شرایط اقامت در آمریکای جنوبی

بدون نظر

امروزه سوالات زیادی درمورد اقامت آمریکای جنوبی پرسیده می شود در مشاوره ها هم خیلی از افراد در مورد شرایط اقامت در آمریکای جنوبی می پرسند؛ اقامت در این قسمت طرفدارن زیادی پیدا کرده است. اعطای اقامت هایی در بعضی از کشورهای آمریکای جنوبی کارشناسان موسسه MIE برآن داشت که پس از آزمون و خطاهایی در این حوزه به پیشنهاداتی در این زمینه بپردازد. مادامی که سوالی در حوزه مهاجرت دارید می توانید به موسسه MIE زنگ بزنید و سوال خود را مطرح کرده و مشاوره رایگان هم بگیرید.

عناوین و موضوعاتی که در این مقاله مورد بررسی قرارداده ایم به شرح زیر می باشند:

تماس با ما

شرایط اقامت در آمریکای جنوبی

شرایط عمومی اقامت در آمریکای جنوبی

اخیرا آمریکای جنوبی اقامت هایی را اعطا می کند که طرفدارن زیادی را به خود جذب کرده است. این اقامت ها که موسسه در زمینه آنها تجربیاتی کسب کرده و پس از آزمون و خطا سرمایه گذاری و اخذ اقامت از آنها را پیشنهاد می کند، کشورهای برزیل و مکزیک هستند این کشور ها با قدم گذاشتن در مسیر توسعه و پیشرفت نیازمند جذب سرمایه های خارجی خواهند بود و به اعطای اقامت های مبتنی بر سرمایه گذاری و خرید ملک می پردازند. در ادامه به شرح مفصل تری در مورد سرمایه گذاری و اقامت در این کشورها خواهیم پرداخت.

 

مهاجرت به بهترین کشور بدون هزینه

?مهاجرت به بهترین کشور بدون هزینه?

شرایط و مزایای اقامت در برزیل

در کشور زیبای برزیل امکان سرمایه گذاری در حوزه املاک وجود دارد. خرید یک یا دو ملک که ارزش آنها به 200 هزار دلار برسد امکان پذیر است. بدین وسیله فرد متقاضی که ملک خریداری کرده می تواند به اقامتی برسد که شرط حضور هم ندارد یعنی نیازی به سابقه زندگی و حضوردر برزیل نیست. حتی اگر از شرط حضور کامل استفاده کنید و اصلا در برزیل زندگی نکنید پس از 9 سال می توانید پاسپورت برزیل را هم داشته باشید. اگر در برزیل هر سال به مدت 6 ماه زندگی کنید و شرط حضور را به جا بیاورید می توانید پس از 4 سال اقامت دائم و پاسپورت خود را دریافت کنید. هرچند که کشور برزیل جذابیت و زیبایی های زیادی برای زندگی دارد و حتی به دلیل قرار گرفتن در مسیر رشد اقتصادی امکان سرمایه گذاری های پر سود را هم دارد چرا که برزیل پنجمین اقتصاد بزرگ دنیا محسوب می شود؛ متقاضیانی وجود دارد که در پی اخذ اقامت آمریکا پس از اقامت برزیل هستند که این مهم هم امکان پذیر است. متقاضیانی که اقامت های ارزان تر برزیل را می خواهند این موارد در ادامه آورده شده اند.

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

محصول گام به گام کاریابی موسسه mie

اقامت 40 هزار دلاری برزیل

در اقامت 40 هزار دلاری نمی توان سود این سرمایه گذاری را گارانتی کرد. اینگونه است که فرد سرمایه خود را در بیزینسی وارد می کند و بواسطه آن همه اعضا خانواده اقامت می گیرند. این نوع از اخذ اقامت جز ارزان ترین راه های اخذ اقامت برزیل است که فرد بواسطه آن علاوه بر سرمایه گذاری در برزیل، برای خود و تمام اعضای خانواده اقامت با ارزش برزیل را دریافت می کند.

 

مهاجرت به برزیل

?مهاجرت به برزیل?

اقامت 100 هزار دلاری برزیل

در اقامت 100 هزار دلاری فرد می تواند به صلاح دید خود و به نسبت شرایط حاکم بر آن کشور و برحسب اینکه فرد دوست دارد در چه صنفی سرمایه گذاری کند؛ کار تولیدی، خدماتی یا ثبت شرکت را می توان انجام داد؛ به طور کلی مزیت سرمایه گذاری در ملک برزیل این است که فرد می تواند بعدها پول خود را بردارد یا ملک که خریداری شده را اجاره دهد و به دلار درآمد داشته باشد. در این نوع از سرمایه گذاری ها امکان تحصیل فرزندان به صورت مجانی هم وجود دارد امکان اخذ اقامت و پاسپورت هم وجود دارد و کسب درآمد در این راه هم به دلار است.

شرایط و مزایای اقامت در مکزیک

در مورد اقامت مکزیک طرق ارزان تری هم وجود دارد. اگر فرد از راه تنعم مالی اقدام کند باید مبلغ 130 هزار دلار آمریکا را در حساب خود از یکسال پیش داشته باشد ویا نشان دهد که در شش ماه گذشته درآمدی بالغ بر 3,400 هزار دلار به صورت ثابت دارد؛ که وابسته به حضور فرد نیست. در مکزیک می توان ملک به ارزش 130 هزار دلار را خریداری کرد و اقامت گرفت. مزیتی که سرمایه گذاری در مکزیک دارد این است که از روز اول اقامت دائم ارائه می کند اقامت دائمی که فرد می تواند در مکزیک بماند پاسپورت هم دریافت می کند. از طریق تولد فرزند می توان در عرض یک سال پاسپورت مکزیک را اخذ کرد.

شرایط اقامت در آمریکای جنوبی

شرایط اقامت در مکزیک

شرایط اقامت در برزیل

طرح تنعم مالی و داشتن 130 هزار دلار در حساب متقاضی به مدت یک سال یا اثبات درآمد 3.400 هزار دلار در شش ماه گذشته

سرمایه گذاری 200 هزار دلاری در املاک

اخذ پاسپورت با تولد فرزند طی یک سال

سرمایه گذاری 40 هزار دلاری بدون گارانتی سدر

خرید ملک به ارزش 130 هزار دلار

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری با امکان سود به دلار و اجاره

سرمایه گذاری در مکزیک

?سرمایه گذاری در مکزیک?

 

⬅️ چنانچه علاقمند به اطلاعات بیشتر درباره سرمایه گذاری در برزیل هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


سوالات متداول

✔️در شرایط اقامت در آمریکای جنوبی اخذ اقامت از چه کشور هایی امکان پذیر است؟

اخذ اقامت در برزیل و مکزیک امکان پذیر است.

✔️در شرایط اقامت در آمریکای جنوبی شرط اقامت در برزیل به چه صورت است؟همه مناسب است؟

متقاضیان با خرید ملک به ارزش 200 هزار دلار می توانند اقامت برزیل را دریافت کنند.

✔️شرایط اقامت های ارزان برزیل در اقامت در آمریکای جنوبی چگونه است؟

افراد با سرمایه گذاری به مبلغ 40 هزار دلار و 100 هزار دلار هم می توانند اقامت برزیل را دریافت کنند.

✔️شرایط اخذ اقامت مکزیک در شرایط اقامت در آمریکای جنوبی چگونه است؟

راه تنعم مالی که داشتن مبلغ 130 هزار دلار در حساب فرد از یکسال پیش را می طلبد و یا نشان دهید که در شش ماه گذشته درآمدی بالغ بر 3.400 دلار درآمد ثابت دارید که وابسته به حضور شما نیست. از طریق تولد فرزند می توان در عرض یک سال پاسپورت مکزیک را اخذ کرد.

 


_____________سخن نهایی  __________

در این مقاله به تحلیل شرایط اقامت در آمریکای جنوبی پرداخته شده و کشور های مورد توجه و ارزیابی شامل برزیل و مکزیک است. که برای هرکدام راه های اقامت و مبالغ مورد نیاز اخذ اقامت آورده شد. در این مقاله دانستیم که برزیل پنجمین اقتصاد جهان است و در مسیر رشد و پیشرفت است و به سرمایه های خارجی نیاز دارد بنابراین می توان از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری های ارزانتر اقامت این کشور زیبا را اخذ کرد. مکزیک هم اقامتی را ارائه می کند که موسوم به اقامت تنعم مالی است که فرد باید ثابت کند که وضعیت اقتصادی خوبی دارد و بواسطه شرایط آن اقامت اخذ کند و راه دیگر تولد فرزند است که به واسطه آن طی یک سال می توان پاسپورت مکزیک را اخذ کرد. شما همراهان و مخاطبان ارجمند در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با موسسه MIE تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

امتیاز 4.2 از 5 ( 4 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
مشاوره رایگان