تحصیل در دانمارک

25 مهر 1400 13 نظر

تحصیل در دانمارک

تحصیل در دانمارک، روش های مهاجرت تحصیلی به دانمارک و نحوه دریافت اقامت و تابعیت دانمارک از طریق تحصیل و همچنین شرایط و هزینه تحصیل در دانمارک در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. اما چرا دانمارک؟ آیا کشور دانمارک برای مهاجرت تحصیلی مناسب است؟ آیا دانشگاه های کشور دانمارک از رتبه مناسبی در سطح جهان برخوردار است؟  موسسه ملک پور در این نوشتار به صورت تخصصی به این مقوله پرداخته است که چرا مهاجران بسیاری کشور دانمارک را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند. کشور دانمارک که شادترین کشور جهان می باشد، همواره مقصد مهاجران و دانشجویان بین المللی بوده است. به طور کلی کشورهای اسکاندیناوی به دلیل شرایط مطلوب خدمات اجتماعی، از دیرباز مورد اقبال مهاجران بوده است. در این مقاله به صورت علمی بررسی می کنیم که تحصیل در دانمارک چگونه است و راه های مهاجرت به دانمارک از طریق تحصیل به چه صورت است. شما می توانید از مشاوره تلفنی رایگان موسسه نیز استفاده نموده و اطلاعات خود را در موضوع تحصیل در دانمارک افزایش دهید.

 • شرایط تحصیل در دانمارک
 • تحصیل در دانمارک در مدارس
 • تحصیل در دانمارک در مقطع کارشناسی
 • تحصیل در دانمارک در مقطع کارشناسی ارشد
 • تحصیل در دانمارک در مقطع دکتری
 • تحصیل در دانمارک به همراه بورسیه تحصیلی
 • هزینه های زندگی در دانمارک
 • کار دانشجویی در دانمارک
 • شرایط اخذ ویزای همراه دانمارک
 • معرفی دانشگاه های برتر دانمارک
 • مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی دانمارک
 • کار پس از تحصیل در دانمارک
 • اخذ اقامت دائم و پاسپورت دانمارک از طریق تحصیل
 • سوالات متداول در زمینه تحصیل در دانمارک
 • سخن پایانی درباره تحصیل در دانمارک

تماس با ما

شرایط تحصیل در دانمارک

پادشاهی دانمارک، نام رسمی کشور دانمارک می باشد که از 12500 سال پیش مسکونی بوده است. جمعیت این کشور 5.5 میلیون نفر و زبان رسمی آن دانمارکی می باشد. دانمارک شادترین مردم جهان را دارد که حاکی از سبک درست زندگی در این کشور است.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد تحصیل در اسکاندیناوی

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تحصیل در اسکاندیناوی

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل در اسکاندیناوی

 

در شکل زیر کشورها از نظر میزان شادی جامعه دسته بندی شده اند.

تحصیل در دانمارک

واحد پول دانمارک کرون می باشد و دین رسمی این کشور مسیحی لوتری است. پادشاهی دانمارک که پیشینه قدیمی دارد، در حال حاضر یکی از اعضای حوزه اسکاندیناوی و شنگن می باشد. اما دانمارک در منطقه یورو وارد نشده و واحد پولی خود را کرون حفظ کرده است. کشور دانمارک به جهت رتبه های برتر دانشگاهی و شرایط زندگی و رفاه اجتماعی مناسب، عموماً مقصد بسیاری از مهاجران و دانشجویان بوده است. این مقاله توسط گروه  موسسه ملک پور تهیه شده است و هر گونه کپی و رونوشت از این مقاله شرعا حرام است. تحصیل در دانمارک می تواند بهانه مناسبی برای ورود به این کشور باشد تا بتوان اقامت بلند مدت و دائم این کشور را دریافت نمود.

تحصیل در دانمارک به جهت امتیازاتی که به افراد مهاجر اعطا می کند، یکی از کشورهای مورد نظر افراد برای مهاجرت می باشد. تحصیل در دانمارک در مقاطع مختلف لیسانس، فوق لیسانس و دکتری برای اتباع خارجی انجام می شود. کشور دانمارک به جهت امتیازات ویژه برای افراد اصلی متقاضی مهاجرت و افراد همراه آن ها، می تواند گزینه مناسبی برای مهاجرت از طریق تحصیل در دانمارک باشد. عموماً افراد پس از تحصیل در دانمارک، مدتی از طرف دولت این کشور فرصت دارند تا در جست و جوی کار باشند و یا ادامه تحصیل دهند. افراد متقاضی می توانند برای دریافت اقامت تحصیلی و دریافت اقامت بلند مدت و دائم از این طریق استفاده کنند. هر ساله دانشجویان بسیاری از اقصی نقاط جهان وارد این کشور شده و قصد ادامه تحصیل در دانمارک دارند. تعداد دانشجویان خارجی در هر سال در نمودار زیر نشان داده شده است.

تحصیل در دانمارک

در ادامه، به بحث و بررسی دقیق تر در خصوص چگونگی تحصیل در دانمارک خواهیم پرداخت.

تحصیل در دانمارک در مدارس

آموزش و پرورش یکی از اهداف مهم کشور دانمارک است. در نظام آموزشی دانمارک، تحصیل در مراکز دولتی، رایگان است و از طریق مالیات های مردمی تأمین می شود. البته مدارس خصوصی و بین المللی نیز وجود دارند که از هزینه های جزئی والدین تأمین می شوند. تحصیل در مدارس ابتدایی و متوسطه اولیه عموماً در دانمارک رایگان است. عمدتا 5 نفر از 6 کودک در کشور دانمارک، در مدارس دولتی در این کشور تحصیل نموده و سایر نیز در مراکز خصوصی مشغول به تحصیل می شوند. دانمارک بیش از 24 مدرسه بین المللی دارد که محل تحصیل کودکان خارجی است که با والدین خود جهت زندگی و کار برای مدت کوتاهی در کشور دانمارک حضور دارند. شهرداری مسئول آموزش های دوره های ابتدایی و متوسطه اول می باشد و به محض سکونت می توانید برای تحصیل فرزندان در مدارس ابتدایی و متوسطه با شهرداری منطقه ارتباط برقرار کنید. تحصیل در دانمارک در مدارس از سن 6 تا 16 سال به صورت اجباری می باشد. مقطع متوسطه در کشور دانمارک عموماً بین 2 الی 5 سال به طول می انجامد. مقطع متوسطه که شامل سن های 16 تا 19 سال می شود، عموماً سه حالت دارد.

 • دبیرستان های عمومی
 • دانشکده های کار و دانش (هنرستان)
 • مدارس فنی و حرفه ای

تحصیل در دانمارک

تحصیل در مدارس و دبیرستان های دانمارک

تحصیل در دانمارک در مقطع کارشناسی

تحصیل در دانمارک در مقاطع کارشناسی یا لیسانس می تواند در دو حالت عادی و حرفه ای باشد:

کارشناس حرفه ای: لیسانس حرفه ای در نظام آموزش کشور دانمارک به صورت 3 الی 4 و نیم سال برگزار می شود. عموماً این مقاطع همراه با حضور در سمینارها و فعالیت های گروه های دانشگاهی می باشد که فرد را برای ورود به بازار کار کشور دانمارک آماده می کند. پایه اصلی این نوع مقاطع بر اساس فعالیت های عملی می باشد. برای تکمیل سطح تحصیلات خود، افراد باید پروژه و یا پایان نامه هایی ارائه دهند تا دانشکده ها و کالج های ارائه دهنده، با توجه به ارتباط قوی و پیوندهای مفیدی که با نیروهای کسب و کار دانمارک دارند، فرد را برای ورود به بازار کار کشور دانمارک آماده کنند. رشته هایی همچون مهندسی، مدیریت فناوری اطلاعات، پرستاری، بهداشت و تغذیه، آموزش معلمان، روزنامه نگاری و آموزش اجتماعی در این بخش می باشد.

