تحصیل دکترا در نیوزلند

15 دی 1401 2 نظر

تحصیل دکترا در نیوزلند

تحصیل دکترا در نیوزلند، بورسیه های تحصیلی نیوزلند در مقطع دکترا و شرایط تحصیل دکترا در دانشگاه های برتر نیوزلند در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش و تحصیل دکترا در نیوزلند چیست؟ آیا تحصیل دکترا در نیوزلند با بورس کامل امکان پذیر است؟ شرایط تحصیل در دانشگاه های برتر نیوزلند چیست؟ هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند چقدر می باشد؟ آیا پس از تحصیل دکترا در نیوزلند می توان در این کشور کار کرد؟ نیوزلند بدلیل برخورداری از سیستم آموزشی قوی و الگو برداری از سیستم آموزشی انگلستان، یکی از مقاصد مهاجرت تحصیلی برای دانش آموزان و دانشجویان بین المللی شناخته می شود. سالانه تعداد زیادی دانشجو به قصد تحصیل دکترا در نیوزلند یا سایر مقاطع به این کشور سفر می کنند. نیوزلند مدارس و دانشگاه هایی با سطح علمی بالا همچون دانشگاه اوکلند دارد، بسیاری از دانشجویان مشتاق تحصیل در این دانشگاه ها هستند. علاوه بر سیستم آموزشی قوی نیوزلند، این کشور بورسیه های تحصیلی فراوانی را در مقاطع مختلف خصوصا دکترا ارئه می کند که دانشجویانی که شایستگی علمی خود را اثبات کنند می توانند از آنها بهره مند شوند. امیدواریم در این مقاله علمی که در رابطه با تحصیل دکترا در نیوزلند توسط مشاورین مجرب موسسه ملک پور به نگارش درآمده است، اطلاعات مفیدی در اختیار شما سروران گرانقدر قرار دهیم. شما عزیزان پس از مطالعه این مقاله علمی در صورتی که نیاز به دریافت اطلاعات تکمیلی در رابطه با تحصیل دکترا در نیوزلند دارید، می توانید با موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید و از طریق مشاوره تلفنی و رایگان اطلاعات تکمیلی در رابطه با تحصیل دکترا در نیوزلند دریافت نمایید.

 

 • تحصیل دکترا در نیوزلند و شرایط عمومی
 • تحصیل دکترا در نیوزلند همراه با فاند
 • تحصیل دکترا در نیوزلند و دانشگاه های برتر نیوزلند
 • تحصیل دکترا در نیوزلند و مدارک لازم
 • تحصیل دکترا در نیوزلند و پیدا کردن سوپروایزر
 • تحصیل دکترا در نیوزلند و مدت زمان تحصیل
 • تحصیل دکترا در نیوزلند و وضعیت ویزای همراه
 • تحصیل دکترا در نیوزلند و هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند
 • تحصیل دکترا در نیوزلند و نکات مهم در اخذ پذیرش
 • تحصیل دکترا در نیوزلند و کار بعد از تحصیل
 • تحصیل دکترا در نیوزلند و سخن پایانی

اقامت ترکیه از طریق خرید ملکتحصیل دکترا در نیوزلند و شرایط عمومی

اولین نیازمندی تحصیل دکترا در نیوزلند داشتن مدرک کارشناسی ارشد می باشد. دانشجویانی مقطع کارشناسسی ارشد را به اتمام رسانده اند و قصد تحصیل دکترا در نیوزلند را دارند بایستی معدل سال های تحصیلی قبلی شان و مهارت های زبان انگلیسی خوبی داشته باشند. اولین گام برای تحصیل دکترا در نیوزلند، پیدا کردن سوپروایز یا استاد راهنمایی در دانشگاه های نیوزلند است که با تحصیل دانشجو در مقطع دکترا موافقت کند. از دیگر نیازمندی های اخذ پذیرش و تحصیل دکترا در نیوزلند داشتن مقالات ISI می باشد.

 

 • توضیحات کوتاه موسسه ملک پور در زمینه اخذ پذیرش دکتری از تاپ ترین دانشگاه های روز دنیا

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه اخذ پذیرش دکتری از تاپ ترین دانشگاه های روز دنیا

فایل صوتی موسسه ملک پور در زمینه اخذ پذیرش دکتری از تاپ ترین دانشگاه های روز دنیا

فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه اخذ پذیرش دکتری از تاپ ترین دانشگاه های روز دنیا

 

 • توضیحات کوتاه موسسه ملک پور در زمینه شرایط تحصیل در مقطع دکتری

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه شرایط تحصیل در مقطع دکتری 

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد شرایط تحصیل در مقطع دکتری

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد شرایط تحصیل در مقطع دکتری

 

جهت آشنایی دانشجویانی که قصد تحصیل دکترا در نیوزلند را دارند توضیح مختصری از شرایط کلی نیوزلند در اینجا آورده شده است. نیوزلند که نام دیگر آن زلاندنو می باشد، جزیره ای در اقیانوس آرام که متشکل از دو جزیره بزرگ و چند جزیره کوچک است. پایتخت نیوزلند شهر ولینگتون و بزرگترین شهر آن شهر اوکلند است که یکی از شهر های دانشجویی نیوزلند نیز شناخته می شود. زبان رسمی این کشور زبان انگلیسی و مائوری است. اقتصاد نیوزلند پیشرفته و بیشتر بر صنایع دامداری و کشاورزی استوار است. واحد پول رایج در نیوزلند دلار نیوزلند می باشد. هزینه های زندگی و تحصیل در نیوزلند نسبت به برخی از کشور های اروپایی کمی بالا است اما کیفیت زندگی و رفاه اجتماعی این کشور بسیار مطلوب می باشد.

تحصیل دکترا در نیوزلند همراه با فاند

تحصیل دکترا در نیوزلند رایگان نیست، اما در صورتی که دانشجو بتواند بورسیه تحصیلی از دانشگاه یا سایر مؤسسات در نیوزلند اخذ نماید می تواند هزینه های تحصیل و حتی زندگی خود را کاهش دهد. بورسیه های تحصیلی نیوزلند به دو دسته فاند و اسکالرشیپ تقسیم می شود، اسکالرشیپ بخش یا کل شهریه دانشجو را تامین می کند و فاند علاوه بر شهریه تحصیلی، بخش یا کل هزینه های سکونت و زندگی دانشجو را به وی پرداخت می کند. هنگامی که دانشجو موفق به دریافت بورس کامل یا full-fund می شود، تمامی هزینه های تحصیل، زندگی، سکونت و گاها هزینه سفر دانشجو از کشور خودش به دانشگاه مقصد، به وی اعطا می گردد. دانشجویانی که قصد تحصیل دکترا در نیوزلند، به همراه بورسیه تحصیلی را دارند بایستی شایستگی علمی بالایی داشته باشند، نمرات و معدل سال های پیشین و مهارت زبان انگلیسی آنها در سطح بالایی باشد و چندین مقاله ISI ارائه داده باشند و همچنین در سمینار ها و دوره های آموزشی حضور فعالی داشته باشند. این دانشجویان می بایست اساتیدی را در دانشگاه های نیوزلند بیاید، که با تحصیل این افراد موافقت کنند و طرح تحقیقاتی آنها را بپذیرند. در ادامه می توانید برخی از بورسیه های تحصیلی نیوزلند را مشاهده کنید.

 

ردیف

اسامی بورسیه های تحصیلی نیوزلند در مقطع دکترا

توضیحات

1

بورسیه دکترا دانشگاه Waikato

این بورسیه که توسط دانشگاه وایکاتو ارائه می گردد، به دانشجویان مقطع دکترا مبلغ 25 هزار دلار آمریکا، هزینه شهریه و خدمات دانشجویی را ارئه می کند.

2

بورسیه دکترا دانشگاه ویکتوریا ولینگتون

دانشگاه ویکتوریا با هدف تشویق دانشجویان به انجام پروژه های تحقیقاتی، این بورسیه را به دانشجویانی که سطح علمی بسیار بالایی داشته باشند ارائه می کند. دانشجویان بایستی به صورت تمام وقت، نزدیک به 600 ساعت در سال، در اختیار دانشگاه باشند.

3

 

بورسیه دکترا دانشگاه اوتاگو

 

بورسیه دانشگاه اوتاگو در مقطع دکترا به دانشجویان فسلفه و دانشجویان PhD اعطا می شود. این بورسیه مبلغ 17،500 دلار آمریکا را بابت هزینه های تحصیل دانشجو، در مدت 36 ماه پرداخت می کند. این دانشگاه سالانه 200 بورسیه به دانشجویان مقطع دکتر ارائه می کند.

