خلاصه بهترین مسیر مهاجرت و موفقیت

4 نظر

 

مشاهده قسمت اول محصول خلاصه بهترین مسیر مهاجرت و موفقیت

 

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

 

همه ساله افراد زیادی به دلایل بسیاری قصد مهاجرت دارند و برای داشتن زندگی بهتر خود را آماده می کنند. دو مورد از ارکان اساسی ذات هر انسان انگیزه و امید است، که برای داشتن زندگی بهتر، مثل یک نیرو محرکه عمل می کند. در کنار آن تلاش و علم پشت سر گذاشتن سختی های موجود در هر مسیر می تواند راه مهاجرت را آسان کند. در اصل شناخت روش مناسب مهاجرتی و گام برداشتن در مسیر آن، نیاز به داشتن علوک قانونی و تجربه زندگی در کشور های خارجی را به همره دارد. مدیر محترم موسسه MIE با سال ها تجربه و زندگی در خارج از کشور و تسلط بر علوم مهاجرتی، برای عزیزانی که قصد مهاجرت دارند، محصولی با نام خلاصه ای از بهترین روش های مهاجرتی و موفقیت را تهیه و دسته بندی کرده است.

 

ویدئو موسسه MIE در مورد فلسفه مهاجرت( چرا مهاجرت کردم)


 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

خلاصه بهترین مسیر مهاجرت و موفقیت

آیا مهاجرت کنیم یا نکنیم؟

افراد بسیاری برای تغییر شرایط زندگی خود به فکر مهاجرت می افتند. این افراد این سوال را همیشه در گوشه ای از ذهن خود دارند که آیا مهاجرت کنیم یا خیر؟! در جواب این دسته از دوستان باید بگوییم که در ابتدای امر به این نکته بسیار مهم دقت داشته باشند که مهاجرت هزینه های خاص خود را داشته و این هزینه ها می توانند مالی، زمان و یا انرژی باشند. باید بدانید که اگر خود را ملزم به هزینه کردن این موارد نمی دانید؛ بهتر است اقدام به مهاجرت نکنید. در جنبه دیگر مهاجرت باید به علایق فردی و شخصی خود توجه داشته باشید. برای مثال آیا می توانید در یک کشور سردسیر زندگی کنید؟ آیا می توانید از خانواده خود دور باشید؟ 

در اقدام بعدی باید تا حدودی از شرایط و دانش اقامت در کشور های مختلف مطلع باشید. دقت داشته باشید که انتخاب کشور مناسب برای مهاجرت می تواند نسبت به شرایط هر فرد متفاوت بوده و قوانین مختلفی را داشته باشد. این ابزار برای افرادی که قصد دارند، مهاجرتی هوشمندانه داشته باشند، بسیار مهم تلقی می شود. در ادامه شما را با نحوه انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت آشنا خواهیم کرد.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد رمز و راز موفقیت در مهاجرت


آسان ترین راه مهاجرت چیست؟

آسان ترین راه مهاجرت سریع ترین راه نیست قبل از اینکه بخواهید مهاجرت کنید باید ببنید کدام روش برای شما بهتر است ممکن است  برای مهاجرت زمانی که بخواهید ویزا دریافت کنید پروسه طولانی را طی کنید ولی زمانی که مهاجرت میکنید مسیر برای شما راحت است مانند مهاجرت از طریق نوآفرینی ولی بعضی از روش ها شاید سریع باشد مانند خرید ملک در ترکیه اما بعد مهاجرت مسیر شما سخت است زیرا ترکیه شرایط خوبی برای مهاجرت ندارد همچنین تورم بالایی هم دارد. پس برای اینکه مهاجرت موفقی داشته باشید ببنید بهترین راه برای مهاجرت شما چیست تا بهترین روش را انتخاب کنید محصول مسیر سبز موسسه MIE میتواند به شما در این زمینه نیز کمک کند.

نحوه انتخاب بهترین کشور دنیا برای مهاجرت

چه کشور هایی می توانند جزو بهترین کشور های برای مهاجرت باشند؟ برای شناخت بهترین کشور باید به شاخصه های موثر برای یک زندگی ایده آل بپردازیم. به یاد داشته باشید، از افرادی باید به عنوان مشاورین مهاجرتی خود استفاده کنید، که در زمینه های مهاجرتی بسیار خبره هستند. در طرفی دیگر هر فرد دارای شرایط و سلیقه ای متفاوت، برای مهاجرت می باشد. خیلی از افراد این سوال را دارند که آیا امکان معرفی بهترین کشور برای مهاجرت از طرف موسسه ملک پور امکان پذیر است؟! برای پاسخ دادن به این سوال از یک مثال ساده استفاده می کنیم. برای مثال فرض کنید وارد یک رستوران چینی شده اید و از اسامی غذا هایی که در منو وجود دارد، سر در نیاورده و آن ها را نمی شناسید. سوال اینجاست که آیا از سر آشپز می خواهید که بهترین غذای رستوران را برای شما بیاورد، یا نسبت به ذائقه و سلیقه خودتان از وی درخواست غذا می کنید؟ به همین ترتیب انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت نیازمند شناخت کافی می باشد. برخی از این شاخصه ها عبارت اند از میزان رضایت افراد در آن کشور، نرخ بیکاری، آب و هوا، استاندارد های قضایی و غیره.

