کارآفرینی در انگلستان

31 فروردین 1402 2 نظر

همانطور که مطلع هستید برای مهاجرت به انگلستان روش های متعددی وجود دارد که کارآفرینی در انگلستان نیز یکی از همین روش ها محسوب می شود. اگر قصد اخذ ویزای خوداشتغالی انگلیس و کارآفرینی در انگلستان را دارید، لازم است بدانید که برای انجام روش های خود اشتغالی و کارآفرینی باید از سرمایه کافی برخوردار باشید تا بتوانید با توجه به هزینه های پیش رو، در این مسیر گام بردارید. اشخاصی که قصد اخذ ویزای خود اشتغالی انگلیس و یا کارآفرینی در انگلستان را دارند می توانند با اخذ ویزای TIER 1 برای پروسه کارآفرینی در انگلستان اقدام نمایند. به منظور مهاجرت از طریق کارآفرینی در انگلستان و اخذ اقامت از این روش بایستی طرح اقتصادی مناسبی داشته باشید. همچنین باید اثبات کنید که طرح ارائه شده قابلیت رشد و استخدام افراد مختلف را دارد؛ در این صورت می توانید ویزای TIER 1 را بدست آورید. موسسه ملک پور این امکان را دارد که با داشتن تیم مشاوران مجرب در اروپا، شما را در رسیدن به هدفتان یاری نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در موسسه ملک پور تماس گرفته و یا فرم تماس را کامل نمایید تا از مشاوره رایگان به صورت تلفنی بهره مند شوید. گفتنی است این مقاله بر اساس تحقیقات صورت گرفته توسط موسسه ملک پور و پرسش از وکلای محلی انگلستان و همچنین بررسی سایت های دولتی تقدیم حضورتان می گردد.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در انگلستان

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در انگلستان

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در انگلستان

 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما
کارآفرینی در انگلستان

درباره کشور انگلستان و کارآفرینی در انگلستان

همانطور که می دانید کارآفرینی در انگلستان یکی از راه هایی است که می توان برای مهاجرت به انگلیس و اخذ اقامت از آن استفاده کرد. با توجه به اینکه کارآفرینی در انگلستان شرایط خاص خود را دارد به همین دلیل قبل از پرداختن به شرایط کارآفرینی بهتر است از این کشور اطلاعات کامل و جامعی داشته باشید تا بتوانید با اطلاعات کامل برای مهاجرت و انجام پروسه کارآفرینی در انگلستان اقدام نمایید.

 • فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه قوانین جدید سرمایه گذاری در انگلستان

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد قوانین جدید سرمایه گذاری در انگلستان

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد قوانین جدید سرمایه گذاری در انگلستان

 

پادشاهی متحد بریتانیای کبیر که به اختصار به بریتانیا معروف است، مجموعه ای از کشورهای متحد می باشد که در شمال غربی اروپا قرار گرفته اند. انگلستان کشور زیباییست که یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان را دارا می باشد. همچنین این کشور در زمینه سیاست و اقتصاد جهانی بسیار قدرتمند است؛ به همین دلیل هر ساله بسیاری از افراد قصد دارند تا در این کشور از طریق کارآفرینی و سرمایه گذاری اقدام نمایند تا بتوانند از این طریق به اقامت انگلستان دست یابند. اگر قصد کارآفرینی در انگلستان و اخذ ویزای خود اشتغالی انگلیس را دارید باید حداقل سرمایه ای در حدود 50.000 پوند را داشته باشید تا بتوانید از این طریق اقدام نمایید. برای انجام کارآفرینی باید طرح اقتصادی مناسب و رو به رشد را ارائه دهید تا در صورت تأیید طرح تجاری بتوانید در این کشور اقدام به سرمایه گذاری نمایید. در صورتی که قصد مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت را دارید، برای اطلاع از قوانین آن می توانید مقاله مرتبط با آن را در این وب سایت مطالعه نمایید.

انواع شرکت ها در انگلستان

برای اینکه بتوانید از طریق کارآفرینی در انگلستان اقدام نمایید، باید در ابتدا انواع شرکت ها را بشناسید تا بتوانید با توجه به قوانین موجود و شرایط حال حاضر کشور انگلستان، اقدام به ثبت شرکت و ایجاد کارآفرینی نمایید. همانطور که می دانید شرکت های متفاوتی در انگلستان وجود دارد که اشخاص می توانند به ثبت برسانند. ثبت شرکت در انگلستان برای اشخاصی که در این کشور اقامت ندارند نیز امکان پذیر است و اشخاص متقاضی بدون حضور در این کشور و تنها با سفر به انگلستان می توانند شرکت خود را به ثبت برسانند. نکته ای که در مورد کارآفرینی در انگلستان باید بدانید این است که برای انجام پروسه کارآفرینی بایستی حداقل سرمایه موجود شما 50.000 پوند باشد تا امکان سرمایه گذاری فراهم گردد. اگر بخواهید از طریق ثبت شرکت اقدام نمایید می توانید با داشتن یک سهامدار و مدیر برای ثبت شرکت اقدام کرده و سپس اقامت خود را بدست آورید. در این بخش از مقاله به شرایط انواع شرکت می پردازیم تا با اطلاعاتی وسیع در این باره اقدام نمایید.

انواع شرکت در انگلستان از قرار ذیل است

انواع شرکت

شرایط شرکت

1: شرکت خاص با مسئولیت محدود

در این نوع شرکت تنها یک سهامدار و مدیر عامل کافی می باشد. این نوع شرکت می تواند به صورت خصوصی به ثبت برسد. این نوع شرکت برای فعالیت خود محدودیتی ندارد.

2: شرکت با مسئولیت محدود

این نوع شرکت مشابه شرکت خاص با مسئولیت محدود می باشد. تفاوت این نوع شرکت با شرکت خاص مسئولیت محدود، در انتخاب نوع اسم شرکت می باشد. همچنین در مدت زمان اثبات آن نیز تفاوت وجود دارد.

3: شرکت سهامی عام

در این نوع شرکت باید بدانید که تنها در صورتی که سهام شرکت به اشتراک گذاشته شود، امکان ثبت آن وجود دارد. در این نوع شرکت هیچ محدودیتی برای انواع فعالیت های اقتصادی وجود ندارد.

4: شرکت با مسئولیت محدود با گارانتی

این نوع شرکت مرتبط با نهاد های غیردولتی می باشد؛ مانند ورزشگاه ها و باشگاه ها. برای ثبت این نوع شرکت، هیچ محدودیتی وجود ندارد.

 

مراحل کارآفرینی در انگلستان

اشخاصی که قصد کارآفرینی در انگلستان را دارند باید از مراحل آن به خوبی اطلاع داشته باشند تا بتوانند با انجام درست مراحل کارآفرینی در انگلستان برای اخذ اقامت از این طریق نیز اقدام نمایند. اگر قصد کارآفرینی در انگلستان را دارید باید بدانید که برای ایجاد آن باید در ابتدا یک طرح اقتصادی قوی و تأثیرگذار داشته باشید تا بتوانید اثبات نمایید که طرح مورد نظر قابلیت کسب درآمد و ایجاد اشتغال در این کشور را دارد. در صورتی که بتوانید طرح اقتصادی و نوآورانه ای را ارائه نمایید می توانید برای تأیید طرح خود اقدام کنید. پس از تأیید طرح اقتصادی باید برای ایجاد ثبت شرکت در این کشور و انجام فعالیت اقتصادی خود اقدام کنید. نکته مهمی که در مورد کارآفرینی باید بدانید این است که طرح ارائه شده باید کاملاً نوآورانه باشد. همچنین باید اثبات نمایید که امکان اشتغال چندین تبعه انگلیس وجود دارد. در این صورت می توانید طرح اقتصادی خود را به مرحله اجرا درآورید و پس از آن، درخواست اقامت و تابعیت خود را مطرح کنید.

شرایط تمدید ویزای کارآفرینی انگلستان

شرایط تمدید ویزای کارآفرینی انگلستان به شرح زیر است:

 • حداکثر 6 ماه پس از اخذ ویزای اولیه، تحت عنوان کارگذار و خویش فرما، مشغول باشد و این فعالیت تا 3 ماه قبل از اقدام برای تمدید ویزا باید ادامه داشته باشد
 • ایجاد دو شغل تمام وقت از 12 ماه پیش از اقدام برای تمدید ویزای کارآفرینی انگلیس
 • سرمایه گذاری به مبلغ 200.000 یا 50.000 پوند در یک کسب وکار کشور انگلستان
 • ارسال مدارک مورد نیاز و اطلاعات بیومتریک
 • پرداخت مبلغ 19.20 پوند

بنا به دلایلی از جمله داشتن سابقه کیفری، مدارک نیاز به اعتبار سنجی و نیاز به مصاحبه، مدت زمان بررسی به درخواست و پرونده متقاضی، ممکن است یک سال به طول بینجامد.

مدارک مورد نیاز برای کارآفرینی انگلستان

اگر در اندیشه ایجاد کارآفرینی در انگلستان هستید باید از مدارک مورد نیاز برای انجام کارآفرینی در این کشور اطلاع داشته باشید تا بتوانید برای انجام بیزینس مورد نظر خود اقدام نمایید. نکته مهمی که در مورد مدارک مورد نیاز برای کارآفرینی در انگلستان باید بدانید این است که اگر مدارک شخص متقاضی به صورت ناقص ارائه شود ممکن است در ابتدا با نقصی پرونده و پس از آن با ردی ویزا مواجه شود. بنابراین تهیه و ارائه مدارک مورد نیاز، یکی از مهمترین و حساس ترین مراحل در انجام سرمایه گذاری و کارآفرینی می باشد. مدارک مورد نیاز برای کارآفرینی در انگلستان از قرار ذیل است:

 • ارائه پاسپورت معتبر شخص متقاضیتحصیل دکترا در اتریش
 • ارائه تمکن مالی مناسب حداقل 50.000 پوند
 • ارائه مدرک زبان در سطح آیلتس 6 یا تافل 95
 • ارائه مدارک هویتی
 • ارائه طرح اقتصادی مناسب
 • ارائه سند ازدواج در صورت متأهل بودن
 • ارائه مدارک تحصیلی
 • تکمیل و ارائه فرم ویزای TIER 1

 

 

شرایط ویزای کارآفرینی انگلستان

شرایط ویزای کارآفرینی انگلستان از الگوی مشخصی پیروی می نماید. اجرا و عملی کردن همه شرایط پی ریزی شده برای اعطای ویزای کارآفرینی انگلستان برای رسیدن به نتیجه دلخواه، ضروری می باشد. این شرایط در ادامه ذکر شده است:

 • سن متقاضی بالای 16 سال باشد
 • کسب 95 امتیاز براساس معیارهای دارای امتیاز
 • دارا بودن مبلغ مناسب سرمایه گذاری که حداقل 200.000 پوند می باشد(75 امتیاز)
 • تسلط به زبان انگلیسی(10 امتیاز)
 • ارائه بیزنس پلن (10 امتیاز)

این موارد ذکر شده، شروط اولیه برای قرار گرفتن در لیست افرادی است که قادر به ارائه درخواست برای اخذ ویزای کارآفرینی انگلستان می باشد و از آن با عنوان شرایط کلی می توان نام برد که در ادامه، امکان به وجود آمدن شرایط دیگری برای بهره مندی از ویزای کار آفرینی انگلستان می باشد.

شهرهای مناسب برای کارآفرینی در انگلستان

هرچند که کارآفرینی یکی از بهترین روش های مهاجرتی و پر بازده در انگلستان است اما این اتفاق مثبت در بعضی از شهر ها پررنگ تر می باشد. شهر های مناسب برای کارآفرینی در انگلستان همان مناطقی است که بستر مناسب و روبه رشدی را برای افراد ایجاد می کند تا به مقاصد اقتصادی خود برسند. این شهر ها عبارتند از: لندن، منچستر، لیورپول، ادینبورگ و گلاسکو که بخصوص برای ثبت شرکت بسیار مناسب می باشند. بایه به این موضوع  توجه داشته باشید،  به همان اندازه که کارآفرینی در شهر های بزرگ موفق تر خواهد بود، به دلیل بالا بودن هزینه های اجاره شرکت و... نیازمند سرمایه بیشتری برای کارآفرینی می باشید. به همین علت بهتر است که متقاضیان برای آغاز به سراغ شهرهای کوچک تری همچون: بریستول، اسلاو یا ریدینگ بروند تا با هزینه کمتری شروع به کارآفرینی در کشور انگلستان نمایند و رفته رفته کارآفرینی در شهرهای بزرگتر را کلید بزنند.

حمایت دولتی در ویزای کارآفرینی انگلستان

متقاضیانی که فعالیت اقتصادی خود را تحت عنوان کارآفرینی آغاز می نمایند، می توانند دلگرم به کمک و حمایت دولت انگلیس باشند. حمایت دولتی در ویزای کارآفرینی انگلستان به اینگونه است که وزارت برنامه جهانی کارآفرینی تجارت در آغاز فعالیت اقتصادی، حمایت خود را از افراد شروع می کند. این حمایت ها در قالب موارد زیر ارائه می گردد:

 • افزایش سرمایه برای شرکت های خصوصی
 • کمک به توسعه  رونق کسب و کار افراد
 • کمک به متقل کردن مکن به انگلستان
 • معرفی حوزه مناسب سرمایه گذاری
 • راهنمایی و انتقال تجربه به کارآفرینان
 • راهنمایی جهت رشد فعالیت افراد
 • انتقال 340 کسب و کار به انگلستان

مزایای کارآفرینی

به طور قطع اشخاصی که در اندیشه کارآفرینی در انگلستان هستند، در اندیشه کسب اطلاعات کافی از مزایای این روش سرمایه گذاری می باشند. به همین دلیل در این بخش از مقاله به بررسی و بیان برخی از مزایای کارآفرینی در انگلستان می پردازیم تا در صورت تمایل بتوانید با اطلاع از آن و با دغدغه ای کمتر در این مسیر گام بردارید. از جمله مزایای کارآفرینی در انگلستان عبارتند از:

 • داشتن قوانین ساده و به روز حقوقی برای انجام سرمایه گذاری و ایجاد کارآفرینیسرمایه گذاری در استرالیا
 • داشتن جایگاه اقتصادی مناسب به نسبت بسیاری از کشورها
 • حمایت از سرمایه گذاران خارجی
 • عدم ورود به کشور انگلستان برای انجام مراحل کارآفرینی
 • ایجاد نمایندگی معتبر در انگلستان برای گسترش فعالیت اقتصادی
 • ایجاد ثبت شرکت با داشتن تنها 1 نفر از اعضا
 • دارا بودن هزینه های مناسب برای کارآفرینی
 • داشتن سیستم مالیاتی مطلوب در انگلستان

 

اخذ اقامت و پاسپورت انگلستان از طریق کارآفرینی

افرادی که در اندیشه ایجاد کارآفرینی در انگلستان هستند، قطعاً در اندیشه راهی برای اخذ اقامت و تابعیت خود و اعضای خانواده خود نیز هستند تا بتوانند با دریافت اقامت و تابعیت انگلستان، از امکانات این کشور استفاده نمایند. با انجام پروسه کارآفرینی در انگلستان می توان در ابتدا یک اقامت 3 ساله از این کشور دریافت کرد. لازم به ذکر است که امکان تمدید این ویزا برای اشخاص متقاضی وجود خواهد داشت. پس از تمدید ویزا در صورتی که از اقامت و مدت حضور فرد متقاضی در انگلستان 7 سال گذشته باشد، شخص متقاضی می تواند درخواست اقامت دائم خود را مطرح کرده و اقامت دائم انگلستان را بدست آورد. در صورتی که 10 سال از مدت اقامت در انگلستان گذشته باشد، فرد متقاضی می تواند درخواست پاسپورت نماید. برای اینکه بتوانید پاسپورت انگلستان را بدست آورید باید از قوانین و تاریخ این کشور آگاهی داشته باشید. 

استانداردهای سرمایه گذاری در انگلستان

برای انجام کارآفرینی در انگلستان باید از استانداردهای سرمایه گذاری در این کشور مطلع باشید تا بتوانید با اطمینان خاطر و اطلاع از قوانین درست در این مسیر اقدام نمایید. در بخش استانداردهای سرمایه گذاری به نرخ مصادره اموال، نرخ کنترل فساد و کیفیت نظارتی می پردازیم.

کارآفرینی در انگلستان

 

نرخ مصادره اموال

نرخ مصادره اموال در واقع نشان دهنده برخورد دولت انگلستان با سرمایه گذاران خارجی در مورد سرمایه آنها می باشد. در واقع نرخ مصادره اموال نشان دهنده این است که دولت انگلستان از سرمایه گذاران خارجی در شرایط بحرانی و بروز اختلافات سیاسی و... حمایت می کند یا خیر؟ با اطلاع از نرخ مصادره اموال می توان بررسی کرد که کشور انگلستان برای سرمایه گذاری و کارآفرینی، گزینه مناسب و مطلوبی می باشد یا خیر. جالب است بدانید که نرخ مصادره اموال در کشور انگلستان 1 می باشد و این عدد نشان دهنده مناسب بودن و مطلوب بودن شرایط سرمایه گذاری و همچنین امنیت سرمایه گذاری در این کشور است. برای اطلاع از نرخ مصادره اموال می توانید نمودار زیر را مشاهده نمایید.

کارآفرینی در انگلستان

 

کنترل فساد

کنترل فساد یکی از شاخص های مهم در استانداردهای سرمایه گذاری محسوب می شود که بهتر است مورد توجه و بررسی متقاضیان سرمایه گذاری قبل از انتقال سرمایه خود قرار گیرد. با توجه میزان نقش دولت ها در کنترل فساد، میزان نرخ این شاخص می تواند کم و یا زیاد باشد. در آخرین آمار ارائه شده، نرخ کنترل فساد در کشور انگلستان در حدود 1.83 درصد بوده است که این میزان نشان دهنده عملکرد مثبت دولت و شرایط مناسب کشور انگلستان در این زمینه می باشد. نمودار ذیل نشان دهنده کنترل فساد در انگلستان است.

کارآفرینی در انگلستان

 

کیفیت نظارتی

کیفیت نظارتی ازموارد مهم دیگریست که در موضوع استانداردهای سرمایه گذاری باید بررسی شود. شاخص کیفیت نظارتی، نشان دهنده میزان امنیت در کشور انگلستان است. شاخص کیفیت نظارتی از منفی 2.5 تا مثبت 2.5 نمایش داده می شود.

 

شاخص های اقتصادی تأثیرگذار برای سرمایه گذاری در انگلستان

بررسی شاخص های اقتصادی در انجام سرمایه گذاری در انگلستان و کارآفرینی در انگلستان بسیار حائز اهمیت است؛ چرا که با دانستن شاخص های اقتصادی می توان به میزان رشد اقتصاد و توسعه آن در کشور مورد نظر پی برد. به همین دلیل بهتر است که سرمایه گذاران قبل از اقدام به سرمایه گذاری خود، به این شاخص های اقتصادی توجه نموده، آن ها را بررسی کرده و سپس برای انجام کارآفرینی در انگلستان اقدام نمایند. در بحث شاخص های اقتصادی به شاخص های نرخ تورم، تولید ناخالص داخلی و همچنین میزان مالیات می پردازیم.

کارآفرینی در انگلستان

 

تولید ناخالص داخلی

تولید ناخالص داخلی یکی از شاخص های مهمیست که توسط افراد سرمایه گذار باید مورد بررسی قرار گیرد. این شاخص نشان دهنده اقتصاد و پویایی یک کشور در زمان رکود اقتصادی می باشد. با مشاهده و بررسی نمودار میزان تولید ناخالص داخلی انگلستان در سال های اخیر می توان گفت که با وجود روند صعودی میزان این نرخ در سال های اخیر، شرایط مساعدی برای سرمایه گذاری در کشور انگلستان فراهم است.

کارآفرینی در انگلستان

 

تورم

شاخص تورم از دیگر شاخص های اقتصادی مهم می باشد. انگلستان یکی از کشورهاییست که دارای نرخ تورم بسیار پایینی می باشد از این رو برای انجام سرمایه گذاری و کارآفرینی، یک گزینه مناسب محسوب می شود. نمودار ذیل، نرخ شاخص اقتصادی انگلستان را نشان می دهد.

کارآفرینی در انگلستان

 

مالیات

مالیات بر درآمد، از شاخص های مهم اقتصادیست که بسیار مورد توجه سرمایه گذاران قرار می گیرد. مقدار این شاخص در سال های گذشته کشور انگلستان افزایش یافته است؛ اما باید به این نکته توجه داشت که وجود تعادل میان درآمد و مالیات دریافت شده در کشوری، موجب ثبات اقتصادی و رشد و پیشرفت کشور مورد نظر می شود.

 

 

 

خدمات موسسه ملک پور در مورد کارآفرینی در انگلستان

کارآفرینی در انگلستان یکی از روش هاییست که اشخاص متقاضی برای انجام آن بهتر است از یک مشاور در این امر استفاده نمایند تا بتوانند پروسه کارآفرینی خود را به بهترین شکل انجام دهند. موسسه ملک پور به عنوان یک موسسه بین المللی در خاوریانه این امکان را دارد که با بهره مندی از تیم مشاوران مجرب و حرفه ای در انگلستان، شما را برای انجام پروسه کارآفرینی در این کشور یاری نماید. با توجه به هزینه بر بودن این روش و اینکه انجام پروسه های سرمایه گذاری نیازمند بررسی قوانین و شرایط درست می باشد، بهتر است قبل از هر اقدامی با مشاور و متخصص این امر مشاوره کرده و سپس برای کارآفرینی و سرمایه گذاری اقدام نمایید. در صورتی که تمایل به اقدام از این روش را دارید می توانید با کارشناسان موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید و به صورت تخصصی، مشاوره خود را دریافت کنید.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت که تدریس مدیر موسسه ملک پور است استفاده نموده و در حد یک مشاور خبره مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت


سوالات متداول 

آیا با کارآفرینی در انگلیس می توان اقامت این کشور را اخذ کرد؟

بله؛ در صورتی که موفق به انجام کارآفرینی در انگلستان شوید در ابتدا یک اقامت 3 ساله دریافت می نمایید که با گذشت 7 سال، قابل تبدیل به اقامت دائم می باشد.

آیا با کارآفرینی در انگلستان باید نیروی کار استخدام گردد؟

بله؛ برای انجام کارآفرینی در انگلستان باید حداقل 1 نیروی کار استخدام شود.

چه میزان سرمایه برای انجام کارآفرینی در انگلستان مورد نیاز است؟

برای شروع فعالیت و کارآفرینی در انگلستان باید حداقل سرمایه ای در حدود 50.000 یورو دارا باشید.

آیا در انجام کارآفرینی، شرط سن مهم است؟

بله؛ حداقل سن لازم برای انجام کارآفرینی در انگلستان 16 سال می باشد.

سخن پایانی

همانطور که می دانید کارآفرینی در انگلستان یکی از روش های مهاجرت و اخذ اقامت به این کشور محسوب می شود. اشخاصی که قصد کارآفرینی در انگلستان را دارند باید حداقل سرمایه ای در حدود 50.000 پوند را دارا باشند تا بتوانند در این مسیر گام بردارند. همانطور که در این مقاله به آن اشاره شد سرمایه گذاری و کارآفرینی در انگلستان نیازمند انجام مراحل دقیق آن است تا شخص متقاضی بتواند از این طریق، به اقامت و تابعیت این کشور دست یابد. برای اینکه بتوانید از طریق کارآفرینی در انگلستان اقدام نمایید باید در ابتدا یک طرح اقتصادی مناسب ارائه کنید. با توجه به طرح ارائه شده باید اثبات نمایید که طرح شما کاملاً نوآورانه بوده و قابلیت رشد و کسب درآمد در این کشور را دارد. همچنین طرح ارائه شده باید حداقل 1 نفر را از تبعه این کشور به استخدام درآورد. اگر قصد کارآفرینی در انگلستان و اخذ ویزای خود اشتغالی انگلیس را دارید می توانید قبل از هر اقدامی با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان به صورت تلفنی برخوردار شوید. همچنین از طریق تکمیل فرم تماس، درخواست شما برای دریافت تماس و مشاوره تلفنی رایگان ثبت می شود. برای اینکه بتوانید به پاسخ سوالات خود در این زمینه دست یابید می توانید در بخش "ثبت پرسش" در پایان مقاله، سوالات خود را مطرح کنید تا در کوتاه ترین زمان توسط کارشناسان، به آن ها پاسخ داده شود.

امتیاز 4.29 از 5 ( 13 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
محمدی
سلام و عرض ادب، آیا موسسه کمکی به نوشتن بیزنس پلان می کند برای برنامه کارآفرینی در انگلستان؟ و اینکه کل پروسه در این شرایط کرونا چقدر طول میکشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله تیم تخصصی برای بیزنس پلن هست و چون صفر تا صد توسط وکیل در کشور مقصد انجام میشه کرونا تاثیرگذار نیست. برای بررسی دقیق تر با مشاورین ما تماس بگیرید
فرزانه محمودی
سلام وقتتون بخیر. برای کارآفرینی در انگلستان حداقل سرمایه گذاری برای کارآفرینی چقدر است؟ بعد از چند سال منجر به اقامت دائم می شود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت دوست عزیز داشتن حداقل سرمایه ای در حدود 50.000 پوند برای اشخاصی که قصد کارآفرینی در انگلستان را دارند لازم است.سرمایه گذاری و کارآفرینی در انگلستان نیازمند انجام مراحل دقیق آن است تا متقاضی بتواند از این طریق، به اقامت و تابعیت این کشور دست یابد. ارائه بیزنس پلن قوی نوآورانه و با قابلیت رشد و کسب درآمد مهم ترین نقش را ایفا خواهد نمود. پس از تایید آن در ابتدا یک اقامت 3 ساله دریافت می نمایید که با گذشت 7 سال، قابل تبدیل به اقامت دائم می باشد. شما میتوانید برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایط خود به صورت تخصصی با موسسه ارتباط تلفنی برقرار نمایید.موفق باشید
مشاوره رایگان