مهاجرت به آلمان - شرایط، روش ها 2024

269 نظر

مهاجرت به آلمان از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی ممکن است. داشتن تسلط به زبان آلمانی و تمکن مالی کافی (با توجه به روش انتخابی)، تجربه کاری و سوابق تحصیل مرتبط احتمال موفقیت در مهاجرت به آلمان را افزایش می‌دهد.

در پاسخ به این پرسش که برای مهاجرت به آلمان از کجا شروع کنیم؟ می توان بیان داشت که قدم اول شناخت دقیق روش‌های مختلف مهاجرت به آلمان است.

راحت ترین راه مهاجرت به آلمان  از طریق کار یا تحصیل است. با این حال، هر روش دارای مزایا و معایب خاص خود است. برای انتخاب بهترین گزینه، باید شرایط، مدارک مورد نیاز و فرآیند هر روش را به دقت بررسی کنید.

موسسه MIE یکی از بهترین موسسه ها در زمینه مهاجرت به آلمان است و با وکلای محلی در آلمان ارتباط دارد. در خصوص دریافت اطلاعات بیشتر از اطلاعات مشاورین ارشد استفاده کرده و با برقراری تماس تلفنی یا پر کردن فرم تماس، مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید.

 

مهاجرت کاری به آلمان

مهاجرت کاری به آلمان از 2 طریق جاب آفر و جاب سیکر ممکن است. در روش جاب آفر نیاز به داشتن پیشنهاد شغلی است، و در روش جاب سیکر 6 ماه الی یک سال فرصت پیدا کردن کار در خاک آلمان را خواهید داشت.

 

مهاجرت تحصیلی به آلمان

داشتن پذیرش تحصیلی اولین و مهم ترین شرط برای مهاجرت تحصیلی است. هزینه تحصیل در آلمان به زبان آلمانی بسیار پایین است و حدود 800 یورو می باشد. همچنین وجود فرصت 18 ماهه اقامت پس از تحصیل از دیگر مزایای این روش است.

 

مهاجرت با سرمایه‌ گذاری

از مهم ترین روش های برای سرمایه گذاری، اقدام از طریق روش های ثبت شرکت و کارآفرینی در آلمان است. اقدام از این روش ها نیاز به داشتن سرمایه بین 30.000 تا 40.000 هزار یورو دارد.

 

 

 

مهاجرت با تولد فرزند در آلمان

در صورتی که پدر یا مادر فرزند آلمانی باشد و یا اقامت آلمان را داشته باشند، و یا اینکه پدر و مادر کودک متولد شده نا معلوم باشد، به فرزند اقامت آلمان داده می شود .

 

مهاجرت با ازدواج در آلمان

در صورت ازدواج با تبعه آلمانی بعد از 3 سال زندگی مشترک به فرد ثانی اقامت این کشور اعطا می گردد.

 

 

پناهندگی در آلمان

اقدام از این روش با خطرات زیادی همراه است. پناهندگان ابتدا باید در کمپ های مخصوص حضور داشته باشند که به دلیل شیوع بیماری و امکانات پایین، احتمال درگیری با بیماری های مزمن وجود دارد.

 

 

ویدیو موسسه MIE در مورد روش های اخذ اقامت آلمان


 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

 

تماس با ما

 

مهاجرت به آلمان

کشور آلمان برای مهاجرت

کشور آلمان برای مهاجرت افراد از خارج اتحادیه اروپا دارای قانون مجوز اقامتی است که یعنی برای کار و زندگی در این کشور باید با توجه به هدفتان ویزا بگیرید و پس از رفتن به آلمان کارت اقامت بگیرید. جدای از مسیرهای مهاجرت آلمان، بعد از ورود به این کشور باید در اداره ثبت نام ساکنان محلی درخواست دهید، حساب افتتاح کنید و گواهینامه رانندگی بین المللی را که 6 ماه اعتبار دارد، معادلسازی کرد. تمامی کودکان و نوجوانان مسقر در این کشور باید در سن تحصیل، به مدرسه بروند.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد تمام راه های مهاجرت


 

راه های مهاجرت به آلمان

طریقه مهاجرت به آلمان برای افراد خارج اتحادیه اروپا دارای 7 مسیر دسته بندی شده زیر است:

راه های مهاجرت به آلمان

 • تحصیل (پذیرش، دوره زبان)
 • کار (جاب آفر، جاب سیکر، کارت شانس)
 • سرمایه گذاری (ثبت شرکت، کارآفرینی)
 • ازدواج
 • تولد
 • اشخاص خاص
 • پناهندگی

 

ویدئو موسسه MIE در مورد راه های مهاجرت به آلمان


برای مهاجرت به آلمان از کجا شروع کنم؟

برای مهاجرت به آلمان از کجا شروع کنم؟ برای پاسخ به این پرسش باید روش مهاجرتی مورد نظر خود را مشخص کنید. شروع روش های مهاجرتی آلمان عبارتند از:

 • روش کاری: برای شروع روش کاری نیاز است که شما یک نامه پیشنهاد کار از کارفرما های کشور آلمان دریافت کنید یا جزو کارگران ماهر باشید که دولت آلمان به شما ویزایی بدهد که شما بتوانید وارد این کشور شوید و در آنجا به دنبال کار بگردید. برای دریافت پیشنهاد کار نیاز است که شما رزومه ی خود را برای کارفرما های این کشور ارسال کنید و از آن ها درخواست پیشنهاد کار بکنید؛ برای دریافت ویزای جستجوی کار نیاز است که شما حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی، مدرک زبان آلمانی و سابقه کار مرتبط با رشته خود را داشته باشید.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد کار در آلمان


 

 • روش تحصیلی: برای مهاجرت به آلمان از طریق روش تحصیلی، قدم اول دریافت پذیرش از مدارس یا دانشگاه های کشور آلمان می باشد؛ بعد از دریافت پذیرش می توانید برای دریافت ویزای تحصیلی اقدام کنید.
 • روش سرمایه گذاری: برای شروع پروسه سرمایه گذاری کشور آلمان نیاز است که شما یک طرح تجاری داشته باشید که این طرح تجاری جزییات پرونده شما را شرح می دهد و توضیح می دهد این طرح تجاری چرا و چگونه به اقتصاد کشور آلمان کمک می کند؛ بعد از تایید این طرح تجاری پروسه شما ادامه می یابد.
 • روش توریستی: قدم اول برای شروع روش توریستی تکمیل مدارک موردنیاز آلمان مانند پاسپورت، مدارک هویتی و نامه تمکن مالی می باشد؛ بعد از تکمیل این مدارک متقاضی می تواند برای دریافت وقت ویزا از سفارت اقدام کند.
 • با اقدام از این روش ها ابتدا اقامت موقت اعطا کی گردد و در روش کاری و سرمایه گذاری پس از 5 سال اقامت دائم اعطا که پس از 6 سال نیز می تواند منجر به اخذ تابعیت گردد.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد تحصیل مجانی در آلمان


مراحل مهاجرت به آلمان

برای مهاجرت به کشور آلمان، اقداماتی باید صورت پذیرد. اقداماتی که اداره مهاجرت این کشور با طرح آنها، درصدد می باشد تا افرادی را به کشور خود راه دهند که از فیلترهای موردنظرشان عبور کرده باشد. شرایط فرد علاقه مند به آلمان برای مهاجرت زمانی میسر خواهد شد که متقاضیان همه مراحل را با موفقیت پشت سر بگذارند. برای آگاهی بیشتر مراحل مهاجرت به آلمان را در ادامه ذکر کرده ایم:

 • درخواست اخذ ویزای مهاجرت
 • تکمیل فرم های مربوطه
 • انتخاب برنامه مهاجرتی
 • اقدام برای اخذ ویزا
 • مراجعه به کنسولگری آلمان
 • پرداخت هزینه های جاری
 • شرکت در مصاحبه سفارت
 • انجام مرحله انگشت‌نگاری
 • آموزش زبان
 • تکمیل و ارسال مدارک خواسته شده

کم کاری در انجام دادن هرکدام از مراحل بالا به منزله عدم موفقیت افراد در رفتن به آلمان خواهد بود چرا که اداره مهاجرت این کشور با دقت به بررسی همه عوامل و شرایط خواهد پرداخت و بعد از آن است تصمیم برای اعطای ویزا به شخصی خواهند گرفت.

با توجه به نمودار زیر که در سایت رسمی theglobaleconomy.com قرار گرفته افزایش نرخ مهاجرت به آلمان در سالهای اخیر را مشاهده می کنید:

نمودار رشد مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق کار

یکی از روش های مهاجرت به آلمان، کار است. به طور کلی افراد گسترده ای به مهاجرت کاری تمایل دارند؛ چرا که گمان می کنند تنها کشور برتر دنیا برای کار، کشور آلمان است. در صورتی که کشورهای دیگری مانند اتریش، کانادا، هلند، دانمارک و فنلاند نیز از کشورهای برتر جهان برای کار می باشند. به طور کلی مهاجرت آلمان از طریق کار، مهاجرت پزشکان به آلمان و دریافت ویزای کار آلمان به دو صورت تقسیم می شود.

 • پیشنهاد شغلی یا جاب آفر

افراد بسیاری هستند که می توانند با ارائه رزومه خود از پیشنهاد شغلی که توسط کارفرمای آلمانی صادر می شود، استفاده نمایند. بدین صورت که کارفرما با ارائه درخواست استخدام یک شخص خارجی به اداره کار و مهاجرت کشور آلمان، اقدام به استخدام شخص مورد نظر می نماید. در این صورت شخص متقاضی کار بایستی که در سفارت کشور آلمان در کشور مبداء حضور یافته و ویزای کاری خود را دریافت کند. عموماً ویزایی که به شخص اعطا می شود بر اساس مهلت قرارداد کاری وی صادر می شود. گفتنی است که کارفرمای آلمانی، برای درخواست جذب نیروی کار خارجی پروسه ای نسبتاً دشوار را پیش رو دارد. دارنده ویزای کار آلمان امکان تبدیل ویزای خود به بلوکارت آلمان و استفاده از مزایای آن را خواهد داشت. همچنین امکان اخذ ویزای همراه برای همسر و فرزندان زیر 18 سال وجود خواهد داشت و تحصیل آلمان در این کشور برای فرزندان نیز رایگان خواهد بود.

 • ویزای جست و جوی کار

کشور آلمان با داشتن ویژگی هایی برای دریافت ویزای کار می تواند بهترین گزینه برای دریافت ویزای جست و جوی کار آلمان باشد. این نوع ویزای آلمان به این صورت است که شخص با داشتن شرایط تحصیلات آکادمیک، مدرک زبان رسمی این کشور (آلمانی) در سطح حداقل B1، سابقه کار مرتبط و مناسب با تحصیل خود و متناسب با نیازمندی های شغلی کشور آلمان، سن مناسب و بودجه کافی برای مهاجرت می تواند درخواست ویزای جست و جوی کار در آلمان را داشته باشد. این ویزا به مدت 9 ماه صادر می شود و شخص می تواند با حضور در این کشور، شغل مناسب و مورد نظر خود را بیابد. گفتنی است دارنده ویزای جستجوی کار آلمان تا زمان تبدیل شدن ویزایش به ویزای کار آلمان، امکان اخذ ویزای همراه ندارد.

در این قسمت به بررسی نرخ بیکاری کشور آلمان که از سایت رسمی گلوبال استخراج شده می پردازیم. این کشور با داشتن نرخ بیکاری 5 درصدی می تواند بهترین کشور برای کار باشد، چرا که فرصت یافتن کار برای اشخاص خارجی نیز فراهم است و شخص دچار دغدغه یافتن کار نمی شود. 

نمودار نرخ بیکاری در آلمان در سال 2023

هزینه و شرایط مهاجرت به آلمان از طریق کار می تواند نسبت به روش انتخابی شما متفاوت باشد. پس بهتر است در ابتدا روش خود را انتخب کنید و سپس از هزینه ها مطلع شوید.

محصول گام به گام کاریابی موسسه mie

مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

یکی از راه های موسسه ملک پور المان، اقدام از طریق ویزای تحصیلی آلمان می باشد. البته این روش، بیشتر به عنوان بهانه ورود به کشور آلمان در نظر گرفته می شود. لازم به ذکر می باشد متقاضیان پس از فارغ التحصیل در آلمان می توانند از اقامت پس از تحصیل بهره ببرند. به علاوه، جهت دریافت اقامت بلند مدت و دائم آلمان و همچنین تابعیت این کشور، لازم است که پس از تحصیل، در این کشور مشغول به کار شوید. به طور کلی تحصیل در آلمان در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری امکان پذیر است. در ادامه به بررسی آن ها به صورت کوتاه خواهیم پرداخت.

 • تحصیل در آلمان در مقطع کارشناسی

به منظور تحصیل کارشناسی در آلمان، پس از گذراندن دبیرستان و دریافت مدرک دیپلم 12 ساله می توانید برای این مقطع درخواست دهید. تحصیل در مقطع کارشناسی به زبان های انگلیسی و آلمانی امکان پذیر است. در صورت داشتن مدرک زبان آیلتس 6 آکادمیک و یا مدرک زبان آلمانی در سطح B1 می توانید مشغول به تحصیل در آلمان شوید. افرادی که زبان آلمانی را برای تحصیل انتخاب نمایند، می توانند به طور رایگان در این کشور تحصیل کنند.

 • تحصیل در آلمان در مقطع کارشناسی ارشد

تحصیل مقطع کارشناسی ارشد در آلمان نیز امکان پذیر است. افراد متقاضی مهاجرت برای ادامه تحصیلات خود می توانند این کشور را انتخاب نمایند. تحصیل در این مقطع به زبان های آلمانی و انگلیسی امکان پذیر است. از ملزومات این مقطع، داشتن مدرک لیسانس معتبر و همچنین دارا بودن آیلتس 6 می باشد. تحصیل به زبان آلمانی در این مقطع نیز رایگان است. طول این دوره می تواند بین یک سال و نیم تا سه سال باشد.

 • تحصیل در آلمان در مقطع دکتری

تحصیل دکتری در آلمان امکان پذیر است. افراد متقاضی تحصیل در آلمان می توانند کشور آلمان را برای ادامه تحصیل و مهاجرت انتخاب نمایند. عموماً طول دوره دکتری در این کشور، از سه سال تا پنج سال است. از ملزومات تحصیل در این مقطع، سطح زبان پیشرفته آلمانی یا انگلیسی، داشتن استاد راهنما و سطح علمی خوب است که با داشتن مقالات ISI اثبات می شود.

بورسیه تحصیلی نیز در این کشور موجود می باشد. برنامه بورسیه های استانی و ملی در کشور آلمان برای دانشجویان اروپایی، آلمانی و بین المللی ارائه می شود. از انواع بورسیه های تحصیلی آلمان موارد زیر نام برده می شود:

 • برخی بورسیه ها، کمک هزینه تحصیلی به افراد ارائه می دهند:

 استاد راهنمای شما ممکن است برای کمک مالی به شما، مبلغی در حدود 1،250 یورو در هر ماه از بنیاد ملی علوم (Studienstiftung des Deutsche Volkes) درخواست کند.

 • بورسیه تحصیلی معروف DAAD:

 این بورسیه تحصیلی (Deutscher Akademischer Austausch Dienst) برای دانشجویان خارجی جهت تحصیل در مقطع دکتری در آلمان، کمک هزینه تحصیلی به مبلغ 1،200 یورو ارائه می دهد.

اخذ اقامت آلمان از طریق تحصیل تقریباً بین 24 تا 30 ماه به طول می انجامد و اکثر دانشگاه های آلمان نیازمند مدرک زبان آلمانی B2 می باشند. البته در صورتی که دارای مدرک زبان در سطح A2 یا B1 باشید، می توانید در دوره های یادگیری زبان آلمانی با امکان تحصیل در دانشگاه های تحصیل پس از موفقیت در دوره و اخذ مدرک B2 شرکت کنید. توجه داشته باشید که اقامت آلمان از طریق تحصیل زمانی منجر به اقامت دائم و پاسپورت می شود که شما از فرصت کاریابی بعد از تحصیل در آلمان که بین 12 تا 18 ماه می باشد استفاده کرده و مبادرت به کاریابی در رشته مورد نظر خود نمایید.

مهاجرت به آلمان از طریق دوره زبان

نوعی ویزای آموزشی برای مهاجرت به آلمان وجود دارد که افراد برای بهره مندی از این برنامه مهاجرتی، میبایست شرایط گذراندن دوره زبان آلمانی در آلمان به طور فشرده 3 تا 12 ماهه را داشته باشند. یکی از شرایط این است که افراد 18 ساعت از زمان خود را در هفته به آموزش زبان اختصاص بدهند.

متقاضیان با این نوع ویزا می توانند دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب و ویزای تحصیلی دریافت کنند و اگر قصد ادامه تحصیل نداشته باشند، تا یک سال قادر به تمدید ویزای دوره زبان خواهند بود و این ویزا پشتوانه ای برای زندگی افراد حداقل به مدت یک سال در آلمان می باشد. البته تبدیل ویزای دوره زبان به ویزای تحصیلی به این شکل است که متقاضی بعد از گذراندن دوره زبان، به کشور مبداء بازگشته و مجدد درخواست ویزای تحصیلی بدهد. لازم به ذکر است که افراد به وسیله ویزای دوره زبان، نمی توانند در کشور آلمان، مشغول به کار شوند و نیاز به علم ابتدایی به این زبان خواهند داشت. این ویزا مناسب دانش آموزانی که به تازگی دیپلم گرفته اند یا افردی که وارد دانشگاه شده اند می باشد.

ویدئو موسسه MIE در مورد ویزای آلمان به همراه آموزش زبان آلمانی 


شرایط مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

همانطور که می دانید یکی از روش های شش گانه مهاجرت به آلمان، سرمایه گذاری است. سرمایه گذاری در آلمان از طریق خرید ملک، ثبت شرکت یا کارآفرینی در آلمان امکان پذیر است. اما عموم افراد به علت سختی این پروسه، این کشور را برای سرمایه گذاری انتخاب نمی نمایند.

مهاجرت المان از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی در آلمان

ثبت شرکت در آلمان با مبلغ بین 30.000 تا 40.000 هزار یورو امکان پذیر است.

اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری زمانی موفقیت آمیز خواهد بود که شما دارای یک بیزینس پلن یا طرح تجاری قوی باشید، شرکت ثبت کرده و طرح تجاری را روی آن ارائه بدهید، نشان بدهید که می توانید کار تولید کنید و ثاتیر اقتصادی مثبتی بر جامعه آلمان بگذارید و اتاق بازرگانی و اداره مهاجرت آلمان با طرح تجاری شما موافقت نماید. البته شرایط انتقال پول در تمامی راه های سرمایه گذاری در این کشور دارای دردسرهایی هست که بهتر است با متخصص مشورت شود.

بدین ترتیب شخص با ارائه طرح نوآورانه و ثبت کسب و ایجاد کار تازه می تواند اقامت آلمان را دریافت نماید. اما اثبات این موضوع بسیار سخت است و مشاوران مهاجرتی هزینه بسیار گزافی دریافت می نمایند. بنابراین این روش نیز به افراد توصیه نمی شود. عموم افراد از طریق استخدام یکی از اعضای خانواده در شرکت ثبتی خود در کشور آلمان و به واسطه استخدام و کار کردن در یک شرکت آلمانی، اقامت خود را دریافت می نمایند. لزوم داشتن طرح تجاری موفق نیز از ملزومات اقدام از این روش می باشد.

مهاجرت المان از طریق خرید ملک

مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک برای افراد خارجی امکان پذیر است و شخص می تواند ملکی را خریداری کرده و آن را اجاره دهد یا بلااستفاده و صرفاً جهت حفظ سرمایه باقی گذارد. نکته مهم این است که با خرید ملک در کشور آلمان، به افراد خارجی اقامت اعطا نمی شود و با استفاده از آن صرفاً می توان برای دریافت یک ویزای توریستی اقدام کرد.

با توجه به رشد منفی تورم در سال 2024 که در نمودار زیر مشخص شده است، می توان نتیجه گرفت که این کشور ثبات اقتصادی مناسبی دارد و دارای اقتصاد قوی می باشد که برای سرمایه گذاری گزینه امنی خواهد بود.

نمودار رشد مهاجرت به آلمان

شرایط مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

بسیاری از افراد برای مهاجرت به آلمان، از طریق ازدواج اقدام می نمایند. افرادی که قصد ازدواج با یک تبعه آلمانی را دارند، می توانند درخواست اخذ اقامت آلمان را دهند. این اقدام به چند صورت امکان پذیر است. اول اینکه از کشور مبدأ یعنی ایران اقدام شود. با ثبت ازدواج به صورت رسمی در کشور ایران می توانید درخواست الحاق به تبعه آلمانی را ارائه دهید. برای این منظور می بایست به سفارت آلمان در ایران مراجعه نمایید. این روش به اشخاص متقاضی مهاجرت آلمان توصیه نمی شود. روش دوم این است که در کشور ثالث ازدواج خود را ثبت کنید. به این صورت که در کشورهایی که نیازی به ویزا ندارند مثل ترکیه، ازدواج خود را در سفارت کشور آلمان ثبت نمایید. این منطقی ترین روش ممکن است. روش سوم این است که شخص تبعه آلمان در کشور خود، درخواست الحاق همسر خود را اعلام نماید. با داشتن یک وکیل آلمانی می توان برای مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج اقدام کرد. لازم به ذکر است که چند همسری در این کشور جرم تلقی می شود.

مهاجرت به آلمان از طریق تولد فرزند

مهاجرت به آلمان از طریق تولد فرزند هم امکان پذیر است. اما این موضوع را باید بدانید که سیستم اعطای تابعیت این کشور بر اساس خون می باشد. به این معنی که در صورتی تابعیت آلمانی به فرزند تازه متولد شده اعطا می شود که یکی از والدین کودک، تابعیت آلمانی داشته باشد. برای درک بهتر سیستم اعطای تابعیت، بهتر است که انواع سیستم اعطای تابعیت در این بخش بررسی شود.

 • سیستم اعطای تابعیت بر اساس خاک: فرزندی که در خاک کشوری با سیستم اعطای تابعیت بر اساس خاک متولد شود، می تواند بر اساس تولد در خاک آن کشور درخواست تابعیت کند. کشور های کانادا، آمریکا، برزیل و... از این سیستم پیروی می نمایند.
 • سیستم اعطای تابعیت بر اساس خون: فرزندی که از پدر یا مادر تبعه آن کشور متولد شود فقط می تواند تابعیت آن کشور را دریافت کند. کشورهایی مثل ایران، آلمان، اتریش، دانمارک و... از این روش پیروی می کنند.

شرایط مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی

در ابتدای این بخش لازم میدانیم خاطر نشان کنیم که موسسه ملک پور هیچ گونه فعالیتی در زمینه پناهندگی ندارد و مطالب این مقاله در این بخش صرفاً جهت اطلاع شما عزیزان درباره خطرات پناهندگی نگاشته شده است.

از روش های مهاجرت به آلمان، پناهندگی می باشد. روش پناهندگی در آلمان یک روش غیر قانونی بوده که به هیچ کدام از هم وطن های خوبمان پیشنهاد نمی شود؛ چرا که دارای خطرات، ریسک ها و سختی های بسیار است. شرایط بد نگهداری اسکان پناهجویان، کمبود امکانات کافی رفاهی، اجتماعی و امنیتی در کمپ های نگهداری، مسلم و غیرقابل انکار می باشد. موسسه ملک پور در خصوص پناهندگی هیچگونه اقدامی ندارد و ضمن عدم توصیه آن به شما، این بخش را به منظور افزایش سطح آگاهی شما عزیزان تهیه کرده است.

شرایط مهاجرت خانوادگی به آلمان

شرایط مهاجرت خانوادگی به آلمان بستگی به وضعیت مهاجر و نوع ارتباط خانوادگی دارد. در اینجا چندین موقعیت کلی وجود دارد جدول زیر شرایط مهاجرت خانوادگی از روش های مختلف را نشان می دهد:

توضیحات

روش مهاجرتی

اجازه همراهی همسر و فرزندان زیر 18 سال وجود دارد.

مهاجرت از طریق کار

یکی از والدین می تواند با ویزای گاردین به آلمان مهاجرت کند و یا هر دو با ویزای توریستی به آلمان برای مدت 90 روز سفر کنند.

مهاجرت از طریق تحصیل افراد زیر 18 سال

در صورتی که فرد متاهل باشد می تواند همسر و فرزندان زیر 18 سال را با خود همراه کند.

مهاجرت از طریق تحصیل افراد بالای 18 سال

اگر با تبعه آلمانی ازدواج نمایید می توانید به آلمان مهاجرت نمایید.

از طریق ازدواج

متقاضی می تواند همسر و فرزندان خود را همراه کند.

از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به آلمان چقدر طول می‌کشد؟

فرایند مهاجرت به آلمان بستگی به روش انتخابی متقاضی متفاوت می‌باشد. به عنوان مثال فردی که می‌خواهد برای کار به آلمان مهاجرت کنند، نیاز است که درخواست او برای کار در آلمان توسط یک کارفرمای آلمانی مورد تایید قرار گیرد، که این فرایند حداقل ۶ ماه به بالا زمانبر خواهد بود. فردی که برای مهاجرت تحصیلی می‌خواهد به آلمان سفر کند، باید نامه پذیرش از دانشگاه را دریافت کند و پس از آن برای درخواست ویزای تحصیلی اقدام کند. این فرایند نیز ممکن است از چند ماه تا حتی یک سال زمانبر باشد. به طور کلی می‌توان گفت برای فرایند مهاجرت به آلمان نمی‌توان بازه زمانی خاصی را مشخص کرد و این فرایند ممکن است از چند ماه تا چند سال زمانبر باشد.

مهاجرت به آلمان از طریق آوسبیلدونگ

دوره‌های اووسبیلدونگ آلمان، در واقع دوره‌های فنی حرفه‌ای هستند که معمولاً بین ۲ تا ۳ سال و نیم طول می‌کشد. و در واقع مانند دوره کاردانی در ایران است که در طول مدت تحصیل حقوق نیز به افراد تعلق می‌گیرد. حقوق متقاضی با توجه به دوره‌ای که در آن شرکت می‌کنند بین ۷۰۰ تا ۱۳۰۰ یورو می‌باشد. فارغ التحصیلان پس از به پایان رسیدن این دوره می‌توانند جذب بازار کار در آلمان شوند محدوده سنی که می‌توانند در این دوره شرکت کنند بین ۱۸ تا ۳۵ سال می‌باشد.

شروط مهاجرت پزشکی و آلمان و جزئیات آن

قبل از اقدام به مهاجرت از روش پزشکی باید  از شروط مهاجرت پزشکان به آلمان و جزئیات آن را مطلع بود. برای مهاجرت پزشکان ابتدا باید فرد مدارک تحصیلی خود را معادل سازی کنند، به این صورت که اگر شما فارغ التحصیل پزشکی هستید، و دوره کارورزی خود را گذرانده اید، و کارت نظام پزشکی دارید. می توانید با معادل سازی مدارک خود به آلمان مهاجرت کنید. قبل از آماده شدن برای آزمون معادل سازی، باید در آزمون زبان آلمانی شرکت کرده و در صورت کسب نمره زبان c1 آلمانی، می توانید در آزمون معادل سازی شرکت کنید. از جمله مزایای مهاجرت پزشکان به آلمان این است که:

 • امکان دریافت اقامت دائم آلمان فراهم است.
 • در بعضی از شرایط حتی بعد از سه سال نیز می‌توانند برای دریافت اقامت دائم اقدام کنند.
 • فرد به همراه کل اعضای خانواده خود می تواند به صورت همزمان وارد آلمان شود.
 • هزینه تحصیل فرزندان شما رایگان خواهد بود.
 •  شرکت برای دور معادل‌سازی رایگان است و شما تنها باید هزینه یک سال زندگی خود و خانواده خود را در آلمان داشته باشید تا بتوانید برای دریافت ویزا اقدام نمایید

 

پادکست پرسش و پاسخ با موسسه MIE

پرسش: چه رشته های علوم پزشکی می توانند از طریق دریافت ویزای کادر درمان به آلمان مهاجرت کنند؟

 


مدارک لازم برای مهاجرت به آلمان

نوع برنامه مهاجرتی و راهی که افراد برای مهاجرت به آلمان انتخاب می کنند در ارائه مدارک به اداره مهاجرت این کشور، تاثیر گذار می باشد. اما تعدادی از مدارک وجود دارد که ارائه آنها در همه برنامه های مهاجرتی آلمان یکسان است که شامل موارد زیر است:

 • مدارک شناسایی (شناسنامه، کارت ملی و...)
 • اثبات تمکن مالی
 • گواهی عدم سابقه کیفری
 • مدارک پزشکی
 • رزومه
 • سوابق شغلی
 • سوابق تحصیلی
 • مدارک مربوط به بیمه

مدارک زبان برای مهاجرت به آلمان

یکی از بزرگترین معضلاتی که برای افراد در زمان مهاجرت به آلمان، به وجود می آید، تسلط به زبان می باشد. این معضل زمانی بیشتر به چشم می آید که هدف افراد از مهاجرت، تحصیل، کار و یا هر عملی که نیازمند ارتباط مستمر با مردم آلمان دارد. کشور آلمان در بین شرایط برای پذیرفتن مهاجر به این کشور، روی شرط داشتن مدرک زبان، حساسیت قابل توجهی داشته که این حساسیت در بعضی از برنامه های مهاجرتی به بالاترین میزان خود نیز رسیده است.

در مجموع داشتن برای مهاجرت به آلمان با زبان انگلیسی مدارک زبان مورد تایید سفارت آلمان آیلتس، تافل و آزمون رسمی زبان آلمانی حداقل با سطح B1 از شرایط لازم الاجرا برای ورود به کشور آلمان است. همچنین سطح و نمره قابل قبول مدارکی همچون آیلتس در هر برنامه مهاجرتی آلمان متفاوت می باشد. مدرک زبان آلمانی ارائه شده توسط مهاجرین زمانی دارای اعتبار می باشد که از موسسات مورد تایید سفارت آلمان، اخذ شده باشد. این موسسات عبارتند از:

 • موسسه گوته
 • موسسه آموزش زبان آلمانی
 • آزمون موسسه Test DAF
 • آزمون زبان سفارت اتریش

شرط سنی مهاجرت به آلمان

آلمان را می توان یکی از کشورهای انعطاف پذیر در امر مهاجرت قلمداد کرد و تقریبا همه افراد در هرسنی می توانند به کشور آلمان مهاجرت کنند اما بسیار مهم است که از چه برنامه مهاجرتی قصد حضور در این کشور را دارند و اینجاست که بحث شرایط سنی مهاجرت به آلمان به وجود خواهد آمد. برای مثال برای تحصیل در مقطع لیسانس دانشگاه های آلمان، داشتن سن 21 سال برای اخذ ویزا ضروری است این در حالی می باشد که برای مهاجرت از طریق کار، داشتن سن 21 سال شرط نخواهد بود. اینگونه می توان نتیجه گرفت که شرط سنی مهاجرت به آلمان را شامل شده است و هم می توان بدون در نظر گرفتن این شرط، به کشور آلمان مهاجرت کرد و فقط بستگی به انتخاب مسیر مهاجرت دارد.

قوانین مهاجرت به آلمان

برای کار در آلمان، باید قوانین مهاجرتی را رعایت کنید. جدید ترین قوانین مهاجرت به آلمان به شرح زیر است:

 • جهت واجد شرایط بودن برای مهاجرت به آلمان، باید دلیل معتبری مانند اشتغال، تحصیل، کارآفرینی یا الحاق خانواده داشته باشید.
 • قانون مهاجرت ماهر: قانون جدید مهاجرت ماهر که از نوامبر 2023 به مرحله اجرا گذاشته می شود، با هدف گسترش مقررات استخدام در آلمان و مهاجرت کارگران ماهر از کشورهای ثالث. این قانون مسیرهای مهاجرتی را برای کارگران ماهر از کشورهای غیر اتحادیه اروپا ایجاد و گسترش می دهد و مزایا و فرصت های مختلفی را برای اتباع خارجی ارائه می دهد.
 • کارت آبی اتحادیه اروپا: کارت آبی اتحادیه اروپا مکانیزمی برای کارگران ماهر با مدرک دانشگاهی است که طبق قانون جدید مهاجرت ماهر ادامه خواهد یافت و تمدید خواهد شد. آستانه دستمزد برای کارت آبی اتحادیه اروپا در مشاغل معمولی و مشاغل تنگنا به طور قابل توجهی کاهش می یابد و دسترسی به آن را برای متقاضیان بیشتر می کند.
 • کارت فرصت (Opportunity Card): قانون جدید  "کارت فرصت" را مبتنی بر امتیاز را معرفی می کند که مجوز اقامت یک ساله (قابل تمدید) را به منظور جستجوی کار در آلمان به متقاضیان واجد شرایط ارائه می دهد. این کارت مسیر را برای متقاضیان با تجربه حرفه‌ای، بدون نیاز به مهارت در زبان آلمانی مدارک تحصیلی تسهیل می‌کند.
 • شرایط عمومی برای مهاجرت: برای واجد شرایط بودن برای مهاجرت به آلمان، باید دلیل معتبری مانند اشتغال، تحصیل، کارآفرینی یا الحاق خانواده داشته باشید.
 • مهارت های زبان و مدارک تحصیلی: شرایط مربوط به مهارت های زبان آلمانی و به مدارک تحصیلی تحت قانون جدید مهاجرت ماهر تغییر کرده و الزامی نیست.
 • معافیت های ویزای ورود: برخی از کشورها معافیت ویزای ورود برای آلمان دارند که به شهروندان خود اجازه می دهد بدون ویزا وارد و کار کنند. به عنوان مثال، شهروندان کانادا برای کار در آلمان نیازی به ویزای ورود ندارند.

هزینه مهاجرت به آلمان

علاوه بر پرداخت هزینه های زندگی در آلمان که خود به بخش های مختلفی تقسیم می شود، توانایی پرداخت مبالغی در زمان مهاجرت به این کشور نیز بسیار مهم است. از آنجایی که ایرانیان ملزم به اخذ ویزا برای مهاجرت به کشور آلمان می باشند، این پروسه دریافت ویزا با خرج و مخارجی همراه است. در ادامه این هزینه مهاجرت به آلمان را در جدولی، بررسی کرده ایم:

 

نوع ویزا

هزینه (یورو)

ویزای کوتاه مدت

60

ویزای کودکان زیر 6 سال

بدون پرداخت مبلغ

ویزای کودکان 6 تا 12 سال

35

ویزای بلند مدت

37.5

ویزای ترانزیت هوایی

60

 

لازم به ذکر است که با توجه به انتخاب روش مهاجرتی، هزینه های جزیی به این مبلغ اضافه می شود که برای آگاهی از آنها، ابتدا باید مسیر مهاجرتی را انتخاب، سپس هزینه های دقیق برای مهاجرت را برآورد کرد.

هزینه مهاجرت از طریق کار به آلمان   

مهاجرت کاری به آلمان را یکی از راه های مهاجرتی پرمتقاضی باید دانست که همه ساله افراد بسیاری از این طریق، به کشور آلمان مهاجرت کرده و صاحب شغل ایده آلی می شوند. اولین هزینه مهمی که متقاضیان این نوع برنامه مهاجرتی باید بپردازند، مبلغ 10 الی 12 هزار یورو می باشد که البته داشتن این مبلغ در حساب فرد به عنوان پشتوانه مالی برای پرداخت هزینه های زندگی یک سال در آلمان کفایت می کند.

هزینه مهاجرت تحصیلی به آلمان

از آنجایی که تحصیل در کشور آلمان رایگان است، افراد برای مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی، لازم به پرداخت هزینه قابل توجهی نمی باشند و این دسته از متقاضیان تنها برای هزینه های جانبی در زمان مهاجرت میبایست مبلغی حدود 159 الی 700 یورو را بپردازند. البته داشتن یک حساب بانکی به ارزش حداقل 1000 یورو برای ادامه مسیر مهاجرت که پرداخت هزینه های زندگی، درمانی و... می شود برای افراد بسیار ضروری است.

هزینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به آلمان

این روش مهاجرتی با دارایی بسیار پیوند خورده است و متقاضیانی که این روش را برمی گزینند، قطعا باید دارای سرمایه قابل توجهی باشند چرا که سرمایه آنها موجب اعطای ویزا و اقامت به آنان خواهد شد. در کنار پرداخت هزینه های جانبی مهاجرت که می توان آن را زیر 1000 یورو دانست، برای افرادی که خواهان سرمایه گذاری در آلمان می باشند، پرداخت 3 الی 4 هزار دلار جهت ثبت شرکت در این کشور، از شرایط واجب می باشد. این مبلغ با توجه به انجام اقدامات دیگر همچون راه اندازی کسب و کار و... تغییر خواهد کرد.

هزینه های زندگی در آلمان

به طور کلی افراد برای مهاجرت به آلمان می بایست هزینه مهاجرت به آلمان و زندگی خود را بررسی کرده و تخمین بزنند. برای مهاجرت به آلمان چقدر پول لازم است؟ کشور آلمان یکی از برترین کشور های اروپایی می باشد که خدمات رفاهی و اجتماعی بسیار مناسبی را به مهاجرین اختصاص می دهد. از این رو شاید هزینه زندگی در این کشور نسبت به کشورهای دیگر مثل مجارستان، لهستان، اسلواکی و دیگر کشورهای ارزان اروپای شرقی، بیشتر باشد. هزینه های زندگی در آلمان برای یک شخص به طور عادی حدود 900 تا 1200 یورو تخمین زده شده است. البته که سبک زندگی هر شخص با شخص دیگر متفاوت است؛ اما به طور تقریبی این مقدار هزینه برای یک زندگی معمولی تخمین زده شده است. موسسه ملک پور با ارائه اطلاعات تخصصی و دقیق برای زندگی و مهاجرت به آلمان می تواند کمک شایانی به شما ارائه دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص زندگی و هزینه های زندگی در آلمان می توانید از جدول زیر استفاده نمایید.

موارد هزینه ها

قیمتها

رستوران ارزان قیمت

 یورو 10.00

دو نفره رستوران متوسط

45.00 یورو

بلیط یک طرفه مترو

2.70 یورو

بنزین لیتری

1.33 یورو

شیر (یک لیتر)

0.78 یورو

نان سفید (500 گرم)

1.14 یورو

تخم مرغ (12 تایی)

1.70 یورو

پنیر محلی (یک کیلو)

7.42 یورو

 

هزینه های اجاره و خرید آپارتمان و ملک نیز که بخش زیادی از هزینه های زندگی در آلمان را شامل می شود از قرار زیر است:

خرید و اجاره ملک در آلمان

هزینه

اجاره آپارتمان یک خوابه مرکز شهر

 675.30 یورو

اجاره آپارتمان یک خوابه خارج از مرکز شهر

 503.43 یورو

خرید یک متر مربع در مرکز شهر

5033 یورو

خرید یک متر مربع در خارج از شهر

3409 یورو

راحت ترین راه مهاجرت به آلمان

راحت ترین راه مهاجرت به آلمان همان راهی است که شما شرایط آن را دارا می باشید. برای مثال شخصی که دارای سرمایه می باشد، از طریق سرمایه گذاری می تواند به راحتی به کشور آلمان مهاجرت کند، این در حالی است که افراد دارای تخصص و مهارت، از طریق پیدا کردن شغل و گرفتن پیشنهاد کاری از کارفرمایان آلمانی، مانعی برسر راه مهاجرتشان نخواهد بود.

در مجموع می توان اینگونه اظهار داشت که راحت ترین راه مهاجرت، آگاهانه ترین انتخابی است که با توجه به وضعیت متقاضی انتخاب می شود. حال اگر بخواهیم برنامه مهاجرتی که به صورت نسبی دارای شرایط آسان تری برای مهاجرت می باشد را ذکر کنیم، باید مهاجرت از طریق ویزای همراه و دوره زبان را نام ببریم. همچنین روش های مهاجرت آلمان از طریق تحصیل، مهاجرت آلمان از طریق ویزای جاب سیکر، مهاجرت آلمان به عنوان کارآفرین و مهاجرت آلمان از طریق دوره های آوسبیلدونگ جزء راحت ترین راه های مهاجرت به آلمان هستند.

مهاجرت آلمان از طریق دوره های آوسبیلدونگ (Ausbildung)

مهاجرت به آلمان از طریق دوره های آوسبیلدونگ به مسیری اطلاق می شود که افراد با ثبت نام در برنامه های آموزش حرفه ای معروف به "Ausbildung" به آلمان مهاجرت کنند. این مسیر در درجه اول برای کسانی طراحی شده است که مایل به دریافت آموزش های شغلی عملی هستند و همزمان آموزش های کلاسی را در یک حرفه خاص دنبال می کنند. در اینجا مراحل این فرآیند آمده است:

 • شرایط دوره های آوسبیلدونگ: داوطلبان معمولاً باید شرایط خاصی، از جمله داشتن گواهی پایان تحصیل یا مدرک معادل و جهت تسلط به زبان آلمانی، داوطلبان نیاز به قبولی در آزمون های مهارت زبان مانند TestDaF یا DSH دارند.
 • پیدا کردن یک موقعیت Ausbildung: نامزدها باید موقعیت های Ausbildung (Ausbildungsplatz) را در حرفه انتخابی خود جستجو کنند. این موقعیت ها معمولاً توسط شرکت ها و سازمان ها در صنایع مختلف ارائه می شود.
 • ارائه درخواست و قرارداد: پس از یافتن موقعیت مناسب Ausbildung، نامزدها به کارفرمای ارائه دهنده موقعیت درخواست می دهند.
 • اجازه اقامت: برای اخذ Ausbildung در آلمان، نامزدها برای آموزش حرفه ای نیاز به اجازه اقامت دارند. این ممکن است شامل درخواست ویزا در سفارت یا کنسولگری آلمان در کشور خود باشد.
 • صدور گواهی: داوطلبان پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه Ausbildung خود گواهی یا دیپلم در حرفه انتخابی خود دریافت می کنند. این گواهینامه در آلمان و اغلب در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده است.
 • فرصت های شغلی: بسیاری از داوطلبان ادامه کار را برای کارفرمایی که آموزش حرفه ای خود را ارائه کرده است، انتخاب می کنند.

سریع ترین راه مهاجرت به آلمان

چندین برنامه مهاجرتی وجود دارد که افراد را در کمترین زمان به کشور آلمان می رساند، این راه های مهاجرتی شامل مهاجرت از طریق کار، تحصیل و حمایت خانواده می باشد

مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کاری

هر کدام از متقاضیان مهاجرت ب آلمان که دارای مهارت ویژه ای می باشند، قادر به اخذ ویزای 6 ماهه آلمان خواهند بود تا در این مدت زمان، شغل مناسبی را یافته و بعد از آن بتوانند به اقامت طولانی مدت برسند. اگر در بازه زمانی ذکر شده، فرد نتواند مشغول به کار شود، باید به کشور خود بازگردد.

شرایط رفتن به آلمان از طریق ویزای تحصیلی

یکی دیگر از راه های آسان که مهاجرت آلمان را در پی دارد، پذیرش در دانشگاه های این کشور که عموما رایگان هستند، نیز می باشد و دانشجویان به راحتی با پذیرش در دانشگاه های آلمان، ویزای تحصیلی و اقامت تحصیلی این کشور را دریافت خواهند کرد.

مهاجرت آلمان از طریق حمایت خانواده

کافیست که یکی از اعضای خانواده در آلمان زندگی کند، در این صورت افراد قادر به اقامت در کشور آلمان خواهند شد و با صرف کمترین زمان، مجوز مهاجرت به کشور آلمان را به دست آورند.

ارزان ترین راه مهاجرت به آلمان

ارزان ترین راه مهاجرتی که افراد را متحمل هزینه های زیادی نمی کند، مهاجرت از طریق تحصیل، کار و یا ویزای همراه آلمان می باشد. در این روش های مهاجرتی برخلاف راه های کار آفرینی، استارتاپ و سرمایه گذاری که حرف اول را میزان دارایی افراد می زند، کمترین هزینه را برای مهاجرت به همراه دارد.

 از آن جایی تحصیل در دانشگاه های آلمان جزء ارزان ترین راه مهاجرت به آلمان قرار گرفته است، افراد نه تنها برای مهاجرت هزینه های گزافی را پرداخت نمی کنند، بلکه برای ورود به معتبرترین دانشگاه های آلمان نیز شهریه ای پرداخت نخواهند کرد. از همین رو بالاترین امتیاز برای انتخاب ارزان ترین راه مهاجرت به آلمان را باید به مهاجرت از طریق تحصیل اختصاص داد که در ادامه با پیدا کردن شغل مناسب، این نوع ویزا به ویزای کاری تغییر پیدا می کند.

اخذ اقامت و تابعیت آلمان

تا این بخش از مقاله، به روش های مهاجرت به آلمان پرداخته شد. با مطالعه این بخش می توانید اطلاعات دقیقی در خصوص اخذ اقامت و تابعیت این کشور به دست آورید. کلیه افرادی که از روش های مهاجرت به آلمان به جز دریافت تابعیت از طریق تولد فرزند و ازدواج اقدام می نمایند باید این موضوع را در نظر داشته باشند که با حضور قانونی به مدت 5 سال در این کشور و پرداخت مالیات ها و عوارض خود، می توانند درخواست اقامت دائم داده و با گذشت مدتی پس از آن (عموماً یک سال) می توانند با تسلط بر سطح زبان آلمانی در حد پیشرفته C1 و دانستن بخشی از تاریخ فرهنگ و تمدن کشور آلمان، درخواست پاسپورت آلمان را ارائه نمایند. 

مزایای مهاجرت به آلمان

یکی از سوال هایی که اغلب افراد متقاضی مهاجرت می پرسند این است که آیا مهاجرت به آلمان خوب است؟ مزایا و معایب مهاجرت به آلمان چیست عموما پاسخ این جواب را باید بعد از بررسی هدف، نوع زندگی ، توانمندی های افراد و... سنجید. اما می توان از شرایط مثبت کشور آلمان سخن گفت تا هر شخصی با توجه به هدف خود تصمیم بگیرد که این کشور می تواند محل مناسبی برای زندگی وی باشد یا خیر. مزایای مهاجرت به آلمان:

مزایای مهاجرت به آلمان

 • تحصیل رایگان
 • سیستم آموزشی باکیفیت و به روز
 • اقتصاد پیشرفته
 • آزادی تفکر و بیان
 • انعطاف در پذیرش مهاجر
 • نیازمند به نیروی کار
 • دریافتی بالای نیروی کار
 • امنیت اجتماعی
 • رفاه اجتماعی
 • دارای خدمات درمانی و بهداشتی مناسب
 • پیشرو در رعایت قوانین و مقررات
 • هزینه های زندگی در این کشور معقول است
 • پایین بودن آمار جرم و جنایت
 • امنیت شغلی
 • دسترسی راحت به دیگر کشورهای اروپایی
 • وجود تفریحات متنوع

معایب مهاجرت به آلمان

در کنار مزایای بی شماری که کشور آلمان را تبدیل به یکی از مقاصد افراد برای مهاجرت کرده است، معایبی را هم می توان برای این کشور در نظر گرفت که برخی با آن مانند رویارویی با یک چالش برخورد کرده و در کمترین زمان ممکن این معایب را هم تا حدودی از سرراه برخواهند داشت. معایب و مشکلات مهاجرت به آلمان شامل موارد زیر است:

 • نبود غذاهای متنوع برای افرادی که گیاه خوار هستند
 • تعطیلی یکسره در آخر هفته
 • لزوم تسلط به زبان آلمانی که تا حدودی زبانی دشوار به حساب می آید
 • پرداخت مالیات زیاد
 • دارا بودن آب و هوای سرد
 • وجود رقابت شدید کاری
 • نبود بیمه سلامت قوی
 • انتقال سرمایه به سختی صورت می پذیرد
 • نسبت طول دوره های تحصیلی با کشورهای انگلیسی زبان با توجه به زبان تدریس زیادتر است
 • تایم کاری محدود برای خرید اجناس
 • دوری طولانی از خانواده
 • مهاجر پذیر نبودن و سختی ارتباط با مردم آلمان
 

مشاوره مهاجرت به آلمان

اگر شما خواننده عزیز نمی دانید برای رفتن به آلمان چه باید کرد و یا دچار سردرگمی در انتخاب مسیر مهاجرتی و چگونگی طی کردن مراحل مهاجرت به آلمان شده اید، قطعا نیازمند مشاوره با افراد با تجربه و آگاه در این زمینه می باشید تا مانند چراغ راهی، شما را از موانع، معضلات، شرایط، شانس ها و... آگاه کرده تا بتوانید بدون صرف زمان زیاد و هزینه های گزاف، با روشی معقول و مناسب به کشور موردعلاقه تان مهاجرت و زندگی تازه ای را شروع نمایید.

یکی از امکانات بی نظیری که موسسه ملک پور برای متقاضیان در نظر گرفته است، مشاوره رایگان مهاجرت به آلمان می باشد که افراد از طریق راه های ارتباطی موجود، می توانند از این خدمات بهره مند شوند و با آگاهی از شرایط، در مسیر پیش رو قدم گذاشته و به موفقیت برسند. مشاوران موسسه ملک پور با تجربه کمک به هزاران نفر در امر مهاجرت، آماده انتقال تجربیات خود به علاقه مندان زندگی در کشور آلمان می باشند.

پیشنهاد میکنیم برای صحت اطلاعات ارائه شده در این مقاله، از این لینک مرجع دیدن نمایید. 

وکیل مهاجرت به آلمان

برای مسیر مهاجرت به آلمان بهتر است فرد در کنار خود یک وکیل مهاجرت به آلمان را همراه داشته باشد تا در مسیر و چالش ها او را راهنمایی کند ویژگی های یک وکیل خوب برای مهاجرت به آلمان عبارت است از:

 • داشتن تحصیلات مرتبط: وکیل مهاجرت باید دارای مدرک حقوقی مرتبط با مهاجرت و حقوق بین‌الملل باشد. این مدارک شامل لیسانس حقوق، یا دیگر مدارک حقوقی مرتبط باشد.
 • تجربه کاری: وکیل مهاجرت باید تجربه کاری قابل توجه در زمینه مهاجرت به آلمان داشته باشد. و به قوانین آلمان مسلط باشد.
 • مهارت‌های ارتباطی و تفاوت فرهنگی: وکیل مهاجرت باید مهارت‌های ارتباطی بالا داشته باشد و قادر به ارتباط مؤثر با مشتریان از زمینه‌های مختلف فرهنگی باشد.
 • به روز بودن با قوانین: وکیل مهاجرت باید به روز با تغییرات و تحولات در قوانین مهاجرت و حقوق مربوط به آلمان باشد و بتواند مشتریان خود را بهترین مشاوره را ارائه دهد.
 • سابقه کاری مناسب: وکیل مهاجرت به آلمان باید سابقه درخشان در زمینه پروند های موفق برای مهاجرت به آلمان را داشته باشد.

پادکست پرسش و پاسخ با موسسه MIE

پرسش: امکان اخذ اقامت دائم از طریق دوره زبان آلمانی وجود دارد؟

سوالات متداول

✔️ بهترین روش های مهاجرت به آلمان کدامند؟

از بهترین روش های مهاجرت به آلمان می توان به مهاجرت از طریق کار، تحصیل و سرمایه گذاری اشاره کرد.

✔️ برای مهاجرت به آلمان از کجا شروع کنم؟

در اکثر روش ها یادگیری زبان آلمانی نیاز است و برای مهاجرت آلمان در روش کار، دنبال کاریابی باشید، در روش تحصیلی پذیرش بگیرید و در روش سرمایه گذاری طرح تجاری خوب داشته باشید.

✔️ شرایط جدید مهاجرت به آلمان از طریق کار چیست؟

کارت شانس با قابلیت اقدام بدون مدرک تحصیلی دانشگاهی و تنها نیاز به دانش زبان و سابقه و مهارت کاری از قوانین جدید مهاجرت به آلمان است.

✔️ آیا شرایط مهاجرت به آلمان برای ایرانیان مساعد است؟

ایرانیان می توانند در صورت برخورداری از شرایط لازم برای هر یک از انواع روش های مهاجرتی، اقدام به مهاجرت به آلمان نمایند.

✔️ سطح زبان مورد نیاز راه های مهاجرت به آلمان چیست؟

در اغلب روش ها حداقل b1 نیاز است.

سخن پایانی

همان طور که در مقاله بیان شد مهاجرت به آلمان، از طریق روش کاری و تحصیلی مناسب ترین روش می باشد. کشور آلمان به عنوان برترین کشور مهاجرپذیر اتحادیه اروپا می تواند بهترین گزینه برای افراد متقاضی مهاجرت باشد با مهاجرت به اروپا بدون نیاز به اخذ ویزای مجدد می توان به کلیه کشور های عضو اتحادیه و شنگن صفر داشت.  بهترین روش برای مهاجرت به آلمان از طریق کار می باشد زیرا هزینه آن ارزان است و به دلیل اینکه جمعیت این کشور رو به پیری است، به نیروی کار جوان نیاز دارد. در گام بعدی، روش های تحصیل و سرمایه گذاری مناسب است. اگر در خصوص مهاجرت به آلمان نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، می توانید با پر کردن فرم تماس و همچنین برقراری تماس تلفنی و دریافت مشاوره تلفنی رایگان، اطلاعات مهاجرتی خود را افزایش دهید. در پایان این بخش می توانید از قسمت "ثبت پرسش" استفاده کرده و سوالات خود را مطرح کنید تا افراد صاحب علم بدان بپردازند.

نویسنده این مطلب

نام : فرشاد عسکری (askari)

مشاور ارشد موسسه MIE

بیش از 6 سال سابقه درخشان فعالیت در موسسه MIE

ارائه دهنده مشاوره های موفق در زمینه تحصیل، کار، سرمایه گذاری، مهاجرت هنرمندان و ورزشکاران

ایدی اینستاگرام: Mie_askari

این مقاله توسط مشاور رسمی جناب آقای حمید عزیزی تایید شده است. (مشاهده صفحه تایید کننده)
امتیاز 4.51 از 5 ( 61 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
zahra.soltanpoor
با سلام. آیا مشاوره حضوری شما رایگان می باشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، مشاوره های تلفنی رایگان هستند و شما کاملا از نظر شرایط و وضعیت، امکان سنجی شده و در صورت تمایل و البته بهره مندی از شرایط لازم، کلیه فرایندهای مهاجرتی ممکن، روش کار و بررسی شرایط، الزامات و مدت زمان هر روش، طی جلسه حضوری به شما آموزش داده می شود. * مانا باشید *
Faez
سلام.بنده ماما با 4 سال سابقه به صورت رسمی هستم.قصد مهاجرت به المان دارم. از طریق کاریابی اگه اقدام کنم قرارداد به چه صورته؟یعنی ممکنه بعد مدتی کار اونجا لغو قرارداد کنن؟ چون رسمی هستم نمیخوام از این هم بیفتم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، رشته شما زیرمجموعه شاخه علوم پزشکی بوده و جهت کار در سایر کشورها احتیاج به معادلسازی مدرک خود دارید که دارای نکات و جزئیاتی است که در مشاوره تلفنی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. در صورت معادلسازی مدرک، یافتن کار و عقد قرارداد کاری، قرارداد شما تحت نظر اداره کار بوده و اقامت شما منوط به پرداخت بیمه و مالیات می باشد که این خود تضمینی بر قرارداد شما و تأمین مالی شما حتی در زمان بیکاری است. * مانا باشید *
Mehdi Moradi
درود برشما. من فوق لیسانس مهندسی صنایع و لیسانس مهندسی نساجی دارم. 38 سالمه، 12 سال سابقه کار دولتی تقریبا مرتبط با رشته تحصیلی دارم و شروع به خواندن زبان آلمانی کردم. متقاضی دریافت ویزای جاب سیکر آلمان هستم. شانس موفقیتم چقدره؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، با توجه به شرایط عمومی شما، سن زیر 40 سال، لیسانس رشته فنی، سابقه کاری مناسب، شانس شما به منظور دریافت ویزای جاب سیکر آلمان، بالاست. جهت بررسی دقیق تر می توانید با مؤسسه تماس حاصل فرمایید. * مانا باشید *
سیروان شریفی
سلام خسته نباشید من یک نوجوان 18 سال ام و میخوام به آلمان مهاجرت کنم فقط تحصیلی اولویت من نیست و نمیخوام از این طریق اقدام کنم باید چیکار کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، تنها راه ورود شما به آلمان در این سن، از طریق تحصیل می باشد. چرا که ویزای کاری صرفاً به افراد با مدرک تحصیلی در رشته های مهندسی ارائه می شود. شما می توانید از طریق تحصیل وارد شده و در محیط ویزای خود را به ویزای کاری تغییر دهید. * مانا باشید *
Balkhi
سلام خسته نباشید من پزشک هستم و ۲۸سال سن دارم و از افغانستان میباشم کدام نوع ویزا را برای من مناسب میبینید کار یا تحصیل یعنی برای کدامش اقدام کنم که برایم بدهند و ردی نگیرم اگر تحصیلی پیشنهاد کنم ایا باید چی مقدار پول در حساب بانکی خودم داشته باشم و ایا ویزه کاری هم اینگونه است ممنون میشوم اگر جواب دهید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، با توجه به اینکه شما الزاماً باید ابتدا مدارک خود را معادلسازی نمایید و سپس مشغول به ادامه تحصیل یا کار در کشور مقصد شوید، لذا ابتدا ورود شما از طریق تحصیل در رشته های مرتبط شکل می گیرد تا در محیط حضور داشته و مدرک خود را معادلسازی بفرمایید. در حال حاضر فقط ویزای کار دانمارک به پزشکان و دندانپزشکان ارائه می شود. * مانا باشید *
Hamidreza.kh
باسلام وخسته نباشید من۳۳ساله. کارشناسی ارشد تربیت بدنی(فیزیولوژی ورزشی) ۱۰سال سابقه کاردر آموزش و پرورش در رشته مرتبط هستم دارای کارت مربیگری فوتسال (آسیا).کارت مربیگری بین المللی بدنسازی.وکارتهای مربیگری رشته های دیگه هستم. مدارک فنی و حرفه ای مثل ۱.نصب راه اندازی و عیب یابی کولرهای گازی ۲.نصب راه اندازی وعیب یابی پکیج دیواری ۳.نصب راه اندازی دوربین های مداربسته دارم مدنظر خودم آلمان هستش برای مهاجرت. اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید راه درست رو انتخاب کنم(کدام روش،کدام کشور،و...) باتشکر🙏
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای مهاجرت کاری به کشور آلمان شما باید تجربه کاری با رشته دانشگاهی خود داشته باشید و با مدارک فنی و حرفه ای ویزای جستجوی کار صادر نمی شود. اما سن مناسبی برای مهاجرت به اروپا دارید و می توانید با دوره های زبان، یا آموزش در بیزنس اسکولها که اسطلاحاً کار تحصیل می باشد اقدام کنید. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید
رحمت اله ملکوتی خواه
باسلام خدمت شما من میخام به همراه خانواده( دخترم و همسرم) به آلمان مهاجرت کنم دخترم ورزشکار در سطح ملی هست و چندین مقام کشوری و بین المللی داره خودم بازنشسته هستم لطفا راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای راهنمایی شما نازمند به اطلاعات بیشتری هستیم درخصوص ویزاها هنرمندان و ورزشگاران هم باید رزومه و امتیاز فرزند شما بطور کامل بررسی شود. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید
مریم سلیمی
سلام. همسر بنده استاد کار حرفه ای در ضمینه باقلولی استانبولی است.دارای مدرک فنی حرفه ای بوده و 15 سال در تهران کارگاه تولیدی دارد.راه اندازی خط تولیدی یکی از برندهای معروف تهران را انجام داده است.با این شرایط مایل است این کار تولیدی را در کشور آلمان راه اندازی کند.لطفا شرایط و قوانین را برای ما توضیح دهید.از راهنمایی شما سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سوال شما بسیار کلی است و برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بصورت کلی اگر همسر شما طرح تجاری سود دهی ارائه دهد که مورد تایید اتاق بازرگانی آلمان صورت گیرد. می تواند از طریق پروسه های ثبت شرکت و سرمایه گذاری اقدام نماید. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود.
ساناز رنجبر
سلام و عرض ادب . ممنون بابت مقاله خیلی خوب مهاجرت به آلمان . سوالی که از شما داشتم این هست که برای مهاجرت به آلمان از طریق دانشگاه های رایگان محدودیت سنی وجود دارد ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی برای تحصیل در دانشگاه های ملی و رایگان و همچنین پروسه ویزای شما در سفارت کشور المان محدودیت سنی اعمال می کند. معمولا گپ تحصیلی بالای 3 سال و سن بالای 30 ریسک زیادی دارد. پیشنهاد می کنم با مجموعه تماس بگیرید تاشرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود.
سمیرا طباطبایی
سلام وقتتون بخیر من لیسانس کامپیوتر دارم، 10 سال سابقه کار دارم ولی سرمایه زیادی ندارم و می خواهم برای مهاجرت به آلمان اقدام کنم؟ آیا می توانم با سرمایه اندک برای مهاجرت کاری به آلمان اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه بهتر شما را راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما بصورت کلی با توجه به رشته و سابقه کاری شانس کاریابی شما در کشور المان بسیار بالاست. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
غلامعلی جها نی نو
با عرض سلام، مدت 11 سال در کشور آلمان زندگی کرده ام و دوباره به کشوره عزیزم بازگشتم و به عنوان یک مترجم دنبال کار در رستوران‌ها یا هتل ها یا آژانس‌های مسافرتی در تهران هستم، و برای من باعث خوشحالی هست که یک مصاحبه کاری با موسسه شما داشته باشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز درخصوص همکاری با موسسه ملک پور شما عزیزان می توانید رزومه خود را در قسمت همکاری با ما قرار دهید تا تیم مرکزی درصورت تایید با شما تماس بگیرد. با تجدید ادب و احترام.
علیرضا حسین پور
سلام و عرض ادب من مدرک کاردانی مکانیک خودرو در حال تحصیل برای کارشناسی هستم و مدرک درجه یک مکانیک خودرو و برق خودرو را دارم میخواستم بدونم بین کشور های کانادا و المان کدوم برای گرفتن ویزای کار نسبت به این رشته بهتره ممنون از سایت خوبتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه بهتر راهنمایی تان کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری مثل، سطح زبان، سوابق کاری و وضعبت تجرد شما هستیم. اما اگر سابقه کاری و مدرک زبان قوی ارائه بدهید کشور کانادا مناسب تر است و چون از همان ابتدا اقامت بلند مدت می دهد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
تارا رجبی
سلام، برای مهاجرت به آلمان سوال داشتم. من 29 ساله هستم و مجردم، لیسانس مدیریت هستم و 5 سال سابقه کار دارم. سرمایه خیلی کمی دارم. میخواستم بدونم میتونم برای کار آلمان اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به رزومه ای که می فرمایید شما شانس دریافت ویزای جستجوی کار المان را دارید اما باتوجه به رشته تان که جز رشته های پر تقاضا نیست یک مقدار شانس کاریابی شما به نسبت رشته های مکانیک، کامپیوتر، IT الکترونیک و... پایین است. پیشنهاد می کنم از همین الان به فکر کاریابی باشید لطفا به لینک زیر مراجعه کنید و ویدیوی گام به گام تا کار در خارج کشور را ملاحظه نمایید. https://malekpourmie.com/product/%da%af%d8%a7%d9%85-%d8%a8%d9%87-%da%af%d8%a7%d9%85-%d8%aa%d8%a7-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1/
ک. رضایی
سلام عرض ادب و ارادت ممکنه در خصوص دوره های آسبیلدونگ و شرایط و رشته های مورد نیازش توضیح بدین؟ آیا روی این دوره ها ویزا صادر میشه؟ اگر آره چقدر طول میکشه؟محدودیت سنی داره؟ ممنون از توضیحاتتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز این دوره ها بیشتر برای رشته های فنی است که کارورزی هم دارند درخصوص شرایط سن هم بلی کشور آلمان برای پروسه ویزا دارد و افرادی که شرایط سنی و گپ تحصلی بالایی داشته باشند از شانس ویزای پایینی برخوردار هستند. نکته قابل توجه درخصوص این دوره ها این است که بیشتر شانس پذیرش برای افراد بومی یا محلی است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود.
محمد ناظمی
درود بر شما من امسال دیپلم گرفتم یه جایی شنیده بودم که میشه بعد از گرفتن دیپلم به صورت رایگان به تحصیل در آلمان پرداخت.میشه بگین این حرف درسته یانه؟ شرایط تحصیل رایگاان رو در آلمان هم توضیح بدین . سپاس از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب برای اینکه بتوانید تحصیل رایگان داشته باشید باید مدرک زبان b2آلمانی ارائه دهید. برای کسب اطلاعات کامل و دقیقتر با توجه به رزومه شما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
Srara_B
سلام من دانشجوی پزشکی سال سوم هستم میخواستم بدونم برای ادامه تحصیل در مقطع اکسترنی و مراحل بعدش میتونم برای المان اقدام کنم؟ ایا ازمونی مثل علوم پایه یا USMLE باید بدم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب امکان ادامه تحصیل در مقطع پزشکی در کشور آلمان بدون دادن آزمون وجود ندارد بنابراین تا زمانی که شما به طور رسمی در این کشور آزمون ندادید و قبول نشدید نمی توانید ادامه تحصیل در این کشور بگذرانید.برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
Nazila
با سلام و احترام خدمت شما بنده ۱۸ ساله هستم و معدل دیپلمم هم ۱۹.۳۷ هست میخواستم برای سطح b1 آلمانی هم آماده هستم میخواستم ببینم ایا بنده میتونم برای پزشکی آلمان اقدام کنم و حداکثر چقدر طول میکشه تا بتونم پذیرش بگیرم (با فرض داشتن مدرک زبان) و در این زمان با وجود بیماری کرونا هم هنوز پذیرش ها مثل قبل هست یا شریاط سخت تر شده ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب شرایط شما خیلی خوب می باشد اما برای تحصیل در مقطع پزشکی در کشور المان می بایست نمره کامل یعنی معدل 20 را کسب نموده باشید ، توصیه می شود برای کشورهای نظیر فرانسه که تحصیل رایگان دارد و آزمون ورودی نیز برای پزشکی وجود ندارد و کشورهای نظیر آن اقدام نمایید.
Nazila
با تشکر از پاسخگوییتون فقط در فرانسه تخصیل به زبان انگلیسی هم هست در مقطع پزشکی به صورت رایگان یا به در کشور های دیگه ؟؟ زبان انگلیسیم خوب هست و آیلتس ۷ دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله. برای بررسی دقیق تر با مشاورین ما تماس بگیرید
نازلی قدیری
سلام من نازلیم 17 سالمه رشته ریاضی پایه 11 البته دهمم معدلم 20 و امسال ترم اول معدلم 19.81 می خواستم ببینم امکان تحصیل رایگان در المان دارم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت امکان مهاجرت تحصیلی به این کشور را دارید منتهای مراتب بسته به رشته تحصیلی مد نظرتان در دانشگاه، شرایط و مدارک مورد نیاز شما متفاوت خواهد بود. به صورت کلی برای تحصیل رایگان نیازمند ارائه مدرک زبان آلمان حداقل ب1 خواهید بود. برای دریافت مشاوره رایگان تخصصی با خطوط مجموعه می توانید تماس تلفنی برقرار نمایید. موفق باشید
حسین فیضی
باسلام بنده 47سال سن دارم در زمینه کارهای ساختمانی ورشته های عمرانی مهارت دارم فاقد مدرک تحصیلی هستم قصد دارم بافرزندم که 17سال سن دارد به آلمان مهاجرت کنم چه جوری اقدام کنم باتشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز، با شرایط سنی و تحصیلاتی شما ورود از طریق روش های تحصیل و کار برای شما دشوار خواهد بود و شاید بهتر باشد از روش های سرمایه گذاری و یا سرمایه داری در سایر کشورهای اروپایی استفاده کنید و وارد اروپا شوید و بعد با کمک وکیل به آلمان مهاجرت نمایید. پیشنهاد میکنم برای بررسی شرایط خود از مشاوره رایگان تلفنی موسسه استفاده نمایید.
خليل
سلام دوستان.وقت بخیر. اگر از طریق جاب سیکر وارد آلمان بشوم چقد طول میکشه تا اقامت دائم آلمان را دریافت کنم؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز، شما بعد از ورود از طریق جاب سیکر باید بتوانید کار پیدا کنید و اقامت خود را به اقامت کاری تبدیل کنید. بعد از اینکه اقامت کاری دریافت کردید، پس از حدود 4 تا 5 سال و پرداخت بیمه و مالیات می توانید اقامت دائم آلمان و پس از آن پاسپورت آلمان را بدست آورید.
شاپورساعد
سلام، میشه با مدرک کمک پرستاری اقدام به مهاجرت به آلمان یا کشور دیگری کرد؟ممنون از پاسخگویتان
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز شما با داشتن مدرک پرستاری می توانید برای مهاجرت به آلمان و یا برخی کشورهای دیگر اقدام داشته باشید اما با مدرک کمک پرستاری این امر امکان پذیر نیست و باید شانس خود را برای روش های دیگر امتحان کنید.
سید جواد حسینی
با سلام. ۳۶ سال دارم. کارشناس پرستاری هستم. همسرم هم کارشناس پرستاری هستند. یک فرزند ۵ساله داریم. برای کار میخواهیم مهاجرت کنیم. لطفاً راهنمایی کنید سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما شرایط سنی و تخصص خوبی برای مهاجرت کاری به آلمان دارید. در صورتی که بتوانید مدرک زبان آلمانی حداقل B1 دریافت کنید می توانید برای ادامه زبان آموزی و معادلسازی مدرکتان وارد کشور آلمان شوید و پس از آن وارد بازار کار شوید. برای این منظور پیشنهاد می شود حتما از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه استفاده نمایید.
مرادی
با سلام ممنون میشم در مورد مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت و اخذ اقامت توضیح دهید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی متاسفانه امکان دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت در کشور آلمان در سال های گذشته بسیار دشوار و با ریسک زیاد همراه است. اما به طور کلی باید بیزنس پلن قوی و همینطور سرمایه بالایی به این کشور انتقال دهید تا اقامت بدست آورید.
عماد صالحی
با سلام بهترین رشته های تحصیلی برای موقعیت کاری در المان کدام رشته ها هستند و آیا تحصیل به زبان انگلیسی در این کشور، منطقی است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز، تحصیل در رشته های فنی مانند مهندسی کامپیوتر، IT، برق، مکانیک و ... و همینطور رشته های پزشکی و پیراپزشکی می تواند شرایط کاری خوبی را برای شما در کشور آلمان فراهم نماید.
حسین کرمی
حسین کرمی هستم ۳۴ ساله با مدرک فنی حرفه ای جوشکاری برق متاهل هستم ۱۶ ساله که به شغل جوشکاری مشغول هستم متقاضی مهاجرت کاری کشور آلمان هستم دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم. آیا من شرایط اخذ ویزای کاری آلمان رو دارم؟ هزینه ویزای کاری چند یورو هست.؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت جناب کرمی. تخصص شما برای کاریابی بسیار خوب است اما برای کار باید کارفرما پیدا کنید تا بتوانید وارد کشور آلمان شوید. ضمن اینکه باید حداقل مدرک زبان آلمانی ب1 را داشته باشید تا شانس خود را بالا ببرید. برای کاریابی می تواند از محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور استفاده کنید که صفر تا صد مهاجرت کاری را بیاموزید و با اطلاعات کامل اقدام داشته باشید.
نگین میرابی
سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم که با توجه به شرایط کرونا آیا اقدام برای مهاجرت به آلمان که یک پروسه یک ساله رو تقریبا شامل میشه، در حال حاضر امکان پذیر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست گرامی، امکان پذیر است اما برای این منظور شرایط شما باید دقیق بررسی شود.
محمودمحمدی
