کاریابی در دانمارک

4 نظر

کاریابی در دانمارک، شرایط اخذ ویزای کاری در دانمارک، اقامت در کشور دانمارک از طریق کار و لیست مشاغل مورد نیاز دانمارک در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفته است. شرایط کاریابی در دانمارک چگونه است؟ جهت اخذ ویزای کار دانمارک چه مدارکی لازم است؟ اقدامات لازم برای مهاجرت به دانمارک از طریق کار چیست؟ این مقاله در خصوص کاریابی در دانمارک می باشد و سعی بر آن است که به تمامی سوالات در خصوص کاریابی در دانمارک پاسخ داده شود. مهاجرت از طریق کار، یکی از بهترین روش مهاجرت است که همواره متقاضیان بسیاری دارد. از بین 6 روش شناخته شده مهاجرت، شاید یکی از پر تقاضاترین روش ها مهاجرت کاری باشد. مهمترین بخش مهاجرت کاری، کاریابی و اطلاع از نحوه کاریابی در کشور مقصد است. کشور دانمارک در سال های اخیر به علت رشد بسیار زیاد در صنعت و پیشرفت اقتصادی، دارای شرایط کاری بسیار مناسبی می باشد؛ ولی به علت حذف شرایط کارت سبز یا گرین کارت این کشور برای برخی ملیت ها، شرایط مهاجرت به این کشور از طریق کار تغییر کرد. با توجه به ضرورت اطلاع از شرایط کاری و کاریابی در دانمارک جهت مهاجرت از این طریق، توصیه می شود که با موسسه ملک پور جهت اطلاع از خدمات تماس تلفنی برقرار کرده و یا فرم تماس را کامل نمایید تا بدین وسیله امکان استفاده از مشاوره تلفنی رایگان برای شما عزیزان فراهم شود.

ویدیو موسسه MIE در مورد کاریابی در اروپا


مباحثی که در این مقاله مورد بررسی قرار میگیرد:

تماس با ما

کاریابی در دانمارک

شرایط کار در دانمارک

دانمارک کشوری در اروپا و هم مرز با کشورهای آلمان سوئد و نروژ می باشد. دانمارک جنوبی ترین کشور حوزه اسکاندیناویست و از آب و هوای معتدل تری نسبت به سایر کشورهای حوزه اسکاندیناوی برخوردار است. کشور دانمارک به علت سطح بالای زندگی، یکی از برترین کشورهای دنیا جهت زندگی انتخاب شده است. پایتخت کشور دانمارک شهر کپنهاگ اسا و جمعیت این کشور نزدیک به 5.8 میلیون نفر می باشد. زبان رسمی کشور دانمارک، دانمارکی یا دنیش است.

کاریابی در دانمارک

بسیاری از افراد، به علت شرایط مناسب زندگی در دانمارک، تمایل به مهاجرت به این کشور داشته و بدین منظور از طریق کاریابی در دانمارک و مهاجرت کاری اقدام می نمایند. در سال های قبل، کشور دانمارک جهت اخذ ویزای دانمارک از نوع کاری، اقامتی 2 ساله جهت ورود به این کشور و کاریابی در دانمارک به نام گرین کارت اعطا می نمود که این نوع اقامت، در قوانین مهاجرتی این کشور دچار تغییراتی شد. در حالت و قوانین فعلی دانمارک، روش های متعددی جهت دریافت اقامت کاری وجود دارد که در این مقاله به بررسی آن ها می پردازیم.

ویزای کاری دانمارک

ویزای کار در دانمارک انواع مختلفی دارد و تنها یک نوع ویزای کاری وجود ندارد. قوانین ویزای کاری کشور دانمارک قوانین منظم و مشخصی است که هر شخص با توجه به شرایط خود، جهت اخذ یک نوع ویزای کاری اقدام می نماید. برخی از انواع ویزای کاری در کشور دانمارک عبارتند از:

 • ویزای کاری سریع: اشخاصی که از کمپانی های خاصی که مورد تأیید اداره مهاجرت است پیشنهاد شغلی دارند.
 • ویزای کار عادی: برای افرادی که پیشنهاد شغلی با حقوق سالیانه بیش از 58000 یورو دارند.
 • ویزای کاری لیست مثبت: برای مشاغلی که در لیست مثبت اعلام شده دانمارک می باشند.
 • محققین: ویزای کاری برای شخصی که از طرف یک موسسه تحقیقات دعوتنامه دارند.
 • ویزای کاری دکترا: برای متقاضیانی که به صورت شغل، تحصیلات دکترا را در دانشگاه ادامه می دهند.
 • محقق میهمان: برای محققینی که به عنوان میهمان برای یک موسسه به مدت کوتاه، دعوتنامه کاری دریافت می کنند.
 • ویزای کاری خاص: برای افرادی نظیر ورزشکاران یا هنرمندان خاص
 • ویزای کاری مزرعه داران: برای اشخاصی که به عنوان مدیریت مزرعه پیشنهاد شغلی دارند.
 • کارت استخدام: برای اشخاصی که دکترا یا فوق لیسانس را در کشور دانمارک گذرانده اند و نیاز به حضور و کاریابی در دانمارک دارند.
 • استارت آپ: متقاضیانی که قصد راه اندازی کسب و کار خویش را دارند.
 • کارآموزی: اشخاصی که پیشنهاد کارآموزی در یک موسسه در دانمارک دارند.
 • معادل سازی: این ویزا مخصوص مهاجرت پزشکان به دانمارک و دندان پزشکان و مهاجرت پرستاران به دانمارک جهت معادل سازی مدارکشان می باشد.

مدارک مورد نیاز ویزای کار دانمارک

ارائه مدارک، همواره یکی از مهمترین بخش های دریافت ویزای کاری می باشد. به همین دلیل کاریابی در دانمارک و اخذ ویزای کار این کشور نیازمند اطلاع دقیق از مدارک مورد نیاز می باشد. جهت کاریابی در دانمارک متقاضی در مرحله اول با توجه به نوع ویزای کاری که درخواست می دهد باید مدارک آن را تهیه نماید. برای مثال شخصی که درخواست ویزای کار و کاریابی در دانمارک در بخش مشاغل مورد نیاز و لیست مثبت را دارد باید مدارک تحصیلی و دوره های آموزشی در رشته مورد نظر را تهیه و ترجمه کند. همچنین شخصی که درخواست ویزای کاری پزشکان را دارد باید مدارک پزشکی خود و دوره ها و طرح های انجام شده را ارائه دهد. جهت کاریابی در دانمارک، شخص متقاضی نیاز به ارائه یک رزومه و حتی پورتفولیو و نمونه کار دارد تا شرایط و شانس مناسبی جهت کاریابی داشته باشد. پس از اتمام کاریابی و یافتن کار و دریافت پیشنهاد شغلی، مدارک لازم متناسب با نوع ویزای کاری فرد ارائه می شود. به طور معمول، مدارکی که شخص متقاضی جهت اخذ ویزای کاری دانمارک باید آماده نماید شامل موارد ذیل می شود:

 • مدرک پرداخت هزینه بررسی مدارک توسط اداره مهاجرت
 • کپی تمامی صفحات پاسپورت حتی صفحات خالی و کاور پاسپورت
 • قرارداد کاری منعقد شده بین کارفرما و نیروی کار که 30 روز بیشتر از آن نگذشته باشد.
 • مدرک تحصیلی مربوط به شغل پیشنهاد شده
 • مزایا و درآمد هایی که در قرارداد کاری گنجانده نشده مثل کمک هزینه مسکن توسط کارفرما
 • تائیدیه های برخی مشاغل که نیاز به تائیدیه از سازمان هایی در دانمارک دارد. (مثل پزشکی یا پرستاری)
 • نرخ بیکاری و بازار کار دانمارک

بررسی نرخ بیکاری یک کشور جهت کاریابی و اقدام برای ویزای کار، بسیار مؤثر است. قطعاً در کشوری که دارای نرخ بیکاری بالا می باشد شانس کاریابی شخص نیز پایین تر است؛ زیرا درخواست نیروی کار در این کشور کمتر است. کشورهای اروپایی نظیر اتریش، آلمان، دانمارک، هلند و... سالهاست که نرخ بیکاری کنترل شده ای دارند و شرایط کار در این کشورها مناسب است. کشور دانمارک شرایط کاری و نرخ بیکاری مناسبی دارد و متقاضیان کاریابی در دانمارک نباید نگران شرایط کار این کشور باشند. البته توجه به این نکته ضروری است که شانس کاریابی در دانمارک از خارج اروپا بسیار پایین می باشد و بهتر است شخص به صورتی قانونی مثل تحصیل و... وارد کشور دانمارک شده و در خاک این کشور به جستجوی کار بپردازد. نرخ بیکاری در کشور دانمارک در نمودار زیر قابل بررسی می باشد که حاکی از نرخ پایین بیکاری در این کشور است.

مشاغل مورد نیاز دانمارک

لیست مثبت کشور دانمارک در سال 2022 شامل مشاغل گسترده و مختلفی در زمینه های فنی مهندسی، پزشکی و سایر زمینه ها می باشد که برای کاریابی در دانمارک می بایست مورد بررسی قرار گیرد. به علت شرایط مناسب کار در این کشور، لیست مشاغل مورد نیاز هر ساله تغییر می کند و اداره مهاجرت به کمک اداره کار دانمارک، هر ساله لیست کاملی از مشاغلی که در این کشور مورد تقاضا می باشد را اعلام می کنند. افرادی که در این جایگاه های شغلی پیشنهاد کار دریافت می کنند، سریع تر و با شرایط مناسب تری اقامت کاری کشور دانمارک را اخذ می نمایند. این مقاله توسط موسسه ملک پور تهیه شده است و هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع، شرعاً و قانوناً حرام می باشد. حتی برخی با بررسی رشته های مورد نیاز این کشور و گذراندن دوره های تحصیلی در همان رشته ها، مشغول به کار شده و وارد بازار کار این کشور می شوند. برخی از مشاغل مورد نیاز کشور دانمارک  در جدول ذیل نمایش داده شده است:

مشاغل مورد نیاز کشور دانمارک در سال

معمار

مدیریت فروش

مدیریت تحقیق و توسعه

طراح صنعتی

مدیریت حساب های اصلی

سرپرست بخش

دندان پزشک

مدیریت ساخت

تکنسین آزمایشگاه دندان پزشکی

پزشک

مدیریت رستوران

مدیریت مغازه

پرستار

مشاور مزرعه

مهندس مکانیک

مشاور سلامت و بهداشت

مهندس عمران

مهندس انرژی

پرستار بچه

دستیار آموزگار مدرسه

مشاور آی تی

توسعه گر وب

دستیار وکیل

خبرنگار

میزان حقوق در دانمارک

یکی دیگر از مواردی که باید برای ویزای کاری دانمارک و کاریابی در دانمارک بررسی شود، میزان حقوق، مزایا و دستمزد در این کشور است. کشور دانمارک با توجه به امکانات اجتماعی و رفاهی که در اختیار ساکنین این کشور قرار می دهد، نرخ مالیات بالایی دارد و در عین حال دستمزد ها نیز در این کشور بالا می باشد. دانمارک جزو کشورهای گران اروپاییست و حداقل دستمزد و مزایا در این کشور از بسیاری از نقاط اروپا بالاتر است. همواره میزان دستمزد و حقوق افراد بستگی به رشته و تخصص آن ها دارد و حتی ممکن است در یک جایگاه شغلی، شخص درآمد و حقوق متفاوتی داشته باشد؛ اما یکی از نقاط مثبت زندگی و کار در دانمارک، فاصله کم طبقاتی و نزدیکی میزان حقوق و عایدی افراد از مشاغل مختلف می باشد. در جدول ذیل، میزان درآمد و حقوق سالیانه برخی مشاغل در کشور دانمارک نمایش داده شده است:

 

جایگاه شغلی

درآمد سالیانه

توسعه دهنده نرم افزار

72000 دلار

عموم مشاغل مهندسی

69000 یورو

مدیریت

102000 یورو

مدیریت مشاغل بالایی

150000 یورو

مدیریت بازاریابی

85000 یورو

مدیریت ای تی و پروژه

86000 یورو

مدیریت ای تی

115000 یورو

معمار

60000 یورو

مهندس نرم افزار

81000 یورو

مهندس مکانیک

74000 یورو

نحوه کاریابی در دانمارک

در این بخش به نحوه کاریابی در دانمارک می پردازیم. مراحل کاریابی در هر کشور متفاوت است و روند کاریابی، نوع مصاحبه های کاری و حتی شکل رزومه نویسی باید برای کاریابی در هر کشور بررسی شود. همانطور که شرایط کسب و کار در هر کشور متفاوت است، شرایط کاریابی نیز در هر کشور متفاوت می باشد. برای کاریابی دانمارک موسسه ملک پور قادر خواهد بود با معرفی شما به لینک های معتبر کاریابی در دانمارک، مشاغل مناسب برای شما عزیزان با توجه به سابقه کار و تحصیلات شما پیدا کند؛ گفتنی است این فرایند مستلزم پرداخت هزینه می باشد. به منظور کاریابی در دانمارک، 8 مرحله باید طی شود که در ذیل، به آن ها اشاره شده است:

 1. مطمئن بودن از واجد شرایط کاریابی بودن: در اولین مرحله قبل از کاریابی باید شخص مطمئن باشد که واجد شرایط یکی از ویزاهای کاری دانمارک بوده، دارای مدارک مورد نیاز است و از امتیازات لازم و تخصص لازم برخوردار می باشد. مشاغلی که نیاز به تخصص بالا مانند کارگر ساده و... ندارند واجد شرایط برای جستجوی کار نیستند.
 2. در نظر داشتن نوع شغل مورد درخواست: شخص باید با توجه به نوع شغلی که درخواست دارد، منابع متفاوتی را جستجو کند. مشاغل پاره وقت، مشاغل انگلیسی زبان، مشاغل به زبان دانمارکی و... هر کدام منابع کاریابی متفاوتی دارند.
 3. جستجوی آنلاین: بهترین راه یافتن شغل، کاریابی آنلاین می باشد. شرایط کاریابی آنلاین در کشور دانمارک بسیار عالیست و اکثر مؤسسات و کارفرماها به صورت آنلاین با شخص مورد نظر ارتباط برقرار می نمایند.
 4. همکاری با یک موسسه کاریابی معتبر: مؤسسات کاریابی معتبر در دانمارک وجود دارند که ارتباطات و شبکه های گسترده ای دارند که به افراد جویای کار کمک می کنند.
 5. شبکه سازی: سعی کنید با سایر افراد جویای کار نیز در دانمارک در ارتباط باشید؛ زیرا برخی مشاغل آگهی نمی شوند و به صورت کلامی منتقل می شوند.
 6. آماده کردن رزومه کاری مناسب: این بخش یکی از مهمترین مراحل کاریابی است و نیاز به دقت کافی دارد. رزومه باید خلاصه، مختصر و مفید باشد و مهارت های شخص را به طور کامل و پر رنگ نشان دهد.

یکی از موارد دشوار در خصوص ویزای کار و کاریابی در دانمارک که مورد بحث می باشد عدم وجود ویزایی مثل ویزای جستجوی کار و یا اسکیل ورکر است. به همین علت شخص متقاضی کار در دانمارک، راه دشواری را جهت اخذ اقامت کاری در این کشور دارد و معمولاً افرادی که واجد شرایط اقدام این کشور هستند امتیازات لازم جهت اقامت کاری کشور کانادا را نیز دارند. جهت کسب اطلاعات کافی در خصوص اقامت کانادا از طریق کار می توانید ویدئو آموزش جامع اقامت کاری دولت فدرال کانادا را تهیه کرده و مشاهده فرمایید.

محصول گام به گام کاریابی موسسه mie

مؤسسات کاریابی در دانمارک

مؤسسات کاریابی با وب سایت های کاریابی ممکن است متفاوت باشند. وب سایت های زیادی جهت کاریابی در دانمارک وجود دارد که از این طریق، متقاضی کاریابی در دانمارک از فرصت های شغلی در این کشور اطلاع یافته و با کارفرماهای مختلف مذاکره می نماید. وب سایت های کاریابی نظیر Workindenmark و یا jobindex مشاغل زیادی را در شهرهای مختلف با توجه به رشته و تخصص و زبان مورد نظر ارائه می دهند؛ اما مؤسسات کاریابی در دانمارک که مجوز رسمی کاریابی از اداره کار دانمارک دارند متفاوت می باشند. این مؤسسات به طور رسمی اجازه کاریابی برای متقاضیان کار در این کشور را دارند و هزینه هایی نزدیک به حقوق یک ماه شخص را دریافت می کنند. پیشنهاد می شود با توجه به شرایط مناسب کار در دانمارک، ابتدا متقاضی شخصاً در سایت های کاریابی، مشاغل مورد نیاز را جستجو کرده و ارتباطات لازم را برقرار نماید و در صورت عدم موفقیت در این کار، با مؤسسات کاریابی تماس گیرد. لیست برخی از مؤسسات کاریابی در دانمارک:

 • JKS Vikar & Recruitment
 • Medicolink
 • Hudson
 • Kelly Services
 • Stanton Chase
 • UniqueConsult Denmark A / S
 • TEMP-TEAM A/S

شاید بهترین روش کاریابی در دانمارک، ورود به کشور دانمارک و کاریابی در خاک این کشور باشد. معمولاً منطقی ترین روش ورود قانونی به دانمارک، گذراندن یک دوره تحصیل در دانمارک مورد نیاز بازار کار این کشور است.

شرایط اخذ ویزای همراه دانمارک

خانواده یکی از مهمترین ارزش ها در کشورهای حوزه اسکاندیناوی می باشد و می توان گفت که در قوانین مهاجرتی در بین کل کشورهای جهان، قوانین حمایت کننده از خانواده نظیر کشورهای حوزه اسکاندیناوی یافت نمی شود. در کشور دانمارک شخص با تمام انواع ویزاهای کاری می تواند خانواده خود را که شامل همسر یا شریک زندگی ثبت شده و فرزندان زیر 18 سال می باشند را با خود به همراه داشته باشد. در ویزاهایی نظیر کارآموزی و ویزای معادل سازی جهت کار پزشکان نیز به کل اعضای خانواده به صورت همزمان ویزا اعطا می شود و اعضای خانواده نیازی به ارائه مدرک زبان دانمارکی و یا انگلیسی ندارند و تنها شرط لازم اثبات رابطه و ارائه مدارک مالی کافی جهت پرداخت هزینه های زندگی می باشد. با توجه به اینکه شخص می تواند همراه نیز با خود داشته باشد، کاریابی در دانمارک برای همراهان وی نیز مفید می باشد؛ زیرا در اکثر روش های مهاجرت کاری و حتی تحصیلی به کشور دانمارک، همراه شخص اجازه کار تمام وقت را خواهد داشت و همراه نیز میتواند از امکانات کاریابی در دانمارک بهره مند گردد.

اخذ اقامت دائم و پاسپورت دانمارک از طریق کار

دانمارک کشوری مهاجرپذیر است و امکان دریافت اقامت دائم و پاسپورت دانمارک و حقوق شهروندی در این کشور از طریق کار وجود دارد. شخص پس از کاریابی در دانمارک و اخذ اقامت کاری، چند روش برای اخذ اقامت دائم این کشور دارد.

 • روش اول: شخص در صورتی که به مدت 8 سال در کشور دانمارک زندگی کند می تواند درخواست اقامت دائم این کشور را به اداره مهاجرت بدهد.
 • روش دوم: در صورتی که شخص 4 سال در کشور دانمارک زندگی کرده، زبان دانمارکی را فرا گیرد، حداقل 4 سال استخدام دائم باشد و درآمد وی سالیانه بیش از 40 هزار یورو باشد و آزمون شهروندی دانمارک را قبول شود، 4 ساله اقامت دائم دانمارک را  اخذ می کند.
 • روش سوم: طبق قوانین اتحادیه اروپا چنانچه شخصی به صورت قانونی 5 سال در یکی از کشورها زندگی کند، اقامت دائم اروپا را کسب می نماید.

شرایط اخذ پاسپورت: در صورت عادی بدون اینکه شخص با فرد دانمارکی ازدواج کند و با اقامت کاری در این کشور زندگی کند، پس از 9 سال اقامت می تواند درخواست پاسپورت و تابعیت کشور دانمارک را نیز بدهد.


سوالات متداول

✔️ برای کاریابی در دانمارک چگونه می توان اقدام نمود؟

به منظور کاریابی در دانمارک می بایست به موسسات معتبر کاریابی در این کشور مراجعه نمود.

✔️ مهم ترین مشاغل مورد نیاز کشور دانمارک کدامند؟

از مهم ترین مشاغل مورد نیاز دانمارک می توان به معمار، طراح صنعتی، دندان پزشک و پرستار اشاره نمود.

✔️ میزان حقوق پرداختی به نیروی کار در کشور دانمارک چقدر است؟

متوسط میزان حقوق پرداختی به شاغلین در کشور فنلاند بین 60 تا 150 هزار یورو در سال است.

✔️ آیا کار در دانمارک منجر به اخذ اقامت دائم دانمارک می شود؟

بله. کار در دانمارک در سه صورت منجر به اقامت دائم این کشور خواهد شد که در مقاله شرح داده شده است.


____________ سخن پایانی ____________

کاریابی در دانمارک، مهاجرت به دانمارک از طریق کار، اخذ اقامت کاری دانمارک و لیست مشاغل مورد نیاز دانمارک  در این مقاله مورد بررسی و مطالعه علمی قرار گرفت. کاریابی در دانمارک و اخذ اقامت کاری، یکی از مناسب ترین روش های مهاجرت به دانمارک می باشد. کاریابی در دانمارک از خارج اتحادیه اروپا روندی بسیار سخت و ریسک پذیر می باشد؛ چرا که معمولاً کارفرمایان کشور دانمارک تمایل دارند از اشخاصی دعوت به همکاری نمایند که در دانمارک حضور دارند. در صورتی که کارفرمای دانمارکی نتواند شخص مورد نیاز خود را در کشور دانمارک بیاید، باید درخواست نیروی کار لازم را در اتحادیه اروپا آگهی کرده و از در صورت وجود داوطلب واجد شرایط، از افراد مقیم اتحادیه اروپا نیرو جذب کند. به همین دلیل به افراد متقاضی کاریابی در دانمارک پیشنهاد می شود که از روش های قانونی، اقدام به حضور در کشور دانمارک کرده و سپس برای کاریابی در دانمارک و اخذ اقامت کاری درخواست دهند. با توجه به عدم وجود شرایط سنی جهت تحصیل در حوزه اسکاندیناوی، یکی از بهترین مسیرهای ورود به دانمارک و کاریابی در این کشور، تحصیل می باشد. موسسه ملک پور با بیش از 16 سال سابقه کار در زمینه مهاجرت، آماده کمک به شما عزیزان و مشاوره در خصوص کاریابی در دانمارک و اخذ اقامت کاری دانمارک می باشد. جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان می توانید با تلفن های موسسه ملک پور تماس گرفته و یا فرم تماس را تکمیل نمایید. بخش "ثبت پرسش" نیز به منظور طرح سوالات شما در نظر گرفته شده است تا بدین ترتیب بتوانید پاسخ صحیح را از مشاورین برجسته این موسسه دریافت نمایید.

امتیاز 4.17 از 5 ( 11 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
بابک بهاری
سلام و متشکر از سایت خوبتون من ۳۳ ساله هستم و فوق لیسانس کامپیوتر و شبکه سابقه کار ۷ ساله دارم و میتونم آیلتس ۷ بگیرم امکان اخذ ویزای کار و کاریابی در کانادا رو دارم ؟ ممنونم از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز ویزای کار کانادا از طریق اسکیلدورکر می باشد و کاملا امتیازی است باتوجه به سن و رزومه ای که می فرماشید شرایط عمومی شما بسیار مطلوب است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
سپیده عباسی
سلام، برای کاریابی در دانمارک حتما باید مدرک زبان دانمارکی داشته باشی؟ و این که شخصی که برای ما از دانمارک پیشنهاد شغلی بفرسته حتما باید دانمارکی باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز کار در کشورهای اروپایی نیازمند به کفیل نیست و کسی که پیشنهاد شغلی را ارسال می کند الزاماً نباید دانمارکی باشد. در کشورهای تراز اول اروپایی شما با زبان انگلیسی هم می توانید وارد بازار کار شوید البته دانستن زبان بومی می تواند سرعت کاریابی و همچنین فرصت های شغلی شما را بالا ببرد. موفق باشید.
حسن مرادی
جوشکار ارگون هستم میتوانم کار پیدا کنم دانمارک مدارک جوشکاری از فنی و حرفه ای هم دارم لیسانس مکانیک تاسیسات حرارتی دارم ۸سال سابقه کار دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز پیدا کردن کار نیاز به زمان دارد برای پیدا کردن کار در دانمارک بایستی از طرق دیگر وارد این کشور شوید و سپس در جستجوی کار باشید. پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره رایگان با موسسه تماس حاصل نمایید.
Ali
سلام وقت بخیر برای مهاجرت کاری به دانمارک‌ باید. بان این کشور رو بلد باشیم یا زبان انگلیسی هم میشه کار پیدا کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. پاسخ به این سوال بسته به شرایط کارفرمایی که پیدا میکنید متفاوت است ولی معمولاً به زبان انگلیسی هم می توان کار پیدا کرد.
مشاوره رایگان