مهاجرت به آلمان

23 مهر 1400 38 نظر
 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد راه های اقامت آلمان

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد راه های اقامت آلمان

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد راه های اقامت آلمان

مهاجرت به آلمان، روش های دریافت اقامت دائم کشور آلمان، شرایط کار در آلمان و همچنین شرایط و هزینه مهاجرت به آلمان در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. اما چرا آلمان؟ آیا مهاجرت به آلمان امکان پذیر است؟ از چه روش هایی می توان برای مهاجرت به آلمان اقدام کرد؟ برای مهاجرت به آلمان از کجا شروع کنم؟ بهترین و راحت ترین روش مهاجرت به کشور آلمان کدام است؟ این ها سوالاتی است که در ذهن شما ممکن است نقش بگیرد. در راستای پاسخگویی به این سوالات، موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) در کنار شما بوده و نقش چراغ راهنما را برای شما خواهد داشت. چرا که کمک ها و راهنمایی های یک موسسه با تجربه کاری بالا می تواند راه گشای شما در مسیر دستیابی به مقاصد مهاجریتان باشد. از این رو می توانید در خصوص دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص راه های مهاجرت به آلمان،‌ از اطلاعات مشاورین ارشد و وکلای مهاجرتی ما استفاده کرده و با برقراری تماس تلفنی یا پر کردن فرم تماس، مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید.

عناوین و موضوعاتی که در این مقاله مورد بررسی قرارداده ایم به شرح زیر می باشند:

تماس با ما

مهاجرت به آلمان

 

زندگی در آلمان و شرایط مهاجرت به آلمان

کشور آلمان، کشوری است که در قلب اروپای مدرن به عنوان اقتصادی ترین کشور و صنعتی ترین بخش اروپا شناخته شده می شود. پایتخت رسمی آلمان، برلین است و این کشور دارای 16 ایالت می باشد. جمعیت این کشور حدود 83 میلیون نفر می باشد که بخش وسیعی از آن به زبان آلمانی مسلط هستند. زبان رسمی کشور آلمان، آلمانی می باشد. همچنین آلمان عضو اتحادیه اروپا، حوزه شنگن و ناحیه اقتصادی اروپا می باشد.

 • برلین:

برلین بزرگترین شهر و پایتخت آلمان می باشد. جمعیت این شهر 4 میلیون و پانصد هزار نفر می باشد. همچنین این شهر یکی از تاریخی ترین شهرهای آلمان می باشد.

 • هامبورگ:

هامبورگ بعد از برلین بزرگترین شهر آلمان می باشد و همچنین به عنوان بزرگترین شهری که پایتخت نیست در اروپا شناخته می شود. جمعیت این شهر در حدود 2 میلیون نفر می باشد.

مهاجرت به آلمان

🔺هزینه مهاجرت به آلمان🔺

آلمان با کشورهای فرانسه، بلژیک، اتریش، جمهوری چک و... هم مرز می باشد. بنابراین نقش تعیین کننده ای در تعیین اقتصاد و بازرگانی اروپا دارد.

 

مهاجرت به آلمان

 

افراد زیادی در ایران حضور دارند که مهاجرت به آلمان را به عنوان هدف خود تعیین می کنند، به همین علت راههای مهاجرت به آلمان را بررسی خواهیم نمود.

این مقاله برای افراد متقاضی مهاجرت به آلمان نگارش شده است؛ پس توصیه می شود که به دقت آن را مطالعه کرده و تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. به طور کلی روش های مهاجرت به آلمان به 6 روش تقسیم می شود که تمامی این روش ها را در بخش های پیش رو بررسی می نماییم.

 

مهاجرت به آلمان از طریق کار

یکی از روش های مهاجرت به آلمان، کار است. به طور کلی افراد گسترده ای به مهاجرت کاری تمایل دارند؛ چرا که گمان می کنند تنها کشور برتر دنیا برای کار، کشور آلمان است. در صورتی که کشورهای دیگری مانند اتریش، کانادا، هلند، دانمارک و فنلاند نیز از کشورهای برتر جهان برای کار می باشند. به طور کلی مهاجرت به آلمان از طریق کار، مهاجرت پزشکان به آلمان و دریافت ویزای کار آلمان به دو صورت تقسیم می شود.

 • پیشنهاد شغلی یا جاب آفر: افراد بسیاری هستند که می توانند با ارائه رزومه خود از پیشنهاد شغلی که توسط کارفرمای آلمانی صادر می شود، استفاده نمایند. بدین صورت که کارفرما با ارائه درخواست استخدام یک شخص خارجی به اداره کار و مهاجرت کشور آلمان، اقدام به استخدام شخص مورد نظر می نماید. در این صورت شخص متقاضی کار بایستی که در سفارت کشور آلمان در کشور مبداء حضور یافته و ویزای کاری خود را دریافت کند. عموماً ویزایی که به شخص اعطا می شود بر اساس مهلت قرارداد کاری وی صادر می شود. گفتنی است که کارفرمای آلمانی، برای درخواست جذب نیروی کار خارجی پروسه ای نسبتاً دشوار را پیش رو دارد. دارنده ویزای کار آلمان امکان تبدیل ویزای خود به بلوکارت و استفاده از مزایای آن را خواهد داشت. همچنین امکان اخذ ویزای همراه برای همسر و فرزندان زیر 18 سال وجود خواهد داشت و تحصیل آلمان در این کشور برای فرزندان نیز رایگان خواهد بود.
 • ویزای جست و جوی کار: کشور آلمان با داشتن ویژگی هایی برای دریافت ویزای کار می تواند بهترین گزینه برای دریافت ویزای جست و جوی کار باشد. این نوع ویزا به این صورت است که شخص با داشتن شرایط تحصیلات آکادمیک، مدرک زبان رسمی این کشور (آلمانی) در سطح حداقل B1، سابقه کار مرتبط و مناسب با تحصیل خود و متناسب با نیازمندی های شغلی کشور آلمان، سن مناسب و بودجه کافی برای مهاجرت می تواند درخواست ویزای جست و جوی کار در آلمان را داشته باشد. این ویزا به مدت 6 ماه صادر می شود و شخص می تواند با حضور در این کشور، شغل مناسب و مورد نظر خود را بیابد. گفتنی است دارنده ویزای جستجوی کار آلمان تا زمان تبدیل شدن ویزایش به ویزای کار آلمان، امکان اخذ ویزای همراه ندارد.

اقامت آلمان

در این قسمت به بررسی نرخ بیکاری کشور آلمان می پردازیم. این کشور با داشتن نرخ بیکاری 5 درصدی آن هم در شرایط کرونا می تواند بهترین کشور برای کار باشد، چرا که فرصت یافتن کار برای اشخاص خارجی نیز فراهم است و شخص دچار دغدغه یافتن کار نمی شود. مهاجرت کاری به آلمان در مقاله زیر به طور کامل شرح داده شده است.

هزینه مهاجرت به آلمان از طریق کار می تواند نسبت به روش انتخابی شما متفاوت باشد. پس بهتر است در ابتدا روش خود را انتخب کنید و سپس از هزینه مهاجرت به آلمان از طریق کار مطلع شوید.

 

گام به گام تا کار در خارج از کشور

کار در آلمان

🔺کار در آلمان🔺

 

مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

یکی از راه های موسسه ملک پور المان، اقدام از طریق ویزای تحصیلی آلمان می باشد. البته این روش، بیشتر به عنوان بهانه ورود به کشور آلمان در نظر گرفته می شود. لازم به ذکر می باشد متقاضیان پس از فارغ التحصیل در آلمان می توانند از اقامت پس از تحصیل بهره ببرند. به علاوه، جهت دریافت اقامت بلند مدت و دائم آلمان و همچنین تابعیت این کشور، لازم است که پس از تحصیل، در این کشور مشغول به کار شوید. به طور کلی تحصیل در آلمان در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری امکان پذیر است. در ادامه به بررسی آن ها به صورت کوتاه خواهیم پرداخت.

 

 • ویدئوی موسسه ملک پور در زمینه تحصیل در آلمان

فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه تحصیل در آلمان

فایل صوتی موسسه ملک پور در زمینه تحصیل در آلمان

 

 • تحصیل در آلمان در مقطع کارشناسی: به منظور تحصیل در آلمان در مقطع کارشناسی، پس از گذراندن دبیرستان و دریافت مدرک دیپلم 12 ساله می توانید برای این مقطع درخواست دهید. تحصیل در مقطع کارشناسی به زبان های انگلیسی و آلمانی امکان پذیر است. در صورت داشتن مدرک زبان آیلتس 6 آکادمیک و یا مدرک زبان آلمانی در سطح B1 می توانید مشغول به تحصیل در آلمان شوید. افرادی که زبان آلمانی را برای تحصیل انتخاب نمایند، می توانند به طور رایگان در این کشور تحصیل کنند.
 • تحصیل در آلمان در مقطع کارشناسی ارشد: تحصیل در آلمان در مقطع کارشناسی ارشد نیز امکان پذیر است. افراد متقاضی مهاجرت برای ادامه تحصیلات خود می توانند این کشور را انتخاب نمایند. تحصیل در این مقطع به زبان های آلمانی و انگلیسی امکان پذیر است. از ملزومات این مقطع، داشتن مدرک لیسانس معتبر و همچنین دارا بودن آیلتس 6 می باشد. تحصیل به زبان آلمانی در این مقطع نیز رایگان است. طول این دوره می تواند بین یک سال و نیم تا سه سال باشد.
 • تحصیل در آلمان در مقطع دکتری: تحصیل در آلمان در مقطع دکتری امکان پذیر است. افراد متقاضی تحصیل در آلمان می توانند کشور آلمان را برای ادامه تحصیل و مهاجرت انتخاب نمایند. عموماً طول دوره دکتری در این کشور، از سه سال تا پنج سال است. از ملزومات تحصیل در این مقطع، سطح زبان پیشرفته آلمانی یا انگلیسی، داشتن استاد راهنما و سطح علمی خوب است که با داشتن مقالات ISI اثبات می شود.
 

بورسیه تحصیلی نیز در این کشور موجود می باشد. برنامه بورسیه های استانی و ملی در کشور آلمان برای دانشجویان اروپایی، آلمانی و بین المللی ارائه می شود. از انواع بورسیه های تحصیلی آلمان موارد زیر نام برده می شود:

 • برخی بورسیه ها، کمک هزینه تحصیلی به افراد ارائه می دهند:

 استاد راهنمای شما ممکن است برای کمک مالی به شما، مبلغی در حدود 1،250 یورو در هر ماه از بنیاد ملی علوم (Studienstiftung des Deutsche Volkes) درخواست کند.

 • بورسیه تحصیلی معروف DAAD:

 این بورسیه تحصیلی  (Deutscher Akademischer Austausch Dienst)برای دانشجویان خارجی جهت تحصیل در مقطع دکتری در آلمان، کمک هزینه تحصیلی به مبلغ 1،200 یورو ارائه می دهد.

اخذ اقامت آلمان از طریق تحصیل تقریباً بین 24 تا 30 ماه به طول می انجامد و اکثر دانشگاه های آلمان نیازمند مدرک زبان آلمانی B2 می باشند. البته در صورتی که دارای مدرک زبان در سطح A2 یا B1 باشید، می توانید در دوره های یادگیری زبان آلمانی با امکان تحصیل در دانشگاه های تحصیل پس از موفقیت در دوره و اخذ مدرک B2 شرکت کنید. توجه داشته باشید که اقامت آلمان از طریق تحصیل زمانی منجر به اقامت دائم و پاسپورت می شود که شما از فرصت کاریابی بعد از تحصیل در آلمان که بین 12 تا 18 ماه می باشد استفاده کرده و مبادرت به کاریابی در رشته مورد نظر خود نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تحصیل در آلمان می توانید به لینک زیر مراجعه کرده و اطلاعات خود را در خصوص مهاجرت به آلمان افزایش دهید.

تحصیل در آلمان

🔺تحصیل در آلمان🔺

 

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به آلمان

همانطور که می دانید یکی از روش های شش گانه مهاجرت به آلمان، سرمایه گذاری است. سرمایه گذاری در کشور آلمان از طریق خرید ملک، ثبت شرکت در آلمان یا کارآفرینی امکان پذیر است. اما عموم افراد به علت سختی این پروسه، این کشور را برای سرمایه گذاری انتخاب نمی نمایند.

 • ثبت شرکت و کارآفرینی در آلمان:

ثبت شرکت در آلمان با مبلغ بین 30.000 تا 40.000 هزار یورو امکان پذیر است.

اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری زمانی موفقیت آمیز خواهد بود که شما دارای یک بیزینس پلن یا طرح تجاری قوی باشید، شرکت ثبت کرده و طرح تجاری را روی آن ارائه بدهید، نشان بدهید که می توانید کار تولید کنید و ثاتیر اقتصادی مثبتی بر جامعه آلمان بگذارید و اتاق بازرگانی و اداره مهاجرت آلمان با طرح تجاری شما موافقت نماید.

بدین ترتیب شخص با ارائه طرح نوآورانه و ثبت کسب و ایجاد کار تازه می تواند اقامت آلمان را دریافت نماید. اما اثبات این موضوع بسیار سخت است و وکلای مهاجرتی هزینه بسیار گزافی دریافت می نمایند. بنابراین این روش نیز به افراد توصیه نمی شود. عموم افراد از طریق استخدام یکی از اعضای خانواده در شرکت ثبتی خود در کشور آلمان و به واسطه استخدام و کار کردن در یک شرکت آلمانی، اقامت خود را دریافت می نمایند. لزوم داشتن طرح تجاری موفق نیز از ملزومات اقدام از این روش می باشد.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد ثبت شرکت در آلمان

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ثبت شرکت در آلمان

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد ثبت شرکت در آلمان

 

 • خرید ملک در آلمان:

خرید ملک در آلمان برای افراد خارجی امکان پذیر است و شخص می تواند ملکی را خریداری کرده و آن را اجاره دهد یا بلااستفاده و صرفاً جهت حفظ سرمایه باقی گذارد. نکته مهم این است که با خرید ملک در کشور آلمان، به افراد خارجی اقامت اعطا نمی شود و با استفاده از آن صرفاً می توان برای دریافت یک ویزای توریستی اقدام کرد.

افرادی که به سرمایه گذاری در آلمان علاقه دارند، می توانند لینک و مقاله زیر را مطالعه نمایند.

سرمایه گذاری در آلمان

🔺سرمایه گذاری در آلمان🔺

 

مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

بسیاری از افراد برای مهاجرت به آلمان، از طریق ازدواج اقدام می نمایند. افرادی که قصد ازدواج با یک تبعه آلمانی را دارند، می توانند درخواست اخذ اقامت آلمان را دهند. این اقدام به چند صورت امکان پذیر است. اول اینکه از کشور مبدأ یعنی ایران اقدام شود. با ثبت ازدواج به صورت رسمی در کشور ایران می توانید درخواست الحاق به تبعه آلمانی را ارائه دهید. برای این منظور می بایست به سفارت آلمان در ایران مراجعه نمایید. این روش به اشخاص متقاضی مهاجرت به آلمان توصیه نمی شود. روش دوم این است که در کشور ثالث ازدواج خود را ثبت کنید. به این صورت که در کشورهایی که نیازی به ویزا ندارند مثل ترکیه، ازدواج خود را در سفارت کشور آلمان ثبت نمایید. این منطقی ترین روش ممکن است. روش سوم این است که شخص تبعه آلمان در کشور خود، درخواست الحاق همسر خود را اعلام نماید. با داشتن یک وکیل آلمانی می توان برای این روش که بهترین آن ها می باشد اقدام کرد. لازم به ذکر است که چند همسری در این کشور جرم تلقی می شود.

 

مهاجرت به آلمان از طریق تولد فرزند

مهاجرت به آلمان

از طریق تولد فرزند هم می توان مهاجرت به آلمان کرد. اما این موضوع را باید بدانید که سیستم اعطای تابعیت این کشور بر اساس خون می باشد. به این معنی که در صورتی تابعیت آلمانی به فرزند تازه متولد شده اعطا می شود که یکی از والدین کودک، تابعیت آلمانی داشته باشد. برای درک بهتر سیستم اعطای تابعیت، بهتر است که انواع سیستم اعطای تابعیت در این بخش بررسی شود.

سیستم اعطای تابعیت بر اساس خاک: فرزندی که در خاک کشوری با سیستم اعطای تابعیت بر اساس خاک متولد شود، می تواند بر اساس تولد در خاک آن کشور درخواست تابعیت کند. کشور های کانادا، آمریکا، برزیل و... از این سیستم پیروی می نمایند.

سیستم اعطای تابعیت بر اساس خون: فرزندی که از پدر یا مادر تبعه آن کشور متولد شود فقط می تواند تابعیت آن کشور را دریافت کند. کشورهایی مثل ایران، آلمان، اتریش، دانمارک و... از این روش پیروی می کنند.

 

مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی

در ابتدای این بخش لازم میدانیم خاطر نشان کنیم که موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه فعالیتی در زمینه پناهندگی ندارد و مطالب این مقاله در این بخش صرفاً جهت اطلاع شما عزیزان درباره خطرات پناهندگی نگاشته شده است.

از روش های مهاجرت به آلمان، پناهندگی می باشد. این یک روش غیر قانونی بوده که به هیچ کدام از هم وطن های خوبمان پیشنهاد نمی شود؛ چرا که دارای خطرات، ریسک ها و سختی های بسیار است. شرایط بد نگهداری اسکان پناهجویان، کمبود امکانات کافی رفاهی، اجتماعی و امنیتی در کمپ های نگهداری، مسلم و غیرقابل انکار می باشد. موسسه حقوقی ملک پور در خصوص پناهندگی هیچگونه اقدامی ندارد و ضمن عدم توصیه آن به شما، این بخش را به منظور افزایش سطح آگاهی شما عزیزان تهیه کرده است. مقاله فوق با نام مهاجرت به آلمان توسط موسسه حقوقی ملک پور نگارش شده است و هر گونه رو نوشت از آن غیر قانونی می باشد.

 

 • فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه مشکلات پناهندگی

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در زمینه مشکلات  پناهندگی

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در زمینه مشکلات  پناهندگی

 در ادامه می توانید به لینک زیر مراجعه نموده و اطلاعات مهاجرتی خود را در خصوص پناهندگی افزایش دهید.

مزایا و معایب پناهندگی

🔺مزایا و معایب پناهندگی🔺

 

هزینه های مهاجرت به آلمان

هزینه های مهاجرت به آلمان می تواند به نسبت روش که فرد برای مهاجرت بر می گزیند متفاوت باشد. در نتیجه بهتر است در پاسخ به عزیزانی که قصد دارند در هزینه های مهاجرت به آلمان بدانند و از مشاورین ما می پرسند که مهاجرت به المان چقدر هزینه دارد، بگوییم که بهتر است روش مناسب خود را پیدا کرده و سپس برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما به صورت رایگان در تماس باشید.

 

هزینه های زندگی در آلمان

به طور کلی افراد برای مهاجرت به آلمان می بایست هزینه های مهاجرت و زندگی خود را بررسی کرده و تخمین بزنند. برای مهاجرت به آلمان چقدر پول لازم است؟ کشور آلمان یکی از برترین کشور های اروپایی می باشد که خدمات رفاهی و اجتماعی بسیار مناسبی را به مهاجرین اختصاص می دهد. از این رو شاید هزینه زندگی در این کشور نسبت به کشورهای دیگر مثل مجارستان، لهستان، اسلواکی و دیگر کشورهای ارزان اروپای شرقی، بیشتر باشد. هزینه های زندگی در آلمان برای یک شخص به طور عادی حدود 900 تا 1200 یورو تخمین زده شده است. البته که سبک زندگی هر شخص با شخص دیگر متفاوت است؛ اما به طور تقریبی این مقدار هزینه برای یک زندگی معمولی تخمین زده شده است. موسسه حقوقی ملک پور با ارائه اطلاعات تخصصی و دقیق برای زندگی و مهاجرت به آلمان می تواند کمک شایانی به شما ارائه دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص زندگی و هزینه های زندگی در آلمان می توانید از جدول زیر استفاده نمایید.

 

موارد هزینه ها

قیمتها

رستوران ارزان قیمت

 یورو 10.00

دو نفره رستوران متوسط

45.00 یورو

بلیط یک طرفه مترو

2.70 یورو

بنزین لیتری

1.33 یورو

شیر (یک لیتر)

0.78 یورو

نان سفید (500 گرم)

1.14 یورو

تخم مرغ (12 تایی)

1.70 یورو

پنیر محلی (یک کیلو)

7.42 یورو

 

هزینه های اجاره و خرید آپارتمان و ملک نیز که بخش زیادی از هزینه های زندگی در آلمان را شامل می شود از قرار زیر است:

 

خرید و اجاره ملک در آلمان

هزینه

اجاره آپارتمان یک خوابه مرکز شهر

 675.30 یورو

اجاره آپارتمان یک خوابه خارج از مرکز شهر

 503.43 یورو

خرید یک متر مربع در مرکز شهر

5033 یورو

خرید یک متر مربع در خارج از شهر

3409 یورو

هزینه زندگی در آلمان

🔺هزینه زندگی در آلمان🔺

 

اخذ اقامت و تابعیت آلمان

مهاجرت به آلمان

تا این بخش از مقاله، به روش های مهاجرت به آلمان پرداخته شد. با مطالعه این بخش می توانید اطلاعات دقیقی در خصوص اخذ اقامت و تابعیت این کشور به دست آورید. کلیه افرادی که از روش های مهاجرت به آلمان به جز دریافت تابعیت از طریق تولد فرزند و ازدواج اقدام می نمایند باید این موضوع را در نظر داشته باشند که با حضور قانونی به مدت 5 سال در این کشور و پرداخت مالیات ها و عوارض خود، می توانند درخواست اقامت دائم داده و با گذشت مدتی پس از آن (عموماً یک سال) می توانند با تسلط بر سطح زبان آلمانی در حد پیشرفته C1 و دانستن بخشی از تاریخ فرهنگ و تمدن کشور آلمان، درخواست پاسپورت آلمان را ارائه نمایند. موسسه حقوقی ملک پور با داشتن وکلای مهاجرتی برتر در اروپا می تواند برای شما هر گونه اقدام قانونی در خصوص مهاجرت به آلمان را انجام دهد تا بتوانید آینده ای درخشان را برای خود و خانواده خود در این کشور رقم بزنید.

پیشنهاد میکنیم برای صحت اطلاعات ارائه شده در این مقاله، از این لینک مرجع دیدن نمایید. 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه مهاجرت، شما می توانید با تهیه ویدئوی راهنمای گام به گام اخذ اقامت، روش مهاجرتی مناسب خود را یافته و برای آینده خود برنامه ریزی کنید.

گام به گام تا اخذ اقامت

 

سوالات متداول راجع به مهاجرت به آلمان

✅بهترین روش های مهاجرت به آلمان کدامند؟

از بهترین روش های مهاجرت به آلمان می توان به مهاجرت از طریق کار، تحصیل و سرمایه گذاری اشاره کرد.

✅آیا شرایط مهاجرت به آلمان برای ایرانیان مساعد است؟

ایرانیان می توانند در صورت برخورداری از شرایط لازم برای هر یک از انواع روش های مهاجرتی، اقدام به مهاجرت به آلمان نمایند.

✅هزینه های زندگی در آلمان چه مقدار است؟

متناسب با خدمات رفاهی و اجتماعی کشور آلمان، هزینه زندگی در این کشور نسبت به برخی کشورهای اروپای شرقی مانند مجارستان بیشتر است. به طور متوسط، هزینه زندگی معمولی در کشور آلمان، ماهیانه 900-1200 یورو می باشد.

