سرمایه گذاری در فرانسه

1 اسفند 1400 6 نظر
 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد اقامت خود حمایتی فرانسه
 • فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اقامت خود حمایتی فرانسه

  فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اقامت خود حمایتی فرانسه

  سرمایه گذاری در فرانسه، هزینه اخذ اقامت و تابعیت فرانسه از طریق سرمایه گذاری و انواع روش های اقامت فرانسه با سرمایه گذاری، اقامت فرانسه از طریق خرید ملک، بهترین سرمایه گذاری در اروپا و شرایط اقامت خودحمایتی فرانسه در این نوشتار به صورت علمی و تخصصی مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد گرفت. آیا فرانسه کشور مناسبی جهت سرمایه گذاری می باشد؟ اگر تصمیم به سرمایه گذاری در کشور فرانسه دارید و به دنبال کسب اطلاعات دقیق در این زمینه هستید، پیشنهاد میکنیم این مقاله را تا انتها دنبال کنید. در این نوشتار سعی شده تا مهم ترین موارد مربوط به سرمایه گذاری در فرانسه را به صورت ساده و روان بیان کنیم. امیدواریم در انتها بتوانیم به تمامی سؤالات ذهنی شما پاسخ دهیم. سروران ارجمند شما می توانید از طریق تماس تلفنی و یا تکمیل فرم تماس با موسسه ملک پور ارتباط برقرار کرده و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند گردید.

  • درباره کشور فرانسه و شرایط سرمایه گذاری در فرانسه
  • بررسی استانداردهای سرمایه گذاری در فرانسه
  • بررسی شاخص های اقتصادی تأثیرگذار بر سرمایه گذاری در فرانسه
  • سرمایه گذاری در فرانسه از طریق خرید ملک
  • سرمایه گذاری در فرانسه از طریق ثبت شرکت
   • سرمایه گذاری در فرانسه از طریق ثبت شرکت با مسئولیت محدود
   • سرمایه گذاری در فرانسه از طریق ثبت شرکت با مسئولیت محدود تک عضوی
   • سرمایه گذاری در فرانسه از طریق ثبت شرکت سهامی عام
   • سرمایه گذاری در فرانسه از طریق ثبت شرکت سهامی ساده
  • سرمایه گذاری در فرانسه از طریق کارآفرینی
  • سرمایه گذاری در فرانسه از طریق خودحمایتی
  • اخذ اقامت و تابعیت فرانسه از طریق سرمایه گذاری
  • مزایای سرمایه گذاری در فرانسه
  • سوالات متداول راجع به سرمایه گذاری در فرانسه
  • سخن پایانی درباره سرمایه گذاری در فرانسه

  سرمایه گذاری در فرانسه

  سرمایه گذاری در فرانسه

  درباره کشور فرانسه و شرایط سرمایه گذاری در فرانسه

  سرمایه گذاری در فرانسه یکی از راه های مهاجرت به این کشور برای افزایش سرمایه و همچنین اخذ اقامت می باشد. فرانسه سومین کشور بزرگ اروپا می باشد و دارای 67 میلیون نفر جمعیت است. افرادی که قصد سرمایه گذاری در فرانسه را دارند باید قبل از هر اقدامی بررسی کنند که آیا سرمایه گذاری در این کشور از نظر اقتصادی سود آور است. سرمایه گذاری در فرانسه از طریق ثبت شرکت، خرید ملک و کارآفرینی امکان پذیر است. لازم به ذکر است بدانید که صرف ثبت شرکت و خرید ملک سبب اخذ اقامت در کشور فرانسه نمی گردد.

  • پاریس:

  شهر زیبای پاریس پایتخت این کشور است که سالانه توریست های زیادی از سراسر جهان را به خود جذب می کند. پاریس جمعیتی در حدود 2 میلیون و 200 هزار نفر را دارا می باشد. این شهر یکی از اصلی ترین شهرهای اروپا در زمینه هایی همچون اقتصاد، مد، غذا، تکنولوژی و هنر می باشد.

  • مارسی:

  مارسی یکی از شهرهای ساخلی فرانسه می باشد. مارسی بعد از پاریس بزرگترین شهر فرانسه است که جمعیتی در حدود ;کمتر از 1 میلیون نفر را دارا می باشد. همچنین مارسی تاریخی ترین شهر فرانسه می باشد.

  بررسی استانداردهای سرمایه گذاری در فرانسه

  یکی از موارد مهم که افراد قبل از سرمایه گذاری در فرانسه باید مدنظر خود قرار دهند، استانداردهای سرمایه گذاری در فرانسه می باشد. اولین و مهم ترین عاملی که این افراد باید در نظر داشته باشند، امنیت سرمایه گذاری در فرانسه است. آیا قرادادهای سرمایه گذاری در فرانسه توسط دولت نقض نمی شود؟ آیا کشور فرانسه از سرمایه افراد سوء استفاده نمی کند؟ آیا نظام قضایی و یا نگرش این کشور نسبت به سرمایه گذاران در فرانسه تغییر نمی کند؟ افراد پیش از هر اقدام باید پاسخ این سؤالات را دریافت کنند. البته کشور فرانسه جزو کشورهایی می باشد که امنیت سرمایه گذاری بالایی دارد. در ادامه نرخ مصادره اموال در این کشور را بررسی نمودیم، براساس این شاخص، نمره 1 کمترین و نمره 7 بالاترین ریسک را برای سرمایه گذاری نشان می دهد. همانطور که در نمودار ذیل مشاهده می کنید کشور فرانسه در چند سال قبل، نمره یک را در شاخص ریسک مصادره اموال کسب کرده است که نشان دهنده کمترین میزان ریسک می باشد.

  سرمایه گذاری در فرانسه

  بررسی شاخص های اقتصادی تأثیرگذار بر سرمایه گذاری در فرانسه

   شاخص های اقتصادی از جمله مواردیست که متقاضیان سرمایه گذاری در فرانسه باید مدنظر خود قرار دهند. تولید ناخالص داخلی فرانسه، میزان مالیات در کشور فرانسه از جمله شاخص های مهم تأثیرگذار است که با بررسی دقیق آن می توان میزان موفقیت و سودآوری سرمایه گذاری در فرانسه را تحلیل نمود.

  سرمایه گذاری در فرانسه

  • تولید ناخالص داخلی در کشور فرانسه

  یکی از شاخص های اندازه گیری رشد اقتصادی در کشور فرانسه را می توان با میزان تولید ناخالصی بررسی نمود. به طور مثال هرچه تولید ناخالصی در کشور فرانسه بالاتر باشد، توان تولید و فروش نیز بالاتر خواهد بود در این صورت سرمایه گذاری در فرانسه سودآور خواهد بود. نمودار ذیل نرخ تولید ناخالص داخلی فرانسه را از سال 2008 الی 2019 نشان می دهد.

   

  سرمایه گذاری در فرانسه

   

  • نرخ مالیات در کشور فرانسه

  نرخ مالیات در هر کشور توسط دولت تعیین می شود و معمولاً این نرخ در هر کشور متغیر است. میزان مالیات به افرادی که قصد سرمایه گذاری در فرانسه را دارند، می تواند کمک شایانی کند. همان طور که در نمودار زیر مشاهده می فرمایید، نرخ مالیات در کشور فرانسه نزدیک به 30 درصد بوده که در مقایسه با کشورهایی نظیر پرتغال بیشتر می باشد.

  سرمایه گذاری در فرانسه از طریق خرید ملک

  فرانسه با مناطق زیادی برای داشتن آب و هوای مطلوب و فرهنگ غنی همواره به یکی از محبوب ترین انتخاب ها برای سرمایه گذاران خارجی از طریق خرید ملک بدل شده است. معمولاً از لحظه ‌ای که پیش قرارداد برای خرید ملک امضاء شود، به طور متوسط بین 10 تا 12  هفته طول می کشد تا کل فرآیند سرمایه گذاری در فرانسه از طریق خرید ملک کامل شود. در خصوص سرمایه گذاری در فرانسه از طریق خرید ملک این نکته وجود دارد که فروشنده ها می توانند از طریق عاملین املاک (آژانس ها) و یا از طریق وب سایت ها به طور اینترنتی ملک خود را به فروش برسانند؛ اما در هر صورت معامله باید در حضور یک وکیل صورت گیرد که حق الوکاله 6.5  درصد از کل مبلغ را شامل می شود. متقاضیان خرید ملک در کشور فرانسه باید بدانند که این نوع سرمایه گذاری منجر به اقامت دائم نمی شود. لذا با توجه به معایب سرمایه گذاری در فرانسه که در انتهای این مقاله بدان پرداخته شده است، پیشنهاد موسسه ملک پور به شما متقاضیان گرامی این است که کشورهایی نظیر پرتغال را برای سرمایه گذاری خود انتخاب نمایید. جالب است بدانید با خرید ملک پرتغال به ارزش 500.000 یورو می توانید اقامت دائم را برای خود، همسر، فرزندان و پدر و مادر خود کسب کنید.

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب سرمایه گذاری در فرانسه، کشورهایی اروپایی و انواع روش های مهاجرت شما سروران عزیز می توانید ویدئوی راهنمای گام به گام اخذ اقامت را به تدریس استاد ملک پور تهیه نمایید. با تماشای این ویدیو دیگر نیازی به وکیل ندارید و می توانید، با مقایسه انواع مسیرها، بهترین راه را برای مهاجرت انتخاب کنید.

  گام به گام تا اخذ اقامت

  سرمایه گذاری در فرانسه از طریق ثبت شرکت

  سرمایه گذاری در فرانسه از طریق ثبت شرکت یکی دیگر از راه های اخذ اقامت موقت فرانسه می باشد. بر اساس قوانین داخلی فرانسه تشکیل شرکت ها، ساختارهای مختلفی را شامل می شود. سروران گرامی این نوشتار توسط متخصصین امر مهاجرت در موسسه ملک پور نگارش شده است و کپی از آن بدون ذکر عنوان شرعاً حرام و غیر قانونی می باشد و پیگرد قانونی دارد. بر این اساس انواع شرکت ها برای افرادی که قصد سرمایه گذاری در فرانسه را دارند و تصمیم دارند شرکتی در فرانسه ثبت کنند به این گونه است:

   

  سرمایه گذاری در فرانسه از طریق ثبت شرکت با مسئولیت محدود

  سرمایه گذاری در فرانسه از طریق ثبت شرکت با مسئولیت محدود تک عضوی

  سرمایه گذاری در فرانسه از طریق ثبت شرکت سهامی عام

  سرمایه گذاری در فرانسه از طریق ثبت شرکت سهامی ساده

   

  • سرمایه گذری در فرانسه از طریق ثبت شرکت با مسئولیت محدود

  در این گونه شرکت ها مسئولیت هر فرد به میزان سرمایه گذاری یا مشارکت آن فرد بستگی دارد؛ به همین دلیل ملزومات و سرمایه مورد نیاز این گونه شرکت ها تقریبا اندک است.

  • سرمایه گذری در فرانسه از طریق ثبت شرکت با مسئولیت محدود تک عضوی

  این گونه شرکت ها از لحاظ ساختار شبیه به شرکت با مسئولیت محدود می باشد ولی توسط یک عضو اداره می شود و از لحاظ پرداخت مالیات نیز با نوع دیگر متفاوت است.

  • سرمایه گذری در فرانسه از طریق ثبت شرکت سهامی عام

  این شرکت ها برای سرمایه گذاری های بزرگ و حتی کوچک نیاز به سرمایه گذاران بیشتری در ساختار خود هستند. رکن اصلی این گونه شرکت ها هیأت مدیره و مدیر آن است که سرمایه و نیازهای شرکت را برآورده می نمایند. حداقل سرمایه مورد نیاز برای ثبت چنین شرکت هایی تقریبا 37000 یورو می باشد.

  • سرمایه گذاری در فرانسه از طریق ثبت شرکت سهامی ساده

  این شرکت نیز از لحاظ ساختار تقریباً به شرکت سهامی عام نزدیک است ولی هیچ کدام از نیازهای شرکت سهامی عام را شامل نمی شود و حداقل با 2 شریک نیز می توان آن را اداره کرد و از انعطاف بیشتری نیز برخوردار است.

  سرمایه گذاری در فرانسه

  سرمایه گذاری در فرانسه از طریق کارآفرینی

  سرمایه گذاری در فرانسه از طریق کارآفرینی این امکان را فراهم می کند که شخص از این طریق بتواند اقامت دائم فرانسه را اخذ کند. یکی از راه هایی که فرد می تواند برای سرمایه گذاری در فرانسه و شروع یک کسب و کار در این کشور  به عنوان کارآفرین اقدام کند این است که به صورت آنلاین در وب سایت رسمی ثبت نام کند و یک قرار ملاقات گذاشته و شخصا به دفتر کارآفرینی مراجعه کند. لازم به ذکر است که درصد موفقیت این روش خیلی پایین است. بهترین راه برای سرمایه گذاری در فرانسه و اخذ اقامت آن از طریق کارآفرینی، استفاده از یک وکیل حقوقی مجرب است که آشنایی کامل با قوانین و مقررات کارآفرینی در فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی دارد. اخذ اقامت فرانسه از طریق کارآفرینی نیازمند این است که کار تاُسیس شده برای این کشور سود ده باشد و اشتغال را به همراه داشته باشد. موسسه ملک پور پیشنهاد می کند علاوه بر فرانسه، کارآفرینی و سرمایه گذاری در اتریش را نیز دنبال کنید.

  سرمایه گذاری در فرانسه

  کارآفرینی در فرانسه

  سرمایه گذاری در فرانسه از طریق خودحمایتی

  کشورهای معدودی با ایجاد بستر قانونی، امکان مهاجرت و اخذ اقامت و تابعیت متقاضیان دارای تمکن مالی بالا را فراهم نموده اند که کشور فرانسه نیز از جمله این کشورها می باشد. در روش خودحمایتی فرانسه یا روش تمکن مالی، فرد صرفاً با نمایش تمکن مالی خود و بدون نیاز به انتقال سرمایه، نسبت به امر مهاجرت و اخذ اقامت و تابعیت اقدام می نمایند. برای دریافت ویزای تمکن مالی فرانسه، نیاز به ارائه مدرک زبان نیست و متقاضیان بدون محدودیت سنی می توانند برای اخذ ویزای تمکن مالی فرانسه اقدام نمایند. یکی از موارد مهم در اقامت خودحمایتی فرانسه، عدم اجازه کار فرد برای کارفرمای فرانسوی می باشد. البته افراد می توانند خود به طور مستقل، به خرید و فروش ملک و مستغلات بپردازند. قطعاً اقامت خودحمایتی فرانسه از جذابیت های بسیاری برای متقاضیان برخوردار است و یکی از روش هاییست که زندگی در فرانسه برای ایرانیان را با کمترین دردسر ممکن می سازد. از مزایای سرمایه گذاری در فرانسه از طریق خودحمایتی، عدم وجود شرط حضور است.

   

  • ویدئو های موسسه ملک پور در مورد خودحمایتی فرانسه
  • ویدئوی اول

  فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد خودحمایتی فرانسه

  فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد خودحمایتی فرانسه

   

  • ویدئوی دوم

  فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد خودحمایتی فرانسه

  فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد خودحمایتی فرانسه

  فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد خودحمایتی فرانسه

  فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد خودحمایتی فرانسه

   

  • ویدئوی سوم

  فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد خودحمایتی فرانسه

  فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد خودحمایتی فرانسه

   

  اطلاعات کامل در خصوص این روش سرمایه گذاری در فرانسه را می توانید در مقاله زیر مطالعه نمایید.

  سرمایه گذاری در فرانسه

  خودحمایتی فرانسه

  اخذ اقامت و تابعیت فرانسه از طریق سرمایه گذاری

  اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در فرانسه، امکان دریافت تابعیت در این کشور را برای افراد فراهم می کند. همچنین فرد مذکور می تواند برای اعضای خانواده خود مجوز اقامت، کار و یا تحصیل در فرانسه را فراهم کند. با اخذ ویزای سرمایه گذاری در فرانسه یک مجوز اقامت چهار ساله و قابل تمدید برای افراد ارائه می شود. بعد از 4 سال اقامت دائم و مستمر در فرانسه، سرمایه گذار می تواند برای اخذ اقامت 10 ساله (کارت اقامت) اقدام کند. پس از گذشت یک سال از این کارت، این امکان برای سرمایه گذار فراهم می شود تا برای اخذ تابعیت اقدام کند؛ لازم به ذکر است شخص باید تسلط خود را بر زبان فرانسه کامل کرده باشد. اخذ این ویزا از روش های مختلفی از قبیل تأسیس یک دفتر سرمایه گذاری، سرمایه گذاری در بخش املاک و یا سرمایه گذاری در فرانسه در یک شرکت سرمایه گذاری امکان پذیر است.

