مهاجرت به برزیل

3 نظر

مهاجرت به برزیل، راه های اخذ اقامت و تابعیت برزیل، مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری و هزینه های زندگی در برزیل در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. بدون شک کشور برزیل همواره به عنوان یکی از مقاصد مهاجرتی متقاضیان مهاجرت می باشد؛ زیرا کیفیت زندگی، امنیت، بهداشت، آموزش و... در برزیل از شرایط بسیار مطلوبی برخوردار است. پایتخت کشور برزیل شهر برازیلیا است. جمعیت برزیل در حدود 212 میلیون و پول رایج آن رئال می باشد. در بخش های مختلف صنعتی و خدماتی، برزیل جزو برترین کشورها محسوب می گردد. کیفت زندگی مردم، شاخص توسعه انسانی، خدمات بهداشت ملی و... در برزیل در سطوح بسیار بالایی قرار دارد. افرادی بسیار زیادی کشور برزیل را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب می کنند و از طرق سرمایه گذاری در برزیل، تحصیل در برزیل، کار در برزیل، تولد و ازدواج در برزیل به این کشور مهاجرت می نمایند. طی سرشماری سال 2011 تعداد ایرانیان مقیم کشور برزیل حدود 42 هزار نفر بوده است. در ادامه تمام راه های مهاجرت به برزیل را بررسی خواهیم کرد. امید است شما عزیزان به وسیله این مقاله، پاسخ پرسش های خود را بیابید. چنانچه در زمینه مهاجرت به برزیل یا سایر کشورها ابهامی دارید می توانید با کارشناسان موسسه ملک پور (MIE) تماس حاصل فرمایید و یا با پر کردن فرم تماس، پاسخ تمامی سوالات خود را در مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید.

 

تماس با ما

 

مهاجرت به برزیل

مهاجرت به برزیل از طریق کار

به طور کلی افرادی که قصد دارند از طریق ویزای کاری به کشورهای گوناگون مهاجرت نمایند یا بایستی از طریق اخذ پیشنهاد شغلی از کارفرما در آن کشور، یا از طریق ویزاهای جستجو کار، یا از طریق ویزاهای کاری برای افراد متخصص (نظیر اسکیل ورکر کانادا، نیوزلند) که بر اساس سیستم امتیازبندی می باشد اقامت نمایند. متقاضیانی که قصد مهاجرت به برزیل از طریق کار را دارند، بایستی کارفرمایی در برزیل را متقاعد سازند که با توجه به شرایط و تخصصی که فرد دارد وی را استخدام نماید و برای متقاضی دعوتنامه کاری ارسال نماید تا فرد بتواند از این طریق برای مهاجرت به برزیل اقدام کند. ویزاهای کاری برزیل کوتاه مدت و بلند مدت می باشند و افرادی که قصد اخذ اقامت برزیل را دارند بایستی از طریق ویزاهای بلندمدت کاری اقدام نمایند. دارنده این ویزا حداکثر می تواند تا 5 سال و 14 روز در برزیل اقامت داشته باشد که این مدت، قابل تمدید شدن است. کارفرمایان بایستی حداقل 2500 رئال (حداقل حقوق در برزیل) را به متقاضیان پرداخت نمایند.

مهاجرت به برزیل

شایان ذکر است به منظور اخذ ویزای کاری کشور برزیل، کارفرما می بایست مبلغ 159000 رئال از سهام شرکت را برای استخدام نیروی کار بلوکه نماید؛ به همین دلیل کارفرمایان راغب به استخدام نیروی کار خارجی نیستند. یکی از مهم ترین شاخص های اقتصادی در زمینه اشتغال، نرخ بیکاری می باشد. نمودار روبرو نشان دهنده نرخ بیکاری در برزیل می باشد که دید روشنی نسبت به وضعیت کاری در برزیل برای متقاضیان مهاجرت به برزیل از طریق کار ارائه می کند.

