درباره ما

26 آبان 1400 بدون نظر

موسسه حقوقی ملک پور MIE  اتریش با توجه به وسعت کار و مشتریان زیادی که طی سالیان دراز در کارنامه خود دارد، در حال حاضر یکی از محبوب ترین و بزرگ ترین شرکت های مهاجرتی فارسی زبان محسوب می شود. بدون شک موسساتی که در زمینه های مهاجرتی فعالیت دارند، چه در ایران، چه در خارج از ایران، نسبت به تجهیزات و امکانات، در مقابل موسسه ملک پور بسیار ناچیز بوده و اندک هستند؛ چرا که موسسه MIE با همکاری موسسه کاریابی اهورا با جدید ترین متد روز دنیا، روش های مدرنی را در امر مشاوره به موکلین خود ارائه می نماید.

موسسه حقوقی ملک پور MIE اتریش بدون شک یکی از کامل ترین و بزرگ ترین مجموعه های تخصصی را در باب مهاجرت و عقد قرارداد، در اختیار مشتریان خود قرار داده و با توجه به این مهم، شما به راحتی پس از عقد قرار داد می توانید، از امکانات مشاوره ای به صورت سیستماتیک و برنامه ریزی شده، پیروی کنید.

  • توضیحات موسسه ملک پور در مورد ارتباط با ما

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد ارتباط با ما

 

شما می توانید پس از عقد قرار داد با موسسه MIE، از نظم ویژه ای که این موسسه برای سهولت در امر مشاوره به موکلین خود در نظر گرفته است، بهره مند شوید. یکی از مهم ترین اصول رعایت حقوق موکلین در موسسه MIE، مشاوره تلفنی رایگان بوده و تمامی هموطنان می توانند از همه جای دنیا، برای مشاوره اولیه رایگان با ما تماس بگیرند؛ در صورت تمایل، پس از عقد قرارداد، مشاورین ما نسبت به نوع پرونده مهاجرتی شما برنامه ریزی های تخصصی انجام خواهند داد.

جناب امیر محمد ملک پور وکیل پایه یک دادگستری، حقوقدان، موسس و بنیانگذار موسسه حقوقی ملک پور در ایران هستند. وی فارغ التحصیل رشته حقوق در مقطع لیسانس با معدل بالای 18 و همچنین فارغ التحصیل مقطع فوق لیسانس در دانشگاه سراسری در تهران، با معدل 18 بوده و در حال حاضر دانشجو دکترا حقوق در دانشگاه ملی وین و دانشجوی دکترا تجارت در سوئیس هستند. ایشان سابقه درخشانی در مطالعه مسائل مدیریت، روانشناسی، موفقیت و جامعه شناسی داشته و به زبان های زنده روز دنیا از جمله: فارسی، عربی، آلمانی و انگلیسی مسلط هستند. مطمئنا با فایل های ایشان که در مورد مسائل مدیریتی و موفقیت هستند، آشنا هستید. لازم به ذکر است که شما به راحتی می توانید با وقت قبلی با شخص آقای ملک پور وقت مشاوره داشته و نسبت به نیاز خود از ایشان مشاوره بگیرید. تمامی اعضا و همکاران ما به این هدف می اندیشند، که بر پایه اصول و قوانین حقوقی به شما عزیزان بهترین و مناسب ترین مشاوره و خدمات را ارائه کنند. شما می توانید نام موسسه حقوقی ملک پور را در موتور جستجوگر گوگل پیدا کرده و یا از افرادی که با موسسه ما مشاوره داشتند، موفقیت های ما را جویا شوید.

در انتها از شما عزیزان دعوت می کنیم تا از مدارک قانونی ما، شامل: ثبت قرار داد با موسسه مشاوره ای MIE که به عنوان موسسه مشاوره ای ثبت شده در اروپا، نمایندگی از دانشگاه های معتبر دنیا، مراکز کاریابی و دیگر موسسات حقوقی هستند، دیدن فرمایید. کاریابی اهورا تحت مجوز کاریابی به شماره ۲۰۳۳۳۰، با همکاری موسسه MIE و موسسه حقوقی ملک پور، در سراسر جهان اقدام به کاریابی رایگان می کند. در موارد دیگر می توان به اشخاصی که با موسسه ما مشاوره نموده و احکام دادگستری به نفع آن ها صادر شده است، را مشاهده نمایید؛ یا از ویزا هایی که در همین سایت برای موکلین، توسط موسسه حقوقی ملک پور با همکاری کاریابی اهورا صادر شده است، را جویا شوید. در صورتی که قصد همکاری و مشاوره با موسسه MIE را دارید، می توانید در قسمت ارتباط با ما شماره تلفن های مرتبط با موسسه را پیدا کرده و با مشاورین ارشد موسسه، برای اولین بار رایگان تماس بگیرید و برای جهت دهی به پروسه مهاجرتی خود اقدام کنید.

کاریابی اهورا تحت مجوز کاریابی به شماره 203303

وبسایت موسسه MIE همکار کاریابی اهورا بابت مطالعه این متن از شما سپاس گزار می باشد.

كليه حقوق قانوني اين سايت متعلق به خانم مريم السادات بني جمالي، مالك كاريابي اهورا به شماره مجوز ۲۰۳۳۳۰ مي باشد.

شماره تماس: 02122690193

آدرس: تهران قیطریه (بلوار صبا) خیابان شهید کریمی پلاک ۱۰ واحد یک

امتیاز 5 از 5 ( 3 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش