پاسپورت نیوزلند

1 دی 1401 2 نظر

پاسپورت نیوزلند

پاسپورت نیوزلند، نحوه تابعیت نیوزلند در سال 2020 و اعتبار پاسپورت کشور نیوزلند در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. پاسپورت نیوزلند جز 7 پاسپورت معتبر دنیا محسوب می شود به همین دلیل افراد بسیاری قصد دارند تا با مهاجرت به نیوزلند به پاسپورت این کشور دست یابند. برای اخذ پاسپورت نیوزلند روش های متعددی وجود دارد که افراد می توانند اقدام نمایند مانند تحصیل در نیوزلند، کار در نیوزلند، سرمایه گذاری در نیوزلند و ... موسسه ملک پور در این مقاله سعی دارد تا روش های اخذ پاسپورت کشور نیوزلند را بررسی نماید تا بتوانید با اطلاعات کامل برای مهاجرت به نیوزلند و اخذ پاسپورت کشور نیوزلند اقدام نمایید. همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد اخذ پاسپورت کشور نیوزلند می توانید با تماس تلفنی از مشاوره رایگان کارشناسان موسسه ملک پور بهره مند شوید.

 • پاسپورت نیوزلند و شرایط عمومی
 • پاسپورت نیوزلند و اعتبار آن
 • پاسپورت نیوزلند و روش های اخذ پاسپورت
 • پاسپورت نیوزلند از طریق کار
 • پاسپورت نیوزلند از طریق تحصیل
 • پاسپورت نیوزلند از طریق سرمایه گذاری
 • پاسپورت نیوزلند از طریق تولد
 • پاسپورت نیوزلند از طریق ازدواج
 • پاسپورت نیوزلند و پناهندگی
 • پاسپورت نیوزلند و نکات مهم در باب پاسپورت
 • پاسپورت نیوزلند و وکیل معتبر برای امور مهم
 • سوالات متداول در زمینه اخذ پاسپورت نیوزلند
 • پاسپورت نیوزلند و سخن پایانی

پاسپورت نیوزلند

پاسپورت نیوزلند و شرایط عمومی

برای دریافت پاسپورت نیوزلند روش های متعددی وجود دارد که افراد می توانند اقدام نمایند. اگر بخواهیم در مورد سیستم اخذ تابعیت صحبت نماییم که یکی از روش های اخذ پاسپورت محسوب می شود باید گفت که کشورها دارای 2 نوع سیستم اخذ تابعیت می باشند، یکی سیستم خاک و دیگری سیستم خون.

باید بدانید که کشور نیوزلند از سیستم خون تبعیت می کند و فردی که در این کشور متولد شود در صورتی می تواند اقامت و تابعیت نیوزلند را اخذ نماید که یکی از والدین وی تابعیت نیوزلند را دارا باشند در غیر این صورت فرزند متولد شده در خاک نیوزلند تنها می تواند اقامت و تابعیت والدین خود را بپذیرد. نکته مهمی که وجود دارد این است که با وجودی که کشور نیوزلند دارای سیستم خون می باشد اما سیستم خاک را نیز به صورت فرعی می پذیرد که در بخش های بعدی بیشتر به آن می پردازیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید.

پاسپورت نیوزلند و اعتبار آن

در مورد اعتبار پاسپورت نیوزلند باید گفت که پاسپورت این کشور جز 7 پاسپورت اول دنیا می باشد. پاسپورت کشور نیوزلند هم ردیف پاسپورت کشورهای استونی، لهستان، استرالیا، لتونی و اسلواکی می باشد. در صورتی که بتوانید پاسپورت نیوزلند را اخذ نمایید می توانید بدون ویزا به 113 کشور دنیا سفر نمایید، همچنین با پاسپورت نیوزلند می توانید به 48 کشور سفر کنید و پس از ورود به کشور ویزای ورود خود را اخذ نمایید. با پاسپورت کشور نیوزلند تنها برای ورود به 37 کشور نیاز به اخذ ویزا خواهید داشت. این مقاله توسط موسسه ملک پور گردآوری شده است و کپی برداری از آن یا استفاده از محتوای مقاله با تغییر کوچکی در کلمات شرعاً و قانوناً حرام می باشد.

