دانشگاه یوهانس کپلرلینز اتریش

بدون نظر

دانشگاه یوهانس کپلر لینز اتریش، موضوع بسیار مهم مقاله حاضر می باشد. اگر می خواهید دوره های تحصیلی خود را در کنار دانشجویان اتریشی سپری کنید و اگر تصمیم دارید مدرک تحصیلی خود را از این دانشگاه (University of Johannes Kepler Linz Austria) دریافت نمایید، توصیه می‌ کنیم؛ تمامی مطالب ارائه شده در این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید. ما در ادامه می خواهیم یک حساب سرانگشتی از شهریه تحصیل در دانشگاه یوهانس کپلر لینز ارائه دهیم. مدارک و اسناد لازمه به منظور ثبت نام در دانشگاه یوهانس کپلر لینز اتریش کدامند؟ شرایط اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه ‏یوهانس کپلر سالانه چقدر است؟ آیا دانشجویان ایرانی می‌ توانند از دانشگاه یوهانس پذیرش تحصیلی دریافت نمایند؟ پاسخ این قبیل سوالات نیز در ادامه مقاله پیش رو با ذکر نکات کلیدی در رابطه با مهاجرت تحصیلی به اتریش و تحصیل در دانشگاه کپلر لینز اتریش قرار داده شده است. توصیه می‌ کنیم؛ به منظور کسب اطلاعات هرچه بیشتر در خصوص دانشگاه های دولتی و خصوصی کشور اتریش دیگر مقالات ما را نیز مطالعه نمایید. شما خوبان می توانید به منظور دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان موسسه مهاجرتی MIE تماس بگیرید و سوالات خود را از آنان بپرسید. کارشناسان ما اطلاعات به روز را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد تحصیل در دانشگاه اتریش


 

تحصیل در دانشگاه اتریش 30 ثانیه

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد

 • درباره دانشگاه یوهانس کپلر لینز اتریش
 • شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه یوهانس کپلر لینز اتریش
 • مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل در دانشگاه یوهانس کپلر لینز اتریش
 • رشته های تحصیلی در دانشگاه یوهانس کپلر لینز اتریش
 • هزینه و شهریه تحصیل در دانشگاه یوهانس کپلر لینز اتریش
 • شرایط دریافت بورسیه های تحصیلی از دانشگاه یوهانس کپلر لینز اتریش
 • خوابگاه های دانشجویی دانشگاه یوهانس کپلر لینز اتریش و امکانات آن ها (University of Johannes Kepler Linz Austria)
 • سوالات متداول
 • نتیجه گیری

تماس با ما

دانشگاه یوهانس کپلرلینز اتریش

درباره دانشگاه یوهانس کپلر لینز اتریش

در سال ۱۹۹۶ در کشور بسیار پیشرفته، مدرنیته و برتر اتریش، دانشگاه تحقیقاتی یوهانس کپلر لینز فعالیت خود را در زمینه ارائه آموزش منحصر به فرد شروع کرد. در واقع این دانشگاه از زمان تاسیسش تا به امروز به دلیل افزایش مهارت دانشجویان در کشور اتریش معروف شده است. محوطه دانشگاهی دانشگاه یوهانس پارک مانند و بسیار زیبا است. این دانشگاه در حال حاضر ارائه دهنده ۶۰ برنامه تحصیلی ایده‌ آل به دانشجویان خارجی و داخلی می باشد. کورس های تحصیلی متنوع این دانشگاه در چندین دانشکده ارائه می‌ شود که دانشکده پزشکی یکی از اصلی ترین و مهم ترین آنان می‌ باشد. زیرا دانشجویانی که مایل به شرکت در دوره های پزشکی می باشند، می توانند با ثبت نام در این دانشکده حضور به عمل آورند. هم اکنون ۱۷ هزار دانشجوی خارجی مشغول به گذراندن دوره‌ های تحصیلی خود در این دانشگاه می باشند که ۸ درصد آنان از خارج از کشور به جهت تحصیل و دریافت مدرک معتبر به این دانشگاه آمده‌ اند. رتبه دانشگاه یوهانس به دلیل کیفیت دوره‌ های آموزشی و به دلیل این که مسئولین دانشگاه دانشجویان را آماده ورود به بازار کار جهانی می‌ کنند، در سال جاری ۶۰۱ می‌ باشد. دانشکده‌ های این دانشگاه را در ادامه به تشریح نمودیم‌.

 • دانشکده مهندسی و علوم طبیعی
 • دانشکده انسانی
 • دانشکده پزشکی
 • دانشکده علوم اجتماعی
 • دانشکده حقوق
 • دانشکده اقتصاد و بازرگانی

دانشگاه اتریش

شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه یوهانس کپلر لینز اتریش

قابل ذکر است که تمامی محصلانی که موفق به دریافت نامه پذیرش تحصیلی از دانشگاه یوهانس شوند، می توانند به صورت رایگان ( تقریباً ارزان) در دوره های تحصیلی ارائه شده شرکت نمایند. در حالت کلی، دانشجویان داخلی و شهروند می‌ توانند تحصیلات رایگان را در این دانشگاه تجربه کنند. ولی شهریه تحصیل برای دانشجویان بین المللی ناچیز و تقریباً رایگان است. به جهت ثبت نام در دانشگاه یوهانس می بایستی واجد شرایط و یا به عبارتی دقیق تر شرایط لازم را داشته باشید. برای این منظور می بایستی مدارکی ارائه دهید که نشان دهد شرایط مورد نیاز و لازمه را به جهت ثبت نام و تحصیل در دانشگاه یوهانس کپلر لینز را دارید. مهم ترین مدارکی که می بایستی ارائه دهید در ذیل این مطلب قرار داده شده اند.

 • ارائه مدرک زبان آلمانی سطح A2
 • ارائه مدارک تحصیلی مدارج قبلی
 • پرداخت شهریه دانشگاه
 • پر کردن فرم درخواست ویزا با دقت بالا
 • ریزنمرات
 • رزومه

 شایان ذکر است که دانشگاه یوهانس در دو ترم تابستان (۳۰ سپتامبر) و زمستان (۳۰ آوریل) دانشجویان بین المللی را ثبت نام می نمایید.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد تحصیل در اتریش


مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل در دانشگاه یوهانس کپلر لینز اتریش

اساتیدی که در دانشگاه یوهانس کپلر لینز (University of Johannes Kepler Linz Austria) حضور دارند، تمامی دوره ها و برنامه های تحصیلی این دانشگاه را به دو زبان انگلیسی و آلمانی به دانشجویان آموزش می‌ دهند. اگر دانشجویی می باشید که به زبان آلمانی تسلط کافی دارید، می توانید در برنامه های آلمانی‌ زبان دانشگاه ثبت نام کنید. در این صورت شما باید مدرک زبان سطح A2 ارائه دهید. ولی اگر مایل هستید مدرک دانشگاهی در پایان دوره به زبان انگلیسی برای شما صادر شود، بایستی در دوره های انگلیسی زبان این دانشگاه که تعداد آن بسیار کم و محدود می باشد، شرکت نمایید.

انتخاب دفتر مهاجرتی

آموزش سریع زبان آلمانی

رشته های تحصیلی در دانشگاه یوهانس کپلر لینز اتریش

در دانشگاه یوهانس کپلر لینز اتریش کورس ها و برنامه های تحصیلی متعدد و گسترده برای محصلان خارجی و بومی برگزار می‌ شود. انتخاب یک گرایش و یا همان رشته تحصیلی مناسب تاثیر بسزایی در آینده شغلی شما خوبان می گذارد. بنابراین پیشنهاد می کنیم،  با دقت بالا یکی از رشته‌ های تحصیلی را انتخاب نمایید. در جدول زیر اسامی برخی از رشته های تحصیلی دانشگاه کپلر لینز ذکر شده است.

پزشکی

علوم بیولوژیکی

روانشناسی

دندانپزشکی

روانپزشکی

علم شیمی

فیزیک و نجوم

مهندسی عمومی

علوم کامپیوتر

ریاضیات و آمار

هزینه و شهریه تحصیل در دانشگاه یوهانس کپلر لینز اتریش

همان طور که مطلع شدید، شهریه سالانه تحصیل در دانشگاه هایی که دوره های تحصیلی را به زبان آلمانی ارائه می‌ دهند و به عبارتی دولت دولتی می باشند، برای دانشجویان بین المللی بسیار ارزان می باشد. در واقع اگر بتوانید مدرک زبان آلمانی مورد قبول دانشگاه یوهانس را ارائه دهید، ثبت نام و پذیرش شما در این دانشگاه تقریباً رایگان انجام می‌ شود. در حالت کلی دانشجویانی که شهروند کشورهای جهان سوم می باشند موظف به پرداخت ۷۲۶ یورو شهریه تحصیل در هر ترم تحصیلی می باشند.

شرایط دریافت بورسیه های تحصیلی از دانشگاه یوهانس کپلر لینز اتریش

دانشگاه ها بورسیه و یا همان کمک هزینه تحصیلی را به محصلان بومی و بین المللی در شرایط بخش بخصوصی اعطا می نمایند. بدین صورت که شما باید شایسته بودن خود را اثبات نمایید. بعلاوه شما باید با ارائه مدارک کامل نشان دهید که از شرایط مالی خوبی برخوردار نمی باشید و نیاز به حمایت دارید. در حالت کلی برای این که برای کمک هزینه تحصیل و جوایز دانشگاه یوهانس کپلر لینز اتریش در نظر گرفته شوید، باید حداقل یک ترم را پشت سر گذاشته باشید. این دانشگاه معمولا بورس های تحصیلی را برای دانشجویان کارشناسی در نظر گرفته است. ولی با این حال امکان اخذ بورسیه تحصیلی در سطح تحصیلات تکمیلی نیز وجود دارد. مقاله حاضر به صورت کاربردی توسط تیم ملک پور به نگارش درآمده است. بنابراین کپی برداری از آن حرام می باشد.

خوابگاه های دانشجویی دانشگاه یوهانس کپلر لینز اتریش و امکانات آن ها

دانشگاه یوهانس کپلر لینز، علاوه بر این که مهارت دانشجویان را افزایش می دهد، گزینه های بسیار متنوع و جذاب تفریحی را نیز ارائه می دهد. دانشجویان ثبت نام شده در این دانشگاه اختیار دارند که در دوره‌ های متعدد دانشگاه یوهانس با پرداخت هزینه بسیار کم حضور به عمل آورند. در حال حاضر این دانشگاه ارائه دهنده ۱۵۰۰ دوره ورزشی می باشد. بعلاوه دانشگاه یوهانس محیط گرم و بسیار صمیمی را برای دانشجویانی که به موسیقی علاقه دارند، فراهم کرده است.

مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل

اپلای و ویزای تحصیلی اتریش

موسسه ملک پور برای اولین بار در خاورمیانه، اقدام به آموزش تمامی رو شهای مهاجرتی و جزییات روش های سرمایه گذاری در کشورهای مختلف، در قالب یک مجموعه ویدئویی کرده است. این محصول توسط استاد ملک پور تهیه و تدریس شده و در اختیار شما بزرگواران قرار گرفته است.. برای کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص این محصول بی نظیر و تهیه آن می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.گام به گام تا اخذ اقامت


سوالات متداول در زمینه تحصیل در دانشگاه یوهانس کپلر لینز اتریش

✅آیا امکان تحصیل به زبان انگلیسی در دانشگاه یوهانس کپلر لینز وجود دارد؟

بله، ولی تعداد برنامه های انگلیسی زبان این دانشگاه محدود می باشند.

✅شهریه دانشجویان بومی و بین المللی ثبت نام شده در دانشگاه یوهانس سالانه چه مقدار است؟

دانشجویان بومی ملزم به پرداخت ۲۰ یورو در سال و دانش آموزان بین المللی و ایرانی ملزم به پرداخت ۷۲۶ یورو در سال می باشند. با توجه به این اعداد و ارقام می‌ توان گفت سیستم آموزشی این دانشگاه تقریبا رایگان است.

✅آیا دانشگاه یوهانس در کنار دوره های تحصیلی دوره های تفریحی را نیز ارائه می‌ دهد؟

بله، این دانشگاه در حال حاضر ۱۵۰۰ دوره ورزشی را ارائه می دهد.

✅آیا می توان بدون ارائه مدرک زبان در دانشگاه یوهانس کپلر تحصیل نمود؟

خیر، به جهت شرکت در برنامه ها و دوره های آلمانی زبان این دانشگاه باید مدرک زبان سطح A2 ارائه دهید.


_____________________ نتیجه گیری کلی در خصوص دانشگاه یوهانس کپلر لینز اتریش _____________________

دانشگاه یوهانس کپلر لینز اتریش را برای محصلان بین المللی و محصلان ایرانی مورد آنالیز قرار دادیم و شما را با صفر تا صد تحصیل در دانشگاه یوهانس کپلر لینز اتریش آشنا نمودیم. اطلاعاتی که در این مقاله قرار داده شد، همگی از سایت رسمی و معتبر دانشگاه یوهانس بوده است. با توجه به موضوعات قرار داده شده در این مقاله دریافتیم که، این دانشگاه مکان مناسبی به جهت تحصیل دانشجویانی می باشد که مدرک زبان سطح A2 آلمانی ارائه می‌ دهند زیرا اکثر دوره‌ های رقابتی این دانشگاه دولتی به زبان آلمانی تدریس می شوند. یکی از مزایای تحصیل در دانشگاه یوهانس کپلر لینز اتریش، رایگان بودن آن است. در واقع شما به راحتی و با خیال آسوده می توانید در این دانشگاه ثبت نام کنید و در کشور اتریش اسکان داشته باشید. این امکان برای شما عزیزان فراهم شده که بدون پرداخت هزینه و کاملاً رایگان مشاوره شوید. بدین صورت که شما می توانید با دفاتر موسسه مشاوره ای MIE تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز خود را رایگان دریافت کنید. لطفاً در صورت رضایت از مقاله فوق با روشن نمودن ۵ ستاره ذیل امتیاز دهید.

امتیاز 5 از 5 ( 7 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان