تحصیل در رشته عکاسی در اتریش

1 نظر

تحصیل در رشته عکاسی در اتریش از جمله محبوب ترین رشته های تحصیلی برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی محسوب خواهد شد. به طور کلی رشته های هنری در اتریش شرایط فوق العاده ای برای تحصیل و کار خواهند داشت. ضمن این که هشت کشور مختلف با اتریش مرز مشترک دارند و به لطف شبکه ریلی کارآمد و خوب، دسترسی به همه آن ها فوق العاده آسان خواهد بود. تحصیل در رشته عکاسی در اتریش برای دانشجویانی مناسب است که قصد دارند علاوه بر جنبه عملی روی جنبه تئوری و آکادمیک این رشته نیز کار کرده و مدرک تحصیلی خود را در این زمینه کسب کنند. دانشگاه ها به خوبی به هم متصل هستند، بنابراین تحصیل می تواند راه مفیدی برای برقراری ارتباط در صنعت عکاسی باشد. ضمناً شما می توانید برای بررسی شرایط خود برای تحصیل در اتریش و تمامی کشورهای طراز اول در محدوده اتحادیه اروپا، آمریکا و کانادا و ... با موسسه MIE ارتباط برقرار نموده و از مشاوره رایگان تلفنی کارشناسان ما بهره مند گردید. طبق روال همیشه سوالات و نظرات خود را در بخش انتهایی مقاله ( در قسمت دیدگاه ها ) با ما در میان بگذارید و در اسرع وقت پاسخ مناسب خود را از کارشناسان مجموعه دریافت نمایید.

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

تحصیل در رشته عکاسی در اتریش

مزایای تحصیل در رشته عکاسی در اتریش

برنامه تحصیل در رشته عکاسی در اتریش مهارت های هنری و فنی در زمینه طراحی گرافیک و عکاسی را ارائه می دهد. دانشجویان در دوره تحصیلی با رسانه‌ های آنالوگ و دیجیتال درگیر می‌ شوند، ایده‌ های بصری را توسعه داده و در عمل پیاده ‌سازی خواهند کرد و در نتیجه قادر به ترکیب این دو جهت هنری به شیوه‌ای منحصر به ‌فرد خواهند شد. این دوره ها به دانشجویان اجازه می دهد تا محدودیت های ارتباط بصری را درک کنند و با رویکرد های مفهومی به نیازها و پیچیدگی های روزافزون این رشته پاسخ دهند. علاوه بر تمرین هنری، دانشجویان پروژه های کاربردی و عملی را با استفاده از رسانه های دیجیتال، چاپی و عکاسی توسعه می دهند. این ها عبارتند از؛ تایپوگرافی، مواد چاپی، طراحی سرمقاله، طراحی شرکتی، طراحی رابط، طراحی وب، طراحی اطلاعات و تجسم داده ها، عکاسی آنالوگ و دیجیتال، تکنیک های ضبط، عکاسی استودیویی، مستند و صحنه ای و همچنین فرآیندهای عکاسی تاریخی. در مقاطع تحصیلی بالاتر تحصیل در رشته عکاسی در اتریش، دانشجویان می توانند به صورت تخصصی روی مواردی همچون؛ عکاسی مد، طراحی تصویر، پرتره در استودیو، پرتره در مکان، داستان سرایی تصویری، عکاسی خیابان و یا پرتره زیبایی به صورت تخصصی فعالیت و تحصیل کنند.

شرایط تحصیل در رشته عکاسی در اتریش

تحصیل در رشته عکاسی در اتریش بین سه تا چهار سال در مقطع لیسانس و در مقطع فوق لیسانس بین یک تا دو سال خواهد بود. امکان دریافت مدرک دکترا برای رشته عکاسی نیز موجود است و بین سه الی پنج سال طول خواهد کشید. این نوع مدرک می‌تواند بر یک پایان‌نامه تحقیقاتی، مجموعه‌ ای از کار عملی مورد بررسی، یا ترکیبی از هر دو تمرکز کند. به عنوان یک دانشجوی عکاسی، ساعات زیادی را در محوطه دانشگاه در سخنرانی ها، مطالعه گروهی و جلسات عملی سپری خواهید کرد. مهم است که در اوقات فراغت خود از نمایشگاه ها به عنوان بخشی از تحقیق و مطالعه شخصی خود بازدید کنید. ساختار و محتوای دقیق رشته عکاسی بسته به مقطع و همچنین دانشگاهی که در آن تحصیل می‌کنید و برنامه دقیقی که برای تحصیل در آن ثبت ‌نام می‌کنید می تواند متفاوت باشد. برای تحصیل در تمامی مقاطع شما نیاز به ارائه مدرک زبان معتبر (بسته به زبان تدریس دانشگاه آلمانی یا انگلیسی و بسته به مقطع تحصیلی خود دانشگاه سطح زبان مورد نیاز متقاضی را تعیین خواهد نمود ) و همچنین ارائه نمونه کار دستی و هنری یا اصطلاحاً پورتفولیو خواهید داشت. لازم است بدانید در تمامی مقاطع ارائه نمونه کار برای تمامی دانشجویان الزامی می باشد.

اقامت هنرمندان در اتریش

این مقاله را از دست ندهید: ویزای هنرمندان اتریش

در این مقاله ما تمام راه های ویزای هنرمندان اتریش را به شما خواهیم آموخت.

بهترین دانشگاه های اتریش برای تحصیل در رشته عکاسی در اتریش

در این قسمت به بررسی برخی از برترین دانشگاه های اتریش برای تحصیل در رشته عکاسی در اتریش خواهیم پرداخت.

  • دانشگاه هنرهای کاربردی وین Universität für angewandte Kunst Wien:

این دانشگاه تاسیس شده در سال 1970 و واقع در شهر وین اتریش یک موسسه آموزش عالی دولتی غیرانتفاعی است که در سه مقطع؛ کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا بر اساس شرایط متقاضی و همچنین آزمون ورودی دانشجو می پذیرد. محدوده پذیرش دانشگاه وین بر اساس آزمون ورودی در میان دانشجویان بین المللی 0 تا 10 درصد می باشد. هزینه تحصیل در این دانشگاه ترمی حدودا 750 یورو برای دانشجویان بین المللی در نظر گرفته می شود. دانشگاه هنرهای کاربردی وین رتبه 37 را در اتریش و رتبه 4504 را در سطح جهان دارد، از این رو تحصیل در وین یکی از انتخاب های اصلی هنرمندان به شمار می رود.

  • دانشگاه یوهانس کپلر لینز Johannes Kepler Universität Linz:

دانشگاه یوهانس کپلر لینز در سال 1966 تاسیس شده است یک موسسه آموزش عالی دولتی غیرانتفاعی و واقع شده در حومه شهر کوچک لینز با رتبه 5 کشوری و رتبه 759 جهانی می باشد. این دانشگاه در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در رشته های هنر و علوم انسانی، مدیریت، علوم اجتماعی، زبان، پزشکی و سلامت، مهندسی و ... برنامه های تحصیلی متنوعی را ارائه می نماید. هزینه تحصیل در این دانشگاه برای هر ترم حدود 750 الی 1000 یورو می باشد.

  • دانشگاه خصوصی موسیقی و هنر شهر وین Music und Kunst Privatuniversität der Stadt Wien:

این دانشگاه که در سال 2005 تاسیس شده واقع در شهر وین اتریش است. این موسسه آموزش عالی 15 ساله اتریش دارای خط مشی پذیرش انتخابی بر اساس آزمون ورودی است. محدوده نرخ پذیرش 10الی20٪ است که این سازمان آموزش عالی اتریشی را به یک موسسه انتخابی تبدیل می کند.

  • دانشگاه موسیقی و هنرهای نمایشی گراتس Universität für Musik und darstellende Kunst Graz:

این داتشگاه که در سال 1920 تاسیس شد، یک موسسه آموزش عالی دولتی غیرانتفاعی است که در محیط شهری شهر گراتس واقع شده است. این موسسه آموزش عالی همچنین دارای یک پردیس شعبه در Oberschützen است. دانشگاه گراتس در اتریش 100 ساله در کشور اتریش دارای خط مشی پذیرش انتخابی بر اساس آزمون ورودی است. این‌ دانشگاه در اتریش رتبه ۲۱ و در جهان در جایگاه ۲۸۰۴ قرار گرفته است. دوره های تحصیلی این دانشگاه کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا می باشد.

  • دانشگاه هنر موتزارت سالزبورگ Universität Mozarteum Salzburg:

دانشگاه هنر موتزارت در سال ۱۸۴۱ تاسیس شد. یک دانشگاه دولتی غیرانتفاعی است که در محیط شهری شهر کوچک سالزبورگ واقع شده است. این موسسه همچنین دارای یک پردیس شعبه در اینسبروک است. این دانشگاه دوره‌ها و برنامه‌هایی را ارائه می‌دهد که منجر به دریافت مدارک تحصیلی عالی رسمی همچون مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد و مدرک دکترا در چندین زمینه تحصیلی خواهد شد. این موسسه آموزش عالی اتریش با قدمت 179 سال دارای یک خط مشی پذیرش انتخابی بر اساس آزمون ورودی است. دانشجویان بین المللی می توانند برای ثبت نام درخواست دهند. رتبه این دانشگاه در اتریش ۲۴ و در سطح جهان ۳۱۵۵ می باشد.

هزینه تحصیل در رشته عکاسی در اتریش

اتریش یکی از کشورهای اروپایی است که تحصیلات با کیفیت و تجربه دانشجویی فوق العاده ای را به شما می دهد. جای تعجب نیست که تعداد بیشتری از دانشجویان ویزای دانشجویی خود را دریافت کنند و برای تحصیلات تکمیلی به اتریش اعزام شوند. هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی اتریش بسیار کم و مقرون به صرفه است. یک دانشجوی غیر اتحادیه اروپا یا در واقع همان دانشجوی بین المللی می تواند از 1500 یورو تا 3000 یورو در سال برای شهریه پرداخت کند. علاوه بر شهریه، هزینه اجباری 18 یورو نیز وجود دارد که هر ترم به اتحادیه دانشجویی پرداخت می شود. اگر دانشجوی تبعه غیر از اتحادیه اروپا هستید، دانشگاه های فدرال/دولتی در اتریش فقط حدود 726.72 یورو در هر ترم برای شهریه به اضافه 20.20 یورو در هر ترم برای هزینه عضویت در اتحادیه دانشجویی "ÖH-Beitrag" و هزینه بیمه حوادث دانشجویی دریافت می کنند. در عین حال بودجه ای بین 1000 تا 1200 یورو می تواند هزینه هایی مانند تغذیه، اسکان، حمل و نقل، خرید کتاب و غیره را به مدت یک ماه تامین کند. توجه داشته باشید که این رقم صرفاً تخمینی است، هزینه زندگی در اتریش بسته به عواملی مانند عادت، شرایط زندگی و نوع خرج کردن دانشجویان، انتخاب محل اقامت و شهر محل اقامت دانشجو می تواند کمتر یا بیشتر باشد.

شرایط ویزای همراه برای تحصیل در رشته عکاسی در اتریش

 برای دریافت اپلای و پذیرش تحصیلی در اتریش در رشته عکاسی شما می بایست، ابتدا به دانشگاه درخواست نمایید و سپس هزینه یک سال تحصیلی خود را پیش از مهاجرت به این کشور به حساب دانشگاه پرداخت کنید. پس از آن حداقل شش ماه پیش از تاریخ شروع ترم باید نامه پذیرش خود و همچنین مدرکی مبنی بر اثبات بودجه کافی در طول مدت تحصیل و زندگی در اتریش، مدارک بیمه مسافرتی و پاسپورت خود را به سفارت یا کنسولگری اتریش ارائه دهید. سپس منتظر تصمیم در مورد ویزا و اجازه اقامت خود باشید. زمان رسیدگی به درخواست متقاضیان می تواند تا سه ماه طول بکشد، بنابراین لازم است که خیلی پیشتر از زمانی که قصد ورود به این کشور را دارید؛ درخواست دهید. در طول دوره‌ های شلوغ، گرفتن وقت سفارت نیز می تواند تا شش هفته طول بکشد، بنابراین به تمامی این موارد دقت کنید. تصمیم گیری در مورد درخواست شما معمولاً ظرف چهار هفته صورت خواهد گرفت. برای همراهی خانواده با دانشجو باید برای اجازه اقامت و ویزای همراه نیز اقدام نمایید. اگر قصد دارید با همسرتان به خارج از کشور مهاجرت کنید، باید هر دو در زمان درخواست حداقل 21 سال سن داشته باشید. فرزندان تا زیر هجده سال نیز در پرونده متقاضی اصلی قرار خواهند گرفت. در حال حاضر امکان درخواست ویزای همراه همزمان برای مهاجرت تحصیلی به اتریش وجود دارد. منتهای مراتب قبل از درخواست ویزا، متقاضی باید ثابت کند که توانایی مالی کافی برای حمایت از افراد تحت تکفل خود را دارد.

مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا

فرم تکمیل شده برای درخواست ویزا

فرم تکمیل شده درخواست مجوز اقامت

نامه رسمی پذیرش تایید شده دانشگاه

عکس های اصلی از صورت متقاضی در پس زمینه سفید

گذرنامه یا مدارک مسافرتی که حداقل 2 سال پس از تاریخ عزیمت متقاضی معتبر باشد

تمکن مالی به قدر کفایت برای متقاضی و اعضای خانواده وی

گواهی بیمه سلامت

گواهی در دست داشتن بیمه مسافرتی با حداقل پوشش 30000 یورویی

یک نامه پوششی که دلیل شما برای بازدید از اتریش را بیان می کند

تاریخ و شماره پروازها که جزئیات ورود و خروج شما از کشور را نشان می دهد

گواهی عدم داشتن سوپیشینه کیفری متقاضی

ارائه آدرس محل سکونت اعم از خوابگاه یا اجاره منزل

وضعیت پیدا کردن کار پس از تحصیل در رشته عکاسی در اتریش

هنگامی که تحصیل در رشته عکاسی در اتریش به اتمام رسید و شما فارغ التحصیل شدید؛ می بایست یک سری نمونه کار آماده برای نشان دادن به کارفرمایان یا مشتریان بالقوه خود داشته باشید. بسیاری از فارغ التحصیلان عکاسی زمانی را صرف کسب تجربه کاری ارزشمند یا موقعیت های شغلی می کنند. دانشجویان بین المللی این فرصت را دارند تا حین تحصیل در رشته عکاسی در اتریش نیمه وقت کار کنند. مزیت انجام کار پاره وقت، تهیه و جمع آوری رزومه و سابقه مناسب کاری برای آینده پس از فارغ التحصیلی آن ها خواهد بود. پس از اتمام تحصیلات نیز به تمام دانشجویان بین المللی یک سال فرصت داده می شود تا در خاک این کشور همچنان سکونت داشته باشند و در جستجوی شغل ایده آل خود باشند. در صورتی که متقاضی بتواند ظرف دوازده ماهی که پس از فارغ التحصیلی در اختیار دارد شغل تمام وقت مرتبط با تحصیلات آکادمیک خود را بیابد؛ این امکان را دارد تا برای ویزای کار در اتریش درخواست دهد. در صورت تایید اداره کار و مهاجرت متقاضی اقامت اتریش از طریق کار را به اندازه طول مدت قرارداد کاری خود دریافت می کند. پس از آن در صورت تمدید این قرارداد برای مدت پنج سال وی می تواند درخواست اقامت دائم و پس از گذشت شش سال درخواست تابعیت این کشور را داشته باشد.

برخی از فرصت های شغلی فارغ التحصیلان تحصیل در رشته عکاسی در اتریش

متخصص بصری

عکاس آزاد

عکاس تجاری

عکاس مد

عکاس عروسی

عکاس خبرنگار

ویرایشگر

برای دانشجویان عکاسی آسان است که در گروه ها و سازمان ها برای برنامه های فوق برنامه حین تحصیل شرکت کنند تا رزومه خود را تقویت کنند. تیم های ورزشی، تیم های تئاتر، رسانه های دانشجویی و رویدادها همگی برای تبلیغ کار خود به عکاس حرفه ای نیاز دارند.

درآمد عکاسان در اتریش

پس از اتمام تحصیل در رشته عکاسی در اتریش، فارغ التحصیلان می توانند به عنوان متخصص در این حرفه وارد بازار کار شوند. فردی که به عنوان عکاس در اتریش کار می کند معمولاً حدود ۲.۲۴۰ یورو در ماه درآمد دارد. دستمزدها از ۱.۲۱۰ یورو (کمترین) تا ۳.۳۸۰ یورو (بالاترین) متغیر است. حقوق عکاسان بر اساس تجربه، مهارت و موقعیت جغرافیایی و مکان فعالیت آن ها می تواند بسیار متغیر و متفاوت باشد. حقوق عکاسان در اتریش از 1210 یورو در ماه (حداقل حقوق) تا 3380 یورو در ماه (حداکثر حقوق) متغیر است. حقوق متوسط  2060 یورو در ماه است، به این معنی که نیمی (50٪) از افرادی که به عنوان عکاس کار و فعالیت می کنند کمتر از 2060 یورو درآمد دارند در حالی که نیمی دیگر بیش از 2060 یورو درآمد دارند. به طور کلی، شما می‌خواهید در سمت راست نمودار و در گروهی که درآمدی بیش از متوسط حقوق را به دست می آورند، قرار بگیرید. میزان مهارت فردی و تجربه عکاس قاعدتاً مهمترین عامل در تعیین میزان درآمد و دستمزد وی می باشد. طبیعتاً هر چه سال های تجربه بیشتر باشد، دستمزد فر‌د بیشتر خواهد بود. ما حقوق عکاسان را بر اساس سطح تجربه تقسیم کردیم و نتیجه به دست آمده را با شما در میان خواهیم گذاشت؛ یک عکاس با کمتر از دو سال تجربه تقریباً 1400 یورو در ماه درآمد دارد. در حالی که انتظار می رود فردی با سطح تجربه بین دو تا پنج سال 1770 یورو در ماه درآمد کسب کند که 26 درصد بیشتر از فردی با تجربه کمتر از دو سال است. با حرکت رو به جلو، سطح تجربه بین 5 تا 10 سال حقوقی معادل 2340 یورو در ماه در انتظار فرد خواهد بود. که 32 درصد بیشتر از فردی با دو تا پنج سال تجربه است. علاوه بر این، عکاس(هایی) که تخصص آن ها بین ده تا پانزده سال است، حقوقی معادل 2750 یورو در ماه دریافت می کنند که 18 درصد بیشتر از افرادی با پنج تا ده سال تجربه است. اگر سطح تجربه بین پانزده تا بیست سال باشد، دستمزد مورد انتظار 3040 یورو در ماه است که 11 درصد بیشتر از فردی با ده تا پانزده سال سابقه است. در نهایت، کارمندانی که بیش از بیست سال سابقه حرفه ای دارند، ماهیانه 3240 یورو حقوق دریافت می کنند که 6 درصد بیشتر از افراد با پانزده تا بیست سال سابقه است.

روشن است که تحصیلات عالیه مساوی است با حقوق بالاتر، اما این موضوع محل بحث است که مدرک تحصیلی تا چه حد می تواند دستمزد افراد را ارتقا دهد؟ در این قسمت برای مقایسه حقوق عکاسان بر اساس سطح تحصیلات پیش خواهیم رفت. وقتی سطح تحصیلات دبیرستان باشد، میانگین حقوق یک عکاس 1710 یورو در ماه است. در حالی که شخصی با گواهی یا دیپلم حقوقی معادل 1920 یورو در ماه دریافت می کند که 13 درصد بیشتر از فردی که مدرک دبیرستان دارد. یک مدرک کارشناسی به دارنده خود به طور متوسط   2530 یورو در ماه حقوق می گیرد که 32 درصد بیشتر از فردی که گواهی یا دیپلم دارد. به حرفه ای هایی که دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند، حقوق متوسط   3140 یورو در ماه پاداش داده می شود که 24 درصد بیشتر از افراد دارای مدرک کارشناسی است.

وضعیت اقامت دائم و تابعیت پس از تحصیل در رشته عکاسی در اتریش

از جمله بزرگترین مزیت های مهاجرت تحصیلی به اتریش عدم وجود محدودیت سنی برای دریافت پذیرش و ویزای تحصیلی اتریش می باشد. حین تحصیل در رشته عکاسی در اتریش دانشجو می تواند با دریافت مجوز مرتبط کار کند. دانشجو اجازه کار حین تحصیل به مدت بیست ساعت را خواهد داشت. برای کار پاره وقت در صورت داشتن پیشنهاد کار و قرارداد کار به عنوان دانشجو در اتریش متقاضی نیاز به یک مدرک رسمی تحت عنوان مجوز کار دانشجویی (Aufenthaltsbewilligung) را خواهد داشت. در صورت خوداشتغال بودن نیازی به مجوز کار نمی باشد. مجوز کار به مدت یک سال معتبر خواهد بود و قطعاً با تمدید قرارداد کاری تمدید خواهد شد. دانشجو می بایست قبل از انقضای مجوز اقامت دانشجویی خود، برای مجوز کار اقدام کند. ظرف پانزده روز یک اقامت یک ساله به متقاضی داده می شود تا در خاک اتریش ماندگار شود و در جستجوی کار باشد. در صورت یافتن کار ظرف دوازده ماه بعدی و اثبات موارد ذیل امکان درخواست برای مجوز کار را خواهید داشت؛

مدارک مورد نیاز برای درخواست مجوز کار پس از اتمام تحصیل در رشته عکاسی در اتریش

مدرک فارغ التحصیلی از دانشگاه اتریشی

قرارداد کاری که با سطح تحصیلات شما مطابقت دارد.

حداقل حقوق ناخالص حداقل 2.417 یورو در ماه (در سال 2020)

بودجه کافی برای پوشش هزینه های زندگی

اثبات داشتن محل سکونت

بیمه سلامت

جالب است بدانید برای درخواست مجوز کار می بایست صد و شصت یورو پرداخت نمایید. عنوان کارت اقامت کاری شما قرمز – سفید – قرمز می باشد که نام اختصاصی برای اقامت کاری در اتریش و هم رنگ با پرچم این کشور است. پس از گذشت پنج سال متقاضی امکان درخواست اقامت دائم و پس از شش سال امکان درخواست برای تابعیت اتریشی را خواهد داشت.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب تحصیل در رشته عکاسی در اتریش هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای مسیر سبز مهاجرت استفاده نموده و در حد یک وکیل مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

 

سوالات متداول

✅آیا امکان دریافت مدرک دکتری در رشته عکاسی در دانشگاه اتریش وجود دارد؟

بله،امکان دریافت مدرک دکترا برای رشته عکاسی نیز موجود است و بین سه الی پنج سال طول خواهد کشید. این نوع مدرک می‌ تواند بر یک پایان‌ نامه تحقیقاتی، مجموعه‌ ای از کار عملی مورد بررسی، یا ترکیبی از هر دو تمرکز کند. 

دانشگاه های اتریش برای رشته عکاسی کدام است؟

دانشگاه هنر های کاربردی وین، دانشگاه یوهانس کپلر در شهر لینز، دانشگاه خصوصی موسیقی و هنر وین، دانشگاه موسیقی و هنرهای نمایشی گراتس، دانشگاه هنر موتزارت در شهر سالزبورگ

شرایط تحصیل در رشته عکاسی اتریش چگونه است؟

برای اتحصیل در این رشته ابتدا باید برای پذیرش دانشگاه اقدام کرده و هزینه یک سال تحصیلی پیش از مهاجرت پرداخت شود.

آیا پس از تحصیل در رشته عکاسی در اتریش می توان مشغول به کار شد؟

پس از اتمام تحصیلات نیز به تمام دانشجویان بین المللی یک سال فرصت داده می شود تا شغل ایده آل خود را پیدا کند. در صورتی که شغل تمام وقت مرتبط با تحصیلات آکادمیک خود را بیابد؛ این امکان را دارد تا برای ویزای کار در اتریش درخواست دهد.

سخن پایانی

همانگونه که مشاهده نمودید تحصیل در رشته عکاسی در اتریش در تمامی مقاطع و شرایط کار این رشته در اتریش را بررسی نمودیم. مطالعه نمودید که؛ اتریش مهد هنر اروپا در بسیاری از رشته های تخصصی هنری می باشد و از این رو زمینه تحصیلات تخصصی و آکادمیک را به خوبی در این رشته ها در تمامی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و همچنین دکترا فراهم نموده است. در عین حال دوره های کوتاه مدت و فشرده نیز برای تقویت مهارت تخصصی در راستای کسب درآمد از رشته عکاسی نیز وجود دارد که متقاضیان می توانند حین تحصیل در اتریش در رشته های دیگر در این دوره ها نیز شرکت نمایند و مدرک معتبر دریافت کنند. شما بزرگواران همواره می توانید برای بررسی شرایط خود به صورت تخصصی و رایگان روی خطوط موسسه MIE تماس تلفنی برقرار نموده و از مشورت و راهنمایی کارشناسان مجرب مجموعه در امر مهاجرت استفاده نمایید. موسسه ملک پور با بیش از دو دهه سابقه و تجربه کاری موفق در امر مهاجرت آماده خدمت رسانی به شما همراهان عزیز و همیشگی خواهد بود. برای دسترسی هرچه سریع تر به پاسخ سوالات خود نیز پیشنهاد می نماییم در بخش پایانی مقاله و در قسمت دیدگاه ها سوالات و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و پاسخ مناسب خود را از کارشناسان ما در اسرع وقت دریافت نمایید.


ثبت پرسش
آرش کبیری
با سلام و خسته نباشید . جسارتامن حدود 25 سال است درزمینه عکاسی و فیلمبرداری و خیلی از نرم افزارهای مورد نیاز این کار فعالیت دارم و مشکلی در این زمینه ندارم و دارای پروانه کسب هم بوده ام . البته سن من 50 سال است آیا با توجه به سن و سابقه کاریم که حتی میتونم تدریس هم بکنم میتونم از طریق ویزای تحصیلی جهت مهاجرت به اتریش در دانشگاه دولتی و ارزان اقدام کنم شرایط سنی ندارد . در صورت امکان میتوانند استعلام در تخصصم بگیرن من مشکلی ندارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز با توجه به اینکه تحصیل در اتریش حدودیت سنی ندارد در صورت داشتن شرایط لازم می توانید اقدام به اخذ پذیرش نمایید. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
مشاوره رایگان