وبینار کانادا

بدون نظر

 

مشاهده مقدمه وبینار کانادا


 

اطلاع از اینکه کدام روش، با توجه به شرایط فردی هر شخص برای مهاجرت به کانادا مناسب می باشد، بسیار مهم است. اگر از روش های مهاجرتی و شرایط کلی خود اطلاع داشته باشید، می توانید مناسبترین و کم ریسک ترین روش را انتخاب کنید. در این صورت احتمال قبولی ویزای شما بالا خواهد رفت. ما در وبینار کانادا از روش های مختلف مهاجرتی را با توجه به شرایط مختلف از جمله سن، سرمایه، میزان تحصیلات و ... توضیح می دهیم. با تهیه این محصول وبینار کانادا، و یا شرکت در وبینار های MIE میتوانید پاسخ اکثر سوال های خود را در مورد شرایط مهاجرتی به دست آورید

راهنمای گام به گام کار در خارج از کشور

تماس با ما

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

معرفی کلی وبینار کانادا

از آنجایی که اطلاعات مردم در مورد مهاجرت به کانادا و شرایط کلی مهاجرت به کانادا محدود می باشد، ما بر آن شدیم تا در یک وبینار ۲ الی ۳ ساعته به صورت کلی به توضیح در مورد شرایط مهاجرتی کانادا بپردازیم، تا اطلاعات و دانش متقاضیان شرکت در وبینار را در کمترین زمان برای مهاجرت به کانادا افزایش دهیم. تا خودشان بتوانند بهترین روش برای مهاجرت به کانادا را با توجه به شرایط کلی خودشان انتخاب نمایند.

محصول وبینار کانادا موسسه ملک پور

در وبینار کانادا چه مباحثی مطرح می گردد

 در پاسخ به این سوال که در وبینار کانادا بر روی چه مباحثی مطرح می‌گردد؟ باید گفت، موسسه MIE در این وبینار به بیان کلی شرایط مهاجرتی برای کتگری های مختلف از جمله روش مهاجرت کاری، مهاجرت از روش تحصیل، مهاجرت از روش سرمایه گذاری شرایط دریافت طریق ویزای توریستی و تبدیل آن به ویزای کاری می پردازیم. این وبینار شرایط کلی برای مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۳ را بیان می‌کند. و ممکن است در سال ۲۰۲۴ کار آمد نباشد.

  • عنوان مثال: با توجه به تغییرات و تحولات اتفاق افتاده در کشور ایران در سال ۲۰۲۳ کشور کانادا یک شرایط ویژه را برای ویزای توریستی کانادا برای ایرانیان در نظر گرفت، و این موضوع باعث شد بسیاری از ایرانیان بدون داشتن اطلاعات کافی به سفارتخانه‌های کانادا هجوم برده، تا از طریق ویزای توریستی برای مهاجرت اقدام کنند. اما در بسیاری از موارد مشاهده شده که کتگری های دیگری مانند کاری یا تحصیلی و.. برای افراد مناسب می باشد و با مراجعه و درخواست اشتباه، یک ریجکتی در پرونده فرد قرار میگیرد، در نتیجه فرد شانس خود را برای اقدام از طریق سایر روش های مهاجرت به کانادا از دست می دهد. از این رو این که فرد اطلاع داشته باشد از چه روشی بهتر است اقدام کند تا ویزای کانادا را به دست بیاورد مسئله بسیار مهم و حساسی می باشد.
  • به عنوان مثال: افرادی که دارای سرمایه مناسب هستند، می توانند از روش های کارآفرینی و استارتاپ اقدام کنند و این روش ها برای افرادی که سن بالاتری دارند مناسب تر می باشد. اما اگر فردی سن پایینی دارد، بهتر است از روش تحصیلی اقدام کند تا روش توریستی زیرا شانس پذیرش ویزای فرد از این روش بالاتر است. موسسه MIE در وبینار کانادا کلیه این مباحث را به صورت دقیق و جزئی بیان میکند. تا زمانی که شخص در این وبینار شرکت می‌کنند و یا این محصول را تهیه می کنند، با داشتن اطلاعات کافی بتوانند بهترین مسیر را برای مهاجرت خود در نظر بگیرند.

مزایای شرکت در وبینار کانادا

با شرکت در وبینار کانادا یا تهیه محصول وبینار کانادا، شما می توانید به مدت یک هفته، به صورت رایگان از مشاورین ما در موسسه MIE راهنمایی رایگان دریافت کنید و با توجه به شرایط مالی، سنی، و شرایط کلی خودتان بتوانید بهترین راه برای مهاجرت خود را انتخاب کنید. نکته دیگر این است که بعد از یک هفته اگر بخواه بخواهید با موسسه MIE اقدام کنید، از تخفیف ۱۵ درصدی برای عقد قرارداد میتوانید استفاده نمایید.

شرایط استفاده از تخفیف در خدمات

برای استفاده از تحقیق در خدمات موسسه یک هفته پس از شرکت در وبینار و یا خرید محصول وبینار فرصت دارید تا شرایط کلی خود را بیان کنید، و از موسسه برای اقدام از طریق روش های مهاجرتی تخفیف دریافت کنید. این تخفیف ۱۵ درصد می باشد، و تنها مخصوص افرادی است که یا در وبینار شرکت کنند و یا این محصول را تهیه فرمایند. گفتنی است اگر از مدت زمان تهیه و یا شرکت در وبینار بیشتر از یک هفته بگذرد، امکان استفاده از تخفیف ۱۵ درصدی را از دست خواهید داد.


سخن پایانی

همانطور که مطلع هستید مهاجرت یک امر بسیار حساس و پیچیده میباشد، و موسسات مهاجرتی گونانی در حال فعالیت هستند که اگر اطلاعات شما کافی نباشد ممکن است افراد سودجو از ناآگاهی شما سو استفاده کنند، قبل از اقدام برای مهاجرت اطلاع از شرایط دریافت ویزا از طریق روش های مختلف بسیار مهم می باشد تا بتوانید درست ترین مسیر را برای مهاجرت خود انتخاب کنید. مادر وبینارهای کانادا شرایط مهاجرت از طریق روش‌های تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، انواع روش های سرمایه گذاری و حتی مهاجرت از طریق ویزای توریستی و تبدیل آن به ویزای کاری را به طور کامل توضیح می دهیم تا مخاطب با اطلاعات دقیق بتواند درست ترین مسیر را برای مهاجرت خود انتخاب نماید. با افزایش دانش خود در زمینه مهاجرت می توانید از روش مهاجرتی خود مطمئن باشید. تا از سودجویی افراد سودجو پیشگیری کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط شرکت در وبینار های موسسه ملک پور و یا تهیه ماست و تهیه محصول وبینار میتوانید با شماره تماس های ما در ارتباط باشید تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند.

امتیاز 5 از 5 ( 2 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان