هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند

6 نظر

هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند

هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند، بازار کار در نیوزلند و مزایای زندگی و تحصیل در کشور نیوزلند در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. برای آن دسته از افرادی که تمایل به مهاجرت به یک کشور دیگر را دارند همیشه هزینه های تحصیل و زندگی در آن کشور از اهمیت زیادی برخوردار است و کشور نیوزلند از جمله کشورهایی می باشد که دارای شرایط ایده آلی جهت تحصیل و زندگی است. با این که کشور نیوزلند دارای شباهت ها و اشتراکات زیادی با کشور استرالیا می باشد؛ اما هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند متفاوت با استرالیا بوده و هزینه های زندگی و تحصیل در این کشور کمتر از استرالیاست. مردمی که در کشور نیوزلند زندگی می کنند از رفاه اجتماعی سطح بالایی برخوردار بوده و کیفیت زندگی در این کشور در جایگاه مناسبی قرار دارد. رشته های تحصیلی در کشور نیوزلند از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و دانشجویان بین المللی می توانند در رشته های متعدد در تمامی مقاطع تحصیل نمایند. آب و هوای این کشور بسیار معتدل است و از آنجایی که زبان رایج این کشور در حال حاضر زبان انگلیسی است، هر سال افراد بسیاری تمایل به مهاجرت به این کشور جهت تحصیل و زندگی دارند. در صورت تمایل به دریافت هرگونه اطلاعات در خصوص هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند پیشنهاد می کنیم که با موسسه ملک پور تماس حاصل نموده و یا فرم تماس را کامل نمایید تا از مشاوره تلفنی رایگان این موسسه بهره مند گردید. در ادامه با ما همراه باشید تا عناوین زیر را بررسی نماییم:

 • هزینه های زندگی در نیوزلند 2020
 • هزینه های اجاره و خرید مسکن در نیوزلند
 • شرایط تحصیل در نیوزلند
 • هزینه تحصیل در نیوزلند
  • هزینه تحصیل در دوران مدرسه
  • هزینه تحصیل در دوره کارشناسی
  • هزینه تحصیل در دوره کارشناسی ارشد
  • هزینه تحصیل در دوره دکترا
 • اخذ بورسیه تحصیلی و شرایط تحصیل رایگان در نیوزلند
 • شاخص ها و استانداردهای مؤثر بر زندگی در نیوزلند
 • بازار کار در نیوزلند
 • مزایای زندگی و تحصیل در نیوزلند
 • سوالات متداول راجع به هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند
 • نکات نهایی در خصوص زندگی و تحصیل در نیوزلند

هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلندهزینه های زندگی در نیوزلند 2020

کشور نیوزلند دارای یکی از قدرتمندترین اقتصادها در سطح جهان است و شهرهایی نظیر کریستچور، ولینگتون و آوکلند تقریبا حجم عمده ای از تولید ناخالص داخلی این کشور را محقق می نمایند. هزینه زندگی در مرکز شهر در کشور نیوزیلند دارای تفاوت 20 الی 50 درصدی با زندگی در حومه شهر است. در کل هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند نسبت به کشورهایی نظیر انگلیس و آمریکا کمتر می باشد. هزینه هایی نظیر هزینه غذا، هزینه مربوط به کالاهای داخلی و خدماتی و همچنین رسانه ارزان می باشد، اما قیمت کالاهای وارداتی تا حدودی بالاست. در کل هزینه های زندگی در کشور نیوزلند با توجه به شرایط مختلف متفاوت است اما به صورت میانگین هزینه لازم برای یک زندگی متوسط حدود 1000 الی 1400 دلار است. کشور نیوزلند دارای یک سیستم حمل و نقل بسیار عالی و پیشرفته است، لذا هزینه حمل و نقل در این کشور در سطح بالایی قرار دارد و هزینه تاکسی در این کشور زیاد است؛ اما با توجه به وجود قطار و موارد دیگر حمل و نقل در این کشور، امکان کاهش هزینه ها در این زمینه وجود دارد. در جدول زیر، هزینه برخی از کالاها را در کشور نیوزلند مورد بررسی قرار می دهیم:

 

آیتم

هزینه(دلار نیوزلند)

آیتم

هزینه(دلار نیوزلند)

یک لیتر شیر

2. 67

سیب(یک کیلوگرم)

3. 76

یک کیلوگرم فیله مرغ

13. 05

بطری 1. 5 لیتری آب

1. 83

12عدد تخم مرغ

5. 24

شارژ ماهیانه

175

نان (500 گرم)

