درباره ما

16 شهریور 1401 48 نظر

موسسه ملک پور سالها قبل کار خود را در ایران تحت نظر امیر محمد ملکپور وکیل پایه یک دادگستری ایران اغاز نمود.

این موسسه در زمینه های مجاز حقوقی فعالیت نمود و به مرور دامنه فعالیت خود را به سمت همکاری با دانشگاهها، مراکز تحقیقاتی، وکلای کشورهای دیگر و حتی بعضی از موسسات کاریابی گسترش داد و بعدها بین مردم از شهرت و نامی بسیار محبوب برخوردار گردید که البته دلیل آن ارائه خدماتی موثر و مناسب برای مشتریان و موکلین عزیز بوده است.

امیر محمد ملکپور در رشته حقوق تحصیل نمود و سپس برای تحصیل به خارج از کشور عزیمت نمود. او برای تحصیل زبان انگلیسی به کشور انگلستان شهر لندن رفته و سپس با قبولی در مقطع کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل به ایران بازگشت نمود.

موسسه ملک پور که در سالهای بعد با نام MIE در ایران شناخته میشد، در امور مختلف از جمله مسائل قراردادی و همکاری با سایر وکلا و موسسات حقوقی یا تحقیقاتی و همچنین دانشگاهها فعالیت را ادامه میداد.

بعد از قبولی اقای ملکپور در مقطع دکترا در دانشگاه ملی وین، فعالیت موسسه ملک پور یا همان ام ای ای ایران کمتر شد.

موسسه مشاوره ای MIE بعدها در وین اتریش با شماره ثبت Fn440189m ثبت گردید.

با توجه به محبوبیت بیش از حد موسسه ملکپور در ایران و تعداد مراجعه بالای موکلین در ایران و فعالیت اقای ملکپور با موسسه ام ای ای در اتریش، خیلی از موکلین به اشتباه تصور میکنند موسسه mie اتریش همان موسسه ملک پور با همان خدمات میباشد.

موسسه مشاوره ای ام ای ای یک موسسه مشاوره ای در زمینه های متفاوت است.

این موسسه در زمینه همکاری با دانشگاهها و‌نحوه پذیرش، همکاری با سازمانهای علمی، موسسات کاریابی، وکلا همچنان مشتاق به توسعه کار میباشد و به نحوی مشروح در ذیل فعالیت میکند و اقای امیر محمد ملکپور هم یکی از مدیران ارشد این موسسه میباشد

موسسه مشاوره ای اتریش، خدمات مشاوره ای دارد و برای مثال در خصوص پذیرش یا شرایط زندگی در کشورهای اروپایی یا کانادا و امریکا به شما اطلاعات می دهد همچنین  اگر شما برای امر مهاجرت یا اقامت نیاز به یک وکیل فرانسوی یا اتریشی یا مشاوره رسمی مهاجرتی دولت کانادا ،استرالیا یا آمریکا را دارید، همکاران مجاز و وکلای محلی همان کشور را معرفی مینماید.

ما به طور رسمی با مشاورین و وکلای مجاز در بسیاری از کشورهای جهان فعالیت نموده و واسطه ارتباط موکلین با این موسسات میباشیم.

در بسیاری از موارد که اساسا مداخله در امر وکالت محسوب نمی شود، MIE مستقلا به شما کمک مینماید برای مثال در امور کاریابی در خارج از کشور یا نحوه اخذ پذیرش از دانشگاهای اروپایی ، دانشگاههای استرالیا یا کانادا، ما سیاستی متفاوت داریم.

شما میتوانید در خصوص شرایط زندگی‌در کشورها ، هزینه تقریبی زندگی ، هزینه های خوراک، مسائل مربوط به تحصیل در کشورهای مختلف، شرایط پذیرش در مقطع دبیرستان، لیسانس ، ارشد و دکترا ، کاریابی در خارج از کشور و اطلاعات عمومی مرتبط از ما بپرسید.

ما هیچ هزینه ای بابت مشاوره تلفنی اولیه دریافت نمیکنیم و چنانچه شما مایل به مشاوره تخصصی با همکاران ما باشید، در آن مرحله شخص مناسب به شما ارجاع میگردد که عموما مستلزم هزینه میباشد.

