اقامت انگلستان

1 خرداد 1401 136 نظر

اقامت انگلستان، راه های مهاجرت به انگلستان، شرایط مهاجرت به در کشور انگلستان و اقامت تضمینی انگلستان در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. اقامت انگلستان چه شرایطی دارد؟ بهترین مسیر مهاجرت به انگلستان برای ما ایرانی ها کدام مسیر می باشد و شرایط اقامت در انگلیس برای ایرانیان چیست؟ با توجه به این که اقامت انگلستان مورد نظر بسیاری از ما ایرانی ها می باشد و شما همراهان همیشگی ما در این خصوص سوالات بسیاری را مطرح فرمودید ما در این مقاله بنا داریم تا طرق مختلف مهاجرت به انگلستان و اخذ اقامت انگلستان از طریق کار در انگلستان تحصیل در انگلستان سرمایه گذاری در انگلستان تولد در انگلستان ازدواج در انگلستان و پناهندگی در کشور انگلستان را به صورت خلاصه و مختصر عنوان نماییم. شما سروران عزیز می توانید در خصوص اقامت در انگلیس و کسب اطلاعات تکمیلی و بررسی شرایط خود جهت مهاجرت به انگلستان با موسسه ملک پور از سراسر دنیا تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید. مطلبی که مطالعه خواهید کرد حاصل مشورت با وکلای محلی و تحقیق در سایت های با اعتبار بوده و جمع آوری آنها معنای ارائه خدمات نخواهد داشت. لطفا برای اطلاع از خدمات موسسه با ما تماس بگیرید.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد راه های اقامت کشور انگلیس

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد راه های اقامت کشور انگلیس

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد راه های اقامت کشور انگلیس

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

اقامت انگلستان

زندگی در انگلستان و شرایط اخذ اقامت انگلستان

کشور انگلستان با مساحتی بیش از 130 کیلومتر مربع و جمعیتی بالغ بر 54.316.000 نفر مهم ترین و عمده ترین جزء تشکیل دهنده بریتانیای کبیر می باشد. بزرگ ترین شهر کشور انگلستان؛ لندن؛ پایتخت آن می باشد. نرخ بیکاری در کشور انگلستان حدود 4 درصد می باشد نکته قابل توجه این است که نرخ بیکاری انگلستان نزدیک به 44 سال می باشد که در حدود 4 درصد ثابت باقی مانده است. اقامت انگلستان  با توجه به اینکه کشور انگلستان یکی از قدرتمندترین و پیشرفته ترین کشورهای دنیا می باشد و کیفیت زندگی در این کشور بسیار بالاست سالانه مورد توجه افراد بسیاری قرار می گیرد. ما در این مقاله به طرق مختلف مهاجرت و اخذ اقامت انگلستان که در نهایت منجر به دریافت پاسپورت و تابعیت انگلستان می گردد می پردازیم. این مقاله متعلق به موسسه ملک پور می باشد و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع غیر اخلاقی بوده و خلاف شرع و قانون می باشد. در خصوص اطلاعات بیشتر برای مهاجرت به انگلستان و اقامت در انگلیس می توانید به مقاله مربوطه مراجعه نمایید.

اقامت انگلستان از طریق کار

اقامت انگلستان از طریق کار یکی از راه های پرطرفدار مهاجرت و اخذ اقامت انگلستان می باشد که در نهایت منجر به کسب تابعیت و پاسپورت انگلستان می شود. کشور انگلستان با نرخ بیکاری 4 درصد که در 44 سال گذشته در انگلستان تقریباً به همین میزان بوده است نشان از قدرت و ثبات اقتصادی این کشور دارد. در نمودار ذیل نرخ بیکاری کشور انگلستان در اواخر ماه های سال 2020 نشان داده شده است که برابر با 5 درصد می باشد.

نرخ بیکاری در انگلستان

در حال حاضر مهاجرت از طریق کار به انگلستان دارای شرایط و ضوابطی می باشد که در ذیل به نکات مهم آن خواهیم پرداخت. اقامت انگلستان از طریق کار از دو روش امکان پذیر می باشد:

اقامت انگلستان از طریق کار با ویزای Tier2 یا کار شرکت

ویزای tier2 انگلستان مختص افرادی است که دعوت نامه شغلی از یک کارفرما یا شرکت در کشور انگلستان دارند. گرفتن پیشنهاد شغلی از کشور انگلستان دارای ضوابط و شرایط عمومی می باشد که اگر مسیر آن درست طی شود منجر به دریافت ویزای کار و اخذ اقامت انگلستان می گردد. برای دریافت یک پیشنهاد شغلی معتبر و قانونی کارفرما باید حقوقی را برای شما در نظر بگیرد که این حقوق تمام هزینه های متقاضی و خانواده وی را تأمین نماید و مبلغ این حقوق پس از کسر مالیات محاسبه می گردد. علاوه بر این کارفرمای انگلستانی 10 درصد از سهام شرکت یا مبلغی در حدود 159.000 پوند را جهت حمایت از شما بلوکه می نماید تا بتواند به صورت قانونی اسپانسر یا پشتیبان شما باشد. حقوق و دستمزد دریافتی برای یک سال در کشور انگلستان 25.000 تا 30.000 پوند می باشد. لازم به ذکر است که در این روش نیاز به آیلتس 5 تا 6 می باشد.

اقامت انگلستان از طریق کار با ویزای Tier5

ویزای tier5 ویزای جستجوی کار کشور انگلستان می باشد در حال حاضر این ویزا برای ما ایرانی ها بسته می باشد. اقامت انگلستان از طریق کار نکات مربوط به شرایط عمومی و مدارک مورد نیاز:

 • مناسب ترین سن برای درخواست ویزای کار سن 25 تا 40 سال می باشد.
 • مدرک زبان انگلستانی حداقل آیلتس جنرال 6
 • حداقل مدرک کارشناسی
 • داشتن یک اسپانسر یا پشتیبان در کشور انگلستان که پاسپورت انگلستان را داشته باشد.
 • پاسپورت و شناسنامه عکس دار
 • مدارک و رزومه کاری مطابق با رشته تحصیلی
 • مدارک مبنی بر تمکن مالی

دریافت ویزای کار در انگلستان مهاجرت به این کشور و اخذ کارت اقامت انگلیس یک امر کاملاً حقوقی می باشد.  با توجه به اینکه دریافت یک پیشنهاد شغلی از انگلستان پروسه طولانی و پیچیده ای دارد و افراد زیادی از ناآگاهی متقاضیان مهاجرت به انگلستان سوءاستفاده می کنند توصیه می شود قبل از هر اقدامی با یک وکیل مهاجرت معتبر مشاوره و راهنمایی دریافت نمایید یا در ابتدا از طریق راه هایی مثل تحصیل در انگلستان اقدام کنید و در نهایت با تغییر ویزا اقامت کاری انگلستان دریافت نمایید.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد بهترین روشهای اقامت انگلستان

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد بهترین روشهای اقامت انگلستان

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد بهترین روشهای اقامت انگلستان

اقامت انگلستان از طریق تحصیل

اخذ اقامت انگلستان از طرق مختلفی امکان پذیر می باشد که در حال حاضر یکی از پرطرفدار ترین و مطمئن ترین راه های دریافت اقامت انگلستان تحصیل می باشد. تحصیل در انگلستان در مقطع دبیرستان و مقاطع مختلف دانشگاهی لیسانس فوق لیسانس که به مدت 9 ماه به طول می انجامد و همچنین دکتری امکان پذیر می باشد. لازم به ذگر است که تحصیل فرزندان به صورت رایگان می باشد. ویزای تحصیلی انگلستان Tier4 نام دارد و به دو دسته کلی تقسیم می گردد:

Child student visa

که برای متقاضیان زیر 17 سال و 6 ماه می باشد. اقامت انگلستان از طریق تحصیل برای افراد زیرد 18 سال در مقطع دبیرستان در مدرسه های خصوصی و شبانه روزی انگلستان امکان پذیر می باشد. تحصیل در انگلستان برای افراد زیر 18 سال نیاز به مدرک زبان انگلیسی نمی باشد اما به دلیل مصاحبه با دانش آموزان و این که گاهاً بسته به معدل و سطح دانش آموز آزمون گرفته می شود فرد باید از دانش زبان انگلستانی مناسبی برخوردار باشد. تحصیل در انگلستان برای افراد زیر 18 سال شامل ویزای همراه نمی باشد و والدین با دریافت ویزاهای کوتاه مدت یا توریستی انگلستان می توانند جهت همراهی فرزندان خود اقدام نمایند. هزینه تحصیل در انگلستان در مقطع دبیرستان  با توجه به کالج و شهرهای مختلف انگلستان متفاوت بوده اما عموماً هزینه های تحصیل در انگلستان سالیانه بین 28.000 تا 32.000 هزار پوند انگلستان می باشد.

General student visa

که برای متقاضیان بالای 18 سال و در مقاطع لیسانس فوق لیسانس و دکتری می باشد. اقامت انگلستان و تحصیل در کشور انگلستان برای متقاضیان بالای 18 سال در مقاطع مختلف تحصیلی نیازمند مدرک زبان آیلتس آکادمیک با حداقل نمره 6 می باشد این نمره برای دانشجویان متقاضی کارشناسی ارشد 6.5 و برای دکتری 7 می باشد. کشور انگلستان جزء کشورهایی می باشد که بروی سن و گپ یا همان فاصله تحصیلی متقاضیان حساس می باشد و شرط سنی برای سفارت و اکثر دانشگاه های انگلستان مهم می باشد. عموماً تحصیل در انگلستان در مقاطع فوق لیسانس و دکتری دارای ویزای همراه بوده و افراد به صورت همزمان می توانند به این کشور سفر کنند. طول دوره تحصیلی مقطع لیسانس در انگلستان 3 سال و فوق لیسانس یک سال به طول می انجامد و هزینه های تحصیل با توجه به رشته تحصیلی و دانشگاه ها متغیر بوده و سالیانه بین 10.000 تا 12.000 هزار پوند انگلستان می باشد. شرایط عمومی و مدارک مورد نیاز اقامت انگلستان از طریق تحصیل:

 • گذرنامه یا پاسپورت معتبر.
 • مدارک دو سال آخر تحصیل به همراه ریز نمرات.
 • ترجمه تمامی مدارک به زبان انگلستانی و ممهور به مهر دادگستری و وزارت امور خاجه
 • ارائه تمکن مالی و پرینت بانکی(برای افراد زیر 18 سال می تواند به حساب والدین باشد.)
 • ارائه مدرک زبان آیلتس برای متقاضیان بالای 18 سال.
 • برای مقاطع فوق لیسانس و دکتری متقاضی نیازمند به حداقل 2 توصیه نامه از اساتید دانشگاهی که فارغ التحصیل شده است می باشد.

اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری

اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری نیز امکان پذیر می باشد اما دارای شرایط و قوانینی است که اگر رعایت شود منجر به اخذ اقامت انگلستان می گردد. در حال حاضر سرمایه گذاری هایی که در انگلستان از طرف دولت مورد تأیید می باشد عبارتند از:

اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری 50.000 پوندی (نوآفرینی)

این روش یکی از روش های جدید و بسیار پرطرفدار است که ممکن است در مدت زمان کوتاهی اجرا شود. این روش تنها روشی است که شما در مدت زمان 3 سال اقامت دائم انگلستان را به دست می آورید و در ادامه 5 ساله به پاسپورت انگلستان دسترسی خواهید داشت. شما در این روش شما با کمک موسسه MIE یک طرح تجاری یا business plan ارائه می دهید و نشان می دهید که سرمایه 50.000 هزار پوندی را برای شروع کسب و کار جدید در این کشور در اختیار دارید. همچنین مبلغ 20 تا 30 هزار پوند برای گذراندن هزینه های زندگی در مدت زمان شروع کسب و کار خود می بایست ارائه دهید. موسسه ملک پور در مسیر این برنامه قدم به قدم در کنار شماست و شما را در تمامی مراحل یاری خواهد کرد.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد اقامت نوآفرینی انگلیس

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد اقامت نوآفرینی انگلیس

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد اقامت نوآفرینی انگلیس

اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری 200.000 پوندی

مزیت این روش سرمایه گذاری این است که دو خانواده با هم می توانند اقدام نمایند. سرمایه گذاری در انگلستان امتیازی می باشد و افرادی که شرایط عمومی زیر را داشته باشند می توانند برای این سرمایه گذاری اقدام نمایند:

 •  آیلتس 5.5
 •  طرح تجاری معتبر
 • کارآفرینی و استخدام دو فرد که اقامت انگلستان را داشته باشند.

لازم به ذکر است که این نوع سرمایه گذاری در حال حاضر متوقف شده است.

اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری 2.000.000 پوندی

این روش سرمایه گذاری به صورت نقد خواهد بود که شما به دولت انگلستان پرداخت می نمایید و در ابتدا یک اقامت 3 سال و 4 ماهه دریافت می کنید. برخی از مدارکی که برای سرمایه گذاری و اقامت انگلستان مورد نیاز است به قرار ذیل می باشد:

 • گذرنامه معتبر که حداقل دو صفحه از آن خالی باشد.
 • یک طرح تجاری معتبر و مورد تأیید اداره مهاجرت و بازرگانی انگلستان.
 • شواهد و پرینت بانکی که میزان دارایی نقد شما را مشخص می نماید.
 • تمکن مالی مناسب که نشان می دهد شما در طول اقامت و سرمایه گذاری در انگلستان می توانید از پس هزینه های زندگی خود برآیید.
 • مدرک زبان انگلستانی
 • مدارک و گواهی های پزشکی
 • گواهی عدم سوءپیشینه

اخذ اقامت دائم انگلستان از طریق سرمایه گذاری در انگلستان امتیازی می باشد و بیشترین امتیاز را طرح تجاری شما دارد. باید توجه داشته باشید که طرح تجاری شما نباید روی املاک و مستغلات باشد. توصیه می شود قبل از اقدام به مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری با یک وکیل مهاجرت به انگلستان معتبر مشاوره و با آگاهی کامل نسبت به آن اقدام نمایید. این مقاله متعلق به موسسه ملک پور می باشد و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع آن غیر قانونی و خلاف شرع می باشد.

اقامت انگلستان از طریق ثبت شرکت

اگر دارای سرمایه قابل توجه و علاقه مند به کار و زندگی در کشور انگلستان می باشید، می توانید با ثبت شرکت در این کشور، اتفاقات بینظیری را رقم بزنید. ثبت شرکت در انگلستان، اقامت 3 ساله را به فرد تقدیم می کند که 2 سال دیگر نیز به این مدت اضافه شده و افراد قادر به تمدید ویزای خود به مدت 2 سال می باشند. بعد از سپری شدن این مدت زمان که جمعا پنج سال می شود، امکان درخواست اقامت دائم نیز مهیا می شود. البته برای داشتن همه این مزایا، شرایطی از قبیل موارد زیر لازم است:

 • داشتن مدرک آیلتس با حداقل نمره 4
 • ارائه مدارک هویتی
 • پاسپورت
 • عدم سابقه کیفری
 • پرداخت مالیا
 • دارا بودن بیمه
 • تمکن مالی
 • برخوردار از شرایط ثبت شرکت
 • پرداخت هزینه های موجود
 • دارا بودن رزومه و سابقه کاری مورد نیاز

اقامت انگلستان از طریق ازدواج

یکی دیگر از راه های کسب اقامت انگلستان ازدواج با یک شهروند انگلستانی می باشد. درخصوص ازدواج با یک شهروند انگلستانی قبل از هر اقدامی باید آثار قانونی ازدواج و نکاح را در کشور ایران و انگلستان مطالعه نمایید و نسبت به آن آگاه باشید. اقامت انگلستان از طریق ازدواج نیازمند شرایط و مدارکی می باشد که در ذیل به بخشی از آن اشاره می شود:

 • سن متقاضیان بالای 18 سال باشد.
 • فرد مورد نظر تابعیت و پاسپورت انگلستان را داشته باشد.
 • تا 3 سال قبل از درخواست در کشور انگلستان اقامت داشته باشد.
 • سند اقامت دائم و اثبات وضعیت اقامت دائم
 • تمکن مالی مناسب جهت هزینه های زندگی مشترک در انگلستان
 • دانش زبان انگلستانی
 • پرداخت هزینه ازدواج در انگلستان(1.330 پوند)و هزینه های ثبت اطلاعات بیومتریک و انگشت نگاری(حدود 19 پوند)

توجه داشته باشید که در مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج به ازدواج های صوری هیچگونه اقامتی داده نمی شود و باید طبق اصول و فرآیند قانونی آن پیش بروید. در ابتدا یک اقامت موقت 3 ساله به شخص داده می شود که شرط حضور دارد. در خصوص طرق مختلف مهاجرت و آگاهی با حقوق بین الملل خصوصی برای انتخاب بهترین مسیر مهاجرت می توانید از ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت استفاده نمایید.

اقامت انگلستان و اخذ تابعیت از طریق تولد

اقامت انگلستان و اخذ تابعیت این کشور از طریق تولد هم امکان پذیر می باشد. اقامت و تابعیت در کشورها از دو قاعده خاک و خون پیروی می کند. سیستم خاک بیان می دارد که اگر نوزادی در خاک یک کشور اعم از زمینی هوایی یا دریایی متولد شود تابعیت آن کشور به وی تحمیل می گردد. کشورهایی همچون کانادا آمریکا برزیل و آرژانتین جزء معروف ترین کشورهایی هستند که از این قاعده پیروی می کنند. سیستم خون به این صورت است که نوزاد از طریق پدر یا مادر تابعیت را دریافت می کند که در حال حاضر اکثر کشورها از قاعده خون پیروی می کنند. اقامت انگلستان از طریق تولد تا قبل از 1 ژانویه 1983 از سیستم خاک تبعیت می کرد اما بعد از این تاریخ و در حال حاضر از قاعده خون پیروی می کند یعنی فقط در صورتی که پدر یا مادر نوزاد متولد شده تابعیت انگلستان را داشته باشند تابعیت انگلستان به فرزند نیز تحمیل می گردد.

اقامت انگلستان از طریق پناهندگی

اقامت انگلستان از طریق پناهندگی یکی از نادرست ترین و پر ریسک ترین راه های مهاجرت و اخذ اقامت انگلستان می باشد. لازم به ذکر است که موسسه ملک پور هیچ گونه مشاوره و خدماتی در خصوص اقامت انگلستان از طریق پناهندگی ندارد و توصیه می کند قبل از هرگونه اقدامی درباره مهاجرت به طور کامل تحقیق نموده و نسبت به راه های مختلف آن آگاهی کامل کسب نمایید. کشور انگلستان عضو کنوانسیون ژنو (کنوانسیون پناهندگی) بوده و نسبت به مفاد آن درخصوص حمایت از پناهندگان پایبند می باشد. طبق تعریف کنوانسیون ژنو (کنوانسیون پناهندگی) پناهنده به کسی اطلاق می شود که به دلیل یک ترس واقعی اعم از نژاد رنگ پوست مذهب عضویت در یک گروه اجتماعی خاص افکار و اندیشه های سیاسی مغایر با حکومت و ... در کشور خود مورد آزار اذیت و شکنجه قرار گرفته نمی تواند به کشور خود باز گردد و جانش در خطر می باشد.

 • فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد مشکلات پناهندگی

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد مشکلات پناهندگی

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد مشکلات پناهندگی

خیلی از افراد به دلیل عدم آگاهی از راه های قانونی مهاجرت و افتادن در دام افراد سودجو اقدام به مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی می نمایند. عموم افرادی که اقدام به مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی می کنند تا زمانی که پرونده آنها به طور کامل بررسی نشده و جواب نهایی آن صادر نشده است بلاتکلیف بوده و اکثراً اجازه کار و تحصیل ندارند. عموماً بررسی پروسه پرونده های پناهندگی بین 1 تا 2 سال به طول می انجامد. توصیه می شود برای انتخاب بهترین مسیر مهاجرت قبل از هر اقدامی از یک وکیل مهاجرت معتبر، مشورت گرفته یا از ویدیوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت آقای استاد ملک پور که حاصل 15 سال تجربه و دانش علمی درخصوص طرق مختلف مهاجرت می باشد، استفاده نمایید.

 

ویزای تلنت انگلیس

این مقاله را از دست ندهید: ویزای تلنت انگلستان

در این مقاله ما جوانب ویزای تلنت انگلستان را به شما خواهیم آموخت.

 

مدارک لازم برای گرفتن اقامت انگلیس

جمع آوری مدارک لازم برای گرفتن اقامت انگلیس، بسیار با دقت باید صورت پذیرد. انتخاب هر روش برای رسیدن به اقامت انگلستان، نیازمند مدارک و شرایطی می باشد که در بعضی از موارد کلی و گاهی مختص آن روش انتخابی است. با فرض اینکه شما متقاضی محترم  اخذ اقامت انگلیس، هنوز مسیر مهاجرت و اقامتی خود را مشخص ننموده اید، به شرح مدارک کلی که ارائه آنها در همه برنامه و روش های اخذ اقامت در انگلیس  یکسان می باشد، پرداخته ایم. این مدارک عبارتند از:

 • مدارک هویتی از جمله: شناسنامه، کارت ملی و... به همراه ترجمه
 • تکمیل فرم درخواست
 • پاسپورت و کپی از آن
 • مدرک زبان
 • رزومه و نامه پذیرش دانشگاه برای اخذ اقامت تحصیلی
 • گواهی اثبات تمکن مالی
 • گواهی عدم سابقه کیفری
 • فیش پرداخت هزینه های موجود
 • بیمه مسافرتی
 • دو قطعه عکس

هزینه گرفتن اقامت انگلیس

اقامت انگلیس را می توان با قرار گرفتن در راه های مختلفی به دست آورد. هر کدام از این راه ها با پرداخت هزینه هایی هموار می شود. هزینه گرفتن اقامت انگلیس با توجه به روش انتخابی، تغییر می کند. پس افرادی که به دنبال برآورد این مبلغ می باشند، ابتدا باید روش مهاجرتی و اخذ اقامت خود را انتخاب کرده تا به مبلغ مورد نظر برسند. کارشناسان موسسه ملک پور با جمع آوری اطلاعات مربوط به هزینه گرفتن اقامت انگلیس، جدولی را تنظیم کرده اند که اطلاعات مناسبی را در این باره به علاقه مندان ارائه خواهد داد:

نوع ویزا

شرح

هزینه(یورو)

تحصیلی

ویزا، بیمه دانشجویی، تمدید یا تغییر ویزا

780

اسکلید ورکر(نیروی کار ماهر)

ویزا، بیمه سلامت، تمکن مالی و درخواست ویزا

3000 الی 6000

توریستی

 

95 الی 280

هزینه های زندگی در انگلستان

اقامت انگلستان و هزینه های زندگی در این کشور یکی از دغدغه های مهم متقاضیان اخذ اقامت انگلستان می باشد.  با توجه به اینکه مهاجرت یک تغییر بزرگ در زندگی افراد می باشد، آگاهی از هزینه های زندگی در کشور مورد نظر در خصوص تصمیم و انتخاب یک کشور برای مهاجرت، می تواند بسیار کمک کننده باشد. یکی از هزینه های بسیار مهم و مورد توجه در اقامت انگلستان هزینه اجاره منزل می باشد.

 • اجاره ماهانه یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر حدود 700 پوند می باشد.
 • اجاره ماهانه یک آپارتمان یک خوابه در خارج شهر حدود 500 پوند می باشد.
 • اجاره ماهانه یک آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر حدود 1190 پوند می باشد.
 • اجاره ماهانه یک آپارتمان 3 خوابه در خارج شهر حدود 900 پوند می باشد.

در جدول ذیل به برخی از موارد مهم و روزمره از هزینه زندگی در انگلستان اشاره شده است.

اقلام و کالا

هزینه به یورو

یک وعده مک دونالد

6.63

کاپوچینو در رستوران

3.26

یک لیتر شیر

1.09

500 گرم نان

1.18

1 کیلو برنج

1.07

تخم مرغ (12 عدد)

2.23

1 کیلو سیب زمینی

2.09

رفت و آمد

هزینه ها به یورو

بلیط یک طرفه

3.01

1 کیلومتر تاکسی

2.25

1 لیتر بنزین

1.53

کارت اقامت انگلستان

افرادی که برای زندگی کشور انگلستان را انتخاب می کنند، مطمئنا در نهایت قصد دارند که  اقامت دائم انگلستان را دریافت کنند. هر شخصی به مدت 5 سال در انگلستان زندگی کرده باشد می توانند درخواست کارت اقامت انگلستان را بدهد این در صورتی است که متقاضیان می توانند پس از 5 سال زندگی در انگلستان و داشتن کارت اقامت انگلستان، در نهایت می توانند موفق به دریافت پاسپورت و تابعیت این کشور شوند.

اقامت در لندن

لندن پایتخت و بزرگترین شهر انگلستان می باشد که از جذابیت بالایی بین متقاضیان مهاجرت برخوردار است. در شهر لندن حدود 3 میلیون مهاجر زندگی می کنند که این امر باعث شده که لندن یکی از مهاجرپذیرترین شهرهای دنیا و انگلستان به حساب آید. راه های مختلفی برای مهاجرت به لندن وجود دارد، از این راه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ازدواج با تبعه انگلستان
 • تحصیل در دانشگاه های لندن
 • کار در لندن
 • سرمایه گذاری در لندن
 • تولد در لندن
 • پناهندگی در لندن (موسسه MIE هیچگونه خدماتی در این زمینه ارائه نمی دهد.)
 • مهاجرت به لندن برای افراد خاص

نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که شرایط و روش های مهاجرت به لندن با شرایط و روش های مهاجرت به انگلستان یکی می باشد. 

بنرهای مورد نیاز

 • فایل تصویری موسسه ملک پور در پاسخ به پرسش یکی از همراهان برای مهاجرت به انگلستان با 800 میلیون با مدرک کاردانی و کارشناسی مدیریت بازرگانی

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد مهاجرت به انگلستان با 800 میلیون

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد مهاجرت به انگلستان با 800 میلیون

 

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب اقامت انگلستان هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت که تدریس جناب استاد ملک پور است استفاده نموده و در حد یک وکیل مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.بنر گام به گام اخذ اقامت

سوالات متداول

روش های اخذ اقامت انگلستان چیست؟

اقامت انگلستان را می توان از روش هایی مانند کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد، پناهندگی و گروه های خاص دریافت کرد. بهترین روش اقامتی، بسته به شرایط افراد متفاوت می باشد.

شرایط کار و زندگی در کشور انگلستان چگونه است؟

کشور انگلستان از موقعیت مناسب اقتصادی و در نتیجه نرخ پایین بیکاری برخوردار است. با توجه به هزینه نسبتاً بالای زندگی در انگلستان، میزان حقوق در انگلستان و شرایط شغلی این کشور نیز در وضعیت مناسبی قرار دارد.

مزایا و فواید دریافت اقامت انگلستان چیست؟

کشور انگلستان از جمله برترین کشورهای جهان می باشد که دریافت اقامت آن، شرایط استفاده از امکانات این کشور را برای متقاضیان فراهم می نماید. ضمن اینکه پس از گذشت مدت مشخصی از دریافت اقامت دائم انگلستان، می توان برای دریافت پاسپورت این کشور نیز اقدام کرد.

سخن پایانی

اقامت انگلستان و روش های مختلف اقامت در کشور انگلستان و اقامت تضمینی انگلستان و چگونگی شرایط اخذ اقامت و تابعیت انگلستان در این نوشتار مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. از آنجا که اقامت و زندگی در کشور انگلستان مد نظر افراد بسیاری است، بر آن شدیم تا در این مقاله به طور خلاصه و مختصر به تمام راه های مهاجرت و اخذ اقامت انگلستان بپردازیم. اقامت در کشور انگلستان همانطور که در بالا نیز اشاره شد از طرق مختلفی اعم از کار در انگلستان، تحصیل در انگلستان، سرمایه گذاری در انگلستان و ... امکان پذیر می باشد اما برای ما ایرانی ها در حال حاضر تحصیل در انگلستان یکی از مطمئن ترین و سریع ترین راه های اخذ اقامت انگلستان است. تحصیل در انگلستان این فرصت را فراهم می آورد تا با اخذ مدرک از کشور انگلستان و سازگارپذیری با محیط آن با آمادگی بیشتری در مصاحبه های شغلی شرکت نموده و موفق به دریافت شغل مورد نظر خود شوید. شما سروران عزیز می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط خود برای اقامت انگلستان با موسسه ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید. همچنین می توانید در انتهای همین مقاله در قسمت "ثبت پرسش" سوالات خود را مطرح نموده و در کمترین زمان ممکن به پاسخ آن دست یابید.

