در این مقاله قصد داریم تا در باب اقامت از طریق تنعم مالی در اروپا صحبت کنیم. هزینه های این اقامت تنعم مالی چقدر است؟ شرایط اقامت تنعم مالی چیست؟ در چه کشور هایی می توانیم از اقامت تنعم مالی بهره مند شوید؟ بسیاری از دوستان در باب اقامت تنعم مالی سوالات بسیاری دارند. در جواب این دسته از دوستان باید بگوییم که این اقامت مختص افرادی است که قصد سرمایه گذاری در کشور های اروپایی را نداشته و بیشتر برای سفر به کشور های اروپایی نیازمند هستند. باید در نظر داشته باشید که این طرح در کشور هایی مثل آمریکا، کانادا و یا استرالیا ارائه نشده و تنها به کشور هایی که عضو اتحادیه شنگن هستند تعلق دارد. در این مقاله که در موسسه ملک پور تهیه و شده به صورت کامل در باب اقامت تنعم مالی صحبت می کنیم. در صورت نیاز به مشاوره می توانید با مشاورین در موسسه ملک پور تماس گرفته و تماس تلفنی رایگان دریافت کنید.

عناوین و موضوعاتی که در این مقاله مورد بررسی قرارداده ایم به شرح زیر می باشند:

 

اقامت تنعم مالی چیست؟ در 30 ثانیه

ویدئو کامل را در ادامه خواهید دید!

تماس با ما

اقامت تنعم مالی

 

شرایط اقامت تنعم مالی چیست و شرایط عمومی

لازم به ذکر است که تعدادی از کشور هایی که عضو اتحادیه اروپا نیستند، از اقامت تنعم مالی برخوردار بوده که دارای شروط بسیار سخت و در مواقعی حتی به افرادی که تابعیت ایرانی دارند تعلق نمی گیرد. در کشور های حوضه شنگن مثل: اتریش، سوئیس، فرانسه، پرتغال، ایتالیا، یونان و.. این طرح به اجرا درآمده، که می تواند گزینه مناسبی برای افرادی باشد که قصد دارند از طریق اقامت تنعم مالی مهاجرت کنند.

باید در نظر داشته باشید که هر کشور قواعد و شرایط مخصوص به خود را داشته و در صورتی که قصد سفر به اروپا  و بازدید از شرایط کشور های اروپایی را داشته باشید، اقامت تنعم مالی می تواند روش مناسبی برای مهاجرت شما به شمار بیاید. چرا که شما با این روش به راحتی می توانید هزینه های زندگی، نحوه سرمایه گذاری، شرایط دانشگاه ها و .... را با هم بسنجید، تا در انتها بتوانید نسبت به اخذ اقامت  در کشور مورد نظر اقدام کنید.

تحصیل در خارج از کشور?اقامت خود حمایتی?

  • اقامت تنعم مالی چیست؟

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اقامت تنعم مالی چیست؟

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اقامت تنعم مالی چیست؟

 

چکیده ای از نکات مهم تنعم مالی

در این اقامت متقاضیان نیازی به سرمایه گذاری، انتقال پول، پرداخت مالیات سنگین نداشه و باید این مهم را در نظر بگیرند که افراد اجازه کار اکتیو در کشور مقصد را ندارند. در این روش شما باید نشان دهید که در کشور خود سرمایه کافی از قبیل املاک و.. را دارید و سربار کشور مقصد نمی شوید. یکی دیگر از مسائل مهمی که باید به آن دقت کنید این است که متقاضیان باید سالی 6 ماه و 1 روز را در کشور مقصد سپری کنند. لازم به ذکر است که موسسه ملک پور به دلیل محدود بودن مقدار درخواست، برای اخذ این نوع اقامت، به مشتریانی که برای سال اول درخواست می دهند و پذیرفته نمی شوند، در سال بعدی به صورت رایگان این امکان را فراهم می کند.

 

شرایط اقامت تنعم مالی چیست و مزایای آن

یکی دیگر از مزایای اقامت تنعم مالی این است که شما می توانید در کشور هایی مثل اتریش، ایتالیا و...  بعد از گذشت مدتی به اقامت دائم دست پیدا کنید، حتی اگر سرمایه گذاری نکنید.

در ادامه، شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که اقامت تنعم مالی نیازمند چقدر سرمایه است؟ در جواب باید بگوییم که در هر کشور هزینه های اقامت تنعم مالی می تواند متفاوت باشد.

برای اخذ ویزای کشور ایتالیا حدود 4 ماه مدت زمان نیاز بوده و به همین علت بسیاری از شما عزیزان در باب اخذ اقامت ایتالیا از طریق اقامت تنعم مالی می پرسید! در کشور ایتالیا باید به ازای هر شخص باید اثبات کنید که 32 هزار یورو به صورت سالانه درآمد دارید. در صورتی که شخص متاهل باشد، این امر 20 درصد افزایش داشته و آنرا به 38 هزار یورو می رساند. برای فرزندان نیز این مبلغ 5 درصد افزایش می یابد. در مجموع برای یک خانواده 3 نفره این مبلغ به 40 هزار یورو می رسد و شما نیاز به اثبات این مبلغ در سال دارید. باید توجه داشته باشید که نشان دادن اسنادی مبنی بر این که مبلغ مذکور به مدت چند ماه در حساب شما بوده، می تواند شانس شما را در اخذ ویزا بیشتر نماید.

تحصیل در خارج از کشور?اقامت خود حمایتی اتریش?

کار در جمهوری چک

 

شرایط اقامت تنعم مالی چیست و پیشنهاد موسسه ملک پور

در اقامت تنعم مالی کشور اتریش باید به ازای هر نفر 22 هزار یورو در حساب خود داشته باشید. ولی باید توجه داشته باشید که ورود شما از هر کشوری که عضو شنگن و اتحادیه اروپا هستند، در این روش فرقی نداشته و از نظر مشاورین ما از کشوری که زود تر به شما این اقامت را می دهد، اقدام کنید.

 برای مثال شما می توانید در کم تر 6 ماه اقامت تنعم مالی را از کشور ایتالیا دریافت کنید و پس از آن در صورت نیاز می توانید به دیگر کشور های عضو اتحادیه، بدون ویزا سفر کنید. مشاورین موسسه ملک پور به شما اقامت تنعم مالی کشور ایتالیا را پیشنهاد می دهد، به این علت که پروسه اقامت شما بسیار سریع بوده و هزینه های مقرون به صرفه ای را شامل می شود. همانطور که می دانید یکی از شرایط اصلی اقامت تنعم مالی این است که متقاضیان باید یک آدرس در کشور مقصد مشخص کنند. در کشور ایتالیا شما می توانید با مبلغ 6 تا 7 هزار یورو در سال برای اجاره یک واحد کوچک در نظر بگیرید.

  • اقامت تنعم مالی

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اقامت تنعم مالی

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اقامت تنعم مالی

تحصیل در خارج از کشور?خود حمایتی ایتالیا?

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر درباره اقامت تنعم مالی هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده توسط مدیر موسسه ملک پور را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت

 

پرسش و پاسخ به سوالات متداول درباره اقامت تنعم مالی

✅شرایط اقامت تنعم مالی چیست؟

شرایط این روش در کشور ایتالیا به ازای هر شخص باید اثبات کنید که 32 هزار یورو به صورت سالانه درآمد دارید.

✅چه کشوری برای اخذ اقامت تنعم مالی مناسب است؟

مشاورین موسسه ملک پور به شما اقامت تنعم مالی کشور ایتالیا را پیشنهاد می دهد، به این علت که پروسه اقامت شما بسیار سریع بوده و هزینه های مقرون به صرفه ای را شامل می شود.

✅افراد متاهل برای اخذ اقامت تنعم مالی باید چقد هزینه کنند؟

در صورتی که شخص متاهل باشد، این امر 20 درصد افزایش داشته و آنرا به 38 هزار یورو می رساند. برای فرزندان نیز این مبلغ 5 درصد افزایش می یابد. در مجموع برای یک خانواده 3 نفره این مبلغ به 40 هزار یورو می رسد و شما نیاز به اثبات این مبلغ در سال دارید.

✅اقامت تنعم مالی در چه کشور هایی امکان پذیر است؟

در کشور های حوضه شنگن مثل: اتریش، سوئیس، فرانسه، پرتغال، ایتالیا، یونان و.. این طرح به اجرا درآمده، که می تواند گزینه مناسبی برای افرادی باشد که قصد دارند از طریق اقامت تنعم مالی مهاجرت کنند.

 

_____________سخن پایانی درباره اقامت تنعم مالی __________

شرایط اقامت تنعم مالی را در این مقاله بررسی کردیم و نتیجه گرفتیم که در خواست از کشور ایتالیا نسبت به دیگر کشور ها سریع تر می باشد. برای مثال اخذ اقامت تنعم مالی در کشور پرتغال به مدت زمان یکسال به طول می انجامد و اجازه کار را به همره داد. فراموش نکنید که این روش در حال بروز رسانی بوده و بهتر است که از طریق شبکه های اجتماعی و سایت موسسه MIE با ما در تماس باشید تا از آخرین اخبار روش های مورد نیاز خودتون با خبر شوید. در انتها باید توجه داشته باشید که اقامت تنعم مالی به اقامت دائم و بلند مدت ختم شده و نیازمند رعایت اصول خاصی است. لازم به ذکر است که این روش نیازمند مدرک زبان خاصی نبوده و از خواص مثبت آن می توان به اعتماد سازی اشخاص در کشور های اروپایی قبل از سرمایه گذاری اشاره کرد، چرا که افراد قبل از هرگونه سرمایه گذاری می توانند به کشور مورد نظر ورود کرده و از شرایط آن کشور مطلع شوند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از محصول گام به گام تا اخذ اقامت، نیز استفاده نمایید. در صورت نیاز می توانید با مشاورین موسسه ملک پور تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره تلفنی دریافت کنید.

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
مشاوره رایگان