در هر قدم ما به شما مشورت داده و در خصوص هر موضوع اشخاص یا موسساتی را معرفی مینماییم.

لازم به ذکر است نه تنها موسسه ملکپور با موسسه MIE متفاوت است بلکه موسسه ام ای ای کانادا نیز خدمات مهاجرتی اقامتی مستقل ارائه میکند.

موسسه ام ای ای کانادا در زمینه مهاجرت و اقامت به شما اطلاعات داده و شما را قدم به قدم در امر انتخاب مسیر مهاجرت یاری میکند.

ام ای ای کانادا تحت نظر اقای مهیار افضلی مشاور رسمی مهاجرت مورد تایید سازمان مهاجرتی iccrc در مورد تمام روشهای اقامتی و مهاجرتی کانادا سرویسی مناسب به موکلین خود ارائه میکند.

موسسه ام ای ای کانادا در تمام زمینه های مهاجرتی اقامتی که قانونا در کانادا میسر میباشد ، قدم به قدم موکلین را یاری نموده و موکلینی که از سمت موسسه ملکپور در ایران یا MIE به این دفتر مهاجرتی معرفی میگردند دارای امتیاز خاص در زمان مشاوره و نحوه پرداخت هزینه ها میباشند.

اقای ملکپور شخصا در ارتباط با موکلینی که به ام ای ای کانادا ارجاع میگردد نظارت نموده و از میزان حسن رضایت انها مطلع میگردند.

موسسه ام ای ای ضمنا و به طور رسمی نماینده خانم بیتاژیان مشاور رسمی مهاجرتی استرالیا نیز میباشد.

شما میتوانید هم نام ام ای ای کانادا را به عنوان مشاور رسمی مهاجرتی دولت کانادا در وب سایت رسمی دولتی کانادا ملاحظه بفرمایید و هم نام موسسه ام ای ای را در وب سایت رسمی دولتی استرالیا به عنوان آژانس مهاجرتی و نماینده سرکار خانم بیتاژیان ببینید.

مراجعین عزیز ضمنا دقت بفرمایید که ما در این وب سایت اطلاعاتی را ارائه می کنیم که مجانی است و تنها برای اطلاع عزیزان با ذکر منابع تهیه گردیده است ولیکن در بعضی موارد ما اساسا خدماتی ارائه نمی کنیم. برای مثال موسسه ملکپور در ایران، یا موسسه مشاوره ای ام ای ای در اتریش، یا موسسه مهاجرتی اقامتی ام ای ای در کانادا یا هیچ کدام از همکاران ما در سراسر کشورهای جهان هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی نداریم اما در باب مسئله پناهندگی و خطرات آن مطالبی را در این وب سایت ذکر نمودیم بنابراین صرف ذکر مطالب به مفهوم قبول پرونده یا ارائه خدمات ما در این موارد نمی باشد.

ما قدم به قدم در کنار شما هستیم و اگر قصد کسب اطلاعات رایگان دارید اعم از موضوع مهاجرت به کانادا، اقامت استرالیا، شرایط تحصیل و‌ زندگی در اروپا و خیلی از موارد دیگر، کافی است با ما تماس حاصل نموده تا شرایط شما به طور مجانی مورد بررسی قرار بگیرد.

شرایط خدمات ما 

مؤسسه مشاوره ای ام آی ای ( Mie GmbH ) با شماره ثبت Fn440189m مفتخر است که کمک و خدماتی را به شرح زیر به مشتریان خود ارائه کند:

ما با بسیاری از شرکت های حقوقی، مشاوران مهاجرتی، دانشگاه ها، مراکز آموزشی، کالج های زبان و شرکت های کاریابی در ارتباط هستیم. ما ادعا نمی کنیم که وکیل همه کشورها هستیم بلکه شما را به یک وکیل واجد شرایط یا سایر همکارانمان با توجه به درخواست و شرایط شما ارجاع می دهیم.

اگر می خواهید در خارج از کشور تحصیل، کار یا زندگی کنید، ما اطلاعات عمومی در مورد هزینه های زندگی، مسیرهای دریافت مجوز اقامت، هزینه های تحصیل، شرایط کار و سایر اطلاعات مربوطه را برای شما جمع آوری کرده ایم.

شما عزیزان می توانید با تماس با ما یا مشاهده رایگان ویدیوهای ما از این اطلاعات استفاده کنید. مشاوره اولیه با ما رایگان خواهد بود، اما اگر به جلسات تخصصی بیشتر یا ویدیوهای آموزنده و خدمات بیشتری نیاز دارید، ما برای زمان و خدماتی که در اختیار شما عزیزان می گذاریم هزینه ای دریافت خواهیم کرد. 

پس از مشاوره با ما و کسب اطلاعات کلی و بسیار مهم در مورد فرآیند، در صورت انتخاب یکی از محصولات و خدماتمان، شما را به همکاران خود از جمله وکلای محلی در کشورهای مختلف، دانشگاه ها، کالج ها، مراکز آموزشی و شرکت های کاریابی ارجاع می دهیم. ما مسئولیتی در قبال اقدامات این گونه وکلا و سایر همکاران تجاری که مستقیماً با آن ها تماس بگیرید، نداریم.

اگرشما با شرکت های حقوقی یا مشاوران مهاجرتی معرفی شده توسط ما قراردادی امضا کنید، ما هزینه مشاوره خود را از قرارداد کسر می کنیم، اما در صورت موفق نشدن پرونده، امکان عودت هزینه ها وجود نخواهد داشت.

در هر صورت، ما از طرف شما اقدامی انجام نمی دهیم، اما در تمامی مراحل به شما کمک می کنیم تا درست ترین انتخاب را چه در انتخاب یک مؤسسه حقوقی و یا مرکز آموزشی داشته باشید. سپس، در برقراری ارتباط و کلیه مراحل اداری، جمع آوری مدارک، انتخاب مسیر مناسب و میل به اهداف در کنار شما خواهیم بود و به شما کمک خواهیم کرد.

 

General service conditions

Mie consulting Agency GmbH is registered under …. Number and we are happy to assist our clients as comes below:

We are in touch with many law firms, immigration consultants, universities, academic centers , language colleges or job seeker companies. We do not render legal advice or file applications for you but refer you to a qualified lawyer or our other partners depend on your request and your condition.

If you want to study, work or live abroad, we have collected general information regarding the life costs, pathways to gain resident permits, cost of study, the conditions to work and other related data.

You may use this information by calling us or watching our videos for free. The first 15 minutes consulting on the phone is free of charge ,however, if you need more meetings or more informative videos, then we charge a few hundred Euros for our time and service.

After consulting with us and gaining very general and important information about the process, If you choose one of our products and services, then we refer you to our partners including local lawyers in various countries, universities, colleges ,academic centers and job seekers companies. We are not liable for the actions of such lawyers and other business partners you get in contact to directly.

If you sign an agreements with law firms or immigration consultants, then we will deduct the cost of our consolations from your agreement ,however, We do not grant a refunds of our fees if applications fail.

In any case, we will not act on behalf of you but we will assist you in each step to find a right choice whether it is a law firm or an academic center. Then we will stay beside you to assist in communications and all administrative process.

We cannot guarantee certain results but we guaranty to put our all effort to help you reach your goal.

امتیاز 3.91 از 5 ( 24 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مهدی خورشیدی
سلام من مکانیک کامیون های سنگین هستم مدرک من دیپلم هست سن من 38سال هستش خانم بنده 33ودخترم 10سال گواهینامه پایه یک هم دارم بابت مهاجرت تحصیلی یا کار یا چه شرایطی مد نظر هستش خانم من هم با دیپلم انسانی ،چه رشته های بیشتر جذب میکنند،؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما میتوانید برای همسرتان پذیرش تحصیلی اقدام کنید و شما به عنوان همراه اجازه کار فول تایم داشته باشید با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط شما را کامل بررسی کنند
سدره عبدالسلام
من میخواهم درس بخوانم در دانشگاه انگلستان
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز از طرق زیر با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما بصورت رایگان شرایط شما را بررسی نمایند. https://officialmalekpour.net/contact
امینی
سلام من ادریس امینی هستم داری پاسپورت قزاقستان من میخوام کشور عمان یا کشور قطر بیام میشه کمکم کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز از طرق زیر با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما بصورت رایگان شرایط شما را بررسی نمایند. https://officialmalekpour.net/contact
Somayeh
با سلام من ی پسر ۱۵ساله دارم که یک ماه دیگر وارد ۱۶سال میشود میخواستم درخواست ویزای تحصیلی انگلستان را براش بدم ایا امکانش هست و اینکه ایا نیاز به زبان انگلیسی دارد و اینکه هزینه بک سال تحصیلش چقد میشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز چون ایشان زیر 18 سال هستند خیر الزامی برای داشتن مدرک زبان نیست و شانس خوبی هم دارند انگلستان کشور فوق العاده ای برای این سن. درمورد هزینه ها هم کالج با کالج متفاوت است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود
عطیه کروژده
سلام ببخشید من ۱۳ ساله ام هستش دلم میخواد به فرانسه یا آمریکا برم ولی هنوز پاسپورت ندارم شناسنامه ام عکس نداره ولی آرزو های خیلی بزرگ دارم دلم هم میخواد یک مهندس هسته ای بشم ولی حیف ازتون تقاضا دارم قیمت بیلت هارو بهم بگین من باید بتونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز مبلغ بلیط را در سایت های فروش بلیط بررسی کنید
راضیه دادخواه
سلام . من میخوام عمان شرکت ثبت کنم و اقامت از طریق ثبت شرکت بگیرم . سوالم اینه که ایا میتونم بعد از اقامت از طریق ثبت شرکت در عمان به کار دیگه ای مشغول بشم مثلا با توجه به مدرک تحصیلیم که دکترای مدیریت ورزشی هستش در قسمت اموزش پایه یا دانشگاه تدریس کنم یا با توجه به سایر مدارک بین المللی که از خارج از ایران گرفتم مثلا در جایی مربی باشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در عمان باید جاب آفر داشته باشید پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه تماس بگیرید تا در مورد کشورهای تاپ اروپا و کانادا و... شما را راهنمایی کنند
معصومه محسنی
سلام خسته نباشید چجوری میتونم با موسسه شما تماس بگیرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شماره های دفاتر بر روی سایت قرارداده شده وارد لینک زیر شوید https://malekpourmie.net/contact-us/
Zabihullah farhady
سلام عرض ادب خدمت شما من یک اتباع افغانی با فامیلم بعد سقوط افغانستان توسط طالبان در شهر ایران مهاجر هستم ۳ طفل پاین سن ۹ سال دارم ومیخواهم با اولاد هایم غرض مهاجرت وپناهنده گی به کشور برازیل سفرنمایم ولطفا یک معلومات بدهد که در مدت چند سال میتوانم پاسپورت کشور برازیل را اخذ نمایم این هم شماره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب موسسه ملک پور در زمینه پناهندگی ارائه خدمات و مشاوره ندارد
مینه
سلام به کدام آدرس باید کیس خوده ارسال کنیم میشه بگوین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب https://malekpourmie.net/contact-us/
اصغر رزقی
سلام وقت بخیر از طریق کارت اقامت یکساله اوکراین میشه به امریکا رفت و اونجا پناهنده شد ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام موسسه ملکپور در زمینه پناهندگی ارائه خدمات و مشاوره ای ندارد
حسین ایزدپناه
سلام و وقت بخیر... من 28 سالمه و امسال تابستون لیسانس حقوق م میگیرم از دانشگاه آزاد و معدلم نزدیک به 19 هستش و تابستون هم میرم خدمت سربازی...و زبان آکادمیک هم دو سه سال تو دبیرستان گذروندم و سطح زبان م نسبتا خوبه و قصد دارم دوره آیلتس شرکت کنم و مدرک ش رو بگیرم تو دوره سربازی و هم اینک واسه آزمون وکالت هم تو سربازی میخام بخونم و بعد خدمت شرکت کنم ایشالا کانون مرکز رتبه بیارم.... و برای ارشد و دکتری هم قصد دارم حقوق نفت یا تجارت بین الملل بخونم و اینک بتونم مهاجرت کنم برای کار اونجا... میشه راهنماییم کنید راهش چیه و چه کارایی باید انجام بدم و چه چیزایی و چه رنک هایی لازم دارم برای مهاجرت به انگلیس با کانادا یا آمریکا یا فرانسه... ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی سردرگمم... 🙏🙏🙏
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز روی برنامه زبانی که دارید تمرکز کنید خیلی مهم است برای رشته شما و چون باید مدرک تحصیلی شما معادلسازی سود بعد از خدمت سربازی می توانید با برنامه تحصیلی مهاجرت کنید. موفق باشید.
عظیمه جعفرزاده
سلام میخواستم اقامت دایم برای کانادا بگیریم متاهل هستم و دارای همسر و ۲ فرزند هستم امکانش هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز این امکان وجود دارد شماره واتس آپ خود را در یابت موسیه ملکپور ثبت نمایید تا مشاورین مجرب با شما تماس بگیرند
یوسف رییسی
سلام قصد پناهندگی دارم لطفا راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام موسسه ملکپور در این زمینه خدمات و مشاوره ندارد
حسام الدین عثمانی
من افغانستانی هستم باپاسپورت آمدم ایران متوانم ترکیه برم اگر میتوانم چندمصارف دارد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید شرابط عمومی شما کامل بررسی شود اگر اقامت شما در ایران قانونی باشد می توانید از سفارت ترکیه در ایران استفاده کنید. موفق باشید.
صامت عسگری
سلام عرض ادب بنده ۴۳سالمه متاهل ودارای یکفرزند هستم و۱۵سال تجربه با ام دی اف یا کابینت رو دارم مدرک فنی وحرفه ای کابینت سازی رو دارم برای خارج وکدوم کشوربرای بنده با موقعیت شغلی که دارم میتونم کار پیدا بکنم ممنون میشم راهنماییم بکنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به رزومه ای که می فرمایید کار خیلی آسانی را در پیش ندارید. پیشنهاد می کنم برای دریافت پیشنهاد شغلی از محصول زیر کمک بگیرید. https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
شکیبا موسی خیل
سلام وقت شما بخیر شکیبا استم میخاستم کشور کانادا برم در افغانستان خبرنگار بودم که فعلا نمیتانم کار کنم میخاستم درخواستی بدهم به کشور کانادا آیا ایمیل دقیق دارین که ایمیل کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان ما شرایط شما را رایگان بررسی بکنند.
محمد اکبری
ایا شما ویزای توریستی امریکا رو هم میگیرید ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما ابتدا بررسی شود رد صورت تایید کارشناسان می توانید اقدام نمایید.
شهرام سلمانی
سلام من نجار هستم ۳۵ ساله هستم ۱۵ سال سابقه دارم میتونم اقامت کانادا بگیرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اطلاعاتی که دادید خیلی کلی هست پیشنهاد می کنم مقاله زیر را در مورد کار در کانادا حتماً مطالعه بفرمایید. و شرایط و امتیاز خود را بررسی نمایید. https://officialmalekpour.net/%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7
شاهرخ
سلام وقت بخیر من یک زنبوردارم و ششصد میلیون تومان سرمایه دارم آیا با احداث یک زنبورداری و استخدام چند نفر بومی از اسپانیا امکان دریافت اقامت کارآفرینی ر دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی بکنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما برای سرمایه گذاری در کشور استرالیا شما حداقل به مبلغ 700 هزاردلار استرالیا نیاز دارید.
Kurosh
