اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی - انواع سرمایه گذاری 50 یورویی

19 بهمن 1402 66 نظر

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی، اخذ اقامت اروپا با کمترین هزینه و به طور کلی امکان زندگی، کار و تحصیل در اتحادیه اروپا بدون از دست دادن سرمایه، در این روش شما ابتدا به اروپا سفر میکنید و از نزدیک شرایط سرمایه گذاری را مورد بررسی خود قرار میدهید، وسپس سرمایه گذاری با نظر خود شما میتواند در زمینه های خرید ملک، رستوران و یا ثبت شرکت انجام پذیرد در ادامه میتوانید تمامی شرایط و انواع آن را در این مقاله یخوانید. این روشی است که به طور انحصاری در دست موسسه ملک پور می باشد و در این مقاله به طور علمی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. شرایط بی نظیری که موسسه ملک پور برای دوست داران اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی ایجاد کرده است، شما را به وجد خواهد آورد. در صورت نیاز به اطلاعات جزئی تر در زمینه اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی با مشاورین ما در موسسه ملک پورMIE تماس حاصل فرموده و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی


مباحثی که در این نوشتار مورد بررسی قرار میگیرد:

تماس با ما

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی

زندگی در اروپا

اتحادیه اروپا حدود 7 درصد از جمعیت جهان را تشکیل می دهد این در حالی است که تقریباً 20 درصد تولید ناخالص داخلی (GDP) کل دنیا در این منطقه تولید می شود که یکی از مهمترین پارامترهای تأثیرگذار در رشد اقتصادی و سرمایه گذاری در جهان است. اروپا نه تنها یکی از امن ترین مناطق اقتصادی در جهان است، بلکه کیفیت زندگی در اروپا بر هیچکس پوشیده نیست. خدمات عالی رفاهی، بهداشتی، آموزشی و اجتماعی در سطح بالای کیفیت به افراد ارائه می شود و هر ساله شهرهای کشورهای مختلف اروپا اغلب در لیست برترین شهرهای دنیا هستند.

اکثر کشورهای اروپا نیز عضو پیمان شنگن می باشند که شرایطی فوق العاده را برای شهروندان کشورهای عضو ایجاد نموده تا بدون احتیاج به اخذ ویزا در کشورهای عضو تردد نموده و به سادگی به کار، تحصیل و زندگی بپردازند. شما با دریافت اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی می توانید در هر یک از 26 کشور عضو شنگن تردد داشته و یا حتی مدتی سکونت داشته باشید. 26  کشور عضو شنگن عبارتند از: اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالتا، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال ، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس و لیختن اشتاین.

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی

 

شرایط اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی

در صورت تمایل شما به اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی، ابتدای امر برای شما یک دعوتنامه جهت سفر به اروپا صادر می شود. شما با سفر به اروپا به صورت کامل به بررسی شرایط خواهید پرداخت و محل سرمایه گذاری را انتخاب می نمایید. مشاورین اقتصادی ما نیز در صورت تمایل شما را راهنمایی می نمایند. سرمایه گذاری بنا به صلاحدید شما انتخاب می شود و می تواند سرمایه گذاری در ملک، رستوران یا شرکت های اقتصادی با نرخ سود ثابت باشد که کاملاً بر حسب نظر و تصمیم شما انتخاب می شود. با بررسی تمام جوانب کسب و کار و سنجش شرایط، سرمایه گذاری مورد نظر انتخاب شده و مبلغ مذکور را پرداخت می نمایید. لازم به ذکر است حداقل مبلغ سرمایه گذاری در این طرح 50000 دلار می باشد. در صورتی که سرمایه گذاری مدنظر شما بیش از این مقدار باشد، ما به التفاوت نیز باید پرداخته شود. در این مرحله قرارداد اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی منعقد می گردد و شما به کشور باز می گردید. پس از آن کار شما توسط وکلای کشور موردنظر دنبال می شود. طرح شما به دولت ارائه شده و پروسه اعطای اقامت حدود 8 ماه به طول می انجامد. به شما اقامت 5 ساله اعطا می شود و شما موظف هستید 10 هزار دلار به دولت هدیه دهید. البته این مقدار نیز با سود مبلغ 50 هزار دلار طی 5 سال به شما بازگشته و به عبارتی هیچ هزینه غیرقابل بازگشتی نخواهید داشت. بنابراین به طور کلی باید گفت هزینه های وارده به شما صرفاً هزینه سفر به اروپا، شامل ویزای شنگن، هتل، بلیط هواپیما و ... خواهد بود. در صورت تمایل به اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی و عقد قرارداد هزینه های مربوط به سفارت، وکیل، هزینه های درخواست و سایر هزینه های دولتی نیز اضافه می شود. با اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی، پس از گذشت 5 سال اقامت دائم دریافت می نمایید و پس از این مدت مجاز هستید ملک خریداری شده یا هر سرمایه گذاری دیگری که داشته اید به فروش برسانید یا به دیگری انتقال دهید.

انواع سرمایه گذاری 50 هزار یورویی در اروپا

چنان چه در مبحث قبلی بیان شد، جهت دریافت اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی، شما خود با بررسی سرمایه گذاری های مختلف همچون خرید ملک، رستوران و... و سنجش تمامی جوانب امر، اقدام به سرمایه گذاری می نمایید. در صورت تمایل می توانید با پرداخت شارژ مربوطه، مشاوران اقتصادی ما را به همراه خود داشته باشید و تمامی موارد سرمایه گذاری مذکور را مورد تحلیل قرار دهید. در صورت عدم تمایل به خرید ملک و یا سرمایه گذاری های شخصی همچون مغازه، رستوران و ...، می توانید با پرداخت پول به شرکت های خصوصی از سالیانه حدود 3 تا 4 درصد سود بهره مند شوید که طی 5 سال مبلغی معادل 10000 یورو که باید به دولت هدیه دهید به شما پرداخت می شود. هر چند با خرید ملک یا سایر سرمایه گذاری ها، سودهای بالاتری نیز برداشت خواهید کرد که حتی بهترین و پر سودترین سرمایه گذاری ها توسط مشاورین اقتصادی ما به شما معرفی خواهد شد. اما در ساده ترین راه می توانید سود ثابت از شرکت های خصوصی دریافت نمایید که در زمینه املاک و مستغلات سرمایه گذاری می نمایند. نکته مهمی که راجع به خرید ملک وجود دارد این است که روز به روز قیمت آن به علت عرضه ثابت و محدود که همواره به دلیل افزایش جمعیت با تقاضای بالا همراه است، افزوده می شود. لذا می توانید با خرید ملک از چندین جنبه سود دریافت نمایید:

 • تبدیل اموال خود از تومان به یورو و عدم روبرویی با کاهش ارزش پول
 • افزایش قیمت املاک و مستغلات و سود ناشی از آن
 • امکان اجاره ملک و کسب درآمد دو چندان از سرمایه گذاری انجام شده

اقامت اروپا از طربق ثبت شرکت با 50 هزار یورو

ثبت شرکت در اروپا  نیازمند رعایت شرایطی است که ممکن است بین کشورهای مختلف دارای تفاوت هایی باشد. اما عموماً برای ثبت شرکت در اروپا  باید ابتدا نوع شرکت را انتخاب کنید، شما باید تصمیم بگیرید که شرکت خود را به عنوان یک شرکت تجاری، شرکت با مسئولیت محدود (SARL)، یا شرکت سهامی عام (SA) ثبت کنید. پس از تهیه تمامی اسناد مورد نیاز، شما باید درخواست ثبت شرکت خود را به دفتر ثبت شرکت مربوطه در کشور مورد نظر ارائه دهید. پس از قبولی درخواست شما توسط کشور مربوطه میتوانید برای دریافت اقامت خود و خانواده خود اقادام کنید. در این روش شما میتوانید برای چند خانواده اقامت دریافت کنید زیرا یک شرکت میتواند چند سهام دار داشته باشد.

اخذ اقامت و تابعیت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی

با گذشت 5 سال از اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی، اقامت شما تبدیل به اقامت دائم شده و مجازید از سرمایه گذاری انجام شده خارج شوید و مبلغ 50000 یورو پرداختی خود را آزاد سازید. در صورتی که تمایل به اخذ پاسپورت کشور مذکور دارید باید سالیانه به مدت حداقل 8 ماه در کشور مقصد سکونت داشته باشید. بنابراین جهت اعطای تابعیت به فرد سرمایه گذار با طرح اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی، لزوماً شرط حضور در کشور مورد نظر باید رعایت شود.

مزایای سرمایه گذاری 50 هزار یورویی در اروپا

 • اخذ اقامت اروپا با هزینه نسبتاً پایین 50 هزار یورو
 • امکان تردد و حتی سکونت در 26 کشور عضو شنگن
 • امکان همراهی خانواده، همسر و فرزندان زیر 18 سال
 • امنیت بالای سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی
 • دریافت سود از سرمایه گذاری همراه با اخذ اقامت
 • دریافت اقامت دائم برای کل خانواده پس از گذشت 5 سال
 • امکان دریافت پاسپورت اروپایی با رعایت شرط حضور
 • امکان بهره مندی از تحصیل رایگان و سایر خدمات دولتی
 • امکان کار برای فرد متقاضی و فرزندان در اتحادیه اروپا
 • در صورت سرمایه گذاری در املاک و مستغلات:
  • تبدیل اموال خود از تومان به یورو و عدم روبرویی با کاهش ارزش پول
  • افزایش قیمت املاک و مستغلات و سود ناشی از آن
  • امکان اجاره دادن ملک و کسب درآمد دو چندان از سرمایه گذاری انجام شده

بهترین سرمایه گذاری در اروپا

اگر به دنبال بهترین سرمایه گذاری در اروپا هستید، این قسمت از این مقاله می تواند در پیشبرد هدف های شما در سرمایه گذاری بسیار مفید واقع شود. به صورت کلی سرمایه گذاری در کشور های اروپایی شامل خرید ملک پرتغال، خرید ملک اسپانیا، روش های خود حمایتی فرانسه و غیره بوده که هر یک می تواند جزو بهترین سرمایه گذاری در اروپا به شمار آید. همانطور که در این مقاله به آن اشاره کردیم اقامت سرمایه گذاری 50 هزار یورو می تواند گزینه مناسب برای افرادی باشد که قصد سرمایه گذاری در این کشور ها را دارند. در جدول زیر به شرایط برخی از بهترین سرمایه گذاری های اروپا می پردازیم.

 

خرید ملک پرتغال

خرید ملک تازه ساخته شده به مبلغ 500 هزار یورو 

مشارکت در نوسازی املاک قدیمی با مبلغ 350 یورو

متقضایان در این روش پس از 6 سال می توانند در خواست پاسپورت دهند

خود حمایتی فرانسه

به صورت کلی در روش خودحمایتی مبلغی که باید در حساب افراد باشد:

فرد اصلی 40 هزار یورو – 20 هزار یورو همسر – 10 هزار یورو فرزند

اخذ اقامت دائم پس از 5 سال

خرید ملک اسپانیا

در این روش نیاز است تا مبلغ 500 هزار یورو در املاک و مستغلات کشور اسپانیا سرمایه گذاری کنید و پس از پنج سال اقامت دائم این کشور را به دست آورید.

ویزای سرمایه گذاری اروپا

اگر قصد سرمایه گذاری در کشور های اروپایی را دارید نیاز به ویزای سرمایه گذاری اروپا دارید؛ در این قسمت قصد داریم تا به شما بهترین ویزای سرمایه گذاری اروپا را معرفی کنیم. از مواردی که می تواند ویزای سرمایه گذاری اروپا را شامل شود: گلدن ویزای پرتغال، اسپانیا و یونان است که نکات مهم هر یک را خدمت شما عزیزان بازگو خواهیم نمود.

گلدن ویزای پرتغال:

موردی که برای سرمایه گذاری در کشور پرتغال بسیار مناسب بوده و  متقاضیان به راحتی می توانند با کم تر از 500.000 یورو در کشور پرتغال سرمایه گذاری نمایند. لازم به ذکر است که دریافت اقامت از طریق این روش در حال حاضر بسیار سخت است و باید تقریبا بگوییم غیر ممکن است.

گلدن ویزای اسپانیا:

برای افرادی که خارج از اتحادیه اروپا زندگی می کنند، گلدن ویزای اسپانیا می تواند گزینه مناسبی باشد، در این نوع ویزا نیز شما می توانید برا اعضای خانواده خود نیز اقدام کنید.

گلدن ویزای یونان:

در این روش افرادی که قصد سرمایه گذاری از طریق خرید ملک را دارند می تواند بسیار مناسب باشد. گلدن ویزای یونان می تواند در نهایت برای افراد منجر به دریافت شهروندی شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ویزای می توانید به مقاله گلدن ویزای یونان مراجعه فرمایید.

شرایط اخذ ویزای همراه در اروپا

از طریق طرح اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی، خانواده شما نیز می توانند شما را همراهی نمایند. خانواده شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال می باشد. البته در صورتی که تأیید شود فرزندان از لحاظ مالی به خانواده وابسته هستند تا سن 24 سال نیز امکان همراهی فرزندان وجود دارد. حتی پدر و مادر شخص اصلی نیز در صورت وابستگی مالی امکان همراهی برای آنان میسر است.  پس از عقد قرارداد اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی، چنان چه گفته شد شما به کشور بازگشته و با گذشت حدود 8 ماه تا حداکثر یک سال کارت اقامت شما صادر شده و می توانید به همراه خانواده به کشور مذکور مهاجرت به اروپا فرمایید.

