مهاجرت به هلند

3 آبان 1400 17 نظر
 • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه مهاجرت به هلند

فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه مهاجرت به هلند

فایل صوتی موسسه ملک پور در زمینه مهاجرت به هلند


مهاجرت به هلند، شرایط اخذ اقامت هلند، راحت ترین راه های مهاجرت به هلند و مهاجرت به هلند تضمینی در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفته است. مهاجرت به هلند چه شرایطی دارد؟ هزینه های مهاجرت به کشور هلند چه مقدار است؟ جهت اقدام به مهاجرت به این کشور، چه مدارکی مورد نیاز است؟ کشور هلند که به کشور گلها معروف می باشد، جزو کشورهای مهاجر پذیر شناخته می شود و متقاضیان بسیار زیادی در طول سال جهت کار، سرمایه گذاری، تحصیل و... به این کشور مهاجرت می نمایند. مهاجرت به کشور هلند نظیر سایر کشورها از 6 روش کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، پناهندگی و تولد امکان پذیر است. در این مقاله ما به روش های مختلف مهاجرت به کشور هلند اشاره می نماییم تا شما عزیزان از کلیات و مسیرهای مختلف مهاجرت به هلند مطلع شوید. موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با بیش از 16 سال سابقه درخشان در امور حقوق بین الملل خصوصی و مهاجرت، آماده کمک و مشاوره صحیح و دقیق به شما عزیزان جهت مهاجرت به کشور هلند می باشد. در این راستا، شما همراهان گرامی برای مشاوره رایگان تلفنی می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و یا فرم تماس را در صفحه موسسه کامل نمایید. در این مقاله به موضوعات زیر می پردازیم:

تماس با ما

مهاجرت به هلند

 

آشنایی با کشور هلند و شرایط مهاجرت به هلند

کشور هلند یکی از پیشرفته ترین کشورها در جهان است و مردم این کشور از خوشحال ترین و مرفه ترین مردم جهان می باشند. به علت پیشرفت فوق العاده این کشور در زمینه های کشاورزی، تکنولوژی، پزشکی، دام پروری و... رشد اقتصادی این کشور در سالهای اخیر فوق العاده بوده است و به علت تمرکز این کشور بر روی انرژی پاک و تجدید پذیر، میزان آلودگی در هلند به شدت رو به کاهش است و جزو سرسبزترین و پاک ترین کشورهای دنیا محسوب می شود.

این چارت بیانگر اطلاعات کلی کشور هلند است

کشور هلند با جمعیتی نزدیک به 18 میلیون نفر، جزو کشورهای پرجمعیت اروپایی می باشد. زبان رسمی مردم این کشور، زبان هلندی می باشد؛ اما جهت مهاجرت به کشور هلند، به طور معمول نیاز به ارائه مدرک یا دانش زبان هلندی نمی باشد. چرا که اکثر مردم این کشور (طبق آمار رسمی 95%) مسلط به زبان انگلیسی می باشند. پایتخت این کشور آمستردام است که یکی از جاذبه های توریستی این کشور نیز همین شهر زیبا می باشد و جزو بهترین شهرهای دنیا جهت زندگی شناخته شده است.

 

مهاجرت به هلند از طریق کار

یکی از بهترین روش های مهاجرت به کشور هلند، از طریق ویزاهای کاری و تخصص می باشد. مهاجرت کاری، یکی از کم هزینه ترین و مطمئن ترین روش های مهاجرت می باشد. البته این روش مناسب افرادیست که در رشته هایی که با تقاضای بالا در کشور هلند روبرو هستند، دارای رزومه کاری خیلی عالی، مدرک تحصیلی مرتبط و سطح زبان مناسب باشند. ویزای کار کشور هلند بر اساس تخصص و سوابق کاری ارائه می شود و نکته ای که باید توجه شود اولویت افراد هلندی و افراد اروپایی بر متقاضیان کار خارج از اروپا می باشد. برای کار در هلند، شخص باید شرایط زیر را داشته باشد:

 • قرارداد کاری معتبر با یکی از شرکت ها و یا مؤسسات تحقیقاتی معتبر و دارای مجوز از کشور هلند
 • درآمد کاری متناسب با هزینه زندگی در هلند طبق قرارداد
 • درآمد و حقوق شخص بر پایه شرایط بازار و قوانین کار باشد

