زندگی در دانمارک

14 نظر

زندگی در دانمارک، شرایط اخذ اقامت و تابعیت دانمارک، هزینه های زندگی در کشور دانمارک و تجربه زندگی در دانمارک در این مقاله مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. آیا از هزینه های زندگی در کشور دانمارک اطلاع دارید؟ متقاضیان با چند سال زندگی در کشور دانمارک می توانند به اقامت و تابعیت دست یابند؟ با توجه به اینکه دانمارک یکی از شادترین کشورها در دنیا محسوب می شود هر ساله بسیاری از افراد، قصد مهاجرت و زندگی در دانمارک را دارند. برای مهاجرت و زندگی در کشور دانمارک باید بدانید که شخص متقاضی می تواند از روش های متفاوتی مانند تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی اقدام نماید اما در نهایت شخص متقاضی پس از مهاجرت به دانمارک باید بتواند هزینه های زندگی در این کشور را تأمین نماید که در این مقاله به صورت جزیی به هزینه های زندگی در دانمارک پرداخته می شود. موسسه ملک پور (MIE) در این مقاله شرایط زندگی در دانمارک را بررسی می نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس برقرار کرده و یا از طریق تکمیل فرم تماس، مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. عناوین مورد بررسی در این مقاله عبارتند از:

 • زندگی در دانمارک
 • هزینه های زندگی در دانمارک
 • روش های اخذ اقامت دانمارک
 • نقاط منفی و مشکلات زندگی در دانمارک
 • مزایای زندگی در دانمارک
 • شهرهای مهم دانمارک برای زندگی
 • سطح رضایت مردم از زندگی در دانمارک
 • توصیه های مهم در زمینه زندگی در دانمارک
 • سوالات متداول

تماس با ما

زندگی در دانمارک

زندگی در دانمارک

با توجه به شرایط مناسبی که کشور دانمارک از نظر سطح زندگی و رفاه اجتماعی دارد، هر ساله بسیاری از اشخاص قصد مهاجرت و زندگی در دانمارک را دارند که در این مقاله به طور کامل به آن پرداخته خواهد شد؛ اما قبل از بررسی شرایط زندگی در دانمارک قصد داریم تا در مورد این کشور مطالبی را بیان نماییم. دانمارک کشوری است که در شمال اروپا واقع شده است و پایتخت آن شهر زیبا و مدرن کپنهاگ است. کشور دانمارک دارای جمعیت 5.5 میلیون نفر می باشد. این کشور دارای زبان رسمی دانمارکی است؛ اما جالب است که بدانید این کشور دارای زبان های محلی مانند گرینلندی، آلمانی و فارویی نیز هست.

زندگی در دانمارک

کشور دانمارک از اعضای مؤسس سازمان ملل و ناتو می باشد. همچنین این کشور دارای رتبه اول در جهان از نظر سطح رفاه و اختلاف درآمد بین مردم است. مردم کشور دانمارک جزو راضی ترین مردم در جهان از نظر میزان درآمد سالیانه می باشند.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد زندگی در کشورهای اسکاندیناوی


هزینه های زندگی در دانمارک

هر ساله بسیاری از اشخاص قصد مهاجرت و زندگی در دانمارک را دارند. در صورتی که قصد مهاجرت به این کشور و زندگی در دانمارک را دارید باید بتوانید هزینه‌ های زندگی خود در این کشور را نیز تأمین نمایید. به همین دلیل در این بخش قصد داریم تا در مورد هزینه های زندگی در دانمارک به صورت جزئی مطلبی را بیان نماییم تا بتوانید از تمام هزینه ‌های زندگی در این کشور اطلاع داشته و سپس برای مهاجرت و زندگی در این کشور اقدام نمایید.

 

موارد

هزینه های زندگی به یورو

رستوران ارزان قیمت

16.06

کاپوچینو

4.89

1 لیتر شیر

1.15

1 کیلو گرم برنج

1.86

12 عدد تخم مرغ

3.03

1 کیلو گرم پنیر

10.32

1 کیلو گرم سینه مرغ

8.34

1 کیلو گرم گوشت گاو

11.57

1 کیلو گرم پرتغال

2.61

1 کیلو گرم سیب زمینی

1.55

1 کیلو گرم پیاز

1.28

 

در رابطه با هزینه های زندگی در دانمارک علاوه بر هزینه های جزیی زندگی مانند خورد و خوراک و پوشاک باید از هزینه های مسکن مانند اجاره ملک و خرید ملک نیز اطلاع داشته باشید که در جدول زیر می توانید هزینه های اجاره و خرید ملک را نیز مطالعه نمایید.

 

موارد

هزینه ها به یورو

اجاره آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر

843.75

اجاره آپارتمان 1 خوابه در خارج از مرکز

635.17

اجاره آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر

1،598.24

اجاره آپارتمان 3 خوابه در خارج از مرکز

1،222.43

قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر

4،626.80

قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در خارج از مرکز

3،470.58

زندگی در دانمارک

هزینه های تحصیل و زندگی در دانمارک

روش های اخذ اقامت دانمارک

برای اخذ اقامت و زندگی در دانمارک روش های متفاوتی وجود دارد که شخص متقاضی می تواند اقدام نماید.

 • اقامت از طریق کار:

یکی از روش هایی که شخص متقاضی می تواند برای اخذ اقامت دانمارک اقدام داشته باشد اقامت کاری این کشور می باشد. در صورتی که قصد کار در دانمارک را داشته باشید باید بدانید که در این کشور شخص متقاضی باید دارای کارفرما باشد و با پیشنهاد شغلی از این کشور می توان برای اقامت کاری دانمارک اقدام کرد. قبل از اقدام برای اقامت کاری شخص، کارفرما باید به مدت 6 ماه در کشور دانمارک و اتحادیه اروپا آگهی کار نماید و در صورت پیدا نشدن شخص متقاضی کار در کشور دانمارک، می‌توان برای شخص مورد نظر دعوت نامه کاری ارسال کرد که در این صورت می ‌تواند منجر به اقامت کاری شخص متقاضی گردد. اگر قصد اخذ اقامت از طریق کار در دانمارک را دارید می توانید به مقاله اقامت دانمارک از طریق کار مراجعه نمایید تا با قوانین کار در دانمارک آشنا شوید.

ویزای کاری دانمارک

زندگی در دانمارک

اقامت دانمارک از طریق کار

 • اقامت از طریق تحصیل:

از دیگر مواردی که می‌ توان برای اخذ اقامت دانمارک نام برد اخذ ویزای تحصیلی این کشور می باشد. مهاجرت به دانمارک از طریق تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی در تمامی مقاطع مانند لیسانس، فوق لیسانس و دکترا امکان پذیر است و دانشجویان می توانند در این کشور به زبان انگلیسی تحصیلات خود را نیز ادامه دهند. نکته ای که در مورد ویزای تحصیلی باید گفت این است که در این نوع ویزا شخص متقاضی امکان تحصیل در بسیاری از رشته ها را خواهد داشت. همچنین نکته مهم دیگری که در مورد ویزای تحصیلی وجود دارد این است که شخص دانشجو پس از تحصیل خود در این کشور و برای اخذ اقامت باید بتواند به صورت تمام وقت مشغول به کار شود و پس از پرداخت بیمه و مالیات خود می تواند درخواست اقامت کشور دانمارک را مطرح نماید. برای اطلاعات بیشتر در مورد ویزای تحصیلی دانمارک می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

زندگی در دانمارک

ویزای تحصیلی دانمارک

 • اقامت از طریق سرمایه گذاری:

نوع دیگری از اقامت که متقاضیان بسیاری دارد اقامت سرمایه گذاری کشور دانمارک می باشد. برای این نوع اقامت شخص متقاضی باید بتواند در ابتدا طرح اقتصادی خود را نیز ارائه کند. در صورتی که طرح اقتصادی شخص متقاضی مورد تأیید واقع شود، وی می‌تواند شرکت خود را در این کشور به ثبت رسانیده و سپس درخواست اقامت خود را نیز مطرح کند. برای مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری نیاز است تا با قوانین سرمایه گذاری در این کشور آشنا شوید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری رجوع نمایید.

زندگی در دانمارک

اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری

 • اقامت از طریق ازدواج:

نوع دیگری از اقامت، مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج و اخذ اقامت از این روش می باشد که در این صورت شخص متقاضی اخذ اقامت دانمارک از طریق ازدواج باید بتواند با فرد تبعه این کشور ازدواج نماید. شخص متقاضی در صورتی که بتواند اثبات نماید که ازدواج با فرد تبعه، سوری نبوده است می تواند درخواست اقامت این کشور را نیز مطرح نماید.

 • اقامت از طریق تولد:

اقامت از طریق تولد نیز نوع دیگری از درخواست اخذ اقامت کشور دانمارک است؛ اما باید بدانید که این کشور دارای سیستم خون می‌ باشد و تابعیت از طریق پدر و مادر به فرزند منتقل می شود. در صورتی که شخصی از پدر و مادر تبعه دانمارک در کشور دیگری متولد شود، می تواند اقامت این کشور را نیز به واسطه والدین خود به دست آورد. اما اگر فرزند در خاک دانمارک و از والدینی متولد شود که دارای تابعیت دانمارک نباشند، امکان اخذ اقامت دانمارک از طریق تولد وجود نخواهد داشت و فرزند متولد شده می تواند اقامت و تابعیت والدین خود را نیز بدست آورد.

 • اقامت از طریق پناهندگی:

نوع دیگری از اقامت که مورد تأیید نمی باشد، اخذ اقامت از طریق پناهندگی است که در این مورد باید گفت که موسسه ملک پور هیچگونه خدمات و مشاوره ای در زمینه پناهندگی ندارد. در صورتی که تصمیم به مهاجرت به دانمارک از طریق پناهندگی دارید و این روش را برای اقامت خود انتخاب می نمایید باید بدانید تا زمانی که به درخواست پناهندگی شخص متقاضی پاسخی داده نشده باشد امکان اخذ اقامت و کار و تحصیل در این کشور برای شخص متقاضی وجود نخواهد داشت. بنابراین در صورتی که قصد مهاجرت و زندگی در دانمارک را دارید، بهتر است از روش های قانونی این راه استفاده نمایید تا بتوانید در این کشور مشغول به تحصیل و کار شوید و همچنین از امکانات این کشور نیز بهره مند گردید.

زندگی در دانمارک

پناهندگی دانمارک

نقاط منفی و مشکلات زندگی در دانمارک

با توجه به سطح رفاه اجتماعی بالایی که در کشور دانمارک وجود دارد هر ساله بسیاری از افراد قصد مهاجرت و زندگی در دانمارک را دارند. بهتر است علاوه بر نقاط مثبت زندگی در دانمارک، به نقاط منفی زندگی در این کشور و مشکلات آن نیز اشاره شود تا در صورتی که قصد مهاجرت به این کشور را دارید بتوانید با دید گسترده نسبت به امر مهاجرت در دانمارک اقدام نمایید. از جمله نقاط منفی که در مورد کشور دانمارک و زندگی در این کشور وجود دارد، سطح بالای زندگی و هزینه های بالا در این کشور می باشد که در مقایسه با بسیاری از کشورها، کشور دانمارک از هزینه‌ های بالایی برای زندگی برخوردار است. البته علاوه بر این باید گفت که با توجه به میزان درآمد بالایی که مردم کشور دانمارک دارند، شاید مسئله بالا بودن هزینه های زندگی در این کشور چندان مورد نظر نباشد. اما چنانچه قصد مقایسه هزینه های زندگی در دانمارک با کشورهای دیگر را داشته باشیم باید بگوییم که این کشور به نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی از هزینه‌ های بالاتری برای زندگی برخوردار است. این مقاله متعلق به موسسه ملک پور می باشد هر گونه کپی برداری از این مقاله شرعاً و قانوناً حرام می باشد و پیگیرد قانونی دارد. از نقاط منفی دیگری که در مورد زندگی در دانمارک باید به آن اشاره شود، میزان مالیات های بالا در این کشور است که اشخاص متقاضی باید مالیات های خود را نیز در موعد مقرر پرداخت نمایند. با توجه به میزان بالای نرخ مالیاتی در این کشور، امکان زندگی به صرفه گاهاً دشوار خواهد بود.

مزایای زندگی در دانمارک

دانمارک یکی از کشورهای اروپایی است که دارای رتبه هفتم از نظر سرانه اقتصادی می باشد. با توجه به نرخ پایین بیکاری در این کشور و همچنین شاد بودن کشور دانمارک، هر ساله متقاضیان بسیاری قصد مهاجرت و زندگی در دانمارک را دارند. جالب است بدانید این کشور با توجه به نرخ پایین بیکاری، یکی از کشورهای مناسب برای زندگی در اروپا محسوب می شود و همین مسئله باعث شده تا توجه بسیاری از افراد برای زندگی را به خود جلب نماید. شاید جالب باشد که بدانید استفاده عموم مردم از دوچرخه در این کشور باعث شده تا از حجم ترافیک در این کشور کاسته شود و همین موضوع، نظر مثبت بسیاری از کشورهای اروپایی را به خود جلب کرده است. از نقاط مثبت دیگری که درباره زندگی در دانمارک باید بدانید این است که دانشجویانی که در این کشور به تحصیل می پردازند، امکان دریافت وام دانشجویی در طول دوران تحصیلی خود دارند و می ‌توانند بدینوسیله بخشی از هزینه ‌های خود را تأمین نمایند همچنین از نقاط مثبت دیگر زندگی در دانمارک این نکته است که دانمارک جزو مهم ترین کشورهای دنیا از نظر امنیت و رضایت مردم محسوب می ‌شود و از فساد اجتماعی بسیار پایینی برخوردار است، همین مسئله باعث شده تا توجه بسیاری از افراد برای زندگی در این کشور جلب شود.

شهرهای مهم دانمارک برای زندگی

در صورتی که قصد زندگی در دانمارک را دارید باید از شهرهای مهم این کشور اطلاع کافی داشته باشید تا بتوانید با انتخاب بهترین شهر برای زندگی در دانمارک اقدام نمایید. به همین دلیل در این بخش از مقاله بر آنیم تا در مورد شهرهای مهم دانمارک مطالبی را ارائه نماییم تا توانید اطلاعات کافی را به دست آورید.

 • شهر کپنهاگ:

شهر کپنهاگ یکی از زیباترین و بزرگترین شهرهای دانمارک محسوب می‌شود همچنین این شهر، پایتخت کشور دانمارک نیز می باشد. شهر کپنهاگ در حال حاضر یکی از شاد ترین و توسعه یافته ترین شهرها در جهان به حساب می آید. همچنین جالب است بدانید شهر زیبای کپنهاگ، یکی از سرسبزترین شهرها در جهان نیز هست. شهر کپنهاگ یکی از بزرگترین فرودگاه ها در اروپا را به خود اختصاص داده است. این شهر زیبا دارای جاذبه های بسیاری می باشد که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می نماید.

 • شهر آلبورگ:

شهر زیبای آلبورگ یکی دیگر از شهرهای بزرگ در دانمارک محسوب می شود که رتبه چهارم برترین شهرهای دانمارک را به خود اختصاص داده است. این شهر در واقع یک شهر صنعتی و دانشگاهی است که در نزدیکی شهر شمال آرشاس قرار گرفته است.

 • شهر اودنس:

این شهر، سومین و بزگترین شهر در دانمارک محسوب می شود که در جزیره زیبای FUNEN در جنوب غربی شهر کپنهاگ واقع شده است.

 • شهر ارهوس:

شهر ارهوس، دومین شهر بزرگ در دانمارک است که البته مرکز اقتصادی و فرهنگی در دانمارک نیز می باشد.

سطح رضایت مردم از زندگی در دانمارک

شاید جالب باشد که بدانید سالانه بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا، قصد مهاجرت و زندگی در دانمارک را دارند. مسائل اقتصادی مناسب و سطح رفاهی مردم در این کشور باعث شده تا سطح رضایت مندی مردم از این کشور به نسبت به بسیاری از کشورها، قابل توجه باشد. از جمله مواردی که باعث سطح بالای رضایت مردم در این کشور شده است، داشتن اقتصاد قوی و موفق می باشد. همچنین میزان حقوق و درآمد مردم در این کشور بسیار بالا بوده که همین مسئله باعث شده است که این کشور به یکی از شادترین کشورها در دنیا به شمار رود. علاوه بر این، پایین بودن نرخ فساد اجتماعی در دانمارک، موجب افزایش سطح رضایت مردم از این کشور شده است. از موارد دیگری که باعث ارتقای سطح رضایت مردم دانمارک از زندگی در این کشور شده است، داشتن محیط زیست مناسب و نرخ پایین بیکاری می باشد که هر یک از این عوامل، تبعات مثبتی را نیز در پی داشته است.

توصیه های مهم در زمینه زندگی در دانمارک

در صورتی که قصد مهاجرت و زندگی در دانمارک را دارید باید به چند توصیه مهم توجه نمایید. در صورتی که قصد زندگی در دانمارک را دارید باید بدانید که مردم این کشور، اغلب برای تردد و رفت و آمد خود از دوچرخه استفاده می نمایند. به همین دلیل در ابتدای ورود به این کشور نیاز نیست که هزینه بالایی برای خرید ماشین پرداخت نمایید. همچنین این کشور جزو شادترین کشورها در دنیا محسوب می شود و دلیل آن این است که میزان درآمد مردم در این کشور یکسان است. از موارد دیگری که باید به آن اشاره شود این است که اغلب مردم دانمارک با اشخاص مهاجر در این کشور به سختی ارتباط برقرار می کنند و افرادی که به تازگی وارد این کشور می شوند معمولاً با این مشکل مواجه می شوند. از موارد دیگری که باید به آن پرداخته شود، بالا بودن هزینه های زندگی در دانمارک به نسب بسیاری از کشورهای دیگر می باشد. به همین دلیل اشخاصی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند در ابتدا بهتر است هزینه های یک سال را داشته باشند و سپس برای مهاجرت و زندگی در این کشور اقدام نمایند.

زندگی در دانمارک

مهاجرت به دانمارک


سوالات متداول

✔️ میانگین درآمد در کشور دانمارک چگونه می باشد؟

پایین‌ترین میانگین حقوق از ۱۸۵۰۰ کرون شروع می‌شود و تا ۶۵۰ هزار کرون دانمارک به عنوان بالاترین میانگین و حداکثر حقوق در نظر گرفته می شود.

✔️ خدمات رایگان کشور دانمارک کدام است؟

در کشور دانمارک امکانات و خدمات رایگان بسیاری وجود دارد از جمله تحصیل رایگان، هزینه معالجه در بیمارستان رایگان، مدرسه و مراقبت از سالمندان به صورت رایگان ارائه می شود.

✔️ میانگین هزینه اجاره آپارتمان در خارج از مرکز شهر در کشور دانمارک چه مقدار می باشد؟

میانگین هزینه اجاره در خارج از مرکز شهر برای آپارتمان یک خوابه در حدود 635 یورو و برای آپارتمان سه خوابه حدود 1،186 یورو می باشد

✔️چه کسانی می توانند در کشور دانمارک به صورت رایگان تحصیل کنند؟

کسانی که اقامت دائم دانمارک را دارند. کسانی که اقامت موقتی با امکان تبدیل شدن به اقامت دائم را دارند و کسانی که والدین آنها از کشورهای غیر اتحادیه اروپا هستند ولی در دانمارک کار می کنند.


_____________________ سخن پایانی_____________________

زندگی در دانمارک، هزینه های زندگی در دانمارک و تجربه زندگی در دانمارک در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. با توجه به اینکه روش های متفاوتی برای مهاجرت و زندگی در دانمارک وجود دارد، اشخاص متقاضی باید با توجه به شرایط خود برای مهاجرت به این کشور اقدام نمایند. در صورتی که قصد مهاجرت و زندگی در دانمارک را دارید، با توجه به هزینه های بالای زندگی در این کشور در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی، بهتر است که شخص متقاضی هزینه های زندگی یک سال خود را دارا باشد و سپس برای مهاجرت به این کشور اقدام نماید. اشخاصی که قصد مهاجرت و زندگی در دانمارک را دارند می توانند در این کشور مشغول به کار شوند تا بتوانند هزینه های خود را نیز تأمین نمایند. موسسه ملک پور آماده ارائه هر گونه خدمات و مشاوره در زمینه مهاجرت و زندگی در دانمارک می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان تلفنی برخوردار شوید. ضمن این که در صورت پر کردن فرم تماس که بر روی وب سایت موسسه قرار دارد، تماس و مشاوره تلفنی رایگان دریافت می نمایید. همچنین می توانید در پایان این بخش از مقاله و در قسمت "ثبت پرسش" سوالات خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت پاسخ آن ها را دریافت نمایید.

امتیاز 4.29 از 5 ( 13 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
معین صادق زاده
با سلام و خسته نباشید خدمت شما ممنون از مقاله بسیار عالی شما. من ۳۸ ساله فوق لیسانس مدیریت صنایع هستم، متأهل هستم و یک فرزند ۸ ساله هم دارم.میخواستم بپرسم با سرمایه ای در حدود ۷۰۰-۸۰۰ میلیون تومان امکان اخذ اقامت و زندگی در دانمارک برای خانواده ۳ نفره ما وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی باتوجه به رزومه ای که می فرمایید یکی از راه های مناسب برای خانواده شما می تواند کار - تحصیل باشد بدین صورت که یک نفر برای تحصیل اقدام کند و نفر دوم برای کار. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
ستاره حسینی
سلام وقت بخیر من 42 سالمه و پرستار هستم با 16 سال سابقه کار، سطح زبانمم خوب نیست، متاهل هستم و دو فرزند 6-11 ساله دارم دارایی کلی من حدود 18-20 میلیارد میشه ایا میتونم برای دانمارک مهاجرت کنم؟ ایا این کشور روی پلن های سرمایه گذاری مثل خرید بیزنس اقامت میده؟ از طریق رشته خودم راحته؟ و خواهرم اقامت این کشور را داره تاثیری در پرونده من داره؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز امکان اقدام برای دانمارک وجود دارد. پیشنهاد می شود برای دریافت راهنمایی های بیشتر با موسسه تماس بگیرید.
ویدا
دانمارک از نظر آب و هوایی سرد هست؟ یعنی سخت برای زندگی کردن مثل شمال کاناداست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. سخت بودن زندگی در برخی از مناطق بسته به سبک زندگی و شرایط سلیقه ای افراد می تواند متفاوت باشد ولی کلا دانمارک به عنوان کشوری با آب و هوای تقریبا سرد به حساب می آید.
رضا رستاد
درود میانگین درامد در دانمارک چقدر هست؟ سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز بستگی به شغلتان دارد. حداقل حقوق بالای ۲۰۰۰ یورو در ماه می باشد‌
سامان
سلام خداقوت من ۲۶ساله امه سطح زبانم درحد ۵ برای تحصیل میخواستم اقدام کنم برای مقطع لیسانس شهریه و تمکن لازم برای تحصیل دانمارک چقدرهست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. هزینه های تحصیل و زندگی در کشور دانمارک برای یک سال شما حدود 25 الی 30 هزار یورو خواهد بود و دقت داشته باشید برای افزایش شانس پذیرش خود بهتر است حداقل سطح زبان شما آیلتس 6 باشد.
روحی
سلام وقتتون بخیر برای ویزای کار در کشور دانمارک میشه از طریق موسسه mie اقدام کرد ؟؟ من یک خواهر دارم که دانمارک زندگی میکنه این یک مزیت برای من محسوب نمیشه ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر برای بسیاری از کشورهای اروپایی امکان کاریابی وجود دارد که رزومه شما بایستی بررسی گردد. پیشنهاد می‌شود برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید.
Gohar
سلام خسته نباشید من ۳۶ سالمه مهندسی کامپیوتر ۱۰ سال سابقه کار دارم سرمایه خاصی ندارم حدود یک میلیارد آیا میشه از روش سرمایه گذاری برم دانمارک یا روش کار از چه روشی اقدام کنم بهتره؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. خیر دوست عزیز، با سرمایه ای که فرمودید پیشنهاد روش سرمایه گذاری نمی شود اما میتوانید از طریق روش کاری اقدام داشته باشید.
سپیده
سلام. ممنون بابت اطلاعاتتون. زندگی در دانمارک در مقایسه با فنلاند از نظر هزینه ها بهتر و مناسب تره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز هزینه های زندگی در فنلاند مناسب تر از دانمارک می باشد.
بارونی
سلام وعرض ادب کشور دانمارک زبان انگلیسی صحبت میکنن واینکه هزینه ی زندگی به چه صورته ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز زبان اصلی این کشور دانمارکی می باشد. هزینه زندگی برای یک نفر در ماه حدود ۱۰ تا ۱۲ هزار کرون می باشد.
rashid
با سلام من 28 سالمه میخوام برام مستر کشور دانمارک اقدام کنم. میخوام بدونم ایا بعد از تحصیل میتونم در این کشور اقامت داشته باشم؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، در صورتی که پس از تحصیل مشغول به کار شوید میتوانید اقامت دائم و حتی پاسپورت این کشور را دریافت نمایید.
اریا
سلام بنده از طریق ویزای کاری میخواستم اقدام کنم هزینه زندگی برای یک خانواده سه نفره به چه صورته؟ همسرم میتونن با بنده مشغول به تحصیل بشن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز هزینه زندگی برای یک خانواده ۳ نفره در حدود ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ یورو در ماه می باشد که همسر شما به عنوان همراه اجازه کار و تحصیل خواهند داشت.
سیاوش
سلام کشور دانمارک برای زندگی یک خانواده ۳ نفره مناسب هست ؟ امنیت بالایی داره ؟ نرخ بیکاریم پایین هست ؟ میشه راحت کار پیدا کرد ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، مهاجرین متعددی از کشورهای مختلف در این کشور مشغول زندگی هستند و با توجه به نرخ پایین تر از 4 درصد بیکاری در این کشور میتوان گفت شرایط کار مناسب است.
فرهاد
سلام. وقت بخیر من میخوام به همراه خانوادم از طریق تحصیل برای دانمارک اقدام کنیم. هزینه زندگی در دانمارک برای ۴ نفر به چه شکل هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما برای زندگی در دانمارک برای 4 نفر باید حدود 2500 یورو در ماه در نظر داشته باشید.
زهرا
کسی که دانمارک کار میکنه بعد از چه تایمی میتونه اقامت دائم رو بگیره و همچنین هزینه زندگی برای یک خانواده 3 نفره چقدره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. به طور معمول امکان دریافت اقامت دائم پس از 5 سال وجود دارد و هزینه های زندگی حدود 2500 یورو در ماه خواهد بود.
مشاوره رایگان