سرمایه گذاری در استرالیا

3 آذر 1401 23 نظر

شرایط سرمایه گذاری در استرالیا 2022، مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری، بهترین سرمایه گذاری در استرالیا، اخذ اقامت استرالیا و تابعیت آن و همچنین میزان سود سرمایه گذاری در استرالیا در این مقاله علمی مورد تحلیل و بررسی تفصیلی قرار می گیرد. کدام روش سرمایه گذاری در استرالیا منجر به اخذ اقامت استرالیا می شود؟ آیا همه راه های سرمایه گذاری استرالیا برای ما ایرانی ها مفتوح می باشد؟ آیا از طریق ثبت شرکت یا خرید ملک در استرالیا می توان موفق به دریافت اقامت و تابعیت کشور استرالیا شد؟ با توجه به اینکه سرمایه گذاری در استرالیا و مهاجرت به این کشور همیشه مورد توجه ما ایرانی ها بوده است و سوالات بی شماری در این خصوص در وبسایت و شبکه های اجتماعی ما شما عزیزان پرسیده بودید، به همین ترتیب بر آن شدیم تا در این مقاله علمی به سوالات شما و تمامی طرق مختلف سرمایه گذاری در استرالیا بپردازیم. امید است توانسته باشیم در این مقاله به تمامی سوالات و ابهامات شما همراهان همیشگی ما در خصوص سرمایه گذاری در استرالیا را پاسخ گفته باشیم. شما عزیزان می توانید جهت تکمیل اطلاعات و بررسی شرایط عمومی خود با موسسه مشاوره ای MIE از سراسر دنیا تماس گرفته و از مشاوره رایگان مشاوران و وکلای مجرب ما بهره مند شوید.

ویدیو موسسه MIE در مورد روش کارآفرینی در استرالیا


 

شرایط اقامت دائم استرالیا در 30 ثانیه

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما
سرمایه گذاری در استرالیا

آشنایی با کشور استرالیا برای سرمایه گذاری

در خصوص سرمایه گذاری در استرالیا در ابتدای امر با شرایط عمومی خود کشور استرالیا و در نهایت به طرق مختلف سرمایه گذاری در استرالیا می پردازیم. کشور استرالیا یا مشترک المنافع استرالیا، یک کشور استقلال یافته از سرزمین های اصلی قاره استرالیا می باشد. استرالیا بزرگترین کشور در اقیانوسیه و ششمین کشور بزرگ دنیا می باشد که همسایه های آن پاپوآ گینه نو، اندونزی، تیمور شرقی، وانواتو، جزایر سلیمان و نیوزلند می باشد. به طور کلی آمار شرایط عمومی کشور استرالیا به قرار می باشد:

 • زبان های رسمی: انگلیسی
 • پایتخت: کانبرا
 • بزرگترین شهر: سیدنی (4.92 میلیون)
 • مساحت: 7،692،024 کیلومتر مربع
 • دین: مسیحی
 • جمعیت: 24.33 میلیون نفر
 • ساختار دولت: سلطنی براساس قانون فدرال
 • سیستم حقوقی: براساس قانون مشترک بریتاینا
 • ارز: دلار استرالیا (AUD)
 • سرانه تولید ناخالص داخلی: 499.35 دلار
 • آب و هوا: در سراسر قاره متفاوت است به طور گرم

در حال حاضر سرمایه گذاری در استرالیا به دلیل اینکه اکثر طرق سرمایه گذاری در استرالیا امتیازی بوده، نسبت به بقیه کشورهای دنیا دارای شرایط عمومی و حداقل سرمایه گذاری می باشد و لازم به ذکر می باشد متقاضی سرمایه گذاری باید در ابتدای امر امتیازاتش به حد نصاب برسد. سرمایه گذاری در استرالیا نیازمند مدرک زبان انگلیسی با حداقل آیلتس نمره 4.5 می باشد. جهت آگاهی از کلیه طرق دریافت اقامت و در نهایت پاسپورت استرالیا می توانید به مقاله زیر رجوع نمایید. این مقاله متعلق به موسسه ملک پور همکار موسسه مشاوره ای اتریش می باشد و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع خلاف شرع و قانون است.

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت سرمایه گذاری استرالیا بدون مدرک زبان


انواع روش های سرمایه گذاری در استرالیا

اداره مهاجرت استرالیا با توجه به وضعیت های متفاوت متقاضیان سرمایه گذاری در این کشور، راه های گوناگونی را طراحی کرده و به همین دلیل است که سرمایه گذاری در استرالیا به بخش های مختلفی تقسیم شده است. قبل از معرفی روش های گوناگونی که برای اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا وجود دارد، خوب است بدانید؛ لازمه شروع سرمایه گذاری در این کشور، دارا بودن سرمایه ای حداقل به مبلغ 200 هزار دلار می باشد. در ادامه به شرح انواع روش های سرمایه گذاری در استرالیا توجه بفرمایید:

ویدیو موسسه MIE در مورد سرمایه گذاری و اخذ اقامت استرالیا


ثبت شرکت

این روش سرمایه گذاری، نیازمند شرایطی همچون تجربه مدیریت و اداره یک کسب و کار موفق در کشور مبداء می باشد، همچنین شرایط سنی کمتر از 55 سال، به دست آوردن حداقل 65 امتیاز، داشتن یک ایده کسب و کار، سابقه شغلی، تحصیلات و دارایی 800 هزار دلار، در روش سرمایه گذاری ثبت شرکت، وجود دارد.

انتقال پول

یکی از راه های نسبتا آسان برای سرمایه گذاری در استرالیا، که برپایه دارایی و سرمایه افراد است، انتقال پول می باشد که شامل سه دسته سرمایه گذاری به مبلغ 1.5، 5 و 15 میلیون دلار است.

ویزای راه اندازی کسب و کار

ویزای راه اندازی کسب و کار، اقامت دائم این کشور را برای متقاضیان به ارمغان می آورد. متقاضیان 4سال فرصت برای ارتقاء و رشد بیزنس خود را دارند و موفقیت در این امر به منزله اقامت افراد به صورت دائمی در استرالیا است. بیزنس متقاضیان می تواند در حوزه های مختلفی از جمله: پوشاک، غذا، گردشگری، تفریحی، خدماتی و... باشد و شرط سنی حداقل 18 سال و حداکثر 55 سال، ارائه مدرک آیلتس با حداقل نمره 5 و ارائه گردش حساب بانکی، در این روش مهاجرتی وجود دارد.

ویزای 2.5 میلیون دلاری

نام دیگر ویزای 2.5 دلاری، ویزای 188B است که در گروه ویزای سرمایه گذاری استرالیا قرار دارد. از شرایط لازم برای برخورداری از این نوع ویزا، ارائه اسنادی برای اثبات دارایی 2.5دلار، دارا بودن مدرک آیلتس با حداقل نمره 4.5، تجربه مدیریت کسب و کار، می باشد. اولین اقدام برای استفاده از این نوع ویزا، ثبت نام در سیستم EOI برای کسب امتیاز لازم است و هزینه هایی که جهت بهره مندی از ویزای 2.5 میلیون دلاری باید پرداخت شود، برای متقاضی اصلی، 4875 و هر همراه، 2449 دلار استرالیا می باشد.

 • ویزای 5 میلیون دلاری
 • افرادی واجد شرایط بهره مندی از ویزای 5 میلیون دلاری هستند که دارای شرایط زیر باشند:
 • ارائه مدرک زبان آیلتس با حداقل نمره 4.5
 • دارا بودن مبلغ 5 میلیون دلار
 • حضور در استرالیا حداقل به مدت 40 روز در سال

همچنین دریافت این نوع ویزای سرمایه گذاری استرالیا، تنها با دریافت دعوتنامه امکان پذیر است و هزینه متقاضی اصلی در مراحل مختلف اخذ این ویزا، 7150 دلار استرالیا خواهد بود که این مبلغ برای هر نفر از همراهان وی به مبلغ 3575 دلار استرالیا می رسد.

ویدیو موسسه MIE در مورد شرایط اقامت ویژه استرالیا - کارشرکت


ویزای 15 میلیون دلاری

این ویزا با نام ویزای 188D شناخته می شود که در ابتدا داشتن مبلغ 15 میلیون دلار برای فکر کردن به اخذ آن ضروری است. ثبت نام در سیستم و دریافت دعوتنامه اولین مرحله اخذ ویزای 15 میلیون دلاری استرالیا می باشد. مزیت این نوع ویزا این است که شزط سنی و سابقه مدیریتی در آن وجود نداشته و تنها شرط اصلی، ارائه مدرک آیلتس با نمره 4.5، لحاظ شده است.

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت دائم استرالیا از طریق سرمایه گذاری


ویزای 132

ویزای سرمایه گذاری 132 قابلیت های متعددی را برای متقاضی ایجاد می کند. قابلیت هایی مانند اقامت دائم، امکان مهاجرت با خانواده که بسیار برای متقاضیان مهاجرت به استرالیا، خوشایند است. متقاضیان این نوع ویزا باید افرادی باشند که سنشان از 55 سال تجاوز نکرده و حداقل دارای سرمایه 1.5 میلیون دلاری باشند. دارا بودن حداقل 10 درصد از سهام یک شرکت نیز از شرایط تعیین شده برای بهره مندی از ویزای 132 می باشد.

ویزای استارتاپ و ایده

دارا بودن یک ایده خاص و متفاوت که منجر به رشد و شکوفایی کشور استرالیا شود، مورد استقبال این کشور قرار خواهد گرفت و اشخاصی که دارای ایده در تبدیل یک محصول و خدمات بوده و یا در فکر گسترش بیزنس از پیش راه اندازی شده در حوزه های مختلف از جمله: ساخت و ساز می باشند، آنها را واجد شرایط استفاده از ویزای استارت اپ استرالیا که زیر مجموعه ویزای سرمایه گذاری استرالیا است، می کند. دارا بودن شرط سنی(زیر 55 سال)، مدرک زبان آیلتس با نمره 4.5، برای اخذ این نوع ویزا، اجباری است.

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا و اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری عموماً مناسب و مورد توجه سرمایه گذاران  کشورهایی همچون چین، آفریقا، روسیه و... می باشد. سرمایه گذاری در استرالیا این فرصت را برای سرمایه گذار ایجاد می کند تا با اجرای کسب و کار در استرالیا موفق به دریافت اقامت استرالیا گردد. عموماً ویزاهای سرمایه گذاری در استرالیا نیازمند مبالغ بالا برای سرمایه گذاری و دریافت حدنصاب امتیاز می باشند که متقاضی با داشتن شرایط و ضوابطی اعم از داشتن سن زیر 55 سال، تسلط بر زبان انگلیسی در سطح مکالمه، سوابق مدیریتی و داشتن طرح تجاری قوی می تواند اقدام نماید. در اکثریت ویزای سرمایه گذاری استرالیا سرمایه گذار خارجی در ابتدای امر موفق به اخذ اقامت موقت 4 ساله می شود که بعد از 4 سال قابل تمدید بوده و متقاضی با دارا بودن شرایطی می تواند برای پاسپورت استرالیا اقدام نماید. عموم پروسه های سرمایه گذاری در استرالیا بیشتر از یک سال به طول می انجامد و جهت اخذ اقامت دائم دارای شرط حضور می باشند. توصیه می شود قبل از اقدام به سرمایه گذاری در استرالیا تحقیق کرده و با وکیل مهاجرت معتبر مشاوره حقوق بین الملل تجارت دریافت نمایید. برای راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر و یادگیری تمام طرق مهاجرت و سرمایه گذاری می توانید از ویدیوی راهنمای گام به گام اخذ اقامت که توسط آقای استاد ملک پور تدریس شده است را دریافت نمایید.

شرایط سرمایه گذاری در استرالیا در سال 2022

اخیراً کشور استرالیا روش های سرمایه گذاری در این کشور را متنوع کرده و افراد می توانند با سرمایه گذاری از 400 هزار دلار استرالیا تا 5 میلیون دلار استرالیا اقامت این کشور را اخذ نمایند. خلاصه شرایط انواع روش های سرمایه گذاری در استرالیا به شرح زیر است:

نوع ویزا

سرمایه مالی مورد نیاز

مبلغ سرمایه گذاری

نوع اقامت

شرط حضور

Subclass 132A

ویزای استعداد تجاری

1500000 دلار

800000 دلار

اقامت دائم

ندارد

Subclass 188A

ویزای تجاری نوآورانه

800000 دلار

200 تا 500 هزار دلار

اقامت 2 ساله قابل تبدیل به اقامت دائم و تابعیت

دارد

Subclass 188B

ویزای جریان سرمایه گذاری

3000000 دلار

1500000 دلار

اقامت 2 ساله قابل تبدیل به اقامت دائم و تابعیت

دارد

Subclass 188C

جریان سرمایه گذار قابل توجه

5000000 دلار

5000000 دلار

اقامت 2 ساله قابل تبدیل به اقامت دائم و تابعیت

40 روز در سال

 

روش 132A استرالیا از ابتدا منجر به اخذ اقامت دائم استرالیا می شود. برای اقدام می بایست تراکنشی مهادل 3 میلیون دلار استرالیا در طول 2 سال گذشته در حساب بانکی شخصی و یا تجاری خود داشته باشید و حداقل بتوانید 400 هزار دلار استرالیا در این کشور سرمایه گذاری کنید (مثلاً در بخش ساخت و ساز مسکن) و نشان دهید از سرمایه خوبی برخوردار هستید (پول نقد، ملک، زمین، ...). از جمله مزایای روش سرمایه گذاری 132A در استرالیا می توان به اقامت دائم از ابتدا، عدم نیاز به خواباندن سرمایه در حساب بانکی، عدم نیاز به ارسال پول به کشور استرالیا قبل از ورد به این کشور، 2 سال زمان برای سرمایه گذاری، و امکان تبدیل به پاسپورت استرالیا اشاره نمود.

سرمایه گذاری در استرالیا از طریق خرید ملک در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا از طریق خرید ملک یکی از محبوب ترین راه های سرمایه گذاری در استرالیا مخصوصاً برای چینی ها می باشد. هجوم چینی ها برای سرمایه گذاری در استرالیا و خرید املاک به حدی بود که دولت استرالیا در سال 2015 برخی از قوانین خود را اعم از نرخ مالیات ها و جریمه برای خریداران غیرقانونی که مجوز هیئت بازرسی سرمایه گذاران خارجی (Forien Investment Review Board) را دریافت نکرده باشند، تغییر داد و در حال حاضر سرمایه گذاری و اخذ اقامت استرالیا از طریق خرید ملک لزوماً نیازمند دریافت مجوز می باشد. باید توجه داشته باشید که صرف خرید ملک در استرالیا منجر به اقامت نمی شود و نیازمند دریافت یک اقامت موقت در استرالیا می باشد. بعد از داشتن اقامت موقت و دریافت مجوز هیئت بازرسی سرمایه گذاری خارجی (FRIB)، می توانید اقدام به سرمایه گذاری در استرالیا از طریق ملک نمائید. اگر زمینی را در استرالیا جهت توسعه خریداری نمایید، باید در طی 4 سال تکمیل نمایید. همچنین امکان خرید ملک جهت بازسازی نیز وجود دارد. حداقل مبلغ ملک در ملبورن استرالیا 750.000 دلار می باشد و در هنگام فروش نیز باید مالیات املاک را در صورت اجاره و سود از ملک پرداخت نمایید. طبق قوانین جدید خریداران غیر مولد فقط می توانند املاک نو را خریدای نمایند، نه اینکه به ساخت و ساز بپردازند. همچنین جریمه افرادی که بدون مجوز FRIB اقدام به خرید ملک نمایند 135.000 دلار، سه سال حبس یا شامل هر دو جریمه می باشد. لازم به ذکر است شرکت های نقض کننده این قوانین به مبلغ 675.000 دلار جریمه می شوند. علاوه بر این شرایط سخت برای سرمایه گذاران خارجی، خارجیانی که تمایل دارند در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنند، باید هزینه درخواست که 5.000 دلار برای املاک به ارزش کمتر از 1.000.000 دلار و 10.000 دلار برای اموال بیش از یک میلیون دلار است بپردازند که در جدول زیر افزایش این نرخ مشخص شده است.

 

قیمت خرید ملک در استرالیا به دلار استرالیا

هزینه قابل پرداخت به دلار استرالیا

1 میلیون یا کمتر

5000

1 میلیون الی 1999000

10000

2 میلیون الی 2999000

20000

3 میلیون الی 3999000

30000

برای هر افزایش 1 میلیون دلار بیشتر

10000

سرمایه گذاری در استرالیا از طریق ثبت شرکت در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا از طریق ثبت شرکت یکی دیگر از طرق مختلف سرمایه گذاری در این کشور است که دارای شرایط و ضوابط خاص خود می باشد که به طور خلاصه عنوان می گردد. برای سرمایه گذاری در استرالیا از طریق ثبت شرکت و اجرای یک طرح تجاری متقاضی باید مالک یک تجارت در استرالیا بوده و خود به مدیریت آن بپردازد. جهت سرمایه گذاری در استرالیا از طریق ثبت شرکت متقاضی باید یک طرح تجاری قوی ارائه دهد که موجب رقابت در استرالیا، ایجاد بازارهای بین المللی، تولید، اختراع، استخدام کارمند استرالیایی و به طور کلی دارای منافع اقتصادی برای کشور استرالیا باشد. حداقل مبلغ سرمایه گذاری در استرلیا از این طریق از 400.000 هزار دلار تا 2.000.000 میلیون دلار می باشد. عموماً سرمایه گذاری در استرالیا نیازمند طرح تجاری و مدرک زبان می باشد. البته کشورهای دیگری جهت سرمایه گذاری وجود دارند که این موارد از الزامات نیست مانند ثبت شرکت در اتریش از طریق قرمز سفید قرمز که با یک سرمایه 100 تا 150 هزار یورو مقدور می باشد و پروسه ای کمتر از 10 ماه را نیاز دارد.

سرمایه گذاری در استرالیا از طریق کار شرکت

سرمایه گذاری در استرالیا برای برخی روش ها همواره روشی با مدت زمان نسبتا بالا بوده و کم شدن این پروسه موجب تقاضای بالا خواهد شد. یکی از روش های مهاجرتی این کشور کارشرکت است که هیچ حداقلی برای ورود سرمایه مشخص نکرده است. در این مسیر اقامتی بینظیر، افراد با مدرک زبان آیلتس آکادمیک با جنرال 5 و معادل pte آن خواهند توانست زیر یکسال به ویزای ثبت شعبه شرکت و استخدام کارمند برسند. این مسیر مختص افراد دارای بیزینس است و به نوعی مجوز ثبت شعبه شرکت برای فرد درخواست کننده که یا صاحب شرکت است یا کارمند شرکت صادر می کند. سپس فرد می تواند با انجام امور اولیه اقدام به صدور جاب آفر برای کارمندان همان شرکت که کد شغلی شان در میان مشاغل اعلام شده استرالیا است، نماید. علاوه بر تایید وجود نیاز شغلی در میان کد های اعلامی، سابقه 2 ساله فرد در بیزنسی که شعبه آن افتتاح شده لازم است. برای اقدام این ویزا، بیزینس پلن یا طرح تجاری قوی حرف اول را می زند که می توان با کمک وکلا و مشاوران استرالیایی اقدام به تنظیم آن نمود. فرد زیر 42 سال شانس بیشتری دارد اما هیچ محدودیت سنی در نظر گرفته نشده. در این روش که اقامت موقت است، فرد می تواند با اسکیل ورکر، مسیرهای کاری و سرمایه گذرای اقامت دائم بگیرد. متقاضی کارشرکت استرالیا می تواند با ثابت کردن وابستگی تا حتی فرزند 21 خود را وارد این کشور کند وبه صورت رایگان به تحصیل بپردازند. همسر نیز مجوز انجام کار تمام وقت خواهد داشت. برای این روش نیاز به سرمایه هیچ حداقلی نداشته اما نیاز است با گردش مالی 2 سال گذشته بیزینس خود ثابت کنید اوضاع مالی خوبی دارید و در واقع یک بیزینس من در کشور خود بوده اید و بیزینس فعال دارید.

ویدیو موسسه MIE در مورد کار شرکت استرالیا


ثبت شرکت در اتریش

این مقاله را از دست ندهید: مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت

در این مقاله ما جوانب مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت را به شما خواهیم آموخت.

سرمایه گذاری در استرالیا از طریق کارآفرینی در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا از طریق کارآفرینی و کسب و کار در استرالیا به اسم ویزای 188 شناخته می شود. سرمایه گذاری در استرالیا از طریق کارآفرینی مختص افرادی است که مهارت های کسب و کار دارند و می خواهند کسب و کار جدید در استرالیا ایجاد نموده و یا سرمایه گذاری در یکی از ایالت های این کشور انجام دهند. در این روش سرمایه گذاری در استرالیا، اگر شما معیارهای ویزای 188 را کسب نمایید، ابتدا یک اقامت موقت صادر می شود که در نهایت به شما اجازه اقامت دائم می دهد. ویزای 188 استرالیا از سه طریق میسر می باشد:

 • سرمایه گذاری در استرالیا از طریق نوآوری کسب و کار و کارآفرینی

برای متقاضیانی است که می خواهند در استرالیا یک کسب و کار جدید ایجاد نموده یا کسب و کار موجود در استرالیا را گسترش دهند. کسانی که در ایران یک بیزینس فعال دارند و می خواهند به استرالیا مهاجرت کنند باید در 2 سال اخیر ۷۵۰ هزار دلار استرالیا (به نرخ دولتی یعنی ۲ میلیارد و 200 تومان) درآمد داشته باشند تا بتواند از طریق سرمایه گذاری به استرالیا مهاجرت کنند. این روش به مدرک آیلتس چهار و چهار و نیم نیاز دارد، اما امکان خرید آن با 2 الی 3 هزار دلار فراهم است. با دریافت این ویزا کشور استرالیا به شما اقامت ۵ ساله می دهد. و از آنجایی که همسر شما اجازه کار کردن دارد، می تواند به کار در این کشور مشغول شود و از آن طریق ویزای خود را تغییر داده و به اقامت دائم دسترسی پیدا کنید. از جمله مزایای این ویزا امکان تحصیل رایگان فرزندان و اجازه کار فول تایم برای همسر شما می باشد و اینکه فرایند دریافت ویزا سریع بوده و شما نهایتا 1 یا یک و نیم ساله، در صورت نداشتن مشکل در پرونده خود به این ویزا دسترسی پیدا خواهید کرد.

 • جریان سرمایه گذاری در استرالیا

برای متقاضی که مایل به سرمایه گذاری حداقل 1.5 میلیون دلار در بخش دولتی یا منطقه ای، حفظ فعالیت های تجاری و سرمایه گذاری در استرالیا است.

 • جریان قابل توجه سرمایه گذاری در استرالیا

برای متقاضیانی که مایل به سرمایه گذاری حداقل 5.000.000 میلیون دلار در برخی از سرمایه گذاری ها و حفظ فعالیت تجاری و سرمایه گذاری در استرالیا می باشند.

سرمایه گذاری در استرالیا از طریق ویزای 188 عموماً دارای شرایط و ضوابطی می باشد که به طور خلاصه به آن اشاره می نماییم. متقاضی در این روش سرمایه گذاری در استرالیا باید سن زیر 55 سال باشد که اگر یک طرح تجاری استثنائی ارائه شود ممکن است این شرط سن رد گردد. این روش امتیازی است و شما حداقل باید 65 امتیاز را کسب نمایید. در سرمایه گذاری 1.5 میلیول دلاری این سرمایه گذاری حداقل باید 4 سال حفظ شده و در ایالتی که سرمایه گذری شده است حداقل 2 سال زندگی نمایید. با توجه به شرایط و ضوابط عمومی سرمایه گذاری در استرالیا، این روش چندان توصیه نمی گردد چراکه با تحقیق و آگاهی بیشتر نسبت به سرمایه گذاری در کشورهای دیگر می توانید با سرمایه و زمان کمتری به اقامت دست یابید.

سرمایه گذاری در استرالیا از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

سرمایه گذاری در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا از طریق اوراق قرضه دولتی یکی دیگر راه های سرمایه گذاری و اخذ اقامت در این کشور می باشد. دو نوع اوراق قرضه دولتی استرالیا (eagBs) موجود بورس اوراق بهادار استرالیا وجود دارد: اوراق قرضه خزانه داری معامله شده با مبادله(eTB) که شامل پرداخت های ثابت می باشد و اوراق بهادار فهرست شده خزانه داری مبادله شده (eTIBs) می باشد. هر یک واحد اوراق قرضه خزانه داری و یا اوراق قرضه معادل 100 دلار ارزش دارد. سرمایه گذاری در استرالیا از طریق اوراق قرضه نیازمند به حداقل مبالغ 1.500.000، 5.000.000 و 15.000.000 دلار می باشد و باید برای مدت 4 سال حفظ گردد.

سرمایه گذاری در استرالیا از طریق خودحمایتی

سرمایه گذاری در استرالیا از طریق خود حمایتی یا ویزای بازنشستگی سرمایه گذار که معروف به ویزای 405 می باشد دارای شرایط و ضوابطی است که با رعایت آن می توانید موفق به کسب اقامت استرالیا شوید. البته لازم به ذکر است که واژه خودحمایتی را برای اولین بار آقای استاد ملک پور مدیریت محترم موسسه ملک پور وارد عرصه مهاجرت و سرمایه گذاری نمودند که مهاجرت از طریق تمکن مالی است، همانطور که اشاره شد این روش در استرالیا معروف به بازنشستگی سرمایه گذار و تحت ویزای 405 ارائه می شود. جهت سرمایه گذاری در استرالیا از طریق خود حمایتی شما باید یک بازنشسته با درآمد بدون هیچ وابستگی باشید. ویزای 405 استرالیا یک ویزای 4 ساله با قابلیت تمدید می باشد. این ویزا امکان اقامت در استرالیا به مدت 4 سال، کار در استرالیا تا 40 ساعت در هر 2 هفته و همچنین امکان داشتن ویزای همراه استرالیا را فراهم می نماید.

سرمایه گذاری در استرالیا

جهت سرمایه گذاری در استرالیا از طریق خود حمایتی شما باید:

 • 55 سال یا بیشتر داشته باشید.
 • همراه و همسر شما نیز نباید هیچ وابستگی داشته باشد. (در هرسنی که باشند.)
 • شما باید یک اسپانسر شیپ ایالتی داشته باشید.
 • سرمایه گذاری در استرالیا از این طریق حداقل نیازمند 750 هزار دلار می باشد.
 • حداقل درآمد شما در طی 2 سال گذشته 750 هزار دلار باشد.

سرمایه گذاری در استرالیا از طریق خود حمایتی در مقایسه با خود حمایتی کشور اتریش بسیار سنگین و سخت می باشد. خود حمایتی کشور اتریش عموماً شرط سنی که متقاضی حتما بالای 55 سال باشند ندارد و فرد با قرار دادن یک سپرده 22.000 هزار یورو در حساب شخصی، نسبت به اخذ اقامت کشور اتریش اقدام نماید.

خودحمایتی اتریش

این مقاله را از دست ندهید: مهاجرت به اتریش از طریق خود حمایتی

در این مقاله ما جوانب مهاجرت به اتریش از طریق خود حمایتی را به شما خواهیم آموخت.

 

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

ویزای سرمایه گذاری استرالیا انواع مختلفی را دارد که در هر کدام، شرایطی متفاوت حاکم است. شروع مبلغ برای سرمایه گذاری در این کشور از 200000 هزاردلار تا 15 میلیون دلار می باشد. هرکدام از ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا، اقامت افراد را تضمین می کند که این اقامت موقت یا دائم است. در ادمه به شرح جامعی پیرامون انواع ویزای سرمایه گذاری استرالیا پرداخته ایم.

ویزای 188

ویزای 188 استرالیا دارای 5 زیر شاخه ویزای نوآوری تجاری، ویزای سرمایه گذاری معمولی، ویزای سرمایه گذاری ویژه، ویزای سرمایه گذاری تضمینی، ویزای کارآفرینی

 • ویزای سرمایه گذاری ساب کلاس
 • ویزای سرمایه گذاری معمولی
 • ویزای سرمایه گذاری ویژه
 • ویزای ساب کلاس 132

هزینه ویزای سرمایه گذاری استرالیا

به دلیل تنوع در انواع ویزای سرمایه گذاری استرالیا، هزینه های اخذ آنها نیز متفات است. برای اطلاع دقیق از هزینه های مربوط به هر نوع از ویزای سرمایه گذاری استرالیا، باید به وبسایت رسمی اداره مهاجرت استرالیا رجوع کرد. برای راحتی بهتر متقاضیان، هزینه مهم ترین ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا را در جدول زیر مورد بررسی قرار داده ایم:

نوع ویزا

هزینه ویزا(دلار استرالیا)

نوآوری تجاری

5375

سرمایه گذاری ممتاز

9455

ساب کلاس ویزای ۸۸۸ استرالیا

2590

حداقل سرمایه گذاری در استرالیا

قوانین مشخصی برای سرمایه گذاری در استرالیا وضع شده است. مهم ترین قانون این نوع برنامه مهاجرتی، دارا بودن سرمایه مورد نظر اراده مهاجرت استرالیا می باشد. رعایت حداقل های این برنامه مهاجرتی باعث پیشرفت و حرکت رو به جلو افراد در پروسه اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا می گردد. مبلغ سرمایه گذاری در کشور استرالیا متاثر از روش سرمایه گذاری است که متقاضی انتخاب می نماید و این مبلغی بین 200 هزار تا 15 میلیون دلار، متغیر است. البته این هزینه اولیه برای سرمایه گذاری است و در کنار این مبالغ، افراد باید دارای حساب بانکی و دارایی برای پرداخت هزینه های جاری همچون اداره شرکت، اقامت خانواده، حقوق استخدام شده گان، اجرای ایده های کسب و کاری، هزینه های زندگی و... باشند و در این صورت است که ویزای سرمایه گذاری استرالیا به آنان تعلق می گیرد.

 خرید بیزنس در استرالیا

راه اندازی و اداره بیزنس، مهاجران را در استرالیا با موفقیت و رشد روبرو می کند. راه اندازی بیزنس به همین سادگی ها نبوده و با دردسرهای متعددی همراه است. ساده ترین راه برای برخورداری از اداره کسب و کار در کشور استرالیا، خرید بیزنس می باشد که موفقیت را با کمترین میزان خطر و ریسک به افراد هدیه می دهد. خرید بیزنس در استرالیا، نوعی سرمایه گذاری در این کشور به شمار می رود که افراد در زمان خرید آن باید به مواردی همچون: رزومه و تاریخچه بیزنس، مطابقت با تفکر و ایده متقاضی، ارزش بیزنس، هزینه خرید، میزان رونق بیزنس و... توجه نمایند. در زمان خرید بیزنس در استرالیا، مشورت و مطالعه از شرایط و قوانین مربوط به این حوزه، تضمین کننده موفقیت افراد خواهد بود و افرادی قادر به خرید یک بیزنس فعال در استرالیا هستند که حداقل دارای حساب بانکی 800.000 دلار استرالیا باشند.

بهترین سرمایه گذاری در استرالیا

بهترین سرمایه گذاری در استرالیا همان سرمایه گذاری است که همخوانی بیشتری با شرایط متقاضی داشته باشد. با این حال سرمایه گذاری از طریق روش کارآفرینی به دلیل مزایای بی شمارش، تبدیل به یکی از سرمایه گذاری های پرطرفدار در استرالیا شده است. مبلغ کم مورد نیاز برای سرمایه گذاری کارآفرینی به نسبت دیگر روش های سرمایه گذاری، به محبوبیت آن افزوده است. تنها با داشتن 200.000 دلار در کنار هزینه های جانبی، افراد قادر به واقعی کردن رویای سرمایه گذاری خود در استرالیا خواهند بود. لقب دیگری که با آن سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی شناخته می شود، ارزان ترین روش سرمایه گذاری در استرالیا است که با مشکلات کمتری، افراد را به خواسته شان می رساند.

مزایای سرمایه گذاری در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیاسرمایه گذاری در استرالیا علی رغم نسبتاً مشکلی که دارد دارای مزایای زیر می باشد:

 • فرصت ایجاد و اجرای یک کسب و کار در استرالیا.
 • قابلیت تمدید ویزای سرمایه گذار استرالیا پس از چهار سال
 • امکان اقدام جهت دریافت اقامت دائم در صورت رعایت شرایطی
 • امکان اقدام سرمایه گذار جهت دریافت شهروندی استرالیا.
 • شهروندی استرالیا بسیار مطلوب و محبوب است، و میلیون ها نفر در هر سال برای مهاجرت به استرالیا تلاش می کنند.
 • گذرنامه استرالیا 8 امین پاسپورت معتبر در جهان است و دسترسی بدون روادید به 169 کشور را میسر می سازد. مناطقی که صاحب پاسپورت استرالیا می توانند بدون نیاز به ویزا سفر کند عبارتند از: آمریکای شمالی، آمریکای مرکزی و کارائیب، بسیاری از کشورهای آمریکای لاتین، بخش هایی از آفریقا، اروپای غربی و بسیاری از کشور های آسیایی.