استانداردهای سرمایه گذاری در اروپا

چنان چه گفته شد اروپا امن ترین شرایط را برای سرمایه گذاران خارجی فراهم می کند تا بدون دغدغه به کسب و کار و تجارت خود بپردازند. امنیت سرمایه گذاری مسئله ای است که ذهن هر سرمایه گذار متدبری را به خود مشغول می کند. آیا با سرمایه گذاری در این کشور، در صورت بروز اختلاف میان کشورها، نسبت به مصادره اموال فرد سرمایه گذار اقدامی صورت نمی گیرد؟ در صورت ایجاد مشکلات مالی با شهروندان آن کشور، آیا سرمایه گذار خارجی از حمایت دولت و مراجع قضایی برخوردار خواهد بود؟ مواردی که به حق نگرانی هایی را برای سرمایه گذار خارجی ایجاد می کند و باید پیش از هر اقدامی وضعیت نظام قضایی کشور مقصد، نظام سیاسی و ثبات آن در کشور مقصد مورد بررسی قرار گیرد. خوشبختانه کشورهای اتحادیه اروپا که اکثر کشورهای عضو شنگن را نیز شامل می شود، از نظام قضایی استانداردی بهره می برند که تحت هر شرایطی جانب حق و عدالت بوده و تبعیضی میان تبعه خود و شهروندان خارجی قائل نمی شوند. در این خصوص فاکتوری تحت عنوان ریسک مصادره اموال (expropriation risk) تعریف شده است که خطر مصادره اموال سرمایه گذاران خارجی، احتمال تغییر نگرش منفی نسبت به سرمایه گذاران خارجی، خطر نقض قرار داد توسط دولت و سوءاستفاده دولت از اموال خارجیان و به طور کلی عملکرد سیستم قضایی آن کشور را نشان می دهد که توسط سازمان های بین المللی معتبر، سالیانه آمار تمامی کشورها گزارش می شود. در این فاکتور کشورها به هفت دسته تقسیم می شوند که عدد یک مربوط به امن ترین کشورها و عدد 7 را پرخطرترین کشورها به خود اختصاص می دهند. در نمودار زیر ریسک مصادره اموال به طورمیانگین در 5 سال اخیر در کشورهای عضو شنگن قابل ملاحظه است که تأییدی بر امنیت سرمایه گذاری در این کشورهاست.

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی

چنانچه ملاحظه می فرمایید در لیست کشورهای عضو پیمان شنگن، کشورهایی هستند که اگر چه شرایط مطلوبی دارند اما از نظر عموم مردم شناخته شده نیستند و کمتر از آن ها صحبت به میان آمده است همچون لوکزامبورگ، مالتا، لاتویا، استونی، لیتوانی و... که شما می توانید به عنوان مقصد مناسبی جهت مهاجرت، مد نظر خود داشته باشید. جالب است بدانید گاهاً حتی کشورهای کمتر شناخته شده شرایط مهاجرتی مطلوب تری جهت جذب مهاجر ارائه می دهند. در ادامه به عنوان نمونه نمودار کشور لاتویا برای 5 سال اخیر نمایش داده شده است که ریسک مصادره اموال 1 برای 5 سال متوالی، نشان از ثبات نظام قضایی و امنیت بالای سرمایه گذاری در این کشور را دارد.

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی

شاخص های انقتصادی مرتبط با سرمایه گذاری در اروپا

علاوه بر امنیت سرمایه گذاری در کشورهای خارجی، مورد دیگری که باید مد نظر قرار داد، سود سرمایه گذار است. پس از اینکه سرمایه گذار بر حفظ اموال خود اطمینان یافت، باید محلی جهت سرمایه گذاری انتخاب شود که سود لازم را برای وی داشته باشد. در این طرح همزمان با اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی، شما علاوه بر دریافت حق زندگی در کشورهای سطح اول دنیا، از نظر مالی نیز سود لازم را خواهید برد. عموم کشورهای اروپایی و یا حداقل کشورهایی که مدنظر ماست، دارای شرایط اقتصادی مناسبی می باشند که تضمینی بر سوددهی سرمایه گذاری شماست. در ادامه تولید ناخالص داخلی، نرخ مالیات و تورم را در کشورهای عضو پیمان شنگن مورد بررسی قرار خواهیم داد.

تولید ناخالص داخلی (Gross Domestic Product): نمادی از رشد اقتصادی کشورهاست، شاخصی جهت نمایش توسعه اقتصادی کشورها که مبالغ بالای 35000 پیشرفته بودن اقتصاد کشور مذکور را نمایش می دهد و نشانگر سرمایه گذاری سودده در این کشورهاست. چنانچه ملاحظه می فرمایید در اکثر کشورهای عضو پیمان شنگن مقادیر بالاتر از 35000 می باشد و تا سقف 94000 برای کشور لوکزامبورگ نیز می رسد.

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی

تورم (Inflation): این نرخ نشان از تغییر در قیمت کالا و خدمات در یک بازه زمانی معین به طور مثال یکسال نسبت به سال گذشته دارد. به گونه که با افزایش تورم، هزینه ها افزایش داشته و از قدرت خرید مردم کاسته می شود. عموماً در اروپا با نرخ تورم پایینی روبرو هستیم که نشانگر ثبات اقتصادی در اروپاست. چنان چه ملاحظه می شود مقادیر تورم در کشورهای عضو شنگن حداکثر 4% می باشد. 

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی

مالیات (Tax): مالیات مبلغی است که شخص یا شرکت از سود خود به دولت پرداخت می کند و در عمران و آبادانی و سایر خدمات دولتی سهیم می شود. در اروپا بسیاری از خدمات اجتماعی، بهداشتی و آموزشی به صورت رایگان ارائه می شود که محل تأمین هزینه ها از بخش مالیات های مردمی است. بهرحال مالیات به عنوان انتقال بخشی از درآمد به دولت، از مواردی است که مورد توجه سرمایه گذاران خارجی است و مقادیر آن در نمودار زیر آورده شده است.

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی

به عنوان نمونه ای از کشورهای عضو شنگن، نرخ مالیات در سال های اخیر در کشور لاتویا را ملاحظه می فرمایید.

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی

خدمات موسسه ملک پور در زمینه سرمایه گذاری 50 هزار یورویی در اروپا

موسسه ملک پور به طور کامل شرایط اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی را برای شما فراهم می کند. این طرح به طور انحصاری در اختیار موسسه ملک پور می باشد و هیچ نهاد دیگری در حال حاضر مجاز به این نوع سرمایه گذاری از طریق شرکت های همکار موسسه ملک پور نمی باشد. موسسه ملک پور در تمامی مراحل اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی شما را همراهی می کند. مراحل مختلف اقدام جهت اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی توسط موسسه ملک پور شامل مراحل زیر می باشد:

 • ارسال دعوتنامه سفر به اروپا برای شخص متقاضی جهت بررسی طرح
 • اخذ ویزای شنگن برای متقاضی اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی
 • بهره گیری از مشاورین مجرب جهت تحلیل و بررسی کیس های مختلف سرمایه گذاری
 • عقد قرارداد و تحویل کار به وکلای مجرب کشور مقصد جهت ارائه درخواست به دولت
 • انجام کلیه هماهنگی ها، تحویل مدارک و سایر اقدامات لازم تا دریافت کارت اقامت
 • انجام پروسه اخذ ویزا و تکمیل مدارک توسط تیم خوش سابقه موسسه ملک پور
 • اخذ ویزای همراه برای همراهان متقاضی شامل پدر، مادر، همسر و فرزندان زیر 24 سال

سوالات متداول

✔️ آیا در این نوع سرمایه گذاری می توان به صورت شراکتی اقدام به سرمایه گذاری کرد؟

بله امکان سرمایه گذاری 10 نفر به صورت مشارکتی وجود دارد.

✔️ آیا تحصیل فرزندان در این نوع سرمایه گذاری در اروپا رایگان خواهد بود؟

بله تحصیل فرزندان زیر 18سال رایگان است.

✔️ آیا می توان گفت این نوع سرمایه گذاری بهترین سرمایه گذاری در اروپاست؟

شاید بهترین نباشد اما یکی از بهترین انواع سرمایه گذاری در اروپا است.

✔️ سرمایه گذاری 50 هزار یورویی در اروپا شرط حضور دارد؟

بله شخص باید 6 ماه از سال را در ان حضور داشته باشد.


______________ سخن پایانی  ______________

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی  و یا همان اخذ اقامت اروپا با کمترین هزینه خدمتی دیگر از موسسه ملک پور جهت رسیدن شما به خواسته هایتان می باشد که طرحی ویژه و صرفاً قابل انجام از طریق موسسه ملک پور می باشد. طرح اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی علاوه بر حفظ سرمایه شما، انجام سرمایه گذاری و برداشت سود در بهترین و امن ترین شهرهای اروپا، اقامت دائم را برای شما، پدر، مادر، همسر و فرزندان زیر 24 ساله شما به دنبال خواهد داشت که موقعیتی استثنایی است و نکات مثبت کثیری دارد که به تفصیل صحبت شد. مشاورین ما در موسسه ملک پور، همکار موسسه MIE آماده پاسخگویی به سوالات شما از طریق تماس تلفنی یا ثبت پرسش در انتهای این مقاله می باشند.  به امید کامیابی تک تک شما عزیزان در راستای رسیدن به خواسته هایتان.