 

4

 

بورسیه Sir Neil Isaac در علوم محیط زیست

بورسیه سر نیل دانشگاه Canterbury به دانشجویانی که تمایل به تحقیق در زمینه های محیط زیست دارند ارائه می گردد. مبلغ این بورسیه برای دانشجویان 20 هزار دلار برای دوره های 2 – 3 ساله می باشد.

 

5

 

بورسیه تحقیقات بین المللی برای مقطع دکترا

(NZIDRS)

این بورسیه که توسط دولت نیوزلند در مقطع دکترا ارائه می شود، هزینه های تحصیل دانشجو را تا سقف 16،500 دلار آمریکا را تامین می کند. همچنین برای هزینه های زندگی ماهانه تقریبا 400 دلار آمریکا اعطا می کند و هزینه بیمه درمانی شخص را نیز متقبل می شود.

کار در نیوزلند

بورسیه تحصیلی نیوزلند

تحصیل دکترا در نیوزلند و دانشگاه های برتر نیوزلند

تحصیل دکترا در نیوزلند، خصوصا در دانشگاه های برتر این کشور که رتبه جهانی بالایی از نظر سطح علمی، کیفیت آموزش و امکانات رفاهی برای دانشجویان دارد آرزوی بسیاری از دانشجویان بین المللی است. تحصیل دکترا در دانشگاه های برتر بین المللی نیوزلند بدلیل امکانات بیشتر این دانشگاه ها، هزینه های بیشتری برای دانشجویان به همراه دارد. البته دانشجویان بین المللی می توانند در دانشگاه های دولتی نیوزلند نیز تحصیل کنند. شما عزیزانی که قصد تحصیل دکترا در نیوزلند را دارید می توانید در جدول زیر رتبه بندی دانشگاه های نیوزلند را مشاهده کنید.

 

لیست دانشگاه های نیوزلند

رتبه در نیوزلند

رتبه QS

دانشگاه اوکلند

1

81

دانشگاه اوتاگو

2

184

دانشگاه ویکتوریا ولینگتون

3

223

دانشگاه کانتربری

4

270

دانشگاه مسی

5

272

دانشگاه وایکاتو

6

375

دانشگاه لینکلن

7

387

دانشگاه فناوری اوکلند

8

437

 

تحصیل دکترا در نیوزلند و مدارک لازم

روند اخذ پذیرش و تحصیل دکترا کمی متفاوت از پذیرش در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد است. دانشجویان متقاضی تحصیل دکترا در نیوزلند ابتدا می بایست مدارک خود را برای اساتیدی که رشته و گرایش تحصیلی شان یکسان و یا مرتبط است ارسال کنند، اساتید با بررسی مدارک تحصیلی و رزومه دانشجو تصمیم می گیرند با تحصیل وی در مقطع دکترا موافقت نمایند یا خیر؟ مدارکی که دانشجو می بایست جهت اخذ پذیرش برای اساتید ارسال نماید در جدول زیر آمده است؛

 

ردیف

مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش

1

مدارک تحصیلی قبلی

(شامل دیپلم 12ساله، مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد)

2

ریز نمرات مقاطع پیشین

3

پروپزال تحقیقاتی

4

مدرک زبان آیلتس 7

5

توصیه نامه از یک یا چند استاد

6

انگیزه نامه

7

رزومه و CV

8

مقالات ISI

 

دانشجویان در صورتی که موفق به اخذ تاییدیه استاد راهنما و پذیرش دکترا شدند، در قدم بعد بایستی برای اخذ ویزای تحصیلی نیوزلند اقدام کنند. برای اخذ ویزای تحصیلی فرد اصل و ترجمه مدارک را به سفارت نیوزلند در کشور خودش تحویل می دهد. شما سروران که قصد تحصیل دکترا در نیوزلند را دارید می توانید در ادامه مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی را مشاهده کنید.

 

