خرید ملک در دانمارک

4 نظر

خرید ملک در دانمارک، قیمت اجاره خانه و خرید ملک در دانمارک و امکان اخذ اقامت دانمارک از طریق خرید ملک در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار می گیرد. خرید ملک در دانمارک منجر به اقامت دائم نخواهد شد و تنها در درصورت امکان خرید ملک در دانمارک برای ایرانیان میسر است که ابتدا اقامت دائم این کشور را داشته باشند. هزینه های خرید ملک در کشور دانمارک چه مقدار است؟ آیا استاندارد های سرمایه گذاری در کشور دانمارک رعایت می شود؟ آیا از طریق خرید ملک در دانمارک، می توان اقامت و تابعیت این کشور را دریافت کرد؟ در این مقاله سعی بر این نموده ایم که به این قبیل سوالات شما پاسخ بدهیم. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و تخصصی پیرامون مهاجرت از طریق خرید ملک در دانمارک، با کارشناسان موسسه ملک پور تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. همچنین تکمیل فرم تماس بر روی وب سایت موسسه، مبنی بر درخواست شما جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان می باشد.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد خرید ملک در اروپا


مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

خرید ملک در دانمارکشرایط خرید ملک در دانمارک

افرادی که قصد خرید ملک در دانمارک را دارند می بایست از شرایط عمومی این کشور، اطلاعات اولیه ای اشته باشند. دانمارک کشوری زیبا در شمال قاره اروپاست که پیرامون آن را آب فراگرفته است و فقط با کشورهای سوئد و آلمان، دارای مرز خاکی مشترک می باشد. دانمارک در چند سال اخیر به عنوان شاد ترین کشور دنیا انتخاب شده است؛ چرا که به لحاظ رفاه اجتماعی، سیاسی و اقتصادی در بهترین شرایط ممکن در جهان قرار دارد. از جمله ویژگی های قابل توجه کشور دانمارک در سطح جهان، کمترین میزان فساد اداری این کشور می باشد. دانمارک 43 هزار کیلومتر مربع مساحت دارد و جمعیتی 5.3 ملیون نفری در آن زندگی می کنند. پایتخت کشور دانمارک شهر کوپنهاگ است و از دیگر شهرهای مهم آن می توان به آرهوس، آلبورگ، ادنسه، راسیکه و... اشاره کرد. دانمارک از جمله کشور های اتحادیه اروپا نمی باشد و از این رو واحد پول این کشور کرون است. زبان رسمی مردم دانمارک زبان دانمارکی است.

خرید ملک در دانمارک

با توجه به شرایط مطلوب اقتصادی در دانمارک، بسیاری از افراد، متقاضی سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در دانمارک می باشند. خرید ملک در دانمارک، نیازمند بررسی از جوانب مختلف است که در این مقاله این امر انجام می گیرد.

اخذ اقامت دانمارک با خرید ملک

امکان خرید ملک در دانمارک برای ایرانیان امکان پذیر است؛ اما نکته مهم این است که خرید ملک در دانمارک منجر به اخذ اقامت و یا تابعیت کشور دانمارک نخواهد شد. افرادی که بخواهند اقامت دانمارک را اخذ نمایند، می بایست از روش های دیگری چون کار و تحصیل در دانمارک به این مهم دست پیدا کنند. افرادی که قصد خرید ملک در دانمارک را دارند باید شرایط زیر را دارا باشند:

  • باید در دانمارک اقامت داشته باشند.
  • شهروند اروپایی باشند یا اگر شهروند اروپایی نیستند، تأییدیه وزارت دادگستری دانمارک را به دست آورند.
  • مشغول به کار در دانمارک باشند. (برای اتباع غیر اتحادیه اروپا)
  • استفاده از ملک خریداری شده اثبات شود.

از طرفی امکان اخذ اقامت در برخی دیگر از کشور های اروپایی امکان پذیر است. با خرید خانه در پرتغال، قبرس، یونان و یا خرید ملک اسپانیا اشاره کرد. افراد می توانند با خرید ملک در این کشور ها به اقامت و پاسپورت این دست یابند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به لینک های زیر مراجعه نمایید.

استانداردهای سرمایه گذاری در دانمارک

افرادی که قصد اخذ اقامت از طریق خرید ملک در دانمارک دارند، باید به استانداردهای سرمایه‌گذاری این کشور توجه داشته باشند. استانداردهای سرمایه گذاری در کشورهای مختلف عبارتند از کیفیت نظارتی، کنترل فساد و نرخ ریسک مصادره اموال که در ادامه این موارد را مورد بررسی قرار خواهیم داد:

خرید ملک در دانمارک

 

ریسک مصادره اموال در دانمارک:

منظور از ریسک مصادره اموال، نحوه برخورد حقوقی و قضایی با سرمایه گذاران خارجی است. به این معنا که اگر شخصی خارجی برای سرمایه‌گذاری و یا خرید ملک وارد کشور دانمارک شده و دچار مشکلات حقوقی و قضایی شود، آیا این امکان برای دولت دانمارک وجود دارد که به این بهانه اموال وی را مصادره نماید یا خیر. از نظر خطر مصادره اموال، کشورها در ۷ رتبه طبقه بندی خواهد شد که کشورهایی که در رتبه یک قرار دارند امن ترین کشورها از این بابت قرار دارند و کشورهایی که رتبه ۷ را در اختیار دارند نا امن ترین کشورها از این بابت می باشند. نرخ ریسک مصادره اموال کشور دانمارک را می توانید در نمودار زیر مشاهده بفرمایید:

خرید ملک در دانمارک

 

کیفیت نظارتی در دانمارک:

مورد بعدی که در مورد استانداردهای سرمایه گذاری باید به آن توجه کرد کیفیت نظارتی دولت دانمارک است. منظور از این استاندارد، توانایی دولت در قدرتمند سازی و گسترش بخش خصوصی در این کشور می باشد که در ادامه می توانید نمودار آن را مشاهده نمایید:

خرید ملک در دانمارک

 

کنترل فساد در دانمارک:

افرادی که قصد خرید ملک در دانمارک دارند باید نسبت به میزان کنترل فساد در این کشور آگاه باشند. منظور از کنترل فساد، دستیابی به منافع شخصی،گروهی و سازمانی و میزان نفوذ افراد دولتی و قدرتمند بر نظام مالی کشور دانمارک است. در ادامه می توانید جدول مربوط به آن را نیز مشاهده فرمایید:

شاخص های مرتبط با سرمایه گذاری در دانمارک

علاوه بر استاندارد های سرمایه گذاری، نکته مهم دیگری که جهت خرید ملک در دانمارک باید مورد توجه قرار گیرد، شاخص های سرمایه گذاری در دانمارک است. معمولاً افرادی که قصد خرید ملک در دانمارک دارند، باید به شاخص های سرمایه گذاری آن نیز توجه ویژه‌ داشته باشند. منظور از شاخص های اقتصادی، نرخ مالیات، نرخ تورم و تولید ناخالص داخلی در کشور دانمارک است. در ادامه به بررسی دقیق و علمی هر یک از این موارد می پردازیم.

خرید ملک در دانمارک

 

نرخ مالیات در دانمارک:

منظور از نرخ مالیات، میزان مالیات بر درآمد فرد در طول یک سال می باشد که با بررسی میزان سود خالص فرد ارتباط دارد. نرخ مالیات بر درآمد کشور دانمارک 45 درصد است که در ادامه نمودار آن ارائه شده است:

خرید ملک در دانمارک

 

نرخ تولید ناخالص داخلی در دانمارک:

از طریق بررسی نرخ تولید ناخالص داخلی در دانمارک می توان به میزان رشد اقتصادی این کشور پی برد. هر چه میزان تولید ناخالص داخلی در کشور دانمارک بیشتر باشد، رشد اقتصادی این کشور نیز بیشتر است. نمودار این شاخص را می توانید در مقابل مشاهده نمایید:

خرید ملک در دانمارک

نرخ تورم در دانمارک:

آخرین شاخص اقتصادی که باید مورد توجه قرار گیرد، نرخ تورم دانمارک است. نرخ تورم در دانمارک به صورت درصدی و بین دو سال متوالی بررسی می گردد. این شاخص، اشاره به تفاوت قیمت کالا در یک سال دارد که مستقیماً بر روی قدرت خرید مردم آن کشور تأثیرگذار است. کشورهایی که نرخ تورم کمتر از عدد ۳ را داشته باشند، دارای بهترین شرایط اقتصادی از نظر تورم می باشند. نرخ تورم کشور دانمارک را می توانید در نمودار زیر مشاهده نمایید:

