کار در خارج از کشور

43 نظر

کار در خارج از کشور به شما فرصتی بی‌ نظیر می ‌دهد تا مهارت‌ های خود را بیشتر بشناسید و توسعه دهید. شما با همکاری با افراد از تمامی نقاط جهان، بهترین شیوه‌ ها و روش‌ های کاری را دریابید و با دیدگاه جدید به مسائل نگاه کنید. تجربه کار در خارج از کشور شما را به یک فرد قابل تعمل و منعطف در مقابل چالش‌ها و موقعیت‌ های جدید تبدیل می‌ کند. کار در خارج از کشور به شما فرصت می ‌دهد تا شبکه ‌ای وسیع از ارتباطات حرفه ‌ای بسازید. شما با افراد مختلفی از جمله همکاران، مشتریان و کسانی که در صنعت شما فعالیت می ‌کنند، در تماس خواهید بود. این شبکه ‌سازی می‌ تواند در آینده به شما در پیشرفت شغلی و حرفه ‌ای کمک کند.

 

 

توجه!

ثبت نام جدید کاریابی بلژیک  از تاریخ 20 اسفند آغاز و در تاریخ 23 اسفند پایان خواهد یافت.

این مهلت تمدید نخواهد شد بنابراین در بازه زمانی ذکر شده برای ثبت نام اقدام بفرمایید.

 

 

ویدیو موسسه MIE در مورد دیجیتال نومد


اگر تمایل به کار در خارج از کشور را دارید و اوضاع مالی مساعدی ندارید موسسه mie برای شما دو راه کار پیشنهاد می کند:

 • اگر توانایی علمی، بدنی و یا فنی خاص هستید می توانید با استفاده از محصول " گام به گام تا کار در خارج از کشور "، به راحتی و بدون هزینه یک موقعیت شغلی متناسب با مهارتتان پیدا کنید.
 • و اگر از مهارت تخصصی خاصی ندارید تنها با داشتن مهارت زبان می توانید برای پیدا کردن کارهای خدماتی اقدام کنید.
 • روش دیگر برای کسب اطلاعات برای کار در خارج از کشور شرکت در وبینار های موسسه ملک پور می باشد، با شرکت در وبینار های تخصصی به شما به صورت کامل در مورد کاریابی در خارج از کشور، چالش ها و شرایط واقعی کار در خرج از کشور اطلاعات دقیق و آموزش داده می شود

گروهی دیگر از متقاضیان که اوضاع مالی مناسبی دارند و حاضر به پرداخت هزینه هستند موسسه ملک پور در یک پروسه 6 نا 12 ماهه آنها را در مسیری جهت پیدا کردن کار و اخذ اقامت کشور مقصد مورد نظرشان قرار می دهد. و قادر خواهند بود با توجه به شرایط تحصیلات و مهارتشان بهترین و مناسب ترین موقعیت شغلی را دریافت کنند. به منظور اطلاع از جدیدترین خدمات موسسه ملک پور در زمینه کار در خارج از کشور و استفاده از این فرصت طلایی، پیشنهاد می شود که تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. همچنین به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه ملک پور تماس گرفته و یا اقدام به تکمیل فرم تماس نمایید تا در یک مشاوره تلفنی رایگان، اطلاعات مورد نظر در خدمت شما قرار گرفته و شرایط شما برای پیشنهاد بهترین روش های مهاجرتی ارزیابی گردد. 

 

ویدیو موسسه MIE در مورد کار در بلژیک


 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

کشورهای مختلف بر اساس میزان رشد و توسعه اقتصادی خود و با توجه به میزان کمبود نیروی متخصص در زمینه های مختلف، اقدام به جذب نیروی ماهر بین المللی می کنند. بر این اساس می توان یکی از انواع روش های مهاجرت به خارج از کشور را دریافت ویزای کاری نامید.

ویدیو موسسه MIE در مورد خلاصه ی انواع راه های مهاجرت


 

در واقع می توان گفت که اقدام از طریق دریافت پیشنهاد شغلی و اخذ ویزای کاری، در زمره بهترین روش های مهاجرتی قرار دارد. چرا که این روش، نیاز به سرمایه گذاری هنگفت نداشته و افراد می توانند با خیالی آسوده از شرایط خود جهت کار در خارج از کشور، برنامه ریزی های لازم را برای مهاجرت و زندگی در کشور مورد نظر انجام دهند. شرایط کلی اخذ اقامت دائم از طریق کار در خارج از کشور نیز بدین صورت است که افراد، پس از مدت مشخصی کار و پرداخت بیمه و مالیات به اقامت کشور مورد نظر خود دست می یابند. البته در میان انواع ویزاهای کار، ویزاهایی نیز صادر می شود که دارای استثنا در شرایط اعطای اقامت می باشند.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد کار و کاریابی در خارج از کشور 


 

اگرچه اخذ ویزای کاری، روشی مطمئن و مناسب برای مهاجرت به خارج از کشور می باشد؛ اما یکی از بزرگترین چالش ها و دغدغه های پیش روی متقاضیان انواع ویزاهای کار، کاریابی در خارج از کشور و چگونگی دریافت پیشنهاد شغلی است. همانطور که گفته شد، کارفرمایان هر کشور با توجه به نیاز خود، اقدام به جذب افراد متخصص و ماهر در زمینه های مختلف کرده و به همین دلیل موارد زیر برای دریافت پوزیشن شغلی بسیار با اهمیت است:

 • دانش متقاضی
 • تجربه و روزمه کاری مرتبط متقاضیان
 • اطلاع از فرصت های شغلی موجود در کشورهای مختلف،
 • اقدام در زمان مناسب،
 • نحوه معرفی خود به کارفرما
 • تحویل روزمه و مدارک مناسب به کارفرما
 • نداشتن سوء سابقه
 • تمکن مالی مناسب

 

ویدیو موسسه MIE در مورد کار در خارج از کشور


 

این موارد از مهم ترین مواردی است که در زمینه کاریابی و اخذ انواع ویزاهای کار مؤثر است. به همین دلیل، در بخش های بعدی این مقاله به این موضوعات پرداخته و آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم

 

ویدیو موسسه MIE در مورد کار در خارج از کشور (فایل دوم)


 

انواع ویزای کار در خارج از کشور

به منظور مهاجرت از طریق کار در خارج از کشور بایستی برای اخذ ویزای کاری کشور مورد نظر اقدام نمود. با توجه به انواع ویزاهای کاری، روش های مختلفی نیز برای دریافت ویزا وجود دارد.

