مهاجرت به کانادا

23 آذر 1401 77 نظر

مهاجرت به کانادا، اخذ اقامت کانادا، شرایط، هزینه و روش های مهاجرت ارزان به کانادا و همچنین  بهترین مسیر مهاجرت به کانادا برای ایرانیان در مقاله پیش رو مورد تحلیل و بررسی علمی قرار خواهد گرفت. پروسه مهاجرت به کانادا چگونه است؟ شرایط کلی اخذ اقامت دائم و شهروندی کانادا کدامند؟ میزان درآمد و هزینه های زندگی در کانادا چه مقدار است؟ شرایط اقتصادی و شرایط کار و کیفیت زندگی در این کشور چگونه است؟ آیا به طور کلی مهاجرت به کشور کانادا می تواند گزینه مناسبی برای مهاجرت باشد؟ شرایط و هزینه مهاجرت به کانادا چگونه و چقدر است؟ در این مقاله تلاش گردیده است که به تمامی سوال های طرح شده و دیگر سوالات احتمالی من باب مهاجرت به این کشور، پاسخ علمی و کاربردی داده شود و به صورت خلاصه تمامی شش روش اصلی مهاجرت به کانادا به صورت مجزا مورد بررسی و خواهد شد. توصیه می گردد که طی مطالعه و بررسی مقاله، فایل های صوتی و تصویری داخل مقاله را نیز مشاهده بفرمایید و به لینک های ارائه شده در متن مقاله جهت تکمیل اطلاعات خود در زمینه راه های مهاجرت به کانادا رجوع نمایید. همچنین شما بزرگواران همواره قادر هستید با پر کردن فرم تماس و یا تماس با موسسه ملک پور، از مشاوره تلفنی رایگان مشاورین مجرب موسسه بهره مند گردیده و شرایط مهاجرتی خود را بررسی نمایید. 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد 3 روش عالی اقامت کانادا

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد 3 روش عالی اقامت کانادا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد 3 روش عالی اقامت کانادا

 

تماس با مامهاجرت به کانادا

آشنایی با کشور کانادا برای مهاجرت

مهاجرت به کانادا و شرایط عمومی در زیر عنوان پیش رو بررسی می گردد. کانادا کشور مهاجر پذیری می باشد که همه ساله متقاضیان بسیاری را به خود جذب می نماید. کانادا متدهای مهاجرتی بسیار فراوانی دارد که هر یک از این مسیرها به دقت و مطالعه طراحی گردیده اند تا بتوانند به صورت هدفمند نیروهای مورد نظر در هر ایالت و به صورت کلی دولت فدرال را تأمین نمایند.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد راه های اقامت کانادا

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد راه های اقامت کانادا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد راه های اقامت کانادا

 

سه کشور کانادا و استرالیا و نیوزلند به دلیل مساحت زیاد و پتانسیل و منابع بسیار، نیاز به نیروهای کار مختلف در انواع مشاغل داشته و به همین علت به جذب سرمایه گذار و نیروی کار متخصص می پردازند. در بررسی کیفیت زندگی در میان کشورهای جهان در آخرین آمار اعلام شده در سال 2021، کشور کانادا دومین کیفیت برتر زندگی در جهان را داشته است. کانادا در شمالی ترین بخش آمریکای شمالی واقع شده است که از شمال به قطب شمال منتهی می گردد و با داشتن مساحت در حدود یک میلیون کیلومتر مربع در رتبه دوم وسیع ترین کشور های جهان و بعد از روسیه قرار گرفته است. بخش وسیعی از مساحت خشکی این کشور مانند بسیاری از مناطق روسیه یخ زده و نسبتاً قابل سکونت نمی باشد. جمعیت این کشور در حدود 37 میلیون نفر می باشد. کشور کانادا دارای 10 ایالت و 3 قلمرو می باشد که توسط یک دولت فدرال اداره می گردد و هر ایالتی زیر نظر دولت مرکزی به صورت مستقل اداره می شوند و از این لحاظ شباهت بسیاری به کشور آمریکا دارد.

 

پرستاری کانادا

می توان گفت دو دلیل اصلی پیشرفت سریع کانادا در سال های اخیر وجود دولت فدرال و جذب نیرو های کار مورد نیاز به صورت دقیق و هدفمند بوده است. اوتاوا که پایتخت این کشور می باشد و در ایالت اونتاریو واقع شده است و می توان گفت به طور کلی ساختاری سیاسی، اداری و مذهبی دارد. ایالت اونتاریو از سمت شرق با ایالت کبک همسایه می باشد و شهر اوتاوا و مرکز استان کبک یعنی مونترال بسیار به هم نزدیک هستند. استان کبک ایالت فرانسوی زبان کانادا می باشد و شهر مونترال یکی از اصلی ترین و بزرگترین شهر های کانادا است. دو شهر ونکوور و تورنتو دیگر شهر های بزرگ کشور کانادا می باشند و جمعیت بسیاری را در خود جای داده اند.

مهاجرت به کانادا از طریق کار

مهاجرت به کانادا و شرایط کار در کانادا به صورت کلی شرایط مساعدی داشته و در این زیر عنوان بررسی خواهد شد. در آمار ارائه شده در سایت های آماری معتبر نرخ بیکاری کانادا در حدود کمتر از 9 درصد در ابتدای سال 2021 بوده است. برای ورود به بازار کار و اخذ اقامت کاری در کشور کانادا دو روش اصلی پیش روی متقاضیان خواهد بود.

 • روش اول:

روش اول اخذ ویزای مستقیم کاری می باشد برای اخذ ویزای کار متقاضی باید پیشنهاد شغلی (Job offer) از یکی از شرکت ها یا مؤسسات کانادایی داشته باشد و با استفاده از آن پیشنهاد شغلی برای ویزای کار کانادا قدام نماید.

 • روش دوم:

روش دوم اخذ اقامت دائم کانادا با یکی از روش های زیر مجموعه اکسپرس اینتری (Express Entry) می باشد. در این روش های اقامتی از همان ابتدا به فرد اقامت دائم کانادا داده می شود و سپس فرد می تواند با داشتن اجازه کار و تحصیل و زندگی وارد این کشور شود. برنامه های زیر مجموعه اکسپرس اینتری راه هایی هستند که دولت این کشور برای جذب نیروهای ماهر آماده نموده است و منجر به اقامت دائم می گردند. برای کسانی که پیشنهاد شغلی ندارند و تجربه کار یا تحصیل در کانادا ندارند تنها روش اسکیل ورکر (Skilled worker) در دسترس می باشد. روش اسکیل ورکر معروف ترین روش مهاجرتی در میان متقاضیان راه های مهاجرت به کانادا می باشد. این روش پروسه نسبتاً زمان بر و پیچیده ای بوده و دارای نکات خاصی در ارائه مدارک می باشد و یک روش مبتنی بر امتیاز (PBS) است.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و طریقه انجام گام به گام روش اسکیل ورکر برای خود و خانوادتان می توانید محصول در خصوص برنامه های زیر مجموعه اکسپرس اینتری می توانید از محصول آموزش جامع اقامت کاری دولت فدرال کانادا که توسط تیم پژوهشی موسسه ملک پور و استاد ملک پور و مشاور رسمی ICCRC کانادا یعنی جناب افضلی تهیه شده است، بهره مند گردید. برای اخذ اطلاعات تکمیلی و تهیه این ویدئو می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

پرستاری کانادا

آموزش جامع برنامه اقامت کاری فدرال کانادا

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد اقامت کانادا

توضیحات موسسه ملک پور در مورد اقامت کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری

دولت کانادا ارزش ویژه ای برای افرادی که مهارت و تخصص دارند، قائل بوده و مهاجرینی که دارای یک مهارت ویژه هستند می توانند از طریق این برنامه که از سال 2015 روی کار آمد، اقدام به مهاجرت کنند. در مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری از آنجایی که بازار کار بسیار مناسبی در کانادا وجود دارد، کافیست که دارای تخصصی که این کشور به آن نیاز دارد، باشید آنگاه است که کارفرمایان کانادایی به سراغ شما خواهند آمد و از این طریق هم صاحب شغل مناسب در کانادا خواهید شد و هم از طریق اکسپرس اینتری کانادا که برای همین موضوع به وجود آماده، اقامت کانادا را به راحتی به دست خواهید آورد. برای واجد شرایط شدن مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری، کسب حداقل 67 امتیاز ضروری بوده و افراد می توانند از میزان مهارت خود در مدرک تحصیلی، سابقه کاری، تسلط زبانی، تمکن مالی و انطباق پذیری، امتیاز بگیرند.

مهاجرت به کانادا از طریق جاب آفر یا پیشنهاد کار

اگر از طریق کار قصد مهاجرت به کانادا را دارید پس با داشتن جاب آفر، به راحتی از مانع شرایط پیچیده قبل از مهاجرت با موفقیت عبور خواهید کرد. بطور کلی جاب آفر کانادا به معنای دریافت یک پیشنهاد کاری از جانب کارفرمایان کانادایی می باشد که قطعا این اتفاق، زندگی افراد را دگرگون خواهد کرد، چرا که با این روند، دولت کانادا به راحتی قانع خواهد شد تا مجوز اقامت افراد به کانادا را صادر نماید.  افرادی که قصد دریافت جاب آفر کانادا را دارند بسیار مهم است که با توجه به تخصص خود، شغلی را در کشور کانادا بیابند و در غیر صورت واجد شرایط استفاده از این برنامه مهاجرتی نخواهند بود.

برنامه نیروی کار ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Program)

متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق نیروی کار ماهر فدرال قطعا دارای مهارت و تخصص ویژه ای می باشند، اما در تکمیل تخصص خود باید دارای شرایطی همچون موارد زیر باشند:

 • سابقه کاری حداقل یک سال در حرفه خود
 • کسب مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه CLB با نمره 7 در همه مهارت ها
 • برخورداری از تمکن مالی
 • کسب حداقل 67 امتیاز از اداره مهاجرت کانادا

افرادی که با توجه به موارد بالا، خود را واجد شرایط اقدام به مهاجرت از طریق نیروی کار ماهر فدرال می دانند می توانند، با تکمیل مدارک، درخواست خود را به اداره مهاجرت کانادا ارسال نمایند.

برنامه اسکیل تریدز فدرال

تنوع در راه های مهاجرتی و اخذ مجوز اقامت کانادا، موجب شده تا افراد بسیاری با وضعیت های گوناگون، خود را نزدیک به این هدف بدانند. برنامه اسکیل تریدز فدرال برای آن دسته از افرادی که فکر اقتصادی دارند، مناسب می باشد، البته داشتن سابقه کاری برای موفقیت در این برنامه مهاجرتی حرف اول را می زند.

رشته های مورد تایید در برنامه اسکیل تریدز فدرال، در عناوینی همچون راننده وسایل نقلیه، سازنده قالب، فلز کار، آهنگر، برقکار ساختمانی، برقکار صنعتی و دارای مهارت ساخت دیگ های فشار ساختمانی خلاصه می گردد و افراد دارای مهارت های ذکر شده که دارنده مدرک آیلتس با حداقل نمره 5.5 می توانند در این مسیر برای گرفتن اخذ اقامت کانادا قرار بگیرند.

برنامه تجربه کانادایی (canadin Experience class)

برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری دارای شاخه های متعددی بوده که یکی از آن شاخه ها، تجربه کانادایی (CEC) می باشد که فارغ التحصیلان را واجد شرایط اخذ اقامت دائم کانادا می کند. اینگونه افراد قادر به استفاده تجربه کاری و تحصیلی خود در جهت اخذ اقامت دائم کانادا می باشند. این برنامه مهاجرتی در بعضی از استان های کانادا قابل اجرا بوده که استان کبک در این گروه قرار ندارد و خود دارای برنامه مستقل مهاجرتی می باشد.

مشاغلی که در این برنامه گنجانده شده، مشاغل مدیریتی، مشاغل حرفه ای A، مشاغل فنی B می باشد که افراد به این مشاغل، قادر به درخواست مهاجرت از طریق تجربه کانادایی می باشند. لازم به ذکر است که در برنامه تجربه کانادایی، شرط مدرک تحصیلی وجود نداشته هرچند که داشتن تحصیلات موجب امتیاز بیشتر برای متقاضیان خواهد شد، اما نداشتنش هم مانعی برای متقاضی مهاجرت ایجاد نخواهد کرد.

در نمودار زیر نرخ بیکاری در کشور کانادا در 10 سال گذشته ارائه شده است. همانطور که قابل رویت می باشد نرخ بیکاری در این کشور روند خوبی داشته است.

پرستاری کانادا

از نظر شرایط کاری، در حدود 73٪ از مردم کانادایی در سن 15 تا 64 سال دارای شغل با حقوق می باشند و این رقم بالاتر از میانگین اشتغال OECD% 68 می باشد. در کانادا در حدود 76٪ از مردان در مقایسه با 71٪ از زنان دارای کار با حقوق هستند و کمی درصد مردان در این زمینه در این کشور بالاتر از زنان می باشد. در کانادا، تنها در حدود 4٪ از کارمندان بیش از ساعات کاری و به مدت طولانی مشغول به کار هستند که به طور قابل توجهی کمتر از میانگین 11٪ OECD می باشد.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد روش های اقامت کانادا

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد روش های اقامت کانادا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد روش های اقامت کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل و اقامت پس از تحصیل در زیر عنوان پیش رو تحلیل خواهد شد. به صورت کلی با توجه به مهاجرپذیر بودن کشور کانادا و شرایط و روش های مختلف اخذ اقامت پس از تحصیل، این روش دارای محبوبیت بسیاری در بین متقاضیان راه های مهاجرت به کانادا می باشد.

 • ویدئوی موسسه ملک پور در زمینه تحصیل در کانادا

پس از فارغ التحصیلی در کانادا در بسیاری از موارد، معادل مدت زمان تحصیل فرد در این کشور، به وی اجازه داده می شود که در این کشور بماند، اجازه کار داشته باشد و از مسیرهای مهاجرتی موجود در این کشور و نیرو های مورد نیاز ایالت ها برای اخذ اقامت دائم و پاسپورت این کشور بهره مند گردد. در حالت کلی، سه ماه پس از فارغ التحصیلی دانشجو باید از کانادا خارج شود، در این بازه زمانی فرد دو راه پیش روی خود دارد. راه اول این است که در مقطع تحصیلی بالاتر پذیرش گرفته و مشغول به تحصیل شود و اقامت دانشجویی خود را تمدید نماید. راه دوم این است که دانشجو درخواست اجازه کار پس از تحصیل نماید. برای اخذ اجازه کار پس از تحصیل، دانشگاه و رشته ای که فرد از آن فارغ التحصیل شده است باید مجوز اجازه کار پس از تحصیل (PGWP) داشته باشد تا مجوز اقامت برای وی صادر شود و بتواند حداقل برابر با مدت تحصیل در این کشور، اقامت اجازه کار داشته باشد. برخی از دوره های تحصیلی نظیر کواپ در کشور کانادا آثار اقامت و اجازه کار پس از تحصیل برای فرد به دنبال نخواهد داشت و لذا می بایست در زمان دریافت پذیرش تحصیلی این موضوع را مدنظر قرار داد. برای دریافت اجازه کار پس از تحصیل، دوره تحصیلی فرد باید بیش از 8 ماه باشد. در جدول زیر لیست برترین دانشگاه ها کانادا به ترتیب رتبه آن ها در کشور و رتبه جهانی آن ها ارائه شده است.

رتبه در کانادا

نام دانشگاه

رتبه در جهان

1

University of Toronto

23

2

The University of British Columbia

35

3

McGill University

69

4

University of Waterloo

76

5

Simon Fraser University

77

6

University of Alberta

102

7

University of Calgary

133

8

York University

145

9

Queen's University

149

10

Western University

155

در ادامه مسیر مهاجرت به کانادا پس از تحصیل، روش های متفاوتی برای اخذ اقامت دائم کانادا در پیش روی فارغ التحصیلان خواهد بود. متقاضی قادر است با بهره گیری از تحصیل خود و یا سابقه کار خود یا همسرش و یا به واسطه نوع رشته تحصیلی خود، از نامینیشن های استان های مختلف استفاده نماید و یا از روش های زیر مجموعه اکسپرس اینتری بهره مند شود و اقامت دائم کانادا را اخذ نماید. روش دیگر، اخذ پیشنهاد شغلی می باشد که می تواند امتیاز مناسبی برای فرد در برنامه های زیر مجموعه اکسپرس اینتری به ارمغان بیاورد. همچنین فرد می تواند با دریافت پیشنهاد شغلی، اقامت خود را به اقامت کاری تبدیل نماید. 

 با داشتن اقامت دائم کشور کانادا و رعایت شرط حضور سه سال از پنج سال آخر، متقاضی می تواند با نشان دادن پرداخت بیمه و مالیات خود، عدم تخلف و ارتکاب به جرم در کانادا، پروسه مهاجرت به کانادا را تکمیل نموده و برای پاسپورت و تابعیت کانادا اقدام نماید.

مقاطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان

در کشور کانادا دوره ابتدایی و راهنمایی تا سال ۸ ام تحصیلی ادامه داشته و دبیرستان از سال ۹ الی ۱۲ تحصیلی را شامل می شود. مدارس این کشور به دو صورت دولتی یا خصوصی می باشند که هزینه تحصیل برای مقیمان کشور کانادا رایگان می باشد. بنابراین تحصیل در مدارس کانادا شامل سه دوره ابتدایی و راهنمایی (مجموعاً 8 سال) و دبیرستان (4 سال) می باشد. اقامت دانش آموزان در خوابگاه (Boarding school) یا در کنار خانواده های کانادایی به صورت (Homestay) امکان پذیر است. البته برای یکی از والدین امکان اخذ ویزای ویزیتور کانادا نیز فراهم است تا به عنوان گاردین در کنار فرزند خود حضور داشته باشد. امکان اخذ ویزای توریستی 5 ساله صرفاً برای والدین فرزندان زیر 17 سال امکان پذیر است. هزینه تحصیل در مدارس از نرخ 17000 دلار کانادا برای مدارس دولتی تا 50000 دلار کانادا برای مدارش شبانه متغیر است.

مقطع لیسانس

طول این دوره 4 سال می باشد و از ملزومات آن، داشتن مدرک دیپلم است. MBA، علوم کامپیوتر و مهندسی از جمله رشته های پرطرفدار این دوره هستند. هزینه تحصیل دانشجویان بین المللی کانادا در مقطع لیسانس به طور میانگین 22 هزار دلار کانادا (20،540 دلار آمریکا) است. بخشی از این هزینه توسط کمک هزینه های تحصیلی جبران می شود. همچنین دانشجویان اجازه 20 ساعت کار در هفته را نیز دارند.

مقطع فوق لیسانس

میانگین هزینه این دوره 1-2 ساله برای دانشجویان بین المللی 17000 تا 25000 دلار کاناداست. همچنین می توان در کنار 30 ساعت کار در هفته، بخشی از هزینه ها را پوشش داد.

مقطع PHD

شرایط تحصیل در دانشگاه های مقاله محور و معدل محور متفاوت است. اما به طور کلی تحصیل در این دوره نیازمند تعیین یک استاد راهنما یا سوپروایزر، IELTS با نمره بالا، سوابق تحقیقاتی و معدل خوب می باشد. دانشجویان این مقطع فرصت 30 ساعت کار در هفته را دارند. جهت اخذ اقامت دائم کانادا پیشنهاد می شود در حین انتخاب رشته تحصیلی، بازار کار پس از تحصیل را نیز مدنظر بگیرید.

چنانچه قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارید باید به شرایط سنی مناسب و گپ تحصیلی کم (کمتر از 7-6 سال) و سطح زبان IELTS بالای 6.5 توجه داشته باشید. مدارک لازم جهت پذیرش تحصیل در کانادا عبارتند از:تحصیل دکترا در اتریش

 • آخرین مدرک تحصیلی و ریزنمرات
 • پاسپورت معتبر حداقل دارای 6 ماه اعتبار و 2 صفحه خالی
 • مدرک زبان مورد نیاز
 • پذیرش تحصیل دانشگاه
 • پرداخت هزینه تحصیل
 • گواهی اثبات تمکن مالی یک سال زندگی و تحصیل در کانادا

دانشجویانی که دوره تحصیلی آنان 3 الی 8 ماه به طول می انجامد، به همین میزان پس از تحصیل اجازه دارند در کانادا اقامت داشته و به دنبال کار باشند. دانشجویانی که طول دوره تحصیل آن ها بیش از 3 سال است، فرصت جستجوی کار تا حداکثر 3 سال را دارند.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

یکی از راه های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری است که دارای روش های بسیار و گستردگی بسیار زیادی می باشد و در این زیر عنوان به صورت مختصر مورد بررسی قرار می گیرد. این کشور به علت ثبات اقتصادی بالا، شرایط رو به رشد اقتصادی، رفتار فوق مناسب با سرمایه گذاران خارجی و تمایز قائل نشدن ما بین سرمایه گذاران داخلی و خارجی، مقصدی مناسب و با امنیت بالا برای سرمایه گذاری می باشد.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد شرایط سرمایه گذاری 100 هزار دلاری در کانادا

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد شرایط سرمایه گذاری 100 هزار دلاری

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد شرایط سرمایه گذاری 100 هزار دلاری

 

مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی

کانادا از رونق اقتصادش استقبال کرده و راه را برای افرادی که بتوانند این اتفاق بزرگ را برای کانادا رقم بزنند، هموار کرده و با قرار دادن شرایط مناسب برای این دسته از افراد، آنان را تشویق به کارآفرینی، ایجاد کسب و کار، سرمایه گذاری و... در کانادا می کند. کارآفرینی یکی از همان راه هایی است که با سود و منفعت کانادا همسو بوده و هر متقاضی که دارای سه شرط سرمایه کافی، تجربه موفق کاری و هدف راه اندازی یک بیزنس در استان های کانادا (که هرکدام دارای شرایط و برنامه های متفاوتی می باشد را دارد) می تواند از طریق روش کارآفرینی، اقامت کانادا را در مشت گرفته و این کشور را خانه دوم خود قرار دهد.

ایالت های کانادا بر اساس نیازمندی های مرتبط و یا با اهداف رشد جمعیت در مناطق کم جمعیت برنامه های متعددی اعم از کارفرینی را ارائه داده است که به واسطه آن تعداد انبوهی از مهاجرین را به سوی این کشور روانه می نماید. اکثر روش های سرمایه گذاری در کانادا زیر مجموعه روش های کارآفرینی در کانادا می باشند و هریک دارای شرایط خاص و امتیازبندی متفاوتی هستند. در این اکثر این متدها متقاضی باید با توجه به سابقه کاری و تحصیلی و سابقه کار مدیریتی خود بیزینسی را از نو طراحی کرده و یا یک بیزینس موجود را خریداری نماید و برای پیشرفت آن و ایجاد تغییر مثبت در اقتصاد آن بخش از کشور، بیزینس پلنی (طرح تجاری) ارائه نماید. علاوه بر روش های سرمایه گذاری بر مبنای کارآفرینی، روش دیگری وجود دارد که محدودیت های روش های کارآفرینی را نداشته و در حال حاضر فقط در ایالت کبک ارائه می گردد. در این روش می بایست فرد 2 میلیون  دلار ر ا به عنوان دارایی ارائه کند و از این میزان می بایست 350 هزار دلار را دراختیار بانک قرار دهد تا این سرمایه گذاری به واسطه این مراکز دولتی انجام پذیرد.این نکته حائز اهمیت می باشد که در این روش میزان سرمایه گذاری انجام شده به مبلغ 350 هزار دلار کانادا غیر قابل بازگشت خواهد بود. از دیگر برنامه هایی که از ابتدا منجر به اخذ اقامت دائم کانادا می شود می توان برنامه استارتاپ کانادا را نام برد، پیشنهاد می کنیم مطالب مرتبط را مطالعه فرمایید.

در ایالت های مختلف کانادا روش های سرمایه گذاری با مبالغ و نیازمندی های متفاوتی وجود دارد. به عنوان مثال دو روش سرمایه گذاری بر اساس کارآفرینی که در ایالت بیریتیش کلمبیا وجود دارد و شرایط اقامتی و سرمایه گذاری مناسبی را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد، روش های سرمایه گذاری 100 هزار دلاری و 200 هزار دلاری می باشند. در این روش ها فرد ابتدا رزومه و اطلاعات و شرایط بیزینس مورد نظر خود را ارائه نموده و پس از تأیید، دعوتنامه ای دریافت کرده و به همراه سرمایه خود وارد این کشور شده و سرمایه خود را روی بیزینس مربوطه سرمایه گذاری می نماید. این روش های مهاجرتی دارای امتیازبندی و جزییات متفاوتی می باشد و شرایطی را برای متقاضیان فراهم می نماید تا بتوانند یک اقامت دو ساله دریافت نمایند و در حین این دو سال با نشان دادن مراحل پیشرفت بیزینس خود برای اقامت دائم اقدام نمایند. لازم به ذکر می باشد در این نوع از برنامه اقامت نیاز به سودآوری بیزینس نخواهد بود و تنها با ارائه ورود سرمایه و استخدام حداقل یک نیروی کار کانادایی می توان به اقامت دائم کانادا دست یافت. برای اخذ اطلاعات تکمیلی می توانید به لینک های زیر مراجعه نمایید. همچنین بحث در خصوص روش های سرمایه گذاری در کانادا به عنوان روشی برای مهاجرت به کانادا بسیار گسترده است.

از دیگر فرصت های جذاب سرمایه گذاری در کانادا که دارای آثار اقامتی می باشد، سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک کاناداست. سرمایه گذاری در این استان ملزم به اخذ امتیاز در سیستم امتیازبندی تعریف شده است و قبل از آن بایستی دارای شرایط اولیه ای چون سابقه مدیریتی، برخورداری از تمکن مالی و... بود.از جمله شرایط سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • 150 هزار دلار سرمایه گذاری
 • دریافت اقامت موقت کانادا با امکان تبدیل به اقامت دائم یا PR
 • آیلتس 5 در تمامی زیربندها

مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ

افرادی که علاقه مند به سرمایه گذاری و یا راه اندازی یک کسب و کار نوپا را دارند و یا ایده های بیزنسی مناسبی را در سر می پرورانند اما تاکنون بستری برای رونمایی از آن برایشان وجود نداشته، می توانند کانادا را انتخاب نموده و با اخذ ویزای استارتاپ کانادا که دقیقا مطابق با شرایط آنها بوده، پیشرفت خود را در این کشور از سر گیرند. اگر دارای ایده و خلاقیت برای ایجاد یک کسب و کار جدید، توانایی ایجاد شغل برای مردم کانادا و ایجاد رقابت در بازار جهانی هستید، پس ویزای استارتاپ کانادا با تنظیم طرح تجاری بدون ایراد منجر به اقامت دائم و بهترین انتخاب برای شما و پنج نفر دیگر می باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

اگر گمان می کنید بعد از ثبت شرکت در کانادا، مجوز اقامت شما صادر می شود، سخت در اشتباه هستید و این کار به دولت کانادا ثابت می کند که شما برخلاف سیاست های کانادا که پیشرفت این کشور می باشد عمل کرده اید و به همین دلیل برای رفع این ابهام، رسیدن به سوددهی، رونق اقتصاد و ایجاد شغل ضروری بوده تا دولت کانادا را مجاب کنید تا اجازه اقامت شما را صادر نماید.

مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی

برنامه خوداشتغالی (Self Employed) به شما در مسیر اخذ اقامت کانادا کمک می کند تا تجربه زندگی در یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان را در کارنامه زندگی خود ثبت نمایید. این برنامه شامل افرادی که در زمینه هنری، فرهنگی و ورزشی مشغول به فعالیت بوده و همچنین دارای 2 الی 5 سال تجربه کاری موفق در حوزه خود می باشند، برای دولت کانادا یک خوداشتغال محسوب شده که می توانند پرونده درخواست مهاجرت به کانادا را از طریق خواشتغالی باز بگذارند. برنامه خوداشتغالی مهاجرت به کانادا دارای پارامترهایی می باشد و افرادی که حداقل امتیاز 35 را از مجموع این پارامترها کسب نمایند، جزء واجدین شرایط استفاده از برنامه خود اشتغالی کانادا قرار می گیرند. پارامترهای این برنامه در جدول زیر خلاصه شده است:

شرایط

امتیاز

سن

10

تحصیلات

25

تجربه کاری

35

تسلط به زبان

24

تطبیق پذیری

6

 

راه اندازی بیزنس برای مهاجرت کانادا

دریافت ویزای کانادا با راه اندازی بیزنس و کسب و کار، امکان پذیر است. راه اندازی بیزنس یکی از زیرمجموعه های مهاجرت از طریق برنامه های استانی بوده که نهایت آن، اقامت دائم کانادا برای متقاضیان مهاجرت به کانادا می باشد. برای راه اندازی بیزنس در کانادا، حداقل باید از سرمایه 150 هزار دلار مطمئن بود اما این پایان کار نیست، چرا که 300 هزار دلار کانادا را نیز برای پشتوانه بیزنس باید کنار گذاشت. همچنین برای موفقیت در راه اندازی بیزنس، بهتر است که با شرکت های کانادایی ارتباط موثری را برقرار کرده و پس از کسب اطلاعات جامع و مورد نیاز، سپس اقدام به راه اندازی یک بیزنس موفقِ منجر به اخذ اقامت کانادا کرد.

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی

قابلیت و راهی که دولت کانادا پیش روی متقاضیان مهاجرت قرار داده است، با نام های مختلفی شناخته می شود که یکی از آنها؛ برنامه های استانی است. در واقع برنامه استانی بهترین راه تشخیص داده شده از سوی دولت کانادا برای تامین نیروی مورد نیاز خود از سراسر جهان می باشد. برنامه های مهاجرت استانی به کانادا را باید در گروه روش های سریع مهاجرت و گرفتن اقامت دائم کانادا قرار داد. این روش مهاجرت، بهترین فرصت برای استان ها و شهرهای کانادا بوده تا نیروی انسانی مورد نیاز خود را از خیل علاقه مندان به زندگی در کانادا انتخاب نمایند.

همه استان های کانادا به جز کبک و نوناووت، دارای یک برنامه استانی بوده که هرکدام شرایط مهاجرت به کانادا را رعایت کرده و اگر شخصی با هر کدام از این برنامه های استانی، اقامت کانادا را بگیرد، یعنی واجد شرایط مهاجرت به کانادا بوده است. استان هایی از جمله استان آلبرتا، انتاریو، ساسکاچوان، مانیتوبا، بریتیش کلمبیا، نیوبرانزویک، جزیره پرنس ادوارد، نیوفاندلند و لابرادور، نوا اسکوشیا، مناطق شمال غربی و یوکان دارای برنامه استانی منحصربه فرد برای راه های مهاجرت به کانادا می باشند.

مهاجرت کانادا با برنامه استان های شمالی و مناطق روستایی

این برنامه و روش مهاجرت به کانادا، تازه متولد شده و عمر آن تنها به یک سال می رسد و برای اولین بار در سال 2021 به صورت آزمایشی اجرا شد و همین امر نشان می دهد که افراد بسیاری درباره این برنامه مهاجرتی اطلاعی نداشته و یا حتی از وجود آن بی خبر هستند. دولت کانادا این برنامه را با هدف بی نیاز کردن روستاها و مناطق شمالی کشور خود از نیروی متخصص و کارآمد بوده تا با این عمل به رشد و ترقی همه نقاط کانادا به یک اندازه رسیدگی کند و همچنین موجب رشد اقتصاد و شکوفا شدن آن گردد. همچنین این برنامه برای مهاجران هم به صرفه بوده چرا که به راحتی تنها با دریافت یک پیشنهاد کاری از مناطق مربوطه، قادر به اخذ اقامت و زندگی در کانادا خواهند بود. پس می توان برنامه مهاجرتی استان های شمالی و مناطق روستایی را یک بازی دو سر سود دانست.

مهاجرت کانادا از طریق برنامه پایلوت آتلانتیک

این برنامه دو آرزوی افراد یعنی کانادا و مهاجرت را به واقعیت تبدیل خواهد کرد و افرادی که از این برنامه استانی برای مهاجرت خود کمک گرفته اند، می توانند شانس اقامت در استان های جزء این برنامه یعنی نوا اسکاتیا، نیوبرانزویک، نیوفاندلند و لابرادور و جزیره پرنس ادوارد را داشته باشند. این برنامه مهاجرتی تازه تاسیس، از سال 2016 تاکنون، با هدف جذب نیروی متخصص در استان های نامبرده، رشد زیرساخت ها، تجارت و... روی کار آمده است. اولین قدم برای مهاجرت از طریق این برنامه استانی، دریافت یک پیشنهاد شغلی از استان های عضو در برنامه می باشد.

مهاجرت کانادا از طریق برنامه استانی کبک

استانی کبک نامی آشنا در میان ایرانیان بوده که تاکنون افراد بسیاری را به هدف خود که همان مهاجرت به کانادا می باشد، رسانده است. اگر در زبان فرانسوی مسلط هستید، کبک بیشترین امتیاز را برای مهاجرات برایتان در پی خواهد داشت. مرحله اول برای درخواست مهاجرت از طریق برنامه استانی کبک، ساخت پروفایل در وب سایت Arima می باشد و با توجه به شرایط شما این سایت اقدام به امتیاز دهی کرده و اگر حداقل امتیاز را کسب نمایید، دعوتنمامه و مجوز اقامت در کبک را برایتان ارسال خواهد کرد.

مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیب

برنامه مهاجرتی که موجب می شود تا افراد یک خانواده یا اعضای فامیل در کنار هم قرار بگیرند، اسپانسرشیب والدین کانادا نام دارد که براساس آن شما می توانید به واسطه یکی از نزدیکانتان که در کانادا زندگی می کند، اقدام به اخذ اقامت این کشور کنید. افراد وابسته به شخصی که مقیم کانادا بوده، می توانند وارد این کشور شوند عبارتند از:

 • پدر و مادر
 • پدر بزرگ و مادر بزرگ
 • همسر
 • فرزندان
 • بستگان در شرایط ویژه

همچنین اشخاص مقیم کانادا که دارای شرایط زیر هستند، قادر به درخواست ویزا برای اعضای خانواده خود می باشند:

 • داشتن حداقل 18 سال
 • شهروند کانادا باشد
 • مجوز اقامت دائم کانادا را قبلا کسب کرده باشد.
 • توانایی مالی تامین مخارج

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج، یکی از طرق مهاجرت می باشد که می توان به واسطه آن جهت اقامت دائم و پاسپورت کانادا اقدام نمود. برای رسیدن به شهروندی کانادا از طریق ازدواج، فرد متقاضی باید با فردی که اقامت دائم و یا تابعیت کانادا را دارد ازدواج کند. برای انجام قانونی پروسه ازدواج، هم شخص متقاضی و هم شهروند کانادا باید به سن قانونی رسیده باشند. تنها به صرف ازدواج با شهروند کانادایی نمی توان مستقیماً تابعیت این کشور را کسب نمود. شخصی که تصمیم به اخذ تابعیت کشور کانادا دارد، باید مراحلی را طی نموده و الزاماتی را رعایت نماید. اشاره به این نکته خالی از لطف نمی باشد که در روند اخذ تابعیت کانادا فرآیند جداگانه، متفاوت و خاصی برای این اشخاص به عنوان همسران شهروندان کانادا وجود ندارد و متقاضی می بایست مانند همانند تمامی دیگر متقاضیان تابعیت کانادا، حداقل 460 روز را در این کشور حضور فیزیکی داشته و این دوره زمانی باید طی پنج سال آخر از زمان درخواست اخذ تابعیت کانادا از طریق ازدواج باشد. در 5 سال آخر قبل از اقدام برای پاسپورت، متقاضی باید اقامت دائم کانادا داشته باشد و یا باید تمامی این مدت را دارای اقامت کوتاه مدت و قانونی باشد و یا به عنوان شخص تحت حفاظت باشد. همچنین در صورتی که فرد متقاضی، ساکن کانادا نباشد و یا اقامت دائم کانادا را نداشته باشد، می تواند توسط همسر کانادایی اسپانسر شود.

مهاجرت به کانادا و اخذ تابعیت از طریق تولد

مهاجرت به کانادا و اخذ تابعیت از طریق تولد فرزند موضوع این زیر عنوان می باشد. اعطای تابعیت در خصوص تولد فرزند در کانادا، بر اساس قانون خاک می باشد. در کانادا بر خلاف بسیاری از کشورهای جهان و به خصوص کشورهای اروپایی، فرزند متولد شده در این کشور، تابعیت کانادا را اخذ می نماید. تمامی کشورهایی که از اصل خاک در تولد فرزند پیروی می نمایند بدون توجه به تابعیت والدین، به فرزندی که در کشور آن ها متولد می شود تابعیت اعطا می نمایند. این قانون در اکثر کشورها تنها فرزند متولد شده را شامل می شود. شایان ذکر است این مقاله به وسیله تیم پژوهشی موسسه ملک پور گردآوری و تهیه شده است و هر گونه کپی برداری از متن آن بدون اجازه و ذکر منبع، غیر قانونی بوده و شرعاً حرام می باشد. از سوی دیگر اعطای تابعیت به فرزند متولد شده در کانادا، در پروسه مهاجرت به کانادا برای والدین تأثیری ندارد و والدین قادر نخواهند بود از این روش، اقامت کانادا را اخذ نمایند. تنها مزیتی که به والدین پس از تولد فرزند داده می شود یک اقامت شش ماهه است تا در صورت تمایل بتوانند از یکی از روش های تحصیلی، کاری یا سرمایه گذاری برای اخذ اقامت اقدام نمایند.

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی در این زیر عنوان بررسی می گردد. مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی یکی از مسیرهای کسب اقامت کانادا می باشد که به هیچ عنوان برای کیس های غیرواقعی توصیه نمی گردد. با توجه به سختی ها و خطرات روش های پناهندگی، بلا تکلیفی و اتلاف وقت بسیار زیاد، مشخص نبودن نتیجه و همچنین نداشتن اجازه کار تا اعلام نتیجه پرونده های پناهندگی، به علاوه سخت گیری های بسیار زیاد بر روی پرونده های ایرانیان در سال های اخیر نمی توان این روش را به عنوان گزینه مناسبی جهت مهاجرت به کانادا در نظر گرفت. از نظر کلی، کشور کانادا عضو کنوانسیون ژنو و قوانین حمایت از پناهندگان است. پناهنده در قوانین بین المللی به معنای فردی تعریف شده است که به کشور دیگری سفر می نماید و به دلایلی مانند دلایل مذهبی، جنسی، سیاسی و... ترس از بازگشت و حضور در کشور خود دارد. زیرا اگر این فرد به کشور خود باز گردانده شود مورد آزار و اذیت، شکنجه و یا احتمال کشته شدن وی وجود داشته باشد.

 • فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه مشکلات پناهندگی

فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه مشکلات  پناهندگی

فایل صوتی موسسه ملک پور در زمینه مشکلات  پناهندگی

برای مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی فرد باید پس از ورود به کانادا و از داخل خاک کانادا برای پناهندگی اقدام نماید و یا از طریق دفاتر سازمان ملل (UN) درخواست پناهندگی خود را برای کشور کانادا اظهار نماید. پناهندگی در کانادا می تواند روش پر فراز و نشیب و فوق العاده خطرناکی باشد. در روش درخواست از طریق UN، فرد پناهجو ممکن است سال ها به صورت بلاتکلیف در لیست UN قرار داده شود و در این چند سال نه حق کار داشته و نه می تواند به کشور خود بازگردد. اقدام به پناهندگی در کانادا نیز ممکن است چندین سال به طول بیانجامد و در انتها درخواست پناهندگی مورد قبول قرار نگیرد. این نکته حائز اهمیت است که در حین انجام پروسه های پناهندگی، پناهجو اجازه کار در کانادا و بازگشت به کشور مبدأ را نخواهد داشت. در صورتی که در انتها پرونده فرد رد شود و کیس مورد نظر در دادگاه مورد قبول قرار نگیرد، پناهجو باید طی بازه زمانی بسیار کوتاهی خاک کانادا را ترک کند. موسسه ملک پور، روش های پناهندگی با کیس های غیر واقعی را به هیچ عنوان توصیه نمی نماید و این بند را برای آشنایی بیشتر شما و خطرات این روش ها تهیه نموده است.

مهاجرت به کانادا برای هنرمندان و افراد فوق موفق

مهاجرت به کانادا برای افراد موفق و هنرمندان در این زیر عنوان بررسی می گردد. هنرمندان، افراد موفق و ورزشکاران موفق در سطح بین المللی با داشتن اسپانسر و احراز شرایط خاصی می توانند جهت مهاجرت به کانادا اقدام نمایند. روشی در کانادا به نام خود اشتغالی یا Self-employed وجود دارد. افرادی که قادر به اثبات کسب درآمد از طریق تخصص خود هستند، می توانند از این طریق وارد کانادا شوند. جهت اثبات این موضع می بایست افراد متقاضی دارای شهرت جهانی و مقام های بین الملل باشند، همچنین ارائه دریافت جوایز متنوع می تواند در جهت اثبات این موضوع بسیار تأثیر گذار باشد. لازم به ذکر می باشد که فرد متقاضی می بایست به واسطه تخصص خویش کسب درآمد کرده باشد و قادر باشد این موضوع را ثابت نماید. هنرمندانی که طی 5 سال گذشته، حداقل 2 سال را به انجام کارهای هنری پرداخته و از این راه کسب درآمد دارند، به گونه ای که در صورت مهاجرت به کانادا نیاز به اشتغال در رشته و زمینه دیگری ندارند، می توانند برای محاسبه امتیاز خود اقدام نمایند. چرا که برای کسب ویزای خوداشتغالی کانادا بایستی امتیاز لازم را دریافت کنید. امتیاز لازم در این زمینه، حداقل 35 امتیاز از 100 امتیاز کل می باشد که بر حسب سن، سابقه کاری، تحصیلات، سطح زبان و میزان انطباق پذیری فرد سنجیده می شود. در صورت کسب بالاترین امتیاز در میان متقاضیان، مهاجرت هنرمندان به کانادا و اخذ اقامت دائم آنان در بدو ورود میسر می شود. اثبات پروسه کسب درآمد، پروسه ای بسیار سخت و برای ایرانیان بسیار سخت گیرانه می باشد و پروسه های این پرونده ها معمولاً چند سال به طول می انجامد. توصیه می شود که این افراد با روش های دیگری مانند روش های تحصیلی، کاری و یا سرمایه گذاری وارد این کشور شوند و از داخل کانادا برای پروسه های اقامتی خود اقدام نمایند. با توجه به جذابیت این روش برای هنرمندان پیشنهاد می کنیم که مقاله مربوطه در این زمینه را مطالعه کرده و در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات بیشتر، با موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید.

مهاجرت هنرمندان به کانادا

بخشی از جمعیت جهان را افرادی تشکیل می دهند که دارای ذوق، خلاقیت و استعداد ویژه ای هستند که به آنها هنرمند می گوییم. اینگونه افراد مورد توجه دولت کانادا واقع شده اند و می توانند به دلیل توانایی ویژه خود، وارد کشور کانادا شده و ادامه زندگی خود را در این کشور آغاز نمایند. شغل هایی که متخصصان آنها برای دولت کانادا، حکم هنرمند جهت مهاجرت هنرمندان به کانادا را دارند و می توانند در کانادا مشغول به کار شوند عبارتند از:

 • کتابدار
 • گرداننده نمایشگاه های هنری
 • نویسنده
 • ویراستار
 • خبرنگار و روزنامه نگار
 • مترجم
 • بازیگر
 • نقاش
 • گرافیست
 • مجسمه از
 • کارگردان
 • گوینده

مهاجرت ورزشکاران به کانادا

مهاجرت ورزشکاران به کانادا نشان می دهد که راه های مهاجرت به این کشور تا چه میزان متنوع بوده و افراد بسیاری در برمی گیرد. افرادی که بصورت حرفه ای در یک رشته ورزشی مشغول فعالیت می باشند، مورد توجه کانادا واقع شده اند و اگر دارای افتخار آفرینی در سطح بین المللی هستند، به راحتی قادر به مهاجرت کانادا خواهند بود. برای برخورداری از شرایط ویزای ورزشکاری باید حداقل 35 امتیاز از شرایطی همچون سابقه کاری، تحصیلات، مهارت زبانی، سن و انطباق پذیری، کسب کرد.

مهاجرت خانوادگی به کانادا

مهاجرت با خانواده بی شک می تواند از مشکلات و سختی های زندگی در کشوری غریبه بکاهد و اگر خواهان مهاجرت با خانواده به کشور کانادا هستید، راه اسپانسرشیپ برای رسیدن به هدفتان باز است و از این طریق قادر به تشکیل پرونده مهاجرت خانوادگی به کانادا هستید. البته برای استفاده از این روش مهاجرتی حتما باید یکی از اعضای خانواده قبلا موفق به اخذ اقامت کانادا شده و در این کشور سکونت داشته باشد و به واسطه این شخص، برای دیگر اعضای خانواده درخواست مهاجرت صورت پذیرد. افراداز طریق این برنامه مهاجرتی، هیچ مانعی برای تحصیل، کار و... در کشور کانادا نداشته و می توانند در کنار خانواده خود موفق به اقامت دائم در کشور کانادا شوند.

سریع ترین راه مهاجرت به کانادا

سریع ترین و راحت ترین راه مهاجرت به کانادا همان راهی است که با شرایط متقاضی همخوانی بیشتری دارد و در واقع راهی که شانس افراد برای موفق شدن بیشتر است، سریع ترین راه مهاجرت خواهد بود. اما بطور کلی روش اکسپرس اینتری را می توان یکی از راه های مطمئن و سریع برای مهاجرت دانست که اگر افراد داری شرایط این نوع برنامه، اقدام به درخواست مهاجرت کنند، می توان تا حدودی این اطمینان را به آنها داد که در این راه به هدف خود خواهند رسید. البته همه اینها بستگی به این دارد که افراد در چه مدت زمانی مدارک خود را ارائه و میزان پیگیری آنها برای گرفتن مجوز مهاجرت به کانادا چقدر است.

بهترین روش مهاجرت به کانادا

مسیر های مختلفی برای اخذ اقامت کانادا پیشنهاد می شود که هر کدام مزیت ها و مشکلات مختص خود را دارند که با توجه به همین موارد به معرفی بهترین روش مهاجرت به کانادا خواهیم پرداخت:

استارتاپ یا نوآفرینی کانادا

نوآفرینی کانادا با عدم نیاز به سرمایه زیاد و اخذ اقامت دائم از ابتدای ورود و پشتیبانی از ویزای همراه مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است به طوری که تقاضای بالا مدت زمان این پروسه را طولانی کرده است. در این مسیر نیاز به ایده نوآور خواهید داشت که البته موسسه MIE در جهت آسایش شما با شرکت های معتبر خالق ایده در راستای تجربه شما همکاری می کند.

کارآفرینی کانادا

افراد با حداقل 50 هزار دلار کانادا اثبات سرمایه گذاری و راه اندازی کسب کار در کانادا که به صورت آماده در زمینه های مختلف مثل مزرعه، هتل و... وجود دارند، می توانند حتی در برخی ایالات در کمتر از 10 ماه اقامت بگیرند.

کارشرکت کانادا

ثبت شعبه شرکت یکی از راه های جذاب مهاجرت به کانادا است که مناسب افراد دارای بیزنس می باشد. این روش که بدون مدرک زبان نیز می توان در آن شرکت کرد، سرمایه کمی مورد نیاز است و این مبلغ روی شعبه شرکت خودتان سرمایه گذاری می شود. کارشرکت کانادا بدون مدرک زبان اقامت پنج تا هفت سال را پشتیبانی کند و فرد با تحقیق می تواند راه های جایگزین را برای رسیدن به پاسپورت کانادا برگزیند.

تحصیل در کانادا

راه یابی به سیستم آموزشی برتر در کنار اخذ اقامت دائم یکی از برترین کشورها تنها با مهاجرت تحصیلی به کانادا ممکن خواهد بود. پس از اپلای در برخی از دانشگاه ها و اتمام دوره تحصیل امکانی مبنی بر اخذ اقامت دائم وجود دارد.

ارزان ترین راه مهاجرت به کانادا

اگر به دنبال ارزان ترین راه برای مهاجرت به کشور کانادا هستید و دارای مهارت و به دنبال شغل نیز می باشید، پس می توانید از طریق اخذ ویزای کاری، تلاش خود را برای مهاجرت به کانادا آغاز نمایید. دو دسته از افراد می توانند از این طریق در کشور کانادا زندگی کنند. اول افرادی که در کانادا مشغول به تحصیل بوده اند و پس از فارغ التحصیلی به دنبال پیدا کردن شغل مناسب می گردند و دوم آن دسته از افرادی که یک پیشنهاد شغلی از کارفرمایان و شرکت های کانادایی دریافت کرده اند، قادر به مهاجرت ارزان به کشور کانادا خواهند بود.

هزینه مهاجرت به کانادا

قبل از اینکه عددی را برای هزینه های زندگی در نظر گرفته و خدمتتان ارائه دهیم، باید یک تعریف کلی از هزینه های مهاجرت بدهیم که هزینه مهاجرت شامل چه مواردی شده و چه عوملی در آن تاثیر گذار می باشد. همه ما خوب می دانیم که بعضی از هزینه ها برای همگان در یک سطح قرار نداشته و با توجه به نوع زندگی هر شخصی، آن هزینه نیز متفاوت خواهد شد، اما بعضی از هزینه های مرسوم نیز هستند که برای همگان یکسان بوده و ما در جدول زیر به توضیح دقیقی از هزینه مهاجرت به کانادا در مسیرهای متفاوت پرداخته ایم:

عنوان

هزینه (دلار کانادا)

توضیحات

شهریه دانشگاه، کالج و مدرسه

5000-30000

این هزینه فقط شامل شهریه می شود.

لیسانس: 15000-35000

فوق لیسانس: 8000-20000

دکتری: 6000-9000

کالج: 5000-11000

مدارس: 10000-35000

تشکیل پرونده ویزای تحصیلی

150

-

تشکیل پرونده ویزای کاری

155

-

تشکیل پرونده ویزای توریستی

100

-

تشکیل پرونده مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری

1200

-

تشکیل پرونده مهاجرت از طریق استارتاپ

2000

-

انگشت نگاری

85

برای هر نفر: 85

یک عضو خانواده: 175

گروهی: 255

هزینه های زندگی در کانادا

یکی از عوامل تأثیرگذار در مهاجرت به کانادا یا دیگر کشورها، هزینه های زندگی در آن کشور می باشد. علی رغم این که کشور کانادا یکی از زیباترین کشورها و دارای کیفیت بسیار بالای زندگی است، هزینه زندگی در کانادا در مقایسه با بسیاری از کشورهای جهان مانند کشورهای حوزه اسکاندیناوی، سوییس و آمریکا پایین تر می باشد. شایان ذکر است مانند تمامی کشورهای جهان هزینه های زندگی و بخصوص هزینه اجاره و خرید ملک در شهرهای مختلف، تفاوت های زیادی خواهد داشت. به عنوان نمونه در برخی از شهر های اصلی بزرگ و پر جمعیت کانادا مانند ونکوور، مونترال و تورنتو هزینه های مسکن و زندگی از دیگر شهرهای این کشور بالاتر است. نرخ تورم یکی از اصلی ترین و پر اهمیت ترین شاخص های اقتصادی برای سنجش شرایط زندگی در هر کشور و از عوامل انتخاب مهاجرت به کانادا یا دیگر کشورها به عنوان مقصد مهاجرت می باشد. شاخص نرخ تورم بیانگر تغییر قیمت کالاهای متفاوت در بازه زمانی یکساله می باشد. قیمت برخی از اصلی ترین اغلام و مخارج زندگی در جدول زیر نمایش داده شده است.

ردیف

شرح هزینه ها

هزینه ها به دلار کانادا

1

غذا برای 2 نفر در یک رستوران متوسط

65.00 $

2

یک فنجان کاپوچینو

4.06 $

3

یک لیتر شیر

2.31 $

4

یک کیلوگرم برنج

3.94 $

5

12 عدد تخم مرغ

3.29 $

7

1 کیلو گرم سینه مرغ

13.10 $

8

1 کیلو گرم گوشت گاو

14.58 $

9

1 کیلو گرم سیب زمینی

2.62 $

10

بطری آب معدنی – 1.5 لیتری

2.24 $

11

برق، گرمایش، خنک کننده، آب، زباله برای 85 مترمربع آپارتمان

148.07 $

در ادامه در جدول پیش رو، هزینه های اجاره و خرید ملک در کشور کانادا به صورت میانگین کل کشور نمایش داده شده است.

ردیف

شرح هزینه های محل سکونت

هزینه ها به دلار کانادا

1

اجاره آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر

1،225.74

2

اجاره آپارتمان 1 خوابه خارج از مرکز شهر

993.70

3

اجاره آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر

1،976.76

4

اجاره آپارتمان 3 خوابه در خارج از شهر

1،615.54

5

خرید هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر

6،164.92

6

خرید هر متر مربع آپارتمان در خارج از مرکز شهر

4،050.23

امتیاز مهاجرت به کانادا

زمانی که شخصی تصمیم به مهاجرت به کانادا و یا هر کشور دیگری می گیرد، باید قوانین و شرایط خواسته شده کشور مقصد را عملی و اجرا کند که در کشور کانادا نیز وضعیت به همین شکل پیش می رود و اداره مهاجرت کانادا با وضع قوانینی، افراد را موظف به رعایت و انجام آن می کند و سپس با امتیاز دهی به هر کدام از این شرایط، در نهایت با توجه به میانگین این امتیازها، تصمیم می گیرد که اجازه اقامت به فردی بدهد یا نه.

در واقع دولت کانادا عواملی همچون سن، تحصیلات، میزان سرمایه، مهارت زبان، تجربه کاری و... را تعیین کرده و هر متقاضی مهاجرتی که بتواند دارای این شرایط و پارامترها باشد، امتیاز بیشتری را کسب کرده و شانس مضاعفی برای دریافت ویزای کانادا خواهد داشت.

مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا

راه های مهاجرت به کانادا دارای شرایطی می باشد که اجرای این شرایط نیازمند ارائه مدارک است. صدور ویزا و اخذ مجوز اقامت کانادا ارتباط مستقیمی با تکمیل و ارائه کامل مدارک خواسته شده از سوی اداره مهاجرت کانادا دارد و همه مدارک باید ترجمه شده و سپس برای این اداره ارسال گردد.

درخواست با مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا شامل:

 • ارائه مدارک شناسایی (شناسنامه، کارت ملی، گذرنامه معتبر به همراه عکس پاسپورت)
 • مدارک جهت انگشت نگاری
 • مدارک برای اثبات دارایی و میزان سرمایه افراد
 • مدارک تحصیلی (آخرین مدرک تحصیلی، ریزنمرات)
 • مدارک نشان دهنده تخصص و مهارت شغلی

این مدارک جزء مدارک اصلی ارائه درخواست مهاجرت به کانادا می باشد که با توجه به نوع مهاجرت، امکان اضافه شدن مدارک دیگر به این لیست وجود دارد و این بسته به روش انتخابی برای مهاجرت می باشد.

مدرک زبان مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا

بیشترین حساسیت کانادا برای اجازه ورود به متقاضیان مهاجرت را می توان میزان تسلط به زبان رایج این کشور یعنی انگلیسی و فرانسوی دانست و جدا از این مسائل، فردی که نتواند با مردمان کشوری که قرار است در کنار آنها به تحصیل، کار و زندگی بپردازد، ارتباط برقرار کند، قطعا موفق نخواهد بود و با شکست در هر هدفی که به موجب آن مهاجرت را انتخاب کرده، روبرو خواهد شد.

میزان مهارت متقاضیان به زبان در کشور کانادا با آزمون های زبان انگلیسی آیلتس و آزمون TEF سنجیده می شود و برای افراد بالای 16 سال تدارک دیده شده که در 4 زمینه شنیداری، درک مطلب، نوشتار و صحبت کردن، متقاضیان مورد ارزیابی قرار بگیرند. یکی دیگر از مدرک زبان برای مهاجرت به کانادا که برای ارزیابی مهارت زبانی متقاضیان وجود دارد، آزمون تافل بوده که شرط پذیرش بعضی از دانشگاه های کانادا علاوه بر کسب نمره قبولی در آیلتس، موفقیت در آزمون تافل نیز می باشد و نمره دهی آزمون تافل، عددی بین 0 تا 100 است.

وکیل مهاجرت به کانادا

قطعا در هر راهی که می خواهید به پیروزی برسید، وجود یک راهنما و مشاور برایتان الزامی و از واجبات خواهد بود که همین موضوع در زمان مهاجرت به کانادا نیز نمود پیدا می کند و یک وکیل زبده و البته آگاه به همه قوانین و راه های مهاجرت، نقش تاثیرگذار و پررنگی در این ماجرا خواهد داشت.

وکیل مهاجرت به کانادا همان شخصی است که با اطلاعات گسترده خود به متقاضیان مهاجرت کمک می کند تا فرایند درخواست مهاجرتشان به کانادا زودتر طی شده و در این راه موانع و مشکلات موجب عدم موفقیت آنها نگردد. یک وکیل مهاجرت به کانادا، راه های متعددی را پیش روی افراد خواهد گذاشت و مزایا و معایب هر روش مهاجرتی را نیز بصورت واضع شرح می دهد تا متقاضی بتواند در این رابطه، بهترین تصمیم گیری را اخذ نماید. وکیل مهاجرتی خط قرمزهای اداره مهاجرت را به خوبی دانسته و آنها را به موکل خود گوشزد خواهد کرد.

مهاجرت به کانادا بدون وکیل

هرچند که وجود یک وکیل در کنار متقاضی مهاجرت بسیار مفید است اما این بدان معنا نیست که فرایند درخواست مهاجرت به کانادا بدون وکیل به سرانجام نخواهد رسید و افراد می توانند وارد سایت رسمی اداره مهاجرت کانادا شده و با تکمیل فرم های مربوطه، پرونده خود را تکمیل و برای بررسی به دست افسران مهاجرت کانادایی برسانند. متقاضیان مهاجرت به کانادا می توانند بدون وکیل، راه های مهاجرت به کانادا را بررسی و یکی از بهترین روش از نظر خود را انتخاب و براساس آن، مدارک موردنیاز را جمع آوری کنند و برای اداره مهاجرت ارسال فرمایند.

مشاور مهاجرت به کانادا

افرادی که مایل به گرفتن وکیل مهاجرتی نیستند، اما ممکن است در هر مرحله از پروسه درخواست مهاجرت با مشکل و ابهام روبرو شوند، این امکان برایشان وجود داره که از وجود یک مشاوره مهاجرت به کانادا بهره برده و معضلات خود را به کمک وی برطرف نمایند. برای مثال مشاورین کارآمد در موسسه ملک پور، با تخصص و تجربه کافی در امر مهاجرت، می توانند تجربه لذت بخشی را در زمان مهاجرت برای متقاضیان رقم بزنند چرا که در کمترین زمان آنها را به خواسته شان، خواهند رساند.

مزایای مهاجرت به کانادا

وجود مهاجران بیشمار در کشور کانادا موجب طرح این سوال می شود که چرا بیشتر مردم در سراسر دنیا، کانادا را برای مهاجرت انتخاب می کنند، مزیت ها و ویژگی های کانادا نسبت به دیگر کشورها چه می تواند باشد که در انتخاب اول افرادی که قصد مهاجرت دارند، قرار گرفته است. بی شک همگان دوست دارند در کشوری با خصوصیات ذیل زندگی کنند:

 • سیستم آموزشی رایگان زیر 18 سال
 • حمایت دولتی در زمینه های مهاجرتی شامل قوانین همراه، کار، سرمایه گذاری، پاسپورت
 • به دور از جنگ و خشونت
 • دارای آزادی
 • رونق اقتصادی
 • درآمد مناسب
 • فرصت های شغلی متعدد
 • آموزش باکیفیت
 • طبیعتی زیبا
 • مردمانی مهاجر پذیر

این همان چیزهایی است که دقیقا در کشور کانادا قابل لمس و رسیدن به آن امری کاملا طبیعی می باشد.

اخذ اقامت دائم و تابعیت کانادا

راه های مهاجرت به کانادا و اخذ تابعیت و پاسپورت کانادا در این زیر عنوان بررسی می گردد. همانطور که در زیر عنوان های قبلی مورد بررسی قرار گرفت این کشور یکی از امن ترین و با ثبات ترین کشور های جهان و دارای کیفیت زندگی بسیار بالا می باشد. برای اخذ اقامت دائم کانادا روش های مهاجرتی مختلفی وجود دارد که در بخش های قبل به آن ها اشاره شد. پس از اخذ اقامت کانادا به صورت دائم از طریق یکی از برنامه های مهاجرتی، می توانید برای پاسپورت این کشور با احراز شرایط خاصی اقدام نمایید. برای اخذ پاسپورت و تابعیت کانادا فرد متقاضی باید در پنج سال آخر، حداقل سه سال در این کشور حضور داشته باشد و در این بازه زمانی اقامت غیر قانونی نداشته و جرم سنگینی مرتکب نشده باشد. پاسپورت کانادا بر اساس آمار سایت پاسپورت ایندکس در مقایسه با دیگر کشورهای جهان در کنار کشورهایی همچون چک، انگلستان و نیوزلند در رتبه ششم قرار گرفته است و دارندگان پاسپورت این کشور قادر هستند بدون محدودیت به 168 کشور جهان بدون ویزا و یا اخذ ویزا در محل سفر کنند. در مقاله ذیل، اطلاعات کامل و جامعی در خصوص اقامت و پاسپورت کانادا ارائه شده است.

سایت اداره مهاجرت کانادا

دولت کانادا برای سهولت در کار متقاضیان مهاجرت، بخشی با نام اداره مهاجرت که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت و به بررسی پرونده متقاضیان مهاجرت می پردازند، با نام اداره مهاجرت راه اندازی کرده است که این اداره دارای یک وبسایت برای ثبت نام، پیگیری درخواست، پرسش و پاسخ و خدماتی از این قبیل، ساخته شده است.

این وبسایت قابلیت بررسی وضعیت متقاضیان را به صورت آنلاین برای آنها میسر کرده است و همچنین افراد می توانند با ورود به وبسایت مهاجرت کانادا، هزینه های مهاجرت را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. البته باید یادآور شد که برای انجام این اقدامات حتما میبایست به سایت اصلی اداره مهاجرت کانادا به نشانی www.canada.ca مراجعه کرد. وبسایت های مربوط به دادگاه ها پناهندگی، امور گمرگ، ورود و خروج افراد از کانادا و... جدا از این سایت اصلی بوده و این موارد در سایت نامبرده، قابل پیگیری نمی باشد.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب راه های مهاجرت به کانادا هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت که تدریس جناب استاد ملک پور است استفاده نموده و در حد یک وکیل مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت


مهاجرت به کانادا

 

 • پرسش: سلام؛ من پزشک عمومی، 47 ساله و دارای سابقه کار در بخش دولتی و خصوصی به مدت بیش از 15 سال هستم. سه فرزند 17، 13 و 8 ساله دارم. بچه ها به درس و مطالعه علاقه زیادی دارند. صاحب مقداری باغ و زمین کشاورزی هم هستم. میخواستم بدونم بهترین راه برای اخذ اقامت کانادا چیه تا هم خودم بتونم کار کنم و هم بچه ها آینده بهتری داشته باشند؟
 • پاسخ:

فایل تصویری مشاور رسمی مهاجرت به کانادا موسسه ملک پور در پاسخ به شما

فایل صوتی مشاور رسمی مهاجرت به کانادا موسسه ملک پور در پاسخ به شما

در پاسخ به این سوال، ابتدا با توجه به سن ایشان که 47 سال است، باید گفت که تقریباً راه های ورود به کانادا از طریق برنامه های موقت مانند تحصیل و کار موقت محدود خواهد بود. معمولاً در این سن، افراد می توانند از طریق برنامه های مختلف کارآفرینی و یا سرمایه گذاری برای اقامت کانادا اقدام کنند. پزشکان عزیز در صورتی که بتوانند اثبات نمایند که در ایران کسب و کار داشته و یا در سطوح بالای مدیریتی فعال داشته اند، برای مثال کلینیک و یا مطب خود را داشته و آن را به عنوان کسب و کار نشان دهند، می توانند برای برنامه های استانی کانادا از طریق کارآفرینی اقدام نمایند. کار به عنوان پزشک در کانادا به صورت عادی میسر نخواهد بود. پزشکان پس از ورود به این کشور، برای ادامه فعالیت خود در پزشکی باید مدارک تحصیلی خود را معادلسازی کرده، آزمون بدهند و بتوانند مجوز پزشکی خود را دریافت نمایند تا بتوانند در استان محل زندگی خود به عنوان پزشک فعال باشند. به دلیل دشواری این پروسه، بسیاری از پزشکان برای بیزینس هایی که قصد راه اندازی آن ها در کانادا را دارند، موارد مرتبط با علوم سلامت و خدمات درمانی و شاخه پزشکی را در نظر می گیرند؛ مواردی که نیاز به ارائه مدارک و مجوزهای پزشکی نباشد. بنابراین در صورتی که شما بتوانید سابقه کاری مناسبی را نشان دهید، می توانید در زمینه های مختلف در کانادا برای کارآفرینی اقدام بفرمایید. بسیاری از پزشکان، از این طریق به کانادا مهاجرت کرده و کسب و کار خود را راه اندازی می نمایند. یکی از موارد مرتبط با شاخه پزشکی که نیاز به مجوزهای ساده ای دارد، موارد مربوط به زیبایی و بهداشتی می باشد. کلینیک های زیبایی، متقاضیان زیادی داشته و دارای درآمد بسیار بالایی می باشند. موارد اینچنینی بسیار می باشد و شما می توانید متناسب با علایق خود، اقدام به راه اندازی بیزینس مرتبط با شاخه پزشکی بدون نیاز به مجوزهای پیچیده نمایید. قطعاً ورود شما به کانادا از طریق برنامه های کارآفرینی، با اجازه کار موقت برای شما همراه خواهد بود. معمولاً بین 1 تا 2 سال به متقاضیان، اقامت کاری داده می شود و فرزندان زیر 22 سال می توانند در این مدت در کنار شما حضور داشته و به تحصیل در این کشور بپردازند. شما می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی موسسه ملک پور، اطلاعات کاملی در خصوص برنامه های مهاجرتی کشور کانادا به دست آورید.


مهاجرت به کانادا

 • پرسش: سلام خسته نباشيد ميخواستم بپرسم ايا ميشه از طريق تحصيل همسر براى كارشناسى ارشد هردو با هم براى مهاجرت به كانادا اقدام كرد؟
 • پاسخ:


مهاجرت به کانادا

 • پرسش: سلام بنده دارای کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری می باشم و همسرم لیسانس حقوق دارند و دارای ۵ سال سابقه وکالت هستند . در حال حاضر هم ۵۰۰ میلیون تومان موجودی داریم و در حال گذراندن دوره های زبان انگلیسی هستیم آیا با این شرایط میشه برای کانادا اقدام کرد؟ در ضمن ۱ دختر ۲ ساله هم داریم
 • پاسخ:


مهاجرت به کانادا

 • پرسش: سلام بر استاد ملک پور عزیز من اگر دانشجو باشم در کانادا و باردار بشم و فرزندم به دنیا بیاد شرایط اقامت فرزندم به چه صورت میشه؟
 • پاسخ:


پاسخ به سوالات شما در زمینه مهاجرت به کانادا

آیا کانادا کشور مهاجرپذیری است؟

کشور کانادا در سالیان اخیر، شرایط مهاجرت افراد مختلفی را فراهم کرده است. اخیراً این کشور به عنوان بهترین کشور برای زندگی انتخاب شده است.

از چه روش هایی می توان به کانادا مهاجرت کرد؟

روش های مختلفی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد؛ از جمله روش های: تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد،پناهندگی و گروه های خاص.

بهترین روش های مهاجرت به کانادا چه روش هایی هستند؟

بهترین روش های مهاجرت به کانادا عبارتند از: کار، سرمایه گذاری و تحصیل در این کشور.

شرایط زندگی در کشور کانادا چگونه است؟

کشور کانادا از اقتصاد بسیار قوی برخوردار است و خدمات آموزشی، درمانی و رفاهی بالایی را به ساکنان این کشور ارائه می نماید.


_____________________ سخن پایانی درباره مهاجرت به کانادا _____________________

مهاجرت به کانادا، اخذ اقامت کانادا، شرایط، هزینه و روش های مهاجرت ارزان به کانادا و شرایط اخذ پاسپورت و تابعیت کشور کانادا در مقاله پیش رو مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. در مطالب ارائه شده در این مقاله تلاش فراوان گردید تا به تمامی سوالات و پرسش های مطرح شده در مقدمه این مقاله و دیگر سوالات احتمالی در خصوص مهاجرت به کانادا پاسخ علمی داده شود و در برخی از بخش های مقاله لینک های مختلفی برای کسب اطلاعات تکمیلی من باب مهاجرت به کانادا برای شما عزیزان ارائه گردد. موسسه ملک پور در تمامی 15 سال فعالیت خود تلاش نموده است تا با بهره گیری به روز از تکنولوژی های روز دنیای مدرن، به ارائه بالاترین کیفیت خدمات به موکلین خود بپردازد و از سوی دیگر همواره از طریق ارتباط با وکلا محلی هر کشور و دانشگاه های برتر جهان، برای رضایت موکلین و رساندن آن ها به خواسته هایشان، روش های مهاجرتی جدیدی را باز نموده و به موکلین خود ارائه نماید. شما عزیزان همواره می توانید با دفاتر موسسه ملک پور در سرتاسر جهان تماس گرفته و یا از طریق کامل کردن فرم تماس، از مشاوره تلفنی رایگان مشاورین مجرب و جوان این موسسه در تکمیل اطلاعات مهاجرتی خود بهره مند گردید و شرایط مهاجرتی خود و خانواده را برای کشورهای مختلف بسنجید. اگر سوال یا ابهامی در موضوع مهاجرت به کانادا برای شما بزرگواران پیش آمد می توانید به راحتی آن را در بخش "ثبت پرسش" در انتهای مقاله مطرح نمایید تا مشاورین این موسسه در اسرع وقت به انها پاسخ دهند.

