مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت

5 نظر

مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت، روش های سرمایه گذاری در دانمارک از طریق ثبت شرکت و شرایط ثبت شرکت در دانمارک و ویزای دانمارک برای این منظور در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار خواهد گرفت. آیا دانمارک کشور مناسبی برای سرمایه گذاری است؟ آیا مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت امکان پذیر است؟ انواع شرکت و هزینه ثبت آن در دانمارک چگونه است؟ این ها سوالاتی است که ممکن است در ذهن متقاضیان مهاجرت به دانمارک شکل گیرد. موسسه ملک پور با داشتن بیش از 15 سال تجربه درخشان در زمینه انجام امور مهاجرت، می تواند بهترین راه گشا و کمک رسان شما در زمینه مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت باشد. چنانچه در پایان این مقاله، همچنان سوالاتی در خصوص مهاجرت به دانمارک و سرمایه گذاری در این کشور داشته و یا تصمیم به اقدام از این روش سرمایه گذاری دارید می توانید با موسسه ملک پور تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید و یا از طریق تکمیل فرم تماس، درخواست دریافت تماس و مشاوره تلفنی رایگان نمایید. در ادامه به مباحث زیر خواهیم پرداخت.

تماس با ما

مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت

شرایط زندگی در دانمارک برای ثبت شرکت

پادشاهی دانمارک، کشوری در شمال اروپا و عضو ناحیه اسکاندیناوی که پایتخت آن کپنهاگ می باشد. جمعیت این کشور 5.5 میلیون نفر است و زبان رسمی آن دانمارکی می باشد. واحد پولی آن کرون دانمارک است. این کشور از لحاظ مهاجرپذیری حرف اول را در ناحیه اسکاندیناوی می زند.

مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت

برای مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت، چند نکته اولیه را باید گوش زد کرد. اول اینکه با ثبت شرکت در دانمارک به شما اقامتی تعلق نخواهد گرفت، بلکه با کار در یک شرکت دانمارکی است که به شما اقامت این کشور تعلق می گیرد. پس اگر شما تابعیت خارج از اتحادیه اروپا را دارید، باید این نکته را بدانید که بهتر است در ابتدا برای زندگی در دانمارک یک نوع اقامت کاری یا تحصیلی در این کشور داشته باشید و سپس اقدام به کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار خود نمایید. موسسه ملک پور در ادامه شرایط دریافت اقامت این کشور را برای شما عزیزان شرح می دهد.

بررسی امکان اخذ اقامت دانمارک با ثبت شرکت

کشور دانمارک، همکاری های نوآورانه و ایجاد کسب و کار را مورد حمایت و تشویق قرار می دهد. اگر از اتحادیه اروپا یا کشور های اسکاندیناوی هستید، می توانید به راحتی این موضوع را پیش ببرید. اما اگر از خارج از اتحادیه اروپا هستید، باید در ابتدا برای یک نوع اقامت کاری اقدام کنید و سپس به یک کارفرما و خود اشتغال تبدیل شوید. برای مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت، باید 8 روز قبل از آغاز فعالیت شرکت به طور رسمی، تمامی امور خود را انجام دهید و مدارک مورد نیاز را به آژانس تجارتی دانمارک تحویل دهید.

به بیان دیگر می توان گفت که بهتر است در ابتدا برای یک نوع دیگری از اقامت در خواست دهید تا بتوانید در دانمارک کارفرما محسوب شوید. اقامت تحصیلی و سپس کاری، بهترین تصمیم است. شما در ابتدا اقدام به مهاجرت به دانمارک از طریق تحصیل کرده و بدین ترتیب یک اقامت تحصیلی بر اساس دوره تحصیلی خود دریافت می کنید. سپس از پایان دوره تحصیلی خود می توانید از اقامت کاری پس از تحصیل خود استفاده کنید. در این حین بهترین کار این است که برای ثبت شرکت و کارآفرینی خود اقدام داشته باشد. 

