ثبت شرکت در انگلستان

31 نظر

ثبت شرکت در انگلستان به عنوان یکی از مقاصد مهاجرتی به حساب می آید به طوری که در این کشور 5 میلیون شرکت به ثبت رسیده است. هزینه های اولیه ثبت شرکت حدود 200 پوند می باشد، اما تنها با ثبت شرکت امکان اخذ اقامت نیست و باید یک نفر مقیم انگلیس در شرکت شما مشغول باشد، موسسه mie به کمک وکلای محلی انگلیسی به شما کمک می کند تا یک بیزینس پلن مناسب را ارائه دهید برای ثبت شرکت در انگلیس باید نوع شرکت مشخص باشد و با توجه به آن سرمایه مورد نیاز وارد شود. شما برای اینکه بتوانید درخواست اقامت دهید باید خودتان درشرکتی که ثبت کردید مشغول به کار شوید و به خود ماهی 30 تا 40 پوند حقوق دهید بیمه و مالیات خود را هم بدهید. با رعایت موارد ذکر شده اخذ اقامت 3 ساله ممکن می گردد که قابل تمدید است و بعد از 5 سال امکان اخذ اقامت دائم می باشد و بعد از 6 سال میتوانید برای پاسپورت درخواست دهید. دولت انگلستان با توجه به شرایط فعلی و نظام بانکی هدفمند و معتبر خود در جهان، هر ساله افراد زیادی را برای سرمایه گذاری در کشور خود جذب می نماید. از جمله این روش های سرمایه گذاری، ثبت شرکت در انگلیس می باشد. شما عزیزان در صورت تمایل به اقدام می توانید با موسسه MIE تماس حاصل فرمایید و با دریافت مشاوره تلفنی رایگان، اطلاعات خود را افزایش دهید.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد مقایسه ویزای استارتاپ و ثبت شرکت انگلیس


تماس با ما

ثبت شرکت در انگلیس

انواع شركت در انگلستان

به منظور ثبت شرکت در انگلستان باید به این نکته توجه کرد که انواع شرکت در انگلستان وجود دارد که هر کدام شرایط مخصوص به خود را دارند. در ادامه این مطلب، به برخی از انواع شرکت در انگلستان اشاره می نماییم.

انواع شرکت در انگلیس

 • انواع شرکت در انگلستان و شرکت سهامی عام (PLC)

یک شرکت سهامی عام است که اغلب به اختصار "شرکت سهامی عام" یا مخفف PLC می شود، شرکتی است که می تواند سهام یا اوراق قرضه را به عموم مردم بفروشد.اینگونه شرکتها معمولاً قبل از اینکه مجدداً به عنوان PLC برای ثبت سرمایه ثبت شوند، به عنوان شرکتهای محدود خصوصی شروع به کار می کنند. برای تبدیل شدن به یک شرکت سهامی عام، یک تجارت باید 50،000 پوند یا بیشتر داشته باشد که حداقل 25٪ آن باید قبل از شروع تجارت شرکت پرداخت شده باشد. شرکتهای سهامی عام نیز ملزم به داشتن حداقل دو مدیر و یک دبیر شرکت می باشند.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد کارشرکت انگلیس


 

 • انواع شرکت در انگلستان و شرکت خصوصی محدود با ضمانت

یک شرکت خصوصی با ضمانت محدود، مسئولیت ضامن های خود را به مبلغی که از قبل توافق شده است و باید در صورت انقراض شرکت پرداخت کنند، محدود می کند.سازمان های غیرانتفاعی مانند مؤسسات خیریه، باشگاه ها، اتحادیه های دانشجویی، جوامع و مؤسسات اجتماعی موجودیت های معمولی هستند که از این نوع شرکت ها برای تعیین محدودیت کم برای مبلغی که اعضا (صاحبان) باید در صورت بروز مشکل پیش بیایند، استفاده می کنند.هیچ سرمایه سهامی وجود ندارد و بنابراین سهامدار در یک شرکت خصوصی محدود با ضمانت وجود ندارد. اعضای شرکت ضامن هستند و در صورت انقطاع شرکت غالباً مبلغ اسمی مانند 1 پوند را به عهده دارند.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد کارشرکت انگلیس-2


 

 • انواع شرکت در انگلستان و شرکت خصوصی محدود توسط سهام

با بیش از دو میلیون ثبت نام در شرکت های خانگی، شرکت های خصوصی محدود شده توسط سهام بیشترین نوع شرکت در انگلستان هستند. معمولاً از آنها به عنوان شرکتهای سهامی خاص یاد می شود و باید در انتهای نام آنها کلمه "Limited" یا پسوند اختصاری "Ltd." باشند. یکی از مهمترین دلایل محبوبیت این نوع خاص شرکتهای راه اندازی شده این است که مانند شرکتهای سهامی عام، مبلغی که سهامداران در صورت انحلال شرکت مسئول آن هستند به اندوخته های شرکت محدود می شود.در مقابل، یک تاجر انفرادی شخصاً مسئول کلیه بدهی های مرتبط با تجارت خود است. دارایی های شخصی وی می تواند برای بازپرداخت بدهی توقیف شود. بر خلاف شرکت های سهامی عام، حداقل شرط سرمایه برای یک شرکت خصوصی محدود با سهام وجود ندارد، بنابراین بسیاری از آنها با سرمایه گذاری در انگلیس بسیار اندک تأسیس می شوند.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت کارشرکت انگلستان


 • انواع شرکت در انگلستان و شرکت خصوصی نامحدود

در مقایسه با انواع دیگر، تعداد شرکت خصوصی نامحدود کمتر از باقی انواع می باشد. مبلغی که اعضای شرکت ملزم به پرداخت آن هستند در صورت انقطاع شرکت، محدودیتی ندارد، بنابراین معمولاً برای شرکتهایی استفاده می شود که ورشکستگی بسیار کم خطر باشد.کیفیت مهم دیگر برای شرکتهای نامحدود خصوصی این است که طبق قانون مجبور نیستند حسابهای سالانه را به شرکتهای بزرگ ارائه دهند. این امر باعث می شود شرکت های نامحدود برای مشاغلی که مایل به حفظ سطح پنهان کاری در مورد وضعیت مالی خود هستند، جذاب باشد.

ویدیو موسسه MIE در مورد کار شرکت جدید انگلیس


مراحل ثبت نام براي ثبت شركت در انگلستان

همانطور که توضیح داده شد یکی از روش های سرمایه گذاری در کشور انگلستان، روش ثبت شرکت است. البته مهاجرت به انگلیس از طریق ثبت شرکت به تنهایی موجب اخذ اقامت نمی شود؛ بلکه اشخاص باید حتماً بیزنس پلن قوی ارائه دهند و حداقل 50000 پوند سرمایه گذاری نمایند. همچنین این طرح تجاری باید ایده ای نوآورانه را به همراه داشته باشد که مورد توجه قرار بگیرد. این طرح تجاری بایستی ایده ای باشد که از لحاظ اقتصادی، سود دهی کافی را برای این کشور داشته باشد. این روش مراحل زیادی دارد که در این مبحث به آن ها خواهیم پرداخت.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد کار شرکت بهترین روش مهاجرت


 

 • اولین مرحله، انتخاب نام مناسبی است که قبلاً شرکتی با این نام در کشور انگلستان به ثبت نرسیده باشد.
 • نوع شرکت حتماً باید معلوم باشد.
 • معرفی اعضای شرکت و سهامداران شرکت و همه افرادی که قصد ثبت شرکت را دارند، باید مدارک کامل هویتی را ارائه دهند.
 • ارائه مهر که برای ثبت شرکت لازم است.
 • ارائه آدرس شرکت که باید جایی مشخص باشد.
 • ارائه گزارش میزان سرمایه شرکت
 • مشخص نمودن طبقه بندی استاندارد صنعتی فعالیتهای اقتصادی برای مشخص شدن نوع کار شرکت
 • ارائه اسناد مربوط به مالیات و بیمه ملی

ویدئو موسسه MIE در مورد قوانین جدید سرمایه گذاری در انگلستان


هزينه ثبت شركت در انگلستان

بعد از بررسی انواع شرکت در انگلستان یکی از اصلی ترین مواردی که برای مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت باید مورد بررسی قرار بگیرد بحث هزینه ها است قطعا شخصی که قصد دارد در کشور انگلستان شرکتی را به ثبت برساند و منجر به اقامت شود هزینه های دیگری به جز هزینه ثبت شرکت خواهد داشت. به طور کلی هزینه ثبت شرکت  اولیه ثبت شرکت حدود 200 پوند می باشد و هزینه کلی حدودا 5 هزار پوند است. در صورتی که شخص بخواهد به واسطه ثبت شرکت به اقامت برسد باید طرح تجاری به همراه سرمایه ای را دارا باشد. سرمایه لازم برای این امر تقریبا سرمایه گذاری 50 هزار پوندی در انگلیس است. در این روش، اشخاص باید در بیزینس پلن خود ابتکار و نوع آوری را ارائه دهند تا در واقع بتوانند ویزای نوآوری انگلستان را دریافت کنند. در این شرایط است که اشخاص می توانند اقامت 3 ساله و قابل تمدید تا 5 سال را اخذ نمایند. در سر فصل های بعد نکات مثبت و منفی ثبت شرکت در انگلستان بررسی خواهد شد.

ویدئو موسسه MIE در مورد سرمایه گذاری در انگلستان


قوانین ثبت شرکت در انگلستان

قوانین ثبت شرکت در انگلستان یک فرآیند حقوقی است که طی یک تجارت محدود به ثبت می رسد. در زیر، مراحل اصلی ثبت شرکت در انگلستان را مرور می‌کنم:

 • انتخاب نام شرکت: نام شرکت باید منحصر به فرد باشد و هیچ تداخلی با نام شرکت‌های دیگر نداشته باشد.
 • تهیه اساسنامه (Memorandum of Association): این اسناد شامل اطلاعاتی مانند نام شرکت، آدرس ثبت، نوع شرکت، و اطلاعات درباره سهامداران است.
 • تهیه اظهارنامه شرکت (Articles of Association): این اسناد حاوی جزئیات بیشتری از امور مدیریتی شرکت می‌باشند.
 • تعیین مقدار سرمایه سهامی: شما باید مشخص کنید چه مقدار سرمایه سهامی برای شرکت تعیین شده است.
 • ثبت شرکت در دفتر ثبت شرکت (Companies House): شما باید اطلاعات شرکت خود را به دفتر ثبت شرکت ارسال کنید. این اطلاعات شامل اطلاعاتی مانند نام شرکت، آدرس ثبت، نام مدیران، و اطلاعات سهامداران است.
 • پرداخت هزینه ثبت: مراحل ثبت همراه با هزینه‌هایی مانند هزینه ثبت اولیه و هزینه سالیانه مربوط به دفتر ثبت شرکت همراه است.
 • ثبت کد ملی شرکت (VAT Registration): اگر معاملات شرکت شما مالیات بر ارزش افزوده (VAT) تحت پوشش قرار می‌گیرد، شما باید برای ثبت کد ملی VAT در دفتر مالیاتی اقدام کنید.

الزامات ثبت شرکت در انگلستان

جهت ثبت شرکت در انگلستان واجباتی وجود دارد که که در این بخش به آنها اشاره می کنیم:

 • نام شرکت: شرکت باید یک نام تجاری متمایز و منحصر به فرد داشته باشد. در نام شرکت نباید از الفاظ ممنوعه استفاده شود و شرکتی با این نام و مشابه آن قبلاً نباید ثبت شده باشد.
 • ادرس شرکت: شرکت باید یک آدرس دفتر ثبت شده در انگلستان برای انجام امور تجاری داشته باشد، محل شرکت باید در پرونده ذکر شود.
 • انتخاب مدیران: تعداد مدیران یک شرکت بستگی به نوع این شرکت دارد، سن مدیران نباید کمتر از 18 سال باشد.
 • سهام داران: برای تاسیس شرکت فقط یک نفر می تواند سهام داره اصلی باشد، و دو نفر به صورت مشارکتی و با مسئولیت محدود می توانند به عنوان معاونین مشارکت داشته باشد. محدودیتی برای تعداد سهامداران یک شرکت وجود ندارد.
 • شخص حقیقی: باید حداقل یک شخص حقیقی یا فردی غیر از شرکت سهامی خاص به عنوان مدیرعامل وجود داشته باشد مدیر اصلی شرکت و یا منشی شرکت یا هر شخصی که بر موارد اساسی شرکت نظارت دارد باید آدرس خدمات خود را به خانه شرکت های انگلستان ارائه دهد این آدرس می تواند در هر نقطه از جهان باشد.
 • PSC: افرادی که دارای حق رای هستند (سهام بالای 25%) باید شناسایی و معرفی گردند.
 • ارائه تفاهم نامه و اساس نامه: برای ایجاد شرکت باید اسناد قابل توجه مانند تفاهم نامه و اساسنامه تهیه گردد که این بیانیه باید توسط تمامی سهامداران امضا و تایید شده باشد.
 • کد فعالیت های اقتصادی SIC: متقاضی باید کد استاندارد طبقه بندی صنعتی فعالیت های اقتصادی یعنی SIC را انتخاب و ارائه کند.
 • ثبت نام در اداره مالیات: متقاضی باید در اداره مالیات شرکت ها تحت  HMRC ثبت نام کند.
 • جزئیات حساب بانکی شرکت باید ارائه گردد.
 • پرداخت کارمزد ثبت شرکت: میانگین کارمزد به ازای هر ثبت شرکت در بریتانیا 8963 پوند است.

لیست مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت انگلستان

مدارک مود نیاز برای ثبت شرکت در انگلستان، شامل چندین مورد می گردد که تکمیل و ارائه آنها موجب به ثمر رسیدن تلاش افراد در این زمینه می شود. این مدارک عبارتند از:

 • اسکن پاسپورت (اسکن پاسپورت دیگر سهامداران در صورت وجود، ضروری است)
 • تنظیم اساسنامه همراه با ترجمه اصلی
 • تنظیم شرکتنامه به همراه ترجمه اصلی
 • مشخص نمودن سرمایه مورد نظر
 • کد اقتصادی شرکت
 • یکی از قبوض دولتی همچون قبض تلفن، آب، برق و گاز به همراه ترجمه اصلی
 • افتتاح حساب بانکی

اخذ اقامت انگلیس از طریق ثبت شركت

اخذ اقامت انگلیس از طریق ثبت شرکت دارای شرایط خاصی می باشد. به طور مثال:

 • ثبت شعبه شرکت: افرادی که دارای شرکت یا کسب و کاری در کشور خود هستند می توانند به منظور ایجاد شعبه دوم بیزینس خود برای ویزای تجاری انگلستان اقدام نموده و از این طریق اقامت 2 ساله ای که قابلیت تمدید ندارد، اقامت انگلستان را دریافت نمایند.
 • بیزینس نوآور: در صورتی که بیزینس پلن و طرح تجاری آنها نوآورانه و جدید باشد می توانند از طریق ویزای نوآوری اقامت این کشور را دریافت نمایند. برای مهاجرت به انگلستان از طریق این روش می توان اقامتی 3 ساله دریافت کرد. پس از اتمام 3 سال، اشخاص می توانند این اقامت انگلستان را به مدت 2 سال دیگر نیز تمدید کرده و در نهایت بعد از گذشت 5 سال، برای اقامت دائم این کشور درخواست دهند. این شرایط بسیار خوبی است برای افرادی که قصد اخذ اقامت و راه اندازی کسب و کاری را در این کشور دارند. در این شرایط اشخاص باید حداقل نمره آیلتس 4 را کسب کرده باشند. در ضمن نیاز است که تمامی مدارک از جمله پاسپورت، سابقه کار و مدارک هویتی ارائه شود.
 • کار در شرکت:شما برای گرفتن اقامت فقط نمیتوانید با ثبت شرکت اقامت دریافت کنید و باید در شرکت خود مشغول به کار شوید و وقتی مشغول به کار شدید به عنوان یک شخص حقیقی باید حقوق دریافت کرده همچنین بیمه و مالیات خود را هم پرداخت کنید در این صورت میتوانید درخواست اقامت دهید.

نامه عدم سوء پیشینه نیز برای اخذ اقامت دائم کشور انگلستان اهمیت زیادی دارد. اشخاص در صورتی می توانند اقامت 3 ساله خود را برای 2 سال دیگر تمدید کنند که کسب و کار خود را راه اندازی کرده باشند و توانسته باشند بیمه و مالیات پرداخت کنند. در چنین شرایطی شخص برای تمدید اقامت برای 2 سال دیگر نیز واجد شرایط خواهد بود. در ادامه با هم شرایط ثبت شرکت در انگلیس را بررسی خواهیم نمود.

طرح تجاري براي ثبت شركت در انگلستان

در خصوص ثبت شرکت در انگلیس و ارائه طرح تجاری توضیحاتی داده شد. همانطور که قبلاً نیز گفتیم، حتماً باید ایده ای نو و مبتکرانه در این طرح تجاری قابل ارائه باشد. موسسه MIE می تواند شما عزیزان را درخصوص یک طرح تجاری قابل قبول راهنمایی کند. برای راه اندازی یک بیزنس در کشور انگلستان و اخذ اقامت انگلستان از این طریق، طرح تجاری اهمیت بسیار زیادی داشته و حتماً باید مورد توجه قرار بگیرد. این طرح بایستی توجیه اقتصادی داشته و بتواند سود و منفعت بالایی برای این کشور به همراه داشته باشد. شما عزیزان می توانید با دریافت مشاوره راهنمایی های بسیار مفیدی در این زمینه کسب نمایید. یکی از شروط تأیید طرح تجاری ثبت شرکت در انگلیس، منفعت اقتصادی آن طرح برای شهروندان انگلیسی می باشد.

ثبت شرکت مجازی در انگلستان

ثبت یک شرکت مجازی (Virtual Company) یا شرکت آنلاین در انگلستان به عنوان یک شرکت خدماتی بدون نیاز به دفتر فیزیکی در انگلستان امکان‌پذیر است. این شرکت‌ها معمولاً به منظور ارائه خدمات در فضای دیجیتال و اینترنتی تاسیس می‌شوند. همچنین شما باید یک آدرس ثبتی در انگلستان داشته باشید. این می‌تواند یک آدرس تجاری باشد و از خانه یا محل اقامت افراد مدیر مجازی نیز می‌توان استفاده کرد
شرکت مجازی یک شرکت حقوقی است و باید مستندات حقوقی مناسبی داشته باشد. در نهایت شما باید با قوانین مالیاتی انگلستان آشنا باشید و مالیات‌های مربوط به درآمد شرکت خود را پرداخت کنید.

شرایط تاسیس شعبه شرکت در انگلستان

زمانی که شخصی صاحب شرکتی بوده و یا سهامدار آن می باشد، قادر به اخذ اقامت انگلستان از طریق ثبت شعبه شرکت خود در انگلستان خواهد بود. اشخاصی که موفق به ثبت شعبه جدید شرکت خود در کشور انگلستان می گردند، از مزایای بسیاری همچون اجازه کار و  تحصیل همسر و تحصیل رایگان فرزندان برخوردار می شوند. در این حالت افرادی که به عنوان مدیر ارشد یا مدیر اجرایی هستند می توانند به منظور کار در شعبه دوم کسب و کار خود در انگلیس اقامت این کشور را اخذ نمایند. اقامت در این روش 2 ساله می باشد و قابلیت تمدید ندارد.

شرایط تاسیس شعبه شرکت در انگلستان شامل مواردی از جمله:

 • دارا بودن یک شرکت ثبت شده و یا داشتن سهام شرکت در کشور مبدا
 • داشتن هزینه کافی و تمکن مالی
 • تجربه مدیریتی
 • ارائه بیزنس پلن مناسب
 • توانایی رشد و ارتقاء بیزنس و اقتصاد کشور انگلستان
 • انجام مراحل ثبت شعبه شرکت که شامل انتخاب نام، نیروی کار، ارائه اسناد و مدارک مورد نیاز

مالیات شرکت در انگلستان چقدر است؟

مالیات شرکت در انگلستان دارای جزییات بسیاری می باشد که شرکت ها را ملزم به پرداخت مالیات 9 ماه و 1 روز در سال می کند. پرداخت ها در اول ماه ژانویه باید صورت پذیرد و نرخ مالیات در حال حاضر، 19 درصد می باشد و سود خالص قبل از مالیات به بیش از 300 هزار پوند تجاوز نمی کند. برای اعلام و پرداخت مالیات میبایست شرکت ها اقدام به پر کردن فرم CT600 به درآمد و گمرکات عالی (HMRC)  کنند. این فرم باید متشکل از سود خالص شرکت پس از کم کردن مالیات، و هزینه های عملیاتی گزارش و مالیات، محاسبه گردد. مالیات شرکت در انگلستان از طریق سایت، کارت و یاتلفن قابل پرداخت است. در رابطه با مالیات شرکت در انگلستان باید گفت که گزارش مالیاتی حتما میبایست توسط خود مدیر یا منشی شرکت امضا گردد و همه حساب ها، قانونی و طبقه بندی شده در کشور انگلستان باشد.

توضیحات نحوه استعلام ثبت شرکت در انگلستان 

استعلام ثبت شرکت در انگلستان به منظور آگاهی از وضعیت و اصالت شرکت صورت می پذیرد. این اقدام ضروری است که قبل از انجام هرگونه معامله صورت پذیرد. چگونگی استعلام ثبت شرکت در انگلیس به شرح زیر است:

 • پرداختن به جزییات برای آگاهی از مشکلاتی همچون جعلی بودن شرکت و...
 • تحقیق پیرامون شرکت از طریق گفته های دیگران: برای دوری از تجربه های تلخ در این زمینه، بهتر است که از طریق سرچ در گوگل و یا ارتباط با فعالان در حوزه مربوطه، از افراد مشورت بجویید
 • بررسی ثبت FCA شرکت
 • بررسی وب سایت های رسمی شرکت

با توجه به پیچیده بودن و حساسیت بالای ثبت شرکت که پای هزینه و سرمایه افراد درمیان است، تحقیق و جست وجو حرف اول را می زند که از طریق روش های ذکر شده می توان تحقیقات خود را تکمیل و در استعلام ثبت شرکت در انگلستان، موفق عمل کرد.

نكات مهم مربوط به مهاجرت به انگلستان از طريق ثبت شركت

در این مبحث قصد داریم به بررسی کلیه نکات مربوط به ثبت شرکت انگلیس بپردازیم. به طور کلی ثبت شرکت در کشور انگلستان مراحل دشواری ندارد و می توان گفت با دارا بودن حداقل سرمایه لازم و طرح تجاری قابل قبول، این روش میسر خواهد شد.

 • هزینه ثبت شرکت در انگلستان در حدود 5000 پوند می باشد و حداقل سرمایه لازم، 50 هزار پوند است.
 • طرح تجاری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و حتماً باید توجیه اقتصادی داشته باشد.
 • ثبت شرکت در انگلیس می تواند حتی با وجود یک عضو و یک سهام دار میسر شود.
 • از مهم ترین نکاتی که در مورد وضعیت اقتصادی این کشور مورد توجه است، نرخ پایین بیکاری و پرداخت مالیات کمتر از 20 درصد است.
 • این کشور اهمیت زیادی برای سرمایه گذاران خارجی قائل است و آن ها را مورد حمایت قرار می دهد.
 • نرخ مصادره اموال نیز در کشور انگلستان دارای میانگین 1 می باشد.

بهترین شهرهای انگلستان برای ثبت شرکت

انتخاب شهر مناسب برای ثبت شرکت در انگلستان به عوامل متعددی نظیر نوع فعالیت شرکت، بازار مورد نظر، هزینه‌ها، و امکانات شهری مرتبط است. در اینجا برخی از بهترین شهرهای انگلستان برای ثبت شرکت را بررسی می‌کنیم:

 • لندن (London): به عنوان پایتخت و مرکز اقتصادی بزرگ انگلستان، لندن جایگاه مهمی در ثبت شرکت‌ها دارد. این شهر دارای بازار بزرگ، شبکه حمل و نقل عمومی فوق‌العاده، و امکانات بسیار است.
 • منچستر (Manchester): منچستر یک شهر دینامیک با بازار کار فعّال، هزینه زندگی مقرون به صرفه، و زیرساخت‌های مدرن است.
 • بریستول (Bristol): بریستول یک شهر فرهنگی با شرایط کسب‌وکار خوب، تکنولوژی پیشرفته، و محیط زیست سالم است.
 • کمبریج (Cambridge): با وجود جامعه تحقیقاتی قوی و حضور دانشگاه کمبریج، این شهر برای شرکت‌های فناوری و نوآوری جذاب است.
 • ادینبرا (Edinburgh): ادینبرا به عنوان پایتخت اسکاتلند با فعالیت‌های فرهنگی و تاریخی غنی، همچنین با امکانات تجاری خوب، مطرح است.
 • لیورپول (Liverpool): لیورپول یک شهر بندری با اقتصاد پویا و همچنین هزینه‌های زندگی مناسب است.
 • لیدز (Leeds): لیدز یکی از شهرهای مهم اقتصادی انگلستان است و برای شرکت‌های خدماتی و مالی جذاب است.
 • برایتون (Brighton): این شهر ساحلی با زندگی شبانه پرانرژی و فضای فرهنگی، برای شرکت‌های خلاق و فناوری جذاب است.

نقاط مثبت مهاجرت به انگلستان از طريق ثبت شركت

می توان گفت یکی از مهم ترین نکات مثبت مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت، پیشرفته و توسعه یافته بودن این کشور است. طی سالیان اخیر افراد زیادی به این کشور مهاجرت کردند و از طرق مختلف به اقامت دست یافتند. به طور کلی ثبت شرکت در انگلستان قوانین نسبتا ساده ای دارد. این کشور دارای شرکت های بسیار معتبری در سراسر جهان می باشد بنابراین افراد می توانند به واسطه ثبت شرکت با کلیه کشورهای پیشرفته جهان در ارتباط باشند. نکته مثبت دیگر این است که ثبت شرکت در این کشور می تواند تنها از طریق یک شخص انجام پذیرد. مورد دیگر اینکه هزینه های به ثبت رساندن شرکت در انگلستان نسبتاً پایین است. و همچنین میزان پرداخت مالیات زیر بیست درصد می باشد. یکی دیگر از نقاط مثبت مهاجرت از طریق ثبت شرکت در انگلیس این است که این کشور پتانسیل بالای در جذب سرمایه گذاران خارجی دارد و آنها را مورد حمایت زیادی قرار می دهد.

نقاط منفي مهاجرت به انگلستان از طريق ثبت شركت

شاید اولین نکته منفی که در خصوص مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت در ذهن هر کسی شکل گیرد، بحث بالا بودن هزینه ها و گران بودن این کشور است. در کشورهای دیگری مانند استرالیا و کانادا متقاضیان می توانند با ایجاد شعبه دوم کسب و کار خود و ثبت شرکت اقامت این کشورها را دریافت نمایند. این روش می تواند با هزینه های کمتری انجام پذیرد. یکی دیگر از چالش هایی که اشخاص برای ثبت شرکت در انگلستان ممکن است با آن روبرو شوند، طرح تجاری است. مبتکرانه و نوآورانه بودن طرح تجاری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و اشخاص حتماٌ باید با فعالیت خود، ایده های نوین را به صنعت این کشور تزریق نمایند.

خدمات موسسه MIE در خصوص ثبت شركت در انگلستان

در مبحث سرمایه گذاری، اشخاص گاهاً تمام پول و سرمایه خود را وارد کشور مقصد می کنند. تمام دارایی هر شخص نتیجه سال ها کار و تلاش او می باشد؛ بنابراین اشخاص باید قبل از هر اقدامی به طور کامل در مورد نحوه سرمایه گذاری در کشور مورد نظرشان تحقیق نمایند. جمع آوری اطلاعات از وب سایت های معتبر جهان برای بررسی وضعیت اقتصادی هر کشوری بسیار اهمیت دارد. به عنوان مثال شما می توانید برای بررسی وضعیت اقتصادی هر کشوری از وبسایت global economy استفاده نمایید. مشاوران مجرب موسسه MIE می توانند در این مسیر راهنمای شما باشند و در خصوص مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت، شما را راهنمایی نمایند. تیم مجرب موسسه MIE در هر مرحله، همراه شما عزیزان بوده و بهترین مسیر را جهت حفظ سرمایه و دستیابی به سود و در کنار آن، اخذ امتیازات اقامتی به شما پیشنهاد می نمایند.


 

پادکست پرسش و پاسخ با موسسه MIE

پرسش: سلام خسته نباشید! من کلی تو اینترنت گشتم ولی به جواب درستی نرسیدم لطفا منو راهنمایی کنید.
من یک شرکت ثبت شده LTD در انگلیس دارم که برای بیزینس آنلاین خودم راه اندازی کردم. ولی خودم مقیم انگستان نیستم و تا به حال به انگلیس وارد نشدم. میخواستم ببینم راهی هست که از طریق این شرکتم بتونم وارد انگلستان بشم؟ ممنون

 


سوالات متداول 

✔️ آیا افراد خارجی با  ثبت شرکت در انگلستان باید مالیات دو برابری پرداخت نمایند؟

خیر، شرایط مالیات برای خارجی ها و شهروندان انگلیسی یکسان است.

✔️ امکان کار همسر متقاضی با ثبت شرکت در انگلستان وجوددارد؟

بله اجازه کار برای همسر و تحصیل برای فرزندان با این اتفاق، صادر می گردد.

✔️ امکان ثبت شرکت در انگلیس با چندین شریک وجود دارد؟

بله شما با دارا بودن بخشی از سهام یک شرکت نیز به هدف خود خواهید رسید

✔️ خارجی ها می توانند در کشور انگلستان شرکت ثبت کنند؟

در صورت دارا بودن شرایط و مدارک، این امکان برای همه  افراد در سراسر دنیا وجود دارد.

 

سخن پایانی

 ثبت شرکت در انگلستان، روش های اخذ اقامت انگلیس از طریق ثبت شرکت، هزینه های ثبت شرکت در انگلیس و همچنین شرایط ثبت شرکت در انگلیس در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. ما در این مقاله سعی داشتیم به تمامی سوالات شما عزیزان در خصوص مهاجرت از طریق ثبت شرکت انگلستان پاسخ دهیم. حداقل سرمایه برای اقامت از طریق ثبت شرکت، 50 هزار پوند است. همچنین طرح تجاری در این روش سرمایه گذاری از اهمیت بالایی برخوردار است. در این روش، افراد ابتدا اقامت 3 ساله و پس از ارائه رزومه کاری، اقامت 2 ساله دریافت می نمایند. در نهایت نیز پس از 5 سال، اقامت دائم انگلستان را اخذ می نمایند. شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت موسسه MIE، اطلاعات کاملی در خصوص کشور انگلستان و مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت به دست آورید. همچنین به منظور دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایط خود جهت مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت، کافیست از طریق برقراری تماس تلفنی و یا تکمیل فرم تماس، با موسسه MIE ارتباط بگیرید. در پایان این مقاله نیز فرصتی برای طرح سوالات شما عزیزان در بخش "ثبت پرسش" و پاسخ مشاورین به آن ها در نظر گرفته شده است.

امتیاز 4.34 از 5 ( 20 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
علی توکلی نژاد
سلام و عرض ادب آیا به صرف ثبت شرکت در انگلستان می توان به اقامت در این کشور رسید؟ آیا نیاز به ارائه بیزینس پلان می باشد؟ ممنون از سایت خوبتون با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای سرمایه گذاری در کشور انگلستان بلی حتماً باید یک بیزنس پلان یا طرح تجاری قوی داشته باشید. البته مدنظر داشته باشید در حال حاضر با روش 2 میلیون پوندی می توان در کشور انگلستان سرمایه گذاری و به اقامت رسید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
امین احمدی
سلام و احترام ممنون از مقاله کاملتون، بنده مقطع کارشناسی را در انگلستان گذرانده ام. ولی ۵ سال است که به ایران بازگشته ام آیا روش سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی برای بنده امکان پذیر است؟ آیا می توانم به همراه نامزدم بروم؟ خیلی ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اقدام به روش 50 هزار پوندی انگلستان شما باید از داخل خاک انگلستان اقدام کنید و ثابت کنید که این مبلغ را هم در انگلستان بدست آورده اید و طبق آخرین آپدیت قوانین هم کشور انگلستان الان فقط از طریق سرمایه گذاری 2 میلیون پوندی اقامت می دهد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
احمدی
مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت با مبلغ 200 هزار پوند برای ایرانی ها بسته شده یا به طور کلی؟ یعنی اگر اقامت اوکراین داشته باشم هم نمی تونم اقدام کنم یا شدنی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله بسته شده. خیر اقامت تاثیری نداره ولی راه های جایگزین هست. برای بررسی شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
مریم اسدی
با سلام آیا مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت از راه برنامه ۵۰ هزار پوندی امکان پذیر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت در صورت داشتن طرح تجاری نوآورانه و خاص که برای این کشور توجیه اقتصادی داشته باشید؛بله این‌امکان وجود دارد. شما می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایطتان به صورت تخصصی توسط کارشناسان ارشد مجموعه و انتخاب بهترین مسیر مهاجرتی با موسسه ارتباط برقرار نمایید. پیروز باشید.
Reza
سلام ایا با ثبت شرکتی که زیر مجموع یک شرکت در دبی میباشد میتوان اجازه کار گرفت
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما می توانید با ثبت شرکت خدماتی که هزینه چندانی ندارد اقامت این کشور را اخذ نمایید و سپس برای کاریابی اقدام کنید
Mahdi
سلام من شرکت خرید و فروش سنگهای قیمتی در تایلند دارم با سابقه ۱۵سال چگونه میتونم شعبه یا شرکتی باز کنم که بتوانم اقامت بهمراه خانواده بگیرم ،سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای گرفتن اقامت از این طریق ما حتماً باید یک طرح تجاری بیزینس پلان قوی داشته باشید که مورد تایید دولت مورد نظر باشد. پیشنهاد می کنم با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت کامل بررسب شود.
مهدیار
آیا راهی برای رهایی از پرداخت مالیات برای ثبت شرکت در این کشور هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
خیر ثبت شرکت در کشور انگلیس مستلزم پرداخت مالیات می باشد اما نکته قابل توجه این است که میزان پرداخت مالیات برای شهروندان انگلیسی و اتباع خارجی یکسان می باشد.
محمد رضا جمالی
خسته نباشید من قصد ثبت شرکت در این کشور رو دارم چقدر باید هزینه صرف کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز به طور کلی برای ثبت شرکت باید در حدود 5000 پوند به عنوان هزینه ثبت شرکت و حداقل، 50 هزار پوند به عنوان سرمایه رو دارا باشید
نوید زاده
مالیاتی که برای ثبت شرکت باید پرداخت کنیم چقدر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
کمتر از 20% سرمایه اصلی شرکت می باشد.
ویدا
برای روش ثبت شرکت چقدر باید سرمایه داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
هزینه اولیه ثبت شرکت 5000 پوند می باشد.
مبین نیکدل
درود من مدتیه که قصد ثبت شرکت در نگلیس رو دارم حدود 20000 دلار ه سرمایه دارم.این مبلغ کافیه برای ثبت شرکت و از این طریق میشه اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام عرض ادب حداقل سرمایه قابل قبول برای ثبت شرکت 50000 پوند هست.
شیما
وقتی که ثبت شرکتمون در انگلیس تمم شد مالیاتی که پرداخت می کنیم متفاوت با خود شهروندهای این کشور هست/؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وعرض ادب بله شما ملزم به پراخت مالیات البته مانند دیگر مردم این کشور هستید.
حسین
آیا ثبت شرکت جز روش های مهاجرتی ارزان برای مهاجرت از روش سرمایه گذاری در انگلیس هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام از جمله روش های ارزان سرمایه گذاری روش استارتاپ یا نوآفرینی می باشد.
حسن حق پناه
سلام اگر ما یک شرکت مواد غذایی در ایران داریم که 3 شعبه در شهر های اصفهان مشهد و تهران داره میخواستم بدونم میشه یک شعبه از شرکت مون رو در انگلیس هم ثبت کنیم؟ شرایط را می فرمایید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله امکان پذیر می باشد برای ثبت شعبه باید مدارک زیر را کامل داشته باشید: مدارکی که نشان دهد در ایران شرکت شما ثبت شده، داشتن تمکن مالی کافی، داشتن تجربه مدیریتی شما باید بتوانید شرکت خود را در انگلیس ارتقا دهید و قابلیت این را داشته باشد شرکت تان، انجام مراحل ثبت شعبه شرکت
مینا داورزنی
سلام من یک شرکت خدمات مهندسی در ایران دارم سوالی که از شما دارم اینه که آيا با تاسیس شعبه شرکتم در انگلیس میتونم اقامت انگلیس رو دریافت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام در صورت داشتن تمکن مالی کافی و داشتن مدارک کامل می توانید شعبه شرکت مادر را در این کشور افتتاح نمایید.
بهرام فهمیده
برای ثبت شرکت توی این کشور چه محدودیت هایی وجود داره و آیا نیاز هست شرکت به طور فیزیکی توی انگلیس باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خود ثبت شرکت مسئله ای ندارد چون ماهیت شرکت یک شخصیت حقوقی است و انگلیسی محسوب میشه. منتها برای شما اگر بیزنس پلان خوبی برای جامعه انگلستان نداشته باشید آثاری ندارد از نظر اقامت، کار و حتی باز کردن حساب.
فائزه کولی وند
چگونه می‌توان از جعلی نبودن ثبت شرکت مطلع شویم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام برای اینکه بتوانید از جعلی نبودن ثبت شرکت اطمینان داشته باشید باید از طریق شرکت های معتبر اقدام فرمایید.
سعیده گلکار
سلام نرخ مالیات برای ثبت شرکت چقدر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام برای ثبت شرکت، نرخ مالیات در انگلیس19% است.
سلام روزتون بخیر حداقل مبلغ واسه کارشرکت انگلیس چقده؟ با سرمایه گذاری کار شرکت میشه اقامت چند وقته گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و درود در ابتدا به شما اقامت یک ساله داده می شود که در صورت رضایت طرفین این قرار داد قابل تمدید است حداقل مبلغ سرمایه گذاری کارشرکت50 هزار پوند است.
یوسف
سلام برای ثبت شرکت چند نقر کارمند باید داشته استخدام داشته باشیم تا بتونیم از این طریق اقامت بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و درود ثبت شرکت تنها با داشتن یک کارمند و یک نفر سرمایه دار اصلی یا مدیر امکان پذیر است.
ali
با درود می خواستم بدونم میتونیم برای کش.ر انگلستان به صورت مشارکتی ثبت شرکت داشته باشیم؟ اگر مشارکتی ثبت شرکت کنیم میتونیم اقامت دریافت کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با درود بله دوست عزیز با ثبت شرکت به صورت مشارکتی نیز می توانید به اقامت دست یابید حتی با خرید سهام شرکت نیز این موضوع امکان پذیر است لطفا برای کسب راهنمایی دقیق با دفاتر ما در ارتباط باشید.
Ali Hosseini
سلام وقت بخیر آیا خدمات ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی دارید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز. برای دریافت مشاوره با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید
حسین
سلام، آیا اگر در انگلیس شرکت ثبت کنیم، میتونیم برای خودمون و خانوادمون اقامت بگیریم؟ چقدر سرمایه میخاد؟ ممنون میشم به سوال هام پاسخ بدید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز بله با ثبت شرکت می‌توانید برای کل خانواده اقامت این کشور را بگیرید که حدود ۵۰ تا ۷۰ هزار پوند سرمایه لازم می‌باشد.
آرمیتا الماسی
سلام و وقت بخیر. در حال حاضر با سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی امکان سرمایه گذاری و ثبت شرکت در انگلیس وجود داره؟ و این روش منجر به اقامت چندساله میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. امکان دریافت اقامت از طریق روش کارشرکت و استخدام در شرکت خودتان وجود دارد و شما پس از 5 سال میتوانید اقامت دائم انگلستان را دریافت نمایید.
مرتصوی
سلام و عرض ادب من اگر بخوام از طریق کار شرکت انگلیس اقدام کنم آیا همسرم می تونند به صورت تمام وقت فعالیت کنند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز همراه اجازه کار فول تایم خواهد داشت.
حقانی
سلام و خدا قوت. من ویدئوی آقای دکتر رو در خصوص کارشرکت انگلستان دیدم که میشه شرکت بزنم و اقامت بگیرم. خواستم ببینم میتونم یکی دو تا نیرو از ایران هم جذب کنم یا نه کلا نمیشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله پس از اخذ اقامت شما می‌توانید برای دو نفر جاب آفر ارسال نمایید.
عباس
سلام بنده 35 سالمه سرمایه حدود 20میلیارده و سابقه مدیریتی 4 ساله هم داشتم آیا شرایط بنده میخوره وچه مواردی نیازه ارائه داد بشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. البته شرایط شما باید دقیق تر مورد بررسی قرار بگیرد اما احتمالا بتوانید برای روش های کارشرکت و یا نوآفرینی در انگلستان اقدام داشته باشید.
سپهری
سلام و عرض ادب. من با حدود 250 هزار پوند میتونم توی انگلیس یه کسب و کار در زمینه کار IT ایجاد کنم و اقامت هم بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. امکان دریافت اقامت با مبالغ کمتر از این عدد نیز وجود دارد اما میزان سرمایه گذاری در شرکتتان به شرایط و نوع بیزنستان بستگی دارد.
کریمی
سلام و درود من میخواستم بپرسم که برای روش ثبت شرکت انگلیس آیا مهمه در چه زمینه ای باشه و اینکه آیا سوابق بیزینسی نیاز هست اثبات شود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، این امر با هماهنگی تیم اجرایی در انگلستان صورت می پذیرد و بیزنس مد نظر شما چک می شود.
احسان
سلام من تو ایران شرکت پخش مواد غذایی دارم اگه شعبه اش روانگلیس ثبت کنم میشه با خانواده مهاجرت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز با ثبت شرکت در انگلستان می‌توانید برای کل خانواده اقامت بگیرید.
مشاوره رایگان