس 3 سال تحصیل می کنید و 1 سال به صورت گارانتی به کار مشغول می شوید. در دوره های فوق لیسانس 1 سال تحصیل می کنید و 1 سال مشغول به کار می شوید.
اولادی
سلام شرایط ویزای ورزشکاری رو میخواستم بدونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر شرایط مورد نیاز جهت درخواست ویزای ورزشکاری انگلستان: شخص ورزشکار باید در کشور خود، در بالاترین سطح ورزشی، فعالیت ورزشی و یا مربی گری کرده باشد و در جوامع بین المللی شناخته شده باشد. وزارت ورزش کشور خود، او را تأیید کند. استخدام شخص در انگلستان موجب پیشرفت ورزشی کشور انگلستان در آن رشته شود. شخص خارج از اتحادیه اروپا باشد. دانش زبان انگلیسی مدرک اسپانسری از طرف یک موسسه ورزشی تمکن مالی مناسب
اشکانی
سلام و خسته نباشید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بسیار متشکریم از شما
هادی
سلام برای درخواست ویزای کار چه شرایط لازم است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای درخواست این ویزا شرایط زیر مورد نیاز است: متقاضی توسط یک اسپانسر ثبت شده در انگلستان استخدام شود. متقاضی خارج از اتحادیه اروپا باشد.
سانیار
سلام من میخوام تحصیلی اقدام کنم ایا این تصمیم خوبی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر مهاجرت از طریق تحصیل، متداول ترین روش می باشد.
شادیان
مهاجرت به انگلستان از چه روش هایی امکان پذیر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر افراد متناسب با شرایط خود می توانند از روش هایی مانند کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و گروه های خاص برای مهاجرت اقدام نمایند.
شهدوست
سلام حدود هزینه زندگی دانشجویی توی المان چند پوند هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر به طور معمول می توان برای زندگی متوسط دانشجویی در خارج از لندن، 900 پوند در ماه و در داخل شهر لندن، 1200 پوند در ماه هزینه زندگی را در نظر داشت.
مدیری
سلام برای داشتن ویزای کار چه شرایط لازم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر معمول ترین روش کار در انگلستان از طریق ویزای کار عادی می باشد. برای درخواست این ویزا شرایط زیر مورد نیاز است: متقاضی توسط یک اسپانسر ثبت شده در انگلستان استخدام شود. متقاضی خارج از اتحادیه اروپا باشد.
حسام
سلام شرایط ویزای ورزشکاری رو من پیدا نکردم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر شرایط مورد نیاز جهت درخواست ویزای ورزشکاری انگلستان: شخص ورزشکار باید در کشور خود، در بالاترین سطح ورزشی، فعالیت ورزشی و یا مربی گری کرده باشد و در جوامع بین المللی شناخته شده باشد. وزارت ورزش کشور خود، او را تأیید کند. استخدام شخص در انگلستان موجب پیشرفت ورزشی کشور انگلستان در آن رشته شود. شخص خارج از اتحادیه اروپا باشد. دانش زبان انگلیسی مدرک اسپانسری از طرف یک موسسه ورزشی تمکن مالی مناسب
کامرانی
سلام بعد از چندسال اقامت و تابعیت میشه گرفت
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هر شخصی که 5 سال در کشور انگلستان زندگی کرده است می تواند درخواست کارت اقامت دائم این کشور را بدهد. همچنین فردی که 10 سال را در انگلستان به تحصیل مشغول بوده باشد می تواند درخواست اقامت دائم انگلستان را داشته باشد.
اناهیتا
سلام برای مدرسه و ویزا حدود هزینه چه مبلغی میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه های تحصیل در انگلستان در مدارس و ویزای تحصیلی انگلستان از 30 الی 60 هزار پوند متغیر می باشد
محمودی
سلام شرایط ویزای کار که الزامی باشه رو میشه بفرمایید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله متقاضی توسط یک اسپانسر ثبت شده در انگلستان استخدام شود. متقاضی خارج از اتحادیه اروپا باشد.
فدوی
سلام سرمایه گذاری انگلیس 2 میلیون پوندیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز هم می توانید برای برنامه های 2 میلیون پوندی اقدام بفرمایید هم در حال حاضر از طریق کار شرکت اقدام بکنید که سرمایه کمتری نیاز دارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما کامل بررسی شود.
ابرایی
سلام دعوتنامه انگلستان معمولا به چه شکل هایی هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقننون بخیر دعوتنامه انگلستان دارای انواع مختلفی از جمله موارد زیر است: دعوتنامه خانوادگی دعوتنامه کاری دعوتنامه تحصیلی دعوتنامه تجاری دعوتنامه تفریحی و گردشگری دعوتنامه نمایشگاهی
سمیعیان
سلام چه شرایط برای دعوتنامه هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر از جمله شرایط برای به رسمیت شناختن دعوتنامه انگلستان: میزبان شهروند قانونی انگلستان باشد میزبان یکی از آشنایان متقاضی بلشد سکونت میزبان در انگلستان مشخص باشد شرایط میزبانی از شما برای فرد میزبان وجود داشته باشد.
سهروردی
سلام حدود هزینه تحصیل در مدرسه انگلستان چند پوند هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه های تحصیل در انگلستان در مدارس و ویزای تحصیلی انگلستان از 30 الی 60 هزار پوند متغیر می باشد.
برهان
سلام حدود هزینه زندگی در این کشور چند پوند هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر به طور معمول می توان برای زندگی متوسط دانشجویی در خارج از لندن، 900 پوند در ماه و در داخل شهر لندن، 1200 پوند در ماه هزینه زندگی را در نظر داشت.
پریان
سلام حدود هزینه تحصیل مدرسه و ویزا چند پوند هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه های تحصیل در انگلستان در مدارس و ویزای تحصیلی انگلستان از 30 الی 60 هزار پوند متغیر می باشد.
عمید
سلام برای ویزای کار چه شروطی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای درخواست این ویزا شرایط زیر مورد نیاز است: متقاضی توسط یک اسپانسر ثبت شده در انگلستان استخدام شود. متقاضی خارج از اتحادیه اروپا باشد.
رویا
سلام شرایط ویزای ورزشکاری رو میخواستم بدونم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر شرایط مورد نیاز جهت درخواست ویزای ورزشکاری انگلستان: شخص ورزشکار باید در کشور خود، در بالاترین سطح ورزشی، فعالیت ورزشی و یا مربی گری کرده باشد و در جوامع بین المللی شناخته شده باشد. وزارت ورزش کشور خود، او را تأیید کند. استخدام شخص در انگلستان موجب پیشرفت ورزشی کشور انگلستان در آن رشته شود. شخص خارج از اتحادیه اروپا باشد. دانش زبان انگلیسی مدرک اسپانسری از طرف یک موسسه ورزشی تمکن مالی مناسب
حبیبی
سلام دعوتنامه باید چه شرایطی داشته باشه تا رسمیت داشته باشه و مورد قبول باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر از جمله شرایط برای به رسمیت شناختن دعوتنامه انگلستان میزبان شهروند قانونی انگلستان باشد میزبان یکی از آشنایان متقاضی بلشد سکونت میزبان در انگلستان مشخص باشد شرایط میزبانی از شما برای فرد میزبان وجود داشته باشد.
farsam
سلام برای انگلسیتان چه دعوتنامه هایی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر دعوتنامه انگلستان دارای انواع مختلفی از جمله موارد زیر است: دعوتنامه خانوادگی دعوتنامه کاری دعوتنامه تحصیلی دعوتنامه تجاری دعوتنامه تفریحی و گردشگری دعوتنامه نمایشگاهی
mahdoxt
سلام نوجوان های 12-13 ساله باید مدرک زبان داشته باشند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر خیر، برای تحصیل در دانشگاه ها و دوره های آکادمیک و افراد بالاتر از 18 سال، مدرک زبان انگلیسی لازم هست.
mihani
سلام برش ما با ارزوی موفقیت برای موسسه خوبتون میخواستم بدونم ایا ویزای ورزشکاری اسپانسر الزامی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله داشتن مدرک اسپانسری از طرف یک موسسه ورزشی الزامی هست.
tahrani
سلام مهاجرت به انگلستان مدارک اصلیش چه چیزهایی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر مدارک اصلی برای این منظور گواهی برای اثبات تمکن مالی، دو قطعه عکس ،دعوتنامه در صورت مهاجرت از طریق دعوتنامه،پاسپورت، فرم درخواست مهاجرت، اصل مدارک هویتی از جمله شناسنامه و کارت ملی، اخذ برگه تاییدیه، سند ازدواج در صورت متاهل بودن، کارت پایان خدمت، رزومه شغلی است.
kianarei
سلام ویزای اینونتور به چه صورت هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای ویزای Innovator باید حداقل 50 هزار پوند سرمایه گذاری در انگلیس کنید و همچنین ایده ای خلاقانه و اختراع خاصی ارائه بدهید.
haghani
سلام حدو مخارج زندگی برای دانشجوی انگلیس توماه چقدر میتونه باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر پیش بینی می شود در ماه حدود 900 پوند برای زندگی در خارج از لندن و 1200 پوند در ماه در داخل این شهر باشد.
haferi
سلام توی خود لندن حدود هزینه زندگی چند پوند در سال هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر ماهانه حدود1200 پوند است که البته با توجه به سبک زندگی هر فرد ممکن ایت این مخارج متفاوت باشد.
parvina
سلام برای ویزای سرمایه گذاری چه میزان سرمایه لازم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای این نوع ویزا حدود 2 نیلیون پوند باید برای سرمایه گذاری اقدام کنید که نیازمند حساب بانکی در انگلیس و اثبات کسب و دارایی یه شکل قانونی هست.
karamabadi
سلام برای مدارس چقدر هزینه میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز درخصوص هزینه ها حتما با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان بصورت کامل راهنمایی تان بکنند.
yarry
سلام برای اقامت گرقتن در انگلستان باید ابتدا چند سال در این کشور زندگی کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ابد وقتتون بخیر برای در خواست اقامت باید 5 سال در این کشور زندگی کرده باشید.
ghanati
سلام در صورتی که دعوتنامه از طرف فردی که شهروند باشه مورد قبول هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله در صورتی که دعوتنامه از سوی فرئی که شهروند قانونی انگلیس باشد برای شما فرستاده شود این دعوتنامه دارای رسمیت است.
vataia
سلام ی دانشجوی لندن ماهانه چند یورو هزینه زندگی داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر حدود 900 پوند الی 1200 پوند در ماه بسته به سبک زندگی افراد متفاوت است.
ghaderi
سلام توی خود شهر لندن هزینه زندگی چند یورو تمام میشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سالم و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه زندگی به صورت ماهانه در این شهر حدودا 1200 پوند است.
عماری
سلام اخرین نرخ بیکاری انگلیس چند بوده؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ابد وقتتون بخیر مربوط به سال پیش 5 درصد اعلام شده.
عربیان فر
سلام ویزا و تحصیل هزینه شون جمعا چه میزان هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر جمعا30 تا60 هزار پوند متغیر است.
ارسطو
سلام فوق لیسانس دوساله است و میشه کار کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله به شکل یک سال تحصیل و یک سال کار است.
شمسیان
سلام دعوتنامه ها به چه شکل هستند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر دعوتنامه ها معمولا به شکل خانوادگی، کاری، تحصیلی، تجاری، تفریحی و گردشگری و نمایشگاهی است.
مهابی
سلام و خسته نباشید مقالات و خدمات بسیار خوب و کاربردی دارید برای شما ارزوی موفقیت می کنیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر از حسن نظر شما بسیار سپاسگزاریم و خوشحالیم که مورد تایید شما واقع شده است.
تمدنی
سلام برای مهاجرت ورزشگاران انگلستان ویزای ورزشکاری میده ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله این کش.ر از افراد فوق موفق و ورزشکاران برای مهاجرت و ویزا همکاری می کند.
هاشمی
سلام نرخ بیکاری انگلستان کمه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله حدود 5 درصد است.
سپهر
سلام من 21 سالمه قهرمان کشور و عضو تیم ملی کاراته هستم می تونم از طریق ویزای ورزشکارا به انگلیس مهاجرت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض و ادب برای بهره مندی از مزایای ویزای افراد موفق و هنرمندان انگلیس، دارا بودن چند فاکتور از جمله مدال آوری و افتخار آفرینی در سطح بین المللی، مهارت و تسلط به زبان و... ضروری می باشد.
مرتضی
سلام چرا زمان تحصیل در دانشگاه های انگلیس نسب به جاهای دیگه کمتر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب مدت زمان تحصیل در دانشگاه های انگلیس به دلیل دوره کار تحصیل کوتاه تر شده است. چرا که شما در بخشی از دوره به تحصیل می پردازید و در بخش دیگر به کار مشغول می شوید و حقوق دریافت می کنید.
فاطمه گویا
میخواستم بدونم با توجه به اینکه الان کشور ایران تحریم بانکی هست اگر بخواهیم برای دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری اقدام کنیم چطوری میشه سرمایه مون رو به بانک های این کشور منتقل کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز مشکل تحریم ها و انتقال پول چندین سال هست که وجود دارد. بسته به پروسه کارتان و برنامه هایی که اقدام می کنید باید با وکیل تان مشورت نمایید. موفق باشید.