امتیاز 5 از 5 ( 14 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
سامان پورمند
سلام من سایت های زیادی رو برای تحصیل فرزندانم بررسی کردم و مقالاتشون رو خوندم اما حقیقا کیفیت مقاله اقامت انگلستان شما بسیار عالی تر از بقیه موارد بود. بنده دو تا فرزند دارم که دوقلو هستند و الان 15 سالشون هست و هر کدوم علایق جداگانه ای دارند، یکی میخواد پزشکی بخونه و دیگری کامپیوتر. خواستم بدونم آیا فرزندانم میتونن تو یک مدرسه با هم تحصیل کنند و اینکه آیا ما میتونیم به عنوان همراه ویزای گاردین بگیریم؟ خواهر بنده هم در منچستر ساکن هستند و وضع مالیشون خوبه، ایشون میتونن قیم بچه ها باشن؟ بچه ها بعد از چند سال میتونن پاسپورت بگیرن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان برای اینکه شما را بهت راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما بصورت کلی مد نظر داشته باشید که در حال حاضر به ایرانی ها کشور انگلستان ویزای گاردین را صادر نمی کند و با ویزاهای ویزیتوری می توانید اقدام نمایید. درمود اینکه در یک دبیرستان باشند بلی امکان پذیر است و فرزندان شما دوره تحصیلی شان فقط متفاوت خواهد بود. درمورد قیم شدن خواهر بزرگوارتان جای بحث وجود دارد و این تصمیم به عهده دولت انگلستان است ولی پیشنهاد می کنم حداقل سال اول را برای شانس ویزا هم شده ازاد بفرستید که خود کالج قیم فرزندان شما باشد. حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
سيامك صمدي
با سلام حداقل سرمايه گذاري در انگلستان چقدر مي باشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در حال حاضر کشور انگلستان از طریق سرمایه گذاری 2 میلیون پوندی اقامت می دهد و سرمایه گذاری 50.000 پوندی که در این روش شما باید از کشور انگلستان مدرک فوق لیسانس دریافت کرده باشید با داشتن شرایطی می توانید اقدام نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
محمدی
سلام وقت بخیر آیا انگلستان هنوز اقامت از طریق سرمایه گذاری 200 هزار پوندی رو داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
خیر تبدیل به ۲میلیون پوندی شده. اما در کشورهای دیگر مانند کانادا با این میزان امکان اخذ اقامت هست
ایراندوست
سلام و عرض ادب قبلا امکان دریافت اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری 200 هزار پوند وجود داشته، الان هم امکان پذیر هست؟ من سرمایه ای در حدود 500 هزار پوند دارم، آیا می تونم اقامت انگلستان رو از طریق سرمایه گذاری بدست بیارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز همانطور که فرمودید، قبلا امکان دریافت اقامت برای افرادی که 200 هزار پوند سرمایه گذاری می کردند وجود داشت اما در حال حاضر حداقل سرمایه گذاری برای کشور انگلستان 2 میلیون پوند است. شما با مبلغ 500 هزار پوند می توانید اقامت کشورهای دیگر اروپایی را بدست آورید.
احمدرضا قائدی
سلام لطفا اگه ممکنه راجع به روش جدیدی که دکتر امروز توی لایو راجع بهش صحبت کردند کلیات را میفرمایید چی هست ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. روش های جدیدی در کشور انگلستان ایجاد شده است که شما می توانید به صورت سرمایه گذاری یا کاری وارد این کشور شوید و پس از مدتی اقامت دائم و پاسپورت دریافت کنید. اما برای بررسی شرایط خود بهتر است از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه استفاده نمایید.
افشین
سلام و عرض ادب . با توجه به شرایط فعلی به نظر شما شرایط اقامت انگلستان 2022 نیاز به مدارک متفاوتی خواهد داشت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
معمولا تغییری نمی کند
مهرشاد
به نظر شما تو چه مدت زمانی می تونم اقامت انگلیس رو دریافت کنم؟ راحت ترین روش دریافت اقامت انگلیس رو می شه معرفی کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب در مقاله به این نکته اشاره شده است
منا
با سلام و احترام من 45 سالمه و تخصصم جوشکاری هست آیا میتونم برای کار به انگلستان برم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام دوست عزیز در صورتی که بتوانید در انگلیس جاب آفر دریافت نمایید می توانید از طریق کار به انگلستان مهاجرت نمایید.
مجد
می خواستم بدونم دریافت اقامت دائم انگلستان به چه روش هایی امکان پذیر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
روش های زیادی برای دریافت اقامت انگلستان وجود دارد و در مقاله فوق به صورت دقت نحوه تبدیل اقامت انگلستان به اقامت دائم این کشور بیان شده است.
مجیدیان
آیا می تونیم بعد از مهاجرت به کشور انگلستان در این کشور سرمایه گذاری کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما می تونید از روش سرمایه گذاری در انگلستان استفاده کنید . لطفا مقاله فوق رو مطالعه کنید.
م
اصلی ترین روش اقامتی کشور انگلستان چه روشیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط شما میباید بررسی شود سن و مدرک تحصیلی و سابقه کاری و میزان تمکن مالی و... تا روش های مختلف پیشنهاد داده شود شما میتوانید در سایت موسسه ملک پور شماره تماس واتس آپ خود را ثبت نمایید تا مشاوران مجرب موسسه با شما تماس بگیرند
میترا
کشور انگلستان از نظر شرایط کاری ویا زندگی برای ایرانیان مناسب هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
لازم به ذکر است که هزینه های زندگی در این کشور تا حدودی بالا بوده و در مقابل از کشور انگلستان شامل نرخ بیکاری بسیار پایینی می باشد.
asdad
از چه روش بهتر میتونیم به کشور انگلیس مهاجرت کنیم و مناسب تره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
مهاجرت به انگلستان و روش های مهاجرتی این کشور رو در این مقاله به صورت کامل بیان کردیم
هاشم
مهاجرت و اقامت انگلستان شامل چه مزیت هایی میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
کشور انگلستان از جمله برترین کشورهای جهان می باشد که دریافت اقامت آن، شرایط استفاده از امکانات این کشور را برای متقاضیان فراهم می نماید. ضمن اینکه پس از گذشت مدت مشخصی از دریافت اقامت دائم انگلستان، می توان برای دریافت پاسپورت این کشور نیز اقدام کرد.
مختار
میشه بفرمایید شرایط اخذ اقامت از ططریق کار در کشور انگلستان چگونه است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
مناسب ترین سن برای درخواست ویزای کار سن 25 تا 40 سال می باشد. مدرک زبان انگلستانی حداقل آیلتس جنرال 6 حداقل مدرک کارشناسی داشتن یک اسپانسر یا پشتیبان در کشور انگلستان که پاسپورت انگلستان را داشته باشد. پاسپورت و شناسنامه عکس دار مدارک و رزومه کاری مطابق با رشته تحصیلی مدارک مبنی بر تمکن مالی از جمله شرایط است.
رضای
سلام وقتون بخیر . میخواستم بدونم که آیا ویزای tier5 برای ما امکان پذیره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
ویزای tier5 ویزای جستجوی کار کشور انگلستان می باشد در حال حاضر این ویزا برای ما ایرانی ها بسته می باشد.
اصغر
سلام میشه شرایط اصلی برای سرمایه گذاری در کشئر انگلستان رو بگید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز سرمایه گذاری در کشور انگلستان به صورت امتیازی هست. و از اصلی ترین موارد آن میتوان به آیلتس 5.5، طرح تجاری معتبر کارآفرینی و استخدام دو فرد که اقامت انگلستان را دارند، اشاره کرد.
محمد
سلام میشه بفرمایید هزینه تحصیل و زندگی در مقطع دبیرستان در کشور انگلستان به چه صورت است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
هزینه تحصیل در انگلستان در مقطع دبیرستان با توجه به کالج و شهرهای مختلف انگلستان متفاوت بوده اما عموماً هزینه تحصیل و زندگی سالیانه بین 28.000 تا 32.000 هزار پوند انگلستان می باشد.
امیر
از چه روش هایی میتونیم به کشور انگلستان مهاجرت کنیمم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
اقامت انگلستان را می توان از روش هایی مانند کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد، پناهندگی و گروه های خاص دریافت کرد. بهترین روش اقامتی، بسته به شرایط افراد متفاوت می باشد.
حسین
آیا خودمون هم می تونیم به صورت مستقل برای اقامت کشور انگلستان اقدام کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب با توجه به اینکه دریافت یک پیشنهاد شغلی از انگلستان پروسه طولانی و پیچیده ای دارد و افراد زیادی از ناآگاهی متقاضیان مهاجرت به انگلستان سوءاستفاده می کنند توصیه می شود قبل از هر اقدامی با یک وکیل مهاجرت معتبر مشاوره و راهنمایی دریافت نمایید یا در ابتدا از طریق راه هایی مثل تحصیل در انگلستان اقدام کنید و در نهایت با تغییر ویزا اقامت کاری انگلستان دریافت نمایید.
محمدیان
ویزای tier2 انگلستان برای چه افرادی کارایی داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
ویزای tier2 انگلستان مختص افرادی است که دعوت نامه شغلی از یک کارفرما یا شرکت در کشور انگلستان دارند.
حسین
حقوق یکسال کار در انگستان میانگین چقدره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
حقوق و دستمزد دریافتی برای یک سال در کشور انگلستان 25.000 تا 30.000 پوند می باشد.
مشوکی
سلام میشه بفرمایید هزینه های تحصیل در کشور انگلستان چقدر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
