مشاوره مهاجرت به اروپا- بهترین مشاور برای مهاجرت به اروپا، بررسی شرایط و هزینه ها

1 اسفند 1402 18 نظر

مشاوره مهاجرت به اروپا، عوامل موثر در انتخاب مشاور کار آزموده مهاجرت به اروپا و شرایط و ویژگی های یک مشاور مهاجرت به اروپا در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار خواهد گرفت. ما در این مجموعه سعی بر این داریم تا آسان ترین راه های مهاجرت را برای شما بازگو کنیم لازم به ذکر است که سریع ترین راه همیشه آسان ترین راه نیست شما باید ببنید که کدوم روش برای شما بهتر است، در بعضی از راه ها ممکن است شما پروسه طولانی برای مهاجرت داشته باشید ولی وقتی مهاجرت میکنید مسیر مهاجرت برای شما راحت است. در ادامه این مقاله در خصوص روش های تشخیص یک مشاوره مهاجرت به اروپا با اعتبار بالا و ویژگی های یک مشاور کارآزموده و تاثیر مشاوره های آن در انتخاب طرق مختلف مهاجرتی پرداخته می شود. شرایط و روش ها مشاوره با مدیر موسسه ملک پور توضیح داده شده است. درصورتی که پس از مطالعه و بررسی مقاله ذیل در خصوص مشاوره مهاجرت به اروپا سوال و یا ابهامی برای شما ایجاد گردید، می توانید در پایان مقاله در بخش پرسش و پاسخ، سوالات خود را مطرح نموده و یا با دفاتر موسسه ملک پور تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی مشاورین مجرب این موسسه استفاده نمایید.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد خلاصه ی انواع راه های مهاجرت


تیزر آشنایی با روش های مشاوره

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

مشاوره مهاجرت به اروپا

بهترین موسسه مهاجرتی برای مهاجرت به اروپا

مهاجرت یک تصمیم مهم است، بنابراین اهمیت انتخاب بهترین مشاور مهاجرتی برای شما از نظر مسیر، نیازها، و اهداف شما بسیار مهم است.مهاجرت به اروپا یک فرآیند پیچیده است که نیاز به راهنمایی حرفه‌ای دارد. بهترین مشاور مهاجرتی برای شما بستگی به موقعیت شخصی، نیازها و اهداف شما دارد. اما برای انتخاب بهترین مشاور مهاجرتی به اروپا، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

 

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد آسان ترین روش مهاجرت


 

 • تحقیق و مطالعه: به دنبال مشاوران مهاجرتی با تجربه و معتبر در اروپا بگردید. از منابع مختلفی مانند اینترنت، نقد و بررسی‌ها، و نظرات مشتریان قبلی استفاده کنید.
 • مقایسه و تحلیل: مشاوران مختلف را مقایسه کرده و خدمات، تجربه، قیمت، و نظرات مشتریان را مورد بررسی قرار دهید.
 • مصاحبه و مشاوره: پس از انتخاب تعدادی از مشاوران مهاجرتی، با آن‌ها مصاحبه کنید و سوالات خود را مطرح کنید. بررسی کنید که آیا آنها توانایی راهنمایی شما در مسیر مهاجرتی به اروپا را دارند یا خیر.

 

ویدئو موسسه MIE در مورد مشاوره با موسسه mie


 

 • ارزیابی قرارداد: پیش از امضای هرگونه قرارداد، شرایط و قیمت‌ها را دقیقاً بررسی کنید و از تمامی الزامات و حقوق و تعهدات خود آگاه شوید.
 • پیگیری و اطمینان از پیشرفت: هنگامی که با مشاور مهاجرتی همکاری می‌کنید، اطمینان حاصل کنید که پیشرفت شما را پیگیری می‌کنند و به شما در تمامی مراحل کمک می‌کنند.

بررسی سوابق کاری موسسات مشاوره ای بسیار مهم می باشد موسسه مشاوره ای mie  با داشتن سالها تجربه و پرورش مشاوران کارکشته و ماهر، می تواند راهنمای خوبی برای مسیر انتخابی شما باشد. با مشاهده نتایج و گالری ویزا های موسسه ما این ادعا برای شما ثابت خواهد شد.

ویدئو موسسه MIE در مورد آشنایی با روش های مشاوره


ویدئو موسسه MIE در مورد مشاوره تخصصی


زندگی در اروپا

قاره اروپا در نیمه شمالی کره زمین قرار دارد و دومین قاره کوچک جهان می باشد. این قاره در حدود 10 میلیون کیلومتر مربع وسعت داشته و بیش از 730 میلیون نفر جمعیت دارد که 11 درصد از جمعیت کره زمین را تشکیل می دهد. با وجود وسعت بسیار کم این قاره تراکم جمعیتی بالایی داشته و بعد از آسیا پرتراکم ترین قاره جهان است. اروپا با توجه به وسعت جنگل ها و سر سبزی آن به قاره سبز معروف بوده و به طور کلی متشکل از 50 کشور می باشد. اتحادیه اروپا یک اتحادیه اقتصادی، سیاسی است که 28 کشور اروپایی عضو آن می باشند و شش کشور هم برای عضویت در این اتحادیه از جمله ترکیه، ایسلند و صربستان اعلام آمادگی نموده و به عنوان نامزدان رسمی عضویت در این اتحاد محسوب می شوند. منطقه شنگن شامل ۲۶ کشور اروپایی می باشد که کشورهای عضو قانون کنترل گذرنامه در بدو ورود را برای شهروندان این مناطق حذف نموده اند. شما با دریافت ویزا برای هریک از این مناطق می‌توانید به دیگر کشورهای عضو شنگن بدون نیاز به ویزا به راحتی سفر نمایید. در این منطقه به صورت کلی مرز وجود نداشته و می توان به راحتی از شهری به شهر دیگر سفر کرده و از کشورهای مختلف آزادانه بازدید نمود. مشاوره مهاجرت به اروپا باید با در نظر گرفتن قوانین کشورهای اروپایی و منطقه شنگن انجام گیرد و با توجه به تفاوت در قوانین داخلی کشورها برای انجام پروسه های اداری مهاجرت و یا پروسه های سرمایه گذاری از وکلای مجرب در آن کشورها استفاده می نماید.

ویدئو موسسه MIE در مورد مشاوره مستقیم با آقای دکتر ملک پور


خدمات موسسه ملک پور در زمینه مشاوره مهاجرت به اروپا

یک موسسه مهاجرتی معتبر همواره سعی می کند بهترین مشاوره مهاجرت به اروپا را در اختیار موکلین خود قرار دهد. مؤسسات حقوقی معتبر و کاردان همواره با سایر وکلای بین المللی در دیگر کشورها ارتباط قوی و موثر دارند و علاوه بر همکاری با آنها و پیش برد پرونده های حقوقی و مهاجرتی، قوانین به روز و تغییرات آن را مد نظر قرار می دهند. موسسه ملک پور با فعالیت گسترده در سرتاسر اروپا و بهره گیری از بزرگترین و بهترین مشاورین و مشاورین اروپایی همواره بهترین و با کیفیت ترین مشاوره مهاجرت به اروپا را ارائه نموده و همواره سعی در باز نمودن درب های جدید مهاجرت قانونی به کشورهای اروپایی و غیر اروپایی دارد تا بتواند خدمات متنوع و متفاوتی را با توجه به شرایط مختلف متقاضیان در اختیار آنها قرار دهد.

ویدئو موسسه MIE در مورد نحوه اقدام با ما

ویدئو موسسه MIE در مورد چطور با ما مشاوره بگیرید


مشاوره مستقیم با مدیر موسسه MIE

یکی از بهترین و مطمئن ترین مسیر ها برای انتخاب مسیر های مهاجرتی متناسب با شرایط خودتان، بهره مندی از مشاوره متخصصین در این زمینه می باشد، جناب آقای دکتر ملک پور با بیش از 20 سال سابقه فعالیت و مشاوره در این زمینه می باشند که مشاوره با ایشان در واقع استفاده از یک مرجع اصلی و مطلع است. برای مشاوره مستقیم با آقای دکتر ملک پور می توانید 2 مسیر را انتخاب کنید:

 • اگر از روش های مشاوره آگاهی دارید فقط برای تصمیم گیری نهایی مردد هستید می توانید از مشاوره 499 یورویی استفاده کنید این مشاوره شامل ارسال ویدئو کوتاه در مورد شرایط خود و مسیر انتخابی و دریاقت جوابیه است. همچنین بعد از آن یک قرار مشاوره آنلاین به صورت مجاری و یا مشاوره با اسکایپ با آقای دکتر تنظیم خواهد شد.
 • روش بعدی مشاوره تخصصی و کامل 3900 یورویی می باشد که در این روش کلیه  روش های مهاجرتی برای تمامی کشور ها از طریق محصول مسیر سبز مهاجرت به شما آموزش داده می شود و در انتها بعد از ارسال بارها ویدئو های پرسش و پاسخ با آقای دکتر در یک جلسه مشاوره مجازی با ایشان ملاقات خواهید داشت. گفتنی است در صورت عقد قار داد با موسسه کل هزینه آن از قرارداد شما کسر می گردد و در واقع مشاوره شما کاملا رایگان خواهد بود.
 • روش سوم: یکی دیگر از روش های مشاوره ای، شرکت در وبینار های تخصصی مهاجرتی موسسه mie می باشد، با شرکت در وبینار های تخصصی اطلاعات شما افزایش پیدا خواهد کرد همچنین در طی جلسات می توانید در مورد شرایط خود از آقای دکتر سوال کرده و از راهنمایی های ایشان بهره مند گردید. گفتنی است در صورت بستن قرار داد مهاجرتی با موسسه کل هزینه وبینار از قرار داد شما کسر خواهد شد.

راهنمای گام به گام کار در خارج از کشور

مشاوره مهاجرت به اروپا و ارتباط با وکلای بین المللی

مشاوره مهاجرت به اروپا زمانی از کیفیت لازم و کافی برخوردار خواهد بود که طبق مشورت وکلای معتبر در کشورهای مقصد انجام گیرد. یک مشاوره مهاجرت به اروپا با کیفیت عالی همواره توسط مؤسسات و شرکت هایی قابل ارائه خواهد بود که مسلط به حقوق کشورهای مختلف اروپایی بوده و با وکلای معتبر در آن کشورها فعالیت های خود را اجرایی نمایند. موسسه ملک پور مفتخر است که فعالیت وسیع و همه جانبه ای با وکلای بین المللی و اروپایی داشته و همواره تمامی اقدامات و پروسه های مهاجرت و سرمایه گذاری بین المللی خود را با تیم وکلای خبره در کشورهای مورد نظر انجام داده است. رزومه درخشان و تعداد بالای ویزاهای موفق این شرکت همواره گواه صداقت و عملکرد این شرکت می باشد. در لینک زیر می توانید نمونه برخی از ویزاهای اخذ شده توسط این شرکت را مشاهده نموده و نظرات موکلین عزیزی را که به موسسه ما لطف داشته اند را تماشا نمایید.

ویزا

گالری ویزاها

مشاوره مهاجرت به اروپا از طرق مختلف

مشاوره مهاجرت به اروپا باید با در نظرگیری انواع روش مهاجرت انجام شود و البته در روش های مختلف توصیه ها و اقدامات متفاوتی باید توسط مشاور و وکیل مهاجرت به اروپا انجام گیرد. در ادامه به انواع روش های مهاجرت که در شش دسته بندی اصل مهاجرت قرار می گیرند، پرداخته و نکاتی کلی در خصوص این روش های مهاجرتی بیان می گردد که می تواند یک دید کلی به شما داده و هر یک از روش های مهاجرتی در اروپا را برای شما تا حدی روشن نماید. لازم به ذکر است قبل از هر اقدامی در خصوص هریک از موارد ذیل که زیر مجموعه یکی از شش دسته بندی اصلی مهاجرت می باشند، لازم است اطلاعات کافی کسب گردد.

ویدئو موسسه MIE در مورد شرایط مشاوره با موسسه MIE


ویدئو موسسه MIE در مورد قیمت مشاوره


ویدئو موسسه MIE در مورد چطور با ما مهاجرت کنید


 • مشاوره مهاجرت به اروپا و از طریق کار

مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق کار در این سرفصل مورد بررسی قرار می گیرد. به طور کلی ویزاهای کاری به روش های متفاوتی به متقاضیان اعطا می گردد. مشاوره مهاجرتی به اروپا از طریق کار باید با تسلط به شرایط موجود در اروپا و شرایط متقاضیان برای اخذ این اقامت صورت گیرد. در اروپا و در اکثر کشورها، در حال حاضر تنها راه ورود از طریق ویزای کار با داشتن پیشنهاد شغلی (Job offer) امکان پذیر است و کشورهای محدودی در اتحادیه اروپا وجود دارند مانند آلمان و اتریش که با توجه به نرخ بیکاری پایین و نیاز شدید به نیروی کار، ویزای جست و جو کار با مدت مشخص مثلا شش ماهه صادر می نمایند تا افراد متقاضی که رشته تحصیلی و سابقه کاری مورد نیاز آن کشور را دارند بتواند با آن ویزا وارد کشور مقصد شده و به جست و جوی کار بپردازند. این ویزا پس از یافتن کار به ویزای کاری تبدیل می شود و فرد می تواند همسر و فرزندان خود را نیز به این کشور وارد نماید. مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق کار باید با علم کافی و اطلاعات کامل در خصوص رشته های مورد نیاز کشورها و شرایط اقتصادی و نرخ بیکاری کشورها صورت گیرد.

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در اروپا ، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

گام به گام تا اخذ ویزای کاری

 • مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل

مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل و بررسی شرایط فرد و علایق او در انتخاب کشور، رشته تحصیلی و دانشگاه بسیار مهم و حائز اهمیت است. عملکرد برخی از مؤسسات در خصوص مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل با توجه به محدودیت های خود آن شرکت انجام می گیرد نه بر اساس شرایط فرد. ولی مشاوره مهاجرت به اروپا اگر به صورت اصولی و با دید باز، با مؤسساتی که در کشورها، کالج ها و دانشگاه های مختلف و متفاوتی فعالیت دارند انجام گیرد، می تواند بسیار در آینده فرد متقاضی تاثیر گذار باشد و از این حیث حائز اهمیت هست که مشاوره مهاجرت به اروپا جهت تحصیل را از چی کسی دریافت نماییم. به طور کلی می توان گفت شرایط تحصیل در کشورهای مختلف اروپایی و در دانشگاه های مختلف بسیار با هم متفاوت است و می تواند بسیار خوب و با کیفیت و یا با رنک پایین و کیفیت آموزشی ضعیف باشد. لذا نقش مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. سعی نمایید در انتخاب مشاور و موسسه ای که با آن اقدام می نمایید بسیار دقت فرمایید و مؤسسات معتبر با دایره گسترده ای از کشورها و دانشگاه ها را به عنوان وکیل خود انتخاب نمایید.

 • مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری

مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری شاید از مهم ترین بخش های امور مهاجرت باشد که نیاز به یک مشاور معتبر و با تجربه و مسلط به علم اقتصاد و یک وکیل کار آزموده در آن مشهود می باشد. جزییات قوانین مالیاتی و شرایط اقتصادی در کشورهای اروپا بسیار متفاوت و همواره در حال تغییر می باشد که  یک  مشاور که در خصوص اقتصاد و تجارت بین الملل تحصیل نموده همواره می تواند با توجه به مطالبات متقاضی و شرایط کشورهای مختلف اروپایی بهترین مشاوره مهاجرت به اروپا را به مراجعین دهد تا هم موجب اخذ اقامت برای وی شود و هم منافع مالی سرمایه گذار را تضمین نماید.

کشورهای مختلفی در اروپا وجود دارند که با روش های مختلف سعی در جذب سرمایه گذاران خارجی می نمایند. به طور مثال کشورهایی چون یونان، اسپانیا و پرتغال با خرید ملک به متقاضیان و سرمایه گذاران اقامت می دهند. برخی دیگر از کشورها مانند اتریش، فرانسه، یونان و اسپانیا با دادن اقامت از طریق خود حمایتی ابتدا به اشخاصی که از شرایط مالی مناسبی برخوردار هستند اقامت داده و سپس بسترهای سرمایه گذاری  در اروپا را برای آنها فراهم می نمایند. بسیاری روش های دیگر مانند روش های کارآفرینی و استارت آپ ها نیز در اروپا قابل اجرا هستند که می توانند برای بسیاری از مبتکرین و مدیران شرایط مناسبی را فراهم نمایند. کشورهای دیگری نیز در اروپا وجود دارند که با مبالغ بسیار کم در حدود 50 هزار یورو بستر سرمایه گذاری را برای اشخاص فراهم نموده و علاوه بر سود سالیانه به افراد اقامت داده و در نهایت هم بعد از پنج سال سرمایه فرد را باز می گردانند. برای اطلاع از شرایط اقامت اروپا با سرمایه گذاری 50 هزار یورو می توانید مقاله مربوطه را مطالعه کنید.

 • مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق ازدواج

مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق ازدواج ممکن است برای برخی از اشخاص که قصد ازدواج با شهروندان و یا افرادی که اقامت کشورهای اروپایی را دارند، بسیار مهم و تاثیر گذار باشد. مشاوره مهاجرت به اروپا باید با دید باز و آشنا به قوانین داخلی هر کشور باشد و با وکلای کشورهای مختلف ارتباط داشته تا بتواند عملکرد مناسبی انجام داده و نکات مهم و سرنوشت ساز را به دو طرف رابطه یاد آور شود. این مقاله توسط تیم موسسه ملک پور MIE تهیه گردیده لذا هرگونه کپی برداری از آن بدون اجازه و ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام می باشد. معمولاً در کشورهای اروپایی پس از دریافت اقامت برای فرد متقاضی، فرد باید با شخصی که تابعیت یا اقامت دائم دارد چند سال زندگی نموده و نشان دهند که با یکدیگر زندگی می نمایند تا بتوانند برای کسب اقامت دائم و در ادامه پاسپورت اقدام نماید.

 • مشاوره مهاجرت به اروپا برای اخذ تابعیت از طریق تولد

جهت اخذ تابعیت از طریق تولد باید به قوانین اصولی کشورها توجه داشت و یک مشاوره مهاجرت به اروپا می تواتد راهنمای شما در این امر باشد. اصول اعطای تابعیت در کشورها بر اساس قانون خون و خاک می باشد. به این صورت که در کشورهایی با اصل خون، تابعیت صرفاً از طریق والدین به فرزند منتقل می شود. اما در کشورهایی با اصل خاک، طی شرایطی فرزند، اقامت و تابعیت کشورها را کسب می نماید. البته این قوانین جزئیات و تبصره هایی را شامل می شود که لزوم مراجعه به وکیل مهاجرتی را جهت اطلاع از قواین کشورها تأیید می کند. در صورتی که پدر و مادر مقیم دائم کشوری باشند، امکان دارد فرزند با رعایت اصولی و پس از چندین سال اقامت، تابعیت کشور  مذکور را اخذ نماید.

 • مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق پناهندگی

مشاوره مهاجرت به اروپا باید روش های قانونی را برای فرد متقاضی با توجه به شرایط وی به او پیشنهاد دهد و همواره او را از خطرات روش های غیر قانونی چون پناهندگی آگاه سازد. مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق پناهندگی بیانگر ضعف و عدم آگاهی آن وکیل و موسسه مهاجرتی از پروسه مهاجرت می باشد و نشان می دهد که این موسسه نمی تواند راه های قانونی و صحیح را جایگزین اقدام از طریق پناهندگی به عنوان روشی غیر قانونی نماید. بر اساس کنوانسیون ژنو که معروف به کنوانسیون پناهندگان می باشد، کشورهای اروپایی در صورت استحقاق و درستی ادعای پناه جو باید باید او را بپذیرند. اما امروزه سخت گیری های بسیاری در این خصوص توسط دولت های اروپایی انجام می شود و خطرات زیادی را برای متقاضیان پناهندگی پیش روی آن ها می گذارد. با توجه به خطرات و آسیب های موجود در این روش غیر قانونی، یک وکیل مهاجرتی معتبر هرگز نباید مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق پناهندگی را توصیه و اقدام نماید. موسسه ملک پور، هیچ گونه خدمات و مشاوره ای در زمینه پناهندگی نداشته و به شدت این روش را نفی می نماید و این مقاله صرفاً جهت افزایش آگاهی و اطلاعات شما عزیزان در خصوص خطرات و نکات مهم پناهندگی نگارش شده است.

 • مشاوره مهاجرت به اروپا برای اخذ ویزای توریستی شنگن

با توجه به شرایط موجود و حساسیت هایی که بر روی مسافران ایرانی وجود دارد مشاوره مهاجرت به اروپا جهت اخذ ویزای توریستی برای کشور های اروپایی بسیار مورد اهمیت بوده و بدون در نظر گرفتن شرایط متقاضیان و بررسی تخصصی وکیل متخصص امور مهاجرت اخذ ویزای شنگن توریستی هم می تواند بسیار پر ریسک باشد و احتمال ریجکتی بالایی وجود دارد. لذا توصیه می شود در خصوص اخذ ویزای توریستی مشاوره مهاجرت به اروپا از وکیل مجرب و کار آزموده استفاده و از راهنمایی های ایشان استفاده گردد.

لازم به ذکر است قبل از هر اقدامی در خصوص هریک از موارد بالا که زیر مجموعه یکی از شش دسته بندی اصلی مهاجرت می باشند، اطلاعات کافی کسب گردد. لذا توصیه می شود ویدئو گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت که توسط موسسه ملک پور تهیه شده و به طور کامل در خصوص همه این دسته بندی ها به طور کامل توضیح داده است می تواند به شما در انتخاب مسیر مهاجرتتان بسیار یاری رسانده و با مشاهده اطلاعات کامل آن می توانید در زمینه مهاجرت و سرمایه گذاری ارزی خود وکیل خود باشید.

مشاوره مهاجرت به اروپا با روش های بسیار متفاوتی می تواند انجام گیرد. علاوه بر مشاوره های تلفنی که در مدت زمان محدود و به صورت رایگان صورت می گیرد، امکان مشاوره با شخص استاد ملک پور و مشاورین ارشد مجموعه از طریق مشاوره های اسکایپ فراهم است. 

محصولات موسسه ملک پور با موضوع مهاجرت

با توجه به اینکه تایم مشاوره در نهایت دارای محدودیت زمانی بوده و شاید نتوان در زمان مشاوره به تمامی روش ها پرداخت و به طور کامل آنها را بررسی کرد، امکان دیگری در موسسه فراهم آمده تا هر شخص خود اطلاعات مهاجرتی را آموخته و انتخاب نماید. چرا که هر فردی در نهایت به شرایط و علایق خود نسبت به هر شخص دیگری واقف بوده و بهتر برای خود تصمیم خواهد گرفت. اما تصمیم گیری مستلزم اطلاعات کافی و جامع در خصوص انواع روش های مهاجرت می باشد. موسسه ملک پور در سال های اخیر، محصولات ویدئویی متنوع و کاملی را تهیه کرده است که می تواند به شما در تمامی مراحل زندگی و پروسه های مهاجرتی یاری رساند. به طور مثال در ویدئو هنر زندگی کردن مسیر رسیدن به موفقیت در تمامی ابعاد به طور کامل تدریس شده و راه حل های عملی و علمی پیش روی شما قرار می دهد. از دیگر محصولات این موسسه می توان به ویدئو های آموزش زبان و ویدئو اپلای و ویزای تحصیلی اتریش اشاره. جالب است بدانید این ویدئو ها در بازه های زمانی مختلف آپدیت شده و همواره به روز رسانی می گردند.

انتخاب دفتر مهاجرتی

آموزش سریع زبان آلمانی 

انتخاب دفتر مهاجرتی

آموزش جامع برنامه اقامت کاری فدرال کانادا

مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل

اپلای و ویزای تحصیلی اتریش

 


سوالات متداول

✔️ ویزای جستجوی کار شامل چه مواردی است؟

ویزای جست و جو کار با مدت مشخص مثلا شش ماهه صادر می نمایند تا افراد متقاضی که رشته تحصیلی و سابقه کاری مورد نیاز آن کشور را دارند بتواند با آن ویزا وارد کشور مقصد شده و به جست و جوی کار بپردازند.

✔️ چرا سرمایه گذاری در اروپا نیاز به مشاوره دارد؟

جزییات قوانین مالیاتی و شرایط اقتصادی در کشورهای اروپا بسیار متفاوت و همواره در حال تغییر می باشد که که یک وکیل و مشاور که در خصوص اقتصاد و تجارت بین الملل تحصیل نموده همواره می تواند با توجه به مطالبات متقاضی و شرایط کشورهای مختلف اروپایی بهترین مشاوره مهاجرت به اروپا را به موکل دهد تا هم موجب اخذ اقامت برای وی شود و هم منافع مالی سرمایه گذار را تضمین نماید. 

✔️ آیا موسسه ملک پور خدماتی در باب پناهندگی ارائه می کند؟

موسسه ملک پور، هیچ گونه خدمات و مشاوره ای در زمینه پناهندگی نداشته و به شدت این روش را نفی می نماید و این مقاله صرفاً جهت افزایش آگاهی و اطلاعات شما عزیزان در خصوص خطرات و نکات مهم پناهندگی نگارش شده است.

✔️ آیا با 50 هزار یورو می توان در اروپا اقامت گرفت؟

کشورهای دیگری نیز در اروپا وجود دارند که با مبالغ بسیار کم در حدود 50 هزار یورو بستر سرمایه گذاری را برای اشخاص فراهم نموده و علاوه بر سود سالیانه به افراد اقامت داده و در نهایت هم بعد از پنج سال سرمایه فرد را باز می گردانند.

 


_________________________ سخن پایانی درباره مشاوره مهاجرت به اروپا ___________________________

مشاوره مهاجرت به اروپا، عوامل موثر در انتخاب مشاور کار آزموده مهاجرت به اروپا و شرایط و ویژگی های یک مشاور مهاجرت به اروپا در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت و سعی شد به تمامی سوالات ابتدای مقاله و دیگر سوالات احتمالی در خصوص مشاوره مهاجرت به اروپا پاسخ منطقی و علمی داده شود. از شما عزیزان تقاضا می گردد سوالات خود را در خصوص مشاوره مهاجرت به اروپا در بخش پرسش و پاسخ در زیر این مقاله مطرح نموده تا کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما پیرامون مشاوره مهاجرت به اروپا پاسخ گویند. همواره در انتخاب وکیل جهت مشاوره مهاجرت به اروپا و سرمایه گذاری ارزی در اروپا بررسی و تحقیقات کافی را با توجه به معیارهای ارائه شده در این مقاله انجام داده و مد نظر قرار دهید. موسسه ملک پور بسیار خرسند است که با سابقه درخشان در خصوص امور مهاجرت و سرمایه گذاری بین المللی همواره تلاش نموده است که رضایت مشتریان خود را جلب نموده و با تمام توان، با بهره گیری از تیم مشاورین مجرب خود در اروپا متقاضیان را در دریافت بهترین کیفیت مشاوره مهاجرت به اروپا، یاری نماید. گواه و پشتوانه ما رضایت مشتریان از کیفیت خدمات این موسسه بوده و سابقه و پیشگامی موسسه ملک پور، مهر اثباتی بر این ادعا می باشد. شما عزیزان همواره می توانید با تماس با دفاتر موسسه ملک پور از مشاوره رایگان تلفنی مشاورین این شرکت استفاده نموده و اطلاعات مهاجرتی خود را تکمیل نموده و تصمیم مناسب تری در خصوص پروسه مهاجرت خود اتخاذ نمایید.

امتیاز 4.45 از 5 ( 17 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مینا مظفری
سلام وقت شما بخیر ، من می خواستم برای مهاجرت به اروپا از طریق کار اقدام کنم. من 33 ساله هستم و همسرم 29 ساله. فرزند نداریم. من مهندس برق هستم و 4 سال سابقه کار دارم. برای دریافت مشاوره مهاجرت به اروپا آیا باید حضوری خدمت شما برسم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط عمومی شما خوب است و شانس دریافت ویزاهای کار را دارید. اما برای اینکه بهتر راهنمایی تان کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. برخی از ویزاها مثل ویزای جستجوی کار همراه ندارند و ابتدا باید نفر اصلی به تنهایی اقدام نماید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
انا
سلام و عرض ادب ممنونم از مقاله و اطلاعات مفیدی که میدید میخواستم برای کار در یکی از کشورهای اروپایی اقدام کنم 29 ساله هستم و لیسانس مهندسی کامپیوتر دارم زبان انگلیسیم در حد متوسط هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به رزومه و رشته تحصیلی تان شانس کاریابی شما در کشورهای اروپایی مناسب است و حتی کشورهایی چون آلمان و اتریش ویزای جستجوی کار دارند که می تواند گزینه مناسبی برای مهاجرت شما باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
Behzad nakhjavannia
سلام وقت بخیر  من بهزاد نخجوان هستم  عضو مدرسه اروپایی بین المللی جهان  European Bartender School  EBS و فارغ التحصیل دوره بین المللی و سه دوره انلاین پیشرفته و مقدماتی و تیکی به همراه تمامی Certificates و با کلی مدرک از روسیه و اوکراین و ایران در خصوص این رشته  من الان در تایلند هستم و به دنبال کار در اروپا هستم نیازمند روش و راه هایی هستم که بتونم راه خودمو به اروپا باز کنم اگر شما میتونید کمکم کنید لطفا بهم خبر بدید من شرایطم خیلی پیچیده است برای برگشت به ایران با این حجم از مدرک در خصوص الکل به مشکل میخورم و قطعا نیازمند یه کار در اروپا هستم  من ۲۲ ساله از اصفهان هستم منتظر جوابتون هستم‌.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط سنی خوبی دارید ولی برای اینکه شما را بهتر راهنمایی بکنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact
صبا جم
سلام من 42 هستم دارای دکتری کشاورزی و همسرم 42 ساله و مهندس کامپیوتر و با دو فرزند 13 و 3 ساله، ایا امکان دریافت اقامت در اروپا برای ما وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به رزومه ای که می فرمایید در صورت داشتن تمکن مالی مناسب بلی روشهای مهاجرتی وجود دارد که بتوانید برای اقامت اقدام نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
احسان پیراینده
برای اقامت دائمی و ثبت شرکت در اروپا به ویژه در آلمان،انگلیس،اسپانیا و فرانسه چه مراحلی باید گذرانده شود. اقامت به گونه ای باشه که همسر و فرزندم اونجا باشن و من بتونم رفت و آمد بکنم. به لحاظ مالی هم شرایط عالی دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط هر کشور با کشور دیگر متفاوت است. پیشنهاد می گردد برای دریافت مشاوره با کارشناسان تماس حاصل نمایید.
نیما رهنما
سلام عرض ادب من به ی مشاوره مهاجرت به اروپا نیاز دارم که بتونم جزییات تحصیل و کار رو بپرسم و راهنمایم کنه چجوری میتونم ازتون کمک بگیرم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام جهت دریافت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.
مالکی
سلام وقتتون بخیر من ۵۰ ساله هستم و متاهل ۲ فرزند ۱۲ و ۱۷ ساله دارم چطور میتونم به همراه خانواده ام اقامت اروپا رو دریافت کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز از روش های مختلفی می توان اقدام کرد. پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره رایگان با موسسه تماس بگیرید.
Hasan
سلام وقت بخیر من مقاله رو کامل خوندم و اطلاعات مفیدی به دست آوردم. میخوام که مشاوره کاری برای کشورهای اروپایی داشته باشم، لطفا من رو راهنمایی کنید چجوری بتونم با آقای دکتر ملکپور مشاوره داشته باشم. ممنونم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای دریافت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.
روزبه
سلام وقت بخیر من میخواستم از طریق ثبت شرکت و راه اندازی بیزینس برای اروپا اقدام کنم ۴۷ ساله هستم و دکترا بیوشیمی همسرم ۴۱ ساله و دکترا مهندسی شیمی برای دریافت مشاوره مهاجرت به کشورهای اروپایی از چه طریقی میتونم اقدام کنم ؟ مشاوره مستقیم با آقای دکتر ملک پور چقدر زمان میبره ؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما ابتدا میتوانید با شماره گیری 02149196000 از مشاوره رایگان با کارشناسان موسسه استفاده نمایید و پس از بررسی اولیه شرایطتان مشاوره با آقای دکتر ملکپور را رزرو نمایید.
Bahare
سلام وقت بخیر من میخوام برای اروپا اقدام کنم و میخوام با آقای دکتر تخصصی مشاوره داشته باشم. لطفا من رو راهنمایی کنید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای دریافت مشاوره با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.
علی سمیعی
برای مشاوره با اقای دکتر ملک پور چقدر باید هزینه کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. مشاوره با آقای دکتر ملکپور در صورتی که بعد از مشاوره با موسسه قرارداد منعقد بفرمایید رایگان است اما در حال حاضر ایشان به دو صورت مشاوره های عمومی در وبینار با حدود یک میلیون تومان و مشاوره های خصوصی با مبالغ بالاتر و به صورت بیعانه برگزار می کنند.
کاظمی
سلام. وقت بخیر. من یه مشاوره برای مهاجرت به کشور اتریش میخواستم. 39 سالم هست و لیسانس روانشناسی دارم، زبان هم تا حد آیلتس 5 بلدم. خواستم بدونم میتونم برای اتریش اقدام کنم و درس بخونم و سنم مشکلی ایجاد نمیکنه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله، در صورتی که سطح زبان خود را به حداقل سطح آیلتس 5.5 برسانید می توانید برای تحصیل دوره زبان و در صورتی که حداقل به سطح 6.5 برسید می توانید برای دوره کارشناسی ارشد اقدام داشته باشید.
مهسا
سلام و ارادت من می‌خوام مشاوره تخصصی با آقای دکتر ملک پور داشته باشم لطفاً راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز با موسسه تماس حاصل نمایید تا کارشناسان شما را راهنمایی نمایند.
نادر
سلام وقت بخیر برای مشاوره مهاجرت به اروپا چجوری میتونم اقدام کنم که ی مشاوره خوب با آقای دکتر داشته باشم ؟ تو تصمیم گیری برای انتخاب کشور و روش تردید دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز با موسسه تماس حاصل نمایید تا کارشناسان شما را راهنمایی نمایند.
حامد
سلام بنده 39 سالمه متاهل هستم و رشته بنده برق هست همسرم هم روانشناسی خوندن سطح زبان هردومون 6 هست تمکن مالی بنده حدود 6 میلیارده و سابقه کاری مرتبط با رشتم رو دارم که حدود 5 ساله ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که باتوجه به شرایط بنده چه روشی بهمون میخوره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما می‌توانید از روش‌های تحصیلی و یا کاری اقدام نمایید برای دریافت مشاوره با جزئیات بیشتر می‌توانید با موسسه تماس حاصل نمایید.
زندی
سلام وقت بخیر من ۱۷ سالمه و قصد ادامه تحصیل در اروپا رشته موسیقی دارم کدوم کشور شرایط بهتری داره برای این رشته؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. کشور های انگلستان، آمریکا و یا اتریش میتواند گزینه مناسبی برای تحصیل موسیقی باشند.
پریچهر قاسمی
درود بر شما 37 ساله هستم فوق لیسانس بهداشت با 12 سال سابقه کار و همسرم مهندس پتروشیمی هستند هستند 43 ساله ی فرزند 11 ساله دارم از نظر شما مناسب ترین کشوری که میتونیم مهاجرت کنیم و از نظر بازار کار پذیرای سوابق شغلی ما سهتند کدام است ؟ متشکرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز رزومه شما قابل بررسی می باشد. پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید.
الهام
برای گام اول جهت اقدام با شما باید چه کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام لطفا با موسسه تماس بگیرید.
مشاوره رایگان