ویزای کاری دانمارک

9 نظر

ویزای کاری دانمارک، لیست مشاغل مورد نیاز دانمارک 2021 و همچنین چگونگی اخذ اقامت دائم دانمارک از طریق کار در نوشتار پیش روی شما عزیزان مورد تحلیل و بررسی علمی واقع گردیده است. مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کاری دانمارک چیست؟ چگونه می توان با دریافت ویزای کاری دانمارک، اقامت دائم این کشور را اخذ کرد؟ چه مشاغلی در کشور دانمارک دارای بیشترین تقاضا هستند؟ شرایط مطلوب زندگی در کشور دانمارtaک، این کشور را به شادترین کشور جهان تبدیل کرده است. فرصت های شغلی فراوان در دانمارک، موجب افزایش تقاضا برای دریافت ویزای کاری دانمارک در گروه های مختلف مردمی از جمله پزشکان، مهندسین، پرستاران و مدیران شده است. در صورت همراهی با ما تا پایان این مقاله، اطلاعات ارزشمند و به روزی در خصوص جنبه های مختلف ویزای کاری دانمارک، در اختیار شما سروران گرامی قرار خواهد گرفت. علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر و یا اقدام به دریافت ویزای کاری دانمارک می توانند با شماره های تماس موسسه ملک پور (MIE) تماس گرفته و در این زمینه، مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایند. همچنین با تکمیل فرم تماس، اطلاعات شما جهت تماس با شما و ارائه مشاوره تلفنی رایگان، در سیستم ثبت می شود.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد ویزای کار دانمارک


 

مباحثی که در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد:

 • زندگی و کار در دانمارک
 • ویزای کاری دانمارک
 • مدارک مورد نیاز ویزای کاری دانمارک
 • نرخ بیکاری و بازار کار دانمارک
 • مشاغل مورد نیاز دانمارک
 • میزان حقوق و درآمد مشاغل در دانمارک
 • هزینه زندگی در دانمارک
 • نحوه کاریابی در دانمارک
 • معرفی مؤسسات کاریابی در دانمارک
 • شرایط اخذ ویزای همراه دانمارک
 • اخذ اقامت دائم و پاسپورت دانمارک با کار
 • سوالات متداول

تماس با ما

ویزای کاری دانمارک

زندگی و کار در دانمارک

ویزای کاری دانمارک یکی از روش های پرتقاضا جهت ورود و اخذ اقامت در کشور دانمارک می باشد. اشخاص فراوانی هر ساله جهت کار در زمینه های شغلی متفاوت، تقاضای ویزای کاری دانمارک را دارند. کشور دانمارک از نظر جغرافیایی در شمال قاره اروپا واقع شده است. مرکز این کشور، شهر کپنهاک است. مساحت زیادی از این کشور به علت برخوردار بودن از آب و هوای قطبی، کاملاً سرد بوده و به همین دلیل خالی از جمعیت می باشد.

ویزای کاری دانمارک

 

متقاضیانی که قصد مهاجرت به دانمارک از طریق کار در دانمارک و اخذ ویزای کاری دانمارک را دارند، بایستی بدانند که اخذ این نوع اقامت برای هر متقاضی، شرایط متفاوتی دارد. این روش یکی از مرسوم ترین روش های جهت دریافت ویزای کاری دانمارک برای ایرانیان است. برای ایرانیان متقاضی این روش صرفاً اقدام فقط از طریق پیشنهاد شغلی امکان پذیر است. اشخاص متقاضی ویزای کاری دانمارک می توانند با دریافت پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای معتبر که مورد تأیید اداره مهاجرت و اداره کار دانمارک است، از کشور دانمارک دعوت نامه شغلی دریافت نمایند تا بتواند برای ویزای کاری دانمارک اقدام کنند. در این بخش ذکر این نکته الزامی است که جایگاه شغلی مورد نظر باید ابتدا در کشور دانمارک مورد تقاضا واقع شود. سپس در صورت عدم تخصیص نیرو به این جایگاه، این درخواست به اتحادیه اروپا اعلام گردد و درصورتی که نیروی متناسب با شرایط موقعیت شغلی مورد نظر کارفرما پیدا نشد، درخواست نیرو از کشور ایران اعلام شود. مدت زمان آگهی موقعیت شغلی در دانمارک، 3 ماه و در اتحادیه اروپا نیز 3 ماه می باشد. در ادامه با هم شرایط کار در دانمارک و لیست مشاغل مورد نیاز دانمارک 2021 را به همراه موضوعات دیگر بررسی خواهیم نمود.

ویزای کاری دانمارک

اشخاصی که درخواست ویزای کاری دانمارک را دارند باید به این نکته توجه نمایند که کشور دانمارک از ویزاهای کاری متنوعی برخوردار است که در این بخش از مقاله، آن ها را بررسی می نماییم:

کشور دانمارک قوانینی سخت گیر در زمینه اعطای ویزای جستجو کار دارد. به طور مثال همانند کشورهایی همچون آلمان؛ اتریش و آفریقای جنوبی به متقاضیان اجازه ماندن در این کشور را نمی دهد. به طور کلی کشور دانمارک، ویزای جستجوی کار را به اشخاصی اعطا می کند که از سابقه کار حرفه ای و قوی در زمینه شغلی خود برخوردار باشند. اشخاصی که به دنبال ویزای کاری دانمارک می باشند از سه روش می توانند جهت اخذ این نوع ویزا اقدام نمایند که در ذیل به تفصیل به آن ها اشاره شده است:

ویزای GR1

این نوع ویزا همانند ویزای های کشور های کانادا، اتریش و استرالیا از یک سیستم امتیازدهی تبعیت می کند. متقاضیان ویزای کاری دانمارک از این روش می توانند اقامت دو ساله دریافت کنند که حتی بعضاً تا سه سال نیز تمدید می گردد. در این سیستم امتیازدهی، متقاضیان با توجه به سابقه کار و مهارت های فردی خود می توانند با دریافت 100 امتیاز، جهت این نوع ویزای کاری دانمارک اقدام نمایند. در این بخش، ذکر این نکته الزامی است که متقاضیان جهت دریافت ویزای GR1 دانمارک، نیازی به پیشنهاد شغلی ندارد. هر شخص از سن خویش، سطح تحصیلات خود و همچنین سابقه کار و مدرک زبان، امتیاز اخذ می نماید.

JOB offer (ویزای کاری با ارائه پیشهاد شغلی)

از جمله بهترین روش های مهاجرتی، اقدام از این طریق است که متقاضی با کسب پیشنهاد شغلی مورد تأیید اداره مهاجرت و اداره کار دانمارک، اقدام به اخذ ویزای کاری دانمارک می نماید. جایگاه شغلی مود نظر متقاضیان می بایست ابتدا در دانمارک و سپس در اتحادیه اروپا آگهی شود. چنانچه نیروی مورد نیاز برای جایگاه شغلی مورد نظر، در دانمارک و یا اتحادیه اروپا یافت نشد، آن گاه می توان برای استخدام متقاضی ویزای کاری دانمارک در جایگاه شغلی یاد شده در دانمارک اقدام نمود.

ویزای کاری دانمارک برای پزشکان و دندانپزشکان

از جمله ویزاهای پر طرفدار کاری در دانمارک، این نوع ویزاست که به علت کمبود نیروی پزشک و دندانپزشک در دانمارک، به پزشکان اعطا می گردد. در این نوع ویزا به پزشکان اقامت 2 ساله و حتی در مواردی 3 ساله اعطا می گردد تا پروسه معادل سازی مدرک و یادگیری زبان دانمارکی را پیش بگیرند. پزشکان پس از معادل سازی و قبولی در آزمون و درست بعد از دریافت مدرک پزشک دانمارکی خود می توانند اجازه کار در دانمارک را دریافت کرده و به کار مشغول شوند. پزشکان در این نوع ویزا می توانند همراهان خود را نیز به همراه داشته باشند. تحصیلات فرزندان در این نوع ویزا رایگان است و زبان دانمارکی را به صورت رایگان فرا می گیرند.

ویزای کاری لیست مثبت دانمارک

متقاضیانی که قصد اخذ ویزای کاری دانمارک را دارند در صورتی که مهارت های خاصی در زمینه های تخصصی دارند، می توانند این ویزای یک ماهه را اخذ کرده و در دانمارک حضور پیدا یابند. سپس دوره های آموزش پیشرفته را پشت سر بگذرانند تا بتوانند پیشنهاد شغلی دریافت نمایند.

ویرای کاری طرح درآمد مشروط

این نوع ویزا به درآمد متقاضی ویزای کاری دانمارک ارتباط مستقیم دارد. در این نوع ویزای یک ماهه، شخص باید حقوقی بالا تر از 430 هزار کرون در ماه در پیشنهاد شغلی خود درآمد داشته باشد.

مدارک مورد نیاز ویزای کاری دانمارک

متقاضیان ویزای کاری دانمارک جهت دریافت ویزای کاری دانمارک مدارکی نیاز دارند، که ارائه آن ها به صورت کاملاً صحیح، امکان موفقیت و شکست شما جهت اخذ ویزای کاری دانمارک را فراهم می کند. در اینجا ذکر این نکته خالی از لطف نیست که مدارک مورد نیاز جهت ارائه برای انوع ویزای کاری دانمارک مختلف می باشد. ارائه قرارداد استخدام در یک شرکت دانمارکی و ارائه تمکن مالی و صورت حساب بانکی حداقل شش ماهه گذشته متقاضی ضروری است. مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کاری در این عبارتند از:

 • داشتن پاسپورت معتبر که حداقل ۶ ماه اعتبار و ۳ صفحه خالی داشته باشد
 • ۶ قطعه عکس
 • نشان دادن علقه قوی و تمکن مالی
 • مدارک تحصیلی شخص اصلی درخواست دهنده با ترجمه رسمی (مدارک مربوط به دیپلم ۱۲ ساله، مدارک دانشگاهی و...)
 • ارائه مدارک نشان دهنده سوابق کاری همراه با ترجمه رسمی
 • ارائه مدرک زبان معتبر در صورت نیاز
 • اخذ اجازه کار و ارزیابی مدارک از سوی وزارت بهداشت دانمارک
 • بیمه درمانی
 • نسخه ای از فرم درخواست تکمیل شده و امضا شده
 • آخرین بیانیه از وضعیت مالی در بانک
 • محل اقامت یا رزرو هتل
 • مدارک پزشکی و بیمه بهداشتی معتبر
 • ارائه گواهی عدم سوء پیشینه
 • گواهی سلامت روان

نرخ بیکاری و بازار کار دانمارک

اشخاصی که متقاضی دریافت ویزای کاری دانمارک می باشند می بایست به نکات ضروری از جمله میزان مالیات دریافتی براساس شغل و نرخ بیکاری دانمارک توجه نمایند. در حال حاضر طبق آمار جهانی، نرخ بیکاری در کشور دانمارک، برابر با 4 درصد است. این نرخ از بیکاری در بین اکثر کشورهای اتحادیه اروپا، بسیار فوق العاده است. در تفسیر نرخ بیکاری دانمارک باید گفت که به ازای هر یک صد نفر نیروی فعال در کشور دانمارک، 96 نفر از آن ها مشغول به کار می باشند. نرخ بیکاری در کشور دانمارک، در نمودار زیر نمایش داده شده است:

ویزای کاری دانمارک

در این بخش ذکر این نکته الزامی است که با توجه به نرخ بیکاری دانمارک و شرایط حال حاضر این کشور، ویزای کاری دانمارک گزینه فوق العاده مناسب و عالی جهت مهاجرین به این کشور است. البته باید این نکته را متذکر شد که روش مذکور، سختی های خاص خود را به همراه دارند و مسیرهای آسان تری نیز جهت مهاجرت به دانمارک وجود دارد. نوشتار پیش روی با همکاری مشاورین و متخصصین خبره و حقوقدان تیم موسسه ملک پور به قلم درآمده است و هرگونه کپی از مطالب ذکر شده در این مقاله بدون معرفی منابع، شرعاً و قانوناً حرام است. از جمله این روش ها می توان به مهاجرت به دانمارک از طریق تحصیل اشاره کرد که در طی این دوران، فرد دارای اجازه کار پاره وقت می باشد.

مشاغل مورد نیاز دانمارک

در این بخش به بررسی ویزای کاری دانمارک و مشاغل مورد نیاز این کشور می پردازیم. به منظور دریافت روادید کاری در کشور دانمارک، ابتدا باید از شرایط شغلی و مشاغل مورد نیاز کشور دانمارک آگاهی داشت. کشور دانمارک از جهات زیادی برای متخصصین علوم پزشکی، مهندسین و مدیران جهت یافتن کار و داشتن شرایط شغلی عالی، بسیار مناسب است. بازار کار در رشته های مذکور، غالباً با تقاضای زیادی از سوی کارفرمایان روبرو می گردد.

ویزای کاری دانمارک

کار در دانمارک

متقاضیان مهاجرت به دانمارک می بایست این نکته را مد نظر قرار دهند که به طور کلی، دریافت ویزای کاری دانمارک برای ایرانیان با مشکلات عدیده ای همراه است. به همین جهت بهترین مسیر جهت اخذ اقامت دانمارک از طریق تحصیل می باشد. همان گونه که اشاره شد، هم اکنون کشور دانمارک تنها ویزای GR1 را برای پزشکان و دندان پزشکان به منظور یادگیری زبان دانمارکی و معادل سازی مدرک پزشکی آن ها صادر می نماید. متقاضیان مشاغل دیگر می بایست از طریق تحصیل در دانمارک یا از طریق ویزای همراه، وارد این کشور شده و به جستجوی کار بپردازند. پرتقاضاترین رشته های تحصیلی و شغلی مورد نیاز، در کشور داتمارک در جدول زیر نمایش داده شده است:

 

مشاغل مورد نیاز جهت اخذ ویزای کاری دانمارک

1. مهندسی برق، الکترونیک، برق و قدرت

2. مهندسی مکانیک، مکاترونیک، مهندسی مواد

3. مهندسی محیط زیست

4. پزشک عمومی، پزشک متحصص و...

5. مهندسی انرژی

6. پرستار

7. دندانپزشک

8. انواع رشته های مدیریتی

9. برنامه نویسی

10. بیزینس و مارکتینگ

11. مهندسی شهرسازی

12. مهندسی کامپیوتر، مهندسی it یا فناوری اطلاعات و ارتباطات، مخابرات

میزان حقوق و درآمد مشاغل در دانمارک

از جمله مهمترین فاکتورهایی که متقاضیان ویزای کاری دانمارک به آن توجه می نمایند و باید در رابطه با آن، اطلاعات کافی به دست آورد، میزان حداقل و حداکثر حقوق و دستمزد در کشور دانمارک می باشد. از جمله نکات قابل توجه برای متقاضیان ویزای کاری دانمارک، این است در صورت کار در دانمارک، میزان مالیات بر اساس شغل فرد مشخص شده و از وی دریافت می گردد. با توجه به اینکه کشور دانمارک، دارای نظام سوسیالیستی می باشد؛ این کشور در تقسیم خدمات، بسیار عادلانه رفتار نموده و و در ازای دریافت مالیات زیاد، خدمات رفاهی بسیار زیاد و با کیفیت ارائه می نماید. متوسط حقوق پرداختی به افراد در دانمارک را می توان بین 60 تا 150 هزار یورو در سال در نظر گرفت.

در جدول ذیل، میانگین درآمد برخی از مشاغل مورد نیاز در کشور دانمارک ارائه شده است:

 

شغل مورد نظر

میانگین حقوق در سال 2021 به دلار

مهندس معمار

75000

مدیران

99000

بازاریاب

95000

پزشکان

75000

مهندس مکانیک

75000

مهندس نرم افزار

85000

حسابدار

73000

مهندس مکانیک

75000

پرستاران

60000

بازاریاب

95000

هزینه زندگی در دانمارک

دانمارک به جهت سطح بالای رفاه اجتماعی، امنیت و زندگی مطلوب، با هزینه های نسبتاً بالای زندگی همراه است. طبیعتا زندگی در هر کشوری دارای هزینه هایی می باشد و باید با برنامه ریزی و هدف گذاری، به سوی تحصیل در دانمارک پیش رفت. در جدول زیر که توسط موسسه ملک پور در جهت راهنمایی و افزایش آگاهی شما نسبت به زندگی در دانمارک تهیه شده است، هزینه های زندگی به صورت ساده و مختصر عنوان شده است:

هزینه ها

مبلغ به یورو

آب

هر لیتر 2.15

شیر

هر لیتر 1.8

نان

2.15

برنج

هر کیلو 1.80

تخم مرغ

هر 12 عدد 3.3

پنیر محلی

هر کیلو 9.95

گوشت سفید

هر کیلو 7.87

گوشت قرمز

هر کیلو 12.6

سیب

هر کیلو 2.41

موز

هر کیلو 2.27

گوجه

هر کیلو 2.74

بلیط یک طرفه مترو

2.95

اینترنت ماهیانه پر سرعت

31.53

آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر کوپنهاگ

ماهیانه 900

آپارتمان یک خوابه در اطراف شهر کوپنهاگ

ماهیانه 700

بنزین

هر لیتر 1.42

 

ویزای تحصیلی دانمارک

زندگی در دانمارک

نحوه کاریابی در دانمارک

همانطور که قبلاً نیز گفته شد، اخذ ویزای کاری دانمارک در وهله نخست، نیازمند دریافت یک پیشنهاد شغلی از کارفرمایی در کشور دانمارک می باشد. البته این مورد در خصوص ویزای GR1 استثنا می باشد. بر اساس این دعوتنامه شغلی، شخص متقاضی می تواند ویزای کاری دانمارک را کسب کند. در کشور دانمارک، اشخاصی که از طریق تحصیل و به عنوان همراه وارد می شوند، فرصت بسیار عالی جهت کاریابی دارند. چرا که برای افراد دارای پاسپورت همراه، از همان ابتدای امر، اجازه کار در دانمارک صادر می شود و می توانند با خیال راحت به یادگیری زبان دانمارکی و جستجوی کار بپردازد.

به طور کلی مهم ترین اقدام در مهاجرت به دانمارک از طریق کار، پروسه کاریابی و جستجوی کار در این کشور می باشد. اقدام به کاریابی در دانمارک، حتی قبل از ورود به این کشور نیز امکان پذیر است. به طور مثال با مراجعه به وب سایت های مؤسسات کاریابی معتبر می توان از مشاغل مورد نیاز در این کشور و فرصت های شغلی پیش روی خود اطلاع یافت. نکته قابل توجه این است که کشور دانمارک به منظور کاریابی، با دانشگاه های این کشور هماهنگ است.

ویزای کاری دانمارک

کاریابی در دانمارک

معرفی مؤسسات کاریابی در دانمارک

جهت جستجوی شغل و رسیدن به موقعیت شغلی مناسب، متقاضیان ویزای کاری دانمارک در این کشور می بایست با مؤسسات کاریابی در ارتباط باشند. بدین ترتیب این افراد از طریق مؤسسات کاریابی، با شرکت ها و نهادهای نیازمند نیروی کاری آشنا شده و در صورت پذیرش در مصاحبه کاری می توانند پیشنهاد شغلی مناسب دریافت نمایند.

یکی از راحت ترین روش های ارتباط با مؤسسات کاریابی، استفاده از وب سایت های معتبر در این زمینه می باشد. موسسه ملک پور اقدام به تهیه لیستی از معتبرترین وب سایت های کاریابی در کشور دانمارک کرده است که در جدول ذیل، نمایش داده شده است. از جمله مزایای مراجعه به وب سایت های کاریابی، امکان اقدام به کاریابی بدون حضور در کشور دانمارک می باشد. در این صورت متقاضی ویزای کاری دانمارک تنها لازمست که جهت مصاحبه حضوری با کارفرمای دانمارکی خود، در این کشور حضور یابد.

 

وب سایت های معتبر کاریابی در کشور دانمارک

https://www.jobindex.dk/?lang=en&adv=1&gclid=EAIaIQobChMI24Ht3_W55AIVS-d3Ch1uwAI7EAAYAiAAEgKAkvD_BwE

https://www.workindenmark.dk/Find-a-job

 https://www.jobindex.dk

 https://www.workindenmark.dk/Links/Supplementary-jobsites

 

محصول گام به گام کاریابی موسسه mie

شرایط اخذ ویزای همراه دانمارک

از جمله سوالاتی که قطعاً در ذهن خیلی از متقاضیان ویزای کاری دانمارک به وجود می آید این است که با اخذ ویزای کاری دانمارک، آیا امکان دریافت ویزای همراه برای خانواده این افراد نیز وجود دارد؟ کشور دانمارک حامی خانواده است و قوانین خود را در جهت حفظ بنیان خانواده وضع کرده است. به همین جهت دولت دانمارک، شرایط را برای پیوستن خانواده افرادی که از طرق مختلف، اقدام به دریافت ویزای دانمارک کرده اند، فراهم ساخته است. لازم به ذکر است که خانواده شامل همسر و فرزندان مجرد زیر 18 سال می شود.

صدور ویزای همراه، همزمان با صدور ویزای فرد اصلی می باشد. به همین دلیل فرد اصلی دارنده ویزای کاری دانمارک و همراهان وی می توانند به صورت همزمان وارد خاک این کشور شوند. لازم به ذکر است که خانواده افرادی که ویزای کاری دانمارک را دریافت کرده اند، همانند متقاضی اصلی، اقامتی برابر با وی دریافت می کنند.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای همراه عبارتند از:

 • گذرنامه معتبر
 • نامه سلامت
 • گواهی معتبر هویتی همسر و فرزندان
 • مدارک نشان دهنده محل اسکان در دانمارک
 • نامه تمکن مالی

اخذ اقامت دائم و پاسپورت دانمارک با کار

از جمله نکاتی که متقاضیان ویزای کاری دانمارک باید بدان توجه داشته باشند، موضوع اخذ اقامت دائم و پاسپورت دانمارک است. اشخاصی که متقاضی دریافت ویزای کاری دانمارک می باشند می توانند با ویزای تحصیلی به این کشور ورود پیدا کرده و با اخذ پیشنهاد کاری، وارد بازار کار دانمارک شوند و ویزای خود را از تحصیلی به ویزای کاری دانمارک تبدیل نمایند. نکته مهمی که در تبدیل ویزای تحصیلی به کاری دانمارک مهم می باشد اینست که متقاضیان در کشور دانمارک حضور دارند و نیازی نیست که جایگاه شغلی مورد نظر آن ها مورد آگهی واقع شود. دریافت اقامت دائم دانمارک از طریق اخذ ویزای کاری دانمارک بدین ترتیب است که شخص پس از پنج سال با رعایت قوانینی همچون: عدم سوء پیشینه، پرداخت به موقع بیمه و مالیات، نسبت به دریافت اقامت دائم دانمارک اقدام می نماید. مطابق با قوانین حال حاضر کشور دانمارک، متقاضیان ویزای کاری دانمارک با گذشت حدود دو سال از دریافت اقامت دائم خود می توانند در صورت برخورداری از شرایط لازم، درخواست خود را جهت دریافت پاسپورت دانمارک اعلام نمایند. در مقاله ذیل، به صورت جزیی به شرایط دریافت پاسپورت دانمارک پرداخته شده است.

ویزای کاری دانمارک

پاسپورت دانمارک


سوالات متداول

✔️برای کاریابی در کشو دانمارک به چه صورت می توان اقدام کرد؟

برای کاریابی در دانمارک می بایست به موسسات معتبر کاریابی در این کشور مراجعه نمود.

✔️ مهم ترین مشاغل مورد نیاز کشور دانمارک کدامند؟

از مهم ترین مشاغل مورد نیاز دانمارک می توان به معمار، طراح صنعتی، دندان پزشک و پرستار اشاره نمود.

✔️ میزان درآمد در کشور دانمارک چقدر است؟

متوسط میزان حقوق پرداختی به شاغلین در کشور فنلاند بین 60 تا 150 هزار یورو در سال است.

✔️ آیا کار در دانمارک منجر به اخذ اقامت دائم دانمارک می شود؟

بله. کار در دانمارک در سه صورت منجر به اقامت دائم این کشور خواهد شد که در مقاله شرح داده شده است.


_____________________ سخن پایانی _____________________

ویزای کاری دانمارک، چگونگی اخذ اقامت و لیست مشاغل مورد نیاز دانمارک و شرایط کار در کشور دانمارک در این نوشتار مورد تحلیل و بررسی تخصصی قرار گرفت. در این مقاله به بحث پیرامون ویزای کاری کشور دانمارک و مشاغل مورد نیاز در این کشور پرداخته شد و شرایط اخذ ویزای کاری دانمارک مورد مطالعه و بررسی قرار گرفت. به منظور دریافت ویزای کاری دانمارک، شخص متقاضی باید پیشنهاد کاری از یک کارفرمای دانمارکی دریافت نماید و یا از روش تحصیلی، وارد این کشور شده و پس از یافتن شغل مناسب، ویزای خود را از تحصیلی به کاری تغییر دهد. علاقمندان به دریافت ویزای کاری دانمارک می توانند از طریق تماس با موسسه ملک پور، اطلاعات خود را در این زمینه افزایش داده و همچنین از خدمات مشاوره تلفنی رایگان این موسسه بهره مند گردند. همچنین در صورتی که فرم تماس را پر نمایند، از سوی مشاورین موسسه ملک پور با آن ها تماس گرفته خواهد شد و در زمینه موضوع ویزای کاری دانمارک، مشاوره تلفنی به صورت رایگان ارائه می شود. بخش "ثبت پرسش" که در انتهای مقاله قرار دارد، مکان مناسبی جهت طرح سوالات و ابهامات شما عزیزان در خصوص موضوع مقاله می باشد. مشاوین متخصص موسسه ملک پور، در اسرع وقت به مسائل، مشکلات و یا سوالات شما در مورد اخذ ویزای کاری دانمارک رسیدگی خواهند کرد.

امتیاز 5 از 5 ( 9 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
Sobhan
با عرض سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم با لیسانس عمران و ۲۰ سال سابقه کاری شانس دریافت ویزای کاری از دانمارک وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در صورت داشتن مدرک زبان و سن مناسب ترجیحا زیر ۴۰تا۴۵ سال امکان کاریابی وجود دارد.
کوثر سواری
سلام ممنون از سایت خوبتون چه رشته هایی در هلند بازار کار خوبی دارن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. رشته های مختلفی وجود دارند از جمله رشته های مهندسی، رشته هتلداری، مدیریت و ... که هر کدام می توانند گزینه های خوبی برای کار در این کشور باشند.
رعنا
با سلام و احترام. ابتدا تشکر می کنم از مقاله بسیار خوبتون. من 28 ساله و دارای لیسانس کامپیوتر با 1 سال سابقه کاری هستم. آیا می تونم از ویدیو گام به گام تا کار برای یاربای در دانمارک استفاده کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز، بله دوست عزیز رشته و شرایط سنی شما شانس کار شما را افزایش می دهد و با کمک محصول راهنمای گام به گام تا کار شانس بیشتری برای کاریابی خواهید داشت.
شقایق
سلام آیا با 39 سال سن و 14 سال سابقه کار در زمینه برق و پشتوانه مالی در حد 5-6 میلیارد امکان کاریابی در کشور دانمارک وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله دوست عزیز، رشته تحصیلی و کاری شما برای کاریابی مناسب است و می توانید برای کار و یا حتی تحصیل در این کشور اقدام داشته باشید.
Sahel
سلام برای پرستاران در دانمارک بازار کار به چه صورت هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. امکان کار و معادلسازی برای پرستاران در دانمارک وجود دارد اما متاسفانه پروسه انجام کار زمان بر بوده و کار را برای متقاضی دشوارتر می کند.
سحر
سلام، برای مهاجرت کاری به دانمارک آیا باید حتما پیشنهاد کاری داشته باشیم یا روش دیگری هم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز برای مهاجرت کاری مستقیم باید جاب آفر داشته باشید اما می توانید از روش هایی مانند تحصیل نیز وارد این کشور شده و پس از آن وارد بازار کار شوید.
مسعود چنگیزی
سلام 38 سالمه و 16 سال سابقه کار در پتروشیمی رو دارم، کارشناسی ارشد متالوژی دارم و متاهل هستم ولی قصد دارم در ابتدا تنها اقدام بعد برای خانواده درخواست بدم چطور میتونم برای کار در دانمارک درخواست بدم، لطف میکنید راهنمایی کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط شما بایستی با جزئیات بررسی گردد پیشنهاد می‌شود برای دریافت مشاوره با موسسه تماس بگیرید
سحر
سلام، برای چه رشته هایی شانس کاریابی در دانمارک وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز رزومه شما جهت کاریابی بایستی بررسی گردد پیشنهاد می‌شود برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید
Gohar
سلام خسته نباشید من مهندسی نرم افزار با ۵ سال سابقه کار هستم ایا شانس دریافت ویزای کار دانمارک رو دارم؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز بازار کار این رشته در اروپا بسیار مناسب می‌باشد.
مشاوره رایگان