مهاجرت پزشکان به دانمارک

56 نظر

مهاجرت پزشکان به دانمارک، راحت ترین کشور برای استخدام پزشک، مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت به دانمارک برای پزشکان، شرایط مهاجرت پزشکان به دانمارک و اخذ اقامت و تابعیت دانمارک از طریق مدرک پزشکی از جمله اصلی ترین موضوعاتی هستند که در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار می گیرند. آیا دانمارک، کشور مناسبی برای مهاجرت پزشکان به شمار می رود؟ مدت زمان اخذ ویزا برای پزشکان متقاضی مهاجرت به دانمارک چه مقدار است؟ مراحل اخذ اقامت و تابعیت دانمارک برای دارندگان مدرک پزشکی چیست؟ آیا هزینه های رایج زندگی در کشور دانمارک به گونه ای هست که متقاضیان مهاجرت پزشکان به دانمارک از پس آن برآیند؟ پاسخ به این سوالات و درخواست های روزافزون متقاضیان مهاجرت پزشکان به دانمارک، ما را بر آن داشت تا به نگارش مقاله پیش رو بپردازیم. کشور دانمارک یکی از بهترین کشورها جهت مهاجرت پزشکان می باشد. چنانچه پس از مطالعه نکات عنوان شده، کماکان سوالی در باب موضوع مهاجرت پزشکان به دانمارک در ذهن شما خواننده عزیز باقی ماند، پیشنهاد می شود که با متخصصان ما در موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید و از مشاوره های تلفنی رایگان آنها بهره مند گردید. همچنین در صورت اقدام به تکمیل فرم تماس، درخواست شما جهت دریافت تماس و مشاوره تلفنی رایگان مشاوران ثبت می شود.

آنچه در ادامه به آن می پردازیم شامل موارد زیر می شود:

 • شرایط مهاجرت پزشکان به دانمارک
 • لزوم یادگیری زبان کشور دانمارک برای مهاجرت پزشکان به دانمارک
 • شرایط اخذ ویزای همراه دانمارک
 • شرایط و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت پزشکان به دانمارک
 • نکات مهم در زمینه مهاجرت پزشکان به دانمارک
 • مراحل معادلسازی مدرک پزشکی در دانمارک
 • میزان حقوق و درآمد پزشکان در دانمارک
 • هزینه های زندگی در دانمارک
 • مزایای مهاجرت پزشکان به دانمارک
 • اخذ اقامت دائم و پاسپورت دانمارک
 • سوالات متداول
 •  

تماس با ما

مهاجرت پزشکان به دانمارک

شرایط مهاجرت پزشکان به دانمارک

کشور دانمارک، یکی از کشورهای حوزه شنگن می باشد که به علت سطح بالای رفاه و رضایت مردم در این کشور، عنوان شادترین مردم را به خود اختصاص داده است. این کشور دارای جمعیت حدود 5.5 میلیون نفر می باشد که زبان رسمی آن ها، دانمارکی (Danish) است.

مهاجرت پرستاران به دانمارک

دانمارک از جمله کشورهای حوزه اسکاندیناوی است که اشتغال به کار پزشکان در این کشور همانند بسیاری از کشورهای دیگر نیازمند این مورد است که متقاضی مهاجرت پزشکان به دانمارک، در ابتدا مدرک پزشکی خود را معادل سازی نماید. از آنجایی که رشته هایی نظیر پزشکی و زیر شاخه های آن از حساسیت بالایی برخوردار می‌باشند، اشتغال به کار در این زمینه نیازمند گذراندن مراحل خاصی است که در این مقاله تحت عنوان مهاجرت پزشکان به دانمارک، مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و اطلاعات کاملی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. اشتغال در رشته های پزشکی و پیراپزشکی برای متقاضیان فارغ التحصیل از کشورهای دیگر، نیازمند معادل سازی مدرک می باشد. بر اساس لیست ارائه شده از سوی وزارت کار کشور دانمارک، این کشور به نیروهای متخصص در زمینه پزشکی و پیراپزشکی نیاز دارد.

مهاجرت پزشکان به دانمارک و لزوم یادگیری زبان

در زمینه مهاجرت پزشکان به دانمارک، یادگیری حداقل‌های زبان ضروری می باشد. کشور دانمارک برای جذب پزشکان به این کشور، تمهیدات خاصی از جمله ضرورت یادگیری زبان رسمی این کشور را تعیین کرده است. متقاضیان مهاجرت به دانمارک باید توجه داشته باشند که افرادی که اقامت کشور دانمارک را دریافت می‌کنند، می‌توانند در کلاس های زبان دانمارکی برگزار شده در این کشور شرکت نمایند. بعد از دریافت آموزش های مرتبط با زبان دانمارکی، شخص می بایست در آزمون علوم پزشکی که سالیانه 2 یا 3 بار برگزار می شود، شرکت کند. سن افراد شرکت کننده در این کلاس ها باید بالای 18 سال بوده و دارای آدرس دقیق و ثبت شده در کشور دانمارک باشد. شهرداری محل اقامت متقاضی مهاجرت به دانمارک، پس از ثبت آدرس محل سکونت فرد متقاضی تا یک ماه بعد، فرصت معرفی کلاس زبان را دارد. در غیر این صورت خود فرد متقاضی باید جویای این مورد از شهرداری منطقه شود. این کلاس ها به صورت مداوم برای مهاجران و افراد تازه ورود به این کشور در طی سال برگزار می‌گردند. همچنین دوره های آموزشی دیگری برگزار می شود که به آموزش تخصصی زبان برای پزشکان و متقاضیان مهاجرت دندانپزشکان به دانمارک می پردازد.

مهاجرت دندانپزشکان به دانمارک

مهاجرت دندانپزشکان به دانمارک

شرایط اخذ ویزای همراه دانمارک

برخی از متقاضیان مهاجرت پزشکان به دانمارک تمایل دارند که خانوده خود شامل همسر قانونی و فرزندان زیر 18 سال را نیز در طی مدت اقامت خود به همراه داشته باشند. لذا آشنایی شما با قوانین مربوط به ویزای همراه پزشکان کشور دانمارک ضرورت می یابد. امکان مهاجرت به دانمارک از طریق تحصیل به همراه خانواده دانشجو وجود دارد. همسر شرعی و قانونی فرد دانشجو و فرزندان زیر 18 سال وی، زیر مجموعه شخص سرپرست و یا همان دانشجو با ویزای تحصیلی قرار می گیرند. همسر شخص دانشجو مجوز کار کردن در مدت زمان اقامت در کشور دانمارک را به تبع ویزای دانشجویی همسر خود خواهد داشت. در صورتی که فرد اقامت کشور دانمارک را از طریق کار پزشکی در کشور دانمارک کسب کند، به فرزندان زیر 18 سال، همسر و شریک ثبت شده قانونی وی نیز اقامت این کشور اهدا می شود. همینطور همراه فرد، اجازه کار تمام وقت در دانمارک و یا راه اندازی کسب و کار را از این روش خواهد داشت و نیاز به اخذ مجوز کار جداگانه ای ندارد. به شما پیشنهاد می کنیم تا چنانچه متقاضی استفاده از شرایط مهاجرت پزشکان به دانمارک می باشید، پیش از تصمیم گیری قطعی، ویدیوی راهنمای گام به گام اخذ اقامت را که توسط جناب استاد ملک پور و بر مبنای اطلاعات موثق و به روز تهیه شده را خریداری نمایید تا مطالب بسیار مهم عنوان شده در این ویدئو، راه گشای شما عزیزان در تصمیم گیری درست باشد. شرایط کلی مهاجرت به دانمارک و اخذ ویزای دانمارک این کشور، در لینک های ذیل شرح داده شده است:

شرایط و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت پزشکان به دانمارک

افراد متقاضی مهاجرت پزشکان به دانمارک باید دارای شرایط ویژه ای باشند تا بتوانند تحت عنوان پزشک و یا دندانپزشک، اقامت این کشور را اتخاذ نمایند. در اینجا برخی از شرایط و مدارک مورد نیاز را مورد بررسی قرار می‌دهیم. در ابتدا باید مدارک تحصیلات پزشکی متقاضی مهاجرت پزشکان به دانمارک توسط سازمان بهداشت و بیماران دانمارک بررسی و مورد تأیید قرار گیرد و سپس برای ارائه درخواست کپی این تأییدیه، همراه با مدارک دیگر ارائه شود. افراد متقاضی مهاجرت پزشکان به دانمارک باید دارای پشتوانه مالی مناسب باشند تا بتوانند در طی مدت اقامت در این کشور، هزینه زندگی خود و خانواده را پرداخت نمایند. در ادامه لیست میزان مبلغ مورد نیاز برای افراد مختلف ارائه شده است:

 • فرد زیر 25 سال بدون همراه ماهیانه 700 یورو معادل 5500 کرون
 • فرد بالای 25 سال بدون همراه ماهیانه 900 یورو معادل 6700 کرون
 • فرد بالای 25 سال دارای همسر ماهیانه 1800 یورو، ور در صورتی که فرد دارای فرزند باشد به ازای هر فرزند مبلغ 200 یورو اضافه می‌شود.

مدرک دیگری که ارائه آن الزامی و نشان دهنده پشتوانه مالی متقاضی مهاجرت پزشکان به دانمارک است، پرینت بانکی می باشد که تاریخ آن نباید متجاوز از سه ماه گذشته باشد. علاوه بر موارد ذکر شده، ارائه کپی از تمامی صفحات پاسپورت الزامی می باشد. باید توجه داشت که فرم کار در دانمارک برای مهاجرت پزشکان در دانمارک باید با دقت کامل تکمیل گردد. در صورتی که اشتباهی در پر کردن فرم روی دهد و یا اینکه به صورت ناقص پر شود، ریسک رد شدن درخواست بالا می‌رود. در نتیجه متقاضی مهاجرت پزشکان به دانمارک باید در این زمینه از وکلا و مشاوران متخصص اطلاعات کافی را دریافت نماید. امکان ثبت کردن فرم کار در دانمارک به دو صورت آنلاین و حضوری وجود دارد. در صورت ثبت آنلاین، فرد متقاضی باید تا زمان دریافت جواب صبر نموده و نیازی به انجام کار دیگری نیست. اما اگر که متقاضی تمایل به ارائه فرم به صورت حضوری داشته باشد، باید تمامی مدارک هویتی نظیر پاسپورت را به سفارت دانمارک تحویل دهد. متقاضیان مهاجرت پزشکان به دانمارک باید اطلاعات مربوط به ویژگی‌های بیومتریک نظیر تصویر فرد و اثر انگشت خود را ثبت نمایند. تمامی این اطلاعات درون یک میکروچیپ جاسازی شده در کارت اقامت ذخیره می‌گردد و در صورتی که فردی تمایل به انجام چنین کاری نداشته باشد، درخواست وی به کلی رد شده و بررسی نمی‌گردد.

نکات مهم در زمینه مهاجرت پزشکان به دانمارک

در این قسمت از مقاله برخی از سوالات مهم پیرامون مهاجرت پزشکان به دانمارک را که برای شما عزیزان پیش آمده را ذکر و پاسخ های آنها را نیز برای شما بیان می داریم:

 1. معادل سازی مدارک به چه صورتی انجام می شوند؟

برای معادل سازی مدرک خود باید آزمون های مربوطه را پشت سر بگذارید.

 1. معادل سازی مدارک به چه میزان زمان نیاز دارد؟

معادل سازی مدارک شما برای استفاده از شرایط مهاجرت پزشکان به دانمارک، یک سال تا یک سال و نیم زمان می برد که امکان کار کردن در این فاصله زمانی برای شخص متقاضی وجود دارد.

 1. برای مهاجرت پزشکان به دانمارک برای اثبات تمکن مالی، گزارش صورت حساب گردش مالی برای چه مدت مورد نیاز است؟

گزارش صورت حساب سه ماهه اخیر شخص متقاضی مورد نیاز است.

 1. آیا امکان به همراه بردن اعضای درجه یک خانواده به طریق مهاجرت پزشکان به دانمارک وجود دارد؟

بله این امکان فراهم است.

مراحل معادلسازی مدرک پزشکی در دانمارک

یکی از مهمترین مسائل در زمینه مهاجرت پزشکان به دانمارک، موضوع معادل سازی می باشد. از آنجایی که رشته های پزشکی و پیراپزشکی برای متقاضیان مهاجرت پرستاران به دانمارک با مرگ و زندگی افراد مرتبط می‌باشند، لذا کشوری مانند دانمارک که اقدام به جذب اینگونه نیروها می‌نماید در برابر مهارت شخص پذیرش شده و سلامت بیمار وی مسئول است؛ در نتیجه هر کشوری پروسه مختص خود را برای جذب پزشکان در نظر گرفته است. این پروسه ها معمولاً شامل آزمون های تئوری و عملی می‌گردند، بدین صورت که در ابتدا تأیید مدارک تحصیلی و کاری متقاضی مهاجرت پزشکان به دانمارک و تسلط آن ها به زبان این کشور از موارد ضروری اجازه اقامت و اشتغال برای آنهاست. باید توجه نماییم که فرایند معادل سازی مدارک پزشکان اروپایی و غیر اروپایی نظیر پزشکان ایرانی، در کشور دانمارک متفاوت از یکدیگر می‌باشند. در زیر به بررسی مراحل کلی معادل سازی مدارک متقاضیان مهاجرت پزشکان به دانمارک می پردازیم:

 1. مرحله اول: دریافت تأییدیه مدارک و ارسال آنها همراه با درخواست به کشور دانمارک
 2. مرحله دوم: گذراندن دوره زبان دانمارکی (Danish) پس از ورود به دانمارک
 3. مرحله سوم: گذراندن آزمون پزشکی
 4. مرحله چهارم: شرکت در دوره های مرتبط با قوانین و مقررات بهداشت و درمان در کشور دانمارک
 5. مرحله پنجم: گذراندن یک دوره کارورزی زیر نظر یک پزشک دانمارکی. مدت زمان این دوره با توجه به میزان تخصص متقاضی متفاوت بوده و بین 6 الی یک سال می باشد.
 6. مرحله آخر: گرفتن مجوز طبابت

در مرحله اول، مدارک متقاضی مهاجرت پزشکان به دانمارک به سازمان نظام پزشکی این کشور فرستاده می‌شود و دریافت تأییدیه خود چندین ماه به طول می‌انجامد. شخص پس از دریافت تأییدیه و ورود به کشور دانمارک، به صورت رایگان به یادگیری زبان دانمارکی می‌پردازد و باید آزمون زبان را با موفقیت پشت سربگذارد. مرحله بعدی شرکت در آزمون پز‌شکی در دو بخش تئوری و عملی به زبان دانمارکی است که تنها دو بار در طول سال برگزار می‌گردد. مرحله بعد، گذراندن دوره در رابطه با قوانین پزشکی دانمارک است که یک دوره سه روزه است و 4 الی 5 بار در سال برگزار می‌گردد. در مرحله بعد، متقاضی مهاجرت پزشکان به دانمارک باید نزد یک پزشک دانمارکی به کارورزی مشغول شود و پس از طی تمامی این مراحل می‌تواند اجازه کار مستقل تحت عنوان پزشک یا دندانپزشک را دریافت کند.       

مهاجرت دندانپزشکان به دانمارک

معادلسازی مدرک تحصیلی

میزان حقوق و درآمد پزشکان در دانمارک

در این قسمت از مقاله، میزان حق و حقوقی که به متقاضیان مهاجرت پزشکان به دانمارک داده می‌شود، مورد بررسی قرار می‌گیرد. تنها گذراندن دوره زبان و قبولی در آزمون های پزشکی، امکان دریافت مجوز کار را برای فرد فراهم نمی نماید. متقاضیان مهاجرت پزشکان به دانمارک باید به بیمارستان‌ های درخواست کار دهند که دوره های آموزشی همراه با دریافت حقوق را برای آن ها فراهم می‌نماید. امکان اشتغال به هرکاری با اخذ مجوز کار و یا بستن قرارداد با حقوق تعیین شده بر اساس قوانین کار کشور دانمارک برای افراد وجود دارد. در صورت دریافت مجوز، تا زمانی که فرد دارای مجوز اقامت معتبر است، این مجوز کاری نیز دارای اعتبار می باشد تا شخص بتواند از پس هزینه های زندگی برآید. در میان کشورهای اروپای شمالی از جمله دانمارک، مشاغلی مانند پزشکی بالاترین میزان درآمد را دارند. طبق بررسی‌های انجام شده، کشور دانمارک در بین کشورهای اروپایی در مقام دوم پرداخت دستمزد به پزشکان می باشد. بر اساس آخرین آمار، درآمد پزشکان در این کشور حدود 63 هزار دلار معادل 45 هزار یورو است که با توجه به نوع تخصص افزایش می یابد. جدول زیر نشانگر درآمد برخی از مشاغل پزشکی در کشور دانمارک می باشد:

 

عنوان شغلی

میانگین درآمدی (کرون)

پزشک

۱۱۲,۱۷۸ DKK

پزشک – بیهوشی

۱۵۶,۴۳۸ DKK

پزشک – کاردیولوژی

۱۶۰,۷۹۳ DKK

پزشک CCU

۹۶,۴۵۶ DKK

پزشک – درماتولوژی

۱۳۰,۷۱۳ DKK

پزشک – بخش فوریت

۹۳,۹۴۲ DKK

پزشک – اندوکرینولوژی

۱۲۷,۲۶۱ DKK

پزشک خانواده

۸۴,۸۸۸ DKK

هزینه های زندگی در دانمارک

اگر بخواهیم هزینه زندگی در کشور دانمارک را برای متقاضیان مهاجرت پزشکان به دانمارک مورد بررسی قرار دهیم، طبق بررسی‌های انجام شده به صورت کاهشی از بیشترین هزینه بدین صورت است: خرید و بازار 4.29 درصد هزینه ها، اجاره آپارتمان به صورت ماهیانه 1.25 درصد هزینه ها، هزینه غذا 1.18 درصد هزینه ها، حمل و نقل 4.13 درصد هزینه ها، هزینه آب، برق تلفن و اینترنت 5.6 درصد هزینه ها، تفریحات 4.5 درصد هزینه ها و پوشاک 1.3 درصد کل هزینه ها. متقاضی مهاجرت پزشکان به دانمارک باید هزینه های موجود در زیر را به ازای هر ماه زندگی مورد توجه قرار دهد:

 • افراد مجرد زیر 25 سال: 5523 کرون
 • افراد مجرد بالای 25 سال: 6660 کرون
 • افراد متأهل هر دو بالای 35 سال سن دارند: 13320 کرون

در جداول زیر به صورت مجزا به هزینه های رایج زندگی در کشور دانمارک و هزینه های مسکن مورد نیاز زندگی در این کشور پرداخته ایم:

 

هزینه های مربوط به خورد و خوراک

قرص نان

۲٫۸۱ €

یک شانه تخم مرغ

۲٫۶۱ €

1 کیلوگرم مرغ

۸٫۹۲ €

آب (۰٫۳۳ لیتر بطری)

۲٫۰۷ €

1 کیلوگرم پنیر تازه

۹٫۴۷ €

آب (۱٫۵ لیتری بطری)

۲٫۱۱ €

غذا، رستوران معمولی

۱۸٫۷۸ €

1 کیلوگرم گوشت قرمز

12٫6 €

1 کیلوگرم برنج

۱٫80 €

 

همچنین هزینه های مسکن که شامل هزینه خرید و اجاره ملک می شود نیز در این بخش قابل بررسی می باشد.:

 

هزینه های مربوط به تامین مسکن

اجاره 1 ماه آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر

748٫26 €

اجاره 1 ماه آپارتمان 1 خوابه درخارج از مرکز شهر

651٫51 €

قیمت هر متر مربع به خرید آپارتمان در مرکز شهر

۴،۲۷۱٫۹۴ €

قیمت هر متر مربع به خرید آپارتمان در خارج از مرکز شهر

۳،۲۳۲٫۲۷ €

 

با مراجعه به لینک زیر می توانید اطلاعات جامعی در خصوص زندگی در دانمارک و شرایط آن به دست آورید.

مهاجرت دندانپزشکان به دانمارک

زندگی در دانمارک

مزایای مهاجرت پزشکان به دانمارک

همانگونه که می‌دانید با توجه به پیشرفته بودن کشور دانمارک، این کشور دارای جدیدترین و کامل ترین نظام پزشکی در جهان می باشد. شرایط کاری پزشکان در این کشور بسیار مطلوب بوده و متقاضیان مهاجرت پزشکان به دانمارک از این موضوع مطلع می‌باشند. نگارش این مقاله توسط متخصصان موسسه ملک پور انجام شده و تکثیر بدون اجازه آن به هر نحو، مخالف موازین اخلاقی و حقوقی است. دولت کشور دانمارک از پزشکان بسیار حمایت کرده و از آنجایی که هزینه درمان برای اتباع این کشور و حتی اکثر اتباع کشورهای دیگر تقریباً برابر با صفر است، افراد بلافاصله در صورت روبرو شدن با مشکلی در زمینه سلامتی به پزشکان مراجعه می‌نمایند. متقاضیان مهاجرت پزشکان به دانمارک باید بدانند که افرادی که در این رشته مشغول به کارند در کشور دانمارک از مزایا و جایگاه اجتماعی بالایی برخوردار می‌باشند، زیرا این کشور شدیداً به اینگونه افراد نیاز دارد. در کل می‌توان بیان نمود که شرایط پزشکان در این کشور بسیار عالیست.

اخذ اقامت دائم و پاسپورت دانمارک

اقامتی که به متقاضیان مهاجرت پزشکان به دانمارک اعطا می‌گردد، در واقع مجوزی برای اقامت جهت گذراندن دوره معادل سازی، زبان و اشتغال به کار تحت عنوان پزشک در این کشور است. اگر فرد متقاضی به هر طریقی دارای اقامت کشور دانمارک است، دیگر نیازی به دریافت ویزا به منظور گذراندن دوره های ذکر شده ندارد. مجوز اقامتی که به متقاضیان مهاجرت پزشکان به دانمارک داده می‌شود، این امکان را برای فرد فراهم می‌نماید که در طول شش ماه، 90 روز را در کشورهای عضو اتحادیه شنگن بدون ویزا اقامت نماید؛ اما این فرد اجازه کار در این کشورها را نخواهد داشت. متقاضی نمی تواند آدرس اعلامی خود را عوض نموده و یا بیشتر از 6 ماه در کشوری دیگر غیر از دانمارک حضور داشته باشد. در غیر این صورت اقامت وی به کلی باطل می‌شود. در صورتی که فرد نیازمند حضور بیش از 6 ماه در کشوری دیگر است باید مقصد مورد نظر و دلایل لازم را اعلام نماید و از ابطال اقامت خود جلوگیری کند. مدت ویزای متقاضیان مهاجرت پزشکان به دانمارک 2 سال است که قابل تمدید می باشد. البته باید در نظر داشتن که ضرورت اقدام برای دو سال بعد، نشان دادن مدرک قبولی در آزمون زبان دانمارکی است. در صورتی که اعتبار پاسپورت متقاضی مهاجرت پزشکان به دانمارک کمتر از دو سال باشد، زمان اقامت وی نیز کاهش پیدا می‌کند و این مجوز تا 90 روز قبل از اینکه اعتبار پاسپورت به پایان برسد دارای اعتبار است.

مهاجرت دندانپزشکان به دانمارک

پاسپورت دانمارک


سوالات متداول

✔️ مهم ترین شروط مهاجرت پزشکان به دانمارک چیست؟

یادگیری زبان دانمارک و معادلسازی مدرک تحصیلی از مهم ترین شروط مهاجرت پزشکان به دانمارک و اخذ مجوز کار در این کشور می باشد.

✔️ مراحل معادلسازی مدرک پزشکی در دانمارک چیست؟

یادگیری زبان دانمارکی، شرکت در آزمون پزشکی دانمارک، شرکت در دوره های مرتبط با مقررات بهداشت و درمان دانمارک و سپس گذارندن دوره کارورزی زیر نظر پزشک دانمارکی که دوره زمانی آن مرتبط با تخصص فرد است و در پایان اخذ مجوز طبابت.

✔️ کشور دانمارک برای مهاجرت پزشکان چه شرایطی را فراهم کرده است؟

این کشور با اعطای ویزا به پزشکان متقاضی مهاجرت به دانمارک، شرایط را برای حضور آنان در دانمارک و شرکت در کلاس های زبان دانمارکی و گذراندن دوره های معادلسازی مدرک و اشتغال به کار فراهم کرده است. موقعیت شغلی پزشکان از درآمد و منزلت اجتماعی بالایی در دانمارک برخوردار است.

✔️ شرایط مهاجرت همراه در پروسه مهاجرت پزشکان به دانمارک چگونه است؟

پزشکانی که قصد اخذ ویزا و مهاجرت به این کشور به جهت معادلسازی مدرک و کار در این کشور دارند می توانند همسر و فرزندان مجرد زیر 18 سال خود را نیز به همراه داشته باشند. تحصیل فرزندان در دانمارک و دریافت مجوز کار توسط همسر فرد در دانمارک بلامانع است.


_____________________ سخن پایانی_____________________

مهاجرت پزشکان به دانمارک، راحت ترین کشور برای استخدام پزشک، شرایط مهاجرت پزشکان به دانمارک و مراحل معادلسازی مدرک پزشکی جهت مهاجرت به دانمارک در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت و به جزئیات لازم در این زمینه پرداخته شد. همان گونه که پیشتر نیز عنوان گردید با توجه به نرخ پایین بیکاری در کشور دانمارک و اهمیت دولت دانمارک به افراد پزشک، طبیعی است که متقاضیان استفاده از شرایط مهاجرت پزشکان به دانمارک روز به روز افزایش یابند. امکان به همراه بردن خانواده درجه یک شخص متقاضی، از دیگر نکات مثبتی است که در این روش مهاجرتی وجود دارد. بهترین اقدام جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، برخورداری از اطلاعات و کسب مشاوره از وکلای متخصص و با تجربه در زمینه مهاجرت پزشکان به دانمارک است که موسسه ملک پور امکان برقراری ارتباط با اینگونه افراد را برای شما فراهم نموده است، لذا توصیه می شود که قبل از انجام هر کاری، با مشاوران و وکلای ما ارتباط تلفنی برقرار نموده و از راهنمایی ها و مشاوره های تلفنی رایگان ایشان بهره مند گردید. علاوه بر این در صورتی که فرم تماس را بر روی وب سایت موسسه کامل نمایید، از سوی مشاورین این موسسه تماس تلفنی و طی آن، مشاوره تلفنی دریافت می نمایید. همچنین در بخش انتهایی مقاله در قسمت "ثبت پرسش" نیز می توانید سوالات و انتقادات خود را مطرح سازید تا در کمتر از 12 ساعت توسط کارشناسان بررسی شده و پاسخ داده شود.

امتیاز 3.67 از 5 ( 52 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
سارا. زمانی
عرض ادب و ارادت من توی تحقیقاتی که داشتم متوجه شدم که پرستاران بعد از گذراندن دوره زبان دانمارکی بدون آزمون و فقط با گذراندن دوره کارآموزی میتونند وارد بازار کار بشند. این موضوع تا چه میزان صحت دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی کشور دانمارک شرایط مناسبی را برای پزشکان و پرستاران فراهم کرده است و با یادگیری زبان دانمارکی و گذراندن دوره های کارآموزی شانس ورود مستقیم به بازار کار را دارید. موفق باشید.
neda delir
هزینه های پرداختی به شرکت برای انجام این پروسه چقدر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز حقو الوکاله ها پرونده با پرونده متفاوت است و براساس وقت کاری که می برد تعیین می شود. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی تان نمایند. موفق باشید.
فاطمه عبداللهي
بإسلام و احترام بنده جراح زنان هستم و متمايل به مهاجرت به دانمارك پسرم ١٦ساله هست وضعيت ويزاي أيشون بعد از١٨ سالگي به چه صورت مي شود منظورم در مدتي هست كه هنود من أقامت دايم نگرفته ام پيشاپيش أز شما سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز فرزند شما چون از دبیرستان ورد به کشور دانمارک داشته این امکان را دارد که هم برای دانشگاه های دولتی اقدام نماید م دانشگاه های خصوصی، علاوه بر آن ایشان اجازه کار هم پیدا می کند و حتی می تواند اقامت را به کاری تبدیل نماید. موفق باشید.
ابراهیم اکبری
با سلام من متخصص ارتوپدی(جراحی استخوان و مفاصل) هستم. میخواستم بدونم این معادل سازی مدرک باید در دو مرحله ، یک بار برای پزشکی و یک بار برای تخصص انجام بشه یا فقط یک مرحله معادل سازی کافیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز معمولا طی دو مرحله است ابتدا مدرک پزشکی عمومی شما و سپس تخصص تان معادلسازی می شود. موفق باشید.
شکوه شایان پور
آیا برای مهاجرت پزشکان، شرط سنی نیز وجود دارد؟ با سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز معمولاً شرط سنی وجود ندارد ولی بسته به کشور و سفارت متفاوت است. موفق باشید.
امیر علی پور
سلام و وقت بخیر ممنون از مقاله خوبتون در خصوص مهاجرت پزشکان به دانمارک همسر بنده ماما هستند. آیا برای رشته مامایی هم امکان اقدام برای معادلسازی در دانمارک وجود داره؟ آیا بنده و فرزندمون می تونیم به صورت همزمان با ایشون بریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان کشور دانمارک برای پزشک، دندانپزشک و پرستار به طور مشخص و دقیق برنامه های مهاجرتی اعلام کرده و درخصوص رشته هایی مثل مامایی باید رزومه دقیق بررسی بشه و استعلام گردد. اما در کشورهایی مثل سوئد، نروژ و نزدیک ایران مثل عمان برای کادر درمان که شامل رشته مامایی هم می شود برنامه های کاری و معادلسازی اعلام شده است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
محمد کوهستانی
با سلام و عرض خسته نباشید، آیا گذراندن دوره ی زبان در دانمارک طبق آنچه در مقاله گفتید رایگان است؟ و هزینه ی آزمون های معادلسازی در دانمارک حدودا چقدر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی دوره های زبان دانمارکی رایگان است و در کل پروسه معادلسازی شما فقط هزینه زندگی خواهید داشت که با خودتان است. موفق باشید.
بهزاد
سلام و درود ایا بعد از گرفتن اجازه کار در دانمارک با طی کردن پروسه هایی که گفتید در نهایت امکان اخذ اقامت دایم هم هست؟ به چه صورت ؟ مرسی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله در کشورهای اروپایی اگر کار کنید و بیمه و مالیات پرداخت کنید به اقامت دائم و پاسپورت منجر می شود.
متین رضایی
سلام و درود خدمت شما. بنده پزشک هستم به تازگی فارغ التحصیل شدم و در حال گذراندن دوره ۲ ساله طرحم هستم. با توجه به ایده آل بودن شرایط مهاجرت پزشکان و مهاجرت پزشکان به دانمارک آیا این امکان محتمل هست که تا دو-سه سال بعد این کشور از نظر مهاجرت پزشکان اشباع بشه و دیگه مهاجر پزشک قبول نکنه؟ با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب با توجه به اینکه قوانین کشورها هر ساله تغییر می کند، اصلا مشخص نیست که آیا سه سال آینده این قانون وجود دارد یا خیر.
p hassel
سلام، متخصص زنان هستم، از موقع بستن قرلرداد با شما تا زمانیکه ویزای دانمارک صادر شود که برای آموزش زبان دانمارکی به دانمارک بروم، چقدر طول می کشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بستگی به شرایط دارد حدود 9 تا 10 ماه ممکن زمانبر باشد .
نسیم حیدری
با سلام و احترام من و نامزدم هردو پزشک عمومی هستیم و هنوز ازدواج رسمی نکردیم، میخواستم بدونم شرایط ما جهت مهاجرت به دانمارک، بصورت دو فرد جداگانه راحت تره، یا بصورت زوج رسمی؟ و سوال دیگر اینکه از نظر هزینه های وکالت و همچنین هزینه های لازم جهت اقامت، قبل از دریافت اجازه طبابت در کشور دانمارک، برای دو شخص مسقتل بیشتر است یا یک زوج. با تشکر قبلی از جوابتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شما اگر به صورت رسمی ازدواج بفرمایید، می توانید یکی از شما عزیزان نفر اصلی و یک نفر به صورت همراه باشد. ولی در نظر داشته باشید، با توجه به اینکه رشته تحصیلی هر دو شما عزیزان پزشکی می باشد، زمانیکه شما با ویزا جهت معادلسازی وارد این کشور می شوید، هزینه های دوره زبان شما تقریبا رایگان می باشد. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید. سپاس
امیر سلطانی
با سلام خدمت شما . ممنون بابت مقالات خوبتون.بعد از مهاجرت پزشکان به دانمارک و در حین معادل سازی مدارک امکان کار به صورت پاره وقت وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب خیر شما تا زمانی که معادلسازی انجام ندهید در زمینه تخصص خود اجازه کار نخواهید داشت .
فاطمه خاصه تراش
سلام کار های پاره وقت دیگه که نیاز به تخصص ندارن چطور؟تا زمان معادل سازی مدرک
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز شما اجازه کار در سایر مشاغل که نیاز به معادلسازی ندارد را خواهید داشت برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
فاطمه خاصه تراش
سلام کار های پاره وقت دیگه که نیاز به تخصص ندارن چطور؟تا زمان معادل سازی مدرک
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز شما اجازه کار در سایر مشاغل که نیاز به معادلسازی ندارد را خواهید داشت برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
کاظم صدیقی چافجیری
با سلام و تشکر بنده پزشک متخصص عفونی هستم .۴۹ سال سن دارم.همسرم متخصص پاتولوژی و دارای آزمایشگاه هستن. میخواستم برای دانمارک اقدام کنم.اگه امکان داره لطفا مشاوره بدین.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سن همسرتون هم مهمه. باید رزومه هردو نفر بررسی بشه تا کسیکه شرایط بهتر داره نفر اصلی قراربگیزه
فروزان سبطی
با سلام من پزشک متخصص رادیولوژی و سونوگرافی هستم و ۵۳ سالمه برای مهاجرت سنم زیاد نیست ممنوعیتی نداره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام برای خیلی از کشورها از جمله اتریش فرانسه پرتغال میتونید اقدام کنید. برای بررسی تخصصی با مشاورین تماس بگیرید
n
سلام وقتتون بخير،در حال حاضر كدام كشور ها به دانشجوي پزشكي فيزيوپات با رزومه قوي و نمرات بالا و پشتوانه مالي قوي،امكان تطبيق دروس پزشكي و تحصيل باقي دروس رو در اون كشور ميدن؟تا جايي كه ميدونم المان چنين شرايطي داره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام آلمان اتریش مجارستان فرانسه اما باید شرایط شما بررسی شود می توانید با مشاورین تماس بگیرید
آیلار شکیبا
بنده پزشک عمومی خانم ومجرد هستم منتها سنم بالاست ودرحال حاضر 56 سال دارم آیا دانمارک مرا میپذیرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام این ویزا محدودیت سنی دارد برای دریافت مشاوره باتوجه به شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
shayan khoobkhahihi
با سلام و خسته نباشید من دانشجوی پزشکی ترم ۱ هستم و برنامم واسه پایان تحصیلم مهاجرت هست از طریق پزشک عمومی میخواستم بدونم ایا میشه رو کشور دانمارک برای ۱۰ سال اینده هم برنامه ریزی کرد و از الان زبان رو شروع کرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
خیر باید پس از اخذ مدرک با توجه به قوانین مهاجرتی روز اقدام کنید
طوبی
سلام میخواستم بدونم که بعد مهاجرت به دانمارک و معادل سازی مدرک پزشکیمون میتونیم ادامه تحصیل بدیم و تخصص بخونیم؟ یا باید پزشک عمومی بمونیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت بعد از اتمام پروسه معادل سازی شما اجازه کار و تحصیل را خواهید داشت. توصیه می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی رایگان با کارشناسان مجرب مجموعه با موسسه ارتباط تلفنی برقرار نمایید. موفق باشید.
شهلا جلالی
سلام ووقت بخیر فرزند بنده پزشک هستند والان در حال گذراندن سربازی می باشد جهت به مهاجرت به دانمارک از چه زمانی باید اقدام کند ضمنا ۱۶ ماه تا پایان سربازی ایشون باقی مونده
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت ایشون یک مرحله ارزیابی مدارک رو در پیش دارند که پروسه به نسب زمان بری هست. تا زمانی که کارهاشون انجام بشه و از ایران تشریف ببرند خدمت ایشون به اتمام میرسه. در نتیجه از الان می بایست کارهای مهاجرت ایشون شروع بشه. توصیه می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی رایگان با کارشناسان مجرب مجموعه با موسسه ارتباط تلفنی برقرار نمایید. موفق باشید.
س خلیلیان
سلام،من پزشک متخصص طب اورژانس هستم ومتقاضی ویزای کار ،دارای دو فرزند زیر ۱۸ سال ومتاهل هستم،کدام کشور را پیشنهاد میدهید ،و همچنین در فاصله معادل سازی و گذراندن دوره زبان،آیا امکان شاغل بودن وکسب درآمد هست یانه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب جناب دکتر شما برای مهاجرت کاری می بایست مدرک تحصیلیتون رو معادل سازی بفرمایید. در حال حاضر کشورهایی که ویزای مختص به کادر درمان ارائه میدند در حوزه اتحادیه اروپا؛ آلمان، دانمارک، سوئد و نروژ هستند. پیشنهاد میکنم برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایطتان توسط کارشناسان مجرب مجموعه با موسسه ارتباط برقرار بفرمایید.موفق باشید.
سیروس غریب
من فوق تخصص خون وسرطان بالغین هستم چند سوال داشتم ۱-من ۵۸ سال دارم می توانم اقدام کنم ۲-در مورد نیاز به رشته انکولوژی در دانمارک شما اطلاع دارید یا باید به عنوان پزشک عمومی یا منخصص داخلی باید اقدام کنم ۳- من یک دختر۲۳ ساله مجرد دارم می توانم با من دانمارک بیاید ایشان مهندسی عمران خوانده است می تواند پذیرش دانشگاه بگیرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت امکان اقدام دارید منتهای مراتب ریسک کار شما به جهت سن بسیار بالا خواهد بود در صورت تایید مدارک در هر دو زمینه امکان کار کردن رو خواهید داشت خیر فرزندان تا 18 سال در پرونده والدین خواهند بود و به صورت همزمان می توانند به دانمارک ورود نمایند. دختر خانم می توانند به صورت جداگانه و به واسطه تحصیل مهاجرت داشته باشند.برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تلفنی رایگان می‌توانید روی خطوط موسسه تماس برقرار بفرمایید.پیروز باشید.
هاله افشار
با سلام و خسته نباشيد،همسر بنده متخصص ارولوژي هستند و اكنون بعد از اتمام دوره تحصيل در حال گذراندن طرح هستند و طرحشون ٤ سال ديگه به اتمام ميرسه...ايا همچين امكاني هست كه ايشون هم اكنون براي كار در دانمارك به عنوان متخصص اقدام كنند؟با توجه به اينكه تا روز اخر طرح دانشگاه مدركشون رو ازاد نميكنه...ايا ممكنه كه با همين شرايط ايشون براي دانمارك اقدام كنن و در كلاس هاي زبان و ازمون هاي معادل سازي شركت كرده و به عنوان متخصص ارولوژي در دانمارك اشتغال داشته باشند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت ایشون مدارک تحصیلیشون رو تا مقطع پزشکی عمومی می تونند ارائه کنند و بر اون اساس برای معادل سازی اقدام کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تلفنی رایگان می‌توانید روی خطوط موسسه تماس برقرار بفرمایید.پیروز باشید.
minoo farshidpour
سلام حداکثر سن چقدر است
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای معادسازی پزشکان، پرستاران و دندانپزشکان در دانمارک محدودیت سنی در نظر گرفته نشده است و شما با شرایط سنی مختلف می توانید برای معادلسازی اقدام داشته باشید.
روناک جلالی
سلام با تشکر از مطالب فوق العاده خوبتون. من پزشک هستم و همسرم جراح پیوند کلیه است می خواستم بپرسم از طریق همسرم می تونیم برای دانمارک اقدام کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت بله هر دوی شما عزیزان می توانید برای معادلسازی مدرک خود در کشور دانمارک اقدام نمایید و پس از معادلسازی مدرک بتوانید در این کشور اقامت داشته و کار کنید.
ارازی
سلام پسرم پزشک عمومیه. خدمتش اسفند امسال تموم میشه. میخواهیم از الان اقدام کنیم واسه دانمارک.میشه راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت شما می توانید برای معادلسازی کشور دانمارک اقدام داشته باشید و برای اقدام نیز باید با شماره های موسسه تماس حاصل نمایید و پس از بررسی دقیق شرایط فرزندان توسط کارشناسان موسسه کار مهاجرت ایشان را آغاز نمایید.
مهدیه اسدی
سلام ممنون از مقاله خوبتون ...توی مراحل معادل سازی و گذروندن دوره ها لازمه حتما نمره آیلتس داشت ؟ یا تسلط روی زبان به حدی که تو مراحل اولیه ازش استفاده بکنیم کافیه ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. متشکریم از همراهی شما دوست گرامی. شما باید در کشور دانمارک زبان دانمارکی بیاموزید و دانستن زبانی برای برقراری ارتباط می تواند کمک زیادی به شما داشته باشد ولی مدرک زبان از شما نمیخواهند.
ناهید رحمنی
آیا برای اقامت کاری از نظر سنی محدودیتی وجود دارد یانه؟من ۵۲ سالمه و ۲۴سال هست که متخصص اطفال هستم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما برای کار نیاز دارید تا ابتدا مدرک خود را معادلسازی نمایید. برای این امر کشورها محدودیتی در نظر نگرفتند ولی به طور کلی هرچه شرایط سنی پایین تر باشد شانس فرد برای کار بالاتر است.
فاطمه
سلام من پزشک عمومی و همسرم فوق لیسانس عمران هستن ۳۰ ساله هستیم هر دو ، شرایط کار برای ایشون و ویزا ب عنوان همراه به چ شکل هست و ایا امکان کار پیش از معادلسازی برای هر کدوممون وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما هم می توانید برای معادلسازی مدرکتان و هم برای تحصیل همسر محترم وارد کشور دانمارک شوید. در صورتی که شما برای معادلسازی اقدام نمایید همسرتان به عنوان همراه شما می توانند کار فول تایم پیدا کنند و اقامت کاری بگیرند اما برای کار بهتر است تا دوره هایی را در این کشور بگذرانند.
سپهر
سلام من پزشک جراح هستم تازه طرح تخصص را شروع کردم میخواستم از خدمتتون بپرسم در طول زمانی که در دانمارک زبان آموخته میشه و کارآموزی و.. انجام میشه امکان کار و درآمد هست یا تا صدور مجوز کار باید از اندوخته خرج کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله شما در طول دوره معادلسازی می توانید به صورت نیمه وقت در برخی مشاغل مشغول به کار شوید و درآمد داشته باشید.
مریم ملک
سلام من متخصص بیهوشی هستم از ارسال مدارک برای شما تا امدن ویزا دانمارک چقدر طول میکشد برای تاییدیه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. در خصوص این موضوع نمی تواند جواب دقیقی ارائه کرد اما به طور معمول حدود 1 سال بعد از ارائه مدارک پاسخ آن خواهد آمد.
سعید
با سلام و عرض ادب.ببخشید در این مقاله میانگین حقوق یک پزشک عمومی به صورت شفاف توضیح داده نشده.میشه لطف بفرمایید.با تشکر از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز بسته به تخصص و سوابق کاری و موضوعات متعدد دیگر میانگین حقوق پزشکان با هم فرق دارد اما میانگین حدودی بر اساس آمارهای این کشور در جدولی که در مقاله آمده نشان داده شده است.
مارال عزیزی
سلام وقتتون بخیر. اگر یک پزشک اقدام به دریافت ویزا جهت رفتن به دانمارک و یادگیری زبان و معادل سازی مدرک و سپس تحصیل تخصص پزشکی کند. این روند یادگیری زبان و معادلسازی چقدر طول میکشد و در این مدت امکان کار نیست و باید کلی هزینه کرد؟ می شود در ایران زبان دنیش یاد گرفت و وقتی وارد دانمارک شد سریعتر روند معادلسازی انجام شود؟ با همسر و یک فرزند ۵ ساله این روند طولانی شود چند میلیار هزینه می شود🤦🏻‍♀️
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. به طور کلی به شما ویزای حداقل دو ساله داده می شود تا روند معادلسازی را طی کنید و در صورتی که زبان دنیش را در ایران بیاموزید پروسه معادلسازی شما سریع تر پیش خواهد رفت. شما امکان کار پاره وقت دارید و همسر شما نیز می توانند کار پیدا کنند. به طور معمول شما هزینه ای در حدود 30 هزار یورو برای یک سال را باید در نظر بگیرید که البته بسته به سبک زندگی شما می تواند متغیر باشد.
saeed
سلام و ارادت.ببخشید ایا کشور دانمارک برای تخصص پزشکی هم بورسیه میکند؟اگر این کار صورت میگیرد لطفا شرایط انرا شرح دهید.سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی شما برای تحصیل دوره تخصص در دانمارک ابتدا باید مدرک خود را معادلسازی نموده و به زبان دنیش مسلط شوید تا بتوانید در دانشگاه های این کشور برای تخصص اقدام داشته باشید که هزینه تحصیل به زبان دنیش نیز رایگان می باشد.
زر
سلام من همسرم دانشجوی پزشکی در دانشگاه دولتی هستند.و اقواممون در دانمارک هستند.بهتر اینه الان ک دانشجو هستند به دانمارک مهاجرت کنیم یا وقتی مدرکشون رو گرفتن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی مهاجرت تحصیلی برای تحصیل در رشته پزشکی دانمارک دشواری های خاص خود را دارد و باید برای ورود به رشته پزشکی آزمون دهند. اما بعد از فارغ التحصیلی می توانند برای معادلسازی مدرک تحصیلشان وارد دانمارک شوند.
مهدی
سلام وقت به خیر.من پزشک عمومی هستم و خانمم پرستار.آیا امکانپذیره که من به عنوان همراه ایشون برم و با مدرک پزشکی در یک رشته غیر مرتبط مثل فلسفه تحصیل کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. جناب دکتر گرامی، در صورتی که ایشان بتوانند ویزا دریافت کنند شما نیز می توانید به عنوان همراه ایشان تشریف ببرید و امکان کار و تحصیل خواهید داشت. توجه داشته باشید که شما و ایشان برای کار نیاز به معادلسازی مدرکتان را دارید.
کیان احمدی
باسلام بنده متخصص گوش و حلق و بینی هستم ۳۴ ساله در مورد شرایط مهاجرت نیاز به مشاوره داشتم با سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما برای مهاجرت روش های مختلفی پیش رو خواهید داشت. یا می توانید برای کار در زمینه تخصص خود در کشورهایی مانند آلمان، سوئد و دانمارک اقدام داشته باشید و کار خود را معادلسازی نمایید. یا اینکه از طریق روش های سرمایه گذاری بتوانید وارد کشوری شده و بعد بتوانید اجازه کار را در آن کشور کسب کنید.
مریم نژادعلی
سلام ، من متخصص اطفال و ۴۲ سالمه و همسرم پزشک عمومی و ۴۲ ساله، برای کدوم کشور اروپایی راحت تر می‌تونیم اقدام کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی هردوی شما عزیزان می توانید در کشورهایی مانند آلمان، سوئد، دانمارک و ... کار معادلسازی و پس از آن کار را استارت بزنید.
حسن تربتی
با سلام پزشک عمومی با 56 سال سن و تمکن مالی نسبتا خوب هستم. میخواهم بدانم شرایط سرمایه گذاری اولیه در دانمارک برایم وجود دارد تا ضمن آن به زبان و معادل سازی بپردازم. متشکرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. جناب دکتر عزیز، شما برای معادلسازی می توانید اقدام داشته باشید اما شاید شانس کار شما با توجه به شرایط سنی مقداری کمتر باشد. پیشنهاد میکنیم ابتدا موضوع اقامت خود را با توجه به روش های سرمایه گذاری یا سرمایه داری پیش ببرید و پس از آن کار معادلسازی خود را انجام دهید.
آرتا یکتا
سلام و عرض ادب.من دندانپزشک هستم .بدون وکیل مدارکم رو ارسال کردم.وتأییدیه ارسال مدارکم رو تو آگوست ۲۰۱۹ دریافت کردم .ولی با اینکه ۲۴ ماه از این تاریخ میگذره،هنوز جوابی برام نیومده .لطفأ راهنمایم کنید.سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب عزیز این پروسه ممکن است بین ۲ تا ۳ سال به طول انجامد.
ایمان انصاری بنام
با سلام و عرض ادب، وقتتون بخیر،خواستم مطلبی رو عرض کنم،شاید به عنوان درد دل،بنده پزشک عمومی هستم،از ۲ سال و نیم قبل با دوستم پروسه ی مهاجرت به دانمارک رو شروع کردم، هنوز که هنوزه هیچ و هیچ و هیچ اتفاقی نیفتاده،و از طریق موسسه ای هم که اقدام کردم،بعد از کلی هذینه،هر بار تو این مدت پرسیدم که چی شد و در چه مرحله ای هست،میگن حالا بهتون خبر می دیم،لازم به ذکر هست که یک سال نیم تمام بنده برای زبان دانمارکی وقت گذاشتم که آخر هم هیچ.اونایی که پزشکن حرف من رو می فهمن که چقدر سخته برای ماها با این همه صنوات طولانی پزشکی و..‌.همینطور منتظر و بی نتیجه نشستن، با سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط مهاجرت پزشکان پروسه تخصصی هست و بسیار پر طرفدار پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند تا نتایج خوبی کسب کنید با تشکر از پیغام شما
ثنا شریف
سلام ببخشید امکان اخذ بورسیه برا ادامه تحصیل پزشکی در دانمارک هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله در صورت داشتن رزومه قوی این امکان وجود دارد.
ثنا
سلام وقت بخیر ببخشید میتونیم برا تحصیل تخصص پزشکی در دانمارک بورسیه هم بگیریم؟ کلا دانمارک بورسیه میده؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز پزشکان حتما ابتدا باید معادلسازی رشته رو انجام بدن تا در اروپا اجازه تحصیل و یا کار داشته باشند با مشاوران موسسه تماس بگیرید کامل شما را راهنمایی میکنند
غلامعلی سرپرست
با سلام من متخصص داخلی و فوق تخصص هماتولوژی و مدیکال انکولوژی هستم در طول اقامت دردانمارک جهت گذراندن دوره آموزشی زبان آیا امکان انجام فعالیت درآمد زا هست یا اینکه حتما باید دوره زبان و معادل سازی پشت سر گذاشته شود؟ بعبارت دیگر در طول یادگیری زبان و معادل سازی هیچ درآمدی نمیتوان داشت؟ بسیار ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در طول گذراندن دوره های معادلسازی شما می توانید در مشاغل جنرال مشغول به کار شوید.
ثنا
سلام وقتتون بخیر ببخشید امکان دریافت بورسیه برا تحصیل تخصص پزشکی از دانمارک هست ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در صورت تسلط به زبان دانمارکی می توانید بصورت رایگان تحصیل نمایید.
سمیه جراحی
با سلام.من پزشک هستم و در حال گذراندن تخصص روانپزشکی دردانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستم.ایا امکان دارد که پس از مهاجرت به دانمارک و معادلسازی مدرک در رشته روانپزشکی مجوز کار دریافت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام مخاطب گرامی در صورتی که بتوانید مدرک خود را معادل سازی کنید اجازه کار در این کشور دریافت نمایید 
نگار محمدبیگی
سلام وقتتون بخیر من سوالم این هست ینی یک پزشک عمومی که مدرکش آزاد شده میتونه فقط با درخواست از سفارت دانمارک اقدام به اخذ ویزا کنه و بعد در کشور خوندن زبان دانمارکی رایگان هست ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام مخاطب گرامی در حال حاضر بهترین و کوتاهترین برای مهاجرت پزشکان کشور آلمان می باشد که شما می توانید پس از گذراندن دوره های معادل سازی و قبولی در امتحانات مشغول به کار گردید  
ثنا شریفی
سلام وقتتون بخیر ببخشید برا تحصیل تخصص پزشکی در دانمارک بعداز ورود به کشور حدودا چند ماه طول میکشه تا زبان دانمارکی رو یادبگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز پاسخ سوال شما در ید خودتان است همه اینها بر میگردد به اینکه چقدر در یادگیری زبان استعداد داشته باشید و وقت بگذارید، پایه زبان تان و....
امیر
سلام وقت بخیر بنده به تازگی از دوره عمومی پزشکی فارغ شدم قصد دارم برای تخصص در ایران اقدام کنم.ولی خواستم بدونم مهاجرت مخصوصا به کشورهای اروپایی با مدرک تخصص راحت تر هست یا عمومی؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز از نظر فرآیند و مدرکی فرقی ندارد چون شما چه پزشک عمومی باشید یه متخصص مدارکتان باید معادلسازی شود و در اکثر کشورها هم اگر با تخصص دارید اقدام می کنید ابتدا باید مدرک عمومی شما و سپس تخصص تان را معادلسازی نمایید.
رحمان ابراهیمی
درود بر شما و سپاس از اطلاعات مفیدی که ارائه می کنید. بنده دو تا سوال دارم که ممنون میشم بهشون پاسخ بدید : سوال اول : تا اونجایی که متوجه شدم، در کشور دانمارک سقف سنی برای پزشکان اعلام نشده، با توجه به اینکه بنده ۴۸ ساله هستم، آیا می تونم به کشور دانمارک برای مهاجرت فکر کنم؟ سوال دوم : در مدت زمانی که یک پزشک وارد کشور دانمارک میشه و براساس مقاله فوق باید مشغول مطالعه زبان و بعد آزمون های زبان و پزشکی باشه و بعد دوره کارورزی رو بگذرونه، هزینه های زندگیش بعهده خودشه یا خیر؟ ممنون از وقتی که اختصاص می دید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی عموم کشورها شرط سن برای معادلسازی نگذاشته اند دانمارک هم همینطور. در طول دوره تحصیل زبان هم بلی هزینه های زندگی به عهده خودتان است. البته الان پروسه دانمارک طولانی است و کشور آلمان سریع تر پاسخ می دهد.
ناظری
سلام و ارادت بنده متخصص جراحی عمومی هستم ۴۶ ساله می خواستم برای مهاجرت اقدام کنم به نظر شما برای کدوم کشورها با شرایط سنی من امکان مهاجرت هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در حال حاضر موقعیت های معادلسازی که در کشور آلمان وجود دارد برای پزشک، دندانپزشک و پرستار خیلی خوبه که معادلسازی بکنید و وارد بازار کار بشید.
ماندانا مهرپژوه
با سلام و تشکر پس از ارسال مدرک پزشکی و نظام پزشکی ایران به سفارت از طریق دفتر شما ویزای دو ساله دامارک صادر می شود؟ تا مراحل کلاس زبان در دانمارک و پس از آن معادل سازی مدرک انجام شود؟ آیا در این مدت دو سال فرزندم که پسر ۱۶ساله است و همسرم هم ویزای دو ساله دریافت می کنند؟ تحصیل پسرم در دبیرستان دانمارک چقدر هزینه دارد؟ و آیا کلاس زبان برای او هم مانند من که متقاضی معادل سازی مدرکم هستم رایگان است؟ اگر در طی این دو سال به من مجوز طبابت ندادن ایا می توان ویزا را مجددا برای شرکت دوباره در آزمون تمدید کردیا باید به ایران برگردم؟ یا پسرم که ان زمان ۱۸ ساله است می تونه وارد دانشگاه دانمارک شود؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز این موارد را بهتر است با وکیل تان مشورت نمایید چون در حال حاضر دانمارک نزدیک به 30 سال پروسه کارش طول می کشد و مخصوصا که شما هم یک فرزند 16 ساله دارید ممکن اصلا در پرونده شما قرار نگیرد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
اسحق طیبی
سلام درماتولوژیست هستم،۵۹ ساله با سابقه کاری بیش از ۱۵ سال،دروه G.Pرادر سال۱۹۹۶ و دوره تخصصی را در سال ۲۰۰۲ باتمام رسا- ندم،آیا مدارک تحصیلی من با توجه به سالهای ذکر شده E.U محسوب میشود از نظر معادل- سازی،همچنین بفرمائید مهاجرت پزشکی به آلمان شرایط سنی دارد و آخرین سوال اینکه برای کار پزشکی در آلمان و دانمارک آیا پسر ۲۰ ساله ام که معافیت خدمت سربازی دارد میتواند ویزای همراه دریافت کند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام مخاطب گرامی با توجه به شرایط سنی شانس شما برای اخذ ویزای معادل سازی در کشور آلمان پایین می باشد و همچنین در این روش فرزندان زیر 18  سال در پرونده قرار می گیرند. شما می توانید برای روش های دیگر مهاجرتی اقدام نمایید. برای بررسی شرایط خود با مشاورین موسسه تماس حاصل نمایید
صابر نجفلو
سلام ايا شرط سني وجود دارد بنده متخصص كودكان با٥٣ سال سن ميتوانم اقدام كنم يا اميدي وجود ندارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی بهتر است سن زیر 50 سال باشد اما برای بالای 50 سال هم شانس پذیرش وجود دارد.
فرانک سراج
سلام روز خوش.من پزشک عمومی هستم.میخواستم بپرسم تمکن مالی چقد نیازه برای مهاجرت؟و اینکه اونجا میتونیم تخصص بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی برای معادلسازی مدرک خود شما می بایست فقط هزینه های زندگی را به همراه داشته باشید. همچنین بعد از معادلسازی مدرک خود می توانید برای تخصص نیز اقدام نمایید. البته در حال حاضر بهترین مسیر برای پزشکان کشور المان می باشد.
شهریار شهرکی
با سلام من پزشک عمومی هستم وبرای مهاجرت دانمارک اقدام کرده ام نامه ای از اداره بهداشت دانمارک مبنی بر کامل بودن مدارک برای من ارسال شده و رماحلی را که باید طی کنم شرح داده . میخواستم بدونم برای مراجعه به سفارت دانمارک و انحام مراحل انگشت نگاری و گرفتن ویزا چه مدارکی باید داشته باشم ؟ آیا همین نامه کافیه یا نه ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب عزیز برای ارائه مدارک بایستی سایت سفارت را بررسی نمایید.
مشاوره رایگان