سلام و عرض ادب خدمت شما ببخشید من 33 سالم هستش و مجرد هستم و شغلم هات لاین یا خط گرم هستش ازاونجایی که خیلی ها نسبت ب شغلم اشنایی ندارن ی توضیح مختصر بدم ما روی شبکه ی 20 هزار ولت برقدار کار میکنیم یعنی برق رو قطع نمی کنیم و شغلمون خیلی تخصصی هستش و مدرک فنی و حرفه ای ام دارم و دوره ی کارم رو هم توی دانشکده صنعت اب و برق اصفهان گذروندم ک یه دوره یک ماهه بوده مدرک اونجارو هم دارم با این تفاسیر میخواستم ببینم میتونم برای دریافت ویزای کاری و اقامت توی کشور فنلاند اقدام کنم؟؟ متاسفانه فامیل و اشنایی ندارم اونجا که دعوتنامه بفرستند این باعث نمیشه ریجکت کنند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در کشور فنلاند نیازمند به دریافت پیشنهاد شغلی و جاب آفر هستید. برای کار در اروپا می توانید از محصول زیر استفاده کنید. https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
محمد عزیزی
من اهل افغانستان هستم درایران زندگی میکنم فامیل من در هلندهستش برای من وبچه هایمان دعوت نامه میفرسته ما مشکل تمکن مالی داریم تمکن مالی داریم درهد کم اگر طرف ما تمکن مالی خدشو از هلند بزاره امکان ویزا شدن هستش وهم چنان فامیل دوقسم میکنه اول من با دوپسرم درخاست بتم به سفارت بعد ویزا من خانمم با دوتا بچه دیگرمان امکان ویزاشد هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز درمورد ویزاهای توریستی از طریق آژانس های مسافرتی پیگیر باشید و اینکه کل خانواده باهم هم بخواهید توریستی اقدام کنید ممکن ریسک داشته باشه.
یوسف حیدری
سلام مدرک دکتری داروسازی دارم و قصد مهاجرت به اتحادیه اروپا دارم مدرکم ازاد است و طرح و سربازی رفته ام دارای پاسپورت ۵سل اعتبار هستم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای برخی از کشورها جهت معادلسازی می تونید اقدام کنید پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت کامل بررسی شود
ازیتا ملکی
سلام وقت بخیر در خصوص تحصیل پسرم که اول ابتدایی هست در مدارس بین الملل تهران سوال دارم که چطور امکانش هست ثبت نامش کنم .🙏
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز ما در خصوص مهاجرت و مدارس خارج ایران خدمات داریم این موارد مستقیم می توانید با مدرسه تماس بگیرید و سوال کنید.
Didar
سلام من افغانستان تازه اومدم تمامی مدار مورد نیاز به پناهندگی دارم چطور اقدام کنم،؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز موسسه MIE هیچگونه خدمات و مشاوره ای در مورد پناهندگی ندارد.
سعيلا بكلو
خواهرم بايه ايراني كه پاسپورت اتريشي داره در ايران ازدواج كرده و در حال حاضر تصميم دارن در اتريش زندگي كنن چه كار بايد بكننن تا زن و شوهر رسمي و قانوني از نظر كشور اتريش باشند و از لحاظ قانون مدني اتريش ازدواجشون در وين ثبت قانوني بشه ممنونم از محبتتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر ازدواجشون رسمی هست و قانونی و ثبت شده خواهر شما هم می توانند به تبعه همسرشان اقامت بگیرند. برای راهنمایی بیشتر هم همسرشان که اتریشی هستند یک وکیل اتریشی بگیرند تا کامل راهنمایی شان بکنند.
افشین شعبانزاده
با سلام.با داستن یک دعوت نامه معتبرمتوانم ویزای توریستی برای نروز بگیرم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی اگر دعوتنامه داشته باشید شانس خوبی برای اخذ ویزا دارید. موفق باشید.
مهدي كريمي
درود برشما بنده ٣٥ سال سن دارم و سابقه فعاليت ١٨ ساله در زمينه كالينت سازي و طراحي دکوراسیون داخلی رو دارم میخواستم بدونم از این طریق میتونم برای مهاجرت کشور کانادا اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر بخواهید از طریق کار اقدام نمایید باید امتیازات شما برسد. مدارک تحصیلی مرتبط با سابقه کاری تان و همین طور مدرک زبان قوی داشته باشید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت کامل بررسی شود.
رضا
