مهاجرت پرستاران به دانمارک

104 نظر

مهاجرت پرستاران به دانمارک، راحت ترین کشور برای مهاجرت پرستاران در سال 2020 و شرایط پذیرش پرستار در دانمارک در این مقاله به صورت تخصصی و علمی مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. مهاجرت پرستاران به دانمارک چه مراحلی دارد؟ معادل سازی مدارک پرستاران در دانمارک به چه صورت است؟ بهترین راه مهاجرت پرستاران به دانمارک چیست؟ پرستاری یکی از مشاغل پر تقاضا جهت کار در اروپا و حتی کشورهایی مثل کانادا و استرالیا در سال های اخیر بوده است و قوانین مختلف و متعددی در جهت حمایت پرستاران و کار پرستاری وضع شده است. پرستاری مانند سایر مشاغل زیر شاخه پزشکی، بدون گذراندن دوره های معادل سازی و آزمون های مخصوص کشور مقصد امکان پذیر نیست و پرستاران باید جهت کار در کشورهای خارجی، دوره های معادل سازی را طی کنند. روند معادل سازی در هر کشور متفاوت است و در این مقاله به روند مهاجرت پرستار به دانمارک و معادل سازی مدارک آنها به صورت تخصصی پرداخته می شود. موسسه ملک پور (MIE) با بیش از 15 سال سابقه کار در زمینه مهاجرت به صورت تخصصی پرونده مهاجرت پرستاران به دانمارک و همچنین مهاجرت کادر درماان به دانمارک را انجام داده و یاری رسان پرستاران عزیز در خصوص مهاجرت قانونی به دانمارک می باشد. بدین منظور شما می توانید با موسسه ملک پور تماس گرفته و یا فرم تماس را تکمیل نمایید تا از این طریق، از مشاوره تلفنی رایگان مشاوران متخصص این مجموعه بهره مند گردید. در مقاله مهاجرت پرستاران به دانمارک، مطالب ذیل مورد بررسی قرار می گیرد:

 • شرایط پذیرش پرستار در دانمارک
 • لزوم یادگیری زبان کشور دانمارک جهت مهاجرت پرستاران به این کشور
 • مهاجرت پرستاران به دانمارک بدون مدرک زبان
 • شرایط اخذ ویزای همراه کشور دانمارک
 • شرایط و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت پرستاران به دانمارک
 • سوالات مهم درباره مهاجرت پرستاران به دانمارک
 • مهاجرت پرستاران به دانمارک و مراحل معادلسازی
 • میزان حقوق پرستاران در دانمارک
 • هزینه های زندگی در دانمارک
 • نکات مثبت و مزایای مهاجرت پرستاران به دانمارک
 • اخذ اقامت و پاسپورت دانمارک
 • سوالات متداول

تماس با ما

مهاجرت پرستاران به دانمارک

شرایط پذیرش پرستار در دانمارک

دانمارک کشوری در قسمت اروپای شمالیست و از نظر کیفیت زندگی و سطح رفاه و امنیت، جزو برترین کشورهای دنیا می باشد و آرزوی بسیاری برای زندگی است. زیبایی های طبیعی کشور دانمارک، پاکیزگی و شرایط مناسب آب و هوایی در این کشور از بزرگترین مزایای زندگی در این کشور است. پایتخت کشور دانمارک، شهر کپنهاگ می باشد که اکثر مردم آن به علت توجه زیاد به محیط زیست، با دوچرخه تردد می کنند و در نتیجه این شهر، از پاکیزه ترین شهرهای دنیا محسوب می شود. فساد اداره در کشور دانمارک نزدیک به 0 است و کمترین میزان جرم و جنایت در این کشور اتفاق می افتد. زبان رسمی مردم دانمارک، زبان دانمارکی می باشد که جزو زبان های سخت اروپای شمالی به شمار می آید، اما زبان انگلیسی در این کشور کاملاً رایج می باشد.

مهاجرت پرستاران به دانمارک

کشور دانمارک در برخی مشاغل، نیاز به نیروی کار متخصص دارد. از جمله این مشاغل رشته های کامپیوتر، مارکتینگ و مشاغل پیراپزشکی مثل پرستاری می باشد. در واقع دانمارک، راحت ترین کشور برای مهاجرت پرستاران است؛ چرا که همانطور که گفته شد، با توجه به کمبود کادر درمانی در این کشور، شرایط مهاجرت کادر درمانی به دانمارک فراهم شده است، برای مشاغلی مانند کامپیوتر و مارکتینگ، امکان یافتن کار و کاریابی با مدرک زبان انگلیسی امکان پذیر است اما برخی مشاغل نظیر پرستاری، نیاز به گذراندن دوره های زبان دانمارکی دارد. شرایط اقتصادی و کار در این کشور بسیار ایده آل می باشد و به علت نیاز این کشور به پرستار، شرایط و قوانین مناسبی در سال 2019 برای مهاجرت پرستار به دانمارک و ورود آنان به این کشور وضع شده است که در این مقاله به آنها می پردازیم.

لزوم یادگیری زبان کشور دانمارک جهت مهاجرت پرستاران به این کشور

زبان دانمارکی از سخت ترین زبان های دنیاست و این شاید تنها نکته منفی مهاجرت پرستاران به دانمارک باشد. البته یادگیری زبان دانمارکی نیز همانند سایر کشورهای اسکاندیناوی، در محیط امکان پذیر است و در کل برای شخصی که هدف اصلی وی موفقیت و پیشرفت در زندگی می باشد، سختی های راه معنی ندارد و این مراحل را پشت سر خواهد گذاشت. همانطور که اشاره شد در برخی مشاغل نظیر مهندسی کامپیوتر و... با تسلط بر زبان انگلیسی می توان در کشور دانمارک کار کرد و اقامت گرفت؛ اما برای اقامت و کار در رشته های پزشکی و پرستاری و یا تحصیل پزشکی در دانمارک، به علت حساسیت بالای این مشاغل و نیاز با ارتباط مستقیم با مردم و بیماران، داشتن مدرک زبان دانمارکی در سطح IDansk 3 الزامی می باشد. گذراندن این دوره ها ممکن است بین 1 الی 2 سال به طول بیانجامد که البته بستگی به خود شخص نیز دارد. دوره ها به صورت فشرده و عادی ارائه می شود و شخص باید این دوره های زبان را در کشور دانمارک بگذراند. متقاضیان کار در رشته پرستاری دانمارک پس از یادگیری زبان و پاس کردن آزمون زبان دانمارکی، بقیه مراحل معادل سازی را طی خواهند کرد. 

مهاجرت پرستاران به دانمارک بدون مدرک زبان

در روش مهاجرت پرستاران به دانمارک، پرستاران نیاز به ارائه مدرک زبان دانمارکی یا حتی انگلیسی ندارند و بدون مدرک زبان می توانند این اقامت را دریافت کنند؛ اما جهت سهولت طی مراحل و گذراندن دوره های زبان، توانایی کار و برقراری ارتباط در کشور دانمارک توصیه می شود که افراد متقاضی، از تسلط مناسب بر زبان انگلیسی برخوردار باشند؛ زیرا زبان انگلیسی در این کشور بسیار رایج است.

شرایط اخذ ویزای همراه کشور دانمارک

طی کردن دوره زبان دانمارکی برای پرستاران متقاضی مهاجرت به دانمارک ممکن است بین 2 تا 3 سال زمان بر باشد. با توجه به این بازه زمان نسبتاً طولانی، شرایط مهاجرت همراهان و اعضای خانواده فرد متقاضی بسیار اهمیت می یابد. از آن جایی که در بین مردمان کشورهای حوزه اسکاندیناوی، خانواده از جایگاه و ارزش والایی برخوردار است، در قوانین مهاجرتی این کشورها نیز اهمیت این موضوع لحاظ شده است. در قوانین مهاجرت پرستار به دانمارک، بستر مهاجرت همزمان اعضای خانواده شامل همسر و فرزندان مجرد زیر 18 سال وی فراهم شده است و فرزندان می توانند پس از ورود به دانمارک، به تحصیل رایگان در مدارس دانمارک بپردازند. علاوه بر این، همسر فرد اصلی نیز می تواند به جستجوی کار پرداخته و با کار در دانمارک حتی به صورت تمام وقت، اقامت کاری دانمارک را دریافت کند. همانطور که مشاهده می نمایید شرایط بسیار مناسبی برای مهاجرت پرستار به دانمارک در نظر گرفته شده است و به همین دلیل دانمارک را به عنوان راحت ترین کشور برای مهاجرت پرستاران می شناسیم. لازم به ذکر است که این شرایط مساعد نه تنها برای مهاجرت پرستار به دانمارک، بلکه برای مهاجرت کادر درمانی به دانمارک از جمله مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان فراهم شده است. البته در کنار شرایط مناسب تعریف شده برای همراهان در پروسه مهاجرت پرستار به دانمارک، محدودیت هایی نیز مانند محدودیت در استفاده از خدمات اجتماعی مختص شهروندان نظیر اخذ بورسیه های تحصیلی مختص شهروندان دانمارکی و یا استفاده از وام های بدون بهره و... وجود دارد؛ اما برای استفاده از خدمات درمانی، تحصیلی به طور رایگان و کار در این کشور محدودیتی وجود ندارد. چنانچه در خصوص کار در خارج از کشور و چگونگی کاریابی نیاز به دریافت راهنمایی و مشاوره دارید می توانید از محصول گام به گام تا کار در خارج از کشور استفاده نمایید که از طریق لینک زیر قابل مطالعه و تهیه است.

محصول گام به گام کاریابی موسسه mie

شرایط و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت پرستاران به دانمارک

قبل از شروع روند معادل سازی مدارک برای مهاجرت پرستاران به دانمارک، بهتر است که متقاضی از مدارک مورد نیاز و شرایط پذیرش مطلع باشد. در این روش شخص نیاز به داشتن پاسپورت، مدرک لیسانس پرستاری از دانشگاه های معتبر و ترجیحاً گذراندن طرح پرستاری می باشد. در کنار این مدارک باید مدارک خانواده خود نظیر سند ازدواج و سند تولد فرزند را نیز به سفارت دانمارک ارائه دهد. مدارک دال بر تمکن مالی شخص که بتواند توانایی وی را در تأمین هزینه های زندگی خود و خانواده اش در طول مدت اقامت در دانمارک اثبات کند نیز نیاز می باشد. لازم به توجه است که این ویزا مخصوص پرستاران می باشد و مدرک شخص متقاضی باید پرستاری باشد. بنابراین افرادی که مدارک آنها به عنوان مثال اتاق عمل، فوق دیپلم پرستاری یا بهیاری می باشد نمی توانند درخواست این نوع ویزا را بدهند و بهتر است که از طریق تحصیل، اقامت دانمارک را دریافت کرده و پس از آن، مراحل معادل سازی را طی نمایند.