معایب سرمایه گذاری در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیاسرمایه گذاری در استرالیا دارای معایبی است که بسیار تاثیر گذار و مهم در امر انتخاب و تصمیم گیری جهت مهاجرت به این کشور از طریق سرمایه گذاری می باشد:

 • عموماً پروسه های سرمایه گذاری در استرالیا بالای یک سال به طول می انجامد که زمان زیادی است.
 • قیمت املاک و مستغلات بالا می باشد مخصوصاً در شهرهای بزرگی چون ملبورن و سیدنی.
 • عموم سرمایه گذاری در استرالیا امتیازی است و اگر امتیاز فرد به حد نصاب نرسد نمی تواند برای آن اقدام نماید.
 • میزان حقوق و دستمزد بالا که نشان دهنده رفاه و کیفیت بالای زندگی است، برای سرمایه گذار در استرالیا که نیازمند طرح تجاری و استخدام نیروی کار می باشد، در ابتدای امر هزینه ها را خیلی بالا می برد.

 

استانداردهای سرمایه گذاری در کانادا

درخصوص سرمایه گذاری در استرالیا و عموم سرمایه گذاری های خارجی، قبل از هر اقدامی باید به استاندارد های سرمایه گذاری در آن کشور مطالعه نموده و نسبت به آن آگاهی کامل یافت. به مواردی همچون امنیت سرمایه گذاری در استرالیا، بحث مصادره اموال و همچنین استاندارد های بین المللی (IIA) و معاهدات دوجانبه تجاری (BIT) که در مابین دو کشور برای حمایت از سرمایه گذار منعقد می شود باید توجه شود. در مواردی که این استانداردها از جانب کشور مورد نظر شما (در اینجا استرالیا) رعایت نشود و تعهدی نسبت به آن نداشته باشد، مطمئناً سرمایه گذاری دارای ریسک بالایی می باشد. توصیه می شود قبل از سرمایه گذاری در استرالیا، نرخ مصادره اموال (Expropriation risk) در استرالیا را مطالعه کرده و نسبت به آن آگاه باشید. عموماً کشورها را در شاخص مصادره اموال به 7 دسته تقسیم می کنند، کشورهایی که به عدد 1 نزدیک باشند امن ترین و کشورهایی که به عدد 7 نزدیک باشند از جهت ریسک مصادره اموال پرریسک ترین محسوب می شوند. نرخ مصادره اموال در استرالیا روی عدد 1 قرار دارد.

سهولت راه اندازی کسب و کار: شاخص قابل توجه دیگر در زمینه سرمایه گذاری در استرالیا، سهولت راه اندازی کسب و کار می باشد. این شاخص برای کشور استرالیا در میان کشورهای جهان در سال 2018 عدد 18 بود که در سال 2020 به رتبه 14 ارتقا یافت. در نمودار زیر می توانید تغییرات رتبه کشور استرالیا را در این شاخص مشاهده نمایید.

سرمایه گذاری در استرالیا

کنترل فساد: علاوه بر این باید به میزان کنترل فساد در استرالیا که شامل فساد اداری و درآمدهای مالیاتی می شود توجه داشته باشید، هرچقدر این عدد به صفر نزدیکتر باشد نشان دهنده امنیت سرمایه گذاری در آن کشور و دلیلی بر وضعیت مطلوب کشور از بعد سرمایه گذاری می باشد.

سرمایه گذاری در استرالیا

آزادی از فساد: فاکتور دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد شاخص "آزادی از فساد" می باشد، این شاخص جزو شاخص های 10 گانه بنیاد هریتیج جهت ارزیابی مقدار آزادی اقتصادی کشورها است. این شاخص بین 0 تا 100 درجه بندی می شود و هرچقدر کشوری به عدد 100 نزدیک تر باشد دارای وضعیت مطلوب تری می باشد. بر همین اساس موسسه ملک پور آخرین آمار و نمودارها از فاکتورهای مربوط به امنیت سرمایه گذاری که اداره آمار استرالیا و بانک جهانی در این خصوص ارائه نموده است، عنوان می دارد.

سرمایه گذاری در استرالیا

شاخص های اقتصادی تأثیر گذار بر سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در استرالیا و بحث شاخص های اقتصادی تاثیر گذار یک مسئله مهم و حیاتی برای عموم سرمایه گذاران خارجی می باشد. بررسی شاخص های اقتصادی تاثیر گذار اعم از نرخ مالیات، تولید ناخالص داخلی، نرخ بهره بانکی، پیش بینی رشد سرمایه گذاری و امثال این شاخص ها بسیار امر حیاتی و تاثیر گذار در آینده سرمایه و سود یک سرمایه گذار می باشد. از این رو قبل از هر اقدامی جهت سرمایه گذاری در استرالیا و مهاجرت از این طریق، تحقیق نموده و با یک وکیل مهاجرت مجرب، مشاوره حقوق بین الملل تجارت داشته باشید تا با آگاهی کامل نسبت به آن اقدام نمایید. بر همین اساس به تعریف و بررسی این شاخص های اقتصادی تاثیرگذار در اقتصاد استرالیا می پردازیم.

سرمایه گذاری در استرالیا

مالیات بر درآمد

مالیات بر درآمد شخصی نوعی مالیات است که توسط دولت بر افراد و اشخاص اعمال شده و عموماً بر اساس درآمد و سود اشخاص متغیر می باشد. عموماً مالیات بر درآمد شخصی از درآمد افراد بوده و با افزایش درآمد نرخ های مالیات نیز ممکن است زیاد شود. در نمودار ذیل نرخ مالیات بر درآمد کشور استرالیا را ملاحظه می فرمایید برابر با 65 درصد می باشد.

 

سرمایه گذاری در استرالیا

تولید ناخالص داخلی

یکی از شاخص های مهم اندازه گیری در اقتصاد کلان کشورها می باشد. تولید ناخالص داخلی شامل مجموع ارزش کالاها و خدمات نهایی تولید شده در طی یک دوره معین (عموماً یک سال) در یک کشور می باشد. اگر با یک نگرش مصرفی به این کالاها و خدمات نگاه کنیم فرمول محاصبه تولید ناخالص داخلی به قرار زیر است: تولید ناخالص داخلی = مصرف خصوصی +  سرمایه‌گذاری + مصارف دولتی + (صادرات - واردات). نمودار ذیل تولید ناخالص داخلی استرالیا را برابر با عدد 50000 دلار استرالیا را نشان می دهد.

سرمایه گذاری در استرالیا

نرخ بهره بانکی 

نرخ بهره عبارت است از نرخی که برای پیشگیری از کاهش ارزش پول پرداختی در امروز و دریافت آن در آینده (به دلیل تفاوت ارزش پول بر حسب زمان و نرخ تورم) از وام گیرنده دریافت می شود. نرخ های وام عموماً با نیازهای کوتاه مدت تامین مالی بخش خصوصی مطابقت دارد. این نرخ معمولا با توجه به اعتبار وام گیرندگان و اهداف تامین مالی متفاوت است. نرخ بهره وام در استرالیا کمتر از 2 درصد می باشد.

 

 

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب سرمایه گذاری در استرالیا هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت که تدریس جناب استاد ملک پور است استفاده نموده و در حد یک وکیل مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت


سوالات متداول

✅حداقل مبلغ سرمایه گذاری در استرالیا چقدر است؟

مبالغ و روش های متنوعی جهت سرمایه گذاری در استرالیا وجود دارد اما حداقل مبلغ 200 الی 500 هزار دلار استرالیا می باشد.

✅آیا سرمایه گذاری در استرالیا شرط حضور دارد؟

بلی با اخذ اقامت سرمایه گذاری در استرالیا، شما حداقل 6 ماه در سال باید در استرالیا حضور داشته باشید.

✅سرمایه گذاری در استرالیا نیاز به مدرک زبان دارد؟

 خیر، در روش ثبت شرکت در استرالیا، داشتن مدرک زبان امتیاز مثبت دارد و الزامی نیست.

✅آیا با خرید ملک در استرالیا می توان اقامت گرفت؟

کشور استرالیا به صرف خرید ملک به ایرانیان اقامت نمی دهد.

سخن پایانی

سرمایه گذاری در استرالیا، بهترین سرمایه گذاری در استرالیا، اخذ اقامت و تابعیت استرالیا، حداقل مبلغ مورد نیاز جهت سرمایه گذاری در استرالیا و سود سرمایه گذاری در استرالیا در این مقاله علمی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. با توجه به توضیحات مقاله و شرایط و استاندارد های سرمایه گذاری در استرالیا اعم از اینکه دارای شرط سنی زیر 55 سال، مبالغ بالای حداقل 200.000 دلار و الزاماتی همچون حضور در کشور استرالیا می باشد، در مقایسه با دیگر کشورها مخصوصاً کشورهای اروپایی، روشی گران تر محسوب می شود. پیشنهاد می شود قبل از هر اقدامی نسبت به مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در استرالیا تحقیق کرده و نسبت به آن آگاه باشید. در این رابطه می توانید از ویدیوی "راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت" که تمامی طرق مهاجرت در آن تدریس شده است، استفاده نمایید. امیدواریم مقاله ی سرمایه گذاری در استرالیا پر بار بوده باشد و شما عزیزان پاسخ سوالات خود را دریافت نموده باشید. شما همراهان عزیز می توانید در خصوص سرمایه گذاری در استرالیا و بررسی شرایط عمومی خود به صورت رایگان با موسسه ملک پور، همکار موسسه مشاوره ای MIE از سراسر دنیا تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید. همچنین می توانید در انتهای همین مقاله در قسمت "ثبت پرسش" سوالات و دیدگاه های خود را مطرح نموده و در کمترین زمان ممکن به پاسخ های خود دست یابید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز 4.49 از 5 ( 15 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
وحید
با سلام و عرض ادب ممنون بابت اطلاعات علمی و مفیدتون، من ۴۰ ساله هستم ۱۵سال سابقه مدیریت دارم در شرکت خودم، و در حوزه الکترونیک فعالیت می کنم می توانم شعبه شرکتم را در استرالیا ثبت کنم و اقامت بگیرم برای خودم و خانواده ام؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت، ممنون از لطف و توجه شما، در صورتی که بتوانید بیزینس پلن قوی ارائه داده و در طرح خود نوآوری داشته باشید، با وجود سایر مدارک و شرایط همچون مدرک زبان، سرمایه اولیه بالا و... امکان ثبت شرکت و اخذ اقامت وجود دارد. البته شما با هزینه به نسبت کمتر و همچنین طول پروسه کوتاه تری امکان ثبت شرکت در کشورهای سطح اول همچون اتریش خواهید داشت. همچنین توجه به بازار نیز اهمیت دارد که اتحادیه اروپا به نسبت استرالیا از این حیث، اولویت دارد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. * مانا باشید *
آرش جهانخواه
سلام سرمایه گذاری تو استرالیا برای مرد ۴۲ ساله و همسر ۳۷ ساله با یه بچه زیر ۱۸ سال و یکی ۲۱ ساله چقدر در میاد؟ ممنون میشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه بهتر شما را راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما بصورت کلی برای سرمایه گذاری در استرالیا حداقل باید 400 هزار دلار استرالیا سرمایه گذاری نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
فرزان قنبری
سلام و عرض ادب ممنون مقال خوبی بود فقط در خصوص سرمایه گذاری در استرالیا میشه تو بخش های دامپروری یا کشاورزی سرمایه گذاری کرد یا مجوز خاصی میخواد ؟ من تو ایران مجوزاشو دارم قابل تبدیل هست ؟ ممنون وقت میزارید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای سرمایه گذاری در کشور استرالیا بسته به نوع برنامه ای که دارید بلی باید مجوز های لازم را دریافت نمایید. الیته درخصوص تخصص شما اگر ابتدا یک طرح توجیهی و سود ده ارائه بدهید که مورد قبول استرالیا باشد، مدرک زبان، سوابق کاری مرتبط و حداقل 400.000 دلار استرالیا هم سرمایه گذاری کنید شانس خوبی دارید. البته با سرمایه ای به مراتب کمتر از این هم در کشورهای اروپایی می توانید به اقامت برسید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا رشایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید
سعید کوشا
سلام و عرض ادب ممنونم بابت توضیحات بسیار عالیتون درخصوص سرمایه گذاری در استرالیا. فایل صوتی و تصویری بسیار عالی است. سرمایه گذاری در استرالیا بهغیر از مبلغ سرمایه چه میزان تمکن لازم داره؟ ثبت شرکت در استرالیا حداقل چقدر سرمایه میخواهد؟ آیا مدرک خاصی نیاز است؟ من بر بازارهای فارکس مسلط هستم و میخوام شرکت بزنم تمام سرمایه ام در فارکس و بیت کوین هست . ممنون میشم راهنماییم کنید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سرمایه گذاری در کشورهای خارجی آثا و قواعد حقوقی خاص خود را دارد اینکه آیا اصلا به شما اقامت می دهند، کشور مقصد در چه زمینه هایی از سرمایه گذار خارجی استقبال می کند؟ به همه ایم موارد باید توجه کنید قبل هر اقدامی. درخصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در استرالیا هم شما حداقل باید 400 هزار دلار استرالیا سرمایه گذاری کنید و سن، تحصیلات سابقه مدیریت دارای امتیاز می باشد و معمولاً هم یک تا 1.5 سال به طول می انجامد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
anahita31
سلام و عرض ادب وقت بخیر من 3 ساله که در زمینه کامپیوتر و شبکه کار میکنم و شرکت دارم 42 ساله هستم کل دارایی من 8 میلیاره میتونم از طریق کاری یا سرمایه گذاری به استرالیا مهاجرت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله اگر شرایطی از جمله سابقه کار و تحصیلات و سطح زبان و دارایی داشته باشید می توانید از طریق روشهای سرمایه گذاری اقدام فرمایید.برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
صادقی
سلام و عرض ادب آیا در حال حاضر میشه برای سرمایه گذاری استرالیا اقدام کرد؟ حداقل مبلغ چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز، دو نوع ویزای بیزنس و سرمایه گذاری برای افرادی که می خواهند اقامت استرالیا از طریق سرمایه های خود را بدست آورند وجود دارد. در صورتی که صاحب کسب و کار هستید و گردش حساب دارید با ایجاد کسب و کاری با حداقل 200 تا 500 هزار دلار می توانید اقامت کسب نمایید. اگر هم قصد ندارید کسب و کار ایجاد کنید، با انتقال حدود 1.5 میلیون دلار استرالیا و سرمایه گذاری دولتی می توانید اقامت این کشور را بدست آورید.
anahita31
سلام و عرض ادب وقت بخیر من یک میلیارد دلار سرمایه دارم میتونم با خرید ملک اقامت استرالیا رو بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت خرید ملک در استرالیا به خودی خود منجر به دریافت اقامت نمی گردد اما روش هایی وجود دارد که شما بتوانید سرمایه خود را به این کشور منتقل نموده و یا بیزنسی ایجاد نمایید و اقامت استرالیا را بدست آورید.
وحید
میخواستم بدونم کشور استرالیا اقتصادش چطور هست برای سرمایه گذاری مطمئن هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز کشور استرالیا از کشورهای بزرگ و ثروتمند دنیاست و اگر سرمایه مناسب و سابقه بیزنس در کشور خودتان داشته باشید می توانید برای این کشور هم اقدام بکنید. در مورد شاخص های اقتصادی هم در مقاله سرمایه گذاری در استرالیا آخرین نمودارها قرار داده شده است.
نادیا
می خواستم بدونم استرالیا کشور امنی برای سرمایه گذاری هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با توجه به استاندارد های سرمایه گذاری ین کشور از جمله: نرخ کنترل فساد،تورم،مصلدره اموال و ....بله کشور امنی برا سرمایه گذاری می باشد.
حمیده
درود ویزای 188 استرالیا چی هست؟؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب ویزای 188 شامل سرمایه گذاری در استرالیا از طریق کارآفرینی و کسب و کار در استرالیا می باشد.
محمد علی رضایی
سلام وقت بخیر من با 300 هزار دلار میتونم در استرالیا سرمایه گذاری کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب حداقل مبلغ سرمایه گذری در کشور موردنظرتان 200 الی 500 هزار دلار است.
فاطمه
حداقل سرمایه لازم برای خرید یک بیزینس آماده در استرالیا چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز براساس برند و ماهیت مختلف است. معمولا برای پروسه های سرمایه گذاری در استرالیا شما حداقل باید 500.000 دلار استرالیا به بالا داشته باشید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
بهنام حق شناس
درود. برای سرمایه کذاری در این کشور، نیاز به چقدر سرمایه داریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب جهت سرمایه گذاری در کشور استرالیا باید حداقل مبلغ 200 الی 500 هزاردلار سرمایه داشته باشید.
سیما سرمد
آیا پروسه سرمایه گذاری و دریافت اقامت استرالیا فرایندی سریع است و در زمان کوتاه می‌توان به آن دست یافت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
فرایند سرمایه گذاری و اخذ اقامت برای کشور استرالیا به طور معمول یک سال زمان نیاز دارد.
محمد آزادی
سلام اگر از طریق خودحمایتی اقدام کنیم میتونیم همزمان در استرالیا کارکنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خیر خودحمایتی در استرلیا هم اجازه کار فول تایم ندارد.
M
با سرمایه 320.000 دلار استرالیا بهترین راه سرمایه گذاری در این کشور چیه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط شما باید ابتدا بصورت کامل بررسی شود. ولی روشهایی پون کار شرکت استرالیا و ویزاهای 188 را می توان با این مبلغ اقدام کرد.
شیما شهابی
با سلام و احترام پدر من کارخانه دار هست می‌خواستیم برای دریافت ویزای کارآفرینی استرالیا اقدام کنیم آیا ایشون شرایط دریافت ویزای کارآفرینی رو دارن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
برای دریافت ویزای از طریق کارآفرینی نیاز است سن ایشان زیر55 سال باشدو حداقل65 امتیاز از امتیاز های مربوط به ویزای188 را کسب نمایید.
رامی
با سلام پروسه خرید ملک در استرالیا چقد ممکن هست به زمان نیاز داشته باشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز کشور استرالیا برنامه ای برای اینکه از روی خرید ملک اقامت بدهد ندارد.
خدابخش
سلام روزتون بخیر من 35 سالمه میخواستم از طریق خرید اوراق دولتی به استرالیا مهاجرت کنم سوالم اینه که آيا با خرید اوراق دولتی مبلغی که سرمایه گذاری کردیم از بین میره یا اینکه قابل استفاده هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در خرید اوراق دولتی خیر اصل پول شما معمولا حفظ میشه. خرید اوراق های دولتی حداقل از یک تا دو میلیون دلار شروع میشه. شما با مبالغ کمتری هم می توانید اقامت بگیرید
علیزاده
وقت بخیر آیا شخص می تواند با داشتن ۱۸ سال و تمکن مالی کافی مستقیما از طریق سرمایه گذاری اقدام کند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر مدارک لازم دال بر اینکه کارآفرین هست نشان بدهد ولی نکته ای که وجود دارد این است که شما در 5 سال گذشته حداقل باید 3 سال سابقه مدیریت نشان بدهید که به سن 18 سال نمی خورد.
فاطمه کیشانی
با سلام قصد دارم از روش سرمایه گذاری به کشور استرالیا مهاجرت کنم میشه بفرمایید هزینه ویزاهای سرمایه گذاری به چه صورت هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بسته به نوع ویزای انتخابی هزینه شما متفاوت است به عنوان مثال: هزینه ویزای نوآوری تجاری 5375 دلار و هزینه ویزای سرمایه گذاری ممتاز 9455 و هزینه ویزای ساب کلاس ویزای ۸۸۸ استرالیا 2590 دلار می باشند برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس حاصل فرمایید.
بهرام
سلام حداقل مبلغی که باهاش میشه در استرالیا سرمایه گذاری کرد و از اون طریق ویزا گرفت چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام مبلغ سرمایه گذاری شما به روشی که برای سرمایه گذاری انتخاب می کنید بستگی داره و بین 200 هزار دلار تا15 میلیون دلار متغییر است.
نجمه قوی دل
سلام من 38 سالمه یک کارگاه تولیدی پوشاک دارم درآمدم خوبه میخواستم با روش سرمایه گذاری برم استرالیا اما مدرک آیلتس ندارم میخواستم بدونم بدون مدرک هم میشه رفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام یکی از اپشن های خوبی که کشور استرالیا برای روش های سرمایه گذاری در نظر گرفته این است که در صورت عدم وجود مدرک زبان می توانید با پرداخت 2 الی 3 هزار دلار امتیاز مربوط به زبان را کسب کنید.