لیست 10 پاسپورت معتبر دنیا به شرح زیر است:

 

ردیف

اسامی کشورها

1

امارات متحده عربی

2

آلمان

3

دانمارک، سوئد، لوکزامبورگ، فنلاند، ، ایتالیا، سنگاپور، هلند، فرانسه، اسپانیا، نوروژ، ایالات متحده آمریکا

4

بلژیک، یونان، پرتغال، سوئیس، ژاپن، انگلستان، ایرلند، کانادا

5

جمهوری چک، مجارستان

6

مالتا، ایسلند

7

اسلونی، لهستان، لیتوانی، اسلواکی، نیوزلند، استرالیا

8

قبرس، مالزی

9

رومانی، لیختن اشتاین، بلغارستان

10

کرواسی، شیلی، برزیل، موناکو

 

پاسپورت نیوزلند و روش های اخذ پاسپورت

برای اخذ پاسپورت نیوزلند روش های بسیاری وجود دارد که اشخاص می توانند اقدام نمایند. پاسپورت کشور نیوزلند جز معتبرترین پاسپورت های دنیا محسوب می شود. برای اخذ پاسپورت در ابتدا باید اقامت این کشور را اخذ نمایید تا پس از آن بتوانید پروسه اخذ پاسپورت را نیز اقدام کنید. در صورتی که قصد مهاجرت به نیوزلند و اخذ پاسپورت این کشور را داشته باشید می توانید از طریق تحصیل در نیوزلند، اخذ ویزای کار نیوزلند، سرمایه گذاری در نیوزلند، تولد در نیوزلند، ازدواج در نیوزلند و پناهندگی در نیوزلند اقدام نمایید. در ذیل به روش های اخذ پاسپورت نیوزلند می پردازیم و شرایط اخذ پاسپورت این کشور را بررسی می نماییم.

پاسپورت نیوزلند از طریق کار

برای اخذ پاسپورت نیوزلند از طریق کار باید در ابتدا بتوانید امتیاز مورد نیاز برای اخذ ویزای کار را بدست آورید که در این صورت شخص متقاضی اخذ ویزای کار باید شرایط لازم را دارا باشد. برای اخذ ویزای کار نیوزلند شخص متقاضی باید حداقل مدرک لیسانس را دارا باشد همچنین سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی و ارائه IELTS 6.5 نیز برای اخذ ویزای کار بسیار حائز اهمیت می باشد. نکته مهمی که در مورد ویزای کار نیوزلند وجود دارد این است که شخصی که قصد کار در نیوزلند را داشته باشد باید قبل از هر اقدامی بررسی نماید که رشته تحصیلی وی جز مشاغل مورد نیاز باشد تا بتواند برای ویزای کار نیز اقدام نماید و امتیاز لازم را نیز بدست آورد، همچنین نرخ بیکاری در نیوزلند 4.00 درصد می باشد به همین دلیل در سالهای اخیر اشخاص بسیاری قصد مهاجرت به نیوزلند از طریق کار را دارند. برای اطلاعات بیشتر در مورد اخذ پاسپورت کشور نیوزلند از طریق ویزای کار می توانید با کارشناسان موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید.

پاسپورت نیوزلند

کار در نیوزلند

پاسپورت نیوزلند از طریق تحصیل

تحصیل در نیوزلند یکی دیگر از روش هایی مهاجرت به نیوزلند می باشد که شخص متقاضی می تواند پس از تحصیل و در صورت انجام کار تمام وقت در این کشور به اقامت و سپس پاسپورت نیوزلند دست یابد.

تحصیل در نیوزلند و در مقاطع مدارس و پس از آن ورود به دانشگاه و مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا امکان پذیر است.

تحصیل در مدارس نیوزلند: تحصیل در مدارس نیوزلند برای دانش آموزان امکان پذیر است. دانش آموزان از سن 6 تا 16 سالگی باید در مدارس نیوزلند مشغول به تحصیل باشند. مدت تحصیل در مدارس نیوزلند 13 سال می باشد و دانش آموزان باید در این مدت به صورت اجباری در مدارس مشغول به تحصیل باشند. از سال اول تا سال ششم، تحصیل در دوران ابتدایی می باشد و سال هفتم و هشتم تحصیل در دوره متوسطه می باشد و دوره دبیرستان از سال نهم تا سیزدهم می باشد.

پاسپورت نیوزلند

تحصیل در مدارس نیوزلند

تحصیل در مقطع کارشناسی در نیوزلند: تحصیل در نیوزلند در مقطع کارشناسی 4 ساله می باشد. اشخاصی که قصد تحصیل در این مقطع را دارند می توانند به زبان انگلیسی و با ارائه IELTS 6 اقدام به تحصیل نمایند. همچنین برای ورود به مقطع کارشناسی ارائه مدرک دیپلم 12 سال بسیار حائز اهمیت است.