سلام و احترام کارشناس ابزاردقیق یه شرکت فولادی توی خوزستان هستم که 44 سال سن و19سال سابقه کار دارم 1سال دیگه بازنشست میشم برای گرفتن ویزای کارچقدرشانس موفقیت دارم.ممنونم از وقتیکه برای پاسخ به من میذارید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، با توجه به شرایط سنی شما، شانس کاریابی شما قدری کم است. اما باید شرایط خانواده شما به طور کامل بررسی شود تا شاید بتوان مسیری را بسته به شرایط یکی از اعضای خانواده یافت که بر اساس آن بتوانید اقدام داشته باشید. پیشنهاد میکنم برای بررسی دقیق شرایط از مشاوره رایگان با کارشناسان موسسه استفاده نمایید.
آرمان هرندی
سلام خسته نباشید بنده ۵ سال سابقه کار در رشته کابینت سازی دارم ولی امسال مدرک فنی ام را گرفتم ، آیا اون ۵ سال جزو سابقه کاری بنده حساب میشه یا سابقه کاری از زمانی که مدرک می‌گیرم به بعد حساب میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، خیر بدون مدرک فنی هم سابقه شما مورد تایید است اما توجه داشته باشید که برای کار حتما باید رزومه عالی، زبان خوب و مصاحبه خوبی با کارفرما داشته باشید تا وی را مجاب به ارسال جاب آفر نمایید.
سجاد
سلام خوبید؟ ببخشید میخواستم بدونم ارزان ترین راه مهاجرت به آلمان کدومه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام دوست عزیز یکی از ارزان ترین راه های مهاجرت به هر کشور مهاجرت کاری می باشد. کشور آلمان نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. اتفاقا در کشور آلمان به دلیل نیاز به نیروی کار احتمال یافتن کار بیشتر است.
mohamamd
بهترین روش مهاجرت به کشور آلمان از نظر شما چیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
برای مهاجرت به آلمان شما می توانید از روش ها وو راه های متفاوتی اقدام کنید. به صورت دقیقبه این موارد دراین مقاله توضیح داده شده است.
احمدیان
از روش های بالا که در مقاله توضیح دادید، کدوم روشو شما پیشنهاد میدید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
روش های مهاجرت به آلمان می تواند نسبت به شرایط و نیاز شما متفاوت است و ما نسبت به شرایط مالی و غیره به شما روش مناسب مهاجرتی را معرفی میکنیم.
نامجو
آسان ترین روش مهاجرت به کشور آلمان چیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط در هر سن و مدرک تحصیلی متفاوت است پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند
Maryam
سلام وقتتون بخیر ببخشید من پسرم رشته تکواندو داره دان دو هست ۱۸سالشه متاسفانه ایران ساپورت نمیکنه میخوادبره المان آیا کشور المان میپذیره؟چطور میتونه بره ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز سن ایشون مناسب است و کشور های تاپ زیادی امکان اقدام خواهند داشت پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه تماس بگیرید تا شما را کامل راهنمایی کنند با تشکر
رضاییی
ایده آل ترین راه وروش های مهاجرتی به کشور آلمان کدامند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
از بهترین و مناسب ترین راه و روش های مهاجرتی می توان به به مهاجرت از طریق کار، سرمایه گذاری و تحصیل اشاره کرد.
aref
آیا روش هست که جز مناسب ترین های مهاجرت به آلمان باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
مهاجرت از طریق کار، تحصیل و سرمایه گذاری می تواند از مناسب ترین روش ها باشد
کروروش
میخواستم بدونم که آیا ایرانی ها به صورت کلی می تونن به کشورآلمان مهاجرت کنند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
ایرانیان می توانند در صورت برخورداری از شرایط لازم برای هر یک از انواع روش های مهاجرتی، اقدام به مهاجرت به آلمان نمایند.
رضا
میشه بفرمایید بعد از مهاجرت به کشور آلمان میانگین هزینه های تحصیل در این کشور چقدر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
هزینه زندگی معمولی در کشور آلمان، ماهیانه 900-1200 یورو می باشد.
دبیریان
سلام وقتتون بخیر. می خواستم بدونم چقدر برای ثبت شرکت در کشور آلمان سرمیاه نیاز است ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
ثبت شرکت در آلمان با مبلغ بین 30.000 تا 40.000 هزار یورو امکان پذیر است.
حسنی
سلام وقتتون بخیر. میشه در مورد پیشنهاد شغلی کشور آلمان هم مطلب بزارید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. دوست عزیز بهتون پیشنهاد میکنم که به صورت کامل مقاله فوق رو مطالعه بفرمایید
مرادی منش
سلام برای ثبت شرکت در آلمان میانگین چقدر باید هزینه کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب ثبت شرکت در آلمان با مبلغ بین 30.000 تا 40.000 هزار یورو امکان پذیر است.
یوسفیانی
هزینه ماهانه زندگی در کشور آلمان به چه صورت است؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب هزینه های زندگی در آلمان برای یک شخص به طور عادی حدود 900 تا 1200 یورو تخمین زده شده است.
محسنی
سلام و عرض ادب. میشه بفرمایید که آیا می توانیم از طریق ارسال رزومه به شرکت های معتبر در کشور آلمان کار پیدا کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب افراد بسیاری هستند که می توانند با ارائه رزومه خود از پیشنهاد شغلی که توسط کارفرمای آلمانی صادر می شود، استفاده نمایند.
متینی
سلام . ثبت شرکت در کشور آلمان با چه مبلغی امکان پذیر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
ثبت شرکت در آلمان با مبلغ بین 30.000 تا 40.000 هزار یورو امکان پذیر است.
علی
سلام . با چه مدرکی می توانیم در مقطع کارشناسی آلمان تحصیل کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
به منظور تحصیل در آلمان در مقطع کارشناسی، پس از گذراندن دبیرستان و دریافت مدرک دیپلم 12 ساله می توانید برای این مقطع درخواست دهید.
حسنی
سلام و عرض ادب میشه شرایط ویزای جستجوی کار آلمان را توضیح دهید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. این نوع ویزا به این صورت است که شخص با داشتن شرایط تحصیلات آکادمیک، مدرک زبان رسمی این کشور (آلمانی) در سطح حداقل B1، سابقه کار مرتبط و مناسب با تحصیل خود و متناسب با نیازمندی های شغلی کشور آلمان، سن مناسب و بودجه کافی برای مهاجرت می تواند درخواست ویزای جست و جوی کار در آلمان را داشته باشد.
اباصلت رضازاده
با سلام و عرض ادب، بنده کابینت ساز و نجار هستم و سابقه زیادی در این کار دارم و البته مدرک صنایع چوبی هم دارم و قصد مهاجرت کاری به کشور المان دارم ۳۲سالمه لطفا راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر بود شرایط مدرک تحصیلی و پشتوانه مالی و... رو هم میفرمودین پکیج کاریابی خارج از کشور میتواند به شما در یافتن کار و جاب آفر کمک کننده باشد همچنین شما میتوانید با مشاوران موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید تا شرایط شما را به صورت کامل بررسی کنند.
عقیل
سلم میشه بفرمایید که برای ثبت شرکت در کشور آلمان چقدر باید هزینه کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
ثبت شرکت در آلمان با مبلغ بین 30.000 تا 40.000 هزار یورو امکان پذیر است.
رضا
سلام و عرض ادب . برای دریافت اقامت آلمان چقدر زمان نیاز است و چه مدرک زبانی می تواند مناسب باشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
اخذ اقامت آلمان از طریق تحصیل تقریباً بین 24 تا 30 ماه به طول می انجامد و اکثر دانشگاه های آلمان نیازمند مدرک زبان آلمانی B2 می باشند.
طبایی
سلام و وقتتون بخیر. دریافت اقامت المان از طریق تحصیل چقدر طول میکشه ؟ چه مدرک زبانی لازم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
درود بر شما اخذ اقامت آلمان از طریق تحصیل حدودا بین 24 تا 30 ماه زمان بر هست و اکثر دانشگاه های آلمان مدرک زبان آلمانی B2 را مورد قبول قرار میدهند.
ماهان
سلام ثبت شرکت در آلمان با چه مقدار هزینه ای امکان پذیره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام با مبلغ بین 30.000 تا 40.000 هزار یورو ثبت شرکت امکان پذیر است.
نوشین
سلام. وقت بخیر. ممکنه بفرمایین مهاجرت تحصیلی به آلمان در چه مقاطعی امکان پذیره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام. وقت شما هم بخیر. مهاجرت تحصیلی به کشور آلمان در مقاطه لیسانس، فوق لیسانس و دکتری امکان پذیر است.
آسمان
سلام. من قصد اپلای دکتری به کشور المان رو دارم. چه شرایطی رو برای اپلای باید در نظر بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام. وقت بخیر تحصیل مقطع دکتری در آلمان از 3 تا 5 سال می‌تواند طول بکشد. برای تحصیل دکتری لازم است زبان آلمانی یا انگلیسی را در سطح پیشرفته بدانید و مقالات بین المللی داشته و از سطح علمی خوبی برخوردار باشید.
مریم نوری
سلام وقتتون بخیر بورسیه تحصیلی معروف DAAD دقیقا چه بورسیه ایه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وعرض ادب بورسیه تحصیلی معروف DAADکه Deutscher Akademischer Austausch Dienst است برای دانشجویان بین المللی جهت تحصیل در مقطع دکتری در آلمان است که کمک هزینه تحصیلی به مبلغ 1،200 یورو برای دانشجویان است.
مصطفی
سلام اگه بخواهیم در آلمان ثبت شرکت انجام بدهیم چقدر هزینه شما پیش بینی می کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام ثبت شرکت در آلمان با مبلغ بین 30.000 تا 40.000 هزار یورو به طور تقریبی هزینه بر است.
سرمدی
سلام برای گرفتن اقامت المان با استفاده از تحصیل چه مدت زمان لازمه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
درود بر شما اخذ اقامت آلمان از طریق تحصیل تقریباً بین 24 تا 30 ماه زمان بر است.
dr.ahamad
سلام میخواستم بدونم کمک هزینه تحصیلی برای مقطع دکتری از طرف استاد راهنما توی المان چه میزان هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
درود بر شما استاد راهنمای شما ممکن است برای کمک مالی به شما، مبلغی در حدود 1،250 یورو در هر ماه از بنیاد ملی علوم (Studienstiftung des Deutsche Volkes) درخواست کند.
مهرناز
سلام و اسه چه مقطع های تحصیلی میشه اقدام کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام به طور کلی تحصیل در آلمان در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری امکان پذیر است.
moravati
سلام از طریق تولد فرزند هم میشه تابعیت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام سیستم اعطای تابعیت این کشور بر اساس خون می باشد. به این معنی که در صورتی تابعیت آلمانی به فرزند تازه متولد شده اعطا می شود که یکی از والدین کودک، تابعیت آلمانی داشته باشد. سیستم اعطای تابعیت بر اساس خاک و بر اساس خون به طور کلی بررسی می شود.
meratian
سلام و ممنون از سایت خوبتون مهاجرت توی المان از طریق سرمایه گذاری چطوری امکان پذیر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
درود بر شما و سپاس ثبت شرکت و خرید خانه از راه های کسب ویزای سرمایه گذاری به آلمان است.
alie
سلام وقتتون بخیر من میخوام دکتری المان بگیرم. امکان تحصیل دکتری توی این کشور هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام وقتتون بخیر تحصیل در آلمان در مقطع دکتری امکان پذیر است. افراد متقاضی تحصیل در آلمان می توانند کشور آلمان را برای ادامه تحصیل و مهاجرت انتخاب نمایند. عموماً طول دوره دکتری در این کشور، از سه سال تا پنج سال است. از ملزومات تحصیل در این مقطع، سطح زبان پیشرفته آلمانی یا انگلیسی، داشتن استاد راهنما و سطح علمی خوب است که با داشتن مقالات ISI اثبات می شود.
ذاکری
سلام و احترام وقتتون بخیر برای فوق لیسانس ایبتس باید داشت و اینکه امکان تحصیل رایگان هست؟ چقدر فوق لیسانس زمان بره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
درود بر شما از ملزومات این مقطع، داشتن مدرک لیسانس معتبر و همچنین دارا بودن آیلتس 6 می باشد. تحصیل به زبان آلمانی در این مقطع نیز رایگان است. طول این دوره می تواند بین یک سال و نیم تا سه سال باشد.
Ana
سلام.من می‌خوام در رشته پزشکی در آلمان تحصیل کنم و دارم زبان آلمانی یاد میگیرم ،۱۹سالمه،نمیخوام کنکور بدم،ولی خب هزینه ای نمیتونم پرداخت کنم به نظرتون چطور میتونم برم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای مهاجرت تحصیلی داشتن حداقل هزینه ۲۰ تا ۲۵ هزار یورو ضروری است.
یلدا
سلام وقتتون بخیر و خسته نباشید. میخواستم بدونم گرفتن ویزای المان برای تحصیل چقدر زمان میبره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام وقت شماهم بخیر اخذ اقامت آلمان از طریق تحصیل تقریباً بین 24 تا 30 ماه به طول می انجامد.
برنا
سلام امکان اینکه در نقطع دکتری از طریق استاد راهنما کمک هزینه و بورسیه دریافت بشه هم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام بله، استاد راهنمای شما ممکن است برای کمک مالی به شما، مبلغی در حدود 1،250 یورو در هر ماه از بنیاد ملی علوم (Studienstiftung des Deutsche Volkes) درخواست کند.
حسین امین اسماعیلی
اینجانب دارای کارشناسی مهندسی شیمی صنایع غذایی از دانشگاه گیلان و کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک تبدیل انرژی از دانشگاه صنعتی اصفهان و ۳ سال سابقه نفت و گاز سنم ۳۷ شرایطم برای مهاجرت میخواستم بدونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی رزومه شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. برای دریافت مشاوره رایگان با موسسه تماس حاصل نمایید.
arash
سلام کلا به چه صورت هایی میشه مهاجرت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر مهاجرت از طریق کار، تحصیل و سرمایه گذاری امکان پذیر است.
نازنین
سلام ثبت شرکت توی این کشور چقد سرمایه لازم داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر ثبت شرکت در آلمان با مبلغ بین 30.000 تا 40.000 هزار یورو امکان پذیر است.
شهانی
سلام اقامت از طریق تحصیل توی المان چطور امکان پذیره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وعرض ادب وقتتون بخیر اقامت آلمان از طریق تحصیل زمانی منجر به اقامت دائم و پاسپورت می شود که شما از فرصت کاریابی بعد از تحصیل در آلمان که بین 12 تا 18 ماه می باشد استفاده کرده و مبادرت به کاریابی در رشته مورد نظر خود نمایید.
دانی
سلام حدود بورسیه دااد چند یورو هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر این بورسیه تحصیلی (Deutscher Akademischer Austausch Dienst)برای دانشجویان خارجی جهت تحصیل در مقطع دکتری در آلمان، کمک هزینه تحصیلی به مبلغ 1،200 یورو ارائه می دهد.
rayan
سلام برای لیسانس دانشگاه های المان مدرک المانی باید با چه اسکوری داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر در صورت داشتن مدرک زبان آیلتس 6 آکادمیک و یا مدرک زبان آلمانی در سطح B1 می توانید برای مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل در آلمان شوید.
fredon
سلام شرایط دریافت ویزای جستجوی کار رو میفرمایید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای این نوع ویزا تحصیلات آکادمیک، مدرک زبان رسمی این کشور (آلمانی) در سطح حداقل B1، سابقه کار مرتبط و مناسب با تحصیل خود و متناسب با نیازمندی های شغلی کشور آلمان، سن مناسب و بودجه کافی برای مهاجرت لازم است.
سیما
سلام مهاجرت از طریق ازدواج چطور امکان داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرص ادب وقتتون بخیر اول اینکه از کشور مبدأ یعنی ایران اقدام شود. با ثبت ازدواج به صورت رسمی در کشور ایران می توانید درخواست الحاق به تبعه آلمانی را ارائه دهید. این روش به اشخاص متقاضی مهاجرت به آلمان توصیه نمی شود. دوم این است که در کشور ثالث ازدواج خود را ثبت کنید. سوم این است که شخص تبعه آلمان در کشور خود، درخواست الحاق همسر خود را اعلام نماید.
فراهانی
سلام ویزای جستجوی کار چگونه است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر این نوع ویزا به این صورت است که شخص با داشتن شرایط تحصیلات آکادمیک، مدرک زبان رسمی این کشور (آلمانی) در سطح حداقل B1، سابقه کار مرتبط و مناسب با تحصیل خود و متناسب با نیازمندی های شغلی کشور آلمان، سن مناسب و بودجه کافی برای مهاجرت می تواند درخواست ویزای جست و جوی کار در آلمان را داشته باشد. این ویزا به مدت 6 ماه صادر می شود و شخص می تواند با حضور در این کشور، شغل مناسب و مورد نظر خود را بیابد. گفتنی است دارنده ویزای جستجوی کار آلمان تا زمان تبدیل شدن ویزایش به ویزای کار آلمان، امکان اخذ ویزای همراه ندارد.
karamian
سلام با خرید ملک توی المان میشه اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر خرید ملک در آلمان برای افراد خارجی امکان پذیر است و شخص می تواند ملکی را خریداری کرده و آن را اجاره دهد یا بلااستفاده و صرفاً جهت حفظ سرمایه باقی گذارد. نکته مهم این است که با خرید ملک در کشور آلمان، به افراد خارجی اقامت اعطا نمی شود و با استفاده از آن صرفاً می توان برای دریافت یک ویزای توریستی اقدام کرد.
elham rezaee
سلام وقتتون بخیر من دستیاردندانپزشکم ایا میتونم ازطریق ویزای کار درآلمان اقامت بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوسا عزیز در حال حاضر برای دستیار دندانپزشک برای امارات امکان اقدام وجود دارد.
رایان افشار
سلام من 18 سالم هست زبان انگلیسیم خوبه و اموزش زبان المانی رو هم شروع کردم بهترین راه مهاجرت برای من کدومه ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وقت بخیر شما می توانید از طریق مهاجرت تحصیلی وارد کشور آلمان شوید.
فلاح
سلام و احترام هزینه زندگی معمولی در این کشور حدودا چقدر هزینه میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه های زندگی در آلمان برای یک شخص به طور عادی حدود 900 تا 1200 یورو تخمین زده شده است. البته که سبک زندگی هر شخص با شخص دیگر متفاوت است؛ اما به طور تقریبی این مقدار هزینه برای یک زندگی معمولی تخمین زده شده است
fariba
