کار شرکت استرالیا

بدون نظر

استرالیا یکی از کشور های دارای درخواست بالا برای مهاجرت است و عموما روش هایی که نیازی به سرمایه بالا ندارد، مورد توجه واقع می شوند. به علاوه به دلیل انگلیسی زبان بودن این کشور، مدرک زبان نیز یکی از مسائل افراد برای مهاجرت است. درکنار آن همراهی خانواده و شرایط کار و تحصیل همراهان نیز مهم است. در این مقاله موسسه MIE به معرفی کار شرکت استرالیا برای مهاجرت به استرالیا می پردازد که نه نیازی به سرمایه گذاری داشته، نه مدرک زبان با نمره بالا به علاوه پروسه زمانی آن زیر یک سال می باشد، تنها توجه ویژه ای به توانایی و مهارت متقاضیان خواهد شد. برای اطلاع از شرایط اقامت کارشرکت استرالیا می توانید به مطالعه محتوای ذیل که با مشاوره وکیل محلی استرالیا تنظیم شده بپردازید. میزان خدمات ما برای هر روش مهاجرتی متفاوت بوده، برای اطلاع از خدمات اقامت کار شرکت استرالیا و اخذ مشاوره رایگان تلفنی با ما در تماس باشید.

ویدیو موسسه MIE در مورد ویزای کار شرکت استرالیا


 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

کار شرکت استرالیا

ویدیو موسسه MIE در مورد شرایط اقامت ویژه استرالیا - کارشرکت


مهاجرت از طریق کار شرکت چیست؟

کار شرکت یکی از روش های عالی برای افرادی است که دارای بیزینس هستند و می توانند شعبه ای از بیزینسشان را در خارج از کشور افتتاح کنند. عموما سرمایه زیادی لازم ندارند و راه خوبی برای اقدام اقامت دائم می باشند. کشورهای مختلفی این روش را ارائه دادند که از میان آنها استرالیا و کانادا شرایط ویژه ای دارند. در اقامت کار شرکت فردی که دارای بیزینس است با اثبات توانایی افتتاح شعبه در کشور مد نظر، ویزا دریافت می کند. در مسیر کارشرکت نیازی به سرمایه گذاری نخواهید داشت البته هزینه های جانبی تاسیس شعبه لازم است. سابقه کاری در شرکت شخص از شروط اصلی کار شرکت است. طرح تجاری قوی و توجیه کننده نیز اهمیت بالایی در موفقیت پروسه خواهد داشت.

ویدیو موسسه MIE در مورد همه چیز درباره ویزای کارشرکت استرالیا


شرایط کار شرکت استرالیا و جزئیات این روش

حال که با کلیت این مسیر آشنا شدیم، شرایط کار شرکت استرالیا را بررسی خواهیم کرد. کار شرکت در استرالیا را می توان پروسه ثبت شعبه شرکت توسط کارفرما یا کارمند و سپس اخذ مجوز برای جاب آفر در استرالیا دانست. در این روش نیازی به اثبات سوددهی بیزینس نخواهید داشت اما تجارتتان می بایست تمکن لازم برای تامین مخارج شرکت و کارمندان را داشته باشد. برای توضیح در قدم اول، فرد واجد شرایط ویزای کارشرکت استرالیا کسی است که دارای بیزینس فعال با سابقه حداقل 3 تا 4 سال می باشد. بیزینس از نظر فعال بودن مورد بررسی دقیق نماینده استرالیایی قرار خواهد گرفت و علاوه بر آن می بایست اثبات شود که تجارت متقاضی دارای کارمند بوده و از درامد معقولی برخوردار است. البته این شرایط بسته به بیزینس و حجم آن می تواند متفاوت باشد. حداقل سرمایه گذاری در استرالیا برای این روش مشخص نشده و نیاز به دانش زبان انگلیسی در سطح کم خواهد داشت. در این روش هیچ حداقلی برای سرمایه گذرای مشخص نشده. در قدم دوم فرد باید با نحوه عملکرد این اقامت آشنا گردد که در تیترهای بعدی به بررسی آن به صورت قدم به قدم پرداختیم.

ویدیو موسسه MIE در مورد کار شرکت بهترین روش مهاجرت


نحوه و مراحل اقامت کار شرکت استرالیا

در اقامت کار شرکت استرالیا در ابتدا شرکت مجوز ثبت شعبه و سپس نماینده ای از سمت شرکت برای کارهای ابتدایی روادید خواهد گرفت. حال این نماینده می تواند صاحب یا کارمند بیزنس باشد. سپس با بررسی بیزینس و شرایط ذکر شده در بخش پیشین توسط نماینده استرالیا، در صورت موفقیت در مراحل اولیه، ویزای 4 ساله دریافت خواهید کرد. پس از آن با اخذ مجوز 5 ساله می تواند برای صدور جاب آفری که جزو مشاغل اعلامی توسط دولت برای کار در استرالیا است، از کارمند با همان سمت در بیزینس اعلامی اقدام نماید. در ذیل به خلاصه ای مراحل مسیر کار شرکت در استرالیا پرداختیم:

 • تنظیم بیزینس پلن: تجارت معرفی شده در این بخش باید در راستای شرکت یا تجارت متقاضی باشد. طرح تجاری یکی از مهم ترین موارد برای اخذ این ویزا است که به کمک وکلای محلی می توان شانس تایید را بالا برد زیرا این افراد تجربه بالایی در این زمینه دارند.
 • تایید بیزینس: این مرحله دارای جزئیاتی نظیر تایید بیزینس پلن، تهیه مدارک، بررسی بیزینس فرد در ایران و در نهایت اقدام برای اخذ مجوز ثبت شعبه شرکت است.
 • معرفی کارمند: پس از اخذ تاییدیه، صاحب شرکت یا کارمند برای ثبت شعبه معرفی گردد.
 • ورود به خاک استرالیا و تاسیس شعبه شرکت
 • صدور جاب افر: حالا فرد 5 سال مجوز دارد تا از میان کارمندان شرکت فردی که شغلش در میان مشاغل اعلامی توسط استرالیا است و حداقل 2 سال سابقه در شرکت دارد را برای شعبه شرکت در استرالیا استخدام کرده و برای ویزایش اقدام نماید. دقت داشته باشید که مجوز ثبت شعبه قابل تمدید بوده و در صورت رعایت شروط مشکلی برای استخدام در سالهای بعد از سال پنجم پیش نخواهد امد. برای مثال بخشی از مشاغل اعلامی توسط استرالیا در ذیل آمده است. توجه داشته باشید اینها فقط بخشی از مشاغل هستند. نکته مهم در مورد روش کار شرکت این است که فرد متقاضی بعد از اینکه شعبه ای از شرکت خود را در استرالیا راه اندازی می کند باید در شرکت هم مشغول به کار شود یعنی به واسطه هر دو مولفه شرکت و کار می تواند اقامت این کشور را به دست آورد.

مهندس برق

نقشه کش

پزشک

مهندس مکانیک

مدیریت

داروساز

مهندس کامپیوتر

حسابداری

ماما

مهندس عمران

روانپزشک

پرستار

مهندس نفت

 

ویدیو موسسه MIE در مورد کار شرکت استرالیا و کانادا روشی شگفت انگیز


مدارک مورد نیاز اقامت کار شرکت استرالیا

برای اخذ اقامت کار شرکت استرالیا نیاز به ارائه مدارکی خواهید داشت که در این بخش تحلیل می کنیم. نکته مهم کد شغلی فردی است که معرفی می شود، شغل این فرد در شرکت متقاضی باید در میان مشاغل اعلام شده توسط استرالیا باشد.

 • مدرک تحصیلی (بهتر است حداقل فوق دیپلم باشد)
 • مدرک معادلسازی شده برای برخی از رشته ها
 • مدرک زبان: آیلتس جنرال یا آکادمیک با نمره 5 در تمام بندها، Tofel ibt با نمره 35، PTE با سقف 90 (همه بندها 36)
 • بیزینس پلن قوی و مرتبط با شرکتی که قصد افتتاح شعبه دارید.
 • عدم سوء پیشینه
 • بیمه سلامت
 • داشتن دارایی 30 الی 40 هزار دلار استرالیا و مدارکی دال بر اینکه اوضاع مالی مساعدی دارید و در کشور خود یک فرد دارای بیزینس بوده اید.

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت استرالیا با راه اندازی بیزینس


مدت زمان پروسه اخذ اقامت کارشرکت استرالیا چقدر است؟

مدت زمان پروسه اخذ اقامت کار شرکت استرالیا را می توان به سه بخشی که در جدول ذیل جهت اطلاع از شرایط جدید مهاجرت به استرالیا معرفی شده، تقسیم بندی نمود.

مرحله

مدت زمان

تاییدیه تجارت متقاضی

4 ماه

اخذ مجوز معرفی کارمند

2 تا 3 ماه

صدور ویزا برای ثبت شعبه شرکت

3 تا 4 ماه

اقامت کار شرکت در استرالیا

ویدیو موسسه MIE در مورد سرمایه گذاری و اخذ اقامت استرالیا


شرایط اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق کار شرکت

اقامت کار شرکت استرالیا یک اقامت دائم نیست و با ورود به خاک استرالیا ویزای 4 سال دریافت می کنید. در این روش شما محدودیت سنی ندارید اما شانس افراد زیر 42 سال بالاتر است. پس از مدت سه ساله فرد می تواند از طریق راه های مختلفی مانند ویزای 186 استرالیا، اسکیل ورکر، ویزاهای سرمایه گذاری و کاری برای اقامت دائم اقدام نماید. البته راه های دیگری برای تبدیل ویزا نیز وجود دارد. همراهان متقاضی نیز می توانند برای ویزای استرالیا اقدام نمایند. فرد پس از اخذ اقامت دائم می تواند برای تابعیت و شهروندی استرالیا اقدام نموده و پاسپورت استرالیا بگیرد.

ویدیو کار شرکت استرالیا - توضیحات موسسه MIE در این خصوص


مزایای کار شرکت استرالیا

کار شرکت را می توان یکی از بهترین روش ها برای مهاجرت به استرالیا دانست زیرا با سرمایه معقول و به نسبت ویزاهای سرمایه گذاری، مبلغ کمی لازم داشته و امکان تبدیل به اقامت دائم استرالیا دارد. مدرک زبان با نمره پایینی لازم داشته و علاوه بر آن اخذ درآمد دلاری با ثبت شعبه در پی خواهد داشت. از موارد مزایای کار شرکت استرالیا می توان لیست ذیل را برشمرد:

 • تعلق ویزای همراه به همسر و فرزندان زیر 21 سال در صورت اثبات وابستگی
 • عدم محدودیت سفر به استرالیا
 • شغل های زیادی نیاز به معادلسازی مدرک نخواهد داشت
 • محدودیت انتخاب ایالت ندارد
 • نوع بیزینس بدون محدودیت
 • بدون نیاز به سرمایه گذاری خاص
 • نیاز به اثبات گردش مالی برای 2 سال اخیر
 • تحصیل رایگان فرزندان
 • اجازه کار تمام وقت برای همسر
 • امکان تبدیل ویزا به ویزای کاری و اخذ اقامت دائم
 • نیاز به مدرک زبان با نمره پایین

مقایسه کار شرکت استرالیا با کانادا

دو کشور استرالیا و کانادا را می توان از نظر تنوع روش های مهاجرتی در دنیا اول دانست. کشور استرالیا با دسته بندی متنوع ویزاها کیس های زیادی را هر ساله برای مهاجرت دارد. در روش کار شرکت نیز این کشور بسیار خوب عمل کرده و باعث تقاضای بالا شده است. کار شرکت استرالیا با کانادا تفاوت هایی دارد که هر کدام را در این بخش تحلیل می کنیم.

 • ویزای صادر شده برای متقاضی در استرالیا بالای 3 سال است در صورتیکه در کانادا نیاز به تمدید سالانه دارد.
 • در کار شرکت کانادا نیازی به ارائه مدرک زبان نخواهید داشت در صورتیکه برای استرالیا لازم است.
 • روش های تبدیل ویزا به اقامت دائم در کانادا و استرالیا متفاوت است.
 • مدت زمان کل پروسه برای کانادا کمتر از استرالیا است.

تحصیل در کالج لافبورو

 

پرسش: کار شرکت استرالیا و انگلیس را با هم مقایسه کنید.

 


 

 

پرسش: سلام وقت به خیر، اگر فردی مدرک و مهارت داشته اما شرکتی در ایران نداشته و کارهای متفرق انجام داده باشد، می تواند از طریق کار شرکت اقدام کند؟ به عنوان نمونه مهندس عمران بدون شرکت ساختمان سازی با اجام پروژه ساختمانی. باتشکر از مطالب اموزنده و مفیدتان

 


 

 

پرسش: آیا اقامت کار شرکت استرالیا می تواند به اقامت دائم استرالیا تبدیل گردد؟

 


سوالات متداول

مدرک زبان مورد نیاز برای کار شرکت استرالیا چه سطحی لازم دارد؟

آیلتس جنرال یا آکادمیک با نمره 5 در تمام بندها، Tofel ibt با نمره 35، PTE با سقف 90 (همه بندها 36)

✅ آیا در کار شرکت به همراهان مجوز ورود به استرالیا داده می شود؟

بله، همسر و فرزندان زیر 21 سال در صورت اثبات وابستگی (ترجیحا 18 سال) ویزای همراه استرالیا می گیرند.

✅ امکان اخذ اقامت دائم استرالیا در روش کار شرکت وجود دارد؟

بله، اقامت دائم با تبدیل ویزا از روش های مختلف نظیر کاری ممکن است.

✅ آیا در روش کار شرکت مدارک تحصیلی نیاز به معادلسازی دارند؟

همه مدارک خیر اما برخی از رشته ها نیاز به معادلسازی دارند.

سخن پایانی

در این نوشتار به معرفی روشی عالی برای مهاجرت به نام کار شرکت استرالیا پرداختیم. در اقامت کار شرکت افراد با تهیه طرح تجاری تمایل خود را برای افتتاح شعبه شرکت در استرالیا نشان می دهند. پس از بررسی های انجام شده روی طرح و درخواست و بررسی مدارک مورد نیاز کار شرکت استرالیا مجوزی پنج ساله برای انجام امور ثبت شعبه و معرفی کارمند برای صاحب بیزینس یا کارمند معرفی شده در مرحله اول صادر می گردد. پس از ورود به خاک استرالیا فرد می تواند از میان کارمندان با سابقه حداقل 2 سال و سمت شغلی مورد نیاز استرالیا، دعوت به عمل آورد تا آن شخص ویزای کاری بگیرد. این روش به همین دلیل بسیار مورد توجه بوده و مزایای زیادی دارد. موسسه ملک پور با تهیه این محتوا سعی بر آگاهی شما مخاطبین گرامی از روش های مهاجرتی استرالیا داشته. در صورت علاقه به اقامت کار شرکت استرالیا از مشاوره رایگان تلفنی نیز می توانید در کنار ثبت دیدگاه و سوالات بهره ببرید.

امتیاز 5 از 5 ( 3 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
مشاوره رایگان