بهترین کشور برای سرمایه گذاری

4 نظر

بهترین کشور برای سرمایه گذاری، اطلاعات راجع به دریافت سود یورویی از سرمایه گذاری های خارجی و البته منافع اقامتی از سرمایه گذاری در خارج از کشور همواره مورد سوال همراهان مجموعه است که در این مقاله بدان ها می پردازیم. اینکه آیا برای ایرانیان فرصت سرمایه گذاری در خارج از کشور و دریافت سود چندجانبه از جمله سود مادی و اقامتی وجود دارد؟ واقعاً بهترین کشور برای سرمایه گذاری که بیشترین منفعت را برای سرمایه گذار داشته باشد، کدام است؟ سرمایه گذاری در چه زمینه هایی، بهترین انتخاب برای ایرانیان با وجود محدودیت های بانکی می باشد؟ در این مقاله ما در صدد آن هستیم تا بهترین کشور برای سرمایه گذاری یا کشورهای با منافع اقتصادی و اقامتی بالا را بررسی نموده و راهنمای شما در انتخاب مسیر مهاجرت و سرمایه گذاری باشیم. بررسی چندین عامل به ما در انتخاب بهترین کشور برای سرمایه گذاری کمک می نماید مانند میزان تولید ناخالص داخلی کشورها، نرخ بیکاری، نرخ تورم، مالیات و سایر فاکتورهای اقتصادی که در ادامه مقاله بدان ها خواهیم پرداخت اما همواره انتخاب بهترین کشور برای سرمایه گذاری، وابسته به شرایط فرد می باشد. شما می توانید در صورتی که نیاز به مشاوره دارید از مشاورین موسسه ملک پور درخواست راهنمایی نمایید و از امکان مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید یا با تکمیل فرم تماس این امکان فراهم است تا مشاورین ما با شما ارتباط برقرار نمایند.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد تمام راه های مهاجرت


 

 

تماس با ما

بهترین کشور برای سرمایه گذاری

بهترین کشور برای سرمایه گذاری از نظر امنیت سرمایه گذاری

پیش از انتخاب بهترین کشور برای سرمایه گذاری و دریافت سود یورویی، باید نسبت به امنیت سرمایه گذاری در کشور مقصد اطمینان حاصل کنیم.

 

 

ویدیو موسسه MIE در مورد استارتاپ یا سرمایه گذاری کانادا


 

امنیت سرمایه گذاری از چندین فاکتور قابل استنباط است. یکی از این فاکتورها، نرخ مصادره اموال می باشد که از 1 تا 7 کشورها را رتبه بندی نموده و عدد 1 مربوط به کشوریست که کاملاً از جهت مصادره اموال، ایمن است و عددی است که امن ترین کشورها برای سرمایه گذاری به خود اختصاص می دهند. این فاکتور نشان می دهد تا چه حد دولت ها و کشورها به عدالت بین شهروند خود و مهاجر برخورد می نمایند و مناقشات سیاسی و اختلافات بین کشورها منجر به اقدام علیه مهاجر می شود.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد بهترین کشور ها برای مهاجرت


 

کشورهایی با اختصاص عدد 1 به فاکتور ریسک مصادره اموال، این امکان را برای سرمایه دار خارجی فراهم می نمایند تا با آسودگی خیال نسبت به سرمایه گذاری خارجی اقدام نموده و نگرانی از بابت از دست رفتن اموال خود به دلیل انحرافات دستگاه دولتی نخواهد داشت. در زیر نرخ مصادره اموال را برای چند کشور خارجی مشاهده می فرمایید.

بهترین کشور برای سرمایه گذاری

 

برای ارزیابی یک کشور از جهت مصادره اموال هیچگاه به آمار مربوط به یکسال اکتفا ننموده و حداقل 5 سال اخیر کشور مورد نظر خود را مورد ارزیابی قرار دهید. برای مثال کشوری همچون کانادا همواره در سال های اخیر نرخ مصادره اموال برابر با 1 داشته که نشان از امنیت بالای سرمایه گذاری در این کشور است:

بهترین کشور برای سرمایه گذاری

در ادامه نمودار مربوط به فاکتور ریسک مصادره اموال را برای کشور چون عمان مورد بررسی قرار می دهیم. عدد 3 مربوط به سال های اخیر خبر خوشایندی نیست و حکایت از عدم رعایت قانون در دفاع از حقوق سرمایه گذار خارجی دارد که باید مورد توجه سرمایه گذاران ایرانی قرار گیرد؛ چرا که آمارها نشان می دهد تعداد کثیری از ایرانیان جهت عبور از تحریم ها به ثبت شرکت در این کشور روی آورده اند که با توجه به آمار ارائه شده، شاید گزینه صحیحی محسوب نگردد.

بهترین کشور برای سرمایه گذاری

از جمله فاکتورهای قابل بررسی در بحث امنیت سرمایه گذاری، فاکتور کنترل فساد است که میزان فساد اقتصادی و تأثیرپذیری قوانین و نظام از اشخاص سطح بالای دولتی می باشد یا به عبارتی اولویت دادن به افراد نسبت به قانون را می توان در این فاکتور ملاحظه نمود. طبق اطلاعات سایت اقتصاد جهانی این فاکتور از -2.5 تا +2.5 دسته بندی می شود که هر چه عدد نزدیک به +2.5 باشد نشان از قدرت دولت در کنترل فساد دارد.

بهترین کشور برای سرمایه گذاری

 

شرایط ترکیه را در سال های اخیر می بینیم که متاسفانه وضعیت قابل قبولی نداشته و دولت در کنترل فساد نتوانسته است به صورت موفق عمل نماید؛ اما بر خلاف آن، کشوری چون کانادا که همواره در سال های اخیر جزو بهترین آمارهای ارائه شده بانک اقتصاد جهانی بوده، کنترل خوبی روی فساد در کشورش داشته است که این خود عملی جهت جذب سرمایه گذار خارجی است و جزو امن ترین کشورها برای سرمایه گذاری محسوب می شود.

بهترین کشور برای سرمایه گذاری

بررسی فاکتورهای اقتصادی جهت انتخاب بهترین کشور برای سرمایه گذاری

برخی فاکتورهای اقتصادی همچون نرخ بیکاری، تورم، مالیات، میزان تولید ناخالص داخلی و غیره از جمله عواملی هستند که به شخص سرمایه گذار کمک می کنند تا بهترین کشور را برای سرمایه گذاری خود انتخاب نماید. برای مثال اگر شما درصدد ثبت شرکت و ایجاد کسب و کار هستید مسلماً کشورها با نرخ بیکاری بالا، نیروی کار ارزان تری را برای شما به ارمغان می آورند؛ اما باید در کنار این فاکتور به میزان تولید ناخالص داخلی کشور مقصد توجه کنید. میزان تولید ناخالص داخلی، نشانگر میزان رشد اقتصادی یک کشور می باشد و به عبارتی میزان سودآوری سرمایه گذاری در آن کشور و بازدهی و سود اقتصادی را بازگو می نماید. در نمودار زیر میزان تولید ناخالص داخلی بر اساس برابری قدرت خرید برای تعدادی از کشورها ملاحظه می شود. مبالغ بالای 35000 نشانگر پیشرفته بودن کشور مذکور از دیدگاه اقتصادی است. چنانچه مشاهده می نمایید کشور کوچک لوکزامبورگ با میزان حدود 100000 جزو برترین های دنیاست.

بهترین کشور برای سرمایه گذاری

بهترین کشور اروپا برای سرمایه گذاری

در انتخاب بهترین کشور برای سرمایه گذاری و بهترین سرمایه گذاری در اروپا باید هدف شخص ابتدا سنجیده شود. آیا صرفاً هدف از سرمایه گذاری، تبدیل سرمایه به ارز جهت حفظ ارزش آن است؟ تا چه حد سود یورویی مدنظر می باشد؟ آیا شخص سرمایه گذار، در پی اخذ اقامت نیز می باشد؟ این عوامل در انتخاب مقصد سرمایه گذاری به شدت تاثیرگذار می باشند. مبلغی که شخص سرمایه گذار امکان سرمایه گذاری آن را دارد، تعیین کننده درصد سود نیز هست. شخص با مبالغ پایین، امکان سرمایه گذاری در برخی فرانچایز ها را دارد؛ برای مثال در اتریش ساب وی با مبالغ حدود 70 تا 100 هزار یورو نیز امکان پذیر است حال آنکه فرانچایزهایی با سوددهی بالا همچون مک دونالد به مبالغ بالای سرمایه حتی حدود 1 تا 2 میلیون یورو احتیاج دارند. البته که مبالغ سرمایه به کشور مورد نظر شما بستگی دارد و مبالغ در کشورهای شرق اروپا به مراتب پایین تر است و به همان نسبت سودآوری نیز برای شخص پایین تر خواهد بود. در لینک های زیر، اطلاعات کامل تر راجع به این فرانچایزها به شما داده شده است.

 

 

فایل اول تصویری موسسه ملک پور درمورد سرمایه گذاری در خارج از کشور


 

گاهی شخص صرفاً به دنبال تبدیل اموال خود می باشد و در کنار آن اخذ اقامت از اولویت های وی می باشد؛ اما با سرمایه گذاری در کسب و کار در خارج از کشور آشنا نبوده و اولویت وی سود دهی به صورت سود ناشی از سرمایه گذاری می باشد. در برخی موارد نیز شخص تمایل دارد کسب و کار خود در داخل ایران را حفظ نماید و هدف شخص به گونه ای انتقال سرمایه خود به خارج از کشور بوده و تمایلی به اقامت در خارج از کشور ندارد؛ در عین حال جهت رسیدگی به اموال خود از دردسرهای اخذ ویزا نیز به ستوه آمده است. در هر شرایط راه و روشی که به فرد پیشنهاد می شود متفاوت بوده و اولویت های شخص مورد بررسی قرار می گیرد. برای مثال گونه ای از سرمایه گذاری در ملک در برخی کشورها همچون یونان، اسپانیا و پرتغال با مبالغ متفاوت از 250 هزار یورو تا 500 هزار یورو منجر به اخذ گلدن ویزا می شود که هر کشور و هر میزان سرمایه گذاری نکات و مزایای خاص خود را دارد. گفتنیست خرید ملک از جمله بهترین سرمایه گذاری در اروپا محسوب می شود یا حتی گاهاً خرید ملک در کشورهایی همچون جزائر کارائیب، ترکیه و قبرس منجر به دریافت پاسپورت می شود. این موارد و انتخاب گزینه اصلح، بسته به شرایط و نیاز هر شخص می باشد که باید به درستی توسط تیم متخصص سنجیده شود. اطلاعات راجع به اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در ملک در لینک های زیر قابل بررسی است.

 

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری صحیح


نحوه سرمایه گذاری در خارج از کشور

در مورد انتخاب بهترین کشور برای سرمایه گذاری و نحوه سرمایه گذاری در خارج از کشور صحبت های بسیاری قابل ارائه است. چرا که تمامی کشورها امکان سرمایه گذاری خارجی در همه زمینه ها به شخص سرمایه گذار نمی دهد. در برخی کشورها اولویت دولت، جذب کارآفرین می باشد؛ برای مثال کشوری چون کانادا عموم برنامه های سرمایه گذاری خود را بر پایه جذب کارآفرین قرارداده است و در استان های مختلف با مبالغ سرمایه گذاری متفاوت و شروط مختلف از جمله اولویت دادن به سن، میزان تحصیلات، تسلط بر زبان، سابقه کار مدیریتی، میزان سرمایه و... اقدام به جذب سرمایه گذار می نماید. در روش های کارآفرینی و نوآفرینی به راحتی اقامت میدهد. اما برای نوآفرینی از ابتدا میتوانید درخواست اقامت دائم بدهید و در روش کاآفرینی 2 سال پس از اقامت میتوانید درخواست اقامت دائم دهید. از دیگر تفاوت های این دو میتوان به این اشاره کرد که شما در کانادا برای کارآفرینی باید ابتدا استان مورد نظره خود را انتخاب کنید تا استان ببنید به برنامه کارآفرینی شما نیاز دارد یا خیر ولی در روش نوآفرینی محدودیت استانی ندارد و از شما نیز پیشتبانی میکنند.

بهترین کشور برای سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک

 

فایل دوم تصویری موسسه ملک پور درمورد سرمایه گذاری در خارج از کشور


 

گاهی تمایل دولت ها به جذب سرمایه گذار در بخش املاک می باشد و با جذب سرمایه گذاری خارجی در این بخش و رونق اقتصادی کشور، اقامت خود را به شخص سرمایه گذار اعطا می نمایند. این مقاله توسط تیم تحقیقاتی ملک پور نگارش شده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد. یا حتی در بعضی کشورها خرید اوراق قرضه دولتی، سپرده گذاری در بانک های دولتی و سرمایه گذاری از این قبیل از طرف دولت به سرمایه گذار پیشنهاد می شود تا در ازای این امر، علاوه بر منافع مالی شخص سرمایه گذار، اقامت به وی اعطا شود. در مقاله زیر سرمایه گذاری در ایرلند معرفی می شود که انواع متفاوت سرمایه گذاری به صورت سپرده گذاری نزد دولت، سرمایه گذاری در املاک، خرید بیزنس موجود، خرید سهام و حتی هدیه پول در خیریه از 500 هزار یورو تا 2 میلیون یورو را شامل می شود.

بهترین کشور برای سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در ایرلند

ثبت شرکت همواره جزو موارد پرطرفدار سرمایه گذاری بوده که افراد با هدف ایجاد کسب و کار و اخذ اقامت به طور همزمان وارد کشور مقصد می شوند که در قوانین مهاجرتی بسیاری کشورها ارائه شده است؛ اما این روش همواره به اقامت منجر نمی شود و از الزامات آن ارائه بیزنس پلانی است که کاملاً دولت را نسبت به بازدهی اقتصادی کسب و کار شما، توجیه نماید. مبالغ مربوط به ثبت شرکت در کشورها بسیار متفاوت بوده و از هزینه های دولتی حدود 2 تا 3 هزار یورو شروع می شود. البته صرف ثبت شرکت آثار اقامتی نداشته و تزریق سرمایه از حدود 25000 یورو به بالا از الزامات دریافت اقامت می باشد. مباحث مربوط به ثبت شرکت در کشورهای مختلف بسیار پیچیده بود و شما می توایند با تماس با مشاورین ما بهترین گزینه و بهترین کشور برای سرمایه گذاری خود را انتخاب نمایید. دو مقاله زیر اطلاعات مختصری راجع به دو کشور بزریل و اتریش به شما ارائه می نمایند.

سرمایه گذاری صحیح در خارج از کشور

نکاتی که یک سرمایه گذار برای یک سرمایه‌گذاری صحیح و عالی باید در نظر بگیرد، این است که سرمایه‌گذاری خوب یعنی: علاوه بر اینکه پول اولیه خود را حفظ می کنید، باید به سود قابل توجهی نیز دست پیدا کنید. یعنی در واقع پول شما افزایش پیدا کند. به عنوان مثال با خرید ملک در اتریش در سال گذشته ۱۲ درصد سود می کردید، یعنی ۱۲ درصد از مبلغ خرید خانه به سرمایه شما افزوده می شود. راه های دیگری نیز برای سرمایه گذاری مناسب وجود دارد مثلاً : راه اندازی یک کارواش مکانیزه، یا راه اندازی یک شهربازی. برای راه اندازی شهربازی سرمایه گذار باید زمین های کم ارزش اطراف شهر را خریداری کند، که  این نیاز به سرمایه‌گذاری بالا ندارد و سپس با خریدن وسایل شهربازی و گسترش آنها از پولی که با فروش بلیط به دست می آورید می توانید به سود خوبی دست یابید.

 

فایل ویدئویی موسسه ملک پور درمورد سرمایه گذاری خارجی


ارزان ترین کشورها برای سرمایه گذاری خارجی

در باب ارزان ترین کشورها برای سرمایه گذاری باید گفت همواره ارزان ترین کشور، بهترین کشور برای سرمایه گذاری نیست. همچنان که در قسمت های پیشین گفته شد هدف سرمایه گذار و اولویت های وی هستند که تعیین کننده بهترین کشور برای سرمایه گذاری هستند و بدون بررسی تخصصی هر شخص و شرایط وی به صورت جداگانه، نمی توان اظهار نظر درستی نمود. در صورتی که هدف شخص صرفاً اخذ اقامت باشد و تمایلی به انتقال سرمایه خود از ابتدا نداشته باشد، گاهاً فرایندهای خودحمایتی که مبتنی بر سرمایه داری می باشند نه سرمایه گذاری، به شخص پیشنهاد می شوند. در این روش ها که البته محدود به تعدادی کشورهاست، شخص اثبات می نماید اوضاع مالی مناسبی داشته و کاملاً شرایط مالی وی به گونه ای است که شخص و خانواده اش را در کشور مقصد تأمین می نماید. حال ریزه کاری ها و نکات مربوط به این روش، در هر کشور متفاوت است. کشورهای پرتغال، فرانسه، سوئیس، ایتالیا، اتریش، اسپانیا، یونان این روش را که بر مبنای تمکن مالیست ارائه می دهند. برای مثال در لینک زیر، اطلاعات کامل تری پیرامون خودحمایتی در کشور فرانسه یا همان تمکن مالی فرانسه عنوان شده است:

خودحمایتی فرانسه

خودحمایتی فرانسه

از ارزان ترین کشورها برای سرمایه گذاری می توان کانادا را نام برد که با طرح های مختلف در استان های مختلف امکان سرمایه گذاری را برای اشخاص با شرایط مختلف فراهم آورده است. کم هزینه ترین این برنامه ها، طرح 100 هزار دلاری بریتیش کلمبیاست که شخص باید میزان دارایی به ارزش 300 هزار دلار کانادا داشته باشد و البته چنانچه پیش از این گفته شد روش های کارآفرینی لزوماً به سابقه مدیریتی در سطوح بالا نیاز دارند.

بهترین کشور برای سرمایه گذاری

سرمایه گذاری 200 هزار دلاری کانادا

از موارد دیگر می توان به برنامه های استارتاپ اشاره کرد که مبالغ کمتری برای سرمایه گذاری می طلبد. برای مثال در اتریش در صورتی که ایده بسیار خلاقانه و نو داشته باشید می توانید با مبلغ حداقلی 50 هزار یورو اقدام به راه اندازی کسب و کار خود نموده و در صورت موافقت دولت، اقامت دریافت نمایید.

 ویدئو موسسه ملک پور در مورد خوب تجارت کنیم و موانع سرمایه گذاری را بشناسیم


بهترین کشور برای سرمایه گذاری به منظور کسب سود بررسی

برخی کشورها برای دریافت سود یورویی، گزینه ای بسیار عالی محسوب می شوند. برای مثال شخص می تواند در کشورهایی با ارائه طرح گلدن ویزا اقدام به خرید ملک نماید و علاوه بر تبدیل اموال خود به ارز و حفظ ارزش آن، ملکی خریداری نماید که ماهیانه سودی از آن دریافت نماید و در عین حال بعد از مدت معلوم 5 سال بتواند ملک خود را با مبالغ حتی بالاتر به فروش رسانده و سود مازاد دریافت کند. علاوه بر کشورهایی با ارائه طرح فروش ملک یا سهیم نمودن سرمایه گذار در طرح های ساخت هتل یا بازسازی املاک، شخص خود می تواند با خرید چندین ملک و اجاره روزانه به توریست ها سود بسیار مناسبی از املاک خود دریافت نماید که در این زمینه بسیاری از سایت ها همچون ایر بی ان بی ((air bnb می تواند به شخص کمک نماید. در محصول مسیر سبز مهاجرت، اطلاعات کاملی را راجع به انواع سرمایه گذاری و سود حاصل از سرمایه گذاری های مختلف ارائه نموده اند که شما می توانید با تهیه این محصول همچون یک وکیل مهاجرتی، کشور مد نظر خود را انتخاب نموده و از اطلاعات کاملی در باب سرمایه گذاری خارجی بهره مند شوید.

 

توضیحات موسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در خارج از کشور


بهترین کشور برای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری

برخی کشورها به این دلیل بهترین کشور برای سرمایه گذاری می باشند که علاوه بر حفظ ارزش اموال سرمایه گذار خارجی و اعطای سود یورویی به وی، منجر به اخذ اقامت سرمایه گذار و خانواده وی نیز می شوند. البته نحوه سرمایه گذاری در خارج از کشور کاملاً بسته به شرایط هر شخص می باشد. برای مثال کشور پرتغال که با خرید ملک می تواند بهترین نوع اقامت را برای سرمایه گذار و خانواده وی اعم از فرزندان و والدین به ارمغان داشته باشد برای شخصی مناسب است عدم شرط حضور و بازگشت سرمایه پس از چند سال برایش مهم ترین فاکتورها باشد. عموماً باید گفت بهترین کشور برای سرمایه گذاری برای شما کشوری است که با خواسته ها و اولویت های شما همخوانی داشته باشد. حال بهترین کشور برای اخذ اقامت چطور؟ زمانی که شما کشوری را جهت گذران زندگی انتخاب می نمایید قطعاً به رشد و پرورش فرزندان خود در آن جامعه اندیشیده اید و آینده فرزندان از اصلی ترین انگیزه های مهاجرت برای پدر و مادر ایرانی است. بنابراین کشوری با خدمات عالی در زمینه آموزش، خدمات درمانی، امکانات رفاهی و آینده شغلی مناسب از اولویت های شخص قرار می گیرد. خبر خوب آن که اغلب کشورهای غربی اتحادیه اروپا و کانادا جزو برترین کشورهای جهان از نظر کیفیت زندگی بوده و این دغدغه والدین را پوشش می دهند تا کشوری را به عنوان بهترین کشور برای سرمایه گذاری برگزینند که آینده فرزندانشان تأمین شده باشد.

مزایای سرمایه گذاری خارجی

در انتخاب بهترین کشور برای سرمایه گذاری انتخاب گزینه ایده آل جهت دریافت بالاترین امتیازات همواره موضوعی چالش برانگیز می باشد که شخص را وا می دارد تا از مشاوره اساتید این حوزه بهره مند گردد. از مزایای سرمایه گذاری در کشورهای خارجی به طور کلی می توان موارد زیر را برشمرد که هر مسیر و هر کشور امکان بهره برداری از یک یا چند فاکتور را برای شخص سرمایه گذار فراهم می نماید.

  • امکان تبدیل اموال و حفظ ارزش واقعی اموال با تغییر نرخ ارز
  • امنیت بالای سرمایه گذاری در کشورهای برتر اتحادیه اروپا و کانادا
  • امکان دریافت سود یورویی علاوه بر سود حاصل از افزایش نرخ ارز
  • امکان اخذ اقامت برای شخص، همسر و فرزندان گاهاً تا سنین بالا و همچنین والدین
  • امکان اخذ اقامت بدون نیاز به شرط حضور در برخی کشورها
  • فرصت زندگی در کشورهایی با نظام قضایی عادلانه و خدمات عالی رفاهی
  • امکان دریافت پاسپورت در طرح های سرمایه گذاری و خروج از محدودیت های تابعیت ایرانی
  • بهره مندی از آموزش رایگان، خدمات بهداشت و درمان عالی و بطور کلی زندگی در جامعه ای شاد

سوالات متداول 

✔️ بهترین کشور برای سرمایه گذاری چه کشوری است؟

با توجه به شرایط هر شخص، میزان سرمایه، امکان اقامت دائم و... پاسخ به این سوال متفاوت است.

✔️ سرمایه گذاری چه مزایایی برای شخص سرمایه گذار به همراه دارد؟

امکان تبدیل سرمایه و حفظ ارزش آن، دریافت سود یورویی، دریافت اقامت برای خود و خانواده، فرصت زندگی در کشورهای تاپ دنیا با امکانات عالی و...

✔️ حداقل مبلغ سرمایه گذاری چه میزان است؟

در هر کشور و در هر روش این مبلغ متفاوت می باشد اما شخص سرمایه گذار باید حداقل 150 هزار یورو دارایی داشته باشد تا روش های سرمایه گذاری مناسب وی باشد.

✔️ آیا تمام روش های سرمایه گذاری در تمام کشورها منجر به اخذ پاسپورت می شود؟

پاسخ به این سوال می تواند بسته به احراز شرایط بلی باشد لیکن برخی روش ها به صورت دفعی منجر به اخذ پاسپورت می گردد مثل خرید ملک قبرس و در برخی روش ها باید چندین سال شرط حضور حفظ شود.

 

_____________________ سخن پایانی____________________

بهترین کشور برای سرمایه گذاری و بهره مندی از مزایایی اقامتی کشورها در ازای سرمایه گذاری و دریافت سود یورویی حاصل کسب و کار ر خارج از کشور چنان چه گفته شد بسیار به اهداف شخص و شرایط زندگی وی دارد. گاهی صرفاً سود حاصل از سرمایه گذاری مدنظر شخص است و گاهی صرفاً اقامت که مسلماً گزینه پیشنهادی موسسه ملک برای هر شخص و بهترین کشور برای سرمایه گذاری بر هر شخص به صورت جداگانه بررسی شده و پاسخ های متفاوتی دارد. گلدن ویزا، ثبت شرکت، کارآفرینی، خرید اوراق قرضه دولتی، خرید سهام، سرمایه گذاری در بانک های دولتی، سرمایه گذاری در املاک، استارتاپ، خودحمایتی و خرید پاسپورت، از جمله گزینه های پیشروی شخص سرمایه گذار می باشد که در صدد انتخاب بهترین کشور برای سرمایه گذاری است. شما می توانید جهت دریافت راهنمایی با مشاورین موسسه ملک پور تماس حاصل نموده و بهترین راهنمایی مختص به خود را دریافت نمایید یا با تکمیل فرم تماس از مشاورین ما بخواهید طی تماس تلفنی رایگان شرایط شما را بررسی نمایند. همچنین می توانید شرایط خود را به طور کامل توضیح داده تا مشاورین ما در انتهای مقاله و در بخش پرسش و پاسخ، پاسخگوی شما باشند.

امتیاز 4.83 از 5 ( 17 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
افضلی
سلام. با تشکر از سایت بسیار خوب و اطلاعات خیلی خوبی که در اختیارمون میگذارید. امکانش هست راهنماییم بفرمایید برای انتخاب بهترین کشور برای سرمایه گذاری و کلا سرمایه گذاری در خارج از ایران چه کار باید بکنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام لطفا برای بررسی شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
منصوری
سلام و خدا قوت ممنون از اطلاعات جامعتون. مواردی که برای بهترین کشور برای سرمایه گذاری فرمودید خوب بودن اما من برای تصمیم گیری نیاز مشورت با شخصی که در این زمینه کار کرده دارم. خواستم بدونم شما می تونید چنین امکانی برای من فراهم کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله برای مشاوره رایگان با مشاورین تماس بگیرید
اصغری
با سلام بهترین کشور برای سرمایه گذاری در املاک با ۲۰ میلیارد دارایی کدام کشور است؟ آیا امکان اخذ پاسپورت از این طریق وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت در حال حاضر در کشور هایی نظیر یونان،پرتغال، اسپانیا، ترکیه،دومینیکا و برزیل از‌ طریق خرید ملک می توانید اقامت دریافت نمایید. شرایط پرتغال که با سه پروسه ۲۸۰ هزار‌ ،۳۵۰ و ۵۰۰ هزار یورویی اجرایی خواهد شد از باقی موارد بهتر‌ و معقول تر می باشد.با خرید ملک در ترکیه با مبلغ ۲۵۰ هزار‌ یورو پاسپورت دریافت می نمایید.لازم به ذکر است ترکیه نه عضو اتحادیه اروپا و نه پیمان شنگن است.برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی رایگان می توانید با موسسه تماس تلفنی داشته باشید.موفق باشید.
آگهی سازه
مطلب بسیار عالی و مفیدی بود.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سپاس از شما
مشاوره رایگان