سرمایه گذاری در انگلستان

28 اردیبهشت 1401 13 نظر

سرمایه گذاری در انگلستان، اخذ اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت به انگلیس از طریق سرمایه گذاری و معرفی بهترین راه اخذ اقامت انگلستان در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفته است. مهاجرت به انگلیس از طریق سرمایه گذاری به چه صورت امکان پذیر است؟ سرمایه لازم جهت اخذ اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری چه مقدار است؟ آیا با سرمایه گذاری در انگلستان از طریق خرید ملک، امکان اخذ اقامت این کشور وجود دارد؟ انگلستان که به تازگی از اتحادیه اروپا نیز خارج شده است هنوز خواهان و متقاضیان بسیار زیادی جهت مهاجرت دارد. کشور انگلستان نیز مانند سایر کشورها 6 روش اخذ اقامت تولد، ازدواج، پناهندگی، کار، تحصیل و سرمایه گذاری را برای مهاجرت مشخص کرده است که افراد با توجه به شرایط خود می توانند از یکی از این شش روش فوق، درخواست خود جهت اخذ اقامت این کشور را اعلام نمایند. در این مقاله به طور تخصصی در خصوص مهاجرت به انگلیس از طریق سرمایه گذاری،  سرمایه گذاری در انگلستان و اخذ اقامت از این طریق می پردازیم. موسسه ملک پور با بیش از 16 سال سابقه فعالیت درخشان در امر حقوق بین الملل خصوصی و مهاجرت، به طور تخصصی در بحث امور سرمایه گذاری فعالیت دارد. به همین شما می توانید جهت دریافت مشاوره های تخصصی در باب سرمایه گذاری در انگلستان و مهاجرت، فرم تماس را پر کرده و یا با دفاتر موسسه ملک پور تماس حاصل فرموده و از مشاوره های رایگان تلفنی این مجموعه بهره مند گردید. این مقاله و مطالب موجود در آن بر اساس تحقیقات صورت گرفته توسط ما و پرسش از وکلای محلی همکار کشور انگلستان و همچنین بررسی سایت های دولتی در این رابطه، به شما ارائه می شود.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در انگلستان

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد سرمایه گذاری در انگلستان

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد سرمایه گذاری در انگلستان

 

 

اقامت پنجاه هزار پوندی انگلستان در 30 ثانیه

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

سرمایه گذاری در انگلستان

 شرایط سرمایه گذاری در انگلستان

انگلستان کشوری در غربی ترین نقطه اروپاست و به علت آب و هوای مناسب، شرایط کار و اقتصاد پویا، زبان رسمی انگلیسی، شرایط رفاه شهروندان و.... از کشورهای پرتقاضا جهت مهاجرت می باشد. کشور انگلستان که محل تولد بزرگانی نظیر شکسپیر و جان لنون می باشد از نظر فرهنگی و هنری، سوابق درخشانی دارد. انگلستان با 67 میلیون نفر جمعیت، بیست و دومین کشور پرجمعیت جهان محسوب می شود. پایتخت این کشور، شهر لندن است که جزو بهترین شهرهای جهان از نظر زندگی به شمار می آید. یکی از عوامل بسیار مثبت کشور انگلستان که در جهان بی نظیر می باشد، شرایط آموزشی و نظام تحصیلی در این کشور است. با وجود دانشگاه هایی نظیر آکسفورد و کمبریج، آرزوی هر دانشجویی می باشد که در برتریتن دانشگاه های دنیا که در انگلستان مستقر می باشد مشغول به تحصیل شود. سرمایه گذاری در انگلستان شرایط بسیار مناسبی دارد و با سرمایه گذاری با تحقیق مناسب در این کشور می توان به سود بسیار مناسبی دست یافت. البته شرایط اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری پیچیده است و در ادامه به بررسی جزییات آن خواهیم پرداخت.

 • لندن:

لندن یکی از مشهورترین و محبوب ترین شهرهای جهان پایتخت و بزرگترین شهر کشور انگلستان می باشد که از پیشینه تاریخی برخوردار است. از جذابیت های این شهر می توان به برج ساعت لندن یعنی بیگ بن (Big Ben) اشاره کرد.

 • منچستر:

منچستر یکی دیگر از شهرهای مهم انگلستان و پس از لندن بزرگترین شهر این کشور می باشد. اغلب افراد این شهر را به فوتبال حرفه ای می شناسند. دلیل این امر می تواند این باشد که باشگاه های فوتبال محبوبی همچون منچستر یونایتد و منچستر سیتی در این شهر حضور دارند.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد اقامت پنجاه هزار پوندی انگلستان

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اقامت پنجاه هزار پوندی انگلستان

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اقامت پنجاه هزار پوندی انگلستان

ویزای سرمایه گذاری انگلستان و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری

افرادی که قصد سرمایه گذاری در کشور انگلستان را دارند باید شرایط سرمایه گذاری انگلستان 2021 را دارا باشند. همانطور که می دانید ویزای سرمایه گذاری کشور انگلستان از نوع Tier 1  است. در ادامه شما را با شرایط سرمایه گذاری انگلستان 2021 نسبت به انواع ویزا آشنا می کنیم. سرمایه گذاری در انگلستان و اخذ اقامت در انگلستان از طریق ویزای سرمایه گذاری انگلستان دو بحث متفاوت می باشد. سرمایه گذاری و اخذ اقامت در انگلستان به چند روش مختلف امکان پذیر است که در این بخش مورد بررسی قرار می گیرند. مطابق با قوانین، 6 روش اخذ اقامت انگلستان شامل موارد زیر می شود:

ویزای نوآوری

این ویزای سرمایه گذاری انگلستان متعلق به شخصی می باشد که با ایده نو در زمینه های اقتصادی، قصد راه اندازی کسب و کاری را در انگلستان دارد که مشابه این ایده تا قبل وجود نداشته است و امکان رشد اقتصادی بسیاری زیادی را به وجود می آورد. برای این نوع ویزا حداقل 50 هزار پوند سرمایه گذاری لازم است و طرح تجاری شخص باید توسط اسپانسرهای مشخص شده از طرف اداره مهاجرت انگلستان تأیید شود.

ویزای استارت آپ

این ویزا مناسب برای افرادی می باشد که قصد راه اندازی یک کسب و کار را دارند که توانایی رشد بسیار زیادی دارد و امکان کسب سود زیادی را در انگلستان فراهم می سازد. برای ویزای استارت آپ انگلستان نیز شخص نیاز به یک ایده نو دارد ولی در مقایسه با روش قبلی نیاز به حداقل سرمایه 50 هزار پوندی نمی باشد.

ویزای کارآفرینی

این ویزا، اقامت از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی با 200 هزار پوند می باشد که در حال حاضر این روش بسته شده است و امکان اقدام از طریق آن نیست.

ویزای استعداد خاص

این ویزا برای افرادی که دارای استعداد بسیار خاص و یا مهارت های فوق العاده در زمینه های رهبری و مدیریت در تخصص و رشته های خود می باشند مناسب است و با این ویزا شخص می تواند به عنوان مدیر یک شرکت، کارمند یا حتی خوداشتغالی فعالیت نماید. تخصص شخص باید توسط مؤسسات خاصی در انگلستان تأیید شود.

ویزای سرمایه گذاری انگلستان برای فارغ التحصیلان این کشور

این ویزا برای افرادی که در انگلستان تحصیل کرده اند می باشد که فعلاً این قانون نیز بسته شده و امکان اقدام از طریق آن فراهم نمی باشد.

ویزای سرمایه گذاری انگلستان

این  ویزای سرمایه گذاری انگلستان است که حداقل میزان سرمایه گذاری باید 2 میلیون پوند باشد. در صورتی که شخص بتواند اثبات کند این سرمایه متعلق به خود او یا همسر وی می باشد و از طرق قانونی این سرمایه را به دست آورده است می تواند برای این اقامت اقدام نماید.

سرمایه گذاری در انگلستان از طریق خرید ملک 

گرچه از طریق خرید ملک در برخی کشورهای دنیا، امکان اخذ اقامت وجود دارد؛ اما این امر در کشور انگلستان امکان پذیر نیست و از این طریق نمی توان به اقامت کشور انگلستان دست یافت. خرید ملک از امن ترین روش های سرمایه گذاری در انگلستان می باشد و شخص نگرانی از بین رفتن سرمایه خود را نخواهد داشت بنابراین شخص سرمایه گذار از طریق خرید ملک، با افزایش قیمت ملک و دریافت اجاره ملک می تواند علاوه بر آنکه سرمایه خود را بدون ریسک افزایش دهد، سود آن را نیز دریافت کند. همان طور که اشاره شد خرید ملک در کشورهایی مانند پرتغال، یونان و قبرس منجر به اخذ اقامت این کشورها می شود اما این امکان در کشور انگلستان فراهم نیست و برای اخذ اقامت آن، باید از سایر روش ها اقدام کرد. سرمایه گذاری در انگلستان و خرید ملک در آن  برای اتباع خارجی امکان پذیر است و حتی نیاز به داشتن اقامت و یا زندگی کردن در این کشور وجود ندارد. افرادی که علاقمند به اخذ اقامت کشورهای اروپایی از طریق خرید ملک می باشند، می توانند به لینک های ذیل مراجعه کرده و اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهند.

سرمایه گذاری در انگلستان از طریق ثبت شرکت

یکی از روش های سرمایه گذاری در انگلستان، ثبت شرکت در این کشور است. ثبت شرکت در برخی کشورها قابلیت اخذ اقامت به طور مستقیم را دارد و با ثبت شرکت در کشورهایی نظیر اوکراین، مجارستان و اسلواکی می توان اقامت گرفت و با پرداخت مالیات به صورت سالیانه، این اقامت را تمدید کرد تا به اقامت دائم دست یافت. در برخی کشورها نظیر آلمان، هلند و انگلستان نیز امکان اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت وجود دارد ولی صرف ثبت شرکت منجر به اخذ اقامت نمی شود و نیاز به ارائه مدارک و اخذ تأییدیه هایی نیز می باشد. این مقاله توسط تیم موسسه ملک پور تهیه و تدوین شده است و هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع، شرعاً، قانوناً و اخلاقاً حرام میباشد. همانطور که اشاره شد چند روش اخذ اقامت در انگلستان وجود دارد که در روش هایی نظیر استارت آپ و یا ویزای نوآوری، شخص نیاز به ثبت شرکت و ایجاد کسب و کار دارد ولی در کنار این روش باید طرح تجاری مورد نظر خود را نیز ارائه دهد و تأییدیه طرح تجاری خود را دریافت کند تا واجد شرایط اقامت انگلستان باشد.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد کار شرکت انگلیس

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد کار شرکت انگلیس

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد کار شرکت انگلیس

 

مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

این مقاله را از دست ندهید: مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

در این مقاله ما جوانب مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت را به شما خواهیم آموخت.

سرمایه گذاری در انگلستان از طریق کارآفرینی

در سالیان گذشته سرمایه گذاری در انگلستان تحت قانون کارآفرینی شرایط مناسبی داشت و با سرمایه گذاری 200 هزار پوندی در انگلستان و کارآفرینی در انگلستان و استخدام افراد انگلیسی، امکان اخذ اقامت در این کشور وجود دارد. در صورت سود دهی بیزنس این روش برای افراد خارجی ممکن می شود. شرایط اخذ اقامت انگلستان از کارآفرینی به ویزای نوآوری و استارت آپ تقسیم شد که با تغییراتی روبرو شد. در کارآفرینی شرایط طرح تجاری با سخت گیری کمتری همراه بود و نیاز به سرمایه گذاری 200 هزار پوندی داشت؛ اما در روش نوآوری و استارت آپ، سخت گیری روی طرح تجاری و نو آوری کسب و کار مورد نظر بیشتر شده و حداقل سرمایه مورد نیاز کاهش یافته است. برای ایجاد کارآفرینی یا فعالیت Innovative و همچنین استارتاپ (Start-Up) در انگلستان، متقاضیان می بایست حداقل 945 پوند در حساب بانکی خود داشته باشند. در این راستا متقاضیان برای ایجاد کسب و کار در انگلستان باید حداقل 50 هزار پوند سرمایه داشته باشند. این موضوع، نشان دهنده تغییر سیاست اداره مهاجرت در خصوص جذب سرمایه گذاری می باشد که دارای ایده های نوآورانه باشد. البته با توجه به پیشرفت چشم گیر صنعت و تکنولوژی و رشد ایده های جدید، این تغییرات قابل پیش بینی بود.

سرمایه گذاری در انگلستان از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در انگلستان، خرید اوراق قرضه می باشد. اوراق قرضه دولتی موجب حفظ سرمایه و کسب سود در یک کشور می شود؛ اما بحث اقامت از خرید اوراق قرضه و یا سهام متفاوت است. در برخی کشورهای دنیا مانند انگلستان امکان اخذ اقامت با خرید سهام و یا اوراق قرضه دولتی وجود دارد و حتی در برخی کشورها نظیر حوزه دریای بالتیک، امکان اخذ اقامت و سود همزمان امکان پذیر فراهم است. در این روش سرمایه گذاران می توانند با خرید حداقل 2 میلیون پوند اوراق قرضه و یا با سرمایه گذاری در شرکت های ثبت شده در انگلستان اجازه اقامت برای کل خانواده خود را ظرف مدت ۸ هفته دریافت نمایند. لازم به ذکر است که سرمایه گذاران می توانند پس از ۵ سال اقامت دائم و پس از 6 سال تابعیت کشور انگلستان را به دست آورند. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و خرید اوراق قرضه و اخذ اقامت شرایط کشورهایی که از این روش، اعطای اقامت می کنند را در وب سایت رسمی موسسه ملک پور مطالعه بفرمایید.

سرمایه گذاری در انگلستان از طریق خودحمایتی

اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری و خود حمایتی یکی از بهترین روش های اخذ اقامت و از بهترین زیرشاخه های سرمایه گذاری می باشد که در برخی کشورها مورد حمایت قرار گرفته و اجرا می شود. برخی مواقع افراد از تمکن مالی مناسبی برخوردار می باشند، اما تخصص و یا هدف راه اندازی کسب و کار خاصی ندارند و یا حتی آمادگی انتقال سرمایه به یک کشور خارجی را نداشته و تمایل دارند که پس از اخذ اقامت و زندگی در کشور مورد نظر و بررسی محیط، در صورت ایجاد اشتیاق و علاقه سرمایه گذاری انجام دهند. برای چنین افرادی، روش خودحمایتی یک روش سرمایه گذاری منطقی و مناسب می باشد که منجر به اخذ اقامت نیز می شود. خودحمایتی به معنای اخذ اقامت بدون اجازه کار است و افراد با هزینه خود در کشور مقصد زندگی می نمایند. این قانون در تمامی کشورهای دنیا وجود ندارد و تنها در برخی کشورها امکان اخذ چنین اقامتی وجود دارد. این روش در کشور انگلستان نیز امکان پذیر نیست و متأسفانه اقامت به نام و حتی شبیه خود حمایتی و یا تمکن مالی وجود ندارد و متقاضیان این روش اقامتی باید قوانین کشورهای اتریش، سوئیس، فرانسه، اسپانیا را در این زمینه بررسی کنند.

حداقل سرمایه گذاری در انگلستان

روش های سرمایه گذاری در انگلستان دارای زیرشاخه های متعددی می باشد و همین موضوع موجب شده تا افراد بیشتری را واجد شرایط سرمایه گذاری در انگلیس کند. اولین مولفه مهم و ضروری برای سرمایه گذاری در انگلستان، برخورداری از یک حداقل هایی می باشد. این حداقل ها شامل: سرمایه، رزومه، مدرک تحصیلی و... می شود. داشتن سرمایه و منابع مالی باعث می شود تا افراد به فکر سرمایه گذاری در هر کشوری به خصوص انگلستان باشند.  حداقل سرمایه در هر روش سرمایه گذاری در انگلستان، متغیر است اما به طور کلی هر فرد برای برخورداری از شرایط سرمایه گذاری در انگلیس، حداقل باید دارای یک سرمایه 50 هزار پوندی باشند. البته که این مبلغ کافی نبوده چرا که سرمایه گذاری در انگلستان، هزینه های جانبی دیگری را هم در بر دارد که فرد باید از عهده آن برآید. اما شروع سرمایه گذاری در انگلیس با مبلغ 50 هزار پوند است.

بهترین سرمایه گذاری در انگلیس

بهترین سرمایه گذاری در انگلیس، توسط متقاضی مشخص می شود. هر کدام از روش ها که شباهت و انطباق پذیری بیشتری با وضعیت فرد داشته باشد، تبدیل به بهترین سرمایه گذاری در انگلیس می شود. با این حال بد نیست از معروف ترین راه و روش های سرمایه گذاری که افراد بسیاری آن را انتخاب نموده اند، آگاه شوید.

سرمایه گذاری با خرید ملک

هرچند که این روش تضمین کننده اقامت متقاضیان در انگلیس نخواهد بود اما یکی از راه های مناسب برای سرمایه گذاری در انگلیس می باشد. سرمایه گذاری با خرید ملک در انگلستان با 2 میلیون پوند امکان پذیر است و یکی از شرایط مهم این روش، عدم اجازه فروش ملک تا 5 سال پس از خرید است.

سرمایه گذاری 200 هزار پوندی

راه کم درسر و آسان دیگری برای سرمایه گذاری در انگلستان وجود دارد که بدون داشتن مدرک تحصیلی؛ امکان پذیر است و شیوه این روش، ثبت شرکت با حداقل سرمایه 200 هزار پوند می باشد.

سرمایه گذاری 50 هزار پوندی

سرمایه گذاری استارتاپ 50 هزار پوندی نیز می تواند زمینه ساز موفقیت افراد به همراه امکان اقامت سریع آنان باشد. این فرصت از سوی دولت انگلیس برای استارتاپ ها و شرکت ها با ایده های نوآورانه و جدید می باشد.

اقامت 50هزار یورویی اروپا

این مقاله را از دست ندهید: اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی

در این مقاله ما جوانب اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی را به شما خواهیم آموخت.

هزینه سرمایه گذاری در انگلستان

علاوه بر مبلغی که به عنوان سرمایه برای فرد سرمایه گذار نیاز است تا بتواند سرمایه گذاری موفقی در انگلستان داشته باشد. در این راه هزینه های دیگری نیز وجود دارد که نمی توان آن را نادیده گرفت. این هزینه ها شامل مواردی بسیاری همچون: خرید بلیط، هزینه اقامت، هزینه درخواست، ویزای همراهان و مواردی این چنینی می باشد که برای هر متقاضی، متفاوت خواهد بود و همگی در لیست هزینه سرمایه گذاری در انگلستان قرار می گیرد. هزینه های یکسان و مشابه دیگری وجود دارد که همه متقاضیان با آن روبرو شده و باید آن را پرداخت نمایند. جزییات این هزینه ها در جدول زیر ذکر شده است:

نوع هزینه

مبلغ(پوند)

بیمه درمانی برای شروع سرمایه گذاری

1400

بیومتریک

19.20

درخواست ویزا برای اولین بار

1623

سرمایه گذاری در انگلستان و استانداردهای سرمایه گذاری

وقتی صحبت از سرمایه گذاری در خارج از کشور می شود، یکی از مهمترین موارد، بررسی استانداردهای سرمایه گذاری و تحقیق تخصصی در این زمینه می باشد. عوامل بسیار زیادی در تصمیم سرمایه گذاران در یک کشور تأثیرگذار است. سرمایه گذاری و کسب سود در کنار اخذ اقامت از مواردیست که سرمایه گذاران به آن توجه می کنند؛ اما در کنار این موارد باید امنیت سرمایه گذاری، رعایت استاندارد های بین المللی در خصوص سرمایه گذاری و... نیز بررسی شود. متقاضیان بسیاری در سال های اخیر در کشورهایی نظیر ترکیه، امارات و گرجستان سرمایه گذاری کرده و با مشکلاتی مانند عدم حمایت دولت از سرمایه گذار خارجی، نرخ های مالیات غیرعادلانه و یا مصادره اموال خود روبرو شدند. به همین جهت قبل از انتقال سرمایه و سرمایه گذاری در خارج از کشور، پیشنهاد وکلای موسسه ملک پور، تحلیل و بررسی امنیت سرمایه گذاری و استانداردهای بین المللی سرمایه گذاری در کشور مورد نظر می باشد. برخی از مهم ترین استانداردها و عوامل مهم امنیت سرمایه گذاری در این بخش بررسی می شود.

کنترل فساد انگلستان

نرخ کنترل فساد در انگلستان

کنترل فساد یکی از مهمترین عوامل امنیت سرمایه گذاری در انگلستان می باشد. در کشوری که فساد وجود دارد ادارات دولتی، دادگاه ها و... قابل اعتماد نیستند و در صورت بروز اختلاف، شخص خارجی نمی تواند حق و حقوق خود را در مقابل دولت کشور مقصد و یا اتباع آن کشور دریافت کند. کشور انگلستان از نظر فساد اداری، نرخ بسیار پایینی دارد و از این نظر کاملاً کنترل شده است.

ریسک مصادره انگلستان

نرخ خطر مصادره اموال در انگلستان

مصادره اموال به معنی مصادره شدن ملک و دارایی شخص در یک کشور می باشد. کشوری که دارای نرخ بالای خطر مصادره اموال باشد، سرمایه گذار خارجی اطمینان کافی جهت حفظ سرمایه خود را ندارد و به همین جهت برای سرمایه گذاری اقدام نمی نماید. نرخ مصادره اموال 1 به امن ترین کشورها از نظر خطر مصادره اموال و نرخ مصادره اموال 7 به نامناسب ترین کشورها از این نظر تعلق می گیرد. بنابراین کشور انگلستان با نرخ مصادره اموال 1، از امنیت کافی برای سرمایه گذاری برخوردار می باشد.

شاخص نظارتی انگلستان

شاخص کیفیت نظارتی در انگلستان

کیفیت نظارتی به معنی حمایت و توانایی کنترل و قانون گذاری دولت یک کشور در خصوص حمایت و کمک در پیشرفت اقتصاد در بخش خصوصی است. این شاخص در کشورهایی با کیفیت نظارتی بالا حداکثر با 2.5+ و در کشورهایی با کیفیت نظارتی پایین حداقل با عدد 2.5- نمایش داده می شود. از منظر این شاخص نیز کشور انگلستان پیشرفت عالی داشته و شرایط بسیار خوبی برای سرمایه گذاری دارد.

 

 

سرمایه گذاری در انگلستان و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار

جدا از استانداردهای سرمایه گذاری، شاخص هایی در بحث سرمایه گذاری وجود دارند که در سود و شرایط اقتصادی بازار یک کشور تأثیر دارند. این شاخص ها می توانند تا حدودی مشخص کننده وضعیت اقتصاد یک کشور و تعیین کننده مسیر حرکت و هدایت اقتصاد آن کشور باشند. از مهم ترین شاخص های اقتصادی تأثیرگذار در سرمایه گذاری خارجی عبارتند از:

مالیات انگلستان

نرخ مالیات در انگلستان

کشور انگلستان نظیر سایر کشورهای اروپایی، اهمیت زیادی به مالیات می دهد و نرخ بالایی از مالیات را در کشور خود وضع کرده است؛ البته این امر را می توان به علت خدمات اجتماعی بالا در این کشور دانست. نرخ مالیات در انگلستان حدود 33 درصد می باشد که البته در مقایسه با برخی کشورها نظیر دانمارک، در سطح بسیار پایین تری قرار دارد.

 

نرخ تورم در انگلستاننرخ تورم انگلستان

در کشوری که نرخ تورم بالاست، سرمایه گذاری امنیت کافی ندارد و شخص سرمایه گذاری از ثبات سرمایه خود در کشور مورد نظر اطمینان ندارد. نرخ تورم در کشور انگلستان از سال 1980 که در بیشترین میزان خود بوده، کنترل شده است و اکنون درصد مناسبی را به خود اختصاص داده است.

 

ناخالص در انگلستان

نرخ تولید ناخالص داخلی در انگلستان

تولید ناخالص ملی، میزان تولید یک کشور در طول یک سال می باشد. این نرخ با توجه به جمعیت و مساحت یک کشور مشخص می شود و بر اساس آن می توان وضعیت رشد اقتصادی در کشور مورد نظر را بررسی کرد. کشور انگلستان از جمله برترین کشورها در خصوص میزان نرخ تولید ناخالص داخلی (GDP) می باشد.  

 

 

مزایای سرمایه گذاری در انگلستان

در مهاجرت به انگلیس از طریق سرمایه گذاری باید نکات مثبت و منفی را با هم ارزیابی کرد و در کنار هم قرار داد تا بتوان ارزیابی کامل و دقیقی از سرمایه گذاری در انگلستان داشت. مزایای سرمایه گذاری در انگلستان بسیار زیاد می باشد و در مقایسه با معایب آن بسیار کمتر است؛ ولی بایست در هر صورت همه موارد را با یکدیگر مقایسه کرد و حتی موارد مثبت و منفی سرمایه گذاری در انگلستان را با سایر کشورها مقایسه کرد. جهت کسب اطلاعات کامل در خصوص روش های مهاجرت به انگلستان و سرمایه گذاری در تمامی کشورها می توانید ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را تهیه بفرمایید.

برخی از نکات مثبت سرمایه گذاری در انگلستان عبارتست از:

سرمایه گذاری در انگلستان

 • آزادی و شرایط باز برای سرمایه گذاران خارجی
 • سیستم مالیاتی ساده
 • محدودیت های کمتر در قوانین (نظیر ضمانت های پیچیده برخی کشورها و..)
 • امنیت سرمایه گذاری و رتبه یکم در دنیا از نظر سلامت نظام سیاسی و اداری و قضایی
 • پروسه سریع در وقت سفارت در برخی روش ها

 

 

 

معایب سرمایه گذاری در انگلستان

در کنار مزایای زیاد سرمایه گذاری در انگلستان باید به معایب آن نیز اشاره کرد. برخی از این معایب در این بخش اشاره شده است ولی در مجموع شاید در هر کسب و کار و هدف شخص، مزایا و معایب متفاوت باشد. بنابراین با توجه به این که در این بخش به طور کلی به معایب سرمایه گذاری در انگلستان پرداخته می شود، بهتر است که قبل از هر گونه اقدام، با وکلای متخصص امور سرمایه گذاری مشورت صورت گیرد تا منجر به بیشترین منفعت و سود شود. معایب سرمایه گذاری در انگلستان عبارتند از:

 • مالیاتی که صاحبان املاک در مقابل اجاره دریافتی پرداخت می کنند بالا می باشد.
 • صاحب ملک در کشور انگلستان و مالکیت املاک، مسئولیت هایی در این کشور در قبال مستأجر دارد.
 • سرمایه گذاری در این کشور نیاز به سرمایه بسیار بالاتر نسبت به برخی کشورها دارد و سرمایه گذاری همیشه ریسک های خود را دارد.
 • شرایط محدود و سخت اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری که می توان گفت بزرگترین نقطه منفی سرمایه گذاری در انگلستان می باشد.

 

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب سرمایه گذاری در انگلستان هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت که تدریس جناب استاد ملک پور است استفاده نموده و در حد یک وکیل مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت


سوالات متداول

انواع روش های سرمایه گذاری در انگلستان کدامند؟

از روش های مختلفی مانند خرید ملک، ثبت شرکت و کارآفرینی در انگلستان می توان اقدام به سرمایه گذاری در این کشور کرد.

حداقل مبلغ مورد نیاز برای کارآفرینی در انگلستان چه مقدار است؟

حداقل مبلغ مورد نیاز در سرمایه گذاری در انگلستان از طریق استارت آپ، 50 هزار یورو و در روش کارآفرینی در انگلستان، 200 هزار یورو می باشد.

آیا با سرمایه گذاری در انگلستان می توان اقامت این کشور را دریافت کرد؟

برخی از روش های سرمایه گذاری مانند کارآفرینی و استارت آپ، با مرور زمان و در صورت برخوداری از شرایطی منجر به اخذ اقامت انگلستان می شود.

سخن پایانی

سرمایه گذاری در انگلستان، روش های مختلف سرمایه گذاری در کشور انگلستان، مزایا و معایب مهاجرت به انگلیس از طریق سرمایه گذاری و همچنین معرفی بهترین راه اخذ اقامت انگلستان در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. در این خصوص می توان گفت که سرمایه گذاری در انگلستان برای برخی متقاضیان مناسب است و برای برخی افراد مناسب نمی باشد. قطعاً برای شخصی که قصد سرمایه گذاری و اخذ سود دارد، کشور انگلستان گزینه مناسبی می باشد و متقاضی می تواند با سرمایه گذاری در این کشور سود زیادی را به دست آورد. حتی این امکان برای شخص سرمایه گذار در انگلستان فراهم است که با دریافت ویزاهای تجاری بلند مدت، امکان رفت و آمد آزاد به این کشور را نیز داشته باشد؛ اما برای افرادی که قصد زندگی و اقامت در انگلستان دارند شرایط متفاوت است. در این بخش افرادی که دارای ایده نو و جدید و یا اختراع مناسب می باشند که امکان کسب سود و پیشرفت اقتصادی در آن وجود دارد می توانند از روش های استارت آپ اقدام کرده و درخواست اقامت بدهند. همچنین افرادی که سرمایه های قابل توجه و بیش از 2 میلیون پوند دارند نیز می توانند در این کشور سرمایه گذاری کرده و اقامت انگلستان را دریافت کنند. با توجه به اینکه هر شخص با توجه به شرایط خود روش متفاوتی را جهت اقامت انتخاب می کندف باید به این نکته توجه کرد که قبل از پرداخت هر هزینه ای با مشاورین موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تلفنی رایگان این مجموعه بهره مند شوید تا مسیر مطمئنی را انتخاب بفرمایید. همچنین با تکمیل فرم تماس می توانید درخواست دریافت مشاوره تلفنی رایگان نمایید. در انتهای مقاله نیز بخش "ثبت پرسش" محلی برای طرح سوالات شما در خصوص سرمایه گذاری در انگلستان و پاسخ مشاورین به آن ها می باشد.

امتیاز 4.42 از 5 ( 16 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
علی عباسی
سلام عرض ادب بنده در خصوص سرمایه گذاری در انگلستان مقالتون رو خوندم کامل و خوب بود فقط سوالی که مطرح هست اینه که توی روش های 50 هزار یورویی روی طرح تجاری خیلی سخت گیری و تمرکز هست و هر طرح تجاری رو قبول نمیکنن و خیلی ریسک داره. این موضوع در خصوص سرمایه گذاری 2 میلیون پوندی هم هست یا نه چون سرمایه گذاری رقم خیلی بالاتری هست ریسک کار کمتره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز درخصوص سرمایه گذاری در انگلستان روش 2 میلیون پوندی شما باید این مبلغ را سرمایه گذاری و 3 ماه قبل از اقدام درحساب نشان بدهید که نیازمند به بیزنس پلان یا طرح تجاری خاصی نمی باشد، حداکثر یک ویزای 3 سال و 4 ماه انگلستان میدهد که تا 2 سال قابل تمدید می باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
علی تشکری
سلام خیلی ممنون از مقاله خوب و عالی شما من 55 ساله هستم دخترم تابعیت انگلستان را دارد ایا من با شراکت با فرزند میتوانم سرمایه گذاری کنم و اقامت بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز در حال حاضر کشور انگلیس به ایرانیها اجازه اقامت و اخذ پاسپورت از طریق سرمایه گذاری را نمی دهد. ولی شما می توانید اقامت و پاسپورت سایر کشورهای اروپایی را از طریق سرمایه گذاری و با هزینه کم دریافت کنید. شما می توانید برای دریافت اطلاعات دقیقتر با موسسه ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان در مورد مهاجرت دریافت نمایید. سپاس سپاس
المیرا صادقی
سلام وقت بخیر آیا در حال حاضر با شرایط کرونا امکان اقدام برای انگلستان وجود داره؟ آیا به طور کلی روش 2 میلیون پوندی برای ایرانی ها نتیجه میده؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
بله چون تمام مراحل حقوقی توسط وکیل اروپایی انجام میشه . باید شرایط شما بررسی بشه
اشکان شریعت
سلام و خسته نباشید. ایا برای سرمایه گذاری در انگلستان امکان این موضوع وجود داره که یک شعبه از شرکتی در ایران رو در انگلستان تاسیس کنیم و یکی از اعضای هئت مدیره به عنوان مسئول به انگلستان مهاجرت کنند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام و احترام بله امکان پذیر هست. برای بررسی شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
محمدی
سلام. آیا طرح 200 هزار پوندی برای کسانی که از انگلیس فارغ التحصیل شده اند هم دیگه جواب نمیده ؟ با مبالغ کمتر از 2 میلیون پوند امکان پذیر نیست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله طرح 200 هزار پوندی دیگر امکان پذیر نمی باشد و تنها شرایطی که الان امکان سرمایه گذاری برای شما در انگلستان را فراهم می کند، طرح 2 میلیون پوندی در این کشور می باشد.
شیما کریمی
سلام. با مطالعه مقاله خوبتون چندتا سوال برای من ایجاد شد. برای سرمایه گذاری در انگلستان امکانش هست برای بیزنس پلن کمک داشته باشیم؟ من از نظر مالی شرایط مناسب برای سرمایه گذاری در استارت آپ را دارم. آیا فقط شرایط مالی اهمیت دارد؟ یا رزومه کاری و تحصیلی نیز مهم می باشد؟ ممنونم از پیج خوبتون.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت شما برای سرمایه گذاری در انگلستان باید حداقل 2 میلیون پوند سرمایه در نظر بگیرید و برای بیزنس پلن نیز به شما کمک خواهد شد. موارد متعددی تاثیر گذار هستند اما شرایط مالی یکی از مهم ترین موارد در این ویزا است.
شاکری
سلام و خدا قوت به تیم حرفه ای ملک پور. تلاش شما عزیزان در اطلاع رسانی به افرادی که قصد مهاجرت دارند ستودنی است. مقالاتتان بسیار پر بار و عالی هستند و تمامی اطلاعات مهم و لازم را در اختیار افراد می گذارند. بسیار سپاسگزارم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت ممنونیم از الطاف و محبت شما همراهی شما برای ما باعث افتخار و دلگرمی است.
محمد جواد حیدری
سلام ممنون از وقتتون من قصد دارم از طریق برنامه استارت آپ انگلیس اقدام کنم، برای یکی از آپشن ها نیاز نداشت که حتما فارغ التحصیل انگلیس داشته باشید، میشه شرایطشو توضیح بدید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز شما برای اقدام از طریق استارت آپ باید یک ایده نوآورانه و خلاقانه داشته باشید و برای اساس آن بیزنس پلن ارائه نمایید که نقش مهمی در پذیرفته شدن استارت آپ شما دارد. موردی که شما میفرمایید باید دقیق تر و توسط کارشناسان موسسه بررسی شود که پیشنهاد می کنم برای این منظور از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمایید.
صادق زارع
سلام خسته نباشید، باتوجه به اینکه گفتید الان دیگر با سرمایه گذاری ۲۵۰ هزار پوندی اقامت دریافت نمیشه آیا با سرمایه گذاری این مبلغ میتوان اقامت اسکاتلند رو گرفت؟ و ممنون میشم پیشنهادتون درمورد یک کشور برای خانواده ای ۴ نفره که ۲۵۰ هزار پوند سرمایه دارند و البته دو پسر داریم که یکی ۲۳ و یکی ۱۶ سال دارند رو بدونم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، در حال حاضر طرح های جدیدی در انگلستان و سایر کشورهای بریتانیا وجود دارد که شما با این مبالغ و یا حتی کمتر می توانید اقامت دریافت نمایید اما توجه داشته باشید که فرزند 23 ساله شما در پرونده شما قرار نخواهد گرفت و ایشان می توانند از طریق تحصیل وارد انگلستان شوند.
Daniel
سلام خسته نباشید، من و خانواده ام چهار نفر هستیم و قصد مهاجرت به اسکاتلند را داریم بودجه ما حدود ۳۵۰ هزار پوند است (که اگر یک سال صبر کنیم میتوانیم تا ۵۰۰هزار پوند هم افزایش بدیم ) دو پسر داریم که یکی ۱۵ و یکی ۲۳ سال دارند آیا با این شرایط میتوانیم به اسکاتلند (گلاسکو) برویم ؟؟!!؟؟ با تشکر از سایت خوبتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، شرایط خاصی برای سرمایه گذاری و دریافت اقامت بریتانیا وجود دارد و برای این امر رزومه و شرایط شما باید دقیق توسط وکیل مهاجرت بررسی گردد. پیشنهاد می کنیم که از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه استفاده نمایید و مشاوره کاملی را دریافت نمایید.
Nik
سلام ، یک سوال داشتم که نمیدونم اطلاع دارید یا نه، شما میدونید فاصله گلاسکو و لندن چند دقیقه یا ساعت است؟؟ اگر اطلاع دارید لطفاً بگویید اگر هم ندارید بگویید چون من هر روز منتظر پاسخ شما هستم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز شما این مورد رو می تونید از روی برنامه های موقعیت یاب مانند گوگل مپ به صورت دقیق بررسی نمایید.
Pedram
با سلام من چندین بار سوالم را مطرح کردم ولی پاسخ ندادید ممنون میشم پاسخ بدید. بنده خودم بازنشسته بانک هستم یک پسر دارم ۱۷ ساله ، و ۳۵۰ هزار دلار سرمایه داریم، الان اگر ما با این پول در انگلستان، ولز ، ایرلند، اسکاتلند، هر کدومشون که متحد انگلستان هستند ( هر کدومشون که راحت تر باشد) سرمایه گذاری کنیم آیا من منجر به اقامت من و همسرم و پسرم میشود ؟ و آیا پس از چند سال زندگی به ما اقامت دائم داده میشود!؟؟ با تشکر 🌺
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، رزومه شما دقیقا باید توسط وکیل انگلیسی بررسی شود تا بتوان اظهار نظر دقیقی در مورد شرایط شما انجام داد. اما به طور کلی احتمالا از طریق روش های نوآفرینی یا کار شرکت می توان برای شما اقدام نمود.