مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

25 نظر

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری، شرایط سرمایه گذاری در کشور هلند و راحت ترین راه مهاجرت به هلند در سال 2023 در مقاله پیش رو مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. آیا از انواع روش های سرمایه گذاری در هلند اطلاع دارید؟ آیا با سرمایه گذاری در کشور هلند می توان به اقامت و تابعیت این کشور دست یافت؟ حداقل هزینه لازم جهت سرمایه گذاری در هلند چه مقدار است؟ در چند سال اخیر، کشور هلند مورد توجه اغلب افرادی قرار گرفته است که قصد مهاجرت و راه اندازی کسب و کار در این کشور را دارند. بهتر است بدانید که مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری، با روش های متعددی امکان پذیر است. شخص متقاضی می تواند با توجه به میزان سرمایه خود یکی از روش های سرمایه گذاری در این کشور را انتخاب نماید. در صورت کسب اطلاعات کافی و انجام تحقیقات قبلی، مهاجرت به کشور هلند از طریق سرمایه گذاری می تواند یکی از بهترین روش ها برای مهاجرت به هلند و اخذ اقامت و تابعیت این کشور باشد.این مقاله به کمک جست و جو در ایت های معتبر و وکلای محلی کشور هلند نگارش شده است موسسه ملک پور در این مقاله به شرایط مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری می پردازد. شما می توانید جهت تکمیل اطلاعات خود در این زمینه، با موسسه ملک پور تماس گرفته و یا فرم تماس را کامل نمایید تا از امکان استفاده از خدمات مشاوره رایگان تلفنی این موسسه برای شما فراهم شود.

ویدیو موسسه MIE در مورد نوآفرینی هلند


 

نوآفرینی هلند در 30 ثانیه

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

آشنایی با کشور هلند و شرایط مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

با توجه به حجم بالای متقاضیان برای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری، بر آن شدیم تا در مورد انواع روش های سرمایه گذاری در این کشور، اطلاعاتی خدمت شما عزیزان ارائه نماییم. اما قبل از پرداختن به موضوع سرمایه گذاری در هلند بهتر است ابتدا به شرایط عمومی کشور هلند پرداخته و مطالبی را در این خصوص عرضه داریم تا با آشنایی بیشتری نسبت به کشور هلند اقدام نمایید.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد استارتاپ هلند


هلند کشوری است که در شمال غربی اروپا واقع شده است. پایتخت این کشور، شهر زیبا و بزرگ آمستردام می باشد اما جالب است بدانید به دلیل تمرکززدایی، بسیاری از وزارتخانه ها و سفارت ها در شهر لاهه واقع شده است. کشور هلند از سمت شرق با کشور آلمان، از سمت جنوب با کشور بلژیک و از سمت غرب با کشور بریتانیا هم مرز و همسایه می باشد. بندر روتردام دومین شهر بزرگ در کشور هلند محسوب می شود. همچنین این بندر از نظر مساحت و تعداد اسکله هایی که دارد، جزو بزرگترین بنادر اروپا به شمار می رود.

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در هلند

به طور قطع اشخاصی که قصد مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری را دارند، به دنبال اخذ اقامت خود و اعضای خانواده خویش از این طریق نیز هستند. به همین دلیل در این قسمت به موضوع اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری می پردازیم تا بتوانید با اطلاعات کامل برای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری اقدام نمایید. اشخاصی که از طریق سرمایه گذاری اقدام به مهاجرت به هلند می نمایند، می توانند یک اقامت 3 ساله در این کشور دریافت نمایند. البته این مجوز اقامت، همراه با اجازه کار است و شخص متقاضی باید در این مدت در کشور هلند و از طریق بیزینس خود مشغول کار و فعالیت باشد. با گذشت 3 سال از اقامت اولیه، شخص متقاضی می تواند به مدت 2 سال دیگر، اقامت خود را در کشور هلند تمدید نماید. در صورتی که بتوانید اثبات نمایید که به مدت 5 سال بدون وقفه در کشور هلند مشغول کار و زندگی بوده اید می توانید اقامت دائم این کشور را از طریق سرمایه گذاری در این کشور دریافت نمایید. برای اخذ تابعیت و پاسپورت کشور هلند باید 5 سال از اقامت دائم شما در این کشور گذشته باشد که در این صورت با دانش زبان هلندی، اطلاع از تاریخ این کشور و نداشتن سابقه ی کیفری در کشور هلند و اتحادیه اروپا می توانید پاسپورت هلند را نیز دریافت کنید.