 

_____________________ سخن پایانی درباره مهاجرت به آلمان _____________________

مهاجرت به آلمان، شرایط و هزینه مهاجرت به آلمان، شرایط کار در آلمان و شرایط اخذ اقامت آلمان در این مقاله به صورت علمی بررسی شد. کشور آلمان به عنوان برترین کشور مهاجرپذیر اتحادیه اروپا می تواند بهترین گزینه برای افراد متقاضی مهاجرت باشد. از این رو افرادی که این کشور را انتخاب می کنند، امتیاز ویژه این کشور را در اروپا نیز در نظر می گیرند. بهترین روش برای مهاجرت به آلمان از طریق کار می باشد و در گام بعدی، تحصیل و سرمایه گذاری قرار می گیرد. موسسه حقوقی ملک پور با داشتن وکلای برتر مهاجرتی می تواند امور مهاجرت به آلمان را برای شما بر عهده بگیرد. اگر در خصوص مهاجرت به آلمان نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، می توانید با پر کردن فرم تماس و همچنین برقراری تماس تلفنی و دریافت مشاوره تلفنی رایگان، اطلاعات مهاجرتی خود را افزایش دهید. در پایان این بخش می توانید از قسمت "ثبت پرسش" استفاده کرده و سوالات خود را مطرح کنید تا افراد صاحب علم بدان بپردازند.