مهاجرت پرستاران به دانمارک

تحصیل در دانمارک

سوالات مهم درباره مهاجرت پرستاران به دانمارک

برای متقاضیان مهاجرت به دانمارک، ممکن است سوالاتی مشترک مطرح شود که پاسخ به آن ها می تواند راهگشای آنان در پروسه مهاجرت پرستاران به دانمارک باشد. مهاجرت پرستار به دانمارک قطعاً با سختی ها و هزینه هایی همراه است که باید قبل از اقدام به این روش به آنها پاسخ داده شود. پرستار متقاضی مهاجرت به دانمارک عموماً با این سوالات مواجه خواهد شد:

 • هزینه های مهاجرت پرستاران به دانمارک چه مقدار است؟
 • مهاجرت پرستاران به دانمارک دارای چه ریسک ها، خطرات و هزینه هایی می باشد و احتمال موفقیت در این مسیر چه مقدار است؟
 • پس از اتمام دوره زبان، در صورتی که شخص متقاضی مهاجرت نتواند آزمون زبان را پاس کند چه اتفاقی خواهد افتاد؟
 • آیا امکان اخذ اقامت دائم از این طریق در دانمارک وجود دارد یا خیر؟
 • میزان حقوق و مزایا برای پرستاران در دانمارک چه قدر است؟
 • زبان دانمارکی طی چه مدتی قابل یادگیری است؟
 • موسسه ملک پور در خصوص مهاجرت پرستاران به دانمارک چه خدماتی ارائه می نماید؟

مهاجرت پرستاران به دانمارک و روند معادل سازی مدارک پرستاری در دانمارک

یکی از مهمترین مباحث و مراحل مهاجرت پرستار به دانمارک، پروسه معادل سازی مدارک پرستاری است. معادل سازی مدارک پرستاری در دانمارک در مقایسه با پزشکان و دندان پزشکان، کمی ساده تر و سریعتر می باشد. در حالی که پزشکان و دندان پزشکان می بایست مدارک خود را جهت تأیید اولیه به سازمانی در آمریکا ارسال کرده و پس از تأیید از این مرحله، درخواست تأیید مدارک خود در دانمارک را بدهند؛ پرستاران مستقیماً می توانند مدارک خود را به اداره بهداشت دانمارک ارسال کنند. مراحل معادل سازی مدارک پرستاری در دانمارک به صورت زیر می باشد:

 • ارزیابی و ارزش گذاری مدارک تحصیلی: در این مرحله که مرحله اول می باشد باید مدارک تحصیلی پرستاران ارزیابی شود. برای این کار، می بایست مدارک متقاضیان به اداره سلامت و بهداشت دانمارک ارسال شود. پس از اتمام ارزیابی، تأیییه مدارک متقاضیان ارسال می شود و متقاضیان با این تائیدیه به اداره مهاجرت دانمارک مراجعه کرده و درخواست اقامت 3 ساله خود را جهت گذراندن مراحل بعدی ارائه می دهند.
 • آزمون زبان: پس از ورود به کشور دانمارک و گذراندن کلاس های زبان (که تقریباً رایگان می باشد.) شخص پرستار باید در آزمون مخصوص زبان شرکت نماید که تنها 2 بار در سال انجام می شود.
 • کارآموزی: در این مرحله شخص پس از گذراندن آزمون دانمارکی و اخذ مدرک زبان، باید با مراکز درمانی و بیمارستان ها ارتباط برقرار کند و در یک بیمارستان به عنوان کارآموز پرستاری مشغول به کار شود. این مرحله قبل از اتمام دوره زبان نیز امکان پذیر است ولی بسیار بعید می باشد که بدون داشتن تسلط بر زبان دانمارکی، پیشنهادی به شخص ارسال شود. این دوره ها همگی همراه با حقوق و مزایا می باشند.

مهاجرت پرستاران به آلمان

مهاجرت پرستاران به آلمان

میزان حقوق پرستاران در دانمارک

دانمارک جزو کشورهای ثروتمند دنیا می باشد و مردم این کشور در رفاه و آسودگی زندگی می کنند. به همین علت نیز خوشحال ترین مردم دنیا محسوب می شوند. همانطور که میزان حقوق در کشور دانمارک در مقایسه با بسیاری از کشورها بالاتر است، به همان میزان نیز مالیات پرداختی اتباع دانمارکی در مقایسه با برخی کشورها بالاتر می باشد که این موضوع، در قبال خدماتی که توسط دولت این کشور ارائه می نماید منطقی است. میزان درآمد و حقوق در کشور مقصد، یکی از مهم ترین موارد مورد توجه برای متقاضیان مهاجرت پرستاران به دانمارک می باشد. پرستاران در دانمارک درآمد متفاوتی با توجه به شهر و بخشی که مشغول به کار هستند دارند ولی به صورت متوسط یک پرستار در دانمارک در طول یک ماه حدود 8 هزار یورو الی 20 هزار یورو درآمد خواهد داشت. البته این درآمد پرستاران در 3 الی 4 سال اخیر، رشد فوق العاده ای داشته است و به علت نیاز این کشور به نیروی پرستار، درآمد بالایی برای این شغل در نظر گرفته شده است. البته بخش زیادی از این درآمد به عنوان مالیات بر حقوق کسر می شود و خالص دریافتی پایین تر از این میزان می باشد.

 

مهاجرت پرستاران به دانمارک و شرایط ویزای همراه و الحاق خانواده

همانطور که کشور دانمارک از نظر میزان درآمد و مزایا در سطح بالایی قرار دارد، از نظر هزینه های زندگی نیز جزو کشورهای گران اروپا محسوب می شود. مهاجرت پرستاران به دانمارک مستلزم اطلاع از میزان حقوق دریافتی پرستاران می باشد. البته هزینه زندگی در مقایسه با درآمد بسیار کمتر است و با کار ثابت به راحتی می توان هزینه های زندگی یک خانواده را تأمین کرد. مهاجرت پرستار به دانمارک مستلزم داشتن سرمایه اولیه برای هزینه های زندگی تا زمانی می باشد که شخص پرستار مشغول به کار شود. هزینه های زندگی در کپنهاگ در بالاترین سطح از هزینه ها در دانمارک می باشد که این مقدار، برای یک نفر حدود 1000 الی 1500 یورو در ماه است. برخی از هزینه های زندگی در دانمارک در جدول ذیل مشخص شده است:

 

کالا و خدمات در دانمارک

هزینه (یورو)

یک کیلو گوشت

11 یورو

یک کیلو موز

2.25 یورو

کاپوچینو

5 یورو

یک کیلو پیاز

1.12 یورو

بلیط قطار یک طرفه

3.21 یورو

رفت و آمد ماهیانه

53 یورو

سینما

14 یورو

اجاره آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر

858.91 یورو

اجاره آپارتمان 1 خوابه در خارج از مرکز شهر

639.93 یورو

اجاره آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر

1622.17 یورو

اجاره آپارتمان 3 خوابه در خارج از مرکز شهر

1242.77 یورو

نکات مثبت و مزایای مهاجرت پرستاران به دانمارک

این روش مزایای بسیاری دارد ولی بازهم باید تمام نکات مثبت و منفی با یکدیگر مقایسه شوند و بار دیگر نکات مثبت این روش بررسی شوند. مهاجرت پرستاران به دانمارک سالهای سال، روشی بسیار سخت و نیازمند پیدا کردن اسپانسر و پیشنهاد کارآموزی بود و به همین علت متقاضیان کار پرستاری در این کشور ناامید بودند. در حال حاضر شرایط این کشور به میزانی ایده آل است که برای پرستاران، جزو بهترین روش ها و مسیرهای مهاجرتی می باشد. قوانین مهاجرت پرستار به دانمارک که مهاجرت متقاضیان این شغل به کشور دانمارک را میسر ساخته است، به تازگی تصویب شده است و مشخص نیست که تا چه زمانی اعتبار داشته باشد. بنابراین به افرادی که در این تصمیم و زمینه مهاجرتی جدی می باشند توصیه می شود که سریع تر مراحل پذیرش و اقدامات خود را آغاز کنند. این مقاله توسط موسسه ملک پور تهیه و تدوین شده است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع، شرعاً و قانوناً حرام می باشد و پیگرد قانونی خواهد داشت. قوانینی که برای یک شغل خاص وضع می شوند و امکانات خاصی به این افراد داده می شود معمولاً محدود است و دائمی نمی باشند. لیستی از مزایا و نکات مثبت مهاجرت پرستاران به دانمارک:

 • مهاجرت مطمئن و کم هزینه و بدون نیاز به هزینه های بسیار زیاد
 • عدم نیاز به داشتن پیشنهاد شغلی از کشور دانمارک
 • امکان همراه بردن خانواده به صورت همزمان
 • اجازه کار تمام وقت همراه
 • اجازه تحصیل رایگان فرزندان
 • درآمد بسیار بالای پرستاران در دانمارک
 • کشور دانمارک جزو بهترین کشورهای دنیا می باشد.
 • امکان اخذ اقامت دائم و حقوق شهروندی
 • بدون نیاز به مدرک زبان

مهاجرت پرستاران به دانمارک و اخذ اقامت و پاسپورت

کشور دانمارک کشوری مهاجر پذیری می باشد اما شرایط مهاجرت و اخذ اقامت دائم در این کشور متفاوت است. در خصوص مهاجرت پرستاران به دانمارک باید گفت در صورتی که افراد پس از مهاجرت به دانمارک و یافتن کار پرستاری و اتمام پروسه معادلسازی خود، اقامت کاری دانمارک را دریافت کنند می توانند با استفاده از 2 قانون متفاوت، درخواست اقامت دائم دانمارک را بدهند.

 • اقامت دائم از طریق قانون اتحادیه اروپا: در صورتی که طبق قوانین اتحادیه اروپا، شخصی به مدت 5 سال در یک کشور زندگی کند و زبان و فرهنگ آن کشور را فراگیرد، می تواند درخواست اقامت دائم اروپا (کارت اقامت اتحادیه اروپا) را بدهد.
 • اقامت دائم دانمارک: طبق قوانین دانمارک، شخصی که به مدت 8 سال در این کشور به طور قانونی زندگی کرده و مالیات پرداخت نماید، می تواند درخواست اقامت دائم بدهد که تحت شرایط خاصی این مدت ممکن است با 4 سال هم امکان پذیر باشد.

جهت دریافت پاسپورت نیز شخصی که به مدت 9 سال به صورت قانونی در این کشور زندگی کند و بر زبان دانمارکی مسلط باشد، می تواند درخواست خود جهت اخذ پاسپورت این کشور را اعلام نماید. اطلاعات بیشتر در خصوص پاسپورت دانمارک و یا اخذ اقامت دانمارک از طریق کار در این کشور، از طریق لینک های ذیل قابل دستیابی می باشد:


سوالات متداول

✔️شرایط پذیرش پرستار در دانمارک چگونه است؟

قبل از شروع به کار، پرستاران نیاز به معادلسازی مدرک تحصیلی خود خواهند داشت.

✔️حقوق پرداختی به پرستاران در دانمارک چقدر است؟

حقوق پرستاران در دانمارک بین 8 تا 20 هزار یورو در ماه است.

✔️هزینه زندگی در دانمارک چقدر است؟

با میانگین ماهیانه 1.200 یورو می توان در کشور دانمارک زندگی نمود.

✔️نرخ بیکاری در دانمارک در چه وضعیتی است؟

بیکاری در دانمارک در حدود 4 درصد است که نرخ مناسبی محسوب می شود.


_____________________ سخن پایانی _____________________

مهاجرت پرستاران به دانمارک، روش های اخذ اقامت دانمارک از طریق پرستاری، شرایط پذیرش پرستار در دانمارک و همچنین راحت ترین کشور برای مهاجرت پرستاران در سال 2020 در این مقاله به صورت علمی بررسی شده است. پرستارانی که علاقمند به مهاجرت به یکی از کشورهای برتر اروپایی بوده و تمایل دارند که از یک روش مطمئن و مناسب اقدام نمایند، می توانند روش مهاجرت پرستاران به دانمارک را بررسی کرده و شرایط خود را جهت اقدام برای آن ارزیابی نمایند. دانمارک کشوری ایده آل برای زندگی می باشد و کشوریست که در سال های آینده در زمینه تکنولوژی و... پیشرفت های فوق العاده ای خواهد داشت. برای اقدام جدی در این خصوص موسسه ملک پور می تواند در خصوص انجام تمامی مراحل معادل سازی، جزئیات پرونده مهاجرت پرستاران به دانمارک و اخذ ویزای 3 ساله به شما عزیزان متقاضی مشاوره داده و راهنما و چراغ شما برای روشنایی در این مسیر باشد. جهت دریافت مشاوره رایگان و ارزیابی شرایط خود می توانید با تلفن های موسسه ملک پور تماس حاصل فرموده و یا از طریق تکمیل فرم تماس اقدام نمایید تا از مشاوره تلفنی رایگان این موسسه بهره مند شوید. همچنین شما می توانید سوالات خود را در بخش "ثبت پرسش" و در پایان این مقاله مطرح نمایید تا کارشناسان موسسه ملک پور در خصوص مهاجرت پرستاران به دانمارک پاسخ شما را بدهند.

امتیاز 4.06 از 5 ( 136 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مریم غلامیان
سلام من ماما هستم میخواستم ببینم میتونیم به همراه پسر و شوهرم به دانمارک از این طریق مهاجرت کنیم؟ سطح زبان دانمارکی رو از کجا می تونیم ما یاد بگیریم؟ همسرم راننده تریلر بین المللیه ایشون میتونه توی دانمارک کار کنه ؟ ممنونم از مقاله کامل و زیبا تون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما بصورت برای رشته های پزشکی و پیراپزشکی کشورهایی چون سوئد و دانمارک شرایط خوبی دارند و بصورت مستقیم برای کار می توانید اقدام کنید. سوئد و دانمارک هردو همراه دارند و خانواده شما هم می تواند بعنوان همراه باشد و اجازه کار هم دارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
علی کامکار
سلام من پرستار هستم و همسرم کارشناس مامایی. یک فرزند داریم. از اسفند سال گذشته به تا هم اکنون به صورت تمام وقت در دو بیمارستان مشغول به کار هستم. در یک بیمارستان به عنوان نرس اورژانس و در یکی نرس ویژه هستم. زبان آلمانی در حد ب1 و انگلیسی حدود ایلتس 6 دارم. البته هر دو اکادمیک نیستن و مدرک ندارم. برای ب 1 هم آزمون 6 اسفند نام نویسی کرده بودم ولی کنسل شد. برای دانمارک چطور اقدام کنم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرضادب دوست عزیز باتوجه به رشته و سوابق کاری تان و اینکه کشور دانمارک برای پرستاران خدمات مهاجرتی ویژه دارد و شما عزیزان برای کار میتوانید اقدام کنید. بهترین گزینه استفاده از خود ویزای پرستاران دانمارک است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط مشاوران ما هم برای دانماک و هم برای کورهایی چون سوئد بررسی شود. وفق باشید.
زینلی
با سلام وخسته نباشید .در خصوص مهاجرت پرستار به دانمارک بدون مدرک زبان .ایامحدودیت سنی وجود ندارد .درمقاله قید شده ۱-۳سال دوره زبان برای پرستاران طول میکشد .با توجه به اینکه در این دوره اجازه کار آموزی وجود نداره لطفا هزینه دوره زبان را بفرمائید. هزینه حدودی برنامه ریزی موسسه و پروسه زمانی آن را راهنمایی بفرمائید . ایا باتوجه به سن ۴۳ سال وسابقه کار ۱۷ سال وایلتس ۵ که منقصی شده شانس اقدام این روش مهاجرتی را دارم با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه بهتر شما را راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما درخصوص مهاجرت پرستاران به دانمارک، سوئد و کشورهایی نظیر عمان که نزدیک ایران هستند محدودیت سنی قرار ندادند ولی افرادی که زیر 40 سال باشند شرایط مناسبی دارند. برای کشور دانمارک شما هزینه زندگی برای 2 تا 3 سال که میانگین 20 تا 25 هزار یورو داشته باشید کفایت می کند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
محمد
سلام من در سایت های مختلفی خوندم که پرستاری در نروژ بیشترین حقوق را نسبت به دانمارک و انگلیس را دارد،بنظر شما من واسه کدوم کشور اقدام کنم. بهترین کشور واسه یک پرستار کجاست؟آیا تفاوتی بین حقوق پرستار در کشور نروژ و دانمارک با توجه به مالیاتی که باید بپردازیم هست یا نه؟ممنون میشم راهنماییم کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز دانمارک و نروژ هر دو جز کشورهای سوسیالیست و پشرفته دنیا هستند و شرایط کاری مناسبی دارند اما کشور دانمارک برای پرستاران ویزای کار 3 ساله دارد که شما با آن می توانید اقدام نمایید علاوه بر این کشورهایی چون سوئد و اتریش و همچنین در کشور عمان که نزدیک ایران است فرصت های مناسبی برای پرستاران وجود دارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
امین ارضی
سلام و عرض ادب.همسر من لیسانس پرستاری داره از دانشگاه دولتی و سابقه کار در بیمارستان و هم اکنون هم شاغل هست در بیمارستان دولتی.بنظر شما برای مهاجرت از طریق پرستاری برای دانمارک اقدام کنند یا کانادا.چقدر تقریبا هزینه اولیه نیاز داره واسه وانجام کارهاش.هزینه های 2الی3 سال برای دوره های زبان چقدر خواهد بود
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز رشته همسر شما جز رشته هایی است که نیازمند به معادلسازی است و در حال حاضر در اروپا کشورهایی چون دانمارک، سوئد و اتریش شرایط مناسبی را فراهم کرده اند و حتی کشور دانمارک برای پرستاران ویزای 3 ساله میدهد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط مشاوران ما بررسی شود. موفق باشید.
شهین ملایی
باسلام، درخصوص اعزام پرستار به دانمارک سوالاتی خدمتتان داشتم، از جمله هزینه آن، مدت زمانی که جهت صدور ویزا لازم است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای مهاجرت پرستاران به کشور دانمارک شما هزینه یک تا دوسال زندگی را داشته باشید بین 12 تا 20 هزار یورو کفایت می کند و معمولاً یکساله کارش انجام می شود. موفق باشید.
سیران
سلام ببخشید من پرستار و با سابقه ۱۱ سال هستم معدلم در دانشگاه ۱۳.۸۰ بود به نظر شما با این معدل پایین به من ویزا میدهند و معادل سازی میشود برای دانمارک یا المان؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز درخصوص معادلسازی باید مد نظر داشته باشید که مدارک شما ابتدا ارزشیابی میشه توسط اون کشور واگر در این ارزشیابی یا بررسی اولیه مورد تایید باشد می تواند برای ویزا ادقام نمایید برای معادلسازی سفارت خیلی با معدل شما کاری ندارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
شبنم زمانی
سلام بدون گذراندن طرح و داشتن سابقه کار امکان گرفتن ویزا ی کاری برای دانمارک هست؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای پزشکان و پرستاران که باید مدرکشان معادلسازی شود تا در این رشته فعالیت کنند خیر.
شبنم زمانی
اگر بتونم مدرکمو قبل طرح آزاد کنم چی؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت وقتی مدرک شما آزاد باشد ابتدا برای ارزشیابی فرستاده می شود در صورت مثبت بودن جواب کشور دانمارک برای پزشکان و دندانپزشکان ویزای 2 ساله و برای پرستاران ویزای 3 ساله صادر می کند تا برای معادلسازی اقدام نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
شبنم زمانی
اگر بتونم مدرکمو قبل طرح آزاد کنم چی؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت وقتی مدرک شما آزاد باشد ابتدا برای ارزشیابی فرستاده می شود در صورت مثبت بودن جواب کشور دانمارک برای پزشکان و دندانپزشکان ویزای 2 ساله و برای پرستاران ویزای 3 ساله صادر می کند تا برای معادلسازی اقدام نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
سارا احمدی
با سلام... من پرستار با سابقه حدود ۱۰ سال و همسرم شغل آزاد است سوال من در خصوص یافتن کار در طول دوره زبان اموزیه!؟ آیا من و همسرم میتونیم تو این مدت کار و درآمد داشته باشیم...آیا موسسه در خصوص پیدا کردن شغل موقت موقع زبان آموزی به منو همسرم کمک خواهد کرد یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر منظور شما کار حرفه ای و مستقل به رشته پرستاری است خیر ولی این امکان را دارید که در بیمارستان به یا در کنار استادانتان بصورت دستیار مشغول به کار شوید. اگر همسرتان رشته شان پزشکی یا پیراپزشکی نباشد این اجازه کار دارند و می توانند مشغول به کار شوند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت دقیق تر بررسی شود. موفق باشید.
میلاد زهره وند
سلام خسته نباشید مدرک لیسانس پرستاری من از دانشگاه آزاد هستش در روند معادل سازی مشکل نداره ک از دانشگاه آزاد گرفتم مدرکم رو ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز پروسه کار پرستاران دانمارک بدین صورت است که ابتدا مدارک برای ارزشیابی ارسال می شود و سپس اگر جواب مثبت بود مراحل بعدی و اخذ اقامت است و عموم مدارک ایران دارای اعتبار می باشند و به صرف اینکه چون مدرک شما از دانشگاه آزاد است رد یا تایید نمی کنند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
نازیلا احمدی
از زمان ارائه مدارک تا اخذ ویزا چقدر طول میکشه ،و هزینه دریافتی شما چقدر هست ،؟و تا زمان دریافت مدرک دانمارکی چقدر پول نیاز داریم دراون کشور اجازه انجام کار جنرال داریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز معمولاً پروسه های تایید و ارزشیابی مدارک بین 7 تا 9 ماه به طول می انجامد البته همه این تاریخ ها بسته نوع ارائه مدارک شما دارد و می تواند کمتر یا بیشتر هم باشد. باتوجه به اینکه آموزش زبان و معادلسازی در محیط صورت می گیرد شما هزینه 1.5 تا 2 سال زندگی را داشته باشید کفایت می کند، درمورد کار جنرال هم بلی اجازه کار دارید شما. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
حسین
سلام و عرض ادب،همسر من لیسانس پرستاری هست و از طریق شما برای سوئد اقدام کردیم.اگر مقدور هست به طور خلاصه تفاوت های ویزای سوئد و دانمارک رو توضیح بدید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بخاطر اهمیت سوال شما و اینکه به یک نتیجه درست برسید پیشنهاد می کنم با مشاور خود ارتباط بگیرید تا اطلاعات جامع و کاملی دریافت نمایید، نمی توان در یک کامنت بطور کامل به همه جوانب پرداخت. موفق باشید
تانیا
سلام همسر من پرستار است ۱۵ سال سابقه کار دارد ولی دانشگاه آزاد کرمان درس خوانده است ما باید کجا برویم برای اقدام سفر به دانمارک یا سوئد در کرمان
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر می خواهید برای کار در دانمارک و سوئد برای ایشان اقدام نمایید، پیشنهاد می کنم با موسسه از طریق یکی از راه های زیر تماس بگیرید تا کارشناسان ما بصورت رایگان شما را راهنمایی نمایند. https://officialmalekpour.com/contact
نگار
سلام و عرض ادب من 23 سالمه و کارشناسی پرستاری دارم اما سابقه کار ندارم میتونم از طریق ویزای کار پرستاران به دانمارک برم؟ ایا نیازه زبان انگلیسی بلد باشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز داشتن سابقه کاری شانس شما را افزایش می دهد ولی این بدان معنا نیست که بدون مدرک زبان نتوانید اقدام نمایید، دانش زبان انگلیسی بسیار کمک کننده می باشد و بهتر است ولی الزامی به ارائه مدرک زبان انگلیسی نیست. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
امید
با درود فراوان من خواهرم پرستار و الان هم مشغول به کار هستند و خودم هم برق خوندم و کنگان مشغول به کار هستم امکان داره که ما با هم بتونیم ویزای دانمارک بگیریم؟؟ و هزینه آن برای هر نفر چقدر میشه ممنون از لطف و راهنمایی شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم ما بصورت کلی بلی ایشان می تواند از طریق ویزای پرستاران اقدام نماید و برای شما هم در صورت داشتن شرایط از طریق کار یا تحصیل اقدام نمایید. درخصوص هزینه های اگر یک پشتوانه مالی 20 تا 30 هزاریورویی داشته باشید کفایت می کند. موفق باشید.
الناز حق دوست
با سلام من کارشناس ارشد پرستاری کودکان هستم در حال اتمام پایان نامم و ۵ سال سابقه کار در بیمارستان با بیمه دارم فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران و‌ایران هستم میخواستم بپرسم الان اگه بخوام برای مهاجرت به دانمارک اقدام کنم باید چه کاری انجام بدم دقیقا؟ با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شما پرستاران عزیز ابتدا باید برای ویزای پرستاران که به مدت 3 سال است درخواست بدهید اگر جواب ارزشیابی مدارک شما مثبت باشد می توانید اقدام نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
Sama nasiri
سلام وقتتون بخیر . من دانشجوی کارشناسی اتاق عمل دانشگاه دولتی هستم می خواستم بدونم از اونجایی قصد مهاجرت دارم برای ارشدم بهتره در اتاق عمل ادامه تحصیل بدم یا در شاخه های پرستاری مثل مراقبت های ویژه و اینکه آخرین مدرک تحصیلی ملاک هستش؟ اینکه من لیسانسم در رشته ی اتاق عمل و دانشگاه تیپ چند بوده مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز رشته ای که در حال حاضر در مطالعه آن هستید هم رشته خوبی است ولی مد نظر داشته باشید رشته های پزشکی و پیراپزشکی جز رشته هایی هستند که نیاز به معادلسازی دارند و بطور مستقیم نمی توانید وارد بازار کار شوید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
امیر محمودی
سلام و خسته نباشید خدمت شما بنده فارغالتخصیل رشته کارشناسی فوریتهای پزشکی هستم ۵ سال سابقه کار در اورژانس ۱۱۵ تهران و ۳ سال در ICu رو دارم بنظرتون شرایط بنده در دانمارک برای کار هستش؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز کشور دانمارک بیشتر برای پزشکان، پرستاران و دندانپزشکان ویزای کاری صادر می کند و رشته شما باید استعلام گرفته شود. اما کشور سوئد برای کادر درمان اعم از پزشک و پیراپزشک ویزا جهت معادلسازی و کار می دهد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
سلام برای کار در کشور دانمارک یا نروژ دررشته پرستاری حتما باید ازدواج کنیم؟
سلام برای کار در یک کشور خارجی مثلا دانمارک یا نروژ در رشته ی پرستاری حتما باید متاهل باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز معادسازی پزشکان و کادر درمان الزامی برای اینکه فرد متاهل باشد یا مجرد قرار نداده است. رزومه علمی شما ملاک است، ابتدا مدارک شما فرستاده می شود برای ارزشیابی و بعد از مثبت بودن جواب برای معادلسازی اقدام می شود. موفق باشید.
A
سلام من ليسانس اتاق عمل و ارشد پرستاري مراقبت هاي ويژه دارم ميتونم براي ويزاي دانمارك اقدام كنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی شما برای ویزای کادر درمان کشور دانمارک، نروژ و سوئد و عمان می توانید اقدام نمایید. البته برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
شیروانی
سلام من شوهرم دانشجو ترم۵ پرستاری هست سابقه۱۳سال بهیاری دارد....درحال حاضر گذروندن طرح اختیاری هست براشون...آیا میشه بدون گذروندن طرح پرستاریش تموم شد اقدام کنه ب مهاجرت دانمارک؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز معمولاً ویزاهای کاری نیازمند به تجربی کاری هستند ولی باید رزومه ایشان بصورت دقیق تر بررسی شود. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
پريسا منصوري
سلام و خسته نباشيد من دندانپزشك هستم ايا مدرك زبان الزامي مي باشد؟ ايا همسرم هم با من ميتونه مهاجرت كنه و كار كنه؟ ممنون از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای معادلسازی دندانپزشکان در دانمارک ابتدا نیازی به ارائه مدارک زبان نیست و همراه هم دارد و اجازه کار هم می دهند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط و رزومه شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
یلدا
با سلام و خسته نباشید،من پرستار هستم و برای مهاجرت اقدام کردم دو فرزند دارم یکیشون بالای هجده ساله میخواستم بدونم که برای دخترم ک بالای هجده ساله با مدرک تحصیلی موافقت میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه بهتر راهنمایی تان کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم ولی با توجه به سن فرزندتان بلی ایشان شرایط عمومی خوبی دارند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
یلدا
با سلام و خسته نباشید،من پرستار هستم و برای مهاجرت اقدام کردم دو فرزند دارم یکیشون بالای هجده ساله میخواستم بدونم که برای دخترم ک بالای هجده ساله با مدرک تحصیلی موافقت میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم ولی بصورت کلی بلی فرزند شما می تواند با ویزاهای تحصیلی اقدام بکند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
مرضیه نگین
سلام پرستار بازنشسته با بیست و هفت سال سابقه هستم با توجه به سن پنجاه سال ایا شانس پذیرفته شدن برای کار پرستاری در دانمارک رو دارم.البته همسرم هم مهندسکشاورزی هستن ایشون هم بازنشسته و پنجاه هشت ساله ایا برای ایشون هم کار فراخور خودشون ممکنه. در ضمن پسم هم یکسال مونده برای اتمام تحصیلش در رشته بیو تکنولوژی . ممنون میشم از راهنماییتون.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله شما برای معادلسازی میتوانید اقدام کنید همسر شما به عنوان همراه اجازه کار خواهند داشت و فرزند ان تا 18 سال تحصیل رایگان دارند.
شادی شیروانی
سلام وقت بخیر ... کارشناس تغذیه ورژیم درمانی هستم با سابقه کاری دو ساله و مدرک زبان خواستار مهاجرت هستم .... راهنمایی میخواستم که کدام کشورشرایط ویژه داره برای پیراپزشکان
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب شما در بعضی از کشورها از جمله سوئد می توانید برای معادلسازی مدرک و کاریابی اقدام فرمایید .
اسفندیار حیدری
سلام من همسرم پرستار هستش ۵ سال سابقه کار داره ۲۸ سال سن داره و یک بچه ۷ ماهه داریم و میدونم مدرکش معادل سازی میخواد ۱-تمکن مالی برای من و همسر و فرزندم چقدر میخواد؟؟؟؟ ۲-ایا این تمکن مالی رو اونجا بهت میدن ؟؟؟ ۳-الان هم جذب مهاجر داره یا نه؟؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب در حال حاضر کشورهایی مثل سوئد، دانمارک و نروژ ویزا کار برای معادلسازی پزشکان و پرستاران صادر می کنند چون با بحران شدید کادر درمان مواجه هستند ، بله همسر شما از طریق یادگیری زبان آن کشور و معادلسازی می تواند به عنوان پرستار مشغول به کار شوند. در خصوص هزینه ها و و تمکن لطفا با کارشناسان تماس بگیرید تا به صورت تخصصی راهنمایی شوید.
م.امین
سلام خسته نباشید من و همسرم هردو ترم ۶ پرستاری هستیم میخواستم بدونم بعد آز گذروندن طرحمون چه اقداماتی باید انجام یدیم برای پذیرش؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض برای کار باید مدارک شما معادلسازی شود ‌و زبان دانمارکی بخونید تا مجوز پرستاری بگیرید . برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید،
نغمه کیانی مهر
سلام من پرستار هستم و سه فرزند دارم دختر بزرگم 23 ساله و دانشجوست. دختر دوم من 18 ساله است و امسال دیپلم گرفته و به احتمال بسیار دانشجو خواهد شد. و پسرم15 ساله است. حالا سوالم در ارتباط با شرایط دخترانم میباشد که در معیت خودم و همسرم هستند و مستقل زندگی نمیکنند. حالا آیا میتوانند در صورت پذیرش من ، همراه من ، همسر و پسرم باشند.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب همسر شما به عنوان همراه و همچنین فرزندان تا 18 سال می توانند همراه شما باشند. برای کسب اطلاعات کامل و دقیقتر با توجه به رزومه شما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
مهروش جوکاری
سلام . من 59 ساله و بازنشسته پرستاری هستم اکنون در بیمارستان خصوصی مشغول بکارم آیا میتونم متقاضی کار در دانمارک باشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شما می توانید از طریق معادلسازی مدرک پرستاری اقدام کرده و در این کشور مشغول به کار شوید. سپاس
آزیتا
سلام روز بخیر ببخشید من شنیدم تا قبل از ۵۰ سالگی باید مدرکت به سفارت ارسال شده باشه این یعنی چی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایط سنی که دارید ریسک ویزاهای کاری برای اینکه نشود برای شما بالاست، و کشور دانمارک هم در حال حاضر خیلی دیر پاسخ می دهد. پیشنهاد می کنم با کمک ویدیوهای آقای دکتر ملک پور برای برنامه های دیگر مهاجرتی مثل خرید ملک ها یا سرمایه گذاری بیشتر تحقیق بفرمایید.
نرگس
سلام وقت بخیر من کارشناس هوشبری هستم و ۳ سال و ۳ ماه سابقه کار با بیمه دارم (طرح و تمدید )ایلتس اکادمیک ۶/۵ دارم برای دانمارک میتونم اقدام کنم !؟ هزینه ای ک شما اقدام کنید چقدره !؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما باید ابتدا مدرک خود را معادلسازی کنید که اجازه کار داشته باشبد ولی دانمارک فقط به پزشکان، دندانپزشکان و پرستاران این ویزا را می دهد. ولی شما می توانید برای کشورهایی نظیر سوئد و نروژ اقدام بفرمایید. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید. سپاس
بیتا
سلام من کارشناس پرستاری دارم 47سالمه برای مهاجرت به دانمارک آیا شرایط سنی داره یا خیر برای تمکن مالی چقدر پول باید داشته باشیم هزینه سالیانه مخارج حدودا چقدر هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب شما برای معادلسازی دانمارک می توانید اقدام نمایید برای مهاجرت حداق باید 700-800 میلیون دارایی داشته باشید تا زمانی که معادلسازی میکنید و زبان آن کشور را میخوانید باید بتوانید از پس هزینه های خود برآیید. برای یک نفر ماهانه 1000 تا 1300 یورو هزینه زندگی خواهید داشت
حسام
با سلام یعنی می‌فرمایید برای دو سال اقامت یک خانواده ۴ نفره باید هر سال ۱۰۰ هزار یورو پرداخت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت این هزینه ها برای سال اول شما تخمین زده شده و شما وقتی به خاک کشور دانمارک وارد میشید؛ همراه شما اجازه کار تمام وقت دارند و شما هم اجازه کار دارید (به جز رشته پرستاری). همچنین تحصیلات فرزندان شما هم رایگان خواهد بود. توصیه می کنم برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایط خود و خانواده محترمتان با موسسه تماس تلفنی داشته باشید و از راهنمایی کارشناسان مجرب مجموعه بهره ببرید.
معصومه امیری
سلام.بنده 43ساله دارای کارشناسی پرستاری با هجده سال سابقه کار با دو فرزند یازده ساله و شش ساله ،چند درصد امکان مهاجرت یه دانمارک را دارا هستم.در ضمن زبان بنده خیلی ضعیف است.با سپاس فراوان
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب شما میتوانید برای دانمارک اقدام نمایید زبان دانمارکی را در کشور دانمارک سپری کرده و بعد از معادلسازی مشغول به کار خواهید شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
F.za
سلام من پرستار هستم،دارم طرح میگذرونم، میخوام بدونم میتونم قبل از تموم شدن طرح اقدام کنم واسه مهاجرت، یعنی امکان معافیت از طرح واسه مهاجرت وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب خیر مدارک شما باید تکمیل باشد برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
فرزانه حبیبی
سلام بنده پرستار هستم با ۱۲ سابقه کاری و لیسانس پرستاری دارم ،همسرم فوق لیسانس عمران هست خواستم بینم راحت راه و بهترین کشور جهت مهاجرت کدوم کشوره و چقدر طول می کشه تا مهاجرت کنم .
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب برای شما دانمارک و سوئد گزینه خوبی می باشد و همسر شما بعنوان همراه اجازه کار خواهد داشت پروسه شما حدودا یک سال زمان می برد .برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید .
فرجی
سلام تو دوره زبان اموزی میشه به کاری غیر از حرفه پرستاری مشغول شد؟ سوال بعدم اینه که چه مقدار مالیات از حقوق 8 تا 20 هزار یورویی کسر میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله کار تحقیقاتی می توانید انجام دهید یا کاری که مرتبط با پرستاری نباشد در خصوص مالیات هم بستگی به شغل شما دارد لطفا برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان اتفاده نمایید .
پریا نجومی
با سلام من کارشناس پرستاری هستم و میخواستم شرایط کار در دانمارک بدون مدرک زبان و بدونم و ۸ سال سابقه کار در سوختگی و اورژانس و اطفال دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب شما بدون مدرک زبان نمیتوانید در این کشور کار کنید باید حتما دوره زبان را سپری کرده و معادلسازی انجام دهید و بعد مشغول به کار شوید .برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
عابدیان
سلام ممنون از سایت خوبتون. خواستم بدونم آیا برای مهاجرت پرستاران به دانمارک سابقه کاری بالایی نیاز هست و پرستاران در حین یادگیری زبان دانمارکی در این کشور اجازه کار هم دارن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب سابقه کار بالا نیازی نیست و حین زبان هم خیر ،شما تا معادلسازی نکردید در رشته خود اجازه کار نخواهید داشت برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
میمنت رادی
سلام لیسانس مامایی با۱۶ سال سابقه کار ۵۵ سالمه دائم اول کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی دانشگاه الکترونیکی آزادم بااین شرایط چطور میتونم با همسرم شغل آزاد ودو فرزند پسر ۲۴ ساله دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق ترم اول ودختر ۱۴ساله به دانمارک مهاجرت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب شما می توانید از طریق دوره زبان و معادلسازی اقامت داشته باشید و همسر شما اجازه کار فول تایم ولی تا فرزندان 18 سال در پرونده شما قرار میگیرند و فرزند 24 ساله شما می تواند پذیرش تحصیلی داشته باشد .برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
میمنت رادی
سلام لیسانس مامایی با۱۶ سال سابقه کار ۵۵ سالمه دائم اول کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی دانشگاه الکترونیکی آزادم بااین شرایط چطور میتونم با همسرم شغل آزاد ودو فرزند پسر ۲۴ ساله دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق ترم اول ودختر ۱۴ساله به دانمارک مهاجرت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب شما می توانید از طریق دوره زبان و معادلسازی اقامت داشته باشید و همسر شما اجازه کار فول تایم ولی تا فرزندان 18 سال در پرونده شما قرار میگیرند و فرزند 24 ساله شما می تواند پذیرش تحصیلی داشته باشد .برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
داریوش
سلام خسته نباشید اگر هزینه یک تا دو سال زمانی که در کشور دانمارک زندگی میکنی که مدرک زبان رو بگیریم نداشته باشیم میشه تا گرفتن مدرک زبان کار دیگه ای مثل گارسونی و... رو انجام داد برای هزینه زندگی؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله امکان دارد. برای بررسی دقیق تر با مشاورین ما تماس بگیرید
محمود کاشفی
با سلام و احترام من کارشناس پرستاری هستم و در دو مرکز بیمارستانی (دولتی و خصوص) در حال کار هستم و 52 سال هم سن دارم همسرم هم 48 سال سن دارند و ایشان هم کارشناس پرستاری بازنشسته از یک بیمارستان خصوصی هستند ، سوال بنده این هست که آیا با این شرایط میتوان در دانمارک یا هر کشور یگر مثل ایتالیا و .. کار پیدا کرد و اگر جواب مثبت هست برای معادل سازی چه کار باید بکنیم و از کجا باید شروع کنیم؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام باتوجه به شرایط سنی امکان مهاجرت کاری ندارید اما روشهای جایگزین وجود دارد برای اطلاعات تخصصی با مشاورین موسسه تماس بگیرید
حسن پور
سلام و عرض ادب. آیا میشه زبان دانمارکی رو تا سطحی حدود سطح ٣ IDansk که فرمودین در ایران خوند? و آیا امتحانشو حتما باید توی خود دانمارک بدیم?
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام بله میشه در ایران هم مدرک زبان رو اخذ کرد
ستاره رضایی
عرض ادب و ارادت در خصوص هزینه های زندگی طی مدتی که می باییست دوره زبان رو در دانمارک بگذرونیم توضیح میفرمایید تامینش با خود ماست؟ چون با توجه به این که مدت دوره زبان زیاده و هزینه های زندگی هم زیاد هست ممکنه هر کسی برای تامین و انتقال پول از ایران به اروپا به مشکل بربخوره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله هزینه زندگی با شما هست. همسر اجازه کار دارد
حسن پور
سلام و عرض ادب. آیا میشه زبان دانمارکی رو تا سطحی حدود سطح ٣ IDansk که فرمودین, در ایران خوند? و آیا امتحانشو حتما باید توی خود دانمارک بدیم?
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله میشه در ایران خوند و امتحان رو اونجا داد
محمد سلطاني
سلام وقت بخير ممنون ميشم در مورد اجازه كار براى همراه در پروسه مهاجرت پرستاران به دانمارك هم توضيح دهيد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام اجازه کار دارند
فروزان
باسلام وعرض ادب، بنده دانشجوی سال اخر پرستاری هستم،می خواستم بدونم چقدر مالیات ماهانه از حقوق پرستاران در دانمارک کم میشه؟ چه کشوری برای مهاجرت کاری وزندگی کردن به نحوی که بشه پولت رو هم پس انداز کنی مناسبه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام در اکثر کشورهای پیشرفته امکان پس انداز نیز هست. برای دریافت مشاوره باتوجه به شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
F.A
پرستار هستم.اگرزبان دانمارکی رو اینجا یاد بگیری میشه امیدوار بود زودتر وارد کار شد چون هزینه زندگی خیلی زیاد خواهد شد.و اینکه دقیقا تا چه سنی میشه اقدام کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله قطعا . تا سن ۳۷ سال
سعید ذاکری
سلام وقتتون بخیر. در مورد مهاجرت پرستاران به دانمارک توضیح دادین ولی من میخوام بدونم آیا با شرایطی که ما داریم بهتره از طریق همسرم که پسار هستند برای مهاجرت اقدام کنیم ؟ همسر من 34 ساله هستند با 5 سال سابقه کاری پرستاری. من 38 ساله هستم با مدرک تحصیلی برق و سابقه کاری نامرتبط. ممنون میشم اگر جواب بدید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله هم از طریق ایشون می تونید اقدام کنید هم از طریق ویزای کار برای خودتون لطفا برای بررسی شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
احسان زارع
با سلام و عرض ادب. ایا بعد از یادگیری زبان دانمارکی باید دوره های خاصی رو بگذرونه و ایا ازمونه برای معادل سازی برگزار میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله یکسری دوره های عملی و تئوری برای اطلاعات کامل با مشاورین تماس بگیرید
anahita31
سلام و عرض ادب وقت بخیر من 55 ساله هستم و لیسانس پرستاری 20 ساله در این زمینه در بیمارستان ها مشغول بکار بودم میخواستم بدونم باتوجه به شرایط سنیم ایا میتونم از طریق کاری اقدام کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام با توجه به شرایط سنی روشهای جایگزین وجود دارد برای مشاوره رایگان با مشاورین تماس بگیرید
صادقی
سلام و عرض ادب در دوران کارآموزی پرستاران میزان حقوق و مزایایی که فرمودین چقدر هست؟ ایا تو این مدت کار غیر از پرستاری هم میشه کرد به زبان انگلیسی؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله اجازه کار غیر مرتبط دارید برای اطلاعات بیشتر با مشاورین تماس بگیرید
رفعتی
سلام و عرض ادب من 44 سال سن دارم و 18 سال سابقه پرستاری در بخش مراقبت های ویژه یکی از بهترین بیمارستان های تهران رو دارم. مدت زیادی از دریافت مدرک لیسانسم میگذره و زبانم هم متوسط هست. خواستم بدونم با این شرایط سنی و سطح زبان شانسی برای مهاجرت به دانمارک دارم؟ و اینکه آیا برای مهاجرت پرستاران به دانمارک باید مدرک زبان انگلیسی داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام با توجه به شرایط سنی ریسک دارید اما از طرق دیگر می توان به خیلی از کشورها مهاجرت کرد و بعد معادل سازی کنید برای اطلاعات بیشتر با مشاورین تماس بگیرید
زهرا عابدی
سلام من پرستار هستم و شش سال سابقه ی کار با بیمه دارم. میخواستم بدونم برای معادل سازی مدرکم در دانمارک میتونم به همراه خانواده مهاجرت کنم؟ آیا در طول معادل سازی اجازه کار در مشاغل دیگه رو دارم؟ ممنونم از پاسخگویی و مطالب مفیدتون.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله امکان مهاجرت بهمراه خانواده هست درمورد اجازه کار با مشاوران تماس بگیرید بطور کامل راهنماییتون میکنن
زبیا عزیزی
سلام. خیلی تشکر میکنم بابت مقاله خوبتون. من با خوندم مقاله مهاجرت پرستاران به دانمارک تمام سوالاتم برطرف شد. فقط برای شرایط معادلسازی لطفا راهنماییم کنید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام باید شرایطتون تخصصی بررسی بشه با مشاورین هم تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
مریم کریمی
سلام این خیلی عالیه من ۳۲ سالمه سابقه هم دارم چطور باید شروع کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام باید شرایطتون بطور تخصصی بررسی بشه با مشاورین تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
مینا
یعنی باید ما خودمون هزینه ی دو یا سه سالی که قراره ربان دانمارکی رو یاد بگیریم بدیم؟ نمی تونیم تو این سه سال بریم و کار پیدا کنیم و در آمد داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام همراه شما اجازه کار دارد با مشاورین تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
همايون
سلام...ارادتمند...بنده پرستار با ۲۰سال سابقه کاری هستم... سنم کمی بالا رفته...۴۶سالم هست.. میتونم برای مهاجرت پرستاران به دانمارک اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام باید رزومه شما بررسی شود برای آلمان هم شانس خوبی دارید و دولت هزینه معادلسازی رو پرداخت میکنه با مشاورین تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
م. کاظمپور
من ۴۶ سالم و مدرکم پرستاری ولی بعد از طرح مراقب سلامت در مدارس بودم آیا از طریق مدرک می تونم اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام باید شرایط شما بررسی شود. در حال حاضر آلمان دانمارک نروژ و سوئد ویزای معادلسازی می دهند با مشاورین تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
حسام
با سلام یعنی می‌فرمایید برای دو سال اقامت یک خانواده ۴ نفره باید هر سال ۱۰۰ هزار یورو پرداخت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت این هزینه ها برای سال اول شما تخمین زده شده و شما وقتی به خاک کشور دانمارک وارد میشید؛ همراه شما اجازه کار تمام وقت دارند و شما هم اجازه کار دارید (به جز رشته پرستاری). همچنین تحصیلات فرزندان شما هم رایگان خواهد بود. توصیه می کنم برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایط خود و خانواده محترمتان با موسسه تماس تلفنی داشته باشید و از راهنمایی کارشناسان مجرب مجموعه بهره ببرید.