ویدیو موسسه MIE در مورد خلاصه ی انواع راه های مهاجرت


شرایط اخذ بهترین مشاوره برای مهاجرت

آیا از قوانین اقامت و تابعیت در کشور ایران خبر دارید؟ آیا می دانید قوانین ایران برای ازدواج یک تبعه خارجی با ایرانی چه قوانینی را در نظر دارد؟ با مطرح کردن این سوالات می توانید به این نتیجه برسید که قوانین مهاجرتی نیاز به علم و آگاهی کافی دارد و امر آسانی نمی باشد. در برخی از مواقع بسیاری از افراد به دوستان و یا آشنایانی که در چند سال اخیر موفق به مهاجرت شده اند، مراجعه کرده و از آن ها سوالاتی در باب مهاجرت می پرسند. در جواب این عمل باید به این مهم دقت داشته باشید که آیا فردی که به شما این مشاوره را می دهد دانش کافی را در این زمینه دارد؟ و آیا راهنمایی وی بدون قصد بدی به شما اطلاع رسانی می شود!

در طرف دیگر در کشورمان ایران، شرکت ها و افراد زیادی در امر مهاجرت فعالیت داشته و بسیاری از این افراد تنها با سفر هایی که به خارج از کشور دارند به شما مشاوره های مهاجرتی می دهند که به هیچ عنوان مبنا و اساس علمی ندارد. این افراد با تجربه های کمی که دارند باعث ایجاد عدم اعتماد متقاضیان مهاجرت، به موسسات واقعی شده و در طرف دیگر باعث زیان های غیر قابل جبران بسیاری می شود.

 

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد آسان ترین روش مهاجرت


رمز و راز های رسیدن به موفقیت در امر مهاجرت

همانطور که گفته شد افراد برای دستیابی به زندگی بهتر و قدم گذاشتن در مسیر موفقیت، اقدام به مهاجرت می کنند. در نتیجه شناختن راز های رسیدن به موفقیت در امر مهاجرت خالی از لطف نیست. در ذهن شما داشتن دارایی هایی مثل: خانه، ماشین، پول فراوان و غیره عامل داشتن یک زندگی عالی می شوند، در جواب  باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید. منظور از زندگی خوب، آرامشی است که در مسیر زندگی خود دارید. فراموش نکنید که ما زندگی نمی کنیم که پول در بیاوریم، ما پول در میاوریم تا با آن زندگی کنیم. نباید به این فکر کنید که داشتن ماشین خوب و خانه می تواند منجر به زندگی خوب شود. در صورتی که به این نتیجه رسیدید که داشتن آرامش یکی از اساسی ترین حقوق شماست، در محصول خلاصه بهترین روش های مهاجرت و موفقیت می توانید از حاصل چندین سال تجربه در امر مهاجرت مدیر موسسه ملک پور استفاده نمایید.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد بهترین روش مهاجرت


راهنمای محصول خلاصه بهترین روش های مهاجرت و موفقیت

مدیر محترم موسسه ملک پور با بیش از 20 سال زندگی در خارج از کشور و بالغ بر چندین هزار پرونده مهاجرتی موفق، به شما عزیزان و همراهان پیشنهاد می کند، که برای پیدا کردن بهترین روش مهاجرتی و بهترین کشور برای مهاجرت، علم خود را برای شناخت بهتر موقعیت افزایش دهید. این محصول شامل 3 بخش اساسی که شامل: دانش بهترین روش برای اخذ اقامت، شناخت شاخصه های موثر بر زندگی خوب و رمز و راز های رسیدن به موفقیت و کسب درآمد بوده و به تمامی شاخصه های مهم برای انتخاب بهترین کشور ها را به صورت دقیق بررسی کرده است. یکی از مهمترین اصول مهاجرت داشتن سرمایه است، که در این محصول نیز به صورت دقیق و حرفه ای به روش های کسب درآمد و راز های رسیدن به موفقیت پرداخته شده است. فراموش نکنید که شما با تهیه این محصول مضاف بر شناخت روش و راه های مهاجرتی به بهترین کشورها، با اصول کسب درآمد آشنا خواهید شد. موسسه MIE در 10 قسمت تمامی نکات مربوط و ابزار های لازم برای رسیدن به موفقیت را در اختیار شما قرار داده است. در نتیجه شما با تهیه کردن این محصول می توانید با اقتدار در مسیر مهاجرت و موفقیت  خود پیش قدم شوید.

امتیاز 3.11 از 5 ( 16 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
رضا توکلی
سلام، بنده فوق لیسانس علوم کامپیوتر دارن و در یک شرکت مشغول به کارهستم، متاهلم و یک فرزند دارم، نظر دارم همراه خانواده ام به یک کشور اروپایی مهاجرت کنم، کدام راه مهاجرت را پیشنهاد میکنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب مخاطب گرامی شرایط شما بایستی با جزئیات بیشتری بررسی گردد پیشنهاد می‌شود برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.
مشاوره رایگان