 

تحصیل در هلند

با توجه به این موضوع که در کشور هلند، دریافت اقامت هلند از طریق کار، نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی می باشد و پیشنهاد شغلی در کشور هلند توسط شرکت ها و مراکز خاصی صادر می شود و هر کارفرما اجازه صدور مجوز کار برای جذب نیروی کار خارجی ندارد، می توان چنین استدلال کرد که قوانین جذب نیروی کار خارجی در هلند کمی سخت گیرانه می باشد. بنابراین تنها افرادی که سوابق و تجربه کاری خاصی دارند می توانند شانس خوبی جهت دریافت پیشنهاد شغلی در این کشور داشته باشند. بر خلاف کشور هلند که راه های مهاجرت به هلند و راه دریافت ویزای کاری این کشور به صورت مستقیم دشوار می باشد، در کشورهایی مثل آلمان و اتریش، امکان دریافت ویزای کاری به صورت ویزاهای جستجوی کار وجود دارد که این موضوع برای متقاضیان کار در اروپا ممکن است مناسب تر از هلند باشد. در نمودار فوق، میزان نرخ بیکاری در کشور هلند بررسی شده است.

مهاجرت به هلند

🔺مهاجرت به هلند از طریق کار🔺

 

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

کار در جمهوری چک

 

مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

یکی دیگر از روش های مهاجرت به هلند، روش تحصیل در هلند می باشد. همواره تحصیل، یکی از روش های منطقی مهاجرت می باشد؛ زیرا شخص، درس و تخصص مورد نیاز کشور مقصد را فرا گرفته و با شرکت در دوره های آموزشی آن کشور، آماده ورود به بازار کار هلند شده است. دانشجو در طول مدت دوره تحصیلی خود با زبان هلندی آشنا شده است و شرایط و شانس کافی را جهت کاریابی در کشور هلند دارد. مهاجرت به کشور هلند از طریق تحصیل، نیازمند دانش زبان هلندی نیست و دوره های مختلف تحصیلی در این کشور در مقاطع مدارس، لیسانس، فوق لیسانس و دکترا به زبان انگلیسی نیز ارائه می شود. برای ورود به دوره های آموزشی در کشور هلند، نیاز به داشتن آیلتس 6 در مقطع لیسانس و آیلتس 6.5 در مقطع دکترا و فوق لیسانس می باشد.

در کشور هلند پس از اتمام تحصیل، شخص دانشجو تا 1 سال اجازه اقامت و یافتن کار مرتبط با تحصیل را دارد. هزینه تحصیل در هلند با توجه به دانشگاه و رشته متفاوت می باشد، اما به طور متوسط ممکن است دوره های تحصیلی در سال حدود 8 الی 20 هزار یورو هزینه داشته باشند. کشور هلند نظام آموزشی رایگان مانند کشور فرانسه یا آلمان ندارد ولی دوره ها اکثراً به زبان انگلیسی ارائه می شوند و از این نظر نکته بسیار مثبتی می باشد. اما این نکته را نیز باید متذکر شد که بدون سطح زبان مناسب نمی توان وارد این کشور شد و به تحصیل پرداخت. جهت یادگیری زبان انگلیسی نیز می توانید از پکیج دوره فوق فشرده آموزش زبان (SIC) استفاده بفرمایید.

مهاجرت به هلند

دوره فوق فشرده آموزش زبان (SIC)

 

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری، یکی از روش های دیگر مهاجرت به کشور هلند می باشد که برای اشخاصی که شرایط کافی را برای اقدام از این روش دارند می تواند بسیار مناسب باشد. سرمایه گذاری در کشورهای خارجی در صورتی که اصولی و با تحقیق و بررسی انجام شود، موجب افزایش سود، درآمد، کارآفرینی، امنیت شغلی و سرمایه و در نهایت، اقامت و تابعیت خواهد شد. کشورهایی با اقتصاد پویا همیشه از سرمایه گذاران خارجی استقبال می نمایند و کشورهای توسعه یافته و پیشرفته، امکانات و شرایط مناسبی را برای سرمایه گذاران خارجی فراهم می کنند. در کشور هلند نیز یکی از روش های اخذ اقامت و تابعیت، سرمایه گذاری است. در کشور هلند، سرمایه گذاری و اقامت از سه روش امکان پذیر است:

 • روش اول خوداشتغالی:

برای دریافت این اقامت شخص باید کارآفرینی انجام دهد و شرایط خاصی داشته باشد. برای این موضوع، متقاضی باید با ارائه یک کسب و کار که به نفع کشور هلند می باشد بتواند کسب درآمد داشته باشد. برای این اقامت هلند که از طریق امتیاز بندی می باشد، شخص نیاز به دریافت 90 امتیاز دارد.

 • روش استارت آپ:

برای این روش، شخص باید یک ایده خلاقانه و نو داشته باشد که از طریق این ایده بتواند کسب و کاری نو و جدید و پر سود ایجاد کند. برای این کار مراحلی باید سپری شود که مهمترین این مراحل، ارائه طرح تجاری کامل و با تمام جزئیات به وزارت بازرگانی هلند می باشد.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه نوآفرینی هلند

فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه نوآفرینی هلند

فایل صوتی موسسه ملک پور در زمینه نوآفرینی هلند

 

 • روش سرمایه گذاری اصلی:

در این روش که بر خلاف روش های قبلی، حداقل و حداکثر سرمایه مشخص نشده است؛ شخص نیاز دارد که مبلغ 1.250.000 یورو در کشور هلند سرمایه گذاری نماید. این سرمایه گذاری نمی تواند در املاک باشد و باید در کسب و کاری سرمایه گذاری شود. همچنین این سرمایه گذاری می بایست حداقل طی 5 سال، 10 شغل در کشور هلند ایجاد کرده و به اقتصاد کشور هلند کمک نماید.

مهاجرت به هلند

🔺مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری🔺

 

مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

این روش برای افراد خاصی امکان پذیر است و افرادی که قصد مهاجرت به کشور هلند و زندگی در کنار همسر خود داشته باشند می توانند درخواست اقامت از این روش را بدهند. مهاجرت هلند برای افرادی که با یک شخص هلندی و یا یک شخص مقیم کشور هلند ازدواج می کنند امکان پذیر است. ازدواج، امری مقدس است و کشور هلند نیز مانند تمامی کشورها برای افرادی که با اتباع هلندی ازدواج می نمایند، مزیت هایی جهت دریافت اقامت در نظر گرفته است. البته توجه شود برای درخواست اقامت از این طریق، اثبات شرایطی مثل واقعی بودن رابطه و صوری نبودن ازدواج و داشتن درآمد و تمکن مالی کافی شخص اسپانسر جهت تأمین هزینه های زندگی 2 نفر در کشور هلند مورد نیاز است. در این روش، شخص باید شرایط کلی ازدواج در کشور هلند را رعایت کند و باید از حداقل سن مورد نیاز جهت ازدواج، اهلیت کافی برای تشکیل زندگی و رضایت باطنی طرفین برخوردار باشد. به این علت که در سال های اخیر، مهاجرت هلند از طریق ازدواج به صورت صوری و تقلبی افزایش داشته و متأسفانه برخی به جهت دریافت اقامت هلند، هر گونه دروغ و تقلبی را شکل می دهند؛ کشورهای مختلف برای بررسی واقعی بودن ازدواج، تحقیقات مختلفی را انجام می دهند. پیشنهاد می شود در صورتی که واقعاً شرایط مناسب مهاجرت از طریق ازدواج وجود دارد، در این خصوص و از این روش اقدام شود.

مهاجرت به هلند

🔺مهاجرت به هلند از طریق ازدواج🔺

 

مهاجرت به هلند و اخذ تابعیت از طریق تولد

برخی جهت مهاجرت، روش تولد را انتخاب می نمایند. در کشورهای مختلف طبق قوانین خون و خاک، از طریق تولد امکان اخذ تابعیت و اقامت وجود دارد. در کشورهایی نظیر برزیل و کانادا و آمریکا، افرادی که در خاک این کشورها متولد شوند به آنها پاسپورت این کشور اعطا می شود و میتوانند در این کشور زندگی نمایند. در برخی از این کشورها نظیر برزیل، به پدر و مادر شخص نیز از طریق تولد فرزند اقامت اعطا می شود. روش دوم بر پایه خون می باشد و افراد در زمان تولد، تابعیت کشوری را که مادر و پدر آنها دارند کسب می نمایند. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور و کارشناسان حقوقی آن به رشته تحریر درآمده و هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع، شرعاً و قانوناً حرام می باشد. در مهاجرت به کشور هلند از طریق تولد، امکان تولد در این کشور و اخذ اقامت برای والدین وجود ندارد و قوانین این کشور بر پایه خون می باشد. بنابراین تنها افرادی تابعیت هلند را کسب می نمایند که والدین آنها نیز هلندی باشند.

 

مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی

مهاجرت به کشور هلند از طریق پناهندگی، یکی از انواع طرق مهاجرت هلند می باشد که البته یک روش مهاجرتی غیرقانونی و اشتباه است. زیرا اقدام از این روش، ممکن است خطرات جانی و مالی بسیاری برای متقاضیان آن داشته باشد. به علاوه اینکه پس از ورود به خاک کشور مورد نظر نیز، شرایط مساعد زندگی در کمپ ها و مراکز نگهداری پناهجویان برقرار نمی باشد. بر این اساس، به متقاضیان این روش توصیه می شود که اطلاعات و آگاهی های خود را نسبت به کلیه روش های مهاجرتی به ویژه روش های متعدد قانونی مهاجرت افزایش داده و متناسب با شرایط خود، از یکی از این روش های قانونی اقدام نمایند.

 

 • فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد مشکلات پناهندگی

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد مشکلات پناهندگی

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد مشکلات پناهندگی

 

لازم به ذکر است که موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) خدماتی در زمینه روش پناهندگی ارائه نمی نماید. این موسسه با آموزش کلیه روش های مهاجرت به کشورهای مختلف و معتبر دنیا مانند اتریش، کانادا و ... در بسته آموزشی خود به نام راهنمای گام به گام اخذ اقامت توسط استاد استاد ملک پور، تلاش در جهت کمک به شما عزیزان داشته است.

 

مهاجرت به هلند برای هنرمندان و افراد فوق موفق

برخی کشورها اقامت های خاصی برای افراد هنرمند، ورزشکار و... در نظر گرفته اند. کشورهایی نظیر کانادا و اتریش که ویزاهای مختلفی در خصوص هنرمندان و ورزشکاران دارند، بسیار شناخته شده می باشند. در کشور هلند، یک ویزا خاص در زیر شاخه های ویزای کاری به نام اشتغال در زمینه فرهنگ و هنر مشخص شده که برای افرادی که در زمینه های فرهنگی و هنری سوابق خاصی دارند در نظر گرفته شده است. برای دریافت این اقامت، داشتن شرایط زیر الزامی است:

 • داشتن پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای معتبر در کشور هلند که از سال 2007 به بعد در لیست بازرگانان رسمی ثبت شده باشد
 • درآمد کافی برای زندگی در هلند مشخص شده باشد
 • شغل پیشنهادی در زمینه های رقص، موسیقی کلاسیک، اوپرا، تئاتر و کارگاه های فرهنگی باشد

توجه شود که برای دریافت این اقامت، نیاز به ارائه سوابق کاری و هنری بسیار مناسب و برخی مواقع دانش زبان هلندی می باشد؛ زیرا در زمینه هایی نظیر اوپرا یا تئاتر، شخص باید بتواند به زبان هلندی مسلط باشد. به همین جهت حتماً قبل از صرف هزینه و اقدام، با مشاورین متخصص مشورت بفرمایید.

 

هزینه های زندگی در هلند

بررسی هزینه های زندگی در هلند، قبل از مهاجرت به کشور هلند ضروری می باشد. کشور هلند جزو کشورهای اروپایی می باشد که هزینه های متوسط و مناسبی در مقایسه با کیفیت زندگی دارد. تفاوت طبقاتی در این کشور بسیار پایین می باشد و مردم به علت پرداخت مالیات های بالا، از امکانات رفاهی فوق العاده زیادی برخوردار هستند. خدمات پزشکی، درمانی و تحصیلی در این کشور برای افرادی که اقامت این کشور را دارند رایگان است و در بالاترین سطح ارائه می شود. هزینه های زندگی در شهر آمستردام هلند از سایر شهرهای هلند بالاتر می باشد. در جدول زیر، برخی از هزینه های زندگی در هلند مشخص شده است که طبق این لیست، بالاترین هزینه در قسمت مسکن می باشد. به طور متوسط می توان محاسبه کرد که با مبلغ 1500 یورو در ماه می توان در کشور هلند زندگی کرد. در جدول ذیل، برخی از این هزینه ها لیست شده است:

 

کالا

هزینه (یورو)

یک وعده غذایی در رستوران ارزان قیمت

15 یورو

مک دونالد

8 یورو

آب معدنی

2 یورو

یک کیلو پنیر

10 یورو

1 کیلو موز

2 یورو

1 کیلو پیاز

1.2 یورو

رفت و آمد ماهیانه

82 یورو

هزینه های برق و...

160 یورو

باشگاه ورزشی

28 یورو

 

همچنین هزینه های مسکن در هلند نیز به طور میانگین، به نحوی می باشد که در جدول ذیل نمایش داده شده است:

 

اجاره و خرید ملک

هزینه (یورو)

اجاره آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر

1،056.66

اجاره آپارتمان 1 خوابه در خارج از مرکز شهر

839.64

اجاره آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر

1،705.46   

اجاره آپارتمان 3 خوابه در خارج از مرکز شهر

1،279.27

خرید 1 مترمربع آپارتمان در مرکز شهر

4،102.82

خرید 1 مترمربع آپارتمان در خارج از مرکز شهر

3،081.81

مهاجرت به هلند

🔺هزینه تحصیل و زندگی در هلند🔺

 

اخذ اقامت دائم و تابعیت هلند

کشور هلند کشوری مهاجرپذیر می باشد و افرادی که به طرق مختلف و قانونی به این کشور مهاجرت می نمایند می توانند پس از مدت زمان مشخصی با توجه به شرایط اقامتی خود درخواست اقامت دائم این کشور و پس از آن پاسپورت و تابعیت آن را بدهند. برای درخواست اقامت دائم به طور معمول، شخص پس از 5 سال زندگی در این کشور و پرداخت مالیات و کار می تواند درخواست دهد. توجه شود زمان تحصیل (به جز دکترا) جزو مدت زمان اقامت شخص محاسبه نمی شود. به طور معمول شخص برای دریافت اقامت دائم باید شرایط زیر را داشته باشد:

 • شخص به مدت 5 سال و یا بیشتر در کشور هلند زندگی کرده باشد
 • 5 سال به طور مستمر در کشور هلند زندگی کرده باشد و وقفه بین این مدت نباشد
 • این اقامت 5 ساله موقت نباشد و زمان درخواست اقامت دائم نیز شخص، اقامت بلند مدت خود را داشته باشد
 • درآمد کافی داشته باشد
 • آشنایی به زبان هلندی داشته باشد
 • عدم سوء پیشینه

مهاجرت به هلند

🔺پاسپورت هلند🔺

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به هلند هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده توسط استاد ملک پور را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت


 

سوالات متداول راجع به مهاجرت به هلند

✅آیا هلند، کشور مهاجرپذیری است؟

هلند از جمله بهترین و زیباترین کشورهای اروپایی می باشد که از شرایط اقتصادی مناسبی نیز برخوردار است. افرادی که موفق به مهاجرت به این کشور می شوند، می توانند از امکانات ارائه شده توسط این کشور بهره مند گردند. مهاجرت به کشور هلند از طرق مختلفی مانند تحصیل، سرمایه گذاری، کار و... امکان پذیر است.

زبان رایج در کشور هلند، چه زبانی است؟

زبان رسمی مردم هلند، زبان هلندی می باشد؛ اما اکثر مردم این کشور، به زبان انگلیسی مسلط هستند و در صورت مکالمه با زبان انگلیسی در هلند، با مشکل مواجه نخواهید شد.

میانگین هزینه های زندگی در کشور هلند چه مقدار است؟

کشور هلند دارای هزینه های متوسط و مناسبی در مقایسه با کیفیت زندگی ارائه شده در این کشور می باشد. به طور متوسط با مبلغ 1500 یورو در ماه می توان در هلند زندگی کرد.

آیا با زندگی در هلند می توان تابعیت و شهروندی این کشور را دریافت کرد؟

افراد می توانند به طور متوسط با 5 سال اقامت در این کشور و پرداخت بیمه و مالیات، اقامت دائم هلند را دریافت کرده و پس از آن برای دریافت تابعیت این کشور درخواست دهند. تسلط بر زبان و فرهنگ هلند، از جمله شرایط اعطای تابعیت در این کشور می باشد.


 

_____________________ سخن پایانی در مورد مهاجرت به هلند _____________________

مهاجرت به هلند، راحت ترین راه مهاجرت به هلند، اخذ تابعیت کشور هلند و مهاجرت به هلند تضمینی در این مقاله به صورت علمی مورد بررسی و مطالعه دقیق قرار گرفت. با توجه به تمامی مواردی که در این مقاله بحث شد، مهاجرت به کشور هلند از روش های مختلفی امکان پذیر است و در حال حاضر، شرایط مهاجرت به این کشور مناسب می باشد. متقاضیان باید با توجه به شرایط خود، نوع روش مناسب را برای مهاجرت به کشور هلند انتخاب نمایند. در این مقاله به اکثر روش های مهاجرت به کشور هلند اشاره شد و سعی کردیم که به تمامی روش های مهاجرت به کشور هلند بپردازیم. همیشه باید توجه شود که مهاجرت موفق مهاجرتی می باشد که قانونی بوده و از روشی انجام گیرد که نه تنها برای کشور مقصد دردسری ایجاد نشود، بلکه شخص بتواند با شرایط مناسب خود رشد و پیشرفت داشته باشد. موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با بیش از 17 سال سابقه فعالیت درخشان در امور حقوق بین الملل خصوصی و مهاجرت، با دریافت ویزاها و کارت های اقامت متعدد و فراوان که مدارک و مصاحبه های موکلین در وب سایت موجود و آماده بررسی می باشد، می تواند در خصوص مهاجرت به کشور هلند به شما عزیزان راهنمایی و مشاوره نماید. موسسه حقوقی ملک پور با کمک وکلا و دفاتر حقوقی معتبر هلندی می تواند بهترین کمک و راهنما برای شما در این مسیر باشد. جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی می توانید با تلفن های ما در سراسر جهان تماس حاصل فرمایید. همچنین فرم تماس نیز فرصتی برای ثبت درخواست شما جهت دریافت تماس و مشاوره تلفنی رایگان می باشد. شما می توانید سوالات خود را در بخش "ثبت پرسش" این مقاله مطرح نمایید تا کارشناسان متخصص به سوالات شما عزیزان پاسخ دهند.

امتیاز 4.7 از 5 ( 26 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
سوسن عاطفى
سلام ميخواهم بدانم براى امكان يافتن كار در آمستردام جهت دخترم كه درحال حاضر آنجا با ويزاى يكساله بعد از فارغ التحصيلى از دانشگاه درمقطع فوق ليسانس زندگى ميكند ميتوانيد كمك نماييد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، جهت جست و جوی کار، شما باید از مؤسسات کاریابی اقدام نمایید. همکاران ما در دفتر مرکزی وین می توانند شما را در جهت مسیر درست راهنمایی نمایند. در صورت تماس با دفتر مرکزی وین از طریق شماره تماس های ارائه شده در بخش "تماس با ما" هزینه تماس با دفتر وین، صرفاً تا تهران محاسبه می شود و می توانید از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید. * مانا باشید *
مهدی زحمتکش
با سلام من در مورد اخذ اقامت از طریق ویزا کار برای استرالیا و یا کانادا و یا از طریق اثبات تمکن مالی نیاز به مشاوره دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان با مؤسسه تماس حاصل فرمایید. شماره های تماس در قسمت "تماس با ما" موجود است و یا در صورت تمایل نسب به تکمیل فرم تماس اقدام فرمایید تا کارشناسان ما از طریق واتساپ با شما تماس گیرند. *مانا باشید *
elnaz
سلام من لیسانس مهندسی پزشکی از دانشگاه آزاد دارم..میخواستم بدونم میتونم راحت ویزا بگیرم برای هلند و کدوم دانشگاه برای این رشته بهتره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید شرایط عمومی شما اعم از سن، سطح زبان، پشتوانه مالی و سوابق کاری دقیق بررسی شود تا بتوانیم درست راهنمایی تان کنیم. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
امین سینا
سلام عرض ادب. ایا امکان مهاجرت به هلند از طریق خود حمایتی برای ایرانی ها وجود داره؟ و اگر جواب مثبت هست شرایطش چیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خیر کشور هلند برنامه خودحمایتی که برای ایرانی ها باز باشد ندارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان برای خودحمایتی کشورهایی چون سوئیس، اتریش، پرتغال و فرانسه بررسی شود. موفق باشید.
عالیشوندی
سلام من پشت کنکوری هستم و ۱۸ سال سن دارم می خواستم برای ادامه تحصیل به دانشگاه آمستدام در رشته پزشکی تحصیل کنم. در حال حاضر دارم مدرک آیلتس می گیرم وروی مقاله کار می کنم که رزومه خوبی داشته باشم. اگه میشه راه نمایی کنید که با این شرایط امکان مهاجرت وجود دارد؟ و کمی درمورد خوبی ها و بدی های اونجا بگید. پوشش مال در حدود ۱۰۰میلیون هست. باتشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل در رشته های پزشکی باید در آزمون ورودی قبول شوید که عموماً به زبانخود همان کشور است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
haidari
سلام میخواهم بدانم آیا میشود از طریق هیچ یک از انواع مهاجرت از طریق کار ، تحصیل ،سرمایه گذاری و... نیز به کشور هلند به عنوان پناهنده مهاجرت کنیم ؟ اگر پاسخ مثبت است چگونه باید اقدام کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شما که از راه های قانونی می توانید اقدام نمایید چرا می خواهید کار غیرقانونی انجام بدهید؟! موسسه حقوقی ملکپور هیچگونه خدمات و مشاوره ای راجع به پناهندگی ندارد. موفق باشید.
مهسا اسماعیلی
سلام و عرض ادب در حال حاضر به جز راه تحصیلی؛ آیا مسیر سرمایه گذاری و خرید ملک در هلند باز هست؟ با چه مبلغ سرمایه ای امکان سرمایه گذاری و خرید ملک در کشور هلند وجود داره؟ من میدونم که دانشجو حین تحصیل در هلند اجازه کار نداره آیا این امکان وجود داره که اگر کار مورد نظرش با استاندارد حقوق رو بتونه به دست بیاره ... درخواست مجوز کارش پذیرفته بشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب ثبت شرکت از طریق ارائه بیزینس پلن و تایید آن نسبت به اخذ اقامت می توان اقدام کرد و دانشجو اجازه کار پاره وقت دارد.
مهرناز موذنی
با سلام بنده 17ساله هستم و سال اینده کنکور دارم رشته ریاضی برای ادامه تحصیل در هلند میتونم اقدام کنم ؟ هلند بورسیه تحصیلی دارد؟چه رشته و چه مهندسی برای هلند بهتره؟ من مدرک زبان ندارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب برای بورسیه تحصیلی باید شرایط خیلی خاص و رزومه قوی داشته باشید معدل بالا ،مقالات ، زبان خیلی قوی و ...
مهرناز موذنی
رزومه عملی شرکت در مسابقات علمی و ازمایشگاهی داشته ام و رزومه هنری هم رتبه در چند جشنواره و نوازندگی در دو گروه کوبش و ضرب اهنگ... ولی مدرک زبان ندارم.... و چه مهندسی بهتر مکانیک، برق، صنایع و...؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب برای دریافت اطلاعات کامل و دقیق تر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده فرمایید.
