مهاجرت فرهنگیان

16 دی 1401 194 نظر

مهاجرت فرهنگیان موضوعی است که همه ساله ذهن بسیاری از شاغلین در این حیطه را به خود مشغول می سازد. از این رو در این نوشتار تلاش نموده ایم مطالبی را در خصوص چگونگی مهاجرت فرهنگیان به بهترین کشورهای دنیا، چگونگی دریافت اقامت از طرق گوناگون مهاجرت همچون کار، تحصیل، سرمایه گذاری از جمله روش های خودحمایتی و خود اشتغالی و همچنین روش اقامت هنرمندان و افراد موفق و نیز بهترین کشور برای مهاجرت معلمان ایرانی، شرایط جذب معلم، مهاجرت معلمان به خارج از کشور و شرایط مهاجرت فرهنگیان برای شما عزیزان شرح دهیم. همچنین لازم به ذکر است که استفاده از منابع معتبر به نگارش درآمده و ارائه این مطالب به منزله ارائه خدمات نمی باشد. شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره رایگان تلفنی و بهره گیری از دانش و تجربه کارشناسان متخصص امر مهاجرت در زمینه مهاجرت برای معلمین با شماره تلفن های موسسه ملک پور (MIE) تماس حاصل نمایید. عناوینی که در این بخش مورد بررسی قرار گرفته اند عبارتند از:

تماس با ما

مهاجرت فرهنگیان

ویدیو موسسه MIE در مورد آموزش راه های مهاجرت


فایل صوتی موسسه MIE در مورد آموزش راه های مهاجرت

 

شرایط عمومی مهاجرت فرهنگیان

به طور کلی، واژه فرهنگیان بر معلمان و کارکنان حیطه آموزش و پرورش گفته می شود. همه ساله عده ی بسیاری از افراد شاغل در حیطه های فرهنگی و آموزشی اقدام به مهاجرت به تاپ ترین کشورهای جهان می نمایند. یکی از مهمترین مسائل قبل از هرگونه اقدام به مهاجرت، تسلط بر تمامی روش های موجود و چگونگی اقدام است. بر طبق دسته بندی موسسه ملک پور روش های مهاجرت شامل ۷ دسته می شوند که عبارتند از: تولد، ازدواج، پناهندگی، کار، تحصیل، سرمایه گذاری و روش های مخصوص هنرمندان و افراد موفق می باشد. هر کدام از این دسته ها می توانند بر اساس شرایط متقاضیان روش مناسبی داشته باشند.لازم به ذکر است موسسه ملک پور هیچ گونه خدماتی در خصوص روش پناهندگی ارائه نمی دهد و تنها در روش های قانونی مهاجرت حاضر به خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.  

نحوه مهاجرت فرهنگیان از طریق کار معلمی

همانطور که می دانید مهاجرت از طریق کار و دریافت اقامت کشور مورد نظر، به دلیل کم هزینه بودن و کسب درامد در بدو ورود یکی از پرطرفدار ترین روش های مهاجرتی در میان متقاضیان است و همه ساله افراد بسیاری برای دریافت ویزای کار  و مهاجرت از این طریق اقدام می نمایند. کشورهای اروپایی آلمان و اتریش از طریق ویزای جست و جوی کار و کشورهایی همچون کانادا و استرالیا از طریق سیستم های امتیازی نیروی کار خارجی می پذیرند، همچنین داشتن جاب آفر یا پیشنهاد کاری از سوی یک کارفرما روش دیگری است که از طریق آن دریافت ویزای کار بسیاری از کشورها از جمله کانادا امکان پذیر است. بسیاری از افراد مشغول در زمینه های فرهنگی و آموزشی همچون معلمین  نیز مانند بسیاری از کارکنان مشاغل دیگر به دنبال مهاجرت از طرق قانونی و نیز کسب درآمد از مهارت و سوابق کاری خود می باشند.لازم به ذکر است به دلیل وجود تفاوت های بسیار در سیستم آموزشی اکثر کشورهای خارجی با کشور ایران، اقدام مستقیم از طریق ویزای کار برای فرهنگیان پروسه ای دشوار است. از این رو می توان گفت ورود به سیستم آموزشی کشور مقصد و اشتغال به کار در این حیطه ملزم به اقدام از طرق دیگر و سپس انجام ملزومات و کسب مهارت های لازم برای کار در این حیطه می باشد.

برای اشتغال به کار به عنوان معلم در مدارس متوسطه عمومی یا حرفه ای: دوره آموزش معلم در زمینه های ریاضیات، هندسه توصیفی، علوم کامپیوتر و مدیریت علوم رایانه، شیمی و فیزیک. ارائه تأییدیه از شورای مدارس شهر یا دولت الزامی است.

مهاجرت فرهنگیان از طریق تحصیل و اخذ مدرک آموزش

مهاجرت از طریق تحصیل یکی از محبوب ترین راه های مهاجرت به ویژه برای علاقه مندان به تحصیل در برترین دانشگاه های سراسر دنیا من جمله دانشگاه های امریکا و ارتقا سطح علمی آنان است. تحصیل در خارج از کشور در مقاطع مختلف دبستان،راهنمایی،دبیرستان و دانشگاه در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکاری امکان پذیر است.از روش های قابل اقدام برای مهاجرت فرهنگیان، روش تحصیل است. این افراد می توانند پس از ورود به کشور مورد نظر از طریق تحصیل در یک دوره دانشگاهی، هم مدرک تحصیلی و دانش خود را ارتقا بخشند و هم به صورت نیمه وقت در کنار تحصیل مشغول به کار گردند.همچنین می توانند بعد از تحصیل وارد بازار کار شده و پس از چند سال کار کردن، اقامت دائم خود را دریافت نمایند. نکته مهم و قابل توجه این است که متقاضیان می بایست تمامی شرایط لازم جهت اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی از کشور مورد نظر را داشته باشند. شرایطی همچون سن، تحصیلات، سطح زبان، شرایط مالی بسته به مقطع تحصیلی، دانشگاه مورد نظر و قوانین کشور مورد نظر متفاوت هستند و افراد می بایست قبل از هر گونه اقدام خود را برای این امر آماده نمایند. 

به طور کلی برخی از دانشگاه ها شرایطی را برای اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی برای فرهنگیان در نظر گرفته اند، شرایطی که طی آن پروسه ی معادلسازی این عزیزان انجام می پذیرد. فارغ التحصیلان دانشگاه از کشورهای ثالث نیاز به معادلسازی دارند.متقاضیان می بایست در دانشگاه دولتی، دانشگاه علمی کاربردی یا دانشگاه آموزش معلمان که دوره تحصیلی مشابه کشور مورد نظر را ارائه می دهد، برای نوستریفیکاسیون اقدام نمایند.

ادامه تحصیل فرهنگیان در خارج از کشور

معلمان و فرهنگیان نه تنها از طریق ویزای کار بلکه از طریق تحصیل می توانند قدم به کشور مورد علاقه خود گذاشته و در بهترین دانشگاه های ان کشور به تحصیل بپردازند. معلمان قادر خواهند بود تدریس و آموزش خود را پیرامون مقاطع مختلف دبستان، راهنمایی، دبیرستان و....، در دانشگاه های خارج از کشور به تحصیل پرداخته و با معادل سازی مدرک خود و به طور کلی با توجه به شرایط و قوانین که دانشگاه ها برای اخذ پذیرش تحصیلی فرهنگیان قرار داده اند که عموماً معادل سازی مدرک می باشد، وارد مقطع تعیین شده از سوی دانشگاه های کشور موردنظرشان تحت عنوان ادامه تحصیل فرهنگیان در خارج از کشور باشند. پس مهمترین شرط برای تحصیل این دسته از افراد معادل سازی مدرک آنها و ورود به مقطع تحصیلی بر اساس این معادل سازی می باشد.

کار در خارج از کشور

این مقاله را از دست ندهید: کار در خارج از کشور

در این مقاله ما جوانب کار در خارج از کشور را به شما خواهیم آموخت.

مهاجرت فرهنگیان از طریق سرمایه گذاری در روش های مختلف

امروزه با توجه به عدم وجود ثبات اقتصادی در بسیاری از کشورها از جمله ایران، افراد بسیاری علاقه مند به سرمایه گذاری در کشورهای توسعه یافته و موفق هستند. از این رو مهاجرت از طریق سرمایه گذاری نیز از جمله روش های بسیار مناسب برای مهاجرت فرهنگیان است، از جمله این کشور ها کانادا است که از بهترین کشورها برای سرمایه گذاری است. فرهنگیانی که قصد مهاجرت به کشورهای خارجی را دارند می توانند از طرق گوناگون سرمایه گذاری همچون خرید ملک، راه اندازی بیزنس، سرمایه گذاری در هتل ها، خوداشتغالی و یا از طریق اثبات تمکن مالی (روش خودحمایتی) برای دریافت اقامت اقدام نمایند. در این بخش به ۲ مورد از روش های سرمایه گذاری و مهاجرت فرهنگیان اشاره می نماییم:

  • مهاجرت فرهنگیان از طریق خودحمایتی

اقامت خودحمایتی نوعی از روش های سرمایه داری به حساب می آید. بر اساس این روش فرد متقاضی می بایست اثبات نماید که در کشور خود از میزان دارایی و تمکن مالی قوی برخوردار است.برای دریافت این نوع اقامت نیازی به انتقال سرمایه به کشور مقصد و سرمایه گذاری وجود ندارد. از این رو شخص می تواند بدون تحمل ریسک سرمایه گذاری اقامت کشور مورد نظر را به دست آورد.کشورهایی همچون فرانسه، اتریش، پرتغال، اسپانیا، یونان و سوییس این روش را ارائه می دهند. اما لازم به ذکر است تفاوت هایی در پروسه اخذ اقامت از طریق خودحمایتی در هرکدام از این کشورها نسبت به سایرین وجود دارد. تفاوت هایی در زمینه اجازه کار، مدت زمان رسیدن به تابعیت، میزان سرمایه لازم و...

  • مهاجرت فرهنگیان از طریق خوداشتغالی

مهاجرت فرهنگیان از طرقی همچون خوداشتغالی، کارآفرینی و یا ثبت شرکت نیز امکان پذیر است. متقاضیان می توانند بر اساس دانش و تجربه خود بیزنس مورد نظر خود را در کشورهایی همچون انگلستان، کانادا، اتریش و... راه اندازی نمایند. این روش به دلیل ایجاد امکانی برای سود دهی یکی از محبوب ترین روش های سرمایه گذاری به حساب می آید و فرهنگیان نیز می توانند بر اساس میزان سرمایه خود بر روی بیزنس مورد نظر سرمایه گذاری نمایند و در برخی از کشورها از این طریق اقامت مورد نظر خود را دریافت نمایند.

روش مهاجرت فرهنگیان برای هنرمندان و افراد موفق

بسیاری از افراد از جمله فرهنگیان دارای استعداد های هنری و یا علمی خاصی هستند که می توانند از این طریق در جوامع مقصد تأثیرات بسزایی داشته باشند. از این رو دولت های بسیاری بر طبق قوانین خاص از ورود افراد خاص مانند هنرمندان، ورزشکاران و دانشمندان استقبال می نمایند. بنابراین یکی از راه های مهاجرت فرهنگیان در صورت داشتن چنین شرایطی می تواند اقدام از طریق ویزاهای کار مانند ویزای کار آلمان، مربوط به افراد خاص و دریافت اقامت از این طریق باشد.این نوع اقامت در کشورهایی همچون آمریکا، کانادا، اتریش و... ارائه می گردد و هر کدام از این کشورها بر اساس قوانین خاص خود این نوع اقامت را به افراد ارائه می نمایند.

شرایط استخدام معلم در خارج از کشور چگونه است؟

افرادی که می خواهند با شغل معلمی به کشور دیگر مهاجرت و در آن کشور مشغول به کار شوند، ضروری است که از شرایط استخدام معلم در خارج از کشور آگاه شوند. اکثر کشور های جهان با عبور از شرایطی همچون: ارائه مدارک دانشگاهی و دبیرستان، گذراندن دوره های آموزشی و روانشناسی جهت تربیت دانش آموزان و کسب تجربه و در صورت سنجش توانایی افراد و موفقیت در این سنجش در کنار دارا بودن مهارت زبانی آن کشور، موجب استخدام افراد در ردیف شغلی معلمی و پرداختن به کار و فعالیت می باشد.

از جمله مهم ترین شرایط استخدام معلم در خارج از کشور این است که افراد رزومه قوی را به وزارت آموزش و پرورش کشور مورد نظر ارائه دهند من جمله برای مهاجرت به آلمان. همچنین قوانین و مقررات هر کشور برای پذیرش افراد در پوزیشن شغلی معلمی متفاوت است، پس دارا بودن شرایط آن کشور بسیار ضروری می باشد. دارا بودن حداقل مدرک لیسانس، تجربه تدریس، موفقیت در مصاحبه و همچنین داشتن مدرک زبان مورد نظر برای کشور مقصد، نقش تعیین کننده ای برای موفقیت مهاجرت فرهنگیان را ایفا می نماید.

بهترین کشور برای مهاجرت معلمان و معیارهای بررسی شده

افرادی که جزو قشر فرهنگیان به شمار می‌روند و تصمیم به مهاجرت دارند، برایشان مهم است که بهترین کشور برای مهاجرت معلمان را بیابند تا شرایط مناسب همراه با درآمد ایده آلی را در آن کشور داشته باشند.

 برای انتخاب بهترین کشور جهت مهاجرت معلمان باید به پارامترهای مختلفی توجه نمود. این پارامتر می تواند نوع سیستم آموزشی، زبان تدریس، فرهنگ آن کشور، کیفیت زندگی، میزان اهمیت به معلمان و موارد این چنینی در نظر گرفت. با جمع بندی کلی و امتیاز دهی به همه این پارامترها، از بین آن می توان بهترین کشورها برای مهاجرت جهت تدریس و زندگی برای معلمان انتخاب کرد. از همین رو بعضی از کشورهای جهان را جهت مهاجرت معلمان به آن منطقه مورد بررسی قرار داده ایم و شما را به مطالعه آن دعوت می نماییم.

مهاجرت معلمان به کانادا

روشی که از طریق آن معلمان می توانند به کشور مهاجرپذیر کانادا مهاجرت کنند، اکسپرس اینتری می باشد. از آنجایی که شغل معلمی در بین مشاغل این کشور دارای کد می باشد، متقاضیان در قدم اول باید کد این شغل را در سایت ICCRC پیدا کنند. دارا بودن حداقل یک سال تجربه کاری در زمینه تدریس، برای موفقیت در مهاجرت معلمان به کانادا بسیار تاثیر گذار است. همچنین ضروری است که افراد دارای مدرک تحصیلی متناسب با زمینه تدریس برای کار در این کشور باشند. حداقل مدرک تحصیلی مورد قبول برای این نوع مهاجرت به کانادا نیز کارشناسی است.

شرایط معلم شدن در آمریکا

افرادی دارای شرایط معلم شدن در آمریکا می باشند که حداقل دو سال تجربه تدریس تمام وقت بعد از فارغ التحصیلی شان برای دانش‌آموزان بین سن 5 تا ۱۰ سال در مدارس دولتی ابتدایی و خصوصی ابتدایی و متوسطه داشته باشند. دارا بودن مهارت زبان انگلیسی، توانایی برخورد و ارتباط موثر با مدیر مدرسه، همکاران و والدین برای استخدام معلم در آمریکا بسیار مهم می باشد. در صورت دارا بودن این شرایط است که افرادی که می خواهند وارد کشور آمریکا شده و به عنوان معلم در این کشور مشغول به فعالیت شوند باید فرم درخواست را به صورت آنلاین تکمیل کرده و جزئیات مربوط به تجربه کاری، سوابق تحصیلی، کشور محل سکونت، اعضای خانواده و غیره را درج نماید، سپس با موفقیت در مصاحبه مجازی افراد بخش بیشتری از راه معلم شدن در آمریکا را می پیمایند. همچنین این قانون وجود دارد که متقاضیان یک سال قبل از ورود به امریکا میبایست در خواست کار به عنوان معلم را ارسال نماید. هر فردی که می خواهد در مدرسه ای در ایالات متحده تدریس کند، ابتدا باید ویزای آمریکا چه بصورت موقت و یا دائمی را از سفارت ایالات متحده در کشور خود دریافت کند.

مهاجرت معلمان به امارات

مهاجرت معلمان به امارت در صورتی امکان پذیر است که افراد دارای شرایط و صلاحیت های مورد نیاز از سوی این کشور باشند. مهمترین روش برای مهاجرت معلمان به امارات، ارائه درخواست و تکمیل فرم مربوط به این نوع درخواست می باشد و معلمان در صورت دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی در رشته مورد نیاز، نداشتن سابقه کیفری، تاییدیه گزارش پزشکی مبنی بر تناسب اندام پزشکی و غیره شانس خود را برای کار در امارات بالا می برند. ضروری است افرادی که می خواهند در کشور امارات به معلمی بپردازند باید شخصاً به مدیریت مدرسه مراجعه کرده و مدارک لازم را برای تست های نهایی به وزارت آموزش و پرورش کشور امارات ارائه دهند، بعد از عبور از این مراحل است که افراد مجوز مشغول به فعالیت شدن در کشور امارات به عنوان معلم را اخذ می نماید.

مهاجرت فرهنگیان

مهاجرت فرهنگیان به ترکیه

کشور ترکیه یکی از انتخابات پر تکرار ایرانی ها برای مهاجرت می باشد چرا که فاصله زمانی اندک آن با کشور ایران، بسیاری از مشکلات را برطرف نموده است. مهاجرت فرهنگیان به ترکیه با طی کردن مراحل و پروسه ای که در این حیطه وجود دارد به واقعیت می پیوندند. از مهمترین شرایط برای مهاجرت فرهنگیان به ترکیه، اخذ مجوز اولیه از وزارت آموزش و پرورش، دارا بودن حداقل مدرک لیسانس برای رشته ای که معلم می خواهد آن را تدریس کند، ترجمه ترکی و انگلیسی گواهی تشکیل تدریس، گواهی معادل سازی مدارک و دوره های اخذ شده توسط متقاضی، دارا بودن حداقل ۵ سال سابقه تدریس، نداشتن سوء پیشینه و... از شرایط مهم مهاجرت به ترکیه برای فرهنگیان می باشد.

مهاجرت معلمان به استرالیا

با توجه به کیفیت زندگی، سیستم آموزشی و شرایط اقتصادی مناسب کشور کانگوروها، باید مهاجرت معلمان به استرالیا را یک انتخاب بسیار هوشمندانه دانست. البته این در شرایطی است که افراد از روش ها و شرایط معلم شدن در این کشور به خوبی آگاه باشند. دارا بودن مهارت زبان انگلیسی، سابقه تدریس به مدت دو سال و قبولی در مصاحبه ای که توسط مدرسه مورد نظر برگزار می شود کمک می کند تا افراد بتوانند اقدام به مهاجرت به استرالیا کنند .

معلمان می توانند با استفاده از ویزای فرعی 189، 190، یا 489 برای ویزاهایی که اجازه مهاجرت به استرالیا را تحت برنامه مهارت عمومی می دهد، درخواست دهند. نهادی که صلاحیت ارزیابی معلمان را برای مهاجرت به استرالیا دارد، موسسه استرالیایی برای آموزش و رهبری مدرسه یا AITSL است. مشاغلی که در دسته معلم در کشور استرالیا قرار می گیرند عبارتند از:

  • معلم پیش دبستانی (کد ANZSCO 241111)
  • معلم دبستان (کد ANZSCO 241213)
  • معلم راهنمایی (کد ANZSCO 241311)
  • معلم دبیرستان (کد ANZSCO 241411)
  • معلم نیازهای ویژه (کد ANZSCO 241511)
  • معلم کم شنوا (کد ANZSCO241512)
  • معلم بینایی (کد ANZSCO 241513)
  • معلمان آموزش ویژه که در جای دیگری طبقه بندی نشده اند (کد ANZSCO 241599)

مهاجرت معلمان به سوئد

مهاجرت معلمان به سوئد نیز از قاعده و قانون خاص خودش پیروی می کند. افراد در اولین قدم باید در sfl svenska for invandare ثبت نام نمایند. همچنین در قدم دوم ضروری است که مدرک تحصیلی خود، گواهینامه های گذراندن دوره های مربوطه، مدارک مربوط به زبان انگلیسی را ترجمه و به وزارت آموزش و پرورش این کشور ارائه دهند. در صورت اخذ مجوز برای تدریس در کشور سوئد با استفاده از ویزای کاری متقاضیان می توانند وارد این کشور شده و به فعالیت بپردازند.

حقوق معلمان خارج از کشور چقدر است؟

حقوق معلمان در خارج از کشور تاثیر مستقیمی از پارامتر های مختلف می گیرد. همچنین هر کشور نیز شرایط متفاوتی را برای معلمان رقم می زند و عدد حقوق آنها را متغیر می کند. برای مثال: حقوقی که موسسات دولتی به افراد می دهند کاملا متفاوت با موسسات خصوصی می باشد. یا حتی حقوق معلمان در ایالت های مختلف نیز می تواند با هم فرق کند. در ادامه جدول حقوق معلمان در کشورهای مختلف را مشاهده خواهید نمود:

نام کشور

میزان حقوق (ماهیانه)

آمریکا

3520 دلار + پاداش سالانه 5000 دلار

کانادا

5350 دلار + پاداش سالانه 5000 دلار

استرالیا

3850 + پاداش سالانه 1800 دلار استرالیا

انگلیس

1980 الی 2470 پوند+ پاداش سالانه 1300 پوند

نروژ

42760 دلار+ پاداش سالانه 11000 کرون

مهاجرت معلم ابتدایی به خارج از کشور

با توجه به اهمیت و جایگاه مقطع ابتدایی در نظام های مختلف آموزشی، یکی از پرتکرارترین مهاجرت معلمان مربوط به مقطع ابتدایی می باشد. افرادی که این تصمیم را می گیرند مهم است که در آزمون ورودی کشوری که تصمیم به کار و فعالیت در آن را دارند، موفق شوند و همچنین ارائه مدارک مورد نیاز، شرکت در دوره های برگزاری شده برای مهارت های آموزشی و در نهایت وارد شدن با آمادگی کامل به سیستم آموزشی ابتدایی هر کشور، موفقیت در این زمینه را برای متقاضیان تضمین خواهد کرد. میزان حقوق معلمان در این مقطع متفاوت بوده و در هر کشور افراد می توانند به عنوان معلم یا دستیار معلم در مقطع ابتدایی مشغول به فعالیت شده و از این طریق مهاجرت نمایند. حداقل مدرک مورد نیاز برای موفقیت در مهاجرت معلم ابتدایی به خارج از کشور، دارا بودن مدرک کارشناسی و مدارک زبان مورد نیاز هر کشور می باشد.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر مهاجرت فرهنگیان هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

شما عزیزان می توانید برای تکمیل اطلاعات خود از محصول بی نظیر گام به گام تا اخذ اقامت بهره مند شوید.

راهنمای گام به گام تا اخذ اقامت


سوالات متداول

✅ بهترین کشور برای مهاجرت معلمان ایرانی کدام است؟

البته که نمی توان برای همگان یک نسخه کلی پیچید چرا که وضعیت و شرایط زندگی هر فرد نیز در این تصمیم بسیار دقیق و مهم است. اما بر اساس استانداردهای کلی و مواردی که در این زمینه وجود دارد، می‌توان کانادا را بهترین کشور برای مهاجرت معلمان ایرانی دانست.

✅ آیا معلمان می توانند مهاجرت کنند؟

قطعا راه برای معلمان و فرهنگیان باز است تا به کشورهای مختلف جهان اگر شرایط مهاجرت از این طریق برای آنها مهیا است، مهاجرت نموده و مشغول به کار و فعالیت شوند. اما معلم های قراردادی و پیمانی که تعهد به خدمت در مدت زمان و یا منطقه خاص دارند شاید برای مهاجرت با موانعی روبرو شوند.

✅ اعتبار مدرک دانشگاه فرهنگیان در خارج از کشور چگونه است؟

همه دانشگاه های فرهنگیان در خارج از کشور دارای اعتبار نبوده و این اعتبار بر اساس رتبه بندی وزارت علوم کشور مشخص می شود و افراد باید دانشگاهی را انتخاب نمایند که مورد تایید وزارت علوم کشور و همچنین دارای تاییدیه و اعتبار باشد.

 


سخن پایانی

همانطور که گفته شد در ارتباط با مهاجرت فرهنگیان و مهاجرت برای معلمین نیز اقدام از روش های گوناگونی همچون کار، تحصیل، سرمایه گذاری، مهاجرت هنرمندان و افراد موفق و نیز موضوعاتی همچون بهترین  کشور برای مهاجرت معلمان ایرانی،شرایط جذب معلم،مهاجرت معلمان به خارج از کشور بسته به جزئیات شرایط افراد همچون شرایط سنی، دانش و تجربه، شرایط مالی و....امکان پذیر است. برای انتخاب مناسبترین روش برای مهاجرت فرهنگیان و مهاجرت معلمان ایرانی نیاز به بررسی تمامی شرایط و تطبیق آن با قوانین به روز مهاجرتی است.از آنجا که مهاجرت فرهنگیان می تواند مسیر بسیار پر پیج و خمی را طی نماید، بهتر است افراد قبل از هرگونه اقدام با کارشناسان متخصص امور مهاجرت مشورت نموده و از یاری آنان بهره مند شوند. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی مهاجرت فرهنگیان و قوانین مربوط به آن و دریافت مشاوره رایگان با شماره تلفن های موسسه ملک پور تماس حاصل نموده و از دانش و تجربه کارشناسان متخصص بهره مند شوید. همچنین می توانید سؤالات خود را در پایان این مقاله مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما همراهان گرامی باشند.

امتیاز 3.45 از 5 ( 101 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
سراوانی
سلام و عرض ادب من دانش آموخته دانشگاه فرهنگیان هستم و 25 سال سن دارم و بیکار هستم. خواستم بدونم که آیا با مدرک خودم می تونم برای مهاجرت اقدام کنم؟ اصلا مهاجرت فرهنگیان با سرمایه کم هم امکان پذیر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام میتوانید در کشورهاییکه تحصیل رایگان است برای مقطع ارشد اقدام کنید و بعد اقامت کاری بگیرید. برای اطلاعات بیشتر با مشاورین تماس بگیرید
حیدری
عرض ادب معلم ها هم نیاز به معادل سازی دارند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام میتوانید از روشهای متفاوتی مهاجرت کنید تحصیل یا خودحمایتی یا خرید ملک برای اطلاعات بیشتر با مشاورین تماس بگیرید
ذرين
سلام.ارادت.بنده معلم فیزیک هستم.لیسانس فیزیک دارم و زبان انگلیسی خوبی دارم.آیا از طریق سکیل ورکر کانادا میتونم مهاجرت فرهنگیان انجام بدم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله میتونید باید امتیاز شما محاسبه شود برای اطلاعات بیشتر با مشاورین تماس بگیرید
رحیمی
سلام و عرض ادب آیا شما برای مهاجرت کاری فرهنگیان خدماتی دارید؟ زبان بلد نباشیم می تونیم مهاجرت کنیم؟ ممنون از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام برخی اقامتها نیاز به مدرک زبان ندارند اما باید شرایط شما بررسی شود برای اطلاعات بیشتر با مشاورین تماس بگیرید
مونس عبداله پور
با سلام آیا مهاجرت فرهنگیان از طریق جاب آفر امکان پذیر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت به دلیل وجود تفاوت های بسیار در سیستم آموزشی اکثر کشورهای خارجی با کشور ایران، اقدام مستقیم از طریق ویزای کار برای فرهنگیان پروسه ای دشوار است. از این رو می توان گفت ورود به سیستم آموزشی کشور مقصد و اشتغال به کار در این حیطه ملزم به اقدام از طرق دیگر و سپس انجام ملزومات و کسب مهارت های لازم برای کار در این حیطه می باشد. به دلیل وجود تفاوت های بسیار در سیستم آموزشی اکثر کشورهای خارجی با کشور ایران، اقدام مستقیم از طریق ویزای کار برای فرهنگیان پروسه ای دشوار است. از این رو می توان گفت ورود به سیستم آموزشی کشور مقصد و اشتغال به کار در این حیطه ملزم به اقدام از طرق دیگر و سپس انجام ملزومات و کسب مهارت های لازم برای کار در این حیطه می باشد.
ندا
سلام.خسته نباشيد من 35 ساله و فرهنگى هستم.مى خواستم بپرسم براى چه کشورهايى مى توانم اقدام کنم و اينکه آيا اجازه کار حين تحصيل دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت برای پاسخ به این سوال لازمه که اطلاعات و جزییات بیشتری رو ارائه بدید من جمله مدرک تحصیلی ، گپ تحصیلی ، تمکن مالی و سطح زبان. تا بر اساس شرایط شما مناسب ترین گزینه به شما پیشنهاد بشه.توصیه میکنم برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایطتان توسط کارشناسان مجرب مجموعه با موسسه ارتباط برقرار بفرمایید.موفق باشید.
آرین
با سلام و احترام. برای اقدام در خصوص مهاجرت تحصیلی با تحصیلات دبیری آموزش و پرورش نیاز به چه پروسه ای است؟ آیا رشته تحصیلی نزدیک به یا مرتبط با آن برای اقدام وجود دارد؟ شما چه پیشنهادی دارید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت برای پاسخ به این سوال می بایست اطلاعات بیشتری از شما دریافت نماییم.من جمله سن،تحصیلات شما،سال فارغ التحصیلی و گپ تحصیلی ،سابقه کار، تمکن مالی و ... . این جزییات ما را در راستای پیشنهاد دادن مناسب ترین کشور برای مهاجرت شما یاری می نماید.پیشنهاد میکنم برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایطتان توسط کارشناسان مجرب مجموعه با موسسه ارتباط برقرار بفرمایید.موفق باشید.
ثمین
سلام من مدیر مدرسه هستم و چند ماه دیگه بازنشسته میشم اگر از طریق خودحمایتی اقدام کنم توی کشور مقصد اجازه کار خواهم داشت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت در خودحمایتی ها شما اجازه کار نخواهید داشت.صرفا در خودحمایتی پرتغال اجازه کار خواهید داشت.توصیه میکنم برای بررسی تخصصی شرایطتان و دریافت مشاوره تلفنی رایگان با موسسه تماس تلفنی برقرار بفرمایید.موفق باشید.
R.a
سلام خسته نباشید، من دانشجوی رشته علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان هستم و ۳ بار هم بخواطر مقالات برتر در حوزه آموزش نوین جایزه از طرف آموزش و پرورش و وزارت علوم دریافت کردم. خواستم بدونم پس از فارغ التحصیلی از مقطع لیسانس و بعدش فوق لیسانس، میتونم با توجه به سابقه کار و رزومه ای که دارم برای مقطع دکترا بورسیه تحصیلی در آمریکا بگیرم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت شما برای دکترا در آمریکا ابتدا باید یک سوپروایزر پیدا کنید که در امر پذیرش به شما کمک کند و شما را بپذیرد و در این مسیر شما باید رزومه عالی و البته سطح زبان خیلی خوبی داشته باشید. امکان دریافت بورسیه وجود دارد اما با توجه به رقابتی بودن این موضوع، نمیتوان اظهار نظر قطعی برای دریافت بورسیه در آمریکا انجام داد.
R.a
خیلی ممنون
X

فرم پاسخ به این نظر


R.a
خیلی ممنون
X

فرم پاسخ به این نظر


نرگس نوبخت
سلام وقت بخیر بنده ۲۵ سالمه و استخدام رسمی آموزش‌و‌پرورش هستم. از طرفی ورزشکار حرفه‌ای در رشته‌ی والیبال و دارای مقام‌های بسیاری در این زمینه در سطح لیگ‌برتر و منتخب ملی هستم.کارت مربیگری هم دارم. زبان انگلیسی هم در سطح خوبی مهارت دارم. آیا می‌تونم برای مهاجرت اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شرایط سنی و ورزشی و زبان شما در سطح خوبی قرار دارد و با توجه به رشته تحصیلی خود و سایر شرایط از جمله شرایط مالی می توانید به کشورهای متعددی مهاجرت داشته باشید.
Fateme zahra Babaei
سلام وقت بخیر من کنکور دادم و تربیت معلم قبول بشم می خوام دانشگاه کلا کانادا تحصیل بگذرونم امکانش هست؟شرایط چیه ممنون میشم بگین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز برای تحصیل در کانادا نیازی به قبولی در کنکور نیست و مواردی همچون سطح زبان انگلیسی، معدل تحصیلی شما، سن و میزان سرمایه شما تاثیر زیادی برای پذیرش و ویزا در کانادا خواهد داشت.
علوی
سلامو وقت به خیر،عذر میخوام،از طرق فرهنگیان رشتۀ آموزش و مشاوره یا آموزش ابتدایی،میشه راحت رفت کانادا یا مثلا حسابداری دانشگاه های برتر تهران؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی رشته تحصیلی در مهاجرت شما مهم است اما شرایط مهم دیگری را نیز باید مطرح بفرمایید اما به طور کلی شانس کار در کشور کانادا با مدرک لیسانس در رشته هایی که فرمودید کمتر است و پیشنهاد میشود شما برای تحصیل در کانادا اقدام داشته باشید و پس از آموزش بتوانید مشغول به کار شوید.
جابری
سلام معلم هستم و ۴ سال از تعهد خدمتم مونده میخواستم برای ارشد ایتالیا اقدام کنم فکر میکنم دانشگاه یا سفارت ریزنمرات و اصل مدارک رو میخواد آیا دانشگاه فرهنگیان مدارک رو میده ؟ با این اوصاف چاره چیه امکانش هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دریافت مدارک را باید از دانشگاه مربوطه پیگیری نمایید اما به طور کلی شرایط سنی و مدرک زبان شما نقش مهمی در پذیرش و ویزای شما دارد. پیشنهاد میکنم شرایط خود را با کارشناسان موسسه در میان بگذارید و راهنمایی لازم را دریافت نمایید.
گلناز مصطفوی
سلام وقتتون بخیر. من دانشجو معلم رشته آموزش کودکان استثنایی هستم . میخواستم بدونم برای مهاجرت به کانادا و اینکه معلم رسمی اون کشور بشم چه کارهایی رو باید انجام بدم ؟ و اینکه با مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق دانشگاه فرهنگیان ایران میشه در کشور خارج کارمند رسمی شد؟ با توجه به اینکه تعهد برای خدمت داریم امکان این هست که قبل اتمام تعهد مهاجرت کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما برای کار تدریس باید در نظام آموزشی کشور مقصد خود آموزش ببینید و سطح زبان شما باید بسیار عالی باشد. پیشنهاد ما این است که شما ابتدا برای تحصیل وارد این کشور شوید و پس از آن در کانادا کار پیدا کنید. به این صورت شانس مهاجرت شما بسیار بالاتر خواهد بود.
فائزه آقائی
سلام وقت بخیر من دانشجوی دانشگاه فرهنگیان هستم باحقوق رسمی ازآموزش وپرورش ولی برای اینده نمیخام ایران بمونم وکارم روترک کنم ولی نمیدونم اگرمدرک لیسانس رو ازدانشگاه فرهنگیان بگیرم وبدون اینکه ۸سال تعهدبه تدریسمو انجام بدم میتونم مدرکمو اپلای کنم وبه عنوان دانش آموخته رشته آموزش ابتدایی ازتربیت معلم ایران ازایران برم ودرکشورهای خارجی آیامدرکم معتبرهست یانه؟ ینی بامدرک لیسانسم که برای فرهنگیانه میتونم کشورهای دگ کارپیداکنم؟ واینکه چطوری میتونیم ازفرهنگیان فارغ التحصیل شیم وبامدرکش مهاجرت کنیم؟ممنون میشم راهنماییم کنین موفق باشین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. اگر با هدف کار با مدرک تحصیلی خود قصد مهاجرت دارید باید عرض کنیم که شانس بالایی ندارید زیرا شما باید در کشور مقصد خود آموزش ببینید و با مطابق با نظام آموزشی آن کشور آموزش دهید. برای شرایط شما باید سن و مدرک زبان بررسی شود تا بتوانیم اطلاعات بهتری خدمتتان ارائه نماییم. پیشنهاد میکنیم که از مشاوره رایگان با مشاورین موسسه استفاده نمایید تا اطلاعات کاملی بدست آورید.
فاطمه
با عرض سلام و خسته نباشید. من دانشجو دانشگاه فرهنگیان هستم و 20 سالمه زبانم تقریبا خوبه و برای ایتلس اقدام کردم میخواستم بپرسم من برای ادامه تحصیل در خارج از کشور چه مانع هایی دارم آیا شغلم و تعهد 8ساله ام مانع از ادامه تحصیلم میشه؟ به طور کلی چه کارهایی باید انجام بدم تا بتونم دکتری را در خارج از کشور بگیرم؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید🙏🌼
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز در صورتی که قصد مهاجرت داشته باشید با شرایط کنونی و در صورت داشتن مدرک زبان در حد آیلتس 6 و البته شرایط مالی مناسب می توانید برای تحصیل در خارج از کشور اقدام داشته باشید.
Maedeh
8سال تعهد خدمتش رو بايد چيكار كنه ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید شرایط سنی شما و... را بررسی کنند و شما را کامل راهنمایی کنند
Maedeh
8سال تعهد خدمتش رو بايد چيكار كنه ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شما را کامل راهنمایی کنند سن شما، مدرک تحصیلی، سطح زبان و وضعیت تاهل شما می تواند در انتخاب روش مهاجرت و کشور مقصد تاثیر گذار باشد
علوی
سلامو وقت به خیر،عذر میخوام،از طرق فرهنگیان رشتۀ آموزش و مشاوره یا آموزش ابتدایی،میشه راحت رفت کانادا یا مثلا حسابداری دانشگاه های برتر تهران؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی رشته تحصیلی در مهاجرت شما مهم است اما شرایط مهم دیگری را نیز باید مطرح بفرمایید اما به طور کلی شانس کار در کشور کانادا با مدرک لیسانس در رشته هایی که فرمودید کمتر است و پیشنهاد میشود شما برای تحصیل در کانادا اقدام داشته باشید و پس از آموزش بتوانید مشغول به کار شوید.
آرمی
سلام وقت بخیر خسته نباشید من یه سوال داشتم ازتون ممنون میشم جواب بدید 🙏🏻🌷 اینکه آیا درسته بورسیه گرفتن از طریق فرهنگیان غیر ممکنه؟ مثلا من خودم تصمیم داشتم برای دانشگاه رشته دبیری زبان فرهنگیان و انتخاب و کنم و برای دکترا به کشور های دیگه درخواست بدم ولی چند جا خوندم که امکان بورسیه نیست و فقط از طریق اعزام میشه میشه لطفا خبر درست اینو به من بگین که بتونم گزینه بهتری و انتخاب کنم🥺🙏🏻
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز برای اظهار نظر در مورد شرایط شما باید شرایط سن، سطح زبان، شرایط مالی، سطح تحصیلی و ... شما بررسی شود. ضمن اینکه دریافت بورسیه یک امر رقابتی است و بسته به شرایط دانشگاه و کشوری که قصد اقدام برای آن را دارید است. پس نمی توان پاسخ قطعی به آن داد و برای این منظور بهتر است از مشاوره رایگان با کارشناسان ما استفاده نموده و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.
Mohtasham
سلام وقتتون بخیر من دانشجو معلم هستم و استخدام آموزش و پرورش هستم و ترم آخرم هستم ، خانومم برای مهاجرت کاری پرستاری در دانمارک اقدام کرده ، میخاستم بدونم من میتونم اونجا ادامه تحصیل بدم ؟ اصلا اونجا مدرک دانشگاه فرهنگیان رو تایید میکنه ؟ و اینکه با توجه به تعهد ۸ ساله ای که ما به آموزش و پرورش دادیم من میتونم بدون انصراف از سفارت دانمارک ویزا بگیرم یا نه؟ من ۲۲ سالم هست و تافل دارم ممنون میشم راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست گرامی، شما می توانید به عنوان همراه همسرتان به کشور دانمارک مهاجرت نمایید و در این کشور تحصیل نموده و یا مشغول به کار شوید. شانس ویزا برای شما وجود دارد اما مشکل خروج از کشور برای سربازی را با توجه به شرایط سنی خود چک کنید.
لعیا حمزه لو
سلام وقت بخیر.من سی سال سن دارم با مدرک ارشد علوم تربیتی و پنج سال سابقه ی کار رسمی در آموزش و پرورش.متاهل هستم و یه دختر هفت ساله دارم.تمکن مالی تقریبا سه تا چهار میلیارد هست.بهترین روش و بهترین کشور چی پیشنهاد می دید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. با توجه به شرایط اولیه ای که اشاره فرموید، در صورت داشتن شرایط سنی خوب و سطح زبان مناسب شما شانس خوبی برای دریافت ویزای تحصیلی خواهید داشت.
کیمیا
ببخشید میشه بیشتر راجب استعلام توضیح بدین؟منظورتون از استعلام چیه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
شما از آموزش پرورش بپرسید که اجازه تحصیل در خارج از کشور و برگشت و ادامه کار در شغل خود را دارید، یا خیر؟
کیمبا
سلام.من دانشجوی فرهنگیان هستم،رشته دبیری هنر،و حقوق هم میگیرم از آموزش پرورش.آیا امکانش هست برای ارشد در خارج از کشور تحصیل کنم و بعد برگردم کشورم؟ آیلتس دارم.استعداد درخشانم.کلی هم مدرک و رزومه و نمایشگاه های مختلف دارم. ازین جهت که معلمی تعهد داره،و حقوق هم میگیریم،امکانش هست برای تحصیل بریم خارج از کشور یا خیر.ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز امکان تحصیل شما در خارج از کشور وجود دارد اما اگر قصد بازگشت و ادامه کار خود را دارید باید حتما از آموزش و پرورش استعلام بگیرید.
کیمیا
ببخشید میشه بیشتر راجب استعلام توضیح بدین؟منظورتون از استعلام چیه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
شما از آموزش پرورش بپرسید که اجازه تحصیل در خارج از کشور و برگشت و ادامه کار در شغل خود را دارید، یا خیر؟
سمیرا
سلام من 28 سالمه و 5 سال سابقه کار دارم و دانش آموخته دانشگاه فرهنگیانم، همسرم هم فوق لیسانس حسابداری دارن و 34 سالشونه...سرمایه نسبتا کمی هم داریم....می خواستم بدون با این شرایط امکان مهاجرت به چه کشورهایی برامون فراهم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. با رشته تحصیلی شما و همسر محترمتان امکان کاریابی برای شما سخت خواهد شد و تنها مسیری که می توانید پیش رو داشته باشید مسیر تحصیل است که آن هم هزینه هایی به همراه خواهد داشت اما در صورتی که سطح زبان خوبی داشته باشید میتوانید برای برخی کشورهای ارزان تر در اروپا اقدام داشته باشید.
Nazi
سلام وقت بخیر من۱۸سالمه و دبیری شیمی میخوام ولی میخوام حدود۲سال دیگه برای مهاجرتم اقدام کنم میشه کمکم کنید که باید چیکار کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما برای تدریس در خارج از کشور باید تحت نظام آموزشی آن کشور آموزش دیده و مطابق با آن بتوانید آموزش دهید و عملا شانسی برای دبیری از خارج از این کشور نخواهید داشت.
امیر آزادی
سلام لیسانس دبیری ریاضی از دانشگاه فرهنگیان دارم . برای کار در هلند میتونم اقدام کنم ؟ برای ارشد هم میتونم اقدام کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. برای تدریس در کشور هلند شما باید با نظام آموزش پرورش این کشور آشنا شوید و برای این امر بهتر است ابتدا در این کشور آموزش ببینید و پس از آن وارد بازار کار شوید.
فاطمه میرزایی
سلام وقت بخیر.من معلم دکتری ادبیات هستم یه ساله دیگه بازنشسته میشم.زبان انگلیسی ام خوب نیس آیا میتونم به کشوری مهاجرت کنم اونجا تدریس داشته باشم.هزینه چقدر نیاز دارم.سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. استاد گرامی، با توجه به تفاوت بین سیستم آموزشی کشورهای مختلف و شرایط سنی شما، شانس کاریابی برای شما کمتر می باشد. البته برخی روش های دیگر برای بازنشستگان وجود دارد که برای بررسی شرایط خود برای این ویزا می توانید از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه استفاده نمایید.
یاس
سلام من سال دیگه کنکور دارم و قصد دارم که دانشگاه فرهنگیان و انتخاب کنم خواستم بپرسم از اونجا که ۸ سال تعهد داریم به اموزش و پرورش چجوری میتونیم اپلای کنیم؟ مثلا من دبیری ادبیات فارسی رو انتخاب کنم برای فوق لیسانس یا دکتری چجوری باید اقدام کنم؟ یعنی امکان پذیره و در صورت اپلای من رشته ادبیات و ادامه میدم توی کشور مورد نظر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، شما باید در انتخاب رشته دقت داشته باشید که آیا رشته ای که قصد تحصیل در آن را دارید در کشورهای دیگر ارائه می گردد یا خیر. ضمن اینکه برای اقدام تحصیلی شما باید مدرک زبان کشور مقصد یا زبان انگلیسی داشته باشید، شرایط سن و دارایی نیز در انتخاب مسیر تاثیرگذار است.
abolfazlalipour
سلام اگه کسی دبیر زبان انگلیسی در ایران و مدرک فرهنگیان داشته باشه امکان بورسیه تحصیلی برایش هست یا خیر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شرایط بورسیه تحصیلی بسته به کشور، رشته تحصیلی، سوابق کاری و ... است و علاوه بر آن شرایط ویزای شما نیز باید سنجیده شود. برای بررسی دقیق شرایط خود می توانید از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه استفاده نمایید.
سلماز لاجوردی
سلام و عرض ادب همسرم دبیر تربیت بدنی اموزش و پرورش هستن و خودم با همکاری شوهرم مشغول به باشگاه داری و تدریس رشته های رزمی هستیم .باتوجه به مشکلات جامعه و محدودیت های بوجود اماده در اموزش به جنس مخالف و اشتیاق داشتن به کار ورزشی در کشورهای خارجی تمایل به مهاجرت داریم ...لطفا راهنماییم کنید ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، شما برای ‌کار ورزشی یا باید کارفرما پیدا کنید و یا اینکه بخواهید سرمایه گذاری نموده و اقامت دریافت نمایید.
مهدی زاده
سلام من دو ساله که معلم رسمی هستم ۲۶ سالم هست مقطع کارشناسی دانشگاه فرهنگیان بودم و مقطع ارشدم دانشگاه تبریز. برای مقطع دکتری میخواستم زودتر اقدام کنم تا گپ تحصیلی نداشته باشم . زبانم رو تقویت میکنم . فقط مشکلی که هست اینه که کارت پایان خدمت سربازی بعد از ۸ سال تعهد تدریس میاد دستم. آیا این مشکل رو میشه برطرف کرد ؟ و اینکه آیا دانشجو با ورود به مقطع دکترای کشور مقصد، استخدام دانشگاه میشه و نمیتونه جای دیگه ای کار کنه یا میشه کار کرد؟( مثلا همون کشور مقصد، معلم خارج از کشور برای مدارس ایرانی تدریس کرد یا اینکه استخدام اموزش و پرورش کشور مقصد شد و اونجا تدریس کرد؟)
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی در خصوص خروج از کشور و موضوع سربازی باید سوالات خود را از نظام وظیفه بپرسید و در صورتی که بتوانید مدرک تحصیلی خود را دریافت نمایید، در رشته تحصیلی خود سوپروایزر پیدا کنید و مدرک زبان مناسبی داشته باشید می توانید برای تحصیل دکتری در کشور دیگری اقدام نمایید. در خصوص کار نیز در صورتی که سطح زبان بومی شما عالی باشد و مطابق نظام آموزشی کشور مقصدتان آموزش دیده باشید می توانید برای برای تدریس اقدام داشته باشید.
نیلوفر ح
سلام وقتتون به خیر میخواستم بدونم من اگه فرهنگیان قبول بشم و چهار سال لیسانس رو تموم کنم آیا با توجه به تعهد به خدمت امکان ادامه تحصیل در مقطع ارشد در خارج از کشور هست؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، برای ادامه تحصیل در خارج از کشور شما باید مدرک تحصیلی خود را دریافت نموده باشید و پس از آن برای مقطع بالاتر اقدام نمایید. پس موضوع دریافت مدرک لیسانس خود را از دانشگاهتان باید پیگیر شوید. در غیر این صورت باید برای مقطع لیسانس در برخی کشورها اقدام داشته باشید.
سورمشک مهدی
سلام و وقت بخیر . من دانشجوی اموزش ادبیات در فرهنگیان هستم در رشته ادبیات فارسی . و ۲۰ سال سن دارم .در حال حاضر دارم برای ازمون ایلتس اماده میشم . در این صورت بهترین گزینه برای من ویزای تحصیلی هست بعد از فارغ التحصیلی؟ و اینکه محدودیتی برای انتخاب رشته در کشور مقصد وجود داره با توجه به سابقه تحصیلی بنده ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. با توجه به شرایط سنی شما، می توان تحصیل را بهترین راه مهاجرتی برای شرایط شما دانست و شرایط انتخاب رشته بسته به نوع رشته متغیر است و این موارد در مشاوره های تخصصی کامل برای شما توضیح داده خواهد شد.
سمی
سلام،من کارمند رسمی آموزش و پرورش هستم، میخوام برای ویزای ازدواج کشور اتریش اقدام کنم ...آیا من باید استعفا بدم یا میتونم مرخصی چند ساله هم بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، شما باید مشکل خروج از کشور را از سازمان خود و یا نظام وظیفه جویا شوید ولی در صورتی که مشکل خروج از کشور نداشته باشید می توانید برای اقامت از طریق ازدواج نیز اقدام داشته باشید.
nastaranmehri
سلام وقت بخیر من ۲۰ سالمه و دانشجو معلم رشته آموزش ابتدایی هستم و دو سال از دانشگام مونده میشه تو این دو سال مهاجرت کنم و درسمو تو یه کشور دیگه ادامه بدم اگه میتونم لطفا راهنمایی کنید خیلی ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، اگر منظور شما این است که انتقالی دریافت کنید و ادامه رشته خود را در کشور دیگری بخوانید باید بگوییم خیر. اما می توانید از ابتدا برای تحصیل در مقطع کارشناسی در بسیاری از کشورها اقدام داشته باشید.
مبینا شمس آبادی
سلام من ۱۸ ساله هستم امسال کنکور داشتم و دبیری زیست و زبان و همچنین پرستاری شهید بهشتی و تهران رو قبول میشم،به نظرتون برای مهاجرت به آمریکا کدوم شغل احتمال مهاجرتی بیشتره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، به طور کلی نمیتوان برای چندین سال بعد در امر مهاجرت پیش بینی نمود اما در حال حاضر رشته های فنی و مهندسی شانس بالاتری برای کار دارند. البته داشتن سطح زبان خوب، مدرک تحصیلی عالی و سوابق کار خوب از شروط لازم برای کار است. توجه داشته باشید که با تحصیل در این کشور می توانید شانس خود را بسیار بالا ببرید.
Aida bahadori
سلام خسته نباشید.. من تو سن ۲۸ سالگی اگه مدرک کارشناسی زبان رو از دانشگاه فرهنگیان گرفته باشم اما ارشد رو تو یه دانشگاه سراسری دیگه (مثلا تهران) خونده باشم میتونم برای ویزای کار اقدام کنم؟ مثلا برای کشوری مثل چین؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، مبحث آزادسازی مدرکتان را باید از دانشگاه پیگیر باشید و در صورت داشتن مدرک تحصیلی و اجازه خروج از کشور می توانید کارفرما پیدا کنید و تشریف ببرید.
زهرا غفوری
با سلام و عرض ادب و خسته نباشید شاید سوال من کمی خارج از حیطه کاری شما باشد اما لطفا اگر اطلاعاتی دارید پاسخ بدید .ممنون میشم.من امسال(۱۴۰۰)کنکور دادم الان بین پرستاری و فرهنگیان تردید دارم و دلیلشم اینه که شنیدم اگر بخوای از آموزش و پرورش خارج شی باید ۲ برابر هزینه های تحصیل رو بپردازی.الان دقیقا نمیفهمم که چطور میشه در عین فرهنگی بودن مهاجرت کرد.منظور بعد از بازنشستگی هست یا چی؟؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، مهاجرت پس از بازنشستگی یکی از راه های مهاجرت است اما به طور کلی برای بررسی دقیق شرایط شما باید فاکتورهای مختلفی سنجیده شود، در صورتی که موضوعی با آزادسازی مدرک خود نداشته باشید شرایط مهاجرت تحصیلی را نیز خواهید داشت. توجه داشته باشید که بهتر است موضوع آزادسازی مدرک را از دانشگاه مربوطه پیگیر شوید.
مسعود فرهادی
با سلام خدمت کارشناسان محترم من دبیری بازنشسته با 57 سال سن و لیسانس ادبیات فارسی هستم خیلی مشتاق مهاجرت به یکی از کشورهای اروپایی و کار در زمینه شغلی خود ویا کاری مغایر با آن هستم 1_آیا چنین امکانی وجود دارد 2_ به طورکلی با توجه به شرایط سنی و اجتماعی از چه طریقی و به کدام کشور می توانم مهاجرت کنم؟ با سپاس از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، با توجه به شرایط سنی که فرمودید برای کار و تحصیل شانس دریافت ویزا نخواهید داشت و تنها روش های سرمایه گذاری یا سرمایه داری وجود دارد که شما در صورت داشتن سرمایه های لازم امکان اقدام برای این گزینه ها را خواهید داشت.
مهدیه منتظر
سلام شانس مهاجرت معلم زبان انگلیسی به خارج از کشور چقدره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، معلمین عزیز بهتر است ابتدا در کشور مقصد آموزش ببینند و بعد از دریافت آموزش های لازم بتوانند در کشور مقصدشان آموزش دهند.
شایان ماهانی
سلام و عرض ادب،بنده خودم لیسانس مترجمی زبان دارم،و حدود 12سال در شرکت خصوصی مشغولم،خانمم حدود 11سال معلم تربیت بدنی هست،به نظر شما بهترین راه برای اقامت در ترکیه چه راهی میباشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز، برای پیشنهاد بهترین روش باید شرایط سن، تحصیلات، سوابق کار، شرایط مالی و ... شما دقیق بررسی شود و برای این امر نیز بهتر است با مشاورین تماس حاصل کنید و از مشاوره رایگان تلفنی بهره ببرید.
صفری
سلام وقتتون بخیر من دبیر تربیت بدنی هستم .مدرک لیسانسمو از دانشگاه فرهنگیان گرفتم .ارشد رو هم از دانشگاه پیام نور گرفتم...هنوز تعهد خدمتم تموم نشده البته.۲۵ سالمه.همسرم کارمند اداره دخانیات هستن .زبان هم خوبه.به نظرتون برای کار میتونیم مهاجرت داشته باشیم؟؟؟ کانادا یا سایر کشورها؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی شما شرایط سنی خوبی برای مهاجرت دارید. به طور مثال می توانید از روش تحصیلی اقدام به مهاجرت نمایید و پس از ورود به محیط برای کاریابی اقدام داشته باشید
آتنا رحیمی
با سلام و احترام بنده خانم 37ساله دکتری ریاضی کاربردی از دانشگاه دولتی هستم و یک سال هست که بعنوان معلم جذب آموزش وپرورش شده ام میخواستم ببینم شرایط مهاجرت را دارم؟ کدام کشور برای من مناسبتر است؟درضمن همسرم هم فوق لیسانس روانشناسی تربیتی و فرهنگی هستند. از نظر زبان درحد متوسط هستیم. ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، شرایط سنی شما به صورتی است که می توانید به صورت تحصیلی برای چند کشور اقدام داشته باشید اما اینکه مستقیماً به صورت کاری تشریف ببرید کار سختی خواهید داشت. بهتر است شرایط خود را با جزئیات بیشتر با مشاورین موسسه طی مشاوره رایگان تلفنی در میان بگذارید تا کاملا راهنمای شما باشند.
ن ص
با سلام و وقت بخیر. من دکتری زیست شناسی -علوم گیاهی رو دارم و 33سالمه. زبانم در حد خوب هست و در حال حاضر هم استخدام اموزش و پرورش هستم و رزومه از نظر مقاله و تالیفات علمی نسبتا خوب هست . میخواستم بدونم با توجه به رشته ام کدوم کشورها و به چه صورت میتونم مهاجرت کنم و چه کاری میتونم متناسب با رشته ام داشته باشم؟ به طوریکه در بدو ورود به اون کشور من کارم مشخص باشه و تازه نخوام برم دنبال کار. همسرمم مهندس کشاورزی هستن و 10 سال سابقه کار کشاورزی دارن. مرسی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، در صورتی که بخواهید مستقیما با کار وارد کشور مقصدتان شوید ابتدا باید کارفرمایی پیدا کنید که برای شما جاب آفر صادر نماید و بعد به واسطه آن از ابتدا با کار تشریف ببرید. برای این امر می توانید از محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور استفاده نمایید.
سیده سمیرا حسینی
با سلام بنده شش سال سابقه تدریس در مدارس دولتی دارم و امسال حکم استخدامم اومده همسر من کارشون فنی هست و یه سری مدارک فنی هم دارند اگر برای ترجمه نیاز باشد زبان زیاد خوب نیستیم دو فرزند پسر هم دارم ایا میتوان اقدام کرد کار هم من هم همسرم کدام کشور بهتر است ممنون میشم جواب دهید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، شما برای کار در خارج از کشور نیاز دارید تا سطح زبان بسیار خوبی داشته باشید. ضمن اینکه شما اشاره ای به شرایط سنی، تحصیلات، شرایط مالی و ... نفرمودید که هرکدام می تواند تاثیر زیادی در انتخاب مسیر شما داشته باشد. پیشنهاد میکنیم که از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه استفاده نمایید.
کریمی
سلام، من در زمینه طراحی لباس و از طریق تحصیلات میخوام به ایتالیا پذیرش بشم، مادرم هم 47 سالشون هست و فرهنگی هستن(مدیر مدرسه دولتی با 20 سال سابقه) پدرمم هم بازنشسته هستن، میخواستم بدونم آیا امکانش هست که بتونم با خانواده ام مهاجرت کنم یا مادرم همونجا شغلشون رو داشته باشن ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. به طور کلی اگر شما برای کار و تحصیل در این کشور اقدام داشته باشید منجر به دریافت اقامت پدر و مادر محترمتان نمی گردد و شرایط عزیزان باید به صورت جداگانه بررسی گردد.
سعید خدارحمی
سلام من وهمسر م فرهنگی بازنشسته هستیم به چه صورتی می توانیم مهاجرت کنیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شرایط شما باید دقیق بررسی شود و احتمالا با توجه به بالا بودن شرایط سنی، تنها گزینه های سرمایه گذاری و سرمایه داری برای شرایط شما مناسب هستند. اما پیشنهاد میدهیم که از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه استفاده نمایید تا بتوانید به نتیجه مناسب دست پیدا کنید.
محمد یاری
سلام من 19سالمه و تربیت معلم تهران قبول شدم و تو مسابقات جوانان فوتبال هم بازی کردم شرایط من برا بورسیه به ترکیه یا کشورهای اروپایی چی هست میتونم قبل دانشگاه برم ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز، به طور معمول بورسیه در مقاطع بالای تحصیلی مانند فوق لیسانس و دکتری ارائه می شود و در صورتی که سوابق تحصیلی و تحقیقی خوبی داشته باشید برای این امر شانس خواهید داشت.
pr.dehghan
سلام ببخشید من امسال سال اخر دبیرستان هستم در رشته تجربی میخواسم بدونم که چطور میتونم برای معلم شدن به دانشگاه امریکا برم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت . دوست عزیز، شما ابتدا باید مدرک زبان لازم را داشته و پذیرش دانشگاه های این کشور را بدست آورید تا بتوانید در این کشور آموزش ببینید و بعد از آموزش بتوانید برای تدریس مشغول به کار شوید.
نرگس
سلام خسته نباشد ، من الان ۱۷ سالمه و سال بعد باید کنکور بدم ولی دوست دارم خارج از ایران تربیت معلم بخونم و همونجا تدریس کنم به نظر شما چجوری و برای چه‌ کشوری باید اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز، رشته ای به نام تربیت معلم در بسیاری از کشورها تعریف نشده و شما در زیرشاخه های دیگر می توانید تحصیل نموده و پس از تسلط بر نظام آموزشی و زبان کشور مقصد بتوانید در قسمت آموزشی مشغول به کار شوید.
مریم پاکزاد
سلام وقتتون بخیر من دانشجوی علوم تربیتی هستم میخواستم بدونم بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی چه کشوریه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر بود میفرمودین دانشجوی چه مقطعی هستی کارشناسی یا کارشناسی ارشد سنتون و سطح زبانتون به چه صورت هست و دارایی و پشتوانه مالی هم میفرمودین در کل کشورهای انگلیس، کانادا، فنلاند، هلند، سوئد و.. جزء بهترین ها می باشند برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید با تشکر
Fateme
سلام روز بخیر من ۲۵سالمه سه سال تدریس زبان در مدرسه داشتم دارم ارشد دانشگاه ازاد میخونم و قصد دارم برای ایلتس اقدام کنم در زبان انگلیسی هم سطح بالایی دارم میتونم از طریق مهاجرت کاری اقدام کنم؟ چه کشورهایی بهترن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز بهتر هست شما با توجه به سن و مدرک تحصیلی و سابقه کاری از طریق ویزای تحصیلی اقدام کنید و در کنار تحصیل به کار مشغول شوید با تشکر
Fateme
ممنون ،چه کشورهایی برای تحصیل در این رشته مناسبترن؟
X

فرم پاسخ به این نظر


Maedeh
8سال تعهد خدمتش رو بايد چيكار كنه ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید شرایط سنی شما و... را بررسی کنند و شما را کامل راهنمایی کنند
Maedeh
8سال تعهد خدمتش رو بايد چيكار كنه ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شما را کامل راهنمایی کنند سن شما، مدرک تحصیلی، سطح زبان و وضعیت تاهل شما می تواند در انتخاب روش مهاجرت و کشور مقصد تاثیر گذار باشد
کیهان فتحی
سلام و وقت بخیر آیا میشه با رشته ی جغرافیا دانشگاه فرهنگیان هم مهاجرت تحصیلی کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید شما را راهنمایی کنند شرایط سنی و سطح زبان و وضعیت تاهل شما میتواند در روش مهاجرت و کشور مقصد تاثیر داشته باشد
اکرم
سلام بنده دانشجو ارشد برنامه ریزی درسی دانشگاه سراسری اراک هستم که تقریبا اخرای تحصیلم و کارشناسیم هم در دانشگاه فرهنگیان خوندم و حدودا ۴ سال سابقه اموزشی و ۸ سال سابقه کلی با احتساب موزش در دانشگاه فرهنگیان دارم و رشته فرهنگیانم هم مشاوره و راهنمایی بود الان مشغول فعالیت امور تربیتی و پرورشی هستم در ضمن همسرم هم فرهنگی اما زبانمون خیلی خوب نیست ایا شانسی برای اعزام به خارج از دااریم میشه راهنمایی کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر بود شرایط سنی و وضعیت تاهل و... را میفرمودین در کل شرایط مناسبی دارید و می توانید برای روش های ویزای تحصیلی اقدام نمایید
مریم شایسته وفا
سلام آموزگار هستم می خواهم برای مهاجرت همراه با داشتن شغل خودم اقدام کنم چه باید کرد ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر بود شرایط سنی و وضعیت تاهل و ... را میفرمودین پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند
Suki
سلام لطفا جواب بدید ، بنده ۱۸ سال دارم و در دانشگاه فرهنگیان در رشته زبان قبول شدم ، در جایی که دوست دارم بعد از ۸ سال که معافیتم را گرفتم بروم ، آیا میتوانم با مدرک زبان از فرهنگیان در آنجا تدریس کنم؟ آنجایی که قصد مهاجرت به آنجا را دارم داشتن مدرک ضروری ست ، آیا مدرک آموزش زبان از فرهنگیان برای آنجا معتبر است ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط شما مناسب است با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط شما را برای مهاجرت به کشورهای تاپ، به صورت کامل بررسی کنند
بیتا
سلام‌من ۳۹ سالمه دبیر فیزیک با سابقه ۲۰ سال فارغ التحصیل دانشگاه شهید رجایی هستم و مسلط به زبان آلمانی در سطح B2 .خواستم بدونم بهترین راه برای مهاجرت به آلمان برای بنده تحصیلی هست یا کاری؟و آیا امکان دریافت جاب آفر برای بنده هست یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز میزان تمکن مالی و وضعیت تاهل و سن همسر از موارد مهمی هستند که میتوانند کمک کننده باشند پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما را کامل بررسی کنند همچنین میتوانید با تهیه پکیج گام به گام کاریابی خارج از کشور اقدام به کاریابی فرمایید
فاطمه پوراحمد
من الان اصلاهدفی. برای خودم پیدا نکرده بودم ولی الان. هدفی ک پیدا کردم. اینکه درس. بخونم. و بتونم. روزی مهاجرت کنم ب کانادا. و رئیس آموزش پرورش. اون جا بشم. آیا میشه. ؟اگه میشه. باید. واسه. کنکور کاری کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز سما میتوانید از طریق ویزای تحصیلی اقدام نمایید سپس اقامت و پاسپورت دریافت کنید پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند
نادیا
سلام من ۱۸ سالمه دارم واسه کنکور میخونم(دانشگاه فرهنگیان) میخوام برم ولی میخوام اقدام به مهاجرت کنم میگن ک اگه برم دانشگاه های معتبر راحت میتونم برم( مثل بهشتی و تربیت مدرس) ی اطلاعت میدین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط شما مناسب است و میتوانید برای کشورهای تاپ اقدام نمایید هرچه قدر رزومه شما قوی تر باشد شرایط مهاجرت بهتری خواهید داشت پیشنهاد می کنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند
Elh
سلام وقتتون بخیر من دانشجوی سال اول رشته آموزش ریاضی دانشگاه فرهنگیان هستم ولی اصلا به شغل دبیری علاقه ندارم و به زور خانواده وارد این رشته شدم می خواستم بدونم امکان تحصیل همزمان در رشته پزشکی یا مهندسی در خارج از کشور به همراه دبیری در داخل کشور وجود دارد یا خیر ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادل دوست عزیز بهتر بود شرایط سنیتون رو می فرمودین در مورد تغییر رشته سوال فرمودین بله در صورت داشتن سن مناسب و سطح زبان خوب امکان تغییر رشته وجود دارد
Elh
ممنونم از جوابتون و در مورد سوالتون من ۲۰ سال سن دارم و دوران دبیرستان خودمو با تعداد زیادی تقدیرنامه تموم کردم (شاید موثر باشه)میشه در مورد تغییر رشته بیشر راهنمایی کنین لطفا ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
عرض سلام مجدد بله دوست عزیز شرایط شما مناسب است و شما میتوانید برای کشورهای تاپ اقدام نمایید پیشنهاد میکنم شماره واتس آپ خود را در سایت موسسه ثبت نمایید تا مشاوران مجرب با شما تماس بگیرند و یا با شماره های موسسه بخش مشاوران تماس بگیرید با تشکر
Elh
ممنونم از جوابتون و در مورد سوالتون من ۲۰ سال سن دارم و دوران دبیرستان خودمو با تعداد زیادی تقدیرنامه تموم کردم (شاید موثر باشه)میشه در مورد تغییر رشته بیشر راهنمایی کنین لطفا ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
عرض سلام مجدد بله دوست عزیز شرایط شما مناسب است و شما میتوانید برای کشورهای تاپ اقدام نمایید پیشنهاد میکنم شماره واتس آپ خود را در سایت موسسه ثبت نمایید تا مشاوران مجرب با شما تماس بگیرند و یا با شماره های موسسه بخش مشاوران تماس بگیرید با تشکر
فاطمه
سلام من هنوز کنکور ندادم میخوام دانشگاهم رو در ترکیه ادامه بدم چجور میتونم با رشته تربیت معلمی به ترکیه برم رایگان با بورس؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط شما را برای مهاجرت به کشورهای تاپ، به صورت کامل بررسی کنند
محمد ملکیان
سلام ، بنده دبیر ریاضی و استخدام رسمی آموزش و پرورش هستم، مدرک فوق لیسانس و ۳۶ سال سن، برای مهاجرت به عنوان مدرس ریاضی میتونم اقدام کنم؟ کدوم کشورها مناسبتر هستش؟ زبانم هم خوبه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط شما برای مهاجرت مناسب است میتوانید از طریق پذیرش و ویزای تحصیلی ورود داشته باشید و در کنار تحصیل اجازه کار هم خواهید داشت کشورهایی همچون سوئد، هلند، فنلاند، اتریش و... شرایط مناسبی وجود دارد
AR
سلام من ترم دوم آموزش شیمی در دانشگاه فرهنگیان هستم و مدرک زبان کره ای دارم آیا امکانش هست بعد از تموم شدن دانشگاه برای دبیری در مدارس کره ای جنوبی استخدام شوم یا نه ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز در صورت داشتن مدرک زبان و تسلط به زبان کره ای امکان کار کردن خواهید داشت پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید تا شرایط شما را بررسی کرده و کامل راهنمایی کنند با تشکر
پروانه آبیار
سلام من برای دانشگاه میخوام رشته دبیری زیست شناسی بخونم آیا برای گرفتن کارشناسی ارشد میتونم درخواست بورسیه به آلمان بدم؟ برای ادامه تحصیل چون یه جا دیدم گفته بودن داشنگاه فرهنگیان امکان ادامه تحصیل در کشورهای دیگه رو نداره آیا این خبر درسته؟! خیلی ممنون💙🌼
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز در صورتی که زبان خود را تقویت کنید و گپ تحصیلی بالایی نداشته باشید و تمام قوانین را رعایت کنید امکان اقدام وجود دارد پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط و رزومه شما را بررسی کنند و شما را کامل راهنمایی کنند
زهرا رمضان پور
ببخشید من امسال کنکور دارم و میخوام تربیت معلم قبول بشم ولی قصد دارم حداق تا دوسال دیگه به کشورِ کره جنوبی مهاجرت کنم آیا اون ۶ سال تعهد امکانش هست باز هم مهاجرت کنم ؟؟من قصد بازگشت هم ندارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز برای مهاجرت از طریق تحصیل یا کار مدارک تحصیلی شما (مدارک اصلی) نیاز است شما برای اقدام باید از دانشگاه مدارک خود را تحویل بگیرید
حسین مهرپویا
با عرض درود ، بنده دبیر تخصصی هنرهای تجسمی هستم با 28 سال سابقه ، خواستم لطف کنید آیا راهی برای مهاجرت به کشوری مثل اتریش،آلمان و.....وجودداره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر بود شرایط سنی شما مناسب است پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شما را کامل راهنمایی کنند
نیلا درانی
سلام وقت بخیر بنده امسال اولین سال تدریس هست و در واقع بدلیل کمبود نیرو به عنوان معاونت دبیرستان و راهنمایی انتخاب شده ام و فوق لیسانس روانشناسی دارم و ۲۸ ساله هستم آیا امکان مهاجرت بنده به کشور قطر(دوحه)جهت کار در مدارس ایرانی وجود دارد؟حقوقش به رئال ایران است یا خیر؟از چه طریقی باید پیگیری کنم؟؟
X

فرم پاسخ به این نظر


Sana
با سلام من تازه امسال پیمانی شدم و در مقطع ابتدایی تدریس میکنم و ارشد برنامه ریزی درسی دارم واقعیتش با یه اقایی اشنا شدم که بورسیه برا هلند دارن و هم اقامت رو گرفتن هیات علمی هستن من اگه با ایشون ازدواج کنم و برم شغلمو از دست میدم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز لطفا به قوانین استخدامی ایران مراجعه فرمایید
Honia
سلام و عرض ادب خدمت شما من ۱7 سالمه من الان دارم معماری داخلی میخونم اما علاقه به دبیری دارم آیا شانسی دارم که با رتبه عالی کنکور انسانی دبیری ادامه تحصیل بدم در اتریش یا آلمان!؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای کار در کشور اتریش و آلمان شما بهتر است در رشته مورد نظرتان در این کشور تحصیل نمایید و سپس اقدام به اخذ ویزای کاری نمایید 
سولماز تبریزی
سلام وقت بخیر،من۲۹ سالمه زبان آلمانی b1 دارم و معلم ریاضی ابتدایی هستم ،امکان مهاجرت به کشور های آلمانی زیان مثل آلمان،اتریش،سوئیس رو دارم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط تحصیل در هر کشور متفاوت است. . برای اخذ پذیرش در دانشگاه های دولتی اتریش قبولی در دانشگاه دولتی در ایران ضروری است. و همچنین برای تحصیل در آلمان نیاز است سطح زبان خود را به B2 ارتقا دهید
محمدی
سلام برای بورسیه تحصیبی در کره جنوبی میتوانیم اقدام کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط شما می بایست بررسی شود با مشاوران موسسه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند
سیدمحمدحسین موسوی
سلام دلم میخواهد باقیمانده عمرم را دریک از کشورهای امارات سپری کنم چه راهی وجود دارد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما می توانید از طریق ثبت شرکت اقامت این کشور را اخذ نمایید
مبین
سلام دوست عزیز ببخشید من دانشجو هستم و میخواهم بعد از اتمام درسم در کشوری پرتغال معلمی کنم چطوری میتوانم در این کشور معلمی کنم سوال دیگه اینکه باید از قبل زبان این کشور رو کامل تسلط داشته باشم یا خیر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در صورت داشتن شرایط لازم می توانید برای کارفرماهای این کشور رزومه خود را ارسال نمایید. البته با توجه به تفاوت در سیستم آموزشی اخذ ویزای کاری در این شغل کار چندان راحتی نمی باشد.
fatemeh
ایا میشه بعد از استخدامی معلم شدن بری خارج از کشور؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز معلمی مانعی برای خروج از ایران نیست ولی باز با ارگان های مروطه میتونید مشورت کنید اطلاعات دقیق تری کسب کنید.
یوسفخانی
با سلام و وقت بخیر من دبیر مطالعات هستم، و ارشد جامعه شناسی از دانشگاه تهران رو دارم ۳۱ ساله هستم،میتونم به امریکا یا کانادا بعنوان معلم مهاجرت کنم؟ شرایطش چطور هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما شرایط مهاجرت به این کشورها را دارید با مشاورین موسسه ملکپور تماس بگیرید تا شرایط شما را بررسی کنند
grill
با سلام یه سوال داشتم من یازدهم انسانی هستم و انشاءالله میخوام دوازدهم رو تو ترکیه دبیری درس بخونم میخواستم بپرسم اگه اونجا دانشگاه رو تموم کنم دوباره میتونم ایران برگردم ادامه تحصیل بدم؟یا باید دوباره از کنکور شروع کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر مدرک شما را وزرات علوم ایران بپذیرد این امکان برای شما مقدور است.
سعیده
سلام وقت بخیر برای ادامه تحصیل یا کار در کشورهای خارجی، برای فرد مجرد راهی وجود نداره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز مهاجرت تماماً به شرایط شما از نظر سن، مدرک تحصیلی، سوابق کاری، سطح زبان و پشتوانه مالی بر می گردد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود.
Mobin
سلام و خسته نباشید خدمت شما،بنده دانشجوی ترم دو دبیری زبان هستم،به نظر شما چه رشته ای و در در کدوم کشور برای تحصیل ارشدم مناسب تره؟ و چقدر سرمایه نیازه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز هزینه های کشور با کشور و همینطور دانشگاه به دانشگاه متفاوت است. درمورد انتخاب رشته هم بستگی به رشته لیسانس شما دارد. پیشنهاد می کنم با موسسه تماس بگیرید تا بصورت رایگان شرایط شما بررسی بشود. موفق باشید.
نازنین
سلام من ۱۸سالمه و امسال کنکور دارم میشه بگین چه رشته های فرهنگیان برا مهاجرت بهتره؟ و اینکه میتونم ادبیات فارسی بخونم و به عنوان معلم یا استاد ادبیات فارسی به کشورای دیگه مهاجرت کنم؟ برای چه کشورهایی میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شما باید در کشور مورد نظرتان آموزش ببینید تا بتوانید وارد نظام آموزشی آن کشور بشید. با مدرک ایران به آسانی این امکان برای شما فراهم نخواهد بود. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بررسی شود.
سمیرا
سلام من میخوام در دانشگاه فرهنگیان درس بخونم ایا می تونم وقتی دانشگاه قبول شدم هر وقت خواستم به خارج کشور صفر کنم مثل کره ی جنوبی من شنیدم که فرهنگیان اجازه مهاجرت صفر به خارج کشور و نمیده
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در مورد اینکه مجوز خروج از کشور معلم ها دارند یا نه از خود مراجع مرتبط باید پیگیری بفرمایید.
وحید
سلام وقت بخیر. من دبیر تربیت بدنی هستم لیسانس و فوق لیسانس تربیت بدني دارم و همسرم هم کارشناسی گرافیک دارن و دلم میخواد کارم رو در خارج از کشور ادامه بدم و ۲۹ سال دارم چطور میتونیم بریم آیا اصلا امکانش هست؟ .
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با مدرک تربیت بدنی ایران به راحتی نمی توانید وارد نظام آموزشی کشورهای اروپایی شوید بهتر است ابتدا با ویزاهای تحصیلی اقدام نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود.
طنین آریایی
سلام دانشجوی رشته فرهنگیان هم میتونه مهاجرت کنه؟ اون چند سال تعهد خدمت چی میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز این مورد را باید با وزارت علوم مشورت نمایید.
زهرا سلیمانی
سلام بنده مدرک کارشناسی ارشد فیزیک دارم و ۲۶ سابقه تدریس در اموزش و پرورش را دارم . با توجه به گپ تحصیلی زیادی که دارم می تونم برای دکترا فاند بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز پذیرش دکتری نیازمند به پژوهش های علمی خاص و داشتن سوپر وایزر و استاد راهنماست. اگر سوپروایزر داشته باشید و رزومه شما تایید بشه این امکان وجود دارده.
گوهری
مدرک کارشناسی ارشد زبان انگلیسی دارم واینجا دبیر هستم بعدازورود به انگلستان ایا میتونم درمدارس اون کشور تدریس کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه بتوانید وارد نظام آموزشی یک کشوری بشید باید یکسری از آزمونها و تاییده ها را دریافت بکنید. به صرف سابقه کار دبیری در ایران این کار میسر نیست. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما کارمل بررسی شود.
شکیبا
آیاازمعلم فرهنگیان ابتدایی یاهررشته ی دیگش امکان مهاجرت به کره جنوبی برای کارهست بعدازتحصیل ارشددرکره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید از عهده آموزشها و امتحانات خود کره ای ها بیایید و پیشنهاد شغلی دریافت بکنید. از دانشگاهی که در کره تحصیل می کنید می توانید کمک بگیرید. موفق باشید.
شکیبا
امکان مهاجرت معلم هست به کره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید از عهده آموزشها و امتحانات خود کره ای ها بیایید و پیشنهاد شغلی دریافت بکنید. از دانشگاهی که در کره تحصیل می کنید می توانید کمک بگیرید. موفق باشید.
شکیبا
آیاازمعلم فرهنگیان ابتدایی یاهررشته ی دیگش امکان مهاجرت به کره جنوبی برای کارهست بعدازتحصیل ارشددرکره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید از عهده آموزشها و امتحانات خود کره ای ها بیایید و پیشنهاد شغلی دریافت بکنید. از دانشگاهی که در کره تحصیل می کنید می توانید کمک بگیرید. موفق باشید.
شکیبا
امکان مهاجرت معلم هست به کره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید از عهده آموزشها و امتحانات خود کره ای ها بیایید و پیشنهاد شغلی دریافت بکنید. از دانشگاهی که در کره تحصیل می کنید می توانید کمک بگیرید. موفق باشید.
مژگان صادقي
سلام. ليسانس معماري با معدل ١٤. استخدام رسمي آموزش و پرورش هستم. ٨ سال سابقه و بيمه كار به عنوان معلم دارم. سن ٣١. آيلتس٧ و در حال يادگيري آلمانى. شانسم براى جاب آفر آلمان چقدره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید تلاش خودتان را بکنید چون شما می خواهید با کار معلمی اقدام بفرمایید نیازمند به مدرک زبان قوی هستید. پیشنهاد می کنم برای کار در خارج کشور از محصول زیر استفاده کنید. https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
زهراحسنی
سلام وقت بخیر میخواستم بدونم با مدرک کارشناسی علوم تربیتی گرایش اموز و پرورش از دانشگاه پیام نور شانس ادامه تحصیل و یا معلمی در خارج از ایران چقدر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای ادامه تحصیل می توانید اقدام بکنید ولی اگر بخواهید وارد نظام آموزشی یک کشوری بشوید ضوابط خاص خود را دارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
Saeed Dargahi
سلام ، ببخشید من دانشجوی تربیت معلم هستم و دو ترم هم تموم کردم ، من میخوام مهاجرت کنم ، به نظر شما اگه تافل یا ایتس قبول شم میتونم برم یه کشور دیگه؟ نه برای تحصیل برای گردش ؟من فقط میخوام مسافرت کنم ولی چون تو آموزش و پرورش استخدامم فک کنم مشکل باشه.به نظر شما چطور میتونم برم مسافرت درحالیکه الان دانشجوم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای مسافرت های توریستی نباید مانعی داشته باشید ولی باز باید خودتان چک بکنید ببینید مشکل خروج از کشور نداشته باشید.
تهمینه
سلام خسته نباشید من شنیدم برای مهاجرت بعنوان معلم باید ازدواج کرده باشیم و همسرمون هم فرهنگی باشه آیا این الزامیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز مهاجرت برای کدام کشور را می فرمایید؟ و شغل معلمی شما ارتباطی به کشور مقصد ندارد اگر مشکل خروج از کشور نداشته باشید و مدارکتان کامل باشد می تواند مهاجرت بکنید.
Sh
سلام ببخشیدمن۱۹سالم هست فرهنگیان ابتداییهستم من میتونم برای تحصیل ارشدبه کره جنوبی بروم بابورسیه وخوابگاه خودشون میدن یاخودم بایداونوبپردازم وبعدمیشه اونجامعلم رسمی بشم وکارکنم ومن۸سال تعهددارم محدودیت سنیش چنده
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای دریافت بورسیه باید رزومه علمی قوی داشته باشید اعم از مقاله و سوپروایزر در مورد اینکه خوابگاه می دهند هم معمولاً دانشگاه ها خوابگاه دارند ولی هزینه آن بستگی به بورس شما دارد اگر موفق به دریافت فول فاند بشوید شامل هزینه های زندگی شما هم می شود. موفق باشید.
Sh
متشکرم یکی هم تقریباچقدرپول باخودم ببرم ومحدودیت سنی رفتن به کره چنداست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
اگر بورسیه کامل دریافت بکنید نیاز نیست خیلی با خودتان پول ببرید ولی برای یکسال زندگی 12 تا 15 هزار دلار آمریکا داشته باشید کفایت می کنه
زهرا
سلام دانشجو فرهنگیان هستم می‌خوام کویت ازدواج کنم شرایط چطور میشه؟ حقوقمون موقع درس خوندن همونا هستن؟یا بیشتر یا قطع میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست زیز با سلام و عرض ادب دوست عزیز از طریق پارتنر محترمتان که در کویت هستند می تونید راهنمایی دریافت کنید که براتون یک وکیل کویتی هم بگیرند.
Sh
متشکرم یکی هم تقریباچقدرپول باخودم ببرم ومحدودیت سنی رفتن به کره چنداست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
اگر بورسیه کامل دریافت بکنید نیاز نیست خیلی با خودتان پول ببرید ولی برای یکسال زندگی 12 تا 15 هزار دلار آمریکا داشته باشید کفایت می کنه
pnp
سلام دبیر زبان هستم با ۲۶ سال سن و سطح زبانم بالاست برای مهاجرت کاری به کشور های اروپایی مثل هلند المان یا فرانسه و... مدرک دانشگاه فرهنگیان رو قبول میکنند ؟ شرایط این کشور ها برای محاجرت کاری چی هست ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به اینکه شما فرهنگی هستید به صرف سابقه و مدرک ایران نمی توانید وارد بازار کار شوید و حمتما باید معادلسازی بکنید مدارک خود اروپایی ها را بگیرید. بهتر این هست که ابتدا با یک پذیرش تحصیلی اقدام کنید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت کامل بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact
Asal
با سلام ببخشید برای مهاجرت که گفتین زبان و دانش تجربه شرایط سنی مناسبی داشته باشیم و البته سرمایه مالی باید حتما سرمایه مالی خوبی داشته باشیم اگه کسی خصوصیاتی که شما فرمودین رو داشته باشه ولی سرمایه مالی کافی نداشته باشه امکان مهاجرت داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی فرد متخصص باشه و سابقه کار خوبی داشته می تواند برای ویزاهای کار اقدام بکنند که عموماً هزینه های پایینی دارند و نیاز به سرمایه نیست.
Fardin
سلام و عرض ادب خدمت شما بنده هنوز به دانشگاه نرفتم و به سن 18 سالگی نرسیدم و هدفم آلمان هستش به نظر شما بهتره که بعد از کنکور به دانشگاه فرهنگیان بروم یا حقوق کدام بهتر است ؟ ممنون بابت پاسخگویی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز پاسخ سوال شما را نمی توان در یک کامنت پاسخ داد. نکته ای که وجود داره هر دو رشته ای که می فرمایید باتوجه به نظام آموزشی در کشور آلمان کاربردی به اون صورت ندارند و برای کار حتما باید معادلسازی بکنید.
فاطمه جمشیدی
سلام خسته نباشید من سال دیگه کنکور دارم و رشته ی تجربی هستم، میخواستم بدونم برم دبیری بخونم برای مهاجرت بهتره یا یکی از رشته های تجربی قبول بشم؟ گ بیشترازراهیی میخوام که هزینه ی خیلی کمی داشته باشه چه رشته ای دردانشگاه بخونم میتونم برای تحصیل رایگان، یاکاررایگان به خارج برم و راحتتره برام؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایطی که می فرمایید کار آسانی در پیش ندارید. اگر بخواهید از طریق تحصیل مهاجرت نمایید اگر به زبان همان کشور تحصیل نمایید هزینه های شما خیلی پایین می آید. درمورد کار هم باید سابقه کار و تخصص داشته باشید که بتوانید پیشنهاد شغلی دریافت نمایید.
Narges "m
سلام خسته نباشید ببخشید میتونیم برای چند سال به خارج از کشور مهاجرت کنیم از طریق فرهنگیان و اونجا کار معلمیو انجام بدیم و بعد از چن سال به کشور خودمون بیایم و معلمیو ت کشور خودمون ادامه بدیمم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شما برای اینکه وارد نظام آموزشی یک کشوری بشوید کار آسانی همان ابتدا در پیش ندارید و حتما باید آموزش های شما ابتدا مطابق با سیستم همان کشور باشد. اگر ابتدا از طریق تحصیل اقدام نمایید امکان دریافت نتیجه مطلوب سریع تر است.
نسترن
سلام خسته نباشید من سال دوم رشته ی زبان انگلیسی در دانشگاه فرهنگیان هستم خواستم بپرسم امکان گرفتن بورسیه کره جنوبی از طریق دانشگاهم هس؟ و اینکه بعد گرفتن بورسیه میتونم مشغول ب کار بشم توی کشور مقصد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای گرفتن بورسیه تحصیلی باید یک رزومه علمی قوی داشته باشید در این مورد می توانید اگر دانشگاهتان با دانشگاه های کره جنوبی در ارتباط است کمک بگیرید.
Fatemeh
باعرض سلام و وقت بخیر . ببخشید من ۴ سال سابقه تدریس دراموزش وپرورش رودارم ، استخدام پیمانی هستم ؟ امکان مهاجرت برای بنده هست ؟ ۴۰ سال دارم و سطح زبان خوب . در ضمن زبان انگلیسی هم تدریس میکنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید شرایط شما بصورت دقیق تر بررسی شود باتوجه به سن و سابقه کاریتان شرایط آسانی در پیش ندارید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت دقیق تر بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact
Aryan
سلام من ۲۳ سال سن دارم و تازه کارشناسی رشته ابتدایی رو با معدل ۱۷ تموم کردم آیا میتونم در آلمان برای رشته روانشناسی کارشناسی ارشد اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید روزمه تان دقیق بررسی شود اگر رشته شما مرتبط نباشد احتمال تغییر رشته بسیار پایین هست. اما شرایط سنی تان خوب هست. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت کامل بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact
Amirhossein
سلام خسته نباشید آیا با ۲۵ سال سن و ۲ سال سابقه و مدرک کارشناسی رشته ابتدایی با معدل ۱۷و مدرک c1 آلمانی چقدر شانس برای قبولی در دانشگاه های خوب دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر بخواهید در زمینه فرهنگی وارد بازار کار شوید کار آسانی در پیش نخواهید داشت شما سن مناسبی دارید اگر با مدرک تحصیلی ابتدا وارد بشید و بعد کار کنید شانستان بالا می رود. پیشنهاد می کنم جهت راهنمایی بیشتر و بررسی رایگان شرایط تان حتما با موسسه تماس بگیرید https://officialmalekpour.net/contact
فاطمه غلامی
سلام آیا امکانش هست برای کسی که در دانشگاه فرهنگیان تحصیل می‌کنه بتونه بورسیه یک کشور دیگه رو بگیره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز درمورد بورسیه باید یک رزومه علمی قوی داشته باشید و با سوپروایزرها و دانشگاه های کشور مورد نظرتان در میان بگذارید که ببینید آیا پذیرفته می شوید یا نه.
آزاد حسن زاده
با سلام من دانشجوی فرهنگی هستم ۲۰ سالمه زبان انگلیسی رو در سطح عالی بلدم میخوام کارم رو تو اروپا ادامه بدم میدونم ک باید با سیستم آموزشی اونجا آشنا شد و در اونجا آموزش دید سوال من اینه که آیا کشورهای پیشرفته اروپایی به من امکان تحصیل در اونجا رو میدن تا در ادامه برای آنها کار بکنم یا از همون ابتدا برای تحصیل در اونجا از من پول خواهند خواست ؟ چه میزان سرمایه برای تحصیل در کشوری مثل آلمان با سن ۲۰ سال و سطح زبان عالی نیاز است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز پاسخ سوال شما مثبت است و اگر شما در سیستم آموزشی خودشان درس بخوانید شانس موفقیت تان بیشتر هم هست.
ایناز
سلام وقت بخیر میخواستم بپرسم آیا متقاضیان کنکور تربیت معلم قبل از اینکه وارد دانشگاه بشن...میتونن با کمک بورسیه و رتبه برتر مهاجرت کنن؟ یعنی بر فرض مثال من تا سال ديگه اگه جزو رتبه برتر های کنکور باشم و علاقه من تربیت معلم باشه میتونم با بورسیه مهاجرت کنم یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بورسیه را روی رزومه علمی شما می دهند اگر شما رزومه علمی قوی نداشته باشید این کار برای شما خیلی سخت خواهد بود.
Mikkel
سلام آیا یک درس افتاده در کارشناسی شانس آدم رو برای پذیرش خیلی پایین میاره جوری که دانشگاه هاي برتر اصلا پذیرش نمیدن ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خیلی متغییر این موضوع ولی قطعاً روی پذیرش شما بسته به نوع دانشگاه و رشته تاثیر خواهد گذاشت. چون دانشگاه های برتر و برخی از رشته ها شرط معدل دارند و برای پذیرش ریزنمرات را هم چک می کنند.
Mikkel
ممنون؛برای دانشگاه هاي آلمان چطور اونا خیلی سختگیری میکنن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی خیلی متفاوت نیست عموم کشورها و دانشگاه های خوب دنیا این فرآیند را دارند برای پذیرش.
Mikkel
ممنون؛برای دانشگاه هاي آلمان چطور اونا خیلی سختگیری میکنن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی خیلی متفاوت نیست عموم کشورها و دانشگاه های خوب دنیا این فرآیند را دارند برای پذیرش.
ايراني
سلام .من دانشجو الهيات هستم ،س ترم را پشت سر گذاشته ام ، حال اگر قصد سفر بکشور مصر داشته باشم ایا امکان ادامه تحصیل برای من هست ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر از دانشگاهی در زمینه رشته خودتان داشته باشید می توانید درخواست بدهید. در مورد این کشور اطلاعاتی در سایت ما ارائه ندادیم.
شبنم
با سلام بنده ۲۳سالمه و ارشد مدیریت اموزشی و لیسانس آموزش و پرورش ابتدایی دارم و ۲سال سابقه تدریس دارم. ایا میتونم برای کانادا یا المان اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر مد نظرتان کار هست باید از اروپا جاب آفر یا پیشنهاد شغلی داشته باشید ولی در نورد کشور کانادا مسیر کاری اش اسکیل ورکر امتیازی است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت کامل بررسی شود.
صالح شجاع
سلام و ارادت: بنده ۳۳ سالمه لیسانس آموزش ریاضی دارم و خانومم ۳۱ سالشه و لیسانس مدیریت داره هردو معلم رسمی هستیم با ۱۵ سال سنوات. بنده آیلتس ۶/۵ دارم و مشکل زبان ندارم میخوام برای مستر یک دانشگاه آلمان اقدام کنم آیا شرایط مساعد هست برای رفتن با توجه به شرایط سنی که دارم یک پسر ۳ ساله ام دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایط سنی که دارید 33 سال روی ویزا ریسک دارید ولی برای کشورهایی چون هلند، سوئد، دانمارک فنلاند و اتریش شانس خوبی دارید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
نسترن
سلام خسته نباشید من کنکور دادم و منتظر جوابش هستم اگه از رشته فرهنگیان قبول شدم میتونم در کشور آذربایجان همین رشته رو تحصیل کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز به صرف قبولی در کنکور ایران اینکه بتوانید در کشور آذربایجان بخواهید همین رشته را بخوانید خیر امکان پذیر نیست.
نجمه
سلام امکانش هست فقط بخوایم برای تحصیل مهاجرت کنیم وبعد از اینکه تحصیلمون تموم شد برگردیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی
محمد احمدپور
با عرض سلام خدمتتون، بنده کارشناسی ارشد تاریخ ایران اسلامی دارم ودبیر رسمی آموزش وپرورش با 20 سال سابقه کاری هستم میخواستم ببینم امکان وشانس مهاجرت برام وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را درست راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم ولی باتوجه سابقه کاری و سن تان بیشتری پروسه های مبتنی بر سرمایه را شانس دارید.
گلستان داودی
سلام وقت بخیر من یک فرهنگی هستم با چندین سال سابقه آیا میتونم اقامت دائم ترکیه رو‌بگیرم و‌در مدارس ایرانی زبان تدریس کنم ؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کشور ترکیه برای کار باید پیشنهاد شغلی داشته باشید و همان ابتدا هم اقامت دائم نمی دهد.
فاطمه ایرانمنش
سلام من متولد شهر کرمان در ایران و متولد ۱۳۴۳و ۵۸ سالم است دکترای تخصصی فلسفه تعلیم و تربیت از دانشگاه شهید باهنر کرمان دارم مدرس دانشگاه هستم و مامورآموزشی و مدرک زبان انگلیسی ندارم و تسلط ندارم آیا با این شرایط میتدانم جهت کار در کانادا اقدام کنم چکار باید انجام دهم و یا به تدریس در مقاطع مختلف آموزش و پرورش کانادا بپردازم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایط سنی تان خیر الان پروسه های سرمایه گذاری می توانید اقدام نمایید.
مریم
سلام. من 36 سالمه معلم ریاضی ام. دو تا پسر دارم و همسر کارمند. چ راهی بهتر هست برای مهاجرت
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را درست تر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم مخصوصا سطح زبان و پشتوانه مالی. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
Milad
سلام خسته نباشید من امسال دبیری زیست قبول شدم خواستم ببینم امکان اپلای با این رشته برا من وجود داره یان؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر بخواهید وارد نظام اموزشی کشورهای دیگر بشوید باید آموزش خود همان کشور را ببینید به صرف قبولی ایران شانسی برای پذیرش در خیلی از کشورها ندارید.
ناظری
سلام من ۴۰ سالمه دبیر زبان با ۱۸ سال سابقه و برای آیلتس و مدارک تدریس حرفه ای اقدام کردم می خواستم بدونم آیا امکان مهاجرت برای کار هست و اگه هست به کدوم کشورها مدرک فوق دیپلمم آموزش زبان در سال ۸۳مدرک لیسانس مترجمی درسال ۹۰و مدرک ارشد روانشناسی بالینی رو در سال ۹۹گرفتم که تو روانشناسی هیچ تجربه کاری ندارم و زبان تدریس کردم کواهی تمکن مالی می تونم ارائه بدم ممنون می شم اگه راهنمایی کنین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایط سنی تان کار آسانی در پیش ندارید اما می توانید باتوجه به اینکه سطح زبانتان خوب هستید در کشورهای اروپایی به دنبال کار بگردید تا پیشنهاد شغلی دریافت نمایید. برای کار در خارج کشور می توانید از محصول زیر استفاده کنید. https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
فهیمه همت پور
دبیرهستم جامعه شناسی ۲۸ستل سابقه کارباماهی۱۰میلیون حقوق برای ‌ویزای تحصیلی وکارنیمه وقت میخواستم اقدام نمایم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را درست تر راهنمایی بکنیم نیازمند به سن، سطح زبان، وضعیت تاهل و پشتوانه مالی تان هستیم
الهام
سلام خسته نباشید خواستم بپرسم دانشجوی فرهنگیان میتونن برن آلمان برای ادامه تحصیل یا باید چهار سال دانشگاه تموم بشه ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر منظورتان این است که انتقالی بگیرید و ادامه درس تان را آنجا بخوانید خیر چون نظام آموزشی دو کشور یکی نیست. بعد از اتمام تحصیل هم مستقیم با مدرک ایران نمی توانید وارد نظام آموزشی یک کشوری بشوید و طبیعتاً آموزش و معادلسازی در پیش خواهید داشت.
عابدی
درود بر شما من معلم فیزیک دارای مدرک فوق لیسانس با ۲۹ سال تمام سابقه معلمی و دارای ۴۸ سال سن هستم. آیا در ادامه کار به عنوان شغل معلمی می توانم در کشورهای آلمان یا کانادا مشغول باشم. اگر امکانی وجود داشته باشد بنده را می توانید در این راه کمک کنید؟ از مشاوره شما سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شما برای کار ریسک بالایی دارید هم سن تان بالاست و هم اینکه برای کار معلمی حتما باید آموزش خود این کشورها را ببینید و به زبان شان هم باید مسلط باشید.
امیر
سلام من دانشجوی آموزش ابتدایی هستم و می‌خوام برای ادامه تحصیل در رشته ارشد آموزش زبان مهاجرت کنم. امکانش هست؟ آیلتس ۷دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای ادامه تحصیل بلی می توانید اقدام نمایید یشنهاد می کنم با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
شهروند
ببخشید من بیست و پنج سال ام هست و دارای مدرک لیسانس، زبان انگلیسی بلد نیستم اما خواهرم در آلمان زندگی می‌کند آیا امکان مهاجرت است برای من هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط سنی شما خوبه و می توانید از طریق تحصیل برای مهاجرت به کشور آلمان اقدام نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
نیلوفر
با سلام و وقت بخیر دبیر تربیت بدنی هستم ، کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی، جایی هست که بتونم به صورت جاب آفر برم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در زمینه های پیراپزشکی رشته های چون فیزیولوژی، آزمایشگاه، رادیولوژی و... کشور آلمان موقعیت های خوبی دارد. پیشنهاد می کنم با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
سارا
سلام خسته نباشید من دانشجوی رشته آموزش ابتدایی هستم تو دانشگاه آزاد اگه بخوام بورسیه دانشگاه ترکیه یا هرکشور دیگه بشم چه کارهایی باید انجام بدم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل رایگان می توانید وب سایت دانشگاه های دولتی ترکیه را مطالعه نمایید.
یاسمن نقوی
سلام و احنرام بنده ۵ سال سابقه ی تدریس در مقطع پیش دبستانی و ۹ سال ابتدایی در پایه های مختلف دادم. از این ۹ سال ۷ سال به صورت قراردادی مشغول بودم و بعد آزمون استخدامی قبول شدم و ۲ سال است که پیمانی شدم. بچه دار شدم و امسال مرخصی بدون حقوق گرفتم. دخترم یک ساله است. قصد دارم به کشوری مناسب مهاجرت کنم و مشغول به کار شوم. میشه بنده را راهنمایی بفرمایید ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
بادرود مخاطب گرامی با توجه به اینکه سیستم آموزشی ایران با سایر کشورها متفاوت می باشد امکان اینکه در زمینه آموزش بتوانید ویزای کاری دریافت کنید سخت میباشد .شما می توانید با تماس با مشاورین موسسه شرایط خود را بررسی نمایید تا بهترین مسیر را برای مهاجرت را انتخاب کنید .
مهدی خاکپور
با سلام بنده هنر آموز رشته ساختمان در هنرستان فنی و حرفه ای هستم رسمی آزمایشی و سابقه ۱۳ سال آیا با این رشته بعنوان معلمی میشه مهاجرت کرد؟استرالیا یا کانادا؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شما برای اخذ ویزای کاری می بایست از یک کارفرما در کشور مقصد پیشنهاد کاری داشته باشید با توجه به اینکه سیستم آموزشی ایران با سایر کشورها متفاوت میباشد شانس شما برای اخذ ویزای کاری و دریافت یک پیشنهاد کاری از یک کارفرما پایین است.
مهدی خاکپور
با سلام بنده هنر آموز رشته ساختمان در هنرستان فنی و حرفه ای هستم رسمی آزمایشی و سابقه ۱۳ سال آیا با این رشته بعنوان معلمی میشه مهاجرت کرد؟استرالیا یا کانادا؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شما برای اخذ ویزای کاری می بایست از یک کارفرما در کشور مقصد پیشنهاد کاری داشته باشید با توجه به اینکه سیستم آموزشی ایران با سایر کشورها متفاوت میباشد شانس شما برای اخذ ویزای کاری و دریافت یک پیشنهاد کاری از یک کارفرما پایین است.
صیادی
باسلام این مطلب درسته ک برای مهاجرت معلمان خانم باید متاهل بود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خیر این موضوع صحت ندارد 
علی ملکشاهی
سلام و عرض ادب بنده ۲۵سالمه دارای کارشناسی اموزش و پرورش ابتدائی دانشگاه ازاد، مدرک ایلتس ۷و سال اول تدریس در اموزش و پرورش از طریق استخدامی ماده ۲۸. بنده اگر سه سال سابقه اموزشی کسب کنم میتونم با مدرک کارشناسی در کشور کانادا یا استرالیا یا کشورهای دیگه تدریس کنم؟و یا اینکه برای ارشد در دیگر کشورها اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط شما برای اخذ پذیرش در مقطع ارشد مناسب میباشد اما برای اخذ ویزای کاری و توجه به اینکه سیستم آموزشی ایران با کشورهای دیگر متفاوت می باشد این امر کار چندان ساده‌ای نیست
مائده
سلام خدمت شما،من یک سوالی داشتم من الان کنکوری هستم و میخوام کنکور زبان انگلیسی بدم و یکی از دانشگاه های مدنظر من فرهنگیان هستش اما با تحقیقاتی ک انجام دادم ب این نتیجه رسیدم ک امکان مهاجرت از طریق دانشگاه فرهنگیان وجود نداره میشه بیشتر راهنماییم کنید و جزئیات بیشتری بگین چون هنوز کاملا مطمئن نیستم که واقعا میشه یانه،اگه از طریق فرهنگیان امکانش هست میشه شرایطش بگین ک ب صورته؟و اگه واقعا نیست کدوم دانشگاه های ایران برای رشته زبان با مدرک هاشون برای مهاجرت به کانادا و امریکا اعتبار بیشتری داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و درود دوست عزیز مطمعنا قبولی در دانشگاه های دولتی تاثیر بیشتری در موفقیت ویزای شما دارد. اما از سایر دانشگاه ها نیز ممکن است بتوانید اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.
عارفه حاج اسماعیلی
سلام بنده ترم 1 آموزش ابتدایی فرهنگیان هستم... شرایط ادامه تحصیل خارج از کشور برای من چیه؟؟و حقوق به چه صورت توی کشور ترکیه ؟ و شرایط کامل رو میشه توضیح بدید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز برای بررسی شرایط خود لطفاً با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید
زهرا
سلام وقت بخیر بنده ۲۷ ساله هستم ۵ سال پیش از دانشگاه فرهنگیان رشته آموزش ابتدایی فارغ التحصیل شدم و معلم رسمی ابتدایی هستم. زبان انگلیسیمم در حد متوسط رو به بالا می باشد. کامپیوتر هم بلدم، چیزی حدود ۳۰۰،۳۵۰ هم دارم. میخواستم ببینم شانسی دارم برای مهاجرت یا اینکه بخوام در کشور مقصد آموزش ببینم و معلم شوم... در حالت کلی چقدر شانس دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما می توانید برای مقطع فوق لیسانس در کشورهای مختلف پذیرش تحصیلی اخذ نمایید
یوسفی
سلام وقتتون بخیر من دبیری ریاضی میخونم دانشگاه نسیبه تهران میخواستم بدونم برای مهاجرت تحصیلی و کاری پس ۸ سال تعهد به خدمتم چه اتفاقی براش میوفته؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام  مخاطب گرامی این مورد را باید از آموزش و پرورش پیگیری نمایید
ندا امیری
سلام ..برای معلمان بازنشسته مقطع ابتدایی هم امکان مهاجرت وجود دارد ؟ سوال دوم اینکه شرط سنی هم این طرح دارد یا نه ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در صورت داشتن تمکن مالی مناسب می توانید برای روش های مختلف مهاجرتی اقدام نمایید. برای بررسی شرایط خود با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.
معصومه حاتمی
ایا معلم بازنشسته فعال و خلاق میخوان ؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
دوست عزیز سیستم آموزشی در ایران با سایر کشورها متفاوت است و اخذ ویزای کاری شرایط خاص خود را دارد.
محمد روشنی
سلام خسته نباشید ببخشید من معلم جامعه شناسی هستم و ۵ سال سابقه کار دارم میتونم با مدرک تحصیلی لیسانس که دارم به کشور کانادا برم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط سنی و مدرک زبان می بایست توسط کارشناسان بررسی گردد.
Amir hossein
سلام خسته نباشید بنده میخوام کنکور بدهم . بنظر و در دو رشته گیر کرده ام ولی مطمعنم ک قبول میشوم به دلیل ترازم . بخاطر اینکه سربازی نرم میخوام فرهنگیان برم ایا امکانش هست که در ایران جزو فرهنگیان باشم و با خروج از کشور مثلا امریکا تحصیل کنم در رشته ی مهندسی کامپیوتر و فرهنگیان رو ول کنم . و اینکه به نظر شما چه راه کار پیشنهاد میدید . با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در صورتی که شرایط تحصیلی خوبی داشته باشید می توانید در دانشگاه های دولتی تحصیل نمایید و سپس برای مقطع فوق لیسانس اقدام به اخذ پذیرش نمایید. در صورت داشتن نامه اشتغال به تحصیل و گذاشتن وثیقه شما می توانید از کشور خارج شوید
زهرا زعیمی
سلام و عرض ادب من دانشجومعلم هستم و ترم یکم میخواستم بعد از اتمام تحصیل برا مهاجرت اقدام کنم و در طی تحصیل آیلتس رو هم بگیرم آیا میشه مهاجرت کرد ؟ شرایطش چجوریه!
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی شما می توانید از طریق تحصیل، کار و یا سرمایه گذاری اقدام به مهاجرت نمایید که هرکدام شرایط خاص خود را دارد.
زهرا الهائی
سلام وقت بخیر من دانشجویدبیری فرهنگیان هستم و دارم مدرک مربیگریی بدنسازیی میگیرم چطوری میتونم به کشورهای پیشرفته ی عربی مثلا امارات مهاجرت کنم و معلم رسمی اموزش پرورش اونجا بشم؟
X

فرم پاسخ به این نظر


Amirhossein
سلام آیا مدرک فرهنگیان رشته ابتدایی در آلمان معتبر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز مدارک شما بایستی بررسی گردد. برای دریافت مشاوره و بررسی رزومه خود با شماره02149196000 تماس حاصل نمایید
Asal
سلام من لیسانس آموزش ابتدایی دارم. نمره‌ی آزمون آیلتسم ۷/۵ شده. خواستم بپرسم با سرمایه‌ی کم برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد خارج از کشور می‌تونم اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در صورت داشتن شرایط سنی مناسب می توانید اقدام نمایید.
جاسم باقردوست
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما... بنده با ۲۶ سال سن دارای مدرک کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه گیلان با معدل ۱۹.۵ و دارای ۲ مقاله بین المللی هستم، همچنین دارای چند سال سابقه تدریس در دانشگاه گیلان و مدارس غیر انتفاعی به صورت حق التدریس هستم که البته کُد استادی و دبیری نیز دارم... اما مدرک زبان ندارم... حالا می‌خواستم بپرسم که آیا من شرایط مهاجرت برای معلمی رو دارا هستم؟!
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز اینکه شما بتوانید به طور مستقیم برای معلمی ویرای کاری بگیرید احتمال کمی دارد. چرا که سیستم اموزشی کشورها باهم متفاوت است. بهترین راه اخذ پذیرش تحصیلی می باشد که داشتن ایلنس ۶/۵ ضروری است.
مصطفی نادری
سلام.من دبیر ریاضی متوسطه دوم و فوق لیسانس هستم با 33 سال سن و 10 سال سابقه .خانمم هم معلم ابتدایی و فوق لیسانس مشاوره با 5 سال سابقه. کدوم کشور رو میتونم برای مهاجرت انتخاب کنم؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. لطفا با مشاورین موسسه تماس حاصل نمایید.
مریم
سلام من ۲۷ سالمه و معلم کودکان با نیاز های ویژم و ارشد روانشناسی بالینی هم دارم ب تازگی برای مدرسه اوتیسم هم مجوز گرفتم و شروع ب فعالیت کردم زبانمم در حد متوسطه برای رشته من کجا بهتر و راحت تر میتونم اقدام کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز بهترین روش مهاجرت برای شما از طریق پذیرش تحصیلی می باشد. که پیش نیاز آن داشتن مدرک آیلتس با نمره ۶/۵ و همچنین تمکن مالی مناسب می باشد. با توجه به اینکه سن شما زیر ۳۰ سال می باشد برای کشورهای انگلیسی زبان و اروپایی شانس اقدام دارید.
M.z
سلام من دانشجو رشته نقاشی هنرهای تجسمی هستم 18سالمه و کار عملیه خیلی قویی دارم سابقه آموزش آزاد و مدرسه ای هم دارم میخواستم بدونم آیا با توانایی و مهارت به چه کشور هایی میتوانم مهاجرت کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در صورت داشتن مدرک زبان می توانید برای مقطع لیسانس برای بسیاری از کشورها پذیرش تحصیلی اخذ نمایید. برای دریافت مشاوره رایگان با موسسه تماس حاصل نمایید.
شکوفه زینلی
با عرض سلام و ادب من 46 ساله هستم و 20 سال مدرس زیست شناسی دبیرستان هستم و شوهرم 47 ساله و 26 سال مدرس فیزیک هستند و هر زبان آلمانی را تا ی سطحb1 خواندیم برای مهاجرت آیا کشوری هست براساس کارمون پذیرش بدند؟ سپاسگزارم از پاسخگویی و راهنمایی شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز با توجه به اینکه سیستم اموزشی کشورها با هم متفاوت هستند امکان اخذ جاب افر دشوار می باشد. بهتر است ابتدا از روش های دیگر اقدام به مهاجرت نمایید سپس در محیط در جستجوی کار باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس حاصل نمایید.
نازنین
سلام من نیروی رسمی آموزش و پرورش رشته دبیری الهیات هستم میخواستم بدونم بعد از اتمام تعهد ۸ ساله به چه کشور هایی میتونم مهاجرت کنم به طوری که اونجا هم معلم باشم ؟ آیا آزمونی برای این کار وجود داره؟ در کل مهاجرت برای من و ادامه شغل معلمی امکانش هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای کشورهای حوزه خلیج فارس امکان مهاجرت کاری وجود دارد.
ن.
سلام خوب هستین وقتتون بخیر.ببخشید من امسال کنکور زبان میدم و به احتمال زیاد دبیری زبان بخونم تو دانشگاه فرهنگیان.شنیدم میگن اگه وارد دانشگاه فرهنگیان بشی باید رویای مهاجرتو از ذهنت بیرون کنی. من با کدوم گرایش زبان و با چه مدرک دانشگاه میتونم به یکی از کشور های المان یا کره جنوبی مهاجرت کنم؟خواهشمندم جواب بدین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط مهاجرت با مدرک دیپلم و یا لیسانس نیز وجود دارد. شما می توانید با مدرک دیپلم برای کالج های آلمان پذیرش بگیرید و سپس وارد دانشگاه های دولتی و رایگان شوید.
مشاوره رایگان