کار در نیوزلند

مشاغل مورد نیاز برزیل شامل موارد زیر می شود:

 • مهندسین عمران و الکترونیک
 • متخصصان گردشگری
 • حرفه مدیریت پروژه
 • متخصصان و تکنسین ها در زمینه گاز
 • معدن
 • زمین شناسی
 • مدیر فروش
 • نفت و برق

مدت زمانی که نیاز است در کشور برزیل کار کرد و اقامت دائم و تابعیت اخذ کرد، وابسته به شرایط متفاوت است؛ بطور مثال شخص پس از دوسال کار کردن و بیمه مالیات دادن می تواند اقامت دائم اخذ کند. سپس با گذشت چهار سال می تواند جهت اخذ پاسپورت برزیلی اقدام نماید.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد  راه های مهاجرت به کانادا


مهاجرت به برزیل از طریق تحصیل

کشور برزیل به عنوان یکی از نظام های آموزشی متوسط رو به رشد، در حال توسعه نظام آموزشی خود است. در این کشور دانش آموزان از سن 6 سالگی تا سن 16 سالگی به صورت اجباری در مدرسه مشغول به تحصیل می گردند. دانش آموزان در مقطع دبیرستان دوره هایی را پشت سر می گذارند که شامل سه سطح هشتم، نهم و دهم می شود و پس از آن در دوره های پیش دانشگاهی مشغول به تحصیل شده و آماده ورود به دانشگاه می شوند. نظام آموزشی در مدرسه طبق جدول ذیل می باشد.

 

دوره تحصیل

مدت دوره

تعداد ساعت کار دانشجویی

لیسانس

4 سال

10ساعت در هفته

فوق لیسانس

2 سال

20ساعت در هفته

دکتری

مبتنی بررشته انتخابی

40ساعت در هفته

 

دانشجویانی که تمایل به مهاجرت به برزیل از طریق تحصیل در مقطع لیسانس را دارند بایستی دارای دیپلم 12 ساله تحصیلی باشند و مدرک زبان آیلتس را با نمره حداقل 6 ارائه نمایند. مدت زمان تحصیل دوره کارشناسی در برزیل معمولاً 4 سال می باشد. دانشجویانی که قصد دارند در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه های برزیل تحصیل نمایند بایستی دارای مدرک لیسانس باشند. مدت زمانی که دانشجویان در این مقطع مشغول به تحصیل هستند عموماً یک سال است. داشتن مدرک زبان در حد آیلتس 6.5 یا بالاتر نیز یکی از الزامات است. برای تحصیل در مقطع دکتری دانشجویانی که دارای رزومه تحصیلی ایده آلی می باشند می توانند با پیدا نمودن سوپروایزر یا استاد راهنما، در این کشور پذیرش تحصیلی دریافت کنند و سپس برای ویزای تحصیلی برزیل اقدام کنند. مدت زمان تحصیل در مقطع دکتری تقریباً چهار الی ۵ سال است. همان گونه که در جدول زیر مشاهده می فرمایید رتبه بندی دانشگاه های برتر برزیل به قرار زیر است:

 

نام دانشگاه

رنک جهانی

رنک کشوری

(2) Universidade de Sao Paulo USP

79

1

Universidade Federal do Rio de Janeiro

212

2

Universidade Estadual de Campinas UNICAMP

286

3

Universidade Estadual Paulista Julio de Mesquita Fiho

362

4

Universidade Federal do Rio Granda do Sul UFRGS

368

5

Universidade Federal de Minas Gerais UFMG

422

6

Universidade Federal de Santa Catarina UFSC

433

7

Universidade Federal do Parana

553

8

Universidade de Brasilia UNB

594

9

Universidade Federal Fluminense

596

10

 

در کشور برزیل دانشگاه های بسیاری بورسیه تحصیلی اعطا می کنند. بالغ بر ۴۰۰ برنامه بورسیه جهت اخذ بورسیه تحصیلی در برزیل وجود دارد. میانگین هزینه های تحصیل در کشور برزیل حدود ۱۵ الی ۳۰ هزار دلار است که با توجه به مقطع تحصیلی متقاضی متغیر می باشد.

 

مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری

کشور برزیل با توجه به وضعیت مناسب و رو به رشد اقتصادی که ایجاد نموده است، تقریباً به عنوان یکی از اهداف سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران تلقی می گردد. قبل از مطرح نمودن شرایط سرمایه گذاری و مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری بایستی به برخی از شاخص های مهم اقتصادی در این زمینه اشاره نماییم.

مهاجرت به برزیل

امنیت اموال سرمایه گذاران بدون شک یکی از مهم ترین مسائل برای انجام سرمایه گذاری می باشد. متقاضیانی که قصد سرمایه گذاری در برزیل را دارند می بايست از میزان امنیت سرمایه گذاری در این کشور آگاه باشند. شاخص نشان دهنده امنیت سرمایه گذاری در یک کشور، نرخ مصادره اموال است. نرخ مصادره اموال برزیل را از طریق نمودار روبرو می توانید مشاهده نمایید. میزان ریسک از دست رفتن دارایی بین 1 تا 7 می باشد که عدد 3 در این طیف، مقدار متوسط و میانه ای می باشد. بدین معنا که ریسک سرمایه داری در این کشور تا حدودی وجود دارد؛ اما مقدار آن زیاد نیست. حداقل سرمایه مورد نیاز جهت سرمایه گذاری در برزیل می تواند تقریباً ۵۰ هزار دلار باشد.

مهاجرت به برزیل

دیگر شاخص مهم جهت بررسی قبل از سرمایه گذاری، کنترل فساد است. کشورهایی که در آن ها وضعیت کنترل فساد مساعد باشد، میزان دخالت افراد با نفوذ در اقتصاد و یا ایجاد اختلال در آن کمتر است. این شاخص در کشورهایی با امنیت بالا، به عدد مثبت 2.5 و در کشورهایی با امنیت پایین سرمایه گذاری، به عدد منفی 2.5 نزدیک می باشد. نمودار این شاخص در تصویر روبرو نمایش داده شده است.

 

 

مهاجرت به برزیل

یکی دیگر از شاخص های مهم اقتصادی، شاخص میزان تولیدات ناخالص داخلی در طی یکسال است که بر اساس آن می توان رشد اقتصادی کشور را ارزیابی کرد. در نمودار زیر شما عزیزان می توانید میزان رشد اقتصادی کشور برزیل را در سال 2019 مشاهده نمایید.

 

 

در صورتی که شخصی مبلغ 10 میلیون رئال را در برزیل سرمایه گذاری کند، پس از 2 سال می تواند برای اقامت دائم برزیل درخواست نماید و در صورت سرمایه گذاری 5 میلیونی در این کشور، پس از 3 سال و در صورت سرمایه گذاری 2 میلیونی، پس از 5 سال اقامت دائم برزیل را اخذ می نماید. این مبلغ 2 میلیون رئال سرمایه گذاری شده بایستی متعلق به فر یا متعلق به شریک و همسر وی باشد. در صورتی که سرمایه متعلق به شریک متقاضی است، بایستی اولاً در یک رابطه بلندمدت باشند (حداقل 2 سال) باشد، ثانیاً بیاینه ای مبتنی به اجازه کنترل و مدیریت صندوق مالی توسط آنها ارائه گردد.

سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلار در برزیل، مورد توجه گسترده عزیزان زیادی واقع شده است. این برنامه از جمله برنامه هایی است که می توان مبلغ مورد نظر را در هر بیزینسی سرمایه گذاری کرد و برای تمام اعضای خانواده خویش اقامت دریافت کرد.

