مهاجرت به دانمارک از طریق کار

3 نظر

مهاجرت به دانمارک از طریق کار، شرایط کار و لیست مشاغل دانمارک و دریافت اقامت و تابعیت کشور دانمارک از طریق کار در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. آیا می توان از طریق کار، به کشور دانمارک مهاجرت کرد؟ شرایط مهاجرت به دانمارک از طریق کار چیست؟ آثار اقامتی کار در کشور دانمارک کدامست؟ چنانچه شما نیز با سوالاتی این چنین مواجه بوده و در صدد یافتن پاسخ صحیح و علمی به آن ها هستید، مطالعه مقاله پیش رو را به شما عزیزان توصیه می نماییم. مهاجرت به دانمارک از طریق کار، یکی از روش های شش گانه مهاجرت به دانمارک است که با توجه به شرایط و قوانین این کشور، از جمله برترین روش های مهاجرتی به دانمارک محسوب می شود.  موسسه ملک پور در تلاش است تا بهترین راه گشا و راهنما برای شما عزیزان باشد. از این رو در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت کاری به دانمارک می توانید فرم تماس را تکمیل نموده و یا با موسسه ملک پور تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان توسط مشاورین متخصص این موسسه دریافت کنید.

در ادامه به بررسی مباحث زیر پیرامون مهاجرت به دانمارک از طریق کار می پردازیم:

 • آشنایی با کشور دانمارک و شرایط مهاجرت به دانمارک از طریق کار
 • ویزای کار دانمارک
 • مدارک مورد نیاز ویزای کار دانمارک
 • نرخ بیکاری و بازار کار دانمارک
 • لیست مشاغل مورد نیاز دانمارک 2021
 • میزان حقوق و درآمد مشاغل در دانمارک
 • نحوه کاریابی در دانمارک
 • مؤسسات کاریابی در دانمارک
 • شرایط اخذ ویزای همراه دانمارک
 • اخذ اقامت و تابعیت دانمارک از طریق کار
 • سوالات متداول

تماس با ما

مهاجرت به دانمارک از طریق کار

آشنایی با کشور دانمارک و شرایط مهاجرت به دانمارک از طریق کار

پادشاهی دانمارک، کشوری در حوزه اسکاندیناویست که تاریخچه و پیشینه تاریخی قدیمی دارد. واحد پول آن کرون دانمارک است و عضو اتحادیه اروپا، حوزه شنگن و ناحیه اقتصادی اروپا نیز می باشد.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد کار در دانمارک


 

با وجود آنکه زبان رسمی این کشور دانمارکی است، اما بسیاری از مردم آن به زبان انگلیسی نیز مسلط بوده و توانایی برقراری ارتباط با این زبان دارند.

مهاجرت به دانمارک از طریق کار

کشور دانمارک به صورت های مستقیم می تواند پذیرای مهاجرین باشد. بیشترین نرخ مهاجر در طول سال های اخیر در کشور دانمارک، به صورت تحصیلی بوده است. از این رو عمدتاً متقاضیان مهاجرت به دانمارک، این کشور را به عنوان مقصد تحصیلی انتخاب می نمایند. موسسه ملک پور در این مقاله به صورت تخصصی به مقوله مهاجرت به دانمارک از طریق کار پرداخته است. مهاجرت به دانمارک از طریق کار عموماً از سه طریق ممکن است. در حالت اول، شخص قبل از ورود خود به دانمارک، پیشنهاد شغلی دریافت کرده است. در این صورت با هماهنگی سفارت و کارفرمای خود، ویزای کاری خود را 1 ماه قبل از شروع کار، دریافت می نماید. در حالت دوم، شخص از ویزای جست و جوی کار در دانمارک استفاده می کند. اما باید خاطر نشان کنیم که ویزای جست و جوی کار در دانمارک، که به نام GR1 شناخته می شود، برای تبعه ایران به حالت تعلیق در آمده است. در حالت سوم، شخص به بهانه ای مانند تحصیل وارد کشور دانمارک می شود و پس از ورود می تواند به مقوله کار در دانمارک بپردازد. تحصیل در دانمارک می تواند بهترین گزینه برای مهاجرت به این کشور باشد که پس از آن، به مقوله کار در دانمارک و اجازه کار پس از تحصیل بپردازد.

ویزای کار دانمارک

به منظور مهاجرت به دانمارک از طریق کار، عموماً شما نیاز به اجازه ورود یا ویزای کاری دارید. از این جهت، دولت کشور دانمارک یک ماه قبل از شروع کار در کشور دانمارک، به شما یک ویزای یک ماهه ارائه می دهد. این ویزا به شما اجازه می دهد که در دانمارک مستقیم وارد شوید. البته برای دریافت اجازه اقامت اولیه جهت ورود به دانمارک، باید احراز کنید که می توانید هزینه های خود را مدیریت کنید. اگر این موضوع رعایت نشود، 14 روز قبل از شروع رسمی کار ، به شما ویزای کاری اهدا می گردد. اگر مدت زمان استخدام شما کمتر از 4 سال باشد، به همان مقداری که قرارداد کاری با کارفرمای خود منعقد کرده اید، اقامت شما معتبر خواهد بود. اگر به دنبال این موضوع هستید که اقامت شما به مدت زمان بیشتری تمدید شود، باید به دنبال یک اقامت مضاعف باشید. اگر چه برای یافتن شغل جدید، این کشور به شما اجازه جست و جوی کار را ارائه می دهد. نکته مهم این است که شما در زمانی که استخدام هستید، اجازه جست و جوی کار ندارید! اما به طور کلی شما باید به مدت 8 سال در کشور دانمارک حضور داشته باشید تا بتوانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید. اما گاهی در موضوعات خاص ممکن است که این اقامت برای شما بعد از 4 سال مهیا شود.

انواع ویزای کاری کشور دانمارک عبارتست از:

ویزای GR1: ویزای GR1 ویزای جستجوی کار دانمارک است که دارای سیستم امتیازبندی بوده و افرادی که بتوانند امتیاز لازم را کسب کنند، می توانند اقامت 2 ساله کشور دانمارک را دریافت کرده و در این کشور به جستجوی کار بپردازند. همان طور که در بخش قبل گفته شد، این ویزا هم اکنون برای ایرانیان به حالت تعلیق درآمده و قابل استفاده نمی باشد.

ویزای پیشنهاد کاری یا جاب آفر (Job Offer): در صورتی که متقاضی مهاجرت به دانمارک، بتواند از یک کارفرمای دانمارکی، پیشنهاد شغلی مورد تأیید اداره کار دانمارک دریافت نماید، می تواند ویزای کاری کشور دانمارک را اخذ کرده و در این کشور مشغول به کار گردد. ارائه پیشنهاد شغلی از سوی کارفرمای دانمارکی دارای شرایطی نظیر آگهی استخدام برای جذب نیرو در سطح دانمارک و اتحادیه اروپا می باشد. چنانچه نیروی مناسب کاری با تبعه اروپایی، در شغل مورد نظر یافت نشد؛ آن گاه می توان به تبعه غیر اروپایی پیشنهاد شغلی داد.

ویزای کاری دانمارک برای پزشکان و دندانپزشکان: با توجه به کمبود نیروی پزشکی و دندانپزشکی در کشور دانمارک، این ویزای 2 ساله برای استخدام و به کارگیری نیروهای پزشکی بین المللی در نظر گرفته شده است. اشتغال به پزشکی و دندانپزشکی در دانمارک، نیازمند معادلسازی مدرک و قبولی در آزمون پزشکی دانمارک است. از نکات بسیار مهم برای افرد متقاضی این ویزا، لزوم یادگیری زبان دانمارکی می باشد. گفتنی است که کشور دانمارک، یکی از راحت ترین کشورها جهت معادسازی مدرک محسوب می شود. پیشنهاد می شود برای دریافت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.

مهاجرت به دانمارک از طریق کار

ویزای کاری دانمارک

مدارک مورد نیاز ویزای کار دانمارک

جهت اقدام به مهاجرت به دانمارک از طریق کار، افراد متقاضی لازم است که به مدارک مورد نیاز آگاهی داشته باشند. اطلاع از تمام مدارک مورد نیاز، تهیه آن ها و نحوه ارائه آن ها و چیدمان مدارک، نقش بسیار مهم و تعیین کننده ای در تأیید آفیسر ویزا و پذیرش درخواست شما دارد. به همین علت است که موسسه ملک پور، دریافت مشاوره و راهنمایی مشاور معتبر مهاجرتی و بین المللی را جهت موفقیت در اخذ ویزا توصیه می کند. مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت به دانمارک از طریق کار عبارتند از:

