دانشگاه بورگن لند اتریش

13 نظر

دانشگاه بورگنلند اتریش (FH Burgenland) که با نام UAS نیز شناخته می شود، یک دانشگاه علمی کاربردی در اتریش است که بر آموزش تئوری و عملی تأکید دارد و با ارائه آموزش های منحصر به فرد، شرایط را برای ورود فارغ التحصیلان دانشگاه بورگنلند به بازار کار آماده می نماید. دروس این دانشگاه اکثراً به زبان آلمانی و برخی نیز به زبان انگلیسی ارائه می گردد و در صورت نیاز، می توان در دوره های زبان تشکیل شده در این دانشگاه نیز شرکت کرد. باید توجه داشت که ارائه مدرک زبان، جهت اپلای دانشگاه علمی کاربردی بورگنلند و یا شرکت در دوره زبان این دانشگاه ضروری است. جزئیات بیشتر را در خصوص موارد یاد شده و سایر موارد نظیر شهریه دانشگاه FH بورگنلند می توانید با مطالعه ادامه مقاله به دست آورید. همچنین با برقراری تماس تلفنی با موسسه ملک پور و یا پر کردن فرم تماس نیز می توانید از مشاوره تلفنی رایگان در این زمینه بهره مند گردید.

ویدیو موسسه MIE در مورد تحصیل در دانشگاه اتریش


 

تحصیل در دانشگاه اتریش 30 ثانیه

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

دانشگاه بورگنلند اتریش

معرفی دانشگاه بورگنلند اتریش (FH Burgenland)

دانشگاه بورگنلند واقع در کشور اتریش، با نام اختصاری UAS شناخته می شود و در فاصله پنجاه کیلومتری شهر وین مستقر شده است. این دانشگاه علمی کاربردی، دارای دو پردیس در شهرهای آیزنشتات و پینکافلد می باشد که با ترکیب دروس عملی و تئوری، دروس آموزشی را به صورت منحصر به فردی ارائه می دهد.

در توصیف آموزش های کاربردی این دانشگاه می توان گفت که 99 درصد از فارغ التحصیلان دانشگاه FH بورگنلند، پس از پایان دوره تحصیلی خود در این دانشگاه، وارد بازار کار شده و حدود پنج هزار نفر از آن ها نیز در موقعیت های شغلی ارشد اتریش مشغول به کار شده اند. همانطور که می دانید کشور اتریش دارای کمبود نیروی کار بوده و از فعالیت دانشجویان در حال تحصیل در اتریش و فارغ التحصیلان در بازار کار استقبال می کند. دانشگاه بورگنلند اتریش با مؤسسات دیگر در 19 کشور مختلف همکاری دارد.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد تحصیل در دانشگاه اتریش


 

این دانشگاه دروس مختلفی را در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می نماید که شامل پنج زمینه درسی می شود:

 

زمینه های تحصیلی در دانشگاه FH بورگنلند

مطالعات بازرگانی (با تمرکز بر اروپای مرکزی و شرقی)

انرژی و مدیریت محیط زیست

کار اجتماعی

سلامتی

فناوری اطلاعات و مدیریت اطلاعات

 

از آن جایی که اکثر رشته ها و دوره های تحصیلی در دانشگاه بورگنلند اتریش به زبان آلمانی ارائه می گردد، فرد بایستی به زبان آلمانی تسلط داشته باشد تا بتواند شرایط پذیرش و تحصیل در این دانشگاه را داشته باشد. برخی رشته ها نیز به زبان انگلیسی در دانشگاه بورگنلند یا UAS ارائه می گردند. این رشته ها عبارتند از: مطالعات اروپا (مدیریت برنامه های اتحادیه اروپا)؛ روابط اقتصاد بین الملل (در مقطع دکتری)؛ علوم تربیتی و ارتباطات (در مقطع دکتری).

ویدیو موسسه MIE در مورد معرفی دانشگاه بورگنلند Burgenland


 

جالب توجه است که در دانشگاه بورگنلند، دوره های یک ساله و دو ساله زبان آلمانی نیز برگزار می گردد و افراد با شرکت در این دوره ها و یادگیری سطح مورد نیاز این زبان، وارد دوره اصلی تحصیلی در این دانشگاه می شوند. البته که شرکت در دوره های زبان این دانشگاه نیز نیاز به دانش اولیه زبان دارد. به طوری که دانشجو با داشتن A1 آلمانی یا انگلیسی می تواند در دوره های دو ساله زبان (شامل 4 ترم) و با داشتن B1 زبان آلمانی یا انگلیسی می تواند در دوره های یک ساله زبان (2 ترم) شرکت نماید. دوره های زبان دانشگاه بورگنلند اتریش در پردیس آیزنشتات و با هزینه 3-4 هزار یورو در سال برگزار می شود. با تهیه محصولات آموزش زبان انگلیسی و آلمانی موسسه ملک پور می توانید در مدت زمان کوتاهی، به طور مؤثر و کاربردی، زبان مورد نظر را بیاموزید.

پذیرش و اپلای دانشگاه بورگنلند اتریش

دریافت پذیرش و اپلای دانشگاه بورگنلند اتریش منوط به برخورداری از شرایط لازم و تهیه مدارک مورد نیاز دارد. متقاضیان بایستی مدارک لازم را در قالب فایل پی دی اف برای پردیس مورد نظر ارسال نمایند. ارائه مدرک دیپلم برای دانشجویان مقطع کارشناسی و مدرک کارشناسی برای دانشجویان داوطلب فوق لیسانس ضرورت دارد. علاوه بر این بایستی توافق نامه یادگیری با شماره دوره مورد نظر را برای دانشگاه ارسال نمایید تا به پرونده تحصیلی شما رسیدگی شود. از دیگر مدارک مورد نیاز می توان به شناسه پاسپورت و عکس اشاره کرد. با مراجعه به وب سایت رسمی این دانشگاه می توانید اطلاعات لازم جهت اپلای دانشگاه بورگنلند را مطالعه نمایید.

وب سایت رسمی دانشگاه بورگنلند (FH Burgenland)

هزینه تحصیل و شهریه دانشگاه بورگنلند اتریش

نکته جالب توجه در خصوص تحصیل در دانشگاه بورگنلند اتریش، هزینه نسبتاً رایگان این دانشگاه است. دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در این دانشگاه می توانند با پرداخت 350 یورو در زمان ثبت نام و پرداخت مبلغ 20 یورو در هر ترم برای اتحادیه یا انجمن دانشجویان، به صورت رایگان به تحصیل بپردازند. کپی برداری از این مقاله که توسط موسسه ملک پور نگارش شده است، بدون اشاره به منبع و ذکر نام موسسه دارای منع قانونی و شرعی است و خلاف مقررات می باشد. هزینه شرکت در دوره های زبان دانشگاه FH بورگنلند نیز 3 تا 4 هزار یورو در سال می باشد.

ارائه بورسیه تحصیلی در دانشگاه بورگنلند اتریش

با توجه به هزینه های تحصیل و زندگی در اتریش و ضرورت تأمین آن، اطلاع از امکان دریافت بورسیه تحصیلی در دانشگاه بورگنلند و شرایط آن، برای متقاضیان جالب خواهد بود. دانشگاه علمی کاربردی بورگنلند یک بورسیه را با نام بورسیه اراسموس (Erasmus) با هزینه 360 تا 460 یورو در ماه، به دانشجویان برتر و دانشجویان متأهلی که دارای فرزند هستند اعطا می نماید. این بورسیه به صورت نقد به دانشجویان پرداخت می شود و با توجه به هزینه اندک و نسبتاً رایگان تحصیل در دانشگاه FH بورگنلند، این کمک هزینه می تواند کمک مؤثری در هزینه های تحصیل و زندگی در اتریش باشد.

مزایای تحصیل در دانشگاه بورگن لند اتریش

تحصیل در اتریش با مزایای فراوانی همراه است:

  •  این دانشگاه از کیفیت آموزش بسیار بالایی برخوردار است و مدرک آن در سطح جهانی معتبر است.
  •  اتریش یک کشور آلمانی‌ زبان است، که دانشجویان با تحصیل در دانشگاه های اتریش فرصتی دارند تا زبان آلمانی را به صورت عمیق یاد بگیرند و از آن بهره‌مند شوند.
  • امکان مسافرت به سایر کشور های اروپای به راحتی
  • هزینه‌های تحصیل در این دانشگاه بسیار مناسب و در برخی موارد رایگان است.
  • زندگی فرهنگی و اجتماعی: اتریش دارای فرهنگ غنی و زندگی اجتماعی فعال است، که به دانشجویان امکانات فراوانی برای تفریح و استفاده از اوقات فراغت را می‌آورد.
  • فارغ‌التحصیلان  از دانشگاه بورگن لند اتریش به دلیل سطح بالای تحصیلات خود، فرصت های شغلی زیادی را در اتریش و سایر کشور های دنیا خواهند داشت.
  • امکان استفاده از طبیعت زیبا و مناظر طبیعی فوق‌العاده، محیط زیست سالم برای دانشجویان.

خدمات موسسه ملک پور در زمینه تحصیل در دانشگاه بورگنلند اتریش

موسسه ملک پور به عنوان تنها نماینده رسمی دانشگاه بورگرلند اتریش در کشور ایران محسوب می گردد و با توجه به این مساله، شما متقاضیان تحصیل در این دانشگاه می توانید از صفر تا صد اخذ پذیرش از دانشگاه بورگنلند اتریش را با کمک موسسه MIE به انجام برسانید. جهت اطمینان از صحت گفته های ما و شروع فرآیند اخذ پذیرش از این دانشگاه توسط ما می توانید لینک زیر را مشاهده نموده و با ایمیل مشخص شده برای کشور ایران در قسمت Application and Admission Process ارتباط برقرار نمایید.

https://www.fh-burgenland.at/en/studies/center-for-preparatory-courses/bridging-program/#c13690


سوالات متداول

✔️ شهریه تحصیل در دانشگاه بورگنلند چقدر است؟

تحصیل در این دانشگاه در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رایگان است.

✔️ زبان تحصیل در دانشگاه بورگنلند چیست؟

اکثر دروس دانشگاه FH بورگنلند به زبان آلمانی و برخی نیز به زبان انگلیسی ارائه می گردد.

✔️ مدرک زبان و هزینه شرکت در دوره زبان دانشگاه بورگنلند چقدر است؟

برای شرکت در دوره های دو ساله زبان دانشگاه بورگنلند، نیاز به مدرک زبان A1 آلمانی یا انگلیسی و برای شرکت در دوره های یک ساله زبان دانشگاه بورگنلند، نیاز به مدرک B1 آلمانی یا انگلیسی می باشد. هزینه دوره زبان نیز 3 تا 4 هزار یورو در سال می باشد.

✔️ شرایط کار پس از تحصیل در دانشگاه بورگنلند چگونه است؟

با توجه به آموزش منحصر به فرد در دانشگاه بورگنلند و ترکیب آموزش های تئوری و عملی در این دانشگاه، 99 درصد از فارغ التحصیلان این دانشگاه جذب بازار کار و بعضاً مشغول در پست های شغلی برتر اتریش می شوند.


_____________سخن پایانی _____________

دانشگاه بورگنلند اتریش که یک دانشگاه علمی کاربردی در کشور اتریش و در نزدیکی وین می باشد، برنامه های آموزشی خود را در پنج زمینه در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می نماید. اکثر رشته های تحصیلی در این دانشگاه، به زبان آلمانی برگزار می گردد و تسلط بر زبان آلمانی، یکی از الزامات تحصیل در دانشگاه بورگنلند است. تحصیل در این دانشگاه در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رایگان است و بورسیه تحصیلی نیز به دانشجویان برتر و متأهل اعطا می گردد. با توجه به شرایط مناسب کار پس از تحصیل در دانشگاه بورگنلند اتریش، در صورت تمایل به پذیرش و اپلای دانشگاه بورگنلند می توانید با موسسه ملک پور تماس گرفته و یا فرم تماس را کامل نمایید تا مشاوره تلفنی رایگان به شما عزیزان ارائه گردد. همچنین در صورت طرح سوالات خود در پایان مقاله، پاسخ آن را توسط مشاورین متخصص دریافت خواهید کرد.

امتیاز 4.67 از 5 ( 17 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
محبي
سلام ممنون از مقاله خوبتون مدرك زبان نياز است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب زبان آلمانی در سطح A2 و در سطح ایلتس 5.5 زبان انگلیسی بلد باشید .
سید منصورموسوی
سلام زبان در حد معمولی بلد هستم در توضیحات جناب ملکپور عنوان شده بود که میشود در کلاسهای خود موسسه شذکت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام و احترام. بله دوره زبان رو دانشگاه برگزار میکنه. برای بررسی شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
سید منصورموسوی
سلام زبان در حد معمولی بلد هستم در توضیحات جناب ملکپور عنوان شده بود که میشود در کلاسهای خود موسسه شذکت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام. بله برای تهیه پکیج های اموزشی با مشاورین تماس بگیرید
سید منصورموسوی
سلام زبان در حد معمولی بلد هستم در توضیحات جناب ملکپور عنوان شده بود که میشود در کلاسهای خود موسسه شذکت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله دوره زبان در دانشگاه برگزار میشه برای بررسی شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
حمید قنواتی
اگر مدرک تافل بگیرم مشکلی نداره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام و احترام باید باتوجه به دیگر شرایط شما بررسی بشه این موضوع. برای مشاوره رایگان با مشاورین تماس بگیرید
سید منصورموسوی
سلام زبان در حد معمولی بلد هستم در توضیحات جناب ملکپور عنوان شده بود که میشود در کلاسهای خود موسسه شذکت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام و احترام. بله دوره زبان رو دانشگاه برگزار میکنه. برای بررسی شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
سید منصورموسوی
سلام زبان در حد معمولی بلد هستم در توضیحات جناب ملکپور عنوان شده بود که میشود در کلاسهای خود موسسه شذکت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام. بله برای تهیه پکیج های اموزشی با مشاورین تماس بگیرید
سید منصورموسوی
سلام زبان در حد معمولی بلد هستم در توضیحات جناب ملکپور عنوان شده بود که میشود در کلاسهای خود موسسه شذکت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله دوره زبان در دانشگاه برگزار میشه برای بررسی شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
طالبی
سن، گپ و مرتبط بودن مدرک با ارشد را بفر مایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله خیلی از رشته ها در سنین مختلف امکان اقدام هست. برای بررسی دقیق تر با مشاورین ما تماس بگیرید
شکیلانظری
من داشنجوی کارشناسی تربیت بدنی دانشگاه گیلانم،با اقایی همسن خودم دوستم و دوسال بعد برای ارشد مطخوایم اقدام کنیم به خارج رفتن و نمیدونیم کدوم کشور به رشته ما بیشتر میخوره و برامون بهتره البته دوست داریم کشوری باشه که اجازه کار همراه با تحصیل رو به ما بده لطفا راهنماییم کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بسته به شرایط شما میشه برای اتریش هلند دانمارک سوئد و کانادا اقدام کرد برای اطلاعات تخصصی با مشاورین موسسه تماس بگیرید
Ehsan
سلام خسته نباشید . من زبان انگلیسیم سطح A1 هستش ، برای دوره زبان دو ساله اول اینکه میتونیم در کنارش کارم بکنیم آیا ؟ دوم اینکه هزینه ی دو سال رو یکجا باید پرداخت کرد ؟ و سوم هزینه موسسه برای اخذ اقامت تا چه حدودی هستش؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز دوره زبانی که در این دانشگاه شما می گذرانید، دوره زبان آلمانی است که باید در آن به بالاترین سطح زبان آلمانی برسید و ضمن تحصیل نیز امکان کار پاره وقت دارد. هزینه های شما به صورت سالیانه پرداخت می شود و برای هزینه های موسسه شرایط شما توسط کارشناسان ارشد باید مورد بررسی قرار بگیرد.
پریچه قهارزاده
آیا این شرایط برای سال آینده هم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. پیج اینستاگرام و سایت ما را دنبال کنید. ظرفیت ها محدود هست و سال آینده نیز به محض باز شدن ظرفیت می توانید اقدام داشته باشید.
رها
سلام و ادب من کارشناس مترجمی زبان انگلیسی و کارشناس ارشد زبانشناسی همگانی با ۲۰ سال سابقه کار در امور بین الملل یک سازمان بین المللی و در حال حاضر هستم. بیش از ۲۰ دوره آموزشی کوتاه مدت در ایران و کشورهای مختلف داشتم. سفرهای زیادی به اروپا داشتم از جمله ۲ بار به اتریش. تنها مساله سن من هست که نمیدونم ایجاد مشکل میکنه یا خیر. میخواستم ببینم محدودیت سنی وجود داره یا اینکه اگر کسی با رزومه قوی ولی سن بالای ۴۵ سال بخواد مجددا برای ارشد اپلای کنه با مشکل برمیخوره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز تحصیل در کشور اتریش محدودیت سنی زیادی ندارد و ما برای عزیزانی با سنین بالای 50 سال نیز ویزا دریافت نمودیم اما در انتخاب دانشگاه و رشته باید نظر کارشناسان ارشد ملاک تصمیم گیری شما باشد. برای این امر حتما با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.
راد
سلام. آیا با داشتن لیسانس زبان انگلیسی و سطح زبان خوب باز هم نیاز به گرفتن آیلتس هست؟ دوم اینکه با شرکت در دوره زبان آلمانی در دانشگاه بورگلند میشه کاره پاره وقت هم انجام داد اونجا که کمک هزینه اقامتم بشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز به طور کلی در ابتدا برای پذیرش دانشگاه از شما مصاحبه انجام می دهد که باید تا حدی به زبان های آلمانی و انگلیسی آشنایی داشته باشید و داشتن مدرک زبان الزامی نیست. ضمن اینکه امکان کار پارت تایم نیز برای شما وجود خواهد داشت. توجه داشته باشید که ظرفیت پذیرش دانشگاه محدود است و بهتر است سریعا اقدام داشته باشید.
پری ،فرخی
سلام ،یرای تحصیل فرزندم در مقطع کارشناسی رشته برنامه نویسی. کامپیوتر ،ایا میشه از دانشگاه رایگان اتریش پذیرش بگیریم،؟یا همین دانشگاه بورگنلند امکانش هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز طبق شرایطی امکان اقدام وجود دارد.
مرتضى عسكرى
آيا امكان تحصيل در رشته دندان پزشكى وجود دارد ؟ آيا تحصيل در اتريش محدوديت سنى دارد؟ در صورت مثبت بودن جواب ، هزينه هاى مترتب در سال براى تحصيل چه مبلغى پيش بينى مى فرماييد؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل در رشته های پزشگی دندان و پیراپزشکی باید آزمون ورودی بدهید اگر به زبان آلمانی تحصیل نمایید که هزینه های بالایی ندارید ولی انگلیسی بخواهید تحصیل کنید در سال بین 10 تا 15 هزار یورو و در برخی دانشگاه ها هم بیشتر در نظر بگیرید.
مشاوره رایگان