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در نیوزلند: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در نیوزلند مانند بسیاری از کشورها 2 ساله می باشد. همچنین برای ورود به این مقطع دانشجویان باید مدرک IELTS 6.5 را ارائه نمایند. در نیوزلند برخی از رشته ها را می توان با گذراندن دوره 1 ساله  نیز ادامه داد که در این صورت پس از پایان تحصیلات شخص متقاضی می تواند وارد بازار شود.

تحصیل در مقطع دکترا در نیوزلند: برای تحصیل در این دوره شخص متقاضی باید در ابتدا سوپروایزر داشته باشد تا بتواند درخواست پذیرش خود را مطرح نماید همچنین ارائه IELTS 7 و داشتن مقاله ISI برای ورود به مقطع دکترا بسیار حائز اهمیت می باشد. تحصیل در این مقطع برای دانشجویان بین 3 تا 5 سال می باشد. این مقاله توسط موسسه ملک پور گردآوری شده است و کپی برداری از آن یا استفاده از محتوای مقاله با تغییر کوچکی در کلمات شرعاً و قانوناً حرام می باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل به لینک زیر مراجعه نمایید.

پاسپورت نیوزلند

تحصیل در نیوزلند

پاسپورت نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

برای اخذ پاسپورت نیوزلند می توان از طریق سرمایه گذاری در این کشور نیز اقدام کرد. اشخاصی که قصد سرمایه گذاری در نیوزلند را دارند می توانند از طریق خرید ملک، ثبت شرکت، کارآفرینی و ... اقدام به سرمایه گذاری نمایند. در مورد سرمایه گذاری در نیوزلند باید بدانید که تمامی روش هایی که برای سرمایه گذاری وجود دارد منجر به اخذ اقامت و پاسپورت کشور نیوزلند نمی گردد بنابراین باید روشی را اقدام نمایید که بتوانید پس از انجام سرمایه گذاری به اقامت و پاسپورت کشور نیوزلند دست یابید. نکته مهمی که وجود دارد این است که تنها با خرید ملک در نیوزلند نمی توان به اقامت و پاسپورت نیوزلند دست یافت و برای اخذ اقامت و پاسپورت این کشور باید از روش های دیگری مانند ثبت شرکت بهره مند گردید. در صورتی که بخواهید از طریق ثبت شرکت برای سرمایه گذاری و اخذ اقامت و پاسپورت نیوزلند اقدام نمایید باید بدانید که در صورتی می توانید به اقامت دست یابید که شرکت تاسیس شده در نیوزلند اقدام به کارآفرینی نماید و فعالیت تجاری خود را آغاز نماید در این صورت می توانید از طریق ثبت شرکت و انجام کارآفرینی در نیوزلند اقامت دائم و سپس پاسپورت نیوزلند را اخذ نمایید اما صرف ثبت شرکت به تنهایی منجر به اخذ اقامت و پاسپورت این کشور نخواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

پاسپورت نیوزلند

سرمایه گذاری در نیوزلند

پاسپورت نیوزلند از طریق تولد

در مورد تولد در نیوزلند و اخذ پاسپورت نیوزلند از این طریق باید بدانید که قوانین متفاوتی وجود دارد. 2 نوع سیستم برای اخذ تابعیت وجود دارد، یکی سیستم خون و دیگری سیستم خاک، مطابق با قوانینی که در حال حاضر در نیوزلند حکم فرما است فرزندی که در خاک نیوزلند متولد شود طبق شرایط خاص می تواند پاسپورت کشور نیوزلند را دریافت نماید. اما بهتر است بدانید که این کشور هم سیستم خون و هم سیستم خاک را می پذیرد. در صورتی که فرزندی در خاک نیوزلند و از پدر و مادر غیر تبعه نیوزلند متولد شود اقامت و تابعیت والدین خود را اخذ می نماید. در صورتی که فرزندی در خاک نیوزلند متولد شود اما والدین وی بدون تابعیت باشند فرزند می تواند مطابق با قانون خاک اقامت و پاسپورت نیوزلند را بدست آورد چرا که این کشور سیستم خاک را به صورت فرعی پذیرفته است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با خرید ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت بهترین روش را برای مهاجرت به نیوزلند و اخذ اقامت و تابعیت انتخاب کنید.