واجدین شرایط خرید ملک در دانمارک

افراد مختلفی می‌توانند جهت خرید ملک در دانمارک اقدام نمایند. اما این مهم را نباید فراموش کرد که خرید ملک در دانمارک منجر به اخذ اقامت این کشور نخواهد شد. افرادی که قصد خرید ملک در اروپا و اخذ اقامت کشورهای اروپایی را دارند، می‌توانند از کشورهای دیگری که پیش از این خدمت شما عزیزان معرفی شد اقدام نمایند. افرادی که قصد خرید ملک در دانمارک را دارند یا باید در این کشور مشغول به کسب و کار باشند و یا اقامت کشور دانمارک را پیش از این اخذ نموده باشند. عموماً افرادی که شهروند اروپایی باشند می توانند به خرید ملک در دانمارک اهتمام ورزند، اما افرادی غیرتبعه اروپا می بایست از وزارت دادگستری دانمارک تأییدیه مبنی بر اجازه خرید ملک در این کشور را داشته باشند، و همچنین از این ملک استفاده نمایند. افرادی که تصمیم به خرید ملک در دانمارک دارند، می توانند از طریق وام های مسکن، کمک هایی را جهت خرید ملک در این کشور از سوی دولت دریافت کرده و با نرخ بهره پایینی بازپرداخت نمایند.

مراحل قانونی خرید ملک در دانمارک

خرید ملک در دانمارک، ملزم به اطلاع از مراحل قانونی خرید ملک در این کشور می باشد. برای این منظور، لازمست که ابتدا فرد به بررسی اجمالی بازار مسکن در دانمارک پرداخته و نسبت به این موضوع آگاهی یابد که آیا زمان مناسبی برای خرید ملک در این کشور می باشد یا خیر. روش های مختلفی جهت خرید ملک در دانمارک وجود دارد. یکی از این روش ها استفاده از سایت های خرید ملک در دانمارک است که شما می توانید با مراجعه به این سایت ها شهر، منطقه، تعداد اتاق و نوع منزل مورد نظر خود جهت خرید را مشخص نمایید. پس از آن، جهت خرید ملک در این کشور، نیاز به تأییدیه وزارت دادگستری دانمارک برای افراد غیرتبعه اروپایی می باشد. افرادی که قصد خرید ملک در کشور دانمارک دارند، در صورتی که تا حدودی به زبان دانمارکی مسلط باشند و فرزندان خود را در مدارس این کشور ثبت نام نمایند، می‌توانند با سرعت بیشتری به مقصود خود دست یابند. پس از خرید ملک نیز باید این سند در دفتر ثبت اسناد شهر یا منطقه ای که این ملک خریداری شده است ثبت گردد.

هزینه های خرید و اجاره ملک در اتریش

یکی از سوالات افرادی که قصد خرید ملک در دانمارک دارند این است که هزینه های خرید ملک در دانمارک چه مقدار است. بی‌شک قیمت خانه در دانمارک بسته به شهر، استان، منطقه و محله وقوع ملک متفاوت است. به عنوان مثال خرید ملک در شهر کپنهاگ که پایتخت کشور دانمارک است به نسبت سایر شهرهای این کشور گران قیمت تر می باشد. همچنین اجاره ملک در این شهر نیز نسبت به سایر شهرها متفاوت است. این مقاله توسط موسسه ملک پور به نگارش درآمده است و هر گونه کپی برداری از آن شرعاً، عرفاً و قانوناً غیر مجاز به شمار می آید. جهت کسب اطلاعات دقیق تر در زمینه قیمت خانه در دانمارک می توانید به جدول زیر مراجعه کرده و هزینه های خرید و اجاره ملک در کشور دانمارک را مشاهده نمایید:

 

 

هزینه های اجاره ملک

قیمت ها به یورو

آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر

849.12

آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر

1613.73

آپارتمان یک خوابه در خارج از شهر

640.57

آپارتمان سه خوابه در خارج از شهر

1217.35

 

هزینه های مربوط به خرید ملک در دانمارک:

 

هزینه های خرید ملک

قیمت ها به یورو

هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر

4728.28

هر متر مربع آپارتمان در خارج از شهر

3475.33

 

وکیل خرید ملک در اتریش

انتقال سرمایه از طریق خرید ملک در دانمارک، یک امر حقوقی می باشد. بنابراین متقاضیان مهاجرت به دانمارک از طریق خرید ملک می بایست اطلاعات دقیق و به روزی از شرایط و قوانین خرید ملک در دانمارک داشته باشند. به افراد خواهان خرید ملک در کشور دانمارک توصیه می شود که جهت طی پروسه خرید ملک، از وکیلی زبده، آگاه، عالم و باتجربه در این خصوص استفاده نمایند تا از اتلاف سرمایه خود جلوگیری نموده و بتوانند خریدملک موفقی را در این کشور زیبای اروپایی داشته باشند. جهت استخدام وکیل و سپردن امور سرمایه گذاری و ملکی خود به وی، باید اثبات شود که وکیل مورد نظر، وکیل رسمی این کشور بوده و دارای پروانه وکالت را در کشور دانمارک است. علاوه بر این، سابقه کاری موفق و تجربه بالای وکیل مورد نظر، باعث تضمین رعایت تمامی قوانین و شرایط کشور دانمارک در پروسه خرید ملک می شود.

خدمات موسسه ملک پور در زمینه خرید ملک در دانمارک

موسسه ملک پور با بیش از 15 سال سابقه کار در امور مهاجرت، در تمامی روش های مهاجرتی ازجمله تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج و تولد توانسته است اعتبار بسیاری را نزد شما هم وطنان عزیز داشته باشد. موسسه ملک پور توانسته است در مدت فعالیت خود، با استفاده از مشاورین برجسته پیرامون امور مهاجرتی، پرونده های مختلفی را از طرق قانونی به سرانجام برساند و از این طریق، موجبات رضایت شما هم وطنان عزیز را فراهم سازد. افرادی که قصد خرید ملک در دانمارک دارند باید به این مهم توجه داشته باشند که خرید ملک منجر به اخذ اقامت در دانمارک نخواهد شد و صرفاً یک سرمایه گذاری پر سود می باشد. موسسه ملک پور، آماده ارائه خدمات و مشاوره به منظور اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک بوده و در تمامی مراحل ایجاد حساب بانکی، مشاهده و خرید ملک و ثبت اسناد ملکی، یاری رسان شما هم وطنان عزیز می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر، مقاله مهاجرت به دانمارک پیرامون تمامی روش های مهاجرتی به نکات ریز و درشت مختلف پرداخته است.

توصیه های حقوقی در رابطه با خرید ملک در دانمارک

توجه به امکان اخذ اقامت از طریق خرید ملک در دانمارک، یکی از مهم ترین نکات مد نظر متقاضیان خرید ملک در این کشور می باشد. متاسفانه خرید ملک در دانمارک، دارای آثار اقامتی نمی باشد و به افرادی که تصمیم به اخذ اقامت کشور اروپایی از طریق خرید ملک دارند، توصیه می شود که برای کشورهایی اقدام نمایند که خرید ملک در آن ها، منجر به اخذ اقامت می شود. قبرس، پرتغال، اسپانیا و یونان، از جمله این کشورهایی هستند که اقامت از طریق خرید ملک اعطا می نمایند.

همواره توصیه می شود افرادی که قصد خرید ملک و یا سرمایه گذاری در کشورهای مختلف اروپایی، کانادا، استرالیا، نیوزلند، آمریکا و... دارند، با راهنمایی مؤسسات معتبر، مشاوران برجسته و مشاورینی آگاه نسبت به این امور اقدام نمایند. موسسه ملک پور دارای کادر معتبر و متخصص در زمینه انواع روش های سرمایه گذاری و مهاجرت از این طریق می باشد. شما می توانید با مراجعه به وب سایت های رسمی موسسه ملک پور و مشاهده گالری ویزاها، گزیده ای از موفقیت های این موسسه در پرونده های مهاجرت سرمایه گذاری را در کشورهای مطرح دنیا مشاهده نمایید.


سوالات متداول

✔️ آیا خرید ملک در دانمارک برای ایرانیان امکان پذیر است؟

بله؛ ایرانیان نیز می توانند برای خرید ملک در دانمارک اقدام کنند، اما این روش منجر به اقامت دانمارک نمی شود.

✔️ شرایط خرید ملک در دانمارک چیست؟

فرد باید در دانمارک اقامت داشته باشد، تأییدیه وزارت دادگستری را داشته باشد، مشغول به کار در دانمارک باشد و استفاده از ملک خریداری شده اثبات شده باشد.

✔️ هزینه خرید ملک در دانمارک چقدر است؟

هزینه‌های خرید ملک بسته به شهر، استان، منطقه و محله وقوع ملک متفاوت است. به عنوان مثال خرید ملک در شهر کپنهاگ که پایتخت کشور دانمارک است به نسبت سایر شهرهای این کشور، گران قیمت تر می باشد.


سخن پایانی

خرید ملک در دانمارک، اقامت دانمارک از طریق خرید ملک و قیمت اجاره خانه و خرید ملک در دانمارک در این مقاله مورد بررسی علمی قرار گرفت. یکی از طرق سرمایه گذاری در دانمارک، خرید ملک در این کشور است. خوشبختانه امکان سرمایه گذاری در دانمارک از طریق خرید ملک برای ایرانیان فراهم است که این امر، نیاز به تأیید دادگستری دانمارک دارد. البته باید به این نکته مهم توجه داشت که خرید ملک در دانمارک، منجر به اخذ اقامت و یا تابعیت کشور دانمارک نخواهد شد. از این رو به افرادی متقاضی اخذ اقامت از طریق خرید ملک پیشنهاد می شود که برای سرمایه گذاری و خرید ملک در کشورهای دیگری نظیر اسپانیا و پرتغال اقدام نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون خرید ملک در دانمارک و یا سایر روش های مهاجرت به این کشور می توانید با موسسه ملک پور تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان استفاده نمایید. در غیر این صورت می توانید فرم تماس را تکمیل کرده و از این طریق، درخواست دریافت مشاوره تلفنی رایگان نمایید. همچنین در پایان این مقاله در بخش "ثبت پرسش" این امکان در اختیار شما قرار گرفته است که سوالات خود را مطرح نموده و پاسخ صحیح را از مشاورین متخصص دریافت کنید.

امتیاز 4.1 از 5 ( 19 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
مرتضی کرم پور
با سلام و عرض ادب ممنون از مطالب مفیدتون.میخواستم بپرسم آیا خرید ملک در دانمارک روشی برای اخذ اقامت دائم این کشور به حساب می آید؟ و اینکه آیا بدون داشتن اقامت این کشور می توان در املاک دانمارک سرمایه گذاری کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خیر کشور دانمارک به صرف خرید ملک اقامتی نمی دهد و معمولاً اتباع کشورهای خارج از اتحادیه اروپا اجازه خرید ملک هم ندارند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
حمید
سلام وقت بخیر من دانشجوی مهندسی الکترونیک در هلند هستم اقامت موقت این کشور را دارم آیا اجازه خرید ملک در دانمارک به من داده میشود؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در عموم کشورهای اروپایی می توانید ملک بخرید فقط باید مدنظر داشته باشید که به صرف خرید ملک کشور دانمارک یا هلند اقامت نمی دهند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
اریا سلطانی
با سلام. ایا ایرانی ها مجاز به خرید ملک در دانمارک هستند؟ برای مثال بنده اگر از روش تحصیل به دانمارک مهاجرت کنم و در اون کشور درس بخونم ایا می تونم در این کشور ملک بخرم و بعد از تحصیل اقامتم رو به این واسطه تغییر بدم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خرید ملک در دانمارک برای ایرانیها منجر به اقامت نمی شود. ولی اگر بعد از اتمام تحصیل می توانید پیشنهاد شغلی دریافت کرده و ویزای خود را به کاری تبدیل کرده و اقامت این کشور را اخذ کنید. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان در این زمینه دریافت کنید. سپاس
anahita31
سلام و عرض ادب وقت بخیر من 500 هزار یورو سرمایه دارم میخواستم در دانمارک سرمایه گذاری کنم ؟ ایا میتونم اقامت رو با سرمایه گذاری یا خرید ملک بدست بیارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت به واسطه سرمایه گذاری یا خرید ملک در دانمارک اقامتی شامل حال شما و خانواده محترم نخواهد شد. با این مبلغ و از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک، می توانید در کشورهایی نظیر؛ پرتغال، اسپانیا در حوزه اتحادیه اروپا در کوتاه ترین زمان ممکن اقامت دریافت بفرمایید. توصیه می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا بصورت رایگان مشاوره تلفنی دریافت کنید. موفق باشید.
مشاوره رایگان