مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت

2 نظر

مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت

با توجه به وضعیت اقتصادی کشور هلند و استانداردهای سرمایه گذاری در این کشور، مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار گرفته است. به منظور مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری در ثبت شرکت، بایستی ابتدا اقامت هلند را دریافت کرد. مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت از نوع کارآفرینی، دارای امتیازبندی می باشد. علاوه بر این لازم است که هزینه ای در حدود یک میلیون و دویست و پنجاه هزار یورو مصرف شده و بیزنس پلن قوی ارائه گردد.  برای اطلاع از امتیازات و سایر جزئیات ثبت شرکت در هلند پیشنهاد می شود که ادامه مقاله را مطالعه نمایید. در صورت تماس با موسسه ملک پور و یا تکمیل فرم تماس می توانید پاسخ سوالات خود در خصوص مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت را از طریق مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. در ادامه به بررسی مباحث زیر خواهیم پرداخت.

 • شرایط زندگی در هلند و مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت
 • اخذ اقامت هلند با ثبت شرکت
 • استانداردها و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار بر سرمایه گذاری در هلند
 • انواع شرکت در هلند
 • هزینه های ثبت شرکت در هلند
 • مراحل ثبت شرکت در هلند
 • اهمیت طرح تجاری (بیزینس پلن) در مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت
 • نقاط مثبت مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری در ثبت شرکت
 • نکات مهم مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت
 • سوالات متداول در زمینه مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت
 • جمع بندی پایانی مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکتشرایط زندگی در هلند و مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت

کشور هلند از جمله کشورهای برتریست که می توانید کسب و کار خود را در آن شروع کنید. چرا که بستر تجاری برای شما فراهم شده است. اما قبل از آن باید از اقامت خود در این کشور مطمئن شوید. اگر از خارج از اتحادیه اروپا قصد مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت را دارید، باید اقامت موقت یا اجازه کار در این کشور را داشته باشید. دو حالت برای مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت وجود دارد: ثبت شرکت نیازمند اقامت یا عدم نیاز به اقامت. البته این نوع از ثبت شرکت ها در هلند مخصوص افرادیست که در خارج از اتحادیه اروپا هستند. هر چند که ثبت شرکت و همچنین اداره شرکت به صورت آنلاین نیز ممکن است.

مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت در انواع کارآفرینی یا ثبت نوآوری بر اساس یک سیستم امتیازبندی می باشد. کارآفرینی یا ثبت نوآوری باید در قالبی باشد که امتیاز کافی را برای افراد داشته باشد. در کنار این سیستم، شخص باید مبلغ یک میلیون و دویست و پنجاه هزار یورو را به صورت سرمایه مستقیم به این کشور وارد کند تا بتواند برای بحث اقامت خود اقدام نماید. اطلاعات کامل در خصوص سرمایه گذاری در هلند و انواع روش های آن در مقاله ذیل ارائه شده است.

مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

اخذ اقامت هلند با ثبت شرکت

با مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت می توان اقامت این کشور را گرفت؛ با ثبت شرکت در هلند می توان اقامت کوتاه مدت موقت یا بلند مدت یک ساله دریافت کرد. البته بسیاری از افراد، اقامت هلند را از طریق کار در این کشور دریافت می نمایند؛ بدین ترتیب که خود یا یکی از اعضای خانواده خود را به استخدام شرکتی که در هلند ثبت کرده اند، در می آورند. با این روش می توان ضمن ثبت شرکت در هلند، اقامت کاری این کشور را دریافت کرد. چنانچه شخصی بالای 18 سال سن داشته و به صورت قانونی و رسمی به مدت 5 سال مداوم در این کشور زندگی کند، می تواند اقامت دائم هلند را درخواست دهد. پس از اخذ اقامت هلند نیز شرایط برای دریافت پاسپورت هلند فراهم می شود. در مقالات ذیل، جزئیات بیشتری در خصوص اخذ اقامت و پاسپورت هلند ارائه شده است.

استانداردها و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار بر سرمایه گذاری در هلند

یکی از اقدامات ضروری برای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت، بررسی استانداردها و شاخص تأثیرگذار است. در کشورهای دارای امنیت سرمایه گذاری، استانداردهای بین المللی مانند ریسک مصادره اموال، کنترل فساد و کیفیت نظارتی رعایت می شود. چنانچه ریسک مصادره اموال در کشوری پایین باشد، در صورت ایجاد اختلال در روابط سیاسی و اقتصادی دو کشور، احتمال برخورد نادرست دولت و قوه قضاییه این کشور با سرمایه گذار خارجی و سلب اموال وی کم می باشد. این استاندارد در کشور هلند دارای کمترین مقدار ممکن یعنی 1 می باشد. در حالی که در بسیاری از کشورهای عربی، امنیت سرمایه گذاری از این نظر تأمین نمی شود.

مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت

پس از حفظ سرمایه اولیه، افزایش سرمایه و کسب سود، هدف متقاضیای از سرمایه گذاری در خارج از کشور می باشد. برای این منظور نیز می توان شاخص های اقتصادی کشور هلند را بررسی کرد. شاخص های نرخ تولید ناخالص داخلی، تورم و مالیات، مهم ترین شاخص هایی هستند که چشم انداز مناسبی از وضعیت اقتصادی کشور هلند را در اختیار متقاضیان مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت قرار می دهد. برای مثال در کشورهای دارای ثبات اقتصادی، نرخ تورم پایین و تقریباً ثابت می باشد. بر این اساس فرد می تواند ارزش سرمایه گذاری خود در سال های آینده را تخمین بزند. همچنین در صورتی که نرخ تولید ناخالص داخلی در کشوری رو به رشد باشد، رشد اقتصادی آن کشور را نمایش می دهد. این مورد را نیز می توان با مشاهده و تحلیل نمودار زیر، در کشور هلند بررسی کرد.

مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک

نرخ تورم در هلند

مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت

نرخ تولید ناخالص داخلی در هلند

انواع شرکت در هلند

شخصی که قصد مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت را داشته باشد، باید در ابتدا انواع شرکت های هلند را بشناسد. چرا که هر کدام آثار حقوقی مختلفی دارند. در این بند، انواع شرکت ها در کشور هلند را تحلیل کرده ایم

 • (sole proprietor (eenmanszaak: مالکیت یگانه
 • (private limited company (bv: شرکت خصوصی با مسئولیت محدود
 • (public limited company (nv: شرکت عمومی با مسئولیت محدود
 • (commercial partnership (vof: مشارکت تجاری
 • (limited partnership (cv: مشارکت محدود
 • (foundation (stichting): مؤسسات
 • association with notarial deed: انجمن با ثبت در دفاتر اسناد رسمی
 • (public partnership (openbare maatschap: مشارکت عمومی
 • cooperative and mutual insurance society: انجمن تعاونی با بیمه مشترک

به طور کلی هر شرکت آثار حقوقی خاصی برای طرفین آن در بر دارد. از این رو افرادی که قصد مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت را دارند، می توانند با مطالعه این مقاله اطلاعات تخصصی در این خصوص را دریافت کنند.

مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت در هلند

هزینه های ثبت شرکت در هلند

افرادی که قصد مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت را دارند، باید این موضوع را در گوشه ذهن خود داشته باشند که هزینه های مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور چه مقدار است. اما نکته اصلی در خصوص مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت این است که حداقل سرمایه مورد نیازی وجود ندارد. از این رو اگر فردی قصد کارآفرینی در هلند را دارد، باید سرمایه اولیه ای به مبلغ یک میلیون و دویست و پنجاه هزار یورو داشته باشد. سیستم بانکداری هلند، رتبه 36 در جهان را دارد و به همین به علت، کمترین هزینه ثبت شرکت را دارد.

 • تهیه اسناد و مدارک اسناد رسمی برای ثبت شرکت نیاز به هزینه دارد.
 • احراز هویت فردی و حقوقی و همچنین ارائه و ثبت مدارک در اسناد رسمی هزینه دارد.
 • هزینه ثبت نام مشاغل که باید با ثبت شرکت ها پرداخت شود.
 • هزینه های مربوط به درخواست مجوزها مختلف تجاری
 • سرمایه اولیه شرکت نیز می تواند به عنوان هزینه راه اندازی در نظر گرفته شود.

امتیازات کارآفرینی در هلند در حدود زیر می باشد.

 

امتیازات

زیر شاخه ها

حداکثر امتیاز

تفکیک دسته بندی ها

امتیاز

تجربه

(30 امتیاز مورد نیاز)

تحصیلات

40

 به عنوان مثال کارشناسی ارشد

30

به عنوان کارآفرین

35

مالک شرکت به عنوان مثال

30

به عنوان کارمند

10

به عنوان مثال کارمند ارشد> 5 سال

9

در هلند

15

به عنوان مثال مشتری هلندی

5

طرح کسب و کار

(30 امتیاز مورد نیاز)

چشم انداز تجاری

50

تجزیه و تحلیل بازار + مشتری های + و غیره

15

PT فروش منحصر به فرد + بازاریابی + و غیره

25

قیمت

10

سازمان

10

به عنوان مثال حمایت از محصول

10

توجیه مالی

40

سرمایه خصوصی> € 10.000، -

15

فروش به عنوان مثال> 125.000 €، -

10

ارزش افزوده

(30 امتیاز مورد نیاز)

Innovativity

40

به عنوان مثال اختراع ثبت شده

20

ایجاد شغل (متقاضی شامل نمی شود)

30

موقعیت کلی

0،5-2

5

"

2-5

10

"

5/10

20

"

> 10

30

حقوق و دستمزد> 45.000 €، -

1-3

10

"

3-6

20

"

> 6

30

سرمایه گذاری

30

دارایی € 0، - به € 50.000، -

5

دارایی> € 50.000، -

10

دارایی> € 100.000، -

20

دارایی> € 1.000.000، -

30

 

در صورتی که شخص این امتیازات را دریافت کند، واجد شرایط برای کارآفرینی در هلند است.

مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت

شرایط زندگی در هلند

مراحل ثبت شرکت در هلند

عمده ترین نکته ای باید برای مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت در نظر گرفت، مراحل انجام کار سرمایه گذاری و ثبت شرکت است. این موضوع به قدری مهم است که ممکن است به قیمت شکست در پرونده شما باشد؛ چرا که ممکن است آثار حقوقی مختلف و مغایری برای شما در بر داشته باشد. مراحل ثبت شرکت در هلند را می توان به قرار زیر دانست:

 • اول از این موضوع اطلاع یابید که صلاحیت ثبت شرکت در هلند را دارید یا خیر.
 • طراحی یک طرح تجاری (بیزینس پلن)
 • مشخص کنید که شرکت شما در هلند از چه نوعی هست.
 • ارائه و احراز هویت
 • انتخاب یک اسم تجاری
 • پرداخت هزینه (عموما 50 یورو)
 • یافتن موقعیت جغرافیایی و انتخاب محل اسقرار شرکت خود
 • شرکت خود را ثبت کنید.
 • ثبت نام در مراجع مالیاتی

اهمیت طرح تجاری (بیزینس پلن) در مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت

اصلی ترین بخش تعیین شیوه مدیریت و ارائه کسب و کار خود، ارائه طرح تجاری یا بیزینس پلن می باشد. ایجاد استراتژی تجاری موثر در کسب موفقیت و ارتقای خدمات باید در اولویت کاری شما باشد. ساخت و ایجاد وب سایت ها، برنامه ریزی های دقیق و ارائه یک چشم انداز اقتصادی برای کسب و کار شما، از جمله نکات اصلی یک طرح تجاری یا بیزینس پلن برای مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت می باشد. پیشنهاد موسسه ملک پور این است که در کنار کار خود، حتماً یک وکیل تجاری و مهاجرتی و همچنین یک تاجر داشته باشید؛ چرا که برای تعیین و طراحی زیر ساخت های مهاجرتی و کسب و کار خود احتیاج است. موسسه ملک پور با داشتنمشاوران  معتبر مهاجرتی در زمره تجارت و اقتصاد و همچنین داشتن کسب و کارهای آماده همانند رستوران های زنجیره ای، در کنار شما بوده و شما را در طراحی یک طرح تجاری (بیزینس پلن) همراهی می کند. شما می توانید با مشاوره ثبت شرکت در هلند، بیزنس پلن قوی و مناسب ارائه داده و سرمایه گذاری موفقی را تجربه نمایید.

نقاط مثبت مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری در ثبت شرکت

در این بخش تصمیم داریم که تعدادی از نقاط مثبت مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت را بررسی نماییم. با اخذ اقامت هلند می توانید از بسیاری از مزایای اقامت و زندگی در این کشور بهره مند گردید. برای مثال:

 • با ثبت شرکت در هلند و پرداخت بیمه و مالیات می توانید از حقوق شهروندی مانند حقوق بازنشستگی بهره مند گردید.
 • آمستردام به همراه لندن، پاریس، بارسلونا، برلین و غیره یکی از قطب های اصلی اتحادیه اروپا برای رشد ایده های خوب است. اینترنت این کشور در زمره سریعترین هاست.
 • این کشور از لحاظ آزادی عقیده و جرم انگاری اعمال انسانی، بهترین کشور در اروپا می باشد. به طوری که زندان های این کشور تبدیل به موزه شده است.
 • دمای هوای کشور هلند در تابستان به سختی به 35 درجه می رسد و در زمستان با وزش بادها، آب و هوای تمیز و پاکیزه ای را دارا می باشد.
 • با اقامت هلند می توانید بهترین خدمات اجتماعی را دریافت کنید. به عنوان مثال، زمانی که صاحب فرزند می شوید، بهترین خدمات به شما تعلق می گیرد.
 • به علت چندملیتی بودن کشور هلند، به راحتی می توانید شغل مورد نظر خود را به زبان انگلیسی بیابید.
 • این کشور دارای برترین دانشگاه ها و نظام آموزشی است.

نکات مهم مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت

در کشور هلند، افراد زیادی هستند که یک شرکت بین المللی دارند. این به این معنی است که پتانسیل فعالیت های اقتصادی در کشور هلند بسیار بالاست. در سال های اخیر، حضور شرکت های غیراروپایی در کشور هلند تقریباً در حال صعود است؛ چرا که عموم این افراد به این مهم آگاه هستند که شرایط رشد اقتصادی و توسعه تجارتی بسیار مساعد است. البته این موضوع را هم نیز باید در نظر بگیریم که برای مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت، شاید خیلی منطقی نباشد که یک میلیون و دویست و پنجاه هزار یورو هزینه کنید تا بتوانید اقامت این کشور را دریافت کنید. در هر صورت بهتر است قبل از ثبت شرکت در هلند با وکیل ثبت شرکت در هلند مشورت کنید. مقاله حال حاضر توسط موسسه ملک پور نگارش شده است و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع و غیرقانونی و حرام می باشد. شاید با روش های بهتر، کم هزینه تر و آسوده تر بتوانید اقامت اروپا را دریافت کنید. به عنوان مثال برای سرمایه گذاری در کشور اتریش، با یک دهم این هزینه می توانید به اهدافی که نیاز دارید، برسید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در اتریش

همچنین با تهیه محصول راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت که به تدریس مدیر موسسه ملک پور می باشد، می توانید اطلاعات کاملی در خصوص سرمایه گذاری در هلند یا دیگر کشورهای معتبر به دست آورید. این محصول از طریق لینک ذیل قابل تهیه می باشد.گام به گام تا اخذ اقامت


سوالات متداول راجع به مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت

شرایط مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت چیست؟

برای مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت، ابتدا نیاز به دریافت اقامت هلند می باشد. برای این منظور می توان با استخدام خود یا یکی از اعضای خانواده در شرکت ثبت شده در هلند، اقامت کاری این کشور را دریافت کرد.

هزینه لازم برای ثبت شرکت در هلند در انواع کارآفرینی و ثبت نوآوری چه مقدار است؟

کارآفرینی در هلند نیاز به صرف سرمایه ای در حدود یک میلیون و دویست و پنجاه هزار یورو دارد و متقاضیان بایستی امتیاز لازم را کسب نمایند.

پس از چند سال می توان اقامت هلند را دریافت کرد؟

پس از ورود به کشور هلند و 5 سال کار و زندگی به طور مداوم در این کشور می توان اقامت دائم هلند را دریافت کرده و سپس برای پاسپورت این کشور درخواست داد.

آیا سرمایه گذاری در هلند، یک سرمایه گذاری پر سود است؟

با توجه به فعالیت تعداد زیادی از شرکت های بین المللی و غیراروپایی در هلند و با بررسی استانداردهای سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی در این کشور، ثبت شرکت در هلند یک سرمایه گذاری سودده می باشد.


_________ جمع بندی پایانی مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت _________

ثبت شرکت در هلند یکی از روش های سرمایه گذاری است که نیازمند اخذ اقامت هلند در ابتدا می باشد. اما برای دریافت اقامت هلند می توان خود یا یکی از اعضای خانواده را به استخدام شرکت ثبتی خود در این کشور درآورده و بدین ترتیب اقامت کاری هلند را به دست آورد. مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری در ثبت شرکت از نوع کارآفرینی، نیاز به مبلغ یک میلیون و دویست و پنجاه هزار یورو دارد. از آنجا که مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت، برای افراد و حتی تاجران بین المللی امری آسوده و آسان نبوده و نیاز به ارائه بیزنس پلن قوی دارد، افراد می توانند گزینه های بهتری را برای سرمایه گذاری در نظر داشته باشند. افراد متقاضی مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت می توانند با در نظر گرفتن تنها 10 درصد از هزینه های کارآفرینی در هلند، امور مهاجرتی و حتی اقتصادی خود را در برترین کشورهای دنیا همچون کانادا، اتریش و بسیاری از کشورهای دیگر در نظر بگیرند. همچنین، گرفتن وکیل ثبت شرکت در هلند برای کاهش ضررهای احتمالی به متقاضیان پیشنهاد می شود. اگر در خصوص مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت سوالاتی دارید، می توانید با تماس با موسسه ملک پور و یا پر کردن فرم تماس، از مشاوره رایگان تلفنی این موسسه استفاده نمایید. در انتهای مقاله نیز در بخش "ثبت پرسش"، پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهیم بود.

امتیاز 5 از 5 ( 7 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
علیرضا محمود خانی
سلام و احترام خیلی ممنون از مقاله خوبتون، یک سوال در خصوص مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت داشتم. آیا با یک ثبت شرکت در هلند می توان به اقامت رسید؟ آیا اجازه کار خواهیم داشت؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب ثبت شرکت منجر به اقامت شما نمیشود مگر اینکه بیزینس پلن داشته باشید و به تایید برسد لطفا برای دریافت اطلاعات تخصصی و کامل تر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.
طباطبایی
سلام ممنون از مقاله خوبتون در خصوص مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت. آیا می توان مالکیت صد در صد شرکت ثبت شده را داشت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت بله با داشتن مجموع شرایط و سرمایه گذاری به مبلغ ۱.۲۵۰.۰۰۰ یورو می توان به نام خود ثبت شرکت و کارآفرینی نمود. شما می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایطتان به صورت تخصصی توسط کارشناسان ارشد مجموعه و انتخاب بهترین مسیر مهاجرتی با موسسه ارتباط برقرار نمایید. پیروز باشید.
مشاوره رایگان