مشاوره آنلاین مهاجرت

3 نظر

مشاوره انلاین مهاجرت، از خدمات موسسه ملک پور می باشد. از جمله درخواست هایی که اکثر مراجعین موسسه MIE دارند، مشاوره مستقیم با جناب آقای دکتر ملک پور می باشد. برای این منظور 2 مسیر را پیشنهاد داریم:

مشاوره کامل و تخصصی با آقای دکتر ملک پور: این روش مشاوره ای به این صورت است که بعد از عقد قرار داد به صورت یک دوره یک ماهه کامل، تمام مسیر های مهاجرتی برای تمام کشور ها در قالب محصول مسیر سبز مهاجرت به شما آموزش داده می شود شما با این محصول میتوانید بهترین و آسان ترین مسیر مهاجرت را برای خود انتخاب کنید همچنین در طول این یک ماه شما پشتیبان خواهید داشت، تا در صورت وجود ابهامات ذهنی تان انها را برطرف کنند، همچنین شما می توانید در طول دوره ویدئو های خود را برای جناب دکتر ملک پور ارسال کرده و سوالات خود را مطرح نمایید و جوابیه آنها را دریافت نمایید، در پایان دوره نیز یک جلسه مشاوره نیم ساعته آنلاین با آقای دکتر خواهید داشت، و در صورت عقد قرار داد با موسسه هزینه کل مشاوره از قرارداد شما کسر خواهد شد.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد خلاصه ی انواع راه های مهاجرت


 

مشاوره نهایی: در این روش شما با انواع مسیر های مهاجرتی آشنا هستند و در واقع برای تصمیم گیری نهایی نیاز به مشاوره دارید که با پرداخت مبلغ این روش مشاوره می توانید 1 الی 2 ویدئو برای آقای دکتر ارسال کرده و جوابیه دریافت نمایید و در نهایت یک جلسه مشاوره آنلاین نیز داشته باشید.

شرکت در وبینارهای موسسه mie: شما می توانید با شرکنت در سمینار های آموزشی مهاجرتی موسسه mie با اصول دقیق مهاجرتی آشنا شده و اطلاعات خود را برای یک مهاجرت درست و دقیق اصولی افزایش دهید تا با کمترین چالش در این مسیر مواجه گردید.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین موسسه ملک پور؛ تماس حاصل فرموده و در زمینه دریافت مشاوره و دیگر مشاورین ارشد، اطلاعات کسب کنید.

ویدئو موسسه MIE در مورد مشاوره با موسسه mie


تیزر آشنایی با روش های مشاوره

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

مشاوره اسکایپ

ویدئو موسسه MIE در مورد آشنایی با روش های مشاوره


ویدئو موسسه MIE در مورد مشاوره تخصصی


معرفی موسسه ملک پور

مدیریت موسسه ملک پور دانش آموخته برتر حقوق در دانشگاه علامه تهران و دانشجوی دکتری در برترین دانشگاه های اروپا، بنیان­گذار موسسه ملک پور به عنوان موسسه ای پیشرو در امر مهاجرت می باشند که با فعالیت صادقانه خود طی 15 سال، در نگاه عموم شناخته شده و مرجع اصلی مهاجرت نه تنها در کل کشور، بلکه در منطقه خاورمیانه می باشند. ایشان برای اولین بار سیستم اخذ اقامت و تابعیت را در 6 تقسیم بندی قرار دادند که این امر حاصل سال ها تحقیق و تجربه در این مسیر می باشد.

 

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد آسان ترین روش مهاجرت


این تقسیم بندی شامل مهاجرت از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و امر نکوهیده پناهندگی می باشد. 90 درصد روش های مهاجرت در این 6 دسته بندی قرار می گیرند که به طور خلاصه در این جا صحبت می شود و شما می توانید کلیه مطالب مستند و دقیق در این باره را در ویدئوی مسیر سبز مهاجرت دریابید و با تهیه آن همچون یک وکیل مهاجرتی بر امور مهاجرت و اخذ اقامت تسلط یابید. از توصیه های اکید مدیریت، مشاهده ویدئوی مسیر سبز مهاجرت و تسلط بر قواعد مهاجرت می باشد.

ویدئو موسسه MIE در مورد نحوه اقدام با ما

ویدئو موسسه MIE در مورد چطور با ما مشاوره بگیرید


مشاوره انلاین مهاجرت و روش های مهاجرت

پیش از اخذ مشاوره انلاین مهاجرت با موسسه ملک پور، لازم است اطلاعات اولیه در این زمینه داشته باشید و از فرصت کوتاه مشاوره انلاین مهاجرت بتوانید بیشترین بهره را برده و در جهت انتخاب بهترین مسیر مهاجرتی خود گام بردارید. به طورکلی در دسته بندی صورت گرفته ، 6 روش موجود است که به اختصار به آن ها می پردازیم.

 

ویدئو موسسه MIE در مورد مشاوره مستقیم با آقای دکتر ملک پور


 

مشاوره انلاین مهاجرت از طریق تحصیل

تحصیل نیز جزو مواردی است که می تواند راه ورود شما به کشور مدنظرتان بوده و اقامت کشور مقصد را به صورت موقت کسب نمایید. تحصیل در یک کشور تحت شرایطی منجر به اخذ اقامت دائم آن کشور می شود که در نهایت می توان به پاسپورت کشور مطلوب رسید. جهت دریافت راهنمایی در زمینه انتخاب بهترین کشور مناسب وضعیت شما و بررسی رشته و دانشگاه ممکن جهت ادامه تحصیل شما در خارج از کشور، می توانید نسبت به اخذ تایم مشاوره انلاین مهاجرت اقدام فرمایید. مشاورین ارشد توضیحات کاملی در باب مهاجرت تحصیلی در مقاطع مختلف و کشورهای متفاوت ارائه خواهند داد.

مشاوره انلاین مهاجرت از طریق کار

از دیگر مواردی که در مشاوره انلاین مهاجرت مطرح می شود، ویزای کاری است. در مورد روش مهاجرت از طریق کار، علاوه بر اینکه در ویدئوی مسیر سبز مهاجرت به طور کلی شرایط مختلف کشورها جهت اقدام از طریق اخذ ویزای کاری توضیح داده شده است، در ویدئویی تحت عنوان آموزش جامع برنامه اقامت کاری فدرال کانادا، اقدام از طریق روش اسکیلدورکر کانادا تحت برنامه اکسپرس اینتری به طور کامل، قدم به قدم با بررسی تک تک فرم های تکمیلی و قوانین اداره مهاجرت کانادا بررسی شده و شما می توانید بدون هیچگونه پرداخت هزینه و صرفاً با تهیه این ویدئو تمامی مراحل اقدام جهت کار در کانادا را به انجام رسانید.

بنر گام به گام کار موسسه mie

اسکیلدورکز

آموزش جامع برنامه اقامت کاری فدرال کانادا

در این روش که بر مبنای سیستم امتیازبندی بوده هر یک از فاکتورها همچون سن، تحصیلات، سابقه کار، وضعیت زبان و... امتیاز داشته که در مقاله زیر به طور کامل بررسی شده و می توانید امتیاز خود را بررسی نمایید و در صورت به حد نصاب رسیدن امتیازات، اقدام به خرید ویدئو نمایید. لازم به ذکر است این روش اقامت کاری در همان ابتدای ورود به شما اقامت دائم کانادا (Permanent Residence) را اعطا می نماید.

مشاوره انلاین مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

یکی از دسته بندی های اصلی روش های مهاجرتی، مربوط به تمکن مالی است. برخی کشورها صرف اینکه شما وضعیت مالی مطلوبی دارید به شما اقامت می دهند که با "خودحمایتی" توسط جناب استاد ملک پور نامگذاری و شناخته می شوند. در بعضی کشورها می توانید با ثبت شرکت و شروع یک بیزینس و حتی خرید یک ملک اقامت کسب کنید که توضیح مفصل این موارد با ذکر جزئیات در ویدئوی راهنمای مسیر سبز مهاجرت موجود است. حتی شما می توانید صرفاً جهت سرمایه گذاری و کسب درآمد یورویی اقدام به اخذ مشاوره انلاین مهاجرت و کسب راهنمایی از مشاورین ارشد موسسه و حتی مدیریت موسسه داشته باشید.

مشاوره انلاین مهاجرت از طریق تولد

تابعیت کشورها از طرق مختلفی قابل اخذ بوده که یک روش تولد می باشد. تابعیت به دو شکل و تحت نظام خاک و خون به فزرند متولد شده اعطا می شود. برخی کشورها بر پایه اصل خاک بوده و صرف تولد فرزند در خاک آن کشور منجر به اخذ تابعیت برای وی می شود. اکثر کشورها اما بر پایه اصل خون می باشند و فرزند بر اساس تابعیت والدین خویش، تابعیت یک کشور را می پذیرد. مشاورین ارشد، مسلط به قوانین مهاجرتی، می توانند تحت مشاوره انلاین مهاجرت اطلاعات لازم نسبت به مقصد مهاجرتی شما ارائه دهند.  تمامی مسائل اعطای اقامت و تابعیت مسائلی است که در کشور ما نیز مشابه کشورهای خارجی این قوانین وجود دارد. اما متاسفانه قوانین مهاجرت در کشور ما نیاز به اصلاحاتی دارد تا همگام با بقیه کشورها پیش رود، به طور مثال مجلس به تازگی اعطای تابعیت از طریق مادر را به بحث و بررسی گذاشته و تاکنون فقط تابعیت پدر در ایران منجر به دریافت تابعیت فرزند می گردید.

مشاوره انلاین مهاجرت از طریق ازدواج

ازدواج با یک شخص خارجی می تواند سبب اعطای اقامت شود، چنان چه در قانون مدنی ایران نیز ازدواج با مرد ایرانی سبب تحمیل تابعیت ایرانی می شود. مفاد این قواعد از مواد قانون مدنی قابل استخراج است. مهاجرت از طریق ازدواج، در صورتی که همسر شما تبعه کشور دیگری است، قوانین و اصول مربوط به خود را دارد که ابتدا باید شخص، قوانین حقوقی پیرامون ازدواج را در کشور خود و مقصد مطالعه نماید و سپس نسبت به این امر اقدام نماید. مشاوره در زمینه ویزای ازدواج و اخذ اقامت و تابعیت از طریق ازدواج صرفاً توسط مشاورین موسسه و تحت مشاوره انلاین مهاجرت خدمت عزیزان ارائه می شود.

مشاوره انلاین مهاجرت در باب پناهندگی:  

پناهندگی نیز از مواردی است که موجب اخذ اقامت کشورها می شود اما مورد تأیید موسسه ملک پور نبوده و فعالیتی در این زمینه ندارد و هیچگونه مشاوره چه در قالب حضوری و چه مشاوره انلاین مهاجرت ارائه نمی دهد. عموم افرادی که به این روش اقدام می کنند از بهانه های دروغین استفاده کرده و قصد اخذ اقامت و تابعیت کشورها را دارند و این مسأله دور از عزت نفس یک انسان است که بر پایه دروغ آینده خود را ساخته و موقعیتی را که خاص افرادی است که کنوانسیون پناهندگی شامل آنان می شود، اشغال کند و باعث شود بودجه اختصاص یافته به این امر، صرف افراد واقعی نشود. بسیاری از افراد امکان مهاجرت از راه قانونی را دارند، سوال اینجاست چرا این اشخاص باید از راه دروغ و به قیمت عبور از سختی های کوه و دشت، اقامت در کمپ ها با شرایط نابسامان و زیر سوال بردن عزت نفس خود، اقامت دیگر کشورها را اخذ نموده و امکان بازگشت به کشور خود را نداشته باشد؟

مهاجرت در ذهن عده بسیاری با پناهندگی گره خورده است که این ناشی از عدم آگاهی نسبت به قوانین مهاجرت و پتانسیل خود جهت اقدام از سایر روش هاست که قانونی بوده و علاوه بر اینکه روشی مطمئن جهت مهاجرت می باشند، شأن انسانی نیز از طرق قانونی همچون کار و تحصیل و سرمایه گذاری حفظ می شود. شما این امکان را دارید در داخل و خارج از کشور بیزینس داشته باشید و بین این دو در رفت و آمد باشید، اما پناهندگی امکان بازگشت به ایران را از شما می گیرد. با دریافت مشاوره انلاین مهاجرت، پتانسیل شما جهت اقدام از طرق قانونی مهاجرت سنجیده می شود.

امکانات موسسه ملک پور در زمینه مهاجرت

راجع به هر مطلب مهاجرتی شما می توانید با سرچ موضوع مدنظر خود همراه با واژه "ملک پور" اطلاعات دقیق، کاربردی، مستند و به روز دریافت کنید. مقالات موجود روی سایت های موسسه ملک پور به عنوان مرجعی جهت استخراج قوانین مهاجرت محسوب می شوند. شما می توانید با مراجعه به سایت و کسب اطلاعات کامل و پس از اعتماد بر موسسه، نسبت به دریافت مشاوره انلاین مهاجرت جهت مباحث تکمیلی اقدام فرمایید.

مشاوره اسکایپ

همچنین سایت موسسه و علاوه بر آن کانال های تلگرامی، اینستاگرام و سایر شبکه های مجازی، موسسه حاوی هزاران فایل صوتی و تصویری است که راهنمای شما جهت مهاجرت به خارج از کشور می باشد. به دلایل متعددی از جمله آگاهی دادن به قشر عظیم مردم که در تایم کوتاه یک ساعته مشاوره انلاین مهاجرت، ارائه تمامی قوانین و قواعد راه های مهاجرتی با ذکر جزئیات امکان پذیر نبود، اقدام به ارائه اطلاعات مهاجرتی به صورت فایل های صوتی و تصویری نمودیم که بخشی از این اطلاعات رایگان و بخش دیگری همراه با هزینه، خدمت عزیزان ارائه شده است.

مشاوره اسکایپ
مشاوره اسکایپ
مشاوره اسکایپ
مشاوره اسکایپ

 

توصیه اکید ما جهت دریافت مشاوره انلاین مهاجرت با مدیریت موسسه ملک پور، تهیه ویدئوی مسیر سبز مهاجرت و تسلط بر آن می باشد چرا که اطلاعات مهاجرتی در آن به صورت منظم و پیوسته دنبال می شود و اکثر سوالات پایه ای شما پاسخ داده می شود و به شما تفکری همچون یک وکیل مهاجرتی القا می کند.

البته موسسه محصولات دیگری همچون هنر زندگی کردن، اپلای و ویزای تحصیلی اتریش و همچنین آموزش جامع برنامه اقامت کاری فدرال کانادا را ارائه می دهد که در بخش قبلی توضیح داده شد. ویدئوی هنر زندگی کردن ویدئویی فوق العاده است که پس از عقد قرارداد با موسسه، یکی از الزامات، ملاحظه این ویدئو است، چرا که به راستی نگاه شما را عوض نموده و شاهد تغییرات مثبتی در زندگی خود در تمامی ابعاد خواهید بود.

مشاوره اسکایپ

هنر زندگی

لزوم تسلط بر قوانین مهاجرتی قبل از اخذ مشاوره

ما از شما صمیمانه تقاضا داریم جهت مهاجرت تحقیقات کاملی انجام دهید. مهاجرت به دلیل صرف هزینه و انتقال خانواده، پروسه حساسی است که جهت بالابردن اطمینان از روند مهاجرت باید کاملاً تحقیق نمایید و بر امور مسلط باشید. آسایش و آرامش شما در طول پروسه اخذ اقامت، خواسته ماست که این مهم جز با آگاهی و دانش شما نسبت به امور و اعتماد و اطمینان به موسسه تحقق نمی یابد. مشاهده ویدئوی مسیر سبز مهاجرت جهت اخذ مشاوره انلاین مهاجرت با از الزامات است چرا که شخص باید با قوانین مهاجرتی آشنا باشد تا در طی یک ساعت جلسه مشاور اسکایپ بتواند بهترین نتیجه را حاصل نموده و منجر به انتخاب بهترین مسیر مهاجرتی وی شود.

مشاهده ویدئوهای رایگان بسیار به شما کمک می نماید و مناسب افرادی است که خودشان قصد اقدام دارند. جهت اقدام از طریق موسسه ملک پور و دریافت مشاوره انلاین مهاجرت با مدیریت الزامی است جهت حصول نتیجه بهتر، این ویدئو مشاهده شده باشد. این ویدئو بانک اطلاعات مهاجرتی است که لازم است هر شخصی که قصد انتقال زندگی خود به کشوری خارجی را دارد،  این اطلاعات را داشته باشد. اطلاعات به صورت فایل صوتی و تصویری است که شما می توانید در مسیر نیز در حال یادگیری این قوانین و فلسفه مهاجرت بوده و اطلاعات خود را جهت مهاجرتی ایمن افزایش دهید.

مشاوره اسکایپ

مسیر سبز مهاجرت

مشاوره انلاین مهاجرت و اعتماد به موسسه

واضح هست که در امری همچون مهاجرت به دلیل حساسیت های خاص آن، اعتماد به موسسه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که شخص بدون دغدغه و با اطمینان کافی در مسیر گام بردارد. خدا را شاکریم علی رغم کارشکنی ها توسط عده ای سودجو، ما همواره از اطمینان شما بهره مند بوده ایم و حمایت شما ما را در این مسیر، یاری نموده و موجب ثبات قدم ما گردید. محبت شما در مشاوره انلاین مهاجرت کاملا قابل حس می باشد و شدت لطف و دوست داشتن شما به ما انگیزه پیشرفت می دهد و کاملاً این حس احترام و علاقه موکلین و موسسه، دو طرفه است و ما قدردان این لطف و اعتماد شما هستیم. در ادامه ویزاهای اخذ شده توسط موسسه در ماه های اخیر و همچنین نظرات موکلین مهربان ما خدمت شما ارائه شده است.

ویزا

گالری ویزاها

 

سوالات متداول

✔️ برای مشاوره مستقیم با آقای دکتر ملک پور از چه روشی می توان اقدام کرد؟

برای مشاوره مستقیم می توانید از روش مشاوره کامل و تخصصی که دوره 1 ماهه می باشد و مشاوره نیم ساعته (در صورت داشتن تسلط به مباحث مهاجرتی) استفاده فرمایید.

✔️ محصول مسیر سبز مهاجرت چیست؟

در این محصول کلیه روش های مهاجرتی برای کلیه کشور ها به صورت کتاب صوتی تصویری آموزش داده شده است. با خرید این محصول و مشاهده آن اطلاعات شما در حد وکیل مهاجرتی افزایش خواهد یافت.

✔️ آیا امکان مشاوره رایگان وجود دارد؟

در صورتی که پس از مشاوره با موسسه ملک پور قرار داد امضا نمایید برای مسیر مهاجرتی خود، کل هزینه مشاوره از قرار داد نمایی شما کسر خواهد شد و در واقع کل مشاوره برای شما رایگان می شود.


_________________________ سخن پایانی ___________________________

مشاوره انلاین مهاجرت و ارائه مشاوره به صورت غیر حضوری خدمتی دیگر از موسسه ملک پور می باشد که جهت رفاه حال شما عزیزان ارائه شده است و شما بدون نیاز به مراجعه حضوری، با مشاورین ارشد و حتی با مدیریت موسسه ملک امکان مشاوره انلاین مهاجرت خواهید داشت. مشاورین موسسه ملک پور کامل ترین و به روز ترین اطلاعات مهاجرتی را تحت مشاوره انلاین مهاجرت در اختیار شما قرار خواهند داد. توصیه می شود پیش از اخذ مشاوره انلاین مهاجرت با مدیریت موسسه جهت آشنایی با قوانین، ویدئوی مسیر سبز مهاجرت را مشاهده نموده و با دید باز نسبت به روش های مهاجرتی تصمیم بگیرید. جهت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان موسسه ملک پور تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. انتهای مقاله، قسمت "ثبت پرسش" جهت ارائه نظرات، پیشنهادات و سوالات شما همراهان همیشگی تعبیه شده است، کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.

امتیاز 5 از 5 ( 7 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مهرداد شیرخانی
سلام وقت بخیر چرا در خصوص مبالغ قرار داد حالت ابهام وجود داره من هزینه ویزای کار یا جستجوی کار رو می خواستم با شرایط ۳۸ ساله متاهل دو فرزند زیر ۱۸ سال لیسانس ایمنی صنعتی یا بهداشت شغلی فوق لیسانس بهداشت حرفه ای
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، با توجه به اینکه هزینه حق الوکاله با توجه به شرایط هر شخص، وضعیت رزومه و همچنین کشور انتخابی متفاوت می باشد، امکان اعلام هزینه به صورت کلی ممکن نیست و در یک جلسه تخصصی که شرایط شما کاملاً بررسی شده، با توجه به کشور مقصد، مبالغ پرداختی در شروع و پایان پروسه مشخص می شود. شما می توانید جهت دریافت مشاوره تخصصی فرم تماس را تکمیل فرمایید یا با شماره ویژه مؤسسه تماس حاصل فرمایید. * مانا باشید *
فرشته امیرمحمدی
با سلام من الان تقریبا یکسال است در اروپا هستم و میخواهم برای یک کشور مناسب برای اقامت دایم پیدا کنم و خب همیشه سوییس رو خیلی دوست داشتم اما مطمئن نیستم...یک مشاوره میخواهم. با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. لطفا با یکی از طرق زیر با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان ما با توجه به شرایط تان راهنمایی تان نمایند https://officialmalekpour.com/contact
محمد
سلام روز بخیر. من قبلا با موسسه تماس گرفتم برای کار اقماری تو دکل های نفتی گفتند خدمات ندارند. الان خدماتش را انجام میدید؟ ۳۷ سالمه. مهندس برق ۸ سال سابقه کار در حوزه نفت ۳ سال در صنعت های دیگر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر برای کاریابی در بسیاری از کشورها امکان اقدام وجود دارد. پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره با موسسه تماس بگیرید.
مشاوره رایگان