بورسیه تحصیلی نیوزلند

3 خرداد 1402 8 نظر

بورسیه تحصیلی نیوزلند

بورسیه تحصیلی نیوزلند، شرایط تحصیل رایگان در نیوزلند و مهاجرت از طریق تحصیل با بورسیه تحصیلی در نیوزلند در این مقاله، مورد بحث و تحلیل علمی قرار می گیرد. آیا امکان تحصیل رایگان و یا کم هزینه در کشور نیوزلند وجود دارد؟ شرایط اخذ بورسیه تحصیلی نیوزلند چیست؟ آیا بورسیه تحصیلی در کلیه مقاطع تحصیلی کشور نیوزلند ارائه می شود؟ در این مقاله در مورد تحصیل در کشور نیوزلند و شرایط دریافت بورسیه تحصیلی در تمامی مقاطع تحصیلی این کشور به طور کامل توضیح داده خواهد شد. شما می توانید در صورتی که تمایل به مهاجرت تحصیلی و اخذ بورسیه تحصیلی نیوزلند دارید، این مقاله را تا پایان دنبال نمایید. از شما بزرگواران تقاضا داریم که پس از مطالعه این مقاله، در صورت نیاز به دریافت مشاوره از مشاورین مجرب موسسه ملک پور (MIE)، با شماره تلفن های این موسسه تماس گرفته و یا فرم تماس را کامل نمایید؛ چرا که در این صورت می توانید از خدمات مشاوره تلفنی رایگان این موسسه با مشاورین برجسته و متخصص بهره مند گردید. فهرست عناوینی که در این مقاله مورد بررسی و مطالعه قرار می گیرند عبارتند از:

 • بورسیه تحصیلی نیوزلند
 • شرایط اخذ بورسیه تحصیلی نیوزلند
 • بورسیه تحصیلی نیوزلند در مقطع کارشناسی
 • بورسیه تحصیلی نیوزلند در مقطع کارشناسی ارشد
 • بورسیه تحصیلی نیوزلند در مقطع دکترا
 • معرفی دانشگاه های بین المللی نیوزلند
 • مدارک مورد نیاز اخذ بورسیه تحصیلی نیوزلند
 • مدارک مورد نیاز اخذ بورسیه تحصیلی نیوزلند
 • هزینه های زندگی در نیوزلند
 • سوالات متداول راجع به بورسیه تحصیلی نیوزلند
 • سخن پایانی درباره بورسیه تحصیلی نیوزلند

بورسیه تحصیلی نیوزلندبورسیه تحصیلی نیوزلند

نیوزلند کشوریست که در غرب اقیانوس آرام قرار گرفته است. مساحت این کشور، 268 هزار کیلومتر مربع است و طبق آمار، 74 درصد از جمعیت این کشور، اروپایی می باشند. نیوزلند جزو دسته کشورهای توسعه یافته محسوب می شود و در زمینه سلامت، آموزش، کیفیت زندگی و دفاع از حقوق بشر، طی سال های اخیر پیشرفت های چشم گیری داشته است. اقتصاد کشور نیوزلند در زمینه کشاورزی و صادرات محصولات کشاورزی، دارای پیشرفت چشم گیری بوده و صنعت جذب توریست نیز یکی از ارکان بزرگ اقتصادی نیوزلند را تشکیل می دهد. نیوزلند از لحاظ آب و هوایی، دارای آب و هوای معتدل بوده و در اغلب روزهای سال، سرد و بارانی است. این کشور همچنین زیستگاه گونه های متعدد جانوری می باشد.

نیوزلند از لحاظ اقتصادی در وضعیت خوبی قرار گرفته است و همین امر باعث شده تا افراد زیادی قصد تحصیل و کار در این کشور را داشته باشند. با توجه به این که تحصیل در این کشور می تواند به همراه اخذ بورسیه تحصیلی باشد، در مباحث بعدی در مورد شرایط تحصیل و دریافت بورسیه تحصیلی نیوزلند، توضیحات کاملی خواهیم داد.

شرایط اخذ بورسیه تحصیلی نیوزلند

این امکان برای اشخاصی که سابقه تحصیلی خوبی دارند فراهم است که با ارائه سوابق تحصیلی خود، بورسیه تحصیلی نیوزلند را دریافت نمایند. البته این موضوع، بستگی به شرایط شخص و سابقه تحصیلی وی دارد. یکی از مهم ترین ارکان بورسیه تحصیلی نیوزلند، نمرات بالا و معدل خوب است. همچنین شخص می بایست مقالات ISI داشته و از سطح زبان خوبی برخوردار باشد. در این صورت افراد می توانند جهت دریافت بورسیه تحصیلی درخواست دهند. در ضمن، بورسیه تحصیلی انواع مختلفی دارد و بسته به نوع آن، شخص می تواند کمک هزینه تحصیلی دریافت کرده و یا کل هزینه های دانشگاه را به علاوه مقداری برای هزینه های زندگی خود دریافت نماید. از دیگر ارکان و شرایط مورد نیاز، تعهد افراد به کار در این کشور به مدت 2 سال پس از پایان تحصیل خود می باشد. در این شرایط افراد می توانند جهت دریافت بورسیه تحصیلی نیوزلند درخواست دهند. در صورتی که قصد دارید در خصوص تحصیل و شرایط آن مانند بورسیه تحصیلی، اطلاعات کاملی به دست آورده و از تمام جوانب مهاجرت آگاه شوید، می توانید بسته راهنمای گام به گام اخذ اقامت را که توسط استاد ملک پور گردآوری شده است، تهیه نموده و مسیر مهاجرت را برای خود روشن و هموار سازید.

گام به گام تا اخذ اقامت

بورسیه تحصیلی نیوزلند در مقطع کارشناسی

کشور نیوزلند این امکان را در اختیار دانشجویان خارجی قرار داده است که به تحصیل تمام وقت در کشور نیوزلند به همراه بورسیه تحصیلی بپردازند. همانطور که گفته شد بورسیه تحصیلی نیوزلند در دانشگاه های این کشور، انواع مختلفی دارد و بسته به نوع آن، شخص می تواند کمک هزینه تحصیلی دریافت کرده و یا هزینه کامل تحصیل به همراه هزینه های زندگی را از دولت این کشور دریافت کند.

 • بورسیه تحصیلی UC:

  • این نوع بورسیه تحصیلی، بین المللی است و توسط دانشگاه کانترباری (Canterbury) ارائه می شود. این بورسیه برای سال اول تحصیل به دانشجویان مقطع لیسانس اعطا می شود. این نوع بورسیه، هزینه های 10 هزار تا 20 هزار دلار را در بر می گیرد.
 • بورسیه ADB:

  • این نوع بورسیه، از دانشگاه آکلند قابل دریافت است. در صورتی که دانشجویان واجد شرایط باشند، با اخذ این بورسیه می توانند هزینه تحصیل، زندگی و بیمه سلامت خود را در کشور نیوزلند فراهم دریافت نمایند.

بورسیه تحصیلی نیوزلند در مقطع کارشناسی ارشد

در مورد بورسیه تحصیلی نیوزلند در مقطع کارشناسی ارشد باید گفت که انواع دیگری از بورسیه تحصیلی توسط دانشگاه ها قابل ارائه است و افراد بسته به هوش و مهارت تحصیلی خود می توانند از مزایای این بورسیه ها بهره مند گردند. جالب است بدانید که دانشگاه های مختلف کشور نیوزلند، هر کدام بورسیه های تحصیلی متعددی ارائه می دهند که دارای شرایط متفاوتی می باشد. در مورد دوره کارشناسی ارشد نیز برخی دانشگاه ها از چنین شرایطی برخوردارند:

 • بورسیه دانشگاه بین المللی اوتاگو:

  • این دانشگاه برای دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل در دوره کارشناسی ارشد دارند، در صورت وجود شرایطی، بورسیه و کمک هزینه تحصیلی اختصاص می دهد. در صورت بررسی سابقه تحصیلی افراد و تأیید دانشگاه در این زمینه، مبلغ 15 هزار دلار نیوزلند کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان واجد شرایط تعلق می گیرد.
 • بورسیه دانشگاه ویکتوریا:

  • این دانشگاه نیز جهت تشویق دانشجویان به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، بورسیه تحصیلی تا سقف 15 هزار دلار در نظر گرفته است. عمده امکانات ارائه شده توسط این دانشگاه، در ارتباط با انجام کارهای تحقیقاتی می باشد.