امتیاز 3.73 از 5 ( 33 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
زهرا نظام دوست
عرض سلام تمایل دارم در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ۵۰ هزار یورویی بیشتر بدونم، چطور می تونم من که دبی زندگی می کنم با شما تماس داشته باشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با عرض سلام و ادب خدمت شما، جهت دریافت تماس مشاورین ما با شما از طریق واتساپ می توانید فرم تماس را در ابتدای مقاله یا در بخش "تماس با ما" تکمیل نمایید. * مانا باشید *
فرزانه پناهی
سلام‌ووقت بخیر من ۴۹سالم هست وهمچنان در یکی از سازمان های دولتی با۲۴سال سابقه مشغول کار هستم مدرک کارشناسی ارشد دارم روفرزند ۲۳و۱۶ساله دارم که دانسجو ومحصل هستندهمسرم هم بازنشسته هست میخوام از اقامت ۵۰هزار یورویی برای کشور دانمارک استفاده کنم لطفا راهنمایی بفرمایید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، این سرمایه گذاری مربوط به کشور دانمارک نیست اما با توجه به قانون جابجایی آزاد در حوزه شنگن، این امکان برای شما فراهم است که پس از دریافت اقامت در هر کجا تمایل دارید، سکونت داشته باشید. فرزند 23 ساله شما در مرحله سفارت باید زیر 24 سال داشته باشد و در صورت گذر از این سن، ایشان از طرق دیگر همچون پذیرش تحصیلی باید به شما ملحق شوند. * مانا باشید *
داکتر نجیب
فعلآ بنده مقیم افغانستان هستم آرزوی کارو بار در اروپا میباشم بنده متاهل و همسرم داکتر هستند دارای چهار فرزند زیر سن ۱۰ سال داریم در این مورد لطف نموده شرایط کارو بار مناسب در نظر بگیرید تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، جهت ارائه راهنمایی صحیح به شما، اطلاعاتی از قبیل سن، وضعیت تحصیلات، سطح زبان، وضعیت مالی و... مورد نیاز می باشد. شما می توانید جهت دریافت مشاوره تخصصی با مشاورین مؤسسه تماس حاصل نموده و راهنمایی های لازم را با توجه به شرایط خود دریافت نمایید. * با تشکر *
مجتبی یعقوبی پور
سلام. لطفا جهت اخذ ویزای شغلی برای من که پرستار هستم و 43 ساله و متأهل راهنمایی نمایید. ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، با توجه به رشته شما که جزو رشته هایی است که باید معادل سازی صورت پذیرد و البته این نکته که ویزاهای کاری عموماً برای افراد زیر 40 سال صادر می شود، شما می توانید از روش های دیگر همچون دوره های زبان مهاجرت نموده و سپس مشغول به کار شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل نموده و راهنمایی دریافت نمایید. *مانا باشید *
احساني
با سلام خواهشمند است روش كسب اطلاعات صحيح و دقيق و پرسيدن سوالات جزئی در این باره را اعلام فرماييد.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، جهت دریافت مشاوره تخصصی می توانید با مؤسسه تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان تلفنی در باب اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی دریافت نمایید. یا در قسمت تماس با ما، فرم درخواست مبنی بر تماس مشاورین مؤسسه با شما از طریق واتساپ را تکمیل نمایید. * مانا باشید *
عیسی ارازخانی
سلام، با تشکر از شما بابت راهنمایی های موثر لطفا سوالهای زیر بنده را جواب مرقوم فرمایید ۱-سرمایه گذاری ۵۰۰۰۰ یورویی در تمامی کشورهای عضو شنگن ممکن است و یا باید در کشور خاصی باشد؟ ۲- علاوه بر ۵۰۰۰۰ یورو حدودا مابقی هزینه ها از قبیل سفر، وکالت و مشاوره و ... چه میزان میباشد ۳- در حال حاضر به اتفاق همسرم اگر اپارتمانی در فرانسه داشته باشیم برای اخذ اقامت به روش گفته شده میتوانیم اقدام کنیم و یا اینکه باید مجدد ۵۰۰۰۰ یورو سرمایه گذاری نماییم؟ ممنون و تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، سرمایه گذاری مختص یکی از کشورهای حوزه شنگن می باشد که در جلسه مشاوره جزئیات آن و موارد مورد سئوال در قسمت دوم، خدمت شما ارائه می شود، اما شما می توانید از امتیازات حوزه شنگن استفاده نموده و امکان زندگی در سایر کشورها را داشته باشید. در پاسخ به سئوال سوم شما باید گفت این سرمایه گذاری لزوماً در کشور مذکور باید انجام شود. * مانا باشید *
کامران اراز
سلام، من قصد خرید اپارتمانی در فرانسه و اخذ اقامت در انجا را به اتفاق خانواده دارم اگر ممکن است با فرض اینکه اپارتمان را خریداری نمایم به روشنی بفرمایید چه میزان پول باید هزینه کنم تا شما برای من ۵۴ ساله مهندس برق بازنشسته ، همسرم ۴۸ ساله پرستار شاغل ، پسرم ۱۰ ساله محصل و دخترم ۲۳/۵ ساله دانشجو ترم اخر معماری اقامت فرانسه را بگیرید و البته در این مرحله پاسخ سوالم را بدون پرداخت هزینه مشاوره و یا خرید فیلم ویدیویی شما میخواهم داشته باشم که اگر عدد هزینه کلی مورد قبولم بود اقدام به مشاوره تلفنی و عقد قرارداد بنمایم مجدد بعرض میرسانم که هزینه های اخذ اقامت با فرض داشتن اپارتمان در فرانسه از قبیل چند مرحله مسافرت خود و یا خانواده؟ هزینه کلی وکالت و عقد قرارداد؟ هزینه های جنبی دیگر از قبیل ترجمه مدارک و ... که جزییات انرا نمیدانم ممنون و تشکر از پاسخ واضح و بی حاشیه و روشن شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، ممنون بابت طرح پرسش شما. امکان اقدام برای شما از روش های متفاوتی وجود دارد که شما می توانید با تماس تلفنی رایگان و بدون پرداخت هزینه با روش های پیش روی خود آشنا شوید و در صورت تمایل نسبت به دریافت مشاوره تخصصی اقدام فرمایید. اما به عنوان نمونه ای مناسب با شرایط شما، خودحمایتی فرانسه یکی از پیشنهادات ماست که صرفاً با نشان دادن مبلغ 40 هزار یورو برای شخص اصلی، 18 هزار یورو برای همسر و 10 هزار یورو برای هر یک از فرزندان زیر 18 سال امکان پذیر است. این مقدار در حساب شخص در ایران می باشد و نیازی به انتقال پول به فرانسه نیست. البته امکان اخذ پذیرش تحصیلی و دریافت اقامت برای فرزندان بالای 18 سال وجود دارد. جزئیات این طرح را از کارشناسان ما به صورت تماس تلفنی رایگان جویا شوید و یا با تکمیل فرم درخواست تماس در قسمت "تماس با ما" کارشناسان ما از طریق واتساپ با شما تماس می گیرند. * مانا باشید *
رمضان محمدی
سلام و عرض ادب و احترام چطور میشه با ۵۰ هزار اقامت گرفت راهنمایی بفرمائید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، چنانچه در مقاله ذکر شد این مبلغ در شرکت هایی مربوط به خرید ملک سرمایه گذاری می شود و به مدت 5 سال در تصرف این شرکت می باشد و علی رغم سود سالیانه، پس از گذشت 5 سال با دریافت اقامت دائم، سرمایه شما بازگردانده می شود. البته هزینه های جانبی و جزئیات این طرح را می توانید با تماس با مؤسسه و دریافت مشاوره تلفنی رایگان از کارشناسان مجموعه، جویا شوید. * مانا باشید *
رضاشمیرانی
با سلام و عرض ادب، بنده مایل به سرمایه گذاری پنجاه هزار یورویی در کشور اسلوونی هستم ، آیا این امکان وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز، سرمایه گذاری در کشوری از حوزه شنگن انجام می شود که شما می توانید با تماس با مؤسسه، راهنمایی جزئی تر دریافت کنید. اما نکته قابل توجه این است که اخذ اقامت از یکی از کشورهای حوزه شنگن، مجوزی جهت حضور شما در هر یک از کشورهای موردنظر شما از جمله اسلوونی می باشد. * مانا باشید *
کاظم ظهوری زاده
با سلام و آرزوی توفیق لطفا نام کشور مربوطه رو ذکر فرمایید آیا شما در مشهد هم دفتر دارید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز، دفتر فیزیکی در مشهد در حال حاضر موجود نیست، اما دفاتر مجازی ما در اقصی نقاط دنیا پاسخگوی شما خواهند بود. با مشاورین ما تماس حاصل نموده و اطلاعات جزئی تر را طی مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. اطلاعات تماس در بخش "تماس با ما" موجود است. * مانا باشید *
روح اله پایجو
شرایط اون رو توضیح کامل بدین تو این پنج سال میشه کار کرد ؟ نمیشه از کشور خارج شد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، امکان کار در این نوع اقامت برای شما فراهم است و شرط حضور حدود 8 الی 9 ماه می باشد. *مانا باشید *
معصومه میرزایی
با سلام و تشکر بابت اطلاعات مفیدتان .ایا با سرمایه گذاری ۵۰۰۰۰یورویی برای کشور اتریش هم میتوان اقامت گرفت ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، ممنون از لطف و محبت شما، بله امکان پذیر است اما شرط سرمایه گذاری با 50000 یورو در اتریش، ثبت شرکت با یک طرح تجاری خلاقانه می باشد که به اقتصاد کشور اتریش کمک نماید. * مانا باشید *
منصور خزاعی
من خیلی تلاش کردم که برای شهریور امسال یک مسافرت کوتاه برای دیدن وین داشته باشم که اکثر اژانسها ویزای اتریش رو سخت میدونستن تا اینکه از طریق ایتالیا اقدام کردم و از اونجا میرم وین خیلی مایل هستم اونجا اومدم برای سرمایه گذاری جلسه داشته باشم که اگه خدا خواست اقدام کنم در ضمن من خودم و خانمم پزشک هستیم و دوتا فرزند دختر ۹ و ۲ ساله داریم ممنون میشم که راهنمایی بفرمایید البته تاریخ دقیق ورود به وین معلوم نیست اما احتمالا نیمه اول شهریور
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خدمت شما، با توجه به اینکه مشاوره های سرمایه گذاری توسط جناب استاد ملک پور ارائه شده و مشاوره های ایشان از طریق اسکایپ برگزار می شود، شما مستلزم به حضور در اتریش نیستید، اما در صورتی که تمایل به مشاوره حضوری دارید، جهت اخذ وقت قبلی با مؤسسه تماس حاصل فرمایید. * مانا باشید *
حمید پورالخاص
سلام وعرض ادب خواستم پرسم تو سرمایه گذاری ۵۰هزار یورویی شرط حضور ۸ماه در سال از بدو ورود تو کشور مقصد اجرایی میشه یا بعد از ۵سال حضور اجرایی میشه .یعنی در ۵سال اول اجازه خروج از کشور مقصد رو نداریم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، از سال اول این طرح، شرط حضور 8 ماهه اعمال می شود که البته به دلیل اینکه سرمایه گذاری در کشوری عضو حوزه شنگن انجام شده، شما عملاً به کل حوزه دسترسی داشته و از سال دوم در هر کشوری عضو شنگن که تمایل داشته باشید امکان زندگی وجود دارد. جهت دریافت پاسپورت الزاماً باید شرط حضور را طی 5 سال رعایت نمایید. * مانا باشید *
فرزاد کریم نادر شالکوهی
سلام اطلاعات کامل بود فقط بفرمایید مبلغ کل هزینه ها شامل حق الزحمه شما و هزینه های دولتی و غیره بجز ۵۰ هزار یورو کلا چقدر میشه مرسی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، مبالغ حق الوکاله به ازای هر پرونده متفاوت بوده و بر اساس شرایط شما توسط وکیل مربوطه سنجیده می شود. هزینه های دولتی نیز مبلغی در حدود 8 تا 10 هزار یورو می باشد. * مانا باشید *
Mohammad reza yazdanpanah
با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما آیا در کشور های سوئد و سوئیس و آلمان شرایط سرمایه گذاری ۵۰ هزار دولاری وجود دارد ،اگر نه میتوان مدت ۸ ماه را در سال در این کشورها زندگی وکار کرد؟مشکلی جهت اقامت دائم پیش نمی آید؟ممنون از توجه و محبت های شما . با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، طرح سرمایه گذاری 50000 یورویی و دریافت اقامت از این طریق محدود به برخی کشورها می باشد و اطلاعات تکمیلی توسط مشاورین ما به شما ارائه خواهد شد. جهت اخذ اقامت سوئیس مبالغ بالاتری مورد نیاز است. در سوئد نیز طرح های موجود ملزم به حضور شخصی سوئدی می باشد که شرکت بنام وی ثبت شده و مالک اصلی شرکت باشد. در آلمان نیز بیزنس پلان اهمیت بالایی داشته و بدون ارائه طرح تجاری قوی امکان اخذ اقامت وجود نخواهد داشت. * مانا باشید *
مصطفی واعظی
برای انعقاد قرارداد اخذ اقامت اتحادیه اروپا از طریق سرمایه گذاری ۵۰هزار یورویی باید چگونه اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سرمایه گذاری 50 هزاریوروی در بالتیک هم از طریق سهام امکان پذیر است و هم در کشور اتریش با ارائه طرح های خاص میسر است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود.موفق باشید.
علی حیدری
سلام ممنون از مقاله خوبتون اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی تا جایی که من مطالعه کردم تو کشورهای اروپای شرقی بیشتر امکان پذیر هست. بعد اگر متقاضی با اون اقامت بخواد فرزندش تو کشور بهتری تحصیل کنه یا کل خانواده اونجا زندگی کنن ایا میشه ؟ یا باید تو اون کشور هم سرمایه گذاری کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به قانون شنگن و اتحادیه اروپا بلی این امکان وجود دارد که شما برای تحصیل فرزندان به کشورهای دیگر اقدام کنید. البته مدنظر داشته باشید که در سالهای اول مهاجرت که هنوز اقامت بلند مدت را نگرفته اید بهتر است که شرط حضور را رعایت نمایید. موفق باشید.
محمود پستکی
سلام و عرض ارادت مقاله خیلی خوبی در خصوص اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی بود و خیلی استفاده کردم ازش. میخواستم بدونم که آیا با مبلغی پایین تر از این هم میشه اقدام به سرمایه گذاری کرد؟ و اینکه اساس این سرمایه گذاری در بورس هست و ما میتونیم باهاش خرید و فروش کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز معمولاً برای سرمایه گذاری شما باید پشتوانه مالی قوی داشته باشید. سرمایه گذاری 50 هزار یورویی حداقل مبلغی است که در با خرید سهام می توانید به اقامت برسید. برای سرمایه گذاری در بازار بورس شما نیازمند به اقامت و همچنین اشنایی با قوانین بورس کشور مقصد می باشید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
سینا عزیز پور
سلام و عرض ادب من قصد دارم تا برای اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اقدام کنم اما نوع کاری که میتونم اونجا انجام بدم رو نمیدونم محبت می کنید تو این مورد راهنماییم کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سرمایه گذاری 50 هز یورویی از طریق خرید سهام در شرکت های اروپایی و بیشتر سمت حوزه بالتیک می باشد. نکته مثبت این سرمایه گذاری این است که سود سالیانه دارد و شما بعد از 5 سال اصل پولتان را هم میتوانید دریافت نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود.موفق باشید.
یسنا
برای خرید ملک و اخذ اقامت دائم اتریش ، چه مدارک لازم و آیا نامه تمکن مالی هم نیازه ، اگه هزینه خرید ملک در اتریش به حساب شخص دیگری باشد مشکلی نداره ؟ ممنون میشم راهنماییم بکنین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری داریم، اما اگر هدف شما این است که با خرید ملک اقامت اتریش را دریافت نمایید مد نظر داشته باشید که کشور اتریش به صرف خرید ملک اقامت نمی دهد مگر در شرایط خاص. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
محمد صادق وکیلی
با سلام درسرمایه گذاری 50000 یورویی آیا دوباره باید سرمایه گذاری دیگری یا خرید ملک و...... انجام داد درضمن برای فرزند 18 ساله امکان تحصیل رایگان در دانشگاه وجود دارد واین مورد مایه گذاری برای کدام کشورهای اروپایی است با تشکر 09123058161
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب این سرمایه گذاری برای کشور لتونی می باشد و فرزندان تا 18 سال تحصیل رایگان دارند و نیازی به سرمایه گذاری دیگر یا خرید ملک نخواهید داشت برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
saleh
سلام ببخشید این شرایط و توضیحاتی که در مطلب بالا دادید برای کشور سوئیس هم صدق می کند و میتوانیم با 50 هزار یورو اقامت سوئیس رو دریافت کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. خیر این شرایط برای کشور سوئیس وجود ندارد اما امکان اقدام برای کار، تحصیل و یا روش های سرمایه گذاری در کشور سوئیس وجود دارد.
حسین الهی