مهاجرت به برزیل از طریق ازدواج

یکی از روش های مهاجرت به برزیل، ازدواج با تبعه یا مقیم برزیل می باشد. افرادی که قصد مهاجرت به برزیل از این طریق را دارند می توانند بعد از گذشت 3 سال برای دریافت پاسپورت برزیل اقدام کنند. شرایط و مدارک لازم جهت مهاجرت به برزیل از طریق ازدواج به شرح ذیل می باشد:

 • هر دو بالای 18 سال باشند.
 • فرد بایستی ثابت نماید که تقریباً 2 سال باهم زندگی می کنند.
 • فرد بایستی بعد از ورودش تا 6 ماه ازدواجشان را ثبت نماید.
 • افرادی که قصد دارند از این طریق برای همسر خود اقدام کنند، بایستی تمکن مالی لازم را برای پوشش هزینه های زندگی مشترک داشته باشند.

مقاله حاضر توسط کارشناسان موسسه ملک پور به نگارش درآمده است و کپی برداری از آن بدون ذکر نمودن منبع خلاف اصول اخلاق می باشد و حرام است.

مهاجرت به برزیل از طریق پناهندگی

موسسه ملک پور هیچ گونه خدماتی در قبال پناهندگی ارائه نمی نماید؛ اما شما را در بهترین مسیر برای مهاجرت به برزیل از طرق قانونی راهنمایی خواهد کرد.

پناهجو شخصی است که به علت عقاید سیاسی، ملیت، نژاد، دین و عضویت در گروه اجتماعی، این خطر برای وی وجود دارد که در کشور خود مورد آزار و اذیت و شکنجه قرار بگیرد. اگر شخصی قصد مهاجرت به برزیل از طریق پناهندگی را داشته باشد، در ابتدا بایستی شرایط پناهندگی را داشته باشد. فرد به محض ورود به خاک کشور برزیل بایستی اعلام پناهندگی نماید. پس از آن یک مامور مهاجرتی پرونده فرد را بررسی می نماید، سپس برای مصاحبه به دادگاه خوانده خواهد شد و تا ظرف مدت 6 ماه در رابطه با وی تصمیم گیری انجام می شود. در صورت تظاهر به داشتن شرایط پناهندگی فرد ممکن است به 2 سال حبس محکوم شود و یا بایستی خاک کشور برزیل را ترک نماید. زمانی که پرونده فرد در حال بررسی است، وی اجازه کار نخواهد داشت و حقوق پناهندگی دریافت نخواهد کرد. پناهندگی خطرات بسیار زیادی را برای فرد و خانواده اش دارد که به هیچ عنوان روشی ایده آل برای مهاجرت به برزیل نمی باشد. شایان ذکر است که افراد عضو کنوانسیون ژنو، متعهد به پذیرش پناهندگان واقعی و ارائه خدمات به این افراد می باشند. جالب است که بدانید کشور برزیل در عضویت کنوانسیون ژنو نمی باشد.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد  راه های مهاجرت به کانادا


 

شرایط و مدارک لازم جهت مهاجرت به برزیل با اعلام پناهندگی به شرح ذیل است:

 • پاسپورت متقاضی
 • کارت شناسایی
 • گواهی ازدواج و تولد
 • مدرک تحصیلی
 • در صورت پذیرش پناهندگی فرد می تواند به مدت 5 سال اجازه اقامت با حق پناهندگی داشته باشد. در این صورت فرد پس از پنج سال می تواند برای اقامت تقاضا دهد.

