مهاجرت به هلند- شرایط و راه ها- راحت ترین راه مهاجرتی 2024

68 نظر

مهاجرت به هلند از طریق روش های مختلفی امکان پذیر است، که در بین روش های مهاجرتی روش کاری، تحصیلی و استارتاپ محبوب می باشند. از آنجایی که کشور هلند از نظر موقعیت جعرافیایی در مکان مناسبی در اروپا قرار گرفته است، یکی از کشور های مناسب برای سرمایه گذاری محسوب می گردد. همچنین هلند جز اتحادیه اروپا است، بنابراین در صورت کسب اقامت این کشور امکان کار در سایر کشور های اروپایی نیز وجود خواهد داشت، داشتن تسلط به زبان بومی و سابقه تحصیلی مناسب، برای روش های ذکر شده مزیت محسوب می گردد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش های مهاجرتی به هلند، با شماره های موسسه در ارتباط باشید.

 

مهاجرت نوآفرینی

مهاجرت از طریق نوآفرینی و یا همان استارتاپ، از روش های مناسب برای سرمایه گذاری در هلند می باشد که به دلیل حمایت خوبی که کشور هلند از متقاضیان دارد، مانند آموزش رایگان، و پشتیبانی در طول مسیر راه اندازی شرکت یکی از روش های منایب مهاجرتی است.

مهاجرت کاری

برای این مسیر باید پذیرش کاری از یک شرکت هلندی داشته باشید و تمکن مالی برای یک سال زندگی در هلند را ارائه دهید.

 

 

مهاجرت با تحصیلی

برای تحصیل در هلند نیاز دارید از یک مرکز آموزشی مانند کالج مدرسه و یا دانشگاه نامه پذیرش تحصیلی داشته باشید، مدرک زبان انگلیسی در حد آیلتس 6 داشته باشید و یا به زبان هلندی در حد b2 مسلط باشید.

 

 

سرمایه گذاری در هلند

شما می توانید از روش ثبت شرکت، کارآفرینی و یا استارتاپ اقدام کنید. برای اقدام از این مسیر نیاز به سرمایه گذاری و تمکن مالی مناسب دارید.

 

مهاجرت به هلند با ازدواج

با ازدواج با یک فرد هلندی و یا یک فرد که اقامت دائم این کشور را داشته باشد، امکان اخذ اقامت از این روش وجود دارد.

 

 

مهاجرت از طریق تولد در هلند

در صورتی که پذر و مادر فرد هلندی باشند و یا اقامت دائم هلند را داشته باشند، اقامت این کشور به فرزند داده می گردد.

 

 

 

 

ویدیو موسسه MIE در مورد راه‌های اخذ اقامت در 10 دقیقه


 

تماس با ما

مهاجرت به هلند

شرایط مهاجرت به هلند

شرایط ابتدایی که برای مهاجرت به هلند متقاضیان باید داشته باشند، با توجه به مسیر انتخابی آنها متغییر است. مثلا: برای مهاجرت تحصیلی نیاز به نامه پذیرش دانشگاه خواهید داشت، برای مهاجرت کاری نیاز به قرارداد کاری معتبر دارید و برای سرمایه گذاری نیاز به داشتن سرمایه اولیه متناسب خواهید بود.

روش های مهاجرت به هلند

 • داشتن محل اقامت مناسب و ارائه اجاره نامه یا سند مربوط به محل اسکان
 • دارا بود بیمه سلامت و پرداخت هزینه‌های آن
 • در برخی از موارد تسلط به زبان انگلیسی و یا هلندی ضروریست. مثلا برای مهاجرت کاری و تحصیلی تسلط به زبان ضروری است.
 • توانایی تامین هزینه های زندگی 

 

ویدیو موسسه MIE در مورد روش های مهاجرت به هلند


هزینه مهاجرت به هلند

برای هزینه مهاجرت به هلند علاوه بر مبالغی که مربوط به خرج و مخارج زندگی می شود، شامل هزینه اخذ ویزا و خدماتی که در زمان مهاجرت به متقاضیان داده می شود، محاسبه می گردد. برای آگاهی از جزییات هزینه مهاجرت به هلند، جدول زیر را مطالعه بفرمایید.

شرح هزینه

قیمت

ویزای شینگن یکبار ورود (برای همه روش های مهاجرتی)

60 یورو

ویزای شینگن چندبار ورود

60 یورو

ویزای شینگن 6 الی 12 ساله (90 روزه)

35 یورو

ویزای شینگن کودکان 0-6 (90 روز)

رایگان

ویزای ترانزیت (12 سال به بالا)

60 یورو

ویزای ترانزیت کودکان

35 یورو

 تعیین وقت سفارت

50 یورو

 

ویدیو موسسه MIE در مورد مهاجرت هلند


هزینه های اولیه برای مهاجرت به هلند

هزینه های اولیه برای مهاجرت به هلند شامل موارد زیر می باشد:

 • هزینه های درخواست ویزا
 • صدور ویزا
 • ترجمه مدارک
 • بلیط سفر به هلند
 • بیمه
 • اجاره محل اسکان

در زیر عنوان های بعدی ریز هزینه ها با توجه به نوع ویزای درخواستی بیان می گردد.

هزینه مهاجرت کاری به هلند

هزینه های های مهاجرت کاری به هلند موارد زیر می باشد.

عنوان

هزینه ها (یورو)

هزینه پرواز ایران به هلند

767

 هزینه ویزای کاری

116

اجاره ماهانه ملک یک خوابه

1300

بیمه (ماهانه)

135

تمکن مالی برای دریافت ویزا

12000 یورو

هزینه مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

هزینه مهاجرت به هلند از طریق تحصیل برای دانشجویانی که عضو اتحادیه اروپا می باشند و دانشجویانی که خارج از اتحادیه اروپا می باشند متغیر می باشد. به عبارتی به دلیل اینکه کشور هلند عضو اتحادیه اروپا می باشند هزینه تحصیل در این کشور برای دانشجویان عضو این اتحادیه بسیار مقرون به صرفه تر است این هزینه برای دانشجویان عضو اتحادیه اروپا حدود ۲۱۶۸ یورو در هر سال تحصیلی می باشد اما متوسطه شهریه دانشجویان لیسانس ای که عضو اتحادیه اروپا نمی باشند از ۶ هزار تا ۱۵ هزار یورو متغیر می‌باشد و برای دانشجویان تحصیل در هلند کارشناسی ارشد از ۸ هزار یورو تا ۲۰ هزار یورو در سال متغیر است.

هزینه مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

هزینه تحصیل

بین 8 الی 28 هزار یورو

هزینه ویزا

172 یورو

هزینه رسیدگی به پرونده ویزا

174 یورو

هزینه مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

هزینه مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری بسته به اخذ اقامت دارد، مثلا در روش خرید ملک هیچ حداقلی برای هزینه مشخص نشده زیرا که اقامت در پی ندارد اما در روش کارآفرینی 1.250.000 یورو لازم است. برای روش استارتاپ یا نوآفرینی هم هیچ سقفی مشخص نشده است.

روش سرمایه گذاری

سرمایه لازم

استارتاپ

50000 یورو + هزینه 6 ماه زندگی

کارآفرینی

1.250.000 یورو

ثبت شرکت

دارایی بیش از 50000 یورو باشد

شرایط مهاجرت به هلند از طریق کار

مهاجرت به هلند از طریق کار بیش از 90 روز نیاز به مجوز اقامت خواهد داشت. انواع مجوز اقامت کاری در ذیل لیست شده اند:

 • مجوزهای اقامت بر پایه دانش و استعداد یا کارگران ماهر
 • اجازه اقامت برای کار در مشاغل دارای درآمد
 • اجازه اقامت برای کارآموزان یا دانشجویان در محل کار
 • اجازه اقامت برای کار فصلی
 • اجازه اقامت برای ارائه دهندگان خدمات متقابل

کار در خارج از کشور

ویزای کار کشور هلند بر اساس تخصص و سوابق کاری ارائه می شود و نکته ای که باید توجه شود اولویت افراد هلندی و افراد اروپایی بر متقاضیان کار خارج از اروپا می باشد. برای کار در هلند، شخص باید شرایط زیر را داشته باشد:

 • قرارداد کاری معتبر با یکی از شرکت ها و یا مؤسسات تحقیقاتی معتبر و دارای مجوز از کشور هلند
 • درآمد کاری متناسب با هزینه زندگی طبق قرارداد
 • درآمد و حقوق شخص بر پایه شرایط بازار و قوانین کار باشد

با توجه به این موضوع که در کشور هلند، دریافت اقامت دائم هلند از طریق کار، نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی می باشد و پیشنهاد شغلی در کشور هلند توسط شرکت ها و مراکز خاصی صادر می شود و هر کارفرما اجازه صدور مجوز کار برای جذب نیروی کار خارجی ندارد، می توان چنین استدلال کرد که قوانین جذب نیروی کار خارجی در هلند کمی سخت گیرانه می باشد. بنابراین تنها افرادی که سوابق و تجربه کاری خاصی دارند می توانند شانس خوبی جهت دریافت پیشنهاد شغلی در این کشور داشته باشند. در نمودار، میزان نرخ بیکاری در کشور هلند بررسی شده است.نمودار نرخ بیکاری هلند 2024

مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

در مهاجرت به هلند از طریق تحصیل، لزومی به اثبات دانش زبان هلندی نیست و دوره های مختلف تحصیلی در این کشور در مقاطع مدارس، لیسانس، فوق لیسانس و دکترا به زبان انگلیسی نیز ارائه می شود. برای ورود به دوره های آموزشی در کشور هلند، نیاز به داشتن آیلتس 6 در مقطع لیسانس و آیلتس 6.5 در مقطع دکترا و فوق لیسانس جهت تحصیل در هلند می باشد.

در کشور هلند پس از اتمام تحصیل، شخص دانشجو و همسر و فرزندان دارای ویزای همراه هلند تا 1 سال اجازه اقامت و یافتن کار مرتبط با تحصیل را دارد. هزینه تحصیل در هلند با توجه به دانشگاه و رشته متفاوت می باشد، اما به طور متوسط ممکن است دوره های تحصیلی در سال حدود 8 الی 20 هزار یورو هزینه داشته باشند. کشور هلند نظام آموزشی رایگان مانند کشور فرانسه یا آلمان ندارد ولی دوره ها اکثراً به زبان انگلیسی ارائه می شوند و از این نظر نکته بسیار مثبتی می باشد. اما این نکته را نیز باید متذکر شد که بدون سطح زبان مناسب نمی توان وارد این کشور شد و به تحصیل پرداخت. همواره تحصیل یکی از روش های منطقی کشور هلند برای مهاجرت می باشد؛ زیرا شخص، درس و تخصص مورد نیاز کشور مقصد را فرا گرفته و با شرکت در دوره های آموزشی آن کشور، آماده ورود به بازار کار هلند شده است. دانشجو در طول مدت دوره تحصیلی خود با زبان هلندی آشنا شده است و شرایط و شانس کافی را جهت کاریابی در کشور هلند دارد.

مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل دوره کارشناسی

آیلتس6

مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل دوره کارشناسی ارشد

آیلتس 6.5

مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل دوره دکترا

آیلتس 7

اجازه کار حین تحصیل

دارد

اقامت جستجوی کار

یک سال اجازه اقامت برای پیدا کردن کار دارد

هزینه تحصیل

بین 8 الی 28 هزار یورو

 

ویدیو موسسه MIE در مورد نوآفرینی هلند


مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری با روش های استارتاپ، کارآفرینی، ثبت شرکت، خود اشتغالی منجر به اخذ اقامت می شود اما با خرید ملک این نتیجه بدست نمی آید. مسیرهای این روش مهاجرتی را در ذیل بخوانید:

 • استارتاپ: برای این روش، شخص باید یک ایده خلاقانه و نو داشته باشد که از طریق این ایده بتواند کسب و کاری نو و جدید و پر سود ایجاد کند. برای این کار مراحلی باید سپری شود که مهمترین این مراحل، ارائه طرح تجاری کامل و با تمام جزئیات به وزارت بازرگانی هلند می باشد. به علاوه داشتن قرارداد از یک تسهیلگر شرط اصلی ویزای استارت آپ هلند است.

 • خوداشتغالی: فرد فریلنسر یا خود اشتغال باید ثابت نماید نقش موثری در اقتصاد هلند داشته و در اتاق بازرگانی هلند نام خود را ثبت نموده باشد. طرح تجاری ارائه شده باید درآمد کار را توجیه نماید. طرح تجاری، تجربه شخصی و ارزش افزوده برای هلند هر کدام 30 امتیاز داشته و فرد باید 90 امتیاز دریافت نماید. اقامت اعطایی 2 ساله و قابل تمدید است.

 • روش سرمایه گذاری خارجی یا کارآفرینی: در این روش که بر خلاف روش های قبلی، حداقل و حداکثر سرمایه مشخص نشده است؛ شخص نیاز دارد که مبلغ 1.250.000 یورو در کشور هلند سرمایه گذاری نماید. این سرمایه گذاری نمی تواند در املاک باشد و باید در کسب و کاری سرمایه گذاری شود. همچنین این سرمایه گذاری می بایست حداقل طی 5 سال، 10 شغل در کشور هلند ایجاد کرده و به اقتصاد کشور هلند کمک یا تاثیر شگرف در علوم خاص، شبکه ها، تعامل فعال سرمایه گذار و مشتریان ایجاد نماید.

روش سرمایه گذاری

شرایط

استارتاپ

ارائه ایده خلاقانه و نو

کارآفرینی

کارآفرینی حداقل برای 10 نفر

 مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت

ارائه طرح تجاری قابل قبول

ویدیو موسسه MIE در مورد نوآفرینی هلند


شرایط مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

این روش برای افراد خاصی امکان پذیر است و افرادی که قصد مهاجرت به کشور هلند و زندگی در کنار همسر خود داشته باشند می توانند درخواست اقامت از این روش را بدهند. یکی از راحت ترین راه مهاجرت به هلند از طریق ازدواج است که برای افرادی که با یک شخص هلندی و یا یک شخص مقیم کشور هلند ازدواج می کنند امکان پذیر است. ازدواج، امری مقدس است و کشور هلند نیز مانند تمامی کشورها برای افرادی که با اتباع هلندی ازدواج می نمایند، مزیت هایی جهت دریافت اقامت در نظر گرفته است. البته توجه شود برای درخواست اقامت از این طریق، اثبات شرایطی مثل واقعی بودن رابطه و صوری نبودن ازدواج و داشتن درآمد و تمکن مالی کافی شخص اسپانسر جهت تأمین هزینه های زندگی 2 نفر در کشور هلند مورد نیاز است. در این روش، شخص باید شرایط کلی ازدواج در هلند را رعایت کند و باید از حداقل سن مورد نیاز جهت ازدواج، اهلیت کافی برای تشکیل زندگی و رضایت باطنی طرفین برخوردار باشد. به این علت که در سال های اخیر، مهاجرت هلند از طریق ازدواج به صورت صوری و تقلبی افزایش داشته و متأسفانه برخی به جهت دریافت اقامت، هر گونه دروغ و تقلبی را شکل می دهند؛ کشورهای مختلف برای بررسی واقعی بودن ازدواج، تحقیقات مختلفی را انجام می دهند. پیشنهاد می شود در صورتی که واقعاً شرایط مناسب مهاجرت از طریق ازدواج وجود دارد، در این خصوص و از این روش اقدام شود.

مهاجرت به هلند و اخذ تابعیت از طریق تولد

در مهاجرت به هلند از طریق تولد، امکان تولد در این کشور و اخذ اقامت برای والدین وجود ندارد و قوانین این کشور بر پایه خون می باشد. بنابراین تنها افرادی تابعیت هلند را کسب می نمایند که والدین آنها نیز هلندی باشند. در کشورهای مختلف طبق قوانین خون و خاک، از طریق تولد امکان اخذ تابعیت و اقامت وجود دارد. در کشورهایی نظیر برزیل و کانادا و آمریکا، افرادی که در خاک این کشورها متولد شوند به آنها پاسپورت این کشور اعطا می شود و میتوانند در این کشور زندگی نمایند. در برخی از این کشورها نظیر برزیل، به پدر و مادر شخص نیز از طریق تولد فرزند اقامت اعطا می شود. روش دوم بر پایه خون می باشد و افراد در زمان تولد، تابعیت کشوری را که مادر و پدر آنها دارند کسب می نمایند.

مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی و خطرات آن

مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی، یکی از انواع طرق مهاجرتی می باشد که البته یک روش غیرقانونی و اشتباه است. زیرا اقدام از این روش، ممکن است خطرات جانی و مالی بسیاری برای متقاضیان آن داشته باشد. به علاوه اینکه پس از ورود به خاک کشور مورد نظر نیز، شرایط مساعد زندگی در کمپ ها و مراکز نگهداری پناهجویان برقرار نمی باشد. بر این اساس، به متقاضیان این روش توصیه می شود که اطلاعات و آگاهی های خود را نسبت به کلیه روش های مهاجرتی به ویژه روش های متعدد قانونی مهاجرت افزایش داده و متناسب با شرایط خود، از یکی از این روش های قانونی اقدام نمایند.

مهاجرت هنرمندان به هلند

برخی کشورها اقامت های خاصی برای افراد هنرمند، ورزشکار و... در نظر گرفته اند. کشورهایی نظیر کانادا و اتریش که ویزاهای مختلفی در خصوص هنرمندان و ورزشکاران دارند، بسیار شناخته شده می باشند. در کشور هلند، یک ویزا خاص در زیر شاخه های ویزای کاری به نام اشتغال در زمینه فرهنگ و هنر مشخص شده  با عنوان مهاجرت هنرمندان به هلند که برای افرادی که در زمینه های فرهنگی و هنری سوابق خاصی دارند در نظر گرفته شده است. برای دریافت این اقامت، داشتن شرایط زیر الزامی است:

 • داشتن پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای معتبر در کشور هلند که از سال 2007 به بعد در لیست بازرگانان رسمی ثبت شده باشد
 • درآمد کافی برای زندگی مشخص شده باشد
 • شغل پیشنهادی در زمینه های رقص، موسیقی کلاسیک، اوپرا، تئاتر و کارگاه های فرهنگی باشد

توجه شود که برای دریافت این اقامت، نیاز به ارائه سوابق کاری و هنری بسیار مناسب و برخی مواقع دانش زبان هلندی می باشد؛ زیرا در زمینه هایی نظیر اوپرا یا تئاتر، شخص باید بتواند به زبان هلندی مسلط باشد. به همین جهت حتماً قبل از صرف هزینه و اقدام، با مشاورین متخصص مشورت بفرمایید.

مهاجرت ورزشی به هلند

شرایط مهاجرت به هلند به گونه است که افراد بسیاری را در برمی گیرد. ورزشکاران جزء گروهی می باشند که برای مهاجرت از امتیاز بالایی برخوردارهستند. اشخاصی واجد شرایط استفاده از این روش مهاجرتی می باشند که در یک رشته ورزشی دارای مهارت و تخصص ویژه ای باشند و موفق به کسب افتخار و جایزه در سطح بین المللی شده اند. لازم به ذکر است که دریافت اقامت ورزشی و مهاجرت ورزشی به هلند یکی از سخت ترین راه های مهاجرت و اخذ اقامت هلند است. زیرا تنها افرادی در این راه موفق می باشند که دارای مدال در سطح بین المللی در رشته های ورزشی باشند. کشور هلند برای پوشش ضعف خود در برخی از رشته های ورزشی و بالابردن افتخارات ورزشی خود، مانند دیگر کشورهای جهان، این برنامه مهاجرتی را به وجود آورده است. پس طبیعی است که برای اعطای اقامت به شخص، اول باید از توانایی وی در ورزش مطمئن شوند.

چگونه به هلند مهاجرت کنیم؟

در پاسخ به این سوال که چگونه به هلند مهاجرت کنیم؟ می‌توان گفت: برای مهاجرت نیاز است مراحل زیر را پشت سر بگذرانید:

 • مسیر انتخابی برای مهاجرت را برای مشخص کنید.
 • کلیه مدارک مورد نیاز را تهیه کنید.
 •  به سایت اداره مهاجرت هلند مراجعه کرده و درخواست ویزا دهید.
 • در زمان مقرر به سفارت یا کنسولگری هلند مراجعه کرده و در مصاحبه حضوری حاضر شوید.
 • پروفایل شخصی خود را مدام چک کنید، در صورت نیاز به تکمیل مدارک، آنها را به کنسولگری ارائه دهید.
 • منتظر جواب درخواست ویزا شوید.

راحت ترین راه مهاجرت به هلند چیست؟

راحت ترین راه مهاجرت به هلند با توجه به پارامترهای متعددی مشخص می شود و شرایط شخص اهمیت بالایی در آن دارد برای مثال شخصی با سابقه بیزینسی بهتر است از طریق استارتاپ هلند مهاجرت نماید. افراد با سرمایه کم اما با مهارت شغلی بالا، ویزای کاری برایشان مناسب است زیرا نرخ بیکاری هلند نشان از وجود مشاغل با کیفیت برای این افراد دارد. یکی از بهترین راه های مهاجرت به هلند اخذ ویزای سرمایه گذاری و کاری می باشد، که متقاضی می ‌تواند با داشتن پیشنهاد کاری، یا مشارکت در پروژه های دولتی، یا ثبت شرکت و یا خرید سهام شرکت های هلندی از یکی از این دو روش اقدام کند. در نهایت مهاجرت تحصیلی را به افرادی که می توانند تامین شهریه دانشگاهی در کشور هلند برای مهاجرت را بپردازند پیشنهاد می شود. البته مهاجرت از طریق ازدواج نیز یکی از راحت ترین راه ها در کشور هلند است که نیاز به رابطه واقعی داشته و مناسب همه افراد نمی باشد.

لیست مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به هلند

برای اقامت با توجه به روشی که برای مهاجرت خود انتخاب می کنید مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به هلند متغیر می باشند، به عنوان مثال: مدارک مورد نیاز برای مهاجرت از طریق ازدواج این موارد است:

 • سند ازدواج زوجین
 • مدارکی مبنی و اثبات رابطه بین دو نفر
 • گواهی تمکن مالی که نشان دهنده توانمدی مالی فرد باشد
 • مدارک زبان مورد تایید سفارت هلند
 • درخواست ویزای نوع MVV
 • پرداخت مبلغ حداقل 420 یورو جهت صدور ویزا

 یا به عنوان مثال مدارکی که برای مهاجرت از روش تحصیل باید ارائه دهید این مدارک می باشد:

 • داشتن پاسپورت کشور مبدا
 • انجام تست سلامت مورد تایید کشور هلند
 • ارائه گواهی دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه های معتبر کشورهلند
 • داشتن منبع مالی مناسب برای تامین هزینه های تحصیل
 • پاس کردن ۵۰ درصد از واحدهای تحصیلی سالانه
 • ارائه دادن مدرک آیلتس ۶ برای دوره های تحصیلی که به زبان انگلیسی ارائه می شود
 • تکمیل فرم های مربوطه

قوانین مهاجرت و تابعیت در هلند

کشور هلند کشوری مهاجرپذیر می باشد و افرادی که به طرق مختلف و قانونی به این کشور مهاجرت می نمایند می توانند پس از مدت زمان مشخصی با توجه به شرایط اقامتی خود درخواست اقامت هلند و تابعیت هلند و پس از آن پاسپورت هلند را بدهند. برای درخواست اقامت دائم به طور معمول، شخص پس از 5 سال زندگی در این کشور و پرداخت مالیات و کار می تواند درخواست دهد. توجه شود زمان تحصیل (به جز دکترا) جزو مدت زمان اقامت شخص محاسبه نمی شود. به طور معمول شخص برای دریافت اقامت دائم باید شرایط زیر را داشته باشد:

شرایط تابعیت هلند برای مهاجرت

 • شخص به مدت 5 سال و یا بیشتر در کشور هلند زندگی کرده باشد
 • 5 سال به طور مستمر در کشور هلند زندگی کرده باشد و وقفه بین این مدت نباشد
 • این اقامت 5 ساله موقت نباشد و زمان درخواست اقامت دائم نیز شخص، اقامت بلند مدت خود را داشته باشد
 • درآمد کافی داشته باشد
 • آشنایی به زبان هلندی داشته باشد
 • عدم سوء پیشینه

کشور هلند برای مهاجرت

هلند یک کشور پیشرفته با اقتصاد قوی، جامعه متنوع و فرهنگ پذیر است. سیاست‌های مهاجرت اجتماعی و پذیرش مهاجران در این کشور بسیار مثبت است. زبان هلندی به عنوان زبان رسمی استفاده می‌شود، اما بسیاری از افراد نیز انگلیسی را به خوبی می‌فهمند و صحبت می‌کنند.

برای اطلاعات دقیق‌تر و به‌روزتر، می‌توانید به منابع رسمی مهاجرت و دولت هلند مراجعه کنید.

موضوع

هلند

هزینه زندگی ماهانه

به طور متوسط حدود 1000-1500 یورو برای یک فرد است.

مهاجر پذیری

 مردم هلند اصولا مهمان نواز و خونگرم هستند.

آداب و رسوم

در هلند تنوع فرهنگی بالایی وجود دارد.

آب و هوا

آب و هوای اقیانوسی ملایم با تاثیرات خنک کننده از سواحل شمال غربی. زمستان‌ها سرد و تابستان‌ها معتدل.

جمعیت

حدود 17 میلیون نفر

موقعیت جغرافیایی

واقع در شمال اروپا، هم مرز با بلژیک و آلمان

شرایط کار

شرایط کار بر اساس قوانین محلی و اتحادیه اروپا تنظیم می‌شود.

حقوق حداقل و حداکثر

حداقل حقوق 1700 یورو به بالا می باشد.

بهترین شهر ها برای مهاجرت به هلند

هلند دارای شهرهای زیادی با امکانات و فرصت‌های مختلف برای مهاجرت است. هر شهر دارای ویژگی‌ها و مزایای خاص خود است و به نیازها و ترجیحات شما بستگی دارد. در زیر چند شهر برتر برای مهاجرت به هلند آورده شده است:

 • آمستردام (Amsterdam): پایتخت هلند، شهر زیبا و پرآوازه با زیرساختهای فرهنگی، هنری و تفریحی فراوان. با وجود هزینه زندگی بالا، مهاجرت به آمستردام یکی از محبوب‌ترین مقاصد برای مهاجرت به هلند است.
 • رتردام (Rotterdam): شهری دینامیک با یک بندر بزرگ و مدرن. رتردام به عنوان یک مرکز تجاری و فرهنگی با امکانات خوب حمل و نقل شهری شناخته می‌شود.
 • اوترخت (Utrecht): یک شهر تاریخی با ساختار شهری زیبا و زندگی شبانه پر حرکت. اوترخت به عنوان یک مرکز آموزشی و فرهنگی نیز معروف است.
 • دلفت (Delft): شهری کوچک با چشم اندازهای زیبا و معماری تاریخی.
 • هگ (The Hague): پایتخت قضایی کشور با سواحل زیبا و امکانات فرهنگی غنی.
 • ایندهون (Eindhoven): یک شهر صنعتی و فناوری با محیط زندگی مدرن.

هر شهر دارای جذابیت‌های خود است، بنابراین انتخاب به عنوان بهترین شهر برای مهاجرت به هلند به نیازها و ترجیحات شما بستگی دارد.

وکیل مهاجرت به هلند

کشور هلند برای مهاجرت کمی دشوراتر از دیگر کشورهای اروپایی می باشد. حتی اگر سطح این دشواری را برابر با دیگر کشورهای دنیا بدانیم، باز هم با توجه به ناآگاهی و عدم وجود اطلاعات کافی پیرامون مهاجرت، افراد را برسر دوراهی های بسیاری قرار می دهد. دوراهی هایی مانند: انتخاب مناسب ترین روش مهاجرتی، جمع آوری مدارک، راه های تامین منابع مالی و... می باشد و اینجاست که وجود یک وکیل مهاجرت بسیار باارزش می شود. وکیل مهاجرت به هلند همان شخصی است که موجب می شود، موانع و چالش های موجود در روش های مهاجرت، غیر حل نماند و افراد را از هدفشان دور نکند. باتوجه به دانش و آگاهی وکیل مهاجرت به قوانین و مقررات، بهترین استراژی را برای متقاضیان تنظیم می کند تا قدم های خود را اصولی و بدون اشتباه بردارند و بدون اتلاف وقت و انرژی بتوانند به کشور هلند مهاجرت کنند. 

مشاوره مهاجرت به هلند

راحت ترین راه مهاجرت به هلند، سوالات بسیاری را در ذهن متقاضیان به وجود می آورد که برای یافتن پاسخ های این سوالات باید به افراد متخصص در این زمینه رجوع کرد که قطعا بدون پرداخت هزینه نخواهد بود. مشاوره در امر مهاجرت یکی از اقداماتی است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد و یا از انجام آن ممانعت ورزید زیرا همه افرادی که مصصم به مهاجرت می باشند تنها با علم به این موضوع و داشتن اطلاعات کافی به هدف خود می رسند. شما عزیزان می توانید با برقراری ارتباط با موسسه ملک پور، از مشاوره رایگان مهاجرت به هلند بهره مند گردید، تا به سوالات و ابهامات ذهنیتان به صورت رایگان پاسخ داده شود.

مزایا و معایب مهاجرت به هلند

مهاجرت به کشور هلند نیز مانند هر نقطه دیگری از جهان با قوت و ضعف هایی همراه است، چرا که هیچ چیز نه سفید مطلق است و نه سیاه. معایب کشور هلند برای مهاجرت را باید نوعی چالش قابل حل تصور کرد که بسیاری از آنها ناپایدار خواهند بود. برای آگاهی دقیق از مزایا و معایب مهاجرت به هلند، ادامه مطالب را از دست ندهید.

مزایای مهاجرت به هلند

 • طبیعت زیبا
 • آب و هوای مناسب
 • سطح بالای رفاه اجتماعی
 • اقتصاد پررونق
 • بازار کار ایده آل
 • پایین بودن آمار جرم جنایت
 • سیستم آموزشی
 • پوشش هزینه پروش فرزندان زیر 18 سال
 • وجود دانشگاه های با سطح علمی بالا
 • استقبال از استعداد و ایده های نوآورانه افراد
 • بالا بودن استانداردهای زندگی

مزایای مهاجرت به هلند

معایب مهاجرت به هلند

 • هزینه بالای زندگی
 • نرخ مالیات بالا
 • سختی اجاره خانه
 • خرید و اجاره اتوموبیل
 • خدمات بیمه و درمانی گرانقیمت

اقدامات لازم پس از ورود به کشور هلند برای مهاجرت

پس از رسیدن به کشور هلند برای مهاجرت لازم است اقدامات زیر را در اولویت قرار دهید:

 • ثبت نام در شهرداری: متقاضی نهایتا تا 5 روز بعد از ورود باید با همراهان خود به شهرداری مراجعه نماید. پیشنهاد می شود از قبل وقت رزرو نمایید تا جریمه نشوید. برای اخذ وقت نیاز به آدرس ثابت از محل سکونت خود خواهید داشت.
 • برای یک DigiD درخواست کنید:DigiD وسیله ای برای شناسایی هنگام دسترسی به خدمات آنلاین است که بعد از ثبت درخواست پایگاه داده های سوابق شخصی (BRP)، می توان یک DigiD درخواست داد.
 • برای MijnOverheid ثبت نام کنید: MijnOverheid سیستم دریافت پیام های دولت هلند نظیر اعلان تمدید پاسپورت یا میزان مالیات است.
 • ادغام مدنی:این مرحله شامل صحبت کردن، نوشتن و درک زبان هلندی است که برای اخذ تابعیت انجام خواهد شد.
 • بیمه سلامت بگیرید
 • فرزند خود را در مدرسه ثبت نام کنید

 

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر درباره راحت ترین راه مهاجرت به هلند هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


 

پادکست پرسش و پاسخ با موسسه MIE

پرسش: سلام برای سرمایه گذاری در هلند چقدر پول نیاز است؟

 


سوالات متداول راجع به شرایط مهاجرت به هلند

✔️ آیا هلند کشور مهاجرپذیری است؟

هلند از جمله بهترین و زیباترین کشورهای اروپایی می باشد که از شرایط اقتصادی مناسبی نیز برخوردار است. افرادی که موفق به مهاجرت به این کشور می شوند، می توانند از امکانات ارائه شده توسط این کشور بهره مند گردند. مهاجرت به کشور هلند از طرق مختلفی مانند تحصیل، سرمایه گذاری، کار و... امکان پذیر است.

✔️ چگونه به هلند مهاجرت کنیم؟

انتخاب راه مهاجرتی، تامین مدارک و منابع مالی مربوط به مهاجرت، موجب می شود تا افراد قادر به ورود و مهاجرت به کشور هلند باشند.

✔️ راه های مهاجرت به هلند؟

افراد از طریق راه های مختلفی از جمله: تحصیلی، کاری، ازدواج، تولد، سرمایه گذاری و پناهندگی، به کشور هلند مهاجرت کنند.

✔️ راحت ترین راه مهاجرت به هلند کدام است؟

بسته به شرایط شما من جمله سن، تحصیلات، سابقه کار، بودجه و سطح زبان می بایست راحت ترین راه مهاجرت به کشور هلند را انتخاب نمایید.

✔️ هزینه مهاجرت به هلند چه مقدار است؟

هزینه مهاجرت به هلند بسته به راه و روش انتخابی شما می تواند بسیار متفاوت بوده و رنج وسیعی از ارقام را در برگیرد.

✔️ آیا با زندگی می توان تابعیت و شهروندی هلند را دریافت کرد؟

افراد می توانند به طور متوسط با 5 سال اقامت در این کشور و پرداخت بیمه و مالیات، اقامت دائم هلند را دریافت کرده و پس از آن برای تبدیل اقامت به تابعیت هلند درخواست دهند. تسلط بر زبان و فرهنگ هلند، از جمله شرایط اعطای تابعیت در این کشور می باشد.

✔️ مهاجرت به آمستردام چگونه است؟

آمستردام یکی از شهرهای شناخته شده و پایتخت کشور هلند می باشد که از طریق راه های مختلف مهاجرتی می توان وارد این شهر شده و سکونت گزید.

✔️ یک روش مهاجرت به هلند تضمینی کدام مسیر مهاجرتی می باشد؟

در میان راههای مهاجرت به هلند مهاجرت از طریق ازدواج با اتباع هلندی یک روش تضمینی میباشد که در صورت غیر صوری بودن و صحیح بوئن منجر به اقامت نیز می گردد.

✔️ آیا امکان مهاجرت به هلند از طریق ورزش وجود دارد؟

بله، متقاضیانی که دارای افتخارات ورزشی در سطح بین المللی می باشند، از امتیاز مهاجرت به کشور هلند، برخوردار می باشند.


سخن پایانی

کشور هلند برای مهاجرت، راحت ترین راه مهاجرت به هلند، اخذ تابعیت کشور هلند و راه های مهاجرت به هلند تضمینی در این مقاله به صورت علمی مورد بررسی و مطالعه دقیق قرار گرفت. متقاضیان باید با توجه به شرایط خود، نوع روش مناسب را برای مهاجرت به کشور هلند انتخاب نمایند. در این مقاله به اکثر روش های مهاجرت به کشور هلند اشاره شد و سعی کردیم که به تمامی روش های مهاجرت به کشور هلند بپردازیم. همیشه باید توجه شود که مهاجرت موفق مهاجرتی می باشد که قانونی بوده و از روشی انجام گیرد که نه تنها برای کشور مقصد دردسری ایجاد نشود، بلکه شخص بتواند با شرایط مناسب خود رشد و پیشرفت داشته باشد. موسسه ملک پور با بیش از 17 سال سابقه فعالیت درخشان در امور مهاجرت، با دریافت ویزاها و کارت های اقامت متعدد و فراوان که مدارک و مصاحبه های مراجعین در وب سایت موجود و آماده بررسی می باشد، می تواند در خصوص مهاجرت به کشور هلند به شما عزیزان راهنمایی و مشاوره نماید. موسسه ملک پور می تواند بهترین کمک و راهنما برای شما در این مسیر باشد. جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی می توانید با تلفن های ما در سراسر جهان تماس حاصل فرمایید. همچنین فرم تماس نیز فرصتی برای ثبت درخواست شما جهت دریافت تماس و مشاوره تلفنی رایگان می باشد. شما می توانید سوالات خود را در بخش "ثبت پرسش" این مقاله مطرح نمایید تا کارشناسان متخصص به سوالات شما عزیزان پاسخ دهند.

نویسنده این مطلب

نام : هدی غلیم زاده (ghaleyemzadeh)

مشاور تخصصی موسسه mie با بیش از 5 سال سابقه کار درخشان

متخصص و کارشناس در زمینه های مشاوره کاری تحصیلی و سرمایه گذاری و مشاوره ورزشکاران و هنرمندان

این مقاله توسط مشاور رسمی جناب آقای حمید عزیزی تایید شده است. (مشاهده صفحه تایید کننده)
امتیاز 4.11 از 5 ( 52 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
سوسن عاطفى
سلام ميخواهم بدانم براى امكان يافتن كار در آمستردام جهت دخترم كه درحال حاضر آنجا با ويزاى يكساله بعد از فارغ التحصيلى از دانشگاه درمقطع فوق ليسانس زندگى ميكند ميتوانيد كمك نماييد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، جهت جست و جوی کار، شما باید از مؤسسات کاریابی اقدام نمایید. همکاران ما در دفتر مرکزی وین می توانند شما را در جهت مسیر درست راهنمایی نمایند. در صورت تماس با دفتر مرکزی وین از طریق شماره تماس های ارائه شده در بخش "تماس با ما" هزینه تماس با دفتر وین، صرفاً تا تهران محاسبه می شود و می توانید از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید. * مانا باشید *
مهدی زحمتکش
با سلام من در مورد اخذ اقامت از طریق ویزا کار برای استرالیا و یا کانادا و یا از طریق اثبات تمکن مالی نیاز به مشاوره دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان با مؤسسه تماس حاصل فرمایید. شماره های تماس در قسمت "تماس با ما" موجود است و یا در صورت تمایل نسب به تکمیل فرم تماس اقدام فرمایید تا کارشناسان ما از طریق واتساپ با شما تماس گیرند. *مانا باشید *
elnaz
سلام من لیسانس مهندسی پزشکی از دانشگاه آزاد دارم..میخواستم بدونم میتونم راحت ویزا بگیرم برای هلند و کدوم دانشگاه برای این رشته بهتره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید شرایط عمومی شما اعم از سن، سطح زبان، پشتوانه مالی و سوابق کاری دقیق بررسی شود تا بتوانیم درست راهنمایی تان کنیم. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
امین سینا
سلام عرض ادب. ایا امکان مهاجرت به هلند از طریق خود حمایتی برای ایرانی ها وجود داره؟ و اگر جواب مثبت هست شرایطش چیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خیر کشور هلند برنامه خودحمایتی که برای ایرانی ها باز باشد ندارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان برای خودحمایتی کشورهایی چون سوئیس، اتریش، پرتغال و فرانسه بررسی شود. موفق باشید.
عالیشوندی
سلام من پشت کنکوری هستم و ۱۸ سال سن دارم می خواستم برای ادامه تحصیل به دانشگاه آمستدام در رشته پزشکی تحصیل کنم. در حال حاضر دارم مدرک آیلتس می گیرم وروی مقاله کار می کنم که رزومه خوبی داشته باشم. اگه میشه راه نمایی کنید که با این شرایط امکان مهاجرت وجود دارد؟ و کمی درمورد خوبی ها و بدی های اونجا بگید. پوشش مال در حدود ۱۰۰میلیون هست. باتشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل در رشته های پزشکی باید در آزمون ورودی قبول شوید که عموماً به زبانخود همان کشور است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
haidari
سلام میخواهم بدانم آیا میشود از طریق هیچ یک از انواع مهاجرت از طریق کار ، تحصیل ،سرمایه گذاری و... نیز به کشور هلند به عنوان پناهنده مهاجرت کنیم ؟ اگر پاسخ مثبت است چگونه باید اقدام کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شما که از راه های قانونی می توانید اقدام نمایید چرا می خواهید کار غیرقانونی انجام بدهید؟! موسسه ملک پور هیچگونه خدمات و مشاوره ای راجع به پناهندگی ندارد. موفق باشید.
مهسا اسماعیلی
سلام و عرض ادب در حال حاضر به جز راه تحصیلی؛ آیا مسیر سرمایه گذاری و خرید ملک در هلند باز هست؟ با چه مبلغ سرمایه ای امکان سرمایه گذاری و خرید ملک در کشور هلند وجود داره؟ من میدونم که دانشجو حین تحصیل در هلند اجازه کار نداره آیا این امکان وجود داره که اگر کار مورد نظرش با استاندارد حقوق رو بتونه به دست بیاره ... درخواست مجوز کارش پذیرفته بشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب ثبت شرکت از طریق ارائه بیزینس پلن و تایید آن نسبت به اخذ اقامت می توان اقدام کرد و دانشجو اجازه کار پاره وقت دارد.
مهرناز موذنی
با سلام بنده 17ساله هستم و سال اینده کنکور دارم رشته ریاضی برای ادامه تحصیل در هلند میتونم اقدام کنم ؟ هلند بورسیه تحصیلی دارد؟چه رشته و چه مهندسی برای هلند بهتره؟ من مدرک زبان ندارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب برای بورسیه تحصیلی باید شرایط خیلی خاص و رزومه قوی داشته باشید معدل بالا ،مقالات ، زبان خیلی قوی و ...
مهرناز موذنی
رزومه عملی شرکت در مسابقات علمی و ازمایشگاهی داشته ام و رزومه هنری هم رتبه در چند جشنواره و نوازندگی در دو گروه کوبش و ضرب اهنگ... ولی مدرک زبان ندارم.... و چه مهندسی بهتر مکانیک، برق، صنایع و...؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب برای دریافت اطلاعات کامل و دقیق تر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده فرمایید.
فریبرز
با سلام وتشکر از شما دختر ما ۹ سالشه ومن ۴۳ سالمه و کارشناس ارشد بهسازی و نوسازی شهری هستم و ۲۵ سال سابقه تدریس در آموزش و پرورش دارم و همسرم با ۱۷ سال سابقه تدریس در آموزش و پرورش هنرآموز نقاشی و گرافیک و هنرهای تجسمی هستن و چند نمایشگاه در ایران برگزار کرده اند.. امکان مهاجرت به کدوم یک از کشورهای اروپایی بیشتره و هزینه های قبل از مهاجرت و انشالله بعداز مهاجرت دریک سال اول چه مقدار است و سوال آخر ، از شروع اقدام برای مهاجرت تا رفتن چقدر زمان می برد ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب اگر بخواهید همزمان با خانواده اقدام فرمایید سوئد و دانمارک کشورهایی هستند که ویزا همزمان صادر می کند با فاصله کم برای کشورهای هلند و نروژ و اتریش هم تحصیلی می توانید اقدام کنید که همسر و فرزند به شما ملحق شوند پس از چند ماه. روشهای خودحمایتی هم می تواند گزینه مناسبی باشد تا بدون سرمایه گذاری اقامت دریافت نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
یگانه ستایش نیا
سلام وقت بخیر من میخواستم مشاوره حضوری با یکی از کارشناسان شما داشته باشم اگر مقدوره لطفا راهنمایی بفرمایید سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام با مشاورین تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
فلورا اردلان نیا
سلام وقت بخیر زوجی ۴۷ و ۳۹ ساله به همراه فرزندی زیر ۱۸ سال آیا میتوانند با ویزای کار به هلند مهاجرت کنند و سپس اقامت دائم و تابعیت هلند را دریافت کنند؟؟؟؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب در صورت داشتن مجموع شرایط و همچنین داشتن جاب افر صرفا برای خانم که سن کمتری دارند شانس برای اقدام وجود دارد.توصیه میکنم با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما به صورت رایگان بررسی بشه و بتونید از مشاوره تخصصی کارشناسان مجرب مجموعه بهره مند بشید.موفق باشید.
عبدالله فلاح
سلام وقتتون بخیر بنده ۳۲ سالمه کارشناسی ارشد مهندسی برق دارم در زمینه سیم پیچی الکترو موتور فعالیت دارم کدوم کشور میتونم کار بگیرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز، رشته تحصیلی شما یکی از رشته های با تقاضای بالا برای نیروی کار است و بسیاری از کشورها به تخصص شما نیاز دارند. اما علاوه بر تخصص شما باید شرایط دیگری داشته باشید که برای این منظور می توانید با موسسه تماس حاصل کنید و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید.
عماد صالحی
تحصیل در هلندآیا دوره اماده سازی لیسانس و فوق لیسانس دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز، در صورتی که شما نتوانید به سطح مورد نظر زبان برای ورود به دانشگاه دست پیدا کنید، باید در دوره های آماده سازی شرکت نمایید.
محمودی
سلام وقتتون بخیر باشه، من عاااااشق هلندم فقط نگرانم اینکه میگن راحت زبان انگلیسی صحبت میشه، فقط مربوط به آمستردام باشه، من روتردام می‌خوام چطوریه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله در کشور هلند با توجه به اینکه مقصد دانشجویان زیادی است زبان انگلیسی رواج زیادی دارد و مردم در اکثر شهرها تسلط بالایی به زبان انگلیسی دارند.
الناز کیا
سلام عرض ادب. ممنونم از تیم قوی استاد ملک پور و ممنون بابت مطالب خوبتون. میخواستم بدونم اگر بخوام ویرای تحصیلی بگیرم همسرم چه مدت بعد از من میتونه ملحق بشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. متشکریم از لطف و محبت شما دوست گرامی. به طور معمول حدود 3 تا 6 ماه بعد از ورود شما به کشور هلند، همراهان شما می توانند وارد این کشور شوند.
صادق‌ نوری
۴۸‌ سالمه‌ در رشته‌ لوله‌ کشی‌ ساختمان‌ اب‌ وفاضلاب‌ وگرمایش‌ ساختمان‌ مشغول‌ بکار‌ هستم‌‌ باسابقه‌ ۲۵‌ سال‌ میتونم‌ مهاجرت‌ کاری‌ انجام‌ بدم‌ متاهل‌ ودارای‌ ۲‌ فرزند‌ میباشم‌ پسر‌ بزرگم‌ ۱۳‌ سالشه‌ و۳ساله‌ مشغول فراگیری‌ زبان‌ میباشد‌ اگه‌ ممکنه‌ راهنماییم‌ کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، به طور کلی شرایط سنی شما مقداری برای کاریابی در خارج از کشور بالاست، ضمن اینکه داشتن سطح زبان خیلی خوب و پیدا کردن کارفرما از شروط اصلی کار شما خواهد بود. با توجه به شرایطی که فرمودید شاید روش های سرمایه گذاری بتواند گزینه بهتری باشد اما پیشنهاد میکنیم حتما شرایط خود را با کارشناسان موسسه به صورت رایگان در میان بگذارید و مشاوره تلفنی دریافت نمایید.
شبنم
جناب دکترسلام برای اقامت هلند زبان هلندی یاد بگیریم یا انگلیسی؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز برای مهاجرت مدرک زبان انگلیسی نیاز هست پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط شما را کامل بررسی کنند
ehsan movahedi
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما.بنده فوق دیپلم مدیریت دولتی دارم و تا اکنون تخصصی ندارم ایا میتونم اززطریق نو افرینی که عرض کردین مهاجرت و شروع به کار کنم البته زبان انگلیسی هم کامل بلدم ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر بود سن و وضعیت تاهل و میزان پشتوانه مالیتان را میفرمودین در کل شرایط شما مناسب است شرایطی نیاز است که پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید تا شرایط شما را بررسی کرده و کامل راهنمایی کنند با تشکر
سارا کریمی
با سلام من ۳۵ سالمه تمکن مال من تا حدی خوبه اما سند ملکی ندارم برای اخذ ویزای توریستی باید چکار کنم ممنونم از سایت خوبتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید شما را راهنمایی کنند
Qaseem alkozay
من كارمند امنيت ملي بودم در افغانسان بسيار در مشكلات زندگي ميكنم از شما خواهشمندم تا برايم كيس مهاجرت شروع كنيد مصرف مكمل چقدر ميشود برايم بگويد این هم نمبر واتساپ من
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز موسسه ملک پور در زمینه پناهندگی ارائه خدمات و مشاوره ندارد
Qaseem alkozay
من كارمند امنيت ملي بودم در افغانسان بسيار در مشكلات زندگي ميكنم از شما خواهشمندم تا برايم كيس مهاجرت شروع كنيد مصرف مكمل چقدر ميشود برايم بگويد این هم نمبر واتساپ من
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز موسسه ملک پور در زمینه پناهندگی ارائه مشاوره ندارد
مریم زمانی
با سلام من در ایران به تازگی کارآموز وکالت شده ام و کارشناسی ارشد تجارت بین الملل دارم و 27 سالم هستش. خواستم بدونم برای مهاجرت به هلند برای رشته حقوق و وکالت از چه طریقی میتونم اقدام کنم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی برای بررسی رزومه خود با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید
سینا پورجواهری
سلام من 21 سالمه و قهرمان کشتی و مدال طلای استانی و کشوری دارم. کشور هلند به من ویزا میده و میتونم به این کشور مهاجرت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای مهاجرت و اخذ ویزا برای ورزشکاران، میبایست افتخار آفرینی و کسب مدال شما در سطح بین المللی و جهانی باشد.
ابراهیم
هلند مهاجر پذیر هست؟ رفتارشون با مهاجر ها خوبه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
بله کشور هلند کشور مهاجر پذیر می باشد و به مردمان بسیار شاد معروف می باشند و به دلیل حضور هر ساله مهاجران در این کشور بسیار رفتار مهربان و پذیرفته شده ای را با مهاجران دارند.
پویان سنایی
سلام برای هزینه های زندگی در هلند ماهانه چقدر باید درآمد داشته باشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب هزینه زندگی بصورت ماهانه در هلند به طور کلی،حدود 1500 یورو می باشد.
آسیه پور صالح
هزینه های زندگی دانشجویی چطوری هست در هلند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
برای دانشجویان عضو اتحادیه اروپا حدود2100 یورو در مقطع لیسانس دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا 6 الی15 هزار یورو و دانشجویان ارشد8 الی20 هزار یورو بسته به رشته تحصیلی و دانشگاه مربوطه متغیر است.
حجت صمیمی
سلام من قهرمان کشوری تکواندو هستم و چنتا مدال دیگه هم دارم از طریق ورزش امکان مهاجرت به هلند وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای بهره مندی از ویزای ورزشی هلند باید سطح افتخار افرینی و مدال هاتون، بین المللی و فرا کشوری باشد.
علیرضا حیدریان
سلام بنده دکترای مدیریت خدمات بهداشتی دارم یک آژانس به من پیشنهاد داد که یک کلینیک دندانپزشکی داره توسط یک ایرانی در آمستردام تاسیس می‌کنه اعلام نیاز برای رشته تحصیلی شما کرده بنده هم رزومه فرستادم ظاهراً قبول کردند فقط میگن ۳۵۰۰ یورو هزینه داره. به نظر من یه کم مشکوک میاد به این سرعت موافقت بشه به نظر شما آیا این امر ممکنه و این هزینه واقعا نیازه برای ویزای کاری یا خیر خواستم نظر شما را هم بدونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز صحت این کار توسط شما بایستی بررسی گردد. معمولا تیم های کاریابی از شما هزینه ی چندانی دریافت نمی کنند و قسمتی از حقوق شما را از کارفرما دریافت می نمایند.
mahmood
راحت ترین راه برای دریاقت اقامت هلند و مهاجرت به این کشور چه راهی است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
انتخاب راحت ترین راه بستگس به شرایط فرد دارد اما برا کسانی که سرمایه گذاری می کنند راحت ترین راه نوآفرینی است
علی علی پور
هزینه های زندگی در هلند به چه صورت است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
هزینه زندگی در هلند به طور متوسط می توان گفت1500 یورو در ماه می باشد.
مریوانی
وقت بخیر بنده ۴۰ سال سن دارم و در زمینه پتروشیمی ۱۵ سال سابقه کار دارم پیشنهاد شما برای من اقدام از کدام روش به کشور هلند هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر سطح زبان انگلیسی خوبی داشته باشید تحصیل سریع ترین راه برای شماست.
درسا مختاری
وقت بخیر با بودجه سه میلیاردی، چه زمینه هایی رو برای سرمایه گذاری پیشنهاد می کنید و میشه با این مبلغ اقامت دائم گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خیر با این بودجه سرمایه گذاری را اصلا پیشنهاد نمی کنیم. مگر اینکه در موارد خاصی شما رزومه ای در زمینه استارت آپ ارائه بدهید که منجر به دریافت اقامت بشود. از همان ابتدا هم اقامت دائم داده نمی شود.
ناشناس
سلام خسته نباشید من زبان انگلیسیم میشه گفت فوله ترم بعدی دیپلم زبان می‌گیرم در حال حاضر کلاس یازدهم هستم رشته تجربی. و اطلاع هم دارم که باید معدل سال ۱۱ و ۱۲ امم بالا و رتبه قابل قبول تو کنکور برای رشته دلخواهم داشته باشم. چند تا سوال داشتم: ۱. باید مدرک زبان داچ هم داشته باشم؟ ۲.بهتره برای گرفتن دیپلم مهاجرت کنم یا وقتی لیسانس گرفتم برای مهاجرت اقدام کنم؟ چون می‌خوام هرچه زودتر اقدام کنم ۳. اگه یه سال تو دانشگاه داخلی بخونم دیگه نمی‌خواد برم کالج؟ خیلی ممنون میشم اگه پاسخ بدید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در بهترین حالت که بهتر است دیپلم را در هلند دریافت بکنید در غیر اینصورت بلی شما اگر بخواهید وارد دانشگاه های دولتی بشید نیازمند آشنایی و مدرک زبان داچ هستید پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی بشه.
گل پرور
راحت ترین و سریع ترین راه برای هلند جهت مهاجرت چه روشی را پیشنهاد می‌کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
در صورت داشتن سرمایه مناسب از جمله بهترین روش های مهاجرت میتوان مهاجرت از طریق استارتاپ یا نوآوری را پیشنهاد داد.
وحید
سلام من ارشد گرافیک دارم نمایشگاه جهانی هنرمندان هم غرفه داشتم دنبال یک کشوری هستم که به هنرمند ها بها بده و از این طریق مهاجرت کنم آیا هلند گزینه مناسبی است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
بله هلند از جمله کشور هایی می باشد که به ورزش و هنر بسیار اهمیت می دهد. و قطعا با مهاجرت به این کش.ر اینده درخشانی در این حوزه خواهید داشت.
امیر موسوی
سلام من عضو تیم ملی فوتبال جوانان هستم که سال گذشته تیم مون توی آسیا مقام 2دوم شد. میخواستم بدونم میتونم با روش مهاجرت ورزشی وارد هلند بشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز به طور کلی روش مهاجرت ورزشی یکی از روش های پر ریسک هست اما با توجه به شرایط تون شانس پذیرش را خواهید داشت. برای کسب مشاوره و راهنمایی دقیق تر با شماره های موسسه تماس حاصل فرمایید.
بهرام
سلام به توجه به اینکه برای دریافت اقامت دائم باید 5 سال در هلند باشیم میخواستم بدونم دوره دکترا هم جز این مدت حساب میشه یا بغیر از این دوره فقط دوره هایی که کار کردیم رو باید در نظر بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام بله دوره دکترا هم جز دوره اقامت محاسبه می شود فقط به این نکته توجه کنید که اقامت شما در این 5 سال باید پشت سر هم و بدون وقفه باشد.
hamid
سلام من یه سرمایه محدودی دارم میخواستم با روش خود اشتغالی مهاجرت کنم حالا سوالم اینه اگر من بتونم برای خودم کارآفرینی کنم میشه اقامت بگیرم یا حتما باید کسی رو هم به عنوان کارمند استخدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای دریافت این اقامت شخص باید کارآفرینی انجام دهد و شرایط خاصی داشته باشد. متقاضی باید با ارائه یک کسب و کار که به نفع کشور هلند می باشد بتواند کسب درآمد داشته باشد. برای این اقامت هلند که از طریق امتیاز بندی می باشد، شخص نیاز به دریافت 90 امتیاز دارد.پیشنهاد می شود برای کسب راهنمایی های بهتر با شماره های موسسه در ارتباط باشید.
محدثه تقی نژاد
دانشجو دکترا ریاضی در حال دفاع از رساله آیا شرایط فاند برایم هست ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در صورتی که از رزومه خوبی برخوردار باشید و بتوانید یک پروپوزال قوی ارائه نمایید، امکان اخذ فاند وجود دارد.
Mehdi
سلام و عرض ارادت خدمت استاد ملک پور و عرض خسته نباشید به مشاوران عزیز. ببخشید اگر خدمت سربازی را در سپاه پاسداران انجام دهیم آیا می توانیم به اروپا مهاجرت کنیم؟ ( چون شنیدم که اروپا سپاه پاسداران را در فهرست گروه های تروریستی قرار داده است ) . میشه به سوال بنده جواب بدهید. با تشکر از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر تنها ایالات متحده امریکا سخت گیری هایی نسبت به این موضوع دارد.
سهیل
سلام میخواستم بدونم از طریق استارت اپ میشه به هلند مهاجرت کرد؟ شرایطش چیه و هزینه اش چقدره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز سن شما برای نوافرینی کشور هلند بایستی پایین باشد و گپ تحصیلی بالایی نداشته باشید.
Shiron
سلام ورود به دانشگاه‌های هلند نیاز به قبولی در آزمون خاصی داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در اکثر رشته ها نیاز به پشت سر گذاشتن آزمون ورودی ندارید اما در برخی رشته ها مانند رشته های پزشکی باید در آزمون ورود قبول شوید.
Shorin
سلام برای همراه اجازه ی کار وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب در صورت اخذ جاب افر می توانند مجوز کار را دریافت کنند.
ماریا
سلام، اگر من در هلند کار پیدا کنم، شانس ویزا شدن دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. به شرایط جاب آفر شما بستگی دارد و در صورت اوکی بودن جاب آفر شانس ویزا خواهید داشت.
خیریه موسوی
سلام وقتتون بخیر شما برای کارآفرینی هلند هم اقدام میکنید ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، از ابتدا تا انتهای پروسه دریافت اقامت در کنار شما خواهیم بود.
رضا
درود، ایا ویزای تحصیلی هلند اجازه کار همراه هم دارد؟ مرسی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب در صورت اخذ جاب افر و دریافت مجوز کار این امکان برای همراه فراهم است.
مهتاب
سلام روز بخیر میشه بهترین مسیری که برای مهاجرت میتونم برم رو به من نشون بدید من ۳۲ سالمه لیسانس مهندسی شیمی دارم ولی کار اصلی که میکنم کار های هنری هست رزین و پتینه دیوار از لحاظ مالی هم خیلی معمولی هستیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره با موسسه تماس بگیرید
نگار احمدی
سلام وقت بخیر من ۳۰ ساله هستم و فوق لیسانس حقوق بین الملل سطح زبانم متوسط رو به خوب هستش و هنوز دارم زبان میخونم برای مهاجرت به هلند چه راههایی دارم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. می توانید برای راه های تحصیل و یا نوآفرینی در هلند اقدام داشته باشید.
سامان
سلام. در مورد روش جدیدی که آقای دکتر فرمودن نوآفرینی هست در هلند، امکان اقدام به همراه اعضای خانوده هست و شما در نوشتن بیزنس پلن هم همراهی میکنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله دوست عزیز، شما به همراه همسر و فرزندان زیر 18 سال می توانید برای اقامت نوآفرینی هلند اقدام داشته باشید و در خصوص نوشتن بیزنس پلن هم در کنار شما خواهیم بود.
جباری
سلام. پسر من 16 ساله هست و در ایران مدرسه تیزهوشان درس میخونه و معدلش تقریبا 20 هست. من عمدتا شنیدم که میشه برای دانشگاه های هلند اقدام کرد ولی دوست دارم پسرم قبل از دانشگاه وارد سیستم تحصیلی این کشور بشه و بعد قوی تر بتونه وارد دانشگاه بشه. امکان تحصیل در مدارس هلند وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی شما می توانید از مدارس بین المللی برای فرزندتان درخواست پذیرش دهید.
سینا قائم مقام فرهانی
من به تازگی روش نوآفرینی هلند رو در اینستاگرامتون دیدم. آیا امکانش هست که بنده بدون سابقه مدیریتی برای این روش اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله، در این روش نیازی به سابقه مدیریتی نیست و داشتن ایده جدید اهمیت بالایی دارد.
الهام
چند سال بعد از اقدام در نوافرینی هلند می‌توان درخواست پاسپورت داد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز معمولاً بعد از ۵ سال شما می‌توانید برای اقامت دائم و سپس برای پاسپورت درخواست دهید.
بهزاد رستمی
درود بر شما. آیا ویزای همراه تحصیلی همزمان هست؟ مرسی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز، همراهان با قدری فاصله زمانی از نفر اصلی می توانند به دانشجو ملحق شوند.
علی
سلام، من 37 سالم هست و لیسانس دارم، تمایل دارم به هلند مهاجرت کنم، بهترین راه مهاجرت برای من چی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما می توانید از روش تحصیلی کاری و یا سرمایه گذاری اقدام نمایید.
پارسا نگهداری
برای افراد زیر ۱۸ سال برای تحصیل و ورزش چه راهکاری توصیه می‌کنید درسن ۱۶ سالگی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بسته به رشته ورزشی متفاوت است اما به طور معمول بسیاری از مدارس بین المللی امکانات تحصیلی، آموزشی و ورزشی کاملی برای بررسی استعدادهای دانش آموزان در اختیار متقاضی قرار می دهند.
لاله
وقت بخیر با 27 سال سن و لیسانس موسیقی امکان مهاجرت به هلند از طریق تحصیلی رو دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله دوست عزیز، در صورتی که سطح زبان مناسبی داشته باشید شانس تحصیل خواهید داشت.
حسین
سلام، من شنیدم شانس ویزا تحصیلی هلند زیاد است، آیا این درسته؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با یلام بله دوست عزیز هلند روی سن حساس نمی باشد.
علیرضا هاشمی
سلام ودرود با 37 سال سن و تخصص در زمینه صادرات و واردات قطعات خودرو ایا میشه طرح استارت آپی در نظر گرفت؟ من خودم ایده استارت اپی برای تهیه بیزنس پلن ندارم شما میتونید در این زمینه کمک کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. برای اقامت نوآفرینی در هلند شما باید ایده ای داشته باشید یا تیم هلندی ما بتواند بر اساس شرایط کار یا تحصیلاتتان ایده ای طراحی نماید. در واقع برای طراحی ایده به شما کمک میکنیم.
افضلی
سلام. من بیزنس خودمو دارم و خیلی هم دوست دارم توی هلند کار کنم. به هرجا زنگ میزنم میگن تنها راه مهاجرت به هلند فقط تحصیلیه، خواستم ببینم واقعا همینطوره و فقط باید تحصیلی اومد یا راه دیگه ای هم داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز، شما میتوانید با ارائه یک ایده خلاقانه و نوآفرینانه از طریق روش نوآفرینی نیز برای دریافت اقامت هلند اقدام داشته باشید.
سجاد
سلام و عرض ادب بنده 45 سالم هست و متاهل هستم همسمرم 38 سالشون هست و سطح زبانمون در حد ایلتس 6 هست داراییمون حدود 9 میلیارده و در حیطه نرم افزار و برنامه نویسی مشغول به کار هستم به مدت 10 سال ممنون میشم چه روشی به شرایطمون میخوره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما میتوانید برای روش نوآفرینی در هلند اقدام داشته باشید تا با ارائه یک ایده نوآفرینانه بتوانید با خانواده به این کشور مهاجرت نمایید.
فاطمه
سلام و خسته نباشد آیا مهاجرت به هلند از طریق کار فرد را به تابعیت و پاسپورت می رساند و چقدر طول می کشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، شما پس از 5 سال کار در این کشور اقامت دائم دریافت میکنید و پس از آن هم میتوانید درخواست پاسپورت داشته باشید.
احمدیان
سلام وقت بخیر برای ویزا استارت اپ هلند چقدر سرمایه مورد نیاز است و ایا حتما باید مدرک زبان داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. هیچ مبلغی به عنوان حداقل مبلغ مورد نیاز برای این روش در نظر گرفته نشده است و نیازی به مدرک زبان نیز نیست.
حسینی
سلام من ۲۸ ساله هستم و میخام از طریق استارت آپ کشور هلند اقدام کنم آنا سابقه کاری ندارم میشه اقدام کرد ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در این نوع ویزا شما باید یک ایده نوآفرینانه داشته باشید و سابقه کاری زیادی نیاز نیست.
الهام
مدرک زبان برای نوافرینی لازم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر مدرک زبانی برای این امر مورد نیاز نیست ولی داشتن آن میتواند کار را راحت تر کند.
hakim
با 25 سال سن و ایلتس 6 میتونم برای ارشد رشته تربیت بدنی در هلند اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در صورتی که سطح زبان خود را به آیلتس 6.5 برسانید شانس شما برای پذیرش بیشتر خواهد بود.
مشاوره رایگان