تحصیل در نیوزلند

2 نظر

تحصیل در نیوزلند

تحصیل در نیوزلند، هزینه ویزای تحصیلی نیوزیلند و اخذ اقامت و تابعیت نیوزلند از طریق تحصیل در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی مورد بحث و بررسی علمی قرار میگیرد. اما چرا نیوزلند را برای دریافت ویزای تحصیلی انتخاب می کنیم؟ آیا پس از تحصیل در نیوزلند می توان ویزای کاری بلند مدت و دائم دریافت کرد؟ شرایط و ملزومات تحصیل در نیوزلند چگونه است؟ تحصیل در نیوزلند در سطح گسترده ای توسط این کشور ارائه می شود. دانشگاه ها، موسسات فناوری، موسسات آموزشی خصوصی و سازمان های آموزشی صنعتی از جمله این موارد است. مقاطعی که کشور نیوزلند برای افراد مختلف ارائه می دهد، دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و دکترا می باشد. در دانشگاه های بین المللی بستر کار بسیار مناسب می باشد و برای مهاجرت به نیوزلند می تواند بهترین روش اقدامی برای متقاضیان باشد. موسسه ملک پور در این زمینه اطلاعات جامع و کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار داده است که می توانید با مراجعه به سایت های موسسه، اطلاعات خود را افزایش دهید. همچنین می توانید از مشاوره های رایگان موسسه ملک پور در این زمینه استفاده کنید. موضوعاتی که در این مقاله به آن ها می پردازیم به شرح زیر می باشد.

 • زندگی در نیوزلند و شرایط تحصیل در نیوزلند
 • تحصیل در نیوزلند در مدارس
 • تحصیل در نیوزلند کارشناسی
 • تحصیل در نیوزلند کارشناسی ارشد
 • تحصیل در نیوزلند دکترا
 • بورسیه تحصیلی نیوزلند
 • تحصیل در نیوزلند بدون مدرک زبان
 • هزینه های زندگی در نیوزلند
 • شرایط کار دانشجویی و ضمن تحصیل در نیوزلند
 • شرایط اخذ ویزای همراه نیوزلند
 • معرفی دانشگاه های برتر نیوزلند
 • شرایط ویزای تحصیلی نیوزلند
 • شرایط کار پس از تحصیل در نیوزلند
 • اخذ اقامت و تابعیت پس از تحصیل در نیوزلند
 • سوالات متداول در زمینه تحصیل در نیوزلند
 • سخن پایانی درباره تحصیل در نیوزلند

تحصیل در نیوزلند

زندگی در نیوزلند و شرایط تحصیل در نیوزلند

نیوزلند یا زلاندنو، کشوری پادشاهی در جنوب غربی اقیانوس آرام می باشد که از دو جزیره بزرگ و تعداد زیادی از جزایر کوچک تشکیل شده است. این جزایر، مناطق خود مختار توکلائو، جزایر کوک و نیو را تشکیل می دهد. پایتخت این کشور ولینگتون می باشد که بزرگترین و معروف ترین شهر آن، اوکلند است. 268680 کیلومتر مربع مساحت این کشور بوده که دارای جمعیت 4360000 نفری نیز می باشد. همچنین واحد پول این کشور دلار نیوزلند می باشد که در سطح کمتری از ارزش دلار های امریکا و کانادا قرار دارد. نیوزلند فاصله زیادی با دیگر خشکی های کره زمین دارد که نزدیکترین کشور به آن، استرالیا با 1000 کیلومتر در همسایگی نیوزلند قراردارد. زبان های انگلیسی و مائوری از زبان های رسمی این کشور به حساب می آیند. این مقاله در خصوص تحصیل در نیوزلند توسط گروه موسسه ملک پور نگارش شده است و هر گونه کپی و رونوشت از این مقاله شرعا حرام است.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد تحصیل در خارج از کشور

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تحصیل در خارج از کشور

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل در خارج از کشور

 

افرادی که از طریق تحصیل در نیوزلند به این کشور مهاجرت می کنند، از مزایای زندگی در نیوزلند بهره مند خواهند شد و می توانند با کسب شرایط لازم، برای اخذ تابعیت نیوزلند اقدام کنند. البته از جمله دلایلی که افراد، اغلب از طریق تحصیل در نیوزلند وارد کشور نیوزلند می شوند، به دلیل مراحل طولانی، امتیاز بندی و شرایط ویزای کار نیوزلند (Skilled Workers) می باشد. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر می توانید با مشاورین و کارشناسان ارشد موسسه ملک پور تماس داشته باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید. همچنین می توانید با مراجعه به لینک زیر اطلاعات مفیدی را در خصوص تحصیل در نیوزلند دریافت کنید.

تحصیل در نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل

تحصیل در نیوزلند در مدارس

تحصیل در نیوزلند در سنین 6 تا 16 سالگی به اجبار می باشد. این مقاطع برای ابتدایی و متوسطه می باشد. به دنبال آن دبیرستان و تحصیلات عالیه می باشد. مدارس ابتدایی نیوزلند از ابتدای فوریه تا اواسط ژانویه به طول می انجامد. دبیرستان ها و پلی تکنیک های نیوزلند از اواخر ژانویه تا اواخر فوریه و اوایل دسامبر به طول می انجامد. مدارس بین المللی می تواند گزینه مناسبی برای کشورهای محروم (مدیران شرکت های چند ملیتی) باشد. تحصیل در این مقاطع تا زمانی که شخص تابعه و یا مقیم نیوزلند نباشد، رایگان نیست. اگرچه مدارس دولتی هزینه کمتری نسبت به مدارس بین المللی دارد، مدارس دولتی هنوز برای والدین کودکان مهاجر هزینه های تحصیلات مقرون به صرفه تری در نیوزلند دارند. مدارس معمولا از یک برنامه درسی از ایالات متحده، انگلستان یا فرانسه پیروی می کنند و آموزش ابتدایی ممکن است  به هر زبان صورت پذیرد (چندین زبان معمولا آموزش داده شود) اما معمولا به زبان انگلیسی است. بسیاری از مدارس استانداردهای مشابهی از تحصیل در سراسر جهان را ارائه می دهند و برای انتقال دانش آموز بین مدارس فرانسه یا ویتنام تمهیداتی در نظر گرفته شده است. این مدارس، مدارک بین المللی ارائه می دهد.

تحصیل در نیوزلند

تحصیل در مدارس نیوزلند

تحصیل در نیوزلند در مقاطع مختلف

تحصیل در نیوزلند می تواند در مقاطع مختلف به انجام برسد. هر کدام از این مقاطع به صورت مختصر در ادامه توضیح داده شده است.

 • تحصیل در نیوزلند کارشناسی:

بر خلاف کشورهای امریکایی، که تحصیل در نیوزلند در مقطع لیسانس در آن ها به مدت 4 سال به طول می انجامد، در کشور نیوزلند می توانید لیسانس خود را در طول سه سال به پایان برسانید. تحصیل در رشته های روان شناسی، پزشکی، مهندسی، حقوق، هنر و... در این کشور مقدور می باشد. ورودی های مقطع لیسانس در کشور نیوزلند،  ژانویه و جولای می باشد. البته برخی از دانشگاه ها هستند که ورودی های مختلفی نیز دارند، مثل نوامبر و سپتامبر. هزینه های تحصیل در نیوزلند در این مقطع 10 الی 20 هزار دلار نیوزلند می باشد.

 • تحصیل در نیوزلند کارشناسی ارشد:

کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس در کشور نیوزلند به مدت 2 سال به طول می انجامد و در رشته های مختلفی می تواند صورت پذیرد. رشته های تخصصی مثل مکانیک، مهندسی های مختلف، رشته های پیراپزشکی و... در این مقطع مورد مطالعه در کشور نیوزلند می باشد. کارشناسی ارشد در کشور نیوزلند در دو عنوان حرفه ای و سنتی می باشد. حرفه ای بیشتر در زمینه های تخصصی و آموزشی می باشد و شما می توانید در زمینه رشته های خود هم مشغول به تحصیل در نیوزلند شوید و هم به تدریس و کار. اما در فوق لیسانس های سنتی، اغلب منبی بر تحقیق و جست و جو می باشد. این نوع از فوق لیسانس برای گسترش حیطه علمی افراد در زمینه خود برنامه ریزی شده است.

