پاسپورت برزیل

16 دی 1401 5 نظر

پاسپورت برزیل

درباره دستیابی به پاسپورت برزیل از چندین مسیر، میسر خواهد بود. این روش ها شامل؛ تولد، ازدواج، کار تحصیل، سرمایه گذاری و پناهندگی می باشد. در این نوشتار برآنیم تا تمامی این مسیرها و قوانین دستیابی به شهروندی برزیل 2020 را به تفصیل مورد تحلیل و بررسی قرار داده و از جزییات آن ها به نحو جامعی آگاه شویم. در یک نمای کلی؛ جمهوری فدرال برزیل بزرگترین کشور واقع در قاره آمریکا جنوبی و آمریکای لاتین و پنجمین کشور پرجمعیت جهان می باشد. پایتخت آن شهر برزیلیا واقع در مرکز برزیل و از جمله مشهورترین شهرهای آن عبارت است از؛ ریو دو ژانیرو و سائوپائولو. زبان رسمی غالب مردم کشور پرتغالی و واحد رسمی و رایج ارز برزیل رئال می باشد. شما می توانید برای اطلاع از شرایط مهاجرت به تمام کشورهای طراز اول جهان به وب سایت های رسمی موسسه ملک پور مراجعه نمایید. همچنین برای دریافت مشاوره تخصصی و بررسی شرایط خود به صورت شخصی می توانید با موسسه ملک پور (MIE) ارتباط برقرار نموده و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید. برای آشنایی بیشتر با روش های دریافت تابعیت و پاسپورت برزیل در این مقاله با ما همراه باشید.

 • درباره پاسپورت برزیل
 • اخذ پاسپورت برزیل از طریق کار
 • اخذ پاسپورت برزیل از طریق تحصیل
 • اخذ پاسپورت برزیل از طریق سرمایه گذاری
 • اخذ پاسپورت برزیل از طریق تولد
 • اخذ پاسپورت برزیل از طریق ازدواج
 • اخذ پاسپورت برزیل از طریق پناهندگی
 • هزینه های زندگی در برزیل
 • اعتبار پاسپورت برزیل
 • روند اخذ تابعیت و پاسپورت برزیل
 • سوالات متداول راجع به پاسپورت برزیل
 • سخن پایانی درباره پلسپورت برزیل

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد راه های اخذ اقامت و پاسپورت برزیل

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد راه های اخذ اقامت و پاسپورت برزیل

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد راه های اخذ اقامت و پاسپورت برزیل

 

خرید ملک در مالزیاخذ پاسپورت برزیل از طریق کار

کار پس از تحصیل در برزیل

دریافت پاسپورت برزیل از طریق کار فرآیند سهلی نیست. چرا که این کشور ویزای کار مستقیمی برای جویندگان کار ارائه نمی نماید. لازمه مهاجرت کاری به برزیل دریافت پیشنهاد کاری یا جاب آفر از کارفرما یا یک شرکت در برزیل می باشد که به واسطه این پیشنهاد کاری و پیش نویس قرارداد کاری منعقده، کارفرما می بایست از اداره کار و مهاجرت مجوز لازم برای استخدام نیروی کار خارجی را دریافت نماید. در صورت تایید اداره کار و استخدام کشور برزیل، متقاضی می بایست به سفارت برزیل در کشور متبوع خود رجوع نموده و از تایید این وزارت مطلع شده و ویزای کار خود را با ارائه مدارک مورد نیاز من جمله مدارک هویتی، دعوتنامه کاری و پیش نویس قرارداد کار با کارفرما، سوابق و رزومه کاری و تحصیلی مرتبط، گواهی عدم سوپیشینه و گواهی سلامت دریافت نماید. در صورت گذر از این مراحل این ویزا با عنوان VITEM در ابتدا دو ساله صادر شده و سپس در صورت تمدید قرارداد دو سال دیگر نیز تمدید خواهد شد و پس از 4 سال امکان درخواست برای اقامت دائم و پاسپورت برزیل برای نیروی کار مهیا می گردد. شما می توانید با تهیه محصول ویدیویی گام به گام تا کار در خارج از کشور به تدریس مدیریت محترم موسسه؛ استاد ملک پور از تمامی زوایای پروسه انتخاب کشور مناسب برای کاریابی، روش های جستجوی کار، مراحل کاریابی و ارتباط با کارفرما با تمام جزییات آگاه گردیده و بتوانید شخصاً فرصت شغلی مطلوب خود را دریابید. در تصویر روبرو می توانید نرخ بیکاری در کشور برزیل را در بازه یک دهه اخیر مشاهده نمایید.

خودحمایتی یونان

اخذ پاسپورت برزیل از طریق تحصیل

تحصیل در برزیل در مدارس دولتی به زبان پرتغالی و رایگان خواهد بود. در مدارس خصوصی نیز تحصیل به زبان انگلیسی بوده و هزینه ای حدوداً 20 تا 30 هزار دلار آمریکا را در سال بسته به مقطع تحصیلی در برخواهد گرفت. در مقاطع دانشگاهی اعم از کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری نیز به همین ترتیب بوده و تحصیل به زبان بومی به صورت رایگان صورت خواهد گرفت. در مقطع کارشناسی که دوره ها 3 تا 4 سال می باشند؛ به ندرت رشته ها به زبان انگلیسی ارائه می شوند و همچنین ورود به دانشگاه نیازمند از سر گذراندن آزمون ورودی می باشد. در مقطع کارشناسی ارشد دوره ها عموماً دو ساله بوده و امکان تحصیل به زبان انگلیسی نیز وجود خواهد داشت. دوره تحصیلی دکتری نیز عموماً 3 تا 5 ساله بوده و برای ورود به دانشگاه دانشجو نیازمند ارائه رزومه تحصیلی و کاری قوی، نمره زبان بالا (بسته به نیاز دانشگاه) و یافتن استاد راهنما یا سوپروایزر می باشد. هزینه های دوره های تحصیلی بسته به رشته و دانشگاه ممکن است از دو تا چهل هزار دلار آمریکا می باشد. حین تحصیل بسته به مقطع تحصیلی دانشجو اجازه کار از 10 تا 30 ساعت را خواهد داشت. پس از اتمام دوره تحصیلی نیز برزیل یک سال به دانشجو اجازه می دهد تا در این کشور اقامت خود را تمدید نموده و در جستجوی فرصت شغلی مد نظر خود باشد. پس از یافتن کار و گذشت 5 سال از کار کردن در این کشور امکان درخواست برای اقامت دائم و پس از گذشت 4 سال از اقامت دائم درخواست برای دریافت پاسپورت برزیل امکان پذیر خواهد بود.

در لیست ذیل تعدادی از مشاغل مورد نیاز در کشور برزیل را می توانید مشاهده نمایید؛

 

مشاغل مورد نیاز در برزیل

مدیر پروژه

مهندسین فارغ التحصیل رشته های؛ برق، نفت، گاز، عمران، کامپیوتر، فناوری اطلاعات

مدیر فروش

مدرس زبان انگلیسی

متخصص آمار، امور مالی و حسابداری

بازاریاب

متخصص معدن

اخذ پاسپورت برزیل از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری یکی از مسیرهای قانونی و در حال حاضر بسیار پرطرفدار می باشد که می تواند منجر به اخذ پاسپورت برزیل در سریع ترین حالت ممکن شود. در یک شمای کلی سرمایه گذاری در برزیل از سه طریق امکان پذیر می باشد. در ذیل این مطلب این موارد را به دقت تحلیل خواهیم نمود؛

بورسیه تحصیلی در پرتغال

سرمایه گذاری در برزیل

 • سرمایه گذاری در شرکت های استارت آپی؛

در این حالت سرمایه گذاری با مبلغی حدوداً معادل ۳۵ هزار دلار آمریکا در شرکت هایی با ایده های نوآورانه، خلاقانه و یا به اصطلاح شرکت های فعال در حوزه استارت آپ می باشد. سرمایه گذار خارجی می تواند با سرمایه گذاری این مبلغ در این شرکت ها که با نظارت دولت فدرال برزیل تشکیل خواهند شد سرمایه گذاری نمایند. میزان سرمایه ای که در این مسیر قرار می دهید ممکن است در معرض خطر باشد از این جهت که این شرکت ها ممکن است در راستای ایده و فعالیت خود به نتیجه نرسند و منحل گردند، منتهای مراتب نکته حائز اهمیت این است که در هر صورت به فرد سرمایه گذار و خانواده او شامل همسر و فرزندان تا ۲۱ سال (در صورت اثبات وابستگی به خانواده) در ابتدا یک اقامت دو ساله داده خواهد شد و سپس این اقامت برای دو سال دیگر نیز تمدید می گردد. پس از طی این 4 سال امکان درخواست برای پاسپورت برزیل مهیا خواهد گردید. لازم به ذکر است که شرط حضور در هر دو سال به مدت دو هفته می باشد. لازم به ذکر است محدودیتی برای حوزه فعالیت شرکت در برزیل وجود ندارد. روند رسیدگی به پرونده سرمایه گذاری های ۳۵ هزار دلاری در حوزه استارت آپ حدوداً ممکن است ۱۲ ماه به طول بیانجامد.

 • ثبت شرکت با 100 هزار دلار آمریکا

در حالت دوم سرمایه گذاری در ثبت شرکت به مبلغی حدوداً معادل ۱۰۰ هزار دلار آمریکا می باشد. در این حالت مسیر سرمایه گذار ثبت شرکت شخصی خواهد بود. این شرکت به نام خود فرد در برزیل ثبت خواهد شد و از طریق اتاق بازرگانی ایران برزیل نیز قابل پیگیری خواهد بود. این مبلغ می تواند به حساب خود فرد در برزیل باشد و یا حتی به طور مثال با این مبلغ ملک خود شرکت خریداری شود که در هر دو صورت دسترسی فرد تماماً به سرمایه مورد نظر آزاد خواهد بود. جالب است بدانید در این حالت پروسه ثبت شرکت ظرف سه ماه انجام پذیر است. در نهایت اقامتی که به این واسطه داده می شود نیز در ابتدا دو ساله بوده و سپس مجدداً برای دو سال دیگر تمدید خواهد شد. متقاضی در هر دو سال نهایتاً دو هفته شرط حضور خواهد داشت.

بورسیه تحصیلی در پرتغال

ثبت شرکت در برزیل

 • خرید ملک به مبلغ 200 هزار دلار آمریکا

در این حالت سرمایه گذار خارجی می تواند به واسطه خرید یک ملک معادل دویست هزار دلار آمریکا و یا چند ملک با این حدود قیمت همچون دو مسیر پیشین دو بار اقامت دو ساله و قابل تمدید برزیل را برای خود و اعضای خانواده شامل همسر و فرزندان به دست آورد.

اخذ پاسپورت برزیل از طریق تولد

تمامی کشورها برای اعطای تابعیت از یکی از دو سیستم خاک یا خون بهره می گیرند. به زبان ساده در سیستم خون تابعیت به واسطه نسب و خون از پدر و یا مادر به فرزند منتقل می گردد و در سیستم خاک صرف تولد در خاک یک کشور منجر به دریافت پاسپورت و شهروندی آن کشور برای متولد خواهد شد. به طور مثال برزیل و کانادا از جمله کشورهایی هستند که از قانون خاک پیروی می نمایند و تنها متولد شدن فرزند شما در این کشورها کافی است تا بتوانید برای وی پاسپورت کشور محل تولد را اخذ نمایید. در نتیجه اخذ پاسپورت برزیل از طریق تولد در این کشور امکان پذیر می باشد. این نوشتار توسط تیم کارشناسان مجرب موسسه ملک پور ؛ تهیه، تنظیم و نگارش شده است و هر گونه کپی برداری و رونوشت از آن چه با کسب مجوز و چه بدون آن غیر قانونی و خلاف عرف و اخلاقیات خواهد بود. در کنار این مطالب جالب است بدانید بعد از گذشت یک سال از تولد فرزند در خاک برزیل و دریافت تابعیت برزیل برای وی، پدر و مادر این فرد نیز می توانند تابعیت و پاسپورت برزیل را درخواست نمایند.  