2. 45

برنج (یک کیلوگرم)

3. 02

حمل و نقل ماهیانه

160

یک وعده غذا در رستوران

18

هزینه های اجاره و خرید مسکن در نیوزلند

همانگونه که قبلاً اشاره نمودیم کشور نیوزلند کشوری با استانداردهای سطح بالای زندگی است و هزینه زندگی و خرید یا اجاره مسکن در مرکز شهر با حومه شهر دارای تفاوت چشمگیری می باشد. هرچند که تعرفه اجاره و خرید مسکن در این کشور یک تعرفه مشخص است، اما قطعاً هزینه اجاره و خرید ملک در شهرهای بزرگ گرانتر است. یکی از مواردی که مهاجرین به این کشور در هنگام اجاره یا خرید ملک باید به آن توجه نمایند این است که هزینه های خانه های نوساز در این کشور زیاد است. برخی از شهرهای حومه ای در نیوزلند شرایط بسیار خوبی را جهت سکونت مهاجرین فراهم نموده اند و ملک در این شهرها از قیمت مناسبی برخوردار است؛ اما به طور کلی هم میزان اجاره و هم میزان خرید ملک در نیوزلند از ایران گرانتر می باشد. در جدول زیر،ح هزینه اجاره و خرید مسکن در مرکز شهر و خارج از مرکز شهر کشور نیوزلند را مورد بررسی قرار می دهیم:

 

آیتم

هزینه (دلار نیوزلند)

اجاره آپارتمان تک خوابه مرکز شهر

1. 559

اجاره آپارتمان تک خوابه خارج از مرکز شهر

1. 234

اجاره آپارتمان سه خوابه مرکز شهر

2. 575

اجاره آپارتمان سه خوابه خارج از مرکز شهر

2. 084

قیمت هر مترمربع آپارتمان در مرکز شهر

7. 980

قیمت هر مترمربع آپارتمان درخارج از مرکز شهر

6. 027

شرایط تحصیل در نیوزلند

تحصیل در نیوزلند در مدارس و دانشگاه های این کشور امکان پذیر است. مراکز علمی و موسسات فناوری و تکنولوژی متعددی در این کشور دایر هستد که شرایط تحصیل در نیوزلند را برای دانش آموزان و دانشجویان ایرانی فراهم نموده اند. در این دانشگاه ها می توان رشته های مختلفی را در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا تحصیل کرد. علاوه بر این، شرایط تحصیل رایگان در نیوزلند در دانشگاه های دولتی فراهم است. بسیاری از افراد متقاضی تحصیل در نیوزیلند بدون مدرک زبان هستند؛ اما از آن جایی که تحصیل در مدارس نیوزلند و دانشگاه های این کشور به زبان انگلیسی می باشد، دانشجویان بایستی مدرک زبان معتبر آیلتس یا تافل با نمره مناسب ارائه دهند. بنابراین تحصیل در نیوزیلند بدون مدرک زبان امکان پذیر نیست. افرادی که از طریق تحصیل به کشور نیوزلند مهاجرت می نمایند می توانند از امتیازات اقامتی و در صورت داشتن شرایط لازم از شرایط تابعیت این کشور بهره مند گردند.

هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل

هزینه تحصیل در نیوزلند

اکثر مدارس و دانشگاه های موجود در کشور نیوزلند دولتی می باشند و لذا تا حدودی امکان تحصیل رایگان را برای دانش آموزان و دانشجویان داخلی و بین المللی فراهم می نمایند. هزینه مدارس و دانشگاه ها در این کشور تا حدودی متفاوت است؛ اما دانش آموزان ودانشجویان خارجی هزینه بیشتری را نسبت به افراد محلی پرداخت می نمایند. هر سال دولت نیوزلند کمک های مالی را در قالب بورس برای دانشجویان ممتازدر نظر می گیرد که تا حدودی باعث آسان شدن امکانات تحصیلی برای دانشجویان می گردد. متقاضیان مهاجرت به نیوزلند باید بدانند که هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند تقریباً حدود 25000 تا 30000 دلار در سال است که این هزینه شامل شهریه مربوط به دانشگاه، حمل و نقل، خورد و خوارک، مسکن و غیره می گردد. لازم به ذکر است که دولت نیوزلند در حمایت از پروژه های تحقیقاتی، شهریه دوره دکترا را تا حدودی کاهش داده است و هزینه شهریه دانشگاه در دوره دکترا در کشور نیوزلند نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر در سطح پایینتری قرار دارد. در ادامه، مقاطع مختلف تحصیلی در کشور نیوزلند و هزینه تحصیل در هر مقطع را مورد بررسی قرار می دهیم.

هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند

تحصیل در نیوزلند

هزینه تحصیل در دوران مدرسه

سیستم آموزشی در کشور نیوزلند بسیار با کیفیت است و دانش آموزان از سنین 6 تا 16 سال در مدارس این کشور به تحصیل می پردازند. دانش آموزان پس از سن 16 سالگی جهت تکمیل نمودن تحصیلات خود وارد دوره دبیرستان می شوند. اکثر مدارس نیوزلند دولتی بوده و دانش آموزان تا سن 19 سالگی به صورت رایگان به تحصیل می پردازند. البته دانش آموزانی حق استفاده از مدارس دولتی را دارند که خود، شهروند نیوزلند بوده و یا این که دارای اقامت و یا تابعیت این کشور باشند و بدین گونه امکان تحصیل رایگان در کشور نیوزلند برای آنان فراهم می گردد.  کشور نیوزلند علاوه بر مدارس دولتی، دارای مدارس خصوصی بسیار عالی نیز هست که برخی از این مدارس شبانه روزی می باشند و دانش آموزان خارجی می توانند وارد این نوع مدارس گردند. هزینه این گونه مدارس که دولت آن ها را تقبل نمی نمایند، حدود 20. 000 دلار در سال است. این مدارس امکانات تحصیلی و رفاهی بسیار عالی و با کیفیتی را برای دانش آموزان فراهم می نمایند. برخی از مدارس بین المللی نیوزلند در جدول زیر ارائه گردیده اند:

 

نام مدرسه

نام شهر

City Impact Church School          

Albany

ACG Parnell College      

Auckland

St Peter’s School             

Cambridge

Shirley Boys’ High School            

Christchurch

Diocesan School for Girls             

Auckland

 

والدینی که علاقمندان به تحصیل فرزندان خود در مدارس نیوزلند هستند می توانند با مراجعه به لینک زیر، اطلاعات کاملی در این زمینه به دست آورند.

هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند

تحصیل در مدارس نیوزلند

هزینه تحصیل در دوره کارشناسی

تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور نیوزلند بر خلاف همه کشورها که یک دوره چهار سال می باشد، یک دوره سه سال است. همین موضوع توجه بسیاری از متقاضیان تحصیل در کشور نیوزلند را به خود جلب نموده است. از آنجایی که زبان تدریس در دانشگاه های این کشور زبان انگلیسی است؛ لذا داشتن حداقل آیلتس 6 ضروری است. دانشجویانی که در مقطع کارشناسی در کشور نیوزلند قبول می گردند، در هفته اجازه 10 ساعت کار را دارند و هر هفته مبلغی حدود 130 تا 150 دلار به عنوان حقوق دریافت می نمایند که تا حدودی باعث کاهش هزینه های زندگی آنها می گردد. شهریه دانشگاه در مقطع کارشناسی در کشور نیوزلند حدود 30000 دلار در سال است و هزینه زندگی هر دانشجو حدود 600 الی 800 دلار در ماه می باشد که این هزینه شامل خورد و خوراک، مسکن، رفت و آمد و غیره می گردد. دانشجویان ممتاز با ارئه سوابق تحصیلی عالی خود می توانند از دانشگاه های کشور نیوزلند پذیرش دریافت نمایند.

هزینه تحصیل در دوره کارشناسی ارشد

تحصیل در کارشناسی ارشد در کشور نیوزلند همانند تحصیل در کشور استرالیا و کشورهای مشابه می باشد که همگی آن ها از سیستم آموزش با کیفیت و عالی موجود در کشور انگلیس پیروی می نمایند. افرادی که دارای روزمه تحصیلی عالی، مقالات معتبر، نمره آیلتس عالی و یا رزومه تحقیقاتی عالی باشند می توانند جهت اخذ بورسیه در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه های نیوزلند اقدام نمایند. دانشجویانی که در این مقطع مشغول به تحصیل می گردند مجاز به 20 ساعت کار در هفته بوده و حقوقی معادل 300 دلار در هفته دریافت می نمایند که این مبلغ می تواند بخش زیادی از هزینه های تحصیلی و زندگی آن ها را پوشش دهد. شهریه دانشگاه در مقطع فوق لیسانس در کشور نیوزلند مبلغی معادل 10 الی 18 هزار دلار است. افرادی که دارای تابعیت یا اقامت کشور نیوزلند می باشند با ثبت نام در دانشگاه های دولتی می توانند از مزایای تحصیل رایگان در این کشور بهره مند گردند.

هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند

هزینه تحصیل در دوره دکترا

مدت زمان تحصیل در کشور نیوزلند در مقطع دکترا 3 الی 6 سال می باشد. دانشجویانی که دارای رزومه تحصیلی عالی در مقطع کارشناسی ارشد، مدرک زبان معتبر آیلتس و یا تافل و مقالات معتبر چاپ شده در ژورنال های معتبر باشند، می توانند جهت دریافت بورسیه از دانشگاه های نیوزلند اقدام نمایند. برخی از بورسیه در این مقطع، شهریه دانشگاه و برخی دیگر علاوه بر شهریه دانشگاه، هزینه زندگی دانشجو را نیز پوشش می دهند. دانشجویایی که در مقطع دکترا در حال تحصیل می باشند حق 30 ساعت کار در هفته را دارند و حقوقی معادل 450 دلار در هفته دریافت می نمایند. شهریه سالیانه تحصیل در مقطع دکترا در کشور نیوزلند برای دانشجویان بین المللی مبلغی معادل 6500 تا 9000 دلار است. کشور نیوزلند نسبت به کشورهای دیگری نظیر آمریکا و انگلستان، هزینه های پایینتری را از دانشجویان بین المللی در این مقطع دریافت می نماید؛ لذا هر سال متقاضیان بسیاری تمایل به مهاجرت به این کشور جهت ادامه تحصیل در این مقطع دارند.

اخذ بورسیه تحصیلی و شرایط تحصیل رایگان در نیوزلند

همانگونه که قبلاً اعلام کردیم دانشگاه های دولتی بسیاری در کشور نیوزلند وجود دارند که امکان تحصیل رایگان را برای دانشجویان داخلی و افراد دارای اقامت و تابعیت نیوزلند فراهم می نمایند، در این مقاله علاوه بر بررسی هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند، به بررسی بورسیه مقاطع مختلف در کشور نیوزلند نیز می پردازیم. اما دانشجویان بین المللی که قصد ادامه تحصیل در این کشور را دارند می توانند جهت دریافت بورسیه از دانشگاه های این کشور اقدام نمایند. هر سال دانشگاه های موجود در کشور نیوزلند زیر نظر دولت این کشور، بورسیه هایی را برای دانشجویان بین المللی در نظر می گیرند که برخی از آن ها شهریه دانشگاه و برخی شهریه دانشگاه و هزینه زندگی دانشجو را پوشش می دهند. بورسیه تحصیلی نیوزلند بیشتر شامل هزینه تحصیل، کمک هزینه زندگی (مبلغی معادل 480 دلار در هفته) و یا حقوق (مبلغی معادل 3 هزار دلار)، بیمه های درمانی و یا حتی کمک هزینه هایی جهت انجام تحقیقات می گردند. البته لازم به ذکر است که دریافت بورسیه رقابتی بوده و دانشجویان ممتاز دارای رزومه تحصیلی عالی می توانند جهت اخذ بورسیه از دانشگاه های کشور نیوزلند اقدام نمایند. در جدول زیر نام برخی از بورسیه های تحصیلی در هر مقطع ذکر گردیده است:

 

نام مقطع

نام بورسیه

کارشناسی

بورسیه تحصیلی داگلاس میزر

بورسیه تحصیلی گیر دلرس

بورسیه تحصیلی کیچنر مموریال

کارشناسی ارشد

بورسیه تحصیلی ADB داشگاه اوکلند

بورسیه تحصیلی ویکتوریا:15 هزار دلار

بورسیه تحصیلی بین المللی وایکاتو: 10 هزار دلار

دکترا

بورسیه تحصیلی دانشگاه اوتاگو: 27 هزار دلار

بورسیه تحصیلی دانشگاه گروه اتحاد:27500 دلار

بورسیه تحصیلی بام فورٍث:27 هزار دلار

شاخص ها و استانداردهای مؤثر بر زندگی در نیوزلند

افرادی که قصد مهاجرت و زندگی و یا اخذ اقامت و تابعیت کشور نیوزلند را دارند باید با شاخص ها و استانداردهای موثر بر زندگی در کشور نیوزلند آشنا گردند. زیرا این شاخص ها و استانداردها نشان دهنده میزان تولید ناخالص داخلی و نرخ مالیات در کشور نیوزلند می باشند که می توانند زندگی یک فرد را در کشوری که قصد مهاجرت به آن را دارد تحت تأثیر قرار دهند. با مشاهده نمودار نرخ تولید ناخالص داخلی در کشور نیوزلند می توان به رشد اقتصادی این کشور به ویژه در سال های اخیر پی برد. هر چه رشد اقتصادی در کشوری بالاتر باشد، میزان رفاه اجتماعی و کیفیت زندگی نیز در آن کشور بالاتر است.

هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند

در کشورهای دارای رشد اقتصادی، فرصت های شغلی فراوانی وجود داشته و در نتیجه نرخ بیکاری با کاهش مواجه می شود. این موضوع در کشور نیوزلند نیز صدق می کند که در بخش بعدی به تفسیر آن و ارائه جزئیات بیشتر در این زمینه می پردازیم. در مقاله زیر، شرایط زندگی و اقامت در نیوزلند بررسی شده است.

هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند

اقامت نیوزلند

بازار کار در نیوزلند

کشور نیوزلند دارای سطح رفاه بسیار بالا بوده و از نظر کیفیت زندگی در رتبه 12 جهان قرار دارد. این کشور هر ساله نیاز به نیروهای متخصص را مورد بررسی قرار داده و با ایجاد ارتباط با کارفرمایان، لیستی از مشاغل مورد نیاز خود را فراهم نموده و با توجه به این لیست به جذب نیرو می پردازد. از آن جایی که این کشور در زمینه صنایع کشاورزی و صدور مواد لبنی در جایگاه ویژه ای در سطح جهان قرار داشته و تقریباً سالیانه حدود سی درصد لبنیات جهان را فراهم می نماید، می تواند زمینه ساز شرایط کاری بسیار عالی برای متقاضیان کار در این کشور باشد. همچنین نرخ بیکاری در کشور نیوزلند با توجه به جمعیت این کشور، بسیار پایین بوده و حدود 4. 3% می باشد. همین موارد هر سال باعث جلب توجه بسیاری از افراد جهت مهاجرت به این کشور می شود. لازم به ذکر است که میزان حقوق در کشور نیوزلند سالیانه برابر با 59255 دلار آمریکا است. در نمودار زیر، نرخ بیکاری در کشور نیوزلند نشان داده شده است.

هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند

مزایای زندگی و تحصیل در نیوزلند

در باب بررسی هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند و مزایای تحصیل و زندگی در این کشور باید توجه داشته باشیم که این کشور، ارائه دهنده خدمات بهداشتی بسیار مناسبی بود و تمامی شهروندان می توانند از این خدمات استفاده نمایند. افرادی که موفق به دریافت اقامت این کشور می گردند از حقوقی نظیر شرکت در انتخابات و بکارگیری تمامی امکانات دولتی بهره مند می گردند. هزینه های زندگی در کشور نیوزلند نسبت به کشورهایی نظیر لندن و نیویورک بسیار پایینتر می باشد. سیستم آموزشی این کشور بر اساس سیستم آموزشی کشور انگلیس بوده و امکان تحصیل در تمامی رشته ها و در تمامی مقاطع برای تمامی دانش آموزان و دانشجویان فراهم می باشد. نرخ بیکاری در کشور نیوزلند پایین می باشد و بر اساس آمار مشخص شده تقریبا هشتاد درصد افراد در سنین 28 تا 60 سال مشغول به کار می باشند. افرادی که دارای مهارت و تخصص ویژه باشند می توانند به درآمد عالی در این کشور دست پیدا کنند. پیشنهاد می گردد قبل از هرگونه تصمیم گیری برای انتخاب کشور و مسیر مهاجرت خود، ویدیوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت به تدریس مدیر ملک پور را تهیه کرده و مشاهده نمایید تا مانند یک مشاور مهاجرتی مسیر خود را بیابید.

هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

سوالات متداول راجع به هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند

✅ هزینه زندگی در کشور نیوزلند به صورت میانگین چه مقدار است؟

هزینه یک زندگی متوسط در نیوزلند به صورت میانگین 1000 الی 1400 دلار در ماه است.

✅ هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور نیوزلند چقدر است؟

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی در نیوزلند حدوداً 30000 دلار در سال است.

✅ هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در نیوزلند چه مقدار است؟

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در نیوزلند حدود 10 الی 18 هزار دلار در سال است.

✅ هزینه تحصیل در مقطع دکترا در کشور نیوزلند چه مقدار است؟

هزینه تحصیل در مقطع دکترا در نیوزلند 6500 الی 9000 در سال است.

 

_____________نکات نهایی در خصوص هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند_____________

هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند، هزینه اجاره و خرید مسکن در نیوزلند و هزینه های رایج زندگی در نیوزلند در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. کشور نیوزلند کشوری با سطح رفاه اجتماعی بالا بوده و کیفیت زندگی در آن بسیار مطلوب است؛ با این وجود هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند نسبت به برخی دیگر از کشورهای مشابه پایین است. همچنین این کشور دارای یک نظام آموزشی بسیار با کیفیت و عالی مبتنی بر نظام آموزشی انگلیس است و در صورت داشتن تابعیت و اقامت امکان تحصیل رایگان برای تمامی مقاطع فراهم می باشد. همچنین نرخ بیکاری در کشور نیوزلند پایین است و این کشور به صورت مداوم نیاز به نیروی متخصص و ماهر دارد. در صورت تمایل به کسب هرگونه اطلاعات درخصوص هزینه های زندگی و تحصیل در نیوزلند با موسسه ملک پور تماس حاصل نموده و یا فرم تماس را کامل کنید تا از مشاوره تلفنی رایگان مشاورین مجرب این موسسه بهره مند گردید. همچنین شما همراهان گرامی می توانید در قسمت انتهایی این مقاله در بخش "ثبت پرسش" سوالات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به آن ها پاسخ دهند.

امتیاز 4.19 از 5 ( 24 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
امیر راهنما
سلام وقتتون بخیر بنده ۵۴ ساله هستم و ۱۵ سال سابقه کار مدیریت داشتم ایا میشود در نیوزلند شرکت ثبت کرد و اقامت گرفت ؟ ممنون از مقاله خوبتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب ثبت شرکت به تنهایی به شما اقامت نمی دهد شما میتوانید با ارائه بیزینس پلن و جمع آوری یک سری امتیازات لازم از طریق سرمایه گذاری اقدام فرمایید که منجر به اقامت شما خواهد شد برای اینکه به صورت تخصصی شرایط شما بررسی شود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
anahita31
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر باشه ممنونم از مقاله خوبتون من یک پسر 12 ساله دارم میخوام از طریق تحصیل اون مهاجرت کنم هزینه تحصیل در مدارس رو بهم میفرمایید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب تحصیل فرزند منجر به اقامت شما نخواهد شد و شما میتوانید از طریق ویزا توریستی کنار ایشان حضور داشته باشید و شهریه سالانه برای مدارس حدودا 2 تا 25 هزار دلار می باشد .
محمد رحیمی
سلام بنده ۲۹سالمه کارشناسی معماری دارم و شغلم ازاده و سابقه کار ندارم،متاهلم هستم، ای میشه با تحصیل ورود پیدا کرد و از همون ۱۰.یا ۲۰ساعتی ک مجاز هستی خرج زندگی و همه چیو داد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست گرامی شما امکان ورود از طریق تحصیل را خواهید داشت و در صورتی که مدرک زبان مناسب داشته باشید و شهریه دانشگاه و هزینه های زندگی خود را داشته باشید می توانید مهاجرت نمایید. ضمن اینکه درآمد کار دانشجویی بخشی از هزینه های شما را جبران می کند نه همه آن را.
طاهره
سلام و خسته نباشید. مقاله واقعا مفیدی بود. آیا برای مدارس نیوزلند امکان اقدام وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله دوست عزیز، می توانید شرایط خود را با شماره گیری 02149196000 با مشاورین در میان گذاشته و برای اقدام راهنمایی دریافت کنید.
کارن
سلام. خسته نباشید. برای ورود به بازار کار تخصصی در نیوزلند، در صورتی که در این کشور در مقطع لیسانس تحصیل کرده باشم، آیا باز باید وارد سیستم امتیازبندیش بشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. برای ورود به بازار کار خیر ولی برای دریافت اقامت دائم باید بتوانید در سیستم امتیازبندی واجد شرایط شوید.
شهریاری
سلام و عرض ادب من میخواستم برای تحصیل در نیوزلند اقدام کنم میخواستم بپرسم که هزینه های تحصیل در مقطع فوق لیسانس چقئر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام حدود ۱۵ تا ۲۵ هزار دلار در سال
مشاوره رایگان