فریبرز
با سلام وتشکر از شما دختر ما ۹ سالشه ومن ۴۳ سالمه و کارشناس ارشد بهسازی و نوسازی شهری هستم و ۲۵ سال سابقه تدریس در آموزش و پرورش دارم و همسرم با ۱۷ سال سابقه تدریس در آموزش و پرورش هنرآموز نقاشی و گرافیک و هنرهای تجسمی هستن و چند نمایشگاه در ایران برگزار کرده اند.. امکان مهاجرت به کدوم یک از کشورهای اروپایی بیشتره و هزینه های قبل از مهاجرت و انشالله بعداز مهاجرت دریک سال اول چه مقدار است و سوال آخر ، از شروع اقدام برای مهاجرت تا رفتن چقدر زمان می برد ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب اگر بخواهید همزمان با خانواده اقدام فرمایید سوئد و دانمارک کشورهایی هستند که ویزا همزمان صادر می کند با فاصله کم برای کشورهای هلند و نروژ و اتریش هم تحصیلی می توانید اقدام کنید که همسر و فرزند به شما ملحق شوند پس از چند ماه. روشهای خودحمایتی هم می تواند گزینه مناسبی باشد تا بدون سرمایه گذاری اقامت دریافت نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
یگانه ستایش نیا
سلام وقت بخیر من میخواستم مشاوره حضوری با یکی از کارشناسان شما داشته باشم اگر مقدوره لطفا راهنمایی بفرمایید سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام با مشاورین تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
فلورا اردلان نیا
سلام وقت بخیر زوجی ۴۷ و ۳۹ ساله به همراه فرزندی زیر ۱۸ سال آیا میتوانند با ویزای کار به هلند مهاجرت کنند و سپس اقامت دائم و تابعیت هلند را دریافت کنند؟؟؟؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب در صورت داشتن مجموع شرایط و همچنین داشتن جاب افر صرفا برای خانم که سن کمتری دارند شانس برای اقدام وجود دارد.توصیه میکنم با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما به صورت رایگان بررسی بشه و بتونید از مشاوره تخصصی کارشناسان مجرب مجموعه بهره مند بشید.موفق باشید.
عبدالله فلاح
سلام وقتتون بخیر بنده ۳۲ سالمه کارشناسی ارشد مهندسی برق دارم در زمینه سیم پیچی الکترو موتور فعالیت دارم کدوم کشور میتونم کار بگیرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز، رشته تحصیلی شما یکی از رشته های با تقاضای بالا برای نیروی کار است و بسیاری از کشورها به تخصص شما نیاز دارند. اما علاوه بر تخصص شما باید شرایط دیگری داشته باشید که برای این منظور می توانید با موسسه تماس حاصل کنید و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید.
عماد صالحی
تحصیل در هلندآیا دوره اماده سازی لیسانس و فوق لیسانس دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز، در صورتی که شما نتوانید به سطح مورد نظر زبان برای ورود به دانشگاه دست پیدا کنید، باید در دوره های آماده سازی شرکت نمایید.
محمودی
سلام وقتتون بخیر باشه، من عاااااشق هلندم فقط نگرانم اینکه میگن راحت زبان انگلیسی صحبت میشه، فقط مربوط به آمستردام باشه، من روتردام می‌خوام چطوریه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله در کشور هلند با توجه به اینکه مقصد دانشجویان زیادی است زبان انگلیسی رواج زیادی دارد و مردم در اکثر شهرها تسلط بالایی به زبان انگلیسی دارند.
الناز کیا
سلام عرض ادب. ممنونم از تیم قوی استاد ملک پور و ممنون بابت مطالب خوبتون. میخواستم بدونم اگر بخوام ویرای تحصیلی بگیرم همسرم چه مدت بعد از من میتونه ملحق بشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. متشکریم از لطف و محبت شما دوست گرامی. به طور معمول حدود 3 تا 6 ماه بعد از ورود شما به کشور هلند، همراهان شما می توانند وارد این کشور شوند.
صادق‌ نوری
۴۸‌ سالمه‌ در رشته‌ لوله‌ کشی‌ ساختمان‌ اب‌ وفاضلاب‌ وگرمایش‌ ساختمان‌ مشغول‌ بکار‌ هستم‌‌ باسابقه‌ ۲۵‌ سال‌ میتونم‌ مهاجرت‌ کاری‌ انجام‌ بدم‌ متاهل‌ ودارای‌ ۲‌ فرزند‌ میباشم‌ پسر‌ بزرگم‌ ۱۳‌ سالشه‌ و۳ساله‌ مشغول فراگیری‌ زبان‌ میباشد‌ اگه‌ ممکنه‌ راهنماییم‌ کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، به طور کلی شرایط سنی شما مقداری برای کاریابی در خارج از کشور بالاست، ضمن اینکه داشتن سطح زبان خیلی خوب و پیدا کردن کارفرما از شروط اصلی کار شما خواهد بود. با توجه به شرایطی که فرمودید شاید روش های سرمایه گذاری بتواند گزینه بهتری باشد اما پیشنهاد میکنیم حتما شرایط خود را با کارشناسان موسسه به صورت رایگان در میان بگذارید و مشاوره تلفنی دریافت نمایید.