سلام مدرک زبان کارشناسی المان رو میشه بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر در صورت داشتن مدرک زبان آیلتس 6 آکادمیک و یا مدرک زبان آلمانی در سطح B1 می توانید مشغول به تحصیل در آلمان شوید.
فرهادزند
سلام من با 30 هزار تا میتونم توی المان شرکت ثبت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلم و عرض ادب وقتتون بخیر بله ثبت شرکت در آلمان با مبلغ بین 30.000 تا 40.000 هزار یورو امکان پذیر است.
hamiam
سلام حدود هزینه زندگی المان رو شما میشه بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه های زندگی در آلمان برای یک شخص به طور عادی حدود 900 تا 1200 یورو تخمین زده شده است.
هنرفر
سلام وقتتون بخیر جسارتا اخذ اقام المان چقدر زمان بره و ایا برای این مدرک زبان لازمه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر اخذ اقامت آلمان از طریق تحصیل تقریباً بین 24 تا 30 ماه به طول می انجامد و اکثر دانشگاه های آلمان نیازمند مدرک زبان آلمانی B2 می باشند.
طاهری
سلام از چه راه هایی میشه مهاجرت گرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر راه های مهاجرت تحصیل، ازدواج، کار و سرمایه گذاری است
یزدان
سلام با 35 هزارتا ثبت شرکت امکان پذیره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله، ثبت شرکت در آلمان با مبلغ بین 30.000 تا 40.000 هزار یورو امکان پذیر است.
ویدا
باسلام هزینه معمولی در المان چند یورو است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه های زندگی در آلمان برای یک شخص به طور عادی حدود 900 تا 1200 یورو تخمین زده شده است.
شرمین
سلام اعطای تابعیت بر اساس خون یعنی چی؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر سیستم اعطای تابعیت بر اساس خون یعنی فرزندی که از پدر یا مادر تبعه آن کشور متولد شود فقط می تواند تابعیت آن کشور را دریافت کند. کشورهایی مثل ایران، آلمان، اتریش، دانمارک و... از این روش پیروی می کنند.
سالار
سلام هزینه زندگی به طور معمول در المان چند یورو هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وعرض ادب وقتتون بخیر هزینه های زندگی در آلمان برای یک شخص به طور عادی حدود 900 تا 1200 یورو تخمین زده شده است. البته که سبک زندگی هر شخص با شخص دیگر متفاوت است؛
سوگند
درود برشما برای کارشناسی ارشد الزاماتش رو میخواستم بدونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر از ملزومات این مقطع، داشتن مدرک لیسانس معتبر و همچنین دارا بودن آیلتس 6 می باشد. تحصیل به زبان آلمانی در این مقطع نیز رایگان است. طول این دوره می تواند بین یک سال و نیم تا سه سال باشد.
foryan
سلام و درود برای اقامت تحصیلی چقدر زمان میبره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر اخذ اقامت آلمان از طریق تحصیل تقریباً بین 24 تا 30 ماه به طول می انجامد و اکثر دانشگاه های آلمان نیازمند مدرک زبان آلمانی B2 می باشند.
سهند
درود بر شما ویزای کار المان به چه شکل هایی است
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر ویزای جستجوی کار و جاب افر دو راه ویزای کار المان است
golnax
salam emkanesh hast rejebe haxine alman baraye xendegi begid?
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه های زندگی در آلمان برای یک شخص به طور عادی حدود 900 تا 1200 یورو تخمین زده شده است
شهاب
سلام و خسته نباشید با ارزوی موفقیت برای شما هزینه زندگی معمولی در المان به چه صورته؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر به طور متوسط، هزینه زندگی معمولی در کشور آلمان، ماهیانه 900-1200 یورو می باشد.
RANAZ
سلام چطور میشه پاسپورت المان گرفت
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر با حضور قانونی به مدت 5 سال در این کشور و پرداخت مالیات ها و عوارض خود، می توانند درخواست اقامت دائم داده و با گذشت مدتی پس از آن (عموماً یک سال) می توانند با تسلط بر سطح زبان آلمانی در حد پیشرفته C1 و دانستن بخشی از تاریخ فرهنگ و تمدن کشور آلمان، درخواست پاسپورت آلمان را ارائه نمایند.
شاهین
سلام نمره ایلتس برای فوق لیسانس رو میفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر آیلتس 6 لازم است.گرچه با توجه به رشته و دانشگاه ممکن است متفاوت باشد.
غفوری
سلام ثبت شرکت چند یورو هزینه لازم داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر ثبت شرکت در آلمان با مبلغ بین 30.000 تا 40.000 هزار یورو امکان پذیر است.
شهریار
سلام داااد برای المان هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله، بورسیه تحصیلی معروف DAAD (Deutscher Akademischer Austausch Dienst)برای دانشجویان خارجی جهت تحصیل در مقطع دکتری در آلمان، کمک هزینه تحصیلی به مبلغ 1،200 یورو ارائه می دهد.
دکترجان
سلام دااد کمک هزنه چند یورویی داره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر کمک هزینه تحصیلی به مبلغ 1،200 یورو ارائه می دهد.
راضی
سلام این بورسیه دااد که معروف هست حدود کمک هزنیه ش چند یورو هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر این بورسیه تحصیلی (Deutscher Akademischer Austausch Dienst)برای دانشجویان خارجی جهت تحصیل در مقطع دکتری در آلمان، کمک هزینه تحصیلی به مبلغ 1،200 یورو ارائه می دهد.
فراز
سلام برشما امیدوارم موفق و پیروز باشید هزینه زندگی در المان حدودا چند یورو است
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه های زندگی در آلمان برای یک شخص به طور عادی حدود 900 تا 1200 یورو تخمین زده شده است.
مسعودی
سلام و خسته نباشید برای ثبت شرکت چند یورو لازم هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر ثبت شرکت در آلمان با مبلغ بین 30.000 تا 40.000 هزار یورو امکان پذیر است.
اکبرنژاد
سلام .من ۳۳ سالمه حدود۸ سال سابقه کار در شرکت آبفا دارم.زبان شروع کردم به خوندن مدرک عمران.برای ویزای کار شرایط چطور یه جای امید هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز شما شانس ویزای کار دارید. می توانید از پکیج گام به گام تا کار در خارج از کشور اطلاعات لازم را کسب نمایید
رویان
سلام من دوست دارم مراحل مهاجرت رو بدونم امکانش هست راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر مراحل مهاجرت له المان موارد زیر هستند ارائه درخواست تکمیل فرم های مربوطه انتخاب برنامه مهاجرتی اقدام برای اخذ ویزا پرداخت هزینه های جاری شرکت در مصاحبه سفارت آموزش زبان تکمیل و ارسال مدارک خواسته شده
کامفری
سلام و خسته نباشید هزینه ویزای سرمایه گذاری رو به طور حدودی امکانش هست بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه های جانبی مهاجرت زیر 1000 یورو دانست، برای افرادی که خواهان سرمایه گذاری در آلمان می باشند و پرداخت 3 الی 4 هزار دلار جهت ثبت شرکت در این کشور، از شرایط واجب می باشد. این مبلغ با توجه به انجام اقدامات دیگر همچون راه اندازی کسب و کار و... تغییر خواهد کرد.
ساناز
سلام من دررابطه با مهاجرت با دوره زبان سوال داشتم این نوع مهاجرت به چه شکل هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر نوعی ویزای آموزشی برای مهاجرت به آلمان وجود دارد که افراد برای بهره مندی از این برنامه مهاجرتی، میبایست شرایط گذراندن دوره زبان آلمانی در آلمان به طور فشرده 3 تا 12 ماهه را داشته باشند. یکی از شرایط این است که افراد 18 ساعت از زمان خود را در هفته به آموزش زبان اختصاص بدهند.
کاظمیان
سلام هزینه ویزای تحصیلی حدودی چقدر میشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر افراد برای مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی، لازم به پرداخت هزینه قابل توجهی نمی باشند و این دسته از متقاضیان تنها برای هزینه های جانبی در زمان مهاجرت میبایست مبلغی حدود 159 الی 700 یورو را بپردازند. البته داشتن یک حساب بانکی به ارزش حداقل 1000 یورو برای ادامه مسیر مهاجرت که پرداخت هزینه های زندگی، درمانی و... می شود برای افراد بسیار ضروری است.
کمیل
سلام در صورتیکه المانی بلد باشیم میتونیم ضمن تحصیل کار هم بکنیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله در صورت داشتن مدرک زبان آیلتس 6 آکادمیک و یا مدرک زبان آلمانی در سطح B1 می توانید مشغول به تحصیل در آلمان شوید. افرادی که زبان آلمانی را برای تحصیل انتخاب نمایند، می توانند به طور رایگان در این کشور تحصیل کنند.
احمدوند
برای لیسانس چطور میتونم درخواست بدم و مبتدیاتش چطور هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر به منظور تحصیل کارشناسی در آلمان، پس از گذراندن دبیرستان و دریافت مدرک دیپلم 12 ساله می توانید برای این مقطع درخواست دهید. تحصیل در مقطع کارشناسی به زبان های انگلیسی و آلمانی امکان پذیر است. در صورت داشتن مدرک زبان آیلتس 6 آکادمیک و یا مدرک زبان آلمانی در سطح B1 می توانید مشغول به تحصیل در آلمان شوید. افرادی که زبان آلمانی را برای تحصیل انتخاب نمایند، می توانند به طور رایگان در این کشور تحصیل کنند.
طبایی
سلام ایا برای المان برای دگترا میشه اقدام کرد و اینکه چند سال طول میگشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر عموماً طول دوره دکتری در این کشور، از سه سال تا پنج سال است. از ملزومات تحصیل در این مقطع، سطح زبان پیشرفته آلمانی یا انگلیسی، داشتن استاد راهنما و سطح علمی خوب است که با داشتن مقالات ISI اثبات می شود. بورسیه تحصیلی نیز در این کشور موجود می باشد. برنامه بورسیه های استانی و ملی در کشور آلمان برای دانشجویان اروپایی، آلمانی و بین المللی ارائه می شود. از انواع بورسیه های تحصیلی آلمان موارد زیر نام برده می شود:
کوروش
سلام پروسه مهاجرت به صورت مرحله ای به چه شکل هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای آگاهی بیشتر مراحل مهاجرت به آلمان را در ادامه ذکر کرده ایم: ارائه درخواست تکمیل فرم های مربوطه انتخاب برنامه مهاجرتی اقدام برای اخذ ویزا پرداخت هزینه های جاری شرکت در مصاحبه سفارت آموزش زبان تکمیل و ارسال مدارک خواسته شده
کامفر
سلام از طریق خرید ملک توی المان نمیشه اقامت گرفت
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک برای افراد خارجی امکان پذیر است و شخص می تواند ملکی را خریداری کرده و آن را اجاره دهد یا بلااستفاده و صرفاً جهت حفظ سرمایه باقی گذارد. نکته مهم این است که با خرید ملک در کشور آلمان، به افراد خارجی اقامت اعطا نمی شود و با استفاده از آن صرفاً می توان برای دریافت یک ویزای توریستی اقدام کرد.
یعقوبی
سلام در رابطهه با ویزای جستجوی کار امکانش هست راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر این نوع ویزا به این صورت است که شخص با داشتن شرایط تحصیلات آکادمیک، مدرک زبان رسمی این کشور (آلمانی) در سطح حداقل B1، سابقه کار مرتبط و مناسب با تحصیل خود و متناسب با نیازمندی های شغلی کشور آلمان، سن مناسب و بودجه کافی برای مهاجرت می تواند درخواست ویزای جست و جوی کار در آلمان را داشته باشد. این ویزا به مدت 6 ماه صادر می شود و شخص می تواند با حضور در این کشور، شغل مناسب و مورد نظر خود را بیابد. گفتنی است دارنده ویزای جستجوی کار آلمان تا زمان تبدیل شدن ویزایش به ویزای کار آلمان، امکان اخذ ویزای همراه ندارد.
کتایون
سلام برای شما ارزومند موفقیت و پیروزی هستم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بسیار ممنون و سپاسگزاریم
مهراد
سلام و احترام ویزای کار المان امکان تبدیل به بلوکارت داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله دارنده ویزای کار آلمان امکان تبدیل ویزای خود به بلوکارت و استفاده از مزایای آن را خواهد داشت.
مینا
باسلام ، لطفا بفرمایید تایید مدارک پزشکان عمومی انرکنون درهامبورگ چه مدت پروسه اش طول می کشد؟چون عده ای می گویند برطبق حروف انگلیسی ، گسانی که اول فامیل شان تانیمه ی حروف انگلیسی باشدزودتر از کسانی که اول حروف فامیلی شان نیمه ی دوم حروف الفبا هست ، رسیدگی میشود؟ باتشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خیر دوست عزیز با نام خانوادگی ارتباطی ندارد
بردیا
سلام مقالاتتون عالی و کاربردی هستند می خواستم بدونم هزینه زندگی برای هر نفر توی المان چقدر میتونه باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه های زندگی در آلمان برای یک شخص به طور عادی حدود 900 تا 1200 یورو تخمین زده شده است. البته که سبک زندگی هر شخص با شخص دیگر متفاوت است؛ اما به طور تقریبی این مقدار هزینه برای یک زندگی معمولی تخمین زده شده است.
صادقی
سلام و خسته نباشید جسارتا هزینه های زندگی در آلمان چه مقدار است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر متناسب با خدمات رفاهی و اجتماعی کشور آلمان، هزینه زندگی در این کشور نسبت به برخی کشورهای اروپای شرقی مانند مجارستان بیشتر است. به طور متوسط، هزینه زندگی معمولی در کشور آلمان، ماهیانه 900-1200 یورو می باشد.
قادرپوری
سلام و عرض ادب هزینه های زندگی توی این کشور چطور هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه های زندگی در آلمان برای یک شخص به طور عادی حدود 900 تا 1200 یورو تخمین زده شده است. البته که سبک زندگی هر شخص با شخص دیگر متفاوت است؛ اما به طور تقریبی این مقدار هزینه برای یک زندگی معمولی تخمین زده شده است.
سیماسران
سلام اقامت المان از طریق تحصیل امکان پذیره و میشه مشغول به کار شد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلاککم و عرض ادب وقتتون بخیر بله، اخذ اقامت آلمان از طریق تحصیل تقریباً بین 24 تا 30 ماه به طول می انجامد و اکثر دانشگاه های آلمان نیازمند مدرک زبان آلمانی B2 می باشند. البته در صورتی که دارای مدرک زبان در سطح A2 یا B1 باشید، می توانید در دوره های یادگیری زبان آلمانی با امکان تحصیل در دانشگاه های تحصیل پس از موفقیت در دوره و اخذ مدرک B2 شرکت کنید. توجه داشته باشید که اقامت آلمان از طریق تحصیل زمانی منجر به اقامت دائم و پاسپورت می شود که شما از فرصت کاریابی بعد از تحصیل در آلمان که بین 12 تا 18 ماه می باشد استفاده کرده و مبادرت به کاریابی در رشته مورد نظر خود نمایید.
foad
سلام بورسیه دااد چیه ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر این بورسیه تحصیلی (Deutscher Akademischer Austausch Dienst) برای دانشجویان خارجی جهت تحصیل در مقطع دکتری در آلمان، کمک هزینه تحصیلی به مبلغ 1،200 یورو ارائه می دهد.
شادی
سلام اقامت تحصیلی المان چقدر طول میکشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر اخذ اقامت آلمان از طریق تحصیل تقریباً بین 24 تا 30 ماه به طول می انجامد و اکثر دانشگاه های آلمان نیازمند مدرک زبان آلمانی B2 می باشند. ا
پارسا
سلام و درود. ثبت شرکت در المان چقدر هزینه لازم دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر ثبت شرکت در آلمان با مبلغ بین 30.000 تا 40.000 هزار یورو امکان پذیر است.
سارا صافی
سلام من 17 ساله هستم الان متعلم کلاس یازدهم هستم من با پدرم ،مادرم و برادر کوچکم قصد مهاجرت به آلمان داریم ، شما چه راهی را برای مهاجرت توصیه‌ میکنید ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای بررسی شرایط خود با مشاورین موسسه تماس حاصل نمایید 
تینا
سلام و خسته نباشید مقالات بسیار مفید و کاربردی دارید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر خوشحالیم که موردپسندتان واقع شده است.
غزالی
سلام هزینه زندگی در آلمان به چه شکل است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر متناسب با خدمات رفاهی و اجتماعی کشور آلمان، هزینه زندگی در این کشور نسبت به برخی کشورهای اروپای شرقی مانند مجارستان بیشتر است. به طور متوسط، هزینه زندگی معمولی در کشور آلمان، ماهیانه 900-1200 یورو می باشد.
دیانا
سلام عیدتون مبارک برای ثبت شرکت چقدر هزینه لازمه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر، عیدشما هم مبارک مهاجرت المان از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی در آلمان ثبت شرکت در آلمان با مبلغ بین 30.000 تا 40.000 هزار یورو امکان پذیر است.
lolani
سلام مهاجرت کاری حداقل چقدر هزینه بر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بیخر اولین هزینه مهمی که متقاضیان این نوع برنامه مهاجرتی باید بپردازند، مبلغ 10 الی 12 هزار یورو می باشد که البته داشتن این مبلغ در حساب فرد به عنوان پشتوانه مالی برای پرداخت هزینه های زندگی یک سال در آلمان کفایت می کند.
حسن صمدپور
سلام من شنیدم انتقال سرمایه به آلمان کمی سخته هست میخواستم بدونم این مطلب درسته و اینکه برای افتتاح حساب برای خرید ملک چیکار باید کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و درود دوست عزیز افتتاح حساب در این کشور کمی با سختگیری همراه است برای کسب اطلاعات دقیق تر حتما با شماره تماس های موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره آنها استفاده کنید.
سارن
سلام با ویزای کار میشه بلوکارت گرفت
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله، دارنده ویزای کار آلمان امکان تبدیل ویزای خود به بلوکارت و استفاده از مزایای آن را خواهد داشت. همچنین امکان اخذ ویزای همراه برای همسر و فرزندان زیر 18 سال وجود خواهد داشت و تحصیل آلمان در این کشور برای فرزندان نیز رایگان خواهد بود.
کرم زاده
سلام مبتدیات مدارک که برای مهاجرت لازم هست رو میفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر مدارک شناسایی (شناسنامه، کارت ملی و...) اثبات تمکن مالی گواهی عدم سابقه کیفری مدارک پزشکی رزومه سوابق شغلی سوابق تحصیلی مدارک مربوط به بیمه
