سرمایه گذاری در اتریش

11 آذر 1401 27 نظر

سرمایه گذاری در اتریش، روش های سرمایه گذاری در کشور اتریش و شرایط گرفتن اقامت سرمایه گذاری اتریش در این مقاله مورد بررسی علمی قرار گرفته است. آیا سرمایه گذاری در اتریش، امری سودآور است؟ نتایج و آثار اقامتی سرمایه گذاری در اتریش چیست؟ چه افرادی واجد شرایط سرمایه گذاری در کشور اتریش هستند؟ چگونه می توان از طریق سرمایه گذاری، اقامت و تابعیت کشور اتریش را بدست آورد؟ سرمایه گذاری در اتریش، یکی از روش های قانونی مهاجرت به این کشور است که دارای انواع مختلفی می باشد. با توجه به شرایط اقتصادی و وضعیت استانداردهای سرمایه گذاری در این کشور، سرمایه گذاری در کشور اتریش موجب افزایش سود و سرمایه افراد می شود. در این مقاله سعی شده است به مهم ترین نکات انواع روش های سرمایه گذاری در اتریش پرداخته شود. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می شود که با موسسه ملک پور تماس گرفته و از مشاورین متخصص این مجموعه، مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. ضمن اینکه اقدام به تکمیل فرم تماس، منجر به تماس مشاورین موسسه ملک پور با شما و ارائه مشاوره تلفنی رایگان می شود. شایان ذکر است مقاله سرمایه گذاری در کشور اتریش، بر اساس تحقیقات صورت گرفته توسط موسسه ملک پور و پرسش از وکلای محلی همکار اتریش و همچنین بررسی سایت های دولتی تدوین شده و تقدیم حضورتان می شود.

ویدیو موسسه MIE در مورد خودحمایتی اتریش


فایل صوتی موسسه MIE در مورد خودحمایتی اتریش

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

سرمایه گذاری در اتریش

آشنایی با کشور اتریش و شرایط سرمایه گذاری در اتریش

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری، یکی از بهترین روش های مهاجرت محسوب می شود. کشور اتریش یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپاست که در اروپای مرکزی واقع گردیده است. از طریق ویزای سرمایه گذاری اتریش شخص می تواند به اقامت این کشور زیبا و شگفت انگیز دست پیدا کند. اتریش با کشورهای آلمان، سوئیس، جمهوری چک، ایتالیا و... همسایه است. موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب این کشور، یکی از مزیت های سرمایه گذاری در اتریش به شمار می رود.

اقامت اتریش از طریق کار

کشور اتریش از نظر کیفیت زندگی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و این مهم، به دلیل کم بودن آمار جرم و جنایت، رفاه اجتماعی بالا و زیر ساخت های بسیار خوب در این کشور می باشد. نرخ بیکاری در کشور اتریش پایین و حدود 4.8 درصد است. کشور اتریش در آمارهای اخیر جزو چند کشور برتر جهان بوده و پایتخت آن، شهر زیبای وین بیش از ده سال پیاپی به عنوان بهترین شهر جهان شناخته شده است. در جدول زیر، شاخص های کیفیت زندگی در شهر وین بررسی شده است:

ارزیابی شاخص های کیفیت زندگی در شهر وین

شاخص قدرت خرید

95.08

بالا

شاخص ایمنی

78.54

بالا

شاخص سلامت

79.40

بالا

شاخص آب و هوا

77.74

بالا

شاخص هزینه زندگی

71.68

متوسط

قیمت ملک به نسبت درآمد

10.19

متوسط

شاخص زمان حرکت ترافیکی

25.41

پایین

شاخص آلودگی

21.85

کم

سرمایه گذاری در کشور اتریش یکی از پرسودترین سرمایه گذاری های بین المللی برای سرمایه گذاران خارجی می باشد. چرا که وضعیت مطلوب اقتصادی در این کشور، رشد اقتصادی آن را در پی داشته و از طرفی، نظام حقوقی و امنیت سرمایه گذاری در اتریش، یسیاری از علاقمندان به سرمایه گذاری خارجی را جذب خود کرده است. در بخش های دیگر مقاله پیش رو، به بررسی جزییات سرمایه گذاری در این کشور می پردازیم.

ویدیو موسسه MIE در مورد خودحمایتی اتریش


فایل صوتی موسسه MIE در مورد خودحمایتی اتریش

 

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در اتریش

سرمایه گذاری در اتریش از طرق متفاوتی امکان پذیر است. اما تنها از چند روش می توانید به اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری در اتریش دست پیدا کنید. روش هایی مانند سرمایه گذاری به طریق ثبت شرکت و کارت قرمز سفید قرمز و یا خودحمایتی، از جمله روش های مذکور می باشند که در ادامه مقاله به توضیح هر یک خواهیم پرداخت. در روش خودحمایتی ابتدا به شما اقامت موقت 1 ساله داده می شود که قابلیت تمدید سالیانه دارد و پس از 5 سال، تبدیل به اقامت اتریش به طور دائم می شود. در روش قرمز سفید قرمز نیز ابتدا یک کارت اقامت موقت 2 ساله دریافت می نمایید که در صورت تمدید طی 5 سال، منجر به اخذ اقامت دائم اتریش می شود. شما می توانید پس از 6 سال زندگی در این کشور، درخواست پاسپورت اتریش را از دولت آن داشته باشید. (توجه داشته باشید که اخیراً برای روش قرمز سفید قرمز توسط دولت اتریش سخت گیری شدیدی اعمال شده و بهتر است تا اطلاع ثانوی از این روش، مگر برای افراد با شرایط ویژه مورد تایید موسسه MIE اقدام به درخواست اقامت اتریش نکنید) البته دریافت پاسپورت و تابعیت اتریش منوط به شرایطی می باشد که در صورت رعایت آن ها و تأیید دولت اتریش، به شما تعلق می گیرد. برخی از شرایط اخذ تابعیت اتریش عبارتند از:

 • آشنایی با فرهنگ کشور اتریش و ادغام با آن
 • عدم وجود سوء سابقه کیفری و اداری
 • حداقل 5 سال اقامت قانونی و زندگی در کشور اتریش
 • تسلیم تابعیت قبلی خود
 • تسلط بر زبان آلمانی در حد مناسب
 • برخورداری از تمکن مالی مناسب و توانایی پرداخت بیمه و مالیات
 • عدم ارتباط با گروهک های تروریستی و ضد صلح

سرمایه گذاری در اتریش از طریق ثبت شرکت

جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری اتریش می توان از طریق ثبت شرکت در این کشور اقدام نمود. انواع مختلفی از ثبت شرکت در کشور اتریش وجود دارد، مانند شرکت با مسئولیت محدود. اغلب افراد جهت سرمایه گذاری در اتریش، از شرکت با مسئولیت محدود استفاده می نمایند. برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود نیاز است که فرد سرمایه اولیه حدود 35.000 یورو داشته باشد و این سرمایه را در حساب خود در اتریش نشان دهد. البته می توان این سرمایه را در دو مرحله نیز نشان داد. در شرکت با سهامی عام، سرمایه اولیه 70,000 یورو می باشد که عمده این مبلغ توسط سهام داران تأمین می شود. شرکت با سهامی خاص، شرکت با مسئولیت نامحدود، شرکت تضامنی و... از انواع دیگر شرکت ها هستند. شما می توانید از طریق دریافت مشاوره و راهنمایی از وکلای ارشد و متخصص موسسه ملک پور، مطمئن ترین سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در اتریش را انجام دهید. 

لازم به ذکر است که با توجه به اقتصاد پویا و با ثبات کشور اتریش، سرمایه گذاری در این کشور، حتی اگر اقامت را هم به همراه نداشته باشد، مزایای بسیاری همچون سود قابل توجه برای افراد به همراه دارد. هزینه هایی که علاوه بر دارا بودن سرمایه برای ثبت شرکت در اتریش نیاز است، شامل موارد زیر است:

 • هزینه مربوط به اسناد و ثبت محضری آنها
 • هزینه مربوط به ثبت شرکت
 • پرداخت مالیات یک سال
 • هزینه ثبت نام یکساله
 • هزینه خدمات دولتی

متقاضیان سرمایه گذاری در اتریش از طریق ثبت شرکت، باید مدارک زیر را ارائه دهند:

 • مدارک هویتی متقاضی اصلی و شریک ها
 • رزومه و مدرک تحصیلی متقاضی و شرکاء
 • اجاره نامه شرکت
 • امضا اعضای شرکت برای ثبت آنها
 • مدرک عدم سابقه کیفری
 • پرداخت هزینه های مربوطه
 • ارائه بیزنس پلن
 • گواهی پرداخت سهم سرمایه افراد

سرمایه گذاری در اتریش از طریق کارآفرینی

در این حالت مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری، فرد می تواند با ثبت شرکت و ارائه بیزینس پلن قوی نشان دهد که قصد دارد سرمایه گذاری در اتریش را در زمینه فعالیت مشخصی که در برنامه تجاری خود ذکر کرده، انجام دهد و از این طریق در اقتصاد اتریش تأثیر مثبتی ایجاد نماید و همچنین کار آفرینی نماید. نکته ای که در این مورد وجود دارد این است که؛

 • بایستی حتما بیزینس پلن قوی داشته و ارائه دهید تا مورد تأیید قرار گیرد.
 • باید سرمایه اولیه شرکت خود را حداقل 50.000 یورو نشان دهید.
 • حداقل از کل سهام این شرکت 50 درصد آن را دارا باشید.

خبر خوشحال کننده ای که باید به کارآفرینان جوان در کشور اتریش داد، این است که آنها حمایت دولت اتریش را دارند و دولت این کشور، بودجه ای را در این رابطه به افراد اختصاص داده است. این روش آسان اخذ اقامت برای سرمایه داران که با ارائه یک طرح خلاقانه و کاربردی برای متقاضیان در دسترس قرار دارد، زمانی به وقوع می پیوندد که افراد شرایط متعددی از جمله : تمکن مالی، مدرک تحصیلی مرتبط، دارا بودن بیمه درمانی، ثبت اطلاعات مورد نیاز از جمله: آدرس محل سکونت، اجاره نامه و مواردی اینگونه را به طور کامل رعایت کنند. از مزایای مهم کارآفرینی در اتریش، باید به موارد زیر اشاره کرد:

 • فعالیت به بازار اقتصادی گسترده و پویا
 • دستیابی به اقامت ارزشمند کشور اتریش
 • اخذ اقامت برای دیگر افراد خانواده
 • بهره مندی از حمایت و مزایای دولتی
 • قابلیت گرفتن تابعیت دوگانه
 • بهره مندی از مزایای بانکی اتریش
 • رسیدن به پاسپورت اتریش

سرمایه گذاری در اتریش از طریق ثبت شرکت و استخدام کارمند

روش دیگری که برای اخذ ویزای سرمایه گذاری در اتریش وجود دارد و یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین نوع ثبت شرکت در کشور اتریش می باشد، پروسه کارت قرمز سفید قرمز است. در این پروسه، شرکت ثبت کرده و با استخدام همسر خود به عنوان کارمند در آن شرکت، از طریق استخدام همسر در شرکت اتریشی، به اقامت اتریش دست پیدا خواهید کرد. این مطالب مربوط به موسسه ملک پور است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیرقانونی بوده و مجاز نمی باشد. در این پروسه یکی از دو زوجه باید شرایط و امتیازات لازم جهت استخدام در اتریش را داشته باشد. جهت بررسی امتیازات و شانس موفقیت پرونده خود با موسسه ملک پور مشورت نمایید. برای انجام این پروسه، شرکت با مسئولیت محدود ثبت می کنیم که سرمایه اولیه برای این شرکت 35.000 یورو است.

(توجه داشته باشید که اخیراً برای روش قرمز سفید قرمز توسط دولت اتریش سخت گیری شدیدی اعمال شده و بهتر است تا اطلاع ثانوی از این روش، مگر برای افراد با شرایط ویژه مورد تایید موسسه MIE اقدام به درخواست اقامت اتریش نکنید)

سرمایه گذاری در اتریش از طریق خرید ملک

بسیاری از سرمایه گذاران علاقه دارند با سرمایه گذاری در اتریش از طریق خرید ملک و مستغلات به اقامت این کشور دست پیدا کنند. در حال حاضر در بسیاری از کشورها، خرید ملک و نگه داری ملک در چند سال پیاپی به اقامت دائم آن کشور ختم می شود. برای مثال کشورهای اسپانیا، پرتغال و ... که این شرایط را برای کسب اقامت از طریق خرید ملک برای سرمایه گذاران مهیا کرده اند. درمورد سرمایه گذاری در اتریش از طریق خرید ملک لازم به ذکر است که اقامت اتریش با خرید ملک به تنهایی امکان پذیر نمی باشد. البته نکته جالب توجه این است که ایرانی ها امکان خرید ملک در اتریش را دارند و به طور کامل ملک به آنها تعلق می گیرد و به نسل های بعد هم منتقل خواهد شد. خرید ملک در اتریش از متری 3000 یورو شروع می شود و بسته به شهر و منطقه، این مبلغ افزایش پیدا می کند. در زمینه خرید ملک، موسسه ملک پور شما را راهنمایی نموده و با همراهی وکلای اتریشی مجرب، تمامی مراحل قانونی این پروژه را به صورت دقیق انجام خواهد داد.

سرمایه گذاری در اتریش از طریق خودحمایتی یا تمکن مالی

یکی از راه های اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری از طریق خودحمایتی یا تمکن مالی است. در این پروسه شخص باید نشان دهد که گردش مالی خوبی داشته و حدود 20 هزار یورو به ازای هر یک از اعضای خانواده خود در حساب بانکی در ایران دارد. علاوه بر سرمایه نشان داده شده در حساب بانکی، شخص باید تعدادی ملک نیز داشته باشد. همچنین شخص می بایست اثبات نماید که ماهیانه 2000 تا 3000 یورو درآمد ثابت دارید. اینکه روش درآمد شما از روش صحیح و مجاز باشد برای سفارت بسیار مهم است و اگر درآمد شما از روش های اشتباه مثل قاچاق یا فروش اسلحه و یا مواد مخدر باشد مورد پذیرش سفارت نمی باشد. در صورتی که شرایط ذکر شده را داشته باشید، می توانید سرمایه گذاری در اتریش از طریق خودحمایتی را انجام دهید. از آنجایی که اگر شما در تاریخ مقرر یعنی تا2 ژانویه به سفارت خانه مراجعه کنید شانس پذیرش ما بالامی رود و سفارت ایران شلوغ است، می توانید از سفارت اتریش در کشور های همسایه مانند کویت، امارات، ترکیه و یا قطر مراجعه کنید. موسسه ملک پور در این زمینه شما را کامل راهنمایی کرده و تمامی مدارک لازم را برای پرونده خودحمایتی اتریش شما در کنار وکلای اتریشی گرداوری می نماید و با ارائه پرونده شما، اقامت اتریش را به صورت موقت برای شما اخذ می نماید. شما پس از سپری شدن 5 سال از اقامت موقت خود در اتریش، اقامت دائم این کشور را کسب می نمایید. نکته مهمی که در این زمینه وجود دارد این است که شما در طول اقامت موقت خود در اتریش، اجازه کار ندارید؛ اما می توانید به عنوان کارفرما در این کشور سرمایه گذاری نمایید و با اقامت سرمایه گذاری اتریش، از سود حاصل از سرمایه گذاری خود بهره مند شوید.

سرمایه گذاری در اتریش از طریق فرانچایز

یکی از انواع سرمایه گذاری در اتریش که با سود بسیار بالایی همراه است، سرمایه گذاری در فرانچایز است. رستوران های زنجیره ای مانند مک دونالد، برگرکینگ، ساب وی، لی برگر و ... در اکثر کشورهای دنیا شعبه داشته و سود ماهیانه از فروش این رستوران ها بسیار بالا است. سرمایه لازم برای دریافت نمایندگی و شراکت در فرانچایزها در هر یک از این رستوران ها متفاوت است. برای دریافت نمایندگی رستوران هایی مانند ساب وی و لی برگر، سرمایه لازم در کشور اتریش حدود 70 تا 100 هزار یورو مشخص شده است، اما در مورد مک دونالد این سرمایه بالاتر است (در حدود 1 تا 2 میلیون دلار آمریکا). سود حاصل از شراکت در این رستوران ها نیز حدود 20 تا 22 هزار یورو در ماه است و در مورد مک دونالد این سود حتی تا حدود 50 هزار یورو در ماه به صورت خالص تعیین شده است. سود سرمایه گذاری در اتریش از طریق فرانچایزها باعث شده است که این راه انتخاب بسیار فوق العاده ای برای سرمایه گذارانی باشد که به دنبال سود بالا هستند. در مورد سرمایه گذاری در اتریش از طریق فرانچایزها و ویزای سرمایه گذاری در اتریش می توانید با موسسه ملک پور تماس حاصل نموده تا بتوانید از تجربه بسیار بالا این موسسه در زمینه فرانچایزها بهره مند گردید. تنها نکته ای که در این مورد وجود دارد این است که برای دریافت نمایندگی فرانچایزها فرد باید دوره هایی را پشت سر بگذارد که اغلب این دوره ها در آلمان و آمریکا برگزار می شود و نمایندگی فرانچایزها عموماً مختص افرادی است که اقامت کشورهای اروپایی را داشته باشند.

سرمایه گذاری در اتریش از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

از دیگر روش های سرمایه گذاری در اتریش از طریق خرید اوراق قرضه دولتی است که منجر به مهاجرت و اخذ اقامت به این کشور نمی شود. علاقمندان به مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری و خرید اوراق قرضه دولتی می توانند از سایر روش های سرمایه گذاری که دارای آثار اقامتی می باشند، اقدام نموده و پس از اخذ اقامت کشور اتریش، اقدام به خرید اوراق قرضه دولتی اتریش نمایند. علاقمندان به خرید اوراق قرضه دولتی و سهام شرکت ها پس از دریافت اقامت اتریش می توانند برای سرمایه گذاری مورد نظر خود بدون هیچ مانعی اقدام نمایند. لازم به ذکر است که روش های مختلفی برای مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری و سایر کشورهای اتحادیه اروپا وجود دارد که با مبلغ اندکی و در حدود 50 هزار یورو امکان پذیر می باشد.

روش و نحوه خرید بیزینس در اتریش

روش های سرمایه گذاری در اتریش دارای انواع مختلفی می باشد. یکی از پر طرفدارترین روش ویزای سرمایه گذاری اتریش، به دلیل دارا بودن سود بسیار، خرید بیزینس می باشد. البته باید توجه داشت که در زمان خرید بیزینس باید به نکات و موارد بسیاری توجه نمود. رفتن به سراغ خرید بیزینس های پردرآمد و موفق در کشور اتریش کار راحتی نمی باشد. بعضی از این بیزنس ها شامل: خرید پمپ بنزین، رستوران ها و مغازه ها می باشد. زمانی می‌توان به موفقیت در روش خرید بیزنس در اتریش امیدوار بود که به سراغ بیزینس های کم دردسر و بدون ریسک و البته سودآور برویم. تعداد بسیاری از این بیزینس ها وجود دارد که تجربه سودآور و دلچسبی را برای سرمایه گذاران در اتریش به ارمغان می آورد.

نحوه خرید رستوران در اتریش

شاخص ترین نوع خرید بیزینس و سرمایه گذاری در اتریش از این طریق، خرید رستوران است. افرادی که به سراغ این بیزینس می روند، با ریسک کمتری به سوی موفقیت حرکت خواهند کرد. برند و رستوران های صاحب نامی در کشور اتریش وجود دارد که از درآمد بسیار خوبی در این زمینه برخوردار می باشند و افراد قادر به همکاری با این برند ها خواهند بود. لازمه خرید بیزنس رستوران در اتریش، گذراندن دوره آموزشی در این حیطه که اصول برقراری ارتباط با مشتری، مدیریت، فروش و... می باشد، الزامی است.

شرایط خرید مغازه در اتریش

خرید مغازه در اتریش نیز می تواند بیزنس سودآوری برای افراد باشد و سرمایه گذاری در اتریش را تبدیل به عملی پر سود و منفعت، می نماید. البته بسیار مهم است که افراد تصمیم درستی، پیرامون این مقوله گرفته و مغازه هایی را انتخاب کنند که دارای فروش قابل توجه باشند. متقاضیان قادر به خرید مغازه و افتتاح شعبه جدید از یک برند معروف در کشور اتریش می باشند.

بهترین تجارت در اتریش چیست؟

قطعاً یافتن بهترین نوع تجارت در اتریش برای خارجیان که قدم به این کشور می گذارند بسیار مهم است. تجارت و سرمایه گذاری های متعددی در هر کجای دنیا از جمله کشور اتریش وجود دارد، اما انتخاب بهترین آن کار آسانی نمی باشد. لازم به ذکر است که واژه بهترین برای هر شخصی در معنای مختلفی قرار می گیرد. اما به طور کلی بهترین تجارت، تجارتی است که نیاز به سرمایه زیاد نداشته و سود قابل توجهی را بدون کمترین رسیک به افراد هدیه می دهد. بهترین تجارت در اتریش، معطوف به موضوع و حوزه های مختلفی می شو. برای مثال: بهترین تجارت در اتریش برای کسانی که در بخش کشاورزی فعالیت می کنند، تولید و فروش سبزیجات و میوه های بدون مواد شیمیایی می باشد. اما اگر بخواهیم بهترین نوع تجارت در اتریش برای مهاجران به این کشور را در نظر بگیریم، به تجارتی به نام خرید بیزینس می رسیم که خطرات کمتری همراه با سود قابل توجهی را برای سرمایه گذاران، به ارمغان می آورد.

مهم ترین مزایای سرمایه گذاری در اتریش

همان طور که گفته شد شرایط اقتصادی کشور اتریش و وضعیت شاخص ها و استانداردهای سرمایه گذاری در این کشور به گونه ای است که سرمایه گذاری و دارا بودن ویزای سرمایه گذاری اتریش را امری سودده و منطقی جلوه می دهد. علاوه بر جنبه های مادی، اقدام از طریق این روش مهاجرتی در کشور اتریش دارای مزایای دیگری نظیر بهره مندی از شرایط و کیفیات زندگی در یکی از برترین کشورهای جهان می باشد. در این بخش به صورت موردی به بیان چندی از مزایای سرمایه گذاری در اتریش می پردازیم:

 • رتبه 22 ام در میان 190 کشور، از نظر پیشرفتگی اقتصادسرمایه گذاری در استرالیا
 • دارای معتبرترین پاسپورت جهان
 • چهارمین کشور ثروتمند جهان
 • کشوری توسعه یافته و دارای زیرساخت های بسیار قوی
 • موقعیت جغرافیایی عالی، قرارگیری در اروپای مرکزی و همسایگی با بهترین کشورهای اروپا
 • کیفیت بسیار بالای زندگی در اتریش
 • ثبات سیاسی بالای کشور اتریش
 • نظام قضایی بسیار قوی
 • سطح رفاه اجتماعی بالای مردم
 • سطح ریسک بسیار پایین جهت سرمایه گذاری در اتریش

معایب سرمایه گذاری در اتریش چیست؟

در بخش قبل، مزایای سرمایه‌گذاری در اتریش و مهاجرت از این طریق مورد بررسی قرار گرفت. بدون شک مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری علاوه بر مزایا، دارای معایبی نیز می باشد که البته ممکن است این معایب به صورت طبیعی برای تمامی روش ها و طرح های سرمایه گذاری در سراسر جهان وجود داشته باشد. پ

 • شاید یکی از مهمترین معایب و در عین حال بزرگترین محاسن سرمایه گذاری در اتریش، دقت و نظارت همیشگی دولتسرمایه گذاری در استرالیا اتریش بر سرمایه گذاری در این کشور باشد. به ویژه که نظارت بر پرداخت مالیات شرکت ها بسیار دقیق می باشد.
 • یکی از شروط اصلی خودحمایتی که یکی از روش های مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری می باشد، حضور حداقل 6 ماه از سال در خاک کشور اتریش است. در مقایسه با برخی کشورها که فاقد شرط حضور می باشند، این مهم یکی از معایب مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری با خودحمایتی محسوب می شود. چرا که برخی از افراد قادر به حضور در کشور اتریش به مدت 6 ماه در سال نمی باشند.
 • از دیگر ویژگی های برخی از برنامه ها و زیرمجموعه های مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری، برخورداری از یک سیستم امتیازبندی است. این ویژگی از آن جهت که نیازمند کسب امتیاز لازم برای سرمایه گذاری در کشور اتریش می باشد، به عنوان یک عیب شناخته می شود و از طرفی نیز از آن جایی که تأثیر نظر آفیسر را کاهش می دهد، یک حسن به شمار می آید.

استانداردهای سرمایه گذاری در اتریش

جهت سرمایه گذاری در اتریش و یا هر کشور دیگر، یکی از مهم ترین نکاتی که هر سرمایه گذار باید به آن دقت کند میزان امنیت سرمایه گذاری در کشور مقصد است. هر چه سلامت نظام قضایی آن کشور، قانون مندی و پای بندی بر قراردادهای بین المللی و ثبات در رفتار با سرمایه گذار خارجی در کشور مقصد بالاتر باشد، سرمایه گذاری در آن کشور از امنیت بیشتری برخوردار است. در این صورت سرمایه گذار با اطمینان خاطر از حفظ سرمایه در آن کشور، می تواند سرمایه گذاری ایمنی را تجربه نماید. کشور اتریش در این زمینه بسیار قوی بوده و از نظام قضایی بسیار قوی و عادلی برخوردار است. کشور اتریش بسیار سختگیرانه قوانین وضع شده را اعمال می نماید. از این رو می توان گفت سرمایه گذاری در اتریش بسیار ایمن است. در این بخش، تعدادی از استانداردهای سرمایه گذاری بررسی می شوند:

سرمایه گذاری در اتریش

 

ریسک مصادره اموال در اتریش

با بررسی نرخ مصادره اموال در این کشور می توان به میزان امنیت سرمایه گذاری در اتریش دست یافت. نرخ مصادره اموال از عدد 1 تا 7 ارزش گذاری شده است که عدد 1 مربوط به مطمئن ترین و خوش سابقه ترین کشورها در رابطه با سرمایه گذار خارجی و عدم مصادره اموال خارجیان می باشد.

سرمایه گذاری در اتریش

کنترل فساد در اتریش

یکی از استانداردهای سرمایه گذاری در اتریش که معرف امنیت سرمایه گذاری در این کشور می باشد، نرخ کنترل فساد هست. هر چه سیستم اداری، مالی و قضایی یک کشور سالم تر باشد، امنیت سرمایه گذاری نیز در آن کشور بیشتر است. زیرا در صورت کنترل فساد در کشور اتریش و یا دیگر کشورها، از دخالت ها و تأثیر اشخاص سودجو و فاسد در سیستم اداره اتریش کاسته می شود. 

سرمایه گذاری در اتریش

 

کیفیت نظارتی در اتریش

شاخص کیفیت نظارتی در ارتباط با نقش دولت در برخورد با توسعه بخش خصوصی در اقتصاد و نحوه برخورد آن با سرمایه گذاران خارجی می باشد. همانطور که قبلاً گفته شد، کشور اتریش جزو کشورهای مهاچرپذیر می باشد که از پذیرش و حضور مهاجرین بین المللی و به ویژه سرمایه گذاران خارجی در خاک خود استقابل می کند. با استفاد از نمودار مقابل، چگونگی نرخ این شاخص در چند سال گذشته کشور اتریش قابل مشاهده و بررسی می باشد.

شاخص های اقتصادی تاثیرگذار بر سرمایه گذاری در اتریش

از جمله شاخص های مورد اهمیت برای یک سرمایه گذار خارجی به جهت سرمایه گذاری در اتریش، نرخ تولید ناخالص داخلی، نرخ تورم و میزان مالیات در کشور اتریش می باشند که در ادامه این بخش مورد بحث قرار می گیرند.

خودحمایتی اتریش

 

تولید ناخالص داخلی در اتریش

عملکرد اقتصادی کشور اتریش از طریق تولید ناخالص داخلی آن منعکس می شود و نشان می دهد سرمایه گذاری در اتریش سودآور خواهد بود یا خیر. هرچه میزان تولید ناخالص داخلی بالاتر باشد، نشان دهنده میزان توان تولید و فروش بالا در این کشور است. در نتیجه سرمایه گذاری در آن کشور سودآورتر خواهد بود. در سال 2019 نرخ تولید ناخالص داخلی اتریش در حدود 55000 دلار آمریکا ثبت شده است که آمار بسیار خوبی محسوب می شود. لازم به ذکر است که مقادیر تولید ناخالص داخلی بالاتر از 35000 دلار آمریکا، نشان از پیشرفته بودن اتریش و نویدبخش احتمال بالای سوددهی سرمایه گذاری در اتریش می باشد.

تمکن مالی اتریش

 

تورم در اتریش

تورم را می توان میزان تغییر قیمت کالا و اجناس در طی یک سال تعریف کرده که تأثیر مستقیمی بر میزان توانایی خرید مردم و سبد خرید کالا دارد. هر چه میزان تورم در یک کشور کمتر باشد، حاکی از ثبات اقتصادی آن کشور است. نمودار مقابل، به خوبی تغییرات تورم در سال های گذشته کشور اتریش را به نمایش می گذارد.

تمکن مالی اتریش

 

نرخ مالیات در اتریش

نرخ مالیات در کشورهای مختلف متفاوت است که این نرخ توسط دولت هر کشور تعیین می شود. بنابر قوانین تعیین شده جهت سرمایه گذاری در اتریش، نرخ مالیات در اتریش بر درآمد شرکت ها حدود 25 درصد مشخص شده است که البته بسته به کسب و کار شما این میزان ممکن است افزایش یابد. بطور قطع میزان مالیات پایین تر مطلوب سرمایه گذاران خواهد بود، چرا که در این صورت سود آنها بالاتر خواهد رفت. در نمودار مقابل، تغییرات نرخ مالیات در اتریش در سال های اخیر را مشاهده می فرمایید.

 


بنرهای مورد نیاز

پرسش: سلام. بنده قصد مهاجرت به اتریش دارم و سرمایه‌م نزدیک به یک میلیون یورو هستش.ایا میتونم اقامت داٸم و پاسپورت اتریش رو بگیرم و در زمینەی املاک هم سرمایه گذاری کنم؟؟ ممنون میشم پاسخ من رو بدید.

پاسخ:

⬅️ چنانچه علاقمند به اطلاعات بیشتر درباره آیا بهترین کشور برای اقامت اتریش هست؟ هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


سوالات متداول 

انواع روش های سرمایه گذاری در اتریش کدامند؟

روش های متعددی نظیر ثبت شرکت، خودحمایتی، خرید ملک و خرید فرانچایزها برای سرمایه گذاری در اتریش وجود دارد.

 ✅بهترین روش های سرمایه گذاری در اتریش کدام است؟

بهترین روش سرمایه گذاری در اتریش، خودحمایتی و بلوکارت است که هر کدام نیاز به شرایط خاصی دارند.

آیا کشور اتریش برای سرمایه گذاری مناسب است؟

کشور اتریش از رشد اقتصادی مناسبی برخوردار است و استانداردها و شاخص های اقتصادی این کشور، در وضعیت مطلوبی برای سرمایه گذاری قرار دارند که علاوه بر حفظ سرمایه، منجر به افزایش سود سرمایه گذار می شود.

حداقل مبلغ مورد نیاز جهت سرمایه گذاری در اتریش چه مقدار است؟

متقاضیان سرمایه گذاری در اتریش می توانند با حداقل 50 هزار یورو، اقدام به سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در اتریش نمایند.

سخن پایانی

سرمایه گذاری در اتریش، مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری و شرایط گرفتن اقامت سرمایه گذاری اتریش در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. سرمایه گذاری در اتریش که یکی از انواع طرق قانونی مهاجرت به این کشور می باشد، دارای انواع مختلفی است که از جمله برترین آن ها می توان به خودحمایتی اشاره کرد. از دیگر روش های سرمایه گذاری در اتریش، ثبت شرکت و کارآفرینی و خرید ملک می باشند. علاوه بر جنبه های مادی و افزایش سود ناشی از سرمایه گذاری در اتریش، می توان از این طریق برای دریافت اقامت و تابعیت کشور اتریش نیز اقدام نمود. بدین منظور لازم است که روش سرمایه گذاری مناسب را انتخاب کرده و سایر شرایط آن مانند مدت زمان لازم، میزان تمکن مالی کافی و به کارگیری سرمایه لازم و ... را رعایت کرد. جهت کسب اطلاعات کافی در این زمینه می توانید با موسسه ملک پور تماس گرفته و یا فرم تماس را پر نمایید تا بدین ترتیب با شما تماس گرفته شده و مشاوره تلفنی رایگان ارائه گردد. همچنین می توانید سوالات خود را در بخش "ثبت پرسش" که در انتهای مقاله قرار دارد مطرح فرمایید و پاسخ را از مشاورین زبده و کارآزموده این موسسه دریافت نمایید.

امتیاز 4.64 از 5 ( 45 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
نسیم
سلام و عرض ادب خدمت شما من متاهل هستم 32 ساله هستم دیپلمه و در ایران رستوران دارم تمایل د ارم برای سرمایه گذاری در مک دونالد یا رستوران در کشور اتریش اقدام کنم حدود 5 میلیارد سرمایه دارم ایا می تونم با راه اندازی رستوران یا خرید مک دونالد یا کی اف سی اقامت بگیرم؟ چطور و از چه راهی می تونم اقامت بگیرم و سرمایه گذاری کنم؟ سود سرمایه گذاری در مک دونالد چقدر است؟ ممنون میشم من رو راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، با توجه به اینکه امکان اخذ اقامت از طریق فرانچایزها در کشور اتریش فراهم نیست، شما می توانید با اخذ اقامت از طریق خودحمایتی وارد اتریش شده و با برآورد محیط، نسبت به انتقال سرمایه خود و انتخاب کسب و کار مدنظر اقدام فرمایید. اطلاعات کامل تر در این باره توسط همکاران ما طی مشاوره تلفنی رایگان خدمت شما ارائه خواهد شد. * مانا باشید *
عیسی
با عرض سلام خدمت تمام پرسنل محترم موسسه من سی ساله هستم و متاهل و یک فزرند چهار ساله دارم و قصد اخذ اقامت ندارم فقط میخوام با 70 هزار یورویی که دارم در اتریش از طریق رستوران های زنجیره ای سرمایه گذاری کنم و از سودی که بدست میارم زندگی بهتری داشته باشم ایا با 70 هزار یورو امکانش هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، مبلغ 70 هزار یورو جهت راه اندازی فرانچایز کفایت نمی کند و حداقل مبلغ مورد نیاز برای تأسیس یک ساب وی به طور مثال 100 هزار یورو می باشد. در ضمن شما بدون داشتن اقامت در اتریش امکان راه اندازی فرانچایز را نخواهید داشت و جهت شرکت در کلاس های مربوطه الزام اقامت در اتریش وجود دارد. * مانا باشید *
الهه
باسلام بنده سی وهشت ساله هستم ومدرک نقاشی دارم ودراین زمینه وقاب سازی هنری فعالیت دارم دارای دوفرزند هستم وازلحاظ مالی هم تمکن دارم میخواستم ببینم ازچه طریقی میتونم اقامت اتریش وبگیرم .
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب اتریش و اقامت آن از طرق مختلفی امکان پذیر است، اقامت هنرمندان، خودحمایتی، قرمز سفید قرمز، بلوکارت، دوره زبان و... که جهت امکان سنجی هر یک، اطلاعات بیشتری از شما نیاز است و اینکه آیا کدام روش بهترین برای شماست، نیاز است تا جلسه تخصصی جهت بررسی دقیق تر شرایط برگزار گردد. با مشاورین مجموعه مرتبط شوید. * مانا باشید *
مهران احمدی
سلام ممنون از مطالب خوبتون من ۴۴ ساله هستم و دکترا مدیریت دارم همسرم ۳۹ ساله هستن و فوق لیسانس ژنتیک و ۲ فرزند داریم امکان ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اتریش برای ما هست ؟ در حال حاضر ۵ میلیارد سرمایه دارم از چه طریقی میتونیم سرمایه گذاری کنیم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه بهتر راهنمایی تان کنیم باید شرایط شما را دقیق تر بررسی کنیم اما بصورت کلی باتوجه به رزومه ای که می فرمایید سرمایه گذاری در اتریش در برنامه هایی چون قرمز سفید قرمز و بلو کارت که از طریق ثبت شرکت صورت می پذیرد، شانس دارید و شرایط عمومی شما خوب است. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
محمد فتحي
سلام.ضمن تشكر بابت مقاله خوبتون. خواستم بدونم خريد ملك به تنهايي باعث اقامت نميشه؟ ما يه خانواده ٤ نفره هستيم. ايا با سرمايه گذاري اتريش امكان اين وجود داره بتونيم با هم همزمان مهاجرت كنيم؟ من چنتا ملك دارم كه با فروششون نزديك به ٧ ميليارد ميتونم داشته باشم و جهت سرمايه گذاري اتريش استفاده كنم.بهترين روش رو به من پيشنهاد ميديد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه بهتر راهنمایی تان کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما بصورت کلی خیر کشور اتریش به صرف خرید ملک اقامت نمی دهد مگر در شرایط خاص. برای سرمایه گذاری در اتریش هم روش های مختلفی چون قرمز سفید قرمز، بلوکارت و همچنین خود حمایتی اتریش گزینه های بسیار خوبی است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
علیرضا صائب
سلام و وقت بخیر ممنون از مقاله خوبتون در خصوص سرمایه گذاری در اتریش. من مقاله رو خوندم و شرایط رو بررسی کردم اما میخوام بدونم که بهترین روش کدومه؟ و اینکه خرید ملک در اتریش هیچ اثر اقامتی نمیتونه برای ما داشته باشه؟ مشکل مالی ندارم من و فوق لیسانس برق هستم. با 37 سال سن در رشته کاری خودم جز بهترین های کشور هستم. اما برای آینده فرزندان میخوام مهاجرت کنم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب برای اینکه توانیم به بهترین نتیجه برسیم در یک پیام یا یک سوال امکان پذیر نمی باشد اما رزومه عمومی شما مطلوب است و شانس خوبی برای مهاجرت به اتریش دارید. کشور اتریش به صرف خرید ملک اقامت نمی دهد اما اگر طرح تجاری یا بیزینس پلنی روی ملک بدهید این امکان برای شما وجود دارد که با تجارت در ملک هم اقامت دریافت نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
شهاب انوری
سلام و عرض احترام متشکر از مقاله کاملتون و اطلاعات سرمایه گذاری در اتریش . آیا در اتریش روشی وجو دارد که با مبلغ خاصی خرید ملک و یا سرمایه گذاری در یک شرکت اتریشی بتوان به اقامت دائم و پاسپورت رسید؟ اگر امکان پذیر است چقدر دارایی نیاز است. ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی در سرمایه گذاری هایی که روی طرح های خاص و خلاقانه صورت می پذیرد می توانید موفق به اخذ اقامت شوید، مبلغ مورد نیاز هم 50.000 یورو می باشد. اگر بخواهید از طریق سرمایه گذاری در املاک اقامت دریافت نمایید باید بالای 500.000 یورو سرمایه گذاری نمایید که در شرایط خاص منجر به دریافت اقامت می شود. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
مهدی صبیحی
با سلام بنده لیسانس عمران از دانشگاه دولتی و بدون مدرک زبان و ۳۳ سال دارم و وضعیت مالی ضعیف میخواستم بدونم کدوم کشور میتونم درسم رو ادامه بدم ممنون از لطف شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب برای مهاجرت دارایی کافی یکی از فاکتورهای مهم محسوب می شود حتی اگر تحصیل رایگان اقدام فرمایید . فوق لیسانس نروژ رایگان می باشد یا تحصیل با هزینه کم هم برای دیگر کشورهای اروپایی مقدور می باشد برای اطلاعات بیشتر و دقیقتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .
محمدی
سلام وقت بخیر ممنون از مقاله و سایت خوبتون سوال من این هست که ایا از طریق خرید فرانچایز ها می تونم اقامت بگیریم؟برای خودمون و کل اعصای خانواده و اگر اره شرایطش به چه صورته؟ حداقل سرمایه ی مورد نیاز این پروسه چقدره؟ و اقامتی که میده چند ساله ست ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب این پروسه طولانی مدت می باشد بهتر است از روشهای اقامتی اقدام فرمایید و بعد تو محیط خرید فرانچایز ها رو انجام دهید میزان سرمایه هم بستگی به نوع بیزینس شما دارد لطفا برای دریافت اطلاعات تخصصی و کامل تر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.
شاهین سالاری
سلام و وقت بخیر آیا می توان از طریق تحصیل به اتریش مهاجرت نمود و بعد برای روش های سرمایه گذاری در اتریش مانند تاسیس شعبه برگر کینگ اقدام کرد و اقامت خود را به اقامت کاری تبدیل کرد؟ برای این منظور حداقل چه مقدار سرمایه لازم است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله میتوانید تحصیل کنید اما اگر شرایط کاری داشته باشید از همان ابتدا می توانید از طریق کار یا سرمایه گذاری اقدام فرمایید. برای سرمایه گذاری بستگی به نوع بیزینس شما دارد، لطفا برای دریافت اطلاعات تخصصی و کامل تر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.
سلمان کاشیان
سلام و عرض احترام خدمت تیم MIE . بنده چند سال است که در ایران صاحب بیزینس هستم و رستوران دارم که خدارو شکر نسبتاً موفق هم بوده است. آیا سرمایه گذاری در فرانچایز مستقیماً به اقامت می رسد یا باید حتما از قبل اقامت بگیرم؟ حداقل میزان سرمایه گذاری در فرانچایز های ساب وی و مک دونالد را می فرمایید؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب مستقیم نمیتوانید اقامت بگیرید میتوانید از طریق روشهای اقامتی دیگر وارد شوید و بعد خرید بیزینس داشته باشید البته شرایط متفاوت می باشد باید رزومه شما بررسی شود و بهترین راه را خدمتتان اعلام کنیم،لطفا برای دریافت اطلاعات تخصصی و کامل تر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.
امیر زیاری
درود وقتتون بخیر یه سوال داشتم از حضورتون، بنده با دارایی حدودی 2 میلیون یورو می تونم بیزینس اولیه و موفقی در اتریش داشته باشم؟ اتریش بهتر سرمایه گذاری انجام بدم یا سایر کشورها مثل کانادا و آمریکا ممنون میشم راهنمایی بفرماییید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز، شما با این مبلغ در تمام کشورهایی که فرمودید می توانید سرمایه گذاری انجام داده و اقامت دریافت نمایید اما برای انتخاب بهترین گزینه بهتر است تا بیزنس پلن قوی داشته باشید و البته از مشاوره با شخص آقای دکتر ملکپور استفاده نمایید تا راهنمای شما برای انتخاب کشور مناسب باشند. ضمن اینکه در کشوری مانند اتریش حتی این شرایط برای شما وجود دارد تا بدون سرمایه گذاری اقامت این کشور را بدست آورید و پس از آن بتوانید سرمایه خود را منتقل نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تخصصی تر پیشنهاد میکنیم از مشاوره رایگان اولیه با مشاورین موسسه استفاده نمایید.
احمد
با سلام. با توجه به اینکه ثبت شرکت در اتریش نیاز به استخدام دارد؛ با توجه به شرایط کرونایی امکان سرمایه گذاری در اتریش از طریق ثبت شرکت در حال حاضر وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. در صورتی که بخواهید از این طریق در اتریش اقامت بدست آورید باید در شرکت ثبت شده استخدام شوید که دقیقا با توجه به وضعیت کرونا کار قدری دشوار شده است ولی برای روش های جایگزین می توانید با کارشناسان موسسه ارتباط برقرار نمایید.
حسن خواجه مراد
سلام روزخوش حداقل مبلغی که با روش های سرمایه گذاری میشه توی اتریش ثبت شرکت داشته باشیم چقدر هست؟ و معمولا چقدر زمان میبره ویزای سرمایه گذاری مون بیاد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و درود دوست عزیز برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود نیاز است35.000 سرمایه اولیه یورو داشته باشید و در شرکت با سهامی عام، نیاز است سرمایه اولیه 70,000 یورو داشته باشید. برای کسب راهنمایی بیشتر با دفاتر موسسه در ارتباط باشید.
محسن
سلام من کارم بیزنس هستد و میخوام در اتریش سرمایه گذاری کنم. چقدر باید پول داشته باشم؟؟؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز عموماً مبلغ سرمایه گذاری ها از 200.000 یورو به بالاست. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت کامل بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact
علی
دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری کدام. روش از بقیه روش ها بهتره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
اینکه کدام مسیر را انتخاب کنید به شرایط شما بیشتر بستگی دارد اما روش ثبت شرکت و خود حمایتی از روش هایی است که با استقبال مواجه می گردد.
واعظ
وقت بخیر از چه طریقی میتونیم در اتریش سرمایه گذاری کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب راه های سرمایه گذاری در کشور مور نظرتان شامل : ثبت شرکت، خودحمایتی، خرید ملک و خرید فرانچایزها می شود.
حسن
با خرید یک سوپرمارکت در اتریش می شود از طریق سرمایه گذاری وارد این کشور شویم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام اگر مبلغ سرمایه گذاری شما حداقل مورد تایید کشور اتریش باشد بله با خرید سوپر مارکت نیز امکان دریافت اقامت از طریق ویزای سرمایه گذاری وجود دارد.
علی رضا
سلام و عرض ادب مایل بودم بدونم که سطح زبان و دانش آلمانی هم تاثیری توی آثار تابعیتی و مهاجرت به این کشور داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بستگی به برنامه ی اقامتی دارد که شما می خواهید اقامت پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
سینا
تجارت های موفق در اتریش کدام تجارت ها هستند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز این موارد را اگر از سایت های تجاری یا مجلاتی که در حوزه اقتصاد فعالیت می کنند دقیق تر می توانید پیگیری بکنید چون با استانداردهای درست تجاری گزارش ارائه می کنند. موفق باشید.
رضا علوی
وقت بخیر من ۱۸ سال سن دارم و تمایل داشتم بدونم که آیا امکان سرمایه گذاری در کشور اتریش رو می تونم داشته باشم یا خیر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در حال حاضر برای سرمایه گذاری در کشور اتریش باید بیزنس پلان یا طرح تجاری داشته باشید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact
بابایی
وقت بخیر در صورت سرمایه گذاری چه آثار اقامتی به ما تو اتریش تعلق میگیره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز از سال اول به شما کارت اقامت تعلق می گیره و بعد از 5 سال می توانید اقامت دائم دریافت نمایید.
وحید
سلام من مغازه دار هستم در بازار تهران میشه همین شغل رو توی اتریش داشته باشیم و اقامت این کشور رو به دست بیاریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله شما می توانید با راه اندازی مغازه در این کشور به ویزای سرمایه گذاری دست یابید.
فائزه گویا
سلام راه های سرمایه گذاری که منجر به اقامت دائم میشه کدام روش ها می باشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
از این روش ها می توانید به اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری دست یابید. روش ثبت شرکت و خودحمایتی در اتریش
الهه چشمه
سلام یکی از کم ریسک ترین و راحت ترین روش هایی که با سرمایه گذاری بتونیم اقامت اتریش رو دریافت کنیم بدون نیاز به کار کردن چه روشی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
از جمله راحت ترین روش های اقامتی می توان اقامت از طریق خودحمایتی و خرید اوراق دولتی را نام برد.
رضا آوینی
سلام من یه مقدار سرمایه دارم میخواستم با سرمایه گذاری اقامت اتریش رو بگیرم میشه راهنمایی کنید کم ریسک ترین و محبوب ترین روش سرمایه گذاری که توی اتریش رونق بالایی داره چه شغل ها و کارهایی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و درود به طور کلی بیزینس در اتریش از شغل های مورد استقبال با سود بالا و ریسک پایین می باشد.
آسیه سماواتی
سلام روزتون بخیر ما باغ پسته داریم 60 هکتار باغمون بعد توی ایران شرکت صادرات پسته داریم میخواستم بدونم میشه یه شرکت توی اتریش بزنیم واسه واردات محصولات ایرانی مثل پسته و زعفران و صنایع دستی روش اقامت هم بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله ثبت شرکت در اتریش یکی از روش های سرمایه گذاری می باشد که ازآن طریق می توانید برای دریافت اقامت اقدام کنید.