ردیف

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی

1

پاسپورت معتبر

2

عکس استاندارد

3

نامه پذیرش از دانشگاه

4

مدارک تحصیلی قبلی

5

ریز نمرات مقاطع پیشین

6

نامه پذیرش نهایی

7

مدرک زبان انگلیسی

8

رزومه یا CV دانشجو

9

توصیه نامه از یک یا چند استاد

10

انگیزه نامه

11

نامه تمکن مالی

12

فرم درخواست ویزا

13

بیمه درمانی

 تحصیل دکترا در نیوزلند و پیدا کردن سوپروایزر

اولین گام برای اخذ پذیرش و تحصیل دکترا در نیوزلند پیدا کردن سوپروایزر یا استاد راهنما می باشد. در مقطع دکترا برخلاف مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، دانشجو برای اخذ پذیرش مستقیما با دانشگاه در ارتباط نمی باشد، دانشجویان در ابتدا می بایست طی مکاتباتی که بیشتر با ایمیل صورت می گیرد سوپروایزری را پیدا کنند. دانشجویان با اثبات شایستگی های علمی خود و اشتیاق خود برای تحصیل، می توانند سوپروایزری را قانع کنند که به آنها تاییدیه دهد. درواقع دانشجویان با نشان دادن معدل خوب، مهارت زبان انگلیسی بالا (آیلتس 7)، مقالات ISI، حضور فعال در سمینار ها و برنامه های آموزشی، رزومه خوب و پروپوزالی قوی نظر سوپروایزر را به خود جلب می کنند. یکی از نکات مهم در انتخاب اساتید یکسان و یا مرتبط بودن زمینه ها و گرایش های تحصیلی دانشجو با سوپروایز خود می باشد. دانشجویان می توانند با کمک سوپروایزر خود بورسیه های تحصیلی دریافت کنند و هزینه های تحصیل و حتی زندگی خود را کاهش دهند یا به صورت رایگان تحصیل کنند. بسیاری از بورسیه های تحصیلی نیوزلند به افرادی که قصد تحصیل در دکترا را دارند تعلق می گیرد. دانشجویان پس از اخذ تاییدیه از سوپروایزر و پذیرش دکترا در نیوزلند بایستی برای ویزای تحصیلی درخواست دهند تا بتوانند وارد کشور نیوزلند شوند و تحصیل خود را آغاز کنند. در مقطع دکترا بدلیل اینکه بیشتر فعالیت های دانشجویان بر پایه تحقیقات علمی می باشد و کمتر دروس تئوری ارئه می شود شروع تحصیل دانشجویان لزوما از شروع ترم تحصیلی نمی باشد.

تحصیل دکترا در نیوزلند و مدت زمان تحصیل

مدت زمان تحصیل دکترا در نیوزلند بسته به رشته تحصیلی و گاها دانشگاه فرد بین 3 – 4 سال به صورت تمام وقت به طول می انجامد. در برخی از دانشگاه های افراد می توانند به صورت پاره وقت تحصیل کنند که معمولا بین 6 – 8 سال طول می کشد، اخذ پذیرش و تحصیل دکترا در نیوزلند به شکل پاره وقت مورد قبول دانشگاه های این کشور می باشد اما دانشجویان بین المللی در امر اخذ ویزای تحصیلی نیوزلند دچار مشکل می شوند. سال تحصیلی در نیوزلند در ماه فوریه آغاز و تا نوامبر طول می کشد، البته همانطور که در بخش های قبل بیان نمودیم، دانشجویان این مقطع برای شروع تحصیل دکترا در نیوزلند لزوما از شروع سال تحصیلی، آموزش خود را آغاز نمی کنند و از این جهت نسبت به دانشجویان متقاضی تحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد، فرصت بیشتری برای دریافت پذیرش و ویزای تحصیلی دارند. دانشجویانی که موفق به تحصیل دکترا در نیوزلند می شوند، پس از اتمام تحصیل خود بایستی پایان نامه خود را ارئه دهند و درصورت دفاع از پایان نامه خود، موفق به اخذ مدرک PhD از دانشگاه های نیوزلند می شوند. بدلیل کیفیت آموزشی بالا در نیوزلند، مدارک تحصیلی از دانشگاه های نیوزلند در اتمامی نقاط دنیا معتبر است.

تحصیل دکترا در نیوزلند و وضعیت ویزای همراه

از آن جهت که بسیاری از دانشجویان محصل در دکترا متاهل می باشند، یکی از نکات حائز اهمیت برای دانشجویان متقاضی تحصیل دکترا در نیوزلند آگاهی از شرایط ویزای همراه می باشد. در این رابطه بایستی بیان کنیم که همسر و فرزندان زیر 18 سال دانشجویانی که قصد تحصیل دکترا در نیوزلند را دارند می توانند از طریق ویزای همراه به آنها ملحق شوند. این مقاله علمی توسط مشاورین مجرب موسسه ملک پور نگارش شده است و هرگونه کپی برداری و نشر آن بدون ذکر منبع حرام و غیر شرعی است. نکته قابل توجه این است که همسر دانشجوی در حال تحصیل دکترا در نیوزلند، می تواند در مدت تحصیل وی مجوز کار تمام وقت و تحصیل دریافت کند و فرزندان وی نیز می توانند در مدارس دولتی این کشور تحصیل کند. مدارس دولتی نیوزلند رایگان نیست اما هزینه های تحصیل در این مدارس بسیار پایین تر از مدارس بین المللی است.