پاسپورت نیوزلند

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

پاسپورت نیوزلند از طریق ازدواج

یکی دیگر از روش های اخذ پاسپورت نیوزلند از طریق ازدواج با فرد تبعه در این کشور می باشد. اشخاصی که قصد اخذ پاسپورت نیوزلند از طریق ازدواج را دارند باید با فردی ازدواج نمایند که اقامت و تابعیت نیوزلند را دارا باشد در این صورت می توانند از طریق ازدواج پاسپورت کشور نیوزلند را دریافت نمایند. اگر شخصی با فرد تبعه ی نیوزلند ازدواج نماید باید اثبات نماید که ازدواج وی صوری نمی باشد همچنین باید اثبات نمایند که با یک دیگر زندگی مشترک و پایدار دارند در این صورت فرد متقاضی می تواند درخواست اقامت دائم نیوزلند را نماید. در صورتی که بخواهید پاسپورت نیوزلند را دریافت نمایید باید حداقل به مدت 5 سال در این کشور زندگی کنید در این صورت می توانید درخواست پاسپورت کشور نیوزلند را نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج به لینک زیر مراجعه کنید.

پاسپورت نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج

پاسپورت نیوزلند و پناهندگی

پناهندگی شاید یکی از روش های اخذ پاسپورت نیوزلند محسوب شود اما قطعا روش درست و قانونی برای اخذ اقامت و تابعیت نخواهد بود. اشخاصی که درخواست پناهندگی می نمایند معمولا دچار مشکلاتی خواهند شد از جمله اینکه برای رسیدن به کشور مقصد ممکن است بخاطر درگیری با قاچاقچیان انسان، درگیری با پلیس مرزی، عبور از راههای صعب العبور و ... جان خود را از دست بدهند، به همین دلیل بهترین روشی که برای مهاجرت و اخذ پاسپورت کشور نیوزلند وجود دارد روش های قانونی مهاجرت می باشد که اشخاص می توانند اقدام نمایند. بهتر است بدانید اشخاصی که درخواست پناهندگی می نمایند امکان کار به صورت قانونی را نخواهند داشت و اگر با درخواست پناهندگی شخص متقاضی موافقت نشود باید در مدت مشخص شده کشور خود را ترک نمایند. موسسه ملک پوهیچگونه خدماتی در زمینه پناهندگی ندارد و این مقاله صرفاً جهت افزایش آگاهی شما و اطلاع رسانی شما می باشد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه پناهندگی

فایل صوتی موسسه ملک پور در زمینه پناهندگی

پاسپورت نیوزلند و نکات مهم در باب پاسپورت

برای اخذ پاسپورت نیوزلند نکات بسیار مهمی وجود دارد، اشخاصی که قصد اخذ پاسپورت کشور نیوزلند را دارند باید اطلاعات کافی از نکات آن داشته باشند. برای دریافت پاسپورت نیوزلند روش های بسیاری وجود دارد از جمله این که اشخاص متقاضی می توانند از طریق تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و حتی پناهندگی در این کشور اقدام به اخذ پاسپورت نمایند. باید بدانید  در صورتی که بخواهید پاسپورت کشور نیوزلند را اخذ نمایید باید در ابتدا اقامت دائم خود را به دست آورید. اگر از طریق تحصیل در این کشور اقدام می نمایید باید پس از تحصیل بتوانید به صورت تمام وقت در این کشور مشغول به کار شوید تا پس از آن بتوانید درخواست اقامت دائم و پس از آن پاسپورت کشور نیوزلند را داشته باشید و اگر از طریق کار در این کشور اقدام می نمایید باید در ابتدا امتیاز لازم را کسب کنید پس از اخذ امتیازات لازم می توانید اقامت دائم و پس از آن پاسپورت نیوزلند را به دست آورید. نکته حائز اهمیت این است که برای اخذ پاسپورت کشور نیوزلند شخص متقاضی باید به مدت 5 سال از اقامت دائم در این کشور را سپری کرده باشد  در این صورت می تواند درخواست پاسپورت نیوزلند را نمایید و پاسپورت خود را اخذ کند.

پاسپورت نیوزلند و وکیل معتبر برای امور مهم

اگر بخواهید پاسپورت نیوزلند را اخذ نمایید بهتر است از وکیل مهاجرتی معتبر برای دریافت پاسپورت کور نیوزلند و مهاجرت به نیوزلند راهنمایی و کمک بگیرید تا بتوانید به بهترین نحو درخواست پاسپورت کشور نیوزلند را نمایید. در صورتی که از وکیل معتبر مهاجرتی برای اخذ پاسپورت نیوزلند استفاده می نمایید می توانید با خیالی آسوده ‌تر روند مهاجرت و اخذ پاسپورت خود را طی نمایید، چرا که وکیل معتبر مهاجرتی می تواند شما را در اخذ پاسپورت کشور نیوزلند یاری نماید همچنین با ارائه مدارک خود به صورت کامل می توانید شانس اخذ پاسپورت کشور نیوزلند را نیز افزایش دهید.

سوالات متداول در زمینه اخذ پاسپورت نیوزلند

خرید پاسپورت نیوزلند چگونه امکان چگونه است؟
برخی از کشورها مانند قبرس جنوبی، در صورتی که مبلغی را در آن کشور سرمایه گذاری کنید بلافاصله به شما پاسپورت می دهند که به اصطلاح به آن خرید پاسپورت می گویند، اما نیوزلند از آن دسته از کشور ها نیست و برای کسب پاسپورت آن باید ابتدا اقامت این کشور را کسب کنید و پس از چند سال زندگی در این کشور برای اخذ پاسپورت نیوزلند درخواست دهید.

اعتبار پاسپورت نیوزلند چقدر است؟
پاسپورت نیوزلند به همراه ژاپن، برترین پاسپورت معتبر در جهان در سال 2020 است.

با داشتن پاسپورت نیوزلند به چند کشور می توان سفر نمود؟
با پاسپورت نیوزلند می توان به 78 کشور دنیا بدون نیاز به اخذ ویزا سفر کرد.

راحت ترین روش های برای گرفتن پاسپورت نیوزلند کدامند؟
روش هایی مثل کار و سرمایه گذاری را می توان سریعترین روش های اخذ اقامت نیوزلند دانست.

 

_____________________ پاسپورت نیوزلند و سخن پایانی _____________________

پاسپورت نیوزلند به دلیل اعتبار بالایی که دارد جز معتبرترین پاسپورت ها در بین افرادی که قصد مهاجرت دارند می باشد، به همین دلیل باید گفت که روش های بسیاری برای اخذ اقامت و پاسپورت نیوزلند وجود دارد که افراد می توانند اقدام نمایند. برای دریافت پاسپورت نیوزلند شخص متقاضی باشد شرایط اخذ پاسپورت را داشته باشد تا بتواند درخواست پاسپورت نیوزلند را نماید. در این مقاله نحوه اخذ تابعیت نیوزلند در سال 2020 بیان شد. موسسه ملک پور آماده ارائه خدمات و مشاوره در امر مهاجرت به نیوزلند و اخذ پاسپورت کشور نیوزلند می باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد اخذ پاسپورت کشور نیوزلند می توانید از مشاوره رایگان به صورت تلفنی بهره مند شوید، همچنین می توانید با طرح سوال خود در قسمت پرسش و پاسخ می توانید در اسرع وقت پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

امتیاز 5 از 5 ( 9 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
رضا منفرد
با سلام و خسته نباشید. من یه سوال در مورد اخذ پاسپورت نیوزلند داشتم. خاله من در نیوزلند الان نزدیک به ده ساله که زندگی میکنه. من تمایل دارم به این کشور مهاجرت کنم و پاسپورت نیوزلند رو بگیرم. ۲۶ سالمه. مهندس it هستم و از نظر مال خانوادم ساپورتم میکنن. ایا راهی برای مهاجرت کاری به نیوزلند وجود داره ؟ و اینکه ایا شما اقدامی در این زمینه دارید؟ در اخر یه تشکر میکنم از جناب ملک پور بابت مجموعه عالیشون.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان باتوجه به شرایط عمومی که می فرمایید اگز سابقه کاری و سطح زبان مناسبی داشته باشید بلی اسکبلدورکر نیوزیلند گزینه خیلی خوبی است برای شما علاوه بر این از طریق تحصیل هم می توانید اقدام کنید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
پارسا صالحی
عرض ادب و ارادت من مهندس آی تی با 10 سال سابقه کار با بیمه و دارای کارشناسی مهندسی کامپیوتر از دانشگاه سراسری و مدرک زبان آیلتس 6.5 جنرال هستم سوال من این هست که امکانش هست بتونم از طریق اسکیلدورکر اقدام به دریافت ویزای کار نیوزلند کنم؟ این کار از ایران امکان پذیر هست؟ چند سال طول میکشه تا به پاسپورت برسم؟ از ابتدای امر همراه با همسر و فرزند 5 ساله م این ویزا رو دریافت میکنم یا مدتی زمان میبره تا خانواده به من ملحق بشند؟ سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اقامت کاری نیوزیلند همراه با خانواده (همسر و فرزند زیر 18 سال) است. برای کار در نیوزیلند علاوه بر کسب امتیازات لازم باید اسپانسرشیپ یا جاب آفر هم داشته باشید که با استفاده از محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج کشور می توانید موفق شوید. عموما پروسه های اسکیلدورکر حداقل یک سال زمان می برد. موفق باشید.
مشاوره رایگان