اخذ پاسپورت برزیل از طریق ازدواج

دریافت پاسپورت برزیل به واسطه ازدواج با تبعه یا مقیم این کشور به صورت خودکار صورت نخواهد گرفت و متقاضی می بایست حتما برای اخذ شهروندی با داشتن مجموع شرایط به صورت رسمی درخواست تابعیت نماید. برای ازدواج با یک تبعه برزیلی در صورتی که عقد قرارداد ازدواج خارج از کشور برزیل صورت گرفته باشد؛ می بایست مجدداً این ازدواج در خاک برزیل و در کنسولگری و اداره مهاجرت ثبت شود تا رسمی و قانونی تلقی گردد. پس از آن به متقاضی یک اقامت سه ماهه اعطا خواهد شد و سپس این اقامت در خاک برزیل تمدید می گردد. پس از گذشت یک سال از ازدواج، زوج یا زوجه می توانند درخواست اقامت دائم نمایند. همچنین پس از گذشت سه تا پنج سال از اقامت دائم این امکان برای فرد مهیا می گردد تا برای اخذ پاسپورت برزیل نیز با در دست داشتن کلیه مدارک مورد نیاز من جمله؛ گواهی تولد هر دو نفر، سند ازدواج، تمامی مدارک هویتی و کارت اقامت دائم اقدام کند.

اخذ پاسپورت برزیل از طریق پناهندگی

در حالی که متقاضی مهاجرت به برزیل می تواند به واسطه راه های قانونی و با حفظ کرامت و منزلت انسانی خود از مسیر منطقی، بی خطر و به صورت قانونی به این کشور مهاجرت نماید؛ پناهندگی به عنوان یک روش غیر قانونی هرگز مورد تایید و مطلوب موسسه ملک پور نبوده و به هیچ عنوان پیشنهاد نمی گردد. در نتیجه هر گونه توضیحی در این خصوص صرفاً جهت افزایش اطلاعات عمومی شما هموطنان گرامی و آگاهی از مضرات و خطرهای این مسیر غیر قانونی می باشد. جمهوری فدرال برزیل از جمله کشورهای عضو کنوانسیون حمایت از حقوق پناهندگان می باشد. این مطلب همچنین در ماده 4 قانون اساسی این کشور مکتوب و به روشنی اعلام گردیده است. در نتیجه پناهندگی در برزیل یک امر پذیرفته شده در حقوق مدنی این کشور می باشد و تحت نظارت کمیته پلیس فدرال وابسته به وزارت دادگستری برزیل به پرونده های مرتبط رسیدگی خواهد شد. در نهایت فرد پناهجو مجاز به استفاده از حقوق پناهندگی شامل؛ داشتن مدارک هویتی، حق کار، حق تحصیل و استفاده از خدمات درمانی خواهد داشت. گفته می شود متقاضی پس از گذشت شش سال از حضور در این کشور می توانید برای اقامت دائم و پاسپورت برزیل اقدام نماید.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد مشکلات پناهندگی

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد مشکلات پناهندگی

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد مشکلات پناهندگی

هزینه های زندگی در برزیل

پیش از هرگونه اقدامی در خصوص مهاجرت و اخذ پاسپورت برزیل لازم است در خصوص هزینه های زندگی در کشور مقصد آگاهی و بررسی های لازم را داشته باشیم. طبق آمار، هزینه های زندگی در برزیل 19.37% از هزینه های زندگی در ایران پایین تر می باشد که البته این رقم بدون احتساب هزینه های مرتبط با اجاره مسکن است. هزینه های اجاره نیز به صورت جداگانه حدوداً 54.80% از ایران کمتر می باشد. در دو جدولی که در ادامه مقاله مشاهده خواهید نمود ریز جزییات هزینه های مصرفی اقلام ضروری و همچنین هزینه های مرتبط با مسکن اعم از اجاره و خرید در برزیل محاسبه گردیده است. لازم به ذکر است که برای سهل نمودن امر محاسبه و تبدیل ارقام و مقایسه هزینه ها با شرایط فعلی کشور متبوع شما همراهان گرامی؛ تمامی مبالغ به دلار آمریکا نوشته شده است. هزینه زندگی یک خانواده چهار نفره در پایتخت برزیل؛ برزیلیا بدون هزینه های مسکن 1.616.02 دلار در ماه تخمین زده می شود و این هزینه برای یک نفر 452.16 دلار آمریکا محاسبه گردیده است.

 

هزینه های زندگی در برزیل

وعده غذایی در یک رستوران ارزان قیمت

$ 3.87

هزینه صرف غذا برای 2 نفر در یک رستوران متوسط (3 وعده غذایی)

$  19.34

مک دونالد

$ 5.22

اینترنت ماهیانه

$  22.02  

شروع قیمت تاکسی (تعرفه نرمال)

$  1.00

تاکسی (1 کیلومتر)

$ 0.58

بلیط حمل و نقل عمومی (1 طرفه)

$ 0.83

برنج سفید (1 کیلوگرم)

$   0.82

شیر (1 گالن)

$   0.70

آب (یک و نیم لیتر)

$  0.58

 اجاره آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر

$  245.21

اجاره آپارتمان 1 خوابه در حومه شهر

$ 174.52

خرید آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر (هر متر مربع)

$  1.404.75  

خرید آپارتمان 1 خوابه در حومه شهر (هر متر مربع)

$  953.52

اعتبار پاسپورت برزیل

یکی از مهم ترین گزینه های برای انتخاب کشور مقصد و در نهایت دریافت اقامت و پاسپورت آن کشور؛ بررسی اعتبار گذرنامه و رتبه آن در میان دیگر کشورهای جهان می باشد. پاسپورت برزیل به لحاظ اعتبار در رتبه 21 در میان دیگر کشورهای جهان قرار دارد و به دارنده خود امکان تردد آسان به 103 کشور، همچنین مجوز ورود بدون ویزا به 64 کشور از جمله کل حوزه شنگن و حتی انگلستان (امکان حضور در این کشور بدون ویزا برای مدت 180 روز در هر سال) و ورود 39 کشور با ویزای فرودگاهی خواهد داد. دریافت ویزا و ورود آسان به کشورهایی چون آمریکا و کانادا و همچنین ورود به استرالیا به واسطه دریافت ویزای الکتریکی از دیگر مزایای در دست داشتن پاسپورت برزیل می باشد. به صورت کلی ارزش پاسپورت برزیل با توجه به دسترسی به نسبت آسان به کشورهای فوق الذکر برای اتباع ایرانی و ضمناً در مقایسه با گذرنامه ایرانی بالاتر است.

پاسپورت برزیل

روند اخذ تابعیت و پاسپورت برزیل

به صورت کلی پس از گذشت حدود ده سال از اقامت در برزیل بدون هیچ گونه سابقه کیفری می توان انتظار دریافت تابعیت و پاسپورت برزیل را داشت. منتهای مراتب چنانچه پیشتر عنوان نمودیم تحت شرایطی امکان کوتاه نمودن این مسیر به چهار سال و یا حتی مدت زمان کمتری وجود دارد. لازم به ذکر است که بر طبق قوانین کشور برزیل تابعیت مضاعف یا دو تابعیتی نیز پذیرفته است. در نتیجه متقاضیان پاسپورت برزیل برای مهاجرت به این کشور لزومی به از دست دادن تابعیت سابق خود ندارند. برای دریافت پاسپورت برزیل متقاضی می بایست این فرآیند را از وزارت دادگستری برزیل پیگیری نماید. نمایندگان وزارت خانه پیش از تایید درخواست تمام اسناد و مدارک و سوابق متقاضی طی مدت حضور در این کشور را به دقت مورد بررسی قرار خواهند داد. از جمله این مراحل بررسی سوابق کیفری، کاری، مالی و سلامت فرد می باشد. لازم به ذکر است که مدت زمان بررسی تا اعلام نتیجه برای تایید اعطای پاسپورت برزیل بسته به نوع پرونده متغیر می باشد.


 

سوالات متداول راجع به پاسپورت برزیل

✅ آیا اخذ پاسپورت برزیل برای اتباع ایرانی امکان پذیر می باشد؟

بله. دریافت پاسپورت برزیل از طریق سرمایه گذاری، تولد فرزند و کار امکان پذیر می باشد.