 • تحصیل در نیوزلند دکترا:

برنامه های دکترا عموماً شبیه به تحصیل دکترا در دیگر کشور ها می باشد. شما تحت نظارت یک استاد راهنما باید به امور و تئوری های خود بپردازید و یافته های خود را در پایان نامه خود ارائه دهید. تحصیل در نیوزلند در مقطع دکترا معمولا سه تا چهار سال به طول می انجامد. در پایان ارائه تئوری دکترا از شما یک آزمون سطح گرفته می شود تا سطح علمی شما مشخص شود.

تحصیل در نیوزلند

تحصیل دکترا در نیوزلند

بورسیه تحصیلی نیوزلند

تحصیل در نیوزلند می تواند با بورسیه تحصیلی همراه باشد. دریافت بورسیه تحصیلی نیوزلند در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا در نیوزلند امکان پذیر است. به صورت کلی فلسفه و اساس و بنیان اعطای بورسیه به افراد دانشجو به علت این است شخص دانشجو بیشتر به درس و تحصیلات خود تمرکز کند تا به کارهای دانشجویی و نیمه وقت. بسیاری از بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی از جمله کمک هزینه تحصیلی و بورس تحصیلی برای مدرک کارشناسی ارشد توسط دولت نیوزلند، دولت های دیگر، موسسات آموزشی و نیکوکاران ارائه شده است. بورسیه تحصیلی دارای امتیازها و معیارهای غیر قابل مذاکره است. اگر از سطح و امتیازات بورسیه خود مطمئن نیستید، تقاضای دریافت بورسیه نکنید. تحصیل در نیوزلند به همراه بورسیه تحصیلی با رقابت های شدیدی همراه می باشد. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با مشاورین ارشد و کارشناسان موسسه ملک پور به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید و یا به لینک زیر مراجعه کنید.

تحصیل در نیوزلند

بورسیه تحصیلی نیوزلند

تحصیل در نیوزلند بدون مدرک زبان

بسیاری از متقاضیان تحصیل در نیوزلند، تمایل به اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های نیوزلند بدون ارائه مدرک زبان انگلیسی را دارند. در این مورد می بایست خاطر نشان کنیم که تحصیل در نیوزلند بدون مدرک زبان در مقاطع کارشناسی تا دکترا تحت شرایطی امکان پذیر است، به شرط این که متقاضی تحصیل در نیوزلند در یک مدرسه ​​انگلیسی زبان، از کلاس 8 تا 12 تحصیل کرده باشد و مهم نیست که این مدرسه در چه هیئت آموزشی یا حتی کشوری باشد، این شرایط برای همه متقاضیانی که می خواهند در مقطع های کارشناسی و کارشناسی ارشد در نیوزیلند ثبت نام کنند، صادق می باشد. یا اینکه تحصیلات 5 ساله در مدرسه انگلیسی زبان، ​​از کلاس 1 تا 5 یا سه سال تحصیل در مقطع متوسطه ​​داشته باشد.

هزینه های زندگی در نیوزلند

به طور کلی هر نوع از مهاجرت در هر کشوری دارای هزینه می باشد. این هزینه ها شامل هزینه زندگی و هزینه های خدماتی مانند مالیات و بیمه می باشد. در خصوص تحصیل در نیوزلند، هزینه های زندگی می تواند حالت دانشجویی بگیرد و دانشجویان در کمترین حالت های ممکن مدیریت مالی هزینه های خود را بر عهده بگیرند. در ادامه به شرح هزینه های زندگی در نیوزلند خواهیم پرداخت.