بورسیه تحصیلی نیوزلند در مقطع دکترا

دانشجویان معمولاً جهت اخذ بورسیه در مقطع دکتری اقدام می نمایند؛ زیرا همانطور که توضیح داده شد، دریافت بورسیه تحصیلی به ارائه سابقه تحصیلی خوب نیاز دارد و به همین جهت دانشجویان، نیاز به فرصتی برای ارائه مدارک قابل عرضه به دانشگاه می باشند. از جمله این شرایط و مدارک می توان از تألیف و نگار چندین مقاله ISI، نمرات بالا و همچنین مدرک زبان خوب یاد کرد. بورسیه تحصیلی نیوزلند برای مقطع تحصیلی دکتری، توسط چند دانشگاه در این کشور ارائه می شود.

 • بورسیه تحقیقاتی نیوزلند:

  • این بورسیه به دانشجویان بین المللی اختصاص پیدا کرده و توسط دانشگاه های AUT و ولینگتون ارائه می شود.
 • بورسیه دانشگاه اتاگو:

  • این بورسیه نیز به دانشجویان بین المللی تعلق می گیرد و می تواند هزینه های تحصیل و زندگی به همراه بیمه سلامت را تا سقف 25 هزار دلار نیوزلند پوشش دهد.
 • بورسیه دانشگاه کانتربری:

  • این بورسیه نیز توسط دانشگاه کانتربری ارائه می شود و می تواند به صورت کمک هزینه تحصیلی بوده و یا کل هزینه های تحصیل را در بر گیرد.

معرفی دانشگاه های بین المللی نیوزلند

در صورتی که افراد قصد تحصیل و دریافت بورسیه تحصیلی نیوزلند را داشته باشند، می بایست از شرایط اخذ بورسیه و همچنین رتبه بندی های دانشگاه های این کشور آگاه باشند. دانشگاه های دنیا بر اساس سطح علمی و میزان اعتبار مدرکی که ارائه می دهند، دارای رتبه و جایگاه مشخصی در سطح جهان و کشور می باشند. بدیهی است افراد ترجیح می دهند در دانشگاه های با رنکینگ بالا تحصیل نمایند. اغلب افراد سعی دارند تا در دانشگاه هایی مشغول به تحصیل شوند که مدرک بسیار معتبری ارائه داده و به واسطه آن، شانس خود برای ورود به بازار کار و کاریابی را افزایش دهند. در جدول زیر، نام برخی از دانشگاه های بین المللی این کشور را مشاهده می نمایید.

 

نام دانشگاه

نام شهر

رتبه جهانی

University of Auckland

آکلند

206

University of Canterbury

کریچرچ

488

Massey University

پالمرستون

513

University of Otago

دوندین

531

Victoria University of Wellington

ولینگتون

784

دانشگاه های نیوزلند

دانشگاه های نیوزلند

مدارک مورد نیاز اخذ بورسیه تحصیلی نیوزلند

جهت دریافت بورسیه تحصیلی نیوزلند و تهیه مدارک، ممکن است نیاز به صرف چند ماه زمان باشد؛ زیرا مدارکی که توسط افراد ارائه می شود، مورد ارزیابی دقیق قرار می گیرد. دریافت بورسیه تحصیلی، تفاوت بسیاری با پذیرش در دانشگاه دارد. چرا که افراد بسیاری از سراسر دنیا، قصد تحصیل در این کشور و اخذ بورسیه تحصیلی نیوزلند را دارند. بنابراین دقت در تهیه و تدوین مدارک، بسیار مهم می باشد و به همین دلیل، توصیه می شود که در زمینه چیدمان مدارک خود، حتماً نسبت به دریافت مشاوره از متخصصین این امر اقدام فرمایید. مدارک لازم به منظور دریافت بورسیه تحصیلی نیوزلند به شرح زیر است:

 • ارائه مدارک هویتی
 • ارائه آدرس ایمیلی که معمولاً زیاد از آن استفاده می کنید.
 • ارائه لیستی از سوابق تحصیلی گذشته و هرگونه مدرک مرتبطی که در زمینه تحصیل خود بدست آورده اید.
 • لیستی از جوایز و یا گواهی نامه هایی که تا کنون دریافت کرده اید.
 • توضیح و شرح این که به چه علت رشته مورد نظر را انتخاب کرده اید و بعد از تحصیل می توانید چه خدماتی را به این کشور ارائه نمایید.
 • توضیح شفاف برای این امر که مهارت شما چگونه می تواند برای این کشور، سود و منفعت داشته باشد.
 • ارائه کلیه مدارک تحصیلی به همراه ترجمه آن ها و توصیه نامه دانشگاه.

بورسیه تحصیلی نیوزلند

مدارک مورد نیاز اخذ بورسیه تحصیلی نیوزلند

دریافت ویزا برای ایرانیان، جزو مراحل پراسترس و چالش برانگیز مهاجرت محسوب می شود. زیرا در حال حاضر، کشورهای بسیاری جهت اعطای ویزا به ایرانیان سخت گیری می کنند و چنین امری می تواند تمام سرنوشت اشخاص را تحت تأثیر قرار دهد. پیشنهاد می کنیم قبل از هر چیز، با افراد باسابقه در زمینه اخذ ویزا مشورت کرده و ترجیحاً کشورهایی را برای تحصیل انتخاب نمایید که سابقه خوبی در اخذ ویزا به ایرانیان دارند. این مقاله توسط موسسه ملک پور گردآوری شده و کپی برداری بدون اجازه از آن، غیرقانونی است. تحصیل در کشور دانمارک و هلند نیز می تواند گزینه های مناسبی برای افرادی باشد که هم قصد تحصیل در کشوری اروپایی و با سطح بالای کیفیت زندگی داشته و هم تصمیم به اقدام برای کشوری با ریسک پایین ویزا دارند.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا برای متقاضیان بورسیه تحصیلی نیوزلند به شرح زیر است:

 • مدارک هویتی به همراه پاسپورت معتبر
 • ارائه مدارک تحصیلی
 • ارائه نمره زبان
 • تمامی مدارک تحصیلی به همراه ترجمه آن ها
 • انگیزه نامه
 • توصیه نامه
 • ارائه فرم وقت سفارت

هزینه های زندگی در نیوزلند

افرادی که برای دریافت بورسیه تحصیلی نیوزلند درخواست می دهند، می توانند با هزینه های بسیار کمتری در کشور نیوزلند اقامت داشته باشند. همانطور که در سرفصل های قبلی گفته شد، تعدادی از دانشگاه های این کشور، هزینه های زندگی دانشجویان را نیز تا حدودی تأمین می نمایند. اما به هر حال، قبل از هر چیز می بایست میزان هزینه ها زندگی در هر کشوری مورد بررسی قرار گیرد. گر چه متقاضیان تحصیل در نیوزلند می توانند از کار دانشجویی و میزان ساعات تعیین شده بدین منظور، جهت تأمین بخشی از هزینه های خود استفاده نمایند؛ اما قطعاً مبلغ دریافتی در کار دانشجویی، به طور کامل پاسخگوی هزینه های زندگی در این کشور نخواهد بود. بسیاری از افراد در بدو ورود به این کشور، به منظور اقامت در خوابگاه دانشگاه درخواست می دهند و همین امر می تواند از هزینه های زندگی آنان تا حد زیادی بکاهد. با توجه به موارد گفته شد، لازم می دانیم که در ادامه به برخی از هزینه های زندگی در کشور نیوزلند بپردازیم تا بتوانید شرایط خود را نسبت به وضعیت موجود بسنجید. از جمله این هزینه ها، هزینه مربوط به خورد و خوراک می باشد:

 

موارد

مبلغ به یورو

یک وعده غذای یک نفره در رستوران معمولی

9.88

یک لیتر شیر

1.45

یک کیلوگرم برنج

1.61

12 عدد تخم مرغ

2.76

یک کیلوگرم سیب زمینی

1.76

یک کیلوگرم فیله مرغ

7.02

یک لیتر بنزین

1.21

 