امتیاز 5 از 5 ( 29 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
zahra.soltanpoor
با سلام. آیا مشاوره حضوری شما رایگان می باشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، مشاوره های تلفنی رایگان هستند و شما کاملا از نظر شرایط و وضعیت، امکان سنجی شده و در صورت تمایل و البته بهره مندی از شرایط لازم، کلیه فرایندهای مهاجرتی ممکن، روش کار و بررسی شرایط، الزامات و مدت زمان هر روش، طی جلسه حضوری به شما آموزش داده می شود. * مانا باشید *
Faez
سلام.بنده ماما با 4 سال سابقه به صورت رسمی هستم.قصد مهاجرت به المان دارم. از طریق کاریابی اگه اقدام کنم قرارداد به چه صورته؟یعنی ممکنه بعد مدتی کار اونجا لغو قرارداد کنن؟ چون رسمی هستم نمیخوام از این هم بیفتم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، رشته شما زیرمجموعه شاخه علوم پزشکی بوده و جهت کار در سایر کشورها احتیاج به معادلسازی مدرک خود دارید که دارای نکات و جزئیاتی است که در مشاوره تلفنی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. در صورت معادلسازی مدرک، یافتن کار و عقد قرارداد کاری، قرارداد شما تحت نظر اداره کار بوده و اقامت شما منوط به پرداخت بیمه و مالیات می باشد که این خود تضمینی بر قرارداد شما و تأمین مالی شما حتی در زمان بیکاری است. * مانا باشید *
Mehdi Moradi
درود برشما. من فوق لیسانس مهندسی صنایع و لیسانس مهندسی نساجی دارم. 38 سالمه، 12 سال سابقه کار دولتی تقریبا مرتبط با رشته تحصیلی دارم و شروع به خواندن زبان آلمانی کردم. متقاضی دریافت ویزای جاب سیکر آلمان هستم. شانس موفقیتم چقدره؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، با توجه به شرایط عمومی شما، سن زیر 40 سال، لیسانس رشته فنی، سابقه کاری مناسب، شانس شما به منظور دریافت ویزای جاب سیکر آلمان، بالاست. جهت بررسی دقیق تر می توانید با مؤسسه تماس حاصل فرمایید. * مانا باشید *
سیروان شریفی
سلام خسته نباشید من یک نوجوان 18 سال ام و میخوام به آلمان مهاجرت کنم فقط تحصیلی اولویت من نیست و نمیخوام از این طریق اقدام کنم باید چیکار کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، تنها راه ورود شما به آلمان در این سن، از طریق تحصیل می باشد. چرا که ویزای کاری صرفاً به افراد با مدرک تحصیلی در رشته های مهندسی ارائه می شود. شما می توانید از طریق تحصیل وارد شده و در محیط ویزای خود را به ویزای کاری تغییر دهید. * مانا باشید *
Balkhi
سلام خسته نباشید من پزشک هستم و ۲۸سال سن دارم و از افغانستان میباشم کدام نوع ویزا را برای من مناسب میبینید کار یا تحصیل یعنی برای کدامش اقدام کنم که برایم بدهند و ردی نگیرم اگر تحصیلی پیشنهاد کنم ایا باید چی مقدار پول در حساب بانکی خودم داشته باشم و ایا ویزه کاری هم اینگونه است ممنون میشوم اگر جواب دهید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، با توجه به اینکه شما الزاماً باید ابتدا مدارک خود را معادلسازی نمایید و سپس مشغول به ادامه تحصیل یا کار در کشور مقصد شوید، لذا ابتدا ورود شما از طریق تحصیل در رشته های مرتبط شکل می گیرد تا در محیط حضور داشته و مدرک خود را معادلسازی بفرمایید. در حال حاضر فقط ویزای کار دانمارک به پزشکان و دندانپزشکان ارائه می شود. * مانا باشید *
Hamidreza.kh
باسلام وخسته نباشید من۳۳ساله. کارشناسی ارشد تربیت بدنی(فیزیولوژی ورزشی) ۱۰سال سابقه کاردر آموزش و پرورش در رشته مرتبط هستم دارای کارت مربیگری فوتسال (آسیا).کارت مربیگری بین المللی بدنسازی.وکارتهای مربیگری رشته های دیگه هستم. مدارک فنی و حرفه ای مثل ۱.نصب راه اندازی و عیب یابی کولرهای گازی ۲.نصب راه اندازی وعیب یابی پکیج دیواری ۳.نصب راه اندازی دوربین های مداربسته دارم مدنظر خودم آلمان هستش برای مهاجرت. اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید راه درست رو انتخاب کنم(کدام روش،کدام کشور،و...) باتشکر🙏
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای مهاجرت کاری به کشور آلمان شما باید تجربه کاری با رشته دانشگاهی خود داشته باشید و با مدارک فنی و حرفه ای ویزای جستجوی کار صادر نمی شود. اما سن مناسبی برای مهاجرت به اروپا دارید و می توانید با دوره های زبان، یا آموزش در بیزنس اسکولها که اسطلاحاً کار تحصیل می باشد اقدام کنید. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید
رحمت اله ملکوتی خواه
باسلام خدمت شما من میخام به همراه خانواده( دخترم و همسرم) به آلمان مهاجرت کنم دخترم ورزشکار در سطح ملی هست و چندین مقام کشوری و بین المللی داره خودم بازنشسته هستم لطفا راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای راهنمایی شما نازمند به اطلاعات بیشتری هستیم درخصوص ویزاها هنرمندان و ورزشگاران هم باید رزومه و امتیاز فرزند شما بطور کامل بررسی شود. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید
مریم سلیمی
سلام. همسر بنده استاد کار حرفه ای در ضمینه باقلولی استانبولی است.دارای مدرک فنی حرفه ای بوده و 15 سال در تهران کارگاه تولیدی دارد.راه اندازی خط تولیدی یکی از برندهای معروف تهران را انجام داده است.با این شرایط مایل است این کار تولیدی را در کشور آلمان راه اندازی کند.لطفا شرایط و قوانین را برای ما توضیح دهید.از راهنمایی شما سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سوال شما بسیار کلی است و برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بصورت کلی اگر همسر شما طرح تجاری سود دهی ارائه دهد که مورد تایید اتاق بازرگانی آلمان صورت گیرد. می تواند از طریق پروسه های ثبت شرکت و سرمایه گذاری اقدام نماید. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود.
ساناز رنجبر
سلام و عرض ادب . ممنون بابت مقاله خیلی خوب مهاجرت به آلمان . سوالی که از شما داشتم این هست که برای مهاجرت به آلمان از طریق دانشگاه های رایگان محدودیت سنی وجود دارد ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی برای تحصیل در دانشگاه های ملی و رایگان و همچنین پروسه ویزای شما در سفارت کشور المان محدودیت سنی اعمال می کند. معمولا گپ تحصیلی بالای 3 سال و سن بالای 30 ریسک زیادی دارد. پیشنهاد می کنم با مجموعه تماس بگیرید تاشرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود.
سمیرا طباطبایی
سلام وقتتون بخیر من لیسانس کامپیوتر دارم، 10 سال سابقه کار دارم ولی سرمایه زیادی ندارم و می خواهم برای مهاجرت به آلمان اقدام کنم؟ آیا می توانم با سرمایه اندک برای مهاجرت کاری به آلمان اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه بهتر شما را راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما بصورت کلی با توجه به رشته و سابقه کاری شانس کاریابی شما در کشور المان بسیار بالاست. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
غلامعلی جها نی نو