اقلام

قیمت ها

شیر

هر لیتر 1.62 یورو

نان

1.35 یورو

برنج

هر کیلو 1.60 یورو

تخم مرغ

هر 12 عدد 2.83 یورو

پنیر محلی

هر کیلو 5.88 یورو

گوشت مرغ

هر کیلو 7.52 یورو

گوشت قرمز

هر کیلو 10.14 یورو

سیب

هر کیلو 2.18 یورو

موز

هر کیلو 1.18 یورو

بلیط یک طرفه مترو

2.12 یورو

بنزین

هر لیتر 1.33 یورو

اجازه خانه یک خوابه در مرکز شهر

895 یورو

اجاره خانه یک خوابه در خارج شهر

742 یورو

میزان دریافتی هر فرد عادی در نیوزلند

2200 یورو در ماه

اینترنت ماهیانه با سرعت بالا

52 یورو

شلوار جین

64 یورو

 

همانطور که ملاحظه نمودید، هزینه های زندگی در کشور نیوزلند بالا می باشد و میزان دریافتی حقوق به صورت میانگین نیز در حالت عادی قرار دارد. به صورت کلی هزینه های زندگی در کشور نیوزلند به 1500 تا 2000 یورو خواهد رسید. این مقاله توسط گروه موسسه ملک پور تهیه شده است و هر گونه کپی و رونوشت از این مقاله شرعا حرام است. در ادامه به شرایط کار دانشجویی و ضمن تحصیل در نیوزلند خواهیم پرداخت.

تحصیل در نیوزلند

هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند

شرایط کار دانشجویی و ضمن تحصیل در نیوزلند

تحصیل در نیوزلند می تواند با کار دانشجویی همراه باشد. این سطح از کار باید برای مقاطع تحصیلی عالیه باشد. اما برای کار در نیوزلند همراه تحصیل، شرایط خاصی باید مقرر شود. شرایط لازم برای دریافت اجازه کار حین تحصیل به شرح ذیل است.

 • دوره تحصیلی باید حداقل 2 سال باشد (برای تحصیلات عالیه و افراد بومی)
 • شرایط لازم را برای دریافت کار را داشته باشد
 • اگر به زبان انگلیسی تحصیل می کنید، دوره زبان شما حداقل برای 6 ماه بیشتر باشد
 • مطالعه شما تمام وقت باشد
 • داشتن آیلتس 5 به بالا

اگر هر دانشجویی شرایط بالا را دارا باشد، می تواند از شرایط کار حین تحصیل در نیوزلند برخوردار شود. در ادامه به بررسی ویزای همراه حین تحصیل در نیوزلند خواهیم پرداخت.

شرایط اخذ ویزای همراه نیوزلند

تحصیل در نیوزلند می تواند به همراه افراد خانواده شما امکان پذیر باشد. اگر شما برای دریافت ویزای الحاق خانواده و همراه شخص اصلی اقدام می کنید، همراه شما باید چنین شرایطی را دارا باشد:

 • رابطه شما باید با ثبات و اصیل باشد
 • همراه شما باید با شما زندگی کند
 • همراه شما باید از صحت سلامت فردی برخوردار باشد
 • شما باید همراه خود را حمایت کنید
 • همراه شما باید صلاحیت دریافت ویزا را به تبع شما داشته باشد

ویزای الحاق خانواده آن است که شخص اصلی درخواست ملحق شدن و پیوستن همراهان خود را به دولت کشور نیوزلند دارد. اما چه شخصی همراه شما به حساب می آید؟ همسرو فرزندان زیر 18 سال که مجرد هستند، می توانند به عنوان همراه شما به شما بپیوندد. از شرایط اصلی صلاحیت برای این نوع از ویزا این است که شخص اصلی ویزای بلند مدت و یا اقامت دائم کشور نیوزلند را دارا باشد.

معرفی دانشگاه های برتر نیوزلند

تحصیل در نیوزلند در بهترین دانشگاه های نیوزلند متقاضیان بسیار زیادی دارد. آکلند یکی از بهترین شهر های دنیا دانشگاه های مختلفی دارد که دانشجویان متعددی قصد تحصیل در نیوزلند در دوره های مختلف را در این کشور دارند. معروف ترین دانشگاه کشور نیوزلند دانشگاه آکلند می باشد که در شهر آکلند قرار دارد و دوره های مختلفی را برای دانشجویان ارائه میدهد. در زیر به تفکیک بهترین دانشگاه های کشور نیوزلند معرفی شده اند:

دانشگاه آکلند: قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه این کشور می باشد که در رنک 82 بین المللی قرار دارد. این دانشگاه در سال 1883 تاسیس شد و این دانشگاه 8 دانشکده و 6 کمپس دارد و در حال حاظر بیش از 40000 دانشجو دارد.