بهار
برای مهاجرت به انگلستان و کنترل هزینه ها چه روشی را پیشنهاد می‌کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب همان طور که می دانید لندن پایتخت کشور انگلیس، از گران ترین پایتخت های جهان برای اقامت می باشد، شما می توانید برای کنترل هزینه های خود در شهرهای کوچک نزدیک به لندن سکونت کنید.
جواد
من شغلم مکانیکی خودرو های سنگین هست اما تحصیلات دیپلم فنی حرفه ای هست میخواستم بدونم به انگلیس میتونم مهاجرت کنم همین شغل رو ادامه بدم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام در صورت پیدا کردن یک پیشنهاد شغلی مناسب از طرف کارفرمای انگلیسی امکان مهاجرت به این کشور با دریافت ویزای کاری وجود دارد.
جعفر
سلام میخواستم بدونم سریع ترین و در عین حال ارزان ترین مسیر برای مهاجرت به کشور انگلستان چی رو پیشنهاد می‌کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
بهترین روش مهاجرت بسته به شرایط فردی هر نفر متفاوت می باشد. اما به طور کلی کم هزینه ترین و سریع ترین روش، مهاجرت کاری و مهاجرت تحصیلی است.
مهدی محمدی
سلام از دانشگاه منچستر پذیرش فول فاند گرفتم. برای همسرم تمکن مالی ۱۸۶۰۰ پوند لازمه، آیا میتوانم تمکن مالی رو از بانک به صورت ریالی بگیرم و به خود سفارت ارائه کنم اونها محاسبه ارز رو بکنن؟ چون فک میکنم مبنای محاسبه ارز به دولتی باشه ممنون از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شما بصورت ریالی هم بخواهید تمکن را نشان بدهید باید سعی کنید معادل نرخ آزاد حساب بکنید چون کمتر از آن می تواند برای شما ریسک داشته باشد.
مرتضی
سلام روزتون بخیر کشور انگلستان عضو اتحادیه اروپا نیست؟ با مهاجرت به این کشور نمیشه به سایر کشور های اروپایی سفر کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام بله در سال اخیر کشور انگلیس از اتحادیه اروپا خارج شد اما به دلیل اعتبار بالای پاسپورت این کشور به بسیاری از کشور های اروپایی بدون ویزا می توان سفر کرد
علیرضا ازادی
درود من قهرمان استان و کشور و مسابقات اسیایی کاراته هستم و زبانم هم خوبه ایا ویزای ورزشکاری انگلیس شامل من هم میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب در صورتی که وزارت ورزش کشور شما رو تایید کنند، افتخارات بین المللی داشته باشید و بتونید ثابت کنید که حضورتون در ورزش کشور انگلیس موثر است، می توانید با ویزای ورزشکاری این کشور مهاجرت کنید.
مانی
سلام من از طریق کار چطور میتونم به انگلیس مهاجرت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب مهاجرت از این طریق با دارا بودن تخصص مورد نیاطز کشور انگلیس، دریافت پیشنها شغلی و... امکان پذیر است.
سمیه
سلام روزبخیر ایا با مدال قهرمانی ورزشی هم میشه به انگلیس مهاجرت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب ورزشکاران در صورت دارا بودن افتخارات بین المللی موفق به اخذ ویزای کشور انگلیس می شوند.
هدی قدیری
سلام میخواستم بدونم با تولد فرزندم در انگلستان به من و همسرم هم اقامت کشور انگلستان تعلق میگیرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام با تولد فرزندتان در خاک انگلیس قانون خاک برای کودک شما محاسبه می شود و اقامت فقط برای فرزند شما صادر می گردد.
غلام علی
با توجه به محدودیت 800 میلیونیی که دارم گدوم روش رو پیشنهادمی کنید بنده دارای مدرک کارشناسی زبان انگلیسی هستم و سابقه تدریس دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر سن تان را هم بفرمایید بهتر می توانیم راهنمایی تان کنیم. باتوجه به بودجه تان اگر پیشنهاد شغلی و جاب آفر پیدا بکنید خیلی خوب است و اگر هم سن تان زیر 25 سال است برای برخی از کشورها تحصیلی هم شانس اقدام دارید.
سمیه عدلاوی
شرکتی که ما به استخدامش درمیایم باید شرایط خاصی رو داشته باشه که بتونیم اقامت کاریمون رو بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرکت هایی که مجوز استخدام نیروی کار خارجی دارند.
حسن
سلام من 17 سالمه برای ادامه تحصیل میخوام برم توی کالج های انگلستان تحصیل کنم آیا از طریق تحصیل در کالج میشه ویزای این کشور رو بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام در صورت داشتن شرایط مورد قبول برای تحصیل در کالج های انگلستان بله می توانید با تحصیل در کالج ویزای این کشور را دریافت نمایید.
عمادی
با سلام آیا این امکان برای شما وجود داره که در زمینه گرفتن پذیرش ویزای کاری برای کشور انگلستان یا آمریکا بنده رو راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر اطلاعات بیشتری در مورد رزومه تان و همچنین خودتان می فرمودید دقیق تر می توانیم برای جاب آفر آمریکا و همین طور کار شرکت انگلستان راهنمایی تان کنیم. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
یارا
شرایط بازار کار انگلیس برای مهاجرین چگونه است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام با توجه به تحولات اخیر انگلستان و خارج شدن از اتحدیه اروپا در حال حاضر بازار کار خوبی دارد و نیاز به نیروز کار دارد.
Setayesh
سلام وقتتون بخیر راستش میخواستم بپرسم هزینه ها برای دانشجویان موسیقی به چه صورت هست و چجوری باید اقدام کردم ممنون.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بستگی به دانشگاه و دوره های تحصیلی شما دارد ولی در کل هزینه های تحصیل در انگلستان بالای 13 هزار پوند در سال می باشد. درمورد هزینه های زندگی هم برای یک دانشجو ماهی 1000 تا 1300 پوند در نظر بگیرید.
حمید هاشم خانی
سلام من 27 سالمه شاگرد اول مدرسه ام درسم خیلی خوبه میخواستم به کشور انگلیس مهاجرت کنم من سال دیگه دیپلم رو میگیرم بهترین روش برای من چه روشی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام با توجه به سن و شرایط شما یکی از بهترین روش ها برای افراد زیر 18 سال تحصیل در کالج های انگلستان می باشد. برای کسب اطلاعات دقیق تر با دفاتر موسسه تماس حاصل فرمایید.
hamed nabipur
سلام من ارشد نقشه کشی صنعتی دارم یک سال هم سابقه کار دارم به نظر شما بهتره برای مهاجرت از طریق کاری اقدام کنم یا تحصیلی؟ ضمنا تاقل6.5 دارم مدرک تحصیلم رو هم از دانشگاه شیراز دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام با توجه به شرایطی که بیان کردید روش تحصیلی و کاری برای شما مناسب هست اما برای دریافت مشاوره دقیق تر با موسسه تماس حاصل فرمایید.
زبیر عمری
سلام من یک افغانستانی هستم ۱۹ سالم اس مدت یک سال می‌شود در کشور ایران زندگی میکنم زمانی که طالبان کشورم را فتح کردن من به کشور ایران پناه بردم میخواهم به کشور اروپایی سفر کنم از راه قاچاق میشه من را راهنمایی کنین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی با عرض پوزش موسسه MIE خدمات غیر قانونی ارائه نمی دهد.
amir ali
سلام من توی لندن دانشگاه پذیرش گرفتم اما دغدغه هزینه های بالای زندگی رو دارم میشه بفرمایید هزینه ها توی لندن به چه صورت هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و درود، دوست عزیز برای دانشجویان، به طور معمول می توان گفت برای زندگی متوسط دانشجویی در خارج از لندن، 900 پوند در ماه و در داخل شهر لندن، 1200 پوند در ماه هزینه زندگی را باید در نظر داشته باشید.
نکیسا محمدی
سلام وقت بخیر من فوق لیسانس حقوق بین الملل هستم و 30 ساله امکان اقدام برای کار تحصیل انگلستان رو دارم ؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی در صورت داشتن ایلتس ۶/۵ امکان اخذ پذیرش وجود دارد.
hadi
با سلام اصلی ترین مواردی که برای امتیاز دادن به مهاجرت در سفارت بررسی می شود چه مواردی می باشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز هر فرد بر اساس قانون امتیاز بندی بر اساس معیار های زیر رتبه دریافت می کند: سن، گواهی اسپانسرشیپ، رزومه تحصیلی، مدرک زبان، تمکن مالی، سفر به انگلستان
ابوفاضلی
سلام و و قت بخیر// من و همسرم هر دو 34 سالمون هست و زبانمون هم خوبه. توی ایران من کار IT انجام میدم و همسرم هم پرستار هستن. شانس داریم برای انگلیس اقدام کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست گرامی. شما می توانید از روش های متعددی برای اقامت انگلستان استفاده نمایید از جمله روش های نوآفرینی و کارشرکت برای خودتان و یا کار پرستاری برای همسرتان.
مشاوره رایگان