ویدیو موسسه MIE در مورد تفاوت کارآفرینی، نوآفرینی و کارشرکت


 مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک

یکی از مهمترین مواردی که در بحث مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری مورد توجه قرار می گیرد، بحث خرید ملک در هلند می باشد. در مورد خرید ملک در هلند باید گفت که امکان خرید ملک برای تمامی افراد وجود دارد؛ اما اگر قصد اخذ اقامت از طریق خرید ملک در هلند را دارید باید بدانید با خرید ملک در هلند، این امکان برای شما فراهم نمی شود.

ویدیو موسسه MIE در مورد نوآفرینی هلند


بنابراین اشخاصی می توانند ملک مورد نظر خود را در هلند خریداری نمایند که اقامت موقت و یا اقامت دائم این کشور را دارا باشند. در این صورت امکان خرید ملک در هلند برای شخص متقاضی وجود خواهد داشت. جالب است که بدانید اگر اقامت کشور هلند را دارا باشید، با خرید یک ملک در این کشور، امکان دریافت وام برای خرید ملک دوم را خواهید داشت. در صورتی که قصد خرید ملک در هلند را دارید، مبالغ خرید ملک در شهرهای مختلف هلند را می توانید در جدول زیر مطالعه نمایید.

شهر

قیمت ملک به یورو در متر مربع

آمستردام

7.751.22 €

روتردام

3.648.71 €

دلفت

3.983.33 €

لیدن

4.543.33 €

آپلدورن

2.750.00 €

لاهه

3,557.90 €

دونتر

1,400.00 €

 

برای خرید ملک در کشور هلند، محدودیتی برای افراد خارجی وجود ندارد. بدین معنی که افراد مهاجر با اقامت موقت و دائم نیز قابلیت خرید ملک در این کشور را دارند. حتی افراد متقاضی خرید ملک نیز می توانند از وام های بانکی نیز استفاده کنند. اما شرایط خرید دریافت وام بانکی برای خرید ملک در هلند بدین نحو می باشد که افراد باید اقامت موقت و یا دائم این کشور را دارا باشند. شرایطی برای این مهم وجود دارد که دانستن آن برای افراد متقاضی می تواند بسیار مهم باشد. به عنوان مثال یکی از شرایط ضروری در خرید ملک در کشور هلند و شهر آمستردام این است که با خرید ملک در این شهر باید هر ماه مبلغی را تحت عنوان مالیات به شهرداری پرداخت کنید. در ادامه به مراحل انجام خرید ملک در کشور هلند می پردازیم.

 1. امضای قرارداد اولیه برای خرید ملک توسط طرفین
 2. مبلغی که به صورت پیش پرداخت خرید ملک پرداخت می شود عموماً 10 درصد کل مبلغ ملک می باشد.
 3. امضای قرارداد نهایی بین طرفین
 4. ثبت مالکیت در دفاتر ثبت املاک رسمی کشور (کاتاسر) که عموماً با کارمزد 1000 تا 3000 یورویی انجام می شود.

از ملزومات اصلی خرید ملک در این کشورتسلط به زبان هلندی و یا داشتن متجرم برای امور ثبتی و قانونی می باشد. هزینه نقل و انتقال املاک در این کشور حدودا 6 درصد کل هزینه ملک می باشد. همچنین قیمت خرید ملک در مقیاس متر مربع در مرکز شهر آمستردام، 4000 یورو می باشد و قیمت هر متر مربع در خارج از شهر آمستردام 2700 یورو می باشد.


بنرهای مورد نیاز

 

پرسش:سلام وقت بخیر، من حدودا سه سال پیش به پیشنهاد دوستی ملکی در هلند خریدم. الان قصد مهاجرت به هلند دارم. آیا اون ملک رو به عنوان سرمایه گذاری در نظر می گیرند که از طریق اون مهاجرت کنم یا مجدد باید پلن دیگه ای بریزم برای سرمایه گذاری؟

 


مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت

از دیگر روش هایی که برای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری وجود دارد، ثبت شرکت در هلند می باشد. در صورتی که قصد دارید از طریق ثبت شرکت برای مهاجرت به هلند اقدام نمایید، باید بدانید که در ابتدا باید بیزینس پلن یا همان طرح اقتصادی خود را ارائه نمایید. در صورتی که طرح اقتصادی شخص متقاضی مورد تأیید واقع شود، امکان ثبت شرکت در این کشور فراهم می شود. ثبت شرکت در هلند می تواند بهترین تصمیم یک سرمایه دار باشد که قصد راه اندازی کسب و کار در این کشور را دارد، چرا که ویژگی هایی از شرکت های هلندی در سطح جهان شناخته شده می باشد. در ادامه به بررسی این ویژگی ها می پردازیم.

 • سیستم مالیاتی مناسب که با حداقل 20 درصد شروع می شود
 • شرکت های مستقر در هلند بزرگترین پیشنهادات از کشور های جهان را دارند
 • شرکت های هلندی به خوبی در سطح فعالیت های تجاری جهان شناخته شده اند
 • بیشتر از 90 درصد از افراد هلندی، به زبان انگلیسی مسلط هستند
 • کشور هلند سطح بالایی از نیروی کار مهارت دیده دارد
 • در این کشور مسئله نژاد پرستی شناخته شده نیست و رفتار مناسبی با مهاجران دارد

در مورد هزینه های ثبت شرکت در هلند باید گفت که حداقل میزان سرمایه در حدود 50000 یورو می باشد که البته با توجه به فعالیت شخص متقاضی این مبلغ ممکن است افزایش یابد. شرکت های متفاوتی وجود دارد که می توانید آن ها را در کشور هلند به ثبت برسانید؛ مانند شرکت های خصوصی، شرکت های تجاری، شرکت سهامی عام، شرکت با مسئولیت محدود و.... شخص متقاضی می تواند مطابق با فعالیتی که قصد انجام آن را دارد، شرکت مورد نظر خود را به ثبت برساند. نکته مهمی که در مورد ثبت شرکت در هلند باید بدانید این است که ثبت شرکت در این کشور، دارای سیستم امتیاز بندی می باشد. بدین معنی که شخص متقاضی باید بتواند امتیاز مورد نیاز را کسب نماید تا پس از آن امکان ثبت شرکت و فعالیت اقتصادی را داشته باشد. 

سرمایه گذاری در هلند از طریق استارتاپ یا نوآفرینی

یکی از روش های سرمایه گذاری در هلند سرمایه گذاری از طریق استارتاپ یا نوآوری می باشد. در این روش نیاز به داشتن سرمایه خیلی بالا نیست، به عبارتی اگر شما بتوانید هزینه شش ماه زندگی در هلند را تامین کنید، کافی است. نکته مهم در این طرح این است که باید یک ایده نوآورانه ارائه دهید، که از لحاظ کشور هلند یک ایده جدید خلاقانه و کارآمد باشد تا مورد پذیرش کشور هلند قرار گیرد. از دیگر شرایط مهم برای پذیرفته شدن و دریافت این ویزا سن متقاضی می باشد. که باید زیر ۳۵ سال باشد در واقع کشور هلند به دنبال جوانان خلاق خوش فکر می باشد مزیت بالای سرمایه گذاری از طریق استارت آپ در هلند این است درصورت قبولی ایده شما ، اساتید کارکشته رشته شما به کمک شما می آیند تا به مرحله اجرا در آمدن ایده شما و به ثمر نشتن شرکت، شما را همراهی خواهند کرد تا از بهترین مسیر ایده خود را به ثمر برسانید. از مزایای روش استارتاپ می توان به این موارد اشاره داشت:

 • نیاز به سرمایه‌ گذاری بالا نیست.
 • دولت از متقاضیان استارتاپ حمایت می کند.
 • یک روش سریع می باشد و 3 الی 4 ماهه به ویزا منجر می گردد.
 • اراده مدرک زبان الزامی نیست اما تسلط زبان انگلیسی در حد آیلتس 6 لازم است.
 • برخی از نهادها برای آماده سازی طرح بیزینس پلن شما را یاری می‌کنند.
 •  فرد اصلی به همراه خانواده همزمان می‌ تواند وارد کشور هلند شود.
 •  اگر در سال اول شرکت شما سودده نباشد می‌توانید یک سال دیگر اقامت خود را تمدید نمایید.
 • بعد از ۵ سال منجر به اقامت دائم می‌گردد.

سرمایه گذاری در هلند

مهاجرت به هلند از طریق کارآفرینی

کارآفرینی در هلند یکی دیگر از انواع روش های مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری می باشد که اشخاص متقاضی می توانند برای آن اقدام نمایند. جالب است که بدانید ویزای ثبت اختراع در کشور هلند تحت عنوان اجازه اقامت برای کار آفرینان لقب گرفته و به رسمیت شناخته شد. در مورد این نوع ویزا باید بدانید در ابتدا به مدت 1 سال صادر شده و معتبر خواهد بود تا شخص متقاضی بتواند طرح نوآورانه خود را در کشور هلند به ثبت برساند. در ابتدای امر، شخص متقاضی بايد طرح و رزومه خود را به اداره مھاجرت هلند ارسال نماید و پس از دريافت مجوز ورود و اخذ ویزا، برای راه اندازی تجارت در این کشور آماده شود. نکته ای که باید بدانید این است که تمامی افراد متقاضی، امکان اخذ این نوع ویزا را خواهند داشت و اشخاص ساکن در اتحادیه اروپا و سوئیس، نیاز به اخذ ویزا برای راه اندازی این طرح را نخواهند داشت. در صورتی که قصد کارآفرینی در هلند را دارید باید سرمایه ای در حدود 1.25.000 یورو را در این کشور سرمایه گذاری نمایید تا طرح اقتصادی شما مورد پذیرش قرار گیرد.

مهاجرت به هلند از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

خرید اوراق قرضه دولتی از دیگر مواردی است که برای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری باید مورد بررسی قرار گیرد. هر ساله دولت هلند مطابق با نیاز خود اقدام به فروش خرید اوراق قرضه دولتی می نماید؛ اما باید بدانید اگر قصد اخذ اقامت هلند را دارید، خرید اوراق قرضه دولتی نمی تواند گزینه مناسبی باشد. چرا که خرید اوراق قرضه در این کشور، منجر به اخذ اقامت و سپس تابعیت این کشور نخواهد شد.  مبالغی که برای خرید اوراق قرضه وجود دارد متغیر است و هر ساله مطابق با نیاز دولت، مبالغ مورد نیاز اعلام خواهد شد. بنابراین اگر قصد اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری را دارید بهتر است روشی را انتخاب نمایید که از طریق آن، امکان سرمایه گذاری با ریسک کمتر و پس از آن امکان اخذ اقامت و تابعیت کشور هلند وجود داشته باشد.

مزایای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

همانطور که می دانید سرمایه گذاری در هلند از بسیاری از روش ها امکان پذیر است؛ اما اشخاصی که قصد مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری را دارند باید از مزایای آن اطلاع داشته باشند تا بتوانند با خیال آسوده برای مهاجرت به هلند اقدام نمایند. با توجه به اهمیت این موضوع، موسسه ملک پور در این بخش به مزایای سرمایه گذاری در هلند می پردازد. مزایای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری از قرار ذیل است:

 • داشتن موقعیت مناسب برای تجارتسرمایه گذاری در استرالیا
 • کم ریسک بودن سرمایه گذاری در این کشور
 • موقعیت جغرافیایی مناسب
 • سیستم مالیاتی مناسب
 • اقتصاد رو به رشد
 • وجود نیروی کار کافی و مناسب
 • تنوع سرمایه گذاری و صادرات
 • سیستم قانونی مناسب و شفاف
 • بهره مندی از سیستم تجاری توسعه یافته
 • برخورداری از سیستم ارتباطی مناسب و رو به رشد
 • برخورداری از موقعیت تجاری بالا و رو به رشد
 • دارا بودن سیستم قضایی مناسب در هلند

معایب مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

همانطور که می دانید برای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری روش های متفاوتی وجود دارد که به طور مفصل به آن پرداخته شد. علاوه بر مزایایی که در مورد سرمایه گذاری در هلند وجود دارد، به طور قطع معایبی نیز برای این روش مهاجرتی به هلند خواهد داشت. به همین دلیل قصد داریم که شما را علاوه بر مزایای سرمایه گذاری در هلند، با معایب آن نیز آشنا نماییم تا در صورتی که قصد اقدام و انجام سرمایه گذاری در هلند را دارید بتوانید با خیالی آسوده، اقدام به سرمایه گذاری و کسب و کار نمایید. معایب سرمایه گذاری در هلند به شرح ذیل است:

 • بالا بودن هزینه های نیروی کار در هلندسرمایه گذاری در استرالیا
 • کوچک بودن محیط بازار کار داخلی
 • وابستگی به اقتصاد جهانی و اتحادیه اروپا
 • فضای رقابتی بالا در هلند
 • وابستگی به اقتصاد شرکای اروپایی
 • محدویتی برای سرمایه گذاران خارجی در هلند وجود ندارد.
 • شرکت ها در هلند چندملیتی هستند.
 • بازارهای رقابتی با سرمایه گذاران انگلیسی

استانداردهای سرمایه گذاری در هلند

در صورتی که قصد اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری را دارید بهتر است قبل از اقدام برای این کار، به استانداردهای سرمایه گذاری در کشور هلند توجه ویژه نمایید؛ چرا که استانداردهای سرمایه گذاری در هر کشور، نشان دهنده مناسب بودن شرایط سرمایه گذاری در آن کشور می باشد. در بحث استانداردها و امنیت سرمایه گذاری به بررسی شاخص ها و استانداردهایی مانند نرخ کنترل فساد، مصادره اموال و... پرداخته می شود.

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

 • خطر سلب مالکیت یا نرخ مصادره اموال

یکی از مهمترین مواردی که در استانداردهای سرمایه گذاری باید مورد بررسی قرار گیرد، خطر سلب مالکیت شخص متقاضی در کشور مورد نظر می باشد. در حال حاضر ریسک سرمایه گذاری در کشور هلند 1 می باشد که باید گفت دارای ریسک بسیار پایینی برای سرمایه گذاری خواهد بود و افراد متقاضی می توانند در این کشور اقدام به سرمایه گذاری مطمئن نمایند.

 

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

 • کیفیت نظارتی

از مهمترین مواردی که در بحث استانداردهای سرمایه گذاری باید به آن اشاره شود، کیفیت نظارتی می باشد. کیفیت نظارتی، نشان دهنده توانایی دولت در نظارت بر اقتصاد کشور و به ویژه حمایت از بخش خصوصی اقتصاد می باشد. این نرخ در کشور هلند 2.02 می باشد. شاخص کیفیت نظارتی از مثبت 2.5 تا منفی 2.5 تعریف می شود و هرچه این نرخ به حداکثر آن نزدیک باشد، بر امنیت اقتصادی در آن کشور افزوده می شود.

نمودار کنترل فساد در سال 2022

 • کنترل فساد

کنترل فساد از دیگر موارد مهمیست که در بحث استانداردهای سرمایه گذاری مورد بررسی قرار می گیرد. شاخص کنترل فساد از مثبت 2.5 تا منفی 2.5 می باشد. هر چه کنترل فساد در کشوری بیشتر باشد، امکان نفوذ افراد و فساد در سیستم اداری و اقتصادی کشور کمتر می شود. در حال حاضر، شاخص کنترل فساد در کشور هلند 2 می باشد.

 

شاخص های اقتصادی تأثیرگذار بر سرمایه گذاری در هلند

قبل از اقدام برای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری باید شاخص های اقتصادی تأثیرگذار نیز در این کشور مورد بررسی قرار گیرد. شاخص های اقتصادی بیانگر میزان تولید ناخالص داخلی در کشور مورد نظر می باشد. اگر کشوری دارای اقتصاد سالم و رو به رشد باشد، باید دارای حداقل 2 درصد رشد اقتصادی باشد. از مواردی که در شاخص های اقتصادی تأثیرگذار باید مورد بررسی قرار گیرد، علاوه بر تولید ناخالص داخلی موارد دیگری مانند تورم و مالیات می باشد.

نمودار تولید ناخالص داخلی

 • تولید ناخالص داخلی

تولید ناخالص داخلی یکی از موارد مهمی است که در بحث شاخص های اقتصادی تأثیرگذار باید مورد بررسی قرار گیرد. بهتر است بدانید که تولید ناخالص داخلی بر مبنای دلار آمریکا بررسی و محاسبه می شود. میزان تولید ناخالص داخلی در کشور هلند و در سال 2019 در حدود 55000 دلار بوده است که میزان مناسبی محسوب شده و حاکی از رشد اقتصادی در این کشور می باشد.

نمودار تورم در هلند

 • تورم

از موارد مهم دیگری که در بحث شاخص های اقتصادی باید مورد بررسی قرار گیرد، مسئله تورم در هلند می باشد. میزان تورم مربوط به تفاوت نرخ هایی است که در مدت 1 سال اتفاق افتاده است و قدرت خرید مردم را تحت تأثیر قرار می دهد. نرخ تورم در سال 2019 در کشور هلند در حدود 1.9 درصد بوده است.

 

 • مالیات بر درآمد شرکت هانمودار مالیات بر درآمد شرکت ها

مالیات بر درآمد از دیگر مواردی است که شاخص های اقتصادی باید مورد بررسی قرار گیرد. مالیات بر درآمد باید در مدت 1 سال کاری مورد بررسی قرار گیرد که البته به میزان درآمد شخص متقاضی نیز بستگی خواهد داشت. نرخ مالیات بر درآمد در کشور هلند در سال 2019 در حدود 40 درصد بوده است.

 


بنرهای مورد نیاز

پرسش: سلام برای سرمایه گذاری در هلند چقدر پول نیاز است؟

پاسخ:


سوالات متداول راجع به اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری

پرسش: ✅آیا سرمایه گذاری در هلند، منجر به اخذ اقامت این کشور می شود؟

پاسخ:متقاضیان سرمایه گذاری در این کشور می توانند در ابتدا اقامت موقت 3 ساله دریافت نمایند و سپس آن را به مدت 2 سال تمدید کنند. در پایان 5 ساله نخست و در صورتی که در طول این مدت، در کشور هلند حضور داشته و به کار و زندگی مشغول باشید، می توانید اقامت دائم هلند را به دست آورید.

پرسش:بهترین سرمایه گذاری در هلند کدام است؟

پاسخ: از بهترین روش های سرمایه گذاری در هلند، ارائه طرح تجاری برای ثبت شرکت است.

پرسش: ✅وضعیت شاخص ها و استانداردهای سرمایه گذاری در کشور هلند چگونه است؟

پاسخ: با توجه به بررسی وضعیت مهم ترین شاخص ها و استانداردهای سرمایه گذاری مانند ریسک مصادره اموال، تورم، مالیات، نرخ تولید ناخالص داخلی و رشد اقتصادی در کشور هلند می توان گفت که این کشور از امنیت بالایی در سرمایه گذاری برخوردار است. بر این اساس، سرمایه گذاری خارجی در هلند، ضمن حفظ سرمایه اولیه، منجر به افزایش سود می شود.

پرسش: ✅ کدام یک از انواع روش های سرمایه گذاری در هلند، منجر به اخذ اقامت این کشور می شود؟

پاسخ: خرید ملک در هلند، علیرغم سوددهی آن، منجر به اخذ اقامت این کشور نمی شود. اما در صورت کسب امتیاز لازم در سیستم امتیازبندی این کشور و ثبت شرکت با ارائه طرح تجاری مناسب، می توانید اقامت دائم هلند را به مرور زمان به دست آورید.

پرسش: آیا از طریق سرمایه گذاری می توان پاسپورت هلند را کسب کرد؟

پاسخ: به طور مستقیم نمی توان از طریق سرمایه گذاری، پاسپورت هلند را کسب کرد اما پس از گذشت چند سال زندگی در هلند می توان پاسپورت این کشور را درخواست کرد.


_____________________ سخن پایانی درباره مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری _____________________

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری، معرفی بهترین سرمایه گذاری در هلند در سال 2022 و همچنین مزایا و معایب مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در هلند در این مقاله مورد بررسی علمی قرار گرفت. در صورتی که قصد مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری را دارید باید در ابتدا از روش های سرمایه گذاری در این کشور اطلاع کافی داشته باشید تا بتوانید با توجه به شرایط خود، یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در این کشور را انتخاب نمایید. اگر قصد اخذ اقامت و تابعیت هلند از طریق سرمایه گذاری را دارید بهتر است روشی را انتخاب نمایید که بتوانید پس از آن به اقامت و تابعیت هلند دست یابید. مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری انواع مختلفی دارد که شخص متقاضی با توجه به بیزینسی که مد نظر دارد می تواند برای سرمایه گذاری و انجام فعالیت اقتصادی خود اقدام نماید. موسسه ملک پور با داشتن تیم مجرب در امر مهاجرت، آماده ارائه هر گونه خدمات در زمینه مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه ملک پور تماس برقرار کرده و یا فرم تماس را کامل نمایید تا بتوانید از خدمات مشاوره تلفنی رایگان این موسسه برخوردار شوید. همچنین می توانید با مطرح کردن سوالات خود در قسمت "ثبت پرسش" در پایان مقاله، به پاسخ سوالات خود در کوتاه ترین فاصله زمانی دست یابید.

امتیاز 3.77 از 5 ( 36 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
علی باباجانی
سلام و درود مقالات شما خیلی منظم هست و ویدئوها کاش بیشتر بشن خیلی ویدئو ها کمک میکنه به تکمیل اطلاعات ما. در خصوص سرمایه گذاری در هلند اگر ما بخوایم ایده بدیم و با طرح تجاری بیایم جلو که بشه با رقم های معمول اقامت دریافت کرد ریسک کار چقدر هست؟ چه طرح های تجاری تو چه صنعتی بیشتر توی کشور هلند جذاب هست براشون ؟ تو این زمینه آیا شانس مناسبی هست ایرانی قبول کنند؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کشور هلند اگر بخواهید از طریق ایده های تجاری وارد شوید باید طرح تجاری شما خاص و خلاقانه باشد. ریسکی که وجود دارد، ممکن است طرح شما پذیرفته نشود. بهترین بستر را هم حوزه استارت آپ ها دارند که بتوانید اقدام نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود.موفق باشید.
مریم محمدی
عرض ادب آیا سرمایه گذاری در هلند برای اتباع ایرانی آثار اقامتی به همراه داره؟ اگر داره به چه صورته؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب اگر شما بیزینش پلن ارائه دهید و تایید شود میتوانید از طریق ثبت شرکت اقامت بگیرید.لطفا برای دریافت اطلاعات تخصصی و کامل تر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.
حسینی
سلام و درود بر شما. بسیار ممنونم بابت مطالب مفید و کاملتون. در خصوص مهاجرت به هلند آیا این امکان وجود داره که از طریق تحصیل مهاجرت کنیم و اونجا ویزامون تبذیل به سرمایه گذاری بشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، در واقع تحصیل می تواند راه ورود شما باشد و پس از آن می توانید ویزای خود را به کاری یا سرمایه گذاری تبدیل نمایید.
مهدیار
با سلام ضمن تشکر از اقای دکتر و اطلاعاتی که در این زمینه مطرح کردن آیا تو موضوع طرح تجاری حتی در زمان حضور در هلند میتونیم از این سازمان ها هم همکاری و راهنمایی دریافت کنیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. ممنونیم از محبت شما دوست گرامی. بله این سازمان ها در بسیاری از مراحل و موارد در کنار شما خواهند بود.
دایان
سلام و ممنون ازمقاله بسیار خوب شما. همسر من ۵۳ ساله هست و در ایران مغازه پوشاک دارند. ما میخوایم مغازه رو بفروشیم و سرمایه در کار رو انتقال بدیم به هلند با ویزای کارآفرینی. همسر امکان خوندن زبان رو ندارن. به نظر شما ایا امکان داره بدون دانستن زبان این کار رو انجام بدیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. امکان اقدام برای برخی از روش ها بدون مدرک زبان وجود دارد اما قطعا دانستن زبان برای قرار گرفتن و کار کردن در محیط برای شما لازم خواهد بود.
رنجبر
سلام و خدا قوت من 43 سالمه و تو ایران شرکت دارم و قصد دارم برای ایجاد شرکت هلند اقدام کنم. آیا مسیری وجود داره که هم شرکت خودمو داشته باشم و هم بتونم اقامت بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، شما می توانید با ارائه یک ایده نوآورانه شرکت خود را ثبت نموده و در کنار آن برای خود و خانواده تان نیز اقامت دریافت نمایید.
حسین
سلام. مبلغ مستقیم سرمایه گذاری در هلند خیلی زیاده که ، موسسات دیگه میگن کمتره و با یه ثبت شرکت کوچیک اقامت میگیریم. کدوم حرف درسته؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز. در خصوص توضیحات موسسات و منابع دیگر به دلیل عدم اطلاع از مطالبی که به شما عنوان نمودند نمی توانیم اظهار نظر داشته باشیم اما در حال حاضر شما می توانید از طریق نوآفرینی هلند و بدون محدودیتی برای حداقل سرمایه گذاری در این کشور برای دریافت اقامت اقدام داشته باشید. برای بررسی شرایط خود می توانید با شماره گیری 02149196000 اطلاعات تکمیلی دریافت نمایید.
سارا
سلام وقتتون بخیر من میخام برای استارت آپ اقدام کنم ولی هیچ ایده ای ندارم امکان اینکه شما بتونید ما رو گروه استارت آپ وصل کنید هست ؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز. بله با توجه به شرایط تحصیل و رزومه شما امکان قرارگیری در یک سری گروه ها قرار دارد که باید توسط وکیل و تیم بیزنسی بررسی شود.
علی اقایی
سلام برای سرمایه گذاری هلند اگر سرمایهومون خیلی زیاد نباشه ولی سابقه کاری داشته باشیم و چه روشی مناسب تره؟ من شرکت حمل و نقل دارم توی ایران
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما می توانید ازطریق استارت اپ برای هلند اقدام نمایید.
محسن
سلام وقت بخیر. برای تاسیس یک شرکت مواد غذایی در هلند باید در اون کشور حضور ثابت داشت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای تمدید اقامتتان شما بایستی شرط حضور شش ماه و یک روز در سال را رعایت نمایید‌.
رز مقدم
سلام وقت بخیر 38 سال دارم و همسرم 46 ساله هستن یک شرکت بازرگانی دارند و خداروشکر وضعیت شغلیشون خوبه، دو فرزند 18 ساله و 14 ساله دارم، چطور میتونیم برای هلند از طریق سرمایه گذاری یا خرید ملک اقدام کنیم؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر کشور هلند برنامه‌ای اقامتی تحت عنوان خرید ملک ارائه نمی‌دهد. شما می‌توانید از روش‌های دیگر مانند استارتاپ اقدام به اخذ اقامت این کشور نمایید و سپس در آنجا ملک مورد نظرتان را خریداری کنید.
ریما موسوی
سلام در مورد استارت آپ همراه اجازه تحصیل یا کار کردن دارد ؟؟ خود فرد اصلی فقط باید در همان زمینه فعالیت کنه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله همراه میتواند در کنار متقاضی کار هم انجام دهد و یا تحصیل کند و همینطور نفر اصلی باید در همان بیزنس مشغول به کار شود.
شریفی
سلام و وقت بخیر. برای سرمایه گذاری در روش نوآفرینی هلند حداقل سرمایه گذاری در نظر گرفته شده؟ آیا اگر نشان دهیم مبلغ سرمایه گذاری ما بالاتر است شانس دریافت ویزا نیز افزایش پیدا میکند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز برای سرمایه‌گذاری در هلند داشتن سرمایه بین ۳۰ تا ۵۰ هزار یورو کافی می‌باشد. ارائه تمکن مالی بالاتر بستگی به نظر وکیل دارد.
انصاری زاده
سلام وقت بخیر برای یه خانواده ۳نفره حداقل سرمایه لازم برای سرمایه گذاری چقدره واینکه شغل همسرمن ازاده وبنده خانه دارهستم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. در صورتی که شما یک ایده جدید داشته باشید میتوانید برای دریافت اقامت از طریق نوآفرینی اقدام داشته باشید که هیچ محدودیتی برای میزان سرمایه در نظر گرفته نشده است.
Mina
سلام و خسته نباشید در سرمایه گذاری روش کار آفرینی آیا میشه برای داشتن کارگاه خیاطی در سبک متفاوت لباس اقدام کنیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. در صورت داشتن ایده نوآفرینانه میتوانید برای ویزای نوآفرینی در این کشور اقدام داشته باشید.
فاطمه رحمانی
سلام وقت بخیر من 27 سالمه شاغلم لیسانس پرستاری دارم. می تونم از طریق استارتاپ اقدام کنم اقامت بگیرم و تو هلند پروسه معادلسازی رو طی کنم ؟ ممنونم از سایت خوبتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز امکان اقدام وجود دارد.
سحر
وقت بخیر با چه حداقل سرمایه ایی میشه برای سرمایه‌گذاری در هلند اقدام کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در روش هایی مانند نوآفرینی، حداقل مبلغی برای سرمایه گذاری در هلند در نظر گرفته نشده و بسته به نوع بیزنس خود میتوانید سرمایه گذاری نمایید.
شاهین
سلام و عرض ادب من در ایران داری شرکت دانش بنیان هستم و میخواستم بپرسم که از طریق چه روش سرمایه گذاری می توانم برای کشور هلند اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله این امکان وجود دارد.
ستاره سلیمی
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر باشه حداقل سرمایه گزاری در هلند برای برنامه نو افرینی چقدره ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام حدود۳۰ تا ۵۰ هزار یورو تمکن مالی بایستی داشته باشید.
Sma
وقت بخیر با داشتن پاس ترکیه میتونیم برای سرمایه گذاری در هلند اقدام کنیم و پاس اونجارو هم بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله این امر امکان پذیر هست و میتوانید از طریق روش نوآفرینی در کانادا بیزنس و ایده خود را اجرا کنید.
حامی
سلام و عرض ادب من 27 سالمه و لیسانس مدیریت دارم و آیلتس 6 دارم. با چه روشی من می تونم به هلند مهاجرت کنم. دارایی من در حدود 35 هزار دلار هست.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما میتوانید برای تحصیل در کشور هلند اقدام داشته باشید.
شاهپورجانی
سلام و عرض ادب. آیا مسیری برای خرید ملک در هلند و دریافت اقامت در این کشور وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر، امکان دریافت اقامت از طریق خرید ملک وجود ندارد.
فرهادی نیا
سلام و عرض ارادت من میخواستم بپرسم که برای مهاجرت به هلند از طریق داشتن ایده تجاری خوب آیا امکان اقدام وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، با ایده نو میتوانید اقامت نوآفرینی در هلند اخذ نمایید.
رضوی
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر باشه میزان سرمایه گزاری در هلند برای برنامه نو افرینی چقدره ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. برای این منظور محدودیتی برای سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است و میزان سرمایه گذاری شما به ایده شما بستگی دارد.
مشاوره رایگان