دانشگاه اوتاگو: دانشگاه اوتاگو در سال 1869 تاسیس شد. این دانشگاه در رنک 151 دنیا قرار دارد که شعار این دانشگاه جرات داشته باشید و دانا باشید می باشد. در حال حاظر 20600 دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل در نیوزلند می باشند. که 4 دانشکده نیز دارد.

دانشگاه کانتربری: این دانشگاه که در جزیره جنوبی قرار دارد با رنک 214 سومین دانشگاه برتر نیوزلند می باشد. این دانشگاه که در حال حاظر 15000 دانشجو بین المللی دارد دوره هایی در زمینه های هنر ، تجارت، مهندسی ، جنگل داری و... ارائه می دهد.

دانشگاه ویکتوریا ولینگتون: چهارمین دانشگاه برتر نیوزلند در رنکینگ های جهانی این دانشگاه می باشد که در رنک 219 قرار دارد و در سال  1897 تاسیس شد. در حال حاظر 21 دانشجوی بین المللی دارد و دارای 9 دانشکده میباشد و برای رشته حقوق معروف می باشد.

دانشگاه وایکاتو: دانشگاه وایکاتو که در رده 292 جهانی قرار دارد یکی از دانشگاه های جوان تر نیوزلند می باشد که در سال 1964 تاسیس شد. این دانشگاه در شهرهای همیلتون و تورانگا در جزیره شمالی قرار دارد و چیزی حدود 12300 دانشجو دارد.

همینطور دانشگاه های لینکون، ماسی و دانشگاه تکنولوژی آکلند در رنکینگ های جهانی در رده زیر 450 قرار دارد که از دانشگاه های برتر نیوزلند می باشند.

 

در جدول زیر می توانید نرخ شهریه دانشگاه های کشور نیوزلند را برای دانشجویان بین المللی جویا شوید.

 

دانشگاه های برتر نیوزلند

میانگین هزینه های شهریه

دانشگاه آکلند

12500 یورو

دانشگاه کانتربری

بسیار متنوع با توجه به دوره از 10000 یورو

دانشگاه اوتاگو

از 11000 یورو تا 15000 یورو

دانشگاه ویکتوریا

میانگین 15000 یورو تا 17000 یورو

دانشگاه وایکاتو

میانگین 14000 یورو

تحصیل در نیوزلند

دانشگاه های نیوزلند

شرایط ویزای تحصیلی نیوزلند

از ملزومات هر نوع ویزایی، عموماً مدارک تحصیلی متقاضی و مدارک هویتی وی می باشد. این مدارک عموماً توسط اداره مهاجرت و کنسولگری کشور نیوزلند تعیین می شود. مدارک شرایط ویزای تحصیلی نیوزلند به شرح ذیل است.

 • ارائه پاسپورت معتبرتحصیل دکترا در اتریش
 • تکمیل فرم ویزای تحصیلی
 • رسید پرداخت هزینه های ویزا
 • دریافت پیشنهاد و پذیرش تحصیل در نیوزلند (معمولا این فرم ها بعد از دریافت هزینه تحصیل در نیوزلند صادر می شوند)
 • رسید بیمه سلامت
 • اظهارنامه عدم منع تحصیل از دانشگاه و موسسه آموزشی فعلی
 • دو قطعه عکس پاسپورتی

شرایط کار پس از تحصیل در نیوزلند

پس از تحصیل در نیوزلند افراد متقاضی می توانند تا 3 سال پس از پایان تحصیل خود، برای دریافت ویزای کار در نیوزلند، درخواست دهند. این نوع از ویزا می تواند بین مدت های 1 سال تا 3 سال باشد. این تقسیم بندی با توجه به تحصیلات، رشته مورد مطالعه و سطح تحصیلات می تواند متغیر باشد. از اواخر نوامبر 2018 این تقسیم بندی مقرر گردیده است.