طیبه فرهانی نژادمقدم
سلام و عرض ارادات ایا با سن ۳۷ سال برای کشور دانمارک برای پرستاری هم میشه اقدام کرد. ر حال حاصر دستیار دندانپزشک می باشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت در صورتی که پرستاری باشید و برای معادل سازی و کار در دانمارک قصد اقدام داشته باشید با سن فعلیتون مانعی برای این اقدام وجود ندارد. منتهای مراتب اگر منظور شما تحصیل در این رشته هست که امکانش نیست. توصیه می کنم برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان و بررسی شرایطتون با موسسه تماس تلفنی داشته باشید و از راهنمایی کارشناسان مجرب مجموعه بهره ببرید.
سارا امیری
باسلام و خسته نباشید.من مدرک کارشناسی پرستاری از دانشگاه دولتی خرم اباد بامعدل۱۵ دارم.ایا این دانشگاه معتبر هست وبا این معدل میشه برای مهاجرت اقدام کرد؟باتشکر از پاسخگوییتان
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت برای مهاجرت کاری کادر درمان به دانمارک لازم است که پروسه معادل سازی صورت گیرد. معادل سازی در خاک کشور مقصد صورت میگیرد. در وهله اول می بایست مدارک شما جهت بررسی به کشور دانمارک ارسال شود و در صورتی که مورد تایید واقع شد می توانید برای مهاجرت اقدام بفرمایید. پیشنهاد میکنم برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایطتان توسط کارشناسان مجرب مجموعه با موسسه ارتباط برقرار بفرمایید.موفق باشید.
محمد کولیوند
سلام. خدا قوت تمکن مالی باید حداقل چقدر باشه?
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت حدودا ۱۸ تا ۲۰ هزار یورو برای نشان دادن تمکن مالی خود نیاز خواهید داشت. .پیشنهاد میکنم برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایطتان توسط کارشناسان مجرب مجموعه با موسسه ارتباط برقرار بفرمایید.موفق باشید
ابوالفضل
سلام و عرض ادب خدمت شما من پرستار هستم میخواستم ببینم که برای مهاجرت به دانمارک علاوه بر زبان دانمارکی حتما باید زبان انگلیسیم بلد باشم یا ن موفق باشین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت برای مهاجرت کاری به دانمارک شما نیازی به ارائه مدرک زبان نخواهید داشت.برای زندگی و کار در این کشور نیز می بایست به زبان دانمارکی تسلط پیدا کنید. توصیه می کنم برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان و بررسی شرایط خود و خانواده محترمتان با موسسه تماس تلفنی داشته باشید و از راهنمایی کارشناسان مجرب مجموعه بهره ببرید.
مهلا لاری
سلام . من ۲۵ سالمه و به تازگی مدرک کارشناسی پرستاری رو از دانشگاه تهران اخذ کردم . داشتن سابقه ی کاری برای مهاجرت به دانمارک ضروریه؟ یعنی باید چند سال اینحا کار کنم یا از الان هم میتونم درخواست بدم؟ مدرک زبان ایلتس حدود۷ دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای دانمارک شما حداقل به 12 ماه سابقه کار مرتبط نیاز خواهید داشت. دقت بفرمایید شما برای مهاجرت کاری قصد اقدام دارید در نتیجه ارائه سابقه کار بیشتر در نتیجه کار شما قطعا تاثیر گذار خواهد بود. پیشنهاد می کنم با موسسه تماس بگرید تا بصورت رایگان در این زمینه مشاوره تلفنی دریافت نمایید. موفق باشید.
Babak
سلام میخواستم بدونم در طول ۳ سال اجازه اقامت واسه یادگیری زبان اجازه کار غیرمرتبط تمام وقت داریم؟ و اینکه باید واسه کار ویزای جداگانه بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت طی مدت سه سال که در حال گذراندن دوره های معادل سازی و زبان هستید مجوز انجام کار غیر مرتبط را خواهید داشت. خیر نیازی به گرفتن ویزای جداگانه نمی باشد. شما میتوانید برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایط خود به صورت تخصصی با موسسه ارتباط تلفنی برقرار نمایید.موفق باشید
علی
برای مهاجرت پرستاربه دانمارک شرایط سنی وجودنداره؟ مثلا باسن ۵۲ سال مشکلی نیست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت توجه بفرمایید وقتی اقامت داشته باشید و در محیط حضور داشته باشید محدودیت سنی نخواهید داشت.اما اگر در این سن از ایران شروع به اقدام نمایید ریسک ویزا خواهید داشت.در نتیجه می بایست شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد و در صورت داشتن مجموع شرایط به نظر میرسد گزینه هایی نظیر خودحمایتی یا تمکن مالی میتواند مسیر مهاجرتی مناسبی برای مهاجرت شما به اتحادیه اروپا باشد و پس از حضور در محیط اقدام به معادل سازی و سپس کاریابی نمایید.توصیه میکنم جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان تلفنی روی خطوط موسسه ارتباط تلفنی حاصل نمایید.
Omid akhsh
باسلام و احترام بنده دو تا سوال داشتم از خدمتتون. یکی اینکه منظور از معادلسازی مدرک پرستاری همون کارآموزی عملی در دانمارک هست؟ دوم اینکه بعد از ارزشیابی مدارک و تایید اونها سه سال فرصت داریم در دانمارک زبان یاد بگیریم؟ یعنی بعد از سه سال تازه معادلسازی شروع میشه؟ خود معادلسازی چه قدر زمان میبره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز به طور کلی ابتدا مدارک شما مورد تایید قرار می گیرد و بعد ویزا دریافت می کنید و وارد دانمارک شده و زبان این کشور را می آموزید، ضمن آموزش دوره هایی را می گذرانید و سپس آزمون می دهید و مدرک شما معادلسازی می شود و پس از آن می توانید در این کشور مشغول به کار شوید. برای بررسی شرایط خود با موسسه تماس حاصل نمایید.
محسن
سلام.عرض ادب.برای مهاجرت پرستاران به دانمارک حداقل چه مدرک زبانی مورد نیاز هست؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت در ابتدای امر شما به مدرک زبانی نیاز ندارید و در واقع به شما ویزا داده می شود تا در کشور دانمارک زبان این کشور را تا بالاترین سطح یاد بگیرید و به حد C1 زبان دانمارکی برسید تا بتوانید مشغول به کار شوید.
anahita31
سلام وقت بخیر من 55 سالمه و پرستار هستم ایا میتوانم با توجه به سنم از طریق کاری به دانمارک اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت وقت شما هم بخیر باشه بله، برای معادلسازی پرستاران در دانمارک محدودیت سنی قرار داده نشده است.
شهلا کردامیر
سلام من نرس هستم تا سه ماه دیگه بازنشسته میشم درسن ۴۸ همچنین دوپسر ۱۷ و۱۹ ساله دارم که محصل ودانشجو هستند آیا شرایط رفتن به دانمارک باتوجه به شرایط خودم وفرزندانم رادارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت شما می توانید برای معادلسازی مدرکتان در کشور دانمارک اقدام داشته باشید و فرزندان زیر 18 سالتان را به همراه خود به این کشور ببرید. اما فرزندان بالای این سن باید خودشان به صورت مجزا از روش تحصیل ورود پیدا کنند.
اعظم براتی
سلام من کارشناس پرستاری با۱۷سال سابقه کار و ۴۰ ساله هستم.۱فرزند دارم.فعلا مسول بخش هستم.قصد مهاجرت به دانمارک را دارم.چون سنم بالا هست میخواهم ببینم آیا پروسه مهاجرت خیلی طولانی هست؟سریعتر آیا میشود اقدام کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت شما شانس اقدام برای معادلسازی دانمارک را دارد و زمان انجام کار بسته به زمان پاسخگویی به شرایط شما و پذیرش شماست. این پروسه به طور معمول زمانبر است و نمیتوان زمان دقیقی برای آن مشخص نمود. پیشنهاد میکنم برای بررسی شرایط خود از مشاوره رایگان تلفنی استفاده کنید.
ع احمدی
با سلام و عرض ادب اینجانب کارشناس پرستاری آقا با حدود ۴ سال سابقه کار در بیمارستان و حدود ۳ سال سابقه کار در یکی از سازمانهای تابعه وزارت دفاع هستم که هم اکنون هم در آن سازمان مشغول هستم.سازمان مذکور مربوط به امور درمانی و اسناد پزشکی نیروهای مسلح است.سن من در حال حاضر ۳۰ سال است.با شرایط پیش گفته امکان پیگیری معادلسازی و مهاجرت به دانمارک جهت اشتغال به پرستاری دارم؟ ب دلیل اشتغالم در ارگان نظامی مشکلی ایجاد نمیشود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز در صورتی که مشکلی برای خروج از کشور نداشته باشید احتمالا مشکلی به وجود نمی آید اما شرایط شما باید توسط کارشناسان بررسی شود. در صورت تایید می توانید برای معادلسازی دانمارک اقدام داشته باشید.
ام البنین اقایی
درود برشما شرایط قانون مهاجرت پرستاران به دانمارک اگر در زمان اقامت سه ساله تغییر نمود شامل افرادی که در این مرحله هستند نیز می‌شود؟ اگر فرزندمان در این دوره به سن ۱۸ سال برسد دبیرستان را تمام کند می‌تواند اقامت دائم بگیرد یا منوط به اقامت ما میباشد .
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. خیر دوست عزیز، شما اقامت دارید و می توانید دوره خود را به اتمام برسانید و فرزندان نیز پس از اتمام دوره دبیرستان می توانند وارد دانشگاه شوند اما اقامت دائم بسته به شرایط حضور ایشان دارد.
افسانه اسماعیلی هفشجانی
من خانم۵۰ساله کارشناس پرستاری با۲۵سال سابقه کاردراتاق عمل آیاشانسی برای مهاجرت دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله، برخی کشورها از جمله دانمارک، سوئد، نروژ و آلمان شرایطی را فراهم کرده اند تا پرستاران برای معادلسازی وارد کشورشان شده و آنجا پس از یادگیری زبان بومی مدرکشان را معادلسازی نمایند. البته توجه داشته باشید که افراد با سنین پایین تر شانس بیشتری برای کار خواهند داشت.
علی
سلام من دانشجوی سال آخر پرستاری هستم و سابقه کار ندارم آیا میتونم برای اقامت کاری و یا شروع به کار در دانمارک اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز شما بعد از دریافت مدرک پرستاری خود می توانید برای معادلسازی در این کشور اقدام داشته باشید و بدون مدرک فارغ التحصیلی امکان اقدام نخواهید داشت.
بنفشه صفاکار
درود متقاضی مشاوره برای مهاجرت رشته پرستاری به دانمارک هستم یا سوید. مددکار اجتماعی سابقه کار دارم و دوره های اموزشی دیدم. یه سری دوره های پرستاری و کمک پرستاری هم سرتیفیکیت گرفتم با گذروندن واحدهایی در مراکز معتبر . سوالم اینه میتونم مهاجرت کاری کنم؟ ضمنا ۴۷ سالمه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما برای کار در زمینه پرستاری در کشور دانمارک باید مدرک دانشگاهی در رشته پرستاری داشته باشید وگرنه امکان معادلسازی مدرک شما وجود نخواهد داشت و با گذراندن دوره های کوتاه یا بلند مدت و داشتن سرتیفیکیت امکان اقدام برای کشور دانمارک را نخواهید داشت.
جواد مفرح
سلام وقت بخیر بنده کمک پرستار آقا هستم با سابقه کاری 18 سال شرایط پذیرش برای اینجانب امکان دارد لطفا راهنمایی فرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، اگر مدرک تحصیلی لیسانس پرستاری داشته باشید شانس خوبی برای مهاجرت کاری دارید اما باید شرایط شما دقیق تر و توسط وکیل بررسی گردد.
لیلا حدیقه
سلام خسته نباشید من کارشناس پرستاری هستم ۴۷ سالم هست ۱۹ سال سابقه کار دارم به نظرتون دانمارک به من پذیرش میده
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما می توانید برای کار در دانمارک و معادلسازی اقدام داشته باشید اما حقیقتا با شرایط سنی پایین تر شانس کاریابی بسیار بالاتر می باشد.
مریم ابراهیمی
سلام. پرستاری که وارد دانمارک میشه و دوره زبان دانمارکی شروع میکنه حقوق و مزایا داره؟ و هزینه زندگی یک نفر در دانمارک ماهانه چقدره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. خیر دوست گرامی، شما برای گذراندن دوره زبان دانمارکی هیچ حقوقی دریافت نخواهید کرد و پس از گذراندن آن می توانید برای امر کاریابی اقدام داشته باشید. هزینه متوسط زندگی هر فرد در دانمارک حدود 1000 یورو در ماه می باشد که بسته به سبک زندگی شما می تواند کمتر یا بیشتر باشد.
سحر راد
سلام وقت بخیر،من کارشناس بیهوشی با 40 سال سن و 20 سال سابقه هستم میتونم برای مهاجرت به دانمارک اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، در حال حاضر کشور دانمارک نیاز خود را برای رشته های پزشکی، دندانپزشکی و پرستاری اعلام نموده است و در سایر رشته های پیراپزشکی شانس عزیزان برای دریافت ویزا پایین تر می باشد.
عباس نورزاده
سلام من تابعیت هردو کشور ایران و عراق را دارم سوالم اینه برای مهاجرت کاری به دانمارک از کدوم کشور اقدام کنم ؟ و اینکه من مدرک پرستاریم مال ایرانه میتونم مدارکم ترجمه کنم برای کشور عراق بعد از اونجا دوباره برای دانمارک اقدام کنم؟ در کل کدوم برام راحتر و سریعتره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز، تفاوت زیادی برای اقدام از ایران یا عراق برای شما وجود نخواهد داشت و از هر دو کشور شانس برای دریافت ویزا خواهید داشت.
راضیه ایزدی
سلام من کارشناس بیهوشی هستم آیا با این مدرک میتونم به دانمارک مهاجرت کنم؟ با حتما باید لیسانس پرستاری داشته باشیم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، در حال حاضر کشور دانمارک تنها رشته های پزشکی، دندانپزشکی و پرستاری را برای کار می پذیرد. باید منتظر بمانید تا در صورت اعلام نیاز برای رشته بیهوشی بتوانید برای آن اقدام داشته باشید.
سمیه سهرابی
درود بر شما من کارشناس پرستاری 38 ساله دارای دو فرزند پسر 10و دختر 18ساله ام آیا میتونم برای اقامت کاری در دانمارک به اتفاق همسر 45ساله و فرزندانم اقدام کنم همسرم مهندس مکانیک هستند و خودم سابقه 12سال کاری دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، شما می توانید برای معادلسازی مدرک خود در دانمارک یا سوئد اقدام داشته باشید و همسر و فرزندان شما نیز به همراه شما تشریف بیاورند اما توجه داشته باشید که به زودی دختر خانم شما از شرایط پرونده شما خارج شده و باید به صورت مجزا اقدام داشته باشند.
علوی
سلام ممنون از توضیحات عالیتون ایا شما برای موکل هاتون که اقدام به مهاجرت دانمارک دارن دوره های زبان دانمارکی به صورت رایگان میگذاریذ؟ و اینکه معادلسازی مدارک پرستاری قبل از گرفتن ویزا انجام میشه یا بعد که وارد دانمارک میشیم و مدرک زبان رو میگیریم اونجا باید معادلسازی کنیم ؟ ممنون میشم جواب بدید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز، دوره های زبان دانمارکی توسط شهرداری های دانمارک به صورت تقریبا رایگان برگزار می شود. امر معادلسازی نیز به صورت کامل در این کشور و پس از یادگیری زبان دانمارکی انجام خواهد شد.
علی
سلام وقت بخیر من فارغ‌التحصیل پرستاری هستم ولی چون تازه دو ماه هست فارغ‌التحصیل شدم سابقه کار بیمارستانی ندارم. آیا میتونم برای مهاجرت کاری برای دانمارک اقدام کنم؟ و این که آیا هنوز این قوانین پذیرشی که ذکر کردین برای پرستاری در دانمارک وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز در روش های معادلسازی اکثر کشورها نیاز به سابقه کار حدود دوسال می باشد شما میتوانید از طریق ویزای تحصیلی اقدام نمایید و اجازه کار هم داشته باشید
فاطمه اسد ى نيا
سلام من پرستارم و٤٨سالم ويك دختر٢٢ساله دارم آ يا با شرايط من كارم براى من در كشور دانمارك جور ميشه ومشكلىنخواهد بود
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط شما برای روش های معادلسازی مناسب است پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه تماس بگیرید تا شما را در خصوص این روش در کشورهای مختلف راهنمایی کنند.
شهرام فرهمندفر
سلام. من و همسرم هر دو پرستار هستیم. من 47 و همسرم 45 ساله. به همراه دو پسرم که 16 و 13 ساله هستند. میخواستم ببینم امتیازات لازم را جهت مهاجرت به دانمارک دارم یا نه. سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی رزومه شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. برای دریافت مشاوره رایگان با موسسه تماس حاصل نمایید.
رضا سرچمی
سلام همسر من مدرک بهیاری از جهاد دانشگاهی که طی یک دوره برای انواع تزریقات وپانسبان و غیره بوده را گزرانده این مدرک به دو زبان ترجمعه شده مدت ده سال نسخه پیچ داروخانه بوده آلان هم ده سال است در مرکز ترک اعتیاد به عنوان پرستار مشغول بکار هستش خودم هم بیست ساله نجار و ام دی اف کار و کابینت و پارکت کار هستم با داشتن مدرک فنی و حرفه ای میتونیم برای دانمارک اقدام کنیم درضمن پس خاله خانمم ۱۵ ساله ساکن دانمارک هست و میتونه ما رو کمک کنه لطفا اگر راهی هست بفرمایید یک پسر ۱۳ هم داریم سپاسگزارم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر بود شرایط سنی همسرتان و میزان پشتوانه مالی و سطح زبان خود را میفرمودین پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شما را کامل راهنمایی کنند
مهدی
سلام وقت بخیر خسته نباشید با مدرک لیسانس اتاق عمل و دو سال سابقه کار با سن ۲۶ سال و مسلط به زبان انگلیسی ایا امکان داره بتونم در این رشته در دانمارک کار کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله در قدم اول شما بایستی اقدام به اخذ ویزای معادلسازی نمایید. بعد از گذراندن دوره ها و ازمون های لازم می توانید مشغول به کار گردید.
Ali
سلام و عرض ادب بنده دارای مدرک کارشناسی پرستاری و 3 سال سابقه کار می باشم.33 ساله هستم و متاهل آیا میتونم برای گرفتن اقامت اقدام کنم؟ و اینکه بعد از اتمام دوره زبان چطور باید در کشور دانمارک یا سوئد استخدام شویم؟ آزمون استخدامی دارن یا کلا به چه شکلی هست؟ ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر برای پرستاران برای کشور انگلستان، آلمان و اتریش موسسه خدمات دارد.
مصطفی شکری
با سلام ، من فوق دیپلم هوشبری و کارشناسی ناپیوسته پرستاری دارم و ۱۳ سال سابقه کار بعنوان کارشناس پرستاری دارم. میتونم اقدام کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی این امکان برای شما هم اگر مدرک تان در ارزشیابی تایید شود وجود دارد. البته در حال حاضر پروسه ی دانمارک طولانی است و کشور آلمان در صورت داشتن مدرک زبان می تواند گزینه خوبی باشد.
آزیتا
سلام روز بخیر ببخشید من شنیدم تا قبل از ۵۰ سالگی باید مدرکت به سفارت ارسال شده باشه این یعنی چی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایط سنی که دارید ریسک ویزاهای کاری برای اینکه نشود برای شما بالاست، و کشور دانمارک هم در حال حاضر خیلی دیر پاسخ می دهد. پیشنهاد می کنم با کمک ویدیوهای آقای دکتر ملک پور برای برنامه های دیگر مهاجرتی مثل خرید ملک ها یا سرمایه گذاری بیشتر تحقیق بفرمایید.
علیرضا سربی
سلام وعرض ادب، من لیسانس پرستاری،بیست سال سابقه کار،۴۶ سال سن،بدون هیچ مدرک زبان،آیا من شانسی برای کار در دانمارک دارم،ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز پروسه معادلسازی دانمارک در حال حاضر طولانی است ولی باتوجه به شرایطی هم که می فرمایید ریسک بسیار بالایی دارید در این مسیر.
سارا موهبتی
سلام پرستار هستم ۴۰ ساله با سابقه کاری ۱۵ سال دربخش دولتی تهران.همسرم لیسانس برق قدرت و دو فرزند ۹ساله و ۳ ماهه دارم.برای مهاجرت به دانمارک راانمایی بفرمایید و ایا همسرم میتونه اونجا شاغل بشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شما که پرستار هستید اگر زبان انگلیسی تان خوب باشد خود کشور انگلستان هم الان خیلی خوب نیروی کار پرستار میگیرد و سریع تر از کشور دانمارک است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
امیر
من پرستارهستم میخواستم بدونم باتوجه به هزینه ها طی دوره زبان آموزی همزمان میتونیم کارپرستاری هم انجام بدیم یا خیر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز پس از معادلسازی مدرک خود می توانید به عنوان پرستار مشغول به کار گردید
حلیمه امیری
سلام وقتتون بخیر ببخشید من ۴۸ سال سن دارم وبازنشسته مدرک کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت ویژه ،آیا برای مهاجرت به دانمارک با توجه به سنم ،میتونم اقدام کنم با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام. بله دوست عزیز امکان اقدام وجود دارد اما پروسه ان طولانی می باشد .
سمیه عباسی لاکسار
باسلام فاصله ی زمانی درخواست تا اخذ ویزا جهت پرستاران در حال حاضر چگونه است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز این پروسه 2 تا 3 سال به طول می انجامد.
زهرا محمودی
سلام من پرستار هستم بعد از تموم شدن طرحم میخواستم برای مهاجرت اقدام کنم کدوم کشور هس که میشه با خانواده پدرم و برادرم مهاجرت کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر انگلستان و اتریش گزینه خوبی برای پرستاران می باشد. شرایط سایر اعضای خانواده بایستی بررسی گردد. برای دریافت مشاوره رایگان و بررسی بیشتر شرایط خود و خانواده با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.
راحیل خزاعی
با سلام و وقت بخیر، من دارای مدرک لیسانس اتاق عمل با ۱۴ سال سابقه ی کار هستم، آیا میتوانم برای اقامت دانمارک از طریق ویزای کار اقدام کنم یا فقط برا پرستار پذیرش دارن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز در صورتی ک شرایط سنی و زبان را داشته باشید امکان اخذ ویزای کاری وجود دارد.
سمیه زمانفرسا
سلام من کارشناس پرستاری هستم ۴۰سال سن دارم وسابقه ۱۵سال کار پرستار رسمی دربخش ویژه تروما ومادران باردار دارم آیا میتونم به دانمارک مهاجرت کنم ازلحاظ سنی منو پذیرش میکنن
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز می توانید اقدام نمایید اما در نظر داشته باشید با توجه به طولانی بودن پروسه می توانید برای کشورهایی نظیر اتریش و انگلستان اقدام نمایید.
علی رضا عبداله زاده
سلام ۴۶ سالمه دارای لیسانس پرستاری دارای دوفرزند ۶و۹ ساله کدوم کشور مناسب مهاجرت هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر برای پرستاران کشورهایی مانند انگلستان و اتریش گزینه های مناسبی هستند. برای دریافت مشاوره با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
محمد اکبری
جناب من مدرک کمک پرستاری معتبر دارم ک برای کل کشور ها قابل ترجمه هست خاستم ببینم برای چ کشوری راحتتر میتونم اقتمت کاری بگیرم و سابقه کارم دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست گرامی. شما برای کار در زمینه پرستاری باید مدرک پرستاری از دانشگاه داشته باشید و در صورت داشتن مدرک پرستاری، شرایط معادلسازی در کشورهای آلمان، اتریش، انگلستان و ... وجود خواهد داشت.
نسترن سلیمانی
سلام و عرض ادب آیا با ۵۱ سال سن و ۲۰ سال سابقه پرستاری امکان مهاجرت دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. امکان این امر وجود دارد اما با توجه به زمان بر بودن این پروسه میتوان گفت ریسک کار شما بالا خواهد بود.
مشاوره رایگان