سارانی
سلام ثبت شرکت چقدر هزینه لازم داره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر ثبت شرکت در آلمان با مبلغ بین 30.000 تا 40.000 هزار یورو امکان پذیر است.
اوجی
سلام از طریق خرید ملک میشه اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک برای افراد خارجی امکان پذیر است و شخص می تواند ملکی را خریداری کرده و آن را اجاره دهد یا بلااستفاده و صرفاً جهت حفظ سرمایه باقی گذارد. نکته مهم این است که با خرید ملک در کشور آلمان، به افراد خارجی اقامت اعطا نمی شود و با استفاده از آن صرفاً می توان برای دریافت یک ویزای توریستی اقدام کرد.
الیار
درود.از طریق کار هم میشه ویزا گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب .قتتون بخیر بله، هر کدام از متقاضیان مهاجرت به آلمان که دارای مهارت ویژه ای می باشند، قادر به اخذ ویزای 6 ماهه آلمان خواهند بود تا در این مدت زمان، شغل مناسبی را یافته و بعد از آن بتوانند به اقامت طولانی مدت برسند. اگر در بازه زمانی ذکر شده، فرد نتواند مشغول به کار شود، باید به کشور خود بازگردد.
تهرانی
سلام برای مهاجرت باید از ککجا شروع کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر اولین نقطه شروع در زمان تصمیم مهاجرت به آلمان، کسب آگاهی و مطالعه پیرامون این کشور می باشد تا بیشتر با نوع زندگی کشوری که قرار است به آن مهاجرت کنید، دست یابید. بعد از کسب آگاهی و اطلاعات، نیازمند مشاوری خواهید داشت تا دانش و و تجربه خود را در زمینه مهاجرت به آلمان، به شما منتقل نماید.
شاریا
سلام من اسم دااد رو برای تحصیل المان زیاد میشنوم مربوط به چه هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر این بورسیه تحصیلی (Deutscher Akademischer Austausch Dienst) برای دانشجویان خارجی جهت تحصیل در مقطع دکتری در آلمان، کمک هزینه تحصیلی به مبلغ 1،200 یورو ارائه می دهد.
قهار
سلام مراحل مهاجرت به آلمان رو بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر مراحل مهاجرت به آلمان را در ادامه ذکر کرده ایم: ارائه درخواست تکمیل فرم های مربوطه انتخاب برنامه مهاجرتی اقدام برای اخذ ویزا پرداخت هزینه های جاری شرکت در مصاحبه سفارت آموزش زبان تکمیل و ارسال مدارک خواسته شده
سمان
سلام برای کارشناسی در المان میشه راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر به منظور تحصیل کارشناسی در آلمان، پس از گذراندن دبیرستان و دریافت مدرک دیپلم 12 ساله می توانید برای این مقطع درخواست دهید. تحصیل در مقطع کارشناسی به زبان های انگلیسی و آلمانی امکان پذیر است. در صورت داشتن مدرک زبان آیلتس 6 آکادمیک و یا مدرک زبان آلمانی در سطح B1 می توانید مشغول به تحصیل در آلمان شوید. افرادی که زبان آلمانی را برای تحصیل انتخاب نمایند، می توانند به طور رایگان در این کشور تحصیل کنند.
شمیم
سلام بورسیه دااد چطورهست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر این بورسیه تحصیلی (Deutscher Akademischer Austausch Dienst) برای دانشجویان خارجی جهت تحصیل در مقطع دکتری در آلمان، کمک هزینه تحصیلی به مبلغ 1،200 یورو ارائه می دهد.
رهام
سلام مراحل مهاجرت چگونه است از کجا باید شروع کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای آگاهی بیشتر مراحل مهاجرت به آلمان را در ادامه ذکر کرده ایم: ارائه درخواست تکمیل فرم های مربوطه انتخاب برنامه مهاجرتی اقدام برای اخذ ویزا پرداخت هزینه های جاری شرکت در مصاحبه سفارت آموزش زبان تکمیل و ارسال مدارک خواسته شده
معینی
سلام خرید ملک در المان امکانپذیر هست و ایا میشه با این روش اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک برای افراد خارجی امکان پذیر است و شخص می تواند ملکی را خریداری کرده و آن را اجاره دهد یا بلااستفاده و صرفاً جهت حفظ سرمایه باقی گذارد. نکته مهم این است که با خرید ملک در کشور آلمان، به افراد خارجی اقامت اعطا نمی شود و با استفاده از آن صرفاً می توان برای دریافت یک ویزای توریستی اقدام کرد.
میترا
سلام مهاجرت به آلمان با ویزای کار چگونه ست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هر کدام از متقاضیان مهاجرت به آلمان که دارای مهارت ویژه ای می باشند، قادر به اخذ ویزای 6 ماهه آلمان خواهند بود تا در این مدت زمان، شغل مناسبی را یافته و بعد از آن بتوانند به اقامت طولانی مدت برسند. اگر در بازه زمانی ذکر شده، فرد نتواند مشغول به کار شود، باید به کشور خود بازگردد.
ارسی
سلام برای مهاجرت به آلمان باید از کجا شروع کنیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بیشتر مراحل مهاجرت به آلمان : ارائه درخواست تکمیل فرم های مربوطه انتخاب برنامه مهاجرتی اقدام برای اخذ ویزا پرداخت هزینه های جاری شرکت در مصاحبه سفارت آموزش زبان تکمیل و ارسال مدارک خواسته شده
اصلانی
سلام مراحل مهاجرت به المان اصلا چگونه است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای آگاهی بیشتر شما مراحل مهاجرت به آلمان را در ادامه ذکر کرده ایم: ارائه درخواست تکمیل فرم های مربوطه انتخاب برنامه مهاجرتی اقدام برای اخذ ویزا پرداخت هزینه های جاری شرکت در مصاحبه سفارت آموزش زبان تکمیل و ارسال مدارک خواسته شده
فردپور
سلام در المان ویزای کار بلوکارت میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر دارنده ویزای کار آلمان امکان تبدیل ویزای خود به بلوکارت و استفاده از مزایای آن را خواهد داشت. همچنین امکان اخذ ویزای همراه برای همسر و فرزندان زیر 18 سال وجود خواهد داشت و تحصیل آلمان در این کشور برای فرزندان نیز رایگان خواهد بود.
پارسام
سلام بهرتین راههای مهاجرت به این کشور چی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب .قتتون بخیر از بهترین روش های مهاجرت به آلمان می توان به مهاجرت از طریق کار، تحصیل و سرمایه گذاری اشاره کرد.
ارن
سلام چند یورو برای ثبت شرکت در المان داشته باشیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر ثبت شرکت در آلمان با مبلغ بین 30.000 تا 40.000 هزار یورو امکان پذیر است.
عربی
سلام ایا تحصیل دکترا در المان امکان پذیر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله، تحصیل دکتری در آلمان امکان پذیر است. افراد متقاضی تحصیل در آلمان می توانند کشور آلمان را برای ادامه تحصیل و مهاجرت انتخاب نمایند. عموماً طول دوره دکتری در این کشور، از سه سال تا پنج سال است. از ملزومات تحصیل در این مقطع، سطح زبان پیشرفته آلمانی یا انگلیسی، داشتن استاد راهنما و سطح علمی خوب است که با داشتن مقالات ISI اثبات می شود.
پرسان
سلام و درود مدارک مهاجرتی المان کلا شامل چه مدارکی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر مدارک شناسایی (شناسنامه، کارت ملی و...) اثبات تمکن مالی گواهی عدم سابقه کیفری مدارک پزشکی رزومه سوابق شغلی سوابق تحصیلی مدارک مربوط به بیمه
رادین
سلام میشه فوق لیسانس در المان گرفت ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر تحصیل مقطع کارشناسی ارشد در آلمان نیز امکان پذیر است. افراد متقاضی مهاجرت برای ادامه تحصیلات خود می توانند این کشور را انتخاب نمایند. تحصیل در این مقطع به زبان های آلمانی و انگلیسی امکان پذیر است. از ملزومات این مقطع، داشتن مدرک لیسانس معتبر و همچنین دارا بودن آیلتس 6 می باشد. تحصیل به زبان آلمانی در این مقطع نیز رایگان است. طول این دوره می تواند بین یک سال و نیم تا سه سال باشد.
عرضی
سلام نکته ای برای کارشناسی المان که مهم باشه به من میگید اخه می خوام اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر به منظور تحصیل کارشناسی در آلمان، پس از گذراندن دبیرستان و دریافت مدرک دیپلم 12 ساله می توانید برای این مقطع درخواست دهید. تحصیل در مقطع کارشناسی به زبان های انگلیسی و آلمانی امکان پذیر است. در صورت داشتن مدرک زبان آیلتس 6 آکادمیک و یا مدرک زبان آلمانی در سطح B1 می توانید مشغول به تحصیل در آلمان شوید. افرادی که زبان آلمانی را برای تحصیل انتخاب نمایند، می توانند به طور رایگان در این کشور تحصیل کنند.
پناهی
سلام حدود هزینه های زندگی در المان می تونه چند یورو باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلامو عرض ادب وقتتون بخیر هزینه های زندگی در آلمان برای یک شخص به طور عادی حدود 900 تا 1200 یورو تخمین زده شده است. البته که سبک زندگی هر شخص با شخص دیگر متفاوت است؛ اما به طور تقریبی این مقدار هزینه برای یک زندگی معمولی تخمین زده شده است
reuyan
سلام برای مهاجرت از طریق اینکه خانواده در المان حمایت کنند، امکان مهاجرت هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای مهاجرت آلمان از طریق حمایت خانواده در صورتی که یکی از اعضای خانواده در المان زندگی کند شما امکان اقامت در کشور آلمان می توانید کسب کنیدو با صرف کمترین زمان، مجوز مهاجرت به کشور آلمان را به دست بیاورید
jouyan
سلام مقالات بسیار مفید و ارزشمندی دارید از شما متشکرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر ممنون و سپاسگزاریم از شما. از حسن نظر شما متشکریم.
hadieh
سلام اعطای تابعیت در این کشور چطور انجام میشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر تابعیت در این کشور دو روش داردک که این شامل سیستم اعطای تابعیت بر اساس خاک و سیستم اعطای تابعیت بر اساس خون است.
amadifar
سلام برای ثبت شرکت با 30-40 هزارتا میشه اقدام کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله با حدود 30 تا40 هزار یورو میتوانید در المان شرکت ثبت کنید.
arashi
سلام کارشناسی ارشد در آلمان چقدر زمان میبره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر طول دوره کارشناسی ارشد در المان بین یک سال و نیم تا سه سال است.
mobser
سلام سیستم خاک المان یعنی چطور؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر سیستم خاک برای اعطای تابعیت به افرادی است که در این کشور متولد شدند و کانادا و امریکا و... هم دارای این سیستم هستند.
mohebbei
سلام برای مهاجرت حدودا چه میزان پول باید داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای مهاجرت حدود تا 12 هزار یورو که تا حدودی بیانگر پشتوانه هزینه های یک سال شما است.
arabi
سلام به نظر شما برای ثبت شرکت چقدر هزینه لازم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر منظورتان هزینه های دولتی و شهرداری است تقریباً 3 تا 4 هزار یورو ممکن است هزینه بکنید پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. متشکرم.
moeini
سلام با 30 هزار تا میشه ثبن شرکت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام بله با حدود 30 هزار تا 40 هزار یورو انکام ثبت شرکت در المان وجود دارد.
fadavi
سلام ایا شما مشاوره تلفنی رایگان میدین؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سالام و عرض ادب وقتتون بخیر ببه موسسه ملک پور مشاوره های تلفنی رایگان ارائه میدهد
عبدالباقر
سلام و عرض ادب، بنده 29 سال سن دارم و از افغانستان هستم و دارای لیسانس رشته ادبیات و کارمند اداره برق افغانستان میباشم، لطف بفرمایید برای ما چگونه ویزه یی خوب است یعنی از کدام مجرا باید اقدام کنیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شما شرایط سنی و تحصیلات خوبی دارید میتوانید در صورت داشتن مدرک زبان و پشتوانه مالی برای کشورهای اروپایی و کانادا و آمریکا هم اقدام داشته باشید. حتماً با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
varayein
سلام با خرید ملک در المان میشه اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خیر با خرید ملک در کشور پرتغال، یونان و اسپانیا که در حوزه شنگن و اتحادیه هستند و همینطور ترکیه می توانید به اقامت و پاسپورت برسید.
shahyar
سلام زندگی معمولی توی المان ماهانه چقدر میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر زندگی معمولی در المان حدود 900 یورو الی 1200 یورو در ماه است.
حنانه تهرانی
سلام مهاجرت تحصیلی المان چقدر هزینه بره؟یعنی تا المان رفتن و حساب بانکی چقدری لازمه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر این نوع مهاجرت خیلی هزینه بر نیست وجود هزار یورودر حساب بانکی و همچنین پرداخت 159 تا 700 یورو در زمان مهاجرت معمولا از جمله مخارج این موضوع است.
ورهانی
سلام برای مهاجرت تحصیل هم باید حساب بانکی داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله حساب بانکی که حداقل هزاریورودر آن موجود باشد الزامی است.
سبحان حیات داودی
من معاف از خدمت شدم و مدرک سخت افزاری و نرم افزاری موبایل فنی حرفه ای دارم میخواستم مهاجرت کنم زبون آلمانی بلد نیستم و انگلیسی کم .. میتونم از طریق ویزای کاری بیام آلمان و اینکه آیا میشه بعد از اومدن درخواست پناهندگی هم بکنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز موسسه MIE هیچگونه خدمات و مشاوره ای در مورد پناهندگی ندارد.
صنعتگر
سلام دااد برای دکتری هم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله وحدود 1200 یورو است.
مهسان
حدود هزینه زندگی توی این کشور چند یورو است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتونم بخیر بین900 تا 1200 یوور ماهانه پیش بینی شده است.
کراماتی
سلام با 30 -40 هزار تا میشه ثبت شرکت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله با 30 تا 40 هزار یورو می توانید ثبت شرکت کنید.
رضا سامانی
درود بر شما ۴۳ ساله هستم . مهندسی شیمی دانشگاه آزاد خوندم و ۲۲ سال سابقه کار در پتروشیمی دارم . آیا شانسی برای ویزای جستجوی کار در آلمان دارم ؟ سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در حال حاضر متاسفانه جستجوی کار روی کاغذ فراهم است و باتوجه به کرونا و وضعیتی که در جهان بوجود آمده شانس برای ویزاهای جستجوی کار خیلی بالا نیست. ولی میتوانید هم برای جستجوی کار و همینطور برای دریافت پیشنهاد شغلی تلاش خودتان را بکنید. برای کار در خارج از کشور محصول زیر میتونه به شما خیلی کمک بکنه https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
سینامجدیان
سلام مخارج ماهانه حدودا چطور هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر حدود 900 تا 1200 یورو هست که البته به سبک زندگی فرد نیز وابسته است.
عصایی
سلام حدود هزینه زندگی المان چند یورو و سطحش چطوره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر 900 تا 1200 یورو در ماه هزینه سطح معمول زندگی در المان است و این مخارج به سبک و نوعزندگی هر فرد نیز بستگی دارد.
بیرامی
سلام مبلغ بورسیه دااد حدودا چند یوروست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر حدود 1200 یورو است.
مهیا اسلامی
سلام یه راه راحت و آسون برای مهاجرت به آلمان معرفی می کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید تعریف شما از راحتی را بدانیم اگر در زمینه هایی چون مهندسی، کامپیوتر و آی تی رزومه و تخصص داشته باشید گرفتن پیشنهاد شغلی می تواند گزینه خوبی باشد. موفق باشید.
حسام زارع
سلام من قصد مهاجرت به آلمان رو دارم، دقیقا به چه مدرک زبانی نیاز دارم؟ آیا آیلتس کافیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب مدرک مورد نیاز مهاجرت به آلمان و اخذ اقامت این کشور شامل: آیلتس، تافل و آزمون رسمی زبان آلمانی حداقل با سطح B1 می باشد.
فاطمه گویا
اگر کسی بیشتر از 5 سال توی کشور آلمان زندگی کند مقیم محسوب میشه؟ میخواستم بدونم اگر با فرد ایرانی که چندین سال هست توی آلمان زندگی می‌کند ازدواج کنیم امکان اینکه بشه اقامت آلمان رو بگیریم هست؟ شرایط مقیم برای کسانی که آلمانی نیستند چی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر ایشان مشغول کار قانونی باشند یا دارای کسب و کار باشند وبیمه و مالیات پرداخت کرده باشند بلی بعد 5 سال می توانند درخواست اقامت دائم بدهند. باید از ایشون بپرسید که اقامت شان به چه صورت هست.
بهار
بزرگ ترین موانع برای مهاجرت به آلمان چه مواردی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب از معایب و سختی های مهاجرت به آلمان می توان به این موارد اشاره کرد لزوم تسلط به زبان آلمانی که تا حدودی زبانی دشوار است، پرداخت مالیات زیاد، وجود رقابت شدید کاری، انتقال سرمایه به سختی صورت می پذیرد، سختی در ارتباط با مردم آلمان
علی
سلام میخواستم بدونم با خرید خانه میشه توی کشور آلمان اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام خیر امکان دریافت اقامت در کشور آلمان با خرید ملک وجود ندارد.
عبدالباسط قربانی
من موخام برم آلمان خودم تنهام شناسه کارت الکترونیکی دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
برای سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی بکنیم نیازمند به سن، مدرک تحصیلی، سطح زبان پشتوانه مالی و سوابق شغلی تان هستیم. متشکرم
مونا
میخواستم بدونم آلمانی ها مردم مهاجر پذیر هستن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز زندگی در کنار مردم یک تجربه کاملا شخصی است و بر حسب و تجربه و اتفاقات می تواند تجربه های تلخ و شیرینی را رقم بزند عموماً آلمانی به اینکه مردمان سردی هستند معروفند ولی کشوری است که شما از طرق محتلف می توانید به اقامت و تابعیت این کشور دست پیدا بکنید.
Amintala
سلام خسته نباشید من ۱۷ سال سن دارم و هنوز مدرک دیپلم رو نگرفتم میخواستم بدونم چطوری باید مهاجرت کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بهترین حالت برای شما دریافت پذیرش از مدارس هست. لطفا با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت کامل بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact
امیرعلی
سلام من به تنهایی قصد مهاجرت دارم مییشه به صورت حدودی بگید هزینه زندگی برای یه نفر در المان چقدر هس؟؟؟؟/
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب حداقل هزینه خرج و ماخرج زندگی برای شما به صورت ماهیانه، 900 الی 1200 یورو خواهد بود
سعید رفاهی
باسلام و احترام اولا ممنون از اطلاعات مفیدتون. من ۳۳ سالمه کارشناسی حسابداری. با ۸ سال سابقه مرتبط درشرکت معتبر . ایابه نظرتون شانس ویزای جاب افر یا ۶ ماهه جستجوی کار دارم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان باتوجه به اینکه رشته شما حسابداری است و باید معادلسازی شود این ویزا نمی تواند چندان مناسب برای شما باشد. ولی اگر بتوانید جاب آفر بگیرید یا با مدرک زبان خوب برای اسکیل ورکر کانادا اقدام نمایید خیلی خوب است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
سعید رفاهی
سلام مجدد. ممنون از پاسخگوییتون. طعا همیشه دوست داشتم به کانادا بتونم مهاجرت کنم اما فکر نمیکنم با تمکن مالی من امتیازی داشته باشم . که نهایتا ۱۰۰۰۰ یورویا ۱۲۰۰۰ .😔
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود. برای برخی از کشورها با ویزای تحصیلی می توانید اقدام کنید و سپس دنبال کار بگردید. https://officialmalekpour.net/contact
ماندانا
برای مهاجرت کاری چقدر باید سرمایه اولیه داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
10 الی12 هزار یورو به عنوان پشتوانه مالی باید در حسابش موجود باشد.
محمد
سریع ترین روشی که با آن میشه به آلمان مهاجرت کرد چه روشی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر شما پیشنهاد شغلی یا جاب آفر داشته باشید خیلی سریع پرونده شما بررسی می شود. در غیر اینصورت ویزاهای تحصلی الان به نسبت قبل شرایط خوبی دارند.
ترابی
میزان مالیاتی که در کشور آلمان باید پرداخت شود چگونه است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
متاسفانه میزان نرخ مالیات در کشور آلمان کمی بالا می باشد.
مرضیه رنجبر
سلام.حداقل پول برای گذروندن یه زندگی عادی در المان چقدر هست؟!
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای پرداخت هزینه های ماهیانه حداقل به 900 تا 1200 یورو در کشور المان نیاز دارید.
مینا
آیا می توان بهترین راه مهاجرتی برای کشور آلمان را روش تحصیلی دانست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز روش های مهاجرتی کیس با کیس متفاوت است ممکن است راهی که برای شما مناسب است برای دوستتان نتیجه عکس داشته باشد. بنابراین با اطلاعات بیشتر و مشاوره درست می توانید بهترین راه را برای خودتان انتخاب نمایید. موفق باشید.
مینا آذری
سلام من به تازگی موفق شدم ویزای تحصیلی خودم رو به ویزای کاری تبدیل کنم میخواستم بدونم میتونم برای خانوادم دعوت نامه بفرستم و خانوادم همراهم باشن ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام در صورتی می توانید برای خانواده خود درخواست اقامت کنید که شما اقامت این کشور را داشته باشید و برای سایر اعضا خانواده درخواست ویزای خانواده دهید.
Hadi bagheri
با سلام بنده کارشناس آزمایشگا با ۳ سال سابقه کار هستم میخواستم در مورد شرایط کاری رشتم در کشور آلمان اطلاعات کسب کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز رشته شما رشته سختی است و الان عموماً کشور آلمان پرستار، پزشک و دندانپزشک می گیرد.
وحید طالب لو
سلام من 23 سال سن دارم لیسانس برق از شریف سرمایه هم ندارم سریع ترین و مناسب ترین راه برای مهاجرت چه روشی رو پیشنهاد می‌کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام روش جستجوی کار و ویزای کاری و تحصیلی از جمله روش های سریع و کم هزینه برای شما می باشد البته برای بررسی دقیق شرایط خود لازم است حتما با موسسه تماس حاصل فرمایید.
علی
با سلام من چندین سال سابقه کار با ماشین سنگین دارم ،کار خوب در کشور آلمان یا کانادامیشه با این رشته شغلی پیدا کرد.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در خارج کشور مخصوصاً کشور آلمان می توانید از محصول استفاده نمایید. https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
عباس آذری
سلام من خانمم سالهاست آلمان زندگی میکنه و تابعیت این کشور رو داره که قصد داریم با هم ازدواج کنیم آیا با ازدواجمون من هم تابعیت این کشور اعطا می شود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام در صورتی که موفق به دریافت تابعیت این کشور شده باشند بعد از اینکه چند سال از ادواج شما بگذرد به شما نیز اقامت این کشور اعطا می گردد.
باوان
سلام خسته نباشید ممنون میشم جوام رو بدین ... من 22 سالمه و دیپلم تجربی رو دارم با معدل کل 17 و کتبی نهایی سال دوازدهم 14 .... اگه بتونم طی یک سال آینده مدرک زبان C1 یا B2 آلمانی رو کسب کنم آیا میتونم به گرفتن بورسیه پزشکی به شرط گذراندن یک سال کالج در برلین امیدوار باشم ؟؟؟؟؟ نگرانی من از بابت معدلم هست ؟؟؟؟ خدا اجرتون بده تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز به صرف مدرک زبان پذیرش پزشکی در کشور آلمان نمی دهند شما ابتدا باید یک پیش پزشکی بگذرانید و درآزمون ورودی دانشگاه ها شرکت بکنید در صورت قبولی می توانید در این رشته تحصیل نماییدو درمورد هزینه ها هم چون به زبان آلمانی تحصیل می کنید هزنینه ای ندارید. ولی هزینه های زندگی با شما هست.
صادق طباطبایی
سلام برای رفتن به آلمان از چه روشی نیاز به داشتن هزینه و سرمایه زیاد نیست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
روش تحصیلی در صورت پذیرفته شدن در دانشگاه های دولتی، روش کاری و ویزای جستجوی کار از جمله روش های با هزینه پایین و بدون نیاز به رمایه گذاری می باشند.
بنفشه مسلمی
آیا مهاجرت تحصیلی برای بچه های زیر 18 سال برای تحصیل در مدارس آلمان کار درستی هست و با مشکل برای تحصیل و زندگی مواجه نمیشن؟ من برای تصمیم مهاجرت دخترم که 16 سالشه و میخوام بفرستم کالج ها و بیرستان آلمان بخونه خیلی تردید دارم میشه راهنمایی کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و درود کشور آلمان برای دانش آموزان خارجی شرایط مناسبی به لحاظ تحصیل و خوابگاه و امکانات آموزشی فراهم می کند که از این لحاظ هیچ مشکلی نخواهند داشت لطفا جهت دریافت مشاوره و بررسی شرایط تان با موسسه تماس حاصل فرمایید.
هومن کریمی
سلام ببخشید من یک سوال داشتم من ۱۷ سالمه مدرک b2 میخوام بگیرم گفتم شرایط من برای چه جیزی خوبه برای دانشگاه خوبه یا اوسبیلدونگ مثل کامپیوتر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با درود دوست عزیز بهترین روش برای مهاجرت شما به کشور المان از طریق تحصیلی و ورود به کالج می باشد.
nahid
سلام روزتون بخیر میخواستم بدونم شرایط آب و هوایی و مهاجر پذیر بودن دوتا کشور آلمان و اتریش در مقایسه با هم چطوری هست؟ کلا کشور آلمان بهتره یا اتریش برای مهاجرت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام روز بخیر از لحاظ آب و هوا اتریش و المان شرایط مناسب و مطلوب آب و هوای اروپایی دارند به لحاظ مهاجر پذیر بودن آلمان از اتریش مهاجر پذیرتر می باشد. در حالت کلی اینکه کدام کشور برای مهاجرت شما مناسب تر می باشد بستگی به علایق و سلیقه های خود شما دارد.
Barana
سلام خسته نباشید من بیست و دو سالمه و معدل دیپلم تجربی با معدل 17.5گرفتم و تازه میخوام برای گرفتن بورسیه پزشکی آلمان اقدام کنم به نظرتون شانسی برای پذیرش دارم؟؟؟ خواهش میکنم جوابمو بدین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز با توجه به اینکه حدود 4 سال گپ تحصیلی دارید ممکن است ویزای شما ریجکت شود.
Barana
پس به نظر شما شانس من خیلی کمه !!؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
بله دوست عزیز بهتر است برای کشورهایی که روی سن و گپ تحصیلی حساس نباشند اقدام کنید. برای بررسی شرایط خود با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.
negar
سلام خسته نباشید ، من بیست و سه سالمه و مدرک C1 زبان آلمانی رو دارم و معدل دیپلم تجربی 17.5 رو هم دارم ... و تازه میخوام برای گرفتن پذیرش کالج و درنهایت پذیرش پزشکی آلمان اقدام کنم .. به نظرتون شانسی برای پذیرش دارم ؟؟؟؟ میشه لطفا جوابمو بدین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز با توجه به اینکه شما 5 سال گپ تحصیلی دارید شانس شما برای اخذ پذیرش از کالج پایین می باشد.
shervin
سلام خسته نباشید . من بیست و سه سالمه و مدرک C1 آلمانی رو دارم و معدل کل دیپلم تجربی من 17.5 است ، میخواستم آلان برای گرفتن پذیرش کالج و در نهایت برای پذیرش پزشکی اقدام کنم .. به نظرتون شانسی برای پذیرش دارم ؟؟؟ و اینکه اگه شانس دارم چطور میتونم باهاتون در ارتباط باشم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز با توجه به گپ تحصیلی 5 ساله شانس چندانی برای کالج آلمان نخواهید داشت
محسن علی یاری
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما من ۳۲ سال دارم میخواستم ازطریق شغل ارایشگری اقدام کنم و مدرک هم از آموزشگاه معمولی گرفتم به نظر شما چه کارکنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی برای اخذ ویزای کاری شما می بایست تحصیلات و شغل مرتبط داشته باشید و از طریق آرایشگری نمی توانید اقدام کنید. شما می توانید از طرق دیگر اقدام به مهاجرت نمایید و در کشور مقصد تغییر مسیر دهید. برای بررسی شرایط خود با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.
mona
سلام من بیست و سه سالمه و مدرک B2 زبان آلمانی رو هم دارم و معدل کل دیپلم تجربی 17.5رو هم دارم . به نظرتون شرایط من مناسب برای رفتن به آلمان از طریق آوسبیلدونگ هست ؟؟ میخوام که رشته فیزیو تراپی بخونم ؟ آیا رشته فیزو تراپی در لیست آوسبیلدونگ وجود داره ؟؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی شرایط شما برای اخذ ویزای اسبیلدونگ مناسب است. اما رشته فیزیوتراپی در لیست قرار ندارد
Mona
ببخشیدمیتوانید درحوضه بهداشت چند رشته رو برام مثال بزنید ؟ مثل پرستاری و.. و اینکه آیا شنوایی سنجی و بینایی سنجی هم در آوسبیلدونگ وجود دارند ؟ ببخشید آیا موسسه مهاجرتی شما در مورد آوسبیلدونگ هم خدمات رو ارائه میدهند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باااتشکر فراوان از شما .
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر برای کالج زبان آلمانی و تحصیلات دانشگاهی خدمات ارائه می گردد.
ahmad
سلام روزتون بخیر برای مهاجرت به آلمان ارزان ترین و به صرفه ترین راه کدام مورد می باشد؟ من 28 سالمه لیسانس مهندسی نفت دارم سربازی هم رفتم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و درود دوست عزیز با توجه به شرایطی که میفرمایید اگر تسلط به زبان آلمانی داشته باشید تحصیل در آلمان برای شما رایگان خواهد بود همچنین مهاجرت کاری نیز گزینه خوبی میباشد برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما در ارتباط باشید.
کوثر حیدری نژاد
سلام خسته نباشید من دیپلم ۱۱ ساله معماری دارم و فوق دیپلم رشته حقوق میتونم با مدرک فوق دیپلم تو مقطع لیسانس معماری اپلای کنم برای المان؟! یا اینکه ایران لیسانس ام رو بگیرم برای ارشد اقدام کنم؟!
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما بایستی در ایران مدرک لیسانس را اخذ نمایید سپس برای فوق لیسانس در المان پذیرش بگیرید.
مهرداد
سلام وقت بخیر آیا با دوره زبان میشه وارد کشور آلمان شد؟ مرسی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز در صورت داشتن شرایط سنی مناسب امکان اقدام وجود دارد.
نگار باقری
سلام عرض ادب من ۲۶ ساله هستم و دیپلم دارم برای تحصیل تو آلمان میتونم اقدام کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز گپ تحصیلی پایین در المان مهم است. بهتر است برای کشورهای دیگر مانند اتریش فنلاند سوئد بلژیک هلند و ... اقدام شود تا شانس ویزای بالایی داشته باشید.
آرزو منصوریان
چگونه میتوانم برای کار در آلمان اقدام کنم ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما به دو صورت جاب آفر و جاب سیکر می توانید برای کار در آلمان اقدام داشته باشید. البته شرایط شما در نوع کاریابی شما بسیار موثر است.
محمد
سلام وقت بخیر برای مهاجرت پرستار به المان سطح زبان چقدر باید باشه و بعد چند سال اقامت دائم داده میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. پرستاران برای کار در آلمان باید حداقل مدرک زبان آلمانی B2 داشته باشند و بعد از حدود 5 سال می توانند اقامت دائم کسب نمایند.
شکوه صفری
سلام وقت بخیر آیا با 38 سال سن مجرد و فوق دیپلم کامپیوتر ولی 7 تامدرک بین المللی آرایشگری و سالن زیبایی دارم تمکن هم حدود 4-5 میلیارد، شانس اقدام برای کشور آلمان رو دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، شما می توانید از طریق ثبت شرکت در آلمان برای دریافت اقامت اقدام نمایید و پس از دریافت اقامت مشغول به کار شوید.
سارا مرزادگان
سلام و عرض ادب خدمت شما آیا برای کار در آلمان دانش زبان انگلیسی کفایت می کنه؟ یا باید زبان آلمانی حتما بلد باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. امکان کاریابی به زبان انگلیسی هم وجود دارد اما اگر زبان آلمانی بلد باشید گزینه های بیشتری می تواند پیش روی شما باشد.
سپیده کرباسچی
سلام وقت شما بخیر. خیلی ممنونم بابت اطلاعات رایگانی که در اختیار میذارین. آیا آلمان روشی من باب خودحمایتی نداره برای اخذ اقامت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام خیر دوست عزیز آلمان برنامه ای تحت اقامت خودحمایتی ارائه نمی دهد. شما می توانید از طرق دیگر برای این کشور اقدام نمایید.
موسوی
سلام وقتتون بخیر ممنون از این‌مقاله و ویدئو های آقای دکتر که عالی بودند در مورد ثبت شرکت آلمان آیا تبدل به بلو کارت هم میشه ؟؟ و این‌که‌ همسر اجازه کار کردن داره یا خیر ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز این اقامت منجر به اخذ بلوکارت می‌شود و همسر نیز از همان ابتدا اجازه کار خواهند داشت‌.
کوثر سواری
سلام ممنون از سایت خوبتون من28 سالمه مهندسی برق خوندم و ایلتسم تا ماه اینده اماده میشه برای تحصیل المان چجوری وکیل مهاجرت پیدا کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز موسسه در ۰ تا ۱۰۰ کار در کنار شما می باشد. برای دریافت مشاوره با کارشناسان تماس حاصل نمایید.
کوثر سواری
سلام من28 سالمه مهندسی برق خوندم و ایلتسم تا ماه اینده اماده میشه برای تحصیل المان چجوری وکیل مهاجرت پیدا کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. شما برای تحصیل شانس خوبی دارید و می توانید با شماره گیری 02149196000 از مشاوره با کارشناسان موسسه استفاده نمایید.
fatemeh_javadi
سلام روزتون بخیر من 20 سالمه دانشجو ترم 2 آیتی بهترین روش برای مهاجرت برای من به کشور آلمان چی هست آیا روش دیگری جر روش تحصیلی برای من مناسب است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. با توجه به شرایط سنی شما، احتمالا بهترین گزینه برای شما همان روش تحصیلی است و یا میتوانید در دوره های کارتحصیل نیز شرکت داشته باشید.
Shabnam
سلام روز خوش. ممنون بابت اطلاعات مفید. برای ویزای کاری آلمان چه مواردی را باید رعایت کنم تا افیسر ریجکت نکنه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز تمامی مواردی که باعث می‌شود شانس ویزای شما بالا رود توسط موسسه به شما اطلاع داده می‌شود اما در نظر داشته باشید که سفارت آلمان افیسر محور است و تصمیم نهایی با آفیسر می‌باشد.
Tina
سلام و خسته نباشید من پرستاری خوندم و یکسال هم مشغول به کارم شنیدم شرایط برای مهاجرت پرستاران به المان خیلی خوبه چطوری میتونم اقدام کنم باید اونجا هم دوباره تحصیل انجام بدم زبان باید در چه سطحی باشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای اطلاع از نحوه اقدام میتوانید با کارشناسان تماس حاصل نمایید. حداقل سطح زبان بایستی در حد B1 باشد.
بانی
من ۳۳ سالمه ام هست و رشته کامپیوتر درس خوندم دو سال سابقه کاری دارم برای اوسبیلدونگ میتونم اقدام کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شرایط سنی شما برای اغلب دوره های آوسبیلدونگ ریسک ایجاد میکند و احتمال دریافت پذیرش و ویزا کاهش می یابد. اما میتوانید برای دوره کارشناسی ارشد و یا کار در این کشور اقدام داشته باشید.
مینا
سلام وقت بخیر ببخشید با 2 ملیارد تومن میتونم از طریق کار مهاجرت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله با هزینه کمتر نیز امکان اقدام وجود دارد اما باید رزومه کاری شما دقیق بررسی شود.
مهدی
سلام بنده 32 سالمه و سابقه کاری در رشته برق رو به مدت 5 سال دارم همچنین سطح زبان المانیم در حد b2 هست رشته بنده لیسانس برق بوده و تمکن مالیم حدود 40 هزار یورو هست ممنون میشم بفرمایید از چه روشی امکان اقدام دارم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما میتوانید برای روش کاری در رشته خود اقدام داشته باشید و یا حتی میتوانید برای تحصیل فوق لیسانس اقدام نمایید.
Mina
سلام وقت بخیر برای لیسانس خوندن در المان سن چقدر باید باشه حداکثر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز بهتر است سن شما کمتر از ۲۴ سال باشد.
سحرناز
سلام وقت شما بخیر من ۲۲ سالمه سال اخر لیسانس هستم و داراییم حدودا ۳_۴ میلیارده کدوم پلن یرای من مناسبه؟ زبان بلد نیستم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان