ثبت شرکت در هلند

2 نظر

ثبت شرکت در هلند، مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت و هزینه ثبت شرکت و امتیازبندی کارآفرینی در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار خواهد گرفت. شرایط ثبت شرکت در هلند چیست؟ آیا از طریق ثبت شرکت در هلند می توان اقامت این کشور را دریافت کرد؟ انواع شرکت ها در هلند کدامند؟ هزینه لازم جهت راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت در کشور هلند چه مقدار است؟ این ها عمده سوالاتی است که افراد متقاضی مهاجرت به کشور هلند به دنبال یافتن پاسخ های آن می باشند. اقتصاد مطلوب و رو به رشد کشور هلند و شرایط مناسب زندگی در این کشور، بسیاری از افراد را راغب به مهاجرت به این کشور و اقدام از طریق سرمایه گذاری کرده است. از جمله این روش ها نیز ثبت شرکت در هلند می باشد که ملزم به شناخت بیشتر و آگاهی از تمام جوانب و مراحل قانونی آن است. در این راستا، موسسه ملک پور (MIE) مرجعی معتبر جهت پاسخگویی به سوالات و کسب مشاوره زمینه مهاجرت می باشد زیرا که تمام مطالب سایت با مدد وکلای محلی هر کشور و استفاده از سایت های مرجع تهیه شده و تنها برای آگاهی شماست. شما می توانید از طریق تماس با موسسه ملک پور و یا تکمیل فرم تماس، درخواست دریافت مشاوره تلفنی رایگان از مشاورین برجسته این موسسه نمایید و از میزان خدمات ما مطلع شوید. 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

ثبت شرکت در هلند

شرایط ثبت شرکت در هلند چیست؟

پادشاهی هلند، کشوری در غرب اروپای مدرن است که از یه سو به دریا و از سوی دیگر با کشورهای آلمان و بلژیک همسایه می باشد. پایتخت و بزرگترین شهر کشور هلند، آمستردام می باشد و و جمعیت این کشور در حدود 16 میلیون نفر است. واحد پولی این کشور، یورو است و مردم این سرزمین به زبان رسمی هلندی صحبت می کنند. هرچند اکثر آنان از دانش کافی در زمینه زبان انگلیسی نیز برخوردار می باشند. کشور هلند از طریق راه ارتباطی با دریا و همچنین داشتن بنادر مهم تجاری و همسایگی با کشورهای برتر اروپا مثل آلمان،‌ باعث شده است تا به یک کشور مهم و تعیین کننده در سطح اروپا باشد.

ثبت شرکت در هلند، یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در هلند می باشد. لازمه ایجاد کسب و کار در هلند، اطمینان از اقامت قانونی خود در کشور هلند می باشد. برای افرادی که خارج از اتحادیه اروپا به سر می برند، اخذ اقامت موقت یا اجازه کار، لازمه ورود به این کشور می باشد. به طور کلی ثبت شرکت هلند در دو حالت امکان پذیر است: در حالت اول، شرکت ها نیاز به اقامت و شرط حضور دارند و در حالت دوم، نیازی به حضور اشخاص نمی باشد. جالب توجه است که بدانید ثبت شرکت می تواند به صورت آنلاین انجام گیرد. ثبت شرکت در قالب کارآفرینی و خود اشتغالی، بر اساس سیستم امتیازبندی می باشد. علاوه بر کسب امتیاز لازم، شخص باید یک میلیون و دویست و پنجاه هزار یورو را در کشور هلند سرمایه گذاری کند تا بتواند از برنامه کارآفرینی این کشور استفاده نماید.

اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در هلند و نحوه تبدیل به تابعیت

همانطور که در قسمت قبل بدان اشاره شد برای ثبت شرکت در هلند، عموم افراد نیاز به داشتن اقامت قانونی دارند. این اقامت ممکن است کوتاه مدت و موقت باشد و یا یک نوع اقامت کاری. البته لازم به ذکر است که از سال 2015 افسران ویزای کشور هلند برای سهولت مدیریت کسب و کارهای تجار بین المللی در کشور خود، اقدام به ارائه اقامت یک ساله برای کارآفرینی و استارت آپ هلند کرده اند. همچنین اقامت خود اشتغالی که بر اساس سیستم های امتیاز بندی می باشد نیز شامل این موضوع می شود. اما به صورت کلی، در صورتی که شخصی بیش از 18 سال سن داشته و به مدت 5 سال به صورت مداوم در این کشور اقامت قانونی داشته باشد، همچنین از دانش زبان هلندی نیز در سطح مناسبی برخوردار باشد می تواند درخواست اقامت دائم کشور هلند و پاسپورت هلند و تابعیت این کشور را به مقامات ذی ربط ارائه دهد.

انواع شرکت ها در هلند چه مواردی هستند؟

برای ثبت شرکت در هلند در ابتدا باید طریقه ایفای نقش شرکت ها یا به عبارت دیگر انواع شرکت ها در هلند را شناخت. شرکت ها در کشور هلند دارای انواع مختلفی می باشند. بر خلاف کشورهای دیگر، هر کدام از این شرکت ها برای ایفای نقشی تخصصی برای اداره و مدیریت امور بازرگانی و تجارتی می باشند. موسسه ملک پور برای شما عزیزان این شرکت ها را در ادامه نام برده است.

ثبت شرکت در هلند

 • (sole proprietor (eenmanszaak: مالکیت یگانه
 • (private limited company (bv: شرکت خصوصی با مسئولیت محدود
 • (public limited company (nv: شرکت عمومی با مسئولیت محدود
 • (commercial partnership (vof: مشارکت تجاری
 • (limited partnership (cv: مشارکت محدود
 • (foundation (stichting: مؤسسات
 • association with notarial deed: انجمن با ثبت در دفاتر اسناد رسمی
 • (public partnership (openbare maatschap: مشارکت عمومی
 • cooperative and mutual insurance society: انجمن تعاونی با بیمه مشترک

هر شخصی که متقاضی ثبت شرکت باشد، می بایست با انواع این شرکت ها آشنا باشد. چرا که هر کدام، آثار حقوقی متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند. از این رو موسسه ملک پور در کنار شماست تا این موضوعات را به خوبی بشناسید.

هزینه های مورد نیاز برای ثبت شرکت در هلند

ثبت شرکت در هلندبه طور کلی می توان گفت که جهت ثبت شرکت، حداقل هزینه ای وجود ندارد. اما این نکته را هم باید در نظر بگیرید که با صرف ثبت شرکت نمی توانید اقامت این کشور را دریافت کنید. هزینه ثبت شرکت در هلند همانند هزینه ثبت مالیاتی و ثبت نشان و برند تجاری و... در حد زیادی نیست. در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت. سیستم بانکداری کشور هلند، رتبه 36 را در جهان را دارد. به علت اینکه این کشور کمترین هزینه ثبت شرکت را برای متقاضیان در نظر گرفته است. هزینه های لازم جهت ثبت شرکت هلند، شامل موارد ذیل می شود:

 • تهیه اسناد و مدارک اسناد رسمی برای ثبت شرکت
 • احراز هویت فردی و حقوقی و همچنین ارائه و ثبت مدارک در اسناد رسمی، هزینه دارد
 • هزینه ثبت نام مشاغل که باید با ثبت شرکت ها پرداخت شود
 • هزینه های مربوط به درخواست مجوزها مختلف تجاری
 • سرمایه اولیه شرکت نیز می تواند به عنوان هزینه راه اندازی در نظر گرفته شود

اما چنانچه شخصی قصد ایجاد کارآفرینی در هلند و اخذ اقامت از این طریق داشته باشد، لازم است که مبلغ یک میلیون و دویست و پنجاه هزار یورو را به عنوان سرمایه اولیه شرکت معرفی کند. البته این تمام ماجرا نیست. چرا که طی یک نظام امتیازبندی، شخص باید امتیازات مورد نظر را کسب کند تا با درخواست وی جهت کارآفرینی و ثبت شرکت موافقت شود. این امتیازات در جدول زیر ارائه شده است.

امتیازات

زیر شاخه ها

حداکثر امتیاز

تفکیک دسته بندی ها

امتیاز

تجربه

(30 امتیاز مورد نیاز)

تحصیلات

40

 به عنوان مثال کارشناسی ارشد

30

به عنوان کارآفرین

35

مالک شرکت به عنوان مثال

30

به عنوان کارمند

10

به عنوان مثال کارمند ارشد> 5 سال

9

در هلند

15

به عنوان مثال مشتری هلندی

5

طرح کسب و کار

(30 امتیاز مورد نیاز)

چشم انداز تجاری

50

تجزیه و تحلیل بازار + مشتری های + و...

15

PT فروش منحصر به فرد + بازاریابی + و...

25

قیمت

10

سازمان

10

به عنوان مثال حمایت از محصول

10

توجیه مالی

40

سرمایه خصوصی> € 10.000، -

15

فروش به عنوان مثال> 125.000 €، -

10

ارزش افزوده

(30 امتیاز مورد نیاز)

Innovativity

40

به عنوان مثال اختراع ثبت شده

20

ایجاد شغل

(متقاضی شامل نمی شود)

30

موقعیت کلی

0،5-2

5

"

2-5

10

"

5/10

20

"

> 10

30

حقوق و دستمزد> 45.000 €، -

1-3

10

"

3-6

20

"

> 6

30

سرمایه گذاری

30

دارایی € 0، - به € 50.000، -

5

دارایی> € 50.000، -

10

دارایی> € 100.000، -

20

دارایی> € 1.000.000، -

30

مراحل ثبت شرکت در هلند

در صورتی که خواهان ثبت شرکت هلند می باشید باید به عنوان شخص اول کسب و کار خود، از مراحل انجام کار به طور کامل آگاه باشید. چرا که هر گونه سهل انگاری در این زمینه و یا اقدام ناآگاهانه، ممکن است دارای پیامد و آثار حقوقی مغایر یا امور کاری شما باشد. بدین منظور است که لازمست که به موارد زیر توجه داشته باشید:

ثبت شرکت در هلند

 

 • در وهله نخست باید به این موضوع آگاه باشید که آیا صلاحیت ثبت شرکت را دارید یا خیر
 • طراحی یک طرح تجاری (بیزینس پلن)
 • تعیین نوع شرکت مورد نظر شما
 • ارائه و احراز هویت
 • انتخاب یک اسم تجاری
 • پرداخت هزینه (عموماً 50 یورو)
 • یافتن موقعیت جغرافیایی و انتخاب محل اسقرار شرکت خود
 • ثبت شرکت مورد نظر
 • ثبت نام در مراجع مالیاتی

جهت کسب اطلاع از مراحل ثبت شرکت در هلند و یا دیگر موارد لازم که در بالا به آن ها اشاره شد، می توانید از راهنمایی مشاوران متخصص موسسه ملک پور بهره جویید.

طرح تجاری (بیزنس پلن) برای ثبت شرکت در هلند

بخش اساسی ثبت شرکت و تعیین مدیریت خود در کسب و کار خویش، ارائه بیزینس پلن یا طرح تجاری است. طرح تجاری به معنی ایجاد یک استراتژی تجاری برای یافتن مشتری و ارتقاء خدمات شرکت مورد نظر شما می باشد. این مهم شامل ساختن وب سایت و برنامه های مالی و بازاریابی است. همچنین ایجاد یک چشم­انداز اقتصادی برای کسب­وکار و تجارت خود، از مهمترین بخش های ارائه یک طرح تجاری می باشد. نوشتن یک بیزینس پلن می تواند بسیار حساس باشد. موسسه ملک پور به متقاضیان و افراد خواهان ثبت شرکت هلند و ارائه بیزنس پلن توصیه می کند که از مشاوره و راهنمایی های یک وکیل مجرب و خبره در مرحله تهیه و آماده سازی طرح بیزنس پلن خود استفاده کرده و نهایت بهره را ببرند. چرا که در صورت عدم تأیید طرح تجاری پیشنهادی، درخواست ثبت شرکت در هلند رد می شود.

علاوه بر کسب راهنمایی از یک وکیل، مشاوره و تجربیات یک تاجر نیز بسیار کارگشا می باشد. چرا که این امر، شما را در دستیابی به اهداف خود یاری می رساند. تعیین نوع تجارت در هلند، از اساسی ترین اقدامات برای ثبت شرکت می باشد. موسسه ملک پور با در اختیار داشتن مشاوران معتبر، تاجرین و افراد فعال اقتصادی، بهترین خدمات و راهنمایی ها را به شما عزیزان در خصوص نوشتن طرح تجاری یا بیزنس پلن ارائه می دهد.

مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت

نکات مهم نهایی در زمینه ثبت شرکت در هلند

کشور هلند از پتانسیل بالایی در فعالیت های اقتصادی برخوردار می باشد. شرکت های بین المللی متعددی در این کشور فعالیت دارند. موسسه ملک پور طی تحقیقات و بررسی های خود، به نموداری که حاکی از میزان حضور شرکت های اروپایی، هلندی و بین المللی در کشور هلند می باشد دست یافته است.

ثبت شرکت در هلند

در سال های اخیر، حضور شرکت های غیراروپایی در کشور هلند رو به افزایش بوده است. چرا که عموم این افراد به این مهم آگاه هستند که شرایط رشد اقتصادی و توسعه تجارتی این کشور بسیار مساعد می باشد. البته این موضوع را نیز باید در نظر داشت که برای اخذ اقامت از طریق کارآفرینی یا ثبت شرکت در هلند، شاید صرف هزینه یک میلیون و 250 هزار یورو به صرفه نباشد. چرا که از طرق بهتر، کم هزینه تر و آسوده تری که دارای ریسک کمتری می باشد نیز می توان به اقامت کشورهای اروپایی دست یافت. به عنوان مثال با سرمایه گذاری در کشور اتری با صرف یک دهم هزینه لازم برای ثبت شرکت، می توان به اهداف اقامتی خود از سرمایه گذاری در اروپا رسید.

نقاط مثبت در زمینه ثبت شرکت در هلند

افرادی که قصد مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت را دارند، قطعاً با در نظر گرفتن نقاط مثبت و منفی، در زمینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری با اطمینان و آگاهی بیشتری تصمیم گیری می نمایند. موسسه ملک پور با توجه به تحقیقات و تحلیل های بسیار، برخی از مزایای ثبت شرکت در هلند و زندگی در این کشور را برای شما علاقمندان تنظیم کرده و در ادامه ارائه نموده است:

 • مدیریت عمومی: کشور هلند از نظر پرداخت و دریافت مزایای حقوق شهروندی مثل حقوق بازنشستگی، بسیار مناسب است.
 • فناوری: آمستردام به همراه لندن، پاریس، بارسلونا، برلین و غیره یکی از قطب های اصلی اتحادیه اروپا برای رشد ایده های خوب است. اینترنت این کشور در زمره سریعترین ها در جهان می باشد.
 • آزادی: این کشور از لحاظ آزادی عقیده و جرم انگاری اعمال انسانی، بهترین کشور در اروپا می باشد. به طوری که زندان های این کشور تبدیل به موزه شده است.
 • آب و هوا: دمای هوای کشور هلند در تابستان به سختی به 35 درجه می رسد و در زمستان با وزش بادها، آب و هوای تمیز و پاکیزه را دارا می باشد.
 • خدمات اجتماعی: در کشور هلند بهترین خدمات اجتماعی را می توانید دریافت کنید. به عنوان مثال زمانی که صاحب فرزند می شوید، بهترین خدمات را دریافت خواهید کرد.
 • بازار کار عالی: در کشور هلند به علت چند ملیتی بودن این کشور، می توانید به راحتی با زبان انگلیسی، شغل مورد نظر خود را بیابید.
 • آموزش: این کشور دارای برترین دانشگاه ها و نظام آموزشی است.
 • زبان انگلیسی: طبق ارائه گزارشات، در کشور هلند فقط تعداد اندکی از مردم از دانش زبان برخوردار نیستند.

خدمات موسسه ملک پور در زمینه ثبت شرکت در هلند

عموماً افرادی که قصد سرمایه گذاری و مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت دارند، نیاز به یک وکیل قدرتمند و ماهر دارند. چرا که دانش و تجربه کافی در زمینه حقوقی و سرمایه گذاری می تواند تأثیر زیادی در جلوگیری از بروز مشکل در پرونده مهاجرتی متقاضی داشته باشد. اگر متقاضی ثبت شرکت هلند می باشید، موسسه ملک پور بهترین راهنمای شماست. موسسه ملک پور با داشتن بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه حقوق مهاجرت می تواند بهترین راهنمای شما باشد. این موسسه با تهیه و تولید محصول مسیر سبز مهاجرت، روش های مهاجرت و شرایط ثبت شرکت در هلند و دیگر کشورها را مورد بررسی قرار داده و در اختیار شما سروران گرامی قرار داده است که با مشاهده آن می توانید دانش مهاجرتی و سرمایه گذاری خود را تا سطح وکیل مهاجرتی افزایش دهید.

استانداردهای سرمایه گذاری مرتبط با ثبت شرکت در هلند

برای ثبت شرکت در هلند تخمین معیارها و استاندارهای سرمایه گذاری لازم است. این معیارها در خصوص بررسی و ارزیابی کشور مورد نظر از نظر سرمایه گذاری خارجی تحلیل می شود. بررسی این عوامل به شخص متقاضی، این امکان را می دهد تا میزان ریسک های موجود در مسیر سرمایه گذاری خود را تخمین زده و آگاهانه اقدام به تصمیم گیری نماید.

ثبت شرکت در هلند

ریسک مصادره اموال در هلند

اولین عامل و استاندارد سرمایه گذاری که لازم به بررسی می باشد، میزان ریسک مصادره اموال توسط دولت کشور مقصد است. این عامل نشان دهنده آن است که در صورت بروز شرایط بحرانی در کشور هلند، آیا این کشور حاضر به مصادره اموال اتباع خارجی هست یا خیر. نمونه این موضوع را در کشور های عربی نظیر امارات متحده عربی و دبی دیده ایم. کشورهای دارای نرخ ریسک مصادره اموال 1، امن ترین کشورها از نظر سرمایه گذاری بوده و هر چه این میزان به عدد 7 نزدیک شود، از امنیت سرمایه گذاری خارجی در آن کشور کاسته و منافع سرمایه گذار را به خطر می اندازد. با توجه به توصیفات ارائه شده و نرخ مصادره اموال کشور هلند که در نمودار ذیل قابل مشاهده می باشد، به خوبی می توان امنیت سرمایه گذاری خارجی در این کشور را بررسی و تحلیل کرد.

ثبت شرکت در هلند

نرخ کنترل فساد در هلند

از دیگر استانداردهای سرمایه گذاری مهم و تأثیرگذار می توان به میزان کنترل فساد در کشور هلند اشاره کرد. چنانچه میزان فساد اداری و اقتصادی در یک کشور از کنترل خارج شده و افزایش یابد، منافع سرمایه گذار خارجی نیز ممکن است به خطر بیفتد. اگر در کشوری میزان کنترل فساد توسط دولت کم باشد، قطعاً قدرت اجرایی و اداره امور توسط دولت نیز در سطح پایینی قرار دارد و این امر می تواند بر سرمایه گذاری خارجی در کشور مورد نظر، تأثیر منفی داشته باشد. در نمودار ذیل، این شاخص که در بازه مثبت و منفی 2.5 نمایش داده می شود، بررسی شده است. هر چه این عدد به مثبت 2.5 نزدیک شود، نشان از قدرت و هر چه به منفی 2.5 نزدیک شود نشان از ضعف سیستم اقتصادی کشور جهت سرمایه گذاری خارجی می باشد.

ثبت شرکت در هلند

کیفیت نظارتی در هلند

عامل بعدی که باید در این راستا مورد توجه و بررسی قرار گیرد، شاخص کیفیت نظارتی است. کیفیت نظارتی به معنی حمایت دولت و توانایی کنترل و قانون گذاری آن در خصوص حمایت و کمک در پیشرفت اقتصاد بخش خصوصی می باشد. این شاخص نیز با عددی در فاصله منفی و مثبت 2.5 نمایش داده می شود. وضعیت این شاخص در کشور هلند، توسط نمودار روبرو قابل بررسی می باشد.

شاخصه های اقتصادی تاثیرگذار برای ثبت شرکت در هلند

قطعاً عموم افرادی که قصد ثبت شرکت در هلند و سرمایه گذاری در این کشور را دارند، جویای وضعیت اقتصادی و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار بر سرمایه گذاری خود در کشور هلند می باشند. از جمله مهم ترین این شاخص ها می توان به میزان مالیات، نرخ تورم و رشد اقتصادی کشور هلند اشاره کرد. در این بخش، موسسه ملک پور به بررسی این شاخص ها و تحلیل آن ها می پردازد.

ثبت شرکت در هلند

نرخ مالیات در هلند

اولین عاملی که یک سرمایه گذار به منظور بررسی وضعیت کلی سرمایه گذاری در یک کشور در نظر می گیرد، میزان نرخ مالیات است. نرخ مالیات در هر کشوری، بیانگر پتانسیل توسعه یک کشور می باشد. چرا که عموم این مالیات ها در جهت آبادانی و شرایط اقتصادی و فرهنگی مورد استفاده قرار می گیرد. البته باید توجه داشت که تعادل میان میزان مالیات دریافتی و حقوق پرداختی به مردم آن کشور نیز بسیار مهم می باشد. بنا بر آخرین آمار ارائه شده، نمودار ذیل جهت تعیین مالیات در کشور هلند و چگونگی تغییرات آن در سال های مختلف تهیه شده است.

ثبت شرکت در هلند

نرخ تورم در هلند

عامل دیگری که برای شاخصه های اقتصادی سرمایه گذاری باید مورد تحلیل قرار بگیرد، مقدار تورم سالیانه در سطح کشور است. زمانی که یک کشور دارای نرخ تورم مناسب و ثابتی باشد می توان گفت که از پتانسیل مناسبی برای رشد اقتصادی برخوردار است. مقدار تورم کشور هلند از سال 2000 میلادی تا کنون، کمتر از 2.5 درصد بوده است. همانطور که می دانید میزان نرخ تورم کمتر از 3 درصد، یکی از نشانه های اقتصاد پویا می باشد. در ادامه موسسه ملک پور نمودار تحلیلی میزان نرخ تورم کشور هلند را بری شما عزیزان ضمیمه کرده است.

ثبت شرکت در هلند

نرخ تولید ناخالص داخلی در هلند

شاخص اقتصادی بعدی که نیاز به بررسی قبل از سرمایه گذاری در کشور هلند دارد، میزان تولید ناخالص ملی در این کشور است. رشد میزان تولید ناخالص داخلی در یک کشور، می تواند تأییدی بر رشد اقتصاد آن کشور بوده و بیانگر پتانسیل های توسعه آن کشور از لحاظ فعالیت های تجاری و اقتصادی باشد. کشور هلند همواره از نظر میزان تولید ناخالص داخلی، در سطح کشورهای برتر و درجه اول اروپای مدرن می باشد. سرمایه گذاران بین المللی با بررسی میزان تولید ناخالص ملی کشور هلند، رغبت بیشتری در خصوص ثبت شرکت و سرمایه گذاری در هلند خواهند داشت. در ادامه به بررسی میزان تولید ناخالص ملی کشور هلند در قالب نمودار خواهیم پرداخت.

.


تحصیل در کالج لافبورو

 

پرسش: سلام بنده متاهل با 100 هزار یورو سرمایه و فرزند سه سال و مدرک تحصیلی خودم و همسرم فوق لیسانس عمران هست. سابقه کاری بنده 5 سال برنامه نویسی حرفه ای همراه با بیمه. با توجه به عدم مرتبط بودن سابقه و مدرک تحصیلی آیا امکان تاسیس شرکت در آلمان، اتریش، هلند در حوزه برنامه نویسی و استخدام خودم رو دارم؟

 


سوالات متداول در زمینه ثبت شرکت در هلند

شرایط مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت چیست؟

برای مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت، ابتدا نیاز به دریافت اقامت هلند می باشد. برای این منظور می توان با استخدام خود یا یکی از اعضای خانواده در شرکت ثبت شده در هلند، اقامت کاری این کشور را دریافت کرد.

هزینه لازم برای ثبت شرکت در هلند در انواع کارآفرینی و ثبت نوآوری چه مقدار است؟

کارآفرینی در هلند نیاز به صرف سرمایه ای در حدود یک میلیون و دویست و پنجاه هزار یورو دارد و متقاضیان بایستی امتیاز لازم را کسب نمایند.

پس از چند سال می توان اقامت هلند را دریافت کرد؟

پس از ورود به کشور هلند و 5 سال کار و زندگی به طور مداوم در این کشور می توان اقامت دائم هلند را دریافت کرده و سپس برای پاسپورت این کشور درخواست داد.

آیا سرمایه گذاری در هلند، یک سرمایه گذاری پر سود است؟

با توجه به فعالیت تعداد زیادی از شرکت های بین المللی و غیراروپایی در هلند و با بررسی استانداردهای سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی در این کشور، ثبت شرکت یک سرمایه گذاری سودده می باشد.


_____________________ سخن پایانی _____________________

ثبت شرکت در هلند، روش های سرمایه گذاری در هلند از طریق ثبت شرکت و هزینه ثبت شرکت و امتیازبندی کارآفرینی در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار گرفت. افرادی که به دنبال ثبت شرکت در هلند می باشند، باید این نکته را در نظر بگیرند که شاید می توان با صرف هزینه های کمتر و شرایط راحت تر، به اهداف تجارتی و اقامتی خود در کشورهای اروپایی دست یابند. موسسه ملک پور با داشتن بهترین وکلای مهاجرتی، می تواند بهترین راهکارهای مهاجرتی را در اختیار شما قرار دهد. در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص ثبت شرکت در هلند می توانید از طریق تماس با مشاورین ماهر و زبده موسسه ملک پور، از مشاوره رایگان تلفنی ما استفاده کنید. همچنین افرادی که فرم تماس را تکمیل می نمایند، می توانند از سوی مشاورین موسسه تماس تلفنی و مشاوره رایگان در زمینه ثبت شرکت در هلند دریافت نمایند. در پایان این مقاله نیز فرصتی برای طرح سوالات شما در بخش "ثبت پرسش" وجود دارد که پاسخگویی مشاوران در اسرع وقت را در پی دارد.

امتیاز 4 از 5 ( 9 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
رامین رضایی
سلام. خسته نباشید. تشکر می کنم از سایت خوبتون. من قصد دارم تو یه کشور اروپایی یه بیزینس راه اندازی کنم. نمی دونم کدوم کشور بهتره. توی سایتتون در مورد اتریش مطالعه کردم به نظرم ثبت شرکت توی اتریش بهتره . حالا میخوام بدونم تضمینی وجود داره که اگر بیزینس پلن ارائه بدیم موافقت بشه یا نه. ممنون میشم اگر جواب بدین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیاز به اطلاعات بیشتری داریم. اما درخصوص ارائه بیزینس پلان این دست اتاق بازرگانی کشور اتریش هست و ما نمی توانیم از طرف آنها تضمین بدیم. البته کشور اتریش روش هایی دارد که نیاز به بیزینس پلان ندارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
سارا
سلام با تشکر از مطالب خوبتون من مى خواستم بپرسم ایا سرمايه گذارى از طريق ثبت شرکت سرمايه گذارى امن و مطمئنى محسوب مى شود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت در صورت داشتن مجموع شرایط من جمله داشتن بیزنس پلن قوی، تمکن مالی مناسب، تخصص و مهارت در زمینه کسب و کار اجرایی و در نهایت تایید دولت میزبان سرمایه امکان مهاجرت از طریق کارآفرینی و ثبت شرکت را خواهید داشت و بله در صورتی که به قوانین اقتصادی، مالیاتی و کاری آن کشور تسلط داشته باشید، سرمایه گذاری امنی محسوب خواهد شد.برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایطتان به صورت تخصصی توسط کارشناسان ارشد مجموعه می توانید با خطوط موسسه ارتباط برقرار نمایید. پیروز باشید.
مشاوره رایگان