ویزای سرمایه گذاری انگلیس

54 نظر

برای اخد ویزای سرمایه گذاری انگلیس، باید از طریق روش های سرمایه گذاری اقدام کرد. برای سرمایه گذاری در انگلستان می توان از طریق روشهای استارتاپ یا همان نوآفرینی، کارشرکت، ثبت شرکت و کارآفرینی اقدام کرد. روش مهاجرت از طریق استارتاپ از روش های مورد استقبال است که 3 ساله منجر به اخذ اقامت دائم می گردد.در زیر به برخی از شرایط سرمایه‌گذاری در انگلستان اشاره خواهم کرد:

 • تأسیس شرکت: شما می‌توانید شرکت خود را در انگلستان تأسیس کنید. شرکت‌های محدوده با سهام (Limited Company) و شرکت‌های سهامی عام (Public Limited Company) از جمله انواع معمولی شرکت‌هایی هستند که می‌توانید ایجاد کنید.
 • سیستم مالی و بانکی: انگلستان دارای سیستم بانکی پیشرفته و معتبری است که به سرمایه‌ گذاران امکانات مالی مناسبی ارائه می‌دهد.
 • مکان امن برای سرمایه گذاری: انگلستان دارای یک مکان متمرکز برای تجارت جهانی است و لندن به عنوان مرکز مالی اصلی اروپا شناخته می‌شود.
 • دسترسی به بازارهای جهانی: انگلستان به عنوان یکی از دروازه‌های ورود به بازارهای جهانی شناخته می‌شود. این کشور به تجارت بین‌المللی و صادرات و واردات فرصت‌های زیادی ارائه می‌دهد.
 • محیط کسب و کار: انگلستان دارای محیط کسب و کار دوستانه‌ای برای سرمایه‌گذاران است و دولت انگلستان تمام تلاش خود را برای جذب سرمایه‌گذاران خارجی انجام می‌دهد.
 • حقوق مالکیت معنوی: انگلستان به حقوق مالکیت معنوی که به عنوان مالکیت فکری نیز شناخته می‌شود، اهمیت می‌دهد و حمایت کاملی از اختراعات، علائم تجاری و حق تألیف و ترجمه ارائه می‌دهد.

شرایط اصلی در روش کار شرکت انگلیس داشتن ایده تجاری مورد قبول اداره مهاجرت، ثبت شرکت، کار در شرکت خودتان، استخدام نیروی انگلیسی و حداقل 200 پوند سرمایه اولیه برای ثبت شرکت و 200 تا 500 هزار پوند به عنوان پشتوانه مالی می باشد. در این مقاله به طور تخصصی در خصوص مهاجرت به انگلیس از طریق سرمایه گذاری، می پردازیم. این مقاله به کمک وکلای محلی انگلیس و جستجو در سایت های معتبر نگارش شده شما می توانید جهت دریافت مشاوره های تخصصی در باب ویزای سرمایه گذاری انگلیس و مهاجرت، فرم تماس را پر کرده و یا با موسسه MIE تماس حاصل فرموده و از مشاوره های رایگان تلفنی این مجموعه بهره مند گردید.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد مقایسه ویزای استارتاپ و ثبت شرکت انگلیس


 

اقامت انگلیس در 30 ثانیه

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

سرمایه گذاری در انگلستان

روش های سرمایه گذاری در انگلستان

سرمایه‌ گذاری در انگلستان به چندین روش مختلف انجام می‌شود.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت انگلیس


در زیر به چهار روش اصلی سرمایه‌گذاری در این کشور اشاره خواهم کرد:

 • روش کارشرکت: این روش به معنای سرمایه‌گذاری در شرکت‌های موجود در انگلستان است. شما می‌توانید سهام یک شرکت را خریداری کنید یا به عنوان سهامدار شرکتی فعالیت کنید.و یا اینکه یک بیزنس پلن ارائه دهید و خودتان ثبت شرکت در انگلیس را داشته باشید.
 • روش استارتاپ (Startup Investment): سرمایه‌گذاری در استارتاپ‌های فناوری و نوآورانه نیز در انگلستان رایج است. شما می‌ توانید با داشتن یک ایده خلاقانه یک استارتاپ راه اندازی کنید. دولت انگلستان برنامه‌ها و تسهیلاتی را برای حمایت از استارتاپ‌ها ارائه می‌دهد که به شما کمک می‌کند تا به راحتی سرمایه‌گذاری در این زمینه انجام دهید.

ویدیو موسسه MIE در مورد کارشرکت انگلیس


 

 • کارآفرینی: اگر شما خود می‌خواهید یک کسب و کار جدید راه‌اندازی کنید، می‌توانید به عنوان یک کارآفرین در انگلستان فعالیت کنید. دولت انگلستان برای کارآفرینان خارجی تسهیلات و ویزاهای ویژه‌ای ارائه می‌دهد تا آن‌ها را در راه‌ اندازی و مدیریت کسب و کارهای جدید حمایت کند.
 • خرید اوراق قرضه دولتی: از دیگر روش های سرمایه گذاری در انگلستان است که با خرید سهام و اوراق قرضه دولتی ممکن می گردد.
 

ویدیو موسسه MIE در مورد استارتاپ انگلیس-1


ویزای سرمایه گذاری انگلیس و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری

افرادی که قصد سرمایه گذاری در کشور انگلستان را دارند باید شرایط سرمایه گذاری در انگلیس 2023 را دارا باشند. همانطور که می دانید ویزای سرمایه گذاری کشور انگلستان از نوع Tier 1 است. در ادامه شما را با شرایط سرمایه گذاری انگلستان 2023 نسبت به انواع ویزا آشنا می کنیم. سرمایه گذاری در انگلستان و اخذ اقامت در انگلستان از طریق ویزای سرمایه گذاری انگلیس دو بحث متفاوت می باشد. سرمایه گذاری و اخذ اقامت در انگلستان به چند روش مختلف امکان پذیر است که در این بخش مورد بررسی قرار می گیرند. مطابق با قوانین، 6 روش اخذ اقامت انگلستان شامل موارد زیر می شود:

ویدیو موسسه MIE در مورد کارشرکت انگلیس


ویزای نوآوری

این ویزای سرمایه گذاری انگلیس متعلق به شخصی می باشد که با ایده نو در زمینه های اقتصادی، قصد راه اندازی کسب و کاری را در انگلستان دارد که مشابه این ایده تا قبل وجود نداشته است و امکان رشد اقتصادی بسیاری زیادی را به وجود می آورد. برای این نوع ویزا حداقل 50 هزار پوند سرمایه گذاری لازم است و طرح تجاری شخص باید توسط اسپانسرهای مشخص شده از طرف اداره مهاجرت انگلستان تأیید شود.

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت کار شرکت جدید انگلستان


ویزای استارت آپ

این ویزا مناسب برای افرادی می باشد که قصد راه اندازی یک کسب و کار را دارند که توانایی رشد بسیار زیادی دارد و امکان کسب سود زیادی را در انگلستان فراهم می سازد. برای ویزای استارت آپ نیز شخص نیاز به یک ایده نو دارد ولی در مقایسه با روش قبلی نیاز به حداقل سرمایه 50 هزار پوندی نمی باشد.

ویدیو موسسه MIE در مورد سرمایه گذاری در انگلستان


ویزای کارآفرینی

این ویزای انگلستان ، اقامت از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی با 200 هزار پوند می باشد که در حال حاضر این روش بسته شده است و امکان اقدام از طریق آن نیست.

ویدیو موسسه MIE در مورد کارشرکت انگلیس-2


ویزای استعداد خاص

این ویزا برای افرادی که دارای استعداد بسیار خاص و یا مهارت های فوق العاده در زمینه های رهبری و مدیریت در تخصص و رشته های خود می باشند مناسب است و با این ویزا شخص می تواند به عنوان مدیر یک شرکت، کارمند یا حتی خوداشتغالی فعالیت نماید. تخصص شخص باید توسط مؤسسات خاصی در انگلستان تأیید شود.

ویدیو موسسه MIE در مورد استارتاپ انگلیس


ویزای سرمایه گذاری انگلستان برای فارغ التحصیلان این کشور

این ویزا برای افرادی که در انگلستان تحصیل کرده اند می باشد که فعلاً این قانون نیز بسته شده و امکان اقدام از طریق آن فراهم نمی باشد.

ویزای سرمایه گذاری انگلیس

این ویزای سرمایه گذاری انگلیس است که حداقل میزان سرمایه گذاری باید 2 میلیون پوند باشد. در صورتی که شخص بتواند اثبات کند این سرمایه متعلق به خود او یا همسر وی می باشد و از طرق قانونی این سرمایه را به دست آورده است می تواند برای این اقامت اقدام نماید.

شرایط سرمایه گذاری در انگلستان از طریق خرید ملک 

گرچه از طریق خرید ملک در برخی کشورهای دنیا، امکان اخذ اقامت وجود دارد؛ اما این امر در کشور انگلستان امکان پذیر نیست و از این طریق نمی توان به اقامت کشور انگلستان دست یافت. از امن ترین روش های سرمایه گذاری در انگلستان از طریق خرید ملک می باشد و شخص نگرانی از بین رفتن سرمایه خود را نخواهد داشت بنابراین شخص سرمایه گذار از طریق خرید ملک، با افزایش قیمت ملک و دریافت اجاره ملک می تواند علاوه بر آنکه سرمایه خود را بدون ریسک افزایش دهد، سود آن را نیز دریافت کند. همان طور که اشاره شد خرید ملک در کشورهایی مانند پرتغال، یونان و قبرس منجر به اخذ اقامت این کشورها می شود اما این امکان در کشور انگلستان فراهم نیست و برای اخذ اقامت آن، باید از سایر روش ها اقدام کرد. سرمایه گذاری در انگلیس و خرید ملک در انگلستان برای اتباع خارجی امکان پذیر است و حتی نیاز به داشتن اقامت و یا زندگی کردن در این کشور وجود ندارد. افرادی که علاقمند به اخذ اقامت کشورهای اروپایی از طریق خرید ملک می باشند، می توانند به لینک های ذیل مراجعه کرده و اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهند.

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت پنجاه هزار پوندی انگلستان


سرمایه گذاری در انگلستان از طریق ثبت شرکت

یکی از روش های سرمایه گذاری در انگلستان از طریق ثبت شرکت در انگلستان است. ثبت شرکت در برخی کشورها قابلیت اخذ اقامت به طور مستقیم را دارد و با ثبت شرکت در کشورهایی نظیر اوکراین، مجارستان و اسلواکی می توان اقامت گرفت و با پرداخت مالیات به صورت سالیانه، این اقامت را تمدید کرد تا به اقامت دائم دست یافت. در برخی کشورها نظیر آلمان، هلند و انگلستان نیز امکان اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت وجود دارد ولی صرف ثبت شرکت منجر به اخذ اقامت نمی شود و نیاز به ارائه مدارک و اخذ تأییدیه هایی نیز می باشد. همانطور که اشاره شد چند روش اخذ اقامت در انگلستان وجود دارد که در روش هایی نظیر استارت آپ و یا ویزای نوآوری، شخص نیاز به ثبت شرکت و ایجاد کسب و کار دارد ولی در کنار این روش باید طرح تجاری مورد نظر خود را نیز ارائه دهد و تأییدیه طرح تجاری خود را دریافت کند تا واجد شرایط اقامت انگلستان باشد. شما با ثبت شرکت در انگلستان میتوانید پس از 5 سال اقامت دریافت کنید.

سرمایه گذاری در انگلیس از طریق کار شرکت

سرمایه گذاری در انگلیس از طریق کار شرکت یکی از روش های پیشنهادی برای اقامت در کشور انگلیس می باشند. اقامت کار شرکت انگلستان به این معناست که شما ثبت یک شرکت در انگلستان خواهید داشت و در آن شرکت کار می کنید و حقوق دریافت می کنید. شما با سرمایه گذاری، جاب آفر از شرکت مربوطه دریافت می کنید و با داشتن این شرایط اقامت کشور انگلستان نیز به شما تعلق میگیرد. نکته مهم در خصوص کار شرکت این است که با کار کردن برای شما سابقه کار ثبت می شود، حقوق، بیمه و مالیات از شرکت خودتان رد می شود که برای دریافت اقامت دائم بسیار حائر اهمیت است. جهت اخذ مجوز کارشرکت در انگلیس باید یک طرح تجاری با آگاهی از مزایا و ارائه راهکار برای کاهش ریسک های آن رائه دهید و نشان دهید این کسب و کار تأثیر مثبتی بر اقتصاد بریتانیا دارد. در صورت تایید اداره مهاجرت، شرکت را با هزینه مقرون به صرفه 100 تا 200 پوند ثبت کنید. استخدام یک شهروند بریتانیایی به صورت پاره وقت یا تمام وقت و انجام تعهدات مالیاتی از دیگر شرایط این طرح می باشد. برای جذب نیرو خارجی، مجوزهای لازم را باید دریافت کنید. حداقل سرمایه مورد نیاز در این روش 200000 تا 500000 پوند است. پس از طی تمام فرآیند، از جمله: ارائه طرح تجاری، ثبت شرکت، اخذ مجوزها و استخدام نیروی انگلیسی، باید فرم های سفارت و دلایل انتخاب انگلستان را به یک وکیل انگلیسی ارائه کنید. متقاضیان تایید شده در ابتدا یک اقامت 2 یا 3 ساله با امکان تمدید برای سال های بعد دریافت می کنند. پس از پنج سال کار و زندگی در انگلستان واجد شرایط اقامت دائم هستند. تابعیت بریتانیا پس از یک سال دیگر با داشتن شرایط مهارت های زبان انگلیسی و عدم پیشینه کیفری امکان پذیر است. از جمله مزایای کار شرکت این است که:

 • همسر شما اجازه کار دارد
 • تحصیل فرزندان شما رایگان است
 • بعد از گذشت ۵ سال می توانید برای پاسپورت انگلستان درخواست کنید
 • تنها ۴ الی ۵ ماه زمان نیاز است تا ویزای شما صادر شود.
 • ویزای شما و همراهان همزمان صادر می شود

 نکات مهمی که برای کار شرکت انگلستان نیاز است رعایت شود به شرح زیر است:

 • حداقل نمره آیلتس پنج تا پنج و نیم را باید ارائه دهید
 • یک رزومه کاری خوب داشته باشید
 • رشته تحصیلی شما باید جزء رشته هایی باشد که امکان کار شرکت در انگلیس برای رشته وجود داشته باشد.

ویدیو موسسه MIE در مورد معرفی کارشرکت جدید انگلیس


کار شرکت انگلستان نوع 1

نوع دیگری از ویزای کارشرکت با عنوان کار شرکت نوع 1 از دسته ویزای کاری می باشد. این یک مسیر مناسب برای مهاجرت به انگلستان شامل اخذ ویزای کار انگلیس از طریق استخدام در یک شرکت انگلیسی، که شرکت هایی نوپا هستند. این دسته ویزا دارای شرایط منحصر به فردی است که نیازمند سرمایه گذاری از 40000 پوند تا 50000 پوند است. پیش نیازهای اصلی این ویزای کار شرکت شامل نمره 4 آیلتس و سرمایه گذاری اضافی بین چهل تا پنجاه هزار پوند در شرکت انگلیسی است. دوره صدور ویزا شش ماه است که در طی آن مزایای مختلفی از جمله ارائه ویزای همراه برای همسران و فرزندان زیر 18 سال، مجوز کار تمام وقت برای همسر، تحصیل رایگان برای فرزندان و امکان اقامت دائم بعد از پنج سال زندگی در انگلستان است. 

سرمایه گذاری در انگلیس از طریق نوآفرینی

برای درخواست سرمایه گذاری در انگلیس از طریق نوآفرینی باید مانند ویزای سرمایه گذاری انگلیس از طریق استارتاپ یک ایده نوآورانه ارائه دهید، اما نکته مهم در ویزای نوآفرینی انگلیس این است که ایده‌ای که قرار است ارائه دهید باید جدید باشد که هیچ کسب و کار مشابهی به آن نپرداخته باشد به عبارتی باید اولین در رشته خود باشید. باید ثابت کنید که کسب و کار شما شرایط زیر را دارد:

 • ایده شما یک ایده جدید باشد و هیچ تجارتی در حال حاضر آن را اجرا نکرده باشد
 • ایده شما یک ایده نوآورانه باشد
 • شما باید حداقل یک نفر انگلیسی را در آن استخدام کنید
 • باید دانش انگلیسی خود را ثابت کند و یا مدرک مربوطه را ارائه دهد تا واجد شرایط دریافت ویزای Innovator باشید
 • با دریافت ویزای نوآری شما می توانید به مدت سه سال اقامت انگلستان را دریافت نمایید و در صورت واجدالشرایط بودن (داشتن گردش مالی مناسب، استخدام نیروی کار در بیزینس، سرمایه گذاری در کسب و کار به ارزش حداقل 50 هزار پوند و...) می توانید برای اقامت دائم انگلستان اقدام نمایید.

شرایط تبدیل ویزای سرمایه گذاری انگلیس از طریق استارت آپ به تابعیت

در ارتباط با ویزای استارتاپ انگلیس اگر شما می خواهید سرمایه گذاری در انگلیس از طریق استارت آپ باشید باید:

 • کسب و کار شما یک کسب و کار نوآورانه باشد که توسط نهادهای کسب و کار انگلستان تایید شود به عبارتی شایستگی طرح و ایده شما توسط نهادهای مربوطه بررسی می‌شود و اگر ایده شما ایده نوآورانه که پتانسیل رشد داشته باشد و یک ایده ای باشد که بتواند در بازار رقابت دوام بیاورد پذیرفته خواهد شد
 • برای دریافت این ویزا شما باید به زبان انگلیسی در حد آیلتس 5 جنرال تسلط داشته باشید و توانایی تسلط خود به زبان انگلیسی را ثابت کنید در غیر این صورت واجد دریافت ویزا نخواهید بود

اگر شما تمام شرایط لازم را داشته باشید می‌توانید بعد از 3 سال اقامت دائم انگلیس را دریافت کنید. لازم به توضیح است که این اقامت قابلیت تمدید ندارد و فقط می توان به ویزای نوآوری تبدیل نمود و از طریق آن به اقامت دائم انگلستان دست یافت. برای درخواست ویزای استارت آپ انگلستان اگر شما در داخل بریتانیا باشید می توانید به صورت حضوری درخواست داده و زمان ملاقات های حضوری خواهید داشت. اما اگر در خارج از بریتانیا باشید، می توانید به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت کنید، تا مورد بررسی قرار بگیرد معمولاً ۸ هفته بررسی درخواست شما طول خواهد کشید. هزینه های پرداختی شما برای ویزای در حالت کلی برای متقاضی اصلی 1036 پوند، ۱۲۹۲ پوند برای شریک زندگیتان و ۱۲۹۲ پول به ازای هر فرزند باید پرداخت نمایید. همچنین بعد از اینکه درخواست ویزای شما پذیرفته شد ملزم به پرداخت هزینه های جانبی از جمله هزینه های بهداشت نیز هستید. از مزایای اقدام از این روش می توان این موارد را برشمرد:

 • پروسه رسیدگی به پرونده سریع است و معمولا 6 ماهه به نتیجه میرد.
 • سریع ترین روش برای اخذ اقامت
 • کم هزینه بودن: اجباری برای سرمایه گذاری های سنگین وجود ندارد و با توجه به ایده تان از 20 هزار پوند به بالا نیاز سرمایه گداری است.
 • اگر ایده شما نوآورانه و خاص باشد برای پرورش ایده شما شرکت هایی در انگلیس هستند که شما را راهنمایی خواهند کرد.
 • همسر اجازه کار فول تایم دارد.
 • تحصیل فرزندان رایگان است.
 • اجازه اقامت برای فرد اصلی و همراهان همزمان صادر می گردد.

سرمایه گذاری در انگلیس از طریق ویزای TIER1

یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در انگلیس از طریق ویزای TIER1 می باشد این روش به کسانی که تمکن مالی مالی بالایی دارند توصیه می شود زیرا برای درخواست ویزا متقاضی لازم است ۲ میلیون پوند هزینه کند و یک بیزینس فعال انگلیس را خریداری کند. کسانی که موفق به دریافت ویزای TIER1 از طریق سرمایه گذاری دو میلیون پوندی میشوند بعد از مدت ۵ سال می توانند برای اقامت دائم اقدام کنند. البته اگر مبلغ سرمایه گذاری خود را افزایش دهد یعنی مبلغ خود را از ۲ میلیون پوند به ۵ میلیون و ۱۰ میلیون پوند افزایش دهند، می توانند بعد از مدت سه سال و دو سال درخواست اقامت دائم را بدهند و پس از آن بعد از یک سال به پاسپورت انگلیس دست پیدا کنند. هزینه دریافت انگلیس ۱۶۲۳ پوند می باشد زمان لازم برای صدور این ویزا 3 ماه است که اگر شما ۵۰۰ پوند اضافه‌تر پرداخت کنید می‌توانید درخواست دهید که به پرونده شما سریعا رسیدگی شود که در این صورت نهایتا ظرف مدت ۵ هفته کار ویزای شما انجام می شود. متقاضی درخواست ویزای TIER1 باید شرایط زیر را داشته باشد:

 • سن متقاضی بیش از ۱۸ سال باشد
 • متقاضی باید ثابت کند که مبلغ دو میلیون پوندی که ارائه می دهد برای خود او و یا همسر او می باشد و به صورت قانونی کسب کردند.
 • این مبلغ 2 میلیون پوند باید در یک حساب بانکی فرد متقاضی باشد
 • متقاضی باید بتواند مبلغ دو میلیون پول را به یکی از حساب های انگلیس منتقل کند و برای انتقال مبلغ سرمایه گذاری باید یک حساب بانکی در انگلیس باز کند

لازم به ذکر است این ویزا در حال حاضر و طبق قانون جدید انگلستان در دسترس نیست و فقط افرادی که قبلا این ویزا را دریافت نموده اند می توانند برای تمدید آن اقدام نمایند.

سرمایه گذاری در انگلستان از طریق کارآفرینی

در سالیان گذشته سرمایه گذاری در انگلستان از طریق کارآفرینی شرایط مناسبی داشت و با سرمایه گذاری 200 هزار پوندی در انگلستان و کارآفرینی در انگلستان و استخدام افراد انگلیسی، امکان اخذ اقامت در این کشور وجود دارد. در صورت سود دهی بیزنس این روش برای افراد خارجی ممکن می شود. شرایط اخذ اقامت انگلستان از کارآفرینی به ویزای نوآوری و استارت آپ تقسیم شد که با تغییراتی در زیرمجموعه های ویزای سرمایه گذاری انگلیس روبرو شد. در کارآفرینی شرایط طرح تجاری با سخت گیری کمتری همراه بود و نیاز به سرمایه گذاری 200 هزار پوندی داشت؛ اما در روش نوآوری و استارت آپ، سخت گیری روی طرح تجاری و نو آوری کسب و کار مورد نظر بیشتر شده و حداقل سرمایه مورد نیاز کاهش یافته است. برای ایجاد کارآفرینی یا فعالیت Innovative و همچنین استارتاپ (Start-Up) در انگلستان، متقاضیان می بایست حداقل 945 پوند در حساب بانکی خود داشته باشند. در این راستا متقاضیان برای ایجاد کسب و کار در انگلستان باید حداقل 50 هزار پوند سرمایه داشته باشند. این موضوع، نشان دهنده تغییر سیاست اداره مهاجرت در خصوص جذب سرمایه گذاری می باشد که دارای ایده های نوآورانه باشد. البته با توجه به پیشرفت چشم گیر صنعت و تکنولوژی و رشد ایده های جدید، این تغییرات قابل پیش بینی بود.

ویزای سرمایه گذاری انگلیس از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

یکی دیگر از روش های ویزای سرمایه گذاری انگلیس از طریق خرید اوراق قرضه می باشد. اوراق قرضه دولتی موجب حفظ سرمایه و کسب سود در یک کشور می شود؛ اما بحث اقامت از خرید اوراق قرضه و یا سهام متفاوت است. در برخی کشورهای دنیا مانند انگلستان امکان اخذ اقامت با خرید سهام و یا اوراق قرضه دولتی وجود دارد و حتی در برخی کشورها نظیر حوزه دریای بالتیک، امکان اخذ اقامت و سود همزمان امکان پذیر فراهم است. در این روش سرمایه گذاران می توانند با خرید حداقل 2 میلیون پوند اوراق قرضه و یا با سرمایه گذاری در شرکت های ثبت شده در انگلستان اجازه اقامت برای کل خانواده خود را ظرف مدت ۸ هفته دریافت نمایند. لازم به ذکر است که سرمایه گذاران می توانند پس از ۵ سال اقامت دائم و پس از 6 سال تابعیت انگلستان را به دست آورند. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و خرید اوراق قرضه و اخذ اقامت شرایط کشورهایی که از این روش، اعطای اقامت می کنند را در وب سایت رسمی موسسه MIE مطالعه بفرمایید.

اقامت انگلیس از طریق سرمایه گذاری تمکن مالی

اقامت انگلستان از طریق تمکن مالی و سرمایه گذاری یکی از بهترین روش های اخذ اقامت و از بهترین زیرشاخه های سرمایه گذاری می باشد که در برخی کشورها مورد حمایت قرار گرفته و اجرا می شود. برخی مواقع افراد از تمکن مالی مناسبی برخوردار می باشند، اما تخصص و یا هدف راه اندازی کسب و کار خاصی ندارند و یا حتی آمادگی انتقال سرمایه به یک کشور خارجی را نداشته و تمایل دارند که پس از اخذ اقامت و زندگی در کشور مورد نظر و بررسی محیط، در صورت ایجاد اشتیاق و علاقه سرمایه گذاری انجام دهند. برای چنین افرادی، روش اقامت خودحمایتی یک روش سرمایه گذاری منطقی و مناسب می باشد که منجر به اخذ اقامت نیز می شود. خودحمایتی به معنای اخذ اقامت بدون اجازه کار است و افراد با هزینه خود در کشور مقصد زندگی می نمایند. این قانون در تمامی کشورهای دنیا وجود ندارد و تنها در برخی کشورها امکان اخذ چنین اقامتی وجود دارد. این روش در کشور انگلستان نیز امکان پذیر نیست و متأسفانه اقامت به نام و حتی شبیه خود حمایتی و یا تمکن مالی وجود ندارد و متقاضیان این روش اقامتی باید قوانین کشورهای اتریش، سوئیس، فرانسه، اسپانیا را در این زمینه بررسی کنند.

حداقل سرمایه گذاری در انگلستان چقدر است؟

روش های سرمایه گذاری دارای زیرشاخه های متعددی می باشد و همین موضوع موجب شده تا افراد بیشتری را واجد شرایط سرمایه گذاری در انگلیس کند. اولین مولفه مهم و ضروری برای ویزای سرمایه گذاری انگلیس، برخورداری از یک حداقل هایی می باشد. این حداقل ها شامل: سرمایه، رزومه، مدرک تحصیلی و... می شود. داشتن سرمایه و منابع مالی باعث می شود تا افراد به فکر سرمایه گذاری در هر کشوری به خصوص انگلستان باشند. حداقل سرمایه گذاری در انگلستان، متغیر است اما به طور کلی هر فرد برای برخورداری از شرایط سرمایه گذاری در انگلیس، حداقل باید دارای یک سرمایه 50 هزار پوندی باشند. البته که این مبلغ کافی نبوده چرا که سرمایه گذاری، هزینه های جانبی دیگری را هم در بر دارد که فرد باید از عهده آن برآید. اما شروع سرمایه گذاری در انگلیس با مبلغ 50 هزار پوند است. و شما به واسطه کاری که در شرکت می کنید حدود 22 الی 30 هزار پوند حقوق دریافت می کنید.

بهترین سرمایه گذاری در انگلیس با سرمایه کم

شاید برای شما سوال باشد که از بین روش های سرمایه گذاری، بهترین سرمایه گذاری در انگلیس کدام روش می باشد؟ بیان اینکه به صورت کلی کدام روش به روش دیگر برتری دارد اشتباه است. به عبارتی باید شرایط شما بررسی شود و بهترین روش برای هر شخص گزینش شود، درست ترین مسیر است. یعنی بهترین روش سرمایه گذاری در انگلیس به شرایط خود فرد بستگی دارد. اما به طور به صورت کلی برخی از روش هایی که نیاز به سرمایه کمتری دارند بیشتر مورد استقبال متقاضیان قرار می گیرد. روش ثبت شرکت، روش استارت آپ، روش نوآفرینی از جمله روش هایی هستند که نیاز به سرمایه گذاری کمتری دارد و بیشتر مورد استقبال متقاضیان قرار می گیرند.

جزئیات هزینه سرمایه گذاری در انگلستان

علاوه بر مبلغی که به عنوان سرمایه برای فرد سرمایه گذار نیاز است تا بتواند سرمایه گذاری موفقی در انگلستان داشته باشد. در این راه هزینه های دیگری نیز وجود دارد که نمی توان آن را نادیده گرفت. این هزینه ها شامل مواردی بسیاری همچون: خرید بلیط، هزینه اقامت، هزینه درخواست، ویزای همراهان و مواردی این چنینی می باشد که برای هر متقاضی، متفاوت خواهد بود و همگی در لیست هزینه سرمایه گذاری در انگلستان قرار می گیرد. هزینه های یکسان و مشابه دیگری وجود دارد که همه متقاضیان با آن روبرو شده و باید آن را پرداخت نمایند. جزییات این هزینه ها در جدول زیر ذکر شده است:

نوع هزینه

مبلغ (پوند)

بیمه درمانی برای شروع سرمایه گذاری

1400

بیومتریک

19.20

درخواست ویزای سرمایه گذرای انگلیس برای اولین بار

1623

استانداردهای سرمایه گذاری در انگلیس چیست؟

وقتی صحبت از سرمایه گذاری در خارج از کشور می شود، یکی از مهمترین موارد، بررسی استانداردهای سرمایه گذاری و تحقیق تخصصی در این زمینه می باشد. عوامل بسیار زیادی در تصمیم سرمایه گذاران در یک کشور تأثیرگذار است. سرمایه گذاری و کسب سود در کنار اخذ اقامت از مواردیست که سرمایه گذاران به آن توجه می کنند؛ اما در کنار این موارد باید امنیت سرمایه گذاری، رعایت استاندارد های بین المللی در خصوص سرمایه گذاری و... نیز بررسی شود. متقاضیان بسیاری در سال های اخیر در کشورهایی نظیر ترکیه، امارات و گرجستان سرمایه گذاری کرده و با مشکلاتی مانند عدم حمایت دولت از سرمایه گذار خارجی، نرخ های مالیات غیرعادلانه و یا مصادره اموال خود روبرو شدند. به همین جهت قبل از انتقال سرمایه و سرمایه گذاری در خارج از کشور، پیشنهاد مشاوران موسسه MIE، تحلیل و بررسی امنیت سرمایه گذاری و استانداردهای بین المللی سرمایه گذاری در کشور مورد نظر می باشد. برخی از مهم ترین استانداردها و عوامل مهم امنیت سرمایه گذاری در این بخش بررسی می شود.با مطالعه مقاله مشکلات زندگی در انگلستان از موانع و مشکلات زندگی ذر این کشور اطلاعات دقیق را کسب نمایید

نرخ کنترل فساد در انگلستان

کنترل فساد یکی از مهمترین عوامل امنیت سرمایه گذاری در انگلستان می باشد. در کشوری که فساد وجود دارد ادارات دولتی، دادگاه ها و... قابل اعتماد نیستند و در صورت بروز اختلاف، شخص خارجی نمی تواند حق و حقوق خود را در مقابل دولت کشور مقصد و یا اتباع آن کشور دریافت کند. کشور انگلستان از نظر فساد اداری، نرخ بسیار پایینی دارد و از این نظر کاملاً کنترل شده است.

نرخ کنترل فساد انگلستان2023نرخ خطر مصادره اموال در انگلستان

مصادره اموال به معنی مصادره شدن ملک و دارایی شخص در یک کشور می باشد. کشوری که دارای نرخ بالای خطر مصادره اموال باشد، سرمایه گذار خارجی اطمینان کافی جهت حفظ سرمایه خود را ندارد و به همین جهت برای سرمایه گذاری اقدام نمی نماید. نرخ مصادره اموال 1 به امن ترین کشورها از نظر خطر مصادره اموال و نرخ مصادره اموال 7 به نامناسب ترین کشورها از این نظر تعلق می گیرد. بنابراین کشور انگلستان با نرخ مصادره اموال 1، از امنیت کافی برای سرمایه گذاری برخوردار می باشد.

ریسک مصادره اموال انگلیس

شاخص های اقتصادی تأثیرگذار بر سرمایه گذاری در انگلیس

جدا از استانداردهای سرمایه گذاری، شاخص هایی در بحث سرمایه گذاری وجود دارند که در سود و شرایط اقتصادی بازار یک کشور تأثیر دارند. این شاخص ها می توانند تا حدودی مشخص کننده وضعیت اقتصاد یک کشور و تعیین کننده مسیر حرکت و هدایت اقتصاد آن کشور باشند. از مهم ترین شاخص های اقتصادی تأثیرگذار در سرمایه گذاری خارجی عبارتند از:

نرخ مالیات در انگلستان

کشور انگلستان نظیر سایر کشورهای اروپایی، اهمیت زیادی به مالیات می دهد و نرخ بالایی از مالیات را در کشور خود وضع کرده است؛ البته این امر را می توان به علت خدمات اجتماعی بالا در این کشور دانست. نرخ مالیات در انگلستان حدود 33 درصد می باشد که البته در مقایسه با برخی کشورها نظیر دانمارک، در سطح بسیار پایین تری قرار دارد. در این بخش نمودار مالیات بر درآمد در انگلستان را مشاهده می کنید.

نرخ مالیات انگلستان 2023

نرخ تورم در انگلستان

در کشوری که نرخ تورم بالاست، سرمایه گذاری امنیت کافی ندارد و شخص سرمایه گذاری از ثبات سرمایه خود در کشور مورد نظر اطمینان ندارد. نرخ تورم در کشور انگلستان از سال 1980 که در بیشترین میزان خود بوده، کنترل شده است و اکنون درصد مناسبی را به خود اختصاص داده است.

نرخ تورم انگلستان 2023

نرخ تولید ناخالص داخلی در انگلستان

تولید ناخالص ملی، میزان تولید یک کشور در طول یک سال می باشد. این نرخ با توجه به جمعیت و مساحت یک کشور مشخص می شود و بر اساس آن می توان وضعیت رشد اقتصادی در کشور مورد نظر را بررسی کرد. کشور انگلستان از جمله برترین کشورها در خصوص میزان نرخ تولید ناخالص داخلی (GDP) می باشد. 

نرخ تولید ناخالص داخلی

مزایای سرمایه گذاری در انگلستان

در مهاجرت به انگلیس از طریق سرمایه گذاری باید نکات مثبت و منفی را با هم ارزیابی کرد و در کنار هم قرار داد تا بتوان ارزیابی کامل و دقیقی از سرمایه گذاری داشت. مزایای سرمایه گذاری در انگلستان بسیار زیاد می باشد و در مقایسه با معایب آن بسیار کمتر است؛ ولی بایست در هر صورت همه موارد را با یکدیگر مقایسه کرد و حتی موارد مثبت و منفی سرمایه گذاری در انگلیس را با سایر کشورها مقایسه کرد. جهت کسب اطلاعات کامل در خصوص روش های مهاجرت به انگلیس و سرمایه گذاری در تمامی کشورها می توانید ویدئوی مسیر سبز مهاجرت را تهیه بفرمایید.

برخی از نکات مثبت یا مزایای سرمایه گذاری در انگلستان عبارتست از:

 • آزادی و شرایط باز برای سرمایه گذاران خارجی
 • سیستم مالیاتی ساده
 • محدودیت های کمتر در قوانین (نظیر ضمانت های پیچیده برخی کشورها و..)
 • امنیت سرمایه گذاری و رتبه یکم در دنیا از نظر سلامت نظام سیاسی و اداری و قضایی
 • پروسه سریع در وقت سفارت در برخی روش ها

معایب اقامت انگلیس از طریق سرمایه گذاری

در کنار مزایای زیاد باید به معایب سرمایه گذاری در انگلستان آن نیز اشاره کرد. برخی از این معایب در این بخش اشاره شده است ولی در مجموع شاید در هر کسب و کار و هدف شخص، مزایا و معایب متفاوت باشد. بنابراین با توجه به این که در این بخش به طور کلی به معایب ویزای سرمایه گذاری انگلیس پرداخته می شود، بهتر است که قبل از هر گونه اقدام، با وکلای متخصص امور سرمایه گذاری مشورت صورت گیرد تا منجر به بیشترین منفعت و سود شود. معایب سرمایه گذاری در انگلستان عبارتند از:

 • مالیاتی که صاحبان املاک در مقابل اجاره دریافتی پرداخت می کنند بالا می باشد.
 • صاحب ملک در کشور انگلستان و مالکیت املاک، مسئولیت هایی در این کشور در قبال مستأجر دارد.
 • سرمایه گذاری در این کشور نیاز به سرمایه بسیار بالاتر نسبت به برخی کشورها دارد و سرمایه گذاری همیشه ریسک های خود را دارد.
 • شرایط محدود و سخت اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری که می توان گفت بزرگترین نقطه منفی سرمایه گذاری می باشد.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب ویزای سرمایه گذاری انگلیس هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


 

پادکست پرسش و پاسخ با موسسه MIE

پرسش: سلام خسته نباشید! من کلی تو اینترنت گشتم ولی به جواب درستی نرسیدم لطفا منو راهنمایی کنید.
من یک شرکت ثبت شده LTD در انگلیس دارم که برای بیزینس آنلاین خودم راه اندازی کردم. ولی خودم مقیم انگستان نیستم و تا به حال به انگلیس وارد نشدم. میخواستم ببینم راهی هست که از طریق این شرکتم بتونم وارد انگلستان بشم؟ ممنون

 


 

پادکست پرسش و پاسخ با موسسه MIE

پرسش: آیا می توان در هر شرکتی که در کشور انگلستان واقع است سرمایه گذاری را انجام داد و پیشنهاد شغلی دریافت کرد؟

سوالات متداول

✔️ یکی از مناسب ترین روش ها برای دریافت ویزای سرمایه گذاری انگلیس کدام است؟

روش کار شرکت و استارتاپ از روش های خوب برای سرمایه گذاری است.

✔️ آیا اقامت انگلیس از طریق سرمایه گذاری امکان پذیر است؟

بله در ابتدا اقامت 3 ساله و بعد از 5 سال می توانید برای دریافت اقامت دائم اقدام کنید.

✔️ آیا مهاجرت سرمایه گذاری انگلیس برای همه افراد به سادگی امکان پذیر است؟

این روش از جمله روش هایی می باشد که نیاز است فرد از تمکن مالی مناسبی برخوردار باشد.

✔️ انواع روش های سرمایه گذاری در انگلستان کدامند؟

از روش های مختلفی مانند خرید ملک، ثبت شرکت و کارآفرینی در انگلستان می توان اقدام به سرمایه گذاری در این کشور کرد.

✔️ حداقل مبلغ مورد نیاز برای کارآفرینی در انگلستان چه مقدار است؟

حداقل مبلغ مورد نیاز در ویزای سرمایه گذاری انگلیس از طریق استارت آپ، 50 هزار یورو و در روش کارآفرینی در انگلستان، 200 هزار یورو می باشد.

✔️ آیا با سرمایه گذاری در انگلستان می توان اقامت این کشور را دریافت کرد؟

برخی از روش های سرمایه گذاری مانند کارآفرینی و استارت آپ، با مرور زمان و در صورت برخوداری از شرایطی منجر به اخذ اقامت انگلستان می شود.

سخن پایانی

سرمایه گذاری در انگلستان، روش های مختلف ویزای سرمایه گذاری انگلیس، مزایا و معایب مهاجرت به انگلیس از طریق سرمایه گذاری و همچنین معرفی بهترین راه اخذ اقامت انگلیس از طریق سرمایه گذاری در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. در این خصوص می توان گفت که سرمایه گذاری در انگلستان برای برخی متقاضیان مناسب است و برای برخی افراد مناسب نمی باشد. قطعاً برای شخصی که قصد سرمایه گذاری و اخذ سود دارد، کشور انگلستان گزینه مناسبی می باشد و متقاضی می تواند با سرمایه گذاری در این کشور سود زیادی را به دست آورد. حتی این امکان برای شخص سرمایه گذار در انگلستان فراهم است که با دریافت ویزاهای تجاری بلند مدت، امکان رفت و آمد آزاد به این کشور را نیز داشته باشد؛ اما برای افرادی که قصد زندگی و اقامت در انگلستان دارند شرایط متفاوت است. در این بخش افرادی که دارای ایده نو و جدید و یا اختراع مناسب می باشند که امکان کسب سود و پیشرفت اقتصادی در آن وجود دارد می توانند از روش های استارت آپ اقدام کرده و درخواست اقامت بدهند. همچنین افرادی که سرمایه های قابل توجه و بیش از 2 میلیون پوند دارند نیز می توانند در این کشور سرمایه گذاری کرده و اقامت انگلستان را دریافت کنند. با توجه به اینکه هر شخص با توجه به شرایط خود روش متفاوتی را جهت اقامت انتخاب می کندف باید به این نکته توجه کرد که قبل از پرداخت هر هزینه ای بابت ویزای سرمایه گذاری انگلیس با مشاورین موسسه MIE تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تلفنی رایگان این مجموعه بهره مند شوید تا مسیر مطمئنی را انتخاب بفرمایید. همچنین با تکمیل فرم تماس می توانید درخواست دریافت مشاوره تلفنی رایگان در مورد ویزای سرمایه گذرای انگلیس نمایید. در انتهای مقاله نیز بخش "ثبت پرسش" محلی برای طرح سوالات شما در خصوص سرمایه گذاری در انگلیس و پاسخ مشاورین به آن ها می باشد.