 • کار پس از تحصیلات تکمیلی (جست و جوی کار)
 • کار پس از تحصیلات تکمیلی (توسط کارفرما)

این موقعیت بیشتر برای ارتقای سطح علمی و افزایش نرخ کار در کشور نیوزلند اعمال شده است تا کشور نیوزلند برای افراد خارجی که قصد مهاجرت از طریق تحصیل در نیوزلند را دارند، ترغیب بیشتری ایجاد کند. در صورتی که خواهان مهاجرت تحصیلی به این کشور هستید، می توانید از امتیاز جست و جوی کار پس از تحصیل در نیوزلند برخوردار شوید.

تحصیل در نیوزلند

کار در نیوزلند

در نمودار زیر نرخ بیکاری در کشور نیوزلند آورده شده است.

تحصیل در نیوزلند

اخذ اقامت و تابعیت پس از تحصیل در نیوزلند

کشور نیوزلند در تاریخ اول ژانویه 1949 تابعیت دوگانه را به رسمیت شناخته است. برای دریافت اقامت دائم کشور نیوزلند عواملی از جمله سن در این مهم دخیل هستند. طبق قانون مهاجرتی کشور نیوزلند، افرادی که زیر 55 سال هستند و حداقل 24 ماه اقامت کاری در این کشور دارند، می توانند برای اقامت دائم پس از تحصیل در نیوزلند اقدات لازم را از طرف اداره کار و مهاجرت این کشور انجام دهند. در بیان کلی عواملی برای دریافت تابعیت از طریق تحصیل در نیوزلند مهم هستند که به شرح ذیل می باشد.

 • افراد باید قصد ماندن و زندگی کردن در نیوزلند را داشته باشند
 • باید به مدت 5 سال پس از دریافت اقامت قانونی در کشور نیوزلند درخواست تابعیت کنند
 • دانستن سطح زبان انگلیسی شما باید به گونه ای باشد که کارهای روزمره خود را بدون واسطه و مترجم انجام دهید
 • اگر شما مرتکب جرم و یا تخلفی در کشور نیوزلند شده اید، می تواند در پروسه دریافت تابعیت شما تاثیر گذار باشد
 • شما باید مسئولیت ها، امتیازات و حقوق شهروندی نیوزلند را به خوبی بشناسید

در نهایت می توانید در جشن دریافت تابعیت کشور نیوزلند شرکت کنید.

تحصیل در نیوزلند

پاسپورت نیوزلند


سوالات متداول راجع به تحصیل در نیوزلند

پرسش: ✅آیا تحصیل در نیوزلند رایگان است؟

پاسخ:خیر؛ جهت تحصیل در دانشگاه های نیوزلند بایستی هزینه دانشگاه توسط متقاضی پرداخت شود. در برخی موارد می توان با اخذ بورسیه تحصیلی، بخشی از هزینه های تحصیل و در مواردی، بخشی از هزینه های زندگی را نیز پوشش داد.

پرسش: ✅هزینه های تحصیل در نیوزلند چگونه است؟

پاسخ:هزینه تحصیل در کشور نیوزلند در دوره کارشناسی در بازه 22 تا 32 هزار دلار نیوزلند و در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در حدود 26 تا 37 هزار دلار نیوزلند می باشد. هزینه های دانشگاه های این کشور از هزینه های تحصیل در اکثر دانشگاه های اروپایی بالاتر است.

پرسش: ✅حداقل مدرک زبان مورد نیاز جهت تحصیل در نیوزلند در چه سطحی می باشد؟

پاسخ:حداقل نمره زبان لازم جهت اخذ پذیرش در مقاطع و دانشگاه های مختلف نیوزلند، متفاوت می باشد؛ اما در اکثر موارد، حداقل مدرک زبان مورد نیاز، آیلتس 6.5 است. در برخی از موارد با تأیید دانشگاه می توان با نمره های زبان کمتری اقدام نمود و پس از ورود، با حضور در کالج های زبان، سطح زبان خود را در این کشور ارتقا داد.

پرسش: ✅آیا پس از فارغ التحصیلی می توان در کشور نیوزلند کار کرد؟

پاسخ:بله؛ این امکان برای دانشجویان بین الملی وجود دارد که به مدت یکسال پس از پایان تحصیل، به جستجوی کار در کشور نیوزلند پرداخته و با یافتن کار مرتبط با تحصیلات خود، اقامت خود را به اقامت کاری نیوزلند تبدیل نمایند. بدین ترتیب شرایط اخذ اقامت دائم این کشور برای فارغ التحصیلان و دانشجویان فراهم می شود.


_____________________ سخن پایانی درباره تحصیل در نیوزلند _____________________

تحصیل در نیوزلند، شرایط دریافت اقامت و تابعیت نیوزلند از طریق تحصیل و هزینه ویزای تحصیلی نیوزیلند به صورت علمی و دقیق در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. به طور کلی تحصیل در نیوزلند می تواند آثار زیادی را برای شخص متقاضی به همراه داشته باشد. به طور مثال بدون محدودیت به استرالیا سفر کند و در آنجا به زندگی مشغول شود. اما باید این نکته را در نظر گرفت که نیوزلند از لحاظ جغرافیایی بسیار دورتر از کشور های دنیا می باشد. به طوری که با نزدیکترین همسایه خود که استرالیا باشد 1000 کیلومتر فاصله دارد. از لحاظ هزینه های تحصیل و زندگی، شرایط مناسب زبان و دانشگاه های برتر این کشور می توان گفت که کشور مناسبی برای زندگی می باشد. اما باید شرایط را عمیق تر نیز در نظر گرفت. به عنوان فرضیه، اگر شما حتی با تحصیل در نیوزلند بتوانید پاسپورت این کشور را دریافت کنید، باید این مهم را بررسی کرد که رتبه جهانی و اعتبار پاسپورت کشور نیوزلند در چه سطحی قرار دارد. رتبه جهانی این کشور در سایت رسمی تعیین امتیاز پاسپورت جهانی، 7 می باشد که چندین رتبه به نسبت پاسپورت اتریش، دانمارک و حتی مالتا می باشد. با کمی دقت و تامل می توان به این موضوع رسید که اگر برای کشور های اروپایی مثل دانمارک، اتریش و حتی مالتا که لوکس ترین کشور حوزه شنگن شناخته شده است، اقدام کنید، شاید نتایج بهتری را برای خود و اهداف خود رقم بزنید. در صورتی که به مشاوره رایگان با کارشناسان ارشد و ماهر موسسه ملک پور در خصوص تحصیل در نیوزلند نیاز دارید، می توانید با ما تماس بگیرید و یا در بخش پرسش و پاسخ ها، موضوعات ذهنی خود را ثبت کنید تا کارشناسان و افراد صاحب علم بتوانند به سوالات شما پاسخ دهند.

امتیاز 5 از 5 ( 20 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
ناصر اشرفی
با سلام و سپاس از مطالب مفید شما میخواستم بپرسم آیا تحصیل در نیوزلند برای من با سن ۲۸ سال و مدرک فوق لیسانس فیزیک و مدرک زبان آیلتس ۶.۵ امکان پذیر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به رزومه ای که می فرمایید شانس شما خوب است نمره زبان مدرک تحصیلی مناسب و سن ایده ال اگر از نظر مالی هم بتوانید از یک دانشگاه خوب پذیرش و برای پروسه سفارت پرونده خوبی آماده کنید شانس بالایی دارید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
ناهید مرادی پور
با سلام و عرض ادب و احترام و ممنون از مطالب مفید شما من ۳۶ ساله هستم با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد محیط زیست،نمره زبان آیلتس ۶.۵ و معدل ۱۶می خواستم بپرسم آیا تحصیل در نیوزلند در مقطع دکتری با توجه به رزومه من امکانپذیر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل در مقطع دکتری یکی از موارد بسیار مهم و تاثیرگذار داشتن مقالات علمی معتبر و سوپروایزر یا استاد راهنما است، اگر سوپروایزر شما را بپذیرد بالای 80 تا 90 درصد پذیرش دکتری شما قطعی است. پیشنهاد حتماً با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
مشاوره رایگان