پیشنهاد کاری: یکی از انواع طرق اخذ ویزای کاری، دریافت پیشنهاد کاری از کارفرمای کشور مورد نظر می باشد. در صورتی که دانش و تخصص متقاضی در زمینه مورد نیاز کارفرمای خارجی باشد، می توان برای جذب نیروی بین المللی اقدام کرد. البته این امر دارای مراحل و شرایطی می باشد که معمولاً ارسال دعوتنامه برای نیروی کار خارجی را دشوار می کند. با توجه به دشواری روند اخذ جاب آفر توسط خود افراد، موسسه ملک پور ویدئویی را تحت عنوان گام به گام تا کاریابی در خارج از کشور تهیه نموده است که متقاضیان کار در خارج از کشور بتوانند با تهیه و مشاهده آن، با تمامی مراحل کاریابی آشنا شده و در نهایت بتوانند مراحل اخذ ویزای کار را طی نمایند تا به نتیجه برسند. همچنین در برخی از مواقعی از سال، موسسه MIE با ایجاد کمپین کاریابی، برای متقضیان واجد شرایط کار در خارج از کشور، فرصت کار در برخی از کشورهای جهان مانند کانادا را فراهم می آورد. برای اطلاع از فرم درخواست کاریابی در خارج(کمپین کاریابی) و لیست مشاغل مورد نیاز کانادا می توانید مقالات نگارشی در این خصوص را مطالعه کنید.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد ویزای کار


 • ویزای جستجوی کار (جاب سیکر): از دیگر روش هایی که مناسب برای متقاضیان کار در خارج از کشور می باشد، اقدام برای ویزای جستجوی کار یا جاب سیکر است. این ویزا برای برخی کشورها صادر می شود و دارای شرایط ویژه خود می باشد. کشورهای آفریقای جنوبی، اتریش و آلمان، از جمله کشورهایی هستند که با صدور ویزای جستجوی کار، شرایط را برای حضور متقاضیان در این کشورها و کاریابی در مدت مشخص فراهم می نمایند. این شرایط در کشورهای مختلف، متفاوت است. به طور مثال:
 • فرد باید تمکن مالی مناسبی را برای دریافت ویزای جستجوی کار نشان دهد (برای هزینه های ویزای جستجوی کار آلمان حدود 5هزار یورو)
 • داشتن سابقه کاری مرتبط با پوزیشن کاری که میخواهد دریافت کند موثر است.
 • اخذ ویزای جستجوی کار اتریش دارای یک سیستم امتیازبندی می باشد؛ بدین معنی که تنها در صورت کسب امتیاز لازم می توان این ویزا را دریافت کرد.
 • متقاضی بسته به کشور مورد نظر، 6 ماه تا 1 سال فرصت دارد تا پس از ورود به آن کشور اقدام به کاریابی نموده و موفق به اخذ جاب آفر از کارفرمایی در آن کشور و تبدیل ویزای خود به ویزای کاری شود، وگرنه مدت اقامت وی تمام شده و ملزم به بازگشت به کشور مبدا خود می باشد.

همچنین اخذ ویزای کاری در برخی کشورها تابع سیستم امتیازبندی می باشد. از جمله این کشورها می توان به کانادا، استرالیا و نیوزلند اشاره کرد که متقاضیان کار در این کشورها بایستی از طریق سیستم امتیازبندی موسوم به اسکیلد ورکر اقدام نمایند.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد کار در خارج از کشور


شرایط دریافت اسکیل ورکر کانادا: برنامه اسکیل ورکر در کشور کانادا تحت سیستم جامع اکسپرس اینتری بوده و دارای دو مرحله امتیازدهی می باشد که در صورت کسب امتیاز متقاضی در هر دو مرحله و خروج از اکسپرس اینتری، دعوتنامه کاری و اقامت دائم این کشور توسط دولت کانادا اعطا می شود.

در مورد شرایط اخذ اقامت و تابعیت ازاین روش می توان گفت که به عنوان مثال، کشور کانادا به تمامی افراد پذیرفته شده در این سیستم از ابتدا اقامت دائم کانادا را اعطا می نماید ولی در باقی کشورها مانند استرالیا و نیوزلند، شما در ابتدا اجازه اقامت کوتاه مدت کانادا را دریافت می نمایید و پس ورود به این کشورها ملزم به کاریابی هستید تا پس از شروع اشتغال در ابتدا موفق به اخذ اقامت 2 ساله و بعد اقامت 5 ساله و دائم آن کشورها شوید.

پادکست موسسه MIE در مورد روش های اخذ اقامت - کاریابی در خارج از کشور

عوامل تاثیرگذار بر کاریابی در خارج از کشور

عوامل مهمی وجود دارند که افراد متقاضی کار در خارج از کشور، قبل از هزینه کردن برای کار و کاریابی می بایست از برخورداری آنها اطمینان حاصل نمایند تا بتوانند با خیال آسوده اقدام به کاریابی در خارج از کشور نمایند. این عوامل و شرایط شامل موارد زیر هستند که هر کدام از این موارد دارای امتیاز است و در صورت کسب نمره 70 از 100 شما قادر به کسب امتیاز جاب سیکر یا همان ویزای جستجوی کار خواهید بود.

 • سن

بهتر است کمتر از 40 سال (بهترین سن تا قبل از35 سال) باشد.

 • مدرک دانشگاهی

بهتر است دارای مدارک تحصیلی لیسانس و بالاتر باشد. (تنها بخش کمی از مشاغل ویژه افراد متخصص بدون مدرک دانشگاهی هستند.)

 • نوع شغل

شغل فرد بهتر است جزو لیست مشاغل مورد نیاز کشور مورد نظرش برای کار باشد. از جمله مهم ترین مشاغل مورد نیاز در خازج از کشور می توان به آی تی، برق، مکانیک، پرستاری (به شرط گذراندن دوره های معادلسازی مدرک تحصیلی)، و … اشاره نمود.

 • سابقه کاری

چه شما دارای تخصص بدون مدرک تحصیلی باشید و چه دارای مدرک تحصیلی، نیاز است تا میزان مشخصی سابقه کاری داشته باشید که البته حتماً می بایست در راستای رشته تحصیلی شما باشد (برای افراد دارای مدارک دانشگاهی) و این سابقه کاری می بایست بالای 3 سال و قابل اثبات از طریق بیمه، قرارداد کاری و یا فیش حقوقی باشد. به ازای هر سال سابقه کاری در خارج از کشور مقصد2 امتیار گسب می کنید.

 • مدرک زبان

متقاضی می بایست دارای مدرک زبان با نمره قابل قبول در آزمون زبان کشور مورد نظرش برای کار باشد.. به عنوان مثال، فردی که قصد کار در آلمان را دارد بهتر است مدرک آلمانی اخذ نموده باشد تا بتواند راحت تر جذب بازار کار این کشور شود. به طور کلی، برای کار در کشورهای انگلیسی زبان و آنهایی که زبان دوم مورد تکلم آنها انگلیسی است (مانند هلند و سوئد و …) نمره آیلتس بالای 6 (ترجیحاً 6.5) و برای کشورهای آلمانی زبان B1 آلمانی می باشد.