هزینه های تحصیل با توجه به رشته تحصیلی و دانشگاه ها متغیر بوده و سالیانه بین 10.000 تا 12.000 هزار پوند انگلستان می باشد.
احمدوند
سلام من می خوام در دانشگاه های کشور انگلستان برای تحصیل اقدام کنم. ممنون میشم میانگین هزینه های تحصیل رو در این کشور بگید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
طول دوره تحصیلی مقطع لیسانس در انگلستان 3 سال و فوق لیسانس یک سال به طول می انجامد و هزینه های تحصیل با توجه به رشته تحصیلی و دانشگاه ها متغیر بوده و سالیانه بین 10.000 تا 12.000 هزار پوند انگلستان می باشد.
احمد
سلام بعد از چند سال می تونیم اقامت انگلستان را دریافت کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
متقاضیان می توانند پس از 5 سال زندگی در انگلستان و داشتن کارت اقامت انگلستان، در نهایت می توانند موفق به دریافت پاسپورت و تابعیت این کشور شوند.
شیما
درود. هزینه مقطع دبیرستان در انگلستان چه میزان هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام هزینه تحصیل در انگلستان در مقطع دبیرستان با توجه به کالج و شهرهای مختلف متفاوت بوده و معمولا هزینه تحصیل و زندگی سالانه بین 28.000 تا 32.000 هزار پوند است.
سرنا
سلام خسته نباشید هزینه احاره اپارتمان در مرکز شهری در انگلستان چه میزان هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام بر شما اجاره ماهانه یک آپارتمان یک تا 3 خوابه در مرکز شهر حدود 700 تا 1190 پوند هست. .
مهدی
سلام. آیا برای دریافت اقامت انگلستان از طریق ازدواج محدویت سنی وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز. وقت بخیر. بله با توجه به سن قانونی فرد متقاضی باید بالای 18 سال سن داشته باشد.
حسین
سلام و وقت بخیر. اپلای تحصیلی در انگلستان در چه مقاطعی امکان پذیر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام. وقت شما هم بخیر شما می‌توانید در مقاطه دبیرستان و مقاطع مختلف دانشگاهی از لیسانس تا دکتری اپلای تحصیلی کنید.
سهراب
سلام دستمزد در شرکت های انگلستان به چه میزان هست و اینکه مدرک ایلتس باید داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب حقوق و دستمزد دریافتی برای یک سال در کشور انگلستان حدودا 25.000 تا 30.000 پونداست وضمنا برای کار با ویزای Tier2 نیاز به آیلتس 5 تا 6 می باشد.
مهری
سلام برای کار در انگلستان دستمزد فعلی چه میزان هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام حقوق و دستمزد دریافتی برای یک سال در کشور انگلستان به صورت تقریبی و حدودی 25.000 تا 30.000 پوند می باشد.
زهره
سلام اقامت از طریق ازدواج در انگلستان 5 ساله است در ابتدا؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام بر شما خیر، در ابتدا یک اقامت موقت 3 ساله به شخص داده می شود که شرط حضور دارد.
bararanana
سلام اگه اقامت سرمایه گذاری 200هزار پوندی اقامت بگیریم باید ایلتس داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام بله برای این اقامت باید آیلتس 5.5 داشته باشید.
mayar
برای جنرال استیودنت ویزا هزینه تحصیل چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام وقتتون بخیر هزینه های تحصیل با توجه به رشته تحصیلی و دانشگاه ها متغیر بوده و سالیانه بین 10.000 تا 12.000 هزار پوند انگلستان می باشد.
پیمان
سلام مدرک یک سال اخر برای جنرال استیودنت ویزا لازمه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام وقتتون بخیر ارائه مدارک دو سال آخر تحصیل به همراه ریز نمرات ضروری می باشد.
ساسانی
سلام نرخ بیکاری انگلستان چطوره؟ ایا این کشور ثبات اقتصادی داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
درود بر شما وقتتون بخیر کشور انگلستان با نرخ بیکاری 4 درصد که در 44 سال گذشته نشان از قدرت و ثبات اقتصادی این کشور دارد. در نرخ بیکاری کشور انگلستان در اواخر ماه های سال 2020 نشان داده شده است که برابر با 5 درصد می باشد.
فدایی
سلام برای اقامت انگلستان از طریق کار با ویزای Tier2 ایلتس لازم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام وقتتون بخیر بله ایلتس با نمره 5 یا 6 و بیشتر لازم است.
سیامند
سلام نرخ بیکاری این کشور چه میزان هست میخوام برای ویزای کاری اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام وقت شما بخیر نرخ بیکاری کشور انگلستان در اواخر ماه های سال 2020 نشان داده شده است که برابر با 5 درصد می باشد.
باران
سلام حقوق سالانه ای که توی انگلستان دریافت میشه حدودا چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وقتتون بخیر حقوق و دستمزد دریافتی برای یک سال در کشور انگلستان 25.000 تا 30.000 پوند می باشد.
ساحل
سلام توی نوافرینی و سرمایه گذاری 50 هزار پوندی اقامت میشه گرفت؟ چه مدت زمان میبره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و احترام وقتتون بخیر این روش تنها روشی است که شما در مدت زمان 3 سال اقامت دائم انگلستان را به دست می آورید و در ادامه 5 ساله به پاسپورت انگلستان دسترسی خواهید داشت.
kian
سلام سن مناسب برای درخواست ویزای کار چند سال هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر مناسب ترین سن برای درخواست ویزای کار سن 25 تا 40 سال می باشد.
mohamad
سلام برای اقامت 200.000پوندی باید چه شرایط داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب قتتون بخیر آیلتس 5.5 طرح تجاری معتبر کارآفرینی و استخدام دو فرد که اقامت انگلستان را داشته باشند از ویژگی های این اقامت است.
کاویانی
سلام اقامت 50 هزار پوند و نوافرینی میخواستم بدونم چطوره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر شما در این روش شما یک طرح تجاری یا business plan ارائه می دهید و نشان می دهید که سرمایه 50.000 هزار پوندی را برای شروع کسب و کار جدید در این کشور در اختیار دارید. همچنین مبلغ 20 تا 30 هزار پوند برای گذراندن هزینه های زندگی در مدت زمان شروع کسب و کار خود می بایست ارائه دهید.
دارانی
سلام شرایط اقامت 200 هزار پوندی رو میشه بفرمایید؟ ایا ایلتس لازمه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر آیلتس 5.5 طرح تجاری معتبر کارآفرینی و استخدام دو فرد که اقامت انگلستان را داشته باشند.
ایلیا
سلام از چه راه هایی میشه به لندن مهاجرت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر راه های مهاجرت به لندن عبارتند از: ازدواج با تبعه انگلستان تحصیل در دانشگاه های لندن کار در لندن سرمایه گذاری در لندن تولد در لندن پناهندگی در لندن (موسسه MIE هیچگونه خدماتی در این زمینه ارائه نمی دهد.) مهاجرت به لندن برای افراد خاص
danyar
سلام میخواستم بدونم ویزایtier2 برای چی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر ویزای tier2 انگلستان مختص افرادی است که دعوت نامه شغلی از یک کارفرما یا شرکت در کشور انگلستان دارند.
بهاره
سلام امیدوارم خوب باشید. میخواستم راجع به ویزای چایلد استودنت بیشتر بدونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر ویزایChild student برای متقاضیان زیر 17 سال و 6 ماه می باشد. اقامت انگلستان از طریق تحصیل برای افراد زیرد 18 سال در مقطع دبیرستان در مدرسه های خصوصی و شبانه روزی انگلستان امکان پذیر می باشد. تحصیل در انگلستان برای افراد زیر 18 سال نیاز به مدرک زبان انگلیسی نمی باشد اما به دلیل مصاحبه با دانش آموزان و این که گاهاً بسته به معدل و سطح دانش آموز آزمون گرفته می شود فرد باید از دانش زبان انگلستانی مناسبی برخوردار باشد. تحصیل در انگلستان برای افراد زیر 18 سال شامل ویزای همراه نمی باشد و والدین با دریافت ویزاهای کوتاه مدت یا توریستی انگلستان می توانند جهت همراهی فرزندان خود اقدام نمایند.
سماییان
سلام مدارک عمومی برای اقامت تحصیلی رو میخواستم بدونم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر شرایط عمومی و مدارک مورد نیاز اقامت انگلستان از طریق تحصیل: گذرنامه یا پاسپورت معتبر. مدارک دو سال آخر تحصیل به همراه ریز نمرات. ترجمه تمامی مدارک به زبان انگلستانی و ممهور به مهر دادگستری و وزارت امور خاجه ارائه تمکن مالی و پرینت بانکی(برای افراد زیر 18 سال می تواند به حساب والدین باشد.) ارائه مدرک زبان آیلتس برای متقاضیان بالای 18 سال. برای مقاطع فوق لیسانس و دکتری متقاضی نیازمند به حداقل 2 توصیه نامه از اساتید دانشگاهی که فارغ التحصیل شده است می باشد
kave
سلام از طریق کار میشه اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هر شخصی به مدت 5 سال در انگلستان زندگی کرده باشد می توانند درخواست کارت اقامت انگلستان را بدهد این در صورتی است که متقاضیان می توانند پس از 5 سال زندگی در انگلستان و داشتن کارت اقامت انگلستان، در نهایت می توانند موفق به دریافت پاسپورت و تابعیت این کشور شوند.
فرهمند
سلام وقتتون بخیر،هزینه اجاره منزل رو برای انگلستان میخواستم بدونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر اجاره ماهانه یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر حدود 700 پوند می باشد. اجاره ماهانه یک آپارتمان یک خوابه در خارج شهر حدود 500 پوند می باشد. اجاره ماهانه یک آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر حدود 1190 پوند می باشد. اجاره ماهانه یک آپارتمان 3 خوابه در خارج شهر حدود 900 پوند می باشد.
mibin
سلام توی tier2 دستمز د چه مقدار و مدرک زبان باید چی باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر حقوق و دستمزد دریافتی برای یک سال در کشور انگلستان 25.000 تا 30.000 پوند می باشد. لازم به ذکر است که در این روش نیاز به آیلتس 5 تا 6 می باشد.
فرانک
سلام وقتتون بخیر سرمایه گذاری 200.000 پوندی برای اقامت ایلتس لازم داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله برای این منظور آیلتس 5.5 لازم است.
هروی
چطوری می تونیم درخواست اقامت بدیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وعرض ادب وقتتون بخیر هر شخصی به مدت 5 سال در انگلستان زندگی کرده باشد می توانند درخواست کارت اقامت انگلستان را بدهد این در صورتی است که متقاضیان می توانند پس از 5 سال زندگی در انگلستان و داشتن کارت اقامت انگلستان، در نهایت می توانند موفق به دریافت پاسپورت و تابعیت این کشور شوند.
سهیل
سلام ایا والدین دانش اموز15 ساله می تون ویزای همراه بگیرن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وعرض ادب وقتتون بخیر تحصیل در انگلستان برای افراد زیر 18 سال شامل ویزای همراه نمی باشد و والدین با دریافت ویزاهای کوتاه مدت یا توریستی انگلستان می توانند جهت همراهی فرزندان خود اقدام نمایند.
سوریان
سلام برای اقامت کاری باید مدرک زبان ایلتس چه نمره ای داشته باشد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر مدرک زبان انگلستانی حداقل آیلتس جنرال 6 لازم است
شیرین
سلام وقتتون بخیر از چه راه هایی میشه به لندن مهاجرت کرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر ازدواج با تبعه انگلستان تحصیل در دانشگاه های لندن کار در لندن سرمایه گذاری در لندن تولد در لندن پناهندگی در لندن (موسسه MIE هیچگونه خدماتی در این زمینه ارائه نمی دهد.) مهاجرت به لندن برای افراد خاص
شیما
سلام برای اقامت 50 هزار پوندی باید هزینه ای دیگر هم پرداخت کنیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر مبلغ 20 تا 30 هزار پوند برای گذراندن هزینه های زندگی در مدت زمان شروع کسب و کار خود می بایست ارائه دهید.
صابر
سلام جسارتا راه های مهاجرت به لندن رو میخواستم بدونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر راه های مهاجرت به لندن از طرق زیر امکان پذیر است ازدواج با تبعه انگلستان تحصیل در دانشگاه های لندن کار در لندن سرمایه گذاری در لندن تولد در لندن پناهندگی در لندن (موسسه MIE هیچگونه خدماتی در این زمینه ارائه نمی دهد.) مهاجرت به لندن برای افراد خاص
امیری
سلام هزینه دبیرستان رو میفرماید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وعرض ادب وقتتون بخیر هزینه تحصیل در انگلستان در مقطع دبیرستان با توجه به کالج و شهرهای مختلف انگلستان متفاوت بوده اما عموماً هزینه تحصیل و زندگی سالیانه بین 28.000 تا 32.000 هزار پوند انگلستان می باشد.
اروین
سلام اقامت دو میلیون پوندی به چه شکل است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر این روش سرمایه گذاری به صورت نقد خواهد بود که شما به دولت انگلستان پرداخت می نمایید و در ابتدا یک اقامت 3 سال و 4 ماهه دریافت می کنید.
مهدوی
سلام tier2 دستمزش چهقدره و اینکه ایا نیاز به مدرک زبان داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای این منظور حقوق و دستمزد دریافتی برای یک سال در کشور انگلستان 25.000 تا 30.000 پوند می باشد. لازم به ذکر است که در این روش نیاز به آیلتس 5 تا 6 می باشد.
sharam
برای ازدواج اقامت به چه شکل داده می شود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر در ابتدا یک اقامت موقت 3 ساله به شخص داده می شود که شرط حضور دارد.
farad
سن ویزای tier5 رو میشه بفرمایید که با چند سال سن داشته باشه متقاضی؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر مناسب ترین سن برای درخواست ویزای کار سن 25 تا 40 سال می باشد.
ایسان
سلاام راجع به اجاره خانه 3 خوابه می خواستم از حضورتون سوال کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر اجاره ماهانه یک آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر حدود 1190 پوندو در خارج شهر حدود 900 پوند می باشد.
صدرا
سلام برای سرمایه گذاری دویست هزار تایی ایلتس لازمه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله لازم هست آیلتس 5.5 داشته باشید
هانیا
وقتتون بخیر حقوق یک سال این کشور حدودی میشه بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر حقوق و دستمزد دریافتی برای یک سال در کشور انگلستان 25.000 تا 30.000 پوند می باشد.
نیلو
سلام حدود هزینه تحصیل و زندگی بالاخره چقدر هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه تحصیل و زندگی سالیانه بین 28.000 تا 32.000 هزار پوند انگلستان می باشد.
شین شین
سلام برای اقامت ازدواج محدودیت سنی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله سن متقاضیان باید بالای 18 سال باشد.
مینادیانی
سلام هزینه ها برای تحصیل حدودا چند پند خواهد بود
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر عموماً هزینه تحصیل و زندگی سالیانه بین 28.000 تا 32.000 هزار پوند انگلستان می باشد.
مهدویان فر
سلام و روز بر شما خوش امکان دارد شرای طعمومی سرمایه گذاری 200 هزرا پوندی را بفرمایید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر آیلتس 5.5 طرح تجاری معتبر کارآفرینی و استخدام دو فرد که اقامت انگلستان را داشته باشند. سه شرط عمومی برای این منظور هستند.
غریبیان
سلام و روزتون بخیر راجع به حقوق و دستمزد در این کشور امکانش هست بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر حقوق و دستمزد دریافتی برای یک سال در کشور انگلستان 25.000 تا 30.000 پوند می باشد.
قادری
سلام حقوق سالانه واسه مشاغل معمولی در این کشور رو میخواستم از حضورتون سوال کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر حقوق و دستمزد دریافتی برای یک سال در کشور انگلستان 25.000 تا 30.000 پوند می باشد.
تراب
سلام و خسته نباشید برای ویزای تی یر2 ایلتس لازم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وعرض ادب وقتتون بخیر بله در این روش نیاز به آیلتس 5 تا 6 می باشد.
شایان
سلام حدود هزینه زندگی برای سرمایه گذار ی50 هزار پوندی رو میشه بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر همچنین مبلغ 20 تا 30 هزار پوند برای گذراندن هزینه های زندگی در مدت زمان شروع کسب و کار خود می بایست ارائه دهید.
شانتیا
سلام حدود درامد و سطح ایلتس برای کار رو میشه بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر حقوق و دستمزد دریافتی برای یک سال در کشور انگلستان 25.000 تا 30.000 پوند می باشد. لازم به ذکر است که در این روش نیاز به آیلتس 5 تا 6 می باشد.
شهناز
سلام من برای پسرم برای مقطع متوسطه میخوام اقدام کنم میخواستم بدونم هزینه تحصیل توی این کشور حدودا چقدر میشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه تحصیل در انگلستان در مقطع دبیرستان با توجه به کالج و شهرهای مختلف انگلستان متفاوت بوده اما عموماً هزینه تحصیل و زندگی سالیانه بین 28.000 تا 32.000 هزار پوند انگلستان می باشد.
کمند
سلام و درود وقتتون بخیر هزینه دبیرستان حدودا شما می تونید راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه تحصیل در انگلستان در مقطع دبیرستان با توجه به کالج و شهرهای مختلف انگلستان متفاوت بوده اما عموماً هزینه تحصیل و زندگی سالیانه بین 28.000 تا 32.000 هزار پوند انگلستان می باشد.
سوری
سلام 200 هزار تایی میشه اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتئن بخیر برای اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری 200.000 پوندی در حال حاضر متوقف شده است.
پروین
سلام سن مناسب tier5 برای درخواست ویزای جستجوی کار چند سال هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر مناسب ترین سن برای درخواست ویزای کار سن 25 تا 40 سال می باشد.
هاله
سلام ایا از طریق ازدواج هم میشه اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله، یکی دیگر از راه های کسب اقامت انگلستان ازدواج با یک شهروند انگلستانی می باشد. درخصوص ازدواج با یک شهروند انگلستانی قبل از هر اقدامی باید آثار قانونی ازدواج و نکاح را در کشور ایران و انگلستان مطالعه نمایید و نسبت به آن آگاه باشید. اقامت انگلستان از طریق ازدواج نیازمند شرایط و مدارکی می باشد.
شکیبایی
سلام مدارک 2 میلیون پوندی رو میشه بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر این مدارک شامل گذرنامه معتبر که حداقل دو صفحه از آن خالی باشد. یک طرح تجاری معتبر و مورد تأیید اداره مهاجرت و بازرگانی انگلستان. شواهد و پرینت بانکی که میزان دارایی نقد شما را مشخص می نماید. تمکن مالی مناسب که نشان می دهد شما در طول اقامت و سرمایه گذاری در انگلستان می توانید از پس هزینه های زندگی خود برآیید. مدرک زبان انگلستانی مدارک و گواهی های پزشکی گواهی عدم سوءپیشینه
فروغی
سلام برای ثبن شرکت چه چیزهایی لازمه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر مدارک زیر مورد نیاز است: داشتن مدرک آیلتس با حداقل نمره 4 ارائه مدارک هویتی پاسپورت عدم سابقه کیفری پرداخت مالیا دارا بودن بیمه تمکن مالی برخوردار از شرایط ثبت شرکت پرداخت هزینه های موجود دارا بودن رزومه و سابقه کاری مورد نیاز
سوسن
سلام نرخ بیکاری و اوضاع کار توی انگلیس چطوره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر کشور انگلستان با نرخ بیکاری 4 درصد که در 44 سال گذشته در انگلستان تقریباً به همین میزان بوده است نشان از قدرت و ثبات اقتصادی این کشور دارد.
فربد
سلام و خسته نباشید سایتی مفید دارید و مقالاتتون عالی هستند
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر سپاسگزارم خوشحالم که مقالات برای شما مفید واقع شده است
سکویی
سلام و خسته نباشید شرایط کار و زندگی در کشور انگلستان چگونه است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر کشور انگلستان از موقعیت مناسب اقتصادی و در نتیجه نرخ پایین بیکاری برخوردار است. با توجه به هزینه نسبتاً بالای زندگی در انگلستان، میزان درآمد و شرایط شغلی این کشور نیز در وضعیت مناسبی قرار دارد.
کشفیان
سلام توی سرمایه گذاری پنجاه هزار پوندی میشه پاسپورت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقااوت بخیر این روش تنها روشی است که شما در مدت زمان 3 سال اقامت دائم انگلستان را به دست می آورید و در ادامه 5 ساله به پاسپورت انگلستان دسترسی خواهید داشت.
saqayeq
سلام ممنون از مقالات خوب وکاربردیتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر از لطف شما سپاسگزاریم.
باقریان
سلام وخسته نباشید سن مناسب ویزای درخواست کار چند سالگی است
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر مناسب ترین سن برای درخواست ویزای کار سن 25 تا 40 سال می باشد.
فارسی
سلام و خسته نباشید اقامت 50 هزار پوندی چه شرایطی داره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر آیلتس 5.5 طرح تجاری معتبر کارآفرینی و استخدام دو فرد که اقامت انگلستان را داشته باشند. لازم به ذکر است که این نوع سرمایه گذاری در حال حاضر متوقف شده است.
پرهام
سلام باری یک اپارتمان یک خوابه مرگز شهر برای اجاره حدود هزینه رو میفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر اجاره ماهانه یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر حدود 700 پوند می باشد.
شیما
سلام اوضاع شرایط کار در انگلستان چطوره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر کشور انگلستان از موقعیت مناسب اقتصادی و در نتیجه نرخ پایین بیکاری برخوردار است. با توجه به هزینه نسبتاً بالای زندگی در انگلستان، میزان درآمد و شرایط شغلی این کشور نیز در وضعیت مناسبی قرار دارد.
گیاهی
سلام و خسته نباشید شرایط کار و زندگی در کشور انگلستان چگونه است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر کشور انگلستان از موقعیت مناسب اقتصادی و در نتیجه نرخ پایین بیکاری برخوردار است. با توجه به هزینه نسبتاً بالای زندگی در انگلستان، میزان درآمد و شرایط شغلی این کشور نیز در وضعیت مناسبی قرار دارد.
جوادی
سلام من کلا نمیدونم از چه راههایی میشه به لندن مهاجرت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر راه های مختلفی برای مهاجرت به لندن وجود دارد، از این راه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد: ازدواج با تبعه انگلستان تحصیل در دانشگاه های لندن کار در لندن سرمایه گذاری در لندن تولد در لندن مهاجرت به لندن برای افراد خاص
morovatian
سلام روش های اقامت گرفتن برای انگلستان رو میشه راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر اقامت انگلستان را می توان از روش هایی مانند کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد، پناهندگی و گروه های خاص دریافت کرد. بهترین روش اقامتی، بسته به شرایط افراد متفاوت می باشد.
شعانی
سلام و خسته نباشید شما اطلاعاتی راجع به حقوق دارین و اینکه مدرک زبان لازم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر حقوق و دستمزد دریافتی برای یک سال در کشور انگلستان 25.000 تا 30.000 پوند می باشد. لازم به ذکر است که در این روش نیاز به آیلتس 5 تا 6 می باشد
کرمی
سلام 50 هزارتایی نوافرینی ایا روش خوبی هست؟اقامت میش گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله، این روش یکی از روش های جدید و بسیار پرطرفدار است که ممکن است در مدت زمان کوتاهی اجرا شود. این روش تنها روشی است که شما در مدت زمان 3 سال اقامت دائم انگلستان را به دست می آورید و در ادامه 5 ساله به پاسپورت انگلستان دسترسی خواهید داشت.
هدی
سلام 200 هزار پوندی برای سرمایه گذاری متوقف شده؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله این نوع سرمایه گذاری در حال حاضر متوقف شده است.
ساوالان
سلام برای کار به روش تیر5 که در این مقاله گفتین شرایط عمومی چه هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر اقامت انگلستان از طریق کار نکات مربوط به شرایط عمومی و مدارک مورد نیاز شامل: مناسب ترین سن برای درخواست ویزای کار سن 25 تا 40 سال می باشد. مدرک زبان انگلستانی حداقل آیلتس جنرال 6 حداقل مدرک کارشناسی داشتن یک اسپانسر یا پشتیبان در کشور انگلستان که پاسپورت انگلستان را داشته باشد. پاسپورت و شناسنامه عکس دار مدارک و رزومه کاری مطابق با رشته تحصیلی مدارک مبنی بر تمکن مالی
سوریماه
سلام با سرمایه 50 هزار تایی اقامت میدن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر در اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری 50.000 پوندی (نوآفرینی) این روش یکی از روش های جدید و بسیار پرطرفدار است که ممکن است در مدت زمان کوتاهی اجرا شود. این روش تنها روشی است که شما در مدت زمان 3 سال اقامت دائم انگلستان را به دست می آورید و در ادامه 5 ساله به پاسپورت انگلستان دسترسی خواهید داشت
مارل
سلام نوافرینی و 50 هزار پوندی چطوریه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر این روش یکی از روش های جدید و بسیار پرطرفدار است که ممکن است در مدت زمان کوتاهی اجرا شود. این روش تنها روشی است که شما در مدت زمان 3 سال اقامت دائم انگلستان را به دست می آورید و در ادامه 5 ساله به پاسپورت انگلستان دسترسی خواهید داشت. شما در این روش شما با کمک موسسه MIE یک طرح تجاری یا business plan ارائه می دهید و نشان می دهید که سرمایه 50.000 هزار پوندی را برای شروع کسب و کار جدید در این کشور در اختیار دارید. همچنین مبلغ 20 تا 30 هزار پوند برای گذراندن هزینه های زندگی در مدت زمان شروع کسب و کار خود می بایست ارائه دهید. موسسه ملک پور در مسیر این برنامه قدم به قدم در کنار شماست و شما را در تمامی مراحل یاری خواهد کرد.
اریان پور
سلام اقامت سرمایه گذاری 2 میلیون پوندی به چه صورت هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری 2.000.000 پوندی این روش سرمایه گذاری به صورت نقد خواهد بود که شما به دولت انگلستان پرداخت می نمایید و در ابتدا یک اقامت 3 سال و 4 ماهه دریافت می کنید.
اریو
سلام ایا امکان مهاجرت و اقامت از طریق کار به انگلستان هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله اقامت انگلستان از طریق کار یکی از راه های پرطرفدار مهاجرت و اخذ اقامت انگلستان می باشد که در نهایت منجر به کسب تابعیت و پاسپورت انگلستان می شود.
اشوان
سلام مدارک اقامت از طریق ثبت شرکت روبفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر داشتن مدرک آیلتس با حداقل نمره 4 ارائه مدارک هویتی پاسپورت عدم سابقه کیفری پرداخت مالیا دارا بودن بیمه تمکن مالی برخوردار از شرایط ثبت شرکت پرداخت هزینه های موجود دارا بودن رزومه و سابقه کاری مورد نیاز
مستوری
سلام هزینه اجاره خانه در این کشور حدودا چند است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر اجاره ماهانه یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر حدود 700 پوند می باشد. اجاره ماهانه یک آپارتمان یک خوابه در خارج شهر حدود 500 پوند می باشد. اجاره ماهانه یک آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر حدود 1190 پوند می باشد. اجاره ماهانه یک آپارتمان 3 خوابه در خارج شهر حدود 900 پوند می باشد.
شبنم
سلام مدارک اقامت تحصیل رو میفرمایید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر مدارک مورد نیاز اقامت انگلستان از طریق تحصیل: گذرنامه یا پاسپورت معتبر. مدارک دو سال آخر تحصیل به همراه ریز نمرات. ترجمه تمامی مدارک به زبان انگلستانی و ممهور به مهر دادگستری و وزارت امور خاجه ارائه تمکن مالی و پرینت بانکی(برای افراد زیر 18 سال می تواند به حساب والدین باشد.) ارائه مدرک زبان آیلتس برای متقاضیان بالای 18 سال. برای مقاطع فوق لیسانس و دکتری متقاضی نیازمند به حداقل 2 توصیه نامه از اساتید دانشگاهی که فارغ التحصیل شده است می باشد.
مرسده
سلام اقامت انگلستان رو با چه مهاجرتی میشه گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر اقامت انگلستان را می توان از روش هایی مانند کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولدو گروه های خاص دریافت کرد. بهترین روش اقامتی، بسته به شرایط افراد متفاوت می باشد.
نیک مهر
سلام شرایط اقامت ازدواج و مدارکش رو بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلامو عرض ادب وقتتون بخیر اقامت انگلستان از طریق ازدواج نیازمند شرایط و مدارکی می باشد که در ذیل به بخشی از آن اشاره می شود: سن متقاضیان بالای 18 سال باشد. فرد مورد نظر تابعیت و پاسپورت انگلستان را داشته باشد. تا 3 سال قبل از درخواست در کشور انگلستان اقامت داشته باشد. سند اقامت دائم و اثبات وضعیت اقامت دائم تمکن مالی مناسب جهت هزینه های زندگی مشترک در انگلستان دانش زبان انگلستانی پرداخت هزینه ازدواج در انگلستان(1.330 پوند)و هزینه های ثبت اطلاعات بیومتریک و انگشت نگاری(حدود 19 پوند)
مستوفی
سلام هزینه زندگی و تحصیل در انگلیس برای دبیرستان و کالج حدودا چند پوند هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه تحصیل در انگلستان در مقطع دبیرستان با توجه به کالج و شهرهای مختلف انگلستان متفاوت بوده اما عموماً هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان سالیانه بین 28.000 تا 32.000 هزار پوند انگلستان می باشد.
مانا
سلام مدارکی که برای اقامت گرفتن لازمه رو میشه بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وفتتون بخیر مدارک هویتی از جمله: شناسنامه، کارت ملی و... به همراه ترجمه تکمیل فرم درخواست پاسپورت و کپی از آن مدرک زبان رزومه و نامه پذیرش دانشگاه برای اخذ اقامت تحصیلی گواهی اثبات تمکن مالی گواهی عدم سابقه کیفری فیش پرداخت هزینه های موجود بیمه مسافرتی دو قطعه عکس
شرفی
سلام ایا کار و زندگی در این کشور خوب هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر کشور انگلستان از موقعیت مناسب اقتصادی و در نتیجه نرخ پایین بیکاری برخوردار است. با توجه به هزینه نسبتاً بالای زندگی در انگلستان، میزان درآمد و شرایط شغلی این کشور نیز در وضعیت مناسبی قرار دارد.
ارشان
سلام هزینه تحصیل و زندگی برای دانش اموز متوسطه این کشور حدودا چه میزان هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه تحصیل در انگلستان در مقطع دبیرستان با توجه به کالج و شهرهای مختلف انگلستان متفاوت بوده اما عموماً هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان سالیانه بین 28.000 تا 32.000 هزار پوند انگلستان می باشد.
اریو
سلام ایا کار و زندگی در انگلستان خوب هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر کشور انگلستان از موقعیت مناسب اقتصادی و در نتیجه نرخ پایین بیکاری برخوردار است. با توجه به هزینه نسبتاً بالای زندگی در انگلستان، میزان درآمد و شرایط شغلی این کشور نیز در وضعیت مناسبی قرار دارد.
اریایی
سلام 2میلیون پوندی چه مدارکی لازم داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر گذرنامه معتبر که حداقل دو صفحه از آن خالی باشد. یک طرح تجاری معتبر و مورد تأیید اداره مهاجرت و بازرگانی انگلستان. شواهد و پرینت بانکی که میزان دارایی نقد شما را مشخص می نماید. تمکن مالی مناسب که نشان می دهد شما در طول اقامت و سرمایه گذاری در انگلستان می توانید از پس هزینه های زندگی خود برآیید. مدرک زبان انگلستانی مدارک و گواهی های پزشکی گواهی عدم سوءپیشینه
وحیدی
سلام با 50 هزار پوندی هم میشه اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخی در این روش یکی از روش های جدید و بسیار پرطرفدار است که ممکن است در مدت زمان کوتاهی اجرا شود. این روش تنها روشی است که شما در مدت زمان 3 سال اقامت دائم انگلستان را به دست می آورید و در ادامه 5 ساله به پاسپورت انگلستان دسترسی خواهید داشت.
پروانه
سلام اقامت انگلستان مزیتهایی داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر کشور انگلستان از جمله برترین کشورهای جهان می باشد که دریافت اقامت آن، شرایط استفاده از امکانات این کشور را برای متقاضیان فراهم می نماید. ضمن اینکه پس از گذشت مدت مشخصی از دریافت اقامت دائم انگلستان، می توان برای دریافت پاسپورت این کشور نیز اقدام کرد.
فرهانی راد
سلام ویزای تحصیلی انگلیس راه خوبی برای اقامت گرفتن هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر اخذ اقامت انگلستان از طرق مختلفی امکان پذیر می باشد که در حال حاضر یکی از پرطرفدار ترین و مطمئن ترین راه های دریافت اقامت انگلستان تحصیل می باشد. تحصیل در انگلستان در مقطع دبیرستان و مقاطع مختلف دانشگاهی لیسانس فوق لیسانس که به مدت 9 ماه به طول می انجامد و همچنین دکتری امکان پذیر می باشد. لازم به ذگر است که تحصیل فرزندان به صورت رایگان می باشد. ویزای تحصیلی انگلستان Tier4 نام دارد و به دو دسته کلی تقسیم می گردد.
جهان افروز
سلام به نظر شما هزینه اجاره اپارتمان یک خوابه حدودا چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر اجاره ماهانه یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر حدود 700 پوند می باشد. اجاره ماهانه یک آپارتمان یک خوابه در خارج شهر حدود 500 پوند می باشد.
sarhi
سلام برای اپارتمان های بیشتر ازیک خوابه حدود هزینه چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر اجاره ماهانه یک آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر حدود 1190 پوند می باشد. اجاره ماهانه یک آپارتمان 3 خوابه در خارج شهر حدود 900 پوند می باشد.
shohani
سلام اقامت با دویست هزار پوند برای انگلستان دیگه قابل قبول نیست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله تبدیل به ۲میلیون پوندی شده است. اما در کشورهایی مانند کانادا با این میزان امکان اخذ اقامت وجود دارد.
ghofrani
سلام اگه قرار باشه یک اپارتمان یک خوابه توی مرکز شهر اجاره کنیم حدودا چند یورو میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای اجاره یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر ماهانه حدود 700 پوند هزینه لازم هست.
hasiri
سلام و خسته نباشید تمکن مالی برای چه منظور است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر تمکن مالی برای این منظور است که نشان دهد در طول اقامت و سرمایه گذاری در این کشور می توانید هزینه های زندگی را شما می توانید ساپورت کنید.
kermani
سلام و احترام. حدود هزینه تحصیل سالانه چند پوند هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای تحصیل در انگلستان با توجه به رشته و دانشگاه هزینه ها متفاوت است و حدودا 10 تا 12 هزار پوند در سال است.
mashani
سلام میخواستم بدونم از چه راه های میشه به لندن مهاجرت کرد و راه های مهاجرت چی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای مهاجرت به المان می توانید از طرق مختلفی نظیر کار،سرمایه گذاری، تحصیل ، ازدواج و... اقدام کنید.
vida
سلام دوره لیسانس در انگلستان چند ساله است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر غالبا طول این دوره 3 ساله است.
ghadarni
سلام برای اجاره یک خانه با یک اتاق خواب در مرکز شهر حدودا چه میزان هزینه لازم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر هزینه اجاره با چنین مشخصاتی حدودا 700 پوند در ماه است.
moronian
سلام برای ثبت شرکت باید ایلتس چند داشت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر مدرک آیلتس با حداقل نمره 4 برای این منظور لازم است.
adnanei
سلام دویست هزار پوندی متوقف شده؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله این نوع سرمایه گذاری متوقف شده است.
hadayani
سلام از طریق ازدواج میشه اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بصورت کلی بلی اطلاعات کامل و تکمیلی در مقاله ها عنوان شده است پیشنهاد می کنم حتما مطالعه بفرمایید.
madadi
سلام توی کار شرکت انگلستان حقوق یک سال حدودا چقدر میتونه باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سالم و عرض ادب وقتتون بخیر برای این منظور حقوق حدود 25 هزار تا 30 هزار پوند در سال است.
ارشدیان
سلام بهترین سن بری ویزای کار چه سنی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر برای ویزای کار بهترین و مناسب ترین محدوده بین 24 تا 40 سال است.
variani
سلام برای اپارتمان یک خوابه مرکز لندن ماهانه چقدر هزینه لازمه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر حدودا 700 پوند در ماه هزینه لازم است.
مهدویان فرد
سلام برای سرمایه گذار 50 هزارتایی هزنه دیگه ای هم لازم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله 20 تا 30 هزار پوند برای شر.ع کسب و کار لازم است.
فلاحوردی
سلام یک خوابه مرکز شهر چندپوند اجاره میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر حدودا 700 پوند در ماه است.
نسیم
سلام و خسته نباشید لیسانس چند ساله است و حدوده مخارجش چند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر 3 ساله است و 10 هزار الی 12هزار پوند است.
علی یار
سلام درواقع از طریق تحصیل میشه مهاجرت کرد و همزمان کار کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر بله و بسته به مقطع تحصیلی شما میزان ساعت کار ضمن تحصیل برای شما متفاوت است.