کارشناس عادی دانشگاهی: مدارک لیسانس عادی پس از گذراندن سه سال دوره تحصیلی در کشور دانمارک به افراد اعطا می شود. آموزش ها بر اساس تحقیق و مبانی نظری می باشد که دانشجویان را بر پایه سطح علمی گسترده و همچنین دانش تخصصی آماده می کند. در پایان این دوره ها، شما باید یک پروژه نهایی یا پایان نامه را به دانشگاه تحویل دهید. این دوره شما را برای ورود به بازار کار و تحصیلات تکمیلی بعدی آماده می کند.

تحصیل در دانمارک در مقطع کارشناسی ارشد

تحصیل در دانمارک در مقطع فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد عموماً در این کشور 2 سال به طول می انجامد. دوره ها، پیشرفته و مبتنی بر تحقیق است که به شما دانش نظری می دهد تا بتوانید با ورود به بازار کار رشته های مربوط به خود، فعالیت ها در این زمینه را، رشد و توسعه دهید. این دوره ها با ارائه پایان نامه و یا پروژه نهایی به پایان می رسد و پس از پایان این دوره ها می توانید برای ادامه تحصیل و یا ورود به بازارهای کاری موجود در کشور دانمارک آماده شوید. رشته هایی همچون حقوق، مهندسی، داروسازی، مدیریت و... می تواند از بهترین رشته های موجود در این مقاطع باشد.

تحصیل در دانمارک در مقطع دکتری

تحصیل در دانمارک در مقطع دکتری عموماً به همراه بورسیه تحصیلی و شرایط مناسب مالی می باشد. برای دریافت مدرک دکتری در کشور دانمارک عموماً دوره های تحصیلی، سه سال به طول می انجامد. تحصیل در دانمارک در مقطع دکتری در مؤسسات عالی تحقیقی و پژوهشی انجام می شود. این  مؤسسات امکانات پژوهشی، کتابخانه ها و آزمایشگاه های عالی در اختیار افراد قرار می دهد. تدریس و تکمیل پایان نامه عموماً جزئی از برنامه های مطالعاتی مقطع دکتری در کشور دانمارک می باشد. از مهم ترین شرایط تحصیل در این مقطع سطح زبان مناسب، داشتن استاد راهنما، مقالات منتشرشده بین المللی و... می باشد. این مقطع عموماً همراه با تحقیق و تفسیر مبانی علمی می باشد و کلاس های تئوری کمتری برگزار می شود. این مقاله توسط موسسه ملک پور تهیه شده و هر گونه کپی و رونوشت از این مقاله شرعا حرام است. در ادامه به مبحث بورسیه های تحصیلی در این کشور خواهیم پرداخت.

تحصیل در دانمارک به همراه بورسیه های تحصیلی

تحصیل در دانمارکعموماً بورسیه های تحصیلی در هر کشوری مربوط به تحصیل به زبان رسمی آن کشور می شود. دانمارک نیز از این قاعده مستثنی نیست. دانش آموزان کشورهای برزیل، چین، ژاپن، کره جنوبی و روسیه، به جهت قرارداد فرهنگی که بین دولت دانمارک و این کشورها منعقد شده است، می توانند برای دریافت بورسیه های تحصیلی اقدام کنند. دانشجویانی که مایل هستند به زبان دانمارکی مشغول به تحصیل در رشته های معماری، طراحی، مطالعات محیطی و... شوند، می توانند برای دریافت بورسیه تحصیلی در کشور دانمارک درخواست دهند. بورسیه های تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری بین 5 تا 12 ماه برای افراد قابل دسترس می باشد. همچنین تحصیل به زبان دانمارکی در رشته های ادبیات و زبان دانمارکی می تواند رایگان باشد و افراد متقاضی، مبلغی را هم تحت عنوان کمک هزینه تحصیلی (Fund) دریافت می کنند.

هزینه های زندگی در دانمارک

دانمارک به جهت سطح بالای رفاه اجتماعی، امنیت و زندگی مطلوب، با هزینه های نسبتاً بالای زندگی همراه است. طبیعتا زندگی دانشجویی در هر کشوری دارای هزینه هایی می باشد و باید با برنامه ریزی و هدف گذاری، به سوی تحصیل در دانمارک پیش رفت. در جدول زیر که توسط موسسه ملک پور در جهت راهنمایی و افزایش آگاهی شما نسبت به زندگی دانشجویی تهیه شده است، هزینه های زندگی دانشجویی به صورت ساده و مختصر عنوان شده است:

هزینه ها

مبلغ به یورو

آب

هر لیتر 2.15

شیر

هر لیتر 1.8

نان

2.15

برنج

هر کیلو 1.80

تخم مرغ

هر 12 عدد 3.3

پنیر محلی

هر کیلو 9.95

گوشت سفید

هر کیلو 7.87

گوشت قرمز

هر کیلو 12.6

سیب

هر کیلو 2.41

موز

هر کیلو 2.27

گوجه

هر کیلو 2.74

بلیط یک طرفه مترو

2.95

اینترنت ماهیانه پر سرعت

31.53

آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر کوپنهاگ

ماهیانه 900

آپارتمان یک خوابه در اطراف شهر کوپنهاگ

ماهیانه 700

بنزین

هر لیتر 1.42

 

ویزای تحصیلی دانمارک

زندگی در دانمارک

کار دانشجویی در دانمارک

تا سال 2020، برای اتباع اتحادیه اروپا، هیچ منعی برای ساعت های کاری دانشجویان وجود نداشت و این دانشجویان می توانستند تا 20 ساعت در هفته را به کار دانشجویی بپردازند، اما در قوانین جدید در ماه جولای سال 2021 برای کار ضمن تحصیل دانشجویان در کشور دانمارک، دانشجویان بین المللی دیگر حق کار دانشجویی را نخواهند داشت و این اجازه به آنان داده نخواهد شد تا از این راه بتوانند بخشی از هزینه های تحصیل و زندگی خود را تامین نمایند.

ویزای تحصیلی دانمارک

کار ضمن تحصیل در دانمارک

شرایط اخذ ویزای همراه دانمارک

تحصیل در دانمارک تا سال 2020 می توانست به همراه خانواده انجام پذیرد. الحاق خانواده به این معنی می باشد که افرادی که به صورت قانونی عضو خانواده شخص اصلی هستند، می توانستند وی را در کشور دانمارک مشایعت کنند. افرادی از قبیل همسر قانونی و ثبت شده فرد و فرزندان مجرد زیر 18 سال می توانستند از این قابلیت استفاده کنند و به همراه شخص اصلی به کشور دانمارک عزیمت نمایند. اما از ماه جولای سال 2021 قانون ویزای دانشجویی دانمارک تغییر کرده و دانشجویان خارجی دیگر نمی توانند برای اعضای خانواده خود درخواست ویزای همراه دانمارک داشته باشند. 

معرفی دانشگاه های برتر دانمارک

تحصیل در دانمارک و در بهترین دانشگاه های آن برای افراد متقاضی امکان پذیر است.  موسسه ملک پور بر اساس آخرین رتبه بندی ها، دانشگاه های کشور دانمارک را به همراه رتبه جهانی آن ها در جدولی ارائه نموده است:

نام دانشگاه

رتبه جهانی

Københavns Universitet

77

Aarhus Universitet

124

Danmarks Tekniske Universitet

173

Aalborg Universitet

296

Syddansk Universitet

361

Copenhagen Business School

804

Roskilde Universitet

1214

IT-Universitetet i København

1335

VIA University College

5198

Det Kongelige Danske Kunstakademis Skoler for Arkitektur Design og Konservering

5497

ویزای تحصیلی دانمارک

کالج نیلز بروک دانمارک

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی دانمارک

مدارک برای هر مقطع تحصیلی در کشور دانمارک به صورت خاص می تواند متفاوت باشد. اما به صورت عمومی شامل موارد زیر می باشد. این مدارک عموماً توسط سفارت و دانشگاه کشور دانمارک اخذ می شود. افرادی که به دنبال تحصیل در دانمارک هستند، می توانند با مراجعه به سایت ها و مقالات ما در این خصوص، اطلاعات خود را افزایش دهند و با مشاوره های تلفنی رایگان از تغییرات قانونی و آخرین قوانین کشور دانمارک در خصوص مهاجرت تحصیلی به این کشور مطلع شوند.

 • ارائه مدرک هویتیتحصیل دکترا در اتریش
 • ارائه پذیرش از طرف دانشگاه
 • ارائه سطح مناسب زبان
 • اثبات تمکن مالی از طرف بانک
 • دریافت نامه عدم منع تحصیل از طرف کشور مبدا
 • ترجمه مدارک تحصیلی مقاطع قبلی
 • ارائه ریز نمرات مقاطع قبلی

کار پس از تحصیل در دانمارک

دانمارک شرایط مناسبی را برای افرادی که در این کشور تحصیل کرده اند، در نظر می گیرد. با توجه به نرخ بیکاری پایین دانمارک که در نمودار زیر مشاهده می فرمایید، دانمارک به نیروی کار احتیاج دارد.

تحصیل در دانمارک

تا سال 2020، پس از فارغ التحصیلی از مراکز تحصیلی و آموزشی عالی کشور دانمارک، قانون این کشور به شما اجازه می داد که به مدت 6 ماه در این کشور حضور داشته و جست و جوی کار داشته باشند. ولی با توجه به قوانین جدید ابلاغ شده در زمینه دانشجویان خارجی در ماه جولای سال 2021، دیگر این امکان برای دانشجویان خارجی پس از اتمام تحصیل در دانمارک وجود نخواهد داشت.

اخذ اقامت دائم و پاسپورت دانمارک از طریق تحصیل

تحصیل در دانمارک اثرات اقامتی برای شخص در پی ندارد اما، تحصیل در دانمارک می تواند راهی برای ورود شما به دانمارک باشد. جهت اخذ اقامت، حضور شما باید برای آن کشور منفعت داشته باشد. بعد از پایان تحصیلات خود در کشور دانمارک، می توانید برای یافتن شغل مورد نظر خود اقدام کنید و مشغول به کار شوید. اگر شما در مدت 8 سال مداوم (در برخی مشاغل مهم و شرایط ثابت 4 سال) مشغول به کار در کشور دانمارک باشید، با پرداخت مالیات می توانید برای دریافت اقامت دائم خود اقدام کنید و از امتیازات یک شهروند دانمارکی استفاده کنید. در این راستا موسسه ملک پور می تواند راهنمای شما باشد. در مقاله زیر راجع به پاسپورت دانمارک و روش های اخذ آن به تفصیل صحبت شده است.

تحصیل در دانمارک

پاسپورت دانمارک

همچنین برای شما عزیزان ویدئویی تهیه و تنظیم شده است که بتوانید با مشاهده آن، تمامی راه های مهاجرت و دریافت تابعیت کشور دانمارک و سایر کشورها را جویا شوید. ویدئوی راهنمای گام به گام اخذ اقامت  به شما دانش لازم جهت مهاجرت اعطا می نماید.

گام به گام تا اخذ اقامت


سوالات متداول راجع به تحصیل در دانمارک

پرسش:آیا برای تحصیل در دانمارک می توان خانواده را نیز به همراه داشت؟

پاسخ:تحصیل در دانمارک تا سال 2020 می توانست به همراه خانواده انجام پذیرد. اما از ماه جولای سال 2021 قانون ویزای دانشجویی دانمارک تغییر کرده و دانشجویان خارجی دیگر نمی توانند برای اعضای خانواده خود درخواست ویزای همراه دانمارک داشته باشند.

پرسش:آیا برای دانشجویان بین المللی، فرصت کاریابی پس از تحصیل در دانمارک وجود دارد؟

پاسخ: تا سال 2020، پس از فارغ التحصیلی از مراکز تحصیلی و آموزشی عالی کشور دانمارک، قانون این کشور به شما اجازه می داد که به مدت 6 ماه در این کشور حضور داشته و جست و جوی کار داشته باشند. ولی با توجه به قوانین جدید ابلاغ شده در زمینه دانشجویان خارجی در ماه جولای سال 2021، دیگر این امکان برای دانشجویان خارجی پس از اتمام تحصیل در دانمارک وجود نخواهد داشت.

پرسش: آیا به متقاضیان تحصیل در دانمارک، بورسیه تحصیلی تعلق می گیرد؟

پاسخ: اخذ بورسیه تحصیلی منوط به داشتن مدرک زبان، 2 تا 3 مقاله معتبر چاپ شده و تأیید استاد راهنما می باشد. دانشجویان واجد شرایط می توانند از بورسیه های تحصیلی ارائه شده در دانشگاه های دانمارک استفاده نمایند.

پرسش: مزایای تحصیل در دانمارک چیست؟

پاسخ: در حال حاضر تحصیل در دانمارک، یکی از سریع ترین و ارزانترین روش های مهاجرت به این کشور محسوب می باشد که شرایط خوبی را برای ورود به بازار کار دانمارک و اخذ اقامت و تابعیت این کشور فراهم می کند.


_____________________ سخن پایانی درباره تحصیل در دانمارک _____________________

تحصیل در دانمارک و شرایط و هزینه تحصیل در دانمارک در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. به صورت کلی این کشور برای افرادی که خواهان تحصیل در دانمارک می باشند و شرایط خاصی مانند تأهل و فرزند دارند، مقصد مناسبی برای ادامه تحصیل و مهاجرت می باشد. چرا که با انتخاب این کشور می توانید در یکی از کشورهای حوزه اسکاندیناوی و اتحادیه اروپا اقامت گزینید و از بهترین شرایط رفاهی و تحصیلی در این کشور بهره مند شوید. به طور کلی با تحصیل در دانمارک می توانید از شرایط کار همزمان با تحصیل شخص اصلی، اجازه کار شخص همراه (همسر) به صورت تمام وقت و دریافت امتیازات ویژه مثل تحصیل رایگان برای کودکان زیر 18 سال استفاده کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و راهنمایی های دقیق تر در خصوص تحصیل در دانمارک ، می توانید از مشاوره رایگان تلفنی  موسسه ملک پور استفاده نمایید. همچنین در انتهای این مقاله می توانید در قسمت "ثبت پرسش"، نظرات و سوالات خود را در خصوص موضوع تحصیل در دانمارک مطرح نموده تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

امتیاز 5 از 5 ( 19 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
آرش جهانخواه
سلام. هزینه تحصیل تو دانمارک برای فوق چقدره؟ محدودیت سنی داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، جهت بررسی امکان ادامه تحصیل شما در دانمارک باید شرایط شما همچون مدرک تحصیلی و تاریخ فارغ التحصیلی و... شما مورد بررسی قرار گیرد. جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. * مانا باشید *
Ehsan
آیا واسه جستجوی کار، زبان انگلیسی کفایت میکنه؟ رشته دانشگاهی تفاوتی توی این موضوع ایجاد میکنه؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، جهت جست و جوی کار در دانمارک توانایی صحبت به زبان دَنیش قطعا امتیاز مثبتی محسوب می شود. جهت اطلاع از رشته ها و مشاغل مورد نیاز کشور دانمارک، به مقاله کار در دانمارک رجوع فرمایید. * مانا باشید *
مارال ایل بیگی
رشته کارشناسی من روانشناسی و کودکان استثنایی است.میتونم برای ارشد دانمارک شرکت کنم؟؟آیا مدرک آیلتس نیاز داره؟؟و هزینه دانشگاه سالیانه حدودا چقدره؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با عرض سلام و ادب، بله ادامه تحصیل شما در دانمارک امکان پذیر است اما با توجه به رشته خاص شما و ارتباط با کودکان، در صورت ادامه تحصیل در رشته خودتان باید مدرک آیلتس بالای 7 ارائه دهید یا به زبان Danish تسلط یابید. البته روش های جایگزین دیگری نیز برای شرایط شما قابل تصور است که شرایط سنی شما محدود کننده امکان اقدام یا عدم امکان آن می باشد. * مانا باشید *
امید
سلام با ایلتس اورال 6 یعنی سه تا 6 و یکی 6.5 میشه دردانمارک پذیرش فوق لیسانس گرفت مثلا در رشته زبان دانمارکی و یا هر رشته ای که مناسب باشه در ضمن زمان فارغ التحصیلی کارشناسی سال84 یعنی 14 سال گپ تحصیلی میشه در رشته رادیولوژی و در ادامه سابقه کار مرتبط تا کنون دارم ایا با این شرایط میشه برای دانمارک اقدام کرد؟همراه همسرم وفرزند12 ساله با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، شرایط عمومی شما نسبتاً خوب است و کشور مناسبی نیز جهت مهاجرت انتخاب نموده اید، اما با توجه به شرایط شما که دارای گپ تحصیلی بالا و همسر و فرزند می باشید، ابتدا باید پرونده شما از لحاظ میزان موفقیت مورد بررسی دقیق کارشناسان قرار گیرد، می توانید با مؤسسه تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. * مانا باشید *
نادر مرادی
باسلام از طریق سرمایه گذاری میشه اقامت دانمارک رو گرفت
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، امکان سرمایه گذاری در عموم کشورها امکان پذیر است اما لزوم اینکه این سرمایه گذاری آثار اقامتی به همراه داشته باشد این است که با شخصی دانمارکی یا مقیم دانمارک شراکت داشته و بیزنس پلان قوی ارائه دهید. جهت راهنمایی بیشتر می توانید با مشاورین مؤسسه تماس بگیرید. * مانا باشید *
نارین
سلام تشکر می کنم بابت مقالات و اطلاعات مفید شما من 40 ساله هستم و فوق لیسانس مترجمی زبان دارم متاهلم و همسرم 45ساله و دیپلم هستند و یک فرزند 5 ساله دارم میخواستم ببینم می تونم از طریق ادامه تحصیل به دانمارک مهاجرت کنم؟ تحصیل فرزندم هرینه اش چقدر میشه؟ می تونم برای دکترا اقدام کنم یا باید برای دوره مستر اقدام کنم؟ ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز، امکان تحصیل شما در دانمارک فراهم است و می توانید برای دوره دکتری اقدام نمایید اما پذیرش در مقطع ارشد ساده تر انجام شده و توصیه ما ورود شما از طریق دوره مستر می باشد. تحصیل فرزند شما به عنوان مقیم دانمارک رایگان خواهد بود. * مانا باشد *
مژده امیری
سلام وقتتون بخیر، ممنون از مقاله خوبتون. برای تحصیل در دانمارک می شه برای ارشد عمران اقدام کرد؟ من معدلم 18 هستش، مقاله دارم و 28 سالمه. شرایط بورسیه دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز گرفتن بورسیه تحصیلی شرایط خاص ویژه خود را دارد و شما باید از یک رزومه علمی قوی برخوردار باشید و سوپر وایزر یا استاد راهنما باید داشته باشید. ولی برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد با ارائه یک نمره زبان 6.5 می توانید اقدام نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
یاسمن رضایی
سلام. من دو فرزند 9 و 12 ساله دارم که همه دغدغه ام اینه که بچه هام آینده بهتری داشته باشند. بر اساس تحقیقی که داشتم، فنلاند و دانمارک نظام آموزشی عالی دارند. من شنیدم می تونم برای خودم پذیرش بگیرم و خانوادم رو با خودم همراه ببرم که همزمان با تحصیل بچه هام کنارشون باشم، خواستم بدونم چقدر این موضوع صحت داره آخه من مدت هاست از تحصیلم فاصله گرفتم. از سال 82 که فارغ التحصیل شدم تا الان به جز زبان چیز دیگه ای نخوندم. شما موسسه معتبری هستید از شما بشنوم خیالم راحت میشه که شدنیه. ممنونم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت، بله این موضوع کاملا صحت داشته و دانمارک کشوری است که برای گپ تحصیلی دانشجو، اهمیت زیادی قائل نیست و برای شما با داشتن مدرک آیلتس با نمره 6.5 این امکان پذیر هست که کل خانواده به صورت همزمان به دانمارک ورود کنید و نکته جالب توجه این است که همسر شما از ابتدا با اجازه کار فول تایم ورود خواهند کرد و امکان کار و تحصیل رایگان برای خانواده فراهم است. موفق باشید.
محمد ره کوی
با سلام آیا با شرایط زیر امکان اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد وجود دارد یا خیر؟ سن ۴۱ سال، متاهل، بدون فرزند، فوق لیسانس مدیریت صنعتی، معدل ۱۸.۸۰ از دانشگاه آزاد، سال فارغ التحصیلی سال ۹۸، نمره تافل۱۰۵، شغل: کارمند بانک(تحویلدار)، سابقه کار ۱۴ سال، تمکن مالی ۵۰،۰۰۰ یورو
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم باید رزومه تان دقیق تر بررسی شود ولی چون از سطح زبان خوبی برخوردارید شانستان خوب است علاوه بر کشور دانمارک با شرایطی که فرمودید برای کشور اتریش هم شانس دریافت ویزای تحصیل را دارید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
حسام‌الدین قبادی
سلام روز بخیر، روزتان بخیر. مرسی از مقاله کاملتون . یک سوالی در مورد تحصیل در دانمارک داشتم. آیا فردی که برای تحصیل وارد می شود می تواند همسر و فرزندانش را با خود بیاورد؟ همسر اجازه کار دارد؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله این امکان وجود دارد همراه به صورت همزمان یا بافاصله یک هفته تا ده روز به شما ملحق شود و اجازه کار هم دارند.
عماد صالحی
با سلام. تحصیل در دانمارک برای رشته های پزشکی به چه صورت است>؟ هزینه ها به چه شکل است و بازار کار آن چطور است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز شما برای تحصیل پزشکی در دانمارک باید آزمون ورودی به دانشگاه های این کشور را پشت سر بگذارید. داشتن سطح زبان عالی، شرایط سنی خوب و ... از فاکتورهای تاثیرگذار در مهاجرت شما هستند. بازار کار پزشکی در کشور دانمارک بسیار عالی است و نیاز به نیروی کادر در مان در این کشور بالاست و درآمد خوبی هم برای این مشاغل وجود دارد.
نازیلا غفوریان
سلام. من خیلی به کشور دانمارک علاقه دارم و همیشه دوست داشتم از طریق تحصیل در دانمارک مهاجرت کنم. با مقاله شما اطلاعات زیادی به دست آوردم و میخوام بدونم شرایط لازم برای مهاجرت تحصیلی به دانمارک رو دارم یا نه. ممنون میشم راهنماییم کنید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت شما کشور بسیار خوبی را برای مهاجرت انتخاب نموده اید زیرا دانمارک یکی از کشورهای با سطح بالای رفاه اجتماعی است اما برای بررسی شرایط شما باید فاکتورهایی همچون سن، تحصیلات، سطح زبان و تمکن مالی شما را بدانیم. برای بررسی دقیق شرایط خود می توانید با تلفن های موسسه تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی برای تحصیل در دانمارک یا سایر کشورها استفاده نمایید.