 • وضعیت تاهل و سن فرزندان

عموماً اخذ ویزای همراه به صورت همزمان ریسک بالایی دارد و بهتر است همسر و فرزندان متقاضی با فاصله زمانی چند ماهه نسبت به فرد اصلی وارد آن کشور شوند. فردی که متاهل است و قصد بردن همراه به کشور مورد مهاجرت خود را دارد می بایست بداند که همراه شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال اوست و سایر افراد خانواده وی به صورت جداگانه و از طرق دیگری وارد آن کشور شوند.

 

پادکست موسسه MIE در مورد روش های اخذ اقامت - کار

 

بهترین رشته ها برای کار در خارج از کشور

یکی از دغدغه های متقاضیان کار در خارج از کشور این است که چه رشته ای را برای تحصیل در دانشگاه انتخاب کنند که دارای بازار کار خوبی برای مهاجرت به خارج از کشور باشد. در این زمینه می بایست خدمت شما عزیزان عرض کنیم که طبق تجربه، رشته های مرتبط با IT، رشته مدیریت گردشگری، مدیریت بازاریابی، مدیریت کسب و کار، و MBA دارای بهترین بازار کار در کشورهایی مانند هلند، سوئیس، آلمان، اتریش، فنلاند و نروژ هستند. یکی از بهترین روش ها برای افزایش شانس کاریابی در خارج از کشور این است که افراد در این رشته ها در کشورهای ذکر شده تحصیل نموده و سپس به راحتی در بازار کار آن کشور مشغول به کار شوند و اقامت تحصیلی را به اقامت کاری تبدیل نمایند.

پادکست پرسش و پاسخ با موسسه MIE

پرسش: سلام من یک گاراژ مکانیکی خودرو دارم آیا از طریق این روش میتونم مهاجرت کنم مخصوصا به ژاپن یا کره جنوبی


خدمات موسسه ملک پور در زمینه کار در خارج از کشور

موسسه ملک پور به منظور کمک به متقاضیان کار در خارج از کشور و مهاجرت از این طریق، خدمات جدید و ارزنده ای را به مدت کوتاهی ارائه می نماید. تیم فعال موسسه ملک پور در کشورهای کانادا، با انجام تحقیقات گسترده و دقیق، شرایط جذب نیرو در ایالات مختلف کانادا را بررسی کرده و ایالت هایی را شناسایی کرده است که این امکان را به شما می دهند تا مستقیماً کار پیدا کنید. این امکان برای موسسه ملک پور فراهم شده است تا در برخی استان های کانادا، اقدام به کاریابی کرده و فرصت های شغلی مناسب با درآمد بالا (حدود 2-3 هزار دلار) را به متقاضیان آن معرفی نماید؛ به طوری که با این مجوز کاری، شرایط اقامت دائم شما در کانادا نیز مهیا شود.

ویدیو موسسه MIE در مورد کار در خارج از کشور و کاریابی


با توجه به شرایط عمده سنی (کمتر از 40 سال) و مالی متقاضیان ویزای کار کانادا و در راستای اهداف معنوی موسسه ملک پور، هزینه های مورد نیاز برای اقدامات مربوط به کاریابی در کانادا، اخذ اقامت کاری و سپس اقامت کانادا توسط موسسه به صورت تدریجی و مرحله به مرحله از متقاضیان دریافت می شود. بدین ترتیب که شما در ابتدا مبلغ اندکی (تقریباً رایگان) و به مقدار 5 درصد از هزینه کل را پرداخت می نمایید تا تمایل واقعی خود برای اقدام از این طریق را اثبات کنید. پروسه کاریابی در کانادا با توجه به شرایط متقاضی شروع شده و پس از تعیین وقت مصاحبه با کارفرمای مورد نظر در یکی از ایالت های کانادا، یک سوم از هزینه باقیمانده از متقاضی دریافت می شود. دقت داشته باشید که موفقیت و پذیرش شما در مصاحبه، منوط به صداقت شما در رزومه کاری و تحصیلی ارائه شده می باشد. بنابراین خواهشمند است که اطلاعات اولیه رزومه خود را به صورت صادقانه ارائه دهید تا درصد موفقیت شما در جلب رضایت کارفرما افزایش یابد. در صورت دریافت پیشنهاد کاری و ویزای کار کانادا، با دریافت 50 درصد از مبلغ باقیمانده، پروسه تلاش برای اخذ اقامت دائم کانادا برای شما آغاز می شود. در پایان پروسه اخذ اقامت دائم کانادا و دستیابی به هدف نهایی، مبالغ باقیمانده از هزینه پروژه با متقاضی تسویه حساب می شود.

 • توضیحات

متقاضیان عزیزی که حرفه آن ها از جمله مشاغل مورد نیاز ایالات کشور کانادا می باشد، می توانند به لینک ذیل مراجعه کرده و فرم درخواست ارزیابی کار در خارج از کشور را تکمیل نمایید. مجدداً توصیه می شود که لیست مشاغل مورد نیاز کشور کانادا را که در بند بعدی به آن پرداخته می شود، با دقت مطالعه کرده و در صورت واجد شرایط بودن، اقدام به تکمیل فرم مربوطه در زمینه کاریابی در کانادا نمایید.

فرم درخواست ارزیابی کار در خارج از کشور

ویدیو موسسه MIE در مورد کمپین کاریابی در خارج از کشور


محصول موسسه MIE در زمینه کاریابی در خارج از کشور

موسسه ملک پور، یک موسسه معتبر مهاجرتی است که بیش از 15 سال سابقه کار در این حوزه را داشته و دفاتر اصلی خود را در کشورهای اتریش، کانادا و... برقرار کرده است. این موسسه در راستای افزایش اطلاعات متقاضیان مهاجرت از طریق کار، اقدام به تهیه ویدئویی آموزشی به نام گام به گام تا کار در خارج از کشور کرده اند که به طور رایگان و یا با هزینه بسیار اندکی در اختیار متقاضیان و علاقمندان قرار خواهد گرفت. در این ویدئو به طور کامل به اصول کاریابی و چگونگی نگارش رزومه و تهیه CV پرداخته شه و بایدها و نبایدهای کاریابی به طور مفصل شرح داده شده است. اصول اولیه معرفی خود به کارفرما که یکی از مهمترین مراحل و اقدامات کاریابی و دریافت پیشنهاد کاری می باشد، آموزش داده شده است.

کار در خارج از کشور

کار در خارج از کشور و کاریابی در کانادا

کانادا کشور مهاجرپذیر قاره آمریکاست که با ارائه برنامه های متنوع مهاجرتی، از جذب و حضور افراد متخصص در خاک این سرزمین استقبال کرده و شرایط دریافت اقامت دائم این را برای آنان فراهم نموده است. شرایط مناسب اقتصادی و زندگی در این کشور، زبان رایج آن، نزدیکی به ایالت متحده آمریکا و... از جمله عمده ترین دلایل محبوبیت این کشور در بین متقاضیان مهاجرت می باشد. از همین روی، سالیانه افراد بسیاری برای مهاجرت به کانادا و زندگی در این کشور اقدام می نمایند. همانطور که قبلاً نیز گفته شد، مهاجرت از طریق کار در خارج از کشور، یکی از بهترین روش های قانونی برای اقدام به مهاجرت و اخذ اقامت می باشد. ایالت های متعدد کانادا، برنامه های مهاجرتی متنوعی را ارائه نموده اند که شرایط مهاجرت برای اقشار و افراد مختلف را فراهم نموده است. تخصص های مورد نیاز این کشور در زمینه های گوناگونی می باشد و بر همین اساس، افراد تحصیلکرده و دارای تخصص و مهارت در زمینه کاری و تحصیلی خود می توانند شانس خود را برای اخذ ویزای کار کانادا ارزیابی نمایند. لازم به ذکر است که شما می توانید با تهیه محصول آموزش جامع اقامت کاری دولت فدرال کانادا که توسط موسسه ملک پور تهیه شده است، اطلاعات کاملی در خصوص کار در کانادا و کسب امتیاز در این سیستم به دست آورید.

 

کار در خارج از کشور

آموزش جامع برنامه اقامت کاری فدرال کانادا

 

اقامت از طریق دیجیتال نومد

یکی از جدید ترین روش های اخذ اقامت، اقامت از طریق دیجیتال نومد می باشد. در این روش فرد که مورد قبول بسیاری از کشور های اروپایی از جمله، کشور های اروپایی مانند یونان و اسپانیا می باشد،فرد باید یک قرار داد کاری ارائه دهد که مربوط به یکسال اخیر بوده باشد این قرار داد باید:

 • قرار داد یک کار دورکاری باشد.
 • میزان درآمد ثابت در آن قید شده باشد.
 • حداقل درآمد فرد بین 2 الی 3 هزار یورو باشد.

در این صورت فرد می تواند برای اخذ ویزای کاری دیجیتال نومد اقدام کند، این روش یک روش بسیار مناسبی می باشد که برای افرادی که این ویژگی را دارند بسیار مناسب است.

مشاغل مورد نیاز کانادا برای کار در خارج از کشور

مشاغل مورد نیاز کانادا در ایالت های مختلف، متفاوت می باشد. متقاضیان واجد شرایط برای شرکت در کمپین کار در خارج از کشور موسسه ملک پور، در صورت فعالیت در رشته های شغلی تعیین شده می توانند برای کار در ایالت مربوطه در کانادا اقدام نمایند. امتیاز و شرایط تعیین شده برای هر یک از مشاغل در هر یک از ایالات کانادا متفاوت است. عوامل مختلفی در کسب امتیاز و موفقیت در اخذ ویزای کاری کانادا دخیل است که امتیاز و استاندارد مورد نیاز هر یک، در ایالت های مختلف، با یکدیگر تفاوت دارد. از جمله شرایط اولیه کار در مناطق مورد تأیید دولت فدرال کانادا، دریافت پیشنهاد کاری، حداقل یک سال سابقه کاری تمام وقت در سه سال گذشته، حداقل مدرک تحصیلی دیپلم، مدرک زبان متناسب با کد رشته شغلی و سن مناسب (حداکثر 38 سال) می باشد. علاوه بر این شرایط اولیه و کلی، هر ایالت شرایط متفاوتی را در زمینه های مختلف کاری مشخص کرده است. 

همانطور که گفته شد همه مشاغل در تمامی ایالات و مناطق مورد تأیید دولت فدرال کانادا مورد نیاز نمی باشد. برخی مشاغل فنی و مهندسی و... دارای بیشترین تقاضا جهت جذب نیروی کار می باشند. شما می توانید از طریق تماس با موسسه ملک پور، شرایط خود را جهت اقدام از طریق کمپین کار در خارج از کشور ارزیابی نمایید. در ادامه، فهرستی از مشاغل مورد نیاز برخی ایالت های کانادا که توسط موسسه mie برای این رده های شغلی کاریابی امکان پذیر است را بیان می کنیم.

 عنوان شغلی

میزان حقوق (دلار کانادا)

کارگر انبار

 3300

کارگر ساختمان

 4000

مهمان دار

 2600

کارگر مزرعه

 2600

کمک کارگر ساختمان

 4000

کارگر کارواش

 2600

نظافت کار

 2600

راننده کامیون سنگین

 4000

کمک مکانیک

 3400

نجار

 4000

کارگر حمل و نقل

 3300

پخش مواد

 3500

برش گشت – خرده فروشی/عمده فروشی

 3000

آشپز سوشی

 4200

آشپز پیتزا

 2600

کارگر آشپزخانه

 2600

کارگر رستوران

 2800

کارگر مزرعه کشاورزی

 2700

متصدیان پیشخوان غذا

 2600

کارگر

 2600

کارگر گلخانه

 2900

نصاب دیوار آماده

 4800

نقاش

 4200

جوشکار

 4500

مراقبت از افراد سالخورده و ناتوان

 3000

مراقبت از بچه‌ها در منزل

 2600

منزل داری

 2600

لیست مشاغل مورد نیاز برای کار در بلژیک

یکی دیگر از کشور هایی که کاریابی در آن به کمک موسسه mie امکان پذیر است، کشور بلژیک می باشد. موسسه mie با همکاری موسسات کاریابی در بلژیک برای برخی از رده های شغلی امکان فوق العاده و منحصر به فردی را ایجاد کرده است، با رایزنی که موسسه MIE در بلژیک داشته است، این امکان فراهم شده تا در برخی رده های شغلی کاریابی رایگان برای همراهانمان را فراهم نماییم، در واقع هزینه معرفی متخصص به کارفرما را کارفرما پرداخت می کند و در واقع فرد جویای کار، هزینه ای را برای کاریابی پرداخت نمیکند. لیست مشاغل مورد نیاز بلژیک که امکان کاریابی رایگان برای آنها فراهم است عبارتند از:

 • مکانیک خودرو (تعمیر کاران بدنه خودرو)
 • اپراتور مونتاژ
 • اپراتورهای SMD
 • تکنسین قالب گیری
 • تعمیرکار بدنه
 • ناظران بخش های انرژی
 • تکنسین تعمیرات و نگهداری سیستم ها و بزارآلات صنعتی
 • نجار
 • تکنسین های تعمیرات و نگهداری خطوط تولید اتوماتیک
 • اپراتور ورق های فلزی
 • تعمیرکار هوشمند
 • دارندگان مدرک CNC (کنترل عددی کامپیوتری)
 • نقاش (کاربا پیستوله)

نرخ بیکاری و بازار کار در خارج از کشور

یکی از مهم ترین مواردی که قبل از اقدام برای کار در خارج از کشور باید انجام گیرد، بررسی نرخ بیکاری در کشور مورد نظر است. با بررسی این معیار می توان از شرایط کلی کار در کشور مورد نظر، فراوانی فرصت های شغلی و میزان احتمال دریافت پیشنهاد کاری مناسب توسط متقاضی اطلاع یافت. به طور کلی کشورهای پیشرفته و دارای رشد اقتصادی بالا، از نرخ پایین بیکاری برخوردار هستند. به تناسب توسعه های اقتصادی و تولید فرصت های شغلی متنوع، نیاز به نیروی کار متخصص نیز افزایش یافته و به همین دلیل جذب نیروی متخصص از دیگر کشورها رونق می یابد. با بررسی نرخ بیکاری در کشورهای مهاجرپذیری مانند اتریش، آلمان و... به ویژه از طریق جذب نیروی کار می توان به اهمیت بررسی نرخ بیکاری در پروسه مهاجرت کاری به خارج از کشور پی برد.

کشور مهاجرپذیر

نرخ بیکاری

آلمان

4.6 درصد

اتریش

7.6 درصد

سوئد

9.4 درصد

آفریقای جنوبی

32.6 درصد

از آنجایی که در این مقاله به معرفی خدمات کاریابی موسسه ملک پور در ایالات کانادا می پردازیم، نرخ بیکاری این کشور را نیز مورد بررسی قرار می دهیم تا بتوان با استفاده از آن، به درک کلی از وضعیت کار در این کشور دست یافت. نمودار نرخ بیکاری کانادا در ذیل این مطلب نمایش داده شده است.

کار در خارج از کشور

مطابق با نمودار فوق، کشور کانادا دارای نرخ بیکاری بسیار پایینی است و از هر 100 نفر واجد شرایط کاری، تقریباً 95 نفر مشغول به کار می باشند. بر همین اساس، شانس افراد برای دریافت پیشنهاد کاری در این کشور بالا بوده و در صورت برخورداری از رزومه کاری و تحصیلی مناسب می توان ویزای کار این کشور را دریافت کرد.


پادکست پرسش و پاسخ با موسسه MIE

پرسش: سلام بنده مدرک دانشگاهی ندارم و دارای مدرک فنی بین المللی هستم و قصد دارم برای کار در حوزه حمل و نقل ماشین سنگین اقدام کنم. آیا در کشور هلند این امر امکان پذیر است؟

پاسخ:


پادکست پرسش و پاسخ با موسسه MIE

پرسش: سلام خسته نباشید و عیدتون مبارک، برای سابقه کاری ملاک فقط شرکت ها هستن؟؟ یا امکانش هست از جاهای دیگه هم باشه … مثلا من مکانیک خودرو کار میکنم و در حال گرفتن مدرک لیسانس مکانیک خودرو هم هستم برای مهاجرت کاری یا تحصیلی راهی هست برای کشور هایی مثل آلمان یا اتریش یا حتی نروژ

پاسخ:

سوالات متداول

✔️ مهمترین فاکتورهای مهم در زمینه کاریابی در خارج از کشور کدام است؟

سن، شغل، سابقه کاری، مدرک تحصیلی، مدرک زبان، وضعیت تاهل و سن فرزندان.

✔️ انواع ویزاهای کاری کدامند؟

جاب آفر (Job Offer Visa)، جاب سیکر (Job Seeker Visa) و ویزای کار از طریق امتیازبندی.

✔️ شرایط اخذ اقامت دائم از طریق کار در اروپا چگونه است؟

افرادی که موفق به اخذ ویزای کار در اروپا شوند در ابتدا پس از حدود 5 سال موفق به اخذ اقامت دائم شده و بعد 1 تا 5 سال از اخذ اقامت دائم امکان درخواست پاسپورت آن کشور را خواهند داشت.


_____________________ سخن پایانی  _____________________

کار در خارج از کشور، شرایط استخدام نیروی کار در خارج از کشور و اخذ اقامت کاری در مقاله فوق مورد بررسی و مطالعه علمی قرار گرفت. در این مقاله، به مزایای مهاجرت از طریق کار و دشواری های اخذ پیشنهاد کار در خارج از کشور اشاره شد. با توجه به محدودیت ها و چالش های پیش روی متقاضیان، موسسه ملک پور اقدامات ارزنده ای را ارائه می نماید که با توجه به ظرفیت موجود و تعداد زیاد متقاضیان، این خدمات در مدت زمان کوتاهی عرضه می شود. با توجه به شیوع ویروس کرونا و در راستای اقدامات معنوی موسسه ملک پور جهت افزایش امید در میان ایرانیان، شرایط کاریابی برای متقاضیان کار در خارج از کشور در برخی از ایالت های کانادا فراهم شده است. همچنین به پاس قدردانی از زحمات کادر قهرمان و زحمتکش پزشکی که در صفوف اولیه مبارزه با بیماری کرونا می باشند، برنامه های ویژه ای نیز برای تسهیل اقامت کاری این عزیزان در خارج از کشور فراهم شده است. در صورت مراجعه به صفحات مجازی و وب سایت های موسسه و پیگیری اطلاعیه های بعدی با هشتک کار در خارج از کشور موسسه MIE می توانید جزئیات بیشتری از این طرح و کمپین کار در خارج از کشور دریافت نمایید. متقاضیان کار در خارج از کشور می توانند از طریق تماس با موسسه ملک پور و یا تکمیل فرم تماس، درخواست خود جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان را اعلام نمایند. ضمن این که در پایان این مقاله نیز فرصت طرح سوالات شما در بخش "ثبت پرسش" فراهم شده است تا مشاورین برجسته و متخصص، بدان ها پاسخ دهند.

امتیاز 4.62 از 5 ( 52 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
ابراهیم مناف زاده
باسلام خدمت شما دوست عزیز . آیا شما کارهای اقامتی و شغلی یا سرمایه گذاری در کشور سوئد را انجام میدهید ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی ما محمدودیتی درخصوص کشورها نداریم ولی شرایط عمومی شما باید توسط کارشناسان ما بررسی شود. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. موفق باشید.
سارا فرخنده
سلام و خسته نباشيد خدمت تيم حرفه اي موسسه ملك پور. جناب دكتر ملك پور به سختي پيدا كردن كار در ايتاليا اشاره كردند خواستم بپرسم آيا با توجه به نرخ بيكاري اسپانيا هم چنين شرايطي دارد ؟ و اين كه براي رشته عمران كدام كشور توصيه مي شود. ممنون از پيج مفيد و اطلاعات عالي كه در اختيار ما مي گذاريد.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان درخصوص رشته عمران باید مدنظر داشته باشید با مدرک ایران مستقیم وارد بازار کار شدن برای مهندسان ایرانی سخت است و معمولاً نیازمند به گذراندن دوره هایی در محیط می باشید. اگر مسلط به حداقل نرم افزارهای روز دنیا و دانش زبان کافی داشته باشید می توانید با کمک محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج کشور برای کاریابی در کشورهایی مثل آلمان، اتریش، اسپانیا، نروژ و... نمایید. موفق باشید.https://officialmalekpour.com/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
مهراب علیمیرزایی
سلام من ایده های خیلی خوبی دارم آیا از طریق استارت آپ میشه مهاجرت کرد لطفا راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب اگر ایده و طرح شما نو و جدید باشد و شرایط داشته باشید بله می توانید از طریق استارت آپ اقدام فرمایید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .
محسن صالحی
سلام. ایا با مدرک دیپلم و تخصص در زمینه برق ماشین های خارجی میتونم برای کار در خارج از کشور اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شما با مدرک دیپلم می توانید برای کاریابی اقدام کنید ولی سن، سطح زبان، میزان سرمایه در ارائه اطلاعات درست و تصمیمگیری الزامی می باشد. برای اخذ اطلاعات دقیقتر با مشاورین موسسه تماس گرفته و با ارائه اطلاعات کامل مشاوره دقیق دریافت کنید. سپاس
امیر
سلام بنده کارشناسی مکانیک خوندم برای کار در اروپا چه راهی وجود داره که اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام از طریق ویزای کار میشه اقدام کرد برای مشاوره رایگان با مشاورین تماس بگیرید
Homayon
سلام ارادتمند.برای کار در خارج از کشور برای کشورهای اروپایی که ویزای جستجوی کار ندارند و همینطور زبان آن ها انگلیسی نیست چه راه حلی دارید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام می توان از طریق ویزای تحصیلی وارد شد و بعد اقامت کاری دریافت کرد با مشاورین تماس بگیرید کامل راهنماییتون میکنن
مریم کریمی
سلام چطور میتونم محصول کاریابی اقای دکتر ملک پور رو تهیه کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام از روی سایت قسمت محصولات با مشاورین هم تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
مشاک
سلام و عرض ادب وقت بخیر من لیسانس برق دارم 30 سالمه دو ساله که در زمینه رشتم کار میکنم اما دارایی خوبی ندارم چطور میتونم بصورت کاری مهاجرت کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام میتونید محصول کاریابی رو تهیه کنید و خودتون پیشنهاد کار دریافت کنید
احمدی
سلام وقت شما بخیر آیا می تونیم الان با این شرایط کرونا برای جاب آفر اقدام کنیم؟ از کدام کشورها میشه این کارو کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام باید شرایط شما بررسی شود. با مشاورین تماس بگیرید
مسعود مویدی
سلام من مدرک لیسانس مهندسی مخابرات دارم و 4 سال هم به صورت مرتبط کار کردم و الان 2 سال هست که کار غیرمرتبط دارم. خواستم بدونم اگر بخوام برای کار در خارج از کشور اقدام کنم این 2 سال که مرتبط کار نکردم مشکلی ایجاد نمیکنه؟ و اینکه آیا با زبان انگلیسی می تونم توی اروپا راحت کار پیدا کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام فاکتورهای مهمی از قبیل سن، سطح زبان، تاهل و غیره وجود دارد که باید بررسی شود با مشاورین تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
رضایی
سلام وقت بخیر در صورتی که من در آلمان جاب افر داشته باشم وقت سفارت و پروسه مهاجرت من چقدر طول میکشه؟ ایا باز هم باید 6 ماه آگهی بشه یا دیگه نیازی به اگهی کردن نیست ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام خیر در صورت داشتن یکسری تاییدات از دولت نیاز به آگهی نیست
محمد هوشمند
سلام دوست عزیز . آیا امکان کار در عمان هست؟ مثلا آلماتوربند و حقوقش چقدره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز شما شرایط خود برای کار را بیان نفرمودید اما به طور کلی اگر بخواهید در امر ساخت و ساز فعالیت داشته باشید باید کارفرمایی در کشور عمان پیدا کنید که به شما پیشنهاد کاری ارائه دهد و بتوانید به واسطه آن با اقامت کاری وارد این کشور شوید. میزان حقوق دریافتی با توافق شما و کارفرما مشخص می گردد.
Zahrashams
سلام وقت بخیر معلم زبان انگلیسی هستم مدرک تافل. و دارای دیپلم خیاطی جدا.24 سالمه دیپلم تجربی هم دارم و مدرک مربی گری پیش دبستانی مهدکودک.برای کار در خارج از کشور آیا واجد شرایط هستم. در کشور کانادا.مشکلی نداره ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز شما برای کار در خارج از کشور باید بتوانید کارفرمایی پیدا کنید که به تخصص شما برای همکاری نیاز داشته باشد و برای کارفرمای خارجی نیز داشتن تحصیلات آکادمیک، سابقه کاری و سطح زبان خوب مهم و تاثیرگذار است. اگر به دنبال کار هستید تهیه محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور می تواند کمک بزرگی برای کاریابی شما باشد.
سعید سلطانی
با سلام و عرض ادب و باسپاس فراوان از مقالات جامع کاربردي که ارايه فرموده ايد لطفا بفرماييد براي اين حقير با 56 سال سن و داراي مدارک تحصيلي 1- پزشک عمومي با 23 سال سابقه طبابت ( کار در بخش اورژانس و اتفاقات بيمارستان : مؤسس ، مدير فني و پزشک درمانگر مرکز درمان سومصرف مواد(ترک اعتياد) و فعاليت بعنوان پزشک خانواده ) 2- فوق ديپلم (مدرک کارداني) پرستاري با بيش از 10 سال سابقه کار پرستاري و 3- ليسانس حقوق بدون سابقه کار رسمي آيا شانسي براي مهاجرت کاري دارم و بهترين گزينه ( از نظر مقصد و ريسک و شانس موفقيت و سرعت انجام امور مربوطه و هزينه ها ودرامد در صورت موفقيت) کدام گزينه را پيشنهاد مينماييد؟ ارادتمند شما سعيد سلطاني
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. جناب دکتر عزیز شما برای کار در زمینه پزشکی شانس دارید تا در کشورهای اروپایی مدرک خود را معادلسازی نموده و مشغول به کار شوید اما کار شما با سایر مدارکی که ذکر فرمودید سخت تر خواهد بود. شما برای انتخاب کشور و البته بررسی سایر روش های مهاجرتی می توانید از مشاوره رایگان با مشاورین موسسه استفاده نمایید.
علی اصغر نجف
من فوق دیپلم صنعتی هستم اسپیلت و همه ی کار های تاسیسات رو بلد وitهم بلدم ولی پولم کمه ۱۰۰میلیون دارم میتونم به کویت برم آیا به چه کشوری میتونم برم انگلیسی فولم ۴۰سالمه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز، شرایط سنی، سطح زبان و مدرک تحصیلی شما برای کاریابی بسیار مهم است. شرایط شما برای کار قدری دشوار است اما می توانید از وبینار رایگانی که به زودی آقای دکتر ملکپور در زمینه مهاجرت با هزینه پایین برگزار می کنند استفاده نمایید و پاسخ سوالاتتان را دریافت نمایید.
ساراغفوری
من با رشته مامایی و ۱۵سال سابقه کار قصد کار در امارات رو دارم .برای طی کردن پروسه کاری ام از طریق موسسه شما نهایتا چقدر باید هزینه کنم .؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای اطلاع از هزینه ها با موسسه تماس بگیرید.
دانیال شیری
سلام من 34 ساله هستم کارشناسی الکترونیک و متاهل و همسرم 29 ساله ارشد مترجمی زبان فرانسه برای ما همزمان امکان اخذ ویزای کار هست ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی رزومه شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
محمد رضا رستم خان
سلام مدرک تراشکاری با پنج سال سابقه دارم ایا المان تراشکار میخاد.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب عزیز در حال حاضر امکان کاریابی در برخی از کشورهای حوزه شنگن و حوزه خلیح فارس وجود دارد
سادات
من ترمیم لوازم برقی را بلد هستم و ترمیم یخچال وویرنساختمان
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط و رزومه شما را بررسی کنند و شما را کامل راهنمایی کنند
سادات
من ترمیم لوازم برقی را بلد هستم و ترمیم یخچال وویرنگ ساختمان
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط و رزومه شما را بررسی کنند و شما را کامل راهنمایی کنند
....
من دیپلم رو گرفتم و قصد بورسیه شدن به کشور کره رو دارم تا اونجا دانشگاه رو برم ممنون میشم پناهندگی اونجا و بورسیه شدن رو توضیح لدید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز موسسه MIE درمورد پناهندگی هیچگونه خدمات و مشاوره ای ندارد. در مورد بورسیه هم رزومه علمی شما خیلی تعیین کننده است و همچنین داشتن سوپروایزر.
شهاب
اخیرا تو کانال پستی گذاشته شد فیفا واس ج.ج. قطر 20هزار نیروی شغلی خدماتی و پشتیبانی مخواد ولی بیشتر توضیح ندادید. من قصد مهاجرت و تابعیت و اینا ندارم،ولی برای استخدام هرچند موقت دراین فرصت کاری لطفا بیشتر راهنمایی کنید. سن جوانی دارم از پس زبان عربی برمیام مجرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز این فرصت های شغلی را بصورت کامل اطلاع رسانی نکرده کشور قطر که به چه صورت نیرو جذب می کنند. اگر اطلاعات جدیدی بیاد حتماً اطلاع رسانی می کنیم. متشکرم.
سمیرا مددکار
سلام من کارم سوشیال مدیا و دیجیتال مارکتینگ هست مخصوصا تولید محتوا برای اینستاگرام و بیش از اندازه دوست دارم خارج از کشور کار کنم میتونم ازتون بپرسم کدوم کور آسونتر پذیرش میدن ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اعم از سن، مدرک تحصیلی، سطح زبان و پشتوانه مالی. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود.
وحید
سلام خسته نباشید من ۲۷ سالمه و کارشناسی مهندسی نرم افزار دارم زبان انگلیسی هم بلدم ولی مدرکشو ندارم بعد از خدمت سربازیمم کار پیدا نکردم و رفتم تو اسنپ میخواستم بدونم من شانسم برای رفتن در چ حده مچکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز رشته شما رشته خیلی خوبیه اگر مرتبط بهش کارکردید حتی شانس گرفتن جاب آفر از ایران را هم دارید که می توانید از محصول زیر استفاده بکنید. یا اینکه با پذیرش تحصیلی اقدام نمایید. https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
امیرخانه قائدی
سلام من نیرو همه کاره کارخانه سیمان فولاد منیزیم آهکو....هستم کار باحقوق خوب وشرایط خوب موجوده یا نه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
دوست عزیز برای مهاجرت کاری شما می بایست تحصیلات و سابقه کاری مرتبط داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر به قسمت محصولات موسسه پکیج گام به گام تا کار در خارج از کشور مراجعه نمایید.
مهدی کریمپور
سلام چطوری برای دریافت ویزای کار امارات اقدام کنم هزینم چقدره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در صورت داشتن شرایط می توانید اقدام به ثبت شرکت نمایید و سپس برای کاریابی اقدام نمایید.
مرتضی کاظمی
سلام من مدرک تحصیلی ندارم ولی مدرک فنی دا رم درکار نقاشی حرفه ای هستم ایا کاری در هرکشور برای من پیدا میشه گواهینامه دارم یا کار گر هر کاری باشه انجام میدم آیا کشوری هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز ممکن است شما بتوانید برای اخذ ویزای کاری کشور سوئد اقدام نمایید. البته در صورتی که تمکن مالی ۲۰تا ۳۰ هزار یورو را ارائه دهید.
farshad
درودراننده بیل مکانیکی وکمک مکانیک هستم در رابطه باشغلم میتوانم کاری در کشورهای همسایه پیدا کنم ممنون میشم راهنماییم کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی شما می توانید در کشور امارات شانس خود را برای کاریابی امتحان کنید. به این صورت که در ابتدا از طریق ثبت شرکت یک اقامت 2 ساله دریافت نمایید و سپس تیم کاریابی برای شما کار پیدا می کنند.
مجید
با سلام خدمت شما بزرگواران من دیپلم دارم ومدرک فنی حرفه ای ارماتور بندی و قالب بندی ونقشه خوانی دارم ایا می تونم ویزای کار بگیرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای دریافت ویزای کاری می بایست از یک کارفرما در این کشور جاب افر دریافت نمایید. و یا از روش دیگری اقدام به اخذ اقامت نمایید سپس در انجا مشغول به کار گردید. همچنین با استفاده از پکیج گام به گام تا کار در خارج از کشور در قسمت محصولات سایت میتوانید اموزش کامل اخذ ویزای کاری را مشاهده نمایید.
کرمی
سلام و درود به شما عزیران و دکتر ملک پور عزیز بنده متاهل هستم و ۳ سال میشه که معلم هستم و تصمیم دارم به انگلیس مهاجرت کنم اولین سوالم این بود که آیا با رزومه معلمی میشه برای ویزای کاری اقدام کرد یا نه؟! رشته تحصیلیمم مرتبط هستش ارشد فیزیولوژی ورزشی سوال دوم اینه که آیا برای مهارت طلا و جواهر سازی مدرک آکادمیک یا رزومه لازمه یا تجربه کافیه؟!
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در صورتیکه مقاله بین المللی داشته باشید امکان کاریابی وجود دارد. برای مهارت طلا و جواهر سازی در صورتی که قصد اخذ جاب افر داشته باشید نیاز به مدرک تحصیلی می باشد.
محمد صالحی نسب
با سلام وخسته نباشید من دیپلم دارم و35ساله وعربی بلدم جوشکار co2 هستم حرفه ایی ولی مدرکشو ندارم ایا راهی هست برای مهاجرت وکدام کشور ؟ با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز امکان مهاجرت به کشورهای عربی وجود دارد. می توانید برای دریافت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس بگیرید.
محمدرضا
سلام وفت بخیر من 39 سالمه و دیپلم دارم و تفریبا 14 سال در زمنیه سی ان سی فعالیت کردم ولی سرمایه بالایی ندارم. ایا راهکاری برای من برای مهاجرت از طریق کار برای اروپا وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. بله شما می توانید برای برخی کشورها مانند بلژیک برای کار اقدام داشته باشید و مستقیما با جاب آفر مهاجرت داشته باشید.
وحید صدوق
سلام روزتون خوش برای رشته مکانیک امکان کاریابی رایگان در کشور کانادا وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. لیست مشاغل کشورهای مختلف از جمله کانادا بر روی کانال تلگرام موسسه به نشانی mielaw و malekpourlaw منتشر شده و بروزرسانی می شود. پیشنهاد میکنیم به این لیست مراجعه نمایید.
میرعماد سالاری
درود. در مورد ویزای جست و جوی کار آیا شرط سنی وجود دارد؟ سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بستگی به کشور مورد نظر دارد اما در بسیاری از کشورها شرایط سنی تعریف نشده است.
نیما
سلام عرض ادب من ۳۶ ساله هستم لیسانس رشته کامپیوتر دارم و ۴ سال سابقه کاری دارم در حد آیلتس ۵ و نیم رو دارم آیا میتونم از طریق جاب سیکر اقدام کنم ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز برای کشوری مانند اتریش می‌توانید از طریق ویزای جستجوی کار اقدام نمایید.
علیرضا نبوی زاده
من شنیدم اگه از ایران کار پیدا بشه توی کشور هایی مثل امارات یا عمان، میشه که موسسه شما اقدام کنه برای ما درسته؟ موسسه شما برای ما در کشور های عربی کار پیدا میکنه؟؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله امکان این کار وجود دارد. البته برای امارات از قبل باید اقامت داشته باشید ولی موسسه ما برای کاریابی در کشورهای امارات و عمان به شما کمک خواهد نمود.
حیدری
سلام بنده 35 سالمه 10 سال سابقه کار در رستوران به صورت حرفه ایی داشتم و تمکن مالی بنده حدود 5 میلیارده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که برای کدوم کشورها میتونم اقدام کنم و چه شرایطی لازم هست ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما برای بسیاری از روش‌های کاری و سرمایه‌گذاری امکان اقدام دارید پیشنهاد می‌شود برای انتخاب بهترین مسیر با موسسه تماس حاصل نمایید.
نیلوفر
سلام من 31 سالمه کاردانی حسابداری دارم، و 3 سال در یک شرکت خصوصی کارهای حسابداری انجام دادم . و ارایشگری در لاین میکاپ هم به صورت تخصصی کار میکنم و مدرس فنی حرفه ای دارم. با توجه به شرایطم کدوم کشور برای کاریابی مناسب تر هست؟ مجرد هم هستم.ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما می‌توانید از روش‌های تحصیلی و یا کاری اقدام به اخذ اقامت نمایید پیشنهاد می‌شود برای بررسی جزئیات رزومه خود با موسسه تماس حاصل نمایید.
امیرهوشنگ نارئی
سلام واردات. من ۴۶ ساله هستم .استاد کاربا ارائه نمونه کا های انجام شده زیر میباشم؛ 1. موتور خانه و پکیج های دیواری ۲.کارهای چوبی و دیزاین . دیوار کوب. کابینت وکمی و کور مدرن ۳.نقاشی .کاغذدیواری،بلکا.وپتینه کاری ۴. کاشی‌کاری وسرامیک ۵.قیرکاری وایزوله کاری ۶.آبنما باسنگهای طبیعی و مصنوعی ۷.کناف وسقفک کاذب.انوال نصب سقفهای ویلایی ۸.برق کاری و تاسیسات داخلی واحد مسکونی ۹.تعمیرات انواع وسایل برقی جاروبرقی.انوع گازهای رومیزی ومبله. سشوار.اتو مو.اتولباس.یا مقداری کوچک تعمیر ساده بردهای الکتریکی. ۱۰.محوطه سازی و روف گاردن ها. البته کارهای دیگری هم انجام می‌دهم ولی با توجه به سن بالای من برای آشنایی واجرای دقیق این هنرها واستادی اینجانب این زمان سنی را می‌طلبد. تا اینکه تمامی این کارها را بتوانم درست انجام دهم .جویای کارمناسب در خارج از کشور میباشم .با کمال تشکر از شما و همکاران محترمتون. سپاس.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز رزومه کاری شما برای بسیاری از کشورهای اروپایی مناسب می‌باشد پیشنهاد می‌شود برای دریافت مشاوره رایگان با موسسه تماس حاصل نمایید تا کارشناسان به طور دقیق‌تر شما را راهنمایی کنند.
کمال ابراهیم زاده
در خواست کار ، جوشکاری در خارج از کشور دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. رزومه کامل خود را برای بررسی موقعیت های شغلی برای موسسه ارسال نمایید.
حمید کیانی
سلام جویای کار خارج از کشور هستم سمت سوپروایزر برق و ابزاردقیق
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز رزومه شما بایستی بررسی گردد. پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره رایگان با موسسه تماس بگیرید.
مشاوره رایگان