مهاجرت به نیوزلند

2 آذر 1401 3 نظر

مهاجرت به نیوزلند، شرایط اخذ اقامت نیوزلند، هزینه های زندگی در نیوزلند و شرایط مهاجرت به نیوزلند، امتیازبندی مهاجرت به نیوزلند و کم هزینه ترین روش های مهاجرت به نیوزلند در این مقاله از نظر علمی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است. شرایط مهاجرت به نیوزلند چه می باشد؟ برای مهاجرت به نیوزلند چه میزان سرمایه نیاز است؟ مهاجرت ایرانیان به نیوزلند چه مراحل و روش هایی دارد؟ کشور نیوزلند به علت منابع بسیار زیاد، وسعت بالا و جمعیت پایین، نیاز به نیروی کار و جمعیت بیشتر جهت رشد و پیشرفت دارد. به همین علت کشورهایی نظیر استرالیا و کانادا، قوانین مهاجرتی مختلفی را پیش بینی کرده اند که مهاجرت قانونی به این کشور برای افراد واجد شرایط و خواهان زندگی در نیوزلند ساده تر باشد. مهاجرت به نیوزلند مانند سایر کشورها از 6 روش کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی امکان پذیر می باشد که هر شخص با توجه به شرایط خود، یکی از این روش ها را جهت مهاجرت انتخاب می نماید. انتخاب روش از بین کل روش ها، امری بسیار تخصصی و نیازمند مطالعه و تحقیق کامل می باشد. این مقاله برای راهنمایی شما عزیزان توسط موسسه ملک پور (MIE) تهیه شده است. شما عزیزان می توانید جهت بررسی کامل شرایط خود و دریافت مشاوره تلفنی رایگان، با موسسه ملک پور در سراسر جهان تماس حاصل فرمایید و یا فرم تماس را پر کنید. در این مقاله موارد زیر بررسی شده اند:

 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

 • زندگی در نیوزلند و شرایط مهاجرت به نیوزلند
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق تولد فرزند
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به نیوزلند برای هنرمندان و افراد فوق موفق
 • هزینه های زندگی در نیوزلند
 • اخذ اقامت دائم و تابعیت نیوزلند
 • مزایا و معایب مهاجرت به نیوزلند
 • سوالات متداول در زمینه مهاجرت به نیوزلند
 • سخن پایانی درباره مهاجرت به نیوزلند

راه های اقامت قانونی در 30 ثانیه

ویدئو کامل را در ادامه خواهید دید!

 

تماس با ما

مهاجرت به نیوزلندزندگی در نیوزلند و شرایط مهاجرت به نیوزلند

کشور نیوزلند یکی از اخرین کشورها جهان می باشد که در عصر مدرن کشف شد و به همین علت، کشور نیوزلند از گونه های جانوری و گیاهی مختلفی برخوردار است. این کشور در قاره اقیانوسیه واقع شده است و نزدیک ترین کشور به آن، استرالیا می باشد که در فاصله 2000 کیلومتری آن واقع شده است. زبان رسمی کشور نیوزلند، انگلیسی و مائوری می باشد؛ ولی زبان رایج این کشور، انگلیسی می باشد. جمعیت نیوزلند حدود 5 میلیون نفر است.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد راه های اقامت قانونی

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد راه های اقامت قانونی

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد راه های اقامت قانونی

 

مهاجرت به نیوزلند برای افرادی که قصد زندگی در یک کشور پیشرفته، آزاد، ثروتمند با محیط و طبیعت بی نظیر دارند مناسب است. صنعت اصلی کشور نیوزلند، دامپروری و کشاورزی می باشد و به همین علت، در زمینه های شیلات و محصولات دامپروری و کشاورزی از کشورهای پیشرو می باشد. کشور نیوزلند از نظر قوانین مهاجرتی، شباهت های بسیار زیادی به استرالیا دارد و هر دو از روش هایی مثل کارآفرینی، ویزاهای کار مختلف و... اعطای اقامت می نمایند.

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار

یکی از بهترین روش های مهاجرت به نیوزلند، از طریق کار می باشد. ویزای کار در کشور نیوزلند، روش های مختلف دارد. اخذ ویزای کار کشور نیوزلند، روش های مختلفی دارد و شرایط کار در این کشور بستگی به تخصص و مهارت متقاضی کار در نیوزلند دارد. برخی ویزاهای کاری کشور نیوزلند، ویزاهای کاری موقت هستند که امکان تبدیل به اقامت دائم این کشور را ندارند و جهت کار موقت در این کشور صادر می شوند. برای ویزای کار موقت در این کشور، نیاز به داشتن یک اسپانسر شغلی و کارفرما می باشد و در صورتی که کارفرما بتواند مجوز استخدام شخص خارجی را دریافت کند، می تواند نیروی خارجی را در آن شغل مربوطه به کار گیرد. روش اصلی اقامت کاری در کشور نیوزلند مانند کشور استرالیا و کانادا، از طریق یک سیستم جامع امتیاز بندی تحت عنوانSkilled migrant (نیروی مهاجرت متخصص) می باشد. افراد متخصص و متقاضی زندگی و کار در کشور نیوزلند در این سیستم شرکت می نمایند و در صورت کسب امتیازات کافی به این افراد اقامت دائم کشور نیوزلند اعطا می شود تا در این کشور زندگی و کار کنند. عواملی که در این لیست امتیازبندی تأثیرگذار هستند شامل تحصیلات، سوابق کاری، سن و سطح زبان می باشد. قبلاً برای دریافت دعوتنامه و انتخاب از لیست، نیاز به حداقل 100 امتیاز بود؛ اما در شرایط فعلی، حداقل امتیاز مورد نیاز 160 امتیاز می باشد. لیست امتیازات این ویزا را می توانید در مقاله کار در نیوزلند مطالعه و بررسی بفرمایید:

تحصیل در نیوزلند

?کار در نیوزلند?

با توجه به اینکه نرخ بیکاری در کشور نیوزلند 4.81 درصد می باشد، شرایط کار در این کشور بسیار مناسب است و یافتن کار برای افراد واجد شرایط نباید کار بسیار دشواری باشد.

مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل

یکی از بهترین روش های مهاجرت به نیوزلند، مهاجرت از طریق تحصیل می باشد. اگر شرایط امتیازبندی در ویزای کاری در نیوزلند را مطالعه کرده باشید، امتیازات و مزایایی که تحصیل در نیوزلند به همراه خواهد داشت را نیز مشاهده فرموده اید. با تحصیل در نیوزلند و دریافت مدرک تحصیلی در این کشور، شانس کاریابی شخص بسیار بالاتر خواهد رفت. در متقاعد کردن کارفرما ارائه مدرک تحصیلی نیوزلند تأثیر بسیار خاصی خواهد داشت و دریافت مجوز کار از اداره کار، به علت داشتن مدرک تحصیلی نیوزلندی پیچیدگی های قبل را نخواهد داشت و شانس فرد برای دریافت اقامت کاری و اقامت دائم بالاتر خواهد رفت. تحصیل در کشور نیوزلند مانند برخی کشورهای اروپایی، رایگان نیست و افراد خارجی باید هزینه های تحصیل خود را پرداخت نمایند. هزینه های تحصیل در نیوزلند با توجه به مقطع تحصیلی و رشته و دانشگاه، متفاوت بوده و ممکن است از 15000 دلار نیوزلند به بالا تخمین زده شود. در لیست زیر، برخی از برترین دانشگاه های نیوزلند را مشاهده می فرمایید:

 

دانشگاه آکلند

دانشگاه اوتاگو

دانشگاه کانتربری

دانشگاه ماسی

دانشگاه وایکاتو

دانشگاه فنی اکلند

دانشگاه لینکلن کانتربری

یونیتک نیوزلند

پلیتکنیک اوتاگو

دانشگاه فنی وایکاتو

 

برای تحصیل در نیوزلند، شخص می تواند همسر و فرزند خود را نیز در این کشور به همراه داشته باشد و این موضوع از مزایای تحصیل در نیوزلند می باشد. البته باید جهت مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل، بررسی های لازم به انجام آید و شخص شرایط مناسبی نظیر پیش زمینه مناسب آموزشی، مدرک و معدل و سطح زبان مناسب و انگیزه کافی را نشان دهد تا بتواند شانس مناسبی جهت تحصیل در نیوزلند داشته باشد. 

تحصیل در نیوزلند

?مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل?

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

برای مهاجرت به نیوزلند، روش های کاری و تحصیلی از جمله روش های مهاجرت بسیار مناسب و مطمئن هستند؛ اما تحصیل و کار برای تمامی افراد ممکن است مناسب نباشد. به خصوص برای متقاضیانی که شرایط سنی تحصیل و یا انگیزه کافی برای تحصیل و یا استخدام برای فرد دیگری ندارند، می توانند از طریق ویزاهای کارآفرینی در کشور نیوزلند اقامت دائم دریافت کنند. متقاضیانی که تمایل دارند برای خود کار کرده و یا کارآفرین باشند، کسب و کار خود را در این کشور ایجاد کرده و کسب درآمد داشته باشند می توانند از طریق ویزای کارآفرینی کشور نیوزلند، درخواست مهاجرت بدهند. سرمایه گذاری در نیوزلند، مبلغ مشخصی ندارد و از 100 هزار دلار نیوزلند شروع شده و بالاتر می رود. هر فرد برای دریافت این اقامت، ابتدا شرایط خود را باید ارزیابی کند و نسبت به شرایط، وارد یک جدول امتیازبندی خواهد شد. با توجه به امتیازاتی که فرد کسب خواهد کرد، در صورتی که حداقل امتیازات دریافت شود، امکان دریافت اقامتی 3 ساله وجود دارد که طی این 3 سال، سرمایه گذاری تعهد شده انجام شود. برای دریافت امتیاز و کسب امتیاز مناسب، عواملی نظیر سرمایه مورد نظر، تعداد فرد مورد نیاز جهت استخدام، شهری که در آن سرمایه گذاری انجام خواهد شد، سن، تجربه کاری شخص متقاضی تأثیرگذار هستند و بررسی خواهند شد. جهت دریافت اطلاعات جزئی تر در خصوص مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری به مقاله زیر مراجعه فرمایید:

تحصیل در نیوزلند

?سرمایه گذاری در نیوزلند?

کشور نیوزلند یکی از کشورهای مناسب در جهان جهت سرمایه گذاری می باشد و این کشور قابلیت رشد بسیار زیادی دارد. همینطور از نظر امنیت سرمایه گذاری و استاندارد های جهانی، کشور نیوزلند آمار و ارقام و شرایط بسیار مناسبی دارد و برای مثال، نرخ مصادره اموال در این کشور، 1 درصد است که مناسب می باشد.

مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج

از روش های مهاجرت به نیوزلند می توان ازدواج را نیز تحلیل کرد. بسیاری از افراد ممکن است از طریق ازدواج با یک شخص تبعه نیوزلند یا شهروند نیوزلند، درخواست اقامت این کشور را بدهند. برای اینکه از طریق ازدواج بتوان به کشور نیوزلند مهاجرت کرد، باید شرایط ویژه آن را داشت. شرایط شخصی که در نیوزلند مقیم است، آثار مختلفی در نوع ویزا و شرایط همسر وی خواهد داشت. این مقاله توسط تیم موسسه ملک پور به رشته تحریر درآمده است و هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع، غیرقانونی و حرام بوده و قابل پیگیری قانونی می باشد. در صورتی که شخص تبعه در نیوزلند، درآمد کافی و اقامت قانونی داشته باشد و بتواند از نظر مالی خانواده و همسر خود را حمایت کند، می تواند برای وی درخواست ویزای همراه بدهد. ویزای همراه در نیوزلند به 6 صورت مختلف می باشد:

 • ویزای همراه گردشگری و ویزیتور
 • ویزای اقامت دائم همسر نیوزلندی
 • ویزای گردشگری همسر نیوزلندی
 • ویزای همراه کار
 • ویزای ازدواج سنتی و فرهنگی نیوزلند
 • ویزای همراه پناهندگان در نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند از طریق تولد فرزند

یکی از روش های مهاجرت به نیوزلند، از طریق تولد می باشد. تولد در نیوزلند تحت شرایطی، موجب اعطای اقامت و تابعیت خواهد شد. در علم حقوق بین الملل، اعطای تابعیت از طریق تولد به دو شکل می باشد: قانون خاک که بر اساس آن، اگر شخصص در خاک یک کشور به دنیا بیاید، تابعیت آن کشور به وی اعطا می شود. همچنین قانون خون که مطابق آن، اگر والدین شخص تابعیت یک کشور را داشته باشند، این تابعیت به فرزند نیز انتقال خواهد یافت. قانون تابعیت در نیوزلند تا سال 1949 همان قانون تابعیت بریتانیا بود، اما در سال 1949 این کشور قانون خود را جهت تابعیت بنا کرد. قوانین تابعیت در کشور نیوزلند، بسیار جزئیات مختلف دارد و نمی توان به کلیه این موارد در این بخش پرداخت. به طور کلی تا قبل از 31 دسامبر سال 2005، قانون تابعیت نیوزلند از طریق خاک بوده است و هر شخصی که داخل خاک کشور نیوزلند و یا کشتی و هواپیمای متعلق به این کشور متولد می شده است، تابعیت نیوزلند را دریافت می نمود. این قانون پس از سال 2005 تغییر یافت و افرادی تابعیت این کشور را اخذ می نمایند که حداقل یکی از والدین آنها تابعیت نیوزلند و یا اقامت دائم نیوزلند را داشته باشند.

مهاجرت به نیوزلند از طریق پناهندگی

پناهندگی، یکی از روش های مهاجرت به نیوزلند می باشد. پناهنده به شخصی گفته می شود که به علت مسائلی مثل نژاد، مذهب، اعتقاد سیاسی خاص، گرایش جنسی، مواردی نظیر رنگ پوست و... در کشور خود محاکمه شده و در صورت بازگشت به کشور خود، از نظر جسمی و روحی مورد آزار و اذیت قرار خواهد گرفت. در صورتی که شخصی این شرایط را داشته باشد، تحت کنوانسیون پناهندگی می تواند در یکی از کشورهای عضو این کنوانسیون درخواست پناهندگی بدهد و کشور مقصد موظف است که تا زمان دریافت حق شهروندی و یافتن کار توسط شخص، به وی حقوق ابتدایی نظیر غذا و پوشاک و موارد بهداشت و مسکن ارائه بدهد. بنابراین پناهندگان در این کشور، حقوق جزئی در کشورهای پیشرفته دریافت کرده و بدون کار کردن می توانند در کمپ ها اقامت داشته باشند و از دولت آن کشور، پوشاک و خوراک ابتدایی دریافت نمایند.

به همین دلیل بسیاری از متقاضیان مهاجرت، به جای اقدام از طریق کار، سرمایه گذاری و یا تحصیل و روش های دیگر، روی به پناهندگی می آوردند تا از هزینه های تحصیل و یا مواردی نظیر پیدا کردن کار و... معاف باشند و اقامت دریافت کنند. موسسه ملک پور هیچ گونه خدمات و فعالیتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد، اما جهت ارزیابی شرایط برای روش های قانونی مهاجرت می توانید با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

تحصیل در نیوزلند

?پناهندگی نیوزلند?

مهاجرت به نیوزلند برای هنرمندان و افراد فوق موفق

مهاجرت به نیوزلند برای افراد هنرمند و ورزشکار و موفق نیز امکان پذیر است و این افراد می توانند مسیر جداگانه ای را انتخاب نمایند. بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا، شرایط و اقامت های مختلفی برای ورزشکاران و هنرمندان در نظر گرفته اند تا این افراد بتوانند در کشورهای مختلف زندگی کرده و از این قوانین استفاده نمایند. ویزای هنرمندان کانادا، ویزای هنرمندی اتریش، ویزاهای کار هنرمندان و ورزشکاران در آمریکا، ویزای استعداد فرانسه و... از امثال این روش ها می باشند. در کشور نیوزلند نیز این امکان برای هنرمندان وجود دارد که بتوانند اقامت دائم نیوزلند را دریافت نمایند. البته برای مهاجرت به نیوزلند و سایر کشورها از طریق هنرمندی در صورتی امکان پذیر است که فرد، استعداد و سوابق درخشان و خارق العاده ای در رشته خود داشته باشد. برای کشور نیوزلند، فرد باید از یک سازمان که در رشته خود در نیوزلند فعالیت گسترده دارد، دعوتنامه و تأییدیه داشته باشد و این سازمان اسپانسر وی شود. در این صورت فرد می تواند جهت درخواست این نوع اقامت اقدام کند و پس از 2 سال نیز امکان دریافت اقامت دائم وجود دارد.

هزینه های زندگی در نیوزلند

هزینه های زندگی در نیوزلند با توجه به کیفیت بالای زندگی در این کشور، بسیار مناسب است. مهاجرت به نیوزلند نیازمند اطلاعات مناسب در خصوص هزینه های زندگی در این کشور می باشد. هزینه های زندگی در نیوزلند در شهرهای کوچک تر، قطعاً کمتر از شهرهای اصلی نظیر آکلند می باشد. به منظور مهاجرت، اطلاع از هزینه های زندگی ضروری می باشد؛ چرا که معمولاً شخص باید چند ماه را با هزینه خود زندگی نماید تا کار و درآمد ثابت خود و خانواده اش مشخص شود. بنابراین اگر برای فردی از نظر مالی، امکان حمایت کافی وجود ندارد؛ بهتر است اقدامی در خصوص مهاجرت وی انجام نشود. در جدول زیر، برخی از هزینه های زندگی در نیوزلند به طور متوسط مشخص شده است:

 

وعده غذایی

هزینه به دلار آمریکا

یک وعده مک دونالد

7

کاپوچینو و قهوه

2.9

یک لیتر شیر

1.6

نان یک عدد

1.5

1 کیلو برنج

1.77

تخم مرغ 12 عددی

3.13

1 کیلو گوشت گوساله

11

1 پاکت سیگار

19

رفت و آمد ماهیانه

هزینه به دلار آمریکا

بلیط یک طرفه

2.2

هزینه تاکسی ماهیانه

95

1 کیلومتر تاکسی

2.2

1 لیتر بنزین

1.3

خدمات

هزینه به دلار آمریکا

برق و آب و گاز و....

108

اینترنت 1 ماه

52

 

همچنین جدول زیر، نمایشی از هزینه قیمت اجاره و خرید آپارتمان در نیوزلند می باشد:

 

اجاره و خرید مسکن

هزینه به دلار آمریکا

آپارتمان یک خوابه در داخل شهر

970

آپارتمان یک خوابه در حومه شهر

771

آپارتمان 3 خوابه داخل شهر

1560

آپارتمان 3 خوابه حومه شهر

1314

خرید 1 متر مربع آپارتمان در داخل شهر

4464.99

خرید 1 مترمربع در حومه شهر

3647.64

 

همانطور که مشاهده می فرمایید هزینه 1 پاکت سیگار برابر با تقریباً 2 کیلو گوشت در کشور نیوزلند می باشد و همین مورد، نشان دهنده ثبات اقتصادی، رفاه، ارزش خرید و... در این کشور می باشد.

تحصیل در نیوزلند

?هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند?

اخذ اقامت دائم و تابعیت نیوزلند

برای مهاجرت به نیوزلند، هر شخصی هدف خاصی دارد مانند رشد بیشتر، تحصیل و پیشرفت و یادگیری در رشته خاص، زندگی در کنار همسر خود، زندگی فرزندان در یک محیط آرام و پیشرفته، سرمایه گذاری و پیشرفت شغلی و....

هر فرد با توجه به هدف خود به نیوزلند مهاجرت می نماید و معمولاً پس از ورود و زندگی در کشور نیوزلند، تمایل به دریافت اقامت دائم این کشور و حتی پاسپورت نیوزلندی جهت بهره مند شدن از حقوق کامل شهروندان نیوزلند دارند. مهاجرت به نیوزلند دارای نکات مثبتی می باشد که از جمله آن، شرایط مناسب و قوانین مختلف برای دریافت اقامت دائم و پاسپورت است. این کشور به علت منابع زیاد و جمعیت کم، نیاز به نیروی متخصص دارد و قوانین مهاجرپذیری مختلفی را جهت جذب افراد موفق و با شرایط خوب وضع کرده است. برای دریافت اقامت دائم در کشور نیوزلند، سریعترین اقدام از طریق skilled migrant (نیروی مهاجرت متخصص) می باشد که شخص در ابتدا اقامت دائم را دریافت می کند. اما در برخی روش های دیگر نظیر روش ویزای هنرمندان و ورزشکاران و یا ویزاهای سرمایه گذاری، امکان دریافت اقامت دائم پس از 2 سال وجود دارد و مانند برخی کشورهای دیگر، نیاز به 5 سال زندگی و اقامت جهت دریافت اقامت دائم نیست. پس از اینکه فرد اقامت دائم خود را دریافت کرد، تحت شرایطی می تواند برای پاسپورت و تابعیت نیوزلند نیز درخواست دهد. شرایط درخواست تابعیت نیوزلند عبارتند از:

 • داشتن اقامت کشور نیوزلند
 • حداقل 16 سال سن داشته باشد.
 • حضور فیزیکی در کشور نیوزلند به مدت 1350 روز طی 5 سال گذشته
 • تسلط کافی به زبان انگلیسی
 • اطلاع از مزایا و شرایط تابعیت نیوزلند
 • شخصیت مناسب
 • داشتن قصد زندگی در کشور نیوزلند

تحصیل در نیوزلند

?پاسپورت نیوزلند?

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به نیوزلند هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

اقامت و تابعیت، امری تخصصی می باشد که در هر کشور متفاوت است. ممکن است فردی درخواست اقامت نیوزلند را بدهد ولی به طور کامل از شرایط و جزئیات آن اطلاع نداشته باشد و به مشکلاتی از قبیل از بین رفته سرمایه، از بین رفتن زمان و ایجاد مشکلات روحی ختم شود. به همین جهت توصیه می شود که حتماً قبل از هرگونه اقدام جهت مهاجرت، اطلاعات خود را تکمیل نموده و از تمام شرایط مطلع باشید. برای این موضوع می توانید ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت و کامل ترین مرجع اطلاعاتی مهاجرتی می باشد، مشاهده بفرمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت

مزایا و معایب مهاجرت به نیوزلند

در این بخش از مقاله شما را با مزایا و معایب مهاجرت به نیوزلند آشنا خواهیم نمود.

 • مزایای مهاجرت به نیوزلند

خدمات دولتی و پزشکی قوی.سرمایه گذاری در استرالیا

سطح بهداشت و سلامت خوب.

نرخ بیکاری بسیار پایین.

انگلیسی زبان بودن.

آب و هوای مطلوب.

 • معایب مهاجرت به نیوزلند

در برخی از مشاغل در این کشور ساعت های کاری بیشتر از حد معمول می باشد.سرمایه گذاری در استرالیا

اختلاف ساعتی که با نیم کره شمالی وجود دارد ممکن است در هنگام جا به جایی دشوار باشد.

این کشور جزیره ای محصور در آب است و همسایه نزدیک و خاصی ندارد.

بیشتر کالاها وارداتی هستند و محصولات وارداتی نیز تقریبا گران قیمت می باشند.

قطار ها در این کشور گران قیمت می باشند.

بسیاری از خانه ها در این کشور قدیمی می باشند و از نظر عایق بندی ضعیف می باشند.


سوالات متداول راجع به مهاجرت به نیوزلند

✅بهترین روش مهاجرت به نیوزلند کدام است؟

شرایط مهاجرت به نیوزلند برای هر شخص، با توجه به شرایط وی می تواند بسیار متفاوت باشد. اما به صورت کلی اقدام از طریق شش روش اصلی مهاجرت شامل کار، تحصیل، سرمایه گذاری، پناهندگی، ازدواج و تولد در کشور نیوزلند امکان پذیر است و این کشور به عنوان یکی از کشورهای مهاجرپذیر، برنامه های مهاجرتی مختلفی را در هر یک از این روش ها ارائه می نماید.

✅کم هزینه ترین روش های مهاجرت به نیوزلند چیست؟

برنامه مهاجرتی که به روش اسکیل ورکر معروف است، یکی از کم هزینه ترین روش های مهاجرت به نیوزلند می باشد. این برنامه مهاجرتی که بر اساس مهاجرت از طریق کار می باشد، امتیازی بوده و اداره مهاجرت با توجه به امتیاز افراد واجد شرایط، اقدام به ارسال دعوتنامه به ایشان برای اخذ اقامت دائم می نماید.

✅آیا در انجام پروسه مهاجرت به نیوزلند باید الزاماً از وکیل استفاده نمود؟

خیر؛ برنامه های مهاجرتی کشور نیوزلند طوری تهیه و معرفی شده است که هر فرد با مطالعه برنامه های مهاجرتی آن می تواند برای خود اقدامات لازم را انجام دهد. اما قطعاً بهره گیری از وکیل، موجب تسریع در طی شدن پروسه مهاجرت و کاهش احتمال خطا خواهد شد.

✅هزینه زندگی در نیوزلند چه مقدار است؟

هزینه های زندگی ماهیانه برای یک خانواده چهار نفره در نیوزلند به صورت میانگین در حدود 6891 دلار نیوزلند و هزینه های زندگی برای یک فرد تنها در ماه به صورت میانگین 3643 دلار نیوزلند می باشد. به طور کلی هزینه های زندگی در نیوزلند از 80 درصد کشورهای جهان بیشتر است.


_____________________ سخن پایانی درباره مهاجرت به نیوزلند _____________________

مهاجرت به نیوزلند، اخذ تابعیت نیوزلند، شرایط مهاجرت به نیوزلند، امتیازبندی مهاجرت به نیوزلند و کم هزینه ترین روش های مهاجرت به نیوزلند در این مقاله به طور کامل مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. نیوزلند کشوری بسیار زیبا می باشد که به علت طبیعت و فضای سبز خاص و دست نخورده، مکان فیلمبرداری بسیاری از فیلم های مطرح و سطح اول دنیا نیز می باشد. زندگی در این کشور می تواند راه و مسیر جدیدی برای متقاضیان مهاجرت به نیوزلند باشد. با اینکه در حالت فعلی، بسیاری از اشخاص از شرایط سخت اخذ ویزا و یا گرفتن اقامت این کشور صحبت می نمایند، با علم و رعایت شرایط این کشور و تهیه مدارک مناسب، امکان مهاجرت به این کشور فراهم است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به نیوزلند، تغییر قوانین و یا اطلاع از روش های جدید مهاجرت به سایر کشورها پیشنهاد می شود که در کانال تلگرامی و اینستاگرام موسسه ملک پور عضو شوید تا از ویدئوهای جدید و رایگان و آموزش های مهاجرتی استفاده نمایید. همینطور جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان از مشاورین متخصص این مجموعه، می توانید با شماره تلفن های موجود تماس گرفته و یا فرم تماس را در وب سایت تکمیل نمایید. در بخش "ثبت پرسش" در انتهای این مقاله نیز کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در خصوص مهاجرت به نیوزلند می باشند.

امتیاز 5 از 5 ( 12 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
سهیلا رضوان
سلام و عرض ارادت به شما و تیم پرقدرت Mie من چندین سال هست که شما رو در سوشال مدیا دنبال میکنم و همیشه پیگیر لایو های جناب دکتر ملک پور هستم. بنده 40 ساله و همسرم 46 ساله و پزشک هستیم. دو فرزند دختر 14 و 16 ساله داریم. سوال بنده این هست که اصولا آیا هزینه کردن برای اخذ اقامت و تابعیت این کشور ثمربخش هست؟ از لحاظ زمانی کوتاه مدت هست؟ به نسبت روش هایی مثل خود حمایتی ها در فرانسه یا اتریش یا به عنوان مثال خرید ملک ها در یونان و پرتغال و اسپانیا؟ چون من و همسرم هرچقدر که محاسبه میکنیم نمیتونیم به نتیجه برسیم که کدوم روش میتونه آثار اقامتی و تابعیتی رو در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه (بین روش هایی که نام بردم) رو برای ما به همراه داشته باشه و در نهایت برای فرزندانمون امکان تحصیل رایگان یا کم هزینه رو در یک کشور توسعه یافته به وجود بیاره. و چون ما قصد داریم که حتما با خود جناب دکتر ملک پور تایم مشاوره بگیریم .... مدام در حال جمع اوری اطلاعات هستیم که در زمان مشاوره خودمون هم اطلاعات کافی رو داشته باشیم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزارم از الطافتان سوال شما بسیار کلی است و قطعا در یک کامنت نمی توان پاسخ مناسبی به آن داد. باتوجه به اینکه میخواهید با استاد ملکپور مشاوره فوق تخصصی داشته باشید و مشتاق کسب اطلاعات بیشتر هستید، پیشنهاد می کنم حتما از محصول راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت استفاده نمایید. حتما با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان بصورت رایگان راهنمایی تان کنند.موفق باشید.
سمیرا.م
سلام و خدا قوت به تیم MIE و جناب آقای دکتر ملک پور بزرگوار ویدیوی هنر زندگی و راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت رو به همراه خانواده دیدیم و واقعا لذت بردیم و آموختیم خیلی از جناب دکتر سپاسگزارم که این فرصت ها رو برای یادگیری دراختیار عموم قرار میدند اطلاعات موجود درسایت ها هم فوق العاده کامل و دقیق هستن. چیزی که هنوز در خصوصش اطلاعاتی ندارم شرایط جدید برای سرمایه گذاری در پرتغال هست ممکنه لینکی در این خصوص هم معرفی بفرمایید؟ متشکرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان شرایط جدید برای کشور پرتغال خودحمایتی است و نکته جالب آن این است که شما با این کارت اقامت حق کار هم دارید. اطلاعات بیشتر را می توانید در مقاله ذیل مطالعه نمایید. موفق باشید. https://officialmalekpour.com/%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%AD%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D8%AA%D8%BA%D8%A7%D9%84
حسین
با سلام خدا قوت میشه لطفا در بحث مهاجرت به نیوزیلند در مورد سرمایه گذاری در نیوزیلند و روش های ممکن بیشتر توضیح بدید؟ تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان در بحث مقالات بیشتر موضوعاتی که مورد سوال مردم هستش و همچنین راه هایی که برای ما ایرانی ها باز هستش مطالب گردآوری میشه. درخصوص نیوزیلند هم یک روش سرمایه گذاری 100 هزارتایی داره که امتیازی هستش و اطلاعاتش در قسمت مقالات سرمایه گذاری هست. متشکریم از نظرتان حتما در این خصوص مطالب بیشتری منتشر می کنیم.
مشاوره رایگان