مهاجرت به برزیل برای هنرمندان و افراد فوق موفق

در خصوص مهاجرت افراد فوق موفق و هنرمندان عزیز باید گفت که کشور برزیل در زمینه های مختلفی همچون زمینه های ورزشی از افراد موفق حمایت می کند. در خصوص مهاجرت به برزیل برای هنرمندان و افراد فوق موفق، کشور برزیل سیاست های کارآمدی را پیش گرفته است. بدین ترتیب که اشخاصی را که هنرهای ویژه دارند و در زمینه های تخصصی خود از مهارت بالایی برخوردارند جهت پیشرفت‌ انتخاب می کند. البته کشور برزیل خود دارای استعدادهای فوق حرفه ای در زمینه های ورزشی است و در صورتی که مشاهده کند شخصی شرایط فوق العاده عالی را جهت استفاده از خدمات برزیل در زمینه هنرمندان و افراد فوق موفق داشته باشد، به ایشان این فرصت داده می شود که از طریق ویزای موارد خاص وارد شوند. از دیگر کشورهای صادرکننده ویزای مخصوص هنرمندان، اتریش و کانادا می باشد. برای اطلاع از شرایط اخذ ویزای هنرمندی اتریش مقاله نگارش شده را مطالعه کنید.

مهاجرت به برزیل و اخذ تابعیت از طریق تولد

نحوه اعطای تابعیت بر اساس تولد در هر کشور متناسب با قوانین خاک یا خون است. کشور برزیل با توجه به قوانینی که وضع کرده است، تابع اصل خاک است. بر این اساس مهاجرت به برزیل از طریق تولد منجر به اخذ تابعیت فرزند می شود. قانونی که مربوط به سال میلادی ۲۰۰۶ می باشد اعلام می دارد که در صورتی کودک متولد شده از والدینی برزیلی یا متولد خاک برزیل باشد می تواند تابعیت کشور برزیل را اخذ نماید. کودک متولد شده از پدری برزیلی و مادری نامعلوم نیز تابعیت برزیلی اخذ می نماید؛ حتی اگر کودک حاصل ازدواجشان نباشد. افرادی که دارای پدر یا مادری برزیلی هستند می توانند برای مهاجرت به برزیل از طریق تولد اقدام نمایند.

مراحل گرفتن تابعیت فرزندی که در کشور برزیل متولد می شود به شرح زیر است:

 • پس از تولد فرزند، گرفتن گواهی تولد یا شناسنامه
 • اخذ پاسپورت برای فرزند متولد برزیل
 • پر کردن فرم درخواست اقامت برای فرزند متولد برزیل

هزینه های زندگی در برزیل

قطعاً هزینه های زندگی در برزیل برای متقاضیان مهاجرت به برزیل به عنوان یکی از مهم ترین موضوعات می باشد. به طور معمول هزینه های زندگی در برزیل نسبت به کشورهای حوزه اروپا قدری پایین تر است. با توجه به این نکته که هزینه های زندگی در برزیل وابسته به شهر و حتی نوع زندگی اشخاص متقاضی متفاوت می باشد؛ به طور میانگین هزینه های زندگی در این کشور 72.97 درصد بدون در نظر گرفتن هزینه های مسکن از ایران بالاتر است و هزینه مسکن در برزیل حدود 109.54 درصد از ایران بالاتر می باشد. متوسط هزینه های زندگی در برزیل برای یک نفر در سال تقریباً ۱۰ هزار دلار است. نکته بارز و مثبت در رابطه با برزیل و هزینه ها، پایین بودن نرخ تورم این کشور می باشد. نرخ تورم سالیانه در برزیل در ماه اوریل 2019 به 2.1 درصد افزایش یافته است. شما می توانید با اخذ ویزای کار برزیل یا ویزای تحصیلی یا سرمایه گذاری، اقامت برزیل را به راحتی اخذ نمایید. در جدول زیر می توانید هزینه های زندگی در برزیل را مشاهده نمایید.

                                    

یک وعده غذا در رستوران

20 دلار

یک لیتر شیر

3.19 دلار

یک کیلو برنج

3.5 دلار

یک کیلو گوشت

24.59 دلار

بلیط یک طرفه

4 دلار

اجاره آپارتمان 1 اتاق خوابه در خارج از شهر

859.33 دلار

اجاره آپارتمان 1 اتاق خوابه در مرکز شهر

1،256.76 دلار

یک جفت کفش

242.90 دلار

لباس

155.91 دلار

مزایا و معایب زندگی در برزیل

برای بسیاری از افراد ممکن است این سوال پیش آید که، آیا برزیل برای مهاجرت خوب است یا خیر؟ به همین دلیل در این قسمت سعی می کنیم کمی از مزایا و معایب زندگی در این کشور را بیان کنیم تا شاید به انتخاب شما کمک کرده باشیم.