سلام و عرض ادب اول باید تشکر کنم از مجموعه خوبتون بابت اطلاعات مفیدی که در اختیار مردم قرار میدید و همرو آگاه میکنید از خطرات پناهندگی ، من ۳۵ سال سن دارم به همراه همسرم و دخترم و پسرم قصد مهاجرت و اقامت در کشور ترکیه رو داریم البته فعلا و می‌خواهیم با تهیه مسکن و کسب و کار وارد بشیم آیا امکانش هست و میتونیم اقامت بگیریم ، ممنون میشم از راهنماییتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان برای اینکه شما بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اعم از مدرک تحصیلی سابق کاریتان سطح زبان و میزان پیشتوانه مالی. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
تیمور عادلی کیا
درود. هزینه موسسه شما جهت وکالت و انجام امور و اخز ویزای دانمارک برای پرستاران چه میزان میباشد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز از آنجایی که کیس با کیس متفاوت است این موارد را باید با وکیل تان مشورت بفرمایید.
سدره عبدالسلام
من میخواهم درس بخوانم در دانشگاه انگلستان
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز از طرق زیر با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما بصورت رایگان شرایط شما را بررسی نمایند. https://officialmalekpour.net/contact
کیومرث عباسی
سلام خسته نباشید دخترم دیپلم تجربی گرفته میخاستم شرایط تحصیل ترکیه در رشته پزشکی اطلاعاتی داشته باشم جوابمو بدین ممنون میشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز کشور ترکیه هم مثل ایران برای این رشته آزمون ورودی دارد که ابتدا بچه ها برای پیش پزشکی اقدام می کند و اماده می شوند برای آزمون های YOS و SAT.
Suzan Adab
هزینه اعزام دانشجو به ژاپن و خدماتی که انجام میدهین و نحوه پرداخت هزینا ها
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز این موارد را باید از مشاور و وکیل تان استعلام بفرمایید کیس با کیس متفاوت است.
محمد رضا
سلام من ۳۶ سالمه متاهل هستم و حدود ۱۵ سال کارگاه تولید مبلمان دارم آیا میتونم با خرید ملک در حدود ۱۰۰ هزار یورو برای خودم و همسرم اقامت بگیرم و در حیطه کاری خودم بمونم و به زبان ترکی استانبولی تسلط دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز کشور ترکیه باید خیلی تحقیق بکنید ولی امکان خرید ملک با این مبلغ هم هست اما با 400.000 دلار آمریکاست که منجر به دریافت پاسپورت می شود.
محمدجعفر پورنگ فر
سلام. من ٤٢ سالمه قصد مهاجرت به هلند دارم آيا از طريق تحصيل ميتونم اينكار و انجام بدم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه درست تر راهنمایی تان بکنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم ولی مهمترین مدرک نمره زبان آیلتس 6.5 است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
امینی
سلام من ادریس امینی هستم داری پاسپورت قزاقستان من میخوام کشور عمان یا کشور قطر بیام میشه کمکم کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز از طرق زیر با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما بصورت رایگان شرایط شما را بررسی نمایند. https://officialmalekpour.net/contact
ابوالفضل
سلام من ارشد برق قدرت دارم و حدود 4 سال هم سابقه کار مرتبط دارم با دانش زبان انگلیسی می تونید برام ویزای کاری انگلیس بگیرید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کشور انگلستان باید پیشنهاد شغلی داشته باشید یا یک روشی هم دارد که شما 50.000 پوند در شرکتی سرمایه گذاری می کنید و در آن استخدام میشید. پیشنهاد می کنم با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان و کامل بررسی شود.
حیدر حقی پور
با سلام بنده دکترای عمران سازه دارم درخواست اخذ پذیرش برای پست داک از کشور کانادا را دارم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز این موارد را با خود دانشگاه و سوپروایزرتان باید پیگیری نمایید که بتوانید خیلی سریع نتیجه بگیرید.
پریسا
با سلام و روز خوش ممنون ميشم درخصوص كورس هاي زبان انگيليسي اطلاعاتي در اختيارم بگذاريد. با تشكر فراوان
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در حال حاضر در برخی از کشورها مثل آلمان، مجارستان، فرانسه این امکان وجود دارد که شما مستقیم برای کرس های زبان اقدام نمایید. البته باید شرایط شما اعم از سن، مدرک تحصیلی پشتوانه مالی و سطح زبان بررسی شود.