✅ آیا خرید ملک در برزیل برای اتباع ایرانی آثار اقامتی به همراه دارد؟

بله. با خرید یک ملک به ارزش 200 هزار دلار آمریکا یا چندین ملک که مجموعاً این مبلغ را در برگیرند، امکان دریافت اقامت و پاسپورت برزیل برای ایرانیان وجود دارد.

✅ آیا دریافت پاسپورت برزیل به واسطه سرمایه گذاری شرط حضور دائم دارد؟

خیر. در هر سه روش سرمایه گذاری دو اقامت دو ساله داده خواهد شد که مجموعاً در هر دو سال دو هفته شرط حضور لازم است.

✅ آیا تحصیل رایگان در برزیل امکان پذیر است؟

تحصیل به زبان پرتغالی در برزیل رایگان می باشد. اما تحصیل به زبان انگلیسی و به صورت رایگان مقدور نمی باشد.


_____________سخن پایانی درباره پاسپورت برزیل_____________

شرایط دریافت تابعیت، ارزش پاسپورت برزیل، شهروندی برزیل 2023و همچنین تمامی مسیرهایی که منجر به دریافت پاسپورت برزیل می شود را در این نوشتار به تفصیل مورد تحلیل و بررسی قرار دادیم. دریافت پاسپورت برزیل از مسیرهای؛ تولد، کار و سرمایه گذاری امکان پذیر است. پاسپورت برزیل به لحاظ اعتبار در رتبه 21 در میان کشورهای جهان قرار دارد و به دارنده خود امکان تردد آسان به 99 کشور، همچنین مجوز ورود بدون ویزا به 55 کشور از جمله انگلستان و ورود 38 کشور با ویزای فرودگاهی خواهد داد. دریافت ویزا و ورود آسان به آمریکا و کانادا و ورود به استرالیا به واسطه دریافت ویزای الکتریکی از دیگر مزایای در دست داشتن پاسپورت برزیل می باشد. سرمایه گذاری در برزیل به خصوص از روش ثبت شرکت 100 هزار دلاری تنها ظرف سه ماه صورت می گیرد و فرد دسترسی کامل به سرمایه خود خواهد داشت. در نتیجه این پروسه بدون ریسک، با کمترین هزینه در مقایسه با سایر روش های سرمایه گذاری و خرید ملک و در کمترین زمان ممکن صورت خواهد گرفت. شما می توانید برای بررسی شرایط خود و دریافت مشاوره رایگان تلفنی با موسسه ملک پور ارتباط برقرار نمایید. همچنین در صورت وجود هر گونه سوال و ابهامی می توانید در ذیل این صفحه و در قسمت دیدگاه ها نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

امتیاز 4.45 از 5 ( 25 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
Mohsen
سلام خسته نباشید یه سوال داشتم میخاستم ببینم من میتونم در چند کشور مثل ترکیه و پرتغال و دومنیکا سرمایه گذاری کنم و 3 پاسپورت بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب در صورتی که شرایط کامل داشته باشید امکان پذیر است پیشنهاد میکنم در سایت موسسه ملک پور شماره واتس آپ خود را ثبت کنید تا مشاوران مجرب برای بررسی دقیق با شما تماس بگیرند
رحمت اله جعفری
سلام،کشور برزیل زاغه نشین و دزد زیاده و بیکاری زیاده میگن و مردمش خوش برخورد نیستن و با پاسپورت برزیل میشه به استرالیا بدون ویزا سفر کرد میخوام بدونم حقیقت داره آخه قصد مهاجرت به برزیل رو دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز در همه جا ی دنیا انسان های خوب و بد وجود دارند شما بهتر بود شرایط سنی و میزان پشتوانه مالی خود را میفرمودین با تقویت زبان میتوانید برای کشورهای تاپ اقدام نمایید پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شما را کامل راهنمایی کنند
ابراهیم عسگری
من پاس بچه ام را دربرزیل گرفتم با این پاس میتونم به کشورم ایران سفر کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله دوست عزیز شما می توانید به ایران در رفت و آمد باشید اما برای کسب اطلاعات دقیق تر از جزئیات این موضوع از سفارت استعلام نمایید.
مشاوره رایگان