مزایای زندگی در برزیل

 • آب و هوای تقریبا ثابت در طول سال
 • امکان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری با سرمایه کم
 • امکان اخذ تابعیت فرزندان در صورت فرزند دار شدن در خاک برزیل و تسهیل در اقامت برزیل والدین
 • مردمان خون گرم
 • کیفیت زندگی بالا

معایب زندگی در برزیل

 • مالیات نسبتاً بالا
 • ضعف سیستم اداری در بعضی قسمت ها
 • هزینه زندگی تقریبا بالا
 

اخذ اقامت دائم و تابعیت برزیل

از میان دسته بندی هفتگانه روش های مهاجرت به برزیل، برخی از این روش ها منتج به اقامت و تابعیت می شوند؛ برخی نیز به گونه ای غیرمستقیم و با تبدیل ویزا، قابل تبدیل به اقامت دائم و تابعیت می باشند. افرادی که از طریق تحصیل قصد مهاجرت به برزیل را دارند، پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه در حدود شش ماه تا یک سال فرصت دارند که در جستجوی کار باشند و پس از پیدا کردن کار مرتبط با رشته تحصیلی خود، اقامت کاری برزیل را دریافت نمایند. این اقامت پس از 5 سال منجر به اقامت دائم می گردد. افراد تحصیلکرده خارج از خاک برزیل که بتوانند از کارفرمای برزیلی پیشنهاد کاری دریافت نمایند می توانند پس از 5 سال تمدید قرارداد و پرداخت بیمه و مالیات، اقامت دائم دریافت نمایند. اشخاصی که اقامت دائم برزیل را دارند در سال ششم می توانند برای اخذ پاسپورت درخواست دهند. متقاضیان مهاجرت به برزیل از طریق ازدواج نیز می توانند بعد از حدود چهار سال برای پاسپورت برزیل درخواست دهند. با توجه به قانون جاری در کشور برزیل، فرزندانی که در خاک برزیل متولد می شوند، حتی در صورتی که والدین آن ها برزیلی نباشند، اقامت و تابعیت این کشور را دریافت می نمایند. دز میان روش های سرمایه گذاری نیز خرید ملک به ارزش ۲۰۰ هزار دلار، سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری و ثبت شرکت به ارزش اولیه 40 هزار دلار از بهترین روش های سرمایه گذاری می باشند. با ثبت شرکت در برزیل تقریباً از همان ابتدا می توان اقامت دائم را دریافت کرده و پس از ۴ سال برای پاسپورت برزیل درخواست داد.


سوالات متداول

✔️ آیا می توان در برزیل بورسیه تحصیلی اخذ کرد؟

دریافت بورسیه نیاز به داشتن شرایط لازم است که از جمله آن، برخورداری از سطح علمی بالاست. برای مثال دریافت بورسیه در مقطع کارشناسی ارشد نیاز به آیلتس بالای 6.5 معدل بالای 19 و GRE با نمره بالای 310 می باشد.

✔️ آیا برای مهاجرت به برزیل به ایرانی ها ویزا می دهند؟

امکان مهاجرت به برزیل و اعطای ویزا به ایرانی ها وجود دارد؛ اما برای این امر لازم است که پرونده خود را به طور کامل به سفارت تحویل داد.

✔️ سفارت برزیل چه مدارکی جهت صدور ویزا نیاز دارد؟

عنوان دقیق مدارک مورد نیاز با توجه به نوع ویزای درخواستی متفاوت است؛ برای مثال از مدارک لازم در صدور ویزای تحصیلی، ارائه انگیزه نامه می باشد.