بخش دیگری از این هزینه ها، شامل اجاره یا خرید مسکن می شود. همانطور که گفته برخی از دانشجویان، با اقامت در خوابگاه های دانشجویی، سعی در پرداخت هزینه کمتر بابت اقامت خود در این کشور دارند. اما شرح کلی و میانگین هزینه مسکن در کشور نیوزلند، مطابق با جدول زیر می باشد:

 

موارد

مبلغ به یورو

اجاره آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر

862.72

اجاره آپارتمان یک خوابه خارج از مرکز شهر

684.05

اجاره آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر

1،424.33

اجاره آپارتمان سه خوابه خارج از مرکز شهر

1،168.73

خرید هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر

4،418.55

خرید هر متر مربع آپارتمان در خارج از مرکز شهر

3،453.77

دانشگاه های نیوزلند

هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند


سوالات متداول راجع به بورسیه تحصیلی نیوزلند

✅ شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در نیوزلند چیست؟

از مهم ترین ارکان بورسیه تحصیلی نیوزلند، نمرات بالا و معدل خوب است. همچنین شخص می بایست مقالات ISI داشته و از سطح زبان خوبی برخوردار باشد. از دیگر ارکان و شرایط مورد نیاز، تعهد افراد به کار در این کشور به مدت 2 سال پس از پایان تحصیل خود می باشد.

✅ انواع کمک هزینه ها و بورسیه های نیوزلند کدامند؟

کمک هزینه های تحصیلی و زندگی در نیوزلند انواع مختلفی دارند. تعدادی به پوشش کامل یا برخی از هزینه های تحصیل و تعدادی نیز به پوشش هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند به صورت کامل می پردازند.

✅ بورسیه تحصیلی نیوزلند در چه مقاطعی ارائه می شود؟

این بورسیه ها در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می شود؛ اما تعداد بورسیه های اعطا شده در مقطع دکتری بیشتر است و دانشجویان مدت زمان بیشتری برای تهیه رزومه علمی نظیر تألیف یا نگارش مقاله دارند.


_____________________  سخن پایانی درباره بورسیه تحصیلی نیوزلند _____________________

بورسیه تحصیلی نیوزلند، برترین دانشگاه ها جهت تحصیل در کشور نیوزلند و شرایط تحصیل رایگان در نیوزلند در این مقاله به طور کامل و علمی بررسی شد. در مقاله فوق، به بررسی شرایط کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاهی نیوزلند جهت دریافت بورسیه پرداخته شد و همچنین توضیحاتی در باب مدارک مورد نیاز اخذ بورسیه و هزینه های زندگی در کشور نیوزلند ارائه شد. عمده بورسیه های تحصیلی ارائه شده در نیوزلند، در مقطع دکتری می باشد؛ اما این بدان معنا نیست که در دیگر مقاطع دانشگاهی این کشور، بورسیه تحصیلی ارائه نمی شود. بلکه متناسب با شرایط تحصیلی و رزومه علمی افراد، بورسیه های تحصیلی متعدد به متقاضیان اعطا می گردد. شما می توانید از طریق تماس با مشاوران ما در موسسه ملک پور و یا تکمیل فرم تماس، اطلاعات خود را با ما در میان گذاشته و در یک مشاوره تلفنی رایگان، شرایط خود را جهت دریافت بورسیه تحصیلی نیوزلند و یا دیگر کشورهای معتبر، ارزیابی نمایید. همچنین شما می توانید در پایان این مقاله، سوالات خود را در زمینه بورسیه تحصیلی نیوزلند، در بخش "ثبت پرسش" درج نموده و در مدت زمان کوتاهی، پاسخ را دریافت کنید.

امتیاز 4.35 از 5 ( 20 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
مهراد باقری
سلام ممنون از اطلاعاتی که در خصوص بورسیه تحصیلی نیوزلند ارائه کردید. می خواستم بدونم که شما اقدامی برای بورسیه انجام میدین؟ من هم شاگرد اول دانشگاه دولتی بودم هم مقاله ISI دارم. زبانم هم در حد آیلتس 6 هست حداقل.27 ساله هستم و تازه ازدواج کردم. شرایط بردن همسرم رو هم میخواستم بدونم چجوریه، ممنون از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر را هنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما با توجه به رزومه ای که می فرمایید شرایط علمی شما خوب است و شانس بورس را دارید اما در نظر داشته باشید که در اخذ و بورسیه یا فاند داشتن یک استاد راهنما یا سوپروایزر هم الزامی است و با خود شما مصاحبه صورت می گیرد و ملاک رزومه علمی شماست. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا بصورت رایگان شرایط عمومی شما بررسی شود. موفق باشید.
امیر رضا عمرانی
سلام و احترام. ممنون از مقاله های خوبتون من چندین مقاله را مطالعه کردم و بسیار متشکرم از اطلاعات کاملی که قرار می دهید. یک سوال داشتم آیا برای مقطع لیسانس هم می توان بورسیه اخذ نمود؟ آیا دانشجویان ایرانی می توانند با داشتن رزومه خوب بورسیه تحصیلی در مقطع لیسانس یا فوق اخذ کنند؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی بچه های ایرانی هم می توانند موفق به گرفتن بورسیه شوند اما اخذ بورسیه تحصیلی کاملا وابسته رزومه علمی دانشجویان که عموماً اگر سطح زبان بالا، مقالات علمی چاپ شده، نمرات خوب و از همه مهمتر داشتن سوپروایزر و استاد راهنماست که اگر سوپروایزر تایید بکند شانس اخذ بورسیه بالا می رود. موفق باشید.
قاسم علی نژاد
سلام و عرض ادب بسیار متشکرم از مقاله خوبتون، بنده علی نژاد هستم. فارغ التحصیل عمران از دانشگاه تهران، آیا برای اخذ بورسیه تحصیلی در نیوزلند باید حتماً آیلتس 7.5 داشته باشم؟ آیا می تواند فول فاند گرفت؟ پروسه چقدر مشکل است؟ بسیار سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خیلی از شما عزیزان این سوال را از ما دارید اینکه آیا با نمره زبان قوی میشه بورس گرفت یا مثلا من معدلم 19 از دانشگاه تهران به من فاند می دهند؟ نکته ای که در گرفتن بورسیه، فاند و اسکارشیپ باید بهش توجه کنید داشتن مجموعه ای از فاکتور ها امتیاز و شانس شما را بالا می برد چون این امر کاملا رقابتی است و همه هم دوست دارند بهش برسند. فاکتورهایی چون نمره بالا، مدرک زبان، داشتن مقالات علمی معتبر از همه مهمتر داشتن سوپروایزر یا استاد راهنما که به شما پذیرش بدهد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید و درمود مهاجرت از طریق تحصیل مشاوره رایگان دریافت نمایید. موفق باشید.
صفاریان
سلام عرض ادب آیا تحصیل در ایرلند در رشته های پزشکی امکان پذیر است؟ آیا میتونم نگاهی به بهورسیه تحصیلی ایرلند و یا تخفیف شهریه داشته باشم؟ تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله در ایرلند شما میتوانید در رشته های پزشکی با گذراندن دوره های فاندیشن و پیش پزشکی اقدام فرمایید . برای بورسیه باید شرایط بسیار خوب از جمله معدل بالا چاپ کتاب یا مقالات علمی زبان خوب و... داشته باشید تا شرایط شما بررسی شود.
علی تابنده
سلام ممنون از اطلاعات خوبتون درمورد بورسیه تحصیلی نیوزلند تقریبا تمامی مطالب را عنوان کردید فقط یک سوال من باید تمکن مالی هم جهت دریافت بورسیه تحصیلی نیوزلند ارائه دهم یا خیر؟! من ۲۶ سالم هست و لیسانس برق قدرتم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز ارائه تمکن مالی برای سفارت مورد نیاز بوده و برای اخذ بورسیه نیازی به ارائه تمکن مالی نیست. سپاس
محمدیان
با سلام ممنون میشم در مورد تحصیل دکترا در نیوزلند به همراه فاند و بورسیه توضیح دهید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز، شما برای تحصیل در مقطع دکترا باید سوپروایزری در کشور نیوزلند پیدا کنید که مطابق رزومه علمی و عملی شما را بپذیرد و در مورد فاند و بورسیه نیز با توجه به رقابتی بودن، استادراهنمای شما می توانند کمکتان کنند.
مشاوره رایگان