تحصیل دکترا در نیوزلند و هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند

یکی از مهمترین مسائل برای دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل دکترا در نیوزلند را دارند، میزان هزینه های تحصیل و زندگی می باشد. اینجا توضیح مختصری در رابطه با هزینه های تحصیل دکترا در نیوزلند و هزینه های زندگی در نیوزلند برای شما سروران گرامی آورده شده است. علی رغم اینکه سیستم آموزشی نیوزلند براساس الگوی انگلستان می باشد، هزینه های تحصیل در نیوزلند نسبت به انگلستان مقرون به صرفه تر است. هزینه های زندگی در نیوزلند نیز نسبت به انگلستان پایین تر است. هزینه های تحصیل دکترا در نیوزلند بسته به رشته تحصیلی و دانشگاه های این کشور متفاوت می باشد. میانگین هزینه های تحصیل دکترا در نیوزلند سالانه بین 6،500 تا 9،000 دلار نیوزلند، معادل 4،300 تا 5،900 دلار آمریکا است. هزینه های زندگی در نیوزلند نیز با توجه به سبک زندگی شخص معین می شود، معمولا برای یک دانشجو میانگین هزینه های زندگی در نیوزلند به صورت سالانه بین 15،000 تا 20،000 دلار نیوزلند معادل 9،900 تا 13،200 دلار آمریکا می باشد. البته دانشجویان می توانند با اخذ بورسیه های تحصیلی میزان هزینه های تحصیل و زندگی خود را کاهش دهند. هزینه های تحصیل در برخی از کشورهای اروپایی بسیار ارزان و گاهاً رایگان می باشد.

کار در نیوزلند

هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند

تحصیل دکترا در نیوزلند و نکات مهم در اخذ پذیرش

مهم ترین بخش اخذ پذیرش و تحصیل دکترا در نیوزلند پیدا کردن سوپروایزی که با تحصیل دانشجو در نیوزلند موافقت کند. متقاضیان تحصیل دکترا در نیوزلند بایستی از طریق ایمیل با این اساتید ارتباط برقرار کند و رزومه تحصیلی و کاری خود را به آنها ارائه کنند. این مقاله علمی توسط مشاورین مجرب موسسه ملک پور نگارش شده است و هرگونه کپی برداری و نشر آن بدون ذکر منبع حرام و غیر شرعی است. نحوه ارائه رزومه و متن ایمیلی که برای اساتید ارسال می شود، بسیار حائز اهمیت است. از آنجاکه اکثر اساتید مشغله کاری بسیاری دارند و تعداد ایمیل های دریافتی آنها بسیار زیاد است، دانشجو بایستی با اولین ایمیل ارسالی نظر استاد مربوطه را به خود جلب کند. دانشجوی متقاضی تحصیل دکترا در نیوزلند بایستی شایستگی علمی و علاقه مندی خود را به تحصیل و انجام تحقیقات علمی در قالب ایمیل به استاد مربوطه نشان دهد. از نکات مثبت تحصیل دکترا در نیوزلند می توان به موارد ذیل اشاره کرد؛

 • ارائه فرصت های منحصر به فرد برای انجام تحقیقات
 • سیستم آموزشی برتر در سطح جهانی
 • هزینه های مقرون به صرفه نسبت به کشورهایی همچون انگلستان و کانادا
 • محیطی امن و زیبا برای تحصیل

تحصیل دکترا در نیوزلند و کار بعد از تحصیل

اجازه کار حین تحصیل و پس از تحصیل دکترا در نیوزلند از دیگر نکات مهم تلقی می شود. یکی از مهمترین مسائل در رابطه با جستجوی کار در یک کشور نرخ بیکاری در آن کشور می باشد. نرخ بیکاری نیوزلند در سال 2020 نزدیک به 5 درصد است که نشانگر نیاز بازار نیوزلند به نیروی کار می باشد. شما عزیزان می توانید در نمودار زیر تغییرات نرخ بیکاری در نیوزلند را در سال های اخیر مشاهده نمایید.