 • ارائه مدارک تحصیلی
 • ارائه سوابق کاری تضمین شده
 • ارائه قرارداد کاری منعقد شده با کارفرما
 • پرداخت هزینه های مضاعف برای دریافت ویزا
 • ارائه اصل پاسپورت
 • ارائه عکس پرسنلی
 • ارائه تمکن مالی بانکی از کشور مبدأ

اهم مدارک مورد نیاز ویزای کاری دانمارک بیان شد. نکته بسیار مهم این است که از آنجایی که انواع مهاجرت های کاری به دانمارک متنوع هستند، باید بنا به شرایط متقاضی، مدارک لازم فرد تخمین زده شود. موسسه ملک پور برای آشنایی شما با روش های مهاجرت به کشورهای مختلف و اقدامات لازم، ویدئویی تهیه کرده است. این محصول که با نام راهنمای گام به گام اخذ اقامت تهیه و توزیع شده است، بهترین راهنما و پکیج مهاجرتی در چند ساله اخیر تاریخ مهاجرت می باشد.

 

نرخ بیکاری و بازار کار دانمارک

برای مهاجرت به دانمارک از طریق کار، اولین نکته ای که به ذهن یک متقاضی خطور می کند این است که آیا در آن کشور، موفق به یافتن شغل مناسب می شود؟ شرایط کار در کشور دانمارک چگونه است؟ در پاسخ به این سوال، می توان به بررسی میزان نرخ بیکاری در کشور دانمارک پرداخت و بر اساس آن، امکان دستیابی به شغل مناسب را در این کشور ارزیابی کرد. با توجه به نمودار نرخ بیکاری دانمارک، میزان نرخ بیکاری این کشور در سال 2021، برابر با 5 درصد بوده است. این بدان معناست که از 100 نفر نیروی کار فعال در کشور دانمارک، تنها حدود 5 نفر از آن ها مشغول به کار نیستند. در تفسیر آمار به دست آمده از این نمودار باید گفت که فرصت های شغلی بسیاری در کشور دانمارک وجود دارد که شانس دستیابی به شغل مناسب را برای متقاضیان مهاجرت به دانمارک از طریق کار افزایش می دهد.

مهاجرت به دانمارک از طریق کار

لیست مشاغل مورد نیاز دانمارک

برای مهاجرت به دانمارک از طریق کار، اطلاع از مشاغل مورد نیاز، کمک مؤثری به فرد متقاضی کار در دانمارک می کند. چرا که اقدام برای این رشته ها، در دریافت ویزای کاری دانمارک و یافتن شغل مناسب تأثیر بسزایی دارد. برخی از مهم ترین مشاغل و رشته های مورد نیاز کشور دانمارک  شامل موارد زیر می شوند:

 

مشاغل مورد نیاز

مهندس مکانیک در مدرک کارشناسی

مشاور پزشکی در مدرک کارشناسی ارشد

مهندس ساختمان در مدرک کارشناسی

دکتر بیمارستان در مدرک کارشناسی ارشد

مهندس محیط زیست در مدرک کارشناسی

مشاور پزشک /پزشک اصلی در مدرک کارشناسی ارشد

مهندس انرژی در مدرک کارشناسی

دندانپزشک در مدرک کارشناسی ارشد

مهندس برق در مدرک کارشناسی

پرستار جراحی در مدرک کارشناسی

مهندس فناوری اطلاعات در مدرک کارشناسی

پرستار بیهوشی در مدرک کارشناسی

رادیوگرافی در مدرک کارشناسی

پرستار عمومی در مدرک کارشناسی

مهندس فناوری اطلاعات با حداقل سه سال آموزش IT

تکنسین آزمایشگاه پزشکی در مدرک کارشناسی

برنامه نویس و توسعه دهنده سیستم با حداقل سه سال آموزش IT

داروساز در مدرک کارشناسی ارشد

مشاور فناوری اطلاعات با حداقل سه سال آموزش IT

داروساز در مدرک کارشناسی ارشد

نقشه بردار زمین در مدرک کارشناسی ارشد

وکیل با لیسانس و کارشناسی ارشد دانمارکی

مشاور حقوقی در مدرک کارشناسی ارشد

روانشناس در مدرک کارشناسی ارشد

ممیز حسابداری یا مامور رسیدگی در مدرک کارشناسی ارشد

کنترل کننده تجارت با حداقل سه سال آموزش در سطح دانشگاه یا سطح دانشکده تجارت

کنترل کننده مالی با حداقل سه سال آموزش در سطح دانشگاه یا سطح دانشکده تجارت

تحلیلگر کسب و کار با حداقل سه سال آموزش در سطح دانشگاه یا سطح دانشکده تجارت

میزان حقوق و درآمد مشاغل در دانمارک

به طور کلی برای مهاجرت به دانمارک از طریق کار، باید به میزان درآمد بالقوه خود اندیشید. بسیاری از افراد ممکن است که در همین مرحله، فیلتر خود را برای انتخاب کشور انتخاب کنند. چرا که ممکن است شغل و تخصصی که شخص دارد، در کشور دانمارک با استقبال و حقوق و مزایای زیادی مواجه شود. موسسه ملک پور در این راستا، می تواند کمک رسان شما باشد. در طی جدول زیر، نوع مشاغل بر اساس حقوقی که در سطح کشور دانمارک دارند تخمین زده شده است. اما موضوع دیگری که باید در این قسمت به آن پرداخت این است که در شهر های مختلف نیز ممکن است حقوق افراد بسیار متنوع باشد. به منظور بررسی و ارائه میزان حقوق رشته های تحصیلی و شغلی مختلف در کشور دانمارک در سال 2021، جدولی تهیه شده است که میزان حقوق را در پایتخت این کشور -شهر کپنهاگ- ملاک بررسی قرار داده است. توجه شما را به جدول ذیل جلب می نماییم.

 

عنوان شغلی

حقوق

توسعه دهنده نرم افزار

75889 دلار آمریکا

مهندس

67758 دلار آمریکا

مدیر

102254 دلار آمریکا

مدیریت بازاریابی

86522 دلار آمریکا

مدیر پروژه فناوری اطلاعات

86824 دلار آمریکا

مدیر فناوری اطلاعات

115741 دلار آمریکا

معمار

69147 دلار آمریکا

مهندس نرم افزار

81814 دلار آمریکا

مهندس مکانیک

74973 دلار آمریکا

 

نحوه کاریابی در دانمارک

کاریابی در دانمارک از جمله مواردیست که هر شخص متقاضی مهاجرت به دانمارک از طریق کار، بدان پرداخته و یا حداقل در خصوص آن فکر کرده است. موضوع کاریابی از جمله موارد تخصصی می باشد که در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. کاریابی در دانمارک، به دو صورت امکان پذیر است. در حالت اول، فرد می تواند با مراجعه به وب سایت های معتبر کاریابی که به صورت آنلاین و غیر حضوری فعال می باشند، از مشاغل مورد نیاز این کشور اطلاع یافته و برای ارسال مدارک و رزومه خود اقدام نماید. افرادی که از این طریق اقدام به کاریابی می نمایند، باید توجه و دقت خود را در انتخاب وب سایت های کاریابی به کار گیرند.

در حالت دوم، اقدام به کاریابی از طریق حضور در دفاتر و مؤسسات کاریابی معتبر در کشور دانمارک انجام می گیرد. فعالان مؤسسات کاریابی با بررسی مدارک تحصیلی و کاری متقاضیان و ارزیابی شرایط نیازمندی های شرکت های مختلف در کشور دانمارک، فرصت های شغلی مناسب را  معرفی می نمایند و در صورت موافقت شرکت ها، جلسه مصاحبه با فرد متقاضی تنظیم می می نمایند. در بخش بعدی مقاله، موسسه ملک پور به معرفی برخی از معتبرترین وب سایت ها و مؤسسات کاریابی که به صورت آنلاین فعال می باشند می پردازد.

مهاجرت به دانمارک از طریق کار

کار در دانمارک

مؤسسات کاریابی در دانمارک

همانطور که در بخش پیش گفته شد، عموم افراد دارای دغدغه پیدا کردن کار در خصوص مهاجرت به دانمارک از طریق کار می باشند. برای پیدا کردن شغل مناسب خود در کشور دانمارک و دریافت جاب آفر یا پیشنهاد کاری از این کشور، شما عزیزان می توانید از طریق سایت های کاریابی اقدام به دریافت شغل مناسب در دانمارک نمایید و یا به صورت حضوری به این مؤسسات مراجعه کنید. امروزه برای کاریابی در کشورهای اروپایی، آسان ترین روش، استفاده از سایت های کاریابی اینترنتی می باشد. این مقاله به صورت تخصصی و علمی در خصوص نحوه مهاجرت کاری به دانمارک از طریق کار نگارش شده است و هر گونه رو نوشت و کپی از آن بدون اجازه و ذکر منبع، غیر قانونی بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت. در این بخش، به معرفی تعدادی از سایت های معتبر کاریابی در کشور دانمارک می پردازیم تا یاری رسان شما عزیزان برای اقدام به کاریابی در این کشور باشد.

 

سایت های معتبر کاریابی در دانمارک

https://www.jobsincopenhagen.com/

https://www.jobindex.dk/?lang=en

https://lifeindenmark.borger.dk/Coming-to-Denmark/Find-a-job-in-Denmark

https://www.averagesalarysurvey.com/denmark

https://www.workindenmark.dk/Find-a-job

https://www.glassdoor.com/Job/denmark-english-speaking-jobs-SRCH_IL.0,7_IN63_KO8,24.htm

 

محصول گام به گام کاریابی موسسه mie

شرایط اخذ ویزای همراه دانمارک

یکی از اصلی ترین نکاتی که برای مهاجرت به دانمارک از طریق کار باید بدان پرداخت، ویزای همراه می باشد. همانطور که در ابتدای بحث به شما عزیزان گفته شد، در مقوله مهاجرت بر اساس کار در دانمارک، شخص باید قبل از ورود خود به دانمارک، پیشنهاد شغلی مورد نظر را دریافت کند تا موفق به اخذ ویزای کاری این کشور شود. پس از بررسی مجدد شرایط مهاجرت به دانمارک از طریق کار، اکنون به موضوع همراه و شرایط صدور ویزای الحاق خانواده می پردازیم. مطابق با قوانین کشور دانمارک، ویزای همراه برای همسر و فرزندان مجرد زیر 18 سال شخص متقاضی صادر می شود. نکته جالب در خصوص ویزای همراه برای مهاجرت به دانمارک از طریق کار، امکان درخواست همزمان صدور ویزای همراه و ویزای کاری شخص اصلی می باشد. همین امر، یکی از مزایای مهاجرت کاری به دانمارک به شمار می آید و افراد بسیاری را جهت اقدام برای کار در کشور دانمارک ترغیب کرده است. برای درخواست صدور ویزای همراه، ارائه مدارکی دال بر رابطه خانوادگی نیازمند است که از آن جمله می توان به سند ازدواج و مدارک معتبر هویتی همسر و اعضای خانواده اشاره کرد. ضمن این که فرد مورد نظر باید ثابت کند که از تمکن مالی لازم جهت تأمین هزینه های زندگی خود و خانواده در کشور دانمارک برخوردار است. همسر و فرزندان افرادی که موفق به مهاجرت به دانمارک از طریق کار می شوند، می توانند به تحصیل در دانمارک پرداخته و اقامت موقت کشور دانمارک را به مدت 8 سال دریافت کنند.

اخذ اقامت و تابعیت دانمارک از طریق کار

یکی از مهم ترین اهداف و خواسته های افرادی که به دنبال مهاجرت به دانمارک از طریق کار هستند، ‌دستیابی به اقامت و تابعیت کشور اتریش است. پرسش اصلی که در این زمینه مطرح می شود این است که با مهاجرت به دانمارک از طریق کار، می توان اقامت و تابعیت دانمارک را اخذ نمود؟ شرایط و مدت زمان مورد نیاز جهت اخذ اقامت دانمارک و پاسپورت این کشور چه مقدار است؟ شما می توانید بهترین و موثق ترین پاسخ را از موسسه ملک پور دریافت نمایید. اگر فرد در داخل کشور دانمارک حضور داشته باشد (به هر ترتیبی) می تواند شغل مورد نظر خود را یافته و به مدت 8 سال در این کشور، حضور قانونی و مستمر داشته باشد. سپس برای اخذ اقامت دائم دانمارک اقدام نماید. اما اگر فرد مورد نظر در کشور دانمارک حضور نداشته باشد، باید یا با پیشنهاد شغلی وارد این کشور شده و یا به بهانه تحصیل، اجازه ورود به این کشور را دریافت کند. سپس به جستجوی کار در کشور دانمارک پرداخته و اقامت موقت کاری دانمارک را دریافت کند. مهاجرت به دانمارک از طریق تحصیل، می تواند بهترین روش ورود برای مهاجرت به این کشور باشد. چرا که کشور دانمارک، صدور ویزای جست و جوی کار برای ایرانیان را تعلیق ساخته است. برای دریافت تابعیت کشور دانمارک، شخص بایستی به مدت 9 سال در کشور دانمارک حضور داشته باشد. بعد از آن به عنوان تبعه و شهروند دانمارکی محسوب می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه دریافت پاسپورت دانمارک، پیشنهاد می شود که به لینک زیر مراجعه فرمایید.


سوالات متداول

✔️ برای کار در دانمارک چگونه می توان اقدام نمود؟

 به منظور کار در دانمارک می بایست از کارفرمایی در این کشور پشینهاد کاری داشت.

✔️مهم ترین مشاغل مورد نیاز کشور دانمارک کدامند؟

از مهم ترین مشاغل مورد نیاز دانمارک می توان به معمار، طراح صنعتی، دندان پزشک و پرستار اشاره نمود.

✔️ متوسط میزان درآمد نیروی کار در کشور دانمارک چقدر است؟

 متوسط میزان حقوق پرداختی به شاغلین در کشور فنلاند بین 60 تا 150 هزار یورو در سال است.

✔️ آیا کار در دانمارک منجر به اخذ اقامت دائم دانمارک می گردد؟

بله. کار در دانمارک در سه صورت منجر به اقامت دائم این کشور خواهد شد که در مقاله شرح داده شده است.


_____________________ سخن پایانی _____________________

مهاجرت به دانمارک از طریق کار، شرایط کار و لیست مشاغل دانمارک و چگونگی دریافت اقامت و یا تابعیت کشور دانمارک از طریق کار در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. با توجه به تجربیات سال های گذشته، اگر فردی متقاضی مهاجرت به دانمارک از طریق کار باشد، این موضوع مهم را باید در نظر بگیرد که یا باید از طریق یک پیشنهاد شغلی از قبل تعیین شده اقدام نماید و یا از طریق تحصیل و یا دیگر روش ها وارد کشور دانمارک شده و سپس اقدام به کاریابی در این کشور نماید. چرا که اقدام از طریق دریافت ویزای جستجوی کار در دانمارک، برای ایرانیان در حالت تعلیق می باشد. در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با موضوع مقاله و یا دیگر مباحث مهاجرتی دارید، پیشنهاد می شود از طریق تماس تلفنی و یا تکمیل فرم تماس، با موسسه ملک پور ارتباط گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. همچنین شما می توانید سوالات خود را در خصوص مهاجرت به دانمارک از طریق کار، در ذیل این بخش و در قسمت "ثبت پرسش" مطرح نمایید تا مشاورین متخصص موسسه ملک پور، در اسرع وقت بدان ها پاسخگو باشند.

امتیاز 3.13 از 5 ( 14 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
anahita31
سلام و عرض ادب خدمت شما وقت بخیر من 30 ساله هستم و مجرد و مدرک کارشناسی کامپیوتر دارم اما عموی من در دانمارک شرکت داره میخواستم بدونم میتونه من رو ببره ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر بتوانند برای شما جاب آفر یا پیشنهاد شغلی بفرستند بلی این امکان پذیر است چون شما دارید از یک شرکت دانمارکی پیشنهاد شغلی دریافت می کنید. موفق باشید.
سهیل سالاری
سلام ممنون از مقاله خوبتون در مورد مهاجرت به دانمارک از طریق کار من مقالتون را خواندم من آیلتس ۵ دارم میتونم تحصیلی وارد شوم برا ارشد بعد کنارش هم کار کنم؟ دوره زبان نداره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری اعم از سن، مدرک تحصیلی و... هستیم. بصورت کلی بلی از راه تحصیلی اقدام نمایید می توانید هم در حین تحصیل کار کنید هم پس از تحصیل فرصت کاریابی مناسبی در این کشور دارید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
مشاوره رایگان