انواع شرکت در دانمارک و جزئیات هر نوع

شخصی که متقاضی مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت می باشد، باید در ابتدا باید بداند که چند نوع شرکت در این کشور وجود دارد. چرا که نوع شرکتی که شما تصمیم به اننتخاب و راه اندازی می گیرید، می تواند آثار ثانویه بسیار متنوعی داشته باشد. شرکت ها در کشور دانمارک به سه نوع تقسیم می شوند. موسسه ملک پور در ادامه به شرح این شرکت ها خواهد پرداخت.

 • (Public Limited Company / Aktieselskab (A/S) (شرکت عمومی با مسئولیت محدود)
 • (Private Limited Company / Anpartsselskab (ApS) (شرکت خصوصی با مسئولیت محدود)
 • (Entrepreneurial Limited Company / Iværksætterselskab (IVS) (شرکت محدود کارآفرینی)
 • Partnership; (نمایندگی)
 • Limited partnership; (نمایندگی محدود)
 • Limited Partnership Company. (شرکت نمایندگی با مسئولیت محدود)

همانطور که ملاحظه نمودید، شرکت های با مسئولیت محدود در کشور دانمارک، بیشتر رواج دارد. این شرکت ها با توجه به سرمایه ورودی به شرکت مسئولیت دارند. البته یک نوع شرکت دیگر در این کشور وجود دارد که می تواند به شرکت های نمایندگی تقسیم شود. البته انواع دیگری از شرکت وجود دارد که خیلی برای مهاجرین و متقاضیان مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت نیست.

هزینه های مورد نیاز مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت

برای مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت باید هزینه های اولیه و مورد نیاز را تخمین زد. در کشور دانمارک با توجه به شرکت های موجود، هر کدام سرمایه های اولیه ای نیاز دارند. شرکت های مسئولیت محدود با فعالیت عمومی یا دولتی و خصوصی از محبوب ترین شرکت ها در این کشور هستند. این هزینه ها باید در صندوق اولیه شرکت ذخیره شود. هزینه شرکت های موجود در دانمارک به شرح ذیل است.

 • شرکت با مسئولیت محدود در حوزه عمومی یا دولتی : 500000 کرون دانمارک
 • شرکت با مسئولیت محدود در حوزه خصوصی :80000 کرون دانمارک

البته در این حین شرکت هایی هستند که نیازی به سرمایه اولیه برای راه اندازی ندارند. این شرکت ها عبارت اند از:

 • Partnerships;
 • Limited partnerships;
 • Partnerships limited by shares;
 • Co-operative societies and commercial foundations.

این شرکت ها با صرف ارائه مدارک و طی کردن مراحل اولیه برای ثبت، می توانند مشغول به فعالیت شوند. در ادامه به نقاط مثبت ثبت شرکت در دانمارک خواهیم پرداخت. برای اطلاع از نحوه رسیدن به پاسپورت دانمارک مقاله سایت را مطالعه کنید.

حداقل سرمایه اولیه برای ثبت شرکت در دانمارک چقدر است؟

همان گونه که در تیتر بالا برای شما بیان کردیم، برای اقامت دانمارک از طریق ثبت شرکت با مسئولیت محدود نیاز به حداقل 80000 کرون سرمایه اولیه می باشد که با حداقل یک سرمایه گذار اولیه قابل راه اندازی می باشد. از سوی دیگر ثبت شرکت سهامی در کشور دانمارک، نیاز به حداقل یک سهام دار و ارزش سهمی حداقل 50000 کرون دارد. این مقاله توسط موسسه ملک پور با تحقیقات دقیق تهیه و تدوین شده و تکثیر از آن مخالف قوانین می باشد. افراد متقاضی ثبت شرکت به صورت مشارکت عمومی نیز می توانند با افتتاح حسابی معتبر در یکی از شعب بانک های کشور دانمارک، در این مشارکت سهیم باشند. در شرکت های سهامی و مشارکتی، هر یک از سهام داران در صورت بروز ضرر و زیان، ملزم به حضور و پرداخت بخشی از زیان پیش آمده با توجه به سرمایه اولیه آورده اش می باشند.

نقاط مثبت مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت دارای نقاط مثبتی می باشد. این نکات می تواند به ترغیب افراد برای مهاجرت به این کشور و ثبت شرکت در دانمارک منجر شود. اولین نکته ای که در این قسمت باید بدان پرداخت، پرداخت مالیات مناسب و دریافت امکانات رفاهی است. این مقدار از مالیات می تواند به توسعه شرکت ها و سرمایه گذاری در دانمارک کمک کند.