امتیاز 4.52 از 5 ( 37 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
Hasib shukori
من میخواهم به کشور کانادا بروم و زندگی کنم و اقامت بگیرم. راهنماییم کنید لطفا
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، جهت برآورد امکان اقدام به مهاجرت به کانادا و تشخیص روش مناسب، نیاز به اطلاعات دقیق در مورد شرایط شخص از قبیل سن، مدرک تحصیلی، وضعیت تأهل و فرزندان، سابقه کاری و مهارت های شخص، سطح دانش زبان خارجی و همچنین پتانسیل مالی فرد می باشد تا راه های متناسب با شخص ارائه گردد. * مانا باشید *
Farhad
ميخواهم به كانادا صفر كنم امكان دارد ياخير اگر دارد معلومات ضرورت است با احترام
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خدمت شما، مهاجرت یک سری اصول و شرایطی داشته و کاملا وابسته به پتانسیل های شخص شماست. یا تماس تلفنی رایگان با مشاورین مؤسسه شرایط خود را امکان سنجی بفرمایید. صمیمانه پاسخگوی شما خواهند بود. * مانا باشید *
امیدکمالی اقدم
باسلام وخسته نباشید.من یه ورزشکارم و کشتی گیر هستم ومقامهای کشوری و بین المللی دارم.میخواستم ازکشور کانادا تو مسابقات جهانی و.. شرکت کنم. من باید چیکار کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز، در صورتی که منظور شما اخذ اقامت کانادا از طریق تخصص و مهارت شماست، لزوما باید دعوتنامه داشته باشید. اما در صورتی که قصد شرکت در مسابقات را دارید باید از طریق ویزای توریستی و ورزشی اقدام فرمایید. * مانا باشید *
عباس قلی پور
سلام و عرض ادب و احترام بنده ۲۸ ساله هستم و فوق لیسانس روابط بین الملل دارم. سطح زبان متوسط رو به بالا دارم. کدام روش مهاجرت به کانادا برای بنده می تواند مناسب. باشد. ممنون میشم راهنماییم بفرمایید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت خدمت شما، اگر شما سطح زبان خود را به سطوح بالا در حدود آیلتس 7-8 ارتقا داده و سابقه کاری مرتبط داشته باشید می توانید از طریق اسکیل ورکر اقدام فرمایید. در غیر این صورت بهترین گزینه برای شما این است که جهت ادامه تحصیل وارد کانادا شده و در ادامه با یافتن شغل، اقامت خود را به اقامت کاری تغییر دهید. * مانا باشید *
مهسا عباسی
سلام وقتتون به خیر سوالی داشتم از خدمتتون من برادرم با موسسه شما اقدام کردند برای اروپا ولی من قصد ادامه تحصیل در کانادا رو دارم، ۲۵ سالمه و فارغ التحصیل رشته زیست شناسی هستم ، برای فوق لیسانس میتونم برم یا دوره های کوتاه مدت برم بهتره؟ اصلا شرایط کاری برای رشته زیست شناسی در کانادا مناسب هست ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، با توجه به سن شما در صورتی که مدرک زبان آیلتس با نمره 6.5 ارائه دهید شانس اقدام برای دوره فوق لیسانس خواهید داشت. دوره های کوتاه مدت در صورتی که سطح بالای لیسانس داشته باشند، امکان پذیر است. در مورد شرایط کاری باید گفت با توجه به نرخ پایین بیکاری کانادا، شرایط مناسبی از جهت کار برای عموم رشته ها وجود دارد. * مانا باشید *
مهدی ملکی
سلام ببخشید در خصوص مهاجرت به کانادا سوالی داشتم من 32 سالمه و مدرک لیسانس پرستاری دارم 8 سال سابقه کار مرتبط و زبانم هم خوبه خیلی از دوستام میگفتن میتونی بری کانادا و اقامت بگیری میخواستم بدونم این درسته؟ اگه درسته باید چیکار کنم؟ اصلا از اینکه به چه شکلی اقدام کنم، اطلاعاتی ندارم ممنون میشم توضیح بدید یا درموردش مقاله بهم معرفی کنید ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط عمومی شما بسیار خوب است و یکی از ارزانترین روش های اخذ اقامت کانادا از طریق اسکیلدورکر کانادا می باشد. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید
انا یوسفی
سلام و عرض ادب خییلی خیییلی ممنونم از مقاله بسیار خوبتون من در ایران شرکت دارم ایا می تونم شعبه شرکتم رو در کانادا ثبت کنم و روش اقامت بگیرم یا حتما باید شرکت از نو ثبت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان درخصوص ثبت شعبه شرکت می توانید اقدام کنید اکا به راحتی منجر به دریافت اقامت نمی شود و حتما باید طرح توجیهی قوی داشته باشید. پروسه های سرمایه گذاری در کشور کانادا کاملا امتیازی است و حتما باید امتیازات لازم را کسب نمایید. پیشنهاد می کنم با مجموعه تماس بگیرید تا کارشناسان ما شرایط عمومی شما را بصورت رایگان بررسی نمایند. موفق باشید
مهدی بنی اسدی
سلام. ممنون از مطالب مفیدی که ارائه میدین. بنده متاهل هستم، ۳۸ ساله و دارای یک فرزند ۷ ساله هستم. کارشناس ارشد عمران سازه با ۱۴ سال سابقه کار و سطح زبان متوسط ولی بدون مدرک زبان. حدود یکسال با مشاورین شما در تماس هستم و یک مشاوره اسکایپ هم داشته ام. در جدید ترین روش به بنده ثبت شرکت در کانادا و تبدیل آن به برنامه ای استانی یا فدرال را معرفی کردند ولی گفتند چون روش جدید هست هنوز پرونده ای که به سرانجام رسیده باشه ندارند.آیا این روش قطعیت و درصد ریسک روش های دیگر رو برای من داره یا چون جدیده ریسک بالا داره؟ چقدر هزینه داره؟ آیا میشه دو خانواده روی یک پرونده اقدام کنند؟ هزینه ها چقدر هستند؟ ممنون از پاسخ گویی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان دوست عزیز مهاجرت کار آسانی نیست و نمی توان در یکی دو جمله ما به شما راه را نشان بدهیم و باتوجه به شرایطی که می فرمایید بهترین کمک به شما اول دیدن راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت می باشد و بعد از ان تصمیم بگیرید اگر باز هدفتان کشور کانادا بود به مشاورتان بفرمایید برای شما با مشاور رسمی کشور کانادا وقت بگیرند اگر نه حتما با استاد ملکپور وقت مشاوره اسکایپ بگیرید. موفق باشید.
آيناز قدسيان
سلام من يه دختر ١٧ساله دارم كلاس يازدهم ، ميخاد از طريق تحصيلي بره كانادا ميشه راهنمايي كنين بهترين و كم هزينه تربن راه چيه؟ ويزاي دانش آموزي راحتتره يا دانشجويي؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه بهتر راهنمایی تان کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما ایشون اگر دیپلم 12 ساله را در ایران بگیرند هم برای دبیرستان های کانادا شانس دارند که پیش دانشگاهی بخوانند هم مستقیم میتوانند برای لیسانس و کالج هم اقدام نمایند. برخی از دوره های تحصیلی در کشور کانادا دارای اینترسیپ یا کارورزی بوده و دانشجویان حین تحصیل کار می کنند و حقوق دریافت می کنند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود موفق باشید.
زینب کاظمی
جناب اقای دکتر ملک پور و اقای دکتر افضلی سلام علیکم و ایام به کامتون من در مورد ثبت ایده و یا شراکت در پروژه یک ایده ثبت شده ، گفتند برای مهاجرت به کانادا شرط سن تا 55سال بالاتر میره و ابن مدل مهاجرت هم صحت داره که گقتند با کار میریم و از ابتدا pr میدند ، اگر ممکنه پاسخم رو در ایمیل دریافت کنم ممنون میشم ،
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه بهتر راهنمایی تان کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما مد نظر داشته باشید که کشور کانادا به صرف ثبت شرکت اقامت نمی دهد ولی اگر شرایط عمومی اسکیلدورکر را داشته باشید می توانید از طریق استخدا اقامت دریافت کنید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود.
فاطیما
سلام وعرض ادب واحترام بابت اطلاعاتی که درموردمهاجرت به کانادادرسایت قراردادید،بسیارممنونم،خداقوت ببخشیدمن قصد داشتم،که پرونده مهاجرتی خودرا ازطریق Mieپیگیری نمایم،من دانشجوی سال چهارم رشته پزشکی عمومی هستم،۲۵سال دارم ومجردهستم،از هشت سالگی کلاس زبان رفتم ودرسن۱۹سالگی مدرک زبان انگلیسی درسطحadvanceرادریافت کردم،درحال مطالعه کتابهای آزمون آیلس هستم،ازسال اول دانشگاه هم جزفعالین دانشجویی بودم ودارای مدرک هلال احمر،کمیته تحقیقات،انجمن دانشجویان پزشکی،انجمن نمایندگان دانشجویی وشورای صنفی دانشجویی هستم،بنابه مشکلاتی درترم های اول دانشگاه دچارافت معدل شدم اما درحال ارتقامعدل دانشجویی هستم،دردوران راهنمایی معدل۱۹/۹۰ودر دبیرستان معدل۱۹/۲۰داشته ام،قصد دارم پس ازگذراندن دوران طرح،حدوددوتاسه سال درکشورهای عربی به عنوان پزشک عمومی کارکنم و هزینه تحصیل مقطع رزیدنتی دررشته چشم پزشکی راجمع آوری کنم،ازسن۱۵سالگی سعی داشتم اطلاعات خودرا درمورد روش های مهاجرت به کانادابالاببرم،سوالی که حضورتون داشتم،این بودکه به پرونده من از۱تا۱۰چه نمره ای میدهید؟وآیا مسیر درستی راجهت رسیدن به هدف خودبرگزیده ام؟درصورتی که بخواهم از طریق موسسه ملک پور،پرونده خودراپیگیری کنم،چه زمانی باید اقدام کنم وهزینه های مشاوره به چه صورت می باشد؟ وضع مال خانوادگی من درسطح متوسط است و میخواستم تمام هزینه های مهاجرت راخودم پرداخت کنم،حدوداچه مقدارپول جهت مشاوره و شهریه دانشگاه لازم است؟ امکان دریافت بورسیه یافاند برای پرونده من وجود دارد؟سپاس از راهنمایی تون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باعث افتخار در خدمتتان هستیم و همراهان باسوادی چون شما داریم. اما مهاجرت کاری است که نمی توان در یک سوال و جمله برای آن تصمیم گیری کرد و ما برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما بصورت کلی شرایط عمومی و علمی شما خوب است. معمولاً کار در عمان نیازمند به 5 سال سابقه کاری است و چون اقامت نمی دهند ما چندان توصیه نمی کنیم. شما می توانید برای کانادا با دوره های یک یا دوساله مرتبط به رشته پزشکی اقدام کنید و در کانادا معادلسازی نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
مریم سلیمانی
با عرض سلام می خواست بدونم شرایط مهاجرت کاری به کانادا را دارم؟ من 28 ساله هستم. فوق لیسانس کامپیوتر و 5 سال سابقه کار مرتبط دارم. می خواستم بدونم برای مهاجرت به کانادا شرایط خوبی دارم؟ در کل 500 میلیون هم سرمایه دارم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به رزومه ای که می فرمایید شرایط عمومی شما خوب است و اگر بتوانید مدرک زبان هم ارائه بدهید شانس بسیار خوبی دارید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
saeedhossaini
سلام من دیپلم تجربی دارم با معدل ۱۹ و خیلی به رشته پزشکی علاقمند هستم سن من ۲۱ سال هست لطفا من رو راهنمایی کنید که باید چه کار کنم و پشتیبانی مالی خوبی ندارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما باتوجه به اینکه می فرمایید پشتوانه مالی خوبی ندارید تحصیل در کشورهایی چون آلمان ، اتریش، فرانسه، مجارستان که رایگان یا هزینه های بسیار پایینی دارند مناسب می باشد. پیشنهاد می کنم با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
عرفان موهبتی
سلام من قصد مهاجرت دارم ۱۸ سالم هست مهاجرت ازطریق کار یا تحصیل برام فرق نمیکنه من دیپلم رشته برق هستم ومدرک plcهم دارم البته از اموزشگاه دانشگاه برای رشته من وجود داره و اینکه برای مهاجرت درباره یادگیری زبان ااین کشور در ایران راهنمایی کنید ممنون.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایطی که می فرمایید با دیپلم امکان اخد ویزای کار آن هم با سن 18 سال امکان پذیر نیست اما می توانید با دوره های کوتاه مدت یک ساله تا دوساله تحصیلی به کانادا، فنلاند، سوئیس، اتریش هلند و دانمارک مهاجرت کنید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
محسن زریباف
سلام و عرض ادب ممنونم از مقاله خیلی خوبتون درباره مهاجرت به کانادا. من فردی 45 ساله و صاحب یک مرغداری در اطراف کاشان هستم. سرمایه ای در حدود 4 ملیارد دارم . با شرایط من بهترین راه مهاجرت به کانادا برای خودم و خانواده ام چه راهی است؟ ممنون میشم در این باره به بنده کمک بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه بهتر راهنمایی تان کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بصورت کلی باتوجه به شرایط سنی تان و میزان سرمایه ای که می فرمایید، برنامه های کارآفرینی کانادا می تواند برای شما مناسب باشد. که حداقل بین 100 تا 200 هزار دلار کانادا سرمایه گذاری کنید کفایت می کند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید
کومار حسین‌آبادی
سلام 39 ساله متاهل و فوق لیسانس مهندسی عمران گرایش مهندسی زلزله مدرک زبان ندارم اما سطحم خوبه آیا از طریق کاری می‌تونم به کانادا مهاجرت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز ویزای کاری کانادا کاملاً امتیازی اگر مرتبط با رشته تحصیلی سابقه کار و نمره زبان بالایی ارائه بدهید می توان برای شا اقدام کرد مخصوصاً برای برنامه های استانی. اما مد نظر داشته باشید که بهترین سن برای اسکیلدورکر کانادا 25 تا 32 سال می باشد که به سن طلایی معروف است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان برای کانادا و همینطور کشورهای اروپایی بررسی شود. موفق باشید.
علی نوذری
سلام وقتتون بخیر من ۳۲ ساله هستم متاهل ۱۲ سال سابقه رسانه دارم .خبرنگاری .تصویر برداری .تدوین و گرافیک میخواستم بپرسم شرایط کار برای من تو کشور کانادا هست اگر هست چطور میتونم اقدام کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام وعرض ادب دوست عزیز با توجه به بازار کار کانادا و برنامه های مهاجرتی آن بلی برای عموم رشته ها کشور کانادا بازار کار مناسبی دارد اما نکته قابل توجه این که که مسیر مهاجرت کاری ب کانادا از طریق اسکیلدورکر است و شما باید امتیازات لازم را کسب نمایید. که موارد چون سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار همراه با بیمه و داشتن مدرک زبان بسیار حائز اهمیت است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
علی جم
با سلام و عرض ادب من سرباز هستم و زمانی که خدمتم تموم بشه 26 سالم میشه لیسانس مکانیک دارم و 5 سال در یک شرکت معدنی معتبر سابقه کار مرتبط دارم و دارم برای گرفتن ایلتس میخونم می خواستم بدونم ایان انتخاب من برای ویزای کار کاندا انتخاب درستیه؟؟ یانه و می خواستم بدونم از چه زمانی اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما شرایط عمومی شما جوان 26 ساله، لیسانس مکانیک و 5 سال سابقه کاری خوبه و کشور کانادا هم کشور مهاجر پذیر و مناسبیه اگر هدف شما مهاجرت کاری است باید امتیازات لازم را کسب بکنید و نیازمند یک مدرک زبان حداقل 6.5 نیز هستید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
....
سلام خسته نباشید. من ۲۳ ساله کارشناسی تکنولوژی نرم‌افزار کامپیوتر با معدل ۱۶.۷۲ دارم. هنوز ارشد رو شروع نکردم اما قصد خوندنش رو دارم. میخوام برای دکتری اپلای کنم ،اما فعلا رزومه خاصی برای فاند گرفتن ندارم. اصلا نمیدونم باید چیکار کنم تا رزومه ای داشته باشم که برای فاند گرفتن خوب باشه. چه شاخه ای رو برای ارشد انتخاب کنم که بهتر باشه؟ چه چیزایی غیر از مدرک زبان توی رزومه داشته باشم؟ چیزی که نگرانم میکنه اینه که یکی از کسایی که می‌شناختم گفت فاند بهش تعلق نگرفته، درصورتی که رزومه خوبی داشت. یعنی دیگه فاند تعلق نمیگیره به ایرانی ها؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز رشته شما خیلی خوب است و اگر سابقه کار داشته باشید با لیسانس هم به راحتی می توانید وارد بازار کار اروپا شوید. برای پذیرش در مقطع دکتری و بورسیه یا فاند گرفتن علاوه ب مدرک زبان قوی شما نیازمند به مقالات علمی معتبر نمرات بالا و پروپوزال قوی و یک سوپروایزر یا استاد راهنما هستید که در صورت قبولی در مصاحبه و پذیرفتن ایشان شانس بالایی دارید. پروسه ی دریافت بورسیه و فاند یک پروسه کاملاً رقابتی است و هر کسی رزومه قوی داشته باشد شانس بالایی دارد. درخصوص سوال آخرتان هم نه اصلا به ایرانی بودن ربطی ندارد و شرایط همه در بورسیه یکسان است و رزومه علمی مطرح است تا پاسپورت. موفق باشید.
....
خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون. فقط یه چیزی رو متوجه نشدم. استاد راهنما اینجا باید داشته باشم یا با استادای خارجی باید ارتباط بگیرم؟ و شرمنده اما یه سوال دیگه برای اقامت کاری شما میگین راحته اما به من گفتن که خیلی سخت تر از تحصیلی رفتنه، حالا من گیج شدم در این مورد، اگه اشتباه نکنم باید آیلتس نمره خیلی بالا تری داشته باشم اگر بخوام کاری برم. و اینکه شما گفتین توی بازار کار اروپا میتونم برم، درباره کانادا چطور؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب استاد راهنما را باید در کشور مقصد داشته باشید که شما را بپذیرد در اینصورت شانس پذیرش در مقطع دکتری و بورس شما افزایش می یابد. پروسه های کاری کانادا و همچنین پذیرش در مقاطع دکتری و بورسیه چون حالت رقابتی دارد معمولا با لای یک سال به طول می انجامد و هرکسی رزومه ی قوی تری داشته باشد شانس او هم بیشتر است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفقق باشید.
....
خیلی خیلی ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
خواهش می کنم، موفق و پیروز باشید .
افسانه گلشنی
سلام وقت بخیر. من ۲۳ ساله و دانشجوی ترم آخر کارشناسی بی هوشی هستم. مدرک آیلتس ۷ دارم . وضعیت من برای گرفتن ویزای کار کانادا چگونه است؟تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز ویزای کار کانادا نیازمند به سابقه کاری هم می باشد و چون سابقه کار ندارید شانس شما نسبت به بقیه افراد کمتر است. بهترین کار این است که با یک پذیرش تحصیلی اقدام کنید و در محیط به کاریابی بپردازید. موفق باشید.
زهرا گلشنی
باسلام و عرض خسته نباشید در رابطه با اسکیل ورکر کانادا و سابقه کار من قرار داد حق التدریس دانشگاه دولتی دارم منتها در بعضی مجموع ساعت کار و در بعضی تعداد ترم مشغول ب کار ذکر شده لست خواستم بدونم ک نحوه ی امتیاز بندی با این شرایط ب چ صورت هست مثلا اگر بنده ۶ترم سابقه داشته باشم آیا ۳سال در نظر گرفته میشود یا خیر با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام عرض ادب دوست عزیز درخصوص سوابق کاری اگر شما یک نامه معتبر هم ارائه بدهید که نشان دهنده سه سال سابقه کار باشد کفایت می کند. یک نکته مثبتی که اسکیلدورکر کانادا دارد این است که شما می توانید با حداقل مدارک و امتیاز کارتان را شروع بکنید و در حین پروسه مثلا بعد از 4 یا 5 ماه نمره زبان بالاتر یا سابقه کار جدید ارائه بدهید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
مجتبی عادل
با سلام. من میخوام به کانادا مهاجرت از طریق کار.فرم پر کردم براتون فرستادم ولی تماسی نگرفتین.لطفا راهنمایی کنین.باتشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز لطفا با یکی از راه های زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید تا رزومه شما بصورت تلفنی بررسی شود. سپاسگزارم https://officialmalekpour.com/contact
زهرا گلشنی
سلام و عرض خسته نباشید در رابطه با اسکیل ورکر کانادا و سابقه کار مرتبط با رشته من مدرک شیمی دارم و چند سال در کارخانه مواد شیمیایی کار کردم اما بیمه برای من رد نشده. آیا این سابقه اعتبار دارد؟ تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز درخصوص اسکیلدورکر برای سوابق کاری اگر بتوانید مدارک مستند یا نامه کاری کاری معتبر هم ارائه بدهید کفایت می کند. اینکه در خیلی جاها داشتن سوابق کاری همراه با بیمه ذکر شده بخار مستند و واقعی بودن ان سوابق کاری است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود.موفق باشید.
Oph
سلام من ۱۴ سال دارم و می خواهیم برای ادامه تحصیل من به کانادا برویم ومن یک خواهر۹ساله دارم و میتوانیم از شما راهنمایی بگیریم و کالج را از کجا پیدا کنیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی مدارس و کالج های خیلی خوب و زیادی در کشور کانادا وجود دارد که شما عزیزان می توانید بسته شرایط خود اقدام نمایید. پیشنهاد می کنم حتمابا موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بررسی و یک مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. موفق باشید.
رضا
سلام من ۳۷ سال سن دارم . متاهل و راننده پایه یک (تریلی ) هستم با ۱۲ سال سابقه کار و ( فارغ التحصیل رشته عمران سد و شبکه سال ۸۷ ) . برای مهاجرت به کانادا امکانش هست اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه شرایطی که می فرمایید اگر درخصوص شغل رانندگی سابقه کار داشته باشید مهاجرت کاری و گرفتن پیشنهاد شغلی از کانادا برای شما گزینه خوبی می باشد. برخی از استان های کانادا طبق لیستی که برای اعلام نیاز کردند برای نیروی کاری پیشنهاد شغلی ارسال می کنند. لطفا به لینک زیر مراجعه کنید تا طالاعات بیشتری کسب نمایید. اگر شغل شما در لیست بود حتما با موسسه تماس بگیرید تاشرایط عمومی شما بصورت رایگان برسی شود. موفق باشید. http://malekpourmie.com/%D9%81%D8%B1%D9%85-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC/
معصومه تقوی
سلام ببخشید برای تکنسین و تعمیر و نگهداری هواپیما در کانادا امکان کار وجود دارد همسر من 15 سال سابقه کاری روی هواپیماهای مسافربری و سبک دارند و تمام مدارک را هم از سازمان هواپیمای کشوری ایران دارند
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز ویزای کاری کشور کانادا کاملاً امتیازی است و به صرف داشتن تجربه کاری نمی توان اقدام کرد. عواملی مثل سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار همراه با بیمه و داشتن مدرک زبان خیلی مهم است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
مجتبی
با عرض سلام وخسته نباشید من ۳۰سال سن دارم ومدرک دیپلم فنی دارم شغلم جوشکاری هست وحدود ۴سال سابقه کار دارم سرمایه ام درحد۴۰۰میلیون است میخواستم برای کانادا اقدام کنم.آیا با مدرک دیپلم ومدرک فنی حرفه ای میشه اقدام کرد یا نه؟۱۲سال سابقه بیمه تامین اجتماعی هم دارم.ممنونم از زحمات شما.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به رزومه ای که می فرمایید نکته های مثبت و منفی در پرونده شما وجود دارد و باید بطور دقیق تر رزومه شما بررسی شود. شما از سن و سابقه کار خوبی برخوردار هستید اما امتیاز مدرک تحصیلی شما پایین است. شما شانس اسکیلدورکر را دارید اما همانطور که خدمتتان عرض شد باید رزومه و امتیازات شما دقیق تر بررسی شود. از طرفی باتوجه به کمبود نیروی کار در برخی از استان های کانادا شرایط دریافت جاب آفر یا پیشنهاد شغلی هم برای شما محیا است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
م م
با سلام, 26 سالمه مجرد , مدرک کارشناسی نرم افزار کامپیوتر دارم, 5 سال سابقه کار مرتبط ( برنامه نویسی ) دارم و سطح زبانم هم در حد متوسط ( بدون مدرک زبان ) هست, میخواستم بدونم از چه طریقی میتونم اقدام کنم و اینکه اگر از طریق job offer بخوام اقدام کنم حداقل هزینه ( ویزا + بلیط + یکماه ماه اول اقامت در کانادا ) چه مقدار هست؟ حدودی هم بگید ممنون میشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شما با توجه به رزومه ای که می فرمایید شرایط عمومی خیلی خوبی دارید و یکی از کم هزینه ترین راه های مهاجرت برای شما اقدام از طریق اسکیلدورکر کانادا می باشد، البته نیازمند به داشتن مدرک زبان است. علاوه بر این پیشنهاد شغلی یا جاب آفر هم گزینه خوبی است که در برخی از ایالت های کشور کانادا که با کمبود نیرو مواجه هستند میسر است و گزینه آخر هم اقدام از طریق تحصیل می باشد. شما بصورت میانگین یک پشتوانه 9 تا 12 هزار یورویی داشته باشید برای اقامت های کاری کفایت می کند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
علیرضا
با عرض سلام و ارادت بنده ۱۷ سالمه و قصد مهاجرت به کانادا یا امریکا را دارم از طریق تحصیل و رشته ام در دبیرستان تجربی است می خواستم بدونم در چه رشته در دانشگاه تحصیل کنم راحت تر می توانم برای ادامه تحصیل به کانادا یا امریکا مهاجرت کنم البته همراه با فاند چون وضعیت مالی متوسطی داریم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر به فکر مهاجرت تحصیلی و گرفتن بورسیه هستید باید در رشته هایی تحصیل کنید که کاملاً به آنها علاقه دارید. چون بورسیه تحصیلی گرفتن کاملاً وابسته به رزومه ی علمی شماست و باید از مقالات علمی، نمره زبان و سوپروایزر قوی برخوردار باشید. موفق باشید.
Paniz
سلام وقت تون بخیر بنده ۱۸ سال سن دارم و دارای دیپلم تجربی از تیزهوشان هستم و معدل هم بالاست همچنین ایلتس ۶ هم دارم از نظر مالی هم مشکلی ندارم میخواستم برای دندان پزشکی کانادا اقدام کنم شما با شرایط من دندان پزشکی چه کشوری پیشنهاد میکنید و شانس قبولی ام چقدر است؟میشه من را راهنمایی کنید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به رزومه ای که می فرمایید شما شانس خیلی خوبی دارید و کشور کانادا هم کشور خیلی خوبی است. علاوه بر این کشورهایی مثل آمریکا، انگلستان، سوئیس، اتریش است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
علی زارع
با سلام من پایه دهم رو تمام کردم و معدل هم بالای ۱۹ است و سطح زبان متوسطی دارم از بین کانادا اتریش هلند و دانمارک و سوئد نروژ و فنلاند کدام کشور از نظر تحصیل در دبیرستان ارزان تر است و هزینه تقریبی اش چقدر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز تحصیل در عموم کشورهایی که شما نام بردید از کیفیفت بالایی برخوردار است. اما بچه های بین المللی باید در مدارس خصوصی که دانش آموز خارجی پذیرش می دهند ثبت نام شوند که اکثراً دارای شهریه هستند و یا اینکه دانش آموز یک قیم مناسب داشته باشد. در حال حاضر در کشور اتریش می توانید بصورت رایگان در مقطع دبیرستان تحصیل نمایید و قط یک هزینه زندگی بین 8 تا 10 هزاریورو خواهید داشت. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
احمد زارعی
با عرض سلام و ارادت بنده پایه دهم رو تموم کردم و معدل هم بالای ۱۹ است می خواستم بدونم حداقل هزینه مورد نیاز برای تحصیل در دبیرستان های کانادا چقدر است
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بصورت دقیق نمی توان اعلام کردن چون مدرسه به مدرسه و ایالت به ایالت متفاوت هست اما بطور میانگین سالیانه بین 35 تا 50 هزار دلار کانادا هزینه تحصیل و زندگی می باشد. موفق باشید.
مجتبی
با عرض سلام وخسته نباشیدخدمت مدیریت محترم موسسه ام آی ای وجناب مهندس افضلی میخواستم ازتون خواهش کنم که برای شرایط کسانی که نتونستند درسشون رو ادامه بدن در ایران وتا دیپلم تونستند یا کمترازاون رو بخونن،شرایط اونارو برای مهاجرت به کانادا ازطریق کاری یا اسکیل ترید توضیح بدین یا ویدیوی در این زمینه تهیه بفرمایید ممنون میشم ازتون شاید این سوال خیلی از هموطن هامون باشه .من خودم دیپلم فنی ساخت و تولید.سن۳۰سال.شغل جوشکار برق ومیگ و مگ با مدرک فنی حرفه ای.مدرک زبان ندارم ولی در حد متوسط بلدم.متاهل ممنون میشم شرایط منو برسی کنید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب ممنون از پیشنهاد شما حتما بررسی خواهد شد.
فرشته سیاوشی
سلام چطوری میتونم با آقای افضلی در مورد تحصیل کانادا صحبت کنم لطفا بگین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب لطفا با موسسه تماس حاصل فرمایید کارشناسان شما را راهنمایی می کنند.
Neshat
سلام خسته نباشید من ۴۸سالمه لیسانس مهندسی صنایع و فوق دیپلم ماشین ابزار دارم و سابقه کار بالا حدود ۲۱سال دارم. سرمایه ام حدود یک و نیم میلیارد تومان هست. میخواستم بدونم به چه روشی و به کدوم کشورمیتونم همراه با همسر و سه فرزندم مهاجرت کنم؟؟ در ضمن مدرک زبان ندارم. ممنون میشم راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب متاسفانه برای کانادا شانسی ندارید اما می توانید برای کشورهای اروپایی مثل هلند نروژ اتریش سوئد و دانمارک اقدام نمایید تا از طریق تحصیل یا دوره زبان اقدام نمایید و بتونید کار کنید و ویزا کاری دریافت نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
حديث قهرمانپور
سلام وقتتون بخير من ١٨ سالمه و امسال كنكور دادم ، اما نميخوام در ايران دانشگاه برم ، رشتم تجربيه و معدلم بالاي ١٧ است و سطح زبانم بالاست ، ايا ميتونم بورسيه بشم در دانشگاه يا كالج هاي كانادا ؟ و اينكه رشته ايي كه ميخوام بخونم IT هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شما برای تحصیل در مقطع کارشناسی باید هزینه کنید و تحصیل شما رایگان نمی باشد. ولی تحصیل در مقطع دکتری رایگان می باشد و اگر مقاله isi، معدل و مدرک ایلتس داشته باشید می توانید با داشتن سوپروایزر رایگان تحصیل کنید. سپاس
Mohammad eskandari
سلام و عرض خسته نباشید به موسسه عالی ملک پور . من دانش آموز سال دهم تجربی هستم و در مدرسه نمونه دولتی درس میخونم زبان انگلیسی متوسطی دارم و شرایط مالی متوسط بهترین وقت برای مهاجرت من به کانادا چه زمانی هست میخواهم همراه هم داشته باشم و بصورت تحصیلی مهاجرت کنم ممنون میشم جواب بدید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شما برای تحصیل می توانید هم برای مدارس و هم بعد از اخذ دیپلم برای دانشگاه اقدام بفرمایید. و پدر و مادر نیز می توانند با ویزای توریستی وارد این کشور شوند. سپاس
Daniel Gholami
سلام. بنده برنامه نویس هستم و میخواهم برای استارتاپ مهاجرت کنم میخواستم بدونم شرایط سنی لحاظ میشیود آیا؟؟ 15 هستم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله سن سابقه کاری مدرک تحصیلی سطح زبان و ... مهم می باشد برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
پریوش رضائی
باسلام واحترام پسر من ۳۰ساله مدرک فوق لیسانس حسابداری دارای ۶سال سابقه کار مرتبط که یک سال ونیم بیمه پرداخت شده.و یکسال سابقه کار درشرکت کامپیوتر و دارای مدرک برنامه نویسی ازفنی وحرفه ای. وفعلا درحال خواندن زبان میباشد اگر نمره زبان بیش از ۷/۵باشد آیا دراکسپرس اینتری شانسی دارد که قبول شود؟ ضمنا ۴۰درصد در یه شرکت هم سهم دارد. وتمکن مالی نقد پانصدمیلیون تومن ویک آپارتمان بنام خودم به ارزش ۴میلیاردهست ومن سرپرست خانواده هستم.ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب باید امتیاز شما کامل محاسبه شود اگر نمره زبان خیلی خوبی بگیرید معادل clb9 می توانید با شانس خوب برای این روش اقدام نمایید برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
نسترن شاهوزی
با سلام بنده دارای مدرک کارشناسی علوم ازمایشگاهی هستم برای گرفتن اقامت کانادا از بین روش های اکسپرس اینتری،اقامت تحصیلی و یا ویزای کار کدوم رو پیشنهاد میدید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بستگی به دیگر فاکتورها دارد برای دریافت مشاوره باتوجه به شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
صادقی
با سلام بنده مدرک دکتری مدیریت صنعتی (ارشد مهندسی صنایع ) و 36 سال دارم و متاهل هستم و سابقه کار 10 ساله و مقالات و تحقیقات پژوهش بین المللی زیاد. در حال دریافت مدرک زبان هم هستم و 6 الی 6.5 آیلتس خواهم گرفت. این روش (CO-OP) یا سایر روشهای که برایم با توجه به شرایطم برای من مناسب است (هم از نظر هزینه و ....) چه روشی برای رفتن به کانادا و اخذ اقامت آن مناسب است . لطفا راهنمایی کنید. مممنون. فرم مشاورتون هم پر کردم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام روش ویزای کاری برای شما مناسب است
M.Qr
سلام وقت بخیر.ممنون از اطلاعات خوبی که رایگان در اختیار ما قرار میدید. من و همسرم هردو کارشناس پرستاری هستیم و 27 ساله.4 سال سابقه کار داریم.برای مهاجرت به اروپا بجز آلمان و یا کانادا میتونیم اقدام کنیم و چه شرایطی برای شروع لازمه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله برای آلمان اتریش سوئد دانمارک و نروژ میتونید اقدام کنید با مشاورین تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
Saba. J
سلام وقت بخیر من فارق التحصیل دانشگاه تهران تو رشته پزشکی هستم و مدرک زبانمم نمرش بالاست چقدر احتمال داره در دانشگاه های معتبر این کشور بورسیه بگیرم؟؟؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام برای تخصص میتونید اقدام کنید اما در نهایت باید مدرک پزشکیتون رو معادلسازی کنید. اما معادلسازی در کانادا ازمون دشواری دارد. برای معادلسازی و ادامه تحصیل کشورهای اروپایی مانند المان و سوئد شرایط راحت تری دارند. برای اطلاعات بیشتر با مشاورین تماس بگیرید
Alizarbat
با سلام من دانشجوی رشته مهندسی مکانیک در شرف فارغ التحصیلی هستم معدل کل دوره کارشناسی بنده ۱۳ چند صدم مدرک زبان ایلتس ندارم ولی اقدام کردم کلاس شرکت می کنم سابقه کار با بینه به علت نداشتن کارت پایان خدمت ندارم اما با موتور های دیزل هلندی و چینی کار کردم و برای کواپ در کشور کانادا قصد دارم اقدام کنم ویا کالج و ممنون میشم راهنمایی کنید و می دونم هزینه ای که قرار انجام بگیره حدود ۵۰۰ میلیون برای دوسال و برگشت میخوره اما امکان اینکه من در شهر ونکوور شغلی با رشته خودم با حقوق ۴۰۰۰دلار پیدا کنم امکانش هست !؟!؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت دوره کوآپ کار و تحصیل رو تواما ساپورت می کنه برای ورود به این دوره ها حتما می بایست مدرک زبان ارائه بفرمایید. هیچ تضمینی بابت این که بتونید در شهر خاصی و با میزان درآمد مشخصی کار پیدا کنید وجود نخواهد داشت. منتهای مراتب شانس شما با توجه به سابقه کاری که در طول دوره کوآپ به دست میارید برای کاریابی مجدد بسیار بسیار بالاست. توصیه می کنم برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان و بررسی شرایطتون با موسسه تماس تلفنی داشته باشید و از راهنمایی کارشناسان مجرب مجموعه بهره ببرید.
محمدباقر بستانپور
با سلام و عرض ادب بنده 45 سال دارم متاهل هستم و یک فرزند پسر 13 ساله دارم. خودم مدرک کارشناسی ارشد مهندسی عمران آب دارم و حدود 15 سال است که در شرکت آب و فاضلاب کار میکنم و رزومه کاری خوبی دارم. همسرم هم دکتری زبان و ادبیات فارسی را دارد. وضعیت مالی بسیار مناسبی ندارم. می خواستم بدانم شرایط خانواده بنده برای مهاجرت به کانادا چگونه است؟ و از چه طریقی می توان اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت از شش روش قانونی مهاجرت شما می توانید از طریق تحصیل فرزند، اسکیل ورکر برای همسرتان در صورت داشتن شرایط مورد نیاز (من جمله سن سابقه کار مرتبط و سطح زبان بالا) اقدام نمایید. لازم به ذکر است که به واسطه تحصیل فرزند اقامتی شامل حال شما و همسر محترمتان نخواهد شد. شما می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایطتان به صورت تخصصی توسط کارشناسان ارشد مجموعه و انتخاب بهترین مسیر مهاجرتی با موسسه ارتباط برقرار نمایید. پیروز باشید.
خادمی
سلام.برای مهاجرت به کانادا از طریق کار آیا لازم هست که سوابق کاری مرتبط داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله، شما برای کار در کانادا باید تحصیلات آکادمیک، سوابق کاری مرتبط و همینطور سطح زبان مطلوبی داشته باشید تا شانس خوبی برای کار داشته باشید و ویزای کاری دریافت نمایید.
Azade
سلام. من ۳۵ ساله هستم. ارشد نرم‌افزار با معدل A از تهران مرکز. تخصص ام در حوزه خودم خوبه. ۱۲ سال سابقه کار مرتبط. سطح زبانم آیلتس ۶ هست که دارم به ۷ میرسونمش. میخوام برای کار اقدام کنم آیا با توجه به سنم میتونم برای یک شهر و شرکت خوب در کانادا موفق باشم؟ این پروسه چقدر زمان میبره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، رشته نرم افزار یکی از بهترین رشته ها برای کاریابی در خارج از کشور است و شما در صورتی که رزومه خود را به خوبی بنویسید و مسیر درستی را برای پیدا کردن کارفرما دنبال کنید به نتیجه خواهید رسید. پیشنهاد میکنم محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور را تهیه نموده و امر کاریابی خود را انجام دهید.
بيتاميرزائي
سلام.من ٢٣ سال سن دارم و داراي مدرك ليسانس حقوق هستم.براي مهاجرت به كانادا و اخذ اقامت دائم بايد چه اقداماتي انجام بدم ؟اگر در ازمون وكالت قبول شده باشم و وكيل باشم اخذ اقامتم چطور خواهد بود ؟سطح زبان رو چطور بررسي كنم ؟ازمون خاصي رو بايد داد ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز شما از نظر سن و مدرک تحصیلی در شرایط ایده آلی قرار دارید و در صورتی که بتوانید مدرک زبان آیلتس در حد 6.5 ارائه نمایید و شهریه دانشگاه و هزینه های زندگی خود را نیز پرداخت نمایید شانس خوبی برای دریافت پذیرش و ویزا خواهید داشت. برای بررسی شرایط خود می توانید از مشاوره رایگان تلفنی با موسسه استفاده نمایید.
Sahar
سلام، با سن ۲۶ و لیسانس مهندسی پزشکی و حداقل هزینه چه روش مهاجرت امکان پذیر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما می توانید برای تحصیل در کشورهای متعددی از جمله کانادا اقدام داشته باشید. اما اگر محدودیت هزینه دارید برخی کشورهای اروپایی نیز می تواند مقصد شما دوست گرامی باشد.
تیموری
سلام ممنون بابت مقاله خوبتون. اگر من تحصیلی به کانادا برم، بعد از اون امکان تبدیل ویزا به کاری هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. متشکریم از لطف شما. بله، امکان تبدیل ویزای تحصیلی به کاری در کشور کانادا وجود دارد و می توانید از این روش وارد شده و پس از آن مشغول به کار شوید.
محمدی
سلام و عرض ادب آیا این موضوعی که اعلام شده اسکیلدورکر با امتیاز خیلی پایین در حال حاضر میشه پی آر گرفت درسته؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز با توجه به رقابتی بودن پروسه اسکیلدورکر عملاً افرادی که امتیاز بالاتری دارند شانس بیشتری برای دریافت دعوتنامه خواهند داشت و با امتیاز خیلی پایین امکان پذیر نمی باشد.
مهدی
باسلام خدمت جناب آقای ملک پور عزیز، من 31 سال سن دارم ودارای مدرک لیسانس حقوق، میخاستم بدونم چجوری میتونم در کانادا ادامه تحصیل بدم و اقامت دائم بگیرم و در حین تحصیل بتونم به شغل یا حرفه ایی مشغول بشم که درآمد هم داشته باشم، ممنون میشم با شرایطی که من مجرد هم هستم راهنمایی های لازم رو در این باره بهم بگین و سوال آخرم اینه که بغیر از کانادا شما چه کشوری رو باتوجه به شرایطم پیشنهاد میکنید، خیلی ممنون از پاسخگویی با حوصله و دقیق و مفید شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز در صورتی که مدرک زبان خوبی داشته باشید و بتوانید از پس هزینه های تحصیل و زندگی خود در یک یا دو سال اول خود بر آیید می توانید برای کشورهای کانادا و بسیاری از کشورهای اروپایی اقدام داشته باشید. در هر کدام از این کشورها شما می توانید به صورت پارت تایم مشغول به کار شده و کسب درآمد کنید.
الکسا
سلام،با سن ۳۳سال سن و با داشتن آیلتس ۹و مدرک زبان فرانسهb2وبدون سابقه کار و داشتن تخصص بسیار بالا در زمینه animationوvfxآیا می توان برای اسکیل ورکر اقدام کرد؟ همچنین من در رشته انیمیشن سازی شریدان کالج پذیرش گرفته ام یا از طریق تحصیلی برای اقامت کانادا اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز، شرایط سطح زبان و سن شما برای اسکیلدورکر بسیار خوب است و پیشنهاد می کنیم امتیازات خود را محاسبه کنید. در صورتی که حدود امتیازی 470 بدست آورید شانس خوبی برای پذیرش اسکیلدورکر فدرال خواهید داشت.
Zia Zamani
سلام خدمت شما عرض میکنم من از افغانستان هستم چگونه مهاجرت کرد به کانادا
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر بود شرایط سنی و مدرک تحصیلی و ... را میفرمودین شما میتوانید با توجه به رزومه و شرایطی که دارید از طریق ویزاهای مختلف اقدام نمایید
رضا
سلام سن من بالای50 سال هست میخواستم بتونم دوران بازنشستگی رو میشه به کشور کانادا مهاجرت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وقتتون بخیر اگر حداقل سرمایه لازم را داشته باشید می توانید از روش خود حمایتی به این کشور مهاجرت کنید برای اطلاع بیشتر حتما با موسسه تماس بگیرید.
سونا
سلام من زبان انگلسیم و فرانسویم خیلی خوبه و به دنبال سرمایه گذاری در این کشور هستم بنظر شما کدوم استان برام شرایطش بهتره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بهترین استان برای سرمایه گذاری شما با توجه به وضعیتتان که مسلط به زبان فرانسوی هم هستید، استان کبک می باشد.
یاسین
سریع ترین راه برای مهاجرت چه راهی رو پیشنهاد میکنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
اینکه سریع ترین روش چه روشی است بستگی به شرایط شما دارد که در کدام روش موفق تر خواهید بود اما روش اکسپرس اینتری نیز یکی از روش های سریع می باشد.
آوا
حداقل سرمایه برای کارآفرینی در کانادا چقدره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برنامه های استانی مختلف است و بسته به رزمه شما حداقل با 150 هزار دلار کانادا می توانید کارتان را شروع بکنید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت کامل بررسی شود.
امیرکمالی
سلام ایا میشه خانوادگی هم به کانادا مهاجرت کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز ویزای اسپانسر شیپ کانادا این امکان رو فراهم کرده است.
عاطفه
در روش استارتاپ نیاز است که قبلا بیزینس مطرح شده در کشور مبدا اجرا شده باشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خیر اگر بیزنس هم نداشته باشید می توانید اقدام کنید.
احسان سماواتی
سلام من 22 سالمه لیسانس فیزیک دارم از دانشگاه خواجه نصیر سرمایه خاصی ندارم بهترین روش برای مهاجرت من به کانادا چه روشی رو پیشنهاد میدید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام مهاجرت از روش جاب آفر و یا تحصیلی گزینه مناسبی است برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره دقیق با موسسه تماس حاصل فرمایید.
هاجر
سلام روزتون بخیر من یک گرافیست هستم که در رشته خودم سابقه کاری موفق دارم میخواستم ببینم از روش مهاجرت افراد موفق میشه به کانادا سفر کنم یا فقط باید َسابقه بین المللی موفقی داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز این ویزای که میفرمایید نیازمند به رزومه بین المللی و شناخته شده در جهان است. به همین دلیل است که ما بعنوان ویزای افراد خاص هم ازش نام می بریم.
زهرا سهرابیان
سلام میخواستم بدونم سایت اداره مهاجرت به چه شکل هست میشه با تکمیل مراحل به صورت اینترنتی در این سایت دیگه به صورت حضوری به وزارت این کشور مراجعه نکرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
برخی از کارهای اولیه برای مهاجرت را می توان به صورت آنلاین در سایت اداره مهاجرت این کشور انجام داد ولی به معنی عدم مراجعه به سفارت خانه نمی باشد.
Donya jahanbin
سلام من مدرک لیسانس شیمی آلی رو دارم و شیش سال سابقه کار وابسته به تحصیلم رو دارم. همچنین بودجه یی که دارم تقریبا ده میلیارده و مجردم. خیلی به کشور کانادا علاقه دارم و سابقه سفر به اونجارو هم دارم. بهترین راهی که واسه مهاجرت به این کشور میتونید بهم بدین کدومه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر سن تان را هم می فرمودید درست رت راهنمایی تان می کردیم منتها در کل یک راه می تواند اسکیل ورکر باشد اگر زیر 31 یا 32 سال می باشد حتی گزینه تحصیل را هم می توان به شما آفر و همچنین اگر صاحب کسب و کاری در ایران هستید برنامه های سرمایه گذاری و همچنین استارت آپ هم گزینه خوبی است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
آرزو
سلام من توی مسابقات شطرنج جهانی مقام دارم آیا امکان پذیر هست از طریق ویزای اکسپرس اینتری برای دریافت ویزای کانادا اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
مهاجرینی که دارای یک مهارت ویژه هستند می توانند از طریق این برنامه مهاجرتی این کشور اقدام کنند. برای واجد شرایط شدن مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری، کسب حداقل 67 امتیاز ضروری است و افراد می توانند از طریق مهارت، مدرک تحصیلی، سابقه کاری، تسلط زبانی، تمکن مالی این امتیازات را دریافت کنند.
هادی افضلی نیا
فرق بین جاب آفر و اکسپرس اینتری برای پیدا کردن شغل مناسب در کشور کانادا چیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
در روش اکسپرس اینتری از همان ابتدا به فرد اقامت دائم داده می شود و سپس فرد می تواند با داشتن اجازه کار و تحصیل و زندگی وارد این کشور شود. جاب آفر: در واقع ویزای مستقیم کاری می باشد برای اخذ ویزای کار باید از یکی از شرکت ها یا مؤسسات کانادایی پیشنهاد کاری داشته باشد و با استفاده از آن برای ویزای کار کانادا قدام نماید.
افشین محمدی
سلام من نویسنده ام تا حالا تعداد زیادی از داستان هام به عنوان فیلم نامه انتخاب شده و به عنوان چهره های ماندگار هم جایزه دریافت کردم آیا امکان داره که بتونم از روش افزاد موفق برای مهاجرت اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با درود شرایط شما برای دریافت این ویزا مناسب است پیشنهاد می شود برای دریافت اطلاعات تکمیلی و مشاوره حتما با موسسه تماس حاصل فرمایید.
هادی زنجانی
سلام به لحاظ مهاجر پذیر بودن آیا مردم کشور کانادا مهاجر پذیر هستن؟ قصد دارم از طریق سرمایه گذاری به این کشور خانوادگی مهاجرت کنم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام کشور کانادا از جمله مهاجر پذیر ترین کشور های دنیاست که اساس کشور و قوانین برای مهاجران مناسب است
هستی یعقوبی
سلام روزتون بخیر من میخواستم برای تحصیل در کانادا اقدام کنم میخواستم بدونم آیا حتما باید وکیل مهاجرتی داشته باشم بدون وکیل شانس قبولیم کم میشه؟ من لیسانس شهرسازی از دانشگاه علم و صنعت دارم زبان هم مدرک آیلتس 6و نیم دارم. ممنون از سایت خوبتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و درود با توجه به اینکه وکیل مهاجرت این مسیر مهاجرتی را بارها برای موکلین خود طی کرده طبیعتا با موانع مسیر آشناست و شانس شما برای پذیرش بالا خواهد رفت و در کوتاه ترین زمان می توانید بهترین نتیجه را دریافت کنید.
Mohammadreza morovat
سلام وقت بخیر ممنون از مجموعه خوبتون بابت مشاوره های دقیق و کاربردی من ۲۷ ساله هستم و همسرم ۲۲ سال و دارای یک فرزند هم هستیم که تازه متولد شده :)) من فوق لیسانس معماری دارم و همسرم لیسانس mba هستن که هنوز مدرکشون رو نگرفتن اما شغلشون بیکری و در ضمینه کیک و شیرینی خبره هستن و نزدیک به ۳ سال هست که جز مشاغل خانگی فعالیت دارن خودمم هم سابقه طراحی ٫و ساختمان یک پروژه تجاری از ۰ تا ۱۰۰ رو دارم و حدود ۱۰ سال هست که در صمینه لوازم خانگی (شغل پدر) فعالیت کردم که از اول امسال شرکت حقوقی به مدیر عاملی اینجانب تاسیس شده . من قصد مهاجرت دارم اما کانادا یکی از گزینه هام هست . سرمایه ای که دارم حدود ۱۰ میلیارد ت هست و دارای مدرک mba و dba هم دارم و در حال حاضر داریم روی مدرک زبانمون کار میکنیم که انشالله بتونیم برای سال آینده مدرک ilets رو بگیریم. من میخواستم روش هایی که برای من وجود داره رو بدونم و اینکه level زندگی ما به نسبت بالا هست آیا کار و یا اقامتی وجود داره که از بدو ورود ( ۶ ماه حداکثر) بتونیم به درآمد خوبی برسیم و اقامت دائم بگیریم یا خیر ممنون از شما و مجموعه بسیار خوبیتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز اولین مسیری که امکان اقدام دارید روش تحصیلی می باشد که به نسبت روش های سرمیه گذاری روش کوتاه تر و کم هزینه تری می باشد. همچنین در کانادا امکان سرمایه گذاری از روش های مختلف وجود دارد که رزومه شما بایستی توسط کارشناس کانادا بررسی گردد. پیشنهاد می شود با موسسه تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان بهره مند گردید.
hosna zanjani
سلام روز خوش این که میگن کانادا خیلی سرده و اصلا قابل سکونت نیست درسته؟ در کل این کشور برای مهاجرت شرایطش چطوریه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و درود دوست عزیز قسمت هایی از کانادا که به قطب نزدیک هست آب و هوای بسیار سردی دارد و در واقع تقریبا خالی از سکنه می باشد و تراکم جمعیت بسیار پایین ولی در قسمت های پایینی دارای آب و هوای بسیار مطلوب می باشد این کشور به لحاظ مهاجر پذیر بودن از مهاجرپذیر ترین کشور های دنیا می باشد.
amir
سلام روزتون بخیر من 32 سالمه لیسانس عمران دارم 7 سال هم سابقه کار دارم میخواستم بدونم چطوری میتونم یه شغل مرتبط توی کانادا پیدا کنم و مهاجرت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و درود شما می توانید از راه اکسپرس اینتری و جاب آفر و اسکیل ورکر برای مهاجرت به این کشور اقدام کنید