✔️ با ثبت شرکت در برزیل چگونه می توان بیزینس راه اندازی کرد؟

ثبت شرکت در برزیل می تواند شامل خرید یک بیزینس آماده یا ایجاد کسب و کار جدید توسط متقاضی باشد؛ راهنمایی های وکیل متخصص در این زمینه بسیار کارگشا خواهد بود.

✔️ بهترین روش که منجر به اخذ اقامت و تابعیت کشور برزیل می گردد چیست؟

انتخاب بهترین روش اخذ اقامت، بستگی به شرایط متقاضی دارد؛ برای مثال از طریق ثبت شرکت با حداقل سرمایه گذاری 40 هزار دلاری می توان طی 4 سال، اقامت و تابعیت برزیل را دریافت کرد.


سخن پایانی

مهاجرت به برزیل، اخذ اقامت برزیل، مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری و شرایط دریافت ویزای برزیل از طرق گوناگون از جمله ویزای کار برزیل در این مقاله بررسی گردید. به دلایلی که کشور برزیل از نظر شرایط تحصیلی، کیفیت زندگی، شرایط مطلوب اقتصادی و... مناسب می باشد؛ افراد زیادی تمایل به مهاجرت به برزیل را دارند. به طور کلی برای مهاجرت به برزیل یا سایر کشورها هفت روش اصلی وجود دارد و متقاضیان مهاجرت بیشتر از طریق تحصیل، کار و سرمایه گذاری به این کشور مهاجرت می نمایند. با توجه به‌ صحبت هایی که در زمینه مهاجرت به برزیل و اقامت برزیل بیان گردید، یکی از بهترین مسیرهای مهاجرت به این کشور روش سرمایه گذاری است. افرادی که اقامت دائم برزیل را دریافت می نمایند می توانند پس از گذشت یک سال از اقامت دائم خویش جهت دریافت پاسپورت برزیل اقدام نمایند. امیدواریم شما بزرگواران پاسخ تمامی سوالات خود را در باب مهاجرت به برزیل از مقاله حاضر دریافت کرده باشید. چنانچه شما عزیزان در باب مهاجرت به برزیل سوالی دارید می توانید با دریافت مشاوره تلفنی رایگان از کارشناسان موسسه ملک پور پاسخ تمامی سوالات خود را بیابید. این امر از طریق برقراری تماس تلفنی با موسسه و یا پر کردن فرم تماس امکان پذیر است. در قسمت دیدگاه این مقاله نیز می توانید سوالات خود را مطرح کنید.

امتیاز 4.76 از 5 ( 15 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
saharroshan
سلام،بدون حضور همسر در برزیل میتوان زمان تولد فرزند در انجا،پاسپورت برای زن و فرزند گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز سیستم اعطای تابعیت کشور برزیل از طریق خاک می باشد بدین معنی که اگر فرزندی در این کشور به دنیا بیاید به پدر و مادر در همان ابتدا اقامت دائم تعلق می گیرد و پس از 3 سال منجر به پاسپورت می گردد. شرایط کلی شما می بایست توسط کارشناسان بررسی گردد.
Mojtaba javid
سلام من درحال حاضر در برزیل و در فلوریانو پلیس زندگی میکنم فرزندم 1ماه قبل به دنیا آمد پاسپورت و شناسنامه فرزندم را گرفتم سوال من اینه چگونه میتوانم اقامت دائم برای خودم وهمسر و فرزند 2ساله خودم بگیرم آیا به فرزند اول من پاسپورت میدهند
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما می توانید از طریق اداره مهاجرت برای خودتان و همسرتان درخواست اقامت دائم دهید. اما این موضوع اثر اقامتی برای فرزند دیگرتان نخواهد داشت.
خواجه عبدالرحیم صدیقی
سلام من یک تاجر افغانی هستم میخواهم ویزای سرمایه گذاری برازیل را دریافت کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای دریافت مشاوره با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
مشاوره رایگان