دومین نقطه مثبت و عامل ترغیب کننده برای مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت، چند زبانه بودن این کشور است. بسیاری از افراد که در این کشور مشغول به کار می باشند، به زبان های انگلیسی و دنیش مشغول هستند. این عامل می تواند در توسعه اقتصاد بین المللی بسیار تأثیرگذار باشد.

عامل بعدی تأثیرگذار در ترغیب افراد برای ثبت شرکت در دانمارک، راه داشتن به دریا می باشد. این نکته در صنعت حمل و نقل و ارتباط جهانی بسیار تأثیرگذار است و کارفرمایان از این نکته به خوبی استفاده می کنند.

وکیل ثبت شرکت در دانمارک

برای مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت، افراد باید این موضوع را در نظر بگیرند که داشتن یک وکیل مهاجرتی مجرب از مهم ترین و اساسی ترین نکته برای اقدام در این موضوع می باشد. به علت تخصصی بودن مراحل ثبت شرکت در دانمارک و روندی که باید به وکیل معتبر سپرد. قطعاً انجام طرق سرمایه گذاری نیاز به دریافت مشاوره و کمک وکیل معتبر دارد و بدون دریافت کمک از وکیل و اطلاع از مراحل ثبت شرکت در دانمارک، هزینه ها و انجام امور قانونی، خطر ایجاد مسائل مختلف در پرونده و بروز مشکلاتی به وجود می آید که ممکن است هزینه های زیادی به عنوان جریمه برای متقاضی به همراه داشته باشد. از این رو به راحتی می توانید برای مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت امور خود را به وکیل خود بسپارید و دغدغه انجام فعالیت های اداری خود را در دانمارک نداشته باشید. اما به طور کلی برای مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری، شما نیاز به اطلاعات دقیق تری در خصوص نحوه مهاجرت و راه های مهاجرت به دانمارک دارید.

مراحل مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت

وقتی یک فرد قصد مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت را دارد باید مراحل کاری آن را بداند. موسسه ملک پور می تواند برای این موضوع نیز در کنار شما باشد. انجام امور ثبت شرکت در دانمارک باید به ترتیب و با دقت تمام انجام شود. این موضوع می تواند در ادامه فعالیت تجاری، بسیار برای شما تأثیرگذار باشد. از این رو به دقت موارد زیر را مطالعه فرمایید.

 1. انتخاب نوع شرکت مورد نظر
 2. ثبت برند تجاری
 3. ثبت و دریافت شماره مالیاتی در دانمارک
 4. صدور قراداد های استخدام
 5. ارائه اساس نامه اصلی شرکت
 6. انجام امور استخدامی و کمک به انتقال نیرو به دانمارک
 7. راه اندازی درگاه پرداخت و حساب های بانکی
 8. یافتن موقعیت جغرافیایی شرکت
 9. انجام امور مورد نظر و مورد احتیاج همانند پرداخت مالیات ها و آغاز فعالیت رسمی تجاری

همواره یک وکیل مجرب می تواند این مراحل را به دقت انجام دهد و با شناخت کافی از قوانین مالیاتی و توسعه کسب و کار و همچنین دریافت اقامت دانمارک کارکنان شرکت، امور شما را به راحتی انجام دهد و دیگر دغدغه نداشته باشید.

طرح تجاری (بیزینس پلن) برای ثبت شرکت در دانمارک

به منظور مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت، ارائه طرح تجاری از نکات اصلی می باشد. طرح تجاری بیانگر چشم انداز آینده کسب و کار فرد است. این چشم انداز باید به گونه ای باشد که موجب پیشرفت و توسعه اقتصادی کشور باشد. به طور کلی طرح تجاری یا بیزینس پلن را هر شخصی نمی تواند بنویسد. به همین ترتیب داشتن یک وکیل برای این موضوع بسیار مورد نیاز است. طرح تجاری عموما دارای فهرست، اهداف تجاری و توسعه کسب و کار است. ممکن است یک طرح تجاری مناسب بالغ بر 30 صفحه باشد. موسسه ملک پور با داشتن مشاوران مجرب و قدرت مند می تواند در این مهم شما را یاری نماید. چنانچه به راهنمایی های لازم نیاز دارید می توانید با برقراری تماس با موسسه ملک پور، امور خود را به ما بسپارید.

