اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری

4 نظر

اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری، سرمایه گذاری در دانمارک و شرایط مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است. شرایط اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری چیست؟ با چه هزینه هایی می توان اقدام به سرمایه گذاری در دانمارک نمود؟ آیا کلیه روش های سرمایه گذاری، منجر به اخذ اقامت در دانمارک می شود؟ در این مقاله سعی بر این است اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری مطالعه شده و انواع روش های آن، مورد بررسی قرار گیرد. دانمارک از کشورهای پر تقاضا جهت زندگی می باشد و شرایط مطلوب اقتصادی و کیفیت زندگی در آن، توجه تعداد زیادی از سرمایه گذران و متقاضیان مهاجرت را به خود جلب کرده است. به همین جهت، مقاله حاضر به رشته تحریر درآمده و خدمت شما سروارن گرامی عرضه می شود. چنانچه پس از مطالعه کامل مقاله و مشاهده لینک ها و فایل های صوتی و تصویری پیوست شده، با ابهام مواجه شده و یا به دریافت مشاوره برای تصمیم گیری و یا اقدام نیازمند بودید می توانید با موسسه ملک پور (MIE) تماس گرفته و یا فرم تماس را تکمیل نمایید تا در هر دو صورت، از مشاوره تلفنی رایگان مشاوران متخصص موسسه بهره مند گردید.

مباحثی که در این نوشتار مورد بررسی قرار میگیرد:

 • اخذ اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری
 • استانداردهای سرمایه گذاری در دانمارک
 • شاخص های اقتصادی تأثیر گذار بر سرمایه گذاری در دانمارک
 • اخذ اقامت دانمارک از طریق خرید ملک
 • اخذ اقامت دانمارک از طریق ثبت شرکت
 • اخذ اقامت دانمارک از طریق کارآفرینی
 • اخذ اقامت دانمارک از طریق خرید اوراق قرضه دولتی
 • اخذ اقامت دانمارک از طریق خودحمایتی
 • مزایای اخذ اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری
 • معایب اخذ اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری
 • سوالات متداول

تماس با ما

اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری

اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری و شرایط عمومی آن

دانمارک کشوری در حوزه اسکاندیناویست که در جنوبی ترین حوره آن قرار گرفته است. دانمارک با کشورهای سوئد، نروژ و آلمان هم مرز بوده و در مقایسه با سایر کشورهای اسکاندیناوی، دارای آب و هوای معتدل تری می باشد. پایتخت این کشور شهر کپنهاگ و زبان رسمی آن، دنیش می باشد. جمعیت این کشور 5.8 میلیون نفر است.

اقمت دانمارک از طریق سرمایه گذاری

دانمارک از نظر رفاه، جزو برترین کشورهای دنیاست و نظام آموزشی و اقتصاد این کشور، بسیار عالی و مثال زدنی می باشد. با توجه به موارد یاد شده، مردم دانمارک به عنوان شادترین مردم جهان شناخته شده اند. پاسپورت دانمارک نیز از اعتبار فوق العاده بالایی برخوردار است و رنکینگ جهانی 3 را داراست و این نشان دهنده امنیت بالای اتباع این کشور از نظر دیپلماتیک می باشد. شرایط یاد شده، کشور دانمارک را به کشوری مطلوب برای مهاجرت و اخذ اقامت تبدیل کرده است. اخذ اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری، از جمله این روش ها می باشد.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد سرمایه گذاری خارجی


 

رشد اقتصادی کشور دانمارک، سرمایه گذاری در این کشور را امری سودآور و مطمئن ساخته است. اخذ اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری، دارای سختی و دشواری هایی می باشد و همانند کشور آلمان و هلند، نیازمند ارائه طرح تجاری سودآور و خلاقانه است. جزئیات بیشتر در خصوص اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری، در سایر بخش های مقاله پیش رو بررسی شده است.

اخذ اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در دانمارک باید در دو بخش تحلیل شود. در برخی روش ها، سرمایه گذاری با اخذ اقامت همراه بوده و در برخی دیگر، صرفاً با هدف اخذ سود و افزایش سرمایه، بدون امکان اخذ اقامت می باشد. در صورتی که شخص قصد اخذ اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری را داشته باشد، باید قوانین اخذ اقامت و مدارکی که مورد نیاز است را تهیه کرده و از طریق مشخص شده، اقامت دانمارک را اخذ نماید. در صورتی که شخصی قصد اخذ اقامت را نداشته و تنها مایل به سرمایه گذاری در این کشور باشد، بحث متفاوت است و با ثبت شرکت می تواند به سود مورد نظر از سرمایه گذاری دست یابد. برای این منظور، متقاضی می تواند با ویزاهای کوتاه مدت تجاری، وارد دانمارک شده و تا 90 روز در این کشور مانده و به بررسی شرایط اقتصادی و بستر کسب و کار خود بپردازد. اما همانطور که گفته شد، در این روش، امکان برخورداری از مزایای اقامتی کشور دانمارک فراهم نمی باشد.

بر خلاف برخی کشورها، اخذ اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری و روش هایی مانند خرید ملک، خرید سهام، تمکن مالی و یا خرید اقامت با اهدای پول امکان پذیر نیست. تنها روشی که از طریق سرمایه گذاری، منجر به اخذ اقامت دانمارک می شود، ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار با ایده خلاقانه و استارت آپ است. بر اساس قوانین این کشور، اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار نوآورانه و استارت آپ (Start-up)، در قوانین اقامت کاری دانمارک گنجانده شده است.

اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری

اقامت دانمارک

استانداردهای سرمایه گذاری در دانمارک

یکی از مهمترین مسائل در خصوص سرمایه گذاری، اطمینان از امنیت و رعایت استانداردهای سرمایه گذاری در کشور مقصد می باشد. در زمانی که بسیاری از افراد، با سرمایه گذاری در مکان و زمان اشتباه، سرمایه خود را از دست می دهند؛ بررسی و تحقیق در خصوص شرایط سرمایه گذاری و مقصد مورد نظر می تواند در رسیدن به هدف شخص، بسیار موثر باشد. سرمایه گذاری در یک کشور خارجی نیازمند رعایت استانداردهای سرمایه گذاری از طرف کشور مقصد است. استاندارد هایی نظیر امنیت سرمایه گذاری، ریسک مصادره اموال، کنترل فساد، شاخص کیفیت نظارتی از مهمترین مواردی می باشد که باید قبل از سرمایه گذاری و اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری مورد بررسی قرار گیرد.

اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری

کنترل نرخ فساد در دانمارک:

کنترل فساد به معنی عدم وجود رشوه در ادارات دولتی، دادگاه ها و مراجع قضایی می باشد. وجود فساد در یک کشور به معنی عدم وجود امنیت سرمایه گذار خارجیست؛ زیرا شخص نمی داند که در صورت تعرض به حقوق وی در کشور مقصد، نمی تواند از دادگاه ها و قوانین کشور مقصد کمک گیرد. وجود فساد، موجب از بین رفتن حق و حقوق سرمایه گذار خارجی می گردد. اما با توجه به نرخ کنترل فساد در کشور دانمارک که در نمودار مقابل، قابل مشاهده می باشد، سرمایه گذاران خارجی و متقاضیان اخذ اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری اطمینان خواهند داشت که حتی در صورت بروز اختلاف، می توانند حق خود را در کشور دانمارک محفوظ دارند. از حیث کنترل فساد، کشور دانمارک در سال های اخیر در رتبه نخست کشورهای دنیا قرار گرفته و بعد از آن، کشورهای نیوزلند، سوئیس، سوئد و فنلاند در صدر می باشند.

اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری

 خطر مصادره اموال در دانمارک:

مصادره اموال به معنی مصادره سرمایه خارجیان توسط دولت کشور مقصد می باشد. نرخ خطر مصادره اموال، با عددی بین 1 الی 7 بیان می شود که پایین ترین آن عدد 1 و بالاترین آن، عدد 7 را به خود اختصاص می دهد. ریسک مصادره اموال، به عدالت و نحوه برخورد دستگاه قضایی کشور مقصد در برخورد با سرمایه سرمایه گذاران خارجی و بین المللی در صورت ایجاد مشکل در روابط تجاری و سیاسی ایران و کشور مورد نظر مربوط می شود. بر اساس نمودار مقابل، کشور دارنمارک از نظر ریسک مصادره اموال، کشور مناسبی جهت سرمایه گذاری خارجی می باشد.

اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری

شاخص کیفیت نظارتی در دانمارک:

کیفیت نظارتی به معنی حمایت و توانایی کنترل و قانون گذاری دولت یک کشور در خصوص حمایت و کمک در پیشرفت اقتصاد در بخش خصوصی می باشد. این شاخص نیز در طیف منفی 2.5 تا مثبت 2.5 نمایش داده می شود. مطابق با آخرین آمارها و نمودار منتشر شده، کشور دانمارک از نظر شاخص کیفیت نظارتی دارای درصد قابل قبول 1.6 می باشد.

 

شاخص های اقتصادی تأثیر گذار بر سرمایه گذاری در دانمارک

اطلاع از شرایط اقتصادی مناسب در کشور مقصد، کمک شایانی به سرمایه گذاری هوشمندانه در اروپا خواهد کرد. در کنار استانداردهای سرمایه گذاری، باید شاخص های اقتصادی تأثیر گذار نیز جهت اقدام برای اخذ اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری مورد بررسی و مطالعه قرار گیرد. این مقاله به ید مشاورین و کارشناسان موسسه ملک پور تهیه و تولید شده و هرگونه کپی برداری از آن، غیر قانونی و شرعاً حرام می باشد. عواملی نظیر نرخ مالیات، نرخ تورم و نرخ تولید ناخالص ملی از جمله شاخص های اقتصادی مهم و تأثیرگذار در سرمایه گذاری است. در ادامه این بخش، توضیحات بیشتری در خصوص شاخص های یاد شده و وضعیت آن ها در کشور دانمارک می پردازیم.

ااقمت دانمارک از طریق سرمایه گذاری

نرخ مالیات در دانمارک:

مالیات بر درآمد، یکی از مهم ترین و قابل توجه ترین شاخص ها برای سرمایه گذاران خارجی می باشد. دریافت میزان متعادل مالیات توسط دولت ها، موجب پیشرفت و تأمین هزینه مالی امور مملکت و از طرفی، رضایت مردم و پایبندی آن ها در پرداخت موعد مقرر می شود. کشور دانمارک با نرخ مالیات کلی 55.8 دارای نرخ بالایی در سطح اروپا می باشد. البته این میزان مالیات، در قبال خدمات اجتماعی ارائه شده و حقوق و دریافتی بالای مردم، متناسب و معقول می باشد.

خرید ملک در دانمارک

نرخ تورم در دانمارک:

نرخ تورم یک کشور، ارتباط مستقیمی با ثبات اقتصادی آن کشور دارد. ثبات اقتصادی برای سرمایه گذاری در یک کشور، بسیار مهم است و سرمایه گذار برای بررسی سرمایه خود و استفاده از بازار کشور مقصد باید بداند که تورم در آن کشور، توسط دولت به درستی کنترل می شود. تورم را می توان میزان تغییر قیمت اجناس و خدمات در طول یک سال تعریف کرد.

اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری

تولید ناخالص داخلی در دانمارک:

تولید ناخالص ملی یک کشور، میزان تولید کشور در طول یک سال است. این نرخ با توجه به جمعیت و مساحت کشور مورد نظر تعیین می شود و ملاک مناسبی جهت بررسی وضعیت رشد اقتصادی کشور می باشد. کشور دانمارک در مقایسه با جمعیت پایین خود، میزان تولید ناخالص داخلی بسیار بالایی دارد.

 

اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در دانمارک

اخذ اقامت دانمارک از طریق خرید ملک

خرید ملک یکی از امن ترین روش های سرمایه گذاری می باشد که از طریق آن، نه تنها سرمایه به صورت امن حفظ می شود، بلکه افزایش قیمت و کسب درآمد نیز از طریق آن امکان پذیر است. البته توجه به قوانین کشور مقصد، به منظور خرید ملک در آن بسیار مهم و الزامی می باشد. در کشور دانمارک بر خلاف برخی کشورها نظیر آمریکا، خارجیان اجازه خرید ملک در این کشور را ندارند، مگر در صورتی که مرکز زندگی آن ها در کشور دانمارک باشد. علت وضع این قانون را می توان در تمهیدات قانونی دانمارک برای جلوگیری از خالی ماندن خانه ها از زندگی دانست. چرا که خارجیان در برخی کشورها، با خرید ملک و رها کردن آن به جهت افزایش قیمت و سود، باعث تخلیه خانه ها از سکونت و زندگی می شدند. البته این بدان معنی نیست که خرید ملک در دانمارک، منجر به اخذ اقامت می شود. بلکه باید گفت که اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک امکان پذیر نمی باشد.

اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری

خرید ملک در دانمارک

علاقمندان به اخذ اقامت کشورهای خارجی از طریق خرید ملک می توانند با مطالعه مقالات ذیل، در خصوص خرید ملک در کشورهای دیگر نظیر یونان و اسپانیا اقدام فرمایند.

اخذ اقامت دانمارک از طریق ثبت شرکت

یکی از روش های اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در سایر کشورها، ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار در آن کشور می باشد. تقریباً تمامی کشورها شرایط خاصی جهت اعطای اقامت از طریق ثبت شرکت، مقرر کرده اند که ممکن است این شرایط در کشورهای مختلف، متفاوت باشد. اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت، با ایجاد یک طرح تجاری استارت اپ امکان پذیر است. ایده استارت آپ یعنی یک کسب و کار نو و طرحی جدید که در دانمارک نظیر آن وجود نداشته باشد و با ارائه این کسب و کار و راه اندازی طرح تجاری مورد نظر، شرایط امکان کسب درآمد مناسب و رونق اقتصادی در دانمارک فراهم گردد.

باید به این نکته توجه کرد که به طور کلی مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت امکان پذیر نمی باشد؛ به این معنی که ثبت شرکت به تنهایی موجب اخذ اقامت دانمارک نمی شود و با ثبت شرکت و یا شعبه آن، نمی توان اقامت دانمارک را دریافت کرد. اما این امکان وجود دارد که از طریق ثبت شرکت در دانمارک، کسب و کاری را راه اندازی کرد. اخذ اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری، تنها در صورت ایجاد استارت آپ و راه اندازی کسب و کار با ایده خلاقانه امکان پذیر است.

 ثبت شرکت در دانمارک کاملاً به صورت آنلاین است و تمامی مراحل آن، از طریق اینترنت انجام می شود. هزینه اولیه برای ثبت شرکت در دانمارک که لازمست در حساب شرکت واریز شود، 500.000 کرون دانمارک معادل 66 هزار یورو می باشد.

اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت

اخذ اقامت دانمارک از طریق کارآفرینی

همانطور که اشاره شد اخذ اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری، با روش استارت آپ و کارآفرینی و ایجاد یک کسب و کار نوین با ایده خلاقانه و مناسب امکان پذیر می باشد. طبق قانون دانمارک، در صورتی که فردی بخواهد شرکت و کسب و کار خود را راه اندازی کند، باید یک ایده خلاقانه داشته باشد تا بتواند از این طریق، اقامت دانمارک را درخواست نموده و پس از مدت مشخصی موفق به اخذ پاسپورت دانمارک گردد. در این بخش به شرایط لازم برای ایده و راه اندازی کسب و کار خواهیم پرداخت. شرایط درخواست اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری و استارت آپ عبارتست از:

 • کسب و کار و طرح تجاری درخواستی باید توسط مجمع متخصصان کسب و کار دانمارک تأیید شود.
 • ارائه هزینه های مد نظر جهت راه اندازی کسب و کار و هزینه های زندگی اولیه در دانمارک برای شخص و خانواده وی
 • شخص درخواست دهنده در روند این کسب و کار و راه اندازی و اجرای این طرح، نقشی اساسی و کلیدی داشته باشد و حضور وی در دانمارک برای این کسب و کار الزامی است.

تحت این اقامت، شخص تنها اجازه کار در کسب و کار خود را دارد و نمی تواند پس از ورود، در محل دیگری استخدام شده و مشغول به کار گردد. لازم به ذکر است که همسر این فرد، اجازه کار در کشور دانمارک را دارد. در صورت اخذ اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری و استارت آپ، فرد دارای اقامت کاری بوده و ملزم به پرداخت مالیات می باشد. اما بر خلاف کشوری مثل اتریش، اجازه دریافت و استفاده از منافع و کمک های دولتی که شهروندان دانمارک از آن برخوردارند (نظیر بورسیه های دولتی که مخصوص اتباع دانمارک می باشد، حقوق بیکاری، کمک هزینه مسکن و...) را ندارد.

اخذ اقامت دانمارک از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

یکی دیگر از روش های اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشورهای مختلف، خرید سهام و اوراق قرضه دولتی می باشد. در برخی کشورها قوانینی وجود دارد که با خرید اوراق قرضه دولتی، شخص اقامت کشور مقصد را اخذ می کند. در این روش متقاضی با خرید اوراق قرضه به مبلغی که دولت مقصد مشخص کرده است، اخذ اقامت کرده و پس از مدت زمان مشخصی، مبلغ خود را پس گرفته و سود سرمایه خود را در طی این مدت دریافت می کند. اما این روش در تمامی کشورها امکان پذیر نیست و تنها در برخی کشورها نظیر کانادا و کشورهای اروپای شرقی امکان پذیر است.

در سال های اخیر بسیاری از مؤسسات و بنگاه های مهاجرتی، ادعای امکان اخذ اقامت در بهترین کشورهای دنیا با خرید سهام های 2 هزار یورویی یا 5 هزار یورویی را مطرح کرده اند و از این طریق، مبالغ زیادی را از متقاضیان ناآگاه اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری و خرید اوراق قرضه دریافت کرده اند. از این توصیه می شود که قبل از پرداخت مبلغ به هر موسسه و یا شخصی، از صحت روش ادعای آنان اطمینان حاصل فرمایید. را که متأسفانه امکان اخذ اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری و خرید سهام و اوراق دولتی وجود ندارد.

اخذ اقامت دانمارک از طریق خودحمایتی

یکی از پرتقاضا ترین و محبوب ترین روش های اخذ اقامت و تابعیت روش تمکن مالی یا خود حمایتی می باشد. خود حمایتی یا تمکن مالی یکی از بهترین روش های اخذ اقامت می باشد که به معنی اقامت بدون اجازه کار است. در روش خود حمایتی، نیاز به انتقال سرمایه و سرمایه گذاری سنگین در کشور مقصد نیست، اما فرد باید با ثروت و درآمد خود در کشور مقصد به عنوان کارفرما، هزینه زندگی خود را تأمین نماید. اقامت خود حمایتی بیشتر برای افراد بازنشسته و یا افرادی که قصد بررسی کشور مقصد جهت انجام سرمایه گذاری های بزرگتر را دارند مناسب می باشد.  

در خصوص اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری باید گفت که در این کشور، سرمایه گذاری از روش خود حمایتی و تمکن مالی ممکن نمی باشد. خود حمایتی در کشورهایی مثل اسپانیا، یونان، فرانسه و اتریش امکان پذیر است و هر یک از این کشورها قوانین و شرایط خود را جهت اقامت خود حمایتی مشخص کرده اند.

اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری

خود حمایتی اتریش

مزایای اخذ اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری

به منظور اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری لازمست که به تمامی نکات مثبت و منفی در خصوص سرمایه گذاری پرداخته شده و بدون جانب نظر، آن را بررسی و ارزیابی کرد. چرا که رعایت صداقت و دقت در انتقال معایب و مزایای سرمایه گذاری در دانمارک و مقایسه آن با شرایط کشورهای دیگر می تواند تأثیر بسزایی در سطح آگاهی و تصمیم گیری متقاضیان اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری داشته باشد. بدین ترتیب متقاضیان اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری، هم از نظر اخذ اقامت، در مسیر مطمئن و کم هزینه ای قرار خواهند گرفت و هم به سود کافی در سرمایه گذاری خود دست خواهند یافت. با توجه به مقدمه ای که بر ضرورت بررسی نکات مثبت و منفی سرمایه گذاری در دانمارک عرض شد، در ادامه این بخش، تعدادی از مهم ترین نکات مثبت و مزایای اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری برشمرده می شود:

 • شرایط مناسب اقتصادی و ثبات اقتصادی دانمارک در سال های اخیر
 • موقعیت جغرافیایی خوب جهت دسترسی به ناحیه اقتصادی اروپا
 • مالیات های منظم و منطقی و حمایت های دولت از سرمایه گذار خارجی
 • امنیت سرمایه گذاری و رتبه یکم در دنیا از نظر سلامت نظام سیاسی و اداری و قضایی
 • پیشگام در زمینه هایی نظیر انرژی، تکنولوژی های کشاورزی و طراحی صنعتی و...

معایب اخذ اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری

در کنار مزایا و شرایط فوق العاده اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری، باید به معایب سرمایه گذاری در این کشور نیز اشاره کرد. با اینکه شرایط رفاه اقتصادی و عدم وجود فساد در دانمارک، هر شخصی را مجاب می کند تا در این کشور زندگی کرده و برای انتقال سرمایه خود اقدام نماید؛ اما مشکلاتی نظیر سخت گیری های تأیید طرح های تجاری و عدم امکان اخذ اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری با سایر روش ها و شرایط، از جمله معایب اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری می باشد. بزرگترین معایب دانمارک برای سرمایه گذاری عبارتند از:

 • اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری تنها از طریق ایجاد کسب و کار خلاقانه و استارت آپ امکان پذیر است و روش هاییمثل خود حمایتی یا خرید ملک، منجر به اقامت نمی شود.
 • هزینه های زندگی در دانمارک تا حدودی در مقایسه با کشورهایی مثل اتریش و آلمان بالا است.
 • زبان کشور دانمارک از زبان های سخت دنیا جهت یادگیری به شمار می رود و بسیاری در یادگیری زبان این کشور به مشکل برمیخورند.
 • عدم برخورداری از تمامی حقوق شهروندی حتی با سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور دانمارک.

 


سوالات متداول

✔️ انواع روش های سرمایه گذاری در دانمارک چیست؟

پاسخ: روش های مختلفی چون ثبت شرکت، استارت آپ، خرید فرانچایز و خرید ملک و مستغلات وجود دارد که متقاضیان سرمایه گذاری در دانمارک می توانند از طریق آن ها اقدام نمایند.

✔️ آیا از طریق سرمایه گذاری در دانمارک می توان اقامت این کشور را اخذ نمود؟

پاسخ: طرق مختلفی برای سرمایه گذاری در دانمارک وجود دارد که تمامی آن ها منجر به اخذ اقامت نمی شود. در حال حاضر، ارائه بیزنس پلن و طرح تجاری قوی در زمینه های استارت آپ می تواند منجر به اقامت دانمارک شود.

✔️ سرمایه گذاری در دانمارک بهتر است یا اتریش؟

پاسخ: کشورهای دانمارک و اتریش، در زمره برترین کشورهای دنیا قرار دارند. اما از نظر سرمایه گذاری، کشور اتریش شرایط مساعدتری را برای متقاضیان فراهم نموده است. این کشور با حمایت از روش های متنوع سرمایه گذاری مانند خودحمایتی، قرمز سفید قرمز، ثبت شرکت و... متقاضیان بسیاری را جهت سرمایه گذاری به خود جذب کرده است.


_____________________ سخن پایانی _____________________

اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت و اخذ تابعیت دانمارک از طریق سرمایه گذاری و شرایط مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری در این مقاله به صورت کامل مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. در حالی که بسیاری از مؤسسات و بنگاه های مهاجرتی، تبلیغات مختلف در خصوص اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری با روش هایی مثل خرید سهام های 5 هزار یورویی و یا حتی اجاره و خرید ملک ارائه می دهند؛ باید به جرأت گفت که اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری، تنها از طریق راه اندازی کسب و کار نوآورانه و خلاق و استارت آپ امکان پذیر می باشد. بر این اساس به طور ویژه تأکید می شود که جهت اقدام به اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری، از مشاوره و راهنمایی های مؤسسات و وکلای برجسته و مطلع یاری جویید. موسسه ملک پور مفتخر به فعالیت و سابقه درخشان در زمینه اقامت دانمارک  از طریق سرمایه گذاری می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر، توصیه می شود که فرم تماس را تکمیل نموده و یا با موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید. در پایان این بخش و در قسمت "ثبت پرسش"، سوالات خود را مطرح نمایید و در کمترین زمان، پاسخ را از مشاورین متخصص دریافت کنید.

امتیاز 5 از 5 ( 5 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
بهزاد وحدتی
عرض ادب و ارادت به جناب دکتر ملک پور بزرگوار و تیم پر قدرت MIE با توجه به این که خرید سهام و ثبت شرکت و یا حتی خرید ملک برای فرد آثار اقامتی به همراه ندارد در صورتی که تنها گزینه ی فرد برای مهاجرت؛ کشور دانمارک باشد و سن متقاضی هم بالا باشد، چه راهی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد؟ دوره های زبان، تحصیل، کار ...؟؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در این خصوص با بررسی شرایط افراد یکی از بهترین گزینه ها اخذ اقامت بدون شرط حضور می باشد خیلی از افراد با خودحمایتی کشور فرانسه یا خرید ملک در کشور پرتغال که فقط 7 روز در سال شرط حضور دارد اقامت شنگن را می گیرند تا به کمک این اقامت بتوانند به کشورهای دلخواه خود که بطور شرایط اخذ اقامت آن را نداشتند برسند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
حامد سهیلی
با سلام و خسته نباشید خدمت شما. ایا خرید ملک باعث اخذ اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری میشه؟ ایا برای کشور دانمارک میتوان از روش خود حمایتی اقدام کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خیر کشور دانمارک به صرف خرید ملک اقامت نمی دهد و برنامه خودحمایتی هم کشورهایی چون سوئیس، اتریش، پرتغال، اسپانیا، فرانسه و یونان در اروپا دارند اگر هدف شما زندگی در کشور دانمارک است گزینه هایی مثل خرید ملک در کشور پرتغال که در سال فقط 7 روز شرط حضور دارد یا خودحمایتی کشور فرانسه که شرط حضور ندارد می تواند گزینه های خوبی باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
رضا همت
سلام. عرض احترام. من یه سوال دارم در مورد اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری. ایا سرمایه گذاری دانمارک به این صورت ممکن هست که یه مبلغ رو به دولت هدیه بدیم و به ما اقامت بدهند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز نه کشور دانمارک مثل کشور ایرلند نیست که شما با ارائه وجهی به دولت بتوانید اقامت دریافت نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا درخصوص سرمایه گذاری یک مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. موفق باشید.
رضا نایبی
سلام خدا قوت. ممنون از توضیحات خوبتون. در خصوص اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری اگر شخص اقامت تحصیلی این کشور رو داشته باشه میتونه برای خرید سهام یا ملک اقدام کنه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت ممنونیم از محبت شما در صورتی که شما اقامت تحصیلی داشته باشید در صورت تایید نهادهای مربوطه می توانید مبادرت به خرید ملک برای سکونت داشته باشید. با خرید سهام یا اوراق قرضه نیز اقامتی در این کشور به شما تعلق نخواهد گرفت.
مشاوره رایگان