کار در نیوزلند

یکی دیگر از نکات مهم برای دانشجویان متقاضی تحصیل دکترا در نیوزلند حداقل حقوق در نیوزلند می باشد. در سال 2020 حداقل حقوق ماهانه برای مشاغل ساده برای یک شغل تمام وقت 3،175 دلار نیوزلند معادل 2،050 دلار آمریکا است. دانشجویان بین المللی در هنگام تحصیل دکترا در نیوزلند را دارند می توانند بدون محدودیت در ساعت کار، مشغول کار شوند. دانشجویان بایستی دانشگاه را در جریان فعالیت های خود قرار دهند. یکی دیگر از دلایل جذابیت تحصیل در نیوزلند برای دانشجویان بین المللی اجازه کار پس از تحصیل می باشد. دانشجویان فارغ التحصیل دکترا در نیوزلند می توانند از 2 روش موجود برای اقامت پس از تحصیل درخواست دهند؛

 1. اقامت کار پس از تحصیل به مدت 12 ماه، برای دانشجویانی که هنوز موفق به پیداکردن شغل مورد نظرشان نشده اند.
 2. اقامت کاری موقت به مدت 2 سال، برای دانشجویانی که از یک کارفرما در نیوزلند پیشنهاد کاری دریافت نموده اند.

دانشجویان پس اتمام تحصیل و کار کردن در نیوزلند می توانند با پرداخت مالیات و سایر موارد مورد نیاز اقامت دائم نیوزلند را دریافت نمایند.

کار در نیوزلند

کار در نیوزلند

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کار پس از تحصیل، چگونگی کاریابی در خارج از کشور و اخذ اقامت از این طریق می توانید محصول گام به گام تا کار در خارج از کشور را که توسط استاد ملک پور تدریس شده است تهیه فرمایید.

کار در جمهوری چک


_____________تحصیل دکترا در نیوزلند و سخن پایانی___________

تحصیل دکترا در نیوزلند، هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند و بورسیه های تحصیلی نیوزلند در مقطع دکترا در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. جهت تحصیل دکترا در نیوزلند دانشجو در ابتدا باید سوپروایزی را پیدا کند که با تحصیل وی موافقت کند. برای تحصیل دکترا در نیوزلند شخص می بایست سطح علمی و نمره زبان بالایی داشته باشد. دانشجویانی که از نظر علمی سطح خوبی دارند می توانند از بورسیه های تحصیلی نیوزلند نیز بهره مند شوند. نیوزلند بدلیل سیستم آموزشی قوی و امکانات مطلوب محل مناسبی برای تحصیل دکترا می باشد، اما پیدا کردن سوپروایزر کار ساده ای نمی باشد و عزیزانی که در پیدا کردن سوپروایزر دچار مشکل شده اند، می توانند به تحصیل دکترا در هلند، انگلستان و اتریش بپردازند و ما در امر پیدا کردن سوپروایزر آنها را یاری نماییم. امیدواریم در این مقاله علمی به تمامی سوالات شما عزیزان در زمینه تحصیل دکترا در نیوزلند پاسخ کامل داده باشیم و درصورتی که شما عزیزان در زمینه تحصیل دکترا در نیوزلند سوال یا ابهامی داشتید، می توانید با موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید و با مشاوره رایگان از کارشناسان ما اطلاعات تکمیلی بدست آورید. در قسمت دیدگاه نیز می توانید سوالات خود را در زمینه تحصیل دکترا در نیوزلند مطرح نمایید. در صورت تمایل می توانید با گذاشتن ستاره میزان رضایت خود را از این مقاله اعلام نمایید.

امتیاز 4.11 از 5 ( 8 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
جعفری
با سلام آیا تحصیل دکترا در نیوزلند و دریافت بورسیه با سن ۳۵ سال و مدرک زبان آیلتس ۷ و معدل ۱۷ امکان پذیر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز، شرایط سن، زبان و سوابق تحصیلی شما خیلی خوب است و در صورتی که بتوانید یک سوپروایز پیدا کنید شانس خیلی خوبی برای تحصیل دکتری خواهید داشت و شانس بورسیه نیز براس شما وجود دارد.
Yaser
سلام در نیوزلند هم مانند برخی کشورهای اروپایی دکترا کار محسوب می شود و فاند اش میشه زندگی کرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر روی پروژه خاصی کار کنید و برای آن بودجه تعیین شده و حقوق میگیرید بلی این امکان وجود دارد.
مشاوره رایگان