استانداردهای سرمایه گذاری در دانمارک

هر شخصی که بخواهد برای مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت اقدام کند، یک سری از عوامل را باید در نظر گیرد. ثبت شرکت در دانمارک و مهاجرت از این طریق، در واقع مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری می باشد و به همین دلیل لازمست که شاخص ها و عوامل اقتصادی کشور دانمارک مورد بررسی قرار گیرد. این عوامل در هر کشور میزان و نرخ خاصی دارد که با توجه به آن ها می توان پتانسیل یک کشور را برای سرمایه گذاری در نظر گرفت. در ادامه به بررسی این عوامل در کشور دانمارک می پردازیم.

نرخ ریسک مصادره اموال در دانمارکمهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت

اولین عاملی که باید در نظر گرفت میزان ریسک پذیری و خطر مصادره اموال اتباع خارجی در مواقع خاص می باشد. این عامل بیانگر این است که در مواقع اضطراری و تعیین شده توسط دولت، اقدام به مصادره اموال و یا توقیف اموال اتباع خارجی کند یا خیر. اگر سیاست های بین المللی و یا مهاجرتی در هر کشوری به طور تعریف شده ای وجود داشته باشد، این موضوع به طور نا محسوس و ضمنی غیر کاربردی می شود. چرا که اتباع خارجی باید بیشتر به این کشور اعتماد کنند تا سرمایه های خارجی کشور های دیگر را به خود جذب کند. این عامل هر چه در حد بالایی باشد، می توان گفت خطر سرمایه گذاری و خطر مصادره اموال اتباع خارجی در این کشور بالا است. در ادامه به بررسی این نمودار خواهیم پرداخت. همانطور که ملاحظه می نمایید، این موضوع در مقدار بسیار قابل تأییدی می باشد.

نرخ کنترل فساد در دانمارک

مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت

در این بخش به بررسی میزان کنترل فساد در کشور دانمارک خواهیم پرداخت. اگر کنترل فساد اجتماعی و مالی در هر کشوری در حد استانداردی باشد، می توان گفت که خطر و یا ریسک خاصی سرمایه گذاری در آن کشور را تهدید نخواهد کرد. میزان کنترل فساد در یک جامعه، همکاری دولت یک کشور را در خصوص مدیریت و کنترل فساد برای اتباع یک کشور را تحلیل می کند. اگر جامعه ای میزان کنترل فسادی مناسب داشته باشد، قطعاً در موارد اضطراری، فساد کلی اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی را به نفع طرف ذی حق کنترل می کند؛ خواه خارجی باشد یا اتباع خود. در ادامه به بررسی نمودار کنترل فساد در دانمارک خواهیم پرداخت. همانطور که ملاحظه کردید، این مقدار از کنترل فساد، در مقدار قابل تاییدی می باشد. 

نرخ کیفیت نظارتی

مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت

کیفیت نظارتی به معنی حمایت و توانایی کنترل و قانون گذاری دولت یک کشور در خصوص حمایت و کمک در پیشرفت اقتصاد در بخش خصوصی است. اگر این میزان در هر کشوری به حد مطلوبی باشد، قطعاً امید به پیشرفت برای یک سرمایه گذار تبعه خارجی رو به افزایش خواهد بود. اما هر چه این مقدار کمتر باشد، تمایل و رغبت یک سرمایه گذار برای اقدام و انتخاب یک کشور برای سرمایه گذاری کمتر خواهد بود. در ادامه به بررسی نمودار آن خواهیم پرداخت.

در این بخش، بهتر است برای درک بیشتر این موضوعات به لینک زیر مراجعه کنید و از سرمایه گذاری در دانمارک، اطلاعات بیشتری دریافت کنید.

شاخص های اقتصادی تأثیرگذار بر سرمایه گذاری در دانمارک

برای ترغیب یک شخص در موضوع مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت، عواملی چند همیشه وجود داشته است. این عوامل، می تواند در خصوص تورم، میزان رشد اقتصادی و یا تولید ناخالص ملی و همچنین مالیات ها باشد. از این رو اگر این سه عامل در یک راستا، هم سو و هم مدار باشند، می توان به جرات گفت که آن کشور، کشوری مناسب برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری  می باشد. موسسه ملک پور به بررسی آن ها پرداخته است.

نرخ مالیات در دانمارک

خرید ملک در دانمارک

 

نرخ مالیات کشور دانمارک در حد بالاتری نسبت به کشور های دیگر اروپا قرار دارد. اما این موضوع بر اساس میزان ارائه خدمات و رفاه اجتماعی می باشد که این خود امری محسوس است. در ادامه به بررسی نمودار میزان نرخ مالیات در کشور دانمارک خواهیم پرداخت.

 

نرخ تورم در دانمارک

مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت

عامل تأثیرگذار بعدی برای مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری می تواند میزان تورم باشد. نرخ تورم یک کشور ارتباط مستقیم با ثبات اقتصادی یک کشور دارد. تورم، مقدار قدرت خرید یک جامعه را به نسبت میزان دریافتی ها و درآمد های مردم نشان می دهد. هر چه این مقدار در طول سالیان متمادی ثابت باشد، امید به زندگی و میزان رشد و ثبات اقتصادی و همچنین برنامه ریزی و آینده نگری در آن کشور رو به افزایش است. تورم در کشور دانمارک در سال های اخیر زیر 5 درصد بوده است!

نرخ تولید ناخالص داخلی در دانمارک

مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت

عامل بعدی تأثیرگذار در مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت، میزان تولید ناخالص ملی یا رشد اقتصادی می باشد. این میزان همیشه نشان دهنده این موضوع بوده است که افراد بر اساس این نرخ می توانند میزان رشد اقتصادی و تولید ناخالص کشور مورد نظر را بیابند و از این منظر کشور را مورد بحث و تحلیل قرار دهند. اگر میزان تولید ناخالص داخلی هر کشوری در حدی مناسب قرار داشته باشد، رشد و توسعه اقتصادی آن کشور را نشان خواهد داد. زمانی که تولید یک کشور رو به افزایش و در حدی بالا می باشد، قطعا آن کشور اقتصادی پویا و شرایطی مناسب را برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت خواهد داشت. در نمودار زیر به این موضوع پرداخته ایم.

 

دریافت اطلاعات کامل و تکمیلی در خصوص روش های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کشورهای مختلف، می تواند به تصمیم گیری بهتر متقاضیان کمک شایانی نماید. به همین منظور موسسه ملک پور اقدام به تهیه و فروش محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت کرده است. در این محصول، به طور مفصل به شرح روش های مهاجرت و شرایط آن در کشورهای مختلف پرداخته شده است.

گام به گام تا اخذ اقامت


سوالات متداول در زمینه مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت

✅انواع شرکت ها در دانمارک کدام اند؟

شرکت با مسئولیت محدود، شرکت سهامی، مشارکت های محدود و مشارکت های عمومی.

✅بهترین روش مهاجرت به دانمارک برای ایرانیان چیست؟

اخذ پذیرش از دانشگاه های دانمارک و اخذ ویزای تحصیلی دانمارک را می توان برترین روش های مهاجرت به دانمارک نامید.


________ سخن پایانی در مورد مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت _______

مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت، شرایط ثبت شرکت در دانمارک و اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار گرفت. با توجه به نکاتی که گفته شد مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت به طور مستقیم شاید خیلی منطقی نباشد. چرا که این موضوع در وهله نخست نیاز به داشتن اقامت کاری یا تحصیلی و یا کار پس از تحصیل دارد. از آن جایی که قبل از ورود به این کشور، دریافت اقامت کاری دانمارک برای اتباع خیر اروپایی سخت و دشوار است، بهتر است از طریق تحصیل وارد دانمارک گردید تا بتوانید از امتیازات کشور دانمارک استفاده نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت می توانید از طریق تماس تلفنی با مشاورین و کارشناسان موسسه ملک پور، از مشاوره رایگان تلفنی استفاده کرده و یا با تکمیل فرم تماس، درخواست دریافت تماس و مشاوره تلفنی رایگان از ما نمایید. در انتهای این مقاله نیز بخش "ثبت پرسش" تعبیه شده است که با استفاده از آن می توانید سوالات خود را مطرح نمایید تا افراد صاحب علم بدان پاسخ دهند.