  سرمایه گذاری در فرانسه

  پاسپورت فرانسه

  مزایای سرمایه گذاری در فرانسه

  سرمایه گذاری در فرانسه یکی از راه های مهاجرت به فرانسه و اخذ اقامت این کشور می باشد که دارای مزایای می باشد که در زیر به بعضی از آن ها اشاره می شود:

  • سرمایه گذار مختار است تا کسب و کار درخواستی خود را انتخاب کند و به صورت حضوری به مدیریت آن بپردازد.سرمایه گذاری در استرالیا
  • کلیه مبالغ به حساب شخصی سرمایه گذار در فرانسه واریز می شود.
  • دوره زمانی برای ثبت شرکت یا کسب و کار نسبت به سایر کشورهای دیگر کمتر می باشد.
  • روش خودحمایتی فرانسه بدون شرط حضور می باشد.

   

   


  سوالات متداول راجع به سرمایه گذاری در فرانسه

  پرسش: ✅ چه روش هایی برای سرمایه گذاری در فرانسه وجود دارد؟

  پاسخ: جهت سرمایه گذاری در فرانسه می توان از روش های مختلفی مانند خرید ملک، خودحمایتی ،ثبت شرکت و ... اقدام کرد.

  پرسش: ✅ آیا با سرمایه گذاری در فرانسه می توان به اقامت و تابعیت دست یافت؟

  پاسخ: بله؛ سرمایه گذاری در فرانسه یکی از روش های اخذ اقامت و تابعیت این کشور محسوب می شود، اما باید توجه داشت که اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در فرانسه، به نوع و روش سرمایه گذاری و همچنین میزان مبلغ سرمایه گذاری بستگی دارد.

  پرسش: ✅ برای سرمایه گذاری در فرانسه چه میزان سرمایه مورد نیاز است؟

  پاسخ: روش های مختلف سرمایه گذاری، هزینه های مختلفی در بردارند: از مبالغ اندک تا طرح هایی با مبالغ 10 میلیون یورو. حتی طرح هایی وجود دارند که اقدام به آن ها، نیاز به انتقال سرمایه ندارد و صرفاً شخص می تواند با اثبات تمول خود، برای سرمایه گذاری اقدام نماید.

  پرسش: ✅ سرمایه گذاری در فرانسه بهتر است یا کشورهای دیگر اروپایی؟

  پاسخ: این امر، بستگی به فرد متقاضی سرمایه گذاری و میزان سرمایه وی دارد؛ اینکه آیا اخذ اقامت یا شرط حضور برای شخص اهمیت دارد یا خیر.


  _____________________ سخن پایانی درباره سرمایه گذاری در فرانسه _____________________

  سرمایه گذاری در فرانسه، انواع روش های اخذ اقامت فرانسه با سرمایه گذاری و هزینه اخذ اقامت و تابعیت فرانسه در سال 2021، اقامت فرانسه از طریق خرید ملک، بهترین سرمایه گذاری در اروپا و شرایط اقامت خودحمایتی فرانسه در این نوشتار مورد تحلیل قرار گرفت. کشور فرانسه سالانه مقصد اول گردشگران از سراسر جهان می باشد. همین امر سبب شده کشور فرانسه مقصد جذابی برای سرمایه گذران خارجی به حساب آید، اما لازم به ذکر است که سرمایه گذاری در اتریش و پرتغال به مراتب شرایط مناسب تری نسبت به سرمایه گذاری در فرانسه دارا می باشد. سعی نمودیم برای راهنمایی شما سروران گرامی این مقاله را تهیه نماییم. سرمایه گذاری در فرانسه و استانداردهای سرمایه گذاری، شاخص های اقتصادی در فرانسه، خرید ملک در فرانسه، ثبت شرکت در فرانسه، کارآفرینی در فرانسه و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در فرانسه در این نوشتار به طور مفصل مورد ارزیابی قرار گرفت. امیدورایم با مطالعه این مقاله پاسخ تمامی سؤالات خود را دریافت کرده باشید. چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی در باب سرمایه گذاری در فرانسه و هزینه اخذ اقامت و تابعیت فرانسه از طریق سرمایه گذاری داشته باشید می توانید با موسسه ملک پور تماس حاصل نموده و یا فرم تماس را کامل کنید و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید. همچنین می توانید در ذیل این نوشتار در قسمت "ثبت پرسش"، نظرات و سؤالات خود را مطرح نموده تا پاسخ آن را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

امتیاز 5 از 5 ( 12 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
امین رستمی
سلام و عرض ادب ممنون از مقاله خوبتون در خصوص سرمایه گذاری در فرانسه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که با 2 میلیارد سرمایه و 30 سال سن چطور میتونم به فرانسه مهاجرت کنم و البته زبان فرانسوی هم بلدم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما اگر بخواهید با سرمایه تان اقدام نمایید پروسه خود حمایتی فرانسه گزینه خوبی است. اگر مدرک زبان و مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس داشته باشید گزینه های تحصیلی هم می تواند برای شما مناسب باشد. یشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
امیر علیپور
سلام و درود بنده صاحب کارخانه هستم و نزدیک 40 نیروی برای من کار میکنن. بعد از شروع کرونا و عدم حمایت های دولت محترم تصمیم داریم تمام سرمایه رو جمع کنیم و توی اروپا سرمایه گذاری کنیم و اقامت بگیریم. به نظرتون خود حمایتی فرانسه گزینه بهتری هست یا اتریش ؟ من قصدم زندگی کردن هست و در کنارش میخوام سرمایه گذاری ای انجام بدم که بتونم با سودش اونجا راحت زندگی کنم. ممنون از مقالات مفیدتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه بتوانیم بهتر کمکتان بکنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم و باید شرایط شما دقیق تر بررسی شود. ولی به طور کلی چون هدفتان زندگی و سرمایه گذاری است، خودحمایتی کشور اتریش گزینه خوبی است چون فرد اجازه سرمایه گذاری دارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان ما بصورت رایگان شرایط عمومی شما را بررسی بکنند. موفق باشید.
ارمین معدلی
سلام عرض ادب و احترام. ایا سرمایه گذاری در فرانسه باعث ضرر نمیشه؟ پدر من به یکی از موسسات در تهران رجوع کردن به پدر گفتند بیا 500 هزار یورو بده براتون ملک میخریم اقامت خودتون و خانوادتون رو هم میگیریم و ملکتون بعد از 5 سال با سود خودمون میخریم. ولی من فقط به موسسه شما اعتماد دارم و ویدئو های جناب دکتر رو که دیدم اصلا چنین چیزی نبود. ایا ما ایرانی ها با این همه تحریم که رومون هست میتونیم توی اروپا ملک بخریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی ما ایرانی ها امکان خرید ملک در اروپا داریم ولی اینکه آیا این ملک سود می کند یا ضرر نمی توان تضمینی داد. پیشنهاد می کنم قبل هر اقدامی حتما با یک وکیل مهاجرت معتبر مشاوره نمایید. موفق باشید.
مریم
سلام و احترام ممنون از مقاله خوب شما آیا با خرید ملک در فرانسه میتوان اقامت گرفت؟ و حداقل خرید ملک جه میزان است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز خدید ملک در فرانسه منجر به اخذ پاسپورت و افامت دائم در این کشور نمی شود. بنابراین شما دوست عزیز می توانید از طریق خودحمایتی و یا تحصیلی اقدام کرده و اقامت و پاسپورت این کشور را اخذ کنند. سپاس
میرزاییان
با سلام آیا با مبلغ ۱۰ میلیارد تومان امکان سرمایه گذاری در فرانسه و اخذ اقامت از این طریق وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت اگر دارایی های شما به صورت نقد و غیرنقد می باشد می توانید از روش خودحمایتی استفاده کنید و اقامت این کشور را بدست آورید. پیشنهاد میکنم از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه استفاده کنید تا با جزئیات این روش آشنا شوید.