با درود بنده وقت مشاوره حضوری میخواهم لطفا راه تماس با خودتون رو واسم بفرستید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز شما برای تماس با موسسه در قسمت تماس با ما می توانید راه های ارتباط از جمله شماره های موسسه را مشاهده نمایید یا اینکه فرم درخواست تماس در واتس اپ را تکمیل نمایید تا همکاران ما با شما تماس حاصل نمایند.
احمد اسماعیلی
با سلام بنده از سال 2006 تا 2018 در المان سهامدار یک شرکت بودم و کلا در ایران بودم.کلیه مالیات و بدهی بنده بابت شرکت فوق به دولت المان پرداخت شده و سال 2018 تصمیم به انحلال شرکت گرفیم ایا با ان میشود روش اخذ اقامت را فعال کرد یا خیر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. خیر دوست گرامی، در روش های سرمایه گذاری باید در محیط حضور داشته باشید تا در زمان حضور خود اقامت کشور مقصد را بدست آورید و با شرایطی که فرمودید امکان دریافت اقامت وجود ندارد. اما می توانید از طریق روش های دیگری همچون خودحمایتی اقامت اروپا را بدست آورید.
Sahar Rostami
سلام خسته نباشید من خودم ایرانی و همسرم عراقی ساکن سلیمانیه. ایا باسرمایه گذاری 50 هزار یورو میتوانیم به یکی از کشورهای اروپایی مهاجرت کنیم با تشکر و سپاس.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز امکان اخذ اقامت وجود دارد. پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید تا کارشناسان بصورت رایگان شرایط شما را بررسی نمایند.
مریم
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم ارزی که باید در روش تنعم مالی نشان بدیم باید به نرخ دولتی حساب شود یا نرخ های آزاد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بستگی به کشور مقصد شما خواهد داشت اما به صورت کلی بهتر است که به نرخ آزاد حساب کنید.
ahmad
سلام و عرض ادب . میخواستم بدونم برای سرمایه گذاری در اروپا باید در ابتدا چه شرایطی داشته باشیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
بهتون پیشنهاد می ککنیم که مقاله رو مطالعه بفرمایید
ddd
تحصیل فرزندان در روش سرمایه گذاری اروپا چگونه است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
تحصیل فرزندان زیر 18 سال در این روش برای متقاضیان رایگان می باشد
مسعود
حداقل میزان سرمایه برای سرمایه گذاری در کشور های اروپایی چقدره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
بهتون پیشنهاد می کنم که این مقاله رو به صورت کامل بیان کنید.
احمدیانی
سلام و قتتون بخیر می خواستم بدونم که آیا سرمایه گذاری 50 هزار یورویی در اروپا شرط حضور داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
بله افراد باید در هر سال 6 ماه حضور داشته باشند
حسن
سلام می خواستم بدونم که آیا با 50 هزار یورو سرمایه گذاری در کشور اروپا شرط حضور داریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
بله شخص باید 6 ماه از سال را در ان حضور داشته باشد.
شش
سلام و عرض ادب من قصد دارم از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی در اروپا به این کشور سفر کنم، میشه راهنماییم که بعد از سفر چه در چه کار هایی میتونم سرمایه گذاری کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
عرض ادب . بهتون پیشنهاد می کنم که مقاله فوق رو با دقت مطالعه بفرمایید تا به صورت کامل و دقیق جواب خود را پیدا کنید.
رسول
می خواستم بدونم که آیا پس از سرمایه گذاری در کشور های اروپایی تحصیل فرزندانمون رایگانه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
بله تحصیل فرزندان زیر 18سال رایگان است.
امریان
شرایط حضور در اقامت 50 هزار یورویی اروپا چطوریه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
طرح اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی، لزوماً شرط حضور در کشور مورد نظر باید رعایت شود که 8 ماه در سال است.
احمد
سلام وقتتون بخیر . میشه بفرمایید در ویزای سرمایه گذاری اروپا شرایط ویزای همراه به چه صورتی است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
خانواده شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال می باشد. البته در صورتی که تأیید شود فرزندان از لحاظ مالی به خانواده وابسته هستند تا سن 24 سال نیز امکان همراهی فرزندان وجود دارد.
علیرضا
سلام و عرض ادب. میشه به صورت کلی بفرمایید برای سرمایه گذاری در کشور های اروپایی حداقل چقدر سرمایه نیاز است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام . حداقل مبلغ سرمایه گذاری در این طرح 50000 دلار می باشد.
علی
سلام میشه بفرمایید که مزیت سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا در چه مواردی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وقتتون بخیر. طرح اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی علاوه بر حفظ سرمایه شما، انجام سرمایه گذاری و برداشت سود در بهترین و امن ترین شهرهای اروپا، اقامت دائم را برای شما، پدر، مادر، همسر و فرزندان زیر 24 ساله شما به دنبال خواهد داشت
مونا
سلام. می خواستم بدونم که آیا کشور لاتویا برای سرمایه گذاری مناسبه ؟ امنیت سرمایه گذاری داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله ! کشور لاتویا برای 5 سال اخیر نمایش داده شده است که ریسک مصادره اموال 1 برای 5 سال متوالی، نشان از ثبات نظام قضایی و امنیت بالای سرمایه گذاری در این کشور را دارد.
متینی
مزایایی که طرح سرمایه گذاری 50 هزار یورویی داره چیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
در این طرح همزمان با اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی، شما علاوه بر دریافت حق زندگی در کشورهای سطح اول دنیا، از نظر مالی نیز سود لازم را خواهید برد.
محمدی
حداقل مبلغ سرمایه گذاری در اروپا چقدر است ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام لازم به ذکر است حداقل مبلغ سرمایه گذاری در این طرح 50000 دلار می باشد.
یاسر
سلام .میشه بفرمایید میزان تولید ناخالص در کشور های اروپایی چقدر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
در اکثر کشورهای عضو پیمان شنگن مقادیر بالاتر از 35000 می باشد و تا سقف 94000 برای کشور لوکزامبورگ نیز می رسد.
مهران
سلام و عرض ادب. می خواستم بدونم که آیا بعد از دریافت اقامت دائم کشور های اروپایی میتونیم از سرمایه گذاری خارج شیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وقتتون بخیر . با گذشت 5 سال از اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی، اقامت شما تبدیل به اقامت دائم شده و مجازید از سرمایه گذاری انجام شده خارج شوید و مبلغ 50000 یورو پرداختی خود را آزاد سازید.
عفیل
سلام وقتتون خبیر. می شه بفرمایید در روش اقامت 50 هزار یورویی بعد چند سال می تونیم از شرایط سرمایه گذاری خارج شیم؟ آیا پس از خارج شدن می تونیم اقامت دائم داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
عرض ادب با گذشت 5 سال از اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی، اقامت شما تبدیل به اقامت دائم شده و مجازید از سرمایه گذاری انجام شده خارج شوید و مبلغ 50000 یورو پرداختی خود را آزاد سازید.
دانه روشنی
باسلام وعرض ادب اگر کسی این سرمایه گذاری رابکند حتی بیشتر ازاین مبلغ ولی شهروندی وپاسپورت رانخواهد وفقط کارت اقامت موقت رابخواهد یااگرشد اقامت دایم رابگیرد شرط حضور به چه صورت خواهدبود
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شرط حضور ۶ ماه از یکسال خواهد بود
ماهان
سلام در صورتیکه سرماهی گذاری 50 هزاریورویی داشته باشیم در اروپا،اقامت دائم می تونیم بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلا م و احترام بله، با گذشت 5 سال از اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی، اقامت شما تبدیل به اقامت دائم شده و مجازید از سرمایه گذاری انجام شده خارج شوید و همینطور مبلغ 50000 یورو پرداختی خود را آزاد کنید
مهراد
سلام خرید ملک پرتغال توی پرتقال چقدر هزینه بر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام احترام خرید ملک تازه ساخته شده به مبلغ 500 هزار یورو و مشارکت در نوسازی املاک قدیمی با مبلغ 350 یورو هزینه بر خواهد بود.
سمیه بزرگواری
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم به غیر از این ۵۰۰۰۰ یورو چه مقدار هزینه جانبی دیگه داره جهت اقامت در اروپا ؟و ایا حق کار هم داره در اون کشور
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر بود شرایط سنی و میزان پشتوانه مالی و سطح زبان خود را میفرمودین تا روش مشخص تری برای شما بررسی شود پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شما را کامل راهنمایی کنند
امیر
سلام. چه ویزاهایی برای سرمایه گذاری در اروپا مناسبن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز. در صورتی که تمایل به سرمایه گذاری در اروپا رو دارید می‌توانید ویزاهایی مانند گلدن ویزای پرتغال، گلدن ویزای اسپانیا و گلدن ویزای یونان را دریافت کنید.
غلامپور
سلام. برای دریافت ویزای همراه اروپا حداکثر سن فرزند باید چقدر باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما می‌توانید فرزندانتان که زیر 18 سال سن دارند به همراه خود به اروپا ببرید. البته در صورت تأیید اینکه فرزند از نظر مالی به خانواده وابسته این محدودیت سنی به 24 سال می‌رسد.
سمیه داوودی
سلام. شرایط ویزای همراه در اروپا به چه صورتیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام. وقتتون بخیر با سرمایه گذاری 50 هزار یورو و استفاده از طرح اقامت اروپا می‌توانید خانواده را به همراه خود به اروپاببرید. خانواده شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال می‌شوند. در صورت وابستگی مالی محدویت سنی فرزند، 24 سال است. والدین شخص اصلی نیز در صورت وابستگی مالی امکان همراهی دارند.
محمد داداشپور
سلام. آیا با گلدن ویزای اسپانیا امکان به همراه بردن خانواده به اروپا وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله با این نوع ویزای سرمایه گذاری امکان همراهی اعضای خانواده با فرد اصلی به اروپا وجود دارد.
جعفری
سلام. روز بخیر. ممکنه بفرمایین که آیا اروپا گزینه خوبی برای سرمایه گذاری هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست گرامی و عرض ادب بله اروپا با اقتصاد قوی درای امن ترین شرایط برای سرمایه گذاران خارجی به حساب می‌آید.
مهدی
سلام و عرض ارادت. آیا با سرمایه 50 هزار یورویی می توان در املاک در کشور لاتویا سرمایه‌گذاری کرد و همچنین اقامت لاتویا را گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله این امکان وجود دارد شرایط سما باید بررسی شود پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند
کمال
سلام. آیا روش سرمایه گذاری 50 هزار یورویی برای اقامت سودی هم برای متقاضی داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز بله. مسئله مورد اهمیت در این روش سرمایه گذاری سود متقاضی است. که پس از اطمینان از حفظ اموال باید محلی برای سرمایه گذاری انتخاب شود که سود لازم را برای وی داشته باشد.
احمدی
سلام. برای اقدام به اقامت اروپا از راه سرمایه گذاری 50 یورویی چه امکانی وجود داره برای تعیین جایی که می خوام در آن سرمایه گذاری کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و وقت بخیر برای دریافت اقامت اروپا از روش سرمایه گذاری 50 یورویی ابتدا دعوت نامه ای برای سفر به اروپا برای فرد متقاضی صادر خواهد شد تا بتواند به بررسی شرایط و محل سرمایه گذاری بپردازد.
امیر
سلام. به عنوان یک متقاضی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به اروپا تضمینی برای امنیت سرمایه گذاری وجود دره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام. وقت شما بخیر برای این مورد فاکتوری با نام ریسک مصادره اموال وجود دارد که خطر مصادره اموال سرمایه گذاران خارجی، احتمال تغییر نگرش منفی نسبت به سرمایه گذاران خارجی، خطر نقض قرار داد توسط دولت و سوءاستفاده دولت از اموال خارجیان و به طور کلی عملکرد سیستم قضایی آن کشور را نشان می‌دهد و توسط سازمان‌های بین المللی معتبر، سالیانه آمار تمامی کشورها گزارش می شود.
فرهاد
سلام وقت بخیر شرایط سنی برای تحصیل در فنلاند به چه صورت هست ؟ برای گرفتن ویزا شرط حداکثر سن نداره ؟ امکان کار کردن همزمان با تحصیل وجود داره ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به اینکه الان برای این کشور درخواست بالاست بلی اگر شما سنتان بالا باشد ممکن ردتان بکنند ولی در مقایسه با کشورهایی چون انگلستان و کانادا و استرالیا شرط سن خاصی ندارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت کامل بررسی شود.
فرهاد
سلام لطفا جواب بدید برای فنلاند هزینه زندگی ماهیانه حداقل چقدر میشه ؟ در حین تحصیل میشه کار کرد ؟ چند ساعت در هفته
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز هزینه های زندگی بستگی به سبک زندگی شما داره لی حداقل 1000 تا 1500 یوریی در نظر بگیرید. دانشجو اجازه کار دارد و معمولا برای مقطع لیسانس هفته ای 10 ساعت است.
یحیی فطری
با سلام معلومات ایرا که شما توضیح فرمودید آیا تا کنون 10/اگست 2022 مدار اعتبار دارد یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز لطفا از طرق زیر با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود https://officialmalekpour.net/contact
یحیی فطری
با سلام معلومات ایرا که شما توضیح فرمودید آیا تا کنون 10/اگست 2022 مدار اعتبار دارد یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز لطفا از طرق زیر با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود https://officialmalekpour.net/contact
علی دهقان
سلام این کشورهایی که میفرمایید قانونشون خوبه یا مثل گرجستان که چند سال پیش یکدفعه ورود ایرانیا و خرید و فروش ملک ها را براشون ممنوع کرد نباشند
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز کشور گرجستان در حال حاضر جز اتحادیه و شنگن نشده و طبیعتا استانداردهاش پایینه
آذراسدی
مبلغ ۵۰۰۰۰یورو بصورت یکجا دریافت می‌شود هزینه وکالت شما چقدر است
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط هر کشور با کشور دیگر متفاوت می باشد. لطفا با موسسه تماس حاصل نمایید تا رزومه شما بررسی گردد‌.
مهدیار
با سلام و احترام این روش برای ثبت شرکت آلمان صدق میکنه ؟ با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز امکان ثبت شرکت در المان میسر می باشد. البته رزومه شما بایستی توسط کارشناسان موسسه بررسی گردد.
پژمان
سلام و وقت بخیر کم هزینه ترین کشور برای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک کدوم کشوره برای دریافت اقامت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در حال حاضر کشور یونان با حداقل 250 هزار یورو میتواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری و اقامت باشد. البته گزینه دیگری مانند مجارستان نیز وجود دارد که با مبلغ کمتر به شما ارائه میکند.
Parsa
سلام و درود فراوان من برای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک سوال داشتم که برای چه کشورهایی امکان دریافت اقامت وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام در حال حاضر در کشورهای اسپانیا یونان و مجارستان می توانید خرید ملک انجام دهید.
سارا
سلام با سرمایه گذاری ۵۰ هزار یورویی برای کدام کشور اروپایی امکان اقدام است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام کشورهایی مانند المان و هلند نیاز به سرمایه کمتر از ۵۰ هزار یورو دارند.
مشاوره رایگان