امتیاز 5 از 5 ( 8 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
ثمین رضایی
عرض ادب و ارادت ممنون از مقاله و سایت خوبتون. برادر من سیتیزن هستند در دانمارک. آیا ما میتونیم مشترکا یک شرکت رو در دانمارک به ثبت برسونیم و آیا از این طریق اقامت دانمارک قابل دسترسی هست ؟ پیشاپیش از پاسخ گویی شما سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی ایشان بعنوان یک دانمارکی می توانند شرکت ثبت کنند درخصوص اقامت برای شما به صرف ثبت شرکت یا شریک شدن اقامتی ابتدا به شما داده نمی شود ولی اگر شرایط کار در دانمارک را داشته باشید و برادرتان برای شما پیشنهاد شغلی بفرستد می توانید اقامت هم دریافت نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
امیر حسین ارادت
سلام و عرض ادب و ادب و احترام و سپاس از مقاله کاملتون- معذرت می خواهم آیا به صرف ثبت شرکت در دانمارک می توان به اقامت رسید؟ آیا صاحب شرکت اجازه کار خواهد داشت؟ شما برای یک خانواده 3 نفره که بنده 36 سال و همسرم 33 سال که هردو لیسانس کامپیوتر هستیم و یک فرزند 7 ساله داریم چه روشی را برای دانمارک توصیه می نمایید. متشکرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز کشور دانمارک به صرف ثبت شرکت اقامت نمی دهد و ثبت شرکت آثار حقوقی دارد. اگر شما صاحب کسب و کار هستید و طرح تجاری دارید که نشان بدهد برای جامعه دانمارک سود ده است، درصورت مورد تایید بودن می توانید اقدام نمایید. باتوجه به رزومه ای که می فرمایید گزینه های کار - تحصیل هم می تواند برای شما گزینه مناسبی باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
هاشمی
سلام و خسته نباشید آیا شخصی که از طریق تحصیل وارد دانمارک شده میتونه بعد از اتمام تحصیل در دانمارک شرکت ثبت بکنه؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سوال شما خیلی کلی است ولی بلی امکان ثبت شرکت برای شما فراهم است. موفق باشید.
عماد صالحی
با سلام و تشکر. درخصوص کشور دانمارک آیا می توان از طریق ویزای تحصیلی وارد شد و سپس شرکت ثبت کرد؟ آیا ویزا قابل تغییر است؟ اقامت فرزندان بالای 18 سال به چه صورت است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت بله این امکان برای شما وجود دارد. فرزندان زیر 18 سال در پرونده والدین قرار خواهند گرفت. امکان ثبت شرکت و سرمایه گذاری در محیط را نیز خواهید داشت. در هر صورت توصیه می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایطتان به صورت تخصصی توسط کارشناسان ارشد مجموعه و انتخاب بهترین مسیر مهاجرتی با موسسه ارتباط برقرار نمایید. پیروز باشید.
علیرضا کیانی
سلام و عرض ادب مطابق مقاله شما مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت دشواری های خاصی داره که توی این شرایط کرونا خیلی معقول نیست انجام بشه، خواستم بدونم با توجه به این شرایط من با سرمایه حدود 15 میلیارد چطور می تونم اقامت شنگن داشته باشم و بیزنس ایرانم رو هم داشته باشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت بله دقیقا نتیجه گیری جنابعالی بسیار درست است.با این سرمایه میتوانید هم از‌ طریق خودحمایتی ها به خصوص فرانسه به جهت عدم داشتن شرط حضور و هم از طریق خرید ملک ها در کشورهایی نظیر پرتغال، اسپانیا،یونان به صورت همزمان هم اقامت ایران و هم اقامت یکی از کشورهای اتحادیه اروپا و حوزه شنگن را داشته باشید.برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان تلفنی می‌توانید روی خطوط موسسه تماس حاصل فرمایید.پیروز باشید.
مشاوره رایگان