ویزای تلنت فرانسه

13 اردیبهشت 1402 3 نظر

ویزای تلنت فرانسه، واجدین شرایط دریافت ویزای تلنت کشور فرانسه، شرایط پاسپورت تلنت فرانسه و هزینه های زندگی در فرانسه در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. با توجه به سوابق بسیار طولانی کشور فرانسه در زمینه های فرهنگی و هنری، هنرمندان زیادی از سراسر دنیا علاقه مند به دریافت ویزای تلنت فرانسه می باشند. اما دریافت این نوع ویزا دارای شرایط مختص به خود می باشد و همه افراد نمی توانند برای دریافت ویزا تلنت فرانسه اقدام نمایند. لذا در این مقاله سعی شده است که موضوعات مورد بحث در رابطه با دریافت این نوع ویزا به تفصیل مورد بررسی قرار گیرند. کشور فرانسه یکی از بهترین کشورهای اروپایی با سابقه چندین هزار ساله در زمینه هنر و فرهنگ است و همیشه به عنوان کشوری بسیار جذاب برای هنرمندان و افراد دارای مهارت های خاص تلقی گردیده است. ویزای شینگن فرانسه امکان سفر به کشورهای عضو حوزه شنگن را برای متقاضیان فراهم می نماید. در صورت تمایل به دریافت هرگونه اطلاعات در زمینه شرایط ویزای تلنت فرانسه و همچنین مهاجرت به فرانسه می توانید از مشاوره تلفنی رایگان موسسه ملک پور بهره مند گردید. در ادامه همراه با شما سروران گرامی به بررسی عناوین زیر خواهیم پرداخت:

تحصیل در مدارس کانادا

ویزای تلنت فرانسه

شرایط ویزای تلنت فرانسه

کشور فرانسه واقع در غرب اروپا از نظر وسعت به عنوان سومین کشور بزرگ اتحادیه اروپا شناخته می شود. این کشور با اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه در ارتباط است. زبان رسمی مردمان این کشور زبان فرانسوی است و بر اساس آمار اعلام شده حدود 94% کودکان فرانسوی به زبان انگلیسی مسلط می باشند و زبان انگلیسی زبان دوم آن ها تلقی می‌گردد. فرانسه از شمال شرقی با کشورهای بلژیک، کشور لوگزامبورگ و کشور آلمان، و از شرق با کشور سوئیس و کشور ایتالیا و از جنوب با کشور اسپانیا دارای مرز مشترک است. آن‌ گونه که مشخص گردیده است حدود 200.000 نفر الی 1 میلیون نفر از افراد مهاجرت کننده به کشور فرانسه مهاجران غیر قانونی می باشند. بسیاری از هنرمندان و افراد دارای مهارت های خاص تمایل دارند بدانند که چگونه می توانند ویزای تلنت فرانسه را دریافت نمایند. با دریافت پاسپورت یا ویزا تلنت فرانسه (passeport talent) امکانی برای هنرمندان و افراد واجد شرایط برای دریافت اقامت فرانسه به صورت خویش فرما فراهم می گردد. ویزای تلنت کشور فرانسه دارای اعتبار چهار سال با امکان تمدید است. پاسپورت تلنت فرانسه در واقع نوعی ویزای بلند مدت فرانسه تلقی می گردد. جهت اقدام برای دریافت ویزای فرانسه و آگاهی از هزینه ویزای فرانسه می بایست از طریق سازمان vfs فرانسه اقدام نمایید. اطلاعات یکی از راه های دریافت و شرایط ویزای تلنت فرانسه که منجر به مهاجرت هنرمندان به فرانسه می شود را در مقاله مربوطه بخوانید.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد روش های مهاجرت به فرانسه

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد روش های مهاجرت به فرانسه

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد روش های مهاجرت به فرانسه

 

افراد واجد شرایط برای ویزای تلنت فرانسه

متقاضیان و علاقه مندان به دریافت ویزای تلنت فرانسه باید با شرایط افراد برای دریافت این نوع ویزا آشنا گردند. همانگونه که مطرح نمودیم هنرمندان با توجه به شرایطی خاص می توانند جهت دریافت این نوع ویزا اقدام نمایند. در کل، با توجه به حرفه و مهارتی که فرد در آن مشغول به کار است و فعالیتی که تمایل دارد در فرانسه آن را ادامه دهد می توانند در یکی از ده گروه ویزای تلنت فرانسه قرار گیرند که عبارتند از:

 • فارغ التحصیلان دارای مهارت
 • استخدام تحت عنوان کارمند دارای صلاحیت: افرادی که به تازگی فارغ التحصیل گردیده اند و دارای مدرک فوق لیسانس و یا مدرکی معادل باشند و یا این که دارای مدارک پیشرفته ای نظیر مدارک فنی DUT و BTS از خود کشور فرانسه باشند واجد شرایط دریافت این نوع ویزا می گردند.
 • استخدام توسط یک شرکت مبتکر در کشور فرانسه: در این دسته ویزا تلنت فرانسه به فارغ التحصیلان دارای مدرک کارشناسی ارشد و یا مدرک BTS و یا DUT داده می شود که توسط یک شرکت خلاق و مبتکر که دارای درآمد سالیانه بیش از 35 میلیون یورو است استخدام گردیده اند.
 • کارمندان فوق متخصص: با توجه به این نوع دسته بندی، کارمندان فوق تخصص با مدرک تحصیلی که مدت تحصیل آن بیش از سه سال بوده است و یا این که دارای حداقل 5 سال تجربه کار حرفه ای باشند امکان دریافت بلوکارت اروپا را پیدا می نمایند. علاوه بر این برای درخواست ویزای تلنت فرانسه، فرد باید دارای قرارداد کاری یک ساله با اعتبار حداقل یک سال نیز باشد و همچنین باید نشان دهد که دارای درآمدی معادل 53836.50 یورو در سال است.
 • محققان: محققانی که با داشتن مدارک فوق لیسانس به بالا به عنوان محقق و یا جهت انجام سخنرانی وارد کشور فرانسه می شوند می توانند این نوع ویزا را دریافت نماید. البته لازم به ذکر است که این اشخاص باید محقق بودن خود را به اثبات رسانده و مشخص نمایند که چه مدت قصد اقامت در کشور فرانسه را دارند.
 • کارآفرینان: در این دسته بندی که برای هنرمندان نیز بسیار مناسب است، در شرایط ویزای تلنت فرانسه به افرادی اعطا می گردد که به دنبال ایجاد کسب و کار و کارآفرینی در کشور فرانسه می باشند. این پروژه ها می توانند در قالب ایجاد یک شرکت تجاری، صنعتی و یا شرکت های صنایع دستی محقق گردند.
 • پروژه اقتصادی مبتکرانه و خلاق: افراد علاقه مند به ایجاد پروژه های خلاقانه با ارائه مدارک خود و دریافت تاییدیه از جانب یک نهاد دولتی در فرانسه که پروژه را به رسمیت شناخته است، می توانند جهت دریافت ویزای تلنت فرانسه اقدام نمایند.
 • سرمایه گذاران اقتصادی: سرمایه گذاران اقتصادی جهت دریافت ویزای تلنت فرانسه به افرادی گفته می شود که در فرایند سرمایه گذاری حداقل میزان ده درصد سرمایه متعلق به آن ها می باشد و یا اینکه مدیریت سهام را به صورت مستقیم بر عهده دارند. حداقل سرمایه مورد نیاز برای دریافت این نوع ویزا از طریق سرمایه گذاری 300 هزار یورو است.
 • هنرمندان و بازیگران: شرایط ویزای تلنت فرانسه برای هنرمندان و بازیگرانی مناسب می باشد که تمایل دارند در این کشور بیش از سه ماه به فعالیت بپردازند. البته لازم به ذکر است که این افراد در برابر فعالیت خود باید حقوق دریافت نمایند.
 • افراد شناخته شده در سطح ملی و یا بین المللی در حوزه فعالیت خود: افرادی که در زمینه کاری خود دارای شهرت می باشند و تمایل به مهاجرت و ادامه فعالیت خود در کشور فرانسه را دارند می توانند جهت دریافت ویزای تلنت فرانسه اقدام نمایند.

در این دسته بندی ها بخش هایی مانند کارآفرینی در فرانسه در قالب روش های سرمایه گذاری قرار می گیرند. بنابراین پیشنهاد می شود مقاله سرمایه گذاری در فرانسه را مطالعه نمایید.

مدارک لازم برای اخذ ویزای تلنت فرانسه

پس از این که متقاضیان دریافت ویزای تلنت فرانسه دسته بندی ها و شرایط دریافت این نوع ویزا را مورد بررسی قرار دارند، باید مدارکی را جهت ارائه درخواست ويزا آماده سازی نمایند. مدارک مورد نیاز با توجه به دسته بندی های مختلف متفاوت می باشند، اما در کل ارائه مدارک موجود در زیر برای دریافت ویزای تلنت فرانسه ضروری می باشند:

 • فرم درخواست ویزا جهت اقامت بلند مدت در کشور فرانسه که توسط خود متقاضی تکمیل شده است.
 • دو قطعه عکس استاندارد
 • پاسپورت دارای اعتبار حداقل سه ماه اعتبار با حداقل دو صفحه خالی
 • در صورت وجود کپی ویزاهای قدیمی
 • بیمه مسافرتی: این نوع بیمه برای دریافت ویزا تلنت فرانسه نه تنها باید اقامت در فرانسه بلکه اقامت در کل کشورهای حوزه شنگن را پوشش دهد و مبلغ آن 30 هزار یورو باشد.
 • برنامه اقامت: این برنامه شامل فعالیت های فرد در مدت اقامت در فرانسه می گردد.
 • پرینت بانکی جهت اثبات تمکن مالی
 • مدارک مشخص کننده محل اقامت
 • نامه سوء پیشینه
 • فیش پرداخت هزینه ویزا

لازم به ذکر است افرادی که به عنوان هنرمندان و بازیگران اقدام می نمایند باید مدارک زیر را نیز ارائه نمایند:

 • مجوز K-Bis که معادل مجوز ثبت شرکت در کشور فرانسه است.
 • مجوز URSSAF مبنی بر عدم داشتن بدهی مالیاتی
 • قرارداد کاری سه ماه در صورت استخدام در شرکت های مختلف
 • در صورت خویش فرما بودن ارائه مدارک شرکت، شرح وضعیت پروژه و همچنین وجود منابع مالی و درآمد تقریبی 70 درصد میزان حقوق و درآمد در فرانسه نیز ضروری است.

سازمانی که از طرف دولت و سفارت فرانسه جهت اعطای تایم سفارت و همچنین بررسی مدارک معرفی می شود سازمان vfs فرانسه می باشد. ردی ویزا یکی از مهم ترین موارد است که باید دلایل ریجکتی ویزای فرانسه را بدانید.

اخذ اقامت دائم با ویزای تلنت فرانسه

علاقه مندان و متقاضیان اخذ ویزای تلنت فرانسه باید به این نکته توجه داشته باشند که اعتبار این ویزا تنها 4 سال است. افرادی که با این نوع ویزا وارد کشور فرانسه می شوند در همان سه ماه اول باید به اداره مهاجرت مراجعه نمایند تا ویزای آن ها را تایید نماید. در صورتی که متقاضیان اخذ ویزای تلنت فرانسه تمامی الزامات و شرایط قانونی را رعایت نموده باشند، می توانند ویزای خود را به مدت یک سال دیگر تمدید نمایند. برای انجام این کار لازم است تا درخواست خود را به اداراتی که با نام Perfecture شناخته می شوند ارائه نمایند و ویزای خود را از این طریق تمدید کنند. پس از 5 سال زندگی و پرداخت مالیات در فرانسه متقاضیان دارای ویزای تلنت فرانسه می توانند جهت دریافت اقامت دائم فرانسه و پس از 10 سال جهت دریافت تابعیت و پاسپورت فرانسه اقدام نمایند. ذکر این نکته ضروری است که این نوع مجوز نه تنها مجوز اقامت در کشور فرانسه بلکه امکان تردد در کل منطقه شنگن را همانند ویزای شینگن فرانسه برای متقاضیان ویزای تلنت فرانسه فراهم می آورد. در مقاله اقامت در فرانسه می توانید اطلاعات بیشتری در زمینه کسب اقامت فرانسه به دست آورید.

شرایط اخذ ویزای همراه فرانسه با ویزای تلنت

یکی از موارد و موضوعات دارای اهمیت بسیار برای علاقه مندان و متقاضیان دریافت ویزای تلنت فرانسه با توجه به یکی از دسته بندی های ذکر شده، امکان یا عدم امکان درخواست ویزای همراه برای خانواده می باشد. باید توجه داشته باشیم که منظور از خانواده همسر و فرزندان زیر 18 سال می باشند. در این نوع ویزا، متقاضی می تواند برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود نیز درخواست ویزای همراه فرانسه نماید. ذکر این نکته ضروری است که همسر متقاضی با دریافت ویزای همراه امکان کار در کشور فرانسه را نیز خواهد داشت. این مقاله توسط موسسه ملک پور تهیه شده است و هرگونه کپی برداری از هر یک از بخش ها شرعاً و قانوناً حرام بوده و دارای پیگرد قانونی است. همچنین فرزندان زیر 18 سال متقاضی که می توانند از امکانات تحصیلات رایگان در کشور فرانسه برخوردار شوند.

 

ویزای استارتاپ فرانسه

این مقاله را از دست ندهید: ویزای استارت آپ فرانسه

در این مقاله ما جوانب ویزای استارت آپ فرانسه را به شما خواهیم آموخت.

هزینه زندگی در فرانسه

متقاضیان و علاقه مندان به دریافت ویزای تلنت فرانسه باید با هزینه های زندگی در این کشور آشنا گردند. همان گونه که هزینه زندگی هر شخصی با توجه به سبک و شیوه زندگی وی متفاوت است، هزینه زندگی در شهرها و بخش های مختلف کشور فرانسه نیز متفاوت است. هزینه های زندگی در شهرهای بزرگتر فرانسه نظیر پاریس به صورت تقریبی دو برابر هزینه زندگی از شهرهای کوچک فرانسه می باشند. حتی این مورد که متقاضیان از سوپر مارکت ها و یا فروشگاه های زنجیره ای خرید نمایند می تواند بر هزینه زندگی در فرانسه تاثیرگذار باشد. در جدول زیر می توان هزینه برخی از اقلام ضروری در کشور فرانسه را مشاهده نمود:

 

کالا و خدمات مورد نظر

هزینه (یورو)

یک وعده غذا در رستوران ارزان قیمت

13.00

غذا در مک دونالد

8.15

یک لیتر شیر

0.99

یک عدد نان 500 گرمی

1.39

یک کیلوگرم برنج سفید

1.79

12 عدد تخم مرغ

2.93

یک کیلوگرم پنیر محلی

16.04

یک کیلوگرم سیب

2.64

یک کیلوگرم گوجه

2.85

یک کیلوگرم پیاز

2.13

بلیط یک طرفه (حمل و نقل محلی)

1.70

اجاره آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر

691.06

اجاره آپارتمان 3 خوابه در خارج از مرکز شهر

1034.67

خدمات موسسه ملک پور در اخذ ویزا تلنت فرانسه

متقاضیان و علاقه مندان به مهاجرت به هر یک از کشورها بهتر است قبل از اقدام به هر کاری از مشاوره وکلای معتبر مهاجرتی بهره مند گردند. در صورت انجام این کار فرد می تواند از بروز هرگونه ضرر و زیان در زمینه مهاجرت جلوگیری نماید. علاقه مندان به دریافت ویزای تلنت فرانسه با توجه به دسته بندی های موجود در این زمینه و پیچیدگی های پروسه می توانند از مشاوره کارشناسان معتبر موسسه ملک پور بهره مند گردند. موسسه ملک پور با بیش از 15 سال سابقه کاری در زمینه امور مهاجرتی و آگاهی از تمامی قوانین بین الملل می تواند بهترین اطلاعات و راه ها را جهت مهاجرت به فرانسه و یا دریافت ویزای تلنت فرانسه در اختیار شما عزیزان قرار دهد و یا این که با توجه به شرایط شما بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی نماید. پیشنهاد می گردد تا راهنمای گام به گام اخذ اقامت را مشاهده و دریافت نمایید تا همانند یک کارشناس مهاجرتی عمل نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت

مزایای ویزای تلنت فرانسه

دریافت ویزای تلنت فرانسه دارای مزایایی می باشد که متقاضیان و علاقه مندان به دریافت این نوع ویزا باید از آن ها آگاهی داشته باشند. برخی از مزایای دریافت این نوع ویزا عبارتند از:

سرمایه گذاری در استرالیا

 • امکان راه اندازی بیزینس ها و مشاغل شخصی
 • امکان دریافت مجوز کار برای متقاصی و همسر وی
 • امکان سفر آزادانه و بدون نیاز به دریافت ویزا به 26 کشور منطقه شنگن
 • امکان تمدید اقامت به مدت یک سال
 • امکان اشتغال به کار در زمینه هنری که فرد در آن دارای تخصص می باشد.

 


سوالات متداول راجع به شرایط ویزای تلنت فرانسه

مدت زمان اعتبار ویزای تلنت فرانسه چقدر است؟

ویزا تلنت فرانسه ۴ سال اعتبار دارد افرادی که این ویزا را دارند اگر تمام شرایط قانونی کشور فرانسه را رعایت کرده باشند توانند به اداره مهاجرت به فرانسه مراجعه کرده و ویزای خود را یک سال دیگر نیزتمدید کنند.

✅ در چه صورت می توان با داشتن ویزای تلنت به اقامت دائم فرانسه دست یافت؟

اگر شما مدت چهار سال در این کشور زندگی کنید و مالیات پرداخت کنید و تمام قوانین کشور را رعایت کرده باشید، می توانید یک سال دیگر ویزای خود را تمدید کنید، و اگر به مدت ۵ سال در این کشور کار و زندگی کنید و مالیات پرداخت کنید، می‌توانید برای دریافت ویزای بلند مدت و اقامت دائم و پاسپورت نیز اقدام نمایید.

✅ چه کسانی می توانند برای ویزا تلنت فرانسه اقدام نمایند؟

افرادی که دارای مهارت و یا استعداد خواص می باشند می ‌توانند برای دریافت این ویزا اقدام فرمایید.

✅ آیا می توان با دریافت ویزای تلنت برای همراهان خود نیز ویزا فرانسه گرفت؟

 بله با دریافت ویزای فرانسه می توان برای خانواده خود یعنی فرزندان زیر ۱۸ سال و همسر خود نیز درخواست ویزا داد.

✅ آیا می توانیم تمام مراحل دریافت پاسپورت تلنت فرانسه را خودمان انجام دهیم؟

 سپری کردن مراحل دریافت ویزای فرانسه دارای پیچیدگی‌های خاص می باشد، بهتر است برای اینکه این مراحل به سرعت انجام شود و با کمترین خطا و اشتباه صورت پذیرد از وکیل مهاجرتی معتبر کمک بگیرید.

 

 

_____________سخن پایانی درباره ویزای تلنت فرانسه__________

ویزای تلنت فرانسه، شرایط پاسپورت تلنت فرانسه و مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای تلنت فرانسه در این مقاله مورد بررسی قرار گرفتند. همان گونه که اشاره نمودیم، افراد علاقه مند به اخذ ویزای تلنت فرانسه باید از طریق یکی از دسته بندی های مشخص شده برای دریافت ویزا اقدام نمایند. راه های مختلفی در این میان وجود دارند که بسته به شرایط هر یک از متقاضیان، شخص ممکن است یکی از آنها را انتخاب نماید. با توجه به دسته بندی انتخابی، نوع مدارک مورد نیاز نیز متفاوت می باشد. مدت اعتبار این نوع ویزا 4 سال است که مدت یک سال دیگر نیز قابل تمدید است. پس از 5 سال کار و زندگی در کشور فرانسه و همچنین پرداخت مالیات شخص می تواند جهت دریافت اقامت دائم و پس از 7 سال جهت دریافت تابعیت و پاسپورت فرانسه اقدام نماید. ویزا تلنت فرانسه در واقع یک نوع ویزای بلند مدت فرانسه تلقی می گردد. در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط ویزای تلنت فرانسه می توانید از مشاوره تلفنی رایگان کارشناسان مجرب و متعهد موسسه ملک پور بهره مند گردید و یا سوالات خود را در قسمت انتهایی همین متن مطرح نمایید تا هر چه پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

امتیاز 5 از 5 ( 2 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
ghazale
سلام وقت بخیر برای مراجعه به سفارت برای اخذ ویزا تلنت ، باید از وی اف اس وقت گرفت ؟ یا باید حتما ایمیل زد به سفارت ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز چیز ثابتی نیست و بستگی داره که کشور فرانسه در آن زمان چه کارگزاری را تعریف کرده است و چیز ثابتی نیست این مورد.
اسما ایرانی
سلام وقت بخیر، مدارکی که برای شهرت هنرمندان پاسپورت تلنت لازمه چه مواردی هستن؟ آیا نیاز به مدارک بانکی هم داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز مدارک همین مواردی هست که در مقاله توضیح داده شده و بسته به کیس هم ممکن است تغییر بکند. اما یک نکته هم در ویزای تلنت فرانسه این هست که شما باید پیشنهاد شغلی هم داشته باشید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت کامل بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact
مشاوره رایگان