با عرض سلام، مدت 11 سال در کشور آلمان زندگی کرده ام و دوباره به کشوره عزیزم بازگشتم و به عنوان یک مترجم دنبال کار در رستوران‌ها یا هتل ها یا آژانس‌های مسافرتی در تهران هستم، و برای من باعث خوشحالی هست که یک مصاحبه کاری با موسسه شما داشته باشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز درخصوص همکاری با موسسه حقوقی ملکپور شما عزیزان می توانید رزومه خود را در قسمت همکاری با ما قرار دهید تا تیم مرکزی درصورت تایید با شما تماس بگیرد. با تجدید ادب و احترام.
علیرضا حسین پور
سلام و عرض ادب من مدرک کاردانی مکانیک خودرو در حال تحصیل برای کارشناسی هستم و مدرک درجه یک مکانیک خودرو و برق خودرو را دارم میخواستم بدونم بین کشور های کانادا و المان کدوم برای گرفتن ویزای کار نسبت به این رشته بهتره ممنون از سایت خوبتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه بهتر راهنمایی تان کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری مثل، سطح زبان، سوابق کاری و وضعبت تجرد شما هستیم. اما اگر سابقه کاری و مدرک زبان قوی ارائه بدهید کشور کانادا مناسب تر است و چون از همان ابتدا اقامت بلند مدت می دهد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
تارا رجبی
سلام، برای مهاجرت به آلمان سوال داشتم. من 29 ساله هستم و مجردم، لیسانس مدیریت هستم و 5 سال سابقه کار دارم. سرمایه خیلی کمی دارم. میخواستم بدونم میتونم برای کار آلمان اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به رزومه ای که می فرمایید شما شانس دریافت ویزای جستجوی کار المان را دارید اما باتوجه به رشته تان که جز رشته های پر تقاضا نیست یک مقدار شانس کاریابی شما به نسبت رشته های مکانیک، کامپیوتر، IT الکترونیک و... پایین است. پیشنهاد می کنم از همین الان به فکر کاریابی باشید لطفا به لینک زیر مراجعه کنید و ویدیوی گام به گام تا کار در خارج کشور را ملاحظه نمایید. https://malekpourmie.com/product/%da%af%d8%a7%d9%85-%d8%a8%d9%87-%da%af%d8%a7%d9%85-%d8%aa%d8%a7-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1/
ک. رضایی
سلام عرض ادب و ارادت ممکنه در خصوص دوره های آسبیلدونگ و شرایط و رشته های مورد نیازش توضیح بدین؟ آیا روی این دوره ها ویزا صادر میشه؟ اگر آره چقدر طول میکشه؟محدودیت سنی داره؟ ممنون از توضیحاتتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز این دوره ها بیشتر برای رشته های فنی است که کارورزی هم دارند درخصوص شرایط سن هم بلی کشور آلمان برای پروسه ویزا دارد و افرادی که شرایط سنی و گپ تحصلی بالایی داشته باشند از شانس ویزای پایینی برخوردار هستند. نکته قابل توجه درخصوص این دوره ها این است که بیشتر شانس پذیرش برای افراد بومی یا محلی است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود.
محمد ناظمی
درود بر شما من امسال دیپلم گرفتم یه جایی شنیده بودم که میشه بعد از گرفتن دیپلم به صورت رایگان به تحصیل در آلمان پرداخت.میشه بگین این حرف درسته یانه؟ شرایط تحصیل رایگاان رو در آلمان هم توضیح بدین . سپاس از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب برای اینکه بتوانید تحصیل رایگان داشته باشید باید مدرک زبان b2آلمانی ارائه دهید. برای کسب اطلاعات کامل و دقیقتر با توجه به رزومه شما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
Srara_B
سلام من دانشجوی پزشکی سال سوم هستم میخواستم بدونم برای ادامه تحصیل در مقطع اکسترنی و مراحل بعدش میتونم برای المان اقدام کنم؟ ایا ازمونی مثل علوم پایه یا USMLE باید بدم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب امکان ادامه تحصیل در مقطع پزشکی در کشور آلمان بدون دادن آزمون وجود ندارد بنابراین تا زمانی که شما به طور رسمی در این کشور آزمون ندادید و قبول نشدید نمی توانید ادامه تحصیل در این کشور بگذرانید.برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
Nazila
با سلام و احترام خدمت شما بنده ۱۸ ساله هستم و معدل دیپلمم هم ۱۹.۳۷ هست میخواستم برای سطح b1 آلمانی هم آماده هستم میخواستم ببینم ایا بنده میتونم برای پزشکی آلمان اقدام کنم و حداکثر چقدر طول میکشه تا بتونم پذیرش بگیرم (با فرض داشتن مدرک زبان) و در این زمان با وجود بیماری کرونا هم هنوز پذیرش ها مثل قبل هست یا شریاط سخت تر شده ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب شرایط شما خیلی خوب می باشد اما برای تحصیل در مقطع پزشکی در کشور المان می بایست نمره کامل یعنی معدل 20 را کسب نموده باشید ، توصیه می شود برای کشورهای نظیر فرانسه که تحصیل رایگان دارد و آزمون ورودی نیز برای پزشکی وجود ندارد و کشورهای نظیر آن اقدام نمایید.
Nazila
با تشکر از پاسخگوییتون فقط در فرانسه تخصیل به زبان انگلیسی هم هست در مقطع پزشکی به صورت رایگان یا به در کشور های دیگه ؟؟ زبان انگلیسیم خوب هست و آیلتس ۷ دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله. برای بررسی دقیق تر با مشاورین ما تماس بگیرید
نازلی قدیری
سلام من نازلیم 17 سالمه رشته ریاضی پایه 11 البته دهمم معدلم 20 و امسال ترم اول معدلم 19.81 می خواستم ببینم امکان تحصیل رایگان در المان دارم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت امکان مهاجرت تحصیلی به این کشور را دارید منتهای مراتب بسته به رشته تحصیلی مد نظرتان در دانشگاه، شرایط و مدارک مورد نیاز شما متفاوت خواهد بود. به صورت کلی برای تحصیل رایگان نیازمند ارائه مدرک زبان آلمان حداقل ب1 خواهید بود. برای دریافت مشاوره رایگان تخصصی با خطوط مجموعه می توانید تماس تلفنی برقرار نمایید. موفق باشید
حسین فیضی
باسلام بنده 47سال سن دارم در زمینه کارهای ساختمانی ورشته های عمرانی مهارت دارم فاقد مدرک تحصیلی هستم قصد دارم بافرزندم که 17سال سن دارد به آلمان مهاجرت کنم چه جوری اقدام کنم باتشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز، با شرایط سنی و تحصیلاتی شما ورود از طریق روش های تحصیل و کار برای شما دشوار خواهد بود و شاید بهتر باشد از روش های سرمایه گذاری و یا سرمایه داری در سایر کشورهای اروپایی استفاده کنید و وارد اروپا شوید و بعد با کمک وکیل به آلمان مهاجرت نمایید. پیشنهاد میکنم برای بررسی شرایط خود از مشاوره رایگان تلفنی موسسه استفاده نمایید.
خليل
سلام دوستان.وقت بخیر. اگر از طریق جاب سیکر وارد آلمان بشوم چقد طول میکشه تا اقامت دائم آلمان را دریافت کنم؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز، شما بعد از ورود از طریق جاب سیکر باید بتوانید کار پیدا کنید و اقامت خود را به اقامت کاری تبدیل کنید. بعد از اینکه اقامت کاری دریافت کردید، پس از حدود 4 تا 5 سال و پرداخت بیمه و مالیات می توانید اقامت دائم آلمان و پس از آن پاسپورت آلمان را بدست آورید.
شاپورساعد
سلام، میشه با مدرک کمک پرستاری اقدام به مهاجرت به آلمان یا کشور دیگری کرد؟ممنون از پاسخگویتان
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز شما با داشتن مدرک پرستاری می توانید برای مهاجرت به آلمان و یا برخی کشورهای دیگر اقدام داشته باشید اما با مدرک کمک پرستاری این امر امکان پذیر نیست و باید شانس خود را برای روش های دیگر امتحان کنید.
سید جواد حسینی
با سلام. ۳۶ سال دارم. کارشناس پرستاری هستم. همسرم هم کارشناس پرستاری هستند. یک فرزند ۵ساله داریم. برای کار میخواهیم مهاجرت کنیم. لطفاً راهنمایی کنید سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما شرایط سنی و تخصص خوبی برای مهاجرت کاری به آلمان دارید. در صورتی که بتوانید مدرک زبان آلمانی حداقل B1 دریافت کنید می توانید برای ادامه زبان آموزی و معادلسازی مدرکتان وارد کشور آلمان شوید و پس از آن وارد بازار کار شوید. برای این منظور پیشنهاد می شود حتما از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه استفاده نمایید.
مرادی
با سلام ممنون میشم در مورد مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت و اخذ اقامت توضیح دهید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی متاسفانه امکان دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت در کشور آلمان در سال های گذشته بسیار دشوار و با ریسک زیاد همراه است. اما به طور کلی باید بیزنس پلن قوی و همینطور سرمایه بالایی به این کشور انتقال دهید تا اقامت بدست آورید.
عماد صالحی
با سلام بهترین رشته های تحصیلی برای موقعیت کاری در المان کدام رشته ها هستند و آیا تحصیل به زبان انگلیسی در این کشور، منطقی است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز، تحصیل در رشته های فنی مانند مهندسی کامپیوتر، IT، برق، مکانیک و ... و همینطور رشته های پزشکی و پیراپزشکی می تواند شرایط کاری خوبی را برای شما در کشور آلمان فراهم نماید.
حسین کرمی
حسین کرمی هستم ۳۴ ساله با مدرک فنی حرفه ای جوشکاری برق متاهل هستم ۱۶ ساله که به شغل جوشکاری مشغول هستم متقاضی مهاجرت کاری کشور آلمان هستم دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم. آیا من شرایط اخذ ویزای کاری آلمان رو دارم؟ هزینه ویزای کاری چند یورو هست.؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت جناب کرمی. تخصص شما برای کاریابی بسیار خوب است اما برای کار باید کارفرما پیدا کنید تا بتوانید وارد کشور آلمان شوید. ضمن اینکه باید حداقل مدرک زبان آلمانی ب1 را داشته باشید تا شانس خود را بالا ببرید. برای کاریابی می تواند از محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور استفاده کنید که صفر تا صد مهاجرت کاری را بیاموزید و با اطلاعات کامل اقدام داشته باشید.
نگین میرابی
سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم که با توجه به شرایط کرونا آیا اقدام برای مهاجرت به آلمان که یک پروسه یک ساله رو تقریبا شامل میشه، در حال حاضر امکان پذیر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست گرامی، امکان پذیر است اما برای این منظور شرایط شما باید دقیق بررسی شود.
محمودمحمدی
سلام و احترام کارشناس ابزاردقیق یه شرکت فولادی توی خوزستان هستم که 44 سال سن و19سال سابقه کار دارم 1سال دیگه بازنشست میشم برای گرفتن ویزای کارچقدرشانس موفقیت دارم.ممنونم از وقتیکه برای پاسخ به من میذارید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، با توجه به شرایط سنی شما، شانس کاریابی شما قدری کم است. اما باید شرایط خانواده شما به طور کامل بررسی شود تا شاید بتوان مسیری را بسته به شرایط یکی از اعضای خانواده یافت که بر اساس آن بتوانید اقدام داشته باشید. پیشنهاد میکنم برای بررسی دقیق شرایط از مشاوره رایگان با کارشناسان موسسه استفاده نمایید.
آرمان هرندی
سلام خسته نباشید بنده ۵ سال سابقه کار در رشته کابینت سازی دارم ولی امسال مدرک فنی ام را گرفتم ، آیا اون ۵ سال جزو سابقه کاری بنده حساب میشه یا سابقه کاری از زمانی که مدرک می‌گیرم به بعد حساب میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، خیر بدون مدرک فنی هم سابقه شما مورد تایید است اما توجه داشته باشید که برای کار حتما باید رزومه عالی، زبان خوب و مصاحبه خوبی با کارفرما داشته باشید تا وی را مجاب به ارسال جاب آفر نمایید.
سجاد
سلام خوبید؟ ببخشید میخواستم بدونم ارزان ترین راه مهاجرت به آلمان کدومه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام دوست عزیز یکی از ارزان ترین راه های مهاجرت به هر کشور مهاجرت کاری می باشد. کشور آلمان نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. اتفاقا در کشور آلمان به دلیل نیاز به نیروی کار احتمال یافتن کار بیشتر است.
mohamamd
بهترین روش مهاجرت به کشور آلمان از نظر شما چیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
برای مهاجرت به آلمان شما می توانید از روش ها وو راه های متفاوتی اقدام کنید. به صورت دقیقبه این موارد دراین مقاله توضیح داده شده است.
احمدیان
از روش های بالا که در مقاله توضیح دادید، کدوم روشو شما پیشنهاد میدید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
روش های مهاجرت به آلمان می تواند نسبت به شرایط و نیاز شما متفاوت است و ما نسبت به شرایط مالی و غیره به شما روش مناسب مهاجرتی را معرفی میکنیم.
نامجو
آسان ترین روش مهاجرت به کشور آلمان چیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط در هر سن و مدرک تحصیلی متفاوت است پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند
Maryam
سلام وقتتون بخیر ببخشید من پسرم رشته تکواندو داره دان دو هست ۱۸سالشه متاسفانه ایران ساپورت نمیکنه میخوادبره المان آیا کشور المان میپذیره؟چطور میتونه بره ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز سن ایشون مناسب است و کشور های تاپ زیادی امکان اقدام خواهند داشت پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه تماس بگیرید تا شما را کامل راهنمایی کنند با تشکر
رضاییی
ایده آل ترین راه وروش های مهاجرتی به کشور آلمان کدامند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
از بهترین و مناسب ترین راه و روش های مهاجرتی می توان به به مهاجرت از طریق کار، سرمایه گذاری و تحصیل اشاره کرد.
aref
آیا روش هست که جز مناسب ترین های مهاجرت به آلمان باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
مهاجرت از طریق کار، تحصیل و سرمایه گذاری می تواند از مناسب ترین روش ها باشد
کروروش
میخواستم بدونم که آیا ایرانی ها به صورت کلی می تونن به کشورآلمان مهاجرت کنند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
ایرانیان می توانند در صورت برخورداری از شرایط لازم برای هر یک از انواع روش های مهاجرتی، اقدام به مهاجرت به آلمان نمایند.
رضا
میشه بفرمایید بعد از مهاجرت به کشور آلمان میانگین هزینه های تحصیل در این کشور چقدر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
هزینه زندگی معمولی در کشور آلمان، ماهیانه 900-1200 یورو می باشد.