امتیاز 3.41 از 5 ( 33 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
علی عباسی
سلام عرض ادب بنده در خصوص سرمایه گذاری مقالتون رو خوندم کامل و خوب بود فقط سوالی که مطرح هست اینه که توی روش های 50 هزار یورویی روی طرح تجاری خیلی سخت گیری و تمرکز هست و هر طرح تجاری رو قبول نمیکنن و خیلی ریسک داره. این موضوع در خصوص سرمایه گذاری 2 میلیون پوندی هم هست یا نه چون سرمایه گذاری رقم خیلی بالاتری هست ریسک کار کمتره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز درخصوص سرمایه گذاری روش 2 میلیون پوندی شما باید این مبلغ را سرمایه گذاری و 3 ماه قبل از اقدام درحساب نشان بدهید که نیازمند به بیزنس پلان یا طرح تجاری خاصی نمی باشد، حداکثر یک ویزای 3 سال و 4 ماه انگلستان میدهد که تا 2 سال قابل تمدید می باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
علی تشکری
سلام خیلی ممنون از مقاله خوب و عالی شما من 55 ساله هستم دخترم تابعیت انگلستان را دارد ایا من با شراکت با فرزند میتوانم سرمایه گذاری کنم و اقامت بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز در حال حاضر کشور انگلیس به ایرانیها اجازه اقامت و اخذ پاسپورت از طریق سرمایه گذاری را نمی دهد. ولی شما می توانید اقامت و پاسپورت سایر کشورهای اروپایی را از طریق سرمایه گذاری و با هزینه کم دریافت کنید. شما می توانید برای دریافت اطلاعات دقیقتر با موسسه ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان در مورد مهاجرت دریافت نمایید. سپاس سپاس
المیرا صادقی
سلام وقت بخیر آیا در حال حاضر با شرایط کرونا امکان اقدام برای انگلستان وجود داره؟ آیا به طور کلی روش 2 میلیون پوندی برای ایرانی ها نتیجه میده؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
بله چون تمام مراحل حقوقی توسط وکیل اروپایی انجام میشه . باید شرایط شما بررسی بشه
اشکان شریعت
سلام و خسته نباشید. ایا برای سرمایه گذاری در انگلستان امکان این موضوع وجود داره که یک شعبه از شرکتی در ایران رو در انگلستان تاسیس کنیم و یکی از اعضای هئت مدیره به عنوان مسئول به انگلستان مهاجرت کنند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام و احترام بله امکان پذیر هست. برای بررسی شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
محمدی
سلام. آیا طرح 200 هزار پوندی برای کسانی که از انگلیس فارغ التحصیل شده اند هم دیگه جواب نمیده ؟ با مبالغ کمتر از 2 میلیون پوند امکان پذیر نیست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله طرح 200 هزار پوندی دیگر امکان پذیر نمی باشد و تنها شرایطی که الان امکان سرمایه گذاری برای شما در انگلستان را فراهم می کند، طرح 2 میلیون پوندی در این کشور می باشد.
شیما کریمی
سلام. با مطالعه مقاله خوبتون چندتا سوال برای من ایجاد شد. برای سرمایه گذاری در انگلستان امکانش هست برای بیزنس پلن کمک داشته باشیم؟ من از نظر مالی شرایط مناسب برای سرمایه گذاری در استارت آپ را دارم. آیا فقط شرایط مالی اهمیت دارد؟ یا رزومه کاری و تحصیلی نیز مهم می باشد؟ ممنونم از پیج خوبتون.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت شما برای سرمایه گذاری باید حداقل 2 میلیون پوند سرمایه در نظر بگیرید و برای بیزنس پلن نیز به شما کمک خواهد شد. موارد متعددی تاثیر گذار هستند اما شرایط مالی یکی از مهم ترین موارد در این ویزا است.
شاکری
سلام و خدا قوت به تیم حرفه ای ملک پور. تلاش شما عزیزان در اطلاع رسانی به افرادی که قصد مهاجرت دارند ستودنی است. مقالاتتان بسیار پر بار و عالی هستند و تمامی اطلاعات مهم و لازم را در اختیار افراد می گذارند. بسیار سپاسگزارم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت ممنونیم از الطاف و محبت شما همراهی شما برای ما باعث افتخار و دلگرمی است.
محمد جواد حیدری
سلام ممنون از وقتتون من قصد دارم از طریق برنامه استارت آپ انگلیس اقدام کنم، برای یکی از آپشن ها نیاز نداشت که حتما فارغ التحصیل انگلیس داشته باشید، میشه شرایطشو توضیح بدید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز شما برای اقدام از طریق استارت آپ باید یک ایده نوآورانه و خلاقانه داشته باشید و برای اساس آن بیزنس پلن ارائه نمایید که نقش مهمی در پذیرفته شدن استارت آپ شما دارد. موردی که شما میفرمایید باید دقیق تر و توسط کارشناسان موسسه بررسی شود که پیشنهاد می کنم برای این منظور از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمایید.
صادق زارع
سلام خسته نباشید، باتوجه به اینکه گفتید الان دیگر با سرمایه گذاری ۲۵۰ هزار پوندی اقامت دریافت نمیشه آیا با سرمایه گذاری این مبلغ میتوان اقامت اسکاتلند رو گرفت؟ و ممنون میشم پیشنهادتون درمورد یک کشور برای خانواده ای ۴ نفره که ۲۵۰ هزار پوند سرمایه دارند و البته دو پسر داریم که یکی ۲۳ و یکی ۱۶ سال دارند رو بدونم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، در حال حاضر طرح های جدیدی در انگلستان و سایر کشورهای بریتانیا وجود دارد که شما با این مبالغ و یا حتی کمتر می توانید اقامت دریافت نمایید اما توجه داشته باشید که فرزند 23 ساله شما در پرونده شما قرار نخواهد گرفت و ایشان می توانند از طریق تحصیل وارد انگلستان شوند.
Daniel
سلام خسته نباشید، من و خانواده ام چهار نفر هستیم و قصد مهاجرت به اسکاتلند را داریم بودجه ما حدود ۳۵۰ هزار پوند است (که اگر یک سال صبر کنیم میتوانیم تا ۵۰۰هزار پوند هم افزایش بدیم ) دو پسر داریم که یکی ۱۵ و یکی ۲۳ سال دارند آیا با این شرایط میتوانیم به اسکاتلند (گلاسکو) برویم ؟؟!!؟؟ با تشکر از سایت خوبتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، شرایط خاصی برای سرمایه گذاری و دریافت اقامت بریتانیا وجود دارد و برای این امر رزومه و شرایط شما باید دقیق توسط وکیل مهاجرت بررسی گردد. پیشنهاد می کنیم که از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه استفاده نمایید و مشاوره کاملی را دریافت نمایید.
Nik
سلام ، یک سوال داشتم که نمیدونم اطلاع دارید یا نه، شما میدونید فاصله گلاسکو و لندن چند دقیقه یا ساعت است؟؟ اگر اطلاع دارید لطفاً بگویید اگر هم ندارید بگویید چون من هر روز منتظر پاسخ شما هستم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز شما این مورد رو می تونید از روی برنامه های موقعیت یاب مانند گوگل مپ به صورت دقیق بررسی نمایید.
Pedram
با سلام من چندین بار سوالم را مطرح کردم ولی پاسخ ندادید ممنون میشم پاسخ بدید. بنده خودم بازنشسته بانک هستم یک پسر دارم ۱۷ ساله ، و ۳۵۰ هزار دلار سرمایه داریم، الان اگر ما با این پول در انگلستان، ولز ، ایرلند، اسکاتلند، هر کدومشون که متحد انگلستان هستند ( هر کدومشون که راحت تر باشد) سرمایه گذاری کنیم آیا من منجر به اقامت من و همسرم و پسرم میشود ؟ و آیا پس از چند سال زندگی به ما اقامت دائم داده میشود!؟؟ با تشکر 🌺
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، رزومه شما دقیقا باید توسط وکیل انگلیسی بررسی شود تا بتوان اظهار نظر دقیقی در مورد شرایط شما انجام داد. اما به طور کلی احتمالا از طریق روش های نوآفرینی یا کار شرکت می توان برای شما اقدام نمود.
ندا
به نظر شما شرایط سرمایه گذاری انگلستان 2022 چقدر میتونه با شرایط امسال متفاوت باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای سرمایه گذاری در انگلستان از روش های مختلفی امکان اقدام وجود دارد. برای دریافت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس بگیرید.
Dorsa
سلام خسته نباشید من حدود ۳ میلیون پوند سرمایه دارم، در مطلبتون گفتید که ۲ میلیون پوند رو هم میشه از Tier 1 و هم از خرید اوراق قرضه دولتی به ویزا تبدیل کرد، بنظرتون از ایران بهتره که از کدوم راه اقدام شه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیزشرایط شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد چرا که از روش های مختلفی می توان برای سرمایه گذاری اقدام نمود. پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره رایگان با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
علی پورمحمدی
درود ۲ سوال دارم آیا سرمایه گذاری از طریق ۱۰ میلیون پوند هنوز برقراره؟ و آیا موسسه شما پشتیبانی میکنه این نوع ویزا رو؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای سرمایه گذاری در انگلستان موسسه از چندین راه اقدام می نماید. پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره با کارشناسان تماس حاصل نمایید.
علی فیاضی
با عرض سلام جسارتا بعد ۳ سال که اقامت دائم میشه گرفت در ویزای نوآوری، برای همسر و فرزند هم میشه گرفت بعد ۳ سال؟ اگه بله که بعد ۵ سال که میتونیم پاسپورت بگیریم برای خودمون، برای همسر و فرزندمونم میتونیم بگیریم آیا؟ یا که اقامت دائم و پاسپورت به خانواده تعلق نمیگیره اگه میشه یه توضیحی بفرمایید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال در پرونده شما قرار میگیرند و همانند شما اقامت دائم و پاسپورت خواهند گرفت.
علی
تورم کشور انگلیس چقدر هست با سرمایه گذاری میشه اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام نرخ تورم کشور انگلیس همون طور که در مقاله نیز اشاره شده است 5.5 درصد هست بله با سرمایه گذاری مناسب کشور انگلیس می توان به اقامت این کشور دست یافت برای اطلاعات دقیق تر و بررسی شرایط تون با موسسه تماس بگیرید.
Aria_farokhi@gmailcom
با سرمایه گذاری و ثبت شرکت میشه ویزای انگلیس رو بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
بله یکی از راه های دریافت اقامت این کشور سرمایه گذاری در این کشور می باشدو یکی از زیر مجموعه های روش سرمایه گذاری ثبت شرکت است
مهناز
سلام من میخواستم یک استارتاپ رو در انگلیس راه انداری کنم با چه مبلغی باید شروع کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شما برای سرمایه گذاری از این طریق نیاز به حداقل 50 هزار یورو دارید.
زهرا باقری
سلام راه های سرمایه گذاری بریتانیارو میفرمایید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب راه های سرمایه گذاری در این کشور شامل:ملک، ثبت شرکت و کارآفرینی می باشد.
ویدا
با چقدر سرمایه گذاری میتونیم اقامت دائم انگلیس رو به دست بیاریم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز کشور انگلستان الان برنامه ی سرمایه گذاری ندارد که از ابتدا منجر به اقامت دائم شود الان یک برنامه سرمایه گذاری که حداقل 50.000 پوند وارد کشور انگلستان نمایید می توانید اقامت دریافت نمایید.
سمیرا میرمرادی
با سلام یعنی حداقل با داشتن 50 هزار پوند میتوان در ابتدا اقامت انگلستان را دریافت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله کمترین میزان سرمایه گذاری حدود 50 هزار پوند می باشد.
مجید
سلام من در حال راه اندازی یک استارتاپ در انگلیس هستم ایا در صورت موفقیت می تونم اقامت دائم رو هم بگیرم؟!
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله یکی از روش های سرمایه گذاری در بریتانیا که به اقامت دائم منتهی می شود، راه اندازی استارتاپ در این کشور است.
آزاده ر ردش
در روش کارآفرینی حداقل سرمایه مورد نیاز چقرد است‌؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
حداقل مبلغ در روش کارآفرینی200 هزار یورو می باشد.
حامد پویان
میخواستم بدونم سریع ترین روشی که از طریق سرمایه گذاری میشه به اقامت دائم انگلیس برسیم کدام روش است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
یکی از سریع ترین روش ها روش ویزایویزای TIER1 است که در صورتی که10 میلیون پوند سرمایه گذاری کنید 2 ساله به اقامت دائم این کشور خواهید رسید.
یاسمن
وقت بخیر من قصد اقدام از روش سرمایه گذاری رو دارم اما می خواستم بدونم تحت چه شرایطی دختر ۱۹ سالم هم میتونه تو کیس قرار بگیره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز چون ایشان بالای 18 سال هستند برای کشور انگلستان امکان پذیر نیست و بهتر است که از طریق تحصیل برای ایشان اقدام نمایید.
زیبا جاوید
سلام روزتون بخیر بهترین روشی که برای سرمایه گذاری پیشنهاد می‌کنید که نیاز به سرمایه گذاری کمتری هم داشته باشد چیست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام به طور کلی بهترین روش با توجه به شرایط هر فرد سنجیده می گردد اما بهترین روش سرمایه گذاری که نیاز به سرمایه کمتری داشته باشد روش نوآفرینی و یا استارتاپ می باشد.
براتی
با سلام آیا ممکن که شخص خودش ایده و طرح تجاری داشته باشه و نخواد که از یک سازمان ایده جدید دریافت کنه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی این امکان هم وجود دارد.
علی یغمایی
سلام هزینه های جانبی که در ویزای سرمایه گذاری باید در نظر بگیرم چه هزینه هایی هست و حدودش چقدره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
هزینه های جانبی شامل موارد زیر است: بیمه درمانی 1400 پوند بیومتریک20 پوند درخواست ویزا برای اولین بار1623 پوند
بهروز برزویی
سلام وقت بخیر آیا با سرمایه گذاری در انگلستان امکان اخذ اقامت برای فرزندان بالای ۲۱ سال هم است یا خیر با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز عموماً تا 18 سال فرزند میتونه به عنوان همراه باشه مگر اینکه شرایط خاص و جدیدی را اعلام بکنند.
محسن
سلام روزتون بخیر من یه بیزینس من هستم و شرکت تجاری دارم میخواستم بخشی از سرمایه ام رو به استرالیا منتقل کنم و یه کسب و کار هم توی انگلیس راه اندازی کنم بهترین روش برای سرمایه گذاری چع روشی رو پیشنهاد می کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و درود بهترین روش سرمایه گذاری به شرایط خود فرد بستگی دارد. اما به طور به صورت کلی برخی از روش هایی که نیاز به سرمایه کمتری دارند بیشتر مورد استقبال متقاضیان قرار می گیرد. روش ثبت شرکت، روش استارت آپ، روش نوآفرینی از روش هایی هستند که نیاز به سرمایه گذاری کمتری دارد و بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند.
احمد ایزانمنش
سلام قصد دارم خانوادگی مهاجرت کنم به انگلیس میخواستم بدونم حداقل هزینه اولیه که باید داشتم برای روش سرمایه گذاری چقدره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
حداقل سرمایه لازم برای دریافت ویزای انگلیس در روش سرمایه گذاری مبلغ 50 هزار پوند می باشد.
ندا آقامحمدی
سلام واسه سرمایه گذاری به صرفه و پربازده، سرمایه گذاری توی چی از بقیه بیشتر جواب میده؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با درود دوست عزیز این که کدام روش سرمایه گذاری بیشتر مناسب شما باشد به شرایط خودتان بستگی دارد ولی در حالت کلی می توان گفت: روش استارتاپ نوآفرینی، ثبت شرکت از استقبال بالاتری برخوردار است.
heydar
سلام روزتون بخیر من برای سرمایه گذاری در یکی از کشور های اروپایی مثل آلمان و انگلیس یا سوئد میخواستم اقدام کنم و توی زمینه ساخت و ساز شرکت ثبت کنم حالا میخواستم بدونم ایراد هایی که برای سرمایه گذاری توی انگلیس وجود داره چی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با درود دوست عزیز برای کشور انگلیس موارد زیر را می توان جز نکات منفی سرمایه گذاری بر شمرد: مالیاتی که صاحبان املاک پرداخت می کنند بالاست و صاحب ملک مسئولیت هایی در در قبال مستأجر دارد. سرمایه گذاری در این کشور نیاز به سرمایه بسیار بالاتر نسبت برخی کشور ها دارد، و در انتها سخت بودن شرایط اخذ اقامت بزرگترین نقطه منفی سرمایه گذاری می باشد.
سمیرا میرمرادی
با سلام یعنی حداقل با داشتن 50 هزار پوند میتوان در ابتدا اقامت انگلستان را دریافت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله کمترین میزان سرمایه گذاری حدود 50 هزار پوند می باشد.
پوریا
سلام ایا برای نوشتن بیزنس پلن موسسه شما میتونه مارو کمک و راهنمایی کنه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله ۰ تا ۱۰۰ پروسه کاریتان توسط وکلای مجرب انجام می شود.
محمد جوادي
با سلام، با سن ٣٣ سال، ارشد مديريت و يك ميليون پوند داريي، بهترين روش اخذ اقامت انگليس چه روشي مي تونه باشه؟ متشكرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست گرامی، شما می توانید از روش های کارشرکت و یا نوآفرینی انگلستان استفاده نمایید که از بهترین روش های اقامتی انگلستان هستند.
علی کاردان
سلام. اولا ممنونم از شما که این همه روش جدید و عالی برای انگلیس رو معرفی کردید. سایتتون واقعا عالیه و ویدئوهای آقای دکتر که روی سایت می گذارید هم مقالات رو تکمیل میکنه. به نظر خودم با شرایطی که توضیح داده شده میتونم از روش کارشرکت اقامت انگلیس رو بدست بیارم، فقط اینکه روشی هست زودتر از 5 سال هم بتونم اقامت دائم انگلیس رو داشته باشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست گرامی. ممنونیم از لطف و محبت شما. بسیار عالی که اطلاعات برای شما مفید بوده و تونسته به شما کمک کنه. بله، روش نوآفرینی در کانادا نیز وجود دارد که شما پس از 3 سال می توانید اقامت دائم انگلستان را دریافت نمایید.
مهرداد
سلام و عرض ادب در مورد مدرک زبان و شرایط سنی استارت اپ راهنمایی میفرمایید؟ مرسی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. در این روش محدودیت سنی وجود ندارد و داشتن مدرک آیتلس 5.5 کفایت می کند.
کیمیا
وقت بخیر ایا برای مهاجرت از طریق استارتاپ در انگلستان محدودیت سنی وجود داره و ایا میشه با دیپلم اقدام کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. خیر دوست عزیز، محدودیتی برای سن و مدرک تحصیلی وجود ندارد و نکته مهم برای دریافت این نوع اقامت داشتن یک ایده نوآورانه است.
Maryam
سلام و عرض ادب آیا امکان داره در انگلستان شرکتی تاسیس بشه که به صورت شراکتی باشه و امکان اقامت گرفتن دو خانواده با یک ثبت شرکت هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله امکان دریافت اقامت چند خانواده از طریق روش کارشرکت در انگلستان وجود دارد اما این موضوع منوط به شرایط هرکدام از خانواده ها خواهد بود و قطعیت آن باید بررسی گردد.
ساجدی
سلام. من شرکت دارم و در زمینه برنامه نویسی کار میکنم. با چندتا شرکت خارجی هم همکاری دارم. شرایط مالیم خوبه و تا 10 میلیارد میتونم هزینه کنم که اقامت انگلیس رو بگیرم. نظرم بیشتر برای اقامت نوآفرینی جلب شده که 3 ساله اقامت دائم میده. خواستم بپرسم شما برای طراحی بیزنس کمک میکنید و کنارمون هستید یا خودمون باید بیزنس پلن بنویسیم؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما می توانید برای روش کارشرکت و نوآفرینی انگلستان اقدام داشته باشید و تیم ما برای آماده سازی بیزنس پلن در کنار شما خواهد بود و نگرانی از بابت بررسی شرایط و آماده سازی بیزنس پلن نداشته باشید.
میثم
سلام وقتتون بخیر من یک ایده خلاقانه دارم اما نمیدونم اون ایده توی کشور انگلستان تایید میگیره یا خیر ؟؟ چطور میتونم مطمئن بشم که میشه تایید گرفت یا خیر ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب مخاطب عزیز برای دریافت اطلاعات در این زمینه لطفاً با موسسه تماس بگیرید
مهدیس
سلام یه سوال داشتم برای کارشرکت ۲ روش رو گفتید یکی اینکه سهام بخریم یکی هم اینکه خودمون شرکت بزنیم و کار کنیم خب این مبلغ ۵۰ الی ۶۰ هزار پوند که گفتید برای هر دو مدل هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. این دو روش در عین شباهت تفاوت هایی با هم خواهند داشت ولی در هزینه ها تقریبا نزدیک به هم هستند.
علیرضا
درود ملک پور جان می خواستم بدونم در حال حاضر می توان از طریق خرید اوراق قرضه به مبلغ ۲ ملیون پوند ویابیشتر به انگلستان مهاجرت کرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز امکان اقدام وجود دارد برای دریافت مشاوره با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید
علی سواری
سلام عرض ادب بنده چندین ساله شرکت نساجی در ایران دارم و 49 سالم هست سرمایه نقدی حدودا 100 هزار پوند دارم و مابقی سرمایه ملکی هست از چه طریقی میتوانم در کشور انگلستان سرمایه گذاری کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما می توانید از طریق روش های کارشرکت و یا حتی نوآفرینی در انگلستان اقدام نموده و اقامت بدست آورید. در این اقامت همسر و فرزندان شما نیز اقامت دریافت می کنند.
مهران
سلام خداقوت ،ببخشید یه سوال اگر بیزینس راه اندازی کردیم درروش استارت اپ وبیزینس به هردلیلی کنسل شد ایااقامت ماهم باطل میشه ودوم اینکه ایا بعد ورود به این کشور میتونیم وارد بیزینس دیگری بشیم ؟؟ منظورم اینه کسب وکارخودم نگرفت
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. شما تا زمان دریافت اقامت دائم خود باید روی برنامه استارتاپ خود کار کنید ولی امکان تغییر نوع ویزا تحت شرایطی وجود دارد.
موسایی
سلام در مورد ثبت شرکت در انگلستان من سابقه مدیریت ندارم آیا امکان دارد از طریق ثبت شرکت اقدام کنم و یک فرزند ۲۵ ساله دارم چطور میتونم با خودم ببرمش؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز ثبت شرکت در انگلستان نیاز به سابقه مدیریتی ندارد شما می‌توانید پس از ثبت شرکت برای فرزندتان جاب آفر ارسال نمایید و یا اینکه برای ایشان پذیرش تحصیلی بگیرید.
پدرام
سلام و عرض ادب من در ایران دارای یک شرکت دانش بنیان هستم و قصد دارم برای سرمایه گذاری برای انگلیس اقدام کنم میخواستم بپرسم که از چه طریقی می تونم اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما می توانید از روش های ثبت شرکت و یا استارت اپ اقدام نمایید.
پژواک
سلام و خسته نباشید. آیا امکانش هست که در صورت اقدام برای نوآفرینی انگلستان، بتونیم همزمان با همسر اجازه کار تمام وقت داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز در صورت اقدام از طریق روش نوآفرینی کل خانواده با هم اقامت می‌گیرید و همسر اجازه کار فول تایم خواهند داشت‌.
نوید
سلام وقت بخیر. من۲۸ سالمه و مهندس آی تی هستم و حدود ۱۰ میلیارد تومان سرمایه دارم. آیا با این سرمایه میتونم ویزای سرمایه گذاری انگلیس رو دریافت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز با نصف این مبلغ امکان سرمایه گذاری وجود دارد.
یاسمین
سلام برای ویزای سرمایه گذاری انگلیس، لازم است که تمکن مالی ارائه دهیم یا خیر؟ و حداقل میزان سرمایه گذاری در انگلستان چقدر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام خیر دوست عزیز نیازی به ارائه تمکن مالی نمی باشد. حداقل میزان سرمایه گذاری نیز تعریف نشده است.
علی فرهادی
سلام من 40 سالمه ارشد نرم افزار دارم و متاهل هستم همسرم پرستارن و 33 ساله شون هست یک فرزند 7 ساله هم داریم. هردومون سابقه کار چندین ساله مرتبط داریم خودم یه شرکت دارم و تمکن مالی خوبی داریم از نظر شما بهترین روش برای سرمایه گذاری در انگلیس کدام هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما می توانید از روش نوافرینی یا ثبت شرکت اقدام نمایید. برای دریافت مشاوره میتوانید با موسسه تماس بگیرید.
مهدی عابدی
سلام من یک شرکت ثبت شده با سابقه کار 6 ساله در زمینه نرم افزار دارم 37 سالمه و مجرد هستم ارشد مهندسی فرم افزار و لیسانس برق دارم. سابقه کاری مرتبط هم دارم در زمینه شرکتم. میخواستم بپرسم شرایط سرمایه گذاری در انگلستان رو دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله شما میتوانید برای روش های کارشرکت و یا نوآفرینی در انگلستان اقدام داشته باشید و بیزنس خود را راه اندازی نمایید.
ولی پور
سلام با حداقل چقدر سرمایه ما میتونیم پاسپورت انگلستان رو برای کل خانواده دریافت کنیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با ساام دوست عزیز بستگی به شرایط